A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #981 2016.03.31. 12:48

kigyi írta:
rencer.png


Tudom, tudom, de ez már durva és ilyenek jönnek :D Hát megy nekik a majd értesítjük szöveg :D :D
Én lecsapnék erre a Windows expertre, mielőtt a konkurencia teszi! Énszó'tam. :nezze:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #982 2016.03.31. 12:57

kigyi írta:
rencer.png


Tudom, tudom, de ez már durva és ilyenek jönnek :D Hát megy nekik a majd értesítjük szöveg :D :D


Tottira gyanakodnék, ha a 360 meg a One is ott sorakozna a sorban. Sokat nem rontana a helyzeten :D
Avatar
kigyi

Hozzászólás #983 2016.03.31. 13:05

DanielT írta:Én lecsapnék erre a Windows expertre, mielőtt a konkurencia teszi! Énszó'tam. :nezze:
Én is lecsapnék rá úgy, hogy többet fel se tudjon kelni...

Szerintem beajánlom a konkurenciának majd, ha lesz olyan errefelé :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #984 2016.03.31. 13:07

phpBB [media]
Avatar
Necro

Hozzászólás #985 2016.03.31. 13:07

Megvolt a FFV demo. Nem tudom mi a fasz történt a képernyőn. El akarom felejteni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #986 2016.03.31. 13:49

Jó ez az Oculus teardown, már én is hozni akartam a cikket. Azért ez jobb lesz, mint a DK2 volt, lencse, kijelző, minden finomodott. Persze volt honnan és az ideális is rohadt messze még.
Avatar
Moby

Hozzászólás #987 2016.03.31. 14:07

DanielT írta:Jó ez az Oculus teardown, már én is hozni akartam a cikket. Azért ez jobb lesz, mint a DK2 volt, lencse, kijelző, minden finomodott. Persze volt honnan és az ideális is rohadt messze még.
Rohadtul ki kéne próbálni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #988 2016.03.31. 14:12

Moby írta:Rohadtul ki kéne próbálni.
És aztán berakni a fiókba. Legalábbis még mindig nem tudok egyetlen játékról sem, amit ezzel kellene tolni. Amihez annyit ad a fejforgatás, hogy felülírja az összes totálisan nyilvánvaló hátrányt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #989 2016.03.31. 14:33

DanielT írta:És aztán berakni a fiókba. Legalábbis még mindig nem tudok egyetlen játékról sem, amit ezzel kellene tolni. Amihez annyit ad a fejforgatás, hogy felülírja az összes totálisan nyilvánvaló hátrányt.
de látnom kéne mire volt elég két év. Mekkorát tudtak ugrani, mikor érdemes újra belenézni a gömbbe. Egyébként ha a teknó minden aspektusa készen áll, engem biztosan azonnal elnyel a mélyűr, eve-el, elittel, megamiéppenakkorvan. Az ott nekem a menyország.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #990 2016.03.31. 14:40

Meg is van az Xbone definitív feladata: Fartapp tesztelés.
The Xbox One is about to become a development platform for everyone. With this summer's anniversary update, developers creating UWPs will be able to turn their Xbox Ones into a development unit and use them to debug and test applications, and all they'll need is a Windows developer registration (a one-off $19 for individuals, $99 for corporations).
But there's one category of application that they won't be able to write: games. Microsoft already has schemes for creating games on Xbox, with its existing partner program and independent developer scheme, ID@Xbox. Any developers that want to submit UWP games will have to be a member of ID@Xbox. While that doesn't cost anything, it's also not open to everyone in the way that Windows developer registration is. Companies have to be approved for ID@Xbox and subsequently agree to an NDA.
This stands in contrast to desktop Windows, where UWP games are open to any developer, and Microsoft is doing its best to actively encourage their development.

full cikk
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #991 2016.03.31. 16:09

Vigyázat, Spoilereket tartalmazhat!
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #992 2016.03.31. 16:12

TasManXT írta:Vigyázat, Spoilereket tartalmazhat!
Ez a stílus, főleg a neon betűkkel úgy áll a Dark Soulsnak, mint tehénen a gatya. :wow3:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #993 2016.03.31. 16:15

benőmenő írta:Ez a stílus, főleg a neon betűkkel úgy áll a Dark Soulsnak, mint tehénen a gatya. :wow3:
A címe kimaradt valamiért, de: Dark Souls III 80's Themed Trailer. Ha nem jött át a stílusból.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #994 2016.03.31. 16:23

