A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76231 2024.03.12. 14:27

arty írta:ELVBEN becsülendő, hogy anno ezzel egyáltalán bepróbálkoztak, hiszen még a mai doomokban se áldoztak coopra időt (MIÉRT NEM?????).... kérdés, hogy azt a pár napot miért nem szánták még rá, hogy élvezhető is legyen?

(oké, ééééértem én h előzmény sehol, de ha EGYSZER kipróbálták volna legalább az id főhadiszállásán, látszott volna, hogy ez sehogy nem oké... én meg a coop játék részt nem tudom ott/akkor beleéléssel méricskélni 30 évnyi távlatból, hiszen a doom ma is jó játék, elvártam h a coop is jó legyen! és nem a szósöl rész, az a legszarabb játékkal/vagy pláne azzal is jó! (a cartel pl úgy szar, hogy annak kb illett is szarnak lennie... sose fogok rájönni, h mit bírtam rajta szingliben....))
Jó, de path-tracinget sem vársz el tőle. Én tudtam milyenek ezek, meg a Q1 is előrevetítette, bár abban nem volt respawn, és mintha a D2-ben sem lenne. A Q2 már szintlépés volt co-opban. Az új Doomokba azért nehéz lenne értelmeseb beledizájnolni, nem bánnám, de érthető, hogy most ezt a belegányolás szintjén megoldást nem erőltették.

Mindenesetre a Doomban jó lőni, jók a pályák, nem bugos 30 fps-es szétbloomolt moslék, mint Cartel, melyben magára a co-opra jobban ráfeküdtek. Kár, hogy pont ezzel a játékukkal fürödtek be, de végül is a Dead Islandben és a Dying Lightban kissé looteresebben, de újra nekifutottak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76232 2024.03.12. 14:57

Zóanagyvarázsló írta:Jó, de path-tracinget sem vársz el tőle. Én tudtam milyenek ezek, meg a Q1 is előrevetítette, bár abban nem volt respawn, és mintha a D2-ben sem lenne. A Q2 már szintlépés volt co-opban. Az új Doomokba azért nehéz lenne értelmeseb beledizájnolni, nem bánnám, de érthető, hogy most ezt a belegányolás szintjén megoldást nem erőltették.

Mindenesetre a Doomban jó lőni, jók a pályák, nem bugos 30 fps-es szétbloomolt moslék, mint Cartel, melyben magára a co-opra jobban ráfeküdtek. Kár, hogy pont ezzel a játékukkal fürödtek be, de végül is a Dead Islandben és a Dying Lightban kissé looteresebben, de újra nekifutottak.
Egy 3D-s Wizard of Wor lényegiben.
Arty biztos abban is elakadt és felzaklatták a feltörő emlékek. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #76233 2024.03.12. 15:43

Zo nezted ezt a Deep Rock Galactic Survivort, neked mint Vampire Survivor fannak jo lehet.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76234 2024.03.12. 17:26

Micsu írta:Zo nezted ezt a Deep Rock Galactic Survivort, neked mint Vampire Survivor fannak jo lehet.
A VS-t nagyon bírom, de azt nem érzem, hogy a műfajra magára óriási igényem van. A Plants vs Zombiesszal voltam így, szerettem, de a tower tefense-re nem szoktam ráugrani. Esetleg bundle-ben vagy ganéban kipróbálom egyszer, a filléres VS is az utóbbiból esett be.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76235 2024.03.12. 17:50

RoboCop: Rogue City

+ a látvány nagyon jó tud lenni
+ frankó gore, sok helyütt látványos rombolhatóság
+ nagyon jó testre szabhatóság, lásd HUD
+ tökéletes tisztelete az alapanyagnak, 99,9% RoboCop (látvány, utalások, tematika, játékmenet, karakterek, humor, szatíra stb.)
+ Peter Weller
+ nehéz jól belőni, hogy egyszerre legyél megállíthatatlan gép, de azért legyen kihívás is, de a lehetőségekhez képest sikerült (meg hát végül is ezt is testre tudjuk szabni), vért izzadni azért nem ebben kell
+ Deus Ex light (döntések, fejleszthető képességek, gépemberes téma, hubok)

0 gyakran érződik, hogy nem AAA, akad egy kis jank, de számomra meglepően kevés, és valahogy ez is passzol a filmekhez
0 a sztori nem kiemelkedő, de sokkal jobb, mint vártam, de az maga is részben az eredeti matéria használgatása, nyilván nem azért kell játszani
0 a legtöbb mellékküldetés nem nagy szám, de opcionálisak, és a hamngulatépítéshez hozzátartoznak

- azért jank is tud lenni a grafika
- sok objektum meglepően kevéssé rombolható, ha egyáltalán
- Deus Ex light (nyilván nagyon is light, lopakodmi például egyáltalán nem fogunk)
- azért nincs minden a legjobban megírva, vannak gyenge pontok, bénább poénok, sablonos mellékküldetések

Azt láttam, hogy jópofa lehet, de még így is kellemes meglepetés lett. Egyszer majd ránézek a Teyon Terminátor-játékára is (az a Rambóval szemben érdekesnek tűnik, nem mosléknak), de kíváncsi vagyok, ezek után mihez nyúlnak. A Judge Dredd annyira adja magát, hogy mindenki azt tippeli. RoboCop 2-re egyelőre nem vágyom, mert nem látom, hova tudnának érdemben előrelépni.

jöhetmégilyenkétpálcásfos/10
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76236 2024.03.12. 17:53

Nem is tudtam, hogy eddig PC-exkluzív volt a System Shock-remake.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76237 2024.03.12. 18:21

Bekapcsoltam a Boxot, megnézni, hogy van. Nos, éppen az ESSZENCIÁLIS Játékok Szélje fúj. FIL így dobta le az SDF-re az atombombát:

IMG20240312181820.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #76238 2024.03.12. 18:40

Zóanagyvarázsló írta:Nem is tudtam, hogy eddig PC-exkluzív volt a System Shock-remake.

phpBB [media]
Ja pedig pon most akartam hozni a konzolszopóknak a nagy hírt! :D Végre Daninak is elérhető lesz 2023 egyik csodája.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76239 2024.03.12. 18:47

Zóanagyvarázsló írta:RoboCop: Rogue City
+ tökéletes tisztelete az alapanyagnak, 99,9% RoboCop (látvány, utalások, tematika, játékmenet, karakterek, humor, szatíra stb.)
Nálam valszeg ez okozta a vesztét. Én azt is kétpálcás fosnak tartottam mindig :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #76240 2024.03.12. 19:00

De már csak alig több mint egy hét, és jön a PS5 csodaex! Ami simán van olyan jó, mint egy assassincreedbe oltott sekiro, és könnyedén hozza egy közepes ps3 játék látványvilágát :idiota: De legalább most már arról is van elképzelésünk, hogy ha a Halo1-ben lett volna ló, az kb milyen animációval bírt volna :D
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #76241 2024.03.13. 08:08

Boldog Arty napot mindenkinek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76242 2024.03.13. 13:27

Moby írta:Ja pedig pon most akartam hozni a konzolszopóknak a nagy hírt! :D Végre Daninak is elérhető lesz 2023 egyik csodája.
Te csak ne szemtelenkedj, kíméld a szíved! :mf2:

Egyébként addig érdekelt a cucc, amíg nem láttam, hogy mekkora kínszenvedés a játékban asszem a navigáció, vagy a backtracking, vagy más archaikus mechanika nyírja ki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76243 2024.03.13. 13:28

