A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10571 2016.10.04. 23:13

Moby írta:Na, asszem kimaxoltam az ultraparasztságot: warthoggal stutterelve pörögni egy forzában. LOL
[video]videjó[/video]
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10572 2016.10.05. 07:29

Ez meg állítólag a világ legzseniálisabb, fantasztikusabb és egyebebb csodája... sosehallottamróla.

"A beautiful story-driven adventure game with a compelling story and great characters, set on an island filled with intriguing mysteries."

Ákcijós, szóval én adok neki esélyt, a videóban a beszélgetések dinamikusak és életszerűek, ami esszenciális nálam, hogy élvezni tudjam ezt a stílust.



phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10573 2016.10.05. 10:14

DanielT írta:A kérdés abszolút jogos! :D Asszem valami big box deal része volt.

Egyébként én ezeket tényleg neked adnám ám, nem csak úgy linkelgetek random. :nezze:

Haze4Life.
Az első kiadású Mafia és a Myst IV nyilván érdekelne valamilyen konstrukcióban, hiszen nincsenek meg. Sőt, még játszani is kéne velük.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10574 2016.10.05. 10:15

DanielT írta:Ez meg állítólag a világ legzseniálisabb, fantasztikusabb és egyebebb csodája... sosehallottamróla.

"A beautiful story-driven adventure game with a compelling story and great characters, set on an island filled with intriguing mysteries."

Ákcijós, szóval én adok neki esélyt, a videóban a beszélgetések dinamikusak és életszerűek, ami esszenciális nálam, hogy élvezni tudjam ezt a stílust.
A Technobabylonnal mit lett végül?
Avatar
Botond

Hozzászólás #10575 2016.10.05. 12:01

Moby írta:Mi a szokásos hibaüzenet?
Másik eszközön már fut vagy vmi ilyesmi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10576 2016.10.05. 12:28

Botond írta:Másik eszközön már fut vagy vmi ilyesmi.
Számtalanszor leírtuk már: elindítod, megvárod, amíg bejön a menü (bal alul kiírja a neved, jobb alul meg megjelenik a continue, setup, exit menü), ott kitéped a hálókábelt, vagy letiltod a hálókártyát.
Avatar
arty

Hozzászólás #10577 2016.10.05. 13:30

DanielT írta:Elég régi az, meg elég undorító fosretek volt egzisztenciája minden pillanatában, csak fanboj vagy.
9 éves, anno faszán nézett ki, héló-héter vagy! :mf2:

amugy agyalok, hogy én ezt még a crt-n láttam-e vagy már az lcdn? miért nemérdekelt engem a pixelessége? lehet csak távolabb ültem ;) nemtom. mindenesetre 1080/60 most, ergo nem lehet belekötni, kivéve azt az 1.3 másodpercnyi förtelmet a 10 órás kampányból, amit te ugye le is fotóztál :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #10578 2016.10.05. 13:46

Micsu írta:mafianal nem volt meg a 60 1070en? :)
azt nagyon régen néztem és sokkal-sokkal elavultabb volt a halónál - pre-prevgen! ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10579 2016.10.05. 14:27

arty írta:azt nagyon régen néztem és sokkal-sokkal elavultabb volt a halónál - pre-prevgen! ;)
2002 - 2006 nagyobb ugrás volt mint 2006 - 2016 között ;) legalább láthatod :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10580 2016.10.05. 14:41

arty írta:9 éves, anno faszán nézett ki, héló-héter vagy! :mf2:

amugy agyalok, hogy én ezt még a crt-n láttam-e vagy már az lcdn? miért nemérdekelt engem a pixelessége? lehet csak távolabb ültem ;) nemtom. mindenesetre 1080/60 most, ergo nem lehet belekötni, kivéve azt az 1.3 másodpercnyi förtelmet a 10 órás kampányból, amit te ugye le is fotóztál :mf2:
phpBB [media]



"faszán"

mikor már 2007ben crysis volt, többit már nem is említem
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10581 2016.10.05. 15:52

arty írta:9 éves, anno faszán nézett ki, héló-héter vagy! :mf2:

amugy agyalok, hogy én ezt még a crt-n láttam-e vagy már az lcdn? miért nemérdekelt engem a pixelessége? lehet csak távolabb ültem ;) nemtom. mindenesetre 1080/60 most, ergo nem lehet belekötni, kivéve azt az 1.3 másodpercnyi förtelmet a 10 órás kampányból, amit te ugye le is fotóztál :mf2:
Annak idején is megosztó volt a látványa, lásd ezt a korabeli cikket, melyben a Bungie-nak magyarázkodnia kell. Emlékszem még a trailerekre meg a képekre, melyeknél a rajongók magyarázták, hogy a multi miatt néz ki úgy, a single sokkal-sokkal szebb lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10582 2016.10.05. 15:55

