A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #11341 2016.10.17. 10:26

DanielT írta:Szerintem az asszony már most is tesz valamit a sörödbe, mert ilyen hangulat ingadozást más nem indokol. Hacsak nem klimaxolsz. :idiota:
Abba aligha :) Évek óta alkoholt sem iszom, a cigarettáról is leszoktam vagy 7 éve, szal igazán átütő élményre számítok az új hobbim kapcsán :nevetes1:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #11342 2016.10.17. 10:27

Moby írta:Hogy faszba ne értelme a gáznak? Komplett sniperfészkeket lehet vele kifüstölni, mer ha felteszed a maszkot, nem lehet célzásra emelni a fegyvereket.
Jah, hogy van aki céloz is? :D Csak lőni kell abba az irányba és összeesik :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #11343 2016.10.17. 10:28

kigyi írta:Jah, hogy van aki céloz is? :D Csak lőni kell abba az irányba és összeesik :D
Sniperrel? Hogynepersze. Azolyan :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11344 2016.10.17. 10:40

DanielT írta:És ha már új hobbi, a sok órányi forrasztás, eletktronika tutorial nézés után kész a "műhely", de legalábbis az esszeniális felszerelések megvannak. A drótlábú alkatrészeket már nagyon szépen csinálom, az igazi projekt pedig úton van kínából. :D

Spoiler
Kép
S mi lesz az, ha publikus?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11345 2016.10.17. 10:44

Mekee írta:S mi lesz az, ha publikus?
Persze, rendeltem egy rádiót zacskóban. :D Majd azt fogom összerakni.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #11346 2016.10.17. 11:24

DanielT írta:Persze, rendeltem egy rádiót zacskóban. :D Majd azt fogom összerakni.

Kép
Bemelegítésnek okés, de aztán csinálhatnál valami értelmesebbet is. Addig én próbálom eltalálni a vénámat :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #11347 2016.10.17. 11:26

DanielT írta:A DF csinálhatna egy adakozási lehetőséget, mert ez a sorozat a történelemkönyvekbe is be fog vonulni. Miközben maga is az. :eljen: :eljen: :eljen:

Arty meg megint láthat példát arra, hogy #Mindenkurváramegváltozott. :nezze:
sh annyira kívül esik az érdeklődési körömön, hogy még a videot se nézem meg... pedig talán a legjobb, legérdekesebb szériája a foundrynak :)
Avatar
arty

Hozzászólás #11348 2016.10.17. 11:29

DanielT írta:Na, akkor én is.

Először is, egy térkép, amin nem kell a pontok között bullshit autózni:
azzal a fizikával, kormánytámogatás hiányában nyilván nem is hiányzik/-zott senkinek ...
Avatar
arty

Hozzászólás #11349 2016.10.17. 11:38

SlickAdam írta:hülye amugy. magyarazza, hogy CRT vagy OLED kell a jatekhoz a fekete miatt. hat rohadtul nem tud fekete lenni ingame, akarhogy lövöm a gammat a jatekban, s ketlem, hogy az emulator lenne a hibas (menü korom fekete...).
tegnap visszakerült a vetitő a plafonra, a llano integrált gpujáról átálltam a gtx950 hdmi kimenetére és.... nincs többé feketém. rgb, fullrgb, ycbcr 420 vagy 444, 8 vagy 12bit, 23-60hz, tökmindegy, mindenhogy szar ... (pontosabban fura, mert amdn volt jó és volt szar beállítás is, egyértelmű volt, hogy mit kell válasszak, itt most csak középszar van mindenhol. delegalább van hevc dekód, hurrá.)

egyszer váltottam a htpcben amdről intelre, beszoptam.
most váltottam vidiára, azt is beszoptam.
(amdn is volt szopás, hajaj, a 5.1/7.1 pcm hangal pokol volt hónapokig... de a kép mindig jó volt :( )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11350 2016.10.17. 11:39

arty írta:tegnap visszakerült a vetitő a plafonra, a llano integrált gpujáról átálltam a gtx950 hdmi kimenetére és.... nincs többé feketém. rgb, fullrgb, ycbcr 420 vagy 444, 8 vagy 12bit, 23-60hz, tökmindegy, mindenhogy szar ... (pontosabban fura, mert amdn volt jó és volt szar beállítás is, egyértelmű volt, hogy mit kell válasszak, itt most csak középszar van mindenhol. delegalább van hevc dekód, hurrá.)

