A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10011 2016.09.23. 17:16

most komolyan 350é csak acer van? :)

mondjuk 32es monitor :), bár akkor annyira nem drága, mert 27es gsynces eizo meg asusok vannak 3k fele
de jó hogy nincs amúgy mert a 32 már nem igazán monitor méret :)
Avatar
arty

Hozzászólás #10012 2016.09.23. 17:30

Moby írta:Mgen. Az UWP-re ez pont jellemző. Az iszonyatos optimalizáltság :D
boxra gondoltam :)

(és a 30as cap miatt nyilván maradt cycle időnként, ha tovább cincálná!! :D )

---

leadtam a boxom, a táphiba-gyanus gépet 2 csomagban viszi el az UPS ... erre van processz: külön a gép, külön a táp ... (webes felület továbbra sem engedi javíttatni, ilyen egy SZOFTVERCÉG ... :D de a telós ügyfélszolgálat MINDENT ÉS BÁRMIT agyonver, a srác maximálisan értett hozzá és profin intézett mindent, kedvesen, gyorsan, előzékenyen. a végén szinte én éreztem rosszul magam, hogy gariztatok :D )

---

sghu-n már többen indíthatták a harmincezres döluxmocskukat (kidob, nemmegy, szaggat, mikrolagol, kormánnyalnemmegy), ha micsu van időd, olvass bele, megérted hogy miért örültem volna, ha tarcsiba itt a box, ha esetleg nekem szopást sorsolna az UWP .......

remélem immár mindenkinek világos, miért nem volt pcdemo. így a preorderbirkákból jobban jön a zsé :D :P
Avatar
arty

Hozzászólás #10013 2016.09.23. 17:36

DanielT írta:Ma egyébként PC upgrade-el kezdtem a napot! Mivel a beszámolók szerint a fosportgyanús FH3 szereti a RAM-ot és egyébként is 12 giga az ajánlott hozzá hivatalosan: előszedtem a fiókramot és betoltam neki még 4 gigát.

Gyorsan veszek is az upgradelt gépre egy pár teljes áron adott remastert. Illetve bízom benne, hogy a fejlesztők kiadnak majd a Pc-Neo-m hoz pecseket. :wilting:
nekem is van gyanus 2x2 gigám.... nemtom betegyem-e a "stabilpécé(tm)"-be :/
Avatar
Moby

Hozzászólás #10014 2016.09.23. 17:40

arty írta:boxra gondoltam :)
A box szerinted nem UWP? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10015 2016.09.23. 17:41

arty írta:boxra gondoltam :)

(és a 30as cap miatt nyilván maradt cycle időnként, ha tovább cincálná!! :D )

---

leadtam a boxom, a táphiba-gyanus gépet 2 csomagban viszi el az UPS ... erre van processz: külön a gép, külön a táp ... (webes felület továbbra sem engedi javíttatni, ilyen egy SZOFTVERCÉG ... :D de a telós ügyfélszolgálat MINDENT ÉS BÁRMIT agyonver, a srác maximálisan értett hozzá és profin intézett mindent, kedvesen, gyorsan, előzékenyen. a végén szinte én éreztem rosszul magam, hogy gariztatok :D )

---

sghu-n már többen indíthatták a harmincezres döluxmocskukat (kidob, nemmegy, szaggat, mikrolagol, kormánnyalnemmegy), ha micsu van időd, olvass bele, megérted hogy miért örültem volna, ha tarcsiba itt a box, ha esetleg nekem szopást sorsolna az UWP .......

remélem immár mindenkinek világos, miért nem volt pcdemo. így a preorderbirkákból jobban jön a zsé :D :P
hogyne értett volna hozzá, hetente 5öt küldenek neki vissza ilyen hibával abból 100dbból amit eladtak ide :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #10016 2016.09.23. 17:54

