A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10501 2016.10.03. 15:35

ez a 27 fontos mafia3 azért elgondolkodtató, ti hogy álltok vele? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #10502 2016.10.03. 15:40

Micsu írta:ez a 27 fontos mafia3 azért elgondolkodtató, ti hogy álltok vele? :D
Kb 2 hete vettem me. Má preloadolva.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #10503 2016.10.03. 15:55

Micsu írta:ez a 27 fontos mafia3 azért elgondolkodtató, ti hogy álltok vele? :D
Én 32€-nál ugrottam bele :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #10504 2016.10.03. 16:21

Micsu írta:sztem lassan be is húzok egy 1070et, bruttó 140é már lehet kapni, 110 nettó már jó ár
eddig mennyi volt? 150? varsz több honapot 10k-ert?
Avatar
eje75

Hozzászólás #10505 2016.10.03. 16:36

kigyi írta:Én 32€-nál ugrottam bele :D
Én is behúztam, de a videók alapján azért pöttyet fosok, mert az ellenfelek továbbra is tökhülyének tűnnek.... a playerek max. akkor halnak meg ha besétálnak egy kereszttűzbe, de akkor pillanatok alatt, úgy látom a kihívást úgy akarják elérni, hogy 1-2 lövéstől padlót lehet fogni... legalábbis nekem eddig így jött le: meglássuk...Én nagyon várom...
Avatar
Moby

Hozzászólás #10506 2016.10.03. 16:40

SlickAdam írta:eddig mennyi volt? 150? varsz több honapot 10k-ert?
Én még 182-ért vettem :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10507 2016.10.03. 16:57

SlickAdam írta:eddig mennyi volt? 150? varsz több honapot 10k-ert?
nincs kedvem teljes áron szart venni csak annyi, miért te tudod milyen lesz? mesélnél?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10508 2016.10.03. 17:02

Micsu írta:ez a 27 fontos mafia3 azért elgondolkodtató, ti hogy álltok vele? :D
Hol 27? Annyié bevállalom.
Néhány gameplay alapján vegyes amit láttam. Néhol elég bénák az animok, a fizika is fura, viazont volt ahol rendben volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10509 2016.10.03. 17:14

Mekee írta:Hol 27? Annyié bevállalom.
Néhány gameplay alapján vegyes amit láttam. Néhol elég bénák az animok, a fizika is fura, viazont volt ahol rendben volt.
GMG.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #10510 2016.10.03. 18:05

Micsu írta:nincs kedvem teljes áron szart venni csak annyi, miért te tudod milyen lesz? mesélnél?
mi lesz milyen?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10511 2016.10.03. 19:30

:banplz: te nem vártál még megerősítést soha?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10512 2016.10.03. 19:31

SlickAdam írta:mi lesz milyen?
sry azt hittem a mafiara reagáltál

én mikor kijött 170ért láttam amit én akartam
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10513 2016.10.03. 19:32

pénzfeldobó generátorral eldöntöm a mafiát?

DT fej vagy írás?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10514 2016.10.03. 19:35

Micsu írta:pénzfeldobó generátorral eldöntöm a mafiát?

DT fej vagy írás?
Várjá, ha az lesz amit mondok, akkor veszed ugye?

Írás.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10515 2016.10.03. 19:38

Nembaj, lesz legalabb hibas ha szar lesz :D
Csatolmányok
image.jpeg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10516 2016.10.03. 19:38

Moby írta:Akkó bocsesz, valamit benéztem. Amúgy ja, mostanában egy kurva cikket nem tudok normálisan végigolvasni :( Nemtudom mi a fasz lesz így, nem úgy fest, hogy bf1 launchra megoldódna az időhiányom.
Megértelek, az a szám ott jó csapda volt, a végére tekerő kamuolvasók leleplezésére :idiota:

A szabadidődet nem irigylem, de most nézem, hogy a BF1 trial kezdetén éppen külföldön leszek, napokkal le fogok maradni már megint a műsorról :szomoru1:

