A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10431 2016.09.30. 15:40

arty írta:10 oldal horizonszopas utan ezen most felrohogtem :D
Meg kell tanulni fejleszteni is rá! :nezze:
Horizonnal az a baj, hogy 30 frém felett vannak bajai. Érdekes, ha belockolom, akkor franko. Ha nem, akkor 32-nél is olyan stuttering van hogy kiesik a szemem.
Playground biztos nem látott még 30 felett semmit :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #10432 2016.09.30. 15:41

eje75 írta:Túl szigorúak vagytok a Qb-hez, nem ANNYIRA xar: egy hozzám hasonló mindenevő gamer még akár nyomokban élvezheti is, vannak néha pillanatai... Az mondjuk meglepett, hogy indításkor pörgött 1-et az XBOX ikon, és pontosan ugyanott folytatódott a PC-s játékmenet, ahogy XBOX O-on 3 hónapja abbahagytam. Tudod mit jelent ez fiú? Végre feltalálltak valamit, ami működik!!! :nyes:
lehet benne fizetos kesszkinnel 500 orat onlany baromkodni?

nem -> nongame fos
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10433 2016.09.30. 15:44

arty írta:10 oldal horizonszopas utan ezen most felrohogtem :D
Melyik szopásra gondolsz? Amikor haxoroljuk az accountot? Vagy amikor az alternatív konzolos minőséget kettébaszva, alvó GPU-val 85K-ban, 79X AA val, Ultra felett 8 fokozattal toljuk a játékot konzolfrémmel?

VAGY! Amikor a 30 fps-re kitalált enginnel megy a szopás a FOSGENNY konzol miatt? Hát azzal valóban porblémás. Esély viszont van rá, hogy megoldódik.

És ja, a jobb shaderhez is több a szopás Pc-n, mint bedugni a HDMI kábelt a NES minibe. Csakhogy van akinek van igénye a jobbra, mégha érteni is kell hozzá valamennyit.
Avatar
arty

Hozzászólás #10434 2016.09.30. 15:45

Mekee írta:Meg kell tanulni fejleszteni is rá! :nezze:
Horizonnal az a baj, hogy 30 frém felett vannak bajai. Érdekes, ha belockolom, akkor franko. Ha nem, akkor 32-nél is olyan stuttering van hogy kiesik a szemem.
Playground biztos nem látott még 30 felett semmit :banplz:
nem ketlem, h konzoldev benazik, azt se h az uwp moslek... no para, majd az i5 7600 es a gtx1180 megoldja, pecen legalabb megvan a lehetoseg, oneon orokre fos marad ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #10435 2016.09.30. 15:49

DanielT írta:Melyik szopásra gondolsz? Amikor haxoroljuk az accountot? Vagy amikor az alternatív konzolos minőséget kettébaszva, alvó GPU-val 85K-ban, 79X AA val, Ultra felett 8 fokozattal toljuk a játékot konzolfrémmel?

VAGY! Amikor a 30 fps-re kitalált enginnel megy a szopás a FOSGENNY konzol miatt? Hát azzal valóban porblémás. Esély viszont van rá, hogy megoldódik.
ha csak konzolon letezne az fh3, osszefostam volna magam a graftol, olyan szep es a jatek is tippre fasza

ha csak pecen letezene az fh3... nos, pecen mindig lenne miert rinyalni :beka2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10436 2016.09.30. 16:38

arty írta:10 oldal horizonszopas utan ezen most felrohogtem :D

PC=jó. Kontár retek=rossz.
Avatar
eje75

Hozzászólás #10437 2016.09.30. 18:10

arty írta:lehet benne fizetos kesszkinnel 500 orat onlany baromkodni?

nem -> nongame fos
Ja... meg soha nem lesz belőle paróka, vagy szobafestő pemzli, vagy gyujjas kifordított bundakesztyű, vagy papucs orrán pamutbojt.... de lehet vele "baromkodni", csak nem 500 órát... bár..talán van a világon akkora állat: végül is az AMD videókártyáit is veszik valakik, nem?... .No offence, de olvasgatom olvasgatom itt a játékokhoz a hozzászólásaidat: szeretsz Te egyáltalán játszani? Mert ha igen, akkor azért nehéz lehet az elvárásainak megfelelni... No, de Gáspár Győző szavaival élve: "Ha ez nem jó neked, akkor elégítsen ki téged a Terry Black!" :banplz: :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #10438 2016.09.30. 19:40

Micsu írta:úgy néz ki sikerül túllépni a középszar grafikán és arton

wasteland 3

Kép

Kép
:finom: KELL!
Avatar
Moby

Hozzászólás #10439 2016.09.30. 21:55

Moby írta:PC=jó. Kontár retek=rossz.

