A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78401 2024.09.11. 10:16

DanielT írta:Lófasz pécé jön ki ebből, cserébe az összes telibevert pécés okádéksággal. Nem valós alternatíva minőségben és user élményben. 2x ennyiért se.
Usertől függ. Ha minden játékban úgy lehetne választani a felbontás-fps-rt háromszögben mint az Insomniac cuccaiban akkor még egyet is értenék.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #78402 2024.09.11. 11:04

benőmenő írta:Kicsit számolgatva a bruttó 800 euró, használt cuccok nélkül az kb. egy Ryzen 7600X + 4060Ti + deszka + ram. Ebből a 8GB-os gpu ultragáz és tuti nem lesz elég gen végéig és még kell legalább egy táp meg egy ház amibe beleteszed.
Cserébe szerintem ezen sem fog 60 frémmel menni a GTA 6, pont ahogy konzolon sem. Ha prő, ha nem prő.


Storage se art... btw a PS5 PRÖ-ben 2TB lesz (jobb lett volna ODD + 1TB...).
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78403 2024.09.11. 11:42

TasManXT írta:Ezek után én nem csodálnám, ha a következő konzolhoz egyáltalán nem is terveznek optikai meghajtót kiadni és még a konktroller / táp kábel / hdmi is külön csomagolva lesz. Köszi Phil.
Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy a Pro tudja-e már a full hdmi 2.1 sávszélt.
Azt meg hogy a PSVR2-ről egy kurva szó nem volt, amikor az tudna még profitálni az extra gpu powából meg külön röhejes.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78404 2024.09.11. 11:45

DanielT írta:Lófasz pécé jön ki ebből, cserébe az összes telibevert pécés okádéksággal. Nem valós alternatíva minőségben és user élményben. 2x ennyiért se.
Most az az atlag facebook user jutot eszembe errol a postrol aki a nemet premium autokat szidja es dacia duster a hatterkepe :idiota:

Amennyit inflalodott a penz en nem csodalkozom az aron, a lemetmeghajto utani rinyan viszont igen, erdekel ez meg barkit is 2024ben? 400bol mar siman osszeraksz hasonlo pct, ev vegen meg jon az 5xxx szeria ami a ps6ot is szarazon bassza meg, ettol meg a regi karik olcsobbak lesznek, ergo jovore mar jobb pc is kijon ebbol az osszegbol valszeg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78405 2024.09.11. 12:01

Micsu írta:Most az az atlag facebook user jutot eszembe errol a postrol aki a nemet premium autokat szidja es dacia duster a hatterkepe :idiota:

Amennyit inflalodott a penz en nem csodalkozom az aron, a lemetmeghajto utani rinyan viszont igen, erdekel ez meg barkit is 2024ben? 400bol mar siman osszeraksz hasonlo pct, ev vegen meg jon az 5xxx szeria ami a ps6ot is szarazon bassza meg, ettol meg a regi karik olcsobbak lesznek, ergo jovore mar jobb pc is kijon ebbol az osszegbol valszeg.
Ebben a példában nekem a Pc élmény a Dacia Duster. :nezze: A német prémium meg a PS5 Pro, amibe még az alap dolgokat is külön kell megvenni, gyomorforgató felárral. Hát maradok a német prémiumnál autóban és gaming masínban is. :nemtom:
Avatar
Necro

Hozzászólás #78406 2024.09.11. 12:07

Mostanában összeraktunk pár gépet kollégáknak és én azért abban vagyok hogy alaplap 120k, tápegység (alja) 60k-tól felfele (mindig az a vége hogy veszünk egy egy generációval régebbi félkonfigot). Most megnéztem milyen prebuilt (új) gépek vannak 400-ért és inkább a halál, de ennyiből még használt alaktrészekből se tudnék jót csinálni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78407 2024.09.11. 12:35