TasManXT írta:A címe kimaradt valamiért, de: Dark Souls III 80's Themed Trailer. Ha nem jött át a stílusból.
Tudom, már láttam reggel, de tényleg nagyon nem passzol hozzá. Emiatt és a spoilerek miatt nem is raktam be ide.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #995 2016.03.31. 16:27

Ásemmikülönös, csak volt egy kis dowgrade a 2013-as PC demó és a Failfosgen verzió között. Nüansznyi.

output_Hxiwe2.gif
Avatar
arty

Hozzászólás #996 2016.03.31. 16:30

Moby írta:Egészen őrületes mércével méred a sikerességet. Nem meglepő módon pont úgy, ahogy a többi ps4 tulaj. Ha jó sok pajtásod nézi a szaggatósfost, akkor nagyobb öröm nézni? Vagy mégis mi a jóisten érdekes abban, hogy mennyire széles réteget talál el a szotyi az árcimkével??? Nekem pl szomorú, hogy soha ennyi új tulaj nem kapott egy kiherélt torz képet a valaha szebb napokat megélt konzolos létnek :(
akkor en felreertettem, h ti mifele merce alapjan failgeneztek :)

failgen nektek, mert tuk jo a pece (lol), emiatt ott jatszadoztok, oke. csak ez innentol szubjektiv, ami viszont nem az: sose erdekelt meg ennyi embert a konzol, mint most. soha nem jatszottak meg ennyien a gen ezen szakaszaban.... es valszeg elegedettek azzal, amit kapnak, nem az van a koztudatban, h a konzol=fos

tudom, h miutan a valojaban kiszolgalhatatlan elvarasaitoknak nem felelnek meg a gepek, ez bant benneteket es ezert ez eroteljes bashing. a fosfrem es egyeb platform holderi gecisegek miatt esku en is veletek vagyok, de nagyobb reszt a foshwre lyukadtok ki, ami ujra es ujra netto fassag, ismerve a prevgen es a mai kor realitasait, de csakazert is toljatok es toljatok....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #997 2016.03.31. 16:36

arty írta:a fosfrem es egyeb platform holderi gecisegek miatt esku en is veletek vagyok, de nagyobb reszt a foshwre lyukadtok ki, ami ujra es ujra netto fassag, ismerve a prevgen es a mai kor realitasait, de csakazert is toljatok es toljatok....
Az MS a gyengébb hardver miatt veszítette el a generációt. Csak mondom.
Avatar
deep

Hozzászólás #998 2016.03.31. 16:41

DanielT írta:Az MS a gyengébb hardver miatt veszítette el a generációt. Csak mondom.
Ezt így kizárólagosan nem lehet kijelenteni. Ott volt a drm fiaskó, a drágább start, a mandatory kinect, meg amit még kihagytam. Mire észbe kaptak már elhúzott a szotyi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #999 2016.03.31. 16:42

Na így kell trailert csinálni! Ok, nem gameplay, de a hangulat az tökéletes, a felületek, animációk és kamera munka is profi! :eljen:

phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1000 2016.03.31. 16:48

1000
Avatar
deep

Hozzászólás #1001 2016.03.31. 16:49

DanielT írta:Na így kell trailert csinálni! Ok, nem gameplay, de a hangulat az tökéletes, a felületek, animációk és kamera munka is profi! :eljen:
Kegyfree! My money is ready. 1001es ték :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1002 2016.03.31. 16:53

TasManXT írta:1000
tiny_birthday_cake_by_da_rose-d4us9t0.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #1003 2016.03.31. 17:47

arty írta:de nagyobb reszt a foshwre lyukadtok ki, ami ujra es ujra netto fassag
Helyette sokkal igazabb lenne az az állítás, hogy currgen egy erős vas, haladó és korszerű architektre építve. Ez nyugtatna meg? Ezt szeretnéd hallani?
Na majd ha igazzá válik, kimondom. Addig maradunk az eredeti veziónál.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1004 2016.03.31. 19:06

