A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #74831 2023.11.02. 20:13

Az nagyon jó, hogy tök okos a dualsense, csak sajnos a gyakorlatban soha semmi nem használta ki azon az egyetlen egy csodálatos játékon kívül (ami nem csak emiatt volt csodálatos). Csak az ötlettelen bénázás megy, ahelyett, hogy odaaták volna az embereknek a lehetőséget, hogy megmondják mit mire használnak. Persze a sok tufa barom semmit nem tudott volna kezdeni vele, nekik meg gecimindegy hogyan nincs. Amíg volt itthon mindklettő, a gyakorlatban soha semmi lényegi különbséget nem érzékeltünk a játékokban a két paltfomot használva ugyanarra az egyik és a másik kontrollereivel. Hasznosabb lenne a sok felesleges fasság helyett valami értelmes, de széleskörűen használható featuröket fejleszteni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74832 2023.11.02. 20:21

benőmenő írta:Ha ez még a cigó kontroller, akkor ahhoz illik is a sárgaság! :idiota:
Ez már nem a cigókontroller sajnos. Mert hogy valami jót is mondjak az MS/Xboxról, azt el kellett adnom, mert gyári hibás volt a dpadja és 3-ból egyszer nem vette be a fel irányt. ;( Szóval csak a sima fehér, One S/X szériához való van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #74833 2023.11.02. 20:22

Mondjuk lenne csak tized akkora baj a kontrollerekkel, mint a játékokkal, máris lenne értelme ezzel a témával foglalkozni. Jelenleg tökéletesen minegy milyen kontrollerek vannak vagy nincsenek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74834 2023.11.02. 21:32

Moby írta:El vannak törve a rugók benne. Ezt pont látatlanban meg tudom mondani :D
Dejó, akkor meg is van a kövi hobbi projekt. :guluszem1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #74835 2023.11.02. 21:45

benőmenő írta:Dejó, akkor meg is van a kövi hobbi projekt. :guluszem1:
Az egyik oldalon 1 perc a csere, a másikon 3, és szét sem kell szedni hozzá. Hobbinak sovány lesz :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74836 2023.11.02. 21:47

Moby írta:Az egyik oldalon 1 perc a csere, a másikon 3, és szét sem kell szedni hozzá. Hobbinak sovány lesz :D
Ámen! A Dualshock 2 ravasz gombjainak fél napig szerencsétlenkedős összerakásától konkrétan PTSD-m van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74837 2023.11.03. 00:01

DanielT írta:De ha kontroller téma és jót is mondjak a Microsoftról/Xboxról!

Az Xbox One kontrollerem -amit pc-hez vettem- gombjai besárgultak és a kontroller egész felülete is valamennyire. A start/options gombok undorítóak.

Szóval ha valaki szereti a besárgult dolgokat, annak tökéleteset alkotott a cég! :worship: :eljen:
Nekem sárgulni és driftelni is cseszik a One S-kontrolletem, de már kicsit lötyögős a bal stick (részint a HZD-s R3-as sprint miatt), a jack meg régen elszállt rajta.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74838 2023.11.03. 00:03

benőmenő írta:Ha ez még a cigó kontroller, akkor ahhoz illik is a sárgaság! :idiota:
Box kontrollerem sose volt saját. Ismerős vett egy One kontrollert használtan, egy hónapra rá elkezdett driftelni. Munkatárs Series kontrollere szintén driftelt mint a szemét amikor próbáltam. Formára nem lenne rossz, de a dpad tényleg hangos és a gombák nekem magasak és ezért kényelmetlenek. Plusz a bal oldali rossz helyen van ugye és ezért extrán kényelmetlen.
A Dualsensek egyelőre nem driftelnek, viszont a fehérnek a ravaszai jelentősen gyengébben tartanak ellen ugyanolyan beállítások mellett mint az újabb feketének. Nem tudom hogy amúgy is van ennyi különbség a kontrollerek közt, vagy ez valamilyen kopásnak az eredménye. Mindenesetre feltűnt, mert igen gyakran kell őket cserélgetni mert még az én napi gémingemet is csak visítva bírják ki ha tényleg maxra vannak töltve előtte. És a Dpad továbbra is botrány és nem értem a fighting game nördök hogy nem gyújtották még rá a házat érte a Sonyra.
A Dualshock 4-ek közül a régebbi kékben már cseréltem akksit (kemény 10 perc csavarozás volt) és valamelyik bal stickje zsizsgett középen DS4Windowsban amikor a PoP: Sands of Time-hoz kellett haxorolni, de játék közben észrevehetetlen. Kb. másfél intenzív gémingelős napot kibírtak egy töltéssel a Dad of Boi alatt.
A Dualshock 3-ak még mindig császárok akksi időben. Mindkettőben gyári akksi, most is nyúzom őket. Amelyiket a konzolhoz kaptam annak kontaktos volt a belső csatlakozója amit egy igényesen az egyébként érintkezést biztosító szivacs alá gyűrt szigszalag gubiccsal orvosoltam. Illetve a stickek műanyag gomba része kopott szét annyira, hogy rendeltem rá utángyártottakat. Amik aztán annyira botrány minőségűek voltak, hogy inkább kannibalizáltam az egyébként szintén működő Dualshock 2-esek egyikéből.
Na igen, a D-pad konkrétan visszafelé fejlődik, és én használom. Érzékenyebben érint, mint a gimmick. Poén, hogy csattogós lepke módjára zörög a ravasz a Plague Tale 2-ben, de sok élményt nem ad.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74839 2023.11.03. 00:09

Moby írta:Mondjuk lenne csak tized akkora baj a kontrollerekkel, mint a játékokkal, máris lenne értelme ezzel a témával foglalkozni. Jelenleg tökéletesen minegy milyen kontrollerek vannak vagy nincsenek.
Idén kivételesen jelentek meg épkézláb játékok, a PS4-éra egy grammal nem volt jobb, legalábbis az én műfajaimban. A Sony és az MS meg.nem tett sokat hozzá ehhez. Az iparral vannak bajok, sajnos.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #74840 2023.11.03. 10:12

Közben az MW3 campaign 3,5 óra. Jó kis DLC lett ez.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74841 2023.11.03. 10:16

TasManXT írta:Közben az MW3 campaign 3,5 óra. Jó kis DLC lett ez.
Philnek sok játékot kell csinálnia, korlátos az ideje. :eljen: :nezze:
Avatar
neoreg

Hozzászólás #74842 2023.11.03. 13:59

TasManXT írta:Közben az MW3 campaign 3,5 óra. Jó kis DLC lett ez.
Az egy dolog, de állítólag a küldetések egy része (open combat mission-ök) nem más mint, hogy ledobnak a Warzone map random pontján és ott "ölj le 10 vaddisznót" szintű küldetéseket kell teljesíteni. :wilting:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #74843 2023.11.03. 14:24

neoreg írta:Az egy dolog, de állítólag a küldetések egy része (open combat mission-ök) nem más mint, hogy ledobnak a Warzone map random pontján és ott "ölj le 10 vaddisznót" szintű küldetéseket kell teljesíteni. :wilting:
Cold war óta nem vettem meg egyetlen codot se, azt hiszem nem ezzel fogom újrakezdeni. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74844 2023.11.03. 14:58

neoreg írta:Az egy dolog, de állítólag a küldetések egy része (open combat mission-ök) nem más mint, hogy ledobnak a Warzone map random pontján és ott "ölj le 10 vaddisznót" szintű küldetéseket kell teljesíteni. :wilting:
Phil pedig próbálta ettől a szeméttől megvédeni a Playstation tulajdonosokat... szegény elbukott. ;((((
Avatar
Botond

Hozzászólás #74845 2023.11.03. 15:15

DanielT írta:Phil pedig próbálta ettől a szeméttől megvédeni a Playstation tulajdonosokat... szegény elbukott. ;((((
Ja, kész végük van, le is húzhatják a rolót.

