A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #11201 2016.10.14. 13:22

Moby írta:Én nem kapok semmire semmit, engem elvesztettek. Köpök az egészre, ha rajtam múlik pusztuljon, rohadjon az egész.
de miért vesztettek el? kipróbáltad és gyűlölted minden pillanatát? nem csak a tech-gondok miatt nem vettél?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #11202 2016.10.14. 13:24

arty írta:- majd ha volt oculusod egy évet, térjünk erre vissza
- ezerszer inkább ők, mint az itteni NEM VÁSÁRLÓ "tömeg" :)
Akárcsak a kinektnél, move-nál, és a többi baromságnál, a nem vásárlással próbálom jó irányba terelni a fejlesztéssel foglalkozó erőforrásokat. Így néz ki a szavazatom:nemérdekel, hagyjátok a picsába, és foglalkozzatok mással, köszipuszi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11203 2016.10.14. 13:25

arty írta:de miért vesztettek el? kipróbáltad és gyűlölted minden pillanatát? nem csak a tech-gondok miatt nem vettél?
Két éve a tech gondok miatt nem vettem. Ma azért nem veszek amivé lett. Ez valaha egy nagyon érdekes techie geek cuccként indult. Mára egy agybaszott módon túlárazott, tartalmilag elgagyizott, túlfújt, wannabe mainstream gimmick fossá lett. Pont az ilyen ökröknek való szar, akit linkeltél. Célbaért.


Az okok, mielőtt megkérdeznéd: Minden jöttment ökörbarom számolatlanul tolta bele a pénzt(a sony is), ilyenmódon nagyon hamar profitot kell termelni. Nem az volt az elsődleges szempont, hogy a problémákat megoldják, hogy teret adjanak a (tartalom)fejlesztések beéérésnek, az egész felépülésének, az egyetlen cél az azonnali profiszerzés lett, hogy ki lehessen fizetni a befektetéseket. Nem a fejlesztését, az a beleölt pénz egyötvenede lehetett.
Avatar
arty

Hozzászólás #11204 2016.10.14. 13:40

Moby írta:Két éve a tech gondok miatt nem vettem. Ma azért nem veszek amivé lett. Ez valaha egy nagyon érdekes techie geek cuccként indult. Mára egy agybaszott módon túlárazott, tartalmilag elgagyizott, túlfújt, wannabe mainstream gimmick fossá lett. Pont az ilyen ökröknek való szar, akit linkeltél. Célbaért.
Az okok, mielőtt megkérdeznéd: Minden jöttment ökörbarom számolatlanul tolta bele a pénzt(a sony is), ilyenmódon nagyon hamar profitot kell termelni. Nem az volt az elsődleges szempont, hogy a problémákat megoldják, hogy teret adjanak a (tartalom)fejlesztések beéérésnek, az egész felépülésének, az egyetlen cél az azonnali profiszerzés lett, hogy ki lehessen fizetni a befektetéseket. Nem a fejlesztését, az a beleölt pénz egyötvenede lehetett.
de hogy várnád el, hogy egy nem-mainstream cucc "olcsó" is legyen? vagy hogy ne kelljen címenként félórákat setupolni minden sdk upgrade után...? ;)
egyáltalán: téged miért zavarna elite-zés közben, hogy az "ökrök" meg jumpscare-el múlatják benne az időt? (és miért is ökrök ettől???)

az világosan látszott az elhúzódó fejlesztésből, hogy egy garázscég ~képtelen kihozni időre a cuccot - hogy utána pont a faszbúk tolt bele lóvét, az sajnos tényleg pech :(
a sony már inkább jó irány, nekik van kapcsolatuk a gémingvilággal is (és most, hagyjuk, hogy szerinted nincs ;) ), de ők méginkább ócsóhúsban utaznak, ám legalább a szoftver oldalon meglett az esély pár nem-indie, triplaÁ címre (noha egyelőre nem sokat látok, akarnak is kockáztatni a sisakkal, meg nemis - talán már látszik a pécés vr viszonylagos sikertelensége? passz)
Avatar
Moby

Hozzászólás #11205 2016.10.14. 13:47

arty írta:a sony már inkább jó irány, nekik van kapcsolatuk a gémingvilággal is (és most, hagyjuk, hogy szerinted nincs ;) )
Annyira van, hogy a számtalan 1st party stúdiójából kerekeken NULLA darab AAA címet hajtott ki a saját eszközére. Hát igen, ő fogják mhegehementheni a VR-t a fészbúktó'! A GÉMINGISTENEK!
Tod baszni is, meg szűznek is maradni...nos azt nem lehet. De ezek a vágottszemű tetvek olyan kibebaszott seggbuták, hogy ebből is megcsinálják a második vita-jukat. Ami nekem ebszolájte nem gond persze, de ennyire ne futkorásszál már vakon.

"de hogy várnád el, hogy egy nem-mainstream cucc "olcsó" is legyen? vagy hogy ne kelljen címenként félórákat setupolni minden sdk upgrade után...? ;)"
Hm. Tiszta őrület lehet szembesülni a ténnyel, hogy PONT addig volt relatíve olcsó, amíg nem vált mainstreammé. Vagyis azzá már soha nem fog válni, de amíg nem akart azzá válni. 300 dodó volt a DK2. HÁROM. SZÁZ. Ami szerinted a normális szoftver miatt lett drága. Mer a szoftver az drága :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11206 2016.10.14. 13:51