Moby írta:Helyette sokkal igazabb lenne az az állítás, hogy currgen egy erős vas, haladó és korszerű architektre építve. Ez nyugtatna meg? Ezt szeretnéd hallani?
Na majd ha igazzá válik, kimondom. Addig maradunk az eredeti veziónál.
Pedig szerintem is azért pletykálják, hogy jövő év elején powát dupláz a Sony, mert a mostani vas minden jelenlegi igényt kielégít. :banplz:
Hozzátenném, hogy ha a mostani duplanullát beszorozzák kettővel, az még mindig nem tudom hogy fog nekik bármit is 4k-ban megmozdítani élvezhető sebességgel és látvánnyal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1005 2016.03.31. 19:08

benőmenő írta:Pedig szerintem is azért pletykálják, hogy jövő év elején powát dupláz a Sony, mert a mostani vas minden jelenlegi igényt kielégít. :banplz:
Több metálra könnyebb kódolni. Most csak ilyen nünüke betűkkel tudnak, hogy ráférjen, de majd az új gépen lesz hely! :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #1006 2016.03.31. 19:24

Moby írta:Failgen = remaszter pokol, az egyedi játékokat készítő stúdiók szétverése, szarfostechdemók exkluzívként, túlárazott geciszar szolgáltatás, fosfaszlé minőségű multiplatformok, kabaré, unbalanced hardver.


De ha mindezt jó nagy példányszámban adják el, akkor sikeresség vanik. Mmmmmkay.
remazter pokol a hosszu es draga fejlesztesek mellektermeke, nem hiszem h pl egy gow3remazter hatraltatna barmi ujdonsag megjeleneset - vagy szerinted igen?

egyedi jatekok hianya megint nem a currgen sara... sot! a tul eros hw miatt minden content gyartasa hosszu es kurvadraga... innentol asszem megvan az ok-okozat :) gyengebb hw kell,ill. a meglevo assetek ipk ujra es ujrahasznositasa helyett legyen kenyszer masban elorelepni.... oh wait, ez a topik az uj nv karit varja... TI VAGYTOK A PROBLÉMA!
Avatar
arty

Hozzászólás #1007 2016.03.31. 19:38

Moby írta:Helyette sokkal igazabb lenne az az állítás, hogy currgen egy erős vas, haladó és korszerű architektre építve. Ez nyugtatna meg? Ezt szeretnéd hallani?
Na majd ha igazzá válik, kimondom. Addig maradunk az eredeti veziónál.
természetesen haladó és korszerű tech van benne, csak kevés számolóval és alacsony órajelen - de ezt te is tudod, a realitással meg egyszerűen nem szeretsz szembenézni (mi fér bele négyszázba és miért pont négyszázba)
Avatar
Moby

Hozzászólás #1008 2016.03.31. 19:38

arty írta:remazter pokol a hosszu es draga fejlesztesek mellektermeke, nem hiszem h pl egy gow3remazter hatraltatna barmi ujdonsag megjeleneset - vagy szerinted igen?

egyedi jatekok hianya megint nem a currgen sara... sot! a tul eros hw miatt minden content gyartasa hosszu es kurvadraga... innentol asszem megvan az ok-okozat :) gyengebb hw kell,ill. a meglevo assetek ipk ujra es ujrahasznositasa helyett legyen kenyszer masban elorelepni.... oh wait, ez a topik az uj nv karit varja... TI VAGYTOK A PROBLÉMA!
Lamentálhatunk az okokon, de leseszarom egyiket sem. Ennyire futotta? Hát akkor hesspicsábanekik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1009 2016.03.31. 19:40

Bocs, a "túl erős hw-t" csak most sikerült értelmeznem.
Asszem most elvonulok sikoltozni valahova.
Avatar
arty

Hozzászólás #1010 2016.03.31. 19:42

benőmenő írta:Pedig szerintem is azért pletykálják, hogy jövő év elején powát dupláz a Sony, mert a mostani vas minden jelenlegi igényt kielégít. :banplz:
Hozzátenném, hogy ha a mostani duplanullát beszorozzák kettővel, az még mindig nem tudom hogy fog nekik bármit is 4k-ban megmozdítani élvezhető sebességgel és látvánnyal.
vagy nyilván azért, mert 40 millió pisijuzer panaszkodott, hogy gyenge a gép és ronda a killzón-order-driveclub-uncsarted... :D

ráadásul duplaerős vassal és 700 dolcsis árcimkével ma 95 millió eladott gép lenne és itt mindenki pisin nyomná, tele lennénk uj IPkkel, remazter egyse lenne, a 60 frémet pedig a szoyti kőbe véste volna és tartaná is minden fejlesztő!
Avatar
arty

