A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8681 2016.08.23. 22:18

Moby írta:Na, elkezdtem. MSAA felzabálja a 1070-et is, azt kilőve ultrán 55-60, very highon 60-60. Az eleje gyakorlatilag CG szint. A hangulat őrületes, kurvára tetszik az egész egyelőre.
55-60 AA nelkul? :-O pedig a gameplay videok nagy resze nem nagy durranas. persze elhiszem, hogy vannak odabaszos reszek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8682 2016.08.23. 22:18

DanielT írta:Még konzolon sincs motion blur egyébként. RTSS-el toljd még rá a 30 fps limitet, az garantáltan bekúrja 33.3 ms-re.
Kösz, erről leszoktam, mert nagyon régen volt 30 fps a cél, bár 60-hoz is jó lehet. Így sokkal jobb, néha van képtörés, mediumban gondolom nem lenne.

A töltési idők egyébként nem vészesek eddig, az elején a pályabetöltés hosszú, de azóta max 10 másodperc, de többnyire 2-4, pedig egy lassú HDD-n van. Egy pörgős játéknál még ez is zavarna, de itt ez nem gond.

Szerk.: Ahhoz képest, hogy néhány játék milyen problémás, ez meg minimum alatt így elfut nálam, nem is gáz. A konzolok persze ezek szerint nem tudják a minimumot. Klésőbb persze biztos lesznek még meglepetések, és na, ritka kivétel az, hogy ezért a minőségért leülök. (Utoljára a Ratchet: Gladiatorért tettem így, az a 60-at célozta, de néha a 10 sem volt meg.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.08.23. 22:21-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8683 2016.08.23. 22:20

SlickAdam írta:55-60 AA nelkul? :-O pedig a gameplay videok nagy resze nem nagy durranas. persze elhiszem, hogy vannak odabaszos reszek.

Mér lenne AA nélkül? Úgy tűnik a képekről, hogy nincs AA? MSAA nincs. Temporal AA van.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8684 2016.08.23. 22:24

Moby írta:Képz.Soknagy.
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
hal istennek azert jobban fest mint az elozetes ps4es gp vidin
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8685 2016.08.23. 22:28

Moby írta:Mér lenne AA nélkül? Úgy tűnik a képekről, hogy nincs AA? MSAA nincs. Temporal AA van.
jovanna mittomen mik vannak benne.
mindenesetre a kepeid alapjan 200 fremmel kene suhannia...
Avatar
Moby

Hozzászólás #8686 2016.08.23. 22:31

SlickAdam írta:jovanna mittomen mik vannak benne.
mindenesetre a kepeid alapjan 200 fremmel kene suhannia...
Lehet a képek nem adják át, de jól néz ám ez ki. Persze annyira valóban nem, amekkora az erőforrásigénye, de ez valami saját heftölt motor. Ne várjunk el tőle frostbite magasságokat. Alapvetően a világ amit összepakoltak vele nagyon rendben van. Az egész cucc nagyon rendben van. És evvel a setupal azért láthatóan nem tekeri szét magát a hardver.
skinnyman

Hozzászólás #8687 2016.08.24. 00:18

Botond írta:Kizárt, csak a drágaság a jó dolog! :D
/szerk: De amúgy te szerintem a monitorra gondolsz, nem a 400k-ról 1 napra akciózott, nettósított végül 210k körül bekerülő tv--mre, amit Micsu 100k-s tvnek hív. :) A monitor valóban 100k volt, igaz az is 130-140ről akciózva. :)

Valoban, tv-rol nem is tudtam :)
Az a tv is eleg jo uzletnek hangzik, annyiert az is erdekelne :) Ugy neztem en is h alaparon 400k korul vannak 4k-sbol azok amik mar eleg jok.
Amugy kicsit kevesebb 4k tartalom van meg mindig, mint amire szamitottam, ezen kicsit meglepodtem. A windows 10-nek is (legfrissebb, anniversary) van meg nehany beepitett eleme (annyira nem is eldugott, pl az eszkozkezelo), ahol 4 pixelenkent valojaban 1 van. Azt figyelembeveve mondjuk annyira nem meglepo, hogy a monitorok fejlodesenek az egyik legnagyobb visszafogoja valszeg a windows, illetve foleg az arra keszult legacy programok, amiknel ismeretlen fogalom a dpi, de ez azert akkor is vicc kategoria.
Amugy a te monitorod nem sipol kicsit (ha kozel hajolsz a hatoljahoz). Normal tavolsagbol mar nem hallom egyaltalan, de kozel hajolva kicsit hangosnak tunik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8688 2016.08.24. 06:41

Jó beszopatta magát a Nixxes, hogy ezt a 8X AA-t berakták Deusba... a sok fogalmatlan ökör meg rinyál, hogy nem megy.

