A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #10291 2016.09.27. 21:21

DanielT írta:Én nem látok semmilyen problémát. Day1 nem nyomja mindenki teljes értékűen, de engem ez nem izgat. Mindenki hozzá fog férni és olyan áron, amire 10 évig kellene várni. Én szerintem 1 hét alatt bőőőőőőőőven kiveszem belőle, ami nekem kell, aztán csá.

Sőt, én most kiszállok akár több hétre, ott van nektek, nyomjátok. Mintha kölcsön lenne adva a lemez, no problem. Beszéljük meg az ütemezést és rotációban mehet.
A rotációval nekem sincs gondom, neke kurvára ráér a stutteringen való rageelés, de most fut mindenkinél, ha csak ő van bent? Mer ez nekem rohadtul nem egyértelmű, mer mindenki szóvirágokban rinyál, nálam meg mindenhogy fut.
Avatar
eje75

Hozzászólás #10292 2016.09.27. 21:27

kigyi írta:Majd mesélj milyen a game :D Legalább neked megy rendesen ezek szerint.
Csodás...70-80 FPS mellett (néha lemegy 60-ig) is random akad, mint állat, egyébként nem rossz, de 14e-ret nem ér...amit nem fogok, hogy próbaképp harmadszor is beléptem 20 percre és megint nem dobott ki...tegnap 2-3 percenként, összesen vagy 30x.... Valahogy rám szálltak Moby jogai, vagy mi a tosz... :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10293 2016.09.27. 21:29

Moby írta:A rotációval nekem sincs gondom, neke kurvára ráér a stutteringen való rageelés, de most fut mindenkinél, ha csak ő van bent? Mer ez nekem rohadtul nem egyértelmű, mer mindenki szóvirágokban rinyál, nálam meg mindenhogy fut.
Persze, hogy fut. Semmi gond nincs, nem nyomjuk egyszerre, whatever.
Avatar
arty

Hozzászólás #10294 2016.09.27. 21:41

Moby írta:A rotációval nekem sincs gondom, neke kurvára ráér a stutteringen való rageelés, de most fut mindenkinél, ha csak ő van bent? Mer ez nekem rohadtul nem egyértelmű, mer mindenki szóvirágokban rinyál, nálam meg mindenhogy fut.
én csak haverral hómolt fh3al próbáltam most, szal lássuk az egyszerű felállást:

- haver acca nálam belépett, elindult a töltés, kiléptem vele, azóta se léptem be, csak a saját accommal nyomom, ahogyan ő is a sajátjával nyomja (a játék az övén van)
- saját accommal megy pécén, amikor ő boxon játszik (valszeg fordítva is menne, ezt nem néztük)
- saját accommal kidob, ha ő pécén indítja el (máshol használják a játékot blabla) és fordítva is
- saját accommal indítom, őt kidobja, én ezután offline rakom a hálókarit, ő pedig rányom hogy mégis nála fusson: megy mindkettőnknél, igaz nálam ugye offline (mentést nemtom megy-e és hogy félóra mulva nem-e problémázna a játék hogy héló offline vagyok. a karakterválasztásig mindenesetre eljutottam offline....)

szal offline kéne próbálnotok, ha az online rész nemérdekel... online indítod, majd ha elindult offline mész (hálókari tiltás) és megnézni ugy okés-e hosszabb távon
Avatar
kigyi

Hozzászólás #10295 2016.09.27. 21:43

Én továbbra is azt az üzenetet látom, hogy valahol már fut a game, hát ez van. Tegnap azért legalább kicsit elindult.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10296 2016.09.27. 21:47

kigyi írta:Én továbbra is azt az üzenetet látom, hogy valahol már fut a game, hát ez van. Tegnap azért legalább kicsit elindult.
Mert valszeg Eje csapatja. Mindenkinek fel kellene venni mindenkit friendnek és akkor az Xbox appban lehet látni, ha valaki másnál megy.

Arty: Erre az offline dologra én is gondoltam, valaki kipróbálhatná, én legközelebb holnap tudom.

"A Forza Horizon 3 használatához be kell jelentkeznie az Xbox Live szolgáltatásba az Xbox alkalmazáson keresztül. Miután sikeresen csatlakozott, folytathatja a játékot offline, ha be van jelentkezve az Xbox alkalmazásba."

Ez lesz a tuti srácok.

szerk: VAGY NEM!

