A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #77911 2024.07.12. 16:55

Micsu írta:Ganydroid vagy Almakarosult? Melyik kezemre ussek ugye :fogmosas:
gánydroidon néha kölkök mondják, hogy már day1 sem "supported" a telójuk, szóval ja :D (eközben az én kettővel régebbi androidos telóm meg supported....)

természetesen androidra is pont ugy igaz, hogy játékplatformként értelmezhetetlen, ahogy az almás. vagy még jobban. valszeg sokkal jobban :D
Avatar
arty

Hozzászólás #77912 2024.07.12. 16:56

Botond írta:Benő, nézd a csoda!

Itt a 30 frém capes resi4 iphone15pron, digital foundry kimérte.

Itten meg ugyanaz a resi4 m2 és m4 chipes ipadeken. Dehát, az egyiken 45-65 frém, a másikon meg 68-80 frém. Hogyan? És a 30as cap az iphoneról?! Ilyen csodák vannak? Mi lesz itt a következő?! Az izlandi kék lagunában menni fog a resi4 vagy ac mirázs 80 frémmel?!

Minden nap egy csoda!
remélem almánál sincs refund, ahogy sonynál! és akkor ez egy minigém: amit veszel vajon használhatatlan szar 2 évig vagy méghasználhatatlanabb szar 4 évig!? :P

Botond írta:Hogyne. Alusisakot igazítsad meg, mert picit félre van csúszva. :D
az almaplatformhoz képest a nintendó digit stórjai is maguk az örökkévalóságok :) alusisakban vagy anélkül, akár.

jó, tudom, a civ6 már 2 éve nem lett levéve és még talán gém módban is használható lesz! (és utána? ;) )
Avatar
Botond

Hozzászólás #77913 2024.07.12. 19:07

arty írta:remélem almánál sincs refund, ahogy sonynál! és akkor ez egy minigém: amit veszel vajon használhatatlan szar 2 évig vagy méghasználhatatlanabb szar 4 évig!? :P

az almaplatformhoz képest a nintendó digit stórjai is maguk az örökkévalóságok :) alusisakban vagy anélkül, akár.

jó, tudom, a civ6 már 2 éve nem lett levéve és még talán gém módban is használható lesz! (és utána? ;) )
De mielőtt hülyeségeket mondasz egy minimál guglizást tegyél már bele.
Az ac Mirage free download, letöltöttem én is, első fejezetet végig lehet tolni, megnézni milyen, és utána lehet eldönteni, hogy megveszed a full játékot, azaz unlockolod a többi fejezetet avagy sem.
Civ6 is így van amúgy, letölthető, 60 kör ingyen, hogy megnézd milyen és utána veszed vagy nem. Ez nem a konzolos lopás, hogy hazaviszed a lemezt és pofára esés van.

A nem elérhető sztori esetén is kéne minimál guglizás. 32ről 64 bitre váltás volt. Azóta amelyik fejlesztő nem patchelt 64re a cuccával, azok a játékok úgy elérhetőek, mint a pgr4 xboxon. Kell hozzá régi hw. Ennyi történik. Ez nem az Apple sara, mindenki maga dönti el, hogy patchel 64 bitre avagy sem. Nekem csomó cuccom ragadt 32 biten, de van 32 bites hw-em is, egy régi ipad4, arra tudom ezeket telepíteni és futnak is. Az újabb hw-eken meg nem fut, mint a ps3–>ps4 váltás anno, rémlik?

Szóval kurvára rossz minden párhuzamod. Nem akkora hülyeség, mint Benő párhuzama, hogy ezért kell telefont venni fel milláért, hogy mirázs, mint a pc is drágább csak játszani, és tegyünk úgy mintha csak arra lenne jó és azért van a hw felár.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77914 2024.07.12. 19:08

Továbbra is kellemesen fekély az AMD megoldása, utolsó remény a PS5 Pro -ban van.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #77915 2024.07.12. 20:07

Na megnéztem magamnak ezt az ac mirázst az iphine15pron, hogy ne YouTube videókból kelljen tájékozódni.
Kinézetre pont ugyanazt tudja, amit az ac4/rogue tudott switchen, ami ilyen 6-7 colon is az elmegy kategória, kb mint a liberationHD volt, szóval az ac kinézet legalja check.
Telefonon fél óra alatt 40% aksi töltöttség mínusz check.
Tűzforróra melegedő telefon check. Mondjuk nem a kezemben volt, hanem az asztal lapon, szóval ez pillanatnyilag tökmindegy amúgy.
Fél óra alatt egyszer volt, hogy beakadt az egész 0 frémre vagy három másodpercre, szóval frémdrop is check.
Játék közben nem volt bántó frém hullámzás, mert hát a prologueban azért nincs tömeg, de cserébe az ingame átvezető részekben eldob egy frémet és zökken egyet az egész feeling az szintén check.

Összességében azért így is impresszív jópofaság ez, hogy ilyen is van már, majd vmikor folytatom a tutorialt, de 20ezret tuti nem adok a teljes játékért az biztos.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77916 2024.07.13. 08:45

DanielT írta:Továbbra is kellemesen fekély az AMD megoldása, utolsó remény a PS5 Pro -ban van.

[video]https://youtu.be/el70HE6rXVvideo]
Nekem továbbra is az nem derül ki ezekből a videókból, hogy valós körülmények között mit tud ez a 3 technó. Mert értem, hogy a 7800x3d+4090SLI-vel a maxot kiutazva a dlss szebb, jobb, több, csak hát a 4090sli-nél ez ugye pont kurvamindegy, mert hát ott a natív8k@ultra is 600 frémmel megy, de mondjuk egy valós 13700k+3060 vagy 7700x+3060 konfigban mit tud a kettő? Mert egy ilyen gépen megy maxon az fsr vagy az intel megoldása, de a dlss esetén egy ilyen config csak 240p-ről tud upscalelni 360p-re, akkor kvázi kurvamindegy, hogy a 4090sli-vel elméletileg lehetne szebb, mint az fsr, csak éppen nem az.