"Nixxes added the bolded emphasis there. 'Very high' and 'ultra' settings are clearly designed for cutting edge cards and the rigs of the future."

Szóval ahogy mondtam a GameGPU kretének tesztje után, egy 970-es high-on simán karistol 60-nal. Ha a high-ot nevezték volna ultrának, akkor mindenki boldog lenne és lehet, hogy a sok marha miatt legközelebb ezt is fogják tenni...
Avatar
Necro

Hozzászólás #8689 2016.08.24. 07:31

Napi win10 (vagy pc?):

A negyedik tárolóként használt három hónapos 3TB-os Toshiba vinyóm írási sebessége 1MB/10 sec, belépni egy könyvtárba 2.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8690 2016.08.24. 07:38

DanielT írta:Jó beszopatta magát a Nixxes, hogy ezt a 8X AA-t berakták Deusba... a sok fogalmatlan ökör meg rinyál, hogy nem megy.

"Nixxes added the bolded emphasis there. 'Very high' and 'ultra' settings are clearly designed for cutting edge cards and the rigs of the future."

Szóval ahogy mondtam a GameGPU kretének tesztje után, egy 970-es high-on simán karistol 60-nal. Ha a high-ot nevezték volna ultrának, akkor mindenki boldog lenne és lehet, hogy a sok marha miatt legközelebb ezt is fogják tenni...
Vagy netán külön lehetne állitani? Nemszeressem az ilyen "majd mi tudjuk mi a high, és higy mi kell neked" tipusu játékot.
Meg amikor a menuből nem, csak cfg filebol lehet valami be-ki lőni. Miért? Ha alapvetően tudja?
Avatar
Necro

Hozzászólás #8691 2016.08.24. 07:47

Gondolom ez teljesen normális.

disk.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8692 2016.08.24. 08:27

Necro írta:Gondolom ez teljesen normális.

disk.jpg
Namost vagy a Win10 nem tud vinyót kezelni és emiatt emberek százmilliói őrjöngenek most veled együtt, vagy beszart az 50 éves mechanikai elvre épülő adattároló alkatrészed.
Avatar
Necro

Hozzászólás #8693 2016.08.24. 08:31

DanielT írta:Namost vagy a Win10 nem tud vinyót kezelni és emiatt emberek százmilliói őrjöngenek most veled együtt, vagy beszart az 50 éves mechanikai elvre épülő adattároló alkatrészed.
Azóta volt egy restart, már 60 megát tud! (három hónapja 180 volt, biztos megromlott)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8694 2016.08.24. 08:36

Necro írta:(három hónapja 180 volt, biztos megromlott)
Én már hallottam olyanról, hogy valami, valamikor jó volt, aztán kevésbé, végül teljesen elromlott. :kacsint:
Avatar
Necro

Hozzászólás #8695 2016.08.24. 08:43

DanielT írta:Én már hallottam olyanról, hogy valami, valamikor jó volt, aztán kevésbé, végül teljesen elromlott. :kacsint:
Nyilván semmi köze nincs ahhoz hogy fél éve a HDD led
1. folyamatosan világít, akár napokon át
2. ugyanabban a ritmusban villog, akár napokon át
Boot után eldől hogy 1 vagy 2. Ennyire szar gépem még soha nem volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8696 2016.08.24. 08:54

Necro írta:Nyilván semmi köze nincs ahhoz hogy fél éve a HDD led
1. folyamatosan világít, akár napokon át
2. ugyanabban a ritmusban villog, akár napokon át
Boot után eldől hogy 1 vagy 2. Ennyire szar gépem még soha nem volt.
Csak aztán nehogy az legyen, mint Deepnél, aki 1+ hónapig őrjöngött, hogy akad a Win10 miatt az egere és kiderült, hogy az egér miatt akadt az egere.