Csak vigye a procim (tudom, ezt fogja, de akkor is fakezű DICE, Tottarty megmondta!), mert mostanában egy 1999-es (!) játékban futottam CPU-limitbe. Nem vicc, az Outcvast 1.1 voxelei 1080p-ben felzabálják az első magot, sőt 900p-ben is, 720p-ben már megvan a 60 fps. És valaha (nem az 1.1-gyel, de az engine nem változott, meg amúgy sem sok minden) én ezt P200MMX-szel gyűrtem (P200MMX volt a hivatalos minimum, P300 az ajánlott, most: 1.2 Ghz Processor or higher ). Várom a remake-et, hátha kisebb lesz a gépigénye :buck:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10517 2016.10.03. 19:42

Micsu írta:Nembaj, lesz legalabb hibas ha szar lesz :D
Majd mesélj! :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10518 2016.10.03. 19:42

arty írta:iponban 73k a 480 4gb

innentől már BÁRMI lehet! :D
Máig bánt, hogy nem tudtam olcsó 470-et venni, de azóta is hiába látok jó árban azt is, sosincs raktáron. Mondjuk most már ne is jusson senkinek!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10519 2016.10.03. 19:44

Micsu írta:ez a 27 fontos mafia3 azért elgondolkodtató, ti hogy álltok vele? :D
Én még azt várom, hogy az első részt feltegyék GOG-ra vagy Steamre (újra). Különben le kell vennem róla a fóliát :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10520 2016.10.03. 19:53

Micsu írta:Nembaj, lesz legalabb hibas ha szar lesz :D
Hányszor csűrted, mire kiadta? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10521 2016.10.03. 19:54

Zóanagyvarázsló írta:Máig bánt, hogy nem tudtam olcsó 470-et venni, de azóta is hiába látok jó árban azt is, sosincs raktáron. Mondjuk most már ne is jusson senkinek!
Ne bántson... drágábban, de jobb cuccod van.

Milyen Mafiád van? Első kiadás, átlátszó tokos 3 lemezes?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10522 2016.10.03. 20:07

Moby írta:Hányszor csűrted, mire kiadta? :banplz:
eloszor ket penz volt megadva, utana levettem 1 ermere majd elso flip ;)
Majd legkozelebb liveba tolom ha ennyi a fanyalgas :D

Egyebkent annyira nem ereztem a vetelt, na mind1
Ez a megerosites most eleg volt :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10523 2016.10.03. 20:08

DanielT írta:Ne bántson... drágábban, de jobb cuccod van.

Milyen Mafiád van? Első kiadás, átlátszó tokos 3 lemezes?
Jó, de tényleg elég lett volna a 470 is.

A Mafia sajnos semmi szép, egyszer vettem Sold-out-féle budget kiadást, mert éppen befért a többi mellé a kosárba.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10524 2016.10.03. 20:16

Zóanagyvarázsló írta:Jó, de tényleg elég lett volna a 470 is.

A Mafia sajnos semmi szép, egyszer vettem Sold-out-féle budget kiadást, mert éppen befért a többi mellé a kosárba.
LOL. És azon a szutykon őrizgeted a fóliát? :D

Nekem egy első kiadásos, full változatom van. Kéred? Vagy ha te nem, akkor más? Lehetőleg akinek jelent is valamit, gyűjti a jó kiadásokat és nagy rajongója a játéknak.

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10525 2016.10.03. 20:24

DanielT írta:LOL. És azon a szutykon őrizgeted a fóliát? :D

Nekem egy első kiadásos, full változatom van. Kéred? Vagy ha te nem, akkor más? Lehetőleg akinek jelent is valamit, gyűjti a jó kiadásokat és nagy rajongója a játéknak.

Kép
Őrizgeti a fene, de lusta voltam levenni. A tiédre szívesen elcserélem az enyémet, ha a fólia miatt még dobsz rá valamit! :banplz:

Egyébként érdekes, de a Sold-out-verziók régen időnként kaptak egy kis extra kompatibilitást, pl. a Dungeon Keeper 2-ből csak az ő verziójuk nem fagyott XP-n, pedig az azonos verziószám ellenére az 1.7-es patch valami exkluzív volt ahhoz a verzióhoz. (És aztán kihoztak még egy vistásított verziót is belőle. Megvolt mindkettő is az első kiadású mellett, sajnos az XP-set már eladtam, pedig az tartalmazta a legtöbb szinkront.) Eközben a fél net szívott bármilyen warezzel (nem létezett működő illegális verzió, pedig ezen se volt semmi komoly DRM), sőt még GOG-on is problémás volt egy darabig (most már frankó Win 8-on). A Mafiánál nem tudom, hogy van-e különbség, de biztos van rá okosság.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10526 2016.10.03. 20:29