Szóval érdekes teszt, de a mindennapokban azért elég haszontalan a kapott infómennyiség. Limites szituban kéne ezt megnézni, hogy a mindennapokban, amikor erre a technóra valóban szükség van, akkor mit tudnak. Ott a videóban a steam hw survey, hogy az 1440p a leggyakoribb, azért nézte azt, akkor a teszt config miért nem hasonló, hogy valójában mit jelent ez az átlag usernek?!
Avatar
Moby

Hozzászólás #77917 2024.07.13. 12:20

Botond írta:Nekem továbbra is az nem derül ki ezekből a videókból, hogy valós körülmények között mit tud ez a 3 technó. Mert értem, hogy a 7800x3d+4090SLI-vel a maxot kiutazva a dlss szebb, jobb, több, csak hát a 4090sli-nél ez ugye pont kurvamindegy, mert hát ott a natív8k@ultra is 600 frémmel megy, de mondjuk egy valós 13700k+3060 vagy 7700x+3060 konfigban mit tud a kettő? Mert egy ilyen gépen megy maxon az fsr vagy az intel megoldása, de a dlss esetén egy ilyen config csak 240p-ről tud upscalelni 360p-re, akkor kvázi kurvamindegy, hogy a 4090sli-vel elméletileg lehetne szebb, mint az fsr, csak éppen nem az.

Szóval érdekes teszt, de a mindennapokban azért elég haszontalan a kapott infómennyiség. Limites szituban kéne ezt megnézni, hogy a mindennapokban, amikor erre a technóra valóban szükség van, akkor mit tudnak. Ott a videóban a steam hw survey, hogy az 1440p a leggyakoribb, azért nézte azt, akkor a teszt config miért nem hasonló, hogy valójában mit jelent ez az átlag usernek?!
Telejesen mindegy milyen hardveren fut. A végeredmény ugyanaz lesz. Nem skálázódik a hardverrel, ahogy az FSR sem, és a XESS sem.


/mivel ez is csak számítás a renderidőt természetesen befolyásolja a hardver teljesítmény, de itt a hihetlengyors és a nagyonkurvagyors közötti skáláról beszélünk, hiszen a lényege az, hogy sokkal gyorsabb ezt kiszámítani, mint a nagyobb felbontást. és ez bármilyen támogatott hardver esetén bármilyen körülmények között igaz lesz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77918 2024.07.13. 12:33

Moby írta:Telejesen mindegy milyen hardveren fut. A végeredmény ugyanaz lesz. Nem skálázódik a hardverrel, ahogy az FSR sem, és a XESS sem.


/mivel ez is csak számítás a renderidőt természetesen befolyásolja a hardver teljesítmény, de itt a hihetlengyors és a nagyonkurvagyors közötti skáláról beszélünk, hiszen a lényege az, hogy sokkal gyorsabb ezt kiszámítani, mint a nagyobb felbontást. és ez bármilyen támogatott hardver esetén bármilyen körülmények között igaz lesz.
Akkor a frémgen tök fölösleges is meg a drága gpu, mert ha ez bármin instant kiszámolódik, akkor elég egy mobil 3050es mindenkinek és ott a dlss3.7 jóság végtelen frémmel, minden más kidobott pénz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77919 2024.07.13. 12:50

Botond írta:Akkor a frémgen tök fölösleges is meg a drága gpu, mert ha ez bármin instant kiszámolódik, akkor elég egy mobil 3050es mindenkinek és ott a dlss3.7 jóság végtelen frémmel, minden más kidobott pénz.
Ezt én most nem tudom dekódolni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77920 2024.07.13. 13:09

Ha egy 3050-en 30msec egy frém legenerálása egy adott felbontásra, akkor ugyanazt alacsonyabb frémen kirendereleni, plusz felszkélelni DLSS-el(vagy akármivel) mondjuk 20msecrender+2msec upscaling. Ezek légbölkapott számok, de vegyük ezt szemléltetésül. Lesz 8msec nyereséget, ennyivel fog gyorsabban futni a játékod. 30fps helyett lesz 45.
Ugyanez 4090-enen ugy alakul, hogy mondjuk 10 msec lenne natívban, ehelyett lesz 6msec+300microsec. 100 fps helyett lesz 160.
A véegerdmény mindkét esetben pixelpontosan ugyanaz lesz. Tökugyanazt fogod a végén kapni mndkét vga-val, csak az egyiken minden gyorsabban ment végbe.
Szerintem ennyire nem bonyolult ez, de mivel nem értem amit írsz, így most az sem biztos, hogy ez válasz bármire.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77921 2024.07.13. 13:11

Moby írta:Ezt én most nem tudom dekódolni.
Baromságra igyekeztem baromságot válaszolni. Nyilván a 4k@ultra akármi ugyanúgy néz ki egy gtx750esen is, meg egy 4090sli-n is, az apró különbség, hogy az egyiken percenként kap új frémet az ember, a másikon meg kicsit gyakrabban. Ezt én is el bírom képzelni, hogy a balanced dlss ugyanúgy néz ki látványra egyik, második, harmadik kártyán is, nyilván nem erre gondoltam, hanem, hogy egy 3060ason, ha a balanced dlss3.7es 1440p-re upscalelt recsit 3 frémmel megy, akkor hiába néz ez így ki, meg jobban mint az fsr3.1, akkor egész konkrétan semmi haszna.
És lehet szög ugyanaz az fsr, dlss meg az inteles megoldás erőforrás igénye, de jó lenne ezt látni is a gyakorlatban. És ilyen tesztekből ahol a konfig natívban is elbírja a cuccot ez pont nem derül ki, hogy véges számítási kapacitásnál mi van. Amikor a hihetetlen gyorsra és a kurvagyorsra sincs erő, hanem okosítani kell.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77922 2024.07.13. 13:11

A videó viszont az uoscaling technológiák minőségét vetette össze, itt totál irreleváns, hogy min futott le. A minőséget a technológia határozza meg jelenleg, a vas nem. Illetve annyiban igen, hogy nem érhető el minden vason minden technológia, sajnos.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77923 2024.07.13. 13:14

Moby írta:Ha egy 3050-en 30msec egy frém legenerálása egy adott felbontásra, akkor ugyanazt alacsonyabb frémen kirendereleni, plusz felszkélelni DLSS-el(vagy akármivel) mondjuk 20msecrender+2msec upscaling. Ezek légbölkapott számok, de vegyük ezt szemléltetésül. Lesz 8msec nyereséget, ennyivel fog gyorsabban futni a játékod. 30fps helyett lesz 45.
Ugyanez 4090-enen ugy alakul, hogy mondjuk 10 msec lenne natívban, ehelyett lesz 6msec+300microsec. 100 fps helyett lesz 160.
A véegerdmény mindkét esetben pixelpontosan ugyanaz lesz. Tökugyanazt fogod a végén kapni mndkét vga-val, csak az egyiken minden gyorsabban ment végbe.
Szerintem ennyire nem bonyolult ez, de mivel nem értem amit írsz, így most az sem biztos, hogy ez válasz bármire.
Jaja, pont ezek a számok érdekesek, mert ha van a három eljárás között 0,1-1 msec eltérés akkor már van az a matek ahol az egyikkel megvan a 60 frém, másikkal nincs, meg ilyenek. Szóval pont ezek a légből kapott számok lennének érdekesek, hogy az átlag usernek, aki nem a 4090sli-n mereng, hogy dlss vagy fsr ott kell e többről dönteni, mint a képpontok száma, vagy valóban ilyen kerekítési hiba van az idő különbség az eljárások között és dlss>all. Mindenben, nem csak elméleti látványban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77924 2024.07.13. 13:16