Neked folyamatosan problémád van a vinyóval és a végén lehet, hogy a vinyóval van a probléma. :miaz:
Avatar
Necro

Hozzászólás #8697 2016.08.24. 09:10

DanielT írta:Csak aztán nehogy az legyen, mint Deepnél, aki 1+ hónapig őrjöngött, hogy akad a Win10 miatt az egere és kiderült, hogy az egér miatt akadt az egere.

Neked folyamatosan problémád van a vinyóval és a végén lehet, hogy a vinyóval van a probléma. :miaz:
Közben leteszteltem a másikat is, az is ugyanolyan lassú (mármint 60Mb/sec).
Avatar
deep

Hozzászólás #8698 2016.08.24. 09:11

DanielT írta:Csak aztán nehogy az legyen, mint Deepnél, aki 1+ hónapig őrjöngött, hogy akad a Win10 miatt az egere és kiderült, hogy az egér miatt akadt az egere.
Ez még nem egy lefutott mérkőzés. Továbbra is tartom, hogy az az egér a legmesszebb menőkig hibátlan. Több gépen is tesztelve volt. Olyan bolygó együttállást szimatolok itt, ami 100k évente egyszer van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8699 2016.08.24. 11:10

DanielT írta:Csak aztán nehogy az legyen, mint Deepnél, aki 1+ hónapig őrjöngött, hogy akad a Win10 miatt az egere és kiderült, hogy az egér miatt akadt az egere.

Neked folyamatosan problémád van a vinyóval és a végén lehet, hogy a vinyóval van a probléma. :miaz:
Sőt, én hallottam olyat is, hogy valakinek random resetelt a gépe, és kiderült, hogy rossz a reset gomb! Tudom, elképesztően hangzik, de olvastam. Valahol. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8700 2016.08.24. 12:00

Moby írta:Sőt, én hallottam olyat is, hogy valakinek random resetelt a gépe, és kiderült, hogy rossz a reset gomb! Tudom, elképesztően hangzik, de olvastam. Valahol. :banplz:
:banplz:
Avatar
Necro

Hozzászólás #8701 2016.08.24. 13:27

Örülök hogy a nagyon kevés játékra szánható időmben már sokadjára a négyszázezres szarrakást kell túrni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8702 2016.08.24. 13:45

Necro írta:Örülök hogy a nagyon kevés játékra szánható időmben már sokadjára a négyszázezres szarrakást kell túrni.
Képzeld magad egy 60 milliós Bentley tulajdonos helyébe, akinek mondjuk beszarik a turbó a kocsijában. Megvan? Na. Ez a valóság.

Spoiler
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8703 2016.08.24. 13:52

Necro írta:Örülök hogy a nagyon kevés játékra szánható időmben már sokadjára a négyszázezres szarrakást kell túrni.
az tenyleg szomoru de am most 2016ban hddrol jatszol?
Avatar
Necro

Hozzászólás #8704 2016.08.24. 14:15

Micsu írta:az tenyleg szomoru de am most 2016ban hddrol jatszol?
Nem, csak gyanús lett hogy egy könyvtárba belépni 3 sec.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8705 2016.08.24. 16:06

Tudtátok, hogy a hónap végén több pontot dob a Firestrike? Majd megnézem, hogy a nyúlszexben is megnyilvánul-e ez.

Spoiler
Tudom, a kártyához mérten foscsimbók teljesítmény, nem érek rá vele foglalkozni, meg fingom sincs, hogy mit kellene, azon kívül, hogy kérek másikat a szilikonlottón vagy széthúzom. Gondolom , erősebb CPU-val és jobb RAM-okkal szokták hajtani.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.08.24. 16:09-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8706 2016.08.24. 16:07

Apropó, telepítgettem drivereket, és eltűnt a Hyperx Cloud II-m. Mármitn a Windows látja, még mutatja, is hogy küldi felé a hangot, de cseszik szólni. Kár, hogy Necro nem ér át átugrani user errort kezelni nálam, kedve tuti lenne hozzá.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8707 2016.08.24. 17:37

Zóanagyvarázsló írta:Apropó, telepítgettem drivereket, és eltűnt a Hyperx Cloud II-m. Mármint a Windows látja, még mutatja, is hogy küldi felé a hangot, de cseszik szólni. Kár, hogy Necro nem ér át átugrani user errort kezelni nálam, kedve tuti lenne hozzá.
Közben el kellett mennem itthonról, de hazaérve rájöttem: rossz portba dugtam vissza gépszerelés után.

