A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #1 2016.03.18. 15:37

Üdv kedves Leáldozott topik látogató! :wave:

Remélem tetszik, amit itt találtál és maradsz is!

Kezdődjön, illetve folyatódjon a műsor!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #2 2016.03.18. 16:24

Van például mindenféle videó beágyazási lehetőség, Vimeo, Dailymotion és minden egzotikus formátum működik, a "video" bbcode gomb használatával.

Itt van pl a múltkor látott überdurva SW mod, ezúttal mozgásban.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #3 2016.03.18. 16:25

Forza Apex Pc-s menü, pályák, autók láthatóak:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #4 2016.03.18. 16:27

Ja, mobilon is full funkcionalitás, még kommentelni is lehet, hibaüzenet nélkül!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5 2016.03.18. 16:29

Jajj, remélem jön valaki, nagyon izgulok! :banplz:

Addig is elárulom, hogy még direkt szarasztím store aktív linkeket is lehet berakni, buy gombbal, meg mindennel. De most nem rakok be ám. Hátha valaki más megteszi. :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #6 2016.03.18. 16:33

Ma este 18:00 -tól Oculus Rift party nálam, aki akar, jöjjön, részletek privátban!

Liveblog várható, ha elérjük az 500 regisztrált felhasználót addig!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #7 2016.03.18. 16:35

gfycat linkelési lehetőség is adott. Csak illeszd be a gfcyat linket a bbcode-ba.

Gfycat Video - Katt a lejátszáshoz
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8 2016.03.18. 16:43

TasManXT írta:gfycat linkelési lehetőség is adott. Csak illeszd be a gfcyat linket a bbcode-ba.


Ó, hát köszönöm ezt a hasznos tippet és egyúttal a segítséget és közreműködést a fórum beröffentésében! :law:
Avatar
arty

Hozzászólás #9 2016.03.18. 16:54

jónapot. remélem átjön a többség :)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #10 2016.03.18. 16:55

arty írta:jónapot. remélem átjön a többség :)


Mi is nagyon reméljük. Nem méltó a topik múltjához ahova került. :)
Avatar
deep

Hozzászólás #11 2016.03.18. 16:56

Bizsergető érzés ide kommentelni :vigyor3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12 2016.03.18. 16:57

arty írta:jónapot. remélem átjön a többség :)


Helóka! :puszis:

Hát én is! :) Az első lépést már megtetted, köszi!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #13 2016.03.18. 17:01

Ha valakit érdekel broforce éppen féláron van steamen:

Avatar
arty

Hozzászólás #14 2016.03.18. 17:03

DanielT írta:Ma este 18:00 -tól Oculus Rift party nálam, aki akar, jöjjön, részletek privátban!

Liveblog várható, ha elérjük az 500 regisztrált felhasználót addig!


ejj, erre de beneveztem volna :)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #15 2016.03.18. 17:05

Ha valaki az sg.hu megjelenést részesíti előnyben, tehát új hozzászólások fent:

Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #16 2016.03.18. 17:08

arty írta:ejj, erre de beneveztem volna :)

Még velem is találkozhattál volna :circling:
Tortahegesztő

Hozzászólás #17 2016.03.18. 17:26

Benő here! :wave:
Meglássuk hogy alakul, én nem vagyok semmi jónak elrontója.
Avatar
BenedekFeco

Hozzászólás #18 2016.03.18. 17:28

Sziasztok!

Egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor szóltam hozzá a topikhoz, de napi rendszerességgel olvastam/olvasni fogom! Annak idején, amikor regisztráltam a "Zezsgére" (2005), ez volt az első téma ami ment a kedvencek közé és ott is maradt mindig. Rengeteg infót tőletek szereztem be, legyen az konzol-,PC-,vagy tapigaming, TV / monitor vásárlás. Naná, hogy jöttem ide is utánatok! :worship: További kitartást és további sok sikert az új "leáldhoz"! :eljen:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #19 2016.03.18. 17:29

Tortahegesztő írta:Benő here! :wave:
Meglássuk hogy alakul, én nem vagyok semmi jónak elrontója.