egyszer váltottam a htpcben amdről intelre, beszoptam.
most váltottam vidiára, azt is beszoptam.
(amdn is volt szopás, hajaj, a 5.1/7.1 pcm hangal pokol volt hónapokig... de a kép mindig jó volt :( )
Kormánytámogatás+AMD a kulcs a boldogsághoz! :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #11351 2016.10.17. 11:42

Zóanagyvarázsló írta:Egyébként ez a kanálszaros dolog azért nehezen értelmezhető. Technikailag sok mindenre nem igaz. Azon túl meg... tele van a topik is kedvelt játékokkal, melyekbe dézsával öntötték (az első Mass Effect is ilyen, de kicseszettül, sőt nálam még rosszul is futott). Szóval ennek az egésznek a megítélése eredendően az egyéni hullámvasúttól is függ.
Hátezmennyireigaz!
Kinek mi az a kanálszar... nekem pl a gagyi rpg volt az újkori béefekben, de más meg máson nem tud - hasonlóan - túllépni. Vagy legalábbis csak nehezen, egyre nehezebben (nesztek, ÖREGEDÉS!!).
Avatar
arty

Hozzászólás #11352 2016.10.17. 11:47

Moby írta:Tényleg nem igaz sok mindenre, csa a
Nyúlszexre
A forzára
A mafia3-ra
Így az elmúlt pár hétből. De végülis igazad van, a nintendo emulátor meg a geow4 egész jól fut. :D
Az előző nyulszex meg kicseszett aranyszínű volt, mégis élvezted. De a forzát is tolhatnád one-on, mint az elődöt - akkor megfelelt, rosszabb nem lett ... :)
Avatar
arty

Hozzászólás #11353 2016.10.17. 11:51

DanielT írta:Kormánytámogatás+AMD a kulcs a boldogsághoz! :eljen:
Nyilván nem, de jó alap :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #11354 2016.10.17. 12:01

arty írta:Az előző nyulszex meg kicseszett aranyszínű volt, mégis élvezted. De a forzát is tolhatnád one-on, mint az elődöt - akkor megfelelt, rosszabb nem lett ... :)
Nyulszexbe mennyit toltál eddig bele, hogy ennyire tudod milyen lett? Amúgy korábban valahol írtam a fos-zára, hogy ettől még one-on is jobb lenne. Mondjuk azon se tolnám már. Megutáltam az egészet a kurvaanyjába.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11355 2016.10.17. 12:08

Utolsó perceim a BF1-el.
phpBB [media]
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.10.17. 12:11-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11356 2016.10.17. 12:10

Naszal vagy huszadik szerkesztésre: a lighttankos nézemazágyútdemánemtudokbelelőni pillanatnál akkor basztam ököllel az egérbe, hogy lóg-lötyög benne az összes mikrokapcsoló. Szvsz eltört a nyák, ami hordozza őket.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11357 2016.10.17. 12:20

Moby írta:Na, valami hasonlóban gondolkodok én is, bár a kellékek némileg eltérnek, meg kínából nehézkes beszerezni, de szerencsére kapható itthon is.
Spoiler
Kép
akkor már krokodilt vegyél ha már elkezded :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11358 2016.10.17. 12:22

Moby írta:Utolsó perceim a BF1-el.
phpBB [media]
nagy sensin játszol azt már látni :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #11359 2016.10.17. 12:29

Micsu írta:akkor már krokodilt vegyél ha már elkezded :)
Azzal ütöm fel a cracket! Nálam csak minőségi anyagok fognak megfordulni. :felkialtas:
Avatar
arty