Moby írta:Ezt a geow4-et is olyan kurávra meguntam act2-re, hogy szavak nincsenek
Megmondtam, hogy ugyanaz az elkopott szar, mindenféle újítás nélkül. Erre a válaszod az volt, hogy pontosan tudod mit vársz tőle. Na, hát csak nem. Vagy mégis, de akkor meg minek túrázol vele? Nézegessél klasszikus zenére forrasztás videókat, mint én tegnap este. A 1070-ben eddig másfél perc gameplay van, mert felraktam a Metro 2033-at.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11207 2016.10.14. 13:54

DanielT írta:Megmondtam, hogy ugyanaz az elkopott szar, mindenféle újítás nélkül. Erre a válaszod az volt, hogy pontosan tudod mit vársz tőle. Na, hát csak nem. Vagy mégis, de akkor meg minek túrázol vele? Nézegessél klasszikus zenére forrasztás videókat, mint én tegnap este. A 1070-ben eddig másfél perc gameplay van, mert felraktam a Metro 2033-at.
Pontosan az lett amit vártam tőle, csak én nem vagyok már ugyanaz. Régen ezek bejöttek, ma már ezek szerint nem visz el 6-8 órát se, csak mondjuk kettőt. Azt sem túl nagy érdeklődéssel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11208 2016.10.14. 13:56

DanielT írta:Nézegessél klasszikus zenére forrasztás videókat
Majdnem betalált :DDD Valamelyik nap iratkoztam fel a MrGear csatornára, a napokban azokat nézegetem :D

/a gyerekek miatt egy-kettőnek még hasznát is veszem :)
Avatar
arty

Hozzászólás #11209 2016.10.14. 14:39

Moby írta:Annyira van, hogy a számtalan 1st party stúdiójából kerekeken NULLA darab AAA címet hajtott ki a saját eszközére. Hát igen, ő fogják mhegehementheni a VR-t a fészbúktó'! A GÉMINGISTENEK!
Tod baszni is, meg szűznek is maradni...nos azt nem lehet. De ezek a vágottszemű tetvek olyan kibebaszott seggbuták, hogy ebből is megcsinálják a második vita-jukat. Ami nekem ebszolájte nem gond persze, de ennyire ne futkorásszál már vakon.

"de hogy várnád el, hogy egy nem-mainstream cucc "olcsó" is legyen? vagy hogy ne kelljen címenként félórákat setupolni minden sdk upgrade után...? ;)"
Hm. Tiszta őrület lehet szembesülni a ténnyel, hogy PONT addig volt relatíve olcsó, amíg nem vált mainstreammé. Vagyis azzá már soha nem fog válni, de amíg nem akart azzá válni. 300 dodó volt a DK2. HÁROM. SZÁZ. Ami szerinted a normális szoftver miatt lett drága. Mer a szoftver az drága :)
pontosan ezt látom énis, hogy egyrészt ki is áll, másrészt valójában ők sem hiszik, hogy lesz ebből valami .... és aztán így biztosan nem is lesz! de az esély adott volt, papíron okés, hogy egy konzolgyáros beáll a vr platform mögé (ezerszer inkább, mint a faszbúk...) - nem? ki lett volna kompetensebb? a steam? ;) oh wait, ők is be is álltak a maguk "grínlájtos" módján... és jé, elég grínlájtos is lett az eredmény ;)

addig volt olcsó (350) a dk, amíg egyrészt nem kellett felváráslósdzsilliárdokat IS visszanyerni belőle, jah, DE... gyengébb optika, gyengébb kijelző, kisebb garázscég, alábecsült költségek, kellettek a bétateszterek, 0 support ígérete, stb
az optika miatt egyébként ezek sose lesznek ELÉG olcsóak (és/vagy elég jók) - hasonló a gond, mint a projektorpiacon :(
... vagy gondolod a vive-n is szét akarja magát nyerni a htc/steam? pláne utóbbi jobban járna sokdzsillió náluk eladott szoftverrel ...
Avatar
Moby

Hozzászólás #11210 2016.10.14. 14:51

Nem. Is. Céloz. :ticking:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11211 2016.10.14. 15:14

Moby írta:Nem. Is. Céloz. :ticking:
[video]stodeh_alaz.avi[/video]
Legalábbis rövidebb ideig, mint amikor te követted azt a szerencsétlent, aki háttal volt másodpercekig. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #11212 2016.10.14. 15:41

DanielT írta:Legalábbis rövidebb ideig, mint amikor te követted azt a szerencsétlent, aki háttal volt másodpercekig. :D
Nem, ő semeddig nem céloz. Pontosabban egyáltalán nem céloz :)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11213 2016.10.14. 18:58

fh3_october_update2 <- :nezze:

Stability
· Fixed an issue where having a microphone enabled in the game but no speech pack installed would cause the title to crash on Windows 10
· Fixed an issue that would cause a game crash for some Windows 10 players when entering Maroondah Road Bucket List event
· Fixed an issue that would cause a game crash for some Windows 10 and Xbox One players when joining online Bucket List Blueprint challenges with mismatched DLC
· Fixed an issue that would cause a game crash for some Xbox One players when pausing the game
· Fixed an issue that would cause a game crash for some players when collecting Loyalty Rewards while in a Convoy
· Fixed an issue that would cause a game crash for some players when using the AMD R9 Fury X graphics card on Windows 10
· Fixed a TDR for Windows 10 players

Performance
· Players running four-core setups on Windows 10 should see CPU improvements
· Improved thread layout changes for eight-core setups on Windows 10, resulting in improved performance
· Improvement to performance in upgrades and tuning screens on Windows 10
· Fixed a stall when driving in Byron Bay on Windows 10
· Stall fixed when applying Drivatar liveries while driving on Windows 10
· Stall fixed when driving in free roam on Xbox One