Ma elindítottam ezt a Totti által csak mesterembereknek titulált, kontár agyrákos tetvek játékát, és mára full lowon, fullhd-ban is már csak 30-40 az fps-em. :eljen: Ez a program maga a CSODA. Remélem a gangbang rámeső az utolsó fillérig sugárkezelésre fogják költeni.
SOHA többet ms játék. ms sztór játék. Turn10 játék. Play anywhere játék. Férges xbox márkanévvel ellátott bármi. Kitörölhettek az accountból is. Én a továbbiakban erre a hányásra nem tartok igényt.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10440 2016.09.30. 22:01

Moby írta:Ma elindítottam ezt a Totti által csak mesterembereknek titulált, kontár agyrákos tetvek játékát, és mára full lowon, fullhd-ban is már csak 30-40 az fps-em. :eljen: Ez a program maga a CSODA. Remélem a gangbang rámeső az utolsó fillérig sugárkezelésre fogják költeni.
SOHA többet ms játék. ms sztór játék. Turn10 játék. Play anywhere játék. Férges xbox márkanévvel ellátott bármi. Kitörölhettek az accountból is. Én a továbbiakban erre a hányásra nem tartok igényt.
Akkor az eddigiek alapján holnap veszed a 30k-s deluxe pakkot. :wave:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10441 2016.09.30. 22:04

Mekee írta:Akkor az eddigiek alapján holnap veszed a 30k-s deluxe pakkot. :wave:
Ezt az igénytelenkedést meghagyom azoknak, akiknek van hozzá gyomruk. Nekem nincs. Azt a kettőezer négyet is kimondhatatlanul sajnálom, amiatt, ahova került. Az utolsó lepukkant drogosnak is szívesebben adnám, mint ezeknek.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10442 2016.09.30. 23:14

Moby írta:Ezt az igénytelenkedést meghagyom azoknak, akiknek van hozzá gyomruk. Nekem nincs. Azt a kettőezer négyet is kimondhatatlanul sajnálom, amiatt, ahova került. Az utolsó lepukkant drogosnak is szívesebben adnám, mint ezeknek.
Mindenesetre engem kiütøttél, de későn, mert megszereztelek magamnak a játékban! :) Lecseréltem arty-t rád, bocs arty, de moby többet hoz a konyhára. Igy bekerültél dani, tasman, és Deep mellé :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10443 2016.10.01. 07:28

Nekem a fő bajom, hogy ezt az unalmas, súlyatlan foslé karrier módot nem fogják pecselni, ha a frémet sikerül is... Teljesen érdektelen a tuning, az autók, nem érzem semminek a tétjét, nincs progressz fíling. GA-GYI.

És bazzeg megint ez a kibaszott DX12, ahol pont a procinak kellene pihennie, de neeeeeeeeem, az MS termékek megoldják, hogy a CPU-t basszák szét.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10444 2016.10.01. 08:05

De van egy ilyen inkább: 90' hangulatot akarják hozni, Commander Keen alapjain, M -ratinggel, vérrel és béllel. A lövéseknek van impactja, az ugrások is jónak tűnnek, az egész dinamikája stimmel és az art is jó.

Megyek backelni. Ha más is csatlakozna, Kickstarter link

phpBB [media]


Kép

szerk: backelve.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10445 2016.10.01. 08:25

Mekee írta:Mindenesetre engem kiütøttél, de későn, mert megszereztelek magamnak a játékban! :) Lecseréltem arty-t rád, bocs arty, de moby többet hoz a konyhára. Igy bekerültél dani, tasman, és Deep mellé :nezze:
És amíg online tolod, mindig ez fog történni, ha valaki belép.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10446 2016.10.01. 08:27

DanielT írta:De van egy ilyen inkább: 90' hangulatot akarják hozni, Commander Keen alapjain, M -ratinggel, vérrel és béllel. A lövéseknek van impactja, az ugrások is jónak tűnnek, az egész dinamikája stimmel és az art is jó.

