A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74061 2023.08.10. 16:14

Ami még lemaradt az Unboundot illetően, hogy így ~200 óra GT7 után baromi fapad, hogy a Dualsense triggerekkel nem kezd semmit a játék.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #74062 2023.08.10. 16:48

benőmenő írta:Ami még lemaradt az Unboundot illetően, hogy így ~200 óra GT7 után baromi fapad, hogy a Dualsense triggerekkel nem kezd semmit a játék.
hogy mi ?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #74063 2023.08.10. 16:58

benőmenő írta:Ami még lemaradt az Unboundot illetően, hogy így ~200 óra GT7 után baromi fapad, hogy a Dualsense triggerekkel nem kezd semmit a játék.

Kép
Még beállítása is van neki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #74064 2023.08.10. 19:56

benőmenő írta:Ami még lemaradt az Unboundot illetően, hogy így ~200 óra GT7 után baromi fapad, hogy a Dualsense triggerekkel nem kezd semmit a játék.


Jó rég nem jártam erre, de egy oldalt visszaolvasva nem igen maradhattam le semmiről. Itt nem változott semmi :D

Benő, két köbméter szaharai homok felzabálása után azon panaszkodsz, hogy nem érzed a friss kutyaszar ízét? :D GT7 után nem méglejjebb kell ásni, hanem fel a fényre. Nagyjából ennyi hasznossága van a GT7 létezésének.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74065 2023.08.10. 21:26

Moby írta:Jó rég nem jártam erre, de egy oldalt visszaolvasva nem igen maradhattam le semmiről. Itt nem változott semmi :D

Benő, két köbméter szaharai homok felzabálása után azon panaszkodsz, hogy nem érzed a friss kutyaszar ízét? :D GT7 után nem méglejjebb kell ásni, hanem fel a fényre. Nagyjából ennyi hasznossága van a GT7 létezésének.
Na és nálad változott valami? Mivel megy a zséming?

Sony "handheldet" hány helyen rendelted elő? :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74066 2023.08.10. 21:39

Micsuról valaki tud valamit? Mondjuk a hónapban volt belépve, szóval remélhetőleg él...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74067 2023.08.11. 01:47

Mármint hogy az Unbound nem csinál semmit a triggerekkel.
Moby, üdv újra itt!
Legalább már lehet várni a Forzát októberben ami autoupgrade-el mindent hogy tényleg csak 3 kör alatt 10-et előzésre lehessen koncentrálni. :eljen:
De tényleg csak azért vágtam bele ebbe a legutóbbi NFS-be, mert a DF-től kezdve twitch streamereken át mindenki bizonygatta hogy nem egy vödör szar ez. Eddig azt mondanám hogy inkább egy szippantós IFA-nyi hígfos, ami ha megtalálom a tuti autót amit utána belövök kb. irányíthatóra még összeállhat szarrá. És ezzel meg is van hol tart az autósjáték műfaj mostanság. :shakehead:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74068 2023.08.11. 14:13

DanielT írta:Jó, hát az a része személyes preferencia, de objektíven össze lehet mérni kis rákeresés után, de a mennyiséget nézve is.

Legutóbbi adag gané ugye:

Kép
Összes plusos játék most már több, de a nagyságrend hasonló (legalábbis amikor utoljára próbáltam összeámