A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #1051 2016.04.01. 13:44

Szívesen lennék a helyedben! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #1052 2016.04.01. 13:46

TasManXT írta:10 nap hype. Arty emlékére.
_valamitauruskép_
Tegnap kínomban má minden szart elindítottam, hátha lekötnek, de nem. Má semmi más nem érdekel, csakaszósz...
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1053 2016.04.01. 13:48

Moby írta:Tegnap kínomban má minden szart elindítottam, hátha lekötnek, de nem. Má semmi más nem érdekel, csakaszósz...
Ha nekikezdenél újra még akkor is találnál benne újdonságot. Azt garantálom. :eljen: Javaslok egy jó kis maratont belőlük.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1054 2016.04.01. 13:51

TasManXT írta:Ha nekikezdenél újra még akkor is találnál benne újdonságot. Azt garantálom. :eljen: Javaslok egy jó kis maratont belőlük.
Azt javaslod gyúrjak picit?
Hát jó. Na. Jó.
Na.
:banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1055 2016.04.01. 14:06

insp írta:Ez egy erdekes dolog. Az itteni hype miatt felraktam a DS1-et, dsfix, stb (most, hogy van megint PC-m) es a fix 60 mellett mar elgondolkodtam, hogy nekiugrok. Mindezt annak ellenere, hogy nem vagyok hive a "lassan adagolt sikerelmenynek" -fix 60-on azert kezd atjonni, hogy mitol rantott be mindenkit ez a jatek igazan.
PS3-mon iszonyat iranyithatatlannak ereztem anno, nem is foglalkoztam vele eppen ezert.
Na, akkor hajrá! :D Ha máshogy nem, neked is fogjuk a kezed stream cseten. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1056 2016.04.01. 14:09

Moby írta:Tegnap kínomban má minden szart elindítottam, hátha lekötnek, de nem. Má semmi más nem érdekel, csakaszósz...
Nézz lore videókat, Epicnamebro, Vaatividya és társaik. Eszméletlen, hogy mennyit kihozak a játékban rejtett sztori molekulákból, egy karakter leírásuk többet ér, mint az MGS5.

A meghallgatásuk után olyan áhítattal sétáltam a helyeken, amikről szó van, mintha a legszentebb szentélyben jártam volna. (na nem a Ponyvaregényes metaforával :D)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1057 2016.04.01. 14:13

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #1058 2016.04.01. 15:12

DanielT írta:Nézz lore videókat, Epicnamebro, Vaatividya és társaik. Eszméletlen, hogy mennyit kihozak a játékban rejtett sztori molekulákból, egy karakter leírásuk többet ér, mint az MGS5.

A meghallgatásuk után olyan áhítattal sétáltam a helyeken, amikről szó van, mintha a legszentebb szentélyben jártam volna. (na nem a Ponyvaregényes metaforával :D)
A parkolás poklot mindenestre megúsztam: a kv visszaigazolta, hogy inkább ők is fémtokos hoznak 15-ért. Csak má mehetnék érte...
Avatar
arty

Hozzászólás #1059 2016.04.01. 15:27

DanielT írta:Április 1? Másnak nem tudom vélni a PS4 élmény tökéletességét, a foslé PSN sebesség és játék patch hegyek ismeretében... Persze, lehet, hogy az az 1-2 játék rendben van, ami megvan hozzá, bár nem tudom mik ezek.

BTW egy platform minőségét a rá szemezgetett exkluzívokból szerintem meglehetősen félrevezető megítélni, kíváncsi lennék, hogy élnéd meg, ha nem lenne mellé a hómlesszpécé, ami megment a fosportoktól.

Báááááááár, miután azt képes voltál leírni, hogy a Dark Soulsból jó neked a One-on nyomott X360 verzió, a 8-9 fps-re eséssel, mert "EZ EGY LASSÚ JÁTÉK"... hát... tényleg már semmi nem lepne meg. :idiota:
Azért nem is emeltem ki, hogy csak exklukról van szó, mert tudom, hogy tudjátok, hogy ~csak azok pörögnek (majd) itt úgyis. És azok nagyrésze is csak lemezről, ergo minimálpecset szed psnről és kész. Tehát a klasszik őskonzolos lét.