Üdv itt is. :)

Ha bárkinek gondja van az email cím jóváhagyásával, akkor nézze meg a spam mappát is. Nálam gmailen valamiért oda került első körben. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #20 2016.03.18. 17:32

deep írta:
arty írta:ejj, erre de beneveztem volna :)

Még velem is találkozhattál volna :circling:


teged mar ismerlek, talalkoztunk ilyen jatekteszten :) :P

beno basszus... hogy fogom igy megjegyezni a szemelyisegeket.....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #21 2016.03.18. 17:34

Tortahegesztő írta:Benő here! :wave:
Meglássuk hogy alakul, én nem vagyok semmi jónak elrontója.


Benő baszki, ne készíts ki! Foglalt volt a Benőmenő név?!?! :D

szerk: Legyé' má' megint Benő, egyrészt tényleg összezavar, másrészt menő.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #22 2016.03.18. 17:36

BenedekFeco írta:Sziasztok!

Egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor szóltam hozzá a topikhoz, de napi rendszerességgel olvastam/olvasni fogom! Annak idején, amikor regisztráltam a "Zezsgére" (2005), ez volt az első téma ami ment a kedvencek közé és ott is maradt mindig. Rengeteg infót tőletek szereztem be, legyen az konzol-,PC-,vagy tapigaming, TV / monitor vásárlás. Naná, hogy jöttem ide is utánatok! :worship: További kitartást és további sok sikert az új "leáldhoz"! :eljen:


Köszi szépen!
Avatar
arty

Hozzászólás #23 2016.03.18. 17:37

DanielT írta:
Tortahegesztő írta:Benő here! :wave:
Meglássuk hogy alakul, én nem vagyok semmi jónak elrontója.


Benő baszki, ne készíts ki! Foglalt volt a Benőmenő név?!?! :D

szerk: Legyé' má' megint Benő, egyrészt tényleg összezavar, másrészt menő.


admin vagy, ird at neki :eplus2:
roolandsan

Hozzászólás #24 2016.03.18. 17:44

Sziasztok,

En is ritkan szoltam hozza, azonban napi rendszeresseggel olvastalak titeket. Hajra!
CSAKARAM es a Killzonvaros!
Avatar
insp

Hozzászólás #25 2016.03.18. 17:50

10-es számú párttagsági könyvvel gutentag!
Tortahegesztő

Hozzászólás #26 2016.03.18. 17:51

Csinálnék én benős reget, de hotmailre nem jön aktivációs mail. :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27 2016.03.18. 17:52

arty írta:
DanielT írta:
Tortahegesztő írta:Benő here! :wave:
Meglássuk hogy alakul, én nem vagyok semmi jónak elrontója.


Benő baszki, ne készíts ki! Foglalt volt a Benőmenő név?!?! :D

szerk: Legyé' má' megint Benő, egyrészt tényleg összezavar, másrészt menő.


admin vagy, ird at neki :eplus2:


Az lesz, csak a náci módszereim alkalmazásával megvárom a beetetési időszak végét! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28 2016.03.18. 17:53

Mindenkit aktiváltam, aki inaktív reggel volt, mert még új a domain és valszeg szürkelistán van néhány helyen!

Benő, te is aktív vagy amazzal, töröljem a másikat?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #29 2016.03.18. 17:53

Tortahegesztő írta:Csinálnék én benős reget, de hotmailre nem jön aktivációs mail. :(

Spam-et nézted?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30 2016.03.18. 17:54

Király, lehet jelentgetni egy gombnyomással a hozzászólásokat! Tudok valakit, aki ha ezt megtudja, tuti jön :eplus2:

Ami meg nem király, hogy nehéz bekönyvjelzőzni a topikot így, hogy felülre tettem a legfrissebb hozzászólást. Ez plusz egy kattintást jelent betérésenként :szomoru1:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.03.18. 17:55-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31 2016.03.18. 17:55

Ha már VR est, akkor nézzük a Sony próbálkozását egy odaszúrásra a PCMR-nek...