DanielT írta:LOL. És azon a szutykon őrizgeted a fóliát? :D

Nekem egy első kiadásos, full változatom van. Kéred? Vagy ha te nem, akkor más? Lehetőleg akinek jelent is valamit, gyűjti a jó kiadásokat és nagy rajongója a játéknak.

Kép
hat en nagy rajongolya vagyok, de nekem inkabb steamre kene, jo hulye vtam h nem vettem meg mikor lehetett
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10527 2016.10.03. 20:32

Zóanagyvarázsló írta:Őrizgeti a fene, de lusta voltam levenni. A tiédre szívesen elcserélem az enyémet, ha a fólia miatt még dobsz rá valamit! :banplz:

Egyébként érdekes, de a Sold-out-verziók régen időnként kaptak egy kis extra kompatibilitást, pl. a Dungeon Keeper 2-ből csak az ő verziójuk nem fagyott XP-n, pedig az azonos verziószám ellenére az 1.7-es patch valami exkluzív volt ahhoz a verzióhoz. (És aztán kihoztak még egy vistásított verziót is belőle. Megvolt mindkettő is az első kiadású mellett, sajnos az XP-set már eladtam, pedig az tartalmazta a legtöbb szinkront.) Eközben a fél net szívott bármilyen warezzel (nem létezett működő illegális verzió, pedig ezen se volt semmi komoly DRM), sőt még GOG-on is problémás volt egy darabig (most már frankó Win 8-on). A Mafiánál nem tudom, hogy van-e különbség, de biztos van rá okosság.
Ok, mivel az enyém tényleg nem fóliás, mellédobom még ezeket:

Kép

Deal?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10528 2016.10.03. 21:53

bg első kiadásos? mert az sztem ér pár ezer forintot ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10529 2016.10.03. 21:54

Micsu írta:bg első kiadásos? mert az sztem ér pár ezer forintot ;)
Igen az, de egy fóliáért nem is szúrhatom ki a szemét valami gagyival! Full angol nyelvű, 150 oldalas könyv, térkép, 5 lemez, plusz valami reference card.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10530 2016.10.03. 23:21

DanielT írta:Ok, mivel az enyém tényleg nem fóliás, mellédobom még ezeket:

Kép

Deal?
Alakul, de ha emelném a tétet egy Haze-zel, akkor a gatyádat is mellétehetnéd!GIGAex, és a UbiSoft-logó is a minőség garanciája rajta, a Free Radical meg meg is szűnt utána, mert a játékipari teljesítményüket már úgyis kimaxolták! Nem is merik remasterelni sem, annyira tökéletes autentikus formájában.

Neked amúgy honnan és miért van BG-d? :fejvakaras: Néha meg tudsz lepni. De hol a Tales of the Sword Coast? Mondjuk igazán akkor lepődnék meg, ha tiédhez is lenne képregény. Az enyémhez sem tudom, hogy miért járt, de még nem találtam meg a gyűjtőlelkitársam, akinek szintén meglenne :rinya:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10531 2016.10.03. 23:45

Haze persze h alapmu, anno goblin is megmondta ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10532 2016.10.04. 07:44

Zóanagyvarázsló írta:Neked amúgy honnan és miért van BG-d? :fejvakaras:
A kérdés abszolút jogos! :D Asszem valami big box deal része volt.