Micsu írta:most komolyan 350é csak acer van? :)

mondjuk 32es monitor :), bár akkor annyira nem drága, mert 27es gsynces eizo meg asusok vannak 3k fele
de jó hogy nincs amúgy mert a 32 már nem igazán monitor méret :)
Közben rájöttem, hogy az Acer Predator XB321 és az AOC U3277PQU pl. konkrétan ugyanaz a modell (csak az AOC-ben nincs G-sync), ugyanaz a kinézet, ugyanaz a monitor állvány (a predator ocsmány piros talpát leszámítva) és a panel is ugyanaz az AUO m320qan01.... csak az AOC 100e-rel olcsóbb... öööööö :mf1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10017 2016.09.23. 17:59

eje75 írta:Közben rájöttem, hogy az Acer Predator XB321 és az AOC U3277PQU pl. konkrétan ugyanaz a modell (csak az AOC-ben nincs G-sync), ugyanaz a kinézet, ugyanaz a monitor állvány (a predator ocsmány piros talpát leszámítva) és a panel is ugyanaz az AUO m320qan01.... csak az AOC 100e-rel olcsóbb... öööööö :mf1:
Hát, az Acer márkanevet meg kell fizetni! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #10018 2016.09.23. 18:08

DanielT írta:Hát, az Acer márkanevet meg kell fizetni! :banplz:
Egyénként ja... a hozzám hasonló konzumidiótáknak gyártják... pont mint az Apple...
Avatar
arty

Hozzászólás #10019 2016.09.23. 18:09

eje75 írta:Mert 32-es méretben gyártanak G-sync-es monitor, ellentétben a Samsunggal, akit egy ATI nevű semmi cég FreeSync-es xarával fossa tele a világot, az LG meg csak 21:9-ben gondolkodik.... kell a tökömnek az ultrawide :gun:
érthetetlen, hogy a kijelzőcégek miért nem rakják a vidia 60ezres lopottmoslékát MINDEN megjelenítőbe! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #10020 2016.09.23. 18:11

Moby írta:A box szerinted nem UWP? :)
de ott ez működik...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10021 2016.09.23. 18:27

arty írta:de ott ez működik...
Akkor rohanok! Janem. Mert a "működés" az a színvonal, amitől rágyújtaná az internet az MS -re a házat, ha Pc-n olyan lenne. Tehát mondjuk 30 fps limites. Ahogy valszeg a seggemen is elfutna stuttering nélkül.
Avatar
arty

Hozzászólás #10022 2016.09.23. 18:49

moby! van még hely a gears4 vonatra? :D

dt: nyilván a korlátozott elvárások miatt "működik". nincs gond, hogy kevés a cén a hely, meg hogy nem tud rajzolni a fraps és videot felvenni a mittoménmi... hja meg, hogy azt valamennyire "komolyan" gondolta az ms, pécén meg kényszerpályát írnak le.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10023 2016.09.23. 19:07

arty írta:moby! van még hely a gears4 vonatra? :D
Hát erről innentől már nem csak én döntök, illetve a kifizetése kissé bonyássá vált. Tőlem jöhetsz, de legalább háromfelé fog kellened utalni (vagyis eje-től már befutott a gempa, őt mindenképpen kompenzálnod kell, mekee-t nemtudom, tőle még nem jött, a negyedik tag kessben fizet, őt én intézem, neki amúgy hótmindegy). Dumáld le kettőjükkel.
Avatar
arty

Hozzászólás #10024 2016.09.23. 19:23

Moby írta:Hát erről innentől már nem csak én döntök, illetve a kifizetése kissé bonyássá vált. Tőlem jöhetsz, de legalább háromfelé fog kellened utalni (vagyis eje-től már befutott a gempa, őt mindenképpen kompenzálnod kell, mekee-t nemtudom, tőle még nem jött, a negyedik tag kessben fizet, őt én intézem, neki amúgy hótmindegy). Dumáld le kettőjükkel.
Nekem nem para a szétutalás... eje, mekee, nyilatkozzatok! :) (de ha már túl sok az 5 ember, akkor nem gond, ha most kimaradok)

---

és hogy ilyen is legyen, ne csak felszopás:

phpBB [media]


:D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10025 2016.09.23. 19:24

Csúcs szupi ez a DX12, tényleg megszünteti a CPU bottlenecket... :wilting:

FH3, i7 4790K

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10026 2016.09.23. 19:28

arty írta:és hogy ilyen is legyen, ne csak felszopás:

[video]war_is_hell.avi[/video]

:D
Jobban szórakoztam a montázson, mint 10-ből 9 AAA "játékon". :P
Avatar
insp

Hozzászólás #10027 2016.09.23. 20:15

Moby írta:Hát erről innentől már nem csak én döntök, illetve a kifizetése kissé bonyássá vált. Tőlem jöhetsz, de legalább háromfelé fog kellened utalni (vagyis eje-től már befutott a gempa, őt mindenképpen kompenzálnod kell, mekee-t nemtudom, tőle még nem jött, a negyedik tag kessben fizet, őt én intézem, neki amúgy hótmindegy). Dumáld le kettőjükkel.
Indithatunk meg egy kort, en is benne vagyok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10028 2016.09.23. 20:24