Microsoft just posted the fourth and final quarter of its 2023 fiscal financial results. The software maker made $56.2 billion in revenue and a net income of $20.1 billion during Q4. Revenue is up 8 percent, and net income has increased by 20 percent. As expected, Windows and devices revenue has been hit hard again this quarter, but Xbox has rebounded somewhat — at least on the content side. Microsoft’s cloud, office, and server businesses continue to make up for a weaker PC market.

https://www.theverge.com/2023/7/25/2380 ... ng-surface

Már xbox bevételekkel kell kipótolni ami kiesik a Windows visszaszorulása miatt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74846 2023.11.03. 15:41

Botond írta:Ja, kész végük van, le is húzhatják a rolót.

Microsoft just posted the fourth and final quarter of its 2023 fiscal financial results. The software maker made billion in revenue and a net income of billion during Q4. Revenue is up 8 percent, and net income has increased by 20 percent. As expected, Windows and devices revenue has been hit hard again this quarter, but Xbox has rebounded somewhat — at least on the content side. Microsoft’s cloud, office, and server businesses continue to make up for a weaker PC market.

https://www.theverge.com/2023/7/25/2380 ... ng-surface

Már xbox bevételekkel kell kipótolni ami kiesik a Windows visszaszorulása miatt.
Jaja, lenyűgöző!

"Xbox hardware revenue has dropped 13 percent in Q4, so it’s likely that Microsoft continues to suffer with hardware supplies and softer demand for its Xbox Series S / X consoles."

Tehát a hardver esett 13%-ot, remek! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:

"Xbox content and services revenue, which includes Xbox Game Pass, is up 5 percent"

Game Pass 5% emelkedés, mert árat emeltek. És 5%-nál nagyobb volt az áremelés, csak hát ennyi realizálódott belőle. CSODÁS!

Ugyanakkor "Microsoft CEO Satya Nadella didn’t offer any update on Xbox Game Pass subscriber numbers during an earnings call with investors today, either. "

Tehát lassan 2 éve szégyellik a ganéban fürdők számait. :eljen: :eljen: :eljen:

Overall gaming revenue is also up just 1 percent.

EGY TELJES SZÁZALÉK NÖVEKEDÉS ATTTTTTTTTTTTTTTTTYAÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRISTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
Avatar
Botond

Hozzászólás #74847 2023.11.03. 16:06

DanielT írta:Jaja, lenyűgöző!

"Xbox hardware revenue has dropped 13 percent in Q4, so it’s likely that Microsoft continues to suffer with hardware supplies and softer demand for its Xbox Series S / X consoles."

Tehát a hardver esett 13%-ot, remek! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:

"Xbox content and services revenue, which includes Xbox Game Pass, is up 5 percent"

Game Pass 5% emelkedés, mert árat emeltek. És 5%-nál nagyobb volt az áremelés, csak hát ennyi realizálódott belőle. CSODÁS!

Ugyanakkor "Microsoft CEO Satya Nadella didn’t offer any update on Xbox Game Pass subscriber numbers during an earnings call with investors today, either. "

Tehát lassan 2 éve szégyellik a ganéban fürdők számait. :eljen: :eljen: :eljen:

Overall gaming revenue is also up just 1 percent.

EGY TELJES SZÁZALÉK NÖVEKEDÉS ATTTTTTTTTTTTTTTTTYAÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚRISTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
De ezt írom én is. Pillanatokon belül végük van. 20 Mrd dollár adózott eredmény egy negyedévre? Mi az, én naponta többet költök, csak kiflire!
Előző negyedévben is adózás után 18 Mrd dollár. Semmi az. Végük van.
Apple meg megy utánuk a süllyesztőbe, az is csak egy huszast tudott előző negyedévben adózott eredményként. Végük van nekik is.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #74848 2023.11.03. 17:28

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74849 2023.11.03. 22:54

TasManXT írta:[video]GT7_földműves_tevékenység.avi[/video]
Nyilván ez akkor jön mire meglett a legendary ótós trophy. Na mindegy, a Bugattik is kellenek az extra menübe és super formula autóm sincs még, szóval lesz mire elverni.
Továbbra se értem miért fizet vicc összeget a sport mód. Oda kell a player szám, cserébe aki prő pilóta és frissen ugrana be a GT 7-be az ezzel át is tudná pörgetni a szingli nagyrészét ha a sport dobogók jól fizetnének.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74850 2023.11.04. 10:06

Tök jó, ahogy kihozzák ezt a 10 éves REMASTER RE-PORT-MASTER-RE-LÓSZART és gondoskodnak róla, hogy a PS5 játékosokon kívül mindenkit extra durván megalázzanak.

Kép

PS5 kivételével a többin pokol az élsimítás, Switchen 19 frémre benéz a PS2-n 30 fps-en futó játék és minden egyéb amit el (se) lehet képzelni.

phpBB [media]


Mondjuk szerintem ez így teljesen rendben van, mindenkinek joga van akármelyik gépet venni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74851 2023.11.04. 10:18

DanielT írta:Tök jó, ahogy kihozzák ezt a 10 éves REMASTER RE-PORT-MASTER-RE-LÓSZART és gondoskodnak róla, hogy a PS5 játékosokon kívül mindenkit extra durván megalázzanak.

Kép

PS5 kivételével a többin pokol az élsimítás, Switchen 19 frémre benéz a PS2-n 30 fps-en futó játék és minden egyéb amit el (se) lehet képzelni.

Fuckonami.avi

Mondjuk szerintem ez így teljesen rendben van, mindenkinek joga van akármelyik gépet venni.
PC-n a GOG-os verzió a superior, nem ez a hulladék. A 2-t sajnos levették már onnan. Mondjuk, dobozosan megvan, és PS3-ra is a HD.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74852 2023.11.04. 20:26

DanielT írta:Tök jó, ahogy kihozzák ezt a 10 éves REMASTER RE-PORT-MASTER-RE-LÓSZART és gondoskodnak róla, hogy a PS5 játékosokon kívül mindenkit extra durván megalázzanak.
Mondjuk ehhez tehetség kell, hogy ugyanaz a kód back compat módban már rendesen megy 16X AF-el xboxon.
Ezért nem is húztam Botondot a PS2-t alulmúló Switch verzióval. Ezt a "Master Collection"-t el kell felejteni. Nincs.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74853 2023.11.04. 21:12

Dead Space Remake-t aki nyomni akarja, 1 dollárért megteheti minden platformon, mert ennyire akcióták az EA Play-t 1 hónapra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #74854 2023.11.05. 08:18

benőmenő írta:Mondjuk ehhez tehetség kell, hogy ugyanaz a kód back compat módban már rendesen megy 16X AF-el xboxon.
Ezért nem is húztam Botondot a PS2-t alulmúló Switch verzióval. Ezt a "Master Collection"-t el kell felejteni. Nincs.
Á, nincs idő hülyeségekre. Amit az elmúlt két hétben vettem switchre, azok a
92 metás máriówonder , ami ugye kettőt ver a szopókember2re,

79 metás Pikmin 1+2, ezzel meglett mind a 4, lehet sorban menni, ahogy fejlődött a játékszéria, feltéve, hogy lesz vmikor ennyi időm

66 metás pikáccsúnyomozó, amiben inkább a kíváncsiság hajtott, mint a jó reviewek,

77 metás risen1, ahol még a 3 review túl kevés, hogy legyen rendes metascore, de az eddigiek átlaga a 77, ez nyilván a szokásos ultimate jóság lesz.