Hozzászólás #11360 2016.10.17. 12:34

Moby írta:Nyulszexbe mennyit toltál eddig bele, hogy ennyire tudod milyen lett? Amúgy korábban valahol írtam a fos-zára, hogy ettől még one-on is jobb lenne. Mondjuk azon se tolnám már. Megutáltam az egészet a kurvaanyjába.
én csak arra felé szeretnélek terelni (többieket is), hogy óhatatlanul öregszünk ... és talán nem is a játékipar változik - vagy legalábbis nem úgy, nem annyit - s a hiba elsősorban bennünk keresendő ;)

a tökéletes játék mindig utópia volt, csak fiatalabban könnyebben túltettük magunkat a - mai szemmel pláne - ordas hibákon.
én legalábbis biztosan kevesebb frusztrációt érzékeltem magamon 5-10-15 éve... (és nem csak a játékokkal kapcs.!!!)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11361 2016.10.17. 12:37

arty írta:én csak arra felé szeretnélek terelni (többieket is), hogy óhatatlanul öregszünk ... és talán nem is a játékipar változik - vagy legalábbis nem úgy, nem annyit - s a hiba elsősorban bennünk keresendő ;)

a tökéletes játék mindig utópia volt, csak fiatalabban könnyebben túltettük magunkat a - mai szemmel pláne - ordas hibákon.
én legalábbis biztosan kevesebb frusztrációt érzékeltem magamon 5-10-15 éve... (és nem csak a játékokkal kapcs.!!!)
nameg akkor az újdonság varázsa nagyobb film volt mint a bugok, ma a vr az újdonság meg egy picit csinibb graf kb ennyi
de én megtalálom a számításaim azért persze nem az aaa szegmensben, ott tényleg egyre kevesebb a jó cím
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11362 2016.10.17. 12:49

Moby írta:Azzal ütöm fel a cracket! Nálam csak minőségi anyagok fognak megfordulni. :felkialtas:
még az a szerencse hogy pont oda menekülsz ami az állandó jó minőségéről híres, igyál inkább sztem, ott nincs akkora difi :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11363 2016.10.17. 12:53

Micsu írta:még az a szerencse hogy pont oda menekülsz ami az állandó jó minőségéről híres, igyál inkább sztem, ott nincs akkora difi :banplz:
Mire annyira expert leszek, hogy különbséget tudok tenni minőségek között, már pont nem is fog érdekelni a minőség :eljen: Minden szempontból ez lesz a legkúlabb új hobbim :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11364 2016.10.17. 13:15

Moby írta:Utolsó perceim a BF1-el.
Zseniális. Mármint tényleg, a hangok meg az egész, még úgy is élmény minden lövés a sniperrel, hogy nem én irányítok és nem is talál esetleg.

BTW hogy utolsó perceid? Egyúttal akkor a játékos karriered végét is láttuk?

Gondolom láttad, hogy kifogtál egy csítert. ;)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #11365 2016.10.17. 13:16

Egyre morcosabb az idő, kikotortam a félbemaradt játékokat, így pár hete (újra) nekiláttam a GTAV-nek.
Azért újra, mert naivan azt hittem, 2015-ben már minden felhőbe ment. Hát, lóf@szt, azóta már rájöttem, hogy a dark souls 2 sem..
Nem vagyok kifejezetten gta fan, anno lenyomtam az 1-2-t, majd a 3-at, és az örök favorit Vice City-t, meg anno ds-en a chinatown-t. Az ezután következő részek hidegen hagytak, nem is foglalkoztam velük. Aztán kijött az V., gondoltam, hogy ez a 3 karakteres megoldás visz valami frissességet a sorozatba, hájprtréjn, úgyhogy preorder.

Minden elképzelésemet sikerült felülmúlniuk. Ez kikúrtjó, vérprofi munka, minden szempontból, de legfőképp a sztori és a karakterek ütnek pofán minden 10. percben. 60fps-el az autóka /lövölde + látvány egy gyönyör. 4xmsaa kötelező, 2x még van rece, ami idegesítő.
Naja, nyilván leírták előttem pár százan már ezt, de hátha valakinek ott rohad a polcon egy meggondolatlan windows reinstall miatt és most kedvet kap :ravasz1: .
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #11366 2016.10.17. 13:20

Vídiások, akiknek hdmi-vel van összekötve a tv/monitor:
Van output dynamic range drop-down boxotok az nvidia cp/change resolution menüben?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11367 2016.10.17. 13:27

Moby írta:Naszal vagy huszadik szerkesztésre: a lighttankos nézemazágyútdemánemtudokbelelőni pillanatnál akkor basztam ököllel az egérbe, hogy lóg-lötyög benne az összes mikrokapcsoló. Szvsz eltört a nyák, ami hordozza őket.
MEGFORRASZTOM!!! :banplz: Végre projekt! :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #11368 2016.10.17. 13:45

