A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11131 2016.10.13. 15:34

Micsu írta:http://www.pcgamer.com/best-4x-games/
impozáns lista, kár hogy egy fél élet kéne mindhez
Civ6 ha nem lesz elbaszva akkor alap, Stellaris és az új Master of Orion mindenféleképpen kipróbálós lesz még
Stellaris nálam is kívánságlistán van. Valamint Endless Space 2 amint kijön early-ből jöhet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11132 2016.10.13. 15:51

Moby írta:Nemtudom miről csacsogsz kistáska, itt nyomom otthonról sztrímolva a irodában. Ezek mán a sztrímolt képek. E!
Spoiler
Kép
Kép
Kép

Jó nagy rakás szar ez a steam, meg az egész inhome streaming :szomoru1:
Sajncsi nálunk az ofiszban tiltva van a Steam portja, szal' ninöcsö sztrímgémö. ;(
Avatar
Moby

Hozzászólás #11133 2016.10.13. 15:57

DanielT írta:Sajncsi nálunk az ofiszban tiltva van a Steam portja, szal' ninöcsö sztrímgémö. ;(
Ez elvileg nem lehetne probléma, miután vpn-en vagy bent a másiknak. Nálam sincs semmi forwardolva egyik oldalon sem, pedig nat mögött csücsül mindkét oldal Egyetlen apró problémám van vele: miután bemegyek neki, mindig ki meg be kell kapcsolnom az átjátszást, különben nem látja egymást a a két steamkliens. Brozalom. Megöl. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11134 2016.10.13. 16:05

Moby írta:Ez elvileg nem lehetne probléma, miután vpn-en vagy bent a másiknak. Nálam sincs semmi forwardolva egyik oldalon sem, pedig nat mögött csücsül mindkét oldal Egyetlen apró problémám van vele: miután bemegyek neki, mindig ki meg be kell kapcsolnom az átjátszást, különben nem látja egymást a a két steamkliens. Brozalom. Megöl. :banplz:
Nálunk szénnékonfigolt proxy van, nem egyszerű semmi kifelé. Meg befelé se.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #11135 2016.10.13. 16:08

arty írta:hol lehet szav.... hol volt ez a szavazás pontosan? :idiota:

(amugy érthető: amd az egyetlen, aki sose volt olyan piaci poziban, hogy igazi vérgecivé válhasson)

---

egyébként a mai nap kérdése: létezik akkora szar szingli, mint aminek a hardline igérzik vagy ez csak túl korai ítélet így 10 perc "játék" után?!
Végigtoltam... életem legrosszabb játék élménye volt.. talán az javított rajta, hogy a black ops 3 végigjátszás előtt vagy utána volt. Na az még egy "remekmű".
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #11136 2016.10.13. 16:09

Micsu írta:te ma csak tudod,annyi 200 dodos 480ad vt :D
Most, ahogy nézem a 4GB-osra már kijön a matek, ha 200 euróra rászámolod a 27% áfát. Vagy a 8 GB-os 470-re. 10k HUF-al többért pedig ott a 8 GB-os 480, meg a 6 GB-os 1060.
Szóval ezek kb. beálltak, és az egyik talán be fog figyelni a karácsonyi bencsmárk banzájra sereghajtónak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11137 2016.10.13. 16:53

Azért az AMD sem pihen!

"Starting September 12th 2016, AMD is no longer bundling the “AMD Gaming Evolved App” by Raptr with builds of Radeon Software. AMD will cease to undertake any compatibility testing, install support or general technical support for this application, nor will it be available through Radeon Software or its installer."

Megszüntetni egy szolgáltatást is munka na! A userek érezzék már a törődést. :eljen:
Avatar
deep

Hozzászólás #11138 2016.10.13. 18:22

DanielT írta:Azért az AMD sem pihen!

"Starting September 12th 2016, AMD is no longer bundling the “AMD Gaming Evolved App” by Raptr with builds of Radeon Software. AMD will cease to undertake any compatibility testing, install support or general technical support for this application, nor will it be available through Radeon Software or its installer."

Megszüntetni egy szolgáltatást is munka na! A userek érezzék már a törődést. :eljen:
Mondjuk szerintem ez inkább áldás, mint átok. :D Bár nem ismerem ezt a csodaszoftvert, de biztos nagy szükség lehet rá.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11139 2016.10.13. 18:57

"Földbedöngölő, leírhatatlan és még fokozhatnám. Ugye én VR szűz vagyok, szóval csak sejtésem volt mire számíthatok, de ez, ez vmi hihetetlen, minden várakozásomat felülmúlta. Az Until Dawn Rush of Blood olyan mintha benne lennék a játékban, szó szerint rosszul vagyok a hullámvasúton mikor megy lefele... Kibaszott jó az irányítás pedig egyelőre, mivel csak egy Move-om van sima kontrollerrel tolom. Igaz pixeles egy kicsit, sőt a PS4 menü sem olyan éles, de annyira beleéli magát az ember, hogy leszarja a grafikát. Majd még írok, ha kipróbáltam a többi játékot. :)"

da fjúcsör
Avatar
Moby

Hozzászólás #11140 2016.10.13. 19:05

"...minden várakozásomat felülmúlta...szó szerint rosszul vagyok a hullámvasúton mikor megy lefele..."