Moby írta:A videó viszont az uoscaling technológiák minőségét vetette össze, itt totál irreleváns, hogy min futott le. A minőséget a technológia határozza meg jelenleg, a vas nem. Illetve annyiban igen, hogy nem érhető el minden vason minden technológia, sajnos.
Ez világos. Pont ezt mondtam, hogy így ennek pont annyi hasznossága van, mint egy térhajlítós űrhajó meghajtás bemutatásának, amihez ugye senkinek semmi köze.
Akinek nem szempont, hogy szűk erőforrásnál mi van, az úgyis natívval nyomul, akinek meg szűk az erőforrás az meg lófaszt se tud meg, hogy olyan konfigon mi van. Win-win!
Avatar
Moby

Hozzászólás #77925 2024.07.13. 13:17

Millió ilyen performance videó van a neten ezeknek a technológiáknak az elterjedése óta. A probléma mindössze annyi, hogy csak az nv kártyák azok, amiken valóban összehasonlíthatóak ugyanazon a vason, erre arty rögtön részrehajlást fog kiabálni.
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77926 2024.07.13. 13:22

Az Nv eddig is torkonköpte az amdt de max akkor nem fogja ha nem akarja mivel a világ leggazdagabb cége, melyik erőforrás, melyik szakember nem áll a rendelkezésére?
Avatar
Moby

Hozzászólás #77927 2024.07.13. 13:30

Hát annak belátásához azért képzett szakembernek sem kell lenni, hogy nyilvánvalóan a jelen elérhető technológiák közül annak lesz kisebb az impactje, amelyik nem csak a gpu computemagokat veszi igénybe, és ez a DLSS. És ha majd az amd-nek is lesz a tensormagokhoz magokhoz hasonló dedikált hardvere, akkor az övék is fel fog gyorsulni, meg javulni fog minőségben, hiszen a PS5 Pro és PSSR is pontosan erről szól. Ha igaz egyáltalán a pletyka. Az AMD-nek is lesz ML alapú felskálázása, ezt tudjuk a roadmapjükből, csak jelenleg nincs hozzá hardverük. A PS5-ben már lesz, meg addigra lesz a pécéseknek is, ha kijönnek az új rdna-k. De a sony ezt nem várta meg, ők megcsinálták maguknak a sajátjukat, meg nyilván ők előbb kapták meg a hardvert, mint a pc világ.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77928 2024.07.13. 13:34

Micsu írta:Az Nv eddig is torkonköpte az amdt de max akkor nem fogja ha nem akarja mivel a világ leggazdagabb cége, melyik erőforrás, melyik szakember nem áll a rendelkezésére?
A világ leggazdagabb cége és a világ legértékesebb cége azért nem rokonértelmű definíciók, és ebből csak az egyik igaz az nvidiára, de az most ilyen napi szinten változik :D De amúgy ja. ők már nagyon nem egy ligában játszanak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77929 2024.07.13. 13:37

Moby írta:A világ leggazdagabb cége és a világ legértékesebb cége azért nem rokonértelmű definíciók, és ebből csak az egyik igaz az nvidiára, de az most ilyen napi szinten változik :D De amúgy ja. ők már nagyon nem egy ligában játszanak.
ja én laikusként mondom hogy eddig is nagy volt az nv előnye, ez max akkor fog változni ha kb "'beleszarnak"
Avatar
neoreg

Hozzászólás #77930 2024.07.13. 19:39

Ez a KAKU: Ancient Seal rém unalmas, ne dőljetek be a very positive steam értékeléseknek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77931 2024.07.14. 09:23

Moby írta:Millió ilyen performance videó van a neten ezeknek a technológiáknak az elterjedése óta. A probléma mindössze annyi, hogy csak az nv kártyák azok, amiken valóban összehasonlíthatóak ugyanazon a vason, erre arty rögtön részrehajlást fog kiabálni.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=YZr6rt9yjvideo]
Ilyesmi kellene, csak korrekt módon. Itt is a 4070est mérik össze a 7800xt-val, ami a 600 dolláros kártya vs 500 dolláros kártya. 550ért ott van a 7900gre, ami 10-15%al combosabb a 7800xt-nél, és ezen ár különbség ellenére is azért ezeknél a teszteknél is látszik, hogy mondjuk csucsima 60 frém az a 7800xt-n meglehet 4k performanceban, de a 4070essel azonos paraméterekkel a dlss ezt nem tudja, felbontást vagy vmit butítani kellene. De lehetett volna fordítva is, ott a 16 giga vramos 4060ti, ami 500 dollár, azt is rakhatták volna a 7800xt mellé, hogy almát almával, körtét körtével. Csak ez már végképp szarul mutatott volna, mert ott nem 10-15%al erősebb a 4070 a 4060ti-nál.

Szóval a gondolat jó, csak mivel a többségnek a pénz a szűk keresztmetszet, így azonos árban kellene kártyákat összehasonlítani, aztán a 60fps-es (vagy 120, ha azt is bírja a játék) megoldásokat kellene egymás mellé rakni, hogy oké, a dlss 4k quality szebb, mint az fsr3.1 4k quality, csak itt a konkrét játéknál ha az x fps a cél, akkor biza 1440p quality vs 4k performacéről beszélünk, és na nézzük is ezt 4x-es zoommal, hogy mit is látunk.

De az biztos, hogy ez a videó sokkal inkább a valóság felé tart, mint a steril df elemzések, hogy a több az több, mert a több az több és nem elég hogy több is, hát még ráadásul több is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77932 2024.07.14. 09:53

Botond írta:Ilyesmi kellene, csak korrekt módon. Itt is a 4070est mérik össze a 7800xt-val, ami a 600 dolláros kártya vs 500 dolláros kártya. 550ért ott van a 7900gre, ami 10-15%al combosabb a 7800xt-nél, és ezen ár különbség ellenére is azért ezeknél a teszteknél is látszik, hogy mondjuk csucsima 60 frém az a 7800xt-n meglehet 4k performanceban, de a 4070essel azonos paraméterekkel a dlss ezt nem tudja, felbontást vagy vmit butítani kellene. De lehetett volna fordítva is, ott a 16 giga vramos 4060ti, ami 500 dollár, azt is rakhatták volna a 7800xt mellé, hogy almát almával, körtét körtével. Csak ez már végképp szarul mutatott volna, mert ott nem 10-15%al erősebb a 4070 a 4060ti-nál.