DanielT írta:Ez meg állítólag a világ legzseniálisabb, fantasztikusabb és egyebebb csodája... sosehallottamróla
Tetszik, megvettem. Korábban már valami sale-ben szemeztem vele, de akkor valamiért nem törte át a gátat(gondolom drágább volt, vagy nem ajánlottad, vagy fasztudja).
Avatar
Moby

Hozzászólás #10583 2016.10.05. 15:57

Zóanagyvarázsló írta:Annak idején is megosztó volt a látványa, lásd ezt a korabeli cikket, melyben a Bungie-nak magyarázkodnia kell. Emlékszem még a trailerekre meg a képekre, melyeknél a rajongók magyarázták, hogy a multi miatt néz ki úgy, a single sokkal-sokkal szebb lesz.
Ha sokkal-sokkal nem is, de szebb volt a single. Bár voltak tőle szebbek akkoriban már, ez is tény. A halo4-en kívül nem is emlékszem olyan részre, aminél a teknó láttán különösebben érdemes lett volna a levegőbe csapni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10584 2016.10.05. 16:01

KonzolVR. Előnyök: kényelmes, és olcsóbb, mint a többi.Hát izéka...ezek sem elhanyagolható szempontok, de hogy a faszomba lehet bevezetni egy sosemvolt terméket olyan előnyökkel, hogy kényelmes, meg olcsóbb, mint a többi? Bazdmeg most nincs, és ez így gecikényelmes, meg olcsó. Keep it up!
Mondjuk állítólag nincs/alig van screendoor, ami jó. Minden másban természetesen szar, de ez már az olcsóságából fakad. Szal az egyik előny máris elbukott :)
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10585 2016.10.05. 16:03

Moby írta:Ha sokkal-sokkal nem is, de szebb volt a single. Bár voltak tőle szebbek akkoriban már, ez is tény. A halo4-en kívül nem is emlékszem olyan részre, aminél a teknó láttán különösebben érdemes lett volna a levegőbe csapni.
Persze, az amúgy természetes, a BF4 is alapból gyökkettő beállításokon indult a kampány után, de emlékezetes volt régen a rajongói mentegetőzés a Halo 3-anyagoknál. Érdekes, a Crysisénál sose volt ilyen :miaz: (Aztán persze azzal maximum bugot vadászni játszott a nép.)

Mondjuk nem mondom, hogy a teknó vállalhatatlan, ott a bannerben a szuperreprezentatív KÉP is róla, engem az art sokkal jobban taszít. Mások meg zabálják, inkább ez dönti el a megítélését.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10586 2016.10.05. 16:06

Zóanagyvarázsló írta:A Technobabylonnal mit lett végül?
Felháborítóan fantasztikus, csak nem volt időm/erőm folytatni. Amint vége, könnyeim között még visszajelzek róla!

Mafia+Myst konstrukció ajánlatom: Elküldöm neked őket, annak fejében, hogy posztolsz egy képet a fóliátlanított gagyi kiadású Mafiádról. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10587 2016.10.05. 16:21

DanielT írta:Felháborítóan fantasztikus, csak nem volt időm/erőm folytatni. Amint vége, könnyeim között még visszajelzek róla!

Mafia+Myst konstrukció ajánlatom: Elküldöm neked őket, annak fejében, hogy posztolsz egy képet a fóliátlanított gagyi kiadású Mafiádról. :D
Jól hangzik, de akkor hogy adom el vagyonokért? Abból vennék PS4 Prót a "4K"@20 fps-hez! A zalai kalmár őseim (ha vannak) forogni fognak a sírjukban!