Ezek mellé egy MGS nem fér be, eddig se fért be egyik rész se, jól lesz ez így a maradék időre is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74855 2023.11.05. 08:32

Azt mondja amit én is gondolok: eddig az összes slim tetszett, de ez... mintha Phil tervezte volna miközben Diablo-t meg COD-ot programoz.

Ha csak az a fényes felület nincs, már sokkal jobb lenne. Mármint jó nem lenne, de ennél jobb.

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74856 2023.11.05. 08:46

Harmadik napja nyúzom a PS3-at. A 2012-ben vásárolt Dualshock 3, az eredeti akksijával most vesztett egy csík töltöttséget pedig a játékból adódóan szinte nonstop rezeg.
A Dualsense meg bír nettó 4 órát kb. Vicc.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74857 2023.11.05. 09:47

DanielT írta:Pé Ess fünf slim
És az ssd még mindig az alaplapra van forrasztva és egy wattal sem fogyaszt kevesebbet. De legalább extrán ocsmány és az ár sem stimmel.
Szóval vinni fogják mint a cukrot. :bdead:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74858 2023.11.05. 11:55

benőmenő írta:Harmadik napja nyúzom a PS3-at. A 2012-ben vásárolt Dualshock 3, az eredeti akksijával most vesztett egy csík töltöttséget pedig a játékból adódóan szinte nonstop rezeg.
A Dualsense meg bír nettó 4 órát kb. Vicc.
Ezt legfeljebb az első verziós DS3-ról tudom elhinni, a 2012-ben a Slimhez kapott első revíziós DS3 új korában nem tudott ennyit, talán rezgésmentes játékokkal sem. Az áramozás miatt folyton rázkódó inFamousok meg gyilkolták rendesen.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74859 2023.11.05. 11:58

Botond írta:Á, nincs idő hülyeségekre. Amit az elmúlt két hétben vettem switchre, azok a
92 metás máriówonder , ami ugye kettőt ver a szopókember2re,

79 metás Pikmin 1+2, ezzel meglett mind a 4, lehet sorban menni, ahogy fejlődött a játékszéria, feltéve, hogy lesz vmikor ennyi időm

66 metás pikáccsúnyomozó, amiben inkább a kíváncsiság hajtott, mint a jó reviewek,

77 metás risen1, ahol még a 3 review túl kevés, hogy legyen rendes metascore, de az eddigiek átlaga a 77, ez nyilván a szokásos ultimate jóság lesz.

Ezek mellé egy MGS nem fér be, eddig se fért be egyik rész se, jól lesz ez így a maradék időre is.
77 a Risen PC-s pontszáma is, eurojankre többet nem szoktak adni, hiába frankóság. Egy porthoz sem lenne ez rossz átlag.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74860 2023.11.05. 13:08

benőmenő írta:És az ssd még mindig az alaplapra van forrasztva
Hova legyen forrasztva? A vevő homlokára? :D El kell felejteni ezt a moduláris témát, semmi nem lesz az a jövőben és nem is indokolt, mert ez csak egy szaros konzumer tech. Elromlik, veszel másnap tízet helyette. Azok is elromlanak, akkor százat, hogy legyen mindig tartalék.

PLOT TWIST! Nem romlik el az SSD. Évek óta rendszeresn nézek mindenféle eletronika, konzol, stb javító embereket és SO_HA nem volt még SSD gond.

De ha moduláris adattárolásra vágysz, akkor éppen ebben a pillanatban néztem meg ezt az Apollo Core Rope modul videót, itt aztán megtalálod a számításod! :banplz:

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74861 2023.11.05. 13:14

DanielT írta:Hova legyen forrasztva? A vevő homlokára? :D El kell felejteni ezt a moduláris témát, semmi nem lesz az a jövőben és nem is indokolt, mert ez csak egy szaros konzumer tech. Elromlik, veszel másnap tízet helyette. Azok is elromlanak, akkor százat, hogy legyen mindig tartalék.

PLOT TWIST! Nem romlik el az SSD. Évek óta rendszeresn nézek mindenféle eletronika, konzol, stb javító embereket és SO_HA nem volt még SSD gond.
Egy sima m.2 slot kellene belülre is, mert már vannak PS5 spec és azt meghaladó ssd-k más gyártónál is. Ha már nem gyártják többé a konzolt hogy veszel tizet helyette? A kulcsszó a *még* nem döglenek meg a NAND-ok, de ez a technológiából adódóan nem fog így maradni.
Egyrészt a megőrzés végett sem mindegy, másrészt a "szaros konumer tech" eldobálása is hozzájárul hogy felélünk véges erőforrásokat és belefulunk a szemetünkbe.
A PS3 szektor hibás hdd-jét egy csavarral kivettem, bepattintottam az új hdd-t és egy firmware-es pendrive segítségével életre is kelt. Nagyjából ezt várnám el minden aktuális konzolnál ha az adattároló komponens megkotlik. Ez a Digit only jövőnél fokozottan igaz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #74862 2023.11.05. 13:31

benőmenő írta:Egy sima m.2 slot kellene belülre is, mert már vannak PS5 spec és azt meghaladó ssd-k más gyártónál is. Ha már nem gyártják többé a konzolt hogy veszel tizet helyette? A kulcsszó a *még* nem döglenek meg a NAND-ok, de ez a technológiából adódóan nem fog így maradni.
Egyrészt a megőrzés végett sem mindegy, másrészt a "szaros konumer tech" eldobálása is hozzájárul hogy felélünk véges erőforrásokat és belefulunk a szemetünkbe.
A PS3 szektor hibás hdd-jét egy csavarral kivettem, bepattintottam az új hdd-t és egy firmware-es pendrive segítségével életre is kelt. Nagyjából ezt várnám el minden aktuális konzolnál ha az adattároló komponens megkotlik. Ez a Digit only jövőnél fokozottan igaz.
Egyet kell értsek Danival, ha 20 év után kihal a ps5, akkor pont nem történik semmi. Nagyjából egy tucat ember van akik akarnak majd ps5ön játszani 20 év múlva, és a többségét ismerjük (nick)név szerint is. Ha hetente összefosná magát az ssd, az nyilván más lenne, de így azért ez ilyen elméleti műpara, mint a digitális játékok, amiket nem tulajdonolunk, és ha egyszer bezár a bolt, akkor ugyanúgy nem tudunk majd velük sose játszani, ahogy előtte se, plusz azok is odavesznek amiket kijátszottunk és soha többet nem vennénk elő akkor se ha megmaradnak, de persze the dráma is real!
/szerk: ja és persze nyilván a 10-15 év alatt megromló optikai adathordozó az megvéd mindentől.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74863 2023.11.05. 13:39