"Windows 10 esetén a fő eszközére telepített Forza Horizon 3 játékkal játszhat offline módban (általában az első eszköz, amelyre telepíti a játékot). Más Windows 10-es eszközökre is telepítheti a játékot és játszhat is vele, amennyiben bejelentkezik az Xbox Live-ba és online marad."

FŐ eszköz! WTF?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10297 2016.09.27. 21:53

Na kipróbálom, indítom és kitépem a kábelt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10298 2016.09.27. 22:16

DanielT írta:Na kipróbálom, indítom és kitépem a kábelt.
Kipróbáltam, indítottam és kitéptem a kábelt. Akkor amikor már betöltötte a játékot és bent voltam a pályán. Egy szót se szólt, csak a menüben deaktiválódtak az online cuccok, vígan nyomtam 20 percig, amikoris kiléptem, mert aluszok. Eddig jó.
Avatar
eje75

Hozzászólás #10299 2016.09.27. 22:23

kigyi írta:Én továbbra is azt az üzenetet látom, hogy valahol már fut a game, hát ez van. Tegnap azért legalább kicsit elindult.
Én megint toltam, és nem dobott ki.... Kiléptem, próbáld meg most...
Avatar
eje75

Hozzászólás #10300 2016.09.27. 22:29

eje75 írta:Csodás...70-80 FPS mellett (néha lemegy 60-ig) is random akad, mint állat
Felvettem a felbontást 4K-ra (mer méne? :nyes: ), minden ultrán, képjavítók be: tengerparti részen és éjszaka még verseny közben is 55-60 fps...bementem az esőerdőbe: 40-50 fps... azért lassan kezd beszippantani, ahogy adagolja a cuccokat... Xbox appban aptam egy üzit, hogy loyal Halo fan-ként jutalomból megkapom a Warthog-ot, nektek jött?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10301 2016.09.27. 22:36

DanielT írta:de ez a 2400 Ft-os Forza ára a 18 ezressel szemben.
Most elképzelem ugyanezt az állítást a 60 fps-es áés az 59 fps-es Forzát illetően, és ott nem lenne kérdés, hogy megéri-e az ár ;)

Kép

Spoiler
A Microsoft viszontorkonszarása persze bármit megér.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10302 2016.09.27. 22:39

eje75 írta:Felvettem a felbontást 4K-ra (mer méne? :nyes: ), minden ultrán, képjavítók be: tengerparti részen és éjszaka még verseny közben is 55-60 fps...bementem az esőerdőbe: 40-50 fps... azért lassan kezd beszippantani, ahogy adagolja a cuccokat... Xbox appban aptam egy üzit, hogy loyal Halo fan-ként jutalomból megkapom a Warthog-ot, nektek jött?
Hát nincs semmi halo achievementem vagy bármim igy nem :/ pedig kiprobálnám.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10303 2016.09.27. 22:39

arty írta:Nincs ideológia, ez tisztán érzelmi döntés - huszasért akkor is megimpulzusvettem volna, ha percet nem játszom decemberig (eleve csak multiznék haverral, netem meg továbbra sem stabil). Decemberre a backlogom tovább nő, addigra elég bosszantó lesz egy végigjátszatlan mafia3, deusex, a játék sokévesedik és az elmémben már nem ér egy huszast majd (tippre).
Jó,de vicces volt, ahogy felháborodva, mintegy árköveteléssel előadtad. Ennek szólt a megjegyzésem, nem annak, hogy nem veszed ennyiért. Ebben a topikban csak jéghideg, érzelmileg semleges kommenteket szülhetsz, ha nem akarsz nevetség tárgya lenni!

Spoiler
Feltéve, hogy artynak hívnak vagy AMD-s logód.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10304 2016.09.27. 22:41

DanielT írta:Kipróbáltam, indítottam és kitéptem a kábelt. Akkor amikor már betöltötte a játékot és bent voltam a pályán. Egy szót se szólt, csak a menüben deaktiválódtak az online cuccok, vígan nyomtam 20 percig, amikoris kiléptem, mert aluszok. Eddig jó.
Közben futott nálam is offline. Menüig kell elmennem online, utána letiltom a hálókártyát.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10305 2016.09.27. 22:41

DanielT írta:Kipróbáltam, indítottam és kitéptem a kábelt. Akkor amikor már betöltötte a játékot és bent voltam a pályán. Egy szót se szólt, csak a menüben deaktiválódtak az online cuccok, vígan nyomtam 20 percig, amikoris kiléptem, mert aluszok. Eddig jó.
Na ezigy jol hangzik, leszarom az online-t kb. Kiprobálhatnánk majd holnap többen is egyszerre.
Avatar
arty