Amúgy jó ajánlat, de a postára adás fáradalmaiért jár majd valami kárpótlás.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10588 2016.10.05. 16:22

Moby írta:KonzolVR. Előnyök: kényelmes, és olcsóbb, mint a többi.Hát izéka...ezek sem elhanyagolható szempontok, de hogy a faszomba lehet bevezetni egy sosemvolt terméket olyan előnyökkel, hogy kényelmes, meg olcsóbb, mint a többi? Bazdmeg most nincs, és ez így gecikényelmes, meg olcsó. Keep it up!
Mondjuk állítólag nincs/alig van screendoor, ami jó. Minden másban természetesen szar, de ez már az olcsóságából fakad. Szal az egyik előny máris elbukott :)
[video]meksenézemmerviar.mp4[/video]
Nálam ez valahogy a következőképp néz ki.

KonzolVR

Hátrány

- konzol
- VR

Előny:

-
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10589 2016.10.05. 16:27

Zóanagyvarázsló írta:Nálam ez valahogy a következőképp néz ki.

KonzolVR

Hátrány

- konzol
- VR

Előny:

-
Kb ezt akartam én is írni, hogy tök jó, hogy már van egy kényelmes. Tök jó, hogy már van egy ami a testet is követi. És tök jó, hogy az egyiket egy dagadt náci vezeti, akit megvett kilóra a Facebook.

DE. MI. A. FASZRA. JÓ? Mert nagyon klassz (nem) eszközöket gyártanak, csak senkinek nem sikerült még _EGYETLEN_ olyan szoftvert bemutatni, ami miatt érdemes lenne használni őket. A kérdés persze költői.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #10590 2016.10.05. 16:54

DanielT írta:Kb ezt akartam én is írni, hogy tök jó, hogy már van egy kényelmes. Tök jó, hogy már van egy ami a testet is követi. És tök jó, hogy az egyiket egy dagadt náci vezeti, akit megvett kilóra a Facebook.

DE. MI. A. FASZRA. JÓ? Mert nagyon klassz (nem) eszközöket gyártanak, csak senkinek nem sikerült még _EGYETLEN_ olyan szoftvert bemutatni, ami miatt érdemes lenne használni őket. A kérdés persze költői.
az 1 oras (no joke) batman jatekert megeri!
Avatar
Botond

Hozzászólás #10591 2016.10.05. 17:12

Moby írta:Számtalanszor leírtuk már: elindítod, megvárod, amíg bejön a menü (bal alul kiírja a neved, jobb alul meg megjelenik a continue, setup, exit menü), ott kitéped a hálókábelt, vagy letiltod a hálókártyát.
Hát odáig is alig jutok el, de majd kipróbálom, thx!
Avatar
eje75

Hozzászólás #10592 2016.10.05. 17:17

Botond írta:Hát odáig is alig jutok el, de majd kipróbálom, thx!
Általában már a hintás logónál kivág hibaüzi nélkül? AVAST vírusírtód van?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #10593 2016.10.05. 17:32

Botond írta:Hát odáig is alig jutok el, de majd kipróbálom, thx!
Mikrofon le lett tiltva? Mármint a hozzáférés. Erre gondolok
Avatar
Moby

Hozzászólás #10594 2016.10.05. 17:45

DanielT írta:DE. MI. A. FASZRA. JÓ?
Semmire. Nagyon jól tudod. Jelen állapotában egy gyötrelmesen túltolt egyben túlárazott gimmick fos. Majd ha egyszer lesz normális áron, normális gép, normális tartalommal, majd akkor lehet ezen lamentálni. Ami soselesz. Bedől az egész a gecibe, mielőtt elindulhatna valami normális irányba.
Avatar
arty

Hozzászólás #10595 2016.10.05. 17:53

Zóanagyvarázsló írta:Annak idején is megosztó volt a látványa, lásd ezt a korabeli cikket, melyben a Bungie-nak magyarázkodnia kell. Emlékszem még a trailerekre meg a képekre, melyeknél a rajongók magyarázták, hogy a multi miatt néz ki úgy, a single sokkal-sokkal szebb lesz.
a halo3 hullamvasut. kurvaszep palyakkal indit, aztan szep lassan leepul, kietlen nagy belso terek es sivar kulsok jonnek, amit idonkent megtor egy pofas epulet, vagy a nehol tenyleg lenyugozo taj, amin akar gigantikus pokkal is csatazhatunk. nyilvan a jarmuveknek is meg kell feleljen a level design es itt meg csak par eves volt a konzol is... a reach es plane a h4 szep ivet ir le kesobb

a crysis ezen a hwn 5 evvel kesobb tudott megmozdulni...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10596 2016.10.05. 17:56