Kép

Hát fejjel a falnak, de ok, várjuk a PONG! szintű játékokat, fincsi frémmel...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32 2016.03.18. 17:56

DanielT írta:Mindenkit aktiváltam, aki inaktív reggel volt, mert még új a domain és valszeg szürkelistán van néhány helyen!

Benő, te is aktív vagy amazzal, töröljem a másikat?

Óje! :eljen:
Akkor Torta mehet is a levesbe. :bdead:
Avatar
Botond

Hozzászólás #33 2016.03.18. 17:57

DanielT írta:Mindenkit aktiváltam, aki inaktív reggel volt, mert még új a domain és valszeg szürkelistán van néhány helyen!

Benő, te is aktív vagy amazzal, töröljem a másikat?


HTX! És re! :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34 2016.03.18. 17:57

Zóanagyvarázsló írta:Király, lehet jelentgetni egy gombnyomással a hozzászólásokat! Tudok valakit, aki ha ezt megtudja, tuti jön :eplus2:

Ami meg nem király, hogy nehéz bekönyvjelzőzni a topikot így, hogy felülre tettem a legfrissebb hozzászólást. Ez plusz egy kattintást jelent betérésenként :szomoru1:


Hát, nyitott vagyok a technikai problémák megoldására, még nem tudok mindent. Ami viszont frankó, hogy elég elkezdeni gépelni, hogy "le" és már dobja is az intelligens böngésző a leggyakrabban a adomain alatt használt URL-t, ami a topik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35 2016.03.18. 17:58

benőmenő írta:
DanielT írta:Mindenkit aktiváltam, aki inaktív reggel volt, mert még új a domain és valszeg szürkelistán van néhány helyen!

Benő, te is aktív vagy amazzal, töröljem a másikat?

Óje! :eljen:
Akkor Torta mehet is a levesbe. :bdead:


Szuper, végre meg is van az első felhasználó, akit törölhetek! :banplz: Bele kell rázódni gyorsan a kattintás sorozatba... :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36 2016.03.18. 18:06

Nemsoká' érkezik az Oculus, végül a DK2 verzió lesz.

Mivel semmit nem tudok róla, ezért ha van killer app, vagy valami, amit nézzünk meg mindenképpen, akkor jöhetnek az ötletek!
Avatar
arty

Hozzászólás #37 2016.03.18. 18:12

DanielT írta:Nemsoká' érkezik az Oculus, végül a DK2 verzió lesz.

Mivel semmit nem tudok róla, ezért ha van killer app, vagy valami, amit nézzünk meg mindenképpen, akkor jöhetnek az ötletek!


assetto, pcars, dirtrally, liveforspeed + a kormanyod

csk olvass utan hogy megy melyik mostansag dk2vel....

ha ac kell, steamen lehetunk family vagy akar az accom is odaadom... (lfs es dr sajna ohne)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #38 2016.03.18. 18:12

Hogy lehessen flame-elni a WarCraftról itt is:

phpBB [media]


Jobb mint az előző borzadály, de ezek a túlzásba vitt szerelések még mindig hordoznak magukban egy kis Power Rangers-bukét. Ami egy rajzfilmes játékban is necces (nekem sok), az élőszereplősben pláne az.
Avatar
deep

Hozzászólás #39 2016.03.18. 18:13

Steamen kereséshez írd be hogy vr support. Dirt rally, gta v, mittoménmég mi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40 2016.03.18. 18:20

DanielT írta:Hát, nyitott vagyok a technikai problémák megoldására, még nem tudok mindent. Ami viszont frankó, hogy elég elkezdeni gépelni, hogy "le" és már dobja is az intelligens böngésző a leggyakrabban a adomain alatt használt URL-t, ami a topik.