Nade, ahogy vettem egy digit játékot (Driveclub), jött a feketeleves - a lemezes felinstallált fájlokat ÉN TÖRÖLJEM LE KÉZZEL (!!!), mert addig nem tudom felrakni ujra a tizenhuszonsokgigát psnről. WTF? (ez oneon perfekt!) Majd elkezdte szedni és a 16 gigával 3 óra alatt végzett - WTF2?! (ebbe oneon is belefutottam már)
Az egész dashboard egy káosz (akárcsak oneon), egymás alá-fölé okádva az info, aminek néha fele látszik, de NEM TUDOD az adott képernyőn megnézni az egészet.... mész a következőre. Back gomb nem oda ugrik ahol előtte tartottál, hanem totál máshova - gondoltam ps3on azért volt így, mert kevés a ram, nade a CSAKARAM genben nehogymá! (mellesleg ez one-on is megoldhatatlan probléma egyelőre...)

Oneon két+ év után(!!!) végül bekerült, hogy a "shortcutjaid" átrendezgesd, ennek péesen se híre, se hamva. Driveclub után share central urán psn link után "for you" után fifa demo után killzón után spotify ... egy sorban ....legvégén library, de ott nem a játékaid vannak, hanem minden kikurt szar, amit valaha letöltöttél, kitörölni NEM LEHET. KURVA ANYÁD SONY !!! (de MS se jobb az ő "libraryjével".... de ott legalább lehet törölgetni.... is)

akkora fapad mindkét gép, mint az uplay 2 éve, az origin 4 éve, avagy a steam .... indulás másnapján.
tehát a helyes használat: lemez be, péesnégybe, lehetőleg exklut és mehet a játék. minden más SZOPÁS.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1060 2016.04.01. 15:27

Arty: ma nem akarod folytatni a múltkori kis streamet esetleg?
Avatar
arty

Hozzászólás #1061 2016.04.01. 15:38

Jaés a játékok: Driveclub, The Order 1886, Killzone 4, gow3/tlou/uncsi remazter. Multik alig-alig, kivéve cod, fifa. Meglátjuk még.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1062 2016.04.01. 15:45

arty írta:Azért nem is emeltem ki, hogy csak exklukról van szó, mert tudom, hogy tudjátok, hogy ~csak azok pörögnek (majd) itt úgyis. És azok nagyrésze is csak lemezről, ergo minimálpecset szed psnről és kész. Tehát a klasszik őskonzolos lét.

Nade, ahogy vettem egy digit játékot (Driveclub), jött a feketeleves - a lemezes felinstallált fájlokat ÉN TÖRÖLJEM LE KÉZZEL (!!!), mert addig nem tudom felrakni ujra a tizenhuszonsokgigát psnről. WTF? (ez oneon perfekt!) Majd elkezdte szedni és a 16 gigával 3 óra alatt végzett - WTF2?! (ebbe oneon is belefutottam már)
Az egész dashboard egy káosz (akárcsak oneon), egymás alá-fölé okádva az info, aminek néha fele látszik, de NEM TUDOD az adott képernyőn megnézni az egészet.... mész a következőre. Back gomb nem oda ugrik ahol előtte tartottál, hanem totál máshova - gondoltam ps3on azért volt így, mert kevés a ram, nade a CSAKARAM genben nehogymá! (mellesleg ez one-on is megoldhatatlan probléma egyelőre...)

Oneon két+ év után(!!!) végül bekerült, hogy a "shortcutjaid" átrendezgesd, ennek péesen se híre, se hamva. Driveclub után share central urán psn link után "for you" után fifa demo után killzón után spotify ... egy sorban ....legvégén library, de ott nem a játékaid vannak, hanem minden kikurt szar, amit valaha letöltöttél, kitörölni NEM LEHET. KURVA ANYÁD SONY !!! (de MS se jobb az ő "libraryjével".... de ott legalább lehet törölgetni.... is)

akkora fapad mindkét gép, mint az uplay 2 éve, az origin 4 éve, avagy a steam .... indulás másnapján.
tehát a helyes használat: lemez be, péesnégybe, lehetőleg exklut és mehet a játék. minden más SZOPÁS.
Nnnnnnnnnnnna. Ez már hangulatában kicsit közelebb áll a valósághoz... :D Mocskosnak éreztem minden pillanatban magam, amíg ez a szemét gép a lakásomban volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1063 2016.04.01. 15:48

Várom már, hogy ezt az XCOM2-t rendberakják (szerintem még fél év minimum), mert egyébként nagyon tetszik a hangulata.