És ha ő rosszullétet akart venni?? Akkor most miért ne örülhetne, hogy megkapta? :gonosz3:
Avatar
Botond

Hozzászólás #11141 2016.10.13. 19:12

benőmenő írta:Most, ahogy nézem a 4GB-osra már kijön a matek, ha 200 euróra rászámolod a 27% áfát. Vagy a 8 GB-os 470-re. 10k HUF-al többért pedig ott a 8 GB-os 480, meg a 6 GB-os 1060.
Szóval ezek kb. beálltak, és az egyik talán be fog figyelni a karácsonyi bencsmárk banzájra sereghajtónak.
Jövő hét csütörtökön párterápia, ha az sem segít, akkor sajna én is önzőbe kapcsolok, mint a nejem és megnyomom az iwon gombot és a benchmark verseny véget ér mielőtt elkezdődött volna. :gonosz1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #11142 2016.10.13. 19:12

DanielT írta:Azért az AMD sem pihen!

"Starting September 12th 2016, AMD is no longer bundling the “AMD Gaming Evolved App” by Raptr with builds of Radeon Software. AMD will cease to undertake any compatibility testing, install support or general technical support for this application, nor will it be available through Radeon Software or its installer."

Megszüntetni egy szolgáltatást is munka na! A userek érezzék már a törődést. :eljen:
Speciel csak nyűg volt a pipát kiszedni telepítéskor, mióta ezt a plays.tv dolgot tolta orrba-szájba, ahelyett hogy csendben sedópléj pótlékkodott volna. Szóval nagy kár nem történt, meg akinek hiányzik leszedi külön.
Viszont, amikor így egymás mellé pakolja az ember a 2 gyártó termékét, bizony most egy ilyen is újabb szög lehet a potenciális új radeon-om koporsójába. Régen egyszerű volt dönteni, mert a kb. azonos tudású 270x és 760 közül előbbi kevesebbet fogyasztott (még a régi 400w-os tápom volt) és 15-20k-val ajánlott a ződek alá.
Namost a 8 GB-os 480, meg a 6GB-os 1060 nagyjából egy áron megy, szintén közel vannak tudásban, de mostmár a ződeké fogyaszt jobban, és az apróságok viszik a mérleg nyelvét, mint a shadowplay, a dx11 alatti jobb cpu kihasználtság (librarym túlnyomó többsége ugye nem mantli, meg vulkán, meg dx12), hogy nem a win 10 posvány menüjében kell a monitor felbontást és képfrissítés frekit kitúrni a 26. speciális tulajdonság 5. füléről, stb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11143 2016.10.13. 19:35

SlickAdam írta:"Földbedöngölő, leírhatatlan és még fokozhatnám. Ugye én VR szűz vagyok, szóval csak sejtésem volt mire számíthatok, de ez, ez vmi hihetetlen, minden várakozásomat felülmúlta. Az Until Dawn Rush of Blood olyan mintha benne lennék a játékban, szó szerint rosszul vagyok a hullámvasúton mikor megy lefele... Kibaszott jó az irányítás pedig egyelőre, mivel csak egy Move-om van sima kontrollerrel tolom. Igaz pixeles egy kicsit, sőt a PS4 menü sem olyan éles, de annyira beleéli magát az ember, hogy leszarja a grafikát. Majd még írok, ha kipróbáltam a többi játékot. :)"

da fjúcsör
Én ezt most nagyon elhiszem egy day1 adopternek! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11144 2016.10.13. 19:43

DanielT írta:Én ezt most nagyon elhiszem egy day1 adopternek! :eljen:
Pedig szerintem totál hiteles.

- "Ugye én VR szűz vagyok, szóval csak sejtésem volt mire számíthatok" - minden fost megvesz, amit a kedvenc gyártója kiad, nullismerettel is - csekk
- "minden várakozásomat felülmúlta" - fogalma nem volt mit vesz, de amit avval szemben támasztott( :wilting: ) azt is felülmúlta. Messziről felismerhető konzolidióta - csekk
- "Igaz pixeles egy kicsit, sőt a PS4 menü sem olyan éles, de annyira beleéli magát az ember, hogy leszarja a grafikát." - éééééés megérkezett a sikergen állandó vendégszereplője, a szar grafika, ami nem baj, mert nem a győzelem és nem is a részvétel, hanem a fontos.