Talán a böngésző tehet róla, mert a link tökéletesen működik, de a Vivaldiból (béta) speed-dialéből meg a 21-es hozzászólásra ugrik. A szintén chromiumos Operából meg megy rendesen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41 2016.03.18. 18:21

Bocs, az offért, de nem lehet engedélyezni 150*150es avatárokat is? gog.com játékokhoz mind olyan, és hát elég hülyén néz ki, ha elkezdem vagdosni őket :s tudom, 1st World problems :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #42 2016.03.18. 18:27

Botond írta:Bocs, az offért, de nem lehet engedélyezni 150*150es avatárokat is? gog.com játékokhoz mind olyan, és hát elég hülyén néz ki, ha elkezdem vagdosni őket :s tudom, 1st World problems :)


Azért ilyen magas, mint most, mert ezzel próbáltam a kommentek helyigényét optimalizálni. Most is látod, hogy avatar nélkül van ez a szürke kocka, ami rohadt magas és van a custom, ami alacsonyabb. Ahogy felrakják az emberek a logóikat, úgy fog kultúráltabban, tömörebben kinézni a topik.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43 2016.03.18. 18:28

Zóanagyvarázsló írta:Talán a böngésző tehet róla, mert a link tökéletesen működik, de a Vivaldiból (béta) speed-dialéből meg a 21-es hozzászólásra ugrik. A szintén chromiumos Operából meg megy rendesen.


Megoldottam, én voltam szellemi fogyatékos. Mondanám, hogy az elmebajom már elmúlt, de erről még nem bizonyosodtam meg.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44 2016.03.18. 18:30

DanielT írta:Nemsoká' érkezik az Oculus, végül a DK2 verzió lesz.


De mér DK2???? :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #45 2016.03.18. 18:32

arty írta:assetto, pcars, dirtrally, liveforspeed + a kormanyod

csk olvass utan hogy megy melyik mostansag dk2vel....

ha ac kell, steamen lehetunk family vagy akar az accom is odaadom... (lfs es dr sajna ohne)


Project Cars lesz, az autósból szerintem elég, mert az a legszebb egyébként is. Kormányt nem rakom össze emiatt, kevés az idő.
Avatar
Botond

Hozzászólás #46 2016.03.18. 18:32

DanielT írta:
Botond írta:Bocs, az offért, de nem lehet engedélyezni 150*150es avatárokat is? gog.com játékokhoz mind olyan, és hát elég hülyén néz ki, ha elkezdem vagdosni őket :s tudom, 1st World problems :)


Azért ilyen magas, mint most, mert ezzel próbáltam a kommentek helyigényét optimalizálni. Most is látod, hogy avatar nélkül van ez a szürke kocka, ami rohadt magas és van a custom, ami alacsonyabb. Ahogy felrakják az emberek a logóikat, úgy fog kultúráltabban, tömörebben kinézni a topik.


Akkor engedj 60*60ast is, mert akkor összetömörítem, de legalább az arányok nem csúsznak el, és nem kell levágni, vagy fehér háttérbe belerakni vagy ilyesmi szenvedés.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #47 2016.03.18. 18:33

Moby írta:
DanielT írta:Nemsoká' érkezik az Oculus, végül a DK2 verzió lesz.


De mér DK2???? :(


Mert a "véglegest" elvileg semmi nem támogatja még, vagy nem érhető el vele, vagy valami hasonló baj van. Lehetett volna az is, illetve lehet is szerintem, ha valaki megerősíti, hogy van értelme.

szerk: Persze nem ma este, majd legközelebb, ma már DK2.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #48 2016.03.18. 18:38

Botond írta:
Akkor engedj 60*60ast is, mert akkor összetömörítem, de legalább az arányok nem csúsznak el, és nem kell levágni, vagy fehér háttérbe belerakni vagy ilyesmi szenvedés.


Kész, próbáld ki!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49 2016.03.18. 18:44

Botond írta:Bocs, az offért, de nem lehet engedélyezni 150*150es avatárokat is? gog.com játékokhoz mind olyan, és hát elég hülyén néz ki, ha elkezdem vagdosni őket :s tudom, 1st World problems :)

Szóval te is retróklasszikusból csinálsz avatart, mint én.
Avatar
Botond

Hozzászólás #50 2016.03.18. 18:47

DanielT írta:
Botond írta:
Akkor engedj 60*60ast is, mert akkor összetömörítem, de legalább az arányok nem csúsznak el, és nem kell levágni, vagy fehér háttérbe belerakni vagy ilyesmi szenvedés.