Pl szerintem senki meg nem mondta volna, hogy ez a shot egy felülnézetes, körökre osztott játékból van:
szerk: Ok, ez speciel bázison, de játék közben még simán durvább is tud lenni, olyan jó a környezet, meg mindennek a kidolgozása.
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #1064 2016.04.01. 15:56

TasManXT írta:Arty: ma nem akarod folytatni a múltkori kis streamet esetleg?
nemtom. assettora tegnap alig volt időm, ma esetleg nyomnám kicsit a gowot, belenéznék a tlouba... ahogy egy igazi kazuártól elvárható :D meg lehet várnék egy öteurós steam kulcsra... igazából örlődök, h elölről kezdjem-e :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1065 2016.04.01. 16:00

arty írta:nemtom. assettora tegnap alig volt időm, ma esetleg nyomnám kicsit a gowot, belenéznék a tlouba... ahogy egy igazi kazuártól elvárható :D meg lehet várnék egy öteurós steam kulcsra... igazából örlődök, h elölről kezdjem-e :D
Vedd meg Steamen és a rohadék nVidia coop streaminggel elviszem neked addig, ahol most tartasz. Vagy csinálhatjuk az AMD megoldásával is, ha az neked jobban fekszik! ;)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1066 2016.04.01. 16:41

arty írta:nemtom. assettora tegnap alig volt időm, ma esetleg nyomnám kicsit a gowot, belenéznék a tlouba... ahogy egy igazi kazuártól elvárható :D meg lehet várnék egy öteurós steam kulcsra... igazából örlődök, h elölről kezdjem-e :D
Rengeteget tanultál az utolsó menetből... pécére vegyed meg és mehet a móka. DT ajánlata meg király. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1067 2016.04.01. 17:01

arty írta:nemtom. assettora tegnap alig volt időm, ma esetleg nyomnám kicsit a gowot, belenéznék a tlouba... ahogy egy igazi kazuártól elvárható :D meg lehet várnék egy öteurós steam kulcsra... igazából örlődök, h elölről kezdjem-e :D
Vedd meg PC-re szvsz. A Taurust lenyomni meg öregurasan sem kéne, hogy több legyen fél óránál. :vigyor2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1068 2016.04.01. 17:15

Belenéztem a Dark Soulsba (DSFix, nyilván), hát 60 fps mellett olyanokat tearingel GTX 750 Ti-vel a képernyő közepén, hogy ebből 30 fps lesz. Vagy uninstall.

Nem érzem azt, hogy a látvány ezt indokolja az elején a csőben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1069 2016.04.01. 17:17

Zóanagyvarázsló írta:Belenéztem a Dark Soulsba (DSFix, nyilván), hát 60 fps mellett olyanokat tearingel GTX 750 Ti-vel a képernyő közepén, hogy ebből 30 fps lesz. Vagy uninstall.

Nem érzem azt, hogy a látvány ezt indokolja az elején a csőben.
A dsfixben van vsync kapcsoló, esetleg próbáld meg driverből, vagy d3d overriderrel.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1070 2016.04.01. 17:20

benőmenő írta:A dsfixben van vsync kapcsoló, esetleg próbáld meg driverből, vagy d3d overriderrel.
Csak az a baj, hogy az elengedett frame rate-tel bugos lesz a létrákon a slide, meg rövidebb az ugrás, ezt írják legalábbis. Plusz ki tudja, mennyire fog ugrálni az fps. Azért nyilván megnézem úgyis, de a játéktól már lement a kedvem. Megyek inkább konzolozni, ott nincs szopás! :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #1071 2016.04.01. 17:35

Zóanagyvarázsló írta:Csak az a baj, hogy az elengedett frame rate-tel bugos lesz a létrákon a slide, meg rövidebb az ugrás, ezt írják legalábbis. Plusz ki tudja, mennyire fog ugrálni az fps. Azért nyilván megnézem úgyis, de a játéktól már lement a kedvem. Megyek inkább konzolozni, ott nincs szopás! :banplz:
Én végigtoltam 60 fps-el, egyszer estem át a talajon létráról lecsúszás miatt, és egyszer kellett visszaállnom 30 frémre ugrás miatt, de akkor is csak lootért ugrottam át. 80 óra alatt ez nem rossz arány.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1072 2016.04.01. 17:43

Zóanagyvarázsló írta:Csak az a baj, hogy az elengedett frame rate-tel bugos lesz a létrákon a slide, meg rövidebb az ugrás, ezt írják legalábbis. Plusz ki tudja, mennyire fog ugrálni az fps. Azért nyilván megnézem úgyis, de a játéktól már lement a kedvem. Megyek inkább konzolozni, ott nincs szopás! :banplz:
Engem leginkább az zavart, hogy az ellenfelek animációi is felgyorsulnak, ezért ugrik az összesnél a megszokott időzítés az elguruláshoz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1073 2016.04.01. 17:43

Zóanagyvarázsló írta:Belenéztem a Dark Soulsba (DSFix, nyilván), hát 60 fps mellett olyanokat tearingel GTX 750 Ti-vel a képernyő közepén, hogy ebből 30 fps lesz. Vagy uninstall.