Full locked 60 @ultra @4K

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #10029 2016.09.23. 20:58

insp írta:Indithatunk meg egy kort, en is benne vagyok.
Egyszer én is simán végigpuffogtatom.
Avatar
deep

Hozzászólás #10030 2016.09.23. 21:01

DanielT írta:Full locked 60 @ultra @4K

fh3.mov
30ra lockolt cutscenes hell yeah...
Avatar
Botond

Hozzászólás #10031 2016.09.23. 21:40

DanielT írta:Full locked 60 @ultra @4K

randomakáréniscsinálhattamvolna.mov
Csak így lehet játszani!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10032 2016.09.23. 21:49

Botond írta:Csak így lehet játszani!
A felbontást leszámítva egyetértek. Ha nem lesz tökéletes 60, hagyom a picsába. Öreg vagyok én már ehhez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10033 2016.09.23. 21:54

deep írta:Egyszer én is simán végigpuffogtatom.

Szerintem indítsatok második kört. Arty, Deep, insp, Boton jelezte igényét. Tőle vettem a kupont, a többit intézzétek.
Avatar
arty

Hozzászólás #10034 2016.09.23. 22:32

Moby írta:Szerintem indítsatok második kört. Arty, Deep, insp, Boton jelezte igényét. Tőle vettem a kupont, a többit intézzétek.
thx - én közben írtam a hómtesómnak is, szal félnapra-egynapra függőben az ügy részemről :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10035 2016.09.23. 23:58

arty írta:Nekem nem para a szétutalás... eje, mekee, nyilatkozzatok! :)
Nekem ok, de az én helyemre akár be is ugorhat valaki, nemigen érzek rá késztetést ivy 2-3 video megnézése után. (Eddig azt tudtam a szériárol hogy van :))
Utalni mév nem utaltam, ahogyan dtnek sem tudtam még, jövő hét lesz belőle, szopat a bankom. (pont most persze)
Szoval nekem igyis ugyis jo, 2ezeré az se bànt ha 2 ora után törlöm :)

Szerk: de ah latom lesz ittis màsodik brigád, akkor gondolom marad az eredeti felállàs.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10036 2016.09.24. 00:10

Mekee írta:Nekem ok, de az én helyemre akár be is ugorhat valaki, nemigen érzek rá késztetést ivy 2-3 video megnézése után. (Eddig azt tudtam a szériárol hogy van :))
Utalni mév nem utaltam, ahogyan dtnek sem tudtam még, jövő hét lesz belőle, szopat a bankom. (pont most persze)
Szoval nekem igyis ugyis jo, 2ezeré az se bànt ha 2 ora után törlöm :)

Szerk: de ah latom lesz ittis màsodik brigád, akkor gondolom marad az eredeti felállàs.
Ne érezd kényszernek. Ha nem kell, skippeld el. Maradunk rá hárman. Nem gáz.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10037 2016.09.24. 00:17

Moby írta:Ne érezd kényszernek. Ha nem kell, skippeld el. Maradunk rá hárman. Nem gáz.
jaaa neem, nemérzem. És szokàsom tartani magam a szavamhoz, szoval jo igy ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10038 2016.09.24. 10:19

Napi GTA

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #10039 2016.09.24. 11:02

DanielT írta:Napi GTA

Kép


ráadásul akciós most! másfél éves cucc és már csak 12k ... :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10040 2016.09.24. 11:20

Deus ex mdhez mar van sztory dlc? System rift
Hat ha akkor is kinn lett vna mikor vegeztem vele lehet ra is nyomok, eletem elso kulonallo dlc vasarlasa lett vna (sc2 lovnal vtam meg igy)mivel nyulszexhetnekem van berem az eloddel is, jopofa meg most is ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10041 2016.09.24. 11:22

arty írta:thx - én közben írtam a hómtesómnak is, szal félnapra-egynapra függőben az ügy részemről :)
ilyenkor hol a hires MACERAtm megjegyzesed :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10042 2016.09.24. 11:30

arty írta:

ráadásul akciós most! másfél éves cucc és már csak 12k ... :(
Na és pont ezabaj. Megvettem anno ps3-ra, aztán ps4-re, namármost max a jelenlegi akcionak a felét adnám érte. Akármilyen király a cucc
Avatar
eje75