Megyek backelni. Ha más is csatlakozna, Kickstarter link
szerk: backelve.
Ez tényleg gecijó bazzeg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10447 2016.10.01. 08:45

Ja, a múltkor akcióban berántottam az MS által tolt Max: Curse of Brotherhoodot. 10 perc után ment az uninstall és ezt is két etapból tudtam összehozni. Szarrá untam magam.

Köszönöm Microsoft! :eljen:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10448 2016.10.01. 09:22

Moby írta:És amíg online tolod, mindig ez fog történni, ha valaki belép.
Muszájvót, mer máshogy nemtudom elmenteni a képeimet. Kösz ms.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10449 2016.10.01. 09:29

DanielT írta:Nekem a fő bajom, hogy ezt az unalmas, súlyatlan foslé karrier módot nem fogják pecselni, ha a frémet sikerül is... Teljesen érdektelen a tuning, az autók, nem érzem semminek a tétjét, nincs progressz fíling. GA-GYI.

És bazzeg megint ez a kibaszott DX12, ahol pont a procinak kellene pihennie, de neeeeeeeeem, az MS termékek megoldják, hogy a CPU-t basszák szét.
Tényleg nemtudom milyen autos cucc lenne neked megfelelő, de tényleg.
Szerintem itt pont minden azaz minden el van találva. Ha a tech részét nem nézzük ugye.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10450 2016.10.01. 11:02

Mekee írta:Tényleg nemtudom milyen autos cucc lenne neked megfelelő, de tényleg.
Szerintem itt pont minden azaz minden el van találva. Ha a tech részét nem nézzük ugye.
Olyan ami tiszteli az időmet és nem egy térképre fingott marék konfetti képezi a karrier alapját.
Avatar
arty

Hozzászólás #10451 2016.10.01. 11:27

eje75 írta:Ja... meg soha nem lesz belőle paróka, vagy szobafestő pemzli, vagy gyujjas kifordított bundakesztyű, vagy papucs orrán pamutbojt.... de lehet vele "baromkodni", csak nem 500 órát... bár..talán van a világon akkora állat: végül is az AMD videókártyáit is veszik valakik, nem?... .No offence, de olvasgatom olvasgatom itt a játékokhoz a hozzászólásaidat: szeretsz Te egyáltalán játszani? Mert ha igen, akkor azért nehéz lehet az elvárásainak megfelelni... No, de Gáspár Győző szavaival élve: "Ha ez nem jó neked, akkor elégítsen ki téged a Terry Black!" :banplz: :banplz:
ha olvasod is, nem érted ;)

nagyon sok játékot szeretek, és ellenben a topik műelitjével, játszom is azokat :D (najo, az utóbbi lassan három hónap kivétel, a lakásfelujitás és a szar net miatt nehéz problémák nélkül elmerülni bármiben - felhoztam most egy üres szobába a plazmát és a boxot és a kormányt és félórája updatel a win10 és az xbónwin10 és a forzasave se syncel le 10 perc alatt se :( steamen 174byte/s-el jön két játék, szal tény, ki van terhelve az infrasturktúra, de mégis.... :( )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10452 2016.10.01. 11:42

arty írta:ha olvasod is, nem érted ;)

nagyon sok játékot szeretek, és ellenben a topik műelitjével, játszom is azokat :D (najo, az utóbbi lassan három hónap kivétel, a lakásfelujitás és a szar net miatt nehéz problémák nélkül elmerülni bármiben - felhoztam most egy üres szobába a plazmát és a boxot és a kormányt és félórája updatel a win10 és az xbónwin10 és a forzasave se syncel le 10 perc alatt se :( steamen 174byte/s-el jön két játék, szal tény, ki van terhelve az infrasturktúra, de mégis.... :( )
muelit? Sztem inkabb arra gondolsz aki eveken at pampog h nem az a lenyeg mennyi pixel van a kepen meg milyen zsizsikes a kep meg nennyi a frem majd elsoken adja el a ps4et mert bejele tenek valamit ami x %al gyorsabb mi t az elozo gep
Avatar
arty