Botond írta:Egyet kell értsek Danival, ha 20 év után kihal a ps5, akkor pont nem történik semmi. Nagyjából egy tucat ember van akik akarnak majd ps5ön játszani 20 év múlva, és a többségét ismerjük (nick)név szerint is. Ha hetente összefosná magát az ssd, az nyilván más lenne, de így azért ez ilyen elméleti műpara, mint a digitális játékok, amiket nem tulajdonolunk, és ha egyszer bezár a bolt, akkor ugyanúgy nem tudunk majd velük sose játszani, ahogy előtte se, plusz azok is odavesznek amiket kijátszottunk és soha többet nem vennénk elő akkor se ha megmaradnak, de persze the dráma is real!
/szerk: ja és persze nyilván a 10-15 év alatt megromló optikai adathordozó az megvéd mindentől.
Jó hát 5 milliárd év múlva úgyis eléget a haldokló Nap, szóval így semminek semmi értelme. :unalmas:
Optikai lemezből kettő darab halottat láttam. Az egyik egy újraírható Phillips CD volt amit még a Akai "discman"-emhez kaptam kb. 9 évesen, illetve A Mesterlövész című remek játék lemeze rohadt el a polcomon. NAND alapú pendrivok és MP3 lejátszók jóval nagyobb számban mentek tönkre az adattároló halála miatt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74864 2023.11.05. 15:45

benőmenő írta:Jó hát 5 milliárd év múlva úgyis eléget a haldokló Nap, szóval így semminek semmi értelme. :unalmas:
Optikai lemezből kettő darab halottat láttam. Az egyik egy újraírható Phillips CD volt amit még a Akai "discman"-emhez kaptam kb. 9 évesen, illetve A Mesterlövész című remek játék lemeze rohadt el a polcomon. NAND alapú pendrivok és MP3 lejátszók jóval nagyobb számban mentek tönkre az adattároló halála miatt.
Azok többnyire elég hitvány jószágok lehettek, márkás minőségi cucc nem megy tönkre egyhamar. De tényleg, semmi jelentősége, úgyis visszafelé kompatibilis lesz a PS6, a PS5 kb annyira lesz valid retró konzol mint a ps4=senkinek nem kell akinek van PS5.

De most komolyan, megdöglik a PS5 ssd a gépedben 1 hét múlva, 5 év múlva és 15 év múlva. Mi a pótolhatatlan veszteség?

Épített pécét kivéve már semmiben nem cserélhető és mindenben NAND van.

Én pl most az Ánuszmirázst próbálom folytatni, de esküszöm kedvem lenne lerágni az ssd-t az alaplapról olyan szenvedés. Annyira komfortos és szórakoztató vele játszani így 6 óra után mint az orosz rulett automata fegyverrel.

Ha ezt jelenti a 'visszatérés a gyökerekhez " akkor egyet tudok érteni és igazolást nyer miért gyűlöltem a sorozatot az Origins-ig. Egy suta, métely és továbbra sem tudom, hogy a mission design + GUI bugos vagy csak simán ilyen szar.
Avatar
Botond

Hozzászólás #74865 2023.11.05. 15:49

benőmenő írta:Jó hát 5 milliárd év múlva úgyis eléget a haldokló Nap, szóval így semminek semmi értelme. :unalmas:
Optikai lemezből kettő darab halottat láttam. Az egyik egy újraírható Phillips CD volt amit még a Akai "discman"-emhez kaptam kb. 9 évesen, illetve A Mesterlövész című remek játék lemeze rohadt el a polcomon. NAND alapú pendrivok és MP3 lejátszók jóval nagyobb számban mentek tönkre az adattároló halála miatt.
Csak ismételni tudom magam, ebben a kérdésben Dani újabb kommentje is 100%ig helytálló. Plusz amit írtam arról, hogy ez 12 embert fog egyáltalán érdekelni 20 év múlva.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74866 2023.11.05. 18:00

DanielT írta:De tényleg, semmi jelentősége, úgyis visszafelé kompatibilis lesz a PS6, a PS5 kb annyira lesz valid retró konzol mint a ps4=senkinek nem kell akinek van PS5.
Jó, hát ilyen tuti bennfentes infókkal nem tudok versenyezni. :D
A mostani Sonyból pont azt nem nézném ki hogy ennyire magától értetődően menjen a back compat egy PS6 esetén.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74867 2023.11.05. 19:58

benőmenő írta:Jó, hát ilyen tuti bennfentes infókkal nem tudok versenyezni. :D
A mostani Sonyból pont azt nem nézném ki hogy ennyire magától értetődően menjen a back compat egy PS6 esetén.
Menni fog, hiszen mostanra teljesen alap elvárás lett és nekik is könnyebb az életük a Pc utat járni, ahol ez 40 éve magától értetődő. Így nincs bajuk a fejlesztőkkel aki egyszer megtanulta, már nextgen kompatibilis.
Avatar
Botond

Hozzászólás #74868 2023.11.05. 20:46

DanielT írta:Menni fog, hiszen mostanra teljesen alap elvárás lett és nekik is könnyebb az életük a Pc utat járni, ahol ez 40 éve magától értetődő. Így nincs bajuk a fejlesztőkkel aki egyszer megtanulta, már nextgen kompatibilis.
Ja, köcsögMS miatt, rohaggyanak meg emiatt is!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74869 2023.11.06. 15:23

Phil nem bírja befogni a pofáját és minden alkalommal nagyobb állatságokat mond, most éppen japán interjúból:

"I am very excited and looking forward to what can be achieved in the future. Just as I consider ROG Ally and Steam Deck as part of the Xbox community, it's necessary to consider the numerous Nintendo Switch and PlayStation users as part of the Xbox community going forward.

Legközelebb mindenki aki lélegzik, az Xbox cummunity tagjának lesz konsziderálva ezáltal a mániákus őrült által. Bele vagyunk driveolva engagementestül ennek baromnak az aktuáls carreer momentjébe.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74870 2023.11.06. 15:47

DanielT írta:Phil nem bírja befogni a pofáját és minden alkalommal nagyobb állatságokat mond, most éppen japán interjúból:
"I am very excited and looking forward to what can be achieved in the future. Just as I consider ROG Ally and Steam Deck as part of the Xbox community, it's necessary to consider the numerous Nintendo Switch and PlayStation users as part of the Xbox community going forward.
Legközelebb mindenki aki lélegzik, az Xbox cummunity tagjának lesz konsziderálva ezáltal a mániákus őrült által. Bele vagyunk driveolva engagementestül ennek baromnak az aktuáls carreer momentjébe.
Nyilván marketing BS, de amikor nyomod az aktuális CoD-ot, ami már ugye Xbox stúdió. Ráadásul crossplayben az Xbox konzolosokkal akkor tényleg az ő cuccukat használod. És minden PS-re eladott xbox-os játéknál 70%-a az xboxé és 30% a sonyé. Ezért is vicc hogy hagytak ilyen mértékű akvizíciót a versenyhivatalok.
Az más kérdés hogy PS-en pl. nem tudnak betenni minden indításra egész képernyős reklámot Phil-ék és ez így jó is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74871 2023.11.06. 15:55

Már gyártják a mémeket a tomboló ökörnek:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74872 2023.11.06. 16:00

Embracert nem embrészeli tovább a COO (második ember a CEO után):

“Last week I left Embracer Group as COO, and it’s with mixed feelings I am parting ways this global company phenomenon, rooted in Karlstad, Sweden,” Strunke wrote on Monday.
Avatar
Botond

Hozzászólás #74873 2023.11.06. 20:50

benőmenő írta:És minden PS-re eladott xbox-os játéknál 70%-a az xboxé és 30% a sonyé. Ezért is vicc hogy hagytak ilyen mértékű akvizíciót a versenyhivatalok.
Az más kérdés hogy PS-en pl. nem tudnak betenni minden indításra egész képernyős reklámot Phil-ék és ez így jó is.
Már 15 éve lepörgött a mojang akvizíció, az első 1 millió után a maradék 299ét már az MS érában adták el, azt a jó 30-40 milliót is amit ps3-4-5re durrantottak el. Ez ugye sokszorosa darabszámban az átlagos Sony exclunak.
Túl kéne már lépni ezen, évtizedek teltek el azóta, hogy a legsikeresebb gaming franchise létrejött az MS lobogója alatt, és betereltek mindenkit az ő ökoszisztémájukba, az Xbox liveba.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74874 2023.11.07. 20:52

Pörög a Callisto Protocol credits.