Necro írta:Mostanában összeraktunk pár gépet kollégáknak és én azért abban vagyok hogy alaplap 120k, tápegység (alja) 60k-tól felfele (mindig az a vége hogy veszünk egy egy generációval régebbi félkonfigot). Most megnéztem milyen prebuilt (új) gépek vannak 400-ért és inkább a halál, de ennyiből még használt alaktrészekből se tudnék jót csinálni.
Gémingre AM5 alaplap az ilyen 50-80k. Attól függ milyen form factor és milyen extra igények vannak (pl wifi, usb-k száma). Ami nem kevés, mert én már a B450 Tomahawk 35 ezrénél is szívtam a fogam anno, de nem is 120 ezer.
Ha meló miatt fontos nekik a fullos PCIE 5 x16, meg PBO-val kicsikart pár százalék multithread alkalmazásokban az már valóban drágítja.
Ami fájóan drága továbbra is azok a GPU-k.
Avatar
deep

Hozzászólás #78408 2024.09.11. 13:12

Amíg a pc zséming ezen a jelenlegi Windows minőségen alapul, inkább soha többé nem játszom, mint hogy pc-n tegyem. Hamarabb veszem elő a 30 éves brick game 100 in 1 kvarcjátékot.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78409 2024.09.11. 15:44

Most xboxek feltorhetnek egy 500 dodos konzollal, ok ugy is betudjak nyelni a kezdeti bukot is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78410 2024.09.11. 16:34

Nálam közben csilingelt a platina az Astro Boton.
Szomorú hogy egy ilyen kis ötletes, aranyos cuccnak kell egyedül a hátán hordani egy komplett évet PS-en. Eszméletlen cuki az egész, minden pályán látni valami újat. Ja és a konzolos realtime particle/fluid szimuláció az kb. most ért el oda, amit Cerny a Knack-el szeretett volna demózni PS4-en.
Én elég béna vagyok a platformerekben (is) de annyira gyorsan tölt vissza és abszolút abszolválható távolságra vannak letéve a checkpointok hogy engem még az a néhány szivatósabb pálya sem zavart annyira hogy emiatt hagyjam ott a cuccot aznapra. 20 órát ír a dashboard, ami szerintem túlzás. Még a nyugger tempómban is inkább 15-nek mondanám nettó időben.
A nosztalgiát is csapágyasra járatták. Olyan PS2-es jrpg is kapott botokat, amikről azt sem tudtam hogy létezik.
Akinek anno bejött az ingynes Playroom és kedvet kapott egy 3D platformerhez akkor ez az ő játéka. Kellett már egy ilyen cím nagyon/10.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78411 2024.09.11. 18:13

Micsu írta:Most xboxek feltorhetnek egy 500 dodos konzollal, ok ugy is betudjak nyelni a kezdeti bukot is.
Náluk nem lesz félgen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78412 2024.09.11. 18:33

Wow, a Plucky Squire day1 benne lesz a PS+ extrában! ( source )
Így már nem kérdés hogy ki lesz próbálva. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78413 2024.09.11. 18:36

Moby írta:Náluk nem lesz félgen.
Hacsak nem ihleti meg oket a pro sikere :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #78414 2024.09.11. 18:46

deep írta:Amíg a pc zséming ezen a jelenlegi Windows minőségen alapul, inkább soha többé nem játszom, mint hogy pc-n tegyem. Hamarabb veszem elő a 30 éves brick game 100 in 1 kvarcjátékot.
A sony a windows minőséget minden nap lehozza a storejában, a szar túlárazott előfizetéseiben, a szoftveres fícsörökben, és az ócska gépeivel, amiből figyelmetlenégből csináltak egy jót, amit gyorsan ki is vezettek, nehogy bárki azt gondolja, mostmár ez lesz a default. Valójában a meleg szart próbáljátok egyik zsebből a másikba csempészni észrevétlenül, bízva abban, hogy majd elpárolog. Nemfog. Sőt. Látva, hogy mennyire nyerő szériában van a sony, lesz ott még belőle több is. Akkor meg mán nem mindegy melyik zsebben van? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #78415 2024.09.11. 18:52

Micsu írta:Hacsak nem ihleti meg oket a pro sikere :idiota:
Ez nekik csak akkor sikerülne, ha egy Concord alternatívát is mellé tudnának csapni. Ezt a gigantikus sikert másképp biztosan nem lehet lemásolni, ami erre a prora is vár!

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #78416 2024.09.11. 19:26

Moby írta:Ez nekik csak akkor sikerülne, ha egy Concord alternatívát is mellé tudnának csapni. Ezt a gigantikus sikert másképp biztosan nem lehet lemásolni, ami erre a prora is vár!