Egyébként én ezeket tényleg neked adnám ám, nem csak úgy linkelgetek random. :nezze:

Haze4Life.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10533 2016.10.04. 08:22

Tényleg, amúgy Goblinnal mi történt? Minden előzmény tűnt el pár éve. Megvette a pecót a tizediken, és többé nem hallottam róla.
Avatar
arty

Hozzászólás #10534 2016.10.04. 08:51

Micsu írta:hat en nagy rajongolya vagyok, de nekem inkabb steamre kene, jo hulye vtam h nem vettem meg mikor lehetett
én megvettem, nyomtam is kicsit anno, de ... egyszerűen NEM. ILYENRE. EMLÉKEZTEM. :D

...és ilyen tudattal olvasni másokat, hogy bezzeg a mafia1, meg a kocsifizika, megatöbbi... nem egyszerű szó nélkül hagyni ;)
jobb helye van ezeknek általában az emlékezetben, mint a libraryben ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10535 2016.10.04. 10:51

Tedd melle az evszamot is aze :)
Am mafia2ben is boven jo az otoka foleg sim modba, kicsit se ertem h aki a horizonhoz szokott azaz r8al ugratunk a homokban , annak mi a gondja :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10536 2016.10.04. 10:52

Moby írta:Tényleg, amúgy Goblinnal mi történt? Minden előzmény tűnt el pár éve. Megvette a pecót a tizediken, és többé nem hallottam róla.
utoljara asszem vmikor karacsonykor tert vissza az sgn , azota nem lattam, valszeg pse sincs :P
Avatar
arty

Hozzászólás #10537 2016.10.04. 11:12

Micsu írta:Tedd melle az evszamot is aze :)
Am mafia2ben is boven jo az otoka foleg sim modba, kicsit se ertem h aki a horizonhoz szokott azaz r8al ugratunk a homokban , annak mi a gondja :)
a bezzegezés az évszám mellett/ellenére is megy... én tudom, hogy ANNO non+ultra volt a mafia1, mások szerint ma is megállja a helyét - na, szerintem itt a tévedés ;)

én a mafia2-t ámblokk imádom, soha rosszabb ótófizikát! (de horizonnal azé nem vetném össze, az azé jobb/reálisabb/kormánnyal is RENDESEN megy (nem tákolva) :P noha a tengerparti lambózás zavar FH-ban, sajna. ezért is csúcs nálam az FH1, ott még nem voltak ilyen "kilengések"...)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #10538 2016.10.04. 13:34

arty írta:a bezzegezés az évszám mellett/ellenére is megy... én tudom, hogy ANNO non+ultra volt a mafia1, mások szerint ma is megállja a helyét - na, szerintem itt a tévedés ;)

én a mafia2-t ámblokk imádom, soha rosszabb ótófizikát! (de horizonnal azé nem vetném össze, az azé jobb/reálisabb/kormánnyal is RENDESEN megy (nem tákolva) :P noha a tengerparti lambózás zavar FH-ban, sajna. ezért is csúcs nálam az FH1, ott még nem voltak ilyen "kilengések"...)
attól függ melyik lambó. :ravasz1:
Mafia 2 nekem még ott van a könyvtárban... majd egyszer alapon. Már azt sem tudom, hogy honnan vagy mikor vettem meg. Esetleg bundle.
Avatar
arty

Hozzászólás #10539 2016.10.04. 14:28

TasManXT írta:attól függ melyik lambó. :ravasz1:
Mafia 2 nekem még ott van a könyvtárban... majd egyszer alapon. Már azt sem tudom, hogy honnan vagy mikor vettem meg. Esetleg bundle.
a borítón lévő pölö ;)

Mafia2-t meg kapd elő, tizenpár óra alatt ledarálod és garantáltan jól fogsz szórakozni - legalábbis, ha előtte nem nyomtad az egyest és nem emelkedett tízpertízre az elmédben annak emléke ;)
Most még okés a graf is, de sokkal tovább már nem várnék vele.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10540 2016.10.04. 14:59

arty írta:a borítón lévő pölö ;)

Mafia2-t meg kapd elő, tizenpár óra alatt ledarálod és garantáltan jól fogsz szórakozni - legalábbis, ha előtte nem nyomtad az egyest és nem emelkedett tízpertízre az elmédben annak emléke ;)
Most még okés a graf is, de sokkal tovább már nem várnék vele.
sztem elővehetnéd a halo3at is amúgy, hátha annak az emléke is lerombolódik nálad :D
Avatar
arty

Hozzászólás #10541 2016.10.04. 15:33

Micsu írta:sztem elővehetnéd a halo3at is amúgy, hátha annak az emléke is lerombolódik nálad :D
megvolt, lévén kijött a halo remaztered master chief collection, one-ra :P