Hozzászólás #10043 2016.09.24. 11:42

Agyam eldobom... van egy Roccat Nyth egerem, kb 1,5-2 hónapja kiírta, hogy van egy firmware update hozzá, de nem töltötte le... egyre jobban idegesített, hogy mekkora xar már ez a Roccat software, ma leültem, hogy megoldom...Redditen találtam rá, de sose találnátok ki: a windows anniversary update telepített egy Skype Preview nevű appot, azt kellett letörölni, és utána ment az update mint a karikacsapás! Ilyet se basztam még... Köszi Microsoft!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #10044 2016.09.24. 11:55

ha kiesik Mekee, beszallok helyette a Gears 4-be.
csak irjatok le röviden hogyan müködik a dolog (fingom sincs) es hova köll tejelni es mennyitet (PayPal vanik).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10045 2016.09.24. 13:07

Micsu írta:Deus ex mdhez mar van sztory dlc? System rift
Hat ha akkor is kinn lett vna mikor vegeztem vele lehet ra is nyomok, eletem elso kulonallo dlc vasarlasa lett vna (sc2 lovnal vtam meg igy)mivel nyulszexhetnekem van berem az eloddel is, jopofa meg most is ;)
A tegnap megjelent a System Rift már a második, volt előtte a day1 megjelent, nyúlfarknyi Desperate Measures előrendőknek, CE-vásárlóknak. Jövő elején jön még az A Criminal Past, a season pass legalábbis addig terjed. Különállók is, meg nem is, mert beékelődnek a sztoriba, ha mellékesek is, de a menüből indíthatók. Béna megoldás, mondom úgy, hogy tegnap végigjátszottam a másodikat is. Nem érdemes elkapkodni a pénztárcanyitást miattuk.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10046 2016.09.24. 16:54

SlickAdam írta:ha kiesik Mekee, beszallok helyette a Gears 4-be.
csak irjatok le röviden hogyan müködik a dolog (fingom sincs) es hova köll tejelni es mennyitet (PayPal vanik).
Mekee marad.
Avatar
arty

Hozzászólás #10047 2016.09.24. 18:52

Micsu írta:ilyenkor hol a hires MACERAtm megjegyzesed :)
macera pécén van, ahol minden letöltést (gondolom) a birtokló accal lell csinálni, ráadásul nem simaliba átlépni a másikba, mindig ki kell lépkedni az accokkal :( :( :( de a félárazás miatt végülis "megéri" (ötödárazás mellett meg végképp, remélem tényleg kirohad az UWP a fosi eladások miatt... még akkor is ezt remélem, ha miatta a playanywhere és a pécéhómolás is megy a levesbe)

boxon tavaly januárban egymás konzoljára tettük egymás accát a hómtesómmal, azóta SEMMIT nem kellett foglalkozni az üggyel, probléma nélkül játszhatjuk egymás játékait :P
Avatar
arty

Hozzászólás #10048 2016.09.24. 18:53

Mekee írta:Na és pont ezabaj. Megvettem anno ps3-ra, aztán ps4-re, namármost max a jelenlegi akcionak a felét adnám érte. Akármilyen király a cucc
+1, huszasért ugrott volna a kosárba. karácsonyra viszont már huszast sem ér meg, pláne hogy csak egy kicsit onlány tologatnám, szinglit tuti nem tolnám ujra.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10049 2016.09.24. 18:56

Moby írta:Mekee marad.
maadok ha jo ugy, akko max 5-ödölünk :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10050 2016.09.24. 19:07

arty írta:macera pécén van, ahol minden letöltést (gondolom) a birtokló accal lell csinálni, ráadásul nem simaliba átlépni a másikba, mindig ki kell lépkedni az accokkal :( :( :( de a félárazás miatt végülis "megéri" (ötödárazás mellett meg végképp, remélem tényleg kirohad az UWP a fosi eladások miatt... még akkor is ezt remélem, ha miatta a playanywhere és a pécéhómolás is megy a levesbe)

boxon tavaly januárban egymás konzoljára tettük egymás accát a hómtesómmal, azóta SEMMIT nem kellett foglalkozni az üggyel, probléma nélkül játszhatjuk egymás játékait :P
boxon nem tudom hogy van de psen haver azt mondja hogy úgy van hogy csak az egyik accra megy a játék (jelen esetben az övére), ha köcsög akarna lenni simán átbaszhatná a társát, na a másik meg az ha a srácot nem érdekel egy játék azt akk egyedül kell megvennie, MACERAtm
Avatar
Moby