Wheel Support
· Improvements to force feedback dead zone and FFB performance when driving on tarmac on both Xbox One and Windows 10
· Fixed a bug so that wheel button prompts now match the in-game bindings on Windows 10
· Actions that must be mapped are now identified in the UI and number of actions that must be mapped has been reduced on Windows 10

General Improvements
· Fix for photo mode being blurry for some Windows 10 players
· Groove music playback improvements on Xbox One
· Upgrade basket UI now supports mouse input for Windows 10
· Fix for bug that prevented Windows 10 players from progressing past the Start screen with no internet connection
· Added Master Volume option for Windows 10 players
· Fix to Advanced Camera functionality in left and top views in Paintshop (Xbox One and Windows)
· Fix to enable Rewind when returning from Co-Op to Solo (Xbox One and Windows)
· Added option to mute microphones in-game (Xbox One and Windows)
· Player can now continue driving when fuel runs out (Xbox One and Windows)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11214 2016.10.14. 19:12

Közérdekű infóként annyit tennék hozzá, hogy hazai idő szerint holnap hajnal 4 körül lesz a pecs deploy.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11216 2016.10.14. 19:45

DanielT írta:Közérdekű infóként annyit tennék hozzá, hogy hazai idő szerint holnap hajnal 4 körül lesz a pecs deploy.
Na, akkor holnap hajnal 4-től számított 1 év múlva megpöcögtetem a cipőm orrával a tetemet. Talán. Bár kedvem már nem lenne hozzá akkor sem, csak hogy lássam, énekel-e a hulla, vagy nem :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11217 2016.10.14. 20:45

Deus Ex Human Revolution: Director's Cut

Mankind Dividedra annyira ráfeszültem hogy mikor vége lett hiányérzetem volt, ezért egy gondatlan dlc vásárlás helyett feltettem inkább a human rev director's cut kiadását, úgy is régi emlék volt már az alap játék, a dlc meg kimaradt mint mindig
Habár az idő vasfoga látszik a játékon absz nem bántam meg, megint jól szórakoztam mint anno, bár most hogy végigtoltam az alapjátékot még jobban tudatosodott hogy az mdbe nem sok újdonságot sikerült belevinni

Kép
magasan a dlc a legszebb a játékban :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #11218 2016.10.15. 06:59

Nem tudom miért bántjátok a Kinectet, idén két cím is megjelenik rá! Kettő!!!!
Avatar
arty

Hozzászólás #11219 2016.10.15. 08:01

Botond írta:Nem tudom miért bántjátok a Kinectet, idén két cím is megjelenik rá! Kettő!!!!
én az idei választék felét még az ünnepek előtt bezsákolom :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #11220 2016.10.15. 08:17

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11221 2016.10.15. 09:28

Megnéztem az új Forza pecset, hogy nektek már ne kelljen. Ez remélem mindent elmond.

Meg az is, hogy már attól ideges voltam, hogy MEGINT UGYANODA BASZ LE mint minden alkalommal, amikor eddig elindítottam. És nem tudok könnyen más területet nézni, mert oda kell autózni ebben a genny unalomban. PONT olyan érdekes, mint az M0-án közlekedni.

Ez a kibaszott "open world" bullshit design a Forza esetében. Meg persze az összes többinél is.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11222 2016.10.15. 09:43

arty írta:[video]foslédogz.avi[/video]
Impresszív a bevilágítás. :eljen: "Érdekes", hogy mostanában nem sárga a játékok többsége...
Avatar
arty

Hozzászólás #11223 2016.10.15. 09:45

DanielT írta:Megnéztem az új Forza pecset, hogy nektek már ne kelljen. Ez remélem mindent elmond.

Meg az is, hogy már attól ideges voltam, hogy MEGINT UGYANODA BASZ LE mint minden alkalommal, amikor eddig elindítottam. És nem tudok könnyen más területet nézni, mert oda kell autózni ebben a genny unalomban. PONT olyan érdekes, mint az M0-án közlekedni.

Ez a kibaszott "open world" bullshit design a Forza esetében. Meg persze az összes többinél is.
Szal akkor akadozik továbbra is? :( (xbox support szerint a tápom már kész, minnyár küldik - az alapgép pedig, mivel ugye külön csomagban megy oda-vissza (policy!!! :( ), ki tudja hol van, gondolom a táp után két héttel kapom majd meg ...)

a piros rész a képeden sokak szerint nem időelbaszás, sőt, nem kevesen a zöld pöttyökkel alig-alig foglalkoznak és a piros részeket "játszák", krúzolnak "értelmetlenül" a térképen.... sokszor/általában együtt, onlány.... nos, ez a nihilizmus ( ;) ) már nekem is sok, de ameddig eljutok a ződig, addig nekem tulképp bejön, mert jó VEZETNI(!). ha nem event select-ként tekintesz a dologra, hanem VEZETÉSI lehetőségként, akkor jó. igen, TUDOM, hogy te legszívesebben csak kiaranyaznád a 123 eventet és kész, de erre csak némi grind árán van lehetőség:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #11224 2016.10.15. 09:49