Nem érzem azt, hogy a látvány ezt indokolja az elején a csőben.
Az nem azért tearingel, mert nem bírja, hacsak nem állítottál be 4x-es supersamplingot. Vsync on a Dsfixben, ahogy írták.

A 60 fps-t DS esetében én se kapcsoltam be (kivételesen frankó pacinges 30 fps van benne), de ahogy Deep mondta, kb 2x lesz miatta halálod, ami tized százalékban sem lesz kimutatható a végén. :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #1074 2016.04.01. 19:42

Ds3 helyett én bloodborne-t nyomok, elcseréltem a 970-et egy ps4-re +2 játékra.
A 2d-s szarok amiket nyomok, úgyis elmennek procibó'.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1075 2016.04.01. 19:52

Greyfox írta:Ds3 helyett én bloodborne-t nyomok, elcseréltem a 970-et egy ps4-re +2 játékra.
A 2d-s szarok amiket nyomok, úgyis elmennek procibó'.
10 nappal a megjelenése előtt kukába dobtad a DS3-at és kivetted belőle a BB-t? Na, idén se lesz POTY, mert nincs verseny mostantól! :banplz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1076 2016.04.01. 20:12

DanielT írta:10 nappal a megjelenése előtt kukába dobtad a DS3-at és kivetted belőle a BB-t? Na, idén se lesz POTY, mert nincs verseny mostantól! :banplz:
Sanszos, hogy csak a mai dátum a ludas.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1077 2016.04.01. 20:14

Greyfox írta:Ds3 helyett én bloodborne-t nyomok, elcseréltem a 970-et egy ps4-re +2 játékra.
A 2d-s szarok amiket nyomok, úgyis elmennek procibó'.

:wow3:
Avatar
deep

Hozzászólás #1078 2016.04.01. 20:15

Greyfox írta:Ds3 helyett én bloodborne-t nyomok, elcseréltem a 970-et egy ps4-re +2 játékra.
A 2d-s szarok amiket nyomok, úgyis elmennek procibó'.
Szerintem csak április 1 poén lehet, kizárt hogy komoly. Az lehetetlen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1079 2016.04.01. 20:17

Ezt ma én is bedobtam a ps4-es közönségnek, de az _TÉNYLEG_ viccvót :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #1080 2016.04.01. 20:40

Ajánlgatja nekem a steam ezt a Hyper Light Driftert , és az igazat megvallva egészen pofás-faszásnak tűnik. Most nem jókor, de das3 után nem kizárt, hogy én eztetet berántom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1081 2016.04.01. 20:44

DanielT írta:Az nem azért tearingel, mert nem bírja, hacsak nem állítottál be 4x-es supersamplingot. Vsync on a Dsfixben, ahogy írták.

A 60 fps-t DS esetében én se kapcsoltam be (kivételesen frankó pacinges 30 fps van benne), de ahogy Deep mondta, kb 2x lesz miatta halálod, ami tized százalékban sem lesz kimutatható a végén. :D
Marhára nincs maxon, vsyncet mindegy, hogy mire teszem. 60 fps-sel folyik a játék, de brutális a tearing, a 30 fps meg diavetítés utána. Okádék.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1082 2016.04.01. 20:52

Zóanagyvarázsló írta:Marhára nincs maxon, vsyncet mindegy, hogy mire teszem. 60 fps-sel folyik a játék, de brutális a tearing, a 30 fps meg diavetítés utána. Okádék.
ingame beállítások min vannak? Kérném szépen az ini-t.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1083 2016.04.01. 20:56

Zóanagyvarázsló írta:Marhára nincs maxon, vsyncet mindegy, hogy mire teszem. 60 fps-sel folyik a játék, de brutális a tearing, a 30 fps meg diavetítés utána. Okádék.
Soha nem láttam még DS-t tearingelni. :ijedt:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1084 2016.04.01. 20:56

TasManXT írta:Sanszos, hogy csak a mai dátum a ludas.
Hát remélem, annak mondjuk 10/10 volt.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1085 2016.04.01. 21:06