[img]https://i.ibb.co/V3wRqsH/image/img]
Tenyleg, lesz Concord bundle a PS5proból?! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #78417 2024.09.11. 19:39

Botond írta:Tenyleg, lesz Concord bundle a PS5proból?! :banplz:
Azzal jön mind! Előtelepítve, ha már a storeban a csóró szaroknak nem elérhető! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78418 2024.09.11. 19:56

Moby írta:Náluk nem lesz félgen.
Nextgen se...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78419 2024.09.11. 19:58

Moby írta:Ez nekik csak akkor sikerülne, ha egy Concord alternatívát is mellé tudnának csapni. Ezt a gigantikus sikert másképp biztosan nem lehet lemásolni, ami erre a prora is vár!

Kép
Megtettem a magam downvote-ját erre is meg a Cerny 9 perces nyomorék bemutatóra is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78420 2024.09.11. 19:58

benőmenő írta:Wow, a Plucky Squire day1 benne lesz a PS+ extrában! ( source )
Így már nem kérdés hogy ki lesz próbálva. :eljen:
Ott az Under The Waves is, ne felejtsétek megnézni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78421 2024.09.11. 21:03

Astro Bot Spoiler!!!!
Spoiler

Azért örülök hogy nem írta ki a játék hányszor futottam neki ennek! :lama:
Avatar
Botond

Hozzászólás #78422 2024.09.12. 08:10

Crew2 alapjáték tegnap éjjel még 319-400 forint között beszerezhető volt pc-ps-xbox platformokra, akit érdekel az esetleg nézzen rá, hogy még mindig így van e.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78423 2024.09.12. 18:54

Kirúgogatások és kussoltatgatások kicsimmel.

"Earlier today, it was reported that 650 employees were being laid off from Microsoft Gaming, with many of those said to be from Activision Blizzard. Things have been pretty quiet ever since, and it seems there's a good reason for that.

According to The Verge's Tom Warren, Xbox's social media teams were told to "go dark" for the day following the news, with the idea being to avoid an embarrassing "Feel the Burn" situation like last time. This refers to a tagline for a controller that was awkwardly revealed on the same day as four studio closures back in May."
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78424 2024.09.12. 18:57

DanielT írta:Kirúgogatások és kussoltatgatások kicsimmel.

"Earlier today, it was reported that 650 employees were being laid off from Microsoft Gaming, with many of those said to be from Activision Blizzard. Things have been pretty quiet ever since, and it seems there's a good reason for that.

According to The Verge's Tom Warren, Xbox's social media teams were told to "go dark" for the day following the news, with the idea being to avoid an embarrassing "Feel the Burn" situation like last time. This refers to a tagline for a controller that was awkwardly revealed on the same day as four studio closures back in May."
Szerintem a Nintendo az elmúlt 2 hét Sony és MS balafszkodásait látva még eltolta fél évvel a Switch 2-t. :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78425 2024.09.12. 19:48

benőmenő írta:Szerintem a Nintendo az elmúlt 2 hét Sony és MS balafszkodásait látva még eltolta fél évvel a Switch 2-t. :idiota:
Most azon gondolkoznak hogy akkor ok is adhatjak majd a switch2t 700dodoert, az o hiveik annyiert is megveszik :idiota:
Castle82

Hozzászólás #78426 2024.09.12. 21:37

DanielT írta:Lófasz pécé jön ki ebből, cserébe az összes telibevert pécés okádéksággal. Nem valós alternatíva minőségben és user élményben. 2x ennyiért se.


Ja lófasz pc. 4070 super 220 körül levadászható új bontatlan 3 év garral. Rárakod a kb 130-150k-t egy AM4-es Ryzennel 32gb rammal 1 terra m2-vel lappal házzal táppal és voálá a "lófasz pc" konkrétan hülyére veri a ps5 pro-t. 2x annyiért meg.....De tán jobb is hogy a konzoloknál maradsz a pc nem neked való amennyi fgaszságot összehordasz róla te tipikusan az a fajta """szaki""" lennél aki user errorok tömkelegét felhalmozva zokogna a neten hogy XY játék nem fut jól.... Talán ezért is tértél vissza a csodás konzol gamingra, látom elkezdődött a Ps5 Pro cirógatása is. :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78427 2024.09.13. 01:19

DanielT írta:Kirúgogatások és kussoltatgatások kicsimmel.