Moby írta:De már csak alig több mint egy hét, és jön a PS5 csodaex! Ami simán van olyan jó, mint egy assassincreedbe oltott sekiro, és könnyedén hozza egy közepes ps3 játék látványvilágát :idiota: De legalább most már arról is van elképzelésünk, hogy ha a Halo1-ben lett volna ló, az kb milyen animációval bírt volna :D
[video]https://www.youtube.com/watch?v=OFYFfzW-yO4[/vido]
Borzalom ez a cucc, mintha egy MS stúdió Tsushima koppintása lenne. Az egész kinézet tényleg ilyen PS3 + emulátor felbontást idéző lapos, tompa kaka.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #76244 2024.03.13. 13:30

DanielT írta:Te csak ne szemtelenkedj, kíméld a szíved! :mf2:

Egyébként addig érdekelt a cucc, amíg nem láttam, hogy mekkora kínszenvedés a játékban asszem a navigáció, vagy a backtracking, vagy más archaikus mechanika nyírja ki.
A navigacio kurvara atlathato es egyszeru, backtrack van de mivel nem linearis, lehet menni tobb szintre tobb fele. Amugy ha tolnad par orat rajonnel hogy mennyi primko, egygombosok a mai cimek. Ebben a remakeben erezni a lelket amit a mai jatekok joreszeben mar nem erzek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #76245 2024.03.13. 13:30

Boldogot Artynak :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76246 2024.03.13. 13:31

Boldog szülinapot Arty!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76247 2024.03.13. 13:33

Micsu írta:A navigacio kurvara atlathato es egyszeru, backtrack van de mivel nem linearis, lehet menni tobb szintre tobb fele. Amugy ha tolnad par orat rajonnel hogy mennyi primko, egygombosok a mai cimek. Ebben a remakeben erezni a lelket amit a mai jatekok joreszeben mar nem erzek.
Hm...Elajjaznál néztem bele, akinél türelmesebb és pozitívabb embert nem tudnék hirtelen mondani és fogta a fejét, hogy jájj már megint valami bullshittel kell szívni. Nem néztem sokáig pont emiatt, hogy ha ő eljutott ide, akkor nekem esélyem sincs.

De akkor majd ránézek megint.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76248 2024.03.13. 13:55

Boldog Artyt mindenkinek!
Avatar
Moby

Hozzászólás #76249 2024.03.13. 14:02

DanielT írta:Hm...Elajjaznál néztem bele, akinél türelmesebb és pozitívabb embert nem tudnék hirtelen mondani és fogta a fejét, hogy jájj már megint valami bullshittel kell szívni. Nem néztem sokáig pont emiatt, hogy ha ő eljutott ide, akkor nekem esélyem sincs.

De akkor majd ránézek megint.
Namost tedd mellé, hogy én mennyire pozitív vagyok a játékokat tekintve manapság (hehe), és én is élvezttel toltam végig. Szerintem ettől jobb ajánlólevél ma nemigen kell egy játéknak :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #76250 2024.03.13. 16:08

Botond írta:A szénnel hajtott autón kéred számon, hogy a faszba nem gondolt senki az ólommentes benzinre.
Ez tényleg példa nélküli és előzmény nélküli dolog volt, elsőre ennyire futotta és anno ezt zabáltuk, mert nem tudtuk, hogy lehetne másmilyen és az milyen. A fejlesztők se tudták, senki se.
Utólag meg mindenki kurvaokos, pláne ha az utólag az 30+ évet jelent.
Miért nem vettél bitcoint 20 éve? Olyan nagy dolog lett volna belerakni 10 forintot, most meg kivenni a milliárdokat?
Nem számokérésnek szántam, csupán egyfajta felsorolásnak, hogy a mai szememet mennyire báncsa :P

Az tényleg fáj, hogy ha valaki ezt ott és akkor IS rendbe tudta volna GYORSAN hozni, ha akarja: az az ID lett volna... amit a doomban a wolf3d után letettek az asztalra, az egy igazi mestermű, ez nem lehet kérdés (nekem ugye 30 évig az volt, még ha sejtettem is, hogy a Doom tényleg mérföldkő volt anno, de ugye végigjátszások nélkül nem voltam benne biztos ;) És ezzel tényleg nem a wolf3d érdemeit kívánom kissebbíteni, mert azt is van miért csod... respektálni!).

Ugyanez Zónak ;) Ha leírom, hogy nincs benne path-tracing, akkor az itt és most ennyit jelent: nincs benne. Nem azt, hogy a barom id, hogyhogy nem tette bele 30 éve??? Tudom, a topik szellemiségéhez jobban illene, talán szarul is fogalmaztam, de mostmár helyére került remélem minden ;)

---

Amúgy, haggyatokmá (azé köszi!), mitől lehetne boldog egy 47. születésnap, HE?!?!?!?!??!??!?!?!?! :(
Basszus, már a doom idején is "öreg" "gémer" voltam, nem kiskölök :(

Botond írta:Egy 3D-s Wizard of Wor lényegiben.
Arty biztos abban is elakadt és felzaklatták a feltörő emlékek. :)
Természetesen sose vittük el túl sokáig, valszeg a réjtrészing hiánya miatt....... :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76251 2024.03.13. 16:34

arty írta:Ugyanez Zónak ;) Ha leírom, hogy nincs benne path-tracing, akkor az itt és most ennyit jelent: nincs benne. Nem azt, hogy a barom id, hogyhogy nem tette bele 30 éve??? Tudom, a topik szellemiségéhez jobban illene, talán szarul is fogalmaztam, de mostmár helyére került remélem minden ;)
Persze, csak mivel tudtam, hogy mire számítsak, így az élményemet sem rongálta. Beárazva ültem le elé a lokális móka kedvéért, és arra megtette. De nem erre való, sőt a Quake sem. Kiadhatnának egy Army of Threet vagy Army of Fourt, bár ahhoz kevés lenne a 77" is, ha nem online pörögne.

arty írta:Amúgy, haggyatokmá (azé köszi!), mitől lehetne boldog egy 47. születésnap, HE?!?!?!?!??!??!?!?!?! :(
Basszus, már a doom idején is "öreg" "gémer" voltam, nem kiskölök :(
Isten éltessen itt is!

Én 15 évesen játszottam a Doomot, úgy, hogy közben már pörgött a Duke Nukem 3D és a Blood is (egy nap kerültek fel az első igazi PC-mre), meg rövidesen a Quake 1-2-Half-LIfe, de így is odabaszott.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76252 2024.03.13. 16:36

DanielT írta:Hm...Elajjaznál néztem bele, akinél türelmesebb és pozitívabb embert nem tudnék hirtelen mondani és fogta a fejét, hogy jájj már megint valami bullshittel kell szívni. Nem néztem sokáig pont emiatt, hogy ha ő eljutott ide, akkor nekem esélyem sincs.

De akkor majd ránézek megint.
Nehezen tudom elképzelni, hogy neked való lenne, de éppen az a lényege, hogy nem lineáris és szájbarágós, hanem "metroidvania".
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #76253 2024.03.13. 16:51

Isten éltessen, Arty! :taps:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76254 2024.03.13. 16:55

Moby írta:Nálam valszeg ez okozta a vesztét. Én azt is kétpálcás fosnak tartottam mindig :D
A felszínen egy B-kategóriás power fantasy, de azért ennél több rétege van, és Verhoeven filmjeinek mindig szokott lenni egy érdekes bukéja. A filmek világában ha az alaptéma nem is volt teljesen új, hozott be elég variációt, hogy ne egy újabb Space Odyssey (lásd HAL-9000), Blade Runner vagy Terminator legyen (ezek szintjén persze nincs). Utólag sem maradt tizenkettő egy tucat.

