A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #11481 2016.10.17. 23:55

Na, hogy azért a szépre is emlékezzünk...sajnos csak a a végét kapjátok meg a sztorinak, amikor a halála aratott. Úgy voltam vele majd az első halálnál elindítom a felvételt. Így is lett, bár nem egészen erre gondoltam közben.
phpBB [media]
Avatar
kigyi

Hozzászólás #11482 2016.10.18. 00:13

eje75 írta:Felvettelek..Origin-en eje75 vagyok, Ms-en meg sleepNinthefire, aki nem végzett "mindörökre" a gaminggel, nyugodtan bebökhet...
Ok visszaigazoltam kár, hogy péntekig nem tartott ki a trial :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11483 2016.10.18. 00:28

Zárszóként a hogyan fut a patch után. Más ötletem nincs, csak hogy az i5 kevés neki.
phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11484 2016.10.18. 00:32

Moby írta:Na, hogy azért a szépre is emlékezzünk...sajnos csak a a végét kapjátok meg a sztorinak, amikor a halála aratott. Úgy voltam vele majd az első halálnál elindítom a felvételt. Így is lett, bár nem egészen erre gondoltam közben.
[video]zsíryoutubemontázs[/video]
Na megy ez látod. Bár túl sokszor hagyod fedetlenül magad. Pl volt egy jelenet, ahol 34-ig leszedik a hp-d, de te tovább keresgéled a célpontokat. Ilyenkor fedezék, és medic, mert kb egy szúnyogcsípés végez veled.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11485 2016.10.18. 01:48

Mobynak sok szeretettel...
Hamá csak ő szállítja a tényeket.

Itt verseny van, és valahogy nem akar beesni a frém :(
phpBB [media]


Itt még városban is van, és sajnos itt sem sikerült leesnie :(
phpBB [media]


Ittmeg free-be sem sikerült, sajnálom...
phpBB [media]


Na végre, itt má összejött pár mp-re, ami gamebreaker ugyebár...
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #11486 2016.10.18. 07:14

Moby írta:Ebben semmilyen erre vonatkozó információ nincs. És mivel nem közöltök tényeket ezügyben, ez továbbra is mendemonda szintjén mozog.
"CPU-wise, many of the older - and even new i5 processors - are not doing well, with only an overclocked i7 able to have a relatively stutter-free experience, regardless of revolution"
Viszont megjött a civ6deluxe+preorderbónuszaztékciv kulcs, szóval pénteken indul a szelebrésön!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11487 2016.10.18. 07:54

Mekee írta:Mobynak sok szeretettel...
Hamá csak ő szállítja a tényeket.
Na, ezzel már lehet kezdeni valamit! :eljen:

Nálad jól fut, nála nem, nálam se, másnál megint igen. Mindenkinek igaza van, de az egyetlen tanulság: EZ EGY FOSPORT. Kész, nincs itt semmi látnivaló. Majd kijavítják, vagy nem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11488 2016.10.18. 08:00

Mekee írta:...
a freeride és a verseny között az a különbség, hogy nem négy autó van a képen. Hanem sok. Ha akarom. Vagy időnként.
Ennek ismeretében válaszul az egyszerű tényekre, két információval lettünk gazdagabbak:
- ha eltérő dolgokat mérünk, eltérő végeredményt kapunk. Őrület, de igaz! A videóimban szándékosan maradok hátul. Igen, szándékosan rendezem úgy, hogy szaggasson. Ez nem titok.
- egy 90%-ban jól futó játék 90℅-ban tényleg jól fut!
Ha azt próbálod bizonyítani, hogy ez csak bizonyos gépeken szar, hülyét fogsz csinálni magadból. Remélem nem ez a cél. Ha azt szeretnéd megmutatni, hogy sokszor fut jól:nem kell. Ugyanezt írtam én is. Ebben nincs közöttünk véleménykülönbség. 90℅-ban stabil.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11489 2016.10.18. 08:08