"Earlier today, it was reported that 650 employees were being laid off from Microsoft Gaming, with many of those said to be from Activision Blizzard. Things have been pretty quiet ever since, and it seems there's a good reason for that.

According to The Verge's Tom Warren, Xbox's social media teams were told to "go dark" for the day following the news, with the idea being to avoid an embarrassing "Feel the Burn" situation like last time. This refers to a tagline for a controller that was awkwardly revealed on the same day as four studio closures back in May."
Az a kérdés, kiket rúgtak ki, miért és hogyan. Ha bejelentenék, hogy diverzitásszakértőket, már vennél újra XSX-et. Biztos vagyok benne, hogy van/volt ennyi fölösleges állás még a vízfejnél. Abban, hogy volt-e ennyi kreatív fejlesztő, abban már nem :idiota:

Mindenesetre a hírek corporate és supporting kirúgottakról szól, akikre szükség van, de nem minden mennyiségben egy összeolvadás után. A Tango Gameworks körül történtek azért fájdalmasabbak voltak. De valószínűleg a Sony oldalán sem mindegy számodra sem, hogy a Team Asobit zárják be, mert nem elég nagy siker az Astrobot, vagy a Bungie nyomaitól tisztítják meg napalmmal magukat és a játékipart :violent:

Amikor lejár az előfizetésem lassan, és látják, hogy nem hosszabbítom meg, az is állások ezreibe kerülhet :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78428 2024.09.13. 01:20

Castle82 írta:Ja lófasz pc. 4070 super 220 körül levadászható új bontatlan 3 év garral. Rárakod a kb 130-150k-t egy AM4-es Ryzennel 32gb rammal 1 terra m2-vel lappal házzal táppal és voálá a "lófasz pc" konkrétan hülyére veri a ps5 pro-t. 2x annyiért meg.....De tán jobb is hogy a konzoloknál maradsz a pc nem neked való amennyi fgaszságot összehordasz róla te tipikusan az a fajta """szaki""" lennél aki user errorok tömkelegét felhalmozva zokogna a neten hogy XY játék nem fut jól.... Talán ezért is tértél vissza a csodás konzol gamingra, látom elkezdődött a Ps5 Pro cirógatása is. :kuss:
Ha már cirógatás, amennyibe kerül, még a szobájában felmosni is csak mikroszálas törlőkendővel mernék. Inkább vennék még egy PC-t, mint PS5 Prót, nevetséges az ára, játék meg minek rá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78429 2024.09.13. 07:27

Zóanagyvarázsló írta:Ha már cirógatás, amennyibe kerül, még a szobájában felmosni is csak mikroszálas törlőkendővel mernék. Inkább vennék még egy PC-t, mint PS5 Prót, nevetséges az ára, játék meg minek rá.
Mi mással lehet normálisan felmosni, mint mikroszálas törlőkendővel? :ijedt: :ijedt: :ijedt: Csak azt használok erre (is). Ezek szerint méltó vagyok a gépre? :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78430 2024.09.13. 08:50

Zóanagyvarázsló írta:Az a kérdés, kiket rúgtak ki, miért és hogyan. Ha bejelentenék, hogy diverzitásszakértőket, már vennél újra XSX-et. Biztos vagyok benne, hogy van/volt ennyi fölösleges állás még a vízfejnél. Abban, hogy volt-e ennyi kreatív fejlesztő, abban már nem :idiota:

Mindenesetre a hírek corporate és supporting kirúgottakról szól, akikre szükség van, de nem minden mennyiségben egy összeolvadás után. A Tango Gameworks körül történtek azért fájdalmasabbak voltak. De valószínűleg a Sony oldalán sem mindegy számodra sem, hogy a Team Asobit zárják be, mert nem elég nagy siker az Astrobot, vagy a Bungie nyomaitól tisztítják meg napalmmal magukat és a játékipart :violent:

Amikor lejár az előfizetésem lassan, és látják, hogy nem hosszabbítom meg, az is állások ezreibe kerülhet :banplz:
Phil úgy küzd az ezred százalékos pozitív mérlegért, mintha az élete múlna rajta. És közben tényleg.