Hozzászólás #10051 2016.09.24. 19:37

arty írta:boxon tavaly januárban egymás konzoljára tettük egymás accát a hómtesómmal, azóta SEMMIT nem kellett foglalkozni az üggyel, probléma nélkül játszhatjuk egymás játékait :P
Ezerszer inkább a pécés kötetlenség a plusz 3 kattintással/játék.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10052 2016.09.24. 19:38

arty írta:azóta SEMMIT nem kellett foglalkozni az üggyel, probléma nélkül játszhatjuk egymás játékait :P
Hú, de rohadtul irigyellek benneteket azért a minőségi élményért, amit a gép nyújt! :eljen: :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10053 2016.09.24. 19:43

Mekee írta:maadok ha jo ugy, akko max 5-ödölünk :)

Nem ötödölünk, mert én nem szervezgetem a kifizetéseket visszamenőleg. Sem a bentlévők véleményegyezését, sem semmi egyebet. Ennyit tettem a dologba, kifutott a szerelvény, volt elég idő. Ha lesz második kör, oda ahogy látom befér mindenki, de akkora a passzivitás, hogy az már komikus :) Részemről lezárva a geow4 téma.
Avatar
arty

Hozzászólás #10054 2016.09.24. 19:43

Micsu írta:boxon nem tudom hogy van de psen haver azt mondja hogy úgy van hogy csak az egyik accra megy a játék (jelen esetben az övére), ha köcsög akarna lenni simán átbaszhatná a társát, na a másik meg az ha a srácot nem érdekel egy játék azt akk egyedül kell megvennie, MACERAtm
boxon és psen is az veszi a játékot aki akarja, a másik pedig játszhatja, nem kell egyoldalúan csak az egyik accra venni, mert az szakítás után elég durva lehet ;)

és amugy jah, szívás ha az ízlések nem egyeznek...

moby/dt: ne offoljatok :P az volt a téma, hogy macera-e a macera. pontosítottam, hogy pécén valóban kissé az (de megéri), boxon meg még ez sincs.
hogy fos a box, azt már az elmult években elégszer leírtátok, nem kell MINDEN háeszre beírni ujra és ujra :mf2:

+uwp-s játéknál a kötetlenséget egy hsz-be plíz NE.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10055 2016.09.24. 19:47

arty írta:boxon és psen is az veszi a játékot aki akarja, a másik pedig játszhatja, nem kell egyoldalúan csak az egyik accra venni, mert az szakítás után elég durva lehet ;)

és amugy jah, szívás ha az ízlések nem egyeznek...

moby/dt: ne offoljatok :P az volt a téma, hogy macera-e a macera. pontosítottam, hogy pécén valóban kissé az (de megéri), boxon meg még ez sincs.
hogy fos a box, azt már az elmult években elégszer leírtátok, nem kell MINDEN háeszre beírni ujra és ujra :mf2:

+uwp-s játéknál a kötetlenséget egy hsz-be plíz NE.
kezdjük ott hogy az egész winstore macera :D majd ha rendbe teszik akkor talán megéri oda is venni játékot
amúgy meg ha jön steamre és eléri azt az árszintet amié megvenném (vagy esetleg más normális store de steam reggel) akkor jöhet a többi MACERAtm
Avatar
Moby

Hozzászólás #10056 2016.09.24. 19:51

arty írta:+uwp-s játéknál a kötetlenséget egy hsz-be plíz NE.
A kötetlenség itt arra vonatkozott, hogy senkinek nem kötelező azon az accon játszania, amire meg van véve, szemben a boxos megosztással.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10057 2016.09.24. 19:55

gmgn egész jó előrendelhetői árak vannak

mikor 10k körül meg tudod venni egyedül, kit érdekel a homeless accountmegosztós macera
Avatar
Moby