Micsu írta:úgy néz ki sikerül túllépni a középszar grafikán és arton

wasteland 3

Kép

Kép
Már megy is a kampány, én kuponnal már 20 dollárért bevásároltam magam, és a végén még kapok egy Underrailt vagy Stasist (ők segítenek be a látványba, azért néz ki jól a játék) is, mivel az első 48 órában már lecsaptam rá. Mindkettő érdekel, és egyik sincs meg, melyik ujjamba harapjak? Nemhogy mindkettőt adnák tájkurvákkal együtt a kapzsi mocskok :rinya:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10597 2016.10.05. 18:09

Zóanagyvarázsló írta:Már megy is a kampány, én kuponnal már 20 dollárért bevásároltam magam, és a végén még kapok egy Underrailt vagy Stasist (ők segítenek be a látványba, azért néz ki jól a játék) is, mivel az első 48 órában már lecsaptam rá. Mindkettő érdekel, és egyik sincs meg, melyik ujjamba harapjak? Nemhogy mindkettőt adnák tájkurvákkal együtt a kapzsi mocskok :rinya:
phpBB [media]

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #10598 2016.10.05. 18:31

eje75 írta:Általában már a hintás logónál kivág hibaüzi nélkül? AVAST vírusírtód van?
Nincs avast és általában el se indul, egyből a sztenderd hibaüzenet.
Mikrofonos bugról meg én értesültem először, Dtnek is én szóltam, onnan terjed a hír, szal le van tiltva ofc.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10599 2016.10.05. 18:43

Film ajánló: 7 days in hell

40 perces HBO tenisz áldokumentumfilm, kicseszett zseniális. :D

Link
Avatar
deep

Hozzászólás #10600 2016.10.05. 18:45

DanielT írta:Kb ezt akartam én is írni, hogy tök jó, hogy már van egy kényelmes. Tök jó, hogy már van egy ami a testet is követi...
Kevesebbet lát, mint az oculus és szarabb képminősége van a PS VR-nak. De olcsóbb az tény. Ja, és nyomja az orrnyerget mint az állat.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10601 2016.10.05. 18:59

Zóanagyvarázsló írta:Már megy is a kampány, én kuponnal már 20 dollárért bevásároltam magam, és a végén még kapok egy Underrailt vagy Stasist (ők segítenek be a látványba, azért néz ki jól a játék) is, mivel az első 48 órában már lecsaptam rá. Mindkettő érdekel, és egyik sincs meg, melyik ujjamba harapjak? Nemhogy mindkettőt adnák tájkurvákkal együtt a kapzsi mocskok :rinya:
inkább nyomd végig az előzőt :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10602 2016.10.05. 19:04

Micsu írta:inkább nyomd végig az előzőt :D
Hol van még 2038? Nem kell kapkodni.

Én egyébként a Wasteland 2 első küldetése után elvéreztem. Nem tudta fenntartani az érdeklődésem.
Avatar
eje75

Hozzászólás #10603 2016.10.05. 19:35

Botond írta:Nincs avast és általában el se indul, egyből a sztenderd hibaüzenet.
Mikrofonos bugról meg én értesültem először, Dtnek is én szóltam, onnan terjed a hír, szal le van tiltva ofc.
Okés, nekem az avast miatt nem jutott túl az intrón, leszedtem és azonnal jó lett...nem értem ezt a qwa játékot... Nekem 1 hete a win betöltése után azonnal kiírta, hogy más is használja a játékot (pedig el sem indítottam), és azóta egyszer se dobott ki, nem létezik, hogy a 2. csapatból senki se tolja rajtam kívül... komolyan nem veszem mi a tosz van ezzel...
Avatar
kigyi

Hozzászólás #10604 2016.10.05. 19:55

eje75 írta:Okés, nekem az avast miatt nem jutott túl az intrón, leszedtem és azonnal jó lett...nem értem ezt a qwa játékot... Nekem 1 hete a win betöltése után azonnal kiírta, hogy más is használja a játékot (pedig el sem indítottam), és azóta egyszer se dobott ki, nem létezik, hogy a 2. csapatból senki se tolja rajtam kívül... komolyan nem veszem mi a tosz van ezzel...
Ez gyanús, hogy csak te tolod közülünk :D Azért tegnap én is felnéztem kicsit.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10605 2016.10.05. 20:12

eje75 írta:nem létezik, hogy a 2. csapatból senki se tolja rajtam kívül... komolyan nem veszem mi a tosz van ezzel...
Ó, dehogynem létezik. Nálunk kapásból kiesett már Deep(letörölte), Moby(leszarja), Pac007(leszarja), én(leszarom). Botond valamivel szerencsétlenkedik, pedig egyedül Mikivel kell megküzdenie...
Avatar
Moby