Greyfox írta:Vídiások, akiknek hdmi-vel van összekötve a tv/monitor:
Van output dynamic range drop-down boxotok az nvidia cp/change resolution menüben?
van
Avatar
kigyi

Hozzászólás #11369 2016.10.17. 13:47

Moby írta:Utolsó perceim a BF1-el.
phpBB [media]
Nálam a Sniper még hátra van ahogy a support is, lehet már nem is lesz rá időm a Trial-ban bár az utolsó 2 órába még beleférhet belőle egy kicsi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11370 2016.10.17. 14:15

DanielT írta:MEGFORRASZTOM!!! :banplz: Végre projekt! :taps:
Reggel pont láttam, ahogy a kukát magába üríti a mindent elnyelő kukásautó, benne a szebb napokat látott esportolósegeremmel. Mostmár jó helyen van, nincs többé kitéve családon belüli erőszaknak :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11371 2016.10.17. 14:17

DanielT írta:Gondolom láttad, hogy kifogtál egy csítert. ;)
Láttam igen. Irigyeltem érte. Ő legalább teliverte mindenkinek a szájaszélét, nem az ideget zabálta mint én.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11372 2016.10.17. 14:18

Greyfox írta:Egyre morcosabb az idő, kikotortam a félbemaradt játékokat, így pár hete (újra) nekiláttam a GTAV-nek.
Azért újra, mert naivan azt hittem, 2015-ben már minden felhőbe ment. Hát, lóf@szt, azóta már rájöttem, hogy a dark souls 2 sem..
Nem vagyok kifejezetten gta fan, anno lenyomtam az 1-2-t, majd a 3-at, és az örök favorit Vice City-t, meg anno ds-en a chinatown-t. Az ezután következő részek hidegen hagytak, nem is foglalkoztam velük. Aztán kijött az V., gondoltam, hogy ez a 3 karakteres megoldás visz valami frissességet a sorozatba, hájprtréjn, úgyhogy preorder.

Minden elképzelésemet sikerült felülmúlniuk. Ez kikúrtjó, vérprofi munka, minden szempontból, de legfőképp a sztori és a karakterek ütnek pofán minden 10. percben. 60fps-el az autóka /lövölde + látvány egy gyönyör. 4xmsaa kötelező, 2x még van rece, ami idegesítő.
Naja, nyilván leírták előttem pár százan már ezt, de hátha valakinek ott rohad a polcon egy meggondolatlan windows reinstall miatt és most kedvet kap :ravasz1: .
én is mostanában terveztem, főleg hogy fasza car packok is vannak a játékhoz, de mivel itt van már a szánkban a magyarítás azt megvárom
Avatar
Botond

Hozzászólás #11373 2016.10.17. 14:37

DanielT írta:Szerintem az asszony már most is tesz valamit a sörödbe, mert ilyen hangulat ingadozást más nem indokol. Hacsak nem klimaxolsz. :idiota:
Újabb téren próbál felzárkózni rám, de sajnos ebben is utcahossznyi előnyöm van manapság... :(
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11374 2016.10.17. 14:41

Micsu írta:én is mostanában terveztem, főleg hogy fasza car packok is vannak a játékhoz, de mivel itt van már a szánkban a magyarítás azt megvárom
Annyit hallom itt, hogy a végén megveszem énis. harmadszor. És végigjátszom hatodszor. Online-ba se szagoltam má bele egy jó ideje. Most van valami motorosbandás cucc, szerettem a sony of anarchy-t is végülis :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11375 2016.10.17. 14:46

Moby írta:Utolsó perceim a BF1-el.
[video]érzékenységazegekben.mp4[/video]
400 dpi, ingame érzékenység 20-on. Pródáld ki. Sokan így tolják a nagyok közül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11376 2016.10.17. 14:53

TasManXT írta:400 dpi, ingame érzékenység 20-on. Pródáld ki. Sokan így tolják a nagyok közül.
Ez így kakát nem jelent, nem hitelesített DPI mérők vannak az egerekben.