Hozzászólás #1011 2016.03.31. 19:52

Moby írta:Bocs, a "túl erős hw-t" csak most sikerült értelmeznem.
Asszem most elvonulok sikoltozni valahova.
azt nem kell konkrétan a konzolokra érteni, ha nem akarod ;) inkább a fejlődés üteme, a ma elvárt grafikai szint a "gond". illetve az se, ha szereted az asscreed 22-t és nincsenek egyéb elvárásaid!
Avatar
Moby

Hozzászólás #1012 2016.03.31. 19:55

arty írta:azt nem kell konkrétan a konzolokra érteni, ha nem akarod ;) inkább a fejlődés üteme, a ma elvárt grafikai szint a "gond". illetve az se, ha szereted az asscreed 22-t és nincsenek egyéb elvárásaid!
El nem tudom képzelni mii a gond a ma elvárt szinttel. Mi a gond vele?
Az utolsó mondatot nem tudom értelmezni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1013 2016.03.31. 19:58

Volt egy hosszúra nyúlt prevgen, aminek a vége már kínos kompromisszumokkal küszködött. Mindenki várta a hosszú etap után az ugrást. Az ugrás meg is jött, de a kínos kompromisszumok megmaradtak. Ez a generáció csak úgy képes smooth élményt biztosítani MAI standard felbontáson, hogy közben az IQ már nem lépi túl a prevgent. Vagy túllépi, de akkor nincs a másik kettő.
Ez szerinted a 7 éves prevgen után így oké?

Kérdezek mást.
Ha ebben a failgenben intelnvidia lenne, ugyanígy védenéd?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1014 2016.03.31. 20:02

Moby írta:Kérdezek mást. Ha ebben a failgenben intelnvidia lenne, ugyanígy védenéd?
Neeeeee... ha ezt is vissza tudjuk vezetni az AMD románcára _ÉS_ igaz, akkor tényleg nem tudok mit mondani. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1015 2016.03.31. 20:09

arty írta:remazter pokol a hosszu es draga fejlesztesek mellektermeke, nem hiszem h pl egy gow3remazter hatraltatna barmi ujdonsag megjeleneset - vagy szerinted igen?

egyedi jatekok hianya megint nem a currgen sara... sot! a tul eros hw miatt minden content gyartasa hosszu es kurvadraga... innentol asszem megvan az ok-okozat :) gyengebb hw kell,ill. a meglevo assetek ipk ujra es ujrahasznositasa helyett legyen kenyszer masban elorelepni.... oh wait, ez a topik az uj nv karit varja... TI VAGYTOK A PROBLÉMA!
A logikádat követve az OUYA az istencsászár platform. Kár, hogy már a sót is rég felseperték, amivel a cég helyét behintették! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #1016 2016.03.31. 20:37

Moby írta:El nem tudom képzelni mii a gond a ma elvárt szinttel. Mi a gond vele?
Az utolsó mondatot nem tudom értelmezni.
Sokba kerül előállítani.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1017 2016.03.31. 20:45

AC + Natural Graphics mod
KépKép
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #1018 2016.03.31. 20:46

arty írta:Sokba kerül előállítani.
Nos igen. Ami jó avval általában ez van. A hulladékot termeli az emberiség ingyen is. Kérés nélkül.
Avatar
arty

Hozzászólás #1019 2016.03.31. 20:49

Moby írta:Volt egy hosszúra nyúlt prevgen, aminek a vége már kínos kompromisszumokkal küszködött. Mindenki várta a hosszú etap után az ugrást. Az ugrás meg is jött, de a kínos kompromisszumok megmaradtak. Ez a generáció csak úgy képes smooth élményt biztosítani MAI standard felbontáson, hogy közben az IQ már nem lépi túl a prevgent. Vagy túllépi, de akkor nincs a másik kettő.
Ez szerinted a 7 éves prevgen után így oké?

Kérdezek mást.
Ha ebben a failgenben intelnvidia lenne, ugyanígy védenéd?
Most hirtelen beugrik a farcry(3) - valóban kínos kompromisszumokat kellett prevgenen elviselni aki ott tolta, ugyanez a currgen (fc4) verzákra már nem volt igaz. GTA5-re sem. Metrókra sem. (bár ez utóbbi dt szavaival élve mellőz némi atmoszférát, látni a butulást a pécés után). Szal mire gondolsz?