Pedig csak ki kéne adniuk egy 800 eurós lemez nélküli gépet, azon lenne legalább valamennyi haszon. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78431 2024.09.13. 10:50

A Játékállomás Ötödik, -ezúttal Professzionális- kiadásának összeállítása megkeződött!

Kép
Avatar
donatus13

Hozzászólás #78432 2024.09.13. 12:19

Castle82 írta:Ja lófasz pc. 4070 super 220 körül levadászható új bontatlan 3 év garral. Rárakod a kb 130-150k-t egy AM4-es Ryzennel 32gb rammal 1 terra m2-vel lappal házzal táppal és voálá a "lófasz pc" konkrétan hülyére veri a ps5 pro-t. 2x annyiért meg.....De tán jobb is hogy a konzoloknál maradsz a pc nem neked való amennyi fgaszságot összehordasz róla te tipikusan az a fajta """szaki""" lennél aki user errorok tömkelegét felhalmozva zokogna a neten hogy XY játék nem fut jól.... Talán ezért is tértél vissza a csodás konzol gamingra, látom elkezdődött a Ps5 Pro cirógatása is. :kuss:

Nem hozol ki 800 euróból tisztán olyan pc-t mint egy ps5 pro. De nem is kell. Egy pc sokkal multifunkcionálisabb cucc, de az tény, hogy pusztán játékra a konzol jobb deal. Mondom ezt vér pc-sként. Igaz nálam a rohadvány kontrollerek miatt bukott el az egész konzolozás nem is az áron.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78433 2024.09.13. 12:38

DanielT írta:A Játékállomás Ötödik, -ezúttal Professzionális- kiadásának összeállítása megkeződött!

Kép
Az munka :banplz:
Ez a duster hatso doboza? :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78434 2024.09.13. 12:38

donatus13 írta:Nem hozol ki 800 euróból tisztán olyan pc-t mint egy ps5 pro. De nem is kell. Egy pc sokkal multifunkcionálisabb cucc, de az tény, hogy pusztán játékra a konzol jobb deal. Mondom ezt vér pc-sként. Igaz nálam a rohadvány kontrollerek miatt bukott el az egész konzolozás nem is az áron.
Plusz ingyenes multi, filléres optikai meghajtó, ami kevésbé is szükséges. Egyébként is nagyobb és olcsóbb kiegészítős mozgástér. Illetve használtpiaccal szemben jobb akciók, bundle-ök, illetve PS Plusszal szemben PC-s ganépassz (ami lényegesen olcsóbb, mint a boxos vagy az Ultimate).

Egyéni megszokásoktól, preferenciától is függ, de csak játékra saját magam számára nem látom a spórolási potenciált a PS5 Próban. De legalább a kínálata kisebb, illetve BC-ben, modokban is gyengébb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78435 2024.09.13. 12:39

DanielT írta:A Játékállomás Ötödik, -ezúttal Professzionális- kiadásának összeállítása megkeződött!

Kép
Szerintem az elmúlt 15 évben nem 2500 forintnál többért optikai meghajtót. Ez mennyivel volt olcsóbb? :buck:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78436 2024.09.13. 12:58

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem az elmúlt 15 évben nem 2500 forintnál többért optikai meghajtót. Ez mennyivel volt olcsóbb? :buck:
48k és kb beszerezhetetlen jelenleg... Elég undorító érzés volt egyébként megvenni, ezt azért bevallom.

Screenshot_20240913_115820_Chrome.jpg
Avatar
donatus13

Hozzászólás #78437 2024.09.13. 12:59

Zóanagyvarázsló írta:Plusz ingyenes multi, filléres optikai meghajtó, ami kevésbé is szükséges. Egyébként is nagyobb és olcsóbb kiegészítős mozgástér. Illetve használtpiaccal szemben jobb akciók, bundle-ök, illetve PS Plusszal szemben PC-s ganépassz (ami lényegesen olcsóbb, mint a boxos vagy az Ultimate).

Egyéni megszokásoktól, preferenciától is függ, de csak játékra saját magam számára nem látom a spórolási potenciált a PS5 Próban. De legalább a kínálata kisebb, illetve BC-ben, modokban is gyengébb.