Kész, próbáld ki!


Szuper! Kösz!

@Zó: Alap, mi másból? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #51 2016.03.18. 18:50

DanielT írta:
arty írta:assetto, pcars, dirtrally, liveforspeed + a kormanyod

csk olvass utan hogy megy melyik mostansag dk2vel....

ha ac kell, steamen lehetunk family vagy akar az accom is odaadom... (lfs es dr sajna ohne)


Project Cars lesz, az autósból szerintem elég, mert az a legszebb egyébként is. Kormányt nem rakom össze emiatt, kevés az idő.


Elite:Dangerous. Van asszem belőle warezverza, amiben a tutorial játszható. Meg ott a steamVR demó is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #52 2016.03.18. 18:52

Mindent egybevetve, látva a végerdményt, köszönöm Tinmannak, az SG-s modiknak, és mindenkinek, aki hozzájárult az új leáld létrejöttéhez! :DDD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #53 2016.03.18. 18:54

Moby írta:Elite:Dangerous. Van asszem belőle warezverza, amiben a tutorial játszható. Meg ott a steamVR demó is.


Ok, a Steam VR demó jön, az űrös témában meg egy kisebb techdemó is elég lesz körbenézni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #54 2016.03.18. 18:58

Moby írta:Mindent egybevetve, látva a végerdményt, köszönöm Tinmannak, az SG-s modiknak, és mindenkinek, aki hozzájárult az új leáld létrejöttéhez! :DDD


52. kommentben indul a tinmanozás?! :D

Amúgy arty remélem elég tökös lesz egy amd/ati avatarhoz. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #55 2016.03.18. 18:58

Moby írta:Mindent egybevetve, látva a végerdményt, köszönöm Tinmannak, az SG-s modiknak, és mindenkinek, aki hozzájárult az új leáld létrejöttéhez! :DDD


Mindenkit a jószándék vezérelt, ilyen szilárd alapra lehet építkezni! :eljen:

És én is köszönöm, de önző leszek és csak nektek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #56 2016.03.18. 19:00

Csak találjon ide aAby is, vagy bárki, amikor évente egyszer benézne (edios, Goblin). Bár az SG-s porhüvelyben ott a link.

Ja, és persze Totti esetében is fontos, hogy kicsiny közösségünk ölelő keblére visszataláljon.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.03.18. 19:03-kor.
skinnyman

Hozzászólás #57 2016.03.18. 19:01

Udv itt is :)
Avatar
arty

Hozzászólás #58 2016.03.18. 19:02

DanielT írta:
arty írta:assetto, pcars, dirtrally, liveforspeed + a kormanyod

csk olvass utan hogy megy melyik mostansag dk2vel....

ha ac kell, steamen lehetunk family vagy akar az accom is odaadom... (lfs es dr sajna ohne)


Project Cars lesz, az autósból szerintem elég, mert az a legszebb egyébként is. Kormányt nem rakom össze emiatt, kevés az idő.


hajnali 2ig van meg 7 ora... nagyon sokat ad az immerziohoz, haver szerint kormany otokaval es joy vmi repulossel a legjobbak vrben. nemar az a 10 perc plusz olje meg a bulit.... ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #59 2016.03.18. 19:06

:beka3:
Botond írta:
Moby írta:Mindent egybevetve, látva a végerdményt, köszönöm Tinmannak, az SG-s modiknak, és mindenkinek, aki hozzájárult az új leáld létrejöttéhez! :DDD


52. kommentben indul a tinmanozás?! :D

Amúgy arty remélem elég tökös lesz egy amd/ati avatarhoz. :)


mekkora otlet :D

amugy valaki hivja mar meg tinmant konkretan... meg akkor is ha orihari van. van?

en hivnam, de en joban vok vele, arra nem jonne, pedig sztem abszolut egyeniseg o is es nagyon kellene a "hangja"
Avatar
DanielT

Hozzászólás #60 2016.03.18. 19:09

Kezdünk!