Mi az IQ? Nem akarok megint lukra futni... ;)

intelnvidiára nehéz lenne mondanom, hogy dehooooogy, de annyira rühellem őket, zsigerből, hogy ... nemtom :DDD (de legalább beismerem. amugy az xbox idején az nv innovativ volt, az intel is árult jó celeront, absz leszartam, hogy intelnvidia a konzol, pedig a duron volt a király :D péeshárom gef7 elavult fosán viszont huztam a szám (de ma már tudom, hogy alapból gpu nem is volt tervben), ahogyan a celltől is okádtam, mert túl egyedi, későn jött, stb., de egy-egy uncsartednél azért elismerően csettintettem a gép képességeit illetően. szal nemtom.)

---

benő: az ouya nem fogyott, az android meg alkalmatlan játékra (is) :(
utólag visszalépni meg nem szeret a piac - a fosgraf+mobiljáték asztali konzolok MELLETT (x360/ps3) eladhatatlan (volt/lesz)
Avatar
arty

Hozzászólás #1020 2016.03.31. 20:51

DanielT írta:Neeeeee... ha ezt is vissza tudjuk vezetni az AMD románcára _ÉS_ igaz, akkor tényleg nem tudok mit mondani. :D
ebbe inkább bele se gondoljunk! szerencsére nincs intelnvidia* konzol, szal SOSE FOG KIDERÜLNI!!! :PPP

(pláne akkor lenne kemény, ha mondjuk az erősebb ps4ben lenne csak az általam gyűlölt páros :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #1021 2016.03.31. 20:56

Moby írta:Nos igen. Ami jó avval általában ez van. A hulladékot termeli az emberiség ingyen is. Kérés nélkül.
Megmondom hány AAA+++ címet mertem 60 eurós árral elővásárolni early accessben, azaz előfinanszirozni, s úgymond kockáztatni: 0

És Te?

Na, az "ubi-ea" szerintem pont így van ezzel :( A sony-ms mondjuk ellőhetne pár dolcsit IP építésre, de más-más okból ők se nagyon teszik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1022 2016.03.31. 21:05

IQ - Image Quality. Mára totál fail a használata, de már annyira megcsontosodott, hogy úgyis ugyanazt értjük alatta.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1023 2016.03.31. 21:07

Nemigaz már megint sikerült felqnia a Gridnek! :falbav:
Néha olyan hihetetlenül ostobán torpedóz meg, forgat ki és szorít le az AI, hogy még akkor se hiszem el, miután visszanéztem replayben. Az addig oké, hogy ne sínautók legyenek, mint a GT-ben, meg legyenek agresszívak, de ez már túlzás.
A ToCA 3-ban is azt utáltam, hogy még az open wheel kategóriában is rendszeresen roncsderbit rendezett a gép. :levele:
Avatar
Moby

Hozzászólás #1024 2016.03.31. 21:18

arty írta:Megmondom hány AAA+++ címet mertem 60 eurós árral elővásárolni early accessben, azaz előfinanszirozni, s úgymond kockáztatni: 0

És Te?

Na, az "ubi-ea" szerintem pont így van ezzel :( A sony-ms mondjuk ellőhetne pár dolcsit IP építésre, de más-más okból ők se nagyon teszik.
De az ugye azért nem baj, hogy nem tetszik? Ki merjük ezt mondani? Merthogy a düh pusztán azért van akiben van (és nyilvánvalóan ez szüli a szélsőséges megnyilvánulásokat), hogy simán MEGTEHETNÉ, úgy hogy közben nem is bukna. Nem kerülne véráldozatba. Nem dőlne bele. Valójában a más-más okok ma már piszlicsáré balfaszságok. Miközben a nép zabálja a remaszteredeket, és dől a lé. Ki a jóisten nem lakik elég jól, hogy vissza kell tartani mindent, ami kicsit is jó lehetne???
Avatar
Moby

Hozzászólás #1025 2016.03.31. 21:24

De olyan felesleges nekem bármit mondanom. Mára a sony és a ms is dobta ezt a gent. Nincs semmi, amivel ettől több információt le tudnék írni. A tököm sem tudja, hogy olyan okokból-é amiért én dobtam, de ez igazából hótmindegy. Nekem nem az a lényeg, hogy megmondtamozhassak. Kimozdult a dolog arról a holtpontról, ami nekem nem tetszik, és csak ez számít.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #1026 2016.03.31. 21:43

arty írta:remazter pokol a hosszu es draga fejlesztesek mellektermeke, nem hiszem h pl egy gow3remazter hatraltatna barmi ujdonsag megjeleneset - vagy szerinted igen?