Ha már Blade Runner, nekem a Westwood-féle kalandjáték is beugrott róla a nagyvonalakban közelítő tematikán túl is. Már abban is volt a rendőrségre visszamászkálás (persze tudták ezt korábban a Police Questek vagy később a Deus exek is), és konkrétan abban lehetett a kollégákkal versengeni a lőtéren (meg nyilván abban is voltak döntések, befejezések, sőt abban az se volt fix, hogy mi replikánsok vagyunk-e vagy sem). A nyomozás meg ugyan alapvetően a szokásos batvisionös, de a körvonalas rásegítést kikapcsolva egy fokkal jobban a környezetre vagyunk utalva (vagy akár a feljegyzésekre, illetve akár skillcheckekre hagyatkozva), mint jellemzően az AAA-kban a Batmantől a Horizonig. Nem mondom, hogy GotY, de jól esett, hogy egy kicsit kilóg ezekben a mai fősodorból. Ezt Sony- vagy Ubi-logóval nem tudnám elképzelni. Az MS-t csak azért nem írtam, mert talán az Arkane vagy a Tango Gameworks még képes lehetne erre, de nem nagyon reménykedem már. Félek, a Sony már túl feszesen profi ahhoz, hogy átengedjen valamit, ami nem patikamérlegen mért.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76255 2024.03.13. 17:10

Zóanagyvarázsló írta:A felszínen egy B-kategóriás power fantasy, de azért ennél több rétege van, és Verhoeven filmjeinek mindig szokott lenni egy érdekes bukéja. A filmek világában ha az alaptéma nem is volt teljesen új, hozott be elég variációt, hogy ne egy újabb Space Odyssey (lásd HAL-9000), Blade Runner vagy Terminator legyen (ezek szintjén persze nincs). Utólag sem maradt tizenkettő egy tucat.

Ha már Blade Runner, nekem a Westwood-féle kalandjáték is beugrott róla a nagyvonalakban közelítő tematikán túl is. Már abban is volt a rendőrségre visszamászkálás (persze tudták ezt korábban a Police Questek vagy később a Deus exek is), és konkrétan abban lehetett a kollégákkal versengeni a lőtéren (meg nyilván abban is voltak döntések, befejezések, sőt abban az se volt fix, hogy mi replikánsok vagyunk-e vagy sem). A nyomozás meg ugyan alapvetően a szokásos batvisionös, de a körvonalas rásegítést kikapcsolva egy fokkal jobban a környezetre vagyunk utalva (vagy akár a feljegyzésekre, illetve akár skillcheckekre hagyatkozva), mint jellemzően az AAA-kban a Batmantől a Horizonig. Nem mondom, hogy GotY, de jól esett, hogy egy kicsit kilóg ezekben a mai fősodorból. Ezt Sony- vagy Ubi-logóval nem tudnám elképzelni. Az MS-t csak azért nem írtam, mert talán az Arkane vagy a Tango Gameworks még képes lehetne erre, de nem nagyon reménykedem már. Félek, a Sony már túl feszesen profi ahhoz, hogy átengedjen valamit, ami nem patikamérlegen mért.
Értettem én a többi rétegét is, csak abban a korszakban volt jóval több is, ami ezt jobban is csinálta. Pl. ha már verhoven, akkor akár a Total Recall. Valahogy sosem ürtött akkorát, hogy a jobbak közé beférjen, és utólag biztos az sem segített a kultfilmmé válásábána nálam, hogy a folytatások pusztítóan szarok lettek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76256 2024.03.13. 17:22

Moby írta:Értettem én a többi rétegét is, csak abban a korszakban volt jóval több is, ami ezt jobban is csinálta. Pl. ha már verhoven, akkor akár a Total Recall. Valahogy sosem ürtött akkorát, hogy a lejobbak közé beférjen, és utólag biztos az sem segített a kultfilmmé válásábána nálam, hogy a folytatások pusztítóan szarok lettek.
A Total Recall nálam is nagyobbat ütött akkor, de azért az más téma, megférnek ezek egymás mellett, és nem is MCU-áradatban érkeztek. A 2 emlékeim szerint még egynek nézhető, de tényleg csak egy gyengébb és nem éppen nélkülözhetetlen folytatás új rendezővel rajongóknak, a 3 volt überfos Superman 4-szint. A 90-es években aztán már tényleg jöttek nagyobb mennyiségben a különböző kiborgos filmek, de azok jellemzően VHS-re készült (szintű) mocskok voltak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76257 2024.03.13. 17:43

Moby írta:Értettem én a többi rétegét is, csak abban a korszakban volt jóval több is, ami ezt jobban is csinálta. Pl. ha már verhoven, akkor akár a Total Recall. Valahogy sosem ürtött akkorát, hogy a jobbak közé beférjen, és utólag biztos az sem segített a kultfilmmé válásábána nálam, hogy a folytatások pusztítóan szarok lettek.
Azért a Robocop is az a kategória, mint a doom, hogy a Toldyt idézve, nem mindegy hogy “Ki tudja, hol áll meg s kit hogyan talál meg?”, és legfőképp, hogy mikor?

Mennyi idős volt az ember amikor az első 80. alkalommal másolt három nyelven beszélő (eredeti plusz két hangalámondás), négyféle feliratos verzió elérte, előtte, utána miket látott, stb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76258 2024.03.13. 18:48

Amikor ilyen PS+ Extra kínálat jön, akkor valóban elhiszem, hogy every screen is an Xbox... :wilting: :wilting: :wilting:

Kép

A képen láthatóakon kívül vannak még játékok, de megbánjátok, ha megnézitek. Én szóltam. https://blog.playstation.com/2024/03/13 ... -and-more/
Avatar
Moby

Hozzászólás #76259 2024.03.13. 18:55

Botond írta:Azért a Robocop is az a kategória, mint a doom, hogy a Toldyt idézve, nem mindegy hogy “Ki tudja, hol áll meg s kit hogyan talál meg?”, és legfőképp, hogy mikor?

Mennyi idős volt az ember amikor az első 80. alkalommal másolt három nyelven beszélő (eredeti plusz két hangalámondás), négyféle feliratos verzió elérte, előtte, utána miket látott, stb.
Nekem az akkori viszonyok között kivételes, és különleges gyerekkorom volt. Én akkoriban a filmeket nem annyira VHS-en néztem először (bár volt amit úgy jött szembe), hanem javarészt előbb eljutott hozzám úgy, hogy az akkori jugoszláv, olasz, görög tengerpartokon szabadtéri mozikban láttam őket, többnyire angolul az éppen helyi nyelven feliratozva. Mivel 13-14-15 évesen a csajokon, a játékgépeken, és a vizisízésen kívül más nem igen érdekelt minket, ezért minden este mozi volt a program csajokkal, helyi menő srácokkal. Soha annyi filmet nem láttam, mint azokon a nyarakon. Nyilván erősen szerpet játszótt a férfivá érésemben ez az esték, mozik, csajok triumvirátus, illetve napközben ha épp nem a tengerben voltunk, akkor outrunt, donkey kongot, pacmant, Invaders toltuk végtelenszám a parti játéktermekben. Csodálatos arany évek voltak, amit a történelem csak ritkán termel ki. Na én itt láttam (először) a Robocopot is.