Szőnyegproof képek:

Kép

Kép

Van még egy Samsung VR is, benne S6. (Illetve most épp nincs benne nyilván)

Kép

Kezd izgi lenni a helyzet, mert valami táp adapter mintha hiányozna. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61 2016.03.18. 19:23

Botond írta:
Moby írta:Mindent egybevetve, látva a végerdményt, köszönöm Tinmannak, az SG-s modiknak, és mindenkinek, aki hozzájárult az új leáld létrejöttéhez! :DDD


52. kommentben indul a tinmanozás?! :D

Amúgy arty remélem elég tökös lesz egy amd/ati avatarhoz. :)


Elnézésed kérem, nem tudtam előbb jönni, megcsúsztam picit a "melóban". :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62 2016.03.18. 19:27

DanielT írta:Kezdünk!


Azért a szőnyegre kipakolt fínomfőzelékről készült képeket kérem inkább spoilerben! :hehe:
Avatar
Guardian Hero

Hozzászólás #63 2016.03.18. 19:32

Üdv mindenkinek :) Örülök, hogy méltó helyre került a topic. lealdozott.hu FTW!!! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #64 2016.03.18. 19:33

Még nem működik, de már az kiderült, hogy az adapter, bár hiányzik, szerencsére nem kell a mostani felhasználáshoz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65 2016.03.18. 19:35

DanielT írta:Kezdünk!




VR walking simulátor MMO 59 centért (szigorúan kártyapénzből a nagymester útmutatásai alapján!) az ideális alany VRkedéshez. Mai cucc, ráéreztek, hogy ma fogod próbálni a VRt!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #66 2016.03.18. 19:36

Moby írta:
DanielT írta:Kezdünk!


Azért a szőnyegre kipakolt fínomfőzelékről készült képeket kérem inkább spoilerben! :hehe:


Ne bánts, porszívóm sincs, illetve ment a felújítási műveleti területre...a metálpiros fényezésű, csodacucc, amit minden használat után rituálisan mikroporszem mentesítettem... No, most úgy néz ki, mintha 30 évet szolgált volna Irakban... :gonosz3:
Avatar
Moby

Hozzászólás #67 2016.03.18. 19:37

DanielT írta:Még nem működik, de már az kiderült, hogy az adapter, bár hiányzik, szerencsére nem kell a mostani felhasználáshoz.


Az mi? Deepel bújocskáztok, a hunyó húzza a fejére? :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #68 2016.03.18. 19:41

DanielT írta:
Moby írta:
DanielT írta:Kezdünk!


Azért a szőnyegre kipakolt fínomfőzelékről készült képeket kérem inkább spoilerben! :hehe:


Ne bánts, porszívóm sincs, illetve ment a felújítási műveleti területre...a metálpiros fényezésű, csodacucc, amit minden használat után rituálisan mikroporszem mentesítettem... No, most úgy néz ki, mintha 30 évet szolgált volna Irakban... :gonosz3:


Na én _PONTOSAN_ ugyanígy jártam a felújításban :((( Megvettem a legjobb philips porszívót, azért azt (még gyerektelenek!jegyzetelni!) mert az a létező leghalkabb. Ami azért fontos, mert ha a gyerek taknyos, és még nem tud orrotfújni, azt bizony ki kell szívni. Orrsziporszival. Éjszaka is. És ha a porszívó hangos, a másik is felkel rá.
Namost már olyan hangja van, mint a felszállni készülő mig29, és úgy néz ki, mintha az ikertornyok maradványai alól turiztam volna ki :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #69 2016.03.18. 19:43

Apa here

Kezdesnek, sry ha volt

Ez mi mar? :)

http://kotaku.com/sources-sony-is-worki ... 1765723053
Avatar
DanielT

Hozzászólás #70 2016.03.18. 19:45

Kép van, Carssal működik. Első benyomás, hogy ide a 8K kijelzőnek kellene alapnak lenni, a hómlessz edisönben. Vagy nem sikerült még megfelelően beállítani, de nem szoftveresen, mert a kijelzők pixelei vágják a retinám.

Vissza: “Leáldozott.hu”