30-35 centit mozduljon az egér egy 360 -as fordulat közben, oszt' az jó lesz.(ez egyébként az az érték, amit a 800/10 vagy az általad mondott 400/20 kiadna kb.)
Avatar
eje75

Hozzászólás #11377 2016.10.17. 15:07

Jól van, hagyjátok már.... a "Moby: Abbahagyom a gaminget" c. dráma forgatásának 653. csapóját vetítettük le: nincs itt semmi látnivaló, haladjunk.... a pszichológus doktoranduszok jöhetnek a fórumra tanulmányozni Mobyt, amennyiben a diplomamunkájukat a "Eufólia és apáta" tárgyában szeretnék megírni, hogy úgymondjam: tipikus a kórismerete :nyes: Azt mondjuk, most lefogadom, hogy Moby valami fórumon 30 év mulva nagypapakorában is ott fogja túrni magát valami BF21-en vagy COD36-on: "B.sza meg, most jövök a holofedélzetről, végeztem ezzel a xarral egy életre, nem való ez már a neuron implatátumaimnak"... :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11378 2016.10.17. 15:08

TasManXT írta:400 dpi, ingame érzékenység 20-on. Pródáld ki. Sokan így tolják a nagyok közül.
Nincs itt se dpi-vel, se semmivel probléma. Egészen máshol van ez az egész kiszopósodva.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11379 2016.10.17. 15:09

eje75 írta:Jól van, hagyjátok már.... a "Moby: Abbahagyom a gaminget" c. dráma forgatásának 653. csapóját vetítettük le: nincs itt semmi látnivaló, haladjunk.... a pszichológus doktoranduszok jöhetnek a fórumra tanulmányozni Mobyt, amennyiben a diplomamunkájukat a "Eufólia és apáta" tárgyában szeretnék megírni, hogy úgymondjam: tipikus a kórismerete :nyes: Azt mondjuk, most lefogadom, hogy Moby valami fórumon 30 év mulva nagypapakorában is ott fogja túrni magát valami BF21-en vagy COD36-on: "B.sza meg, most jövök a holofedélzetről, végeztem ezzel a xarral egy életre, nem való ez már a neuron implatátumaimnak"... :banplz:
:taps: :taps: :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11380 2016.10.17. 15:10

eje75 írta:Jól van, hagyjátok már.... a "Moby: Abbahagyom a gaminget" c. dráma forgatásának 653. csapóját vetítettük le: nincs itt semmi látnivaló, haladjunk.... a pszichológus doktoranduszok jöhetnek a fórumra tanulmányozni Mobyt, amennyiben a diplomamunkájukat a "Eufólia és apáta" tárgyában szeretnék megírni, hogy úgymondjam: tipikus a kórismerete :nyes: Azt mondjuk, most lefogadom, hogy Moby valami fórumon 30 év mulva nagypapakorában is ott fogja túrni magát valami BF21-en vagy COD36-on: "B.sza meg, most jövök a holofedélzetről, végeztem ezzel a xarral egy életre, nem való ez már a neuron implatátumaimnak"... :banplz:
Ezt itt helyben alá is írnám. Sajnos nem igazán vagyok predesztinálva 30 év múlva bekövetkező bármilyen eseményre, de ha csak ezen múlna, tőlem jöhet!
Avatar
Moby

Hozzászólás #11381 2016.10.17. 15:13

Mondjuk a codra rácsodálkoznék :) Na azt aztán végképp nem toltam soha. A bf4 karrierem sem tartott sokáig. Kb ilyen bf1 magasságokba jutottam el vele, óraszámban.

/ill. jutiseszembe, közben volt egy bfront, amiben szvsz több ment, mint a két bf-be összesen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11382 2016.10.17. 15:19

Vagyis...najó nem, de majdnem. Nagy karriernek mindenesetre ezt sem mondanám. LOL
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11383 2016.10.17. 15:19

Moby írta:/ill. jutiseszembe, közben volt egy bfront, amiben szvsz több ment, mint a két bf-be összesen.
Na ez a szégyen, amin el kellene gondolkoznod. Az egy casual FOS.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11384 2016.10.17. 15:23

DanielT írta:Na ez a szégyen, amin el kellene gondolkoznod. Az egy casual FOS.
Nyugi, tudom ezt még fokozni is: az elsőtől az utolsó másodpercig one-on toltam. Nincs is meg másra.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11385 2016.10.17. 15:26

Moby írta:Ezt itt helyben alá is írnám. Sajnos nem igazán vagyok predesztinálva 30 év múlva bekövetkező bármilyen eseményre, de ha csak ezen múlna, tőlem jöhet!