Nem tudom máshonnan megközelíteni, mint ahonnan indult: A Dead Space. És annak is a vezető fejleszője, Glen Schofield alapította a stúdiót akik csinálták ezt a játékot.

Az előd hatása végig, érződött, de számora sajnos úgy, ahogy a Dark Souls klónokra nézek. Itt lehetne annyi mentség, hogy az eredetit is ő csinálta, de sajnos nem tudott tőle elszakadni és áthozott mindent amiért még nem perelik be.

És csináltak egy rosszabb játékot mint a Dead Space. :(

Pozitívum a grafika, főleg a karakterek arca és a történet, ami követhetően van tálalva, nincs túltolva. Iszonyatosan utálom, amikor a felszedett audio-log ok percekig POFÁZNAK feleslegesen, itt pár mondat volt, ennyi bőven elég is.

DE.

- A helyszínek nem változatosak egyáltalán.
- A harc mechanika szintén nem az, ellenfélből is volt kb 3 fajta.
- Irritálóan sok két fal között lassan kúszás.avi, alagútban kúszás.mp4, guggolva kúszás.gif, de annyira, hogy már hangosan anyáztam amikor jött a következő és a következő és a következő és a következő és a .... POKOL.
- Volt 2-3 gusztustalan difficulty spike, fujj.

És ezt úgye már úgy marketingelte a főni, hogy ez lesz az első AAAA játék, meg ilyenek.

Hát nem lett az, ő meg el is hagyta a stúdiót amit alapított./10.


szerk:JA! A trofik undorítóak. Az első végigjátszás alatt kb mindegyik rejtett, a többi meg új játékmódokhoz meg egyéb bullshithez kapcsolódik. És 2x crashelt a játék.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74875 2023.11.07. 20:59

Ja kijött az új COD, tudjátok a Microsoft méltán híres sorozata.

Phil mindent beleadott, de ez most csak erre volt elég: OpenCritic - 53/100 - 0% Recommended

Meta szám még nincs, valszeg embargo vagy valami hasonló oka van, de annyira nem érdekel, hogy nyomozzak után.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #74876 2023.11.07. 21:02

DanielT írta:Pörög a Callisto Protocol credits.
...
Azzal kiegészíteném, hogy a harc mechanikával nem az a legnagyobb gond, hogy nem elég változatos, hanem hogy FOS. Az FPS is jó pár helyen beesett, volt olyan szekció, ahol percekig(!) huszonfpssel kellett szerencsétlenkedni, miközben ömlöttek a dögök. Arról már ne is beszéljünk, hogy a true endingért(?) DLC-t kéne venni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74878 2023.11.08. 23:17

neoreg írta:GTA 6 trailer jön decemberben

https://twitter.com/RockstarGames/status/1722237703553798312
Csodás világaban élünk, ahol a trailer hónapjának a bejelentése már komoly hírérték! :D A GTA tényleg önmaga kategóriájában létezik. Nyilván tényleg nem opció nekem se, hogy ne day1 ugorjon.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #74879 2023.11.09. 06:25

DanielT írta:Csodás világaban élünk, ahol a trailer hónapjának a bejelentése már komoly hírérték! :D A GTA tényleg önmaga kategóriájában létezik. Nyilván tényleg nem opció nekem se, hogy ne day1 ugorjon.
Mivel PC-re nem hiszem hogy fog jönni day 1, így nekem kimarad első körben. Konzolra meg a PS7-es re-remaster verzió amúgy is sokkal jobb lesz :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74880 2023.11.11. 11:31

A Microsoft™ Xbox™ Call of Duty® Modern Warfare III© minden idők legrosszabb COD-ja lett.

Phil büszke lehet a csapatára, nagyot alkottak a 13db 1 milliárdos franchiseük aktuális példányából! :eljen: :eljen: :eljen:

Kép
Castle82

Hozzászólás #74881 2023.11.11. 11:47

DanielT írta:A Microsoft™ Xbox™ Call of Duty® Modern Warfare III© minden idők legrosszabb COD-ja lett.

Phil büszke lehet a csapatára, nagyot alkottak a 13db 1 milliárdos franchiseük aktuális példányából! :eljen: :eljen: :eljen:

Kép


Nem mintha az eddigi COD-ok többet érdemeltek volna a COD 4 óta, és ez is nagyban a single rész miatt kapja a savat, de amúgy ja, baszott sok köze van az Xbox-nak vagy Philnek az akutális COD-hoz de tényleg.... :taps: .
Viszont megnyugodhatsz még igy is valszeg több megy el ebböl a szarból mint a Sony gigaexeiből, szóval nem fognak zokogni miatta főleg hogy immár a PS5-ön eladott példányokból is lesz bevételük ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74882 2023.11.11. 11:56

Castle82 írta:Nem mintha az eddigi COD-ok többet érdemeltek volna a COD 4 óta, és ez is nagyban a single rész miatt kapja a savat, de amúgy ja, baszott sok köze van az Xbox-nak vagy Philnek az akutális COD-hoz de tényleg.... :taps: .
Viszont megnyugodhatsz még igy is valszeg több megy el ebböl a szarból mint a Sony gigaexeiből, szóval nem fognak zokogni miatta főleg hogy immár a PS5-ön eladott példányokból is lesz bevételük ;)
Fun fact: a teszt platformok megoszlása.

Kép

Hát most legalább tényleg tapasztalják majd, hogy milyen az amikor eladnak szoftvert pénzért, nem pedig ganémorzsákból kell valami kedvezőnek tűnő excel statisztikát kiszenvedni ezeknek a nyomorult senkiházi tehetségtelen kreténeknek. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #74883 2023.11.11. 13:18

Castle82 írta:Nem mintha az eddigi COD-ok többet érdemeltek volna a COD 4 óta, és ez is nagyban a single rész miatt kapja a savat, de amúgy ja, baszott sok köze van az Xbox-nak vagy Philnek az akutális COD-hoz de tényleg.... :taps: .
Viszont megnyugodhatsz még igy is valszeg több megy el ebböl a szarból mint a Sony gigaexeiből, szóval nem fognak zokogni miatta főleg hogy immár a PS5-ön eladott példányokból is lesz bevételük ;)
Azt mondod, hogy nem Fíl személyesen kódolta le ilyen bénára a cod a felvásárlás óta eltelt 3 napban? Szerintem nagyon alábecsülöd szentfíl képességeit, szerintem ezt ő csinálta egyedül abban a pár napban, kétség se férhet hozzá! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74884 2023.11.11. 13:46

Botond írta:Azt mondod, hogy nem Fíl személyesen kódolta le ilyen bénára a cod a felvásárlás óta eltelt 3 napban? Szerintem nagyon alábecsülöd szentfíl képességeit, szerintem ezt ő csinálta egyedül abban a pár napban, kétség se férhet hozzá! :idiota:
A felvásárlásból még megmaradt kis pénzéből licenszelte Yamauchiéktól az asztal alatt alvás fortélyait és szívét lelkét beletette a produktumba. Tehetséggel és odaadással nagyon rövid idő alatt lehet ilyen maradantót alkotni, hisz a példa is mutatja: Microsoft tulajdonú cég = Legrosszabb játék valaha ami a sorozatban született.