Másik napi user error: nem ment a DVI-ről a HDMI! Pontosabban valamiért az Intel integrált cucca ment róla. Már éleztem is a kedvenc macsétámat, hogy éjszaka meglátogatom vele DT-t és Mobyt, mert erről ők tehetnek, meg a PC, de aztán rájöttem, hogy az alaplapi kártyába dugtam be, az a baj.

A fenébe, ma sem jutott semmi szívás a PC-vel, amit nem magamnak csináltam, mint egy fogyatékos :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #8708 2016.08.24. 17:43

Zóanagyvarázsló írta:Közben el kellett mennem itthonról, de hazaérve rájöttem: rossz portba dugtam vissza gépszerelés után.

Másik napi user error: nem ment a DVI-ről a HDMI! Pontosabban valamiért az Intel integrált cucca ment róla. Már éleztem is a kedvenc macsétámat, hogy éjszaka meglátogatom vele DT-t és Mobyt, mert erről ők tehetnek, meg a PC, de aztán rájöttem, hogy az alaplapi kártyába dugtam be, az a baj.

A fenébe, ma sem jutott semmi szívás a PC-vel, amit nem magamnak csináltam, mint egy fogyatékos :szomoru1:
Az egész témáról legyen elég annyi, hogy elsőre azt olvastam, hogy "az alaplapi hangkártyába dugtam be", és pozitív fejleményként éltem meg azt is, hogy egyszerűen csak rosszul olvastam :banplz:
Deazé grat a vashoz, örülök, hogy nem kellett szavazásig elvinni ezt a nem túl bonya képletet :)
Avatar
Necro

Hozzászólás #8709 2016.08.24. 17:50

Na troubleshoot indul, elég mélyről...

hdd.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #8710 2016.08.24. 17:53

Inkább triviális fasságokat kérdezek, mintsem ne kérdezzek meg valamit: ugye ahci-ben megy?
Avatar
Necro

Hozzászólás #8711 2016.08.24. 18:12

Moby írta:Inkább triviális fasságokat kérdezek, mintsem ne kérdezzek meg valamit: ugye ahci-ben megy?
Bios szerint igen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8712 2016.08.24. 18:12

Zóanagyvarázsló írta:Közben el kellett mennem itthonról, de hazaérve rájöttem: rossz portba dugtam vissza gépszerelés után.

Másik napi user error: nem ment a DVI-ről a HDMI! Pontosabban valamiért az Intel integrált cucca ment róla. Már éleztem is a kedvenc macsétámat, hogy éjszaka meglátogatom vele DT-t és Mobyt, mert erről ők tehetnek, meg a PC, de aztán rájöttem, hogy az alaplapi kártyába dugtam be, az a baj.

A fenébe, ma sem jutott semmi szívás a PC-vel, amit nem magamnak csináltam, mint egy fogyatékos :szomoru1:
:banplz:

Végül melyik kártya lett?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8713 2016.08.24. 18:17

Zóanagyvarázsló írta:Tudtátok, hogy a hónap végén több pontot dob a Firestrike? Majd megnézem, hogy a nyúlszexben is megnyilvánul-e ez.