Én csak pusztán vasra gondoltam, szerintem abban jó áron van, minden másban egy bukott dolog a pc-hez képest ez tény. Őszintén szólva sosem tudtam a sony miért nem állt még át játékfejlesztésre pusztán, na nem ilyen concordok létrehozása végett de igazából a konzoloknak már rég döglöttnek kéne lennie.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #78438 2024.09.13. 13:00

DanielT írta:48k és kb beszerezhetetlen jelenleg... Elég undorító érzés volt egyébként megvenni, ezt azért bevallom.

Screenshot_20240913_115820_Chrome.jpg

48k az aztán korrekt. Undorító rohadt férgek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78439 2024.09.13. 13:08

donatus13 írta:48k az aztán korrekt. Undorító rohadt férgek.
Nulláról kevesen fognak pro-t venni, aki meg igen, annak meg majdnem felesleges. Ez inkább annak kell, akinek van már lemezes gyűjteménye. Ha most slimje van, akkor neki nem nagyon jelent plusz költésget, mert átrakja ameghajtót, felcseréli az oldallapokat, és csókolom. Ez annak szopás, akinek fat gépe an, és arról vált.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78440 2024.09.13. 13:10

donatus13 írta:48k az aztán korrekt. Undorító rohadt férgek.
Elég pontos definíció! :taps: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #78441 2024.09.13. 13:11

Én spect át is tudnám tenni, pedig azt sem tudom lesz-e pro-m, de amikor láttam, hogy vásárolják fel a meghajtókat, azért csak vettem egyet én is :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78442 2024.09.13. 13:13

Moby írta:Én spect át is tudnám tenni, pedig azt sem tudom lesz-e pro-m, de amikor láttam, hogy vásárolják fel a meghajtókat, azért csak vettem egyet én is :idiota:
Nem bírsz a véreddel! :banplz: Helyes, legalább szállítod megint a tuti infókat! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #78443 2024.09.13. 13:17

DanielT írta:Nem bírsz a véreddel! :banplz: Helyes, legalább szállítod megint a tuti infókat! :eljen:
És hát rohadtnagy szükségem is van rá, hiszen kereken nulla darab lemezem van :banplz: Jól jöhet még bármire. Jön a mindent elborító özönvíz, lehet, hogy a hajósok csak ps5 disc driverét lesznek hajlandóak befogadni :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78444 2024.09.13. 13:22

Moby írta:Nulláról kevesen fognak pro-t venni, aki meg igen, annak meg majdnem felesleges. Ez inkább annak kell, akinek van már lemezes gyűjteménye. Ha most slimje van, akkor neki nem nagyon jelent plusz költésget, mert átrakja ameghajtót, felcseréli az oldallapokat, és csókolom. Ez annak szopás, akinek fat gépe an, és arról vált.
Ez konkrétan én vagyok. Spider 2, Astro is lemezen várja, hogy nyomjam és FF Rebirth is azon fog valszeg ugrani, de lehet bevárom plusban.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78445 2024.09.13. 14:04

Moby írta:Én spect át is tudnám tenni, pedig azt sem tudom lesz-e pro-m, de amikor láttam, hogy vásárolják fel a meghajtókat, azért csak vettem egyet én is :idiota:
Rajtad kívül itt mindenki tudja, lesz-e Pród, de nyugi, nem spoilerezzük le :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78446 2024.09.13. 14:05

donatus13 írta:Én csak pusztán vasra gondoltam, szerintem abban jó áron van, minden másban egy bukott dolog a pc-hez képest ez tény. Őszintén szólva sosem tudtam a sony miért nem állt még át játékfejlesztésre pusztán, na nem ilyen concordok létrehozása végett de igazából a konzoloknak már rég döglöttnek kéne lennie.
Ezt értem, csak kiegészítettem, ha már a multifunkcionalitás felmerült, mert hát nem a vassal játszunk, hanem a játékokkal a vason.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78447 2024.09.13. 14:06

DanielT írta:Ez konkrétan én vagyok. Spider 2, Astro is lemezen várja, hogy nyomjam és FF Rebirth is azon fog valszeg ugrani, de lehet bevárom plusban.
De jut eszembe, nyomhatnám végülis ezek nem létező verzióját a filléres és sokkal jobb pécén... :falbav:
Avatar
Moby