/ott láttam pl a The Purple Color című Spielberg filmet, amiről annyit tudtunk mindösszes, hogy Spielberg, tehát vagy scifi vagy kalandfilm. Namost azt az elején levettük, hogy ez nem kalandfilm lesz, és végignéztünk egy kettőésfélórás drámát a fekákról, amiben mi kitartóan vártuk, hogy egyszer csak leszállnak az úfók, és elviszik a fekákat. És hát nem szálltak le :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #76260 2024.03.13. 19:05

Aztán az is lehet, hogy a Robocop a régi idők Tenetje, amit szintén nem értékeltem túl magasra az első végignézés után, aztán megnéztem még az elmúlt években megnéztem még vagy négyszer, és kb ennyi kellett, hogy egyrészt tényleg értsem is amit látok (mármint ne csak felületesen, mint a korábbi alkalmakkor), és megértsem mekkora zseni az a film. Csak az olyan, hogy kevesen fognak ennyit beletenni. Mondjuk a Robocop nem tűnt ennyire nehezen befogadhatónak, de hátha :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #76261 2024.03.13. 19:49

Resolución! :idiota:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76262 2024.03.13. 20:31

Lightos év kezdés, ahol ugye nem lesz semmi nagy cím PS5-re, Amazon zséming toplista:

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #76263 2024.03.13. 20:42

DanielT írta:Lightos év kezdés, ahol ugye nem lesz semmi nagy cím PS5-re, Amazon zséming toplista:

Kép
Hát ebből nekem példul semmit nem bírtak eladni. Mondjuk P3 reloadet nehéz is lenne, még akkor is ha érdekelne, lévén GP cím. De hát az állatoknak így is el lehet adni $65-ért :idiota:

/najó, helldivers-re egyszer lehet ránézek pc-n, de sokat abból sem fog az amazon proftálni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76264 2024.03.13. 20:45

Ezért a stellar blade című fos anitjátékért meg nekem van szekunder szégyenérzetem a pinát soha nem látott nyomorék kockák tömege miatt, akik képesek egy játékot a pixelcsöcsök miatt megvenni. Miközben maga a "játék" inkább csak egy rossz vicc.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76265 2024.03.13. 20:51

Moby írta:Ezért a stellar blade című fos anitjátékért meg nekem van szekunder szégyenérzetem a pinát soha nem látott nyomorék kockák tömege miatt, akik képesek egy játékot a pixelcsöcsök miatt megvenni. Miközben maga a "játék" inkább csak egy rossz vicc.
Antijáték? Másik felét nézhetjük a képernyőnek...

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #76266 2024.03.13. 20:56

DanielT írta:Antijáték? Másik felét nézhetjük a képernyőnek...

[video]https://youtu.be/58lu18Fibdw[/vieo]
Ez egy olyan koreai lófasz koppintása a Niernek, amilyen a lieos of p a bloodborne-nak. Csak abban nincsenek csöcsök, ebben meg vannak, és ezzel nagyjából minden pozitívuma ki is merül. Egy nagy üres, ostoba, statikus szar vilgában bóklászás, meg a szokásos csapkolda. Ilyenből éppen 12 egy tucat a középkategóriában, de ettől stílusosabbak és ügyesebbekből is létezik tucatszám.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76267 2024.03.13. 21:00

De elő lehet adni csöcsökkel is stílusosan is. Bayonettáknak pl elég jól sikerült, de abból sem biztos, hogy le lehetne tenni az asztalra méggegyet úgy, hogy azt érdemes is lenne elkészíteni. Hogy megvennék az is, afelől nincs kétségem. Sok a kis pöcsköszörű gémer, akik a hús-vér csajok helyett ilyenekre hegyezi :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76268 2024.03.13. 21:00

Moby írta:Ez egy olyan koreai lófasz koppintása a Niernek, amilyen a lieos of p a bloodborne-nak. Csak abban nincsenek csöcsök, ebben meg vannak, és ezzel nagyjából minden pozitívuma ki is merül. Egy nagy üres, ostoba, statikus szar vilgában bóklászás, meg a szokásos csapkolda. Ilyenből éppen 12 egy tucat a középkategóriában, de ettől stílusosabbak és ügyesebbekből is létezik tucatszám.
Majd meglátjuk, én se sokat láttam belőle, de abból mindennek tűnt csak gagyinak nem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76269 2024.03.13. 21:03

DanielT írta:Majd meglátjuk, én se sokat láttam belőle, de abból mindennek tűnt csak gagyinak nem.
Tökmindegy, senkit nem érdekel milyen. Még egy kurva bemutató sincs róla, még a kikerült demo sem volt meg, már a preorder listák elején volt :D Érdekel bárki milyen game? Kurvára nem. Csöcs meg segg. GOTY :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #76270 2024.03.13. 21:07

Naszal csak annyit szerettem volna jelezni, hogy van-e mivel játszani vagy nincs, annak baszottul nem indikátora, hogy a sok sudribunkó mit vesz. Sajnos. Ami jó azt jellemzően nem veszik. Ez a helldivers2 is csak valami fura emberkísérlet véletlen terméke, meg egy jól megválasztott árazásé (ami pozitívum természetesen).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76271 2024.03.13. 21:09

Moby írta:Naszal csak annyit szerettem volna jelezni, hogy van-e mivel játszani vagy nincs, annak baszottul nem indikátora, hogy a sok sudribunkó mit vesz. Sajnos. Ami jó azt jellemzően nem veszik. Ez a helldivers2 is csak valami fura emberkísérlet véletlen terméke, meg egy jól megválasztott árazásé (ami pozitívum természetesen).
Meg kéne egy kicsit nyugodnod... tudod az a drága jó szíved... :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #76272 2024.03.13. 21:17

DanielT írta:Meg kéne egy kicsit nyugodnod... tudod az a drága jó szíved... :P
Fullba nyugodt vagyok :) Egyébként lenne mivel játszani, még PS5-ön is, de nem vesz már rá semmi, hogy elindítsam azt is, amit valamire tartok. Talán majd a No Rest For The Wickeddel kivételt teszek legközelebb. Ahhoz még talán pár elindításra lenne is kedvem. Meg ezt a DD2-t is megnézném egyszer, de azt már csak inkább ingyen. Az biztos nem menne végig, de legalább egyszer látnék egy olyat belőle, ami nem 10fps-el fut, és estleg képes ultrawide monitort kezelni, de ennyi. Szal egyszer majd warezban ránézek :D Nagyjából ennyi az idei tervem a géminggel. Ezek a PS5 toplistás csodák már nem férnek bele.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76273 2024.03.13. 21:24

Ha ma csak egy videót néztek meg, ez legyen az: https://www.reddit.com/r/videogames/com ... post_title

:DD
Avatar
Necro

Hozzászólás #76274 2024.03.13. 21:47

Ez az Unicorn Overlord (demo) napok óta nem hagy nyugodni, nem tudom tényleg rettentően vágyom-e erre, vagy csak valami Dragon's Crown PTSD kísért.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #76275 2024.03.13. 21:53

DanielT írta:Ha ma csak egy videót néztek meg, ez legyen az: https://www.reddit.com/r/videogames/com ... post_title

:DD
Ezzel a címmel eléggé félrevezető. Ha lehet hinni a neten terjedő infóknak, akkor nem vezető fejlesztő az EA-nél, bár valóban náluk dolgozik most a Black Pantheren. Anno egy másik cégnél fejlesztették ezt a csodát és azzal a csapattal kapcsolatban mondta, amit. Persze ennek fényében nem sok jóra számítok a Black Panther játékkal kapcsolatban, pedig még semmit nem tudni róla.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76276 2024.03.13. 22:00

neoreg írta:Ezzel a címmel eléggé félrevezető. Ha lehet hinni a neten terjedő infóknak, akkor nem vezető fejlesztő az EA-nél, bár valóban náluk dolgozik most a Black Pantheren. Anno egy másik cégnél fejlesztették ezt a csodát és azzal a csapattal kapcsolatban mondta, amit. Persze ennek fényében nem sok jóra számítok a Black Panther játékkal kapcsolatban, pedig még semmit nem tudni róla.
Hm, valóban "kissé" félrevezető. Na mindegy, így viszont lett egy még szórakoztatóbb aspektusa: már láthatjuk is mire volt képes ez a fehérmentes szupercsapat!