Szóval a gondolat jó, csak mivel a többségnek a pénz a szűk keresztmetszet, így azonos árban kellene kártyákat összehasonlítani, aztán a 60fps-es (vagy 120, ha azt is bírja a játék) megoldásokat kellene egymás mellé rakni, hogy oké, a dlss 4k quality szebb, mint az fsr3.1 4k quality, csak itt a konkrét játéknál ha az x fps a cél, akkor biza 1440p quality vs 4k performacéről beszélünk, és na nézzük is ezt 4x-es zoommal, hogy mit is látunk.

De az biztos, hogy ez a videó sokkal inkább a valóság felé tart, mint a steril df elemzések, hogy a több az több, mert a több az több és nem elég hogy több is, hát még ráadásul több is.
Lehet a bármi a bármitől bármennyivel olcsóbb, ettől még az FSR szarabb képminőséget ad, és a DF videó pontosan ennyiről szól. Ezt szerintem mindenki értette rajtad kívül. A napi gyakorlat meg ebben nem sokat szól bele, minthogy a gyakorlatban a 4070 MSRP-je már elég rég nem $600, de ez totál irreleváns kérdés, mert a döglött kutya nem veszi meg, miután ott a super kb ugyanannyiért, 15%-al erősebben.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77933 2024.07.14. 09:55

Moby írta:Lehet a bármi a bármitől bármennyivel olcsóbb, ettől még az FSR szarabb képminőséget ad, és a DF videó pontosan ennyiről szól. Ezt szerintem mindenki értette rajtad kívül. A napi gyakorlat meg ebben nem sokat szól bele, minthogy a gyakorlatban a 4070 MSRP-je már elég rég nem $600, de ez totál irreleváns kérdés, mert a döglött kutya nem veszi meg, miután ott a super kb ugyanannyiért, 15%-al erősebben.
Szupert se veszi meg senki, a radeonokat meg még annyira se senki. Drámai eladások vannak, de ettől még csak a látványra kihegyezni ezt az egészet pont olyan, mint amikor gyerekkorunkban az autóskártyával játszottunk és csak a végsebességet néztük. Azóta már tudjuk, hogy azért vannak más és esetleg fontosabb szempontok is egy autónál.
Én nem azt mondom, hogy a szebb az nem szebb az elméleti világban, én azt mondom, hogy a valóságban élünk, és ez így agymosás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77934 2024.07.14. 10:01

Botond írta:Szupert se veszi meg senki, a radeonokat meg még annyira se senki. Drámai eladások vannak, de ettől még csak a látványra kihegyezni ezt az egészet pont olyan, mint amikor gyerekkorunkban az autóskártyával játszottunk és csak a végsebességet néztük. Azóta már tudjuk, hogy azért vannak más és esetleg fontosabb szempontok is egy autónál.
Én nem azt mondom, hogy a szebb az nem szebb az elméleti világban, én azt mondom, hogy a valóságban élünk, és ez így agymosás.
Ez az egész ott válik fontossá, hogy vannak a konzolok, amik amik lassan 10 éve ígérik a 4K-t, a valóságban meg az 1440p is kínt szarva jön össze. És ott mondjuk nagyon nem mindegy, hogy majd ki és milyen technot tesz le nekik, mert pc fronton működik ez a "monitor választok a vga-hoz", vagy viszont, addig konzoloknál egyik oldal sem opció.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77935 2024.07.14. 10:14

Kettő olyan terüleet van, ahol a felskálázások használata mandatory, és ez a két terület hajtja az egészet: a konzolok, és az RT. Minden más, azaz a raszteres pc világ mindezt setup menüből simán kimozogja, ahogy tette az elmúlt évtiezedekben is. Persze ilyen C,D, meg E opciónak ott is érdekes lehet a képminőség, de az inkább csak érdkesség.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77936 2024.07.14. 10:17

Moby írta:Ez az egész ott válik fontossá, hogy vannak a konzolok, amik amik lassan 10 éve ígérik a 4K-t, a valóságban meg az 1440p is kínt szarva jön össze. És ott mondjuk nagyon nem mindegy, hogy majd ki és milyen technot tesz le nekik, mert pc fronton működik ez a "monitor választok a vga-hoz", vagy viszont, addig konzoloknál egyik oldal sem opció.
Az meg végképp elméleti űrutazásos sztori, hogy a konzolokon mit fog ez a teknó majd tudni, és egy 4070 vs 7800xt teszt se visz hozzá közelebb, meg a dlss 3.7 vs fsr3.1 teszt sem. Mert ott meg aztán végképp kurvalimites lesz a hw, mert a nagyonbefutott sikeres konzol vásárlók alsó polcos hw-t kapnak úgyis, amd belsővel. Kivéve akiket a raktár hátsó szobájából a "szemét" feliratú dobozból szolgálnak ki nvidia belsős hw-el, ahol szintén kevéssé releváns, hogy amúgy elméletileg mit tud a dlss3.7, és mit fognak majd tudni a konzolok 50 év múlva.

De elméletben? Elméletben ez mind kurvareleváns, valóban.

Gyakorlatilag meg a mai napon vagy van pénz lóvéra és akkor 4090es és natív 4k, nem kell rombolni a képminőséget felskálázással, vagy nagyonbefutottsikeres vki és akkor ez a kérdés, hogy x forintért egyik oldalon mit kap az ember, meg a másik oldalon mit kap, de hogy annak semmi köze a dlss3.7 4k quality vs fsr3.1 4k quality elemzéshez az is biztos.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77937 2024.07.14. 10:20

Moby írta:Kettő olyan terüleet van, ahol a felskálázások használata mandatory, és ez a két terület hajtja az egészet: a konzolok, és az RT. Minden más, azaz a raszteres pc világ mindezt setup menüből simán kimozogja, ahogy tette az elmúlt évtiezedekben is. Persze ilyen C,D, meg E opciónak ott is érdekes lehet a képminőség, de az inkább csak érdkesség.
Igen a pc rt esetén érdekes ez per ma esetleg.
A konzolok esetén ez még csak ilyen elméleti gondolatmaszturbáció, mint a switch2 mittud majd, meg a mikor lesz már csodaps5pro. De ahogy írtam, azokban is kurvalimites lesz a teknó, szóval ez a 4090 sli mittud, ő, ok, majd akkor a ps12nél visszatérünk erre, vagy még inkább a switch25nél. Utóbbi már csak 150 év, az már itt van a nyakunkon!
Avatar
Moby