Spoiler
Tudom, a kártyához mérten foscsimbók teljesítmény, nem érek rá vele foglalkozni, meg fingom sincs, hogy mit kellene, azon kívül, hogy kérek másikat a szilikonlottón vagy széthúzom. Gondolom , erősebb CPU-val és jobb RAM-okkal szokták hajtani.
A kukázott, rambugos cuccom (feszültségnövelés nélkül húzva) 13200 fölött eredményezett graphic score-t.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8714 2016.08.24. 18:27

Akkor aszongyátokmegnekem 970-el érdemes a nyulszekszet elkezdeni? Nemigen vágyom vissza a sötét pisi4 korszakba, szoval a 60 hoz ragaszkodnék. De ha esélytelen inkább várok vele 1070 ig, tán occsobb is lesz
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8715 2016.08.24. 18:33

aabyssx írta:A kukázott, rambugos cuccom (feszültségnövelés nélkül húzva) 13200 fölött eredményezett graphic score-t.
Örülök, de én nem a péniszméregetés miatt tettem be, hanem a szintlépés miatt. Nem kell buherálnom vele, húzogatnom, a futár is kihozta egy munkanappal később, garancia is van, a videomemória sem fog kifogyni alattam. Ennyi kellett. Olcsóbban jobb lett volna, de már az egész vergődés miatta nem ért annyit, mint az ára.

És először vettem le a 3 éves vasam oldalát a VGA beszereléséhez, annak idején sem én dobtam össze. Meg is lepett a rend és a tisztaság. Egész pöpec ez a CoolerMaster ház, csak pár lila LED hiányzik róla :banplz:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.08.24. 18:35-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8716 2016.08.24. 18:35

DanielT írta::banplz:

Végül melyik kártya lett?
Az adapteres kalandból következik, hogy nem Asus. A Palit JetStream, amit linkeltél. Inkább téged utáljalak miatta, ha nem tetszik, mint magamat egy másik miatt :idiota:

Szerk.: Végre játékra is kipróbáltam, egész jól fut vele az Overwatch, megérte az árát :zavart1:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.08.24. 18:36-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8717 2016.08.24. 18:36

Mekee írta:Akkor aszongyátokmegnekem 970-el érdemes a nyulszekszet elkezdeni? Nemigen vágyom vissza a sötét pisi4 korszakba, szoval a 60 hoz ragaszkodnék. De ha esélytelen inkább várok vele 1070 ig, tán occsobb is lesz
Technikai oldalról nyilatkozva: természetesen. Sok a barom, ne vezessen félre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8718 2016.08.24. 18:37

Zóanagyvarázsló írta:Az adapteres kalandból következik, hogy nem Asus. A Palit JetStream, amit linkeltél. Inkább téged utáljalak miatta, ha nem tetszik, mint magamat egy másik miatt :idiota:
Jajó, én ilyen mélységig nem vezettem vissza. :) Jól van, vállalom a felelősséget, azonos mértékben, mint a dicsőséget! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8719 2016.08.24. 18:39

A cuccok kiíratására a sarokba mit ajánlotok, mi a definitív? Most nyilván megnézném néhány játékban, hogy mennyire zabálja memóriákat meg a prozenteket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8720 2016.08.24. 18:41

Zóanagyvarázsló írta:A cuccok kiíratására a sarokba mit ajánlotok, mi a definitív? Most nyilván megnézném néhány játékban, hogy mennyire zabálja memóriákat meg a prozenteket.
Hűbazzeg, most komolyan innen indulsz? :D MSI Afterburner. Nem is tudom, hogy valaha felmerült -e alternatíva.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8721 2016.08.24. 18:43

Hogy b@sznák meg a havas környezetet... :((((

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8722 2016.08.24. 18:45

DanielT írta:Hűbazzeg, most komolyan innen indulsz? :D MSI Afterburner. Nem is tudom, hogy valaha felmerült -e alternatíva.
Ja, azt tudom, csak mióta egyszer fagyasztotta húzás után 30 óra alatt a gépemet, azóta persona non grata lett. (Tudom, az új driverek miatt van.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8723 2016.08.24. 19:05

Kipróbáltam a Playstation Now-ot a notin, input lag miatt használhatatlan.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8724 2016.08.24. 19:11

DanielT írta:Kipróbáltam a Playstation Now-ot a notin, input lag miatt használhatatlan.
Sony+stream=X

Ki az, aki a meglepődik, hogy az X az egy bűzölgő barna kupac?
Avatar
Necro

Hozzászólás #8725 2016.08.24. 19:30

Update: win10 reinstall, olvasási sebesség 190mb/sec...
Avatar
donatus13

Hozzászólás #8726 2016.08.24. 19:35

aabyssx írta:A kukázott, rambugos cuccom (feszültségnövelés nélkül húzva) 13200 fölött eredményezett graphic score-t.