Kép

Csak így tovább!!! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76277 2024.03.13. 22:16

Hinnyebazzeg.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #76278 2024.03.13. 22:18

DanielT írta:Ha ma csak egy videót néztek meg, ez legyen az: https://www.reddit.com/r/videogames/com ... post_title

:DD
A leépítések végére úgyis már csak ezek maradnak-
Avatar
Micsu

Hozzászólás #76279 2024.03.13. 22:42

DanielT írta:Hinnyebazzeg.

[video]https://youtu.be/SeoAFlJFa6U[video]
ps5? :nyes:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76280 2024.03.14. 00:25

Moby írta:Aztán az is lehet, hogy a Robocop a régi idők Tenetje, amit szintén nem értékeltem túl magasra az első végignézés után, aztán megnéztem még az elmúlt években megnéztem még vagy négyszer, és kb ennyi kellett, hogy egyrészt tényleg értsem is amit látok (mármint ne csak felületesen, mint a korábbi alkalmakkor), és megértsem mekkora zseni az a film. Csak az olyan, hogy kevesen fognak ennyit beletenni. Mondjuk a Robocop nem tűnt ennyire nehezen befogadhatónak, de hátha :D
Ez már a Mobycoasteren is túl nagy csavar lenne :banplz:
Castle82

Hozzászólás #76281 2024.03.14. 18:48

DanielT írta:Hinnyebazzeg.

phpBB [media]


Nem rossz, erre a látványra openworld szinten a PS7 már talán képes lesz. :ravasz1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #76282 2024.03.14. 19:34

Castle82 írta:Nem rossz, erre a látványra openworld szinten a PS7 már talán képes lesz. :ravasz1:
Nekem is az jutott eszembe hogy Ps6on ilyet valszeg nem latunk
Avatar
Moby

Hozzászólás #76283 2024.03.14. 20:12

Micsu írta:Nekem is az jutott eszembe hogy Ps6on ilyet valszeg nem latunk
Ilyet konzolon soha nem fogunk látni, mert ehhez fossá kell moddolni mindenjátékot ahhoz, hogy a fényelés jó legyen, mert azt minden játékban elbasszák, és csak utólag lehet rendberakni. Jellemzően olyan módokon, ami konzolokon nem megvalósítható. Mindegy mit tud a cucc technikailag.
Castle82

Hozzászólás #76284 2024.03.15. 15:22

DanielT írta:Antijáték? Másik felét nézhetjük a képernyőnek...

phpBB [media]



Vicces hogy ez neked bármiféle minőséget tükröz miközben efféle mozgásanimációkért a Witcher 3-at (ami nemmellesleg számtalan animációban lazán veri ezt) szapulták annó főleg ami a lépcsőzést meg kövekre lépkedést illeti itt ugyan olyan gagyi csak legalább még súlytalan is az egész. Fröcsög a vér a sár, főhősnőnk pedig patyolat tiszta végig. És egy agyatlan kaszabolás az egész. Ez a stuff nagykából semmivel sem mutat többet mint az N+1. japán kaszabola játék mint például a ZS kategóriás Onechanbara játékok, a különbség csak annyi hogy itt jobb a látvány - már ha továbbra sem nézzük hogy az onechanbarában legalább ha már tocsog minden a vértől a főhős is ázzon benne, ennyi. Ugyan olyan üres élettelen vacak kaszabolással alibi sztorival. Inkább tolnám újra az Onech Origins-t PS4-en ha már igénytelen kaszabolásra vágyok csöcsökkel és seggel.. :taps: De agyon lesz szopva mert Sony és mert segg van benne - ami egyébként állitólag egy faszi seggéről lett modellezve szóval jó recsizést a sok nerdnek. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76285 2024.03.16. 08:49

Castle82 írta:Vicces hogy ez neked bármiféle minőséget tükröz miközben efféle mozgásanimációkért a Witcher 3-at (ami nemmellesleg számtalan animációban lazán veri ezt) szapulták annó főleg ami a lépcsőzést meg kövekre lépkedést illeti itt ugyan olyan gagyi csak legalább még súlytalan is az egész. Fröcsög a vér a sár, főhősnőnk pedig patyolat tiszta végig. És egy agyatlan kaszabolás az egész. Ez a stuff nagykából semmivel sem mutat többet mint az N+1. japán kaszabola játék mint például a ZS kategóriás Onechanbara játékok, a különbség csak annyi hogy itt jobb a látvány - már ha továbbra sem nézzük hogy az onechanbarában legalább ha már tocsog minden a vértől a főhős is ázzon benne, ennyi. Ugyan olyan üres élettelen vacak kaszabolással alibi sztorival. Inkább tolnám újra az Onech Origins-t PS4-en ha már igénytelen kaszabolásra vágyok csöcsökkel és seggel.. :taps: De agyon lesz szopva mert Sony és mert segg van benne - ami egyébként állitólag egy faszi seggéről lett modellezve szóval jó recsizést a sok nerdnek. :banplz:
Még viccesebb, vagy inkább szomorúbb az, hogy ez a "jó segg" most már egy system seller pontként van emlegetve. Egy egészséges fiatal női test, ami teljesen normális, mostanra EXTRÉMEN SZEXUALIZÁLTNAK számít. Semmi extrém nincs benne, esetleg csöcsben jól ellátták, de volt nekem ilyen 17 éves osztálytársam... Szóval a lila hajú elmebeteg disznók sikeresen tevékenykedtek az elmúlt években, mert már te is negatívumként tünteted fel a normálisat.

A játék minőségét majd meglátjuk.

szerk: Ezt a férfi segg modell pletykát nem tudom hol találtad, valszeg' a vágyaid kivetülése lehet. Mindenesetre ha meg akarod nézni a csajt, akkor megteheted: https://twitter.com/TheRealJTV4K60/stat ... 4244177926
Castle82

Hozzászólás #76286 2024.03.16. 19:53

DanielT írta:Még viccesebb, vagy inkább szomorúbb az, hogy ez a "jó segg" most már egy system seller pontként van emlegetve. Egy egészséges fiatal női test, ami teljesen normális, mostanra EXTRÉMEN SZEXUALIZÁLTNAK számít. Semmi extrém nincs benne, esetleg csöcsben jól ellátták, de volt nekem ilyen 17 éves osztálytársam... Szóval a lila hajú elmebeteg disznók sikeresen tevékenykedtek az elmúlt években, mert már te is negatívumként tünteted fel a normálisat.