egyedi jatekok hianya megint nem a currgen sara... sot! a tul eros hw miatt minden content gyartasa hosszu es kurvadraga... innentol asszem megvan az ok-okozat :) gyengebb hw kell,ill. a meglevo assetek ipk ujra es ujrahasznositasa helyett legyen kenyszer masban elorelepni.... oh wait, ez a topik az uj nv karit varja... TI VAGYTOK A PROBLÉMA!
Arty mai napi teljesítménye
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #1027 2016.03.31. 23:15

Micsu írta:Arty mai napi teljesítménye
Hozza ő ezt mindennap simán. Nem vol a maiban semmi kiemelkedő :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1028 2016.04.01. 06:31

Az sg-sek irigyek, mostmár nekik is lehal a fórum reggelente. :banplz:
Bejelentkezés után ez fogad:
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1029 2016.04.01. 07:04

benőmenő írta:Az sg-sek irigyek, mostmár nekik is lehal a fórum reggelente. :banplz:
Bejelentkezés után ez fogad:
Spoiler
Kép
Node miért menne oda bárki? :papakacsint:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1030 2016.04.01. 07:10

A Shadowrun tudatosította bennem, hogy én imádom a Cyberpunk világot, csak nem tudtam megfogalmazni eddig, hogy mi az a látvány/hangulat kombó, ami mindig megfog, ha látom. Szóval most ezzel a taggel keresgélek és rá is akadtam pl erre a Dex-re, amit már korábban is észrevettem, de vagy az RPG elemek, vagy más miatt úgy láttam, hogy nem igazán nekem való. De a körökre osztott harcrendszerű játékokról is ezt gondoltam eddig és láttuk mi lett az UFO-ból.

Szóval erről van szó, még nem döntöttem, hogy most belekezdek -e(valamikor 100%), de hátha megvolt már valakinek, vagy kedvet kap:

szerk: Közben megláttam, hogy van hivatalos magyar lokalizáció, úgyhogy már ment is nekik a pacsi 10 Eur.

phpBB [media]


Avatar
Moby

Hozzászólás #1031 2016.04.01. 09:51

Befutottak a kvantumbré értékelések. Puttyogtatás félbiten. Ahogy az az eddigiekből is látszott. Kár, hogy nem valami egzotikus helyen puttyogtatnak, úgy talán meg is néztem vóna.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1032 2016.04.01. 09:59

Moby írta:Befutottak a kvantumbré értékelések. Puttyogtatás félbiten. Ahogy az az eddigiekből is látszott. Kár, hogy nem valami egzotikus helyen puttyogtatnak, úgy talán meg is néztem vóna.
Hát nemtom, ezt a félbites puttyogtatás kritikát 50 óra Ubifos latyakszimulátorban eltöltött idő után felhúzott szemöldökkel olvasom.

A QB-nek legalább van valami sztorija, nem egy grindfeszt és belátható időn belül vége van, illetve a Remedy által készített lövöldözés mechanikát "látatlanban" is 3x jobbnak gondolnám.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #1033 2016.04.01. 10:04

Moby írta:Befutottak a kvantumbré értékelések. Puttyogtatás félbiten. Ahogy az az eddigiekből is látszott. Kár, hogy nem valami egzotikus helyen puttyogtatnak, úgy talán meg is néztem vóna.
nem decsertek agyon az is biztos, gameplayt mar a kezdeti videokon is lehetett latni, gondolom annyi az egesz mint amit egy 5ps videobol ki lehet venni :)
Az eloszereplos videok meg minek?
Engem azert erdekel a gem, mostanaban ugy is keves lovoldere izgulok
Avatar
Moby

Hozzászólás #1034 2016.04.01. 10:05

DanielT írta:Hát nemtom, ezt a félbites puttyogtatás kritikát 50 óra Ubifos latyakszimulátorban eltöltött idő után felhúzott szemöldökkel olvasom.