DanielT írta:Megnéztem az új Forza pecset, hogy nektek már ne kelljen.
Rendi vagy, de még csak tervben sem volt :nevetes1:
De hogy videójátékokról is essék szó: tegnap 4 órát toltam egyhuzamban a BF1-et. Az első két óra maga volt a pokol. Ott tartottam, hogy kitépem a nandokat az ssd-ből. Aztán arra gondoltam, hogy visszahelyezem sorállományba az e-sportoló egeremet (egy ideje lecseréltem). Na azzal még annyira sem ment. De voltak mikrosikerek, amik továbblöktek. Aztán elkezdtem ráérezni. Nagyon sajnálom, hogy nem ment a felvétel. ELKÉPESZTŐ pillanatokat éltem át. A végére eljutottam egy olyan tudati állapotba, hogy ha megmozdult a mutatóujjam, akkor valaki meghalt a pályán. Az utolsó kört elsöprő győzelemmel, és 30/4-es stattal zártam. A játék fénypontja az volt, amikor Amiensen bementem egy sarki épület emeleti szobájába egy szál sniperrel, ahol ÖT enemy szállásolta el magát. Én jöttem csak ki élve. Az emeletről lefelé jövet lépcsőfordulóban még nyakonszúrtam a segítségükre érkező machinegunnert. Már csak kettő órám maradt a trialból, szal arra készülök, hogy az egyensúly fenntartása érdekében ma a saját beleimmel fog megzabáltatni a játék :DD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11225 2016.10.15. 09:51

arty írta:Szal akkor akadozik továbbra is? :( (xbox support szerint a tápom már kész, minnyár küldik - az alapgép pedig, mivel ugye külön csomagban megy oda-vissza (policy!!! :( ), ki tudja hol van, gondolom a táp után két héttel kapom majd meg ...)

a piros rész a képeden sokak szerint nem időelbaszás, sőt, nem kevesen a zöld pöttyökkel alig-alig foglalkoznak és a piros részeket "játszák", krúzolnak "értelmetlenül" a térképen.... sokszor/általában együtt, onlány.... nos, ez a nihilizmus ( ;) ) már nekem is sok, de ameddig eljutok a ződig, addig nekem tulképp bejön, mert jó VEZETNI(!). ha nem event select-ként tekintesz a dologra, hanem VEZETÉSI lehetőségként, akkor jó.]
De nem jó. Unalmas, mint a szar. Vezettem már eleget játékban, köszönöm. A verseny kihívása talán érdekel, de ez a kamu filler FOS nem. Főleg, hogy ebben a parasztszimulátorban az ábrámon látható nyílegyenes módon lehet átgázolni mindenen, a kontrollert akár befőttesgumival rögzítve. Súlytalan, nongém.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11226 2016.10.15. 09:54

Moby írta:Rendi vagy, de még csak tervben sem volt :nevetes1:
De hogy videójátékokról is essék szó: tegnap 4 órát toltam egyhuzamban a BF1-et. Az első két óra maga volt a pokol. Ott tartottam, hogy kitépem a nandokat az ssd-ből. Aztán arra gondoltam, hogy visszahelyezem sorállományba az e-sportoló egeremet (egy ideje lecseréltem). Na azzal még annyira sem ment. De voltak mikrosikerek, amik továbblöktek. Aztán elkezdtem ráérezni. Nagyon sajnálom, hogy nem ment a felvétel. ELKÉPESZTŐ pillanatokat éltem át. A végére eljutottam egy olyan tudati állapotba, hogy ha megmozdult a mutatóujjam, akkor valaki meghalt a pályán. Az utolsó kört elsöprő győzelemmel, és 30/4-es stattal zártam. A játék fénypontja az volt, amikor Amiensen bementem egy sarki épület emeleti szobájába egy szál sniperrel, ahol ÖT enemy szállásolta el magát. Én jöttem csak ki élve. Az emeletről lefelé jövet lépcsőfordulóban még nyakonszúrtam a segítségükre érkező machinegunnert. Már csak kettő órám maradt a trialból, szal arra készülök, hogy az egyensúly fenntartása érdekében ma a saját beleimmel fog megzabáltatni a játék :DD
Klasszikus Battlefield sztori! :eljen: És valóban számíthatsz rá, hogy akármennyire is ment tegnap, az legfeljebb az ellenkezőjére garancia ma. :D Annyi a változó ebben a játékban, kapásból a 32 különböző képességű emberrel a puskacső túloldalán, hogy őrület.

Na ebben bázistól bázisig eljutni esemény, nem a kibaszott Forzában.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11227 2016.10.15. 10:22

DanielT írta:De nem jó. Unalmas, mint a szar. Vezettem már eleget játékban, köszönöm. A verseny kihívása talán érdekel, de ez a kamu filler FOS nem. Főleg, hogy ebben a parasztszimulátorban az ábrámon látható nyílegyenes módon lehet átgázolni mindenen, a kontrollert akár befőttesgumival rögzítve. Súlytalan, nongém.
Fast travel anywhere... komolyan megnyitnám neked szívesen, mert amit művelsz az szánalmas. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11228 2016.10.15. 10:28

TasManXT írta:Fast travel anywhere... komolyan megnyitnám neked szívesen, mert amit művelsz az szánalmas. :D
Ja, hát nyilván a Forzával kapcsolatban most pont az a szánalmas amit én művelek... :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #11229 2016.10.15. 10:57

A tököm kivan már :wilting: Ezt a házat vadászom már két hónapja, de sehol nem lehet kapni... Ha valakinek van kapcsolata nagykerhez, ahol esetleg lenne, megköszönném a segítséget!
Avatar
Moby

Hozzászólás #11230 2016.10.15. 11:05

EZ a geow4 helyenként kurbajól néz ki. Tényleg. NAGYON szépen össze van rakva helyenként. Csodálatosan fut.
De már ACT II-ben vagyok, és még mindig ROBOTOKAT LÖVÖK egy gears of warban????????
MI EZ A KIBASZOTT FOS????HE???
Avatar
Moby

Hozzászólás #11231 2016.10.15. 11:06

eje75 írta:A tököm kivan már :wilting: Ezt a házat vadászom már két hónapja, de sehol nem lehet kapni... Ha valakinek van kapcsolata nagykerhez, ahol esetleg lenne, megköszönném a segítséget!
Az ipon is a nagykerek nagykerétől veszi, szal nem fogsz találni sehol, hacsak valami bótban nincs raktáron.