A játék minőségét majd meglátjuk.

szerk: Ezt a férfi segg modell pletykát nem tudom hol találtad, valszeg' a vágyaid kivetülése lehet. Mindenesetre ha meg akarod nézni a csajt, akkor megteheted: https://twitter.com/TheRealJTV4K60/stat ... 4244177926



Őő..Hol tüntettem fel hogy negativum lenne hogy csöcs meg segg??? Sehol ez a te halucinációd. Én arról pofázok hogy ez egy 1bites kaszabolós játék amit kb ezzel adnak el. A grafikán kivül semmiben sem tud többet mint egy Onechanbara ORIGIN - amiben a videód alapján van ami még jobban is meg van oldva holott ZS kategória. Nem ezzel kéne eladni egy játékot, de azt egy szóval sem mondtam hogy bajom lenne azzal hogy milyen a főhősnő, ezerszer inkább ez mint az Ubisoft vagy MS féle konyhásnénik. Csak ettől ez még látványosan kevés amit a videód - avagy a demo - is bizonyit.
A férfi segg dolgot meg valahol a neten tolták pár hónapja, mint irtam ÁLLITÓLAG.
Az meg hogy system seller.... :banplz: Kinőhetnétek már ebből a faszságból, 1 kézen lehetne számolni a system sellernek nevezhető Sony exeket amik talán meg tudták közeliteni azokat a játékokat éves eladásokban amikkel a nagyközönségnek hőn imádott konzolodat is eladják a többségében - mert bizony ezek szinte egytől egyig multiplatform játékok.... De tudjuk, a Sony csak aranyat szarik,te meg falod ahogy kell. :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #76287 2024.03.16. 21:12

Castle82 írta:Őő..Hol tüntettem fel hogy negativum lenne hogy csöcs meg segg??? Sehol ez a te halucinációd. Én arról pofázok hogy ez egy 1bites kaszabolós játék amit kb ezzel adnak el. A grafikán kivül semmiben sem tud többet mint egy Onechanbara ORIGIN - amiben a videód alapján van ami még jobban is meg van oldva holott ZS kategória. Nem ezzel kéne eladni egy játékot, de azt egy szóval sem mondtam hogy bajom lenne azzal hogy milyen a főhősnő, ezerszer inkább ez mint az Ubisoft vagy MS féle konyhásnénik. Csak ettől ez még látványosan kevés amit a videód - avagy a demo - is bizonyit.
A férfi segg dolgot meg valahol a neten tolták pár hónapja, mint irtam ÁLLITÓLAG.
Az meg hogy system seller.... :banplz: Kinőhetnétek már ebből a faszságból, 1 kézen lehetne számolni a system sellernek nevezhető Sony exeket amik talán meg tudták közeliteni azokat a játékokat éves eladásokban amikkel a nagyközönségnek hőn imádott konzolodat is eladják a többségében - mert bizony ezek szinte egytől egyig multiplatform játékok.... De tudjuk, a Sony csak aranyat szarik,te meg falod ahogy kell. :taps:
Ja nem system sellert akartam írni, hanem selling pointot.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76288 2024.03.17. 23:40

Megpróbáltam végigvinni ezt a Lies of Pi című koreai kurvagyenge, az egyediséget mármár szándékosan messzire kerülő bloodborne utánzatot. Még kb 3 boss lett volna a végéig, amit annyira vártam már, hogy úgy döntöttem nekem most itt jött el ez. És ezt a játékot is évekig vártam anno, atyaég. Micsoda szánalom ez az egész :D
Óriási szerencse, hogy ezért sem kellett pénzt adnom, azért viszont kár, hogy megint erre az aljadrogra ment el a szabadidőmből. Fogalmam sincs miért vittem el idáig egy szemetet :( És sajnos amíg van hozzá pc meg konzol elérhető közelségben, addig lesz ez a kényszeres múltbarévedő szemétbenturkálás is párhavonta, ahol nem igen nő már más, csak penészvirág. Szóval azthiszem eljött az idő, hogy felszámoljam én ezt eszközileg is.
Eljött az idő a totális leáldozásra :banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #76289 2024.03.18. 00:20

Eltartott egy darabig, de végigvittem a Yakuza: Like a Dragont. Jópofa, vicces hülyeség volt ez is / 10.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #76290 2024.03.18. 00:21

Epic ingyen adja a Deus Ex Mankind Dividedet. Szerintem az nagyon jó játék volt. Ha egyszer majd lesz időm, újra fogom játszani.
Avatar
Botond

Hozzászólás #76291 2024.03.18. 07:20

Lepörgött a Borderlands Pre-sequel, xsx-en, splitscreen coopban, az x1 verzió.

Nos én nem vagyok nagy Borderlands rajongó, de a fiam sajnos az, így aztán kötelezően jelleggel végiglőttük ezt is, ahogy az első kettőt. Azokból is van x1 verzió, de azokból még az x360 verzió volt meg, míg ez a 0. rész sose volt akciós x360as verzióban, így nemrég szereztem be a handsome collectiont, amiben a 0. és a 2. rész x1 verziója van, xox patchel, 4k-ban.

Ami jóság volt benne:
+ A játék így teljesen vállalhatóan néz ki, sehol egy recefice, színek, hdr is rendben.
+ Maga a sztori előzmény is szépen fel van építve, tényleg oda fut ki, ahol az első rész indul, sok karakter visszaköszön, szóval az univerzum a rajongóknak sokat visszakacsint, mivel az első két rész után adták ki, így ezt szépen fel tudták építeni, és mivel mi is ilyen sorrendben játszottuk, így ez a hangulat rész tök oké volt
+ Artyval többnyire nem értek egyet abban, hogy a rövid a jó, de mivel ez a Borderlands sorozat nem a szívem csücske, így kivételesen én is a "kevesebb az több" vonaton ültem, és ebben is maximálisan kiszolgált ez a rész
+ Mivel össze volt kötve az xbox accom a gearbox accal, így aztán egy halom s.h.i.f.t vagy mi a tök kódot kaptam (300 körül), amivel a fővárosban lehet ládát nyitogatni, ahogy a többi részben is, emiatt nonstop maxosnál maxosabb fegyvereink voltak a gyerekkel, így az állandó loot baszakodást ki lehetett hagyni, amit felszedtünk, adtuk is el, nem ment az idő a statok összehasonlításával, leszámítva azt 2-3 szintenkénti fővárosi kört, amikor 20 percben nyitottunk 20-30 ládát, felgeareztünk és go. Hihetetlen ettől mennyivel fluidabb lett az egész, már-már élvezhető!

Így aztán érdemi rosszat nem is tudnék mondani róla, ami eddig bajom volt a borderlandsokkal azt az utolsó két pont kilőtte.

Viszont sanszosan folytatódik az emberkísérlet, mert ebben a handsome collectionban a második rész is benne van minden dlc-vel, és bár az elsőből x360on olyan verzióm volt, amiben minden kieg benne van, a másodikból csak a fapad, kiegmentes megoldás, úgyhogy a gyerekben felmerült, hogy talán pótoljuk be dlc-ket a második részből.
Na most nulláról nekifutni nem lenne erőm, de azt írja a net, hogy van crossgen save import (nem csak x360 --> x1, hanem ps3 --> ps4 vonalon is amúgy), úgyhogy ha tényleg sikerült átjátszani mindkettőnk kariját és progresszét ebbe a dlc-s, shiftkóddal támogatott xox patches verzióba, akkor még akár rá is szánhatjuk azt a pár órát.