Moby írta:a freeride és a verseny között az a különbség, hogy nem négy autó van a képen. Hanem sok. Ha akarom. Vagy időnként.
Ennek ismeretében válaszul az egyszerű tényekre, két információval lettünk gazdagabbak:
- ha eltérő dolgokat mérünk, eltérő végeredményt kapunk. Őrület, de igaz! A videóimban szándékosan maradok hátul. Igen, szándékosan rendezem úgy, hogy szaggasson. Ez nem titok.
- egy 90%-ban jól futó játék 90℅-ban tényleg jól fut!
Ha azt próbálod bizonyítani, hogy ez csak bizonyos gépeken szar, hülyét fogsz csinálni magadból. Remélem nem ez a cél. Ha azt szeretnéd megmutatni, hogy sokszor fut jól:nem kell. Ugyanezt írtam én is. Ebben nincs közöttünk véleménykülönbség. 90℅-ban stabil.
Ebbe most szerintem ne állj bele, nem ér annyit ez a fos... Miki videóin semmi baja a játéknak, leszámítva a vizes város részt, amit Tasman is mondott, hogy még nála is lehal. Én SOHA egy fél percre sem tudtam volna ilyen eredményt produkálni a gépemen, ami 1 héttel ezelőttig szinte ugyanaz volt, mint Mikié.

90% ban nem úgy szar a játék, hogy órákig fix 60 fps, utána meg bizonyos helyeken néha leesik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11490 2016.10.18. 08:11

DanielT írta:Ebbe most szerintem ne állj bele, nem ér annyit ez a fos... Miki videóin semmi baja a játéknak, leszámítva a vizes város részt, amit Tasman is mondott, hogy még nála is lehal. Én SOHA egy fél percre sem tudtam volna ilyen eredményt produkálni a gépemen, ami 1 héttel ezelőttig szinte ugyanaz volt, mint Mikié.

90% ban nem úgy szar a játék, hogy órákig fix 60 fps, utána meg bizonyos helyeken néha leesik.
Este csinálok videót a tegnapi két szaggatóval megegyező feltétlelek mellet, végig 60fps-el. Csak nem lowon lesz, hanem highon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11491 2016.10.18. 08:14

Moby írta:Este csinálok videót a tegnapi két szaggatóval megegyező feltétlelek mellet, végig 60fps-el. Csak nem lowon lesz, hanem highon.
Ok, csinálj. Addig se uralkodik el rajtad a poszt traumatikus stressz a BF1 -ben átéltek kapcsán. Fontos, hogy az ember elfoglalja magát, amikor visszatér a civil életbe. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11492 2016.10.18. 08:18

DanielT írta:Ok, csinálj. Addig se uralkodik el rajtad a poszt traumatikus stressz a BF1 -ben átéltek kapcsán. Fontos, hogy az ember elfoglalja magát, amikor visszatér a civil életbe. :idiota:
Miki videói azért invalidak, és azért nem fogunk soha ebben egyetérteni, azért fog ő mindig mást látni, mert ő játszik vele. Ha érdekelne, és játszanék vele, belsőnézetből tolnám én is. Amivel gyakorlatilag stabil a frém. Ugyanezt mutattam volna be az esti videóval. Meg azt, hogy miként változik a frém az egyre távolibb kamerával. De ha játszanék, szigorúan belső nézetből tolnám, mer ez a szánkókamera okádék.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11493 2016.10.18. 08:20

Botond írta:"CPU-wise, many of the older - and even new i5 processors - are not doing well, with only an overclocked i7 able to have a relatively stutter-free experience, regardless of revolution"
Viszont megjött a civ6deluxe+preorderbónuszaztékciv kulcs, szóval pénteken indul a szelebrésön!
Te pénteken nem zeppelint fogsz vezetni?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11495 2016.10.18. 09:28

Moby írta:Kép
Zseniális. :eljen: :taps:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11496 2016.10.18. 09:56

Moby írta:Miki videói azért invalidak, és azért nem fogunk soha ebben egyetérteni, azért fog ő mindig mást látni, mert ő játszik vele. Ha érdekelne, és játszanék vele, belsőnézetből tolnám én is. Amivel gyakorlatilag stabil a frém. Ugyanezt mutattam volna be az esti videóval. Meg azt, hogy miként változik a frém az egyre távolibb kamerával. De ha játszanék, szigorúan belső nézetből tolnám, mer ez a szánkókamera okádék.
Épp ezé raktam neked oda külsőben, freebe, sok autoval a várost, de ezekszerint Megse nézted. :)
De tényleg hagyjuk, beismerni ugyse fogod h valamit elsetupoltá direkt, vagy véletlen, mert igen, mint szinte minden más, tele van erőforrászabálo felesleges dolgokkal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11497 2016.10.18. 10:02