És ne felejtsük el, hogy másfél-két éve megszületett a felvásárlásról a döntés a két cég között, tehát bőven volt ideje a Microsoft undorító bűzének áthatnia a produktumot és az Xbox szellemiségét belevinni.
Avatar
arty

Hozzászólás #74885 2023.11.12. 07:39

Na! visszatértem kis utazósdiból és egy kövér covidból.... !

DanielT írta:Nem tudom eldönteni, hogy ez az Ánuszmirázs ennyire szar játék, vagy csak ennyire bugos. Próbálnak scriptelt helyzetekbe kényszeríteni, de olyan suta az egész, hogy nem tudom kitalálni mit akar tőlem. Amikor meg sikerül, akkor egyszerűen nem működik. Állnak az emberek mint a barmok, nem csinálják amit kellene, pokolian undorító eddig minden a grafikán és a környezeten kívül, mert az legalább középszerű.

Aki meg ezt a torokrákos expanse ből szabadult indiai vén kurvát betette szinkronszínésznek, azzal szívesen találkoznék egy sötét sikátorban.
valami gond lehet a péesötöddel! :P
ehez képest a 640x480 xboxon semmisevót! nálam PERFEKT volt minden és a grafika is veryhigh-ultra volt, nem ilyen medium amit írsz! :P

ráadásul nekem a torokrákos csaj is imádnivaló hang :P

DanielT írta:További pozitív hír, pletyka, akármi: According to a new report, PlayStation is backtracking on its decision to push for live service games.
100%-ban veled vagyok! gánypasszosoknak való a GaS, hgy anélkül pörögjenek le az évek, hogy érdemi tartalmat fogyasztottak volna :D
...pedig a TLOU MULTI GaS mocsok milyen ígéretes volt! (nem!!!!!!!)

Zóanagyvarázsló írta:Valahogy nehéz elhinnem, hogy fognak még nekem játékot gyártani, pedig innovatív banda volt.
a destiny1-2 sikere sajnos megsemmisítette a reményt.... RIP bándzsi.

neoreg írta:Összességében csak annak tudom ajánlani, akit már az 1 is megfogott valamiért.
én az AW1-et nagyon szerettem, de az a végén összecsomagolta magát (TOTÁLIS ELMEBAJ/AGYFASZ!) és kidobta a frencsájzt a kukába... (számomra)

Botond írta:Nem mellesleg az Apple folyamatosan előre megy, például szemrebbenés nélkül dobta a 32 bitet telefonon és tableten. Vki 32 bites appokat vett vagyonokért? Hát őrizgesse az ipad4esét meg az iPhone ötösét, és azon fut továbbra is a 32 bites app, pl a settlers4, az iPhone15 meg iPad pro5 csak a 64 bites appokat futtatja, ha settlers4ezni akarsz ezeken írjál a settlers4 fejlesztőknek és csá.
hát ha szerinted ez respektálandó, akkor perfekt betagozódtál konzumidióta almásnak :D

egyébként az UWP friss, a win32-es moslékgyűjtőt el lehetne hagyni, ez is volt a terv, csak valszeg mások a pécés igények az almás agyhalottakétól.
én tökre örülök, hogy a 15 éves subtitle editorom a mai napig megy és nem kell váltani :P

benőmenő írta:A GT 7-be közben be fog kerülni végre minden eventbe a Sophy AI.
várni várni várni :D meglett a VR, namondom mostmá nekimehetek, de neeem, jön a nagyupdate, oké, megvártam, jött, jó lett (állítólag).... nyomhatom? NEM! jön a szofi, azt még várjam meg :D szóval várok még .... picit :D
Avatar
arty

Hozzászólás #74886 2023.11.12. 08:08

Micsu írta:Arty eleg fullba nyomja manapsag :taps: :puszi: Bar lehet az a problema hogy ketszer kene elolvasnom amit ir hogy ertsem is :nezze:
:mf2: "dejó" hogy visszanéztél, bazmeg :D

az én GOTY-m idén a Robocop egyébként, tegnap ment le a stáblista 12 óra után.... totttálisan BÉ kategori, néha CSÉ, de a lényeg, amikor mész és lősz... hát az páratalan fun.
korai még a november 1, de nem tudom elképzelni, hogy ezt nálam bármi idén felmülmúlná.... a szokásos Forza randán elvérzett, szokás szerint immár (hello FH5), a pókemberre meg valszeg idén már nem jut erő.

Botond írta:/szerk: ja és persze nyilván a 10-15 év alatt megromló optikai adathordozó az megvéd mindentől.
a 80as évek cédéi üzenik: minden oké Botond, miattunk ne aggódj! (nekem sajna csak a 90es évekből vannak, de havernak van retrozene gyüjteménye apjától és az övéi üzenik :P )

DanielT írta:visszafelé kompatibilis lesz a PS6, a PS5 kb annyira lesz valid retró konzol mint a ps4=senkinek nem kell akinek van PS5.
De most komolyan, megdöglik a PS5 ssd a gépedben 1 hét múlva, 5 év múlva és 15 év múlva. Mi a pótolhatatlan veszteség?

Mirázs: Ha ezt jelenti a 'visszatérés a gyökerekhez " akkor egyet tudok érteni és igazolást nyer miért gyűlöltem a sorozatot az Origins-ig. Egy suta, métely és továbbra sem tudom, hogy a mission design + GUI bugos vagy csak simán ilyen szar.
hátpersze, a sonynál ez magától értetődik :D de egyébként ha az is lesz, lemezt tuti nem eszik már/majd :( :( :(

bevallom nem lep meg, hogy okádsz a mirázstól :D cserébe: én 8 óra után BEFEJEZTEM A deadislandet. bossnál fura volt h nem bírom leölni, bekapcsoltam az ERPÉGÉELEMEKET és megláttam, hogy felszinteződtek a picsazombiagok is! :( már értem miért kellett az utolsó órákban percekig csapkodni őket, hogy meghaljanak.... szal NA EZT NEM! shiftdel. pedig jól néz ki és tetszik, h nem openworld, de ujabb 8 óra mulva gondolnám fél tár kell majd a Z-be és félóra csapkodás... kösz, de kösz nem. tipikus ERPÉGÉELEMES MÉTELY.

DanielT írta:És ne felejtsük el, hogy másfél-két éve megszületett a felvásárlásról a döntés a két cég között, tehát bőven volt ideje a Microsoft undorító bűzének áthatnia a produktumot és az Xbox szellemiségét belevinni.
:D :D :D ez jóvót.... abszolut kiváncsi voltam, hogy lesz fil nyakába varrba ez a mosléCOD, hiszen még éppcsak pár napja az övék... de meglett, megcsináltad :D

amúgymeg gyalázat. a forzások szerintem vállalták volna, hogy 6 év alatt nulláról újracsinálják az egész MW3-at, kár, hogy nem kaptak bizalmat...........
Castle82

Hozzászólás #74887 2023.11.12. 11:02

DanielT írta:A felvásárlásból még megmaradt kis pénzéből licenszelte Yamauchiéktól az asztal alatt alvás fortélyait és szívét lelkét beletette a produktumba. Tehetséggel és odaadással nagyon rövid idő alatt lehet ilyen maradantót alkotni, hisz a példa is mutatja: Microsoft tulajdonú cég = Legrosszabb játék valaha ami a sorozatban született.