éshát...
kezdjük az emlékkel: tipikus héló, szép pályákkal
valóság: kurvajó a 60frém, alig-rece (anno 30volt, ráadászl blur=0, pixelkáunt meg ugye 640p->1080p), első pályák szépek, utána rendesen berohad a graf, óriási nagy üres terek, stb - és ezen a ponton abba is hagytam. ODST-t tolom inkább (ez egy standalon "kieg", nem szebb, sőt, aztán a felénél elfogyott a lendület és otthagytam, majdegyszer........)

szumma: valamennyire lerombólódott, de a hatvanfrém és az fhd azért sokat ellensúlyozott és a mérleg pozitiv :P szal, nem elég régi, na.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10542 2016.10.04. 17:18

arty írta:megvolt, lévén kijött a halo remaztered master chief collection, one-ra :P

éshát...
kezdjük az emlékkel: tipikus héló, szép pályákkal
valóság: kurvajó a 60frém, alig-rece (anno 30volt, ráadászl blur=0, pixelkáunt meg ugye 640p->1080p), első pályák szépek, utána rendesen berohad a graf, óriási nagy üres terek, stb - és ezen a ponton abba is hagytam. ODST-t tolom inkább (ez egy standalon "kieg", nem szebb, sőt, aztán a felénél elfogyott a lendület és otthagytam, majdegyszer........)

szumma: valamennyire lerombólódott, de a hatvanfrém és az fhd azért sokat ellensúlyozott és a mérleg pozitiv :P szal, nem elég régi, na.
mafianal nem volt meg a 60 1070en? :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #10543 2016.10.04. 17:50

Micsu írta:mafianal nem volt meg a 60 1070en? :)
Ouch, ez csúnya vót! De amúgy szerintem is azonnal,játszós a mafia2 akinek kimaradt, persze 4k@ultra@60 szigorúan!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10544 2016.10.04. 17:56

arty írta:szumma: valamennyire lerombólódott, de a hatvanfrém és az fhd azért sokat ellensúlyozott és a mérleg pozitiv :P szal, nem elég régi, na.
Elég régi az, meg elég undorító fosretek volt egzisztenciája minden pillanatában, csak fanboj vagy.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10545 2016.10.04. 18:13

Mafia 2-t egy jo 3-4 honapja toltam le, grafra még elment, egynek jo volt, de emlékeimben az egy sokkal összeszedettebb és hosszabb is volt történetre.
De ma már nem venném elő, sokmindennel vagyok igy, jobb ha emléknek szépnek marad meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10546 2016.10.04. 19:09

Forza pecs bármelyik pillanatban élesedhet:

"Fixed a performance issue on Windows 10 that caused stuttering with high or unlocked framerates on certain hardware configurations"

"certain configurations" meg a kurva anyátok.

többi update:
Spoiler
Windows 10
Fixed a performance issue on Windows 10 that caused stuttering with high or unlocked framerates on certain hardware configurations
Improved stability on Windows 10
Disable mouse move detection while driving
The Windows 10 video options screen will no longer ask users to save when no changes have been made
Additional options have been added to the Windows 10 Advanced Controller Menu. These include:
Steering wheel sensitivity
Invert Force Feedback
Centre spring scale
Damping scale
Fixed a problem where pre-order cars and the Halo Warthog were not appearing in the Windows 10 version of the game for some players
Wheel Improvements
Logitech G27 is now registered correctly on Windows 10, so the correct default mapping will be applied
All wheels with enough buttons have had the horn added to their default mappings on Windows 10
Fix to dead zones for acceleration and braking axes on wheels
Default mappings for all TX Racing Wheel variants
Fixed a bug where custom input mappings would not save successfully
General Improvements
The Social and Rivals tabs will now unlock for players with Xbox Live Silver accounts
Fixed a bug where the racing line would sometimes disappear
Controller hot swapping is now available. Players can switch between controllers/their keyboard whenever they choose (including the wheel)
Various content fixes for cars
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10547 2016.10.04. 19:24

DanielT írta:Forza pecs bármelyik pillanatban élesedhet:

"Fixed a performance issue on Windows 10 that caused stuttering with high or unlocked framerates on certain hardware configurations"

"certain configurations" meg a kurva anyátok.

többi update:
Spoiler
Windows 10
Fixed a performance issue on Windows 10 that caused stuttering with high or unlocked framerates on certain hardware configurations
Improved stability on Windows 10
Disable mouse move detection while driving
The Windows 10 video options screen will no longer ask users to save when no changes have been made
Additional options have been added to the Windows 10 Advanced Controller Menu. These include:
Steering wheel sensitivity
Invert Force Feedback
Centre spring scale
Damping scale
Fixed a problem where pre-order cars and the Halo Warthog were not appearing in the Windows 10 version of the game for some players
Wheel Improvements
Logitech G27 is now registered correctly on Windows 10, so the correct default mapping will be applied
All wheels with enough buttons have had the horn added to their default mappings on Windows 10
Fix to dead zones for acceleration and braking axes on wheels
Default mappings for all TX Racing Wheel variants
Fixed a bug where custom input mappings would not save successfully
General Improvements
The Social and Rivals tabs will now unlock for players with Xbox Live Silver accounts
Fixed a bug where the racing line would sometimes disappear
Controller hot swapping is now available. Players can switch between controllers/their keyboard whenever they choose (including the wheel)
Various content fixes for cars
Há certain, mer biztos van amin jól futott. Pl nirogénnel hűtött agyig huzott procin 4way pascaltitanon
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10548 2016.10.04. 19:59

:falbav: Szedje már ki a pudvás hálókábelt aki bent van a lopóaccal...
Avatar
Moby

Hozzászólás #10549 2016.10.04. 20:03

DanielT írta::falbav: Szedje már ki a pudvás hálókábelt aki bent van a lopóaccal...
Szerintem én vótam az indítással. Kipróbáltam a patchet. Pont olyan retekül fut mint előtte.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10550 2016.10.04. 20:05

DanielT írta::falbav: Szedje már ki a pudvás hálókábelt aki bent van a lopóaccal...
Mobynak van killer acc-a :) lehet nala akkor is kidob mindenkit ha offline :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #10551 2016.10.04. 20:06

Mekee írta:Mobynak van killer acc-a :) lehet nala akkor is kidob mindenkit ha offline :)
Már nincs killer acc. Nálam is kiírja már, hogy máshol fut. De mindegy, nekem enni vót a próba.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10552 2016.10.04. 20:09

Moby írta:Már nincs killer acc. Nálam is kiírja már, hogy máshol fut. De mindegy, nekem enni vót a próba.
Nekem is, ugyanolyan trágya.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10553 2016.10.04. 20:12

DanielT írta:Nekem is, ugyanolyan trágya.
fasza. Lehet csak certain devices-okon lett jo :)
Avatar
deep

Hozzászólás #10554 2016.10.04. 20:14

DanielT írta:Nekem is, ugyanolyan trágya.
A pc gamer szíveket hódítani akaró MS történetének újabb csodás fejezete... LOL!
Avatar
Moby

Hozzászólás #10555 2016.10.04. 20:33

A vicc, hogy az egész akkora gözölgő szarkupac, hogy 30-on sem jó! Nem tudom megmondani mi a gond vele, de kurvára nem olyan, mint boxon volt. Olyan mélyen, kipusztíthatatlanul lakozik benne a fakezűség, hogy arra már szvsz gyógymód sincs. Ezen patch már nem fog segíteni. Napalm. A T10 székházra. Az gyógyítja.
Avatar
Botond

Hozzászólás #10556 2016.10.04. 20:44

Moby írta:A vicc, hogy az egész akkora gözölgő szarkupac, hogy 30-on sem jó! Nem tudom megmondani mi a gond vele, de kurvára nem olyan, mint boxon volt. Olyan mélyen, kipusztíthatatlanul lakozik benne a fakezűség, hogy arra már szvsz gyógymód sincs. Ezen patch már nem fog segíteni. Napalm. A T10 székházra. Az gyógyítja.
Tíz próbálkozásból összejött egy töltőképernyő. Valszeg veszek sajátot majd vmikor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10557 2016.10.04. 20:45

Botond írta:Tíz próbálkozásból összejött egy töltőképernyő. Valszeg veszek sajátot majd vmikor.
Ezek után indokolt.