Mekee írta:Épp ezé raktam neked oda külsőben, freebe, sok autoval a várost, de ezekszerint Megse nézted. :)
De tényleg hagyjuk, beismerni ugyse fogod h valamit elsetupoltá direkt, vagy véletlen, mert igen, mint szinte minden más, tele van erőforrászabálo felesleges dolgokkal.
Hagyjááátok mááár. De most komolyan. EZT A KIBASZOTT RETKET. Ezt a SZEMETET. Ezt a MOSLÉKOT. Mert az. Egy üszkös Bone szökevény trágya, aminek az engineje a 30 fps -re lett kitalálva, az első pillanattól.

Egyébként Moby full low videót is rakott be, látszott a menü. Azon is szaggatott. Ahogy nálam is MINDENHOGY szaggat.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11498 2016.10.18. 11:08

Moby írta:a freeride és a verseny között az a különbség, hogy nem négy autó van a képen. Hanem sok. Ha akarom. Vagy időnként.
Ennek ismeretében válaszul az egyszerű tényekre, két információval lettünk gazdagabbak:
- ha eltérő dolgokat mérünk, eltérő végeredményt kapunk. Őrület, de igaz! A videóimban szándékosan maradok hátul. Igen, szándékosan rendezem úgy, hogy szaggasson. Ez nem titok.
- egy 90%-ban jól futó játék 90℅-ban tényleg jól fut!
Ha azt próbálod bizonyítani, hogy ez csak bizonyos gépeken szar, hülyét fogsz csinálni magadból. Remélem nem ez a cél. Ha azt szeretnéd megmutatni, hogy sokszor fut jól:nem kell. Ugyanezt írtam én is. Ebben nincs közöttünk véleménykülönbség. 90℅-ban stabil.
ennek a jateknak aza lenyege h elol legyel :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11499 2016.10.18. 11:09

DanielT írta:Zseniális. :eljen: :taps:
battlefid mafiadlc ? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11500 2016.10.18. 11:20

Da ha csak ennyi a baj a tragyafh3al akk max turelmetlenkedtek mert valszeg ugy is ki lesz javitva
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11501 2016.10.18. 11:22

Micsu írta:battlefid mafiadlc ? :)
Ja, nem arra gondoltam, hogy ott maradt a sisak, hanem a gameplay mechanikára. Decoy, ellövi az ellenfél, te meg pofáncsűröd. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #11502 2016.10.18. 11:28

Moby írta:Te pénteken nem zeppelint fogsz vezetni?
Pénteken házibuliba megyek, erősen beiszok, mert csütörtökön lemegy az első várhatóan utolsó párterápia alkalom, aztán mivel egyáltalán nem iszok így pénteken az új életet vmi formabontóval nyitom. Szombaton velem lesz a fiam meg vasárnap, szóval hadtörténeti múzeum meg ilyesmi és vasárnap este leszek zeppelin kapitány. Civ6 meg majd vmikor, az szavazós vásárlás volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11503 2016.10.18. 12:05

Mekee írta:beismerni ugyse fogod h valamit elsetupoltá direkt
Minden videóm az aktuális setuppal kezdődik. Direkt maximum azt baszom el, hogy szándékosan olyan helyzetet teremtsek, amiben szaggat. De ebben meg eddig sem volt titok. Nem a praktikus teljesítményét akartam bemutatni egyszersem, hanem a legmélyebb bugyrait.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11504 2016.10.18. 12:05

DanielT írta:Hagyjááátok mááár. De most komolyan. EZT A KIBASZOTT RETKET. Ezt a SZEMETET. Ezt a MOSLÉKOT. Mert az. Egy üszkös Bone szökevény trágya, aminek az engineje a 30 fps -re lett kitalálva, az első pillanattól.