Zóanagyvarázsló írta:Marhára nincs maxon, vsyncet mindegy, hogy mire teszem. 60 fps-sel folyik a játék, de brutális a tearing, a 30 fps meg diavetítés utána. Okádék.
Kép
Itt menjen minden off-ra. iniből állítunk mindent.
Ebből vagy az INI mehet, vagy a teljes könyvtár.
Unzip és írd felül.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1086 2016.04.01. 22:22

nyugi, engem is megszopatott, hogy nem tettem őket offba, és csak a képernyőn negyedén renderelt :D Elreppentem tauruszgeciig, bevallom férfiasan egyet csízeltem rajt, picit továbbmentem, és rájöttem, hogy túlsákogan minden apró zegzugra emlékszem még :( Tudom hol-hányan lesznek, merre érdemes menni, és így az elveszettség nélkül félig god módban vagyok úgy is, hogy semmim nincs. De még mindig csodálatos, őrületes minden pillanata. Viszont most 30 frémen toltam, ez így okádék. Én 60-on toltam le végig egyetlen hiba nélkül, de ettől forog a gyomrom. Még ha néha hibázna is, ezerszer inkább ez, mint ez a fertelem. Ezt még meghinteni framepacingbaszkodással, és...én nem tudom hogy voltam képes BB-be 300 órát tolni. Vagy ott nem zavaró ennyire, vagy egyszerűen beleszokik az ember, de most konkrétan motionsicknessem van ettől a fix30-tól is, és ebben sem túlzás, sem picsogás, semmi nincs. Megvisel fizikailag :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1087 2016.04.01. 22:27

TasManXT írta:Kép
Itt menjen minden off-ra. iniből állítunk mindent.
Ebből vagy az INI mehet, vagy a teljes könyvtár.
Unzip és írd felül.
Kösz, így nem volt tearing, de mivel ez nem GTX 750 Ti-re kitalált ini, butítanom kellett. És butítás után jobb az fps, de újra tearingel :confused: (OK, a Demon's Souls-élményekhez képest így is egy csoda.)

Ha a full screent OFF-ba teszem, akkor még el kéne tüntetnem az ablakkeretet is, azzal meg nem szórakoztam,a többi OFF. A felbontás meg 1080p és 32 bites színmélység.

Moby korábban éppen GTX 750 Ft-t cserélt GTX 960-ra, hogy kielégítően fusson nála a játék, ha jól emlékszem. Ezért is is nem mertem eddig belefogni, és igazam volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1088 2016.04.01. 22:30

Zóanagyvarázsló írta:Kösz, így nem volt tearing, de mivel ez nem GTX 750 Ti-re kitalált ini, butítanom kellett. És butítás után jobb az fps, de újra tearingel :confused: (OK, a Demon's Souls-élményekhez képest így is egy csoda.)

Ha a full screent OFF-ba teszem, akkor még el kéne tüntetnem az ablakkeretet is, azzal meg nem szórakoztam,a többi OFF. A felbontás meg 1080p és 32 bites színmélység.

Moby korábban éppen GTX 750 Ft-t cserélt GTX 960-ra, hogy kielégítően fusson nála a játék, ha jól emlékszem. Ezért is is nem mertem eddig belefogni, és igazam volt.
A fullscreen off-ba teszed a játékban, és újraindítod, hogy a dsfix be tudja neki pöccinteni a borderlesswindow-t. Azután NEM LEHET TEARING. Aztán többet bele sem kell menned a menübe, tehát mindig blesswindowban fog indulni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1089 2016.04.01. 22:33

Belenéztem, Tasman inije mindent felcsűr a gecibe, az tényleg sok lesz a gépednek. De írja mindenhol az ini, hogy mi fogja széjjelcsapni a pörformanszoát, azokból visszaveszel (de arra már nem emlékszem hogy futott nálam a 750Ti-n).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1090 2016.04.01. 22:33