off: ha mar predesztinacio... EZT a filmet lattatok mar? kurva jo idöutazos film. elegge junik. :nezze: birom az Ethan Hawke gyereket.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11386 2016.10.17. 15:32

Moby írta:Nyugi, tudom ezt még fokozni is: az elsőtől az utolsó másodpercig one-on toltam. Nincs is meg másra.
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #11387 2016.10.17. 15:36

SlickAdam írta:off: ha mar predesztinacio... EZT a filmet lattatok mar? kurva jo idöutazos film. elegge junik. :nezze: birom az Ethan Hawke gyereket.
Láttam valamikor az idén. Annyira azé nem fogott meg. Egynek jóvót.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11388 2016.10.17. 15:39

hmm, jön hamarosan Planet Earth II :finom:
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #11389 2016.10.17. 15:43

Moby írta:Nyugi, tudom ezt még fokozni is: az elsőtől az utolsó másodpercig one-on toltam. Nincs is meg másra.
Jó kis békebeli géming.... 0 frusztráció, csak betetted a lemezt és már toltad is... nem 20 óra béef, 20 óra rinya, tisztán megvolt a 40 akkoriban... és a horizonba is a mostani tízszerese ugrott, csettintve (nem hörögve).

nem kell kölcsön? ;) a tápját EBBEN A pillanatban tette le - minden előzetes info nélkül - az UPS apáméknál ... a box maga még sehol.
kurvára tudtam, hogy ez lesz egyébként... a one elveszik és hónapig nem lesz gépem, PONT ráadásul a két megaton megjelenéskor, amik ráadásul pöcén fosok* :((

*apró malőr, hogy a geow5 nem lett moslék pöcén, de a többi bejönni látszik :(
Avatar
arty

Hozzászólás #11390 2016.10.17. 15:43

SlickAdam írta:off: ha mar predesztinacio... EZT a filmet lattatok mar? kurva jo idöutazos film. elegge junik. :nezze: birom az Ethan Hawke gyereket.
kazuár!

primer megvolt? ;)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11391 2016.10.17. 15:46

arty írta:kazuár!

primer megvolt? ;)

kazuar a pucumat... nem remlik, hogy agyonhajpolt blokkbaszter lett volna a Predestination. pedig veri a sok AAA+++ moslekot.

primer? nem, nem ismerem. majd csekkolom.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11392 2016.10.17. 15:53

arty írta: amik ráadásul pöcén fosok* :((
Watt? Hát ha fos alatt azt érted hogy 4x jobb látvány mellett és 2x annyi frém mellett egy botond szintű cucc kell alá, akkor ja. De egy boxos látvány nekem is kijön 60frém mellett, ha a várost kerülöm :D
Avatar
arty

Hozzászólás #11393 2016.10.17. 15:55

SlickAdam írta:kazuar a pucumat... nem remlik, hogy agyonhajpolt blokkbaszter lett volna a Predestination. pedig veri a sok AAA+++ moslekot.

primer? nem, nem ismerem. majd csekkolom.
vicceltem ;) tetszett a predestination is, bár én mindent imádok a témában. többek közt ezt is, és ezt is
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11394 2016.10.17. 15:57

arty írta:vicceltem ;) tetszett a predestination is, bár én mindent imádok a témában. többek közt ezt is, és ezt is
ja, mindkettö jo, föleg az About Time ütött be nagyon. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11395 2016.10.17. 16:00

SlickAdam írta:hmm, jön hamarosan Planet Earth II :finom:
[video]planetörsz
fahin bár egy cosmos 2. évadra jobban verném :P
Avatar
arty

Hozzászólás #11396 2016.10.17. 16:01

Mekee írta:Watt? Hát ha fos alatt azt érted hogy 4x jobb látvány mellett és 2x annyi frém mellett egy botond szintű cucc kell alá, akkor ja. De egy boxos látvány nekem is kijön 60frém mellett, ha a várost kerülöm :D
4x jobb látvány, nahaggyá, megvolt ám a DF video nekemis ;) a stuttergané miatt ráadásul 30fps lock kell pécén is (ha jól értem), ergo innen alig látszik a plusz, ellenben a minuszok oldalakat töltöttek meg ;) (oké, talán mostanra elég pecselt és nekem csak egy hómtesóm van, aki ráadásul nagyrészt késő este játszik, akkor is sokszor boxon csak)

apexnek álltam neki kicsit inkább, horizonnal bevárom a 2-es végstádiumát (van pár verseny hátra a kiegből), kell az acsi, mer' rewardsban nem a maxot kapom, lévén csak 9es tierben poshadok a 10es helyett :(

faszmérés, ingyenpénz - itt
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11397 2016.10.17. 16:04