Egyébként Moby full low videót is rakott be, látszott a menü. Azon is szaggatott. Ahogy nálam is MINDENHOGY szaggat.
Oké, én ezt megértem, ami miatt itt járatom a szám, az az, hogy azt állította NEM LEHET benne elérni a 60-at, és nekem SEM megy, és hülyevagyok. Erre iderakom a videot, és azse jó, mer én játszok vele, de bezzeg ha direkt a szaggatást keresném, akkor szaggatna.
Ezt nem fogadom el... ha valaki azt mondja hogy hazudok, vagy nem azt látom amit látok.
De tök hiába, előbb arról beszélt, hogy pont mikor játszok akkor szaggat, utána meg hogy najó, de ha játszok akkor nem szaggat, meg hogy nemlehet belőni 60-ra, aztánmeg najó ilyet énis tudok.
Szóval ha elfogadná a tényt, hogy neki nem jött be, és nem is foglalkozott azzal, hogy belője, akkor megértem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11505 2016.10.18. 12:12

DanielT írta:Ja, nem arra gondoltam, hogy ott maradt a sisak, hanem a gameplay mechanikára. Decoy, ellővi az ellenfél, te meg pofáncsűröd. :eljen:
Azt gondoltam hogy ebben az esetben nem arra gondoltál :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #11506 2016.10.18. 12:17

Mekee írta:Oké, én ezt megértem, ami miatt itt járatom a szám, az az, hogy azt állította NEM LEHET benne elérni a 60-at, és nekem SEM megy, és hülyevagyok. Erre iderakom a videot, és azse jó, mer én játszok vele, de bezzeg ha direkt a szaggatást keresném, akkor szaggatna.
Ezt nem fogadom el... ha valaki azt mondja hogy hazudok, vagy nem azt látom amit látok.
De tök hiába, előbb arról beszélt, hogy pont mikor játszok akkor szaggat, utána meg hogy najó, de ha játszok akkor nem szaggat, meg hogy nemlehet belőni 60-ra, aztánmeg najó ilyet énis tudok.
Szóval ha elfogadná a tényt, hogy neki nem jött be, és nem is foglalkozott azzal, hogy belője, akkor megértem.
Mikike. Tisztázzunk valamit. Nem izgat hogy mit fogadsz el vagy sem. Ezt időben tegyük helyre. te elkezdted védeni ezt a szar, mert neked tetszik, és azt gondoltad, hogyha majd kiderül, hogy nem is olyan szar ez, akkor majd senki nem mondhatja rád, hogy igénytelen vagy.
MINDEGY, hogy ki és mivel játszik, mi tetszik neki, mit tart jónak. Én itt sok olyannal játszok, amit a topik legszívesebben leköpne. Kérdezd meg egyszer, érdekel-e. Szívesen válaszolok rá :D Nem azért nem játszok az FH3-al mert ne tetszene a játék része. Dani meg mondjuk pont azért nem játszik vele. Estébé.
A nyilvánvaló hazugságoktól meg tartsd magad távol. Ne adj a billentyűzetembe olyan kifejezéseket, amiket nem írtam le, mert az itt sem fog jó vért szülni. Olyat egyszer sem írtam le, hogy ne lehetne elérni benne a 60-at.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11507 2016.10.18. 12:19

Botond írta:Pénteken házibuliba megyek, erősen beiszok, mert csütörtökön lemegy az első várhatóan utolsó párterápia alkalom, aztán mivel egyáltalán nem iszok így pénteken az új életet vmi formabontóval nyitom. Szombaton velem lesz a fiam meg vasárnap, szóval hadtörténeti múzeum meg ilyesmi és vasárnap este leszek zeppelin kapitány. Civ6 meg majd vmikor, az szavazós vásárlás volt.
KEMÉNYDROG! Mondom én! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11508 2016.10.18. 12:22

DanielT írta:Ja, nem arra gondoltam, hogy ott maradt a sisak, hanem a gameplay mechanikára. Decoy, ellővi az ellenfél, te meg pofáncsűröd. :eljen:

De hogy csűrte pofán??? :wow1: Tudod milyen messze van az ott suez canalon? GECIBASZO MESSZE! A killcam szerintem röpült vagy 15 percig :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11509 2016.10.18. 12:26

Moby írta:De hogy csűrte pofán??? :wow1: Tudod milyen messze van az ott suez canalon? GECIBASZO MESSZE! A killcam szerintem röpült vagy 15 percig :idiota:

/najó, a túloldalról szedtem már ki én is embert, de még a szkópban is nagyon kicsik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11510 2016.10.18. 12:27

Moby írta:De hogy csűrte pofán??? :wow1: Tudod milyen messze van az ott suez canalon? GECIBASZO MESSZE! A killcam szerintem röpült vagy 15 percig :idiota:
Á, ez nekem már ingerküszöb alatt van. :D