Hozzászólás #10306 2016.09.27. 22:44

Mekee írta:Hát nincs semmi halo achievementem vagy bármim igy nem :/ pedig kiprobálnám.
mérnem adtad az accod időben, elinditottam volna rajta egy halot és akkor kapnád :/

nemtom él-e még az akcio, de ha gondolod és megbizol bennem, ide az accal és egy átmeneti pw-vel, rányomok boxon a hélóra és ha mákod van kapsz még kódot érte. majd. mittommikor. nekem 1 hét után dobta...

pl xbox appban dobd át üzenetben ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #10307 2016.09.27. 22:47

Zóanagyvarázsló írta:Jó,de vicces volt, ahogy felháborodva, mintegy árköveteléssel előadtad. Ennek szólt a megjegyzésem, nem annak, hogy nem veszed ennyiért. Ebben a topikban csak jéghideg, érzelmileg semleges kommenteket szülhetsz, ha nem akarsz nevetség tárgya lenni!

Spoiler
Feltéve, hogy artynak hívnak vagy AMD-s logód.
Nyilván felháborít, hogy ennyi idősen még ilyen drága :)
El vagyok kényeztetve, plusz sztímeseket amugyis is szopatja a rokszár (pontosabban behajtja rajtuk azt a bizonyos 30%-os árrést), miközben a sajátja majdnem az UWP szintjén röcög.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10308 2016.09.27. 22:48

Mekee írta:Na ezigy jol hangzik, leszarom az online-t kb. Kiprobálhatnánk majd holnap többen is egyszerre.
Én nem, és bíztam egy leáld csapatásban, pontosabban az érdekelt volna leginkább. Minden, ami ebben offline, az hótugyanaz volt a kettőben is. Mondjuk ha tolhatnám tökéletes fluidity mellett akkor még ez is érne valamit, de így full ofline, stutteringmocsokban ez nem jó kvázi semmire. Ettől még a fix30-as kettő is jobb volt. Amit mondjuk tudok ebből is csinálni, csak mifasznak mégegyszer ugyanaz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10309 2016.09.27. 22:53

Ráadásul így full offline még driveatarok sincsenek, még az a minimál illúzió is lemegy a klozeton. Annyira sótlan, lelketlen fossá vált minden, ami ebben valaha tetszett, ebben a formájában, hogy én ennek a tesztelését sem csinálgatom tovább. Nekem ennyi elég volt, nincs ebben már semmi jó, csak különböző fokú kínlódások. Engem ezzel így ahogy most van, egy életre le lehetne beszélni a gémingről.
Avatar
eje75

Hozzászólás #10310 2016.09.27. 22:57

DanielT írta:Csak félig néztem a spoilerek miatt, mert ez a single kampány még érdekel is.
Ej, mi a xar ez? Unalmas, ötlettelen kliséhalmaznak tűnik! Mobynak van igaza, hogy ignorálja ezt a fostömlőt!! Mondjuk én megnéztem, és mire lement a videó a farkam végén megjelent egy mandulaillatú cseppecske :banplz: nem lesz ez így jó.... tegnap GMGről behúztam a Mafia 3-at is... eldöntöttem, hogy ezután idén SEMMI játékot nem fogok megvenni, csak a BF-et, mert tavaly is minden xart megvettem (JustC3, SW BF, meg valami COD, aminek már a nevére sem emlékszem) és nem is toltam őket :rinya:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10311 2016.09.27. 23:01

eje75 írta:Ej, mi a xar ez? Unalmas, ötlettelen kliséhalmaznak tűnik! Mobynak van igaza, hogy ignorálja ezt a fostömlőt!! Mondjuk én megnéztem, és mire lement a videó a farkam végén megjelent egy mandulaillatú cseppecske :banplz: nem lesz ez így jó.... tegnap GMGről behúztam a Mafia 3-at is... eldöntöttem, hogy ezután idén SEMMI játékot nem fogok megvenni, csak a BF-et, mert tavaly is minden xart megvettem (JustC3, SW BF, meg valami COD, aminek már a nevére sem emlékszem) és nem is toltam őket :rinya:
Képtelen vagyok kihagyni. Pedig kikéne. Ki fogok készülni tőle. De mégjobban kikészülök, ha kihagyom.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10312 2016.09.27. 23:04

Én egyik horizonnal se toltam, nekem nem uncsi :)
Stutteringet megoldottam, érdekesmod ha a texturak mediumon vannak akko van, ha highon akkor nincs. :)
Persze jo lett volna, plusz a fotokat is csak online tudom "elmenteni"

Elég macera az biztos, de sokan teljes áron szivnak vele, ez igy azért jobb.