4K tekken, lesz upgrade a rambugosról ?:D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #8727 2016.08.24. 20:06

Necro írta:Update: win10 reinstall, olvasási sebesség 190mb/sec...
undorito egy software
Avatar
deep

Hozzászólás #8728 2016.08.24. 20:19

DanielT írta:Hogy b@sznák meg a havas környezetet... :((((
Tök mindegy, mert multiplayer orientált dlc...
Avatar
arty

Hozzászólás #8729 2016.08.24. 20:19

Necro írta:Update: win10 reinstall, olvasási sebesség 190mb/sec...
Mostmég!
Avatar
arty

Hozzászólás #8730 2016.08.24. 20:22

Forza Horizon 1 (!!!) jön xbox one-ra. WHÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Még az FM4 kéne, meg persze kormánytámogatás - a régi játékok CSAK a kontival mennek :/

deazé ... ki örül és ugrál barom módjára velem együtt a szobában??!?!?! :)

(apró gond, hogy én anno megvettem digitben (is), pedig most ingyékapnám... a goldhoz (ami a havergoldjahómolva))
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8731 2016.08.24. 20:57

DanielT írta:Kipróbáltam a Playstation Now-ot a notin, input lag miatt használhatatlan.
M.I.N.Ő.S.É.G. Ma azt mondták ps-es ismerősök, hogy ez milyen jo, mert a pcsek is kiprobálhatják a konzolos minőségi játékokat, és majd ettől szaladnak ps-t venni.
Namámost ezek vagy már megvoltak annak akit érdekeltek, vagy gombokért vesz egy ps3at, és akkor nem annyira fosláda minőségben tolhatják. Plusz aki hozzászokott egy szinthez annak ma már a 720p majdnem 30frémmel nem lesz olyan hude élmény. Szerintem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8732 2016.08.24. 21:02

Mekee írta:M.I.N.Ő.S.É.G. Ma azt mondták ps-es ismerősök, hogy ez milyen jo, mert a pcsek is kiprobálhatják a konzolos minőségi játékokat, és majd ettől szaladnak ps-t venni.
Namámost ezek vagy már megvoltak annak akit érdekeltek, vagy gombokért vesz egy ps3at, és akkor nem annyira fosláda minőségben tolhatják. Plusz aki hozzászokott egy szinthez annak ma már a 720p majdnem 30frémmel nem lesz olyan hude élmény. Szerintem.
Ja, én most megint próbálom, de mivel kimaxoltam az előző generációt, percek óta azon szenvedek, hogy mégis mi a szart indítsak el, mert annyira nem érdekel semmi.

szerk: Végül na mi lett? Uncharted. Az is csak azért, hogy megnézzem, a mentésemet megtalálom -e a cloudban. Nem. Szóval a főmenüben kiléptem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #8733 2016.08.24. 21:23

phpBB [media]

Pro: Végre egy értelmes CoD a kurrensgennyen.
Kontra: Képes bericegni 60 alá, míg a titkárnő gpu-n 200 fps körüli az átlag nálam.
Avatar
Necro

Hozzászólás #8734 2016.08.24. 21:38

Na, win10 reinstall, anniversary update, steam+bnet fent, HDD led egyáltalán nem villog, lemezek kurva gyorsak.

Két napot adok neki.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8735 2016.08.24. 22:19

Nem.
Mert
1) az összes kijelzőm 1080p és a nézőtávolságból nincs gyakorlati haszna a 4K-nak,
2) a Tekken elavult, low budget grafikájához nem érdemes amúgy sem.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #8736 2016.08.24. 22:19

Zóanagyvarázsló írta:Tudtátok, hogy a hónap végén több pontot dob a Firestrike? Majd megnézem, hogy a nyúlszexben is megnyilvánul-e ez.