/Merlinhardver beszerzi neked. Ők nem itthon vásárolnak.
Avatar
eje75

Hozzászólás #11232 2016.10.15. 11:14

Moby írta:Az ipon is a nagykerek nagykerétől veszi, szal nem fogsz találni sehol, hacsak valami bótban nincs raktáron.


/Merlinhardver beszerzi neked. Ők nem itthon vásárolnak.
Ezt láttam, de azt hittem kb. annyit ér, mint a többi 7-9 nap, megrendelem, aztán hívnak, hogy az a 7-9 nap igazából 3 hét, aztán 3 hét múlva hívom őket, és közlik, hogy még 3 hét :wilting: (Acer még mindíg érkezőben stáruszú).... oké...írok nekik, aztán meglátom....THX!
Avatar
Moby

Hozzászólás #11233 2016.10.15. 11:14

Moby írta:EZ a geow4 helyenként kurbajól néz ki. Tényleg. NAGYON szépen össze van rakva helyenként. Csodálatosan fut.
De már ACT II-ben vagyok, és még mindig ROBOTOKAT LÖVÖK egy gears of warban????????
MI EZ A KIBASZOTT FOS????HE???
Ennyi szar játékot nem toltam egymás után talán soha. Oké, én kerestem magamnak a bajt, elismerem, de gyakorlatilag ott tartunk, hogyha az idei termésből semmit nem vettem volna meg, sem maradtam volna le a világon semmiről, sőt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11234 2016.10.15. 11:16

eje75 írta:Ezt láttam, de azt hittem kb. annyit ér, mint a többi 7-9 nap, megrendelem, aztán hívnak, hogy az a 7-9 nap igazából 3 hét, aztán 3 hét múlva hívom őket, és közlik, hogy még 3 hét :wilting: (Acer még mindíg érkezőben stáruszú).... oké...írok nekik, aztán meglátom....THX!
Szerintem hívd fel őket. Ez egy pici bolt, de olyan cuccokkal foglalkoznak, amivel senkimás. Ja, náluk volt először RX480, a négygigásnyolcgigás is tőlük volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11235 2016.10.15. 11:23

Moby írta:Ennyi szar játékot nem toltam egymás után talán soha. Oké, én kerestem magamnak a bajt, elismerem, de gyakorlatilag ott tartunk, hogyha az idei termésből semmit nem vettem volna meg, sem maradtam volna le a világon semmiről, sőt.
Idei évem, ami nem indie:

Dark Souls 3

Ééééééééééééés ennyi. Jön még ugye a BF1.

Nagy címek közül toltam sharingben a Doomot, amit 80%-nál meguntam és nem hiszem, hogy valaha befejezem. A Fos-zát hagyjuk, az Apex demóval 10x többet nyomtam, mint ezzel a fossal.

A maradék indie cím, amibe az Unravelt is beleértem. Ezek mellett legtöbbet a DOS-os X-Com ment.

Fasza év volt AAA szempontból! :eljen:

A kis cuccokból azért jött össze kellemes élmény:

Shadowrun Returns - végig
Shadowrun Dragonfall - folyamatban
Dex - végig
Technobabylon - végig

Kicsit becsípődött a cyberpunk. :D

Emellett befizettem vagy 4-5, többségében pixelgrafikás kickstarterre. Tényleg kellett volna az a 1080 inkább. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11236 2016.10.15. 11:35

DanielT írta:Idei évem, ami nem indie:
Hát, nagyon úgy tűnik, hogy a BF1 mellett nekem is csak a nintendo viszi a hátán 2016-ot.


/úgyfest az iparágnak nem maradt több ötlete élvezhető singleplayer játékra. Vagy ha igen, nem tudja élvezhetőre kivitelezni. Esetleg mindkettő.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11237 2016.10.15. 11:50

Moby írta:Hát, nagyon úgy tűnik, hogy a BF1 mellett nekem is csak a nintendo viszi a hátán 2016-ot.


/úgyfest az iparágnak nem maradt több ötlete élvezhető singleplayer játékra. Vagy ha igen, nem tudja élvezhetőre kivitelezni. Esetleg mindkettő.
Dekára kimért, sótlan fos van. Néha egy kis sósfos.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11238 2016.10.15. 12:13

Moby írta:Hát, nagyon úgy tűnik, hogy a BF1 mellett nekem is csak a nintendo viszi a hátán 2016-ot.


/úgyfest az iparágnak nem maradt több ötlete élvezhető singleplayer játékra. Vagy ha igen, nem tudja élvezhetőre kivitelezni. Esetleg mindkettő.
stellarissal mi vt a baj? Tw warhammerrel? Kerbal space prog? Divinity original sinnel, v master of orion? Namert ezekben valodi gameplay van, v lehet inkabb a multit kene eroltetned, nezze ra vmi szaftos mmora ;)
Gondolom a civ6e nem fogsz ugy szaladni mint a geowe :)

Vaan itt azert meg jo jatek bar az aaa szegmensben tenyleg keves de pont ezert nem is kell eroltetni
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11239 2016.10.15. 12:14

arty írta:Szal akkor akadozik továbbra is? :( (xbox support szerint a tápom már kész, minnyár küldik - az alapgép pedig, mivel ugye külön csomagban megy oda-vissza (policy!!! :( ), ki tudja hol van, gondolom a táp után két héttel kapom majd meg ...)

a piros rész a képeden sokak szerint nem időelbaszás, sőt, nem kevesen a zöld pöttyökkel alig-alig foglalkoznak és a piros részeket "játszák", krúzolnak "értelmetlenül" a térképen.... sokszor/általában együtt, onlány.... nos, ez a nihilizmus ( ;) ) már nekem is sok, de ameddig eljutok a ződig, addig nekem tulképp bejön, mert jó VEZETNI(!). ha nem event select-ként tekintesz a dologra, hanem VEZETÉSI lehetőségként, akkor jó. igen, TUDOM, hogy te legszívesebben csak kiaranyaznád a 123 eventet és kész, de erre csak némi grind árán van lehetőség:

videjó
De ha ezeket összeszeded, akkor csak ingyen lesz a fast travel, de attól még mindíg csak a fesztiválhelyszínekre tudsz menni. Skillpotoknál lehet megnyitni, hogy bárhova teleportálhass.