Hozzászólás #78448 2024.09.13. 14:40

Zóanagyvarázsló írta:Rajtad kívül itt mindenki tudja, lesz-e Pród, de nyugi, nem spoilerezzük le :idiota:
Ha gecihangos lesz, nem lesz próm.
Avatar
Botond

Hozzászólás #78450 2024.09.13. 16:35

Végre ezt le bírtak koppintani az appletől, ahol már vagy 10 éve ez van!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78451 2024.09.13. 16:52

Botond írta:Végre ezt le bírtak koppintani az appletől, ahol már vagy 10 éve ez van!
Pedig ott aztán komoly játékplatform vanik, a '80-as években a Wizardry is náluk volt superior!
Avatar
Botond

Hozzászólás #78452 2024.09.13. 17:13

Zóanagyvarázsló írta:Pedig ott aztán komoly játékplatform vanik, a '80-as években a Wizardry is náluk volt superior!
Hát ugye ott nem csak játékok vannak így Family sharelve, hanem filmek, zenék, nem játék appok és a minden is.
Szóval ez a steam megoldás egyelőre elég fapad, de majd szintet fog ez is lépni, amikor szentFíl felvásárolja őket!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78453 2024.09.13. 17:44

Botond írta:Hát ugye ott nem csak játékok vannak így Family sharelve, hanem filmek, zenék, nem játék appok és a minden is.
Szóval ez a steam megoldás egyelőre elég fapad, de majd szintet fog ez is lépni, amikor szentFíl felvásárolja őket!
Ez nagyon releváns a témához, majd szólj, ha sört is meg lehet osztani meg porszívót.
Avatar
eje75

Hozzászólás #78454 2024.09.13. 18:05

Nekem már meg is jött a PRÖ-m.... pont aznap lett kész, amikor szotyi bemutatta
Spoiler
pro.png
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #78455 2024.09.13. 18:25

eje75 írta:Nekem már meg is jött a PRÖ-m.... pont aznap lett kész, amikor szotyi bemutatta
Spoiler
pro.png
Rég láttunk! :wave: 4090 lett? Mire volt kevés a 4080 Super?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78456 2024.09.13. 19:21

eje75 írta:Nekem már meg is jött a PRÖ-m.... pont aznap lett kész, amikor szotyi bemutatta
Spoiler
pro.png
Egy klasszikus unknown piaci Adibas Reobek GPU? :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #78457 2024.09.13. 19:58

benőmenő írta:Rég láttunk! :wave: 4090 lett? Mire volt kevés a 4080 Super?
Nem, szerintem most lett Ejének 4080super, csak a timespy nem ismeri.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78458 2024.09.13. 20:32

Moby írta:Nem, szerintem most lett Ejének 4080super, csak a timespy nem ismeri.
Hacsak 7 perc alatt nem cserélte ki a kártyát, és futtatta le reboot után a TimeSpy-t. Persze lehetne két külön vas is (azaz összesen három), de a TimeSpy- és TimeSpy Extreme-adatok alapján nem ez a kézenfekvő válasz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78459 2024.09.13. 20:49

Zóanagyvarázsló írta:Hacsak 7 perc alatt nem cserélte ki a kártyát, és futtatta le reboot után a TimeSpy-t. Persze lehetne két külön vas is (azaz összesen három), de a TimeSpy- és TimeSpy Extreme-adatok alapján nem ez a kézenfekvő válasz.
Rendesen vakok vagytok :D Futtatta a sima timespy-t 3 napja, meglett az új gépe, és azon lefuttatta a simát megint, meg az extreme-t. Ez két konfig, csak az új konfigját nem ismeri a régi timespy. Mi olyan bonyás ezen?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78460 2024.09.13. 21:02

Moby írta:Rendesen vakok vagytok :D Futtatta a sima timespy-t 3 napja, meglett az új gépe, és azon lefuttatta a simát megint, meg az extreme-t. Ez két konfig, csak az új konfigját nem ismeri a régi timespy. Mi olyan bonyás ezen?
Olvasd el mit írtam, mert pont ugyanezt vezettem le, csak iróniával indítottam. Aztán vagy inkább előtte leállhatsz a metillel, bár vele nagyobb buli vezetni a világtalanokat :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78461 2024.09.13. 23:38