Hozzászólás #10058 2016.09.24. 19:59

>kit érdekel a homeless accountmegosztós macera

Aki a fh3-at akarna venni. Na az nem lesz gmg-n, még drágán se. De ez nem is az áráról szól.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10059 2016.09.24. 20:01

arty írta:+1, huszasért ugrott volna a kosárba. karácsonyra viszont már huszast sem ér meg, pláne hogy csak egy kicsit onlány tologatnám, szinglit tuti nem tolnám ujra.
Bizony, karácsonyra már fostömlő lesz, amivel már csak olcsón csapatnám! :eljen:

Sőt, valahol azt olvastam, talán a GameS*ar írta meg, hogy egészen pontosan december 6-ára virradóra válik moslékká.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10060 2016.09.24. 20:09

Zóanagyvarázsló írta:Bizony, karácsonyra már fostömlő lesz, amivel már csak olcsón csapatnám! :eljen:

Sőt, valahol azt olvastam, talán a GameS*ar írta meg, hogy egészen pontosan december 6-ára virradóra válik moslékká.

Fú bazzeg én végig akartam még nyalni mégegyszer :zavart2: Ki fog fogyni az idő alólam, azt megzápul a gecibe mire hozzájutnék :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #10061 2016.09.24. 20:11

Moby írta:Fú bazzeg én végig akartam még nyalni mégegyszer :zavart2: Ki fog fogyni az idő alólam, azt megzápul a gecibe mire hozzájutnék :(
Most gondolj bele, ha éppen az utolsó küldetésben jársz, tökre élvezed, aztán egy váratlan telefonhívás miatt éjfél után már egy hányáshalmot folytatsz! Ezt a kockázatot én nem vállalnám, ugorj neki gyorsan!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10062 2016.09.24. 20:28

Moby írta:Nem ötödölünk, mert én nem szervezgetem a kifizetéseket visszamenőleg. Sem a bentlévők véleményegyezését, sem semmi egyebet. Ennyit tettem a dologba, kifutott a szerelvény, volt elég idő. Ha lesz második kör, oda ahogy látom befér mindenki, de akkora a passzivitás, hogy az már komikus :) Részemről lezárva a geow4 téma.
easy bro... Sis? :smile:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10063 2016.09.24. 20:31

Iszonyúan átfogó, ULTRA HOSSZÚ, Star Citizen cikket ajánlok az érdeklődők figyelmébe.

Honnan indult, hol tart, stb. Igazán minőségi oknyomozói munka!

"Inside the Troubled Development of Star Citizen"

Kotaku linkje
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10064 2016.09.24. 20:32

arty írta:+1, huszasért ugrott volna a kosárba. karácsonyra viszont már huszast sem ér meg, pláne hogy csak egy kicsit onlány tologatnám, szinglit tuti nem tolnám ujra.
Nekem akkor is megérne, de feltételezem mig minden egyes hónapban fentvan a toplistákon megjelenés ota, addig nem lesz nagyon leárazva. De egyébként csak arra várok hogy legyen occsobban. Isthereanydeal-en bevan rakva figyelőbe, de eleve csak a steames jöhet szóba, sociálklub nemkell.
Avatar
Moby

Hozzászólás #10065 2016.09.24. 20:39

DanielT írta:Iszonyúan átfogó, ULTRA HOSSZÚ, Star Citizen cikket ajánlok az érdeklődők figyelmébe.

Honnan indult, hol tart, stb. Igazán minőségi oknyomozói munka!

"Inside the Troubled Development of Star Citizen"

Kotaku linkje
A "star citizen cikk"ig olvastam az ajánlót. De a szándékot értékelem! :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10066 2016.09.24. 20:46

Moby írta:>kit érdekel a homeless accountmegosztós macera

Aki a fh3-at akarna venni. Na az nem lesz gmg-n, még drágán se. De ez nem is az áráról szól.
igen, azon kivul h nem erdekel az otoka masik legnagyobb hatranya
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10067 2016.09.24. 20:46

DanielT írta:Iszonyúan átfogó, ULTRA HOSSZÚ, Star Citizen cikket ajánlok az érdeklődők figyelmébe.

Honnan indult, hol tart, stb. Igazán minőségi oknyomozói munka!