Egyébiránt én is megnéztem, semmit se változott. a városban ugyanugy leesik 55-re kb, azon kívül tartja a 60-at. Online még városba sincs semmi gond amugy. Ja annyi változott, hogy a tuningmenüben lépegetsz, akkor már nem szaggat, de ennyi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11240 2016.10.15. 12:17

DanielT írta:Idei évem, ami nem indie:

Dark Souls 3

Ééééééééééééés ennyi. Jön még ugye a BF1.

Nagy címek közül toltam sharingben a Doomot, amit 80%-nál meguntam és nem hiszem, hogy valaha befejezem. A Fos-zát hagyjuk, az Apex demóval 10x többet nyomtam, mint ezzel a fossal.

A maradék indie cím, amibe az Unravelt is beleértem. Ezek mellett legtöbbet a DOS-os X-Com ment.

Fasza év volt AAA szempontból! :eljen:

A kis cuccokból azért jött össze kellemes élmény:

Shadowrun Returns - végig
Shadowrun Dragonfall - folyamatban
Dex - végig
Technobabylon - végig

Kicsit becsípődött a cyberpunk. :D

Emellett befizettem vagy 4-5, többségében pixelgrafikás kickstarterre. Tényleg kellett volna az a 1080 inkább. :idiota:
Kihagytad az Overwatchot.

Jönnek lassan ezek is:

phpBB [media]


phpBB [media]


Plusz ahogy Micsu is mondja, stratégiák azért vannak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11241 2016.10.15. 12:19

Abban a világban, ahol ez ostoba, végtelenül együgyű pudvaszar BF1 szinglikampány már jó játéknak számít csak azért, mert van benne néhány tényleg ütős cutscene, nos, ott már óriási, visszafordíthatatlan gondok vannak.
Amikor meg olyanokat olvasok, hogy "The single player campaign has genuinely impressed me, but when multiplayer is added to the mix, there’s a fundamental tension that cannot be reconciled.", mindezt ráadásul a kotakun, ott a helyükre is kerülnek a dolgok, és magyarázattal szolgál mindenre.
Én meg nemtudom magam rávenni, hogy folytassam, mert már nekem kínos, ami ami úgynevezett "játékként" történik.

Spoiler
Már a galambreptetésnél is nagyon borzolódott a szemöldököm, nagyon kerestem az "F" gombot, hogy payeljem a respectet, de valahol ott hagytam abba, amikor a tank előtt kéne mennem a ködben, ami megy úgy is, ha felugrok a hátuljára, maximum a szakaszvezető lesz 180 fokban kicsavarodva, mer az ő scriptje annyit tud, hogy mindig rád kell, hogy nézzen. Csodálatos. Géming. LEL.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11242 2016.10.15. 12:22

Micsu írta:stellarissal mi vt a baj? Tw warhammerrel? Kerbal space prog? Divinity original sinnel, v master of orion? Namert ezekben valodi gameplay van, v lehet inkabb a multit kene eroltetned, nezze ra vmi szaftos mmora ;)
Gondolom a civ6e nem fogsz ugy szaladni mint a geowe :)

Vaan itt azert meg jo jatek bar az aaa szegmensben tenyleg keves de pont ezert nem is kell eroltetni
Nem érdekelnek a stratégiák. Multit "erőltetem", szvsz az év hátralévő részében BF1 fog menni. Meg nincsendo backlog.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11243 2016.10.15. 12:27

Zóanagyvarázsló írta:Kihagytad az Overwatchot.
Már épp akartam kérdezni, hogy valaki látta-e Zó-t :) Én alapvetően inkább az akciójátékokat kedvelem, de ennek a dishonorednek az első része is olyan zergebaszta unalmas, hogy lehet előbb fejezembe be a lifeisstrange-t, pedig magunk közt szólva arra sincs olyan gyötrelmesen nagy esély :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #11244 2016.10.15. 13:28

Moby írta:Már épp akartam kérdezni, hogy valaki látta-e Zó-t :) Én alapvetően inkább az akciójátékokat kedvelem, de ennek a dishonorednek az első része is olyan zergebaszta unalmas, hogy lehet előbb fejezembe be a lifeisstrange-t, pedig magunk közt szólva arra sincs olyan gyötrelmesen nagy esély :banplz:
Ma reggel jöttem a Balkán-túráról, most már gondolkodhatok azon, hogy mivel etessem az 1060-at, hogy megérje. Az egyik jelölt a Little Big Adventure :banplz: Előbb azért befejezem a 2.5D-s Batmant. Total Warhoz másnapos vagyok.

A Ratchetnek nálad mi lett a sorsa? Annak idején arra is gerjedeztél.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11245 2016.10.15. 13:31

Zóanagyvarázsló írta:Ma reggel jöttem a Balkán-túráról, most már gondolkodhatok azon, hogy mivel etessem az 1060-at, hogy megérje. Az egyik jelölt a Little Big Adventure :banplz: Előbb azért befejezem a 2.5D-s Batmant. Total Warhoz másnapos vagyok.