Hozzászólás #10606 2016.10.05. 20:17

Na, ha valakinek nem lett volna elég csapatás a férges szamár hátán a cigánysoron: elérhető a csodálatos gameplayyel rendelkező kiváló recore játék demója a sztórban. A jóizlés kínzása szerencsére csak 30 percig tart, de aki kitenné az ánuszrózsáját, hát hajrá!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #10607 2016.10.05. 20:31

Zóanagyvarázsló írta:[video]wasteland3.jif]

Ez tuti vétel. :hamm:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10608 2016.10.05. 20:35

Moby írta:Na, ha valakinek nem lett volna elég csapatás a férges szamár hátán a cigánysoron: elérhető a csodálatos gameplayyel rendelkező kiváló recore játék demója a sztórban. A jóizlés kínzása szerencsére csak 30 percig tart, de aki kitenné az ánuszrózsáját, hát hajrá!
Mindjárt, csak gyorsan még előrendelem a Fifa 17-et! :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #10609 2016.10.05. 20:37

valszeg uccsó nagyobb WiiU cím, ugyhogy gondoltam beszurom ide is.
rohadt jol nez ki a najszos art-nak köszönhetöen + ötlet-hegyek. :finom: meta-n 80 körül. veget ert egy ujabb nintendo-generacio.
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #10610 2016.10.05. 20:42

DanielT írta:Ó, dehogynem létezik. Nálunk kapásból kiesett már Deep(letörölte), Moby(leszarja), Pac007(leszarja), én(leszarom). Botond valamivel szerencsétlenkedik, pedig egyedül Mikivel kell megküzdenie...
Utoljára 28-án próbáltam azóta nem jártam gép közelben, szal a szerencsétlenkedik az túlzás...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10611 2016.10.05. 20:43

SlickAdam írta:valszeg uccsó nagyobb WiiU cím, ugyhogy gondoltam beszurom ide is.
rohadt jol nez ki a najszos art-nak köszönhetöen + ötlet-hegyek. :finom: meta-n 80 körül. veget ert egy ujabb nintendo-generacio.
[video]Mario524.avi[/video]
Emuval majd lecsekkolom a Tropical Freeze után.
Avatar
eje75

Hozzászólás #10612 2016.10.05. 21:18

Botond írta:Utoljára 28-án próbáltam azóta nem jártam gép közelben, szal a szerencsétlenkedik az túlzás...
28-a óta nem voltál gépközelben?? Kómában voltál? Vagy még mindig a családi gondok? :wilting: Ejjjj :ejnye1: Megvan már a kabriód? Ha igen, tudod mi a megoldás:
Csatolmányok
tumblr_nlo9ppTlSW1qdpunpo1_400.gif
Avatar
deep

Hozzászólás #10613 2016.10.05. 21:29

DanielT írta:Emuval majd lecsekkolom a Tropical Freeze után.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10614 2016.10.05. 21:31

deep írta:Kép
Nenézzé!!! Azt hallottam róla egy videóban, hogy ötletes.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10615 2016.10.05. 21:32

DanielT írta:Ó, dehogynem létezik. Nálunk kapásból kiesett már Deep(letörölte), Moby(leszarja), Pac007(leszarja), én(leszarom). Botond valamivel szerencsétlenkedik, pedig egyedül Mikivel kell megküzdenie...
Én pedíglen tolom rendületlenül :P Bár mindíg meglesem hogy van-e fent valaki a lopóbandából, mer kell az onlány sajna sokszor :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10616 2016.10.05. 21:37

SlickAdam írta:valszeg uccsó nagyobb WiiU cím, ugyhogy gondoltam beszurom ide is.
rohadt jol nez ki a najszos art-nak köszönhetöen + ötlet-hegyek. :finom: meta-n 80 körül. veget ert egy ujabb nintendo-generacio.
[video]majio[/video]
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10617 2016.10.05. 21:39

Ja és alig várom milyen trágya géppel lehetetleníti el számomra ismét a Nintendo, hogy azt a 3 értelmes cím/generáció adagjukat élvezhessem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #10618 2016.10.05. 22:20