Aztan lehet megveszem, nemtom. Még vacilálok rajta.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10313 2016.09.27. 23:05

arty írta:mérnem adtad az accod időben, elinditottam volna rajta egy halot és akkor kapnád :/

nemtom él-e még az akcio, de ha gondolod és megbizol bennem, ide az accal és egy átmeneti pw-vel, rányomok boxon a hélóra és ha mákod van kapsz még kódot érte. majd. mittommikor. nekem 1 hét után dobta...

pl xbox appban dobd át üzenetben ;)
hat utananezek, en aszittem eztigy valami achibol v valamibol huzza be a jatek. Ha van es segitesz, azt mwgköszönném :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #10314 2016.09.27. 23:06

Mekee írta:Én egyik horizonnal se toltam, nekem nem uncsi :)
Stutteringet megoldottam, érdekesmod ha a texturak mediumon vannak akko van, ha highon akkor nincs. :)
Persze jo lett volna, plusz a fotokat is csak online tudom "elmenteni"

Elég macera az biztos, de sokan teljes áron szivnak vele, ez igy azért jobb.

Aztan lehet megveszem, nemtom. Még vacilálok rajta.
dehogy oldottad meg. Full lowon stutterel 1070-en. Csak nem mindig. Ja és bezuhan a frém is. Cssk az sem mindig.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10315 2016.09.27. 23:17

Moby írta:dehogy oldottad meg. Full lowon stutterel 1070-en. Csak nem mindig. Ja és bezuhan a frém is. Cssk az sem mindig.
Hát ahogy nézegettem tech irásokat rola, rohadtul nem a vgatol Fugg. A rambug 970 is elég neki, csakhát baszhatom ha a proci első magját használja csak. Ram is kell a 16 giga hiába nem használ annyit, meg az se árt ha gyors.
Normálisan még mondjuk kb sehol nemláttam futni, mindig van ahol beesik a frém, de pl stuttering, főleg olyan hogy kb kifagy egy fel mpre nalam nincs. Abszolute nem jáfazhatatlan, vagy élvezhetetlen a framedrop sem. Viszont megprobáltam 30ra lockolni+mb, ami igy atomstabil, csak bár eltudnám viselni a 30-at még :)
Avatar
kigyi

Hozzászólás #10316 2016.09.27. 23:31

eje75 írta:Én megint toltam, és nem dobott ki.... Kiléptem, próbáld meg most...


Így most fél órát tudtam tolni én is, nekem első Forza szóval minden része újdonság a kevés is nagy öröm :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10317 2016.09.27. 23:37

Én marhára élvezem így a Forzát rajtatok keresztül, nálatok is jobban :eljen: Akár még utalnék is, de mivel Moby azt mondta, hogy ő nem osztogatja szét a pénzt, így erről inkább lemondtam. Majd a GeoW 4-be beszállok időben :mf2:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #10318 2016.09.28. 07:28

4xmsaa helyett 1070 tulajoknak javaslom 2x-est, minden ultra, kivéve shadow, reflection, traffic lod high. Az esetek nagy részében tökéletes, kivéve ezek a fura beakadások, amik van hogy fél másodpercre is megállítják a játékot.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10319 2016.09.28. 07:52

Zóanagyvarázsló írta:nálatok is jobban :eljen:
Ez azé nem akkora kihívás :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #10320 2016.09.28. 07:55

Mekee írta:Abszolute nem jáfazhatatlan, vagy élvezhetetlen a framedrop sem.
Hirtelen meg kellett néznem, nem valami konzolostopikban vagyok-e :banplz: 16 giga ram mellett, 4.4-en futó cpu és 1070 mellett AKAD. SZal hagyjatok a marhaságokkal :)Ez ilyen. Fosfaszlé.Moslékport.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #10321 2016.09.28. 08:47