És lehet életemben először nem örülök, hogy van ilyen 21. századi megoldás, mint a crossgen progressz, mert így a fő kifogásom kirúgták alólam. :banplz:

Shiftkód 4 president pertíz!
Avatar
arty

Hozzászólás #76292 2024.03.18. 13:40

aabyssx írta:Epic ingyen adja a Deus Ex Mankind Dividedet. Szerintem az nagyon jó játék volt. Ha egyszer majd lesz időm, újra fogom játszani.
nem egy befejezetlen fozs?? (értsd: trilogia már soselesz és ez egy félbehagyott fél-rész így?)
Avatar
arty

Hozzászólás #76293 2024.03.18. 13:48

Moby írta:Ilyet konzolon soha nem fogunk látni, mert ehhez fossá kell moddolni mindenjátékot ahhoz, hogy a fényelés jó legyen, mert azt minden játékban elbasszák, és csak utólag lehet rendberakni. Jellemzően olyan módokon, ami konzolokon nem megvalósítható. Mindegy mit tud a cucc technikailag.
jah, a konzol-mod nagyon hiányzik, hogy egy szép Zonda miatt a 622. főquest beakadjon :D (meg a szépre moddolt naposidő miatt a mellékutcák éjjel ótvarul nézzenek ki és hasonlók - nem tudom ebben van-e, GTA alapján felteszem igen)

a moddolt játék tizenévesen jópofa, amikor végtelen ideje van az embernek a troubleshootra és a baromkodásra... nekem egy feszes, hétórás(!) CP2077 kampány kéne, ahol nem respawnolnak a zsaruk a hátam mögé :D gondolom arra is a PS7-ig kell várni.... remélem a lemezes ps4 verzám folyamatosan upgradelgethető lesz... ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #76294 2024.03.18. 14:03

arty írta:jah, a konzol-mod nagyon hiányzik, hogy egy szép Zonda miatt a 622. főquest beakadjon :D
Hogy a fasság hogy jön megint ide, ezt fel nem foghatom. Nem a zondáról beszélünk, hanem arról, hogy egy kurva telítettséget, árnyékok színét, kontrasztot nem lehet a gyökér ostoboid konzolokon beállítani, ami ALAP, hogy driverből minden játéknál be kell állítanom, mert el van baszva. Meg azok a modok, amitől húgysárga, vagy világosszürke mint a Strafieldnél, meg azok a modok, amiktől egy AC úgy néz ki, hogy az ember magalászarik. De tudom, konzolon annak kell örülni, hogy NINCS SEMMI LEHETŐSÉG semmire, hiszen józanul gondolkodva minek is kellene örülni?
Annak hogy szar de legalább olcsón? Az nektek sosem volt elég, Mindig valami ignoráns baromságot mellé kell tenni, eladásokról, főkveszt beakadásról (ami úgy is megtörténik manapság napi szinten, hogy hozzá sem kell nyúlni a játékokhoz), meg a többi vérbaromságot.
Kicsi részben, de ettől még részben azért lett ez az egyszer szebbreményű hobbiból egy lekoszlott szar drog, mert SEMMI igényetek nincs már a jóra. Arra van igényetek, hogy a rakás fost szépítgessétek szavakkal. Tegyek fel videót arról hogy néz ki ez a cyberpunk konzolon? Nagyon szívesen megteszem, ha valaki okádni akar. Sőt most már megteszem bosszúból is. :D De legalább nem akad el a kveszt (faszt nem, egy beteg szar az egész máig). Csak nincs benne zonda, meg csodás fényelés. Ami nem kell, mert SZAAAAAAAR :DD
Avatar
Micsu

Hozzászólás #76295 2024.03.18. 14:14

Moby írta:Hogy a fasság hogy jön megint ide, ezt fel nem foghatom. Nem a zondáról beszélünk, hanem arról, hogy egy kurva telítettséget, árnyékok színét, kontrasztot nem lehet a gyökér ostoboid konzolokon beállítani, ami ALAP, hogy driverből minden játéknál be kell állítanom, mert el van baszva. Meg azok a modok, amitől húgysárga, vagy világosszürke mint a Strafieldnél, meg azok a modok, amiktől egy AC úgy néz ki, hogy az ember magalászarik. De tudom, konzolon annak kell örülni, hogy NINCS SEMMI LEHETŐSÉG semmire, hiszen józanul gondolkodva minek is kellene örülni?
Annak hogy szar de legalább olcsón? Az nektek sosem volt elég, Mindig valami ignoráns baromságot mellé kell tenni, eladásokról, főkveszt beakadásról (ami úgy is megtörténik manapság napi szinten, hogy hozzá sem kell nyúlni a játékokhoz), meg a többi vérbaromságot.
Kicsi részben, de ettől még részben azért lett ez az egyszer szebbreményű hobbiból egy lekoszlott szar drog, mert SEMMI igényetek nincs már a jóra. Arra van igényetek, hogy a rakás fost szépítgessétek szavakkal. Tegyek fel videót arról hogy néz ki ez a cyberpunk konzolon? Nagyon szívesen megteszem, ha valaki okádni akar. Sőt most már megteszem bosszúból is. :D De legalább nem akad el a kveszt (faszt nem, egy beteg szar az egész máig). Csak nincs benne zonda, meg csodás fényelés. Ami nem kell, mert SZAAAAAAAR :DD
Igen innovacio nem kell, csak egyszeru 1 bites, olcso legyen, meg az agy epuljon le melle. Igy megy ez mar szinte minden iparban nem csak a gamingben. Nem veletlen csokken fiatalok koreben az atlag iq, mar a gepek, telefonok gondolkodnak helyettunk, ezen az ai valszeg meg rontani is fog.
Avatar
arty

Hozzászólás #76296 2024.03.18. 14:34

Moby írta:Hogy a fasság hogy jön megint ide, ezt fel nem foghatom. Nem a zondáról beszélünk, hanem arról, hogy egy kurva telítettséget, árnyékok színét, kontrasztot nem lehet a gyökér ostoboid konzolokon beállítani, ami ALAP, hogy driverből minden játéknál be kell állítanom, mert el van baszva. Meg azok a modok, amitől húgysárga, vagy világosszürke mint a Strafieldnél, meg azok a modok, amiktől egy AC úgy néz ki, hogy az ember magalászarik. De tudom, konzolon annak kell örülni, hogy NINCS SEMMI LEHETŐSÉG semmire, hiszen józanul gondolkodva minek is kellene örülni?
Annak hogy szar de legalább olcsón? Az nektek sosem volt elég, Mindig valami ignoráns baromságot mellé kell tenni, eladásokról, főkveszt beakadásról (ami úgy is megtörténik manapság napi szinten, hogy hozzá sem kell nyúlni a játékokhoz), meg a többi vérbaromságot.
Kicsi részben, de ettől még részben azért lett ez az egyszer szebbreményű hobbiból egy lekoszlott szar drog, mert SEMMI igényetek nincs már a jóra. Arra van igényetek, hogy a rakás fost szépítgessétek szavakkal. Tegyek fel videót arról hogy néz ki ez a cyberpunk konzolon? Nagyon szívesen megteszem, ha valaki okádni akar. Sőt most már megteszem bosszúból is. :D De legalább nem akad el a kveszt (faszt nem, egy beteg szar az egész máig). Csak nincs benne zonda, meg csodás fényelés. Ami nem kell, mert SZAAAAAAAR :DD
konzolon a fejlesztőnek legalábbis ELVBEN megvan a lehetősége, hogy egy elállítatlan driverű gépen futtassa a szarát és legalább ELVBEN jól nézzen ki a produkció..... :P

Sok játékban van amugy fényerő/konraszt/satübbi csuszka, sőt már a frémrátát is át lehet állítani sok címben! :( Pedig ezekre se volna szükség, hiszen minden konzolban ott a kalibrációs menü - elleben a csodapécéplatformal, ahol a hdr is kézzelkapcsolósra van álmodvan, ÉLJEN A LEHETŐSÉG, ÉLJEN AZ INNOVÁCIÓ :D - tehát minden juzernél feltételezhetően PERFEKTRE van állítva minden, a játék mindenkinél a lehető legjobb minőségben futhat (már akinek legalább volt egyszer rá igénye, h végignyomja a varázslókat).