Hozzászólás #77938 2024.07.14. 10:21

Botond írta:Az meg végképp elméleti űrutazásos sztori, hogy a konzolokon mit fog ez a teknó majd tudni
Letöltöd a Starfieldet, vagy az Aveumot X-re, és indulhat az űrutazás. Mindkettő megkapta az FSR3.1 update-et.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77939 2024.07.14. 10:30

Moby írta:Letöltöd a Starfieldet, vagy az Aveumot X-re, és indulhat az űrutazás. Mindkettő megkapta az FSR3.1 update-et.
A 4k quality része? Meg a dlss3.7 is ottan van benne? Mondom elméleti gondolatmaszturbáció ez az egész per ma, amiket elemzésekben összenéznek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77940 2024.07.14. 10:47

Botond írta:A 4k quality része? Meg a dlss3.7 is ottan van benne? Mondom elméleti gondolatmaszturbáció ez az egész per ma, amiket elemzésekben összenéznek.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #77941 2024.07.14. 11:10

Moby írta:[video]https://youtu.be/LQCU36pkH7video]
Pont ugyanígy érzek. Ott a starfieldben az fsr3.1 vmi performance vagy max balanced 1400p implementációja, és akkor releváns a dlss3.7 4k quality vs fsr3.1 4k quality elemzés. Hű, ehhez kell nem kicsit hülyének lenni, hogy ezt vki relevánsnak lássa a valóság szempontjából. Mint az autóskártya. A ferrari gyorsabb, oké, és ez mit is változtat Pistike mindennapjaiban?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77942 2024.07.14. 11:39

Botond írta:Pont ugyanígy érzek. Ott a starfieldben az fsr3.1 vmi performance vagy max balanced 1400p implementációja, és akkor releváns a dlss3.7 4k quality vs fsr3.1 4k quality elemzés. Hű, ehhez kell nem kicsit hülyének lenni, hogy ezt vki relevánsnak lássa a valóság szempontjából. Mint az autóskártya. A ferrari gyorsabb, oké, és ez mit is változtat Pistike mindennapjaiban?
Ha nem háttal ülsz a monitornak az elemzések közben akkor kiderült volna hogy balanced és főleg performance módokban még nagyobb a DLSS és az XeSS előnye az FSR-hez képest.
Avatar
Botond

Hozzászólás #77943 2024.07.14. 12:02

benőmenő írta:Ha nem háttal ülsz a monitornak az elemzések közben akkor kiderült volna hogy balanced és főleg performance módokban még nagyobb a DLSS és az XeSS előnye az FSR-hez képest.
Elméletben. 4090esen, ahol nem kell. Pont ez a lényeg. Majd egyszer lerajzolom neked, kis dollár jelekkel, hogy értsed.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77944 2024.07.14. 13:04

Sírok :DDD

PartI:
phpBB [media]


Part II:
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #77945 2024.07.15. 11:57

Botond írta:De mielőtt hülyeségeket mondasz egy minimál guglizást tegyél már bele.
Az ac Mirage free download, letöltöttem én is, első fejezetet végig lehet tolni, megnézni milyen, és utána lehet eldönteni, hogy megveszed a full játékot, azaz unlockolod a többi fejezetet avagy sem.
Civ6 is így van amúgy, letölthető, 60 kör ingyen, hogy megnézd milyen és utána veszed vagy nem. Ez nem a konzolos lopás, hogy hazaviszed a lemezt és pofára esés van.

A nem elérhető sztori esetén is kéne minimál guglizás. 32ről 64 bitre váltás volt. Azóta amelyik fejlesztő nem patchelt 64re a cuccával, azok a játékok úgy elérhetőek, mint a pgr4 xboxon. Kell hozzá régi hw. Ennyi történik. Ez nem az Apple sara, mindenki maga dönti el, hogy patchel 64 bitre avagy sem. Nekem csomó cuccom ragadt 32 biten, de van 32 bites hw-em is, egy régi ipad4, arra tudom ezeket telepíteni és futnak is. Az újabb hw-eken meg nem fut, mint a ps3–>ps4 váltás anno, rémlik?

Szóval kurvára rossz minden párhuzamod. Nem akkora hülyeség, mint Benő párhuzama, hogy ezért kell telefont venni fel milláért, hogy mirázs, mint a pc is drágább csak játszani, és tegyünk úgy mintha csak arra lenne jó és azért van a hw felár.
a 32-64bit váltás az EGYIK eset volt, de ezen tul egy sima ios upgrade után is van app, ami nem megy az uj IOS-en, ha nem frissitik :) mivel nem vagyok almakárosult, ezekről elég érintőlegesen hallok csak, szerencsémre! (ellenben androidon is átélhetem ugyanezt, ha nagyon akarom, de inkább szarok a mobiljátékokra, egyszerübb!)

random guglis találat cikkéből:
"Apple has been working to purge its platform of broken or unsupported apps in recent months, separately from its initiative to encourage 64-bit compatibility. We found that last October, the company removed at least 47,000 apps from the store."

1-1 eszközre a hosszu (és korrekt) terméktámogatás miatt kijön 3-4 vagy még több major IOS update is tudtommal, simán bennevan, hogy az appod áldozattá válik.
Persze ezzel semmi gond, hiszen mindez kiderül az 1 órányi mirage triálból. Öööööö.

(a ps5 lemezt amugy el tudom adni, lécci majd mutasd meg a sell gombot az IOS eszközöd digit fosairól, ha lesz időd képernyőfotózni!)

Botond írta:Na megnéztem magamnak ezt az ac mirázst az iphine15pron,

Összességében azért így is impresszív jópofaság ez, hogy ilyen is van már, majd vmikor folytatom a tutorialt, de 20ezret tuti nem adok a teljes játékért az biztos.
jah impresszív jópofaság, ha nem láttál xbox one bejelentés óta videojátékot.
meg biztos van az a stokholmszindróma, amikor egy ifon alternativa a 10 éves xbox one-ra akár.... nem mondom, h nem!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2024.07.15. 12:01-kor.
Avatar
insp

Hozzászólás #77946 2024.07.15. 11:58

Moby írta:Sírok :DDD


phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #77947 2024.07.15. 12:14

beleszerelmesedtem ebbe a Tiger Blade-be pár napja, de közben az elégtelen légkondim és a kinti 45 fok miatt nem merem nyomni :(
pláne mivel tegnap még a wolfenstein younblood coop endbossába is beleőrültem a meleg miatt :(

phpBB [media]


ezt a pályát már nemtom megcsinálni, meleg vs felfokozott hangulat :D

teknóban amugy (mostanra) perfekt + imádom ezt a graf stílust!

és most még pár napig félára a sonybótban ;) (jó, tudom h itt SENKIT nem érdekel/érint!! :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #77948 2024.07.15. 14:43

Moby írta:Millió ilyen performance videó van a neten ezeknek a technológiáknak az elterjedése óta. A probléma mindössze annyi, hogy csak az nv kártyák azok, amiken valóban összehasonlíthatóak ugyanazon a vason, erre arty rögtön részrehajlást fog kiabálni.
te is részlehajlást kiabálnál, ha tudnád, hogy amd/rdna3-on más a codepath fsr3 alatt :)

hogy ez jár-e VALÓDI képminőség és teljesítményelőnnyel, azt nem tudom, annyira nem érdekel, de reménykedek, hogy fejlődik a minőség, mert ami most van, az nem valami szuper.... legalábbis forzában nem volt az, mást nem tudom, miben van, mert "nem látom, nem figyelem" :)

ami techből érdekelne, hogy milyen feel egy fix40/45fps @80/90fps vrr fsr3.1 frémgen cucc :) milyen érzés, milyen látvány.
konzolosként ez az ami érint(ene/hetne)
Avatar
Botond

Hozzászólás #77949 2024.07.16. 07:23

Boldog Moby napot mindenkinek!
Grat a félszázhoz!
Avatar
Moby

Hozzászólás #77950 2024.07.16. 11:24

Botond írta:Boldog Moby napot mindenkinek!
Grat a félszázhoz!
Kösziek!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77951 2024.07.16. 12:40

Moby írta:Kösziek!
Boldogot nagyapó :integet2:

https://iddqd.blog.hu/2024/07/08/checkpoint_now_242_interstate_76_es_82_a_10_legjobb_jatek_evszammal_a_cimben

Birtam anno mind a kettőt, bár az első talán sose ment végig ha jól emlékszem
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77952 2024.07.16. 17:23

Isten éltessen, Moby! :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77953 2024.07.16. 18:13

Arohadt! Boldog 50-est! Van ilyen egyébként? :D Mondjuk ilyen aktív zséming élettel ez nem is kérdéses! :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #77954 2024.07.17. 09:52

Micsu írta:Boldogot nagyapó :integet2:

https://iddqd.blog.hu/2024/07/08/checkpoint_now_242_interstate_76_es_82_a_10_legjobb_jatek_evszammal_a_cimben

Birtam anno mind a kettőt, bár az első talán sose ment végig ha jól emlékszem
Az eredeti i76 és a kieg is végigment (nyilván SEMMIRE nem emlékszem belőlük), de a 82 egy szar folytatás volt: emlékszem az előd miatt többször próbálkoztam vele, sikertelenül (nem tudom h a grafika volt-e a baj vagy miért utáltam). Ahogyan minden pécéonly szemétre igaz: manapság futtathatatlan POKOL (már w7-en, 5+ éve is az volt), remélem minden platform iránt elkötelezett, az "örökkompatibilitást" előnyként ajnározó idióta szopik majd vele pár órát. Remazter nélkül szvsz ennek annyi, pedig szívesen végiglőnék 1-2 küldit (bár valszeg mai ésszel a fizika sem ütne, csak lerombolná a nosztalgiát, álá NFS Porsche....).

---

nem szokásom, de - féltávnál - EGYSZER mindenkivel kivételt teszek:

Boldogat, Moby! :vigyor: :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #77955 2024.07.17. 10:11

Broforce lemezes kiadás !!!

2021-ben, sok-sok éve volt egy preorder kampány valami limitált kiadásra... amiről lemaradtam.
Mivel imádom a játékot, gondoltam majd veszek belőle egy brutálisan tulárazott darabot ebayen.... :(
Félévente rákerestem, soha semmi, valszeg átverés lett abból a preorderből (is).....

Erre MOST mit látok?! Kijött egy rendes, elvileg maxra pecselt, bóti, "féláras" riliz, amiből még dölux is létezik! FUCK YEAH!

Immár kb ötödször is belinkelem:
phpBB [media]


Team America World Police (film) mellett ez (játék és zene+szöveg) szvsz a másik 10/10-es paródia-szatíra amerikáról.
Felülmúlhatatlan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77956 2024.07.17. 10:28

Köszikösziköszi a köszöntéseket! :szeret:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77957 2024.07.17. 11:00

arty írta:Ahogyan minden pécéonly szemétre igaz: manapság futtathatatlan POKOL
Tudom h faj h minden 20 eves cimre kulon konzolt kell tartanod alzoldkent igy lassan mar egy kertes haz is keves a sok kacat tarolasara, de ekkora blamakat ne hangoztass mar :fogmosas: :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #77958 2024.07.17. 11:13

Micsu írta:Tudom h faj h minden 20 eves cimre kulon konzolt kell tartanod alzoldkent igy lassan mar egy kertes haz is keves a sok kacat tarolasara, de ekkora blamakat ne hangoztass mar :fogmosas: :mf2:
Dehogyis, olyat csak az Apple csinál, hogy kinyírja régi cuccokat, az ps3 lemezei örök időkre sw-esen támogatva lesznek, a Sony nem olyan gonosz, hogy olyan os-t ír, hogy a régi cuccok ne fussanak! Nem hiába oda önti a pénzt a korrektcsávóknak!
Avatar
arty

Hozzászólás #77959 2024.07.17. 17:16

Botond írta:Dehogyis, olyat csak az Apple csinál, hogy kinyírja régi cuccokat, az ps3 lemezei örök időkre sw-esen támogatva lesznek, a Sony nem olyan gonosz, hogy olyan os-t ír, hogy a régi cuccok ne fussanak! Nem hiába oda önti a pénzt a korrektcsávóknak!
azt ugye senki nem állítja, hogy a ps5 viszi a ps3 játékokat, ellenben a pc melletti érv mindig az örök-visszakompatibilitás.... ami biztos: a ps3-ra nem jön olyan ps3 OS update, ami kinyírja a (régi) játékokat - ez is valami! :mf2:

ha az interstate76-ból lenne ps1 változat legalább, akkor azt a korongot a ps3-ban le tudnám játszani és menne szopás nélkül.
ezzel szemben a jelenlegi lehetőségem:
- szerzek egy dospécét, vudukártyával, majd lejátszom a kor "windózszopásait" játék előtt, míg végül TALÁN tényleg tolhatom a cuccot
- megveszem a gogost és imádkozok (TUTI szopáscunami lenne a vége, de szívesen néznék egy streamet, ahogy micsu bepróbálkozik a gémmel :D )
- van egy icciripicciri esély, h a gogos tényleg perfekt, TUDOM h vannak játékok, amik ilyenek ott - i76-ot nemtom, nem olvastam utána, de jópár éve futottam én azzal szerintem egy kört már :(
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #77960 2024.07.17. 22:55

Rég nem jártam erre, de még időben ugrottam be egy Mobyköszöntőre!
HBD! :integet2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77961 2024.07.18. 08:28

Greyfox írta:Rég nem jártam erre, de még időben ugrottam be egy Mobyköszöntőre!
HBD! :integet2:

:puszis:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77962 2024.07.19. 18:19

Minden ellenségemnek üzenem, hogy az összes kívánságotok teljesült! Olyan szinten szopok folyamatosan, hogy elpirulnátok a fele hallatán.

De ebből is felállok!! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #77963 2024.07.19. 18:52

DanielT írta:Minden ellenségemnek üzenem, hogy az összes kívánságotok teljesült! Olyan szinten szopok folyamatosan, hogy elpirulnátok a fele hallatán.

De ebből is felállok!! :D
Ha tudok segíteni bármit, akármit szólj!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #77964 2024.07.19. 20:40

DanielT írta:Minden ellenségemnek üzenem, hogy az összes kívánságotok teljesült! Olyan szinten szopok folyamatosan, hogy elpirulnátok a fele hallatán.

De ebből is felállok!! :D
Sztem az utobbi 5 evben mindenki beleszalad egy leutesesbe :circling:
Kitartas :wink:
Avatar
Botond

Hozzászólás #77965 2024.07.19. 20:41

DanielT írta:Minden ellenségemnek üzenem, hogy az összes kívánságotok teljesült! Olyan szinten szopok folyamatosan, hogy elpirulnátok a fele hallatán.

De ebből is felállok!! :D
Szüleim ma esti gépét törölték, lehet reggel indulok Genfbe, ha visszafelé fel kell venni, akkor szójjá!
Telefon visszaszerzést is vállalok!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77966 2024.07.19. 21:34

Moby írta:Ha tudok segíteni bármit, akármit szólj!
Köszönöm szépen, talán a nehezén túlvagyok! :) Egyszerűen nevetséges, hogy mennyi szívás van, pl 3 csap cserével elment több mint egy hetem (nyilván más is ment mellette), mentem utána legalább 6-7x boltba, semmi nem kompatibilis semmivel, minden szar mindennel, borzalom.

De egy másik apró epizódot ha megemlítek akkor kaptok még némi képet: NÉGY fajta csiszológépet vettem az elmúlt másfél hétben, csak ma kettőt. Egy -nem apró- SUFNIT! próbálok rendbehozni és lecsiszoltam a 2 látszó oldalát (többit majd ha nem 63 fok lesz napon), majd elkezdtem lefesteni. Sadolin EXTRÉM!!!!!!!!!!! Lazúrral, legspécibb atomtámadás elleni stb... lefestettem felét, amikor az elejétől motoszkáló érzés véglegesen elhatalmasodott felettem: nem tetszik a szín. Szóval az extrém tartós friss lazúrt kellett lecsiszolnom újra nyers fáig... na ilyet azért nem gyakran csinál szerintem senki. Mert az öreg festék egy dolog, de a friss, higtech... hát egy kibaszott pokol volt. Most annyira be vagyok szarva, hogy nem merem elkezdeni festeni a másik -egyelőre jónak gondolt- színnel se. :D

A többit meg lehetetlen felsorolni is... de hát ezek mind a megoldható problémák egyébként, szóval nem is panaszkodok, csak max amennyire szórakoztató a szívásom. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #77967 2024.07.20. 10:08

DanielT írta:Köszönöm szépen, talán a nehezén túlvagyok! :) Egyszerűen nevetséges, hogy mennyi szívás van, pl 3 csap cserével elment több mint egy hetem (nyilván más is ment mellette), mentem utána legalább 6-7x boltba, semmi nem kompatibilis semmivel, minden szar mindennel, borzalom.

De egy másik apró epizódot ha megemlítek akkor kaptok még némi képet: NÉGY fajta csiszológépet vettem az elmúlt másfél hétben, csak ma kettőt. Egy -nem apró- SUFNIT! próbálok rendbehozni és lecsiszoltam a 2 látszó oldalát (többit majd ha nem 63 fok lesz napon), majd elkezdtem lefesteni. Sadolin EXTRÉM!!!!!!!!!!! Lazúrral, legspécibb atomtámadás elleni stb... lefestettem felét, amikor az elejétől motoszkáló érzés véglegesen elhatalmasodott felettem: nem tetszik a szín. Szóval az extrém tartós friss lazúrt kellett lecsiszolnom újra nyers fáig... na ilyet azért nem gyakran csinál szerintem senki. Mert az öreg festék egy dolog, de a friss, higtech... hát egy kibaszott pokol volt. Most annyira be vagyok szarva, hogy nem merem elkezdeni festeni a másik -egyelőre jónak gondolt- színnel se. :D

A többit meg lehetetlen felsorolni is... de hát ezek mind a megoldható problémák egyébként, szóval nem is panaszkodok, csak max amennyire szórakoztató a szívásom. :)
oké, szóval Te is érzes, hogy ezek nem _AKKORA_ problémák :D Tudnék én neked olyanokat mondani, ami rögtön zárójelbe tenné a csiszolási gondjaidat, de nem vagyok geci, nem csinálok ilyet :) Szóval festegessél meg csiszolgassák csak szépen, abból legalább lesz is a végén talán valami :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77968 2024.07.20. 11:52

Moby írta:oké, szóval Te is érzes, hogy ezek nem _AKKORA_ problémák :D Tudnék én neked olyanokat mondani, ami rögtön zárójelbe tenné a csiszolási gondjaidat, de nem vagyok geci, nem csinálok ilyet :) Szóval festegessél meg csiszolgassák csak szépen, abból legalább lesz is a végén talán valami :banplz:
Jó hát egészségügyi problémákkal semmi nem vethető össze például, saját vagy érintett szempontból is ez nyilvánvaló.

De speciel voltam tegnap dokinál is, 2 perc diagnózis, 56 ezer forint... Az 2 csiszológép!! Szerencsére az eredmény legalább jó.