Moby írta:Hirtelen meg kellett néznem, nem valami konzolostopikban vagyok-e :banplz: 16 giga ram mellett, 4.4-en futó cpu és 1070 mellett AKAD. SZal hagyjatok a marhaságokkal :)Ez ilyen. Fosfaszlé.Moslékport.
Jössz csapatni majd BF1-et közösen?
Avatar
Moby

Hozzászólás #10322 2016.09.28. 08:51

TasManXT írta:Jössz csapatni majd BF1-et közösen?
Ja.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #10323 2016.09.28. 08:52

TasManXT írta:Jössz csapatni majd BF1-et közösen?
Hogyne jönne hiszen szeret mérgelődni :D

Tudom nem hozzám szólt a kérdés, de én is megyek :D Előrendeltem a 16GB-os töltény alakú pendrive edition-t.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10324 2016.09.28. 08:58

kigyi írta:Hogyne jönne hiszen szeret mérgelődni :D

Tudom nem hozzám szólt a kérdés, de én is megyek :D Előrendeltem a 16GB-os töltény alakú pendrive edition-t.
Azt nemtudom mér csináljátok. 40 font a GMG-n. Az 14500.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #10325 2016.09.28. 09:15

Moby írta:Azt nemtudom mér csináljátok. 40 font a GMG-n. Az 14500.
Mert így is 14K alatt lesz ugyanis van 2400 beváltható pontom náluk és akkor már miért ne ezt vegyem.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #10326 2016.09.28. 09:17

kigyi írta:Mert így is 14K alatt lesz ugyanis van 2400 beváltható pontom náluk és akkor már miért ne ezt vegyem.

Jaja, nekem is van némi pontocska levonás. Én csak azt sajnálom, hogy putri műanyag fos lesz a tok egy szimpla letöltőkóddal. Hol van már a fém dobozos bf4-em. :(
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10327 2016.09.28. 09:17

Moby írta:Hirtelen meg kellett néznem, nem valami konzolostopikban vagyok-e :banplz: 16 giga ram mellett, 4.4-en futó cpu és 1070 mellett AKAD. SZal hagyjatok a marhaságokkal :)Ez ilyen. Fosfaszlé.Moslékport.
Aham, tehát akkornroaazul látok és nálam is akad, csak ponf akkor pislantok vagy valami. Mert nyilván mindenkinél ugyanugy fut és ugyanugy viselkedik, mert te aztmondod. :)
Az nemkérdés hogy moslékport, az biztos!
Avatar
Moby

Hozzászólás #10328 2016.09.28. 09:20

Na. Faszom. Ez biztos nem stutterel, és kellően paraszt is. Ezt kéne nyomni, nem a pixelszart.
phpBB [media]
Avatar
kigyi

Hozzászólás #10329 2016.09.28. 09:54

Azt tudjátok, hogy benne lesz az origin access-ben a BF1 (talán 1 héttel a megjelenés előtt már feloldják ez nem biztos) 10 órányit lehet vele tolni azt hiszem az első 2 pályát a SP részben és talán 6 pályán lehet a MP-t kipróbálni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10330 2016.09.28. 10:00

kigyi írta:Azt tudjátok, hogy benne lesz az origin access-ben a BF1 (talán 1 héttel a megjelenés előtt már feloldják ez nem biztos) 10 órányit lehet vele tolni azt hiszem az első 2 pályát a SP részben és talán 6 pályán lehet a MP-t kipróbálni.
Tudjuk igen. Origin accessel 16 nap múlva már tolható. Bele is tolok emiatt egy hónapot.
Avatar
arty

Hozzászólás #10331 2016.09.28. 10:18

Mekee írta:hat utananezek, en aszittem eztigy valami achibol v valamibol huzza be a jatek. Ha van es segitesz, azt mwgköszönném :)
nincs minek utánanézni :) ide mered adni az accod vagy sem, kell-e ennyire a warthog vagy sem... ;)

annyi, h már 8+ éve fórumozok ezekkel a szerencsétlenekkel, talán nem most lépek le az accoddal ;) amit amugy secpec visszaszerzel, hiszen a recovery mail a te birtokodban van ;)
Avatar
kigyi