Szerintem a szebbreményű hobbid csődjéhez van annak is valamicske köze, hogy a moddolt igényességhez millás vga kell, míg a szeretett platformodon az átlag a mai napig pentium KETTŐN nyomorog, oszt kellenek még egy ilyen pöcés mocsokhoz is azok a rohadt konzolos eladások ;)

Egyébként azzal egyetértek: ha már beakad a főküldi, akkor legalább szép Zondából akadjon be! Ahogy írtam, én nem tudom biztosra, hogy mi akar be és milyen gyakra, hiszen igénytelen konzolparasztként még mindig várom a tökélyre csiszolt cyberpunkot :P (hírek alapján amugy nem olyan szar ez má' de ha valakinek igénye a trágya, akkor jó tudni, hogy pöcén modokkal az 1.0 bugos szeméthalmára lehet tökéletesíteni a mai napig!)
Avatar
arty

Hozzászólás #76297 2024.03.18. 14:36

Micsu írta:Igen innovacio nem kell, csak egyszeru 1 bites, olcso legyen, meg az agy epuljon le melle. Igy megy ez mar szinte minden iparban nem csak a gamingben. Nem veletlen csokken fiatalok koreben az atlag iq, mar a gepek, telefonok gondolkodnak helyettunk, ezen az ai valszeg meg rontani is fog.
Innováció a millás 4090 és a mocsokbugosfos még mocsokbugosfosabbra moddolási lehetősége? (amugy tényleg csökken az átlagIQ? nem pont nő?)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #76298 2024.03.18. 14:49

arty írta:Innováció a millás 4090 és a mocsokbugosfos még mocsokbugosfosabbra moddolási lehetősége? (amugy tényleg csökken az átlagIQ? nem pont nő?)
nem egeszen de az elmult 20 evben lehet az nvidia reszerol parat emliteni, atitol mar kevesbe
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #76299 2024.03.18. 14:49

arty írta:konzolon a fejlesztőnek legalábbis ELVBEN megvan a lehetősége, hogy egy elállítatlan driverű gépen futtassa a szarát és legalább ELVBEN jól nézzen ki a produkció..... :P

Sok játékban van amugy fényerő/konraszt/satübbi csuszka, sőt már a frémrátát is át lehet állítani sok címben! :( Pedig ezekre se volna szükség, hiszen minden konzolban ott a kalibrációs menü - elleben a csodapécéplatformal, ahol a hdr is kézzelkapcsolósra van álmodvan, ÉLJEN A LEHETŐSÉG, ÉLJEN AZ INNOVÁCIÓ :D - tehát minden juzernél feltételezhetően PERFEKTRE van állítva minden, a játék mindenkinél a lehető legjobb minőségben futhat (már akinek legalább volt egyszer rá igénye, h végignyomja a varázslókat).

Szerintem a szebbreményű hobbid csődjéhez van annak is valamicske köze, hogy a moddolt igényességhez millás vga kell, míg a szeretett platformodon az átlag a mai napig pentium KETTŐN nyomorog, oszt kellenek még egy ilyen pöcés mocsokhoz is azok a rohadt konzolos eladások ;)

Egyébként azzal egyetértek: ha már beakad a főküldi, akkor legalább szép Zondából akadjon be! Ahogy írtam, én nem tudom biztosra, hogy mi akar be és milyen gyakra, hiszen igénytelen konzolparasztként még mindig várom a tökélyre csiszolt cyberpunkot :P (hírek alapján amugy nem olyan szar ez má' de ha valakinek igénye a trágya, akkor jó tudni, hogy pöcén modokkal az 1.0 bugos szeméthalmára lehet tökéletesíteni a mai napig!)
Tehát ha valami ELVBEN lehetne jó is, akkor már nem zavar, hogy a GYAKORLATBAN fost zabálsz?

A HDR-nél mire gondolsz? Nálam a CX játék közben átkapcsol HDR-re, ki is írja, látszik is. Az asztal ettől nem megy HDR-ben, illetve egyszer (közel 3 év alat) valamiért nem kapcsolt ki, az nagyon zavaró volt, de egy reboot megoldotta.

A modok - ésszel használva - gyakran stabilabbá is teszik a játékokat. Bár nem kifejezetten látványmodokat szoktam használni, majd a RealRtCW megy együtt úgyis. GTA-kat is moddoltam (kontrollermodokat, valódi kocsikat, sebességkijelző, régen Imyke magyar modját is feltettem stb.), nem volt velük problémám.
Avatar
Moby

Hozzászólás #76300 2024.03.18. 14:53

arty írta:konzolon a fejlesztőnek legalábbis ELVBEN megvan a lehetősége, hogy egy elállítatlan driverű gépen futtassa a szarát és legalább ELVBEN jól nézzen ki a produkció..... :P

Sok játékban van amugy fényerő/konraszt/satübbi csuszka, sőt már a frémrátát is át lehet állítani sok címben! :( Pedig ezekre se volna szükség, hiszen minden konzolban ott a kalibrációs menü - elleben a csodapécéplatformal, ahol a hdr is kézzelkapcsolósra van álmodvan, ÉLJEN A LEHETŐSÉG, ÉLJEN AZ INNOVÁCIÓ :D - tehát minden juzernél feltételezhetően PERFEKTRE van állítva minden, a játék mindenkinél a lehető legjobb minőségben futhat (már akinek legalább volt egyszer rá igénye, h végignyomja a varázslókat).

Szerintem a szebbreményű hobbid csődjéhez van annak is valamicske köze, hogy a moddolt igényességhez millás vga kell, míg a szeretett platformodon az átlag a mai napig pentium KETTŐN nyomorog, oszt kellenek még egy ilyen pöcés mocsokhoz is azok a rohadt konzolos eladások ;)

Egyébként azzal egyetértek: ha már beakad a főküldi, akkor legalább szép Zondából akadjon be! Ahogy írtam, én nem tudom biztosra, hogy mi akar be és milyen gyakra, hiszen igénytelen konzolparasztként még mindig várom a tökélyre csiszolt cyberpunkot :P (hírek alapján amugy nem olyan szar ez má' de ha valakinek igénye a trágya, akkor jó tudni, hogy pöcén modokkal az 1.0 bugos szeméthalmára lehet tökéletesíteni a mai napig!)

Sok játékban??? Na, most nem fogok nagyot kérni. Nem kell sok. elég EGYETLEN olyan játékot mondanod, ahol lehet színteliítettséget, kontrasztot, fényerőt, színárnyalatot állítani :D Mert a sok játék az úgy néz ki, hogy sok játékban lehet brightnesst állítani. Ennyi. Nálam egy random játék beállítsai az kb így néz ki, hogy ne legyen egy kimosott fakó sárga fos egy kalibrált kijelzőn:
Kép

Boosted mediának van egy adása ahol azt mutatja be, hogy az ultrarealisztikus videói mitől olyan kibaszott ultrarealisztikusak. Hint: attól, hogy befényeli magának nvidia driverből.

Vissza: “Leáldozott.hu”