És ne felejtsük el, hogy másfél-két éve megszületett a felvásárlásról a döntés a két cég között, tehát bőven volt ideje a Microsoft undorító bűzének áthatnia a produktumot és az Xbox szellemiségét belevinni.


Vagy több gyógyszer vagy kevesebb de ez igy nem jó. Borzalmasan betegesen túltolod.
Castle82

Hozzászólás #74888 2023.11.12. 13:22

Sejthető mennyire zokognak Phili-ék amiért DT itt veri az asztalt rájuk mutogatva micsoda szar lett a COD.... Közben kb ebben a pár napban valószinü több pénzt hozott nekik a konyhára mint a WokePókmajom 2 egy hónap alatt a Sony-nak akik meg még mindig olyan hülyék hogy a pc megjelenést eltolják ignorálva az onnan befolyó egész korrekt bevételeket... Bár a játékosokat minősiti de hiába fos, a neve eladja az értékelők lehúzása meg részben a Single-nek köszönhető részben meg tipik Sonynerd rage az Acti-MS biznisz miatt.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74889 2023.11.12. 15:43

arty írta:az én GOTY-m idén a Robocop egyébként, tegnap ment le a stáblista 12 óra után.... totttálisan BÉ kategori, néha CSÉ, de a lényeg, amikor mész és lősz... hát az páratalan fun.
korai még a november 1, de nem tudom elképzelni, hogy ezt nálam bármi idén felmülmúlná....
Az Aqua másfél hete nem tudja raktárra szállítani. Benyomtam náluk a rendelést, mert 2 nap múlva a szomszédjukban volt dolgom, hát elég optimista voltam. Most már kíváncsiságból nem törlöm a rendelést, mennyi ideig tart egy ilyen bonyolult beszerzés...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74890 2023.11.12. 15:44

Castle82 írta:Vagy több gyógyszer vagy kevesebb de ez igy nem jó. Borzalmasan betegesen túltolod.
Konkrét dózist mondjál, mert eddig már én is eljutottam, hogy VALAMENNYIT szedni kell... de látod mire elég. :mf2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74891 2023.11.12. 16:45

Belenéztem ebbe a körökre osztott PS Plusos Yakuzába. A harcrendszer itt sem nagyszám, de kevésbé frusztráló mint a realtime. Fog még pörögni. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74892 2023.11.12. 16:52

arty írta:bevallom nem lep meg, hogy okádsz a mirázstól :D cserébe: én 8 óra után BEFEJEZTEM A deadislandet. bossnál fura volt h nem bírom leölni, bekapcsoltam az ERPÉGÉELEMEKET és megláttam, hogy felszinteződtek a picsazombiagok is! :( már értem miért kellett az utolsó órákban percekig csapkodni őket, hogy meghaljanak.... szal NA EZT NEM! shiftdel. pedig jól néz ki és tetszik, h nem openworld, de ujabb 8 óra mulva gondolnám fél tár kell majd a Z-be és félóra csapkodás... kösz, de kösz nem. tipikus ERPÉGÉELEMES MÉTELY.
Na szép... Én nem kapcsoltam be soha a nyúlXP kijelzést, cserébe kinyírtam a bosst. Az alap zombikat se vettem észre, hogy erősödnek mert SZÉTFLOTTYANTAK INSTANT olyan iszonyatos fegyvereim voltak. :nezze: :ejnye1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #74893 2023.11.13. 06:39

Castle82 írta:Vagy több gyógyszer vagy kevesebb de ez igy nem jó. Borzalmasan betegesen túltolod.
Szerintem támogatnunk kellene Dani személyes hadjáratát az igazság és fortehplayerz védelmében. Nézd meg mennyi kárt okoz az MS, már nem elég, hogy Fíl egymaga 3 nap alatt a korábbi 10/10 CODok nagy szellemi örökösét átprogramozta a saját kezével egy trágyadombra, de ennek az álcája alatt már a PS5 slim HWbe és OSbe is beférkőzött.
phpBB [media]

Annak idején a lemezes játékok accounthoz regisztrálásába belebukott Fíl személyesen, de látod, nem lett eltaposva, ahogy Dani szeretné és mint a félig kitépett gyom a kertben, visszatért ő is, most már nem a lemezeket, hanem a lemezolvasót kell regisztrálni, és bármibe lefogadom, hogy a sony szerverek éven belüli lelövése mögött is ő van. Ezt az ármányos tervet eszelte ki, hogy a ps5 slim értékesítés leállítása után 1 évvel a reg szerverek kuka. Mai napig nem számolt el Fíl a GTsport szerverek rapid lekapcsolása miatt, hát itt az újabb lehetőség, hogy lecsapjon.
Kezdjünk gofund gyűjtésbe, "állíccsátokmegfílt" jelszóra!
Daninak igaza van, ahogy édesanyám is mindig mondja, az hogy vki paranoiás az nem jelenti azt, hogy nem üldözik!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74894 2023.11.13. 09:22

Botond írta:Szerintem támogatnunk kellene Dani személyes hadjáratát az igazság és fortehplayerz védelmében. Nézd meg mennyi kárt okoz az MS, már nem elég, hogy Fíl egymaga 3 nap alatt a korábbi 10/10 CODok nagy szellemi örökösét átprogramozta a saját kezével egy trágyadombra, de ennek az álcája alatt már a PS5 slim HWbe és OSbe is beférkőzött.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=NaIeC16PXUo&t=1s[/vido]
Annak idején a lemezes játékok accounthoz regisztrálásába belebukott Fíl személyesen, de látod, nem lett eltaposva, ahogy Dani szeretné és mint a félig kitépett gyom a kertben, visszatért ő is, most már nem a lemezeket, hanem a lemezolvasót kell regisztrálni, és bármibe lefogadom, hogy a sony szerverek éven belüli lelövése mögött is ő van. Ezt az ármányos tervet eszelte ki, hogy a ps5 slim értékesítés leállítása után 1 évvel a reg szerverek kuka. Mai napig nem számolt el Fíl a GTsport szerverek rapid lekapcsolása miatt, hát itt az újabb lehetőség, hogy lecsapjon.
Kezdjünk gofund gyűjtésbe, "állíccsátokmegfílt" jelszóra!
Daninak igaza van, ahogy édesanyám is mindig mondja, az hogy vki paranoiás az nem jelenti azt, hogy nem üldözik!
Az MS a használt játékok cseréjét, eladását akarta lehetetlenné tenni. Egy lemezt egy géphez lehetett hozzákötni, ha másik gépbe tetted, fizetni kellett.

VS

EGYSZER aktiválni kell egy driveot amit vettél egy olyan géphez, ami KIZÁRÓLAG ONLINE tudott működni a megvétele óta (hiszen a digitalra csak úgy tud bármilyen tartalom érkezni). Egy drive akármelyik gépre átrakaható, akárhányszor aktiválható, egy gépre akárhány driveot aktiválhatsz INGYEN. Le van tesztelve már.