Hozzászólás #10332 2016.09.28. 10:35

Moby írta:Tudjuk igen. Origin accessel 16 nap múlva már tolható. Bele is tolok emiatt egy hónapot.
Igen én is fizetem az 1 hónapot érte, mert ennyit megér, meg talán lenyomom az Unravel egy részét (amit enged, nem tudom mennyi az).
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10333 2016.09.28. 10:50

arty írta:nincs minek utánanézni :) ide mered adni az accod vagy sem, kell-e ennyire a warthog vagy sem... ;)

annyi, h már 8+ éve fórumozok ezekkel a szerencsétlenekkel, talán nem most lépek le az accoddal ;) amit amugy secpec visszaszerzel, hiszen a recovery mail a te birtokodban van ;)
Ja nemazé, csakhogy él e még ez a dolog. De ok megirom xbox appba a cuccot akko
Avatar
Moby

Hozzászólás #10334 2016.09.28. 10:56

Mekee írta:Ja nemazé, csakhogy él e még ez a dolog. De ok megirom xbox appba a cuccot akko
Há nemtudom, én kaptam ilyen szart, be is aktiváltam, de nem jött szembe sehol. Mondjuk túlságosan nem is túrtam bele a rothadó beleibe, hogy hol rejtegeti a warthogot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10335 2016.09.28. 12:06

Moby írta:Tudjuk igen. Origin accessel 16 nap múlva már tolható. Bele is tolok emiatt egy hónapot.
Még hozzád képest is viszonylag gyorsan eljutottunk a "béta nekem ebből pont elég volt"-tól, a preorderen át, a pre-preorder VIP előfizetésig. :DD
Avatar
Moby

Hozzászólás #10336 2016.09.28. 12:10

DanielT írta:Még hozzád képest is viszonylag gyorsan eljutottunk a "béta nekem ebből pont elég volt"-tól, a preorderen át, a pre-preorder VIP előfizetésig. :DD
Sajnos nincs elég erő bennem, hogy elskippeljem. Hiába tudom, hogy azt kéne tennem. Pont olyan lesz, mint a demo, vagy a bf4 volt. Nagyon fog tetszeni, és nagyon sokat fogok rajta idegeskedni, és nagyon-nagyon ritkán, nagyon rövid ideig élvezni is fogom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10337 2016.09.28. 12:14

Moby írta:Sajnos nincs elég erő bennem, hogy elskippeljem. Hiába tudom, hogy azt kéne tennem. Pont olyan lesz, mint a demo, vagy a bf4 volt. Nagyon fog tetszeni, és nagyon sokat fogok rajta idegeskedni, és nagyon-nagyon ritkán, nagyon rövid ideig élvezni is fogom.
Na, ezzel már több érzelmet vált ki belőled, mint a játékok 90%-a. Nálam már 99.9%.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10338 2016.09.28. 12:17

DanielT írta:Na, ezzel már több érzelmet vált ki belőled, mint a játékok 90%-a. Nálam már 99.9%.
Nyilván ezért is toltam a bétát minden kibaszott napon, amíg elérhető volt, csak az idegeskedés része kurvára nem hiányzik. Nagyon nem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10339 2016.09.28. 12:18

Moby írta:Nyilván ezért is toltam a bétát minden kibaszott napon, amíg elérhető volt, csak az idegeskedés része kurvára nem hiányzik. Nagyon nem.
Ez csak rajtad múlik. El kell fogadnod, hogy egy üszkös noob vagy és minden, ami az első 500 órában történik, csak a véletlen műve, nincs rá befolyásod. :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #10340 2016.09.28. 12:58

Kár, hogy nem az az igazi dögös csaj ez a nerdphilia, de vagy nagyon jól játsza, vagy nagyon tényleg benne van a gémerbugi, és az már majdnem olyan, mintha kurvajó nő is lenne mellé :D Mindenestre ugyanilyen voltam, amikor néztem a trélert.
/SPOILERVESZÉLY! BF1 SP TRAILER ODABENT!/
Spoiler
Fogalmam sincs miért kúrja el a videót, ha spoilerbe teszem.
Videó.
phpBB [media]

Nemaénhibám.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10341 2016.09.28. 13:34

Destiny 2 jön PC-re. Na nem mintha a szutyok első rész után ez bárkit kellene, hogy lázba hozzon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10342 2016.09.28. 13:53

DanielT írta:Destiny 2 jön PC-re. Na nem mintha a szutyok első rész után ez bárkit kellene, hogy lázba hozzon.
Pedig ha lenne rá egy jó csapat, és kicsit el tudna szakadni a kirepőlő xp mintavételi körből, egészen jó játék lehetne. A hangulata kurvajó. Coop meg mindig jó.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #10343 2016.09.28. 15:00

Nekem is tetszett amit egyszer kipróbáltam belőle. Coop-ban tolnám.
Avatar
deep

Hozzászólás #10344 2016.09.28. 17:18

DanielT írta:Destiny 2 jön PC-re. Na nem mintha a szutyok első rész után ez bárkit kellene, hogy lázba hozzon.
Már az első is egy inspirációt nélkülöző semmilyen játék lett, milyen lesz a folytatás?
Avatar
Moby

Hozzászólás #10345 2016.09.28. 19:27

Heti hardverrovat.