1:30 tól

phpBB [media]


Vagy ez

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11511 2016.10.18. 12:58

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #11512 2016.10.18. 13:04

Micsu írta:civ divx
Nekem inkább ez van ingerküszöb alatt :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #11513 2016.10.18. 13:08

Micsu írta:[video]civ6.wmv[/video]
Énmánletőtöttem! \o/
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11514 2016.10.18. 13:08

Moby írta:Nekem inkább ez van ingerküszöb alatt :banplz:
itt max a játék lesz szar, nem kell aggódni a frém miatt :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11515 2016.10.18. 13:56

használja a microsoftnak a onedrive nevü szemetét vki? eskü a képeim jó ha felét tölti be minden alkalommal
ezek már semmit nem tudnak megcsinálni rendesen? kanyád ms
Avatar
deep

Hozzászólás #11516 2016.10.18. 13:57

Micsu írta:használja a microsoftnak a onedrive nevü szemetét vki? eskü a képeim jó ha felét tölti be minden alkalommal
ezek már semmit nem tudnak megcsinálni rendesen? kanyád ms
AAz ötlet is abszurd, hogy hasznald.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11517 2016.10.18. 14:35

Lofaszra hasznalom csak mivel be vt epitve a winbe mondom par gif tarolasara jo kesz de ugylatszik tevedtem
Avatar
Moby

Hozzászólás #11518 2016.10.18. 15:03

Valamelyik újabb steam update szétbaszta az inhome streaminget teljesen. Egy blokkosodó hányás lett az egészből. Napok óta szopok vele, de nincs hiba sehol nálam. Elbaszták szimplán. Köszgabe :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11519 2016.10.18. 15:25

Moby írta:Valamelyik újabb steam update szétbaszta az inhome streaminget teljesen. Egy blokkosodó hányás lett az egészből. Napok óta szopok vele, de nincs hiba sehol nálam. Elbaszták szimplán. Köszgabe :eljen:
És mit akarsz te inhóm sztrímelni? Nem akasztottad szögre a bakancsot? :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11520 2016.10.18. 15:32

DanielT írta:És mit akarsz te inhóm sztrímelni? Nem akasztottad szögre a bakancsot? :miaz:
Fotózni akartam VOLNA, de az esetek döntő többségében el sem indul a streaming. Ha igen, akkor blokkosfosgeci. Miközben vpn-en keresztül 50 megát mérek a világ felé. Az gondolom elégnek kéne lennie. De minden minőségi beállítás mellett beteg.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #11521 2016.10.18. 15:34

Nagyon remélem, hogy a blizzard csak trollkodik, és a diablo 4 helyett egy warcraft 4 bejelentést kapunk a blizzconon.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11522 2016.10.18. 15:40

RDR2 2017 Ősz... ps4, xone... elmegyafaszomba a rokksztár... :banplz: :kocsog: :kocsog:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #11523 2016.10.18. 15:41

Micsu írta:használja a microsoftnak a onedrive nevü szemetét vki? eskü a képeim jó ha felét tölti be minden alkalommal
ezek már semmit nem tudnak megcsinálni rendesen? kanyád ms
Winphone 8 telóim oda szinkronizálják a képeket (ha kap wifit), meg ha órai munkát kéne hazahozni oda töltöm fel. Ezt nekem eddig gond nélkül abszolválta.
A BF képekre/gifeket meg könnyes szemmel nézem, ugyan a digi továbra is baszik netet kötni...no nem mintha most ZH időszakban olyan nagy probléma lenne (eztígy defura, mérnökinfón minden hét ilyen volt :D).
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.10.18. 15:43-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11524 2016.10.18. 15:41

14 perc VR gaming után ez a fej:

Kép

Videó, ha érdekel valakit, de csak a szokásos, undorítóan néz ki és rosszul leszel még a videó nézéstől is, ahogy a kommentekben is írják.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11525 2016.10.18. 15:44

Mekee írta:RDR2 2017 Ősz... ps4, xone... elmegyafaszomba a rokksztár... :banplz: :kocsog: :kocsog:
Megint kezdik ezek a tetvek... és most simán megvan az esély, hogy ezt se hozzák Pc-re.
Avatar
deep