"Inside the Troubled Development of Star Citizen"

Kotaku linkje
Kösz, biztos végignyálazom, pont kell valami jo esti olvasmány! :)
Meg gecire érdekel ez a cucc. Ha egyszer lesz belőle valami, az nagyot fog szólni, vagy negativan vagy pozitivan.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10068 2016.09.24. 20:52

DanielT írta:Iszonyúan átfogó, ULTRA HOSSZÚ, Star Citizen cikket ajánlok az érdeklődők figyelmébe.

Honnan indult, hol tart, stb. Igazán minőségi oknyomozói munka!

"Inside the Troubled Development of Star Citizen"

Kotaku linkje
erdekel a jatek de ezt vegigolvasni :D te elolvastad?
Avatar
Moby

Hozzászólás #10069 2016.09.24. 20:52

Mekee írta:Ha egyszer lesz belőle valami...

Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10070 2016.09.24. 20:54

Moby írta:http://u.kanobu.ru/comments/images/c163a5ef-278f-4f68-8cf6-ba4b33f770ae.gif
Hát egyszer lehet... Lehet kell még 6-7 év meg még 150millio :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10071 2016.09.24. 20:58

Micsu írta:erdekel a jatek de ezt vegigolvasni :D te elolvastad?
Több, mint felét, utána ugráltam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10072 2016.09.24. 20:59

Moby írta:Kép
valami úgy is ki lesz adva még ha egy fabatkát se fog érni, valszeg nem új személyazonosságra költötték a pénzt
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10073 2016.09.24. 21:01

De úgy nézem, lenne időm akár 10x is végigolvasni. Ugyanis eszembe jutott az a zseniális ötlet, hogy elindítom a GT5-öt.

A szokásos gép firmware frissítés után most a játéknál várt ez:

Kép

Akkor majd holnap! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #10074 2016.09.24. 21:12

DanielT írta:De úgy nézem, lenne időm akár 10x is végigolvasni. Ugyanis eszembe jutott az a zseniális ötlet, hogy elindítom a GT5-öt.

A szokásos gép firmware frissítés után most a játéknál várt ez:

Kép

Akkor majd holnap! :eljen:
Mmmm....egy kis finom szombat esti tearing! Nyami! Amíg lejön az update, esetleg tolhatsz kvantumrektet! Remélem még megvan! :vigyor3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10075 2016.09.24. 21:15

Moby írta:Mmmm....egy kis finom szombat esti tearing! Nyami! Amíg lejön az update, esetleg tolhatsz kvantumrektet! Remélem még megvan! :vigyor3:
Kibaszott tearing... egy percig fogom bírni szerintem...

QB megvan, egész nap azon szenvedtem, hogy mit indítsak el, ennek eredménye lett most a GT5. A QB eszembe se jutott... :D Na, majd holnap! :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #10076 2016.09.24. 21:31

Tényleg... QB-et nem akarja valaki elcigányolni? One-ra megvolt, de csak félig jutottam benne, mikor eladtam...érdekelne a vége, de nem annyira, hogy full árat fizessek érte...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #10077 2016.09.24. 21:43

qb van steamre is, sztem pár hónap múlva az 5 ojrós ársávban fog mozogni :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #10078 2016.09.24. 21:45

Micsu írta:qb van steamre is, sztem pár hónap múlva az 5 ojrós ársávban fog mozogni :D
vagyis csak lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #10079 2016.09.24. 22:18

Na, hát még mindig őrületesen gyönyörű a GT5, a menüt is sikerült rendbe tenni, de ja... Monaco 35 frémje betette a kaput. Majd lehet, hogy holnap még nyomom egy kicsit, letöröltem fullra a profilomat, szóval a kedvenc részem -a jogsik- legalább újra megcsinálandóak. Sajnos olyan mocskosul sokat tölt a néha 14 másodperces feladatok között, hogy az már fájdalmas.
Avatar
deep

Hozzászólás #10080 2016.09.25. 08:26

DanielT írta:Na, hát még mindig őrületesen gyönyörű a GT5, a menüt is sikerült rendbe tenni, de ja... Monaco 35 frémje betette a kaput. Majd lehet, hogy holnap még nyomom egy kicsit, letöröltem fullra a profilomat, szóval a kedvenc részem -a jogsik- legalább újra megcsinálandóak. Sajnos olyan mocskosul sokat tölt a néha 14 másodperces feladatok között, hogy az már fájdalmas.
A GT6ban már szinte nincs tearing, sokat javítottak rajta. Vedd meg azt :D

Vissza: “Leáldozott.hu”