Hmhm, látok én itt némi különbséget, te nem?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74895 2023.11.13. 10:07

Botond írta:Szerintem támogatnunk kellene Dani személyes hadjáratát az igazság és fortehplayerz védelmében. Nézd meg mennyi kárt okoz az MS, már nem elég, hogy Fíl egymaga 3 nap alatt a korábbi 10/10 CODok nagy szellemi örökösét átprogramozta a saját kezével egy trágyadombra, de ennek az álcája alatt már a PS5 slim HWbe és OSbe is beférkőzött.
Annak idején a lemezes játékok accounthoz regisztrálásába belebukott Fíl személyesen, de látod, nem lett eltaposva, ahogy Dani szeretné és mint a félig kitépett gyom a kertben, visszatért ő is, most már nem a lemezeket, hanem a lemezolvasót kell regisztrálni, és bármibe lefogadom, hogy a sony szerverek éven belüli lelövése mögött is ő van. Ezt az ármányos tervet eszelte ki, hogy a ps5 slim értékesítés leállítása után 1 évvel a reg szerverek kuka. Mai napig nem számolt el Fíl a GTsport szerverek rapid lekapcsolása miatt, hát itt az újabb lehetőség, hogy lecsapjon.
Kezdjünk gofund gyűjtésbe, "állíccsátokmegfílt" jelszóra!
Daninak igaza van, ahogy édesanyám is mindig mondja, az hogy vki paranoiás az nem jelenti azt, hogy nem üldözik!
A series x-ben pedig harvderesen van az adott alaplaphoz párosítva az optikai meghajtó. Másikkal nem fog menni, csak ha átforrasztod a nyák-ot. Csak a miheztartás végett.
Avatar
Botond

Hozzászólás #74896 2023.11.13. 11:22

benőmenő írta:A series x-ben pedig harvderesen van az adott alaplaphoz párosítva az optikai meghajtó. Másikkal nem fog menni, csak ha átforrasztod a nyák-ot. Csak a miheztartás végett.
Mint a ps4nek is. Csak ha lekapcsolják a szervert akkor is csak lángvágóval vagy ütvefúróval vagy hasonló okossággal tudod kizárni magad az optikai meghajtóról, a ps5slimnél meg elég egy factory reset. Végülis tökugyanaz a kettő!

Erről jut eszembe, jó, hogy Dani visszafogta magát kicsit, de ne menjünk el Fíl újabb galádsága mellett! Van ugye ez a c1 meg c2 oled nálam, amikben eddig bekapcsolás után ugyan feljött a Smart menü meg némi reklám, de aztán ez eltűnt 1-2 sec alatt és látható volt teljesen a hdmi jel, ami ment rá, de most hogy három éves lett az xsx már Fíl azon keresztül annyira beleette a köcsögMS gonoszságot az lg oled os-ébe, hogy kapásból egész képernyős ez a reklámfelület, szóval részben sem látni a hdmin jövő jelet, és ráadásul 5 másodperc alatt se tűnik el a picsába. Lehet hat másodperc alatt igen, de annyit még sose bírtam várni, nyomtam mindig egy backet a távirányítón, hogy menjenek már a picsába a reklámokkal.
Most már tényleg megálljt kéne parancsolni Fílnek, mert nincs ez így jól!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74897 2023.11.13. 15:49

Botond írta:Mint a ps4nek is. Csak ha lekapcsolják a szervert akkor is csak lángvágóval vagy ütvefúróval vagy hasonló okossággal tudod kizárni magad az optikai meghajtóról, a ps5slimnél meg elég egy factory reset. Végülis tökugyanaz a kettő!

Erről jut eszembe, jó, hogy Dani visszafogta magát kicsit, de ne menjünk el Fíl újabb galádsága mellett! Van ugye ez a c1 meg c2 oled nálam, amikben eddig bekapcsolás után ugyan feljött a Smart menü meg némi reklám, de aztán ez eltűnt 1-2 sec alatt és látható volt teljesen a hdmi jel, ami ment rá, de most hogy három éves lett az xsx már Fíl azon keresztül annyira beleette a köcsögMS gonoszságot az lg oled os-ébe, hogy kapásból egész képernyős ez a reklámfelület, szóval részben sem látni a hdmin jövő jelet, és ráadásul 5 másodperc alatt se tűnik el a picsába. Lehet hat másodperc alatt igen, de annyit még sose bírtam várni, nyomtam mindig egy backet a távirányítón, hogy menjenek már a picsába a reklámokkal.
Most már tényleg megálljt kéne parancsolni Fílnek, mert nincs ez így jól!
CX-em van, soha egyetlen reklámot nem láttam még, de hát Xboxom sincs, szal teljesen más az életvitelünk, minőségünk.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74898 2023.11.13. 16:10

Botond írta:Mint a ps4nek is. Csak ha lekapcsolják a szervert akkor is csak lángvágóval vagy ütvefúróval vagy hasonló okossággal tudod kizárni magad az optikai meghajtóról, a ps5slimnél meg elég egy factory reset. Végülis tökugyanaz a kettő!

Erről jut eszembe, jó, hogy Dani visszafogta magát kicsit, de ne menjünk el Fíl újabb galádsága mellett! Van ugye ez a c1 meg c2 oled nálam, amikben eddig bekapcsolás után ugyan feljött a Smart menü meg némi reklám, de aztán ez eltűnt 1-2 sec alatt és látható volt teljesen a hdmi jel, ami ment rá, de most hogy három éves lett az xsx már Fíl azon keresztül annyira beleette a köcsögMS gonoszságot az lg oled os-ébe, hogy kapásból egész képernyős ez a reklámfelület, szóval részben sem látni a hdmin jövő jelet, és ráadásul 5 másodperc alatt se tűnik el a picsába. Lehet hat másodperc alatt igen, de annyit még sose bírtam várni, nyomtam mindig egy backet a távirányítón, hogy menjenek már a picsába a reklámokkal.
Most már tényleg megálljt kéne parancsolni Fílnek, mert nincs ez így jól!
Az LG tv felületét 3x láttam. Első bekapcsolásnál, illetve amikor rá kellett jöjjek hogy a böngésző nem jegyzi meg a login információkat az F1tv-hez, app pedig nincs.
Avatar
Botond

Hozzászólás #74899 2023.11.13. 20:18

benőmenő írta:Az LG tv felületét 3x láttam. Első bekapcsolásnál, illetve amikor rá kellett jöjjek hogy a böngésző nem jegyzi meg a login információkat az F1tv-hez, app pedig nincs.
Erről is nyilvánvalóan Fil tehet. Fil, Fail. Egy betű különbség, remélem neked is egyértelműek a nyomok!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74900 2023.11.13. 21:55

Botond írta:Erről is nyilvánvalóan Fil tehet. Fil, Fail. Egy betű különbség, remélem neked is egyértelműek a nyomok!
Nem, arról hogy ilyen pofátlanul nyomulhatnak fizetős multival, és egyre kevésbé javítható hardverrel ez a vásárlók hibája.
Én aki utoljára PS2-t vásároltam újonnan, csak sodródom az árral. PS Plus-t is PS5-re vettem először, amikor már a fizetősmulti és cloud már 2 generáción keresztül validálva lett sajnos.
És ez nem csak a konzolokra vonatkozik. A retek TPMS szenzorokon még mindig ki vagyok akadva az autóknál. Lecserélem a nyári kerék szettet a télire, mint mindig és utána vagy beruháztam egy több 10 ezer forintos kütyüre amivel újra pároztatom vagy vihetem gumishoz/szakszervízhez ahol 5 sec alatt feltanítják és azt mondják: 3840 Ft lesz. Ja, ha lemerül az elem a TPMS szenzorban akkor kuka az egész, vegyél újat mert egybe van fröccsentve, nehogy elemet tudj cserélni.
Vagy a fast fashion, amikor én csak egy rohadt egyenes szárú farmert akarok egy egyszínű pólóval.
Szóval nem Fíl tehet mindenről, csak épp pont akkora patkány az őt alkalmazó cég is mint a többi görény.

Vissza: “Leáldozott.hu”