Annyira hitelesen hozza a sikergen betonbiztos bázisát, hogy szerintem az élmény is meg volt írva előre, csak el kellett küldeni.
Amúgy ez milyen fórum? Hazai?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11145 2016.10.13. 19:44

SlickAdam írta:"Földbedöngölő, leírhatatlan és még fokozhatnám. Ugye én VR szűz vagyok, szóval csak sejtésem volt mire számíthatok, de ez, ez vmi hihetetlen, minden várakozásomat felülmúlta. Az Until Dawn Rush of Blood olyan mintha benne lennék a játékban, szó szerint rosszul vagyok a hullámvasúton mikor megy lefele... Kibaszott jó az irányítás pedig egyelőre, mivel csak egy Move-om van sima kontrollerrel tolom. Igaz pixeles egy kicsit, sőt a PS4 menü sem olyan éles, de annyira beleéli magát az ember, hogy leszarja a grafikát. Majd még írok, ha kipróbáltam a többi játékot. :)"

da fjúcsör
geronimo? :fogmosas:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11146 2016.10.13. 19:44

Botond írta:Jövő hét csütörtökön párterápia, ha az sem segít, akkor sajna én is önzőbe kapcsolok, mint a nejem és megnyomom az iwon gombot és a benchmark verseny véget ér mielőtt elkezdődött volna. :gonosz1:
titan nelkul ide ne told a pofad
Avatar
Moby

Hozzászólás #11147 2016.10.13. 19:45

Micsu írta:geronimo? :fogmosas:
Nemhiszem, itthon asszem még nem kapható.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11148 2016.10.13. 19:47

Micsu írta:titan nelkul ide ne told a pofad
Vagy Titan X, vagy az asszony is jön saját accounttal! Ezek a feltételeink! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11149 2016.10.13. 19:48

DanielT írta:Vagy Titan X, vagy az asszony is jön saját accounttal! Ezek a feltételeink! :banplz:
Botondnál ez nem vagy-vagy! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11150 2016.10.13. 19:55

DanielT írta:Vagy Titan X, vagy az asszony is jön saját accounttal! Ezek a feltételeink! :banplz:
Amúgy nem jöttök lőni, vagy miafasz?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11151 2016.10.13. 20:00

Moby írta:Amúgy nem jöttök lőni, vagy miafasz?
Én megvárom a fullt, ezen már nem múlik, nem akarok megint korlátokat.

Viszont a DF simán összehozta a 99%-ban 60 frémet 1060-on is. Ami még kiderült, hogy nincs olyan low setting, amivel le lehetne vinni PS4 szintre a grafikát. CSAKARAM.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #11152 2016.10.13. 20:04

DanielT írta:Viszont a DF simán összehozta a 99%-ban 60 frémet 1060-on is. Ami még kiderült, hogy nincs olyan low setting, amivel le lehetne vinni PS4 szintre a grafikát. CSAKARAM.
Nem is kellett hozzá más, csak egy i7. Zónak viszont ne mutasd meg, mert összeomlik a félnapig épített elmélete a HT-ról :)

/mindenestre elég fosul fut a ps4pro gpu-ján, még fasza procival is. Ejj-ejj...nem lesz ennek jó vége.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11153 2016.10.13. 20:11

Moby írta:/mindenestre elég fosul fut a ps4pro gpu-ján, még fasza procival is. Ejj-ejj...nem lesz ennek jó vége.
NÉGYKÁ! Checkerboard rendering! Tapsolszhahánysz! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #11154 2016.10.13. 20:13

Micsu írta:titan nelkul ide ne told a pofad
Csakakraft! :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11155 2016.10.13. 20:15

DanielT írta:NÉGYKÁ! Checkerboard rendering! Tapsolszhahánysz! :eljen:
Ökör...így nem fognak elaludni a gyerekek, ha én visítva röhögök :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11156 2016.10.13. 20:16

Moby írta:Pedig szerintem totál hiteles.

- "Ugye én VR szűz vagyok, szóval csak sejtésem volt mire számíthatok" - minden fost megvesz, amit a kedvenc gyártója kiad, nullismerettel is - csekk
- "minden várakozásomat felülmúlta" - fogalma nem volt mit vesz, de amit avval szemben támasztott( :wilting: ) azt is felülmúlta. Messziről felismerhető konzolidióta - csekk
- "Igaz pixeles egy kicsit, sőt a PS4 menü sem olyan éles, de annyira beleéli magát az ember, hogy leszarja a grafikát." - éééééés megérkezett a sikergen állandó vendégszereplője, a szar grafika, ami nem baj, mert nem a győzelem és nem is a részvétel, hanem a fontos.

Annyira hitelesen hozza a sikergen betonbiztos bázisát, hogy szerintem az élmény is meg volt írva előre, csak el kellett küldeni.
Amúgy ez milyen fórum? Hazai?
Sírok... :vigyor3: És ha hozzá tesszük a TÉNYT akkor még viccesebb a sztori...
Lófaszt adnak el, de most komolyan... 2,5 hónap alatt? :taps:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11157 2016.10.13. 20:17

Botond írta:Csakakraft! :nyes:
Csalódott leszek ha nem egyből kettő lesz azé :csodalk: :integet2:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #11158 2016.10.13. 20:37

DanielT írta:Én megvárom a fullt, ezen már nem múlik, nem akarok megint korlátokat.

Viszont a DF simán összehozta a 99%-ban 60 frémet 1060-on is. Ami még kiderült, hogy nincs olyan low setting, amivel le lehetne vinni PS4 szintre a grafikát. CSAKARAM.

ojeee.mov
Akkor legalább fixhatvannal láthatja a nép a masterpísz tízpertíz csodát.