Ja és egyébként is a CSAPOK voltak az igazi katasztrófa! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77969 2024.07.20. 14:18

Mindezek közben a Bethesda jómunkásemberei hivatalosan is szakszervezetet alakítottak, ami ugye az USA ban egy eléggé különleges jogi státuszt eredményez. Próbálják biztosítani, hogy ne ők legyenek a következő felszámolt, felnégyelt, leépített banda...

És ha már felszámolás: remélhetőleg a Sony sem sokáig fog habozni, amikor a Concorde-ot a világra szaró, woke vezetésű céget kell ledarálni. Az ingyenes béta játékos számai lehet, hogy megmentik a Hellblade 2 csapatot... Mutogathatják, hogy simán lenyomtak egy Sony kiadású címet!

Screenshot_2024-07-20-14-22-06-363_com.android.chrome-edit.jpg
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77970 2024.07.20. 15:02

DanielT írta:Ja és egyébként is a CSAPOK voltak az igazi katasztrófa! :banplz:
Remélem a max önszopatás oltárán áldoztál és fekete csapokat vettél, amikről egy fél év után hámlik a bevonat! :vigyor5:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #77971 2024.07.20. 16:53

benőmenő írta:Remélem a max önszopatás oltárán áldoztál és fekete csapokat vettél, amikről egy fél év után hámlik a bevonat! :vigyor5:
Ennél már rutinosabb vagyok. :) Egyébként ez bosszant legjobban, hogy nem a bénaságom miatt szívok, vagy a saját rossz döntésem miatt, hanem áldozat vagyok. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77972 2024.07.20. 21:26

Jaj el is felejtettem írni szolgálati közleményként: aki eddig nem látta a The Boys utolsó évadát, az a közelébe ne merészkedjen SOHA. Ez a sorozat a végére pontosan azzá vált, amit igyekezett kiparodizálni az elején. ELkéoesztően, kifejezhetetlenül FOS. Csodás hír, hogy ezzel vége is, ha volt ebben valami jó valaha, azt sikerült totálisan elfeledtetni a nézőkkel. De nagyjából minden valaha jónak tartott sorozoattal ezt történt, vagy törénik. Az a sárkányos lófasz is, atyaég... :gun:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #77973 2024.07.20. 21:28

Moby írta:Jaj el is felejtettem írni szolgálati közleményként: aki eddig nem látta a The Boys utolsó évadát, az a közelébe ne merészkedjen SOHA. Ez a sorozat a végére pontosan azzá vált, amit igyekezett kiparodizálni az elején. ELkéoesztően, kifejezhetetlenül FOS. Csodás hír, hogy ezzel vége is, ha volt ebben valami jó valaha, azt sikerült totálisan elfeledtetni a nézőkkel. De nagyjából minden valaha jónak tartott sorozoattal ezt történt, vagy törénik. Az a sárkányos lófasz is, atyaég... :gun:
Igen ez a negyedik évad meg már előtte a Gen V sem volt túl acélos. 5. évad még lesz és azzal zárják a Boyst.
Tudom itt nem sok anime kedvelő van, de a Frieren: Beyond Journey's End egész kellemes volt. Semmi nagy megfejtés, de elkapott a vibe és az animáció is több mint rendben volt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2024.07.20. 21:31-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #77974 2024.07.20. 21:30

benőmenő írta:Igen ez a negyedik évad meg már előtte a Gen V sem volt túl acélos. 5. évad még lesz és azzal zárják a Boyst.
Nem lesz. Az már a The FOS sorozat második évada lesz :D
Avatar
neoreg

Hozzászólás #77975 2024.07.21. 08:27

DanielT írta:Mindezek közben a Bethesda jómunkásemberei hivatalosan is szakszervezetet alakítottak, ami ugye az USA ban egy eléggé különleges jogi státuszt eredményez. Próbálják biztosítani, hogy ne ők legyenek a következő felszámolt, felnégyelt, leépített banda...

És ha már felszámolás: remélhetőleg a Sony sem sokáig fog habozni, amikor a Concorde-ot a világra szaró, woke vezetésű céget kell ledarálni. Az ingyenes béta játékos számai lehet, hogy megmentik a Hellblade 2 csapatot... Mutogathatják, hogy simán lenyomtak egy Sony kiadású címet!

concord.jpg
De még így is több mint 4x annyian játszották, mint ezt a négernős csodát. Nyilván torzítja picit a steames a számokat, hogy ganépasszon alsó hangon százmillióan játszhatják. Csodálom, hogy a Microsoft nem vette még meg őket, tökéletesen illene a portfóliójukba.
flintlock.JPG
Avatar
Botond

Hozzászólás #77976 2024.07.21. 09:20

Boldog High end Pc napot mindenkinek!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #77977 2024.07.21. 14:14

Moby írta:Jaj el is felejtettem írni szolgálati közleményként: aki eddig nem látta a The Boys utolsó évadát, az a közelébe ne merészkedjen SOHA. Ez a sorozat a végére pontosan azzá vált, amit igyekezett kiparodizálni az elején. ELkéoesztően, kifejezhetetlenül FOS. Csodás hír, hogy ezzel vége is, ha volt ebben valami jó valaha, azt sikerült totálisan elfeledtetni a nézőkkel. De nagyjából minden valaha jónak tartott sorozoattal ezt történt, vagy törénik. Az a sárkányos lófasz is, atyaég... :gun:

ritka, de minden szavaddal egyetertek :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77978 2024.07.21. 14:39

Botond írta:Boldog High end Pc napot mindenkinek!
Én szokás szerint a múltban ragadtam, így visszaolvasva inkább Mobynak kívánok boldogat és új high-end PC-t a következő a játékoskarriert tekintve következő visszavonulásáig!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #77979 2024.07.21. 14:41

neoreg írta:De még így is több mint 4x annyian játszották, mint ezt a négernős csodát. Nyilván torzítja picit a steames a számokat, hogy ganépasszon alsó hangon százmillióan játszhatják. Csodálom, hogy a Microsoft nem vette még meg őket, tökéletesen illene a portfóliójukba.
flintlock.JPG
Soha nem láttam ebből egy képkockát se, ami ne lenne taszító, négernőtől függetlenül. Szerintem fizettek érte, hogy a ganéba kerülhessenek :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #77980 2024.07.21. 17:02

Greyfox írta:ritka, de minden szavaddal egyetertek :)
Van azlrt jó is. Ritka de van. Jake Gyllenhaal Applepluson futó Presumed Innocence-e pl elég jó. Nekem a Ford-os eredetiből nem ok maradt meg (mondhatni semmi), sorozat formátumban szerintem jobb.

Vissza: “Leáldozott.hu”