A Ratchetnek nálad mi lett a sorsa? Annak idején arra is gerjedeztél.
Semmi, lenyomtam, jó vót.
Avatar
Botond

Hozzászólás #11246 2016.10.15. 13:44

Moby írta:Nem érdekelnek a stratégiák. Multit "erőltetem", szvsz az év hátralévő részében BF1 fog menni. Meg nincsendo backlog.
A hétvége eseményei után minden illuzióm elillant azzal kapcsolatban, hogy nős maradok szóval BF1 prepurchase ma befigyelt nekem is, plusz jön a tízszer akkora timesink, a civ6, jövő hónapban meg indulhat a titánx projekt. Backlogot lesz időm leküzdeni...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11247 2016.10.15. 13:58

Moby írta:Abban a világban, ahol ez ostoba, végtelenül együgyű pudvaszar BF1 szinglikampány már jó játéknak számít csak azért, mert van benne néhány tényleg ütős cutscene, nos, ott már óriási, visszafordíthatatlan gondok vannak.
Amikor meg olyanokat olvasok, hogy "The single player campaign has genuinely impressed me, but when multiplayer is added to the mix, there’s a fundamental tension that cannot be reconciled.", mindezt ráadásul a kotakun, ott a helyükre is kerülnek a dolgok, és magyarázattal szolgál mindenre.
Én meg nemtudom magam rávenni, hogy folytassam, mert már nekem kínos, ami ami úgynevezett "játékként" történik.

Spoiler
Már a galambreptetésnél is nagyon borzolódott a szemöldököm, nagyon kerestem az "F" gombot, hogy payeljem a respectet, de valahol ott hagytam abba, amikor a tank előtt kéne mennem a ködben, ami megy úgy is, ha felugrok a hátuljára, maximum a szakaszvezető lesz 180 fokban kicsavarodva, mer az ő scriptje annyit tud, hogy mindig rád kell, hogy nézzen. Csodálatos. Géming. LEL.
es kinel szamit jonak a bf kampany? :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11248 2016.10.15. 14:02

Moby írta:EZ a geow4 helyenként kurbajól néz ki. Tényleg. NAGYON szépen össze van rakva helyenként. Csodálatosan fut.
De már ACT II-ben vagyok, és még mindig ROBOTOKAT LÖVÖK egy gears of warban????????
MI EZ A KIBASZOTT FOS????HE???
en vegig fogom jatszani egyszer, ugyhogy lecci ettöl több szpojlert NE! meg mindig ott van a fal, ha frusztralt vagy.
Avatar
eje75

Hozzászólás #11249 2016.10.15. 14:19

Botond írta:A hétvége eseményei után minden illuzióm elillant azzal kapcsolatban, hogy nős maradok szóval BF1 prepurchase ma befigyelt nekem is, plusz jön a tízszer akkora timesink, a civ6, jövő hónapban meg indulhat a titánx projekt. Backlogot lesz időm leküzdeni...
Ejjjjj....sajnálom :violent: kitartás!!! Ezek után szerintem mindenki nevében kijelenthetem: vezetheted a léghajót :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11250 2016.10.15. 15:28

SlickAdam írta:en vegig fogom jatszani egyszer, ugyhogy lecci ettöl több szpojlert NE! meg mindig ott van a fal, ha frusztralt vagy.
Az érdekedben teszem :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #11251 2016.10.15. 15:29

Micsu írta:es kinel szamit jonak a bf kampany? :)
A média szerint, ahogy a mellékelt ábra is mutatja.
Avatar
Botond

Hozzászólás #11252 2016.10.15. 16:23

eje75 írta:Ejjjjj....sajnálom :violent: kitartás!!! Ezek után szerintem mindenki nevében kijelenthetem: vezetheted a léghajót :idiota:
Zeppelint! Cével kiejtve szigorúan! De köszi, igyekszem túlélni, a Zeppelin kapitányság sokat ad ehhez! :worship:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11253 2016.10.15. 17:44

DanielT írta:Megnéztem az új Forza pecset, hogy nektek már ne kelljen. Ez remélem mindent elmond.

Meg az is, hogy már attól ideges voltam, hogy MEGINT UGYANODA BASZ LE mint minden alkalommal, amikor eddig elindítottam. És nem tudok könnyen más területet nézni, mert oda kell autózni ebben a genny unalomban. PONT olyan érdekes, mint az M0-án közlekedni.

Ez a kibaszott "open world" bullshit design a Forza esetében. Meg persze az összes többinél is.

[img]balfasz%20vagyok.png[/img]
Na mivel a lényeg maradt ki, már nincs stuttering és a tuning képernyőn sem áll meg a kép. Esőnél vettem észre 1-2 helyen iszonyat fps droppot. Szóval már fasza.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11254 2016.10.15. 17:59

TasManXT írta:Na mivel a lényeg maradt ki, már nincs stuttering és a tuning képernyőn sem áll meg a kép. Esőnél vettem észre 1-2 helyen iszonyat fps droppot. Szóval már fasza.
hát nemtudom, nálam semmi változás. Csak a tuning, az má jo.
Avatar
Botond

Hozzászólás #11255 2016.10.15. 18:06

Mekee írta:hát nemtudom, nálam semmi változás. Csak a tuning, az má jo.
1080assal jó volt eddig is, most már akkor optimalizáltak és 1070essel is jó, neked nemtom mi van, de lehet odáig is eloptimalizálnak vmikor. :)
Vagy xbox one, mert ott mindig minden fasza! :email:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11256 2016.10.15. 18:11

TasManXT írta:Na mivel a lényeg maradt ki, már nincs stuttering és a tuning képernyőn sem áll meg a kép. Esőnél vettem észre 1-2 helyen iszonyat fps droppot. Szóval már fasza.
Stutterel mint a KURVAÉG.
Avatar
Botond