Majdnem kiköptem a reggelit, mikor néztem, de asszem bevezetem a mafia fail videok fogyasztását napi szinten, ritka jól indult a napom.
phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11159 2016.10.13. 20:54

többen is mondjak, hogy az idei Doom-hoz hasonlo minöseg. varok meg par napot, hogy tenyleg tokeletes-e technoban, aztan jöhet kicsit hamarabb, mint terveztem. :szeret: meta-n 80+ körül.
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #11160 2016.10.13. 20:59

Moby írta:Amúgy nem jöttök lőni, vagy miafasz?

Én jönnék, csak a digi tököl a bekötéssel. Szólnék Amőba úrnak, hogy hívja fel őket/csapjon az asztalra, de szerencsétlent most toltam le, amiért a teli szemetest a levitele helyett csak tovább pakolta, hogy össze sem lehetett kötni. Félek, ha ennyi inger éri, még a végén megáll a fejlődésben szegénykém. :banplz:
Botond meg rendezzen valamit az asszonnyal, hogy decemberben már a háromtrémárkokkal tudjon 120%-ban foglalkozni. :vigyor3:
Avatar
eje75

Hozzászólás #11161 2016.10.13. 21:00

Botond írta:Jövő hét csütörtökön párterápia, ha az sem segít, akkor sajna én is önzőbe kapcsolok, mint a nejem és megnyomom az iwon gombot és a benchmark verseny véget ér mielőtt elkezdődött volna. :gonosz1:
Mi a terv? Csak hogy tudjam mit kell majd lenyomnom.... :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #11162 2016.10.13. 21:03

eje75 írta:Mi a terv? Csak hogy tudjam mit kell majd lenyomnom.... :idiota:
Áh, nem lesz itt lenyomogatás. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #11163 2016.10.13. 21:09

SlickAdam írta:többen is mondjak, hogy az idei Doom-hoz hasonlo minöseg. varok meg par napot, hogy tenyleg tokeletes-e technoban, aztan jöhet kicsit hamarabb, mint terveztem. :szeret: meta-n 80+ körül.
Bazzeg...kiderült, hogy az első része is csak ps4-re van meg nekem :( Nanembaj, akkor majd ezzel nyitok. Majd. Egyszer :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #11164 2016.10.13. 21:12

Botond írta:Áh, nem lesz itt lenyomogatás. :)
Csatolmányok
tumblr_nhetf6QMoc1rb2l1co1_500.gif
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #11165 2016.10.13. 21:13

Moby írta:Bazzeg...kiderült, hogy az első része is csak ps4-re van meg nekem :( Nanembaj, akkor majd ezzel nyitok. Majd. Egyszer :D
5 euro körül barmikor megveheted (pl a cuuuuuna kulcsoseknal). annyit barmikor röhögve meger szvsz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11166 2016.10.13. 21:16

SlickAdam írta:többen is mondjak, hogy az idei Doom-hoz hasonlo minöseg. varok meg par napot, hogy tenyleg tokeletes-e technoban, aztan jöhet kicsit hamarabb, mint terveztem. :szeret: meta-n 80+ körül.
phpBB [media]
erdekel bar az elozo kozepszar vt
Avatar
eje75

Hozzászólás #11167 2016.10.13. 21:17

DanielT írta:Én megvárom a fullt, ezen már nem múlik, nem akarok megint korlátokat.
Megjelenés után lesz BF1 leáld squad?
Avatar
Moby

Hozzászólás #11168 2016.10.13. 21:18

eje75 írta:...
Jó a gif :taps:
Avatar
Botond

Hozzászólás #11169 2016.10.13. 21:29

eje75 írta:Megjelenés után lesz BF1 leáld squad?
Overwatchsquad nagy sikerére való tekintettel természetesen lesz! A zeppelin kormányánál majd én állok!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11170 2016.10.13. 21:30

eje75 írta:Megjelenés után lesz BF1 leáld squad?
Persze!
Avatar
arty

Hozzászólás #11171 2016.10.14. 08:46

TasManXT írta:Végigtoltam... életem legrosszabb játék élménye volt.. talán az javított rajta, hogy a black ops 3 végigjátszás előtt vagy utána volt. Na az még egy "remekmű".
a bo3ra áldozott időmet is sajnálom, ergo akkor ez skip - bár már tegnap is félretettem a második ügy(?) után... pedig állatjól néz ki, a rendőrös téma is tetszene, de hogy a fegyverek direkt szarup sebeznek, hogy inkább letartóztass ... ocsmány dizájn, pláne illúzióromboló, amikor a tűzharc közepén jelvényt villantasz a delikvensre és az megadja magát, te pedig elkezded a süvítő golyók közt megbilincselni. duplaikszpérepülki. SO RIÖL!