A QB-nek legalább van valami sztorija, nem egy grindfeszt és belátható időn belül vége van, illetve a Remedy által készített lövöldözés mechanikát "látatlanban" is 3x jobbnak gondolnám.
Azt a szart is csak coop vitte a hátán, a """"""gunplay""""""" valami őrületes szar abban is. Na ebben még azsincs. Csak ez a lolwut pittyemputty. putyputyputy. Zsír!
Avatar
Moby

Hozzászólás #1035 2016.04.01. 10:09

De a legjobb benne amikor beállsz az npc társ útvonalába, és nem tudja bejárni miattad, és csak korcsolyázik a flaszteren :taps: Az ilyen balfaszságok miatt lehet mégiskap egy shotot majd egyszer, de szerintem kitermelik a fórumok gifben úgyis.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1036 2016.04.01. 10:14

A tech mindenesetre rendben van mögötte, eltekintve a Fosbone mosdatástól és a kompromisszumoktól, amikkel szerencsére nem kell találkoznia, egy magára valamit is adó gamernek.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #1037 2016.04.01. 10:19

Ja, teknóban okés, azzal nincs gond. Egyre szebbek a játékok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1038 2016.04.01. 10:27

Ja, meg ha má puttyogtatás, meg divizijó...
Ez pl. lehetne akár az is, ami a division nem lett. Szivesen elputtyogtatnám, ha nem fog bukfencelni, amire komoly esély van.
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #1039 2016.04.01. 10:54

"Az elmúlt hetek legforróbb pletykái egyértelműen a PS4K-nak becézett új, erősebb PS4-variáns körül forogtak, melyről annyi híresztelést hallhattunk már mostanában, hogy lényegében biztosra vehetjük a létezését.

Most az egyik jól informált NeoGAF-felhasználó, OsirisBlack osztott meg a gamervilággal néhány szaftos belsős információt a konzolról:

- A tervezett ár 399 dollár, de 499 dollárnál semmiképp se lesz több
- A végleges ár attól függ, hogy bekerül-e az erősebb CPU a konzolba
- A GPU nagyjából kétszer olyan erős és jóval gyorsabb lesz, mint eddig
- A Blu-ray-eket 4K felbontásban fogja lejátszani a konzol
- Az alacsonyabb natív felbontású játékokat is felskálázza majd 4K-ba
- Több fejlesztő is kapott devkitet, ők már az erősebb hardverre fejlesztenek
- A PS4K-ra optimalizált játékok is futni fognak a régi gépeken
- Megjelenés: 2017 első negyedéve
- Tervezett nyitócímek: God of War 4, Deep Down, Gran Turismo Sport (VR), Robinson (VR), Eve: Valkyrie (VR)

Az első hivatalos információkra alighanem a júniusi E3-ig kell majd várnunk - addig maradnak az ehhez hasonló pletykák.
"

2x erősebb hardver hogy skáláz fel mindent 4kra mikor sokszor még a 1080p is sok a fele olyan erős hwnak?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #1040 2016.04.01. 11:03

Micsu írta:"- A tervezett ár 399 dollár, de 499 dollárnál semmiképp se lesz több
- A végleges ár attól függ, hogy bekerül-e az erősebb CPU a konzolba
- A GPU nagyjából kétszer olyan erős és jóval gyorsabb lesz, mint eddig
- A Blu-ray-eket 4K felbontásban fogja lejátszani a konzol
- Az alacsonyabb natív felbontású játékokat is felskálázza majd 4K-ba"

2x erősebb hardver hogy skáláz fel mindent 4kra mikor sokszor még a 1080p is sok a fele olyan erős hwnak?
Én arra tippelek, hogy rátaknyoltak egy upscaler-t az alaplapra és nesze a négyká paraszt. Pont, ahogy prevgenen a Halo 3 dobozán is ott virított a 1080p.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1041 2016.04.01. 11:09

Full fasság az egész. A gépben nincs cpu. Vagy hogy gondolják ezt a userek? Olyan mint a lego? kibe teszegetem a randomgpu-t meg a randomcpu-t az apu-ba?
Avatar
Necro

Hozzászólás #1042 2016.04.01. 11:14

- A GPU nagyjából kétszer olyan erős és jóval gyorsabb lesz, mint eddig

Ezt valaki magyarázza már el.
Avatar
arty

Hozzászólás #1043 2016.04.01. 11:18

Moby írta:De az ugye azért nem baj, hogy nem tetszik? Ki merjük ezt mondani? Merthogy a düh pusztán azért van akiben van (és nyilvánvalóan ez szüli a szélsőséges megnyilvánulásokat), hogy simán MEGTEHETNÉ, úgy hogy közben nem is bukna. Nem kerülne véráldozatba. Nem dőlne bele. Valójában a más-más okok ma már piszlicsáré balfaszságok. Miközben a nép zabálja a remaszteredeket, és dől a lé. Ki a jóisten nem lakik elég jól, hogy vissza kell tartani mindent, ami kicsit is jó lehetne???
Nem baj és igazad van és igazad van, igen. Ezért is írtam le kissé félve, hogy van amiben maximálisan együttgondolkodunk :) Jobb híján - itt utolsó konzolosként - nekem kell védenem a mundér becsületét... máskülönben az egész leáld egy siratófal lesz ;) :D