Hozzászólás #10453 2016.10.01. 12:16

DanielT írta:Olyan ami tiszteli az időmet és nem egy térképre fingott marék konfetti képezi a karrier alapját.
kihalt :(

openworld vagy garázsszim vagy az F1 játék, válassz! :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #10454 2016.10.01. 12:19

arty írta:ha olvasod is, nem érted ;) nagyon sok játékot szeretek, és ellenben a topik műelitjével, játszom is azokat :D
Lehet, hogy így van.... Félrevezettek az örökösen repkedő fikattínók :nyes: májbed sry
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10455 2016.10.01. 12:36

arty írta:kihalt :(

openworld vagy garázsszim vagy az F1 játék, válassz! :D
Driveclub. De ahoz meg kell egy fossztésön.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10456 2016.10.01. 12:47

arty írta:kihalt :(

openworld vagy garázsszim vagy az F1 játék, válassz! :D
Nekem pl az open autoka jobban bejön, de értemén, ez olyan kinekmi dolog.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10457 2016.10.01. 15:58

arty írta:ha olvasod is, nem érted ;)

nagyon sok játékot szeretek, és ellenben a topik műelitjével, játszom is azokat :D (najo, az utóbbi lassan három hónap kivétel, a lakásfelujitás és a szar net miatt nehéz problémák nélkül elmerülni bármiben - felhoztam most egy üres szobába a plazmát és a boxot és a kormányt és félórája updatel a win10 és az xbónwin10 és a forzasave se syncel le 10 perc alatt se :( steamen 174byte/s-el jön két játék, szal tény, ki van terhelve az infrasturktúra, de mégis.... :( )
Kb ilyennek képzellek, amikor műelitistázol. :banplz:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10458 2016.10.01. 17:48

Hohóka!

phpBB [media]
Avatar
insp

Hozzászólás #10459 2016.10.01. 20:08

DanielT írta:Hohóka!

[video]dfretro_daytona.gif[/video]
Nagyon jok ezek a DF retro videok.

Sokkolo volt az NFS 3 a video kozepen, lol. Pedig hogy szerettem anno!
Avatar
eje75

Hozzászólás #10460 2016.10.01. 22:43

Na, ma elhoztam a monitor végre.... qwa jó cucc, eszméletlen a képe, a mérete pedig pont jó....
Csatolmányok
2.jpg
Avatar
eje75

Hozzászólás #10461 2016.10.01. 23:25

Akinek van egy csepp esze nem nézi meg... nekem nem volt
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10462 2016.10.02. 07:51

eje75 írta:Na, ma elhoztam a monitor végre.... qwa jó cucc, eszméletlen a képe, a mérete pedig pont jó....
És ez melyik lett végül?

BF1 videóba belenéztem, remélem, hogy tényleg erre a HUD nélküli módra van optimalizálva. :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #10463 2016.10.02. 09:27

DanielT írta:És ez melyik lett végül?

BF1 videóba belenéztem, remélem, hogy tényleg erre a HUD nélküli módra van optimalizálva. :eljen:
Az AOC, fotón látszik is: xarok az Acer-re.....meg a farmra.... tegnap este meg éjjel próbálgattam és sírtam az örömtől, hogy nem a 100e Ft-tal többe kerülő "gamer"-t vettem, g-sync kivételével UGYANAZ a monitor. Ugyanaz a panel, csatlakozók, állvàny, minden, az se lépne meg ha kiderülne, hogy ugyanott gyártják ... BF1 videóban nagyon megütött
Spoiler
a brutalitás, meg hogy a gamer halálakor kiírja a nevet, meg hogy élt ettől eddig....súlyos :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10464 2016.10.02. 09:39

eje75 írta: g-sync kivételével UGYANAZ a monitor. Ugyanaz a panel, csatlakozók, állvàny, minden, az se lépne meg ha kiderülne, hogy ugyanott gyártják ...
Tehát mindenben ugyanaz, csak az egyetlen forradalmi és hasznos feature-t nem tudja, amivel a kijelző technológia az utóbbi 20 évben elő tudott jönni... :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10465 2016.10.02. 09:57