SlickAdam írta:ja, mindkettö jo, föleg az About Time ütött be nagyon. :eljen:
Ezt is ajánlom. Nem túl izgalmas, de rendben van.
Avatar
eje75

Hozzászólás #11398 2016.10.17. 16:07

Moby írta:Mondjuk a codra rácsodálkoznék :) Na azt aztán végképp nem toltam soha. A bf4 karrierem sem tartott sokáig. Kb ilyen bf1 magasságokba jutottam el vele, óraszámban.

/ill. jutiseszembe, közben volt egy bfront, amiben szvsz több ment, mint a két bf-be összesen.
Én qwára élvezem, alig várom már a pénteket....tegnap úgy kalapáltam össze 13000 pontot, hogy foglaltam és élesztettem, a K/D-m 19:25 volt abban a menetben... Suez-en a homokdűnéknél 5-10 sniper és medic elkezdett mesterlővészeset játszani, de az ellenfél jobban muzsikált: úgy hullottak a társaim, hogy 1500 pontot csináltam 3 perc alatt, ahogy rohangáltam fel alá olyan tempóban böködtem életre őket, hogy a végére elgörbült az injekciós tűm :nyes: ... engem annyira eltalált ez a játék, hogy lexarom a K/D statomat: ott akarok lenni ezeken az elképesztő gondossággal kivitelezett, hihetetlen grafikájú pályákon a spanjaimmal, és élvezkedni! Sinain a shotimmal úgy arattam a szűk házak közötti sikátorokban, hogy vigyorogtam, mint akit b..szni visznek :nyes: ...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11399 2016.10.17. 16:16

vajon uj RDR lesz vagy uj RDR? :fejvakaras:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11400 2016.10.17. 16:28

SlickAdam írta:vajon uj RDR lesz vagy uj RDR? :fejvakaras:
Kép
Brutális, hogy milyen hangos és elfogult rajongótábora van ennek a középszerű, de szép tájakon játszódó, unalmas kakának.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11401 2016.10.17. 16:36

DanielT írta:Brutális, hogy milyen hangos és elfogult rajongótábora van ennek a középszerű, de szép tájakon játszódó, unalmas kakának.
Én imádtam minden percét, ami kicsinált a végére az a random rám támadó vad jószágok. Semmi nem idegesített még annál jobban játékban. Tényleg semmi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11402 2016.10.17. 16:39

TasManXT írta:Én imádtam minden percét, ami kicsinált a végére az a random rám támadó vad jószágok. Semmi nem idegesített még annál jobban játékban. Tényleg semmi.
Az egész közlekedés egy borzalom volt. Ahogy a ló viselkedett, az említett random faszságok, minden. 70%-át a játéknak quick travellel csináltam végig, annyira elegem volt belőle. A küldetésekben meg lelőttem mindenkit és akkó' ennyi.

Volt egy jó hangulata, egy karakteres főhős és egy ütős befejezés, de a gameplay 1 bites.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11403 2016.10.17. 17:05

eje75 írta:Én qwára élvezem, alig várom már a pénteket....tegnap úgy kalapáltam össze 13000 pontot, hogy foglaltam és élesztettem, a K/D-m 19:25 volt abban a menetben... Suez-en a homokdűnéknél 5-10 sniper és medic elkezdett mesterlővészeset játszani, de az ellenfél jobban muzsikált: úgy hullottak a társaim, hogy 1500 pontot csináltam 3 perc alatt, ahogy rohangáltam fel alá olyan tempóban böködtem életre őket, hogy a végére elgörbült az injekciós tűm :nyes: ... engem annyira eltalált ez a játék, hogy lexarom a K/D statomat: ott akarok lenni ezeken az elképesztő gondossággal kivitelezett, hihetetlen grafikájú pályákon a spanjaimmal, és élvezkedni! Sinain a shotimmal úgy arattam a szűk házak közötti sikátorokban, hogy vigyorogtam, mint akit b..szni visznek :nyes: ...
Erre csak egy dolgot tudok mondani: jó játékot!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11404 2016.10.17. 17:10

DanielT írta:Az egész közlekedés egy borzalom volt. Ahogy a ló viselkedett, az említett random faszságok, minden. 70%-át a játéknak quick travellel csináltam végig, annyira elegem volt belőle. A küldetésekben meg lelőttem mindenkit és akkó' ennyi.