Amugy minden este - amíg játékot nem indítok, mert azok rendben vannak minden szempontból - kezeimbe temetem az arcom, amikor a pées (de akár a one is) fut. Olyan elbaszott idiótaságok rombolják a mai napig a juzerexperienszt, ami teljesen érthetetlen ennyi év prevgen tapasztalat után. Vannak persze jó dolgok is és a lényeg végül mégiscsak a játék... a beteszem a lemezt és játszok tökéletes élmény ps4en, nincs install semmiben, amit néztem: játszhatok azonnal, a háttérben történik aminek történnie kell. Oneon ennyire nem jó a helyzet, az továbbra is inkább pécé. Ami forzaexkluzivitás nélkül nemtom mire lesz használva a jövőben :/
Avatar
Micsu

Hozzászólás #1044 2016.04.01. 11:55

madzsar

phpBB [media]


inglis

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1045 2016.04.01. 12:10

Hinnye, az OW eléggé a sárba tiporta a gémet!

Na nem baj, ukrán Store teszthez jó lesz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #1046 2016.04.01. 12:21

arty írta:mert azok rendben vannak minden szempontból
Te láttál kb hármat eddig, azalapján totál fals képet fesztesz. Én meg azért nem vagyok már jelen ott, mert ez sajnos rohadtul nem igaz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1047 2016.04.01. 12:22

arty írta:Vannak persze jó dolgok is és a lényeg végül mégiscsak a játék... a beteszem a lemezt és játszok tökéletes élmény ps4en, nincs install semmiben, amit néztem: játszhatok azonnal, a háttérben történik aminek történnie kell. Oneon ennyire nem jó a helyzet, az továbbra is inkább pécé. Ami forzaexkluzivitás nélkül nemtom mire lesz használva a jövőben :/
Április 1? Másnak nem tudom vélni a PS4 élmény tökéletességét, a foslé PSN sebesség és játék patch hegyek ismeretében... Persze, lehet, hogy az az 1-2 játék rendben van, ami megvan hozzá, bár nem tudom mik ezek.

BTW egy platform minőségét a rá szemezgetett exkluzívokból szerintem meglehetősen félrevezető megítélni, kíváncsi lennék, hogy élnéd meg, ha nem lenne mellé a hómlesszpécé, ami megment a fosportoktól.

Báááááááár, miután azt képes voltál leírni, hogy a Dark Soulsból jó neked a One-on nyomott X360 verzió, a 8-9 fps-re eséssel, mert "EZ EGY LASSÚ JÁTÉK"... hát... tényleg már semmi nem lepne meg. :idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #1048 2016.04.01. 13:33

DanielT írta:a Dark Soulsból jó neked a One-on nyomott X360 verzió, a 8-9 fps-re eséssel, mert "EZ EGY LASSÚ JÁTÉK"
Wait, what? Hogy a mi?
Avatar
insp

Hozzászólás #1049 2016.04.01. 13:34

DanielT írta:Báááááááár, miután azt képes voltál leírni, hogy a Dark Soulsból jó neked a One-on nyomott X360 verzió, a 8-9 fps-re eséssel, mert "EZ EGY LASSÚ JÁTÉK"... hát... tényleg már semmi nem lepne meg. :idiota:
Ez egy erdekes dolog. Az itteni hype miatt felraktam a DS1-et, dsfix, stb (most, hogy van megint PC-m) es a fix 60 mellett mar elgondolkodtam, hogy nekiugrok. Mindezt annak ellenere, hogy nem vagyok hive a "lassan adagolt sikerelmenynek" -fix 60-on azert kezd atjonni, hogy mitol rantott be mindenkit ez a jatek igazan.
PS3-mon iszonyat iranyithatatlannak ereztem anno, nem is foglalkoztam vele eppen ezert.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #1050 2016.04.01. 13:43

10 nap hype. Arty emlékére.
48_Taurus-Demon_Screenshots_DS_DEADENDTHRILLS.COM.jpg

Vissza: “Leáldozott.hu”