(multiban van valami extra vagy nekem pláne skip azis? :D )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11172 2016.10.14. 09:23

Na, úgy látszik csak a hányás marad, puna az nuku.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11173 2016.10.14. 09:26

arty írta:(multiban van valami extra vagy nekem pláne skip azis? :D )
Multi fps ami ne lenne neked való?! Olyan nem létezik, szóval ezt is nyomjad mint az állat. Egyébként ebben legalább tudnál robbantani, mert nem HÁZTÖMBNYI PÁNCÉLOZOTT TANKOK, hanem autók vannak benne, akiket szét lehet gyorsan kapni C4-el és RPG-vel is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11174 2016.10.14. 09:34

DanielT írta:Multi fps ami ne lenne neked való?! Olyan nem létezik, szóval ezt is nyomjad mint az állat. Egyébként ebben legalább tudnál robbantani, mert nem HÁZTÖMBNYI PÁNCÉLOZOTT TANKOK, hanem autók vannak benne, akiket szét lehet gyorsan kapni C4-el és RPG-vel is.
Hát, nekem is rá kellett jönnöm, hogy nem vagyok már alkalmas multimókához. Egyszerűen kiöregedtem belőle. Tegnap az üvöltvehányás és a középszar között ingáztam (ahogy lenni szokott), de volt amit rögzítettem. Ma reggel néztem vissza az egyiket, és a youtube-on láttam meg, hogy kb 1 méterre állok az enemytől, aki benne is van a látómezőmben, ÉS AKKOR OTT NEM LÁTTAM!!!!(ő is ölt meg egyébként) :ijedt: Ez már ijesztő. Alkalmatlanná váltam, ez a szomorú igazság.

phpBB [media]

5:46-nál. Lelövöm az egyiket, ÉS OTT GUGGOL MELLETTE A MÁSIK! Atyavilág...kész, ennyi volt. Így fogtok megöregedni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11175 2016.10.14. 10:06

Moby írta:Hát, nekem is rá kellett jönnöm, hogy nem vagyok már alkalmas multimókához. Egyszerűen kiöregedtem belőle. Tegnap az üvöltvehányás és a középszar között ingáztam (ahogy lenni szokott), de volt amit rögzítettem. Ma reggel néztem vissza az egyiket, és a youtube-on láttam meg, hogy kb 1 méterre állok az enemytől, aki benne is van a látómezőmben, ÉS AKKOR OTT NEM LÁTTAM!!!!(ő is ölt meg egyébként) :ijedt: Ez már ijesztő. Alkalmatlanná váltam, ez a szomorú igazság.
5:46-nál. Lelövöm az egyiket, ÉS OTT GUGGOL MELLETTE A MÁSIK! Atyavilág...kész, ennyi volt. Így fogtok megöregedni.
Az bárkivel megesik, hogy nem látja meg. Végignéztem a videót, így a te szemeden keresztül láttam először ezt a pályát. :) (ami egyébként nagyon barna, ez lesz a fő problémám a korszak területeivel, kevés a vizuális inger a környezetben). NODE! Teljesen elégedett voltam a látottakkal, ügyesen mozogtál, stb. Ok, voltak hibák, főleg a célzásban a tökölődés, de ez az, amit csak és kizárólag a gyakorlás fog megoldani. :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #11176 2016.10.14. 10:28

Moby írta:Hát, nekem is rá kellett jönnöm, hogy nem vagyok már alkalmas multimókához. Egyszerűen kiöregedtem belőle. Tegnap az üvöltvehányás és a középszar között ingáztam (ahogy lenni szokott), de volt amit rögzítettem. Ma reggel néztem vissza az egyiket, és a youtube-on láttam meg, hogy kb 1 méterre állok az enemytől, aki benne is van a látómezőmben, ÉS AKKOR OTT NEM LÁTTAM!!!!(ő is ölt meg egyébként) :ijedt: Ez már ijesztő. Alkalmatlanná váltam, ez a szomorú igazság.5:46-nál. Lelövöm az egyiket, ÉS OTT GUGGOL MELLETTE A MÁSIK! Atyavilág...kész, ennyi volt. Így fogtok megöregedni.
Mire vagy alkalmatlan..a fun-ra??? Nálam sokkal jobban toltad az hótziher (bár tudom ez nem vigasztal) :idiota: ... viszont tegnap akkorát mentem, hogy az asszony bejött, hogy min röhögök ennyire... Dobáltam egy szűk sikátorba fentről a dinamitot, a katonák a második emeletig repülek fel... szuronnyal három után futottam és az zászlónál egyesével agyonszúrtam őket, egy másikat csipával beszorítottam egy szobába, és utánna lőttem a gázzal ott fulladt meg a nyomorult (távol a hazájától) :nyes: THIS IS BATTLEFIELD!!!
Avatar
eje75

Hozzászólás #11177 2016.10.14. 10:34

Viszont sok balfasszal találkoztam: medic-ek nem élesztenek, ammót senki nem dob, stb, stb... kell az a szakasz!! Beültem valami kretén mellé géppuskásnak a kocsijába, erre a fasz behajtott a házak közé a zászlóhoz... úgy hullottak ránk a gránátok, hogy azt hittem eső esik, kb. 3 mp. alatt meghaltunk... pedig üvöltöttem, mint Anulu: "Pánczél autó neeee, Pánzél autó neeee..." :nyes:
Avatar
arty