Volt egy jó hangulata, egy karakteres főhős és egy ütős befejezés, de a gameplay 1 bites.
Pedíg egész gta szerű volt. A karakterek, a poénok, ahogy össze van rakva. Küldetések is GTA-ból valók, azzal meg ha jolemlékszem semmi bajod.

Ja a ló viselkedésével lehetne mit csinálni.

(csak aztán nehogy pofáraesés legyen, és egy remaster legyen...)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11405 2016.10.17. 17:33

arty írta:4x jobb látvány, nahaggyá, megvolt ám a DF video nekemis ;) a stuttergané miatt ráadásul 30fps lock kell pécén is (ha jól értem), ergo innen alig látszik a plusz, ellenben a minuszok oldalakat töltöttek meg ;) (oké, talán mostanra elég pecselt és nekem csak egy hómtesóm van, aki ráadásul nagyrészt késő este játszik, akkor is sokszor boxon csak)

apexnek álltam neki kicsit inkább, horizonnal bevárom a 2-es végstádiumát (van pár verseny hátra a kiegből), kell az acsi, mer' rewardsban nem a maxot kapom, lévén csak 9es tierben poshadok a 10es helyett :(

faszmérés, ingyenpénz - itt
nincs stuttering, csak moby nem látta be, ha kevés a vas. Akko lejjebb kell venni, ennyi. Én belenyugodtam hogyha a fullfull kell, akkor belekell nyulni a tárcába.
Rewardsot szoktam nyomni, de mivel nekem eddig az apex és ez van, igy tier5 ben vagyok csak. És ha kimaxolom sem leszek 6 ban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11406 2016.10.17. 17:36

Mekee írta:nincs stuttering, csak moby nem látta be, ha kevés a vas. Akko lejjebb kell venni, ennyi. Én belenyugodtam hogyha a fullfull kell, akkor belekell nyulni a tárcába.
Rewardsot szoktam nyomni, de mivel nekem eddig az apex és ez van, igy tier5 ben vagyok csak. És ha kimaxolom sem leszek 6 ban.
Te má megint miról haluzol vaksrác? Titanxp-vel is stutterelt peccsig az a beteg foshalom. Nincs stuttering, meg a mafiában sem vót. Ráadásul full low is stutterelt. Nem is látod az fps-t baze. Nem lett volna neked okés ps4-en maradni?
Avatar
Moby

Hozzászólás #11407 2016.10.17. 17:41

Na, tegyük ezt helyre gyorsan, mer itt vakok akarnak fps-t mérni: a fos-za most is fos. Csak má nem stutterel. Viszont full low-on is beszakad a frém. Egy 4.4-en futó i5 alatt, meg 1070 alatt is. De ugyanígy beszakad 1080-on is, meg titanxp-n is. Aki szerint ezen a jobb vas seghít, amúgy a cucc rendbenvan, annak konzolon a helye, mer minden fost képes védeni. Vagy Totti. Vagy wannabe Totti.
Az, hogy valami jó szórakozás-e, meg fos-e teknóban, az nemugyanaz. Ha valahol, akkor itt kurvára nem kéne összemosni. Arra jó az sg is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11408 2016.10.17. 17:54

Nice, 24 órával a letöltés és vásálás után már indulhatott is a Mafia. :eljen:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #11409 2016.10.17. 18:01

Az ember azt gondolná, hogy wii-re nagyon könnyű gyereknek való játékot találni. Hát a faszt könnyű. Egy fél órája brúzolom a játékokat, de nem találok semmit :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11410 2016.10.17. 18:06

Moby írta:Az ember azt gondolná, hogy wii-re nagyon könnyű gyereknek való játékot találni. Hát a faszt könnyű. Egy fél órája brúzolom a játékokat, de nem találok semmit :(
Kép

Neveld már embernek azokat a gyerekeket...

Vissza: “Leáldozott.hu”