Spoiler
Tudom, a kártyához mérten foscsimbók teljesítmény, nem érek rá vele foglalkozni, meg fingom sincs, hogy mit kellene, azon kívül, hogy kérek másikat a szilikonlottón vagy széthúzom. Gondolom , erősebb CPU-val és jobb RAM-okkal szokták hajtani.
végre! :eljen:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8737 2016.08.24. 22:21

Zó bazeg, ebből is látszik, hogy mekkora elméleti-gamer(tm) vagy!
Amúgy vettél kártyát, vagy ezeket is csak copy-paste-eled valahonnan máshonnan, ahol olvastad? :mf2:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8738 2016.08.24. 22:43

DanielT írta:Kipróbáltam a Playstation Now-ot a notin, input lag miatt használhatatlan.
Az én régi tippem az volt, hogy valszeg azért ilyen alulméretezett szarok a jelengenerációs konzolok, mert arra számítottak a gyártók, hogy mára már normális lesz a cloud-gaming (gondolom a sony is ezért vásárolt be). Kár, hogy nem tartunk még ott.
Ez az egész user oldali buhera nem kéne.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8739 2016.08.24. 22:45

Zóanagyvarázsló írta:Örülök, de én nem a péniszméregetés miatt tettem be, hanem a szintlépés miatt. Nem kell buherálnom vele, húzogatnom, a futár is kihozta egy munkanappal később, garancia is van, a videomemória sem fog kifogyni alattam. Ennyi kellett. Olcsóbban jobb lett volna, de már az egész vergődés miatta nem ért annyit, mint az ára.
Ami még érdekes, hogy a CPU score-od is szarabb, mint a húzás nélküli(!) 3570-em.
Avatar
Moby

Hozzászólás #8740 2016.08.24. 22:47

aabyssx írta:Zó bazeg, ebből is látszik, hogy mekkora elméleti-gamer(tm) vagy!
Amúgy vettél kártyát, vagy ezeket is csak copy-paste-eled valahonnan máshonnan, ahol olvastad? :mf2:
Momentán a hangkártyába van dugva a monitor nála ha jól értem helyzetet. Szal egyelőre minden eredménye fenntartással kezelendő! :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #8741 2016.08.24. 22:53

Moby írta:Momentán a hangkártyába van dugva a monitor nála ha jól értem helyzetet. Szal egyelőre minden eredménye fenntartással kezelendő! :banplz:
Akkor ultra-jó a graphics score-ja. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8742 2016.08.24. 23:32

aabyssx írta:Zó bazeg, ebből is látszik, hogy mekkora elméleti-gamer(tm) vagy!
Amúgy vettél kártyát, vagy ezeket is csak copy-paste-eled valahonnan máshonnan, ahol olvastad? :mf2:
Bár igazad lenne, de sajnos gyakorlati drogos vagyok évi 1000+ játékórával és 30-40 végigjátszott játékkal (idén ez utóbbi nem elsz ennyi, mert kevesebb játékba ment sok óra). Sosem volt integrált videokártyám, így nem is számítottam reá, hogy több genitáliája van, most reflexből/idiotizmusból az elsőt megerőszakoltam, ami szembe jött, mert már próbáltam volna ki (és amúgy időre el kellett sietnem, mert az egyik hozzátartozóm kómában fekszik a kórházban, szóval kissé kapkodtam). Ez van, évek óta nem szereltem PC-t, utálom, játszani szeretek, nem hardverrel buherálni. Na, az elméletben sem érdekel túlzottan, mármint a szerelős vagy gépházas-képes kommenteket ugrom, azt, hogy mi várható erőben, ha vásárolni tervezek, nem.

Ezek alapján nyugodtan használhatod rajtam azt a címkét, amit a jól esik.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #8743 2016.08.25. 06:43

DanielT írta:Ja, én most megint próbálom, de mivel kimaxoltam az előző generációt, percek óta azon szenvedek, hogy mégis mi a szart indítsak el, mert annyira nem érdekel semmi.

szerk: Végül na mi lett? Uncharted. Az is csak azért, hogy megnézzem, a mentésemet megtalálom -e a cloudban. Nem. Szóval a főmenüben kiléptem.
Ó hát az csak plus-al megy, mitgondótá? Ingyé adnak felhőt? :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #8744 2016.08.25. 10:34

benőmenő írta:cod2 performansz.avi
Pro: Végre egy értelmes CoD a kurrensgennyen.
Kontra: Képes bericegni 60 alá, míg a titkárnő gpu-n 200 fps körüli az átlag nálam.
öröm nézni, ahogy az akkoriban BIVALYERŐS(tm), pécékiller, nemfailgenes, ezé a topiknak instanget háromhatvanon beszakad 30 frémig a gáma... háhogyazistenbe nem vittel el póvából A HÁRDVER a fakezű, balfasz infinitywardos majmok szutykát?