Hozzászólás #11178 2016.10.14. 10:53

deep írta:Mondjuk szerintem ez inkább áldás, mint átok. :D Bár nem ismerem ezt a csodaszoftvert, de biztos nagy szükség lehet rá.
raptr ilyen mindenegybe cucc volt, még az amdsítés előtt használtam, jópofa statokat nézhettél pc és konzol (360/ps3) gémingedről... plusz játékoptimalizáló (aka dzsíforszexperiensz), kép és videofelvétel, szósölszarságok.

aztán az amdsedés után (és a konzolcégek erősödő privacys genyózása miatt) gyak. a konzol kiesett és pconly lett a tool - ezzel pl számomra létjogosultságát vesztette. a játékidőért kaptál pontokat is és beválthattad játékra, amd gpura, stb - egy dirt3-at sikerült "kifarmolni" (gyak semmit nem tettem érte), akkor még értéke is volt

örülök neki, h kikerült a driverpakkból, idegesítő volt, ha elfelejtettem kiszedni előle a pipát.......
Avatar
Moby

Hozzászólás #11179 2016.10.14. 11:31

DanielT írta:ami egyébként nagyon barna, ez lesz a fő problémám a korszak területeivel, kevés a vizuális inger a környezetben
Lélegzetelállítóan szépek a pályák! Ha ez neked már túl barna, a nyúlszextől felkötötted volna magad :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11180 2016.10.14. 11:44

Moby írta:Hát, nekem is rá kellett jönnöm, hogy nem vagyok már alkalmas multimókához. Egyszerűen kiöregedtem belőle. Tegnap az üvöltvehányás és a középszar között ingáztam (ahogy lenni szokott), de volt amit rögzítettem. Ma reggel néztem vissza az egyiket, és a youtube-on láttam meg, hogy kb 1 méterre állok az enemytől, aki benne is van a látómezőmben, ÉS AKKOR OTT NEM LÁTTAM!!!!(ő is ölt meg egyébként) :ijedt: Ez már ijesztő. Alkalmatlanná váltam, ez a szomorú igazság.

[video]mobyf4.avi[/video]
5:46-nál. Lelövöm az egyiket, ÉS OTT GUGGOL MELLETTE A MÁSIK! Atyavilág...kész, ennyi volt. Így fogtok megöregedni.
komolyan így kell játszani hogy a jobb felső sarokban ott a sok adat, ügye csak a video kedvéért van így?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11181 2016.10.14. 11:59

eje75 írta:Mire vagy alkalmatlan..a fun-ra??? Nálam sokkal jobban toltad az hótziher (bár tudom ez nem vigasztal) :idiota: ... viszont tegnap akkorát mentem, hogy az asszony bejött, hogy min röhögök ennyire... Dobáltam egy szűk sikátorba fentről a dinamitot, a katonák a második emeletig repülek fel... szuronnyal három után futottam és az zászlónál egyesével agyonszúrtam őket, egy másikat csipával beszorítottam egy szobába, és utánna lőttem a gázzal ott fulladt meg a nyomorult (távol a hazájától) :nyes: THIS IS BATTLEFIELD!!!
:taps: :taps: :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11182 2016.10.14. 12:00

Moby írta:Lélegzetelállítóan szépek a pályák! Ha ez neked már túl barna, a nyúlszextől felkötötted volna magad :D
Nem kötöttem fel, helyette még a steam accountomról is purgáltam. De valóban, közel álltam hozzá és hánytam minden másodpercétől, ami a látványt illeti.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11183 2016.10.14. 12:01

Micsu írta:komolyan így kell játszani hogy a jobb felső sarokban ott a sok adat, ügye csak a video kedvéért van így?
Dehogy a videó kedvéért! Vagy te az autód műszerfalát befested diszperzitte'? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11184 2016.10.14. 12:03

eje75 írta:Viszont sok balfasszal találkoztam: medic-ek nem élesztenek, ammót senki nem dob, stb, stb... kell az a szakasz!! Beültem valami kretén mellé géppuskásnak a kocsijába, erre a fasz behajtott a házak közé a zászlóhoz... úgy hullottak ránk a gránátok, hogy azt hittem eső esik, kb. 3 mp. alatt meghaltunk... pedig üvöltöttem, mint Anulu: "Pánczél autó neeee, Pánzél autó neeee..." :nyes:
Amikor beülök valami ismeretlen mellé, 95%-ban olyan, mintha redeployt, vagy suicideot nyomtam volna. 5-10 másodpercen belül tuti kinyírat valahogy.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11185 2016.10.14. 12:10

Moby írta:Dehogy a videó kedvéért! Vagy te az autód műszerfalát befested diszperzitte'? :banplz:
multi játékban nem a műszerfalat kell lesni ember :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #11186 2016.10.14. 12:13

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #11187 2016.10.14. 12:19

Moby írta:Pedig szerintem totál hiteles.

- "Ugye én VR szűz vagyok, szóval csak sejtésem volt mire számíthatok" - minden fost megvesz, amit a kedvenc gyártója kiad, nullismerettel is - csekk
- "minden várakozásomat felülmúlta" - fogalma nem volt mit vesz, de amit avval szemben támasztott( :wilting: ) azt is felülmúlta. Messziről felismerhető konzolidióta - csekk
- "Igaz pixeles egy kicsit, sőt a PS4 menü sem olyan éles, de annyira beleéli magát az ember, hogy leszarja a grafikát." - éééééés megérkezett a sikergen állandó vendégszereplője, a szar grafika, ami nem baj, mert nem a győzelem és nem is a részvétel, hanem a fontos.