A napokban megjelent a csodás házam mégcsodásabb, full üveglapos változata. Mindenben javult egy kicsit. Megöl az ideg.
phpBB [media]


Tudjátok mennyire vízellenes vagok, pláne az AIO-ok nagy ellensége. De ha egyszer adnék mégegy esélyt, az a bequiet-é lenne. Az egyetlen a piacon, aminél nem azzal kezdődik a móka, hogy a gyári ventikre csukd rá a kukatetőt. Bontható csatik. Minőség. Valszeg nem korszar minőség. Nem is olcsó. Jóideje bejelentették már, de mostantól kapható is.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10346 2016.09.28. 19:28

deep írta:Már az első is egy inspirációt nélkülöző semmilyen játék lett, milyen lesz a folytatás?
Hát most az a fő marketing duma, hogy mindent kidobnak az előzőből... ami eleget elmond.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10347 2016.09.28. 19:34

Moby írta:Heti hardverrovat.

A napokban megjelent a csodás házam mégcsodásabb, full üveglapos változata. Mindenben javult egy kicsit. Megöl az ideg.
OPTIMIZED VR EXPERIENCE!!! Ez hangzott el a hivatalos bemutató videóban.

Az az SSD hely a táptakaró oldalára úgy kellett, mint egy rákos kelés. Meg úgy is néz ki. :levele:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10348 2016.09.28. 19:42

DanielT írta:OPTIMIZED VR EXPERIENCE!!! Ez hangzott el a hivatalos bemutató videóban.

Az az SSD hely a táptakaró oldalára úgy kellett, mint egy rákos kelés. Meg úgy is néz ki. :levele:

Az nekem sem tetszik. De a több usb a tetejére az jó. A kábelösszefogók is. A VR fasság meg az orrára kivezetett hdmi gondolom. Viszont az üveglap az oldalán az kibaszottul kúl. Csak ez így már üvölt egy épített vízért, petg csövekért :/
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10349 2016.09.28. 20:22

arty írta:nincs minek utánanézni :) ide mered adni az accod vagy sem, kell-e ennyire a warthog vagy sem... ;)

annyi, h már 8+ éve fórumozok ezekkel a szerencsétlenekkel, talán nem most lépek le az accoddal ;) amit amugy secpec visszaszerzel, hiszen a recovery mail a te birtokodban van ;)
eeeküttem az accom xbox ban üziben!
Avatar
Moby

Hozzászólás #10350 2016.09.28. 20:27

Nos, egy hirtelen gondolattól vezérelve kipróbáltam a férgeshorájzonhármat 4K-ban. Ez az első játék 4K-ban, amire sajnos azt kell mondanom: AZTBÜDSKURVAEGETMÁR. Nagyon, nagyonagyon nehéz szívvel kapcsoltam vissza fullhd-ban.
DE.
Ami ettől is hatalmasabb vicc: 4K-ban, High-on, MSAA nélkül, Low texturával (tehát ua. mint fullhd, csak msaa nélkül), stuttermentes, reccenésmentes 60fps van. ROFLÉDSSDALKJASLKDJLKJ. Férgek.
Kell egy 4k tévé a samsung helyett. Most pecsételődött meg a sorsa. Nem a férgeshorizon miatt, hanem a képminőség miatt, amit ezalatt tud.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10351 2016.09.28. 20:33

Moby írta:Nos, egy hirtelen gondolattól vezérelve kipróbáltam a férgeshorájzonhármat 4K-ban. Ez az első játék 4K-ban, amire sajnos azt kell mondanom: AZTBÜDSKURVAEGETMÁR. Nagyon, nagyonagyon nehéz szívvel kapcsoltam vissza fullhd-ban.
DE.
Ami ettől is hatalmasabb vicc: 4K-ban, High-on, MSAA nélkül, Low texturával (tehát ua. mint fullhd, csak msaa nélkül), stuttermentes, reccenésmentes 60fps van. ROFLÉDSSDALKJASLKDJLKJ. Férgek.
Kell egy 4k tévé a samsung helyett. Most pecsételődött meg a sorsa. Nem a férgeshorizon miatt, hanem a képminőség miatt, amit ezalatt tud.
Tehát a meglévő kijelződön átcsűrted dowsample 4K-ba, tetszett és most kell egy másik kijelző? Vagy a foslé 4K tévén próbáltad?
Avatar
Moby