Xcom 2 7500 a cd galaxisban
Avatar
Moby

Hozzászólás #10466 2016.10.02. 10:38

eje75 írta:Na, ma elhoztam a monitor végre.... qwa jó cucc, eszméletlen a képe, a mérete pedig pont jó....
Tudsz valami képet lőni a 1080p felskálázásról?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10467 2016.10.02. 11:42

Találtam egy jónak tűnő cyber kalandjátékot. Besédeltem faszán, nagyon bejön a hangulata. A szinkron is minőségi és az eddigi feladatok ötletesek voltak. JA! És nagyon jó humorral!

Technobabylon (képeket teljes méretben nézni, mert csak úgy stimmelnek a scanlineok)

Kép

Kép

Avatar
eje75

Hozzászólás #10468 2016.10.02. 13:55

Moby írta:Tudsz valami képet lőni a 1080p felskálázásról?
Persze...mit használtok erre?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #10469 2016.10.02. 14:59

phpBB [media]


Ahol beesik a frém, az encoder gebasz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10470 2016.10.02. 16:06

TasManXT írta:[video]forzah3.videó[/video]

Ahol beesik a frém, az encoder gebasz.
kijött valami mod, ami a fakezű tetvek felöklendezett gyomortartalmából kipiszkálja a lassítóciklusokat?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #10471 2016.10.02. 19:46

Megnéztük a kiéhezetteket. Milliomodik zombis cucc, de bejött, kicsit last of us hangulattal (el is gondolkoztam a ps4 pron :D. Már az nagy plusz egy zombis filmnél, ha nem gyökkettővel tántorognak.
Nem tökéletes, de élveztük, a legeslegvégét azért kihagyhatták volna.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10472 2016.10.02. 20:10

Micsu írta:Xcom 2 7500 a cd galaxisban
Ja, néztem én is. Valószínűleg megérné így DLC-k nélkül is, csak előbb neki kéne ugrani az elődnek is Long War Moddal, na meg a Xenonautsnak. Bekaphatják, minek ennyi stratégia, ki ér ezekre rá?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10473 2016.10.02. 20:16

DanielT írta:Találtam egy jónak tűnő cyber kalandjátékot. Besédeltem faszán, nagyon bejön a hangulata. A szinkron is minőségi és az eddigi feladatok ötletesek voltak. JA! És nagyon jó humorral!

Technobabylon (képeket teljes méretben nézni, mert csak úgy stimmelnek a scanlineok)
Érdemes lehet megnézni mást is arrafele. A Gemini Rue volt az első ebből a Eadjet Eye almából, mint cyberpunk. (Már ami a kiadót illeti, mert más a fejlesztő.) A demó frankóságos volt, és többen ajánlottáka leáldban is. De sajnos nem azok, akik a Max: The Curse of Brotherhoodot is :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10474 2016.10.02. 21:01

Zóanagyvarázsló írta:Érdemes lehet megnézni mást is arrafele. A Gemini Rue volt az első ebből a Eadjet Eye almából, mint cyberpunk. (Már ami a kiadót illeti, mert más a fejlesztő.) A demó frankóságos volt, és többen ajánlottáka leáldban is. De sajnos nem azok, akik a Max: The Curse of Brotherhoodot is :(
Megnézem majd őket, erre is azért akadtam mert megint néztem a Shardlightot, de az nem kapott túl jó értékelést és említették ezt a MESTERMŰVET. Mert eddig nekem az. IMÁDOM. Mindent elolvasok benne, egész nap mást se csináltam. A sztori, a karakterek, minden állati érdekes.

Amikor azt hinném, hogy már kiégtem, mindig bebizonyosodik, hogy csak a szemétből nem kérek még mindig, a minőség jöhet, az leköt.

Most viszont rettegek, hogy nehogy valamivel meggyűlöltessék velem a legvégén, ahogy az már hagyomány. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10475 2016.10.02. 23:29

Zóanagyvarázsló írta:Ja, néztem én is. Valószínűleg megérné így DLC-k nélkül is, csak előbb neki kéne ugrani az elődnek is Long War Moddal, na meg a Xenonautsnak. Bekaphatják, minek ennyi stratégia, ki ér ezekre rá?
ezért nem szabad kivesézősen játszani hogy maradjon mindenre idő :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10476 2016.10.02. 23:40

Micsu írta:ezért nem szabad kivesézősen játszani hogy maradjon mindenre idő :P
Ja, most képzeld el, amikor valaki a CS-be tesz bele sok száz órát, pedig minden évben multizhatna a legújabb a CoD-dal is :ravasz1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10477 2016.10.02. 23:46

DanielT írta:Megnézem majd őket, erre is azért akadtam mert megint néztem a Shardlightot, de az nem kapott túl jó értékelést és említették ezt a MESTERMŰVET. Mert eddig nekem az. IMÁDOM. Mindent elolvasok benne, egész nap mást se csináltam. A sztori, a karakterek, minden állati érdekes.

Amikor azt hinném, hogy már kiégtem, mindig bebizonyosodik, hogy csak a szemétből nem kérek még mindig, a minőség jöhet, az leköt.

Most viszont rettegek, hogy nehogy valamivel meggyűlöltessék velem a legvégén, ahogy az már hagyomány. :D
Mindig? Nem kettős mérce, hogy Moby esetében mindig ő a masiniszta, de ha rólad van szó, akkor a fejlesztők? :fejvakaras:

Bár Mobyban éppen azt irigylem én is, hogy egy vízmértékkel belőtt egyenesen is akkorákat tud sinkongani, mint más egy sztatoszféráig rakétameghajtással felnyaló hullámvasúttal sem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10478 2016.10.03. 07:31

Zóanagyvarázsló írta:Mindig? Nem kettős mérce, hogy Moby esetében mindig ő a masiniszta, de ha rólad van szó, akkor a fejlesztők? :fejvakaras:

Bár Mobyban éppen azt irigylem én is, hogy egy vízmértékkel belőtt egyenesen is akkorákat tud sinkongani, mint más egy sztatoszféráig rakétameghajtással felnyaló hullámvasúttal sem.
Azé' nem teljesen ugyanarról van szó. Előfodul nálam is, hogy kiábrándulok, de most az a lényeg, hogy amikor eljutok odáig, hogy a játékok a nyálcsorgatós, katatón unalmat tudják csak kiváltani, pl Forza, Quantum, BÁRMI az utóbbi hónapokban, akkor jön egy Dark Souls, vagy egy Ori, esetleg egy XCOM vagy most ez a Technobablyon, ami odaragaszt a gép elé.
Avatar
arty

Hozzászólás #10479 2016.10.03. 08:56

DanielT írta:Kb ilyennek képzellek, amikor műelitistázol. :banplz:

Kép
stimm :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #10480 2016.10.03. 08:57

Zóanagyvarázsló írta:Bár Mobyban éppen azt irigylem én is, hogy egy vízmértékkel belőtt egyenesen is akkorákat tud sinkongani, mint más egy sztatoszféráig rakétameghajtással felnyaló hullámvasúttal sem.
Mármint egy ZÓ skálán belőtt egyenesen. Azon a skálán viszont kilencven akárhány pontot ér az újabb nyúlszex, amire én hatpertizet is inkább csak az előd miatt adnék, de a tényállás az, hogy a teljes játékidő kontra élveztem is hányad, az a kvantumrektben is jobbvolt. Szal lehet, hogy szimplán a koordinátarendszereink nem feleltethetőek meg egymásnak , mégha sok ponton mutatnak is egyezőséget.

/de amúgy meg ha annyi szabadidőtök lenne mint nekem, még a gyengébb szarokat is jobban élveznétek. Nademajd meglátjátok...
Avatar
arty

Hozzászólás #10481 2016.10.03. 09:00

insp írta:Nagyon jok ezek a DF retro videok.