Moby írta:nyugi, engem is megszopatott, hogy nem tettem őket offba, és csak a képernyőn negyedén renderelt :D Elreppentem tauruszgeciig, bevallom férfiasan egyet csízeltem rajt, picit továbbmentem, és rájöttem, hogy túlsákogan minden apró zegzugra emlékszem még :( Tudom hol-hányan lesznek, merre érdemes menni, és így az elveszettség nélkül félig god módban vagyok úgy is, hogy semmim nincs. De még mindig csodálatos, őrületes minden pillanata. Viszont most 30 frémen toltam, ez így okádék. Én 60-on toltam le végig egyetlen hiba nélkül, de ettől forog a gyomrom. Még ha néha hibázna is, ezerszer inkább ez, mint ez a fertelem. Ezt még meghinteni framepacingbaszkodással, és...én nem tudom hogy voltam képes BB-be 300 órát tolni. Vagy ott nem zavaró ennyire, vagy egyszerűen beleszokik az ember, de most konkrétan motionsicknessem van ettől a fix30-tól is, és ebben sem túlzás, sem picsogás, semmi nincs. Megvisel fizikailag :(
A képernyő negyedén bohóckodáshoz elég az AA-t OFF-ra tenni, azt hiszem, arra rájöttem magamtól :)

A 30 fps pedig tényleg túlzás nélkül megviselős. Pedig én úgy vágtam neki, hogy elég az, szuper lesz úgyis, aztán rosszul lettem. Nagyon régen (értsd: októberben, a 90%-ban 60 fps-es Ratchet 3 miatt) játszottam már konzolon, az lehet a baj. De DT-nek jó az, az a lényeg, kívánom, hogy sok hasonlót éljen még át! :eplus2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1091 2016.04.01. 22:35

Moby írta:Belenéztem, Tasman inije mindent felcsűr a gecibe, az tényleg sok lesz a gépednek. De írja mindenhol az ini, hogy mi fogja széjjelcsapni a pörformanszoát, azokból visszaveszel (de arra már nem emlékszem hogy futott nálam a 750Ti-n).
Tudom, úgy 42-47 fps-t ment tearing nélkül, butítgattam rajta csont nélkül. Érdekes, hogy vállalhatóbb volt a fix 30-nál, ami nem normális, valami ott nem stimmel nálam (nálunk).

A borderlesst megnézem még.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1092 2016.04.01. 22:47

Ez a növényzet normális? Mozgás közben mintha még zsizsegne is ez a homályfos rajta. A tearing eltűnt a borderlessnek hála.

20160401224238_1.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #1093 2016.04.01. 22:55

Zóanagyvarázsló írta:Ez a növényzet normális? Mozgás közben mintha még zsizsegne is ez a homályfos rajta. A tearing eltűnt a borderlessnek hála.

20160401224238_1.jpg
Ja. Az SSAO miatt ilyen. Ha zavar, vedd le 0-ra. Amúgy rájöttem miért ilyen betegszar 30-on. Hiányzik belőle a motionblur.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1094 2016.04.01. 23:03

Moby írta:Ja. Az SSAO miatt ilyen. Ha zavar, vedd le 0-ra. Amúgy rájöttem miért ilyen betegszar 30-on. Hiányzik belőle a motionblur.
Kösz, az SSAO volt. A 30 fps-t szerintem néztem blurrel is, és úgysem volt az igazi.

Most már csak az a baj, hogy így is meg fog zuhanni a 60 fps, és alig van mint lejjebb venni. A borderless window miatt a felbontással sem tudok játszani. Kéne egy Pascal.
Avatar
deep

Hozzászólás #1095 2016.04.01. 23:06

Zóanagyvarázsló írta: Kéne egy Pascal.
Vagy bármi 15k fölött :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1096 2016.04.01. 23:08

deep írta:Vagy bármi 15k fölött :idiota:
Már tallózom is az amd.comot! :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #1097 2016.04.01. 23:37

TasManXT írta:Sanszos, hogy csak a mai dátum a ludas.

De résen vagytok! :zavart1: :eljen: :ravasz1:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1098 2016.04.01. 23:41

Moby írta:Belenéztem, Tasman inije mindent felcsűr a gecibe, az tényleg sok lesz a gépednek. De írja mindenhol az ini, hogy mi fogja széjjelcsapni a pörformanszoát, azokból visszaveszel (de arra már nem emlékszem hogy futott nálam a 750Ti-n).
Sajnos a mászterrész vénám nem engedett semmiből. :D Ja az ini borderlessre van belőve, azért is írtam neki a nyomjon mindenre offot.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1099 2016.04.02. 08:40

TasManXT írta:Sajnos a mászterrész vénám nem engedett semmiből. :D Ja az ini borderlessre van belőve, azért is írtam neki a nyomjon mindenre offot.
Tényleg, a logókat, te miért nem lőtted ki benne? Lesz miattuk probléma később?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1100 2016.04.02. 08:43