Ránéztem gyorsan a 1.6.0 cemura. Jaj...Mindig rájövök, hogy ez maximum a nemlétező szabadidőm elbaszására jó. Elkerülendő, töröltem a gecibe az összes isot, hogy értelme se legyen letölteni több emulátort.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #10619 2016.10.05. 22:42

Moby írta:Ránéztem gyorsan a 1.6.0 cemura. Jaj...Mindig rájövök, hogy ez maximum a nemlétező szabadidőm elbaszására jó. Elkerülendő, töröltem a gecibe az összes isot, hogy értelme se legyen letölteni több emulátort.
asszondja 1.6.0.
felette 1 sorral: "Cemu is not intended for general use yet."

EGY.PONT.HAT.PONT.NULLA :rolleyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10620 2016.10.05. 22:45

SlickAdam írta:asszondja 1.6.0.
felette 1 sorral: "Cemu is not intended for general use yet."

EGY.PONT.HAT.PONT.NULLA :rolleyes:
Mindegy hánypontnulla, egy normálisan futó wii játékot sem láttam még emulálva. Okádékul játszani meg tudok natív kódon is, nem is kell mást tennem, csak rábökni a csapassacigánysoronhárom ikonjára.
Avatar
Botond

Hozzászólás #10621 2016.10.05. 23:32

eje75 írta:28-a óta nem voltál gépközelben?? Kómában voltál? Vagy még mindig a családi gondok? :wilting: Ejjjj :ejnye1: Megvan már a kabriód? Ha igen, tudod mi a megoldás:
Családi gondok. Csak a szokásos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10622 2016.10.05. 23:46

Belenéztem az oxenfree-be. A hangulata zseniális. A párbeszédek jók, meglepően jók. Az audio helyenként kikúrtjó, helyenként középszar. De az irányítás megöl :( Pusztuljon minden, ami nem point&click ebben a stílusban :( A sztori eddig érdekes, szal valszeg végignyomom, de végig gyűlölni fogom ezt a kurvaszar irányítást.
Avatar
eje75

Hozzászólás #10623 2016.10.06. 00:19

kigyi írta:Ez gyanús, hogy csak te tolod közülünk :D Azért tegnap én is felnéztem kicsit.
Én ma 2 órát toltam gond nélkül... most először futott a patch óta, és tuti, hogy csináltak vele valamit, mert a frame a két óra 95%-ban rezzenéstelen 60 volt, nem akadt (na jó max 2-3x)..... 4K-ban, minden high-on, úgy néz ki, hogy letettem a hajam....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10624 2016.10.06. 07:13

Moby írta:Mindegy hánypontnulla, egy normálisan futó wii játékot sem láttam még emulálva. Okádékul játszani meg tudok natív kódon is, nem is kell mást tennem, csak rábökni a csapassacigánysoronhárom ikonjára.
Na várjunk egy pillanatot. A CEMU ultra korai fázisban van, de ez WiiU emulátor. Még én se használom, várni kell vele.

A Wii emulátor az a Dolphin, ami jobban fut, mint a világ összes játéka együttvéve. Szinte már felháborító és felfoghatatlan minőségű progi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10625 2016.10.06. 07:52

DanielT írta:A Wii emulátor az a Dolphin, ami jobban fut, mint a világ összes játéka együttvéve. Szinte már felháborító és felfoghatatlan minőségű progi.
Soha egyetlen játék nem futott benne normálisan. Egyik gépemen sem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10626 2016.10.06. 07:55

Moby írta:Soha egyetlen játék nem futott benne normálisan. Egyik gépemen sem.
User error. Tényleg. De annyira, hogy szerintem fizess egy nagyon komoly összeget, hogy a témában kitöröljem gyorsan a kommenteket, amíg fel nem kelnek a többiek... Mert amikor ma letöltenéd és kipróbálnád mondjuk az 5.0-át, állati kínos lenne. :P Bár én már korábbi, talán 3-as főverzióval gond nélkül toltam végig 4K-ban a Mario-kat, Donkey-t.