Hozzászólás #11257 2016.10.15. 18:29

DanielT írta:Stutterel mint a KURVAÉG.
Szerintem Mobyval együtt rossz Pcie slotba raktátok a vga-t... :help:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11258 2016.10.15. 18:41

Botond írta:Szerintem Mobyval együtt rossz Pcie slotba raktátok a vga-t... :help:
tegye videjo
Avatar
Moby

Hozzászólás #11259 2016.10.15. 19:54

Botond írta:Szerintem Mobyval együtt rossz Pcie slotba raktátok a vga-t... :help:
Én hogy jövök itt a képbe? :fejvakaras:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11260 2016.10.15. 20:12

Nadehamá megszólítattam, kikaptam a gyerek kezibő a kontrollert egy gyors szemtesztre. A stutter eliminálódott. Teljesen. A városban továbbra is olyat perecel a frém, mint a k.isten, de stutter má ottsincs. Nagy kár, hogy az érdeklődésem a frémtő is nagyobbat perecelt időközben, és egy flatlineban végződött. Delegalább a gyerek nem az igénytelenségre szocializálódik videójátékban, ha még kicsit peccselgetik.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11261 2016.10.15. 21:10

Botond írta:1080assal jó volt eddig is, most már akkor optimalizáltak és 1070essel is jó, neked nemtom mi van, de lehet odáig is eloptimalizálnak vmikor. :)
Vagy xbox one, mert ott mindig minden fasza! :email:
Főleg, hogy patch-notes-ban 4 és 8 magos procik optimalizációját írták... És még mindíg mikor városban beesik a frém, a vga 70%-on sincs, proci szintén 80% körül...
Avatar
Moby

Hozzászólás #11262 2016.10.15. 21:28

Köcsög shadowplay DVR-e 20 percnyi szemetet mentett. Sosem használtam még, többé nem is fogom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11263 2016.10.15. 22:16

Moby írta:Köcsög shadowplay DVR-e 20 percnyi szemetet mentett. Sosem használtam még, többé nem is fogom.
Jó, hogy szóltál, nekem is ment, az új install miatt. Viszont a BF1 alatt érdemes egy 1 perces buffert venni, az csak 120 mega.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11264 2016.10.15. 22:29

Megint elindítottam a Forzát. UNDORÍTÓ. Mindene.

Deep meg nem tudja abbahagyni Xbox classicon a Burnoutot. :D
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11265 2016.10.15. 23:31

DanielT írta:Megint elindítottam a Forzát. UNDORÍTÓ. Mindene.

Deep meg nem tudja abbahagyni Xbox classicon a Burnoutot. :D
De melyik része? Tedd félre az open world-öt és hogy utazni kell, mert az tényleg skippelhető. Mi a franc nem tetszik egy autópornóban?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11266 2016.10.15. 23:34

TasManXT írta:De melyik része? Tedd félre az open world-öt és hogy utazni kell, mert az tényleg skippelhető. Mi a franc nem tetszik egy autópornóban?
1. Nálam még mindig elviselhetetlenül szarul fut.

2. Alapvetően semmi nem tetszik benne, néhány autómodellen kívül. A teljes térkép hangulata egyetlen pályára elegendő egy rendes, vátozatos játékban. Legyen kettő.

Mindegy, leszarom. Majd a Forza 7.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11267 2016.10.15. 23:58

DanielT írta:1. Nálam még mindig elviselhetetlenül szarul fut.

2. Alapvetően semmi nem tetszik benne, néhány autómodellen kívül. A teljes térkép hangulata egyetlen pályára elegendő egy rendes, vátozatos játékban. Legyen kettő.

Mindegy, leszarom. Majd a Forza 7.
3. Kiégtél. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11268 2016.10.16. 08:33

Fakéz alert!

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #11269 2016.10.16. 08:47

Tegnapi napra egy viszonylag egyszerűnek vélt célt tűztem ki. A Lenovo z510-ben kicserélni a hdd-t a savage ssd-re.
Innen üzenném mindenkinek, akinek köze volt ehhez a remekül szerelhető géphez, hogy basszák meg a pattintós zsiráf kurva anyjukat. Plusz nyaljanak konnektort, amiért a kib{szott aksit nem lehet úgy lehúzni, mint kb. minden normális notinál. :wave:
Garivesztős mókavonat videó:
phpBB [media]

Szóval, ha augusztusban nem jár le a gari, csak a potenciálisan gimpelt buszos ODD helyére tudom becsattintani az ssd-t, méghozzá úgy, hogy végig áram alatt lett volna ez a szar. :sniffles:
Viszont ez a hűtés valami rohadt durva black magic! :wow1:
És ezzel a két pipaszárral meg a mikronnyi mókuskerékkel nagyságrendekkel hűvösebb és csendesebb, mint a haverék dellje, vagy toshibái. Érthetetlen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.10.16. 08:51-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11270 2016.10.16. 08:51

benőmenő írta:Tegnapi napra egy viszonylag egyszerűnek vélt célt tűztem ki. A Lenovo z510-ben kicserélni a hdd-t a savage ssd-re.
Innen üzenném mindenkinek, akinek köze volt ehhez a remekül szerelhető géphez, hogy basszák meg a pattintós zsiráf kurva anyjukat. Plusz nyaljanak konnektort, amiért a kib{szott aksit nem lehet úgy lehúzni, mint kb. minden normális notinál.
Ezé' veszünk T sorozatot, használtan, fillérekért. Azzal ez a művelet egyetlen csavar és bruttó 1 perc.

Vissza: “Leáldozott.hu”