Annyira hitelesen hozza a sikergen betonbiztos bázisát, hogy szerintem az élmény is meg volt írva előre, csak el kellett küldeni.
Amúgy ez milyen fórum? Hazai?
vagy egyben: ilyen amikor a "laikus" odaül a VR elé és szembesül vele, hogy ez minden korábbi tapasztalatát, elképzelését felülmúlóan faszaság .... oké, megvette látatlanban, mert megteheti, max eladta volna, ha nem jön be (te is vagy így/voltál így más cuccokkal - ki nem? respekt neki a jéghideg számító váráslási szokásaiért...)

a psvr (és a konzol, egyáltalán) nem a vérhácé pixelszámolónak szól, aki elvan 40 percet a setupolással a játéksession előtt ... azok már régen oculust/vivet hajtanak és persze elégedetlenkednek ;)

nemértem ez miért gond, miért kell az ilyet (is) ízekre szedni... ők lennének a kulcsai egy továbbfejlődésnek, egy következő generációnak, ami majd 4k/szemmel immár perfekt lehetne (dehogy :D ), meg még kitudja miféle trükköt találnak ki, hw/sw fronton egyaránt.... HA LESZ KINEK.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11188 2016.10.14. 12:25

arty írta:vagy egyben: ilyen amikor a "laikus" odaül a VR elé és szembesül vele, hogy ez minden korábbi tapasztalatát, elképzelését felülmúlóan faszaság .... oké, megvette látatlanban, mert megteheti, max eladta volna, ha nem jön be (te is vagy így/voltál így más cuccokkal - ki nem? respekt neki a jéghideg számító váráslási szokásaiért...)

a psvr (és a konzol, egyáltalán) nem a vérhácé pixelszámolónak szól, aki elvan 40 percet a setupolással a játéksession előtt ... azok már régen oculust/vivet hajtanak és persze elégedetlenkednek ;)

nemértem ez miért gond, miért kell az ilyet (is) ízekre szedni... ők lennének a kulcsai egy továbbfejlődésnek, egy következő generációnak, ami majd 4k/szemmel immár perfekt lehetne (dehogy :D ), meg még kitudja miféle trükköt találnak ki, hw/sw fronton egyaránt.... HA LESZ KINEK.
Igen. Az ps4, vagy egyáltalán a jelenlegi konzolok és kiegészítőik vásárlói lesznek a kulcsai bármilyen továbbfejlesztésnek, egy olyan iparágé, ahol évek óta SEMMILYEN KUTATÁS NEM FOLYIK. Ahol a polcokról vásárolják fel a legolcsóbb csumpiszarokat, vagy éppen csak mások fejlesztéseit használják fel elgagyizva. Vagy arra gondolsz, hogy ha ez az ökör nem veszi meg ezt a szart, akkor a következő psvr generáció nem fog megjelenni avval a tudással, ami ma a OR, vagy VIVE? Hát igen. Az kibaszottnagy csapás lenne :(
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #11189 2016.10.14. 12:27

arty írta:vagy egyben: ilyen amikor a "laikus" odaül a VR elé és szembesül vele, hogy ez minden korábbi tapasztalatát, elképzelését felülmúlóan faszaság .... oké, megvette látatlanban, mert megteheti, max eladta volna, ha nem jön be (te is vagy így/voltál így más cuccokkal - ki nem? respekt neki a jéghideg számító váráslási szokásaiért...)

a psvr (és a konzol, egyáltalán) nem a vérhácé pixelszámolónak szól, aki elvan 40 percet a setupolással a játéksession előtt ... azok már régen oculust/vivet hajtanak és persze elégedetlenkednek ;)

nemértem ez miért gond, miért kell az ilyet (is) ízekre szedni... ők lennének a kulcsai egy továbbfejlődésnek, egy következő generációnak, ami majd 4k/szemmel immár perfekt lehetne (dehogy :D ), meg még kitudja miféle trükköt találnak ki, hw/sw fronton egyaránt.... HA LESZ KINEK.
"aki elvan 40 percet a setupolással a játéksession előtt" Mit setupolsz 40 percig? Nyomsz egy scandisket előtte? :whatever:
"ők lennének a kulcsai egy továbbfejlődésnek" :nyes: :vigyor: :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #11190 2016.10.14. 12:33

A sikergen bázisa, mint kulcsai egy továbbfejlődésnek.

Fű ez dejó csellendzs lenne, hogy ki mennyi ideig bírja ezt elröhögés nélkül első olvasatra. :nevetes2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11191 2016.10.14. 12:35

Moby írta:A sikergen bázisa, mint kulcsai egy továbbfejlődésnek.