Tessék, 1 éves verzió, AMD! proci, 960-as retrófos, és minden tökéletes benne 4K, stb.

phpBB [media]


Ja és _SEMMIT_ nem kell setupolni, el se tudom képzelni mit csesztél el, vagy milyen háttérfolyamatok indultak... :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10627 2016.10.06. 08:14

Este csinálok videót a felfoghatatlan minőségről :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10628 2016.10.06. 08:18

Moby írta:Este csinálok videót a felfoghatatlan minőségről :)
Mindenképpen nagy pofáraesés lesz és nem nekem. :D

Alig várom! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #10629 2016.10.06. 09:37

Moby írta:Semmire. Nagyon jól tudod. Jelen állapotában egy gyötrelmesen túltolt egyben túlárazott gimmick fos. Majd ha egyszer lesz normális áron, normális gép, normális tartalommal, majd akkor lehet ezen lamentálni. Ami soselesz. Bedől az egész a gecibe, mielőtt elindulhatna valami normális irányba.
a szimesek (ótó, rep) jól elvannak vele... a driveclubVR pedig szélesebb közönség felé is megnyithatja az utat és egyszer talán még egy enefesben is lesz ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #10630 2016.10.06. 09:40

DanielT írta:Mindjárt, csak gyorsan még előrendelem a Fifa 17-et! :eljen:
durva, hogy még nem tetted meg, miközben az isteni fosbájt hajcsa! :fogmosas:
Avatar
arty

Hozzászólás #10631 2016.10.06. 10:24

DanielT írta:User error. Tényleg. De annyira, hogy szerintem fizess egy nagyon komoly összeget, hogy a témában kitöröljem gyorsan a kommenteket, amíg fel nem kelnek a többiek... Mert amikor ma letöltenéd és kipróbálnád mondjuk az 5.0-át, állati kínos lenne. :P Bár én már korábbi, talán 3-as főverzióval gond nélkül toltam végig 4K-ban a Mario-kat, Donkey-t.

Tessék, 1 éves verzió, AMD! proci, 960-as retrófos, és minden tökéletes benne 4K, stb.
kösz :( szívemben a kés ... ez indított el a lejtőn, a jó kis phenomom utolsó koporsószege ... erre mostanra már azon is jól futna!!! :O
miért nem bírtam kicsit türelemmel lenni?! máig lehetnék áemdés! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10632 2016.10.06. 10:58

arty írta:durva, hogy még nem tetted meg, miközben az isteni fosbájt hajcsa! :fogmosas:
Nektek meg tönkretette ezt a csodás játékot a fos engine. :((((
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10633 2016.10.06. 12:02

Egy kupac tragyadombon mit lehet tonkretenni?
Avatar
Moby

Hozzászólás #10634 2016.10.06. 12:15

arty írta:a szimesek (ótó, rep) jól elvannak vele... a driveclubVR pedig szélesebb közönség felé is megnyithatja az utat és egyszer talán még egy enefesben is lesz ;)

Azaz bázzeg. Megnyitja a szélesebb közönség felé! E!
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #10635 2016.10.06. 12:27

DanielT írta:Nektek meg tönkretette ezt a csodás játékot a fos engine. :((((
tönkre nem tette, de néha elég alulszaturált-moslékzöld a fű....

amugy az idei volt az első pes, amit fifásként élvezni tudtam, ha nem jött volna a mééégszebb fosbájtos fifa, lehet bajba lett volna az ea (persze, oké h nem csak a graf számit, de na!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10636 2016.10.06. 12:29

Moby írta:Azaz bázzeg. Megnyitja a szélesebb közönség felé! E!
[video]lol.mp4[/video]
Ez kurvajó zsif. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #10637 2016.10.06. 12:33

DanielT írta:Ez kurvajó zsif. :D
Valahogy így képzelem a psvr launchot is :D Bár ott ekkora tömeg azért nem várható...
Avatar
deep

Hozzászólás #10638 2016.10.06. 12:42

Moby írta:Valahogy így képzelem a psvr launchot is :D Bár ott ekkora tömeg azért nem várható...
Alábecsülöd a birkoidokat. Viszik majd mint a cukrot.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10639 2016.10.06. 12:44

deep írta:Alábecsülöd a birkoidokat. Viszik majd mint a cukrot.
Nyolcasával!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #10640 2016.10.06. 12:56

Moby írta:Valahogy így képzelem a psvr launchot is :D Bár ott ekkora tömeg azért nem várható...
amazon-on hivatalos bejelentes+5 perc ota nem rendelhetö. nagyon varjak az 1 oras betment a bijaccsok.

ps4 pro erdekes meg mindig rendelhetö. ennyire nem szolitotta meg az emberkeket vagy ennyit gyartottak? :fejvakaras:

Vissza: “Leáldozott.hu”