/amúgy nem tudom ki van ilyenkor bent, de olyan, aki nálam nincs fent a listában, mer mindenki offline. Az is fura, hogy már 7 gép van a listában (10.01-es dátummal felvette a lopóaccot egy home-server nevű gép).
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10558 2016.10.04. 20:59

Én le se tudom szedni jelenleg, mert nincs 60giga a c-n, egy 2 gigás peccshez... grat

szerk: most elkezdte, pedíg semmit nem töröltem :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10559 2016.10.04. 21:05

Botond írta:Tíz próbálkozásból összejött egy töltőképernyő. Valszeg veszek sajátot majd vmikor.
Mindenképp vegyél ebből a retekből. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10560 2016.10.04. 21:06

Moby írta:Ezek után indokolt.

/amúgy nem tudom ki van ilyenkor bent, de olyan, aki nálam nincs fent a listában, mer mindenki offline. Az is fura, hogy már 7 gép van a listában (10.01-es dátummal felvette a lopóaccot egy home-server nevű gép).
Az Pac007, fizetős, legál tag, csak most tette fel.
Avatar
deep

Hozzászólás #10561 2016.10.04. 21:09

Mekee írta:Én le se tudom szedni jelenleg, mert nincs 60giga a c-n, egy 2 gigás peccshez... grat

szerk: most elkezdte, pedíg semmit nem töröltem :D
Na én peccs szedés helyett eltávolítottam ezt a gennyes kelést a gépemről.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10562 2016.10.04. 21:13

Botond írta:Tíz próbálkozásból összejött egy töltőképernyő. Valszeg veszek sajátot majd vmikor.
sztem várd meg a steames verzát (ha lesz)
Avatar
Moby

Hozzászólás #10563 2016.10.04. 21:15

Micsu írta:sztem várd meg a steames verzát (ha lesz)
Play Anywhere címekből garantáltan nem lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10564 2016.10.04. 21:15

Micsu írta:sztem várd meg a steames verzát (ha lesz)
A büdös életben nem lesz ebből Steamen.

Botondnak meg tudomásom szerint soha nem indult el, aminek _SEMMI_ köze ahhoz, hogy osztott az account.
Avatar
Botond

Hozzászólás #10565 2016.10.04. 21:26

DanielT írta:A büdös életben nem lesz ebből Steamen.

Botondnak meg tudomásom szerint soha nem indult el, aminek _SEMMI_ köze ahhoz, hogy osztott az account.
Tíz próbából 2x elindult,egyszer setupolni sikerült és a szokásos hibaüzenet, egyszer el is kezdte tölteni a játékot, de nem jutottam be, szokásos hibaüzenet...
Avatar
Moby

Hozzászólás #10566 2016.10.04. 21:28

Botond írta:Tíz próbából 2x elindult,egyszer setupolni sikerült és a szokásos hibaüzenet, egyszer el is kezdte tölteni a játékot, de nem jutottam be, szokásos hibaüzenet...
Mi a szokásos hibaüzenet?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10567 2016.10.04. 21:28

Botond írta:Tíz próbából 2x elindult,egyszer setupolni sikerült és a szokásos hibaüzenet, egyszer el is kezdte tölteni a játékot, de nem jutottam be, szokásos hibaüzenet...
Félve kérdem, de ugye a mikrofon hozzaférést letiltottad ugye a játékhoz?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10568 2016.10.04. 21:30

No most elinditottam, hátt...
Mikrolagok ugyanugy megvannak ha 60-ra lockolom, de ugyanazon a setupon amin eddig 40frém volt, most megvan a 60 ugyanott, de baszhatom ha játszhatatlan a stutterin miatt.
Megy vissza konzolfílin-re :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #10569 2016.10.04. 22:44

Na, asszem kimaxoltam az ultraparasztságot: warthoggal stutterelve pörögni egy forzában. LOL
phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10570 2016.10.04. 22:53

Moby írta:Na, asszem kimaxoltam az ultraparasztságot: warthoggal stutterelve pörögni egy forzában. LOL
Warthogpöri.mpg
Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”