nem értem. majd dt minnyá elmagyarázza, remélem!
Avatar
arty

Hozzászólás #8745 2016.08.25. 10:37

Mekee írta:Ó hát az csak plus-al megy, mitgondótá? Ingyé adnak felhőt? :nezze:
viszont az legalább konzekvensen, minden játékban működik(?) és nem szopod be, hogy a my documentsben volt a save a winreinstall előtt... :beka2:

amugy zseniális, hogy ahoz h tudjam folytatni a játékom one-on (forzahorizon), vennem kell goldot, h felsynceljem a felhőbe a mentést 360on, amit lesyncel a one... (one-on egyébként a felhőmentés ingyévan :nezze: )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8746 2016.08.25. 10:49

arty írta:öröm nézni, ahogy az akkoriban BIVALYERŐS(tm), pécékiller, nemfailgenes, ezé a topiknak instanget háromhatvanon beszakad 30 frémig a gáma... háhogyazistenbe nem vittel el póvából A HÁRDVER a fakezű, balfasz infinitywardos majmok szutykát?

nem értem. majd dt minnyá elmagyarázza, remélem!
Persze, hogy elmagyarázom. Launcs fosport volt a COD2 és érdemes lehet megnézni, hogy milyen pc kellett akkoriban a tükör 60 futtatáshoz. Lehet, hogy gyenge is elég volt, nem tudom.

Egyébként: full új architektúrára kellett portolniuk rohadt gyorsan egy másikra készített cuccot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #8747 2016.08.25. 11:00

DanielT írta:Persze, hogy elmagyarázom. Launcs fosport volt a COD2 és érdemes lehet megnézni, hogy milyen pc kellett akkoriban a tükör 60 futtatáshoz. Lehet, hogy gyenge is elég volt, nem tudom.

Egyébként: full új architektúrára kellett portolniuk rohadt gyorsan egy másikra készített cuccot.
Cserébe te meg majd magyarázd már el, hogy az X360 -ba belerakott Xenos, vagyis X1800XT alapú GPU akkoriban nem került 450 dollárba és nem a high end volt... :miaz: Amibe ráadásul még betolták a speckó eDRAM -ot és az unified shader alapjait.

De kitartás, tuti sikerül mindenkit meggyőzni, hogy #Semmisemváltozott... :kacsint:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #8748 2016.08.25. 11:45

arty írta:öröm nézni, ahogy az akkoriban BIVALYERŐS(tm), pécékiller, nemfailgenes, ezé a topiknak instanget háromhatvanon beszakad 30 frémig a gáma... háhogyazistenbe nem vittel el póvából A HÁRDVER a fakezű, balfasz infinitywardos majmok szutykát?
nem értem. majd dt minnyá elmagyarázza, remélem!
Én sem értem, mert nekem Totti azt mondta, hogy a cod az 60 fps konzolon. :nemtudom:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #8749 2016.08.25. 12:08

Jó ez a playstationös Humble Bundle, exkluzívan az amerikai kontinensre. Persze accot lehet csinálni bárhonnan, de már csak elvből is bekaphatják.
Avatar
arty

Hozzászólás #8750 2016.08.25. 15:39

DanielT írta:Cserébe te meg majd magyarázd már el, hogy az X360 -ba belerakott Xenos, vagyis X1800XT alapú GPU akkoriban nem került 450 dollárba és nem a high end volt... :miaz: Amibe ráadásul még betolták a speckó eDRAM -ot és az unified shader alapjait.

De kitartás, tuti sikerül mindenkit meggyőzni, hogy #Semmisemváltozott... :kacsint:
a xenos nem x1800, inkább a későbbi 1900-hoz van több köze, arhitekturálisan...
de mit kell elmagyaráznom?

(amugy oké, a cod2 nyitó cím volt, de miért nem vitte el a világ akkori legerősebb gpu-ja erőből? PÓVÁBÓL, ahogy itt mondani szokás ...)

Vissza: “Leáldozott.hu”