Moslék ez a hálókártya, eltartott pár percig, míg legyőzte a gigabit. (Eredetileg ez egy dupla volt emiatt.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1101 2016.04.02. 09:16

Moby írta:Ja. Az SSAO miatt ilyen. Ha zavar, vedd le 0-ra. Amúgy rájöttem miért ilyen betegszar 30-on. Hiányzik belőle a motionblur.
És miért hiányzik? Nem kéne kikapcsolni. Kibaszott jó motion blur van a DS-ben. Soha, semmi nem volt ennyire használható és "sima" 30 frémmel pécén, mint ez, pont a jó pacingnek és a hozzá tökéletesen belőtt blurnek hála.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1102 2016.04.02. 09:21

Zóanagyvarázsló írta:Ez a növényzet normális? Mozgás közben mintha még zsizsegne is ez a homályfos rajta. A tearing eltűnt a borderlessnek hála.

sdhasd.jpg
Túl sok az SSAO, vedd le mediumra. Én SCAO-t használok, próbáld azzal. Egyébként állati sötét a kép, a brightnesst is állítsd be, azért ilyen pokol.

Így kellene kinéznie:
djfdsjfwwwww.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1103 2016.04.02. 09:26

DanielT írta:És miért hiányzik? Nem kéne kikapcsolni. Kibaszott jó motion blur van a DS-ben. Soha, semmi nem volt ennyire használható és "sima" 30 frémmel pécén, mint ez, pont a jó pacingnek és a hozzá tökéletesen belőtt blurnek hála.
Tasman írta, hogy minden legyen OFF, csak iniből menjen bármi is. Abban csak DoF blur van, az szerintem nem ugyanaz.

SSAO nélkül már okés a növényzet, csak a tesztelések mellékterméke volt. Mondjuk nem értem, hogy mire jó az ocsmányító effekt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.04.02. 09:28-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1104 2016.04.02. 09:28

Zóanagyvarázsló írta:Tasman írta, hogy minden legyen OFF, csak iniből menjen bármi is. Abban csak DoF blur van, az szerintem nem ugyanaz.
Rosszul írta. Motion blur ON.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1105 2016.04.02. 09:29

DanielT írta:Rosszul írta. Motion blur ON.
OK, azzal a 60 fps is jobban folyik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1106 2016.04.02. 09:31

Zóanagyvarázsló írta:SSAO nélkül már okés a növényzet, csak a tesztelések mellékterméke volt. Mondjuk nem értem, hogy mire jó az ocsmányító effekt.
Kell az, látod nálam, hogy jól beállítva, jó brightnessel semmi baja, megadja a kellő árnyékolást és mélységet.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #1107 2016.04.02. 09:34

DanielT írta:Kell az, látod nálam, hogy jól beállítva, jó brightnessel semmi baja, megadja a kellő árnyékolást és mélységet.
Az SSAO-ra írtam, a normálisabbak az VGA-mmal felejtősek.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1108 2016.04.02. 09:58

Zóanagyvarázsló írta:Tényleg, a logókat, te miért nem lőtted ki benne? Lesz miattuk probléma később?
Nálam ki van lőve, de gondoltam nem zavarlak össze. :vigyor: Az időt attól még ki kell várni, hogy nem látod.
Viszont a tex override-ot bekapcsoltam. Próbáld ki ezt. Csak írd felül a dsfix könyvtáron belül. Amit tartalmaz: jobb betűtípus, hd texture, illetve a képernyőn megjelenő controller hint is egy letisztultabb megjelenés.

*Néha meg fog akadni mikor egy új területet betölt, de megéri a textúrák miatt. :papakacsint:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TasManXT 2016.04.02. 10:02-kor.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #1109 2016.04.02. 10:01

Neked szarabb géped van, mint nekem? Hú, itt bajok vannak.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1110 2016.04.02. 10:03

És már csak 9 nap.
SotFS_SongDemon.jpg

Bonus:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1111 2016.04.02. 10:07

Jók ezek a DS képek, csak minimum 10+ bosst spoilerezel le velük, pl Zó-nak...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1112 2016.04.02. 10:16

aabyssx írta:Neked szarabb géped van, mint nekem? Hú, itt bajok vannak.
Na, azért ez nem olyan egyértelmű helyzet. :ejnye1: A VGA-ja van egy szinttel a tiéd alatt 750Ti, a procija meg Intel i5 valami, szal... na. :nezze:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1113 2016.04.02. 10:20