Hozzászólás #11526 2016.10.18. 15:49

Mekee írta:RDR2 2017 Ősz... ps4, xone... elmegyafaszomba a rokksztár... :banplz: :kocsog: :kocsog:
Én kibírom 2018 tavaszig egy fasza pc portért cserébe...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11527 2016.10.18. 15:50

DanielT írta:14 perc VR gaming után ez a fej:

dathead.gif

Videó, ha érdekel valakit, de csak a szokásos, undorítóan néz ki és rosszul leszel még a videó nézéstől is, ahogy a kommentekben is írják.
Asongya jó a frém, azé vagy 2-3x igen beröccent. Meg ha itt igy néz ki, abban a szarhalom sisakban milyen lehet... :lookaround:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11528 2016.10.18. 15:52

deep írta:Én kibírom 2018 tavaszig egy fasza pc portért cserébe...
az csak a RDR1 PC Port utan jöhet :gonosz1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11529 2016.10.18. 15:54

Greyfox írta:Nagyon remélem, hogy a blizzard csak trollkodik, és a diablo 4 helyett egy warcraft 4 bejelentést kapunk a blizzconon.
azt kétlem mert a warcraftot a wow viszi, még jönnek a kiegek addig nem lehet számítani warcraftra
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11530 2016.10.18. 15:55

DanielT írta:14 perc VR gaming után ez a fej:

Kép

Videó, ha érdekel valakit, de csak a szokásos, undorítóan néz ki és rosszul leszel még a videó nézéstől is, ahogy a kommentekben is írják.
már a kép is undorítóan szar amit kitol
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11531 2016.10.18. 15:58

DanielT írta:Megint kezdik ezek a tetvek... és most simán megvan az esély, hogy ezt se hozzák Pc-re.
Ezek után erősen átgondolandó a múltkori megveszem steamre-is a gta v-öt fellángolásom...
kiszopják a zacsim
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #11532 2016.10.18. 16:13

Foscam megy meg Dani? Amazonon elég elkeseritoek a tapasztalatok :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11533 2016.10.18. 16:18

Greyfox írta:Foscam megy meg Dani? Amazonon elég elkeseritoek a tapasztalatok :(
Persze, épp 10 perce néztem be.

A rögzítésről, riasztásról, stb nem tudok nyilatkozni, azt nem használom.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11534 2016.10.18. 16:18

DanielT írta:14 perc VR gaming után ez a fej
VR gaming :levele:
talán a VR Poresz :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11535 2016.10.18. 16:20

SlickAdam írta:VR gaming :levele:
talán a VR Poresz :eljen:
A pornónál is hullik a képminőség miatt. 360p színvonalúnak néz ki még egy 4k 360 youtube videó is.

Itt van ez a fos pl. És semmi hozzáadott értéke nincs, mivel nem 3d, nem tudsz közelebb menni, semmit nem csinálhatsz, csak mozgatod a fejed. Minek?

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #11536 2016.10.18. 16:23

Mekee írta:Ezek után erősen átgondolandó a múltkori megveszem steamre-is a gta v-öt fellángolásom...
kiszopják a zacsim
Ezesetben nekem is a kövi rocksz@r összes packkal lesz meg 5 eurónyi brazil reálért...mint a többi. :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11537 2016.10.18. 16:31

DanielT írta:A pornónál is hullik a képminőség miatt. 360p színvonalúnak néz ki még egy 4k 360 youtube videó is.

Itt van ez a fos pl. És semmi hozzáadott értéke nincs, mivel nem 3d, nem tudsz közelebb menni, semmit nem csinálhatsz, csak mozgatod a fejed. Minek?

https://youtu.be/v_DvHY_3quY
Há max egy gangbang kellős közepén lenne értelme. :nevetes1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11538 2016.10.18. 17:57

DanielT írta:A pornónál is hullik a képminőség miatt. 360p színvonalúnak néz ki még egy 4k 360 youtube videó is.

Itt van ez a fos pl. És semmi hozzáadott értéke nincs, mivel nem 3d, nem tudsz közelebb menni, semmit nem csinálhatsz, csak mozgatod a fejed. Minek?