Fű ez dejó csellendzs lenne, hogy ki mennyi ideig bírja ezt elröhögés nélkül első olvasatra. :nevetes2:
Ja, ezt én is erősen kiröhögtem, hogy azok a fejlődés kulcsai aki már egyből mondja, hogy "igaz, hogy szar a grafika, pixeles a kép, de nem baj, nem az a lényeg"!

Hát én akkor akadályozom a fejlődést, mert nem adok pénzt az ilyen minőségű és állapotú termékért. Ellenben adtam pénzt a PS7-be várható GPU-ra.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11192 2016.10.14. 12:41

Na, csak megérkezett végre.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #11193 2016.10.14. 12:54

Moby írta:Na, csak megérkezett végre.
[video]buszfejubula.mp4[/video]
Sáráktösz! :D Még mindig nem hiányzik nekem fő karakternek a gettónigga, akiket a korszakban maximum vásárokon látott ketrecben Európa népe. Na mindegy, majd hátha a kampány legitimálja valamelyest.
Avatar
arty

Hozzászólás #11194 2016.10.14. 13:01

Moby írta:Igen. Az ps4, vagy egyáltalán a jelenlegi konzolok és kiegészítőik vásárlói lesznek a kulcsai bármilyen továbbfejlesztésnek, egy olyan iparágé, ahol évek óta SEMMILYEN KUTATÁS NEM FOLYIK. Ahol a polcokról vásárolják fel a legolcsóbb csumpiszarokat, vagy éppen csak mások fejlesztéseit használják fel elgagyizva. Vagy arra gondolsz, hogy ha ez az ökör nem veszi meg ezt a szart, akkor a következő psvr generáció nem fog megjelenni avval a tudással, ami ma a OR, vagy VIVE? Hát igen. Az kibaszottnagy csapás lenne :(
- igen, azt gondolom, ha ma nem vesznek az emberek psvr-t se, akkor az egész berohad a pécés-szimes nüansznyi piaci résbe, a következő hw revizió még drágábban jön
- szoftverfejlesztőnek egyáltalán nem mindegy, hogy milliós vagy 10milliós bázist céloz. te is kapod vive2-re azt, amit a psvr2-es (csak több pixellel, stb), ami akár már értelmes cím is lehet majd... HA...
Avatar
arty

Hozzászólás #11195 2016.10.14. 13:02

Greyfox írta:"aki elvan 40 percet a setupolással a játéksession előtt" Mit setupolsz 40 percig? Nyomsz egy scandisket előtte? :whatever:
"ők lennének a kulcsai egy továbbfejlődésnek" :nyes: :vigyor: :wilting:
- majd ha volt oculusod egy évet, térjünk erre vissza
- ezerszer inkább ők, mint az itteni NEM VÁSÁRLÓ "tömeg" :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #11196 2016.10.14. 13:03

DanielT írta:Sáráktösz! :D Még mindig nem hiányzik nekem fő karakternek a gettónigga, akiket a korszakban maximum vásárokon látott ketrecben Európa népe. Na mindegy, majd hátha a kampány legitimálja valamelyest.
Sokat nem toltam bele eddig, de szvsz ez a bf1 szingle





szar. :D Pont olyan szar, mint akármelyik másik ilyené. Vagy mint akármilyen szingli lövölde. Ezt a geow4-et is olyan kurávra meguntam act2-re, hogy szavak nincsenek, pedig abban valami sztori-féle is van. Mindegy, becsületből lenyomom ebben is, de értetlenül állok minden evvel kapcsolatos előzetes kinyilatkoztatás előtt. Pont ugyanolyan gecibutaostobafos, mint az elődők.
Avatar
arty

Hozzászólás #11197 2016.10.14. 13:04

DanielT írta:Ja, ezt én is erősen kiröhögtem, hogy azok a fejlődés kulcsai aki már egyből mondja, hogy "igaz, hogy szar a grafika, pixeles a kép, de nem baj, nem az a lényeg"!

Hát én akkor akadályozom a fejlődést, mert nem adok pénzt az ilyen minőségű és állapotú termékért. Ellenben adtam pénzt a PS7-be várható GPU-ra.
- de aztán végiggondoltad amit írtam és belátod, hogy igazam van? hogy egy termékbe akkor ölnek, ha vannak eladásai? ;)
- kvázi "akadályozod", valóban. pontosabban nem segíted elő. és még pocskondiázod is azt, aki meg igen...
Avatar
Moby

Hozzászólás #11198 2016.10.14. 13:05

arty írta:te is kapod vive2-re azt, amit a psvr2-es (csak több pixellel, stb), ami akár már értelmes cím is lehet majd... HA...
Én nem kapok semmire semmit, engem elvesztettek. Köpök az egészre, ha rajtam múlik pusztuljon, rohadjon az egész.
Avatar
deep

Hozzászólás #11199 2016.10.14. 13:06

Moby írta:Na, csak megérkezett végre.
Hubazz... Az emberiség megérett a pusztulásra.
Avatar
Moby

Hozzászólás #11200 2016.10.14. 13:12

DanielT írta:[video]buszfejubula.mp4[/video]

Jó, most miafaszomatcsináljak, palvinbarbi nem BF1-ezik... :vigyor3:

Vissza: “Leáldozott.hu”