DanielT írta:Jók ezek a DS képek, csak minimum 10+ bosst spoilerezel le velük, pl Zó-nak...
Boss mechanikát? Hogyan kell megölni? A történetét a területnek vagy hogyan kell oda eljutni?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #1114 2016.04.02. 10:23

DanielT írta:Na, azért ez nem olyan egyértelmű helyzet. :ejnye1: A VGA-ja van egy szinttel a tiéd alatt 750Ti, a procija meg Intel i5 valami, szal... na. :nezze:


Az elbaszott konzolok kiegyensúlyozatlanságát akarja másolni? Vagy valami i5-0,000125K? :vigyor:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1115 2016.04.02. 10:28

TasManXT írta:Boss mechanikát? Hogyan kell megölni? A történetét a területnek vagy hogyan kell oda eljutni?
Igen, pontosan ezekre gondoltam. Mert az, hogy egy boss hogy néz ki, az totál lényegtelen, mindegyik lehetne egy 7x7 méteres kocka is. :wilting:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1116 2016.04.02. 10:34

DanielT írta:Igen, pontosan ezekre gondoltam. Mert az, hogy egy boss hogy néz ki, az totál lényegtelen, mindegyik lehetne egy 7x7 méteres kocka is. :wilting:
Ma már te is durván lespoilereztél egy adag füvet.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #1117 2016.04.02. 10:40

Én réges-régen megtanultam, hogy ha egy játék érdekel megjelenés előtt, akkor nem nézünk róla hype videókat, híreket, max reviewkat megjelenés után.
Utoljára nekem a MGS3-at spójlerezték darabjaira. Azóta nem szopattam magamat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1118 2016.04.02. 10:41

TasManXT írta:Ma már te is durván lespoilereztél egy adag füvet.
Ha megnézed, az a fű és kameraállás tökéletesen ugyanott készült, ahol Zó képe. Megkerestem és odamentem. KÖHHH! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1119 2016.04.02. 10:43

aabyssx írta:Én réges-régen megtanultam, hogy ha egy játék érdekel megjelenés előtt, akkor nem nézünk róla hype videókat, híreket, max reviewkat megjelenés után.
Utoljára nekem a MGS3-at spójlerezték darabjaira. Azóta nem szopattam magamat.
Ja, én is így vagyok vele, de review-t se olvasok/nézek már. Filmnél se trailert, moziban is a telefont basztatom és próbálok a hangra sem figyelni a trailerek alatt. Elég, ha tudom a szereplőket/rendezőt/címet/témát, onnan már eldöntöm, hogy érdekel -e, nem kell a vertical slice, ami szétcseszi az egészet, mert úgyis az emlékezetes pillanatokból vágják őket.

Másik ultimate teszt: Totti ajánlja, tetszik neki? SKIP. Lepattant a parasztfilterről? Rendelem a collectorst. Sajnos ennek a metódusnak az alkalmazásáról le kell mondanom manapság, de megéri.
Avatar
Botond

Hozzászólás #1120 2016.04.02. 15:22

Lezárult a második ember kísérlet amit rajtam folytatott a 21. század! 1,5 hónapja kezdtem az új helyen, céges telefon persze, adtak egy Samsung j5-öst. Jó úgyse szívtam androiddal 2-2,5 éve, kap egy második esélyt. Na pénteken vettem egy 532 dualsim lumiát, a kurvaanyját az androidnak! Okok:

- random bug, hogy egyszercsak becsipog az emlékeztető, hogy fél óra múlva megbeszélés akárhol, ha szundit nyomok, akkor gémover, nem indul semmi, ha random nyomkodom akkor egyszercsak elindul a kamera, de semmi más, csak az újraindítás segít
- prediktív cuccot aki az androidon csinálta az egy kretén. iOS-é is klasszisokkal jobb, windowsfóné meg egyenesen csoda ehhez képest. Be akarom írni mondjuk, hogy keresztlányomé. Mi történik iOSen, meg wp-n? Elkezdem gépelni, hogy keresztl és itt bedobja, hogy keresztlányom, ráokézok és írok egy é-t a végére. Mi történik androidon? Bedobja szintén (vagy nem... De ebbe bele se menjünk...) leokézom, írom az é-t a végére, de akkor már másik szó ám, szal leveszi az ékezetet a lányról is(mert az nem én gépeltem oda!!!4) az eredmény keresztlanyomé!!!44 Kretének csinálták így és kész.

Jó, semmi baj, szerencsére nem kötelező, szal kuka. 2 év múlva újabb próba (akkor cserélik a céges telót).

Vissza: “Leáldozott.hu”