Hozzászólás #10352 2016.09.28. 20:35

DanielT írta:Tehát a meglévő kijelződön átcsűrted dowsample 4K-ba, tetszett és most kell egy másik kijelző? Vagy a foslé 4K tévén próbáltad?
A foslé 4k lg-n.
Avatar
insp

Hozzászólás #10353 2016.09.28. 20:42

Mekee írta:eeeküttem az accom xbox ban üziben!
Ha bejon a mutatvany, szoljatok! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #10354 2016.09.28. 20:49

Moby írta:A foslé 4k lg-n.
De még ezen a foslén is arculbasz az egész. Amiket eddig próbáltam, azok nem nagyon ütöttek. A lóbaszó pixeleket 4k-ra renderelve bámulás korlátozottan szórakoztató. De ebben a férgeshorizonban van density rendesen. A bímerem műszerfalának a szagát is érzem 4k-ban :D Nagyon durva. Most sajnálom nagyon, hogy a bf1 bétát nem néztem meg :( Nademajd...
Ezek a patkányok meg szerintem 4k-ban lekapcsolják a pécészopató lassítóciklusokat a horizonban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10355 2016.09.28. 20:53

Moby írta:De még ezen a foslén is arculbasz az egész. Amiket eddig próbáltam, azok nem nagyon ütöttek. A lóbaszó pixeleket 4k-ra renderelve bámulás korlátozottan szórakoztató. De ebben a férgeshorizonban van density rendesen. A bímerem műszerfalának a szagát is érzem 4k-ban :D Nagyon durva. Most sajnálom nagyon, hogy a bf1 bétát nem néztem meg :( Nademajd...
Ezek a patkányok meg szerintem 4k-ban lekapcsolják a pécészopató lassítóciklusokat a horizonban.
Azért nézd meg simán downsamplinggel is.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10356 2016.09.28. 21:02

Én meg ma monitoroztam forza alatt a gépet, érdekes, nálam mind a 4 magot ugyanugy használja rendesen, viszont a gpu sosenem megy 75-80% fölé.
Avatar
Botond

Hozzászólás #10357 2016.09.28. 21:56

Moby írta:Nos, egy hirtelen gondolattól vezérelve kipróbáltam a férgeshorájzonhármat 4K-ban. Ez az első játék 4K-ban, amire sajnos azt kell mondanom: AZTBÜDSKURVAEGETMÁR. Nagyon, nagyonagyon nehéz szívvel kapcsoltam vissza fullhd-ban.
DE.
Ami ettől is hatalmasabb vicc: 4K-ban, High-on, MSAA nélkül, Low texturával (tehát ua. mint fullhd, csak msaa nélkül), stuttermentes, reccenésmentes 60fps van. ROFLÉDSSDALKJASLKDJLKJ. Férgek.
Kell egy 4k tévé a samsung helyett. Most pecsételődött meg a sorsa. Nem a férgeshorizon miatt, hanem a képminőség miatt, amit ezalatt tud.
Montam. Samsungot vegyé az még szebb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10358 2016.09.28. 22:05

Jé, nekem is gyönyörű lett 4K-ban! És még tévét se kellett hozzá vennem. :wilting:

Mert nem a szutykos pixeleket látom jobbnak, hanem a _renderelt_felbontást_. :nezze:
Avatar
eje75

Hozzászólás #10359 2016.09.28. 22:57

kigyi írta:Így most fél órát tudtam tolni én is, nekem első Forza szóval minden része újdonság a kevés is nagy öröm :D
Megy a Forza? Engem egyszer se dobott ki..ma se...
Avatar
Moby

Hozzászólás #10360 2016.09.28. 23:04

DanielT írta:Jé, nekem is gyönyörű lett 4K-ban! És még tévét se kellett hozzá vennem. :wilting:

Mert nem a szutykos pixeleket látom jobbnak, hanem a _renderelt_felbontást_. :nezze:
Azé az nem ugyanaz.

Vissza: “Leáldozott.hu”