Sokkolo volt az NFS 3 a video kozepen, lol. Pedig hogy szerettem anno!
dettó, én se melékeztem ennyire nihil környezetre enefesben :D
ejj, az idő...

a kérdés: kétezerötöt adjak-e a remazterelt daytonáér' mielőtt még ezt is eltüntetik lájvról... ?
megvan esetleg itt valakinek? (vagy a pléhsztésönös esetleg?)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10482 2016.10.03. 09:47

Moby írta:Mármint egy ZÓ skálán belőtt egyenesen. Azon a skálán viszont kilencven akárhány pontot ér az újabb nyúlszex, amire én hatpertizet is inkább csak az előd miatt adnék, de a tényállás az, hogy a teljes játékidő kontra élveztem is hányad, az a kvantumrektben is jobbvolt. Szal lehet, hogy szimplán a koordinátarendszereink nem feleltethetőek meg egymásnak , mégha sok ponton mutatnak is egyezőséget.

/de amúgy meg ha annyi szabadidőtök lenne mint nekem, még a gyengébb szarokat is jobban élveznétek. Nademajd meglátjátok...
Te miről beszélsz? Én nem adtam pontszámot a nyúlszexre, az más írása volt, ahhoz semmi közöm, nem valami közös verdikt. Ha mindenáron számszerűsíteném a véleményemet (amit nem szeretnék), akkor 7 pont felé biztos nem menne nálam sem, alá már jóval előbb (azt a pontszámot nálam a HR sem kapná meg, ne viccelj!). A nyúlszexféle játékmenet nekem még bejön, és voltka jó mellékküldetések is, így jól szórakoztam volna, de folytatásnak tényleg bénácska, ahogy azt le is írtam.

Szóval ne a hullámvasúton olvass! :ejnye1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10483 2016.10.03. 09:50

Zóanagyvarázsló írta:Te miről beszélsz? Én nem adtam pontszámot a nyúlszexre, az más írása volt, ahhoz semmi közöm, nem valami közös verdikt. Ha mindenáron számszerűsíteném a véleményemet (amit nem szeretnék), akkor 7 pont felé biztos nem menne nálam sem, alá már jóval előbb (azt a pontszámot nálam a HR sem kapná meg, ne viccelj!). A nyúlszexféle játékmenet nekem még bejön, és voltka jó mellékküldetések is, így jól szórakoztam volna, de folytatásnak tényleg bénácska, ahogy azt le is írtam.

Szóval ne a hullámvasúton olvass! :ejnye1:
Akkó bocsesz, valamit benéztem. Amúgy ja, mostanában egy kurva cikket nem tudok normálisan végigolvasni :( Nemtudom mi a fasz lesz így, nem úgy fest, hogy bf1 launchra megoldódna az időhiányom.
Avatar
eje75

Hozzászólás #10484 2016.10.03. 10:11

Moby írta:Akkó bocsesz, valamit benéztem. Amúgy ja, mostanában egy kurva cikket nem tudok normálisan végigolvasni :( Nemtudom mi a fasz lesz így, nem úgy fest, hogy bf1 launchra megoldódna az időhiányom.
Áááá.... befér az a Forza, GoW3, Mafia3, és a többi mellé...
Avatar
eje75

Hozzászólás #10485 2016.10.03. 10:18

DanielT írta:Tehát mindenben ugyanaz, csak az egyetlen forradalmi és hasznos feature-t nem tudja, amivel a kijelző technológia az utóbbi 20 évben elő tudott jönni... :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
2 nap monitor nyúzás után sajnos nem tudom megerősíteni, hogy megéri a 100e Ft felár. Minden játékot, amit próbáltam be tudtam lőni folyamatos (vagy közel folyamatos ) 60-ra... az a pénzt elköltöm inkább valami értelmesre...rámfér már a csere, most fehér házam van, soha többé fehéret...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10486 2016.10.03. 10:22

eje75 írta:2 nap monitor nyúzás után sajnos nem tudom megerősíteni, hogy megéri a 100e Ft felár. Minden játékot, amit próbáltam be tudtam lőni folyamatos (vagy közel folyamatos ) 60-ra... az a pénzt elköltöm inkább valami értelmesre...rámfér már a csere, most fehér házam van, soha többé fehéret...
Meg tudnád, ha lenne vele gyakorlati tapasztalatod. Nincs többé tweakelés, 45-50 felett minden sima és nulla input lagos. Ennél jobb dolog nem történhet egy kijelzővel.

Ultimate setup: OLED + G-sync.
Avatar
eje75

Hozzászólás #10487 2016.10.03. 10:37

DanielT írta:Meg tudnád, ha lenne vele gyakorlati tapasztalatod. Nincs többé tweakelés, 45-50 felett minden sima és nulla input lagos. Ennél jobb dolog nem történhet egy kijelzővel.