Egy picit lehetnél családkompatibilisebb a spoiler használatával az ilyen thumbnaileknél :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11539 2016.10.18. 18:15

DanielT írta:Megint kezdik ezek a tetvek... és most simán megvan az esély, hogy ezt se hozzák Pc-re.
Mondtammá, hogy megrohadt. Széjjelbaszta a sikergen. Arty örülhet. Meg a sok húgyagyú birkoid a pröhardveren/sg-n/akárhol. Meeegondolom az nagy boldogság ezeknek ha valami nincs(másra).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11540 2016.10.18. 18:21

Moby írta:Mondtammá, hogy megrohadt. Széjjelbaszta a sikergen. Arty örülhet. Meg a sok húgyagyú birkoid a pröhardveren/sg-n/akárhol. Meeegondolom az nagy boldogság ezeknek ha valami nincs(másra).
Ezt most kivételesen nem a sikergen és az idióták cseszték szét. Az előző RDR nem jött Pc-re, most azért nagyobb az esély rá, a GTAV nagy siker anyagilag és minőségben, fogadtatásban is a platformon.

A Rockstar csak feji a 2x-3x vásárlókat. Förtelmesen undorító biznisz practice.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11541 2016.10.18. 18:41

Honnan tudjatok h nem jon pcre? Ha nem jon kit erdekel?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11542 2016.10.18. 19:22

Micsu írta:Honnan tudjatok h nem jon pcre? Ha nem jon kit erdekel?
Hát a honlapon csak ps meg xone van alul irva. Szerintem sokakat érdekelne. Speciel az első bejött, és ha a lovat megcsinálják jóra. Bár gta 5 nel is ez volt, sot mindig baszakodtak a pc verzioval
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11543 2016.10.18. 19:39

Mekee írta:Hát a honlapon csak ps meg xone van alul irva. Szerintem sokakat érdekelne. Speciel az első bejött, és ha a lovat megcsinálják jóra. Bár gta 5 nel is ez volt, sot mindig baszakodtak a pc verzioval
az h most nem jelentettek be meg nem biztos h nem jon
Avatar
Moby

Hozzászólás #11544 2016.10.18. 19:43

DanielT írta:Ezt most kivételesen nem a sikergen és az idióták cseszték szét. Az előző RDR nem jött Pc-re, most azért nagyobb az esély rá, a GTAV nagy siker anyagilag és minőségben, fogadtatásban is a platformon.

A Rockstar csak feji a 2x-3x vásárlókat. Förtelmesen undorító biznisz practice.
Engem ezek má nem fejnek.
Más. Tökéletes játékot találtam a gyereknek: kirby's epic yarn. Nem mellesleg zseniális darab.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11545 2016.10.18. 19:53

Moby írta:Engem ezek má nem fejnek.
Más. Tökéletes játékot találtam a gyereknek: kirby's epic yarn. Nem mellesleg zseniális darab.
hülye vagyok, hogy nem ugrott be azonnal. Kirby Epic Yarn tökeletes a legkisebbeknek es a mellettük ülö felnötteknek is. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11546 2016.10.18. 20:01

DanielT írta:Ezt most kivételesen nem a sikergen és az idióták cseszték szét.
Itt nyilván az eladási adatok döntenek. Ha pécére adnának el többet, az lenne az elsődleges platform. Megrohadt. Rohad már régóta, most tetőzik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11547 2016.10.18. 20:06

Moby írta:Itt nyilván az eladási adatok döntenek. Ha pécére adnának el többet, az lenne az elsődleges platform. Megrohadt. Rohad már régóta, most tetőzik.
Azt mondod LEÁLDOZOTT? :ijedt: :ijedt: :ijedt:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11548 2016.10.18. 20:08

DanielT írta:Azt mondod LEÁLDOZOTT? :ijedt: :ijedt: :ijedt:
má megin? :vigyor2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11549 2016.10.18. 20:11

DanielT írta:Azt mondod LEÁLDOZOTT? :ijedt: :ijedt: :ijedt:
Leáldozott, csak nem a pécé játékoknak, hanem A játékoknak. Már csak játéknak csúfolt pondrók versenyeznek azon, hogy melyik döglött tetembe petézhessenek bele először. :szomoru1: Vagyis ilyen értelemben a pécé játékoknak is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11550 2016.10.18. 20:35

Moby írta:Leáldozott, csak nem a pécé játékoknak, hanem A játékoknak. Már csak játéknak csúfolt pondrók versenyeznek azon, hogy melyik döglött tetembe petézhessenek bele először. :szomoru1: Vagyis ilyen értelemben a pécé játékoknak is.
Mondom, hogy a domain örökérvényű, platformfüggetlen. :D

Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”