Es a result mitol lett 2x annyi? :wow3:
Jah hogy az egyik extreme :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #78463 2024.09.14. 12:40

Eddig ebből a listából a flintlockot láttam, az mondjuk simán lehozza a concord színvonalát.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #78464 2024.09.14. 12:44

Moby írta:Eddig ebből a listából a flintlockot láttam, az mondjuk simán lehozza a concord színvonalát.
Azt miért előzte meg egyáltalán várakozás? Kezdettől fogva ergyának tűnt, ezt minden másra nem mondanám el.
Avatar
Moby

Hozzászólás #78465 2024.09.14. 13:07

Zóanagyvarázsló írta:Azt miért előzte meg egyáltalán várakozás? Kezdettől fogva ergyának tűnt, ezt minden másra nem mondanám el.
Nemtudom, szerintem nem előzte meg várakozás, ahogy a concordot sem. Az ezekből a listákból kikanakalzható siker szempontjából a várakozás annyira nem érdekes, illetve olyan szempontból igen, ha valami olyan bukik, amitől nem várják a játékosok, annak azért nagyobb a viszhangja. A minden más az inkább kérdéses. Mondjuk én nem nagyon látom mitől lesz siker egy AC shadow, ahol már most a négerszamuráj a legérdekesebb része, de ettől még lehet az.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #78466 2024.09.14. 13:41

Moby írta:Nemtudom, szerintem nem előzte meg várakozás, ahogy a concordot sem. Az ezekből a listákból kikanakalzható siker szempontjából a várakozás annyira nem érdekes, illetve olyan szempontból igen, ha valami olyan bukik, amitől nem várják a játékosok, annak azért nagyobb a viszhangja. A minden más az inkább kérdéses. Mondjuk én nem nagyon látom mitől lesz siker egy AC shadow, ahol már most a négerszamuráj a legérdekesebb része, de ettől még lehet az.
Hat ha az is bukik akk valszeg rippelodik az Ubi
Avatar
Moby

Hozzászólás #78467 2024.09.14. 13:47

Micsu írta:Hat ha az is bukik akk valszeg rippelodik az Ubi
Vagy átalakul valami kisebbé és normálisabbá. Érdekes, meg vicces önmagában a concorde bukása, de az én szempontomból az, hogy a concorde bukik, az Astro meg siker, az egy tök jó üzenet. Ennek kéne történnie mindenhol.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78468 2024.09.14. 14:45

Ha már Ubi, akkor ez is egy érdekes állapot: 2014-es szinten a részvények értéke. 83 dollár is volt, most meg így néz ki a Szarwarsz, Avatar, Négerszamuráj, Kalózoshulladék gyáros kretének állapota:

Screenshot_20240914_144202_Chrome.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78469 2024.09.14. 14:50

Keresd meg ugyanezt a képet 2023 ból, szintén Xbox vonalon, még viccesebb lesz. Ugyanezek a címek plusz amik megjelentek és Redfallá váltak. 2025 - ben is ugyanezt a listát fogjuk nézni. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #78470 2024.09.14. 20:49

Lepörgött az Astro Bot credits.

Nyilván ez még nem a játék vége, mert össze kéne szedni mindent és platinával zárni. Meg is lesz, csak kérdés, hogy bevárok - e vele egy esetleges Própecset. Bár ezen nem nagyon van mit javítani, szóval sok értelme nincs.

Jó játék, nagyon erős Mario Galaxy+Odyssey inspirációval és ez nyakonöntve a Playstation brand cukiskodásával. A Playroom után ez a része már nem ütött akkorát, de azért persze jópofa, csak harmadszor ez már nem fog elmenni, szóval remélem az Asobi mást is csinál majd.

A kontroller effektek, hangok stb csúcsra járatva, ebből ennél többet kihozni soha nem fog senki.

Alapvetően még az Xbox elmúlt 15 évének platformereihez tudnám hasonlítani... Ha létezne azoknál a gyökereknél ilyen.

Akinek a műfaj érdekes, nyilván kihagyhatatlan darab.

Vissza: “Leáldozott.hu”