Ultimate setup: OLED + G-sync.
Van: 27-es Predator az volt, egy fél napot nyúztam BF1 bétában... mondom: NEKEM ez így tökéletes ennyiért... Amint lesz 32-es OLED + G-sync monitor, beállok érte MÖGÉD a sorba érte.... egyáltalán látod amit írok a 24-es CRT-den? :nyes: :nyes:
Avatar
arty

Hozzászólás #10488 2016.10.03. 12:15

DanielT írta:Meg tudnád, ha lenne vele gyakorlati tapasztalatod. Nincs többé tweakelés, 45-50 felett minden sima és nulla input lagos. Ennél jobb dolog nem történhet egy kijelzővel.

Ultimate setup: OLED + G-sync.
de

oled + iparági freesync support ....
Avatar
Moby

Hozzászólás #10489 2016.10.03. 12:37

arty írta:oled + iparági freesync support ....
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #10490 2016.10.03. 12:42

Moby írta:Kép
teljesen megértelek - szeretsz fizetni egy ingyenesnek indult cuccért, külön élvezet, hogy a gecividia miatt a választék is fos és tvszupportra kb zéró remény látszik ... :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10491 2016.10.03. 12:43

arty írta:teljesen megértelek - szeretsz fizetni egy ingyenesnek indult cuccért, külön élvezet, hogy a gecividia miatt a választék is fos és tvszupportra kb zéró remény látszik ... :taps:
Azt az ingyenes cuccot adják el mondjuk neked. De aztán élvezd is minden percét a 1070-el.
Vagy az xboxal.
Vagy a ps4-el.
Nekem tonképp mindegy. :vigyor5:

Iparági szabvány. Az. Hólishit :D
Avatar
arty

Hozzászólás #10492 2016.10.03. 13:07

Moby írta:Azt az ingyenes cuccot adják el mondjuk neked. De aztán élvezd is minden percét a 1070-el.
Vagy az xboxal.
Vagy a ps4-el.
Nekem tonképp mindegy. :vigyor5:

Iparági szabvány. Az. Hólishit :D
jahogy te azt hitted, hogy én azt hiszem, hogy a freesync iparági szabvány lett? :)
de édes....

én csupán dani vágyálámát übereltem a sajátoméval :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #10493 2016.10.03. 13:18

arty írta:jahogy te azt hitted, hogy én azt hiszem, hogy a freesync iparági szabvány lett? :)
de édes....

én csupán dani vágyálámát übereltem a sajátoméval :)
VÁGYÁLÁMÁ!!! woop woop
Avatar
Moby

Hozzászólás #10494 2016.10.03. 13:18

arty írta:jahogy te azt hitted, hogy én azt hiszem, hogy a freesync iparági szabvány lett? :)
de édes....

én csupán dani vágyálámát übereltem a sajátoméval :)
Én remélem megvalósul, és megveheted! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #10495 2016.10.03. 13:49

Moby írta:Én remélem megvalósul, és megveheted! :D
iponban 73k a 480 4gb

innentől már BÁRMI lehet! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #10496 2016.10.03. 14:02

:email:
arty írta:iponban 73k a 480 4gb

innentől már BÁRMI lehet! :D
Ahhoz mondjuk egyre indokoltabb a freesync, ez való igaz. Bár fullhd-ban, de ez legalább erősren megkönnyíti a monitorvásárlást is:D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10497 2016.10.03. 14:41

arty írta:iponban 73k a 480 4gb

innentől már BÁRMI lehet! :D
Csak látnám már róla a számlát meg a képet! :nezze: Partvonalról kiabálod a fríszinket?! :miaz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10498 2016.10.03. 15:27

arty írta:iponban 73k a 480 4gb

innentől már BÁRMI lehet! :D
pcxben meg 68 a 4gbs 1060an
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10499 2016.10.03. 15:30

sztem lassan be is húzok egy 1070et, bruttó 140é már lehet kapni, 110 nettó már jó ár
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10500 2016.10.03. 15:33

arty írta:de

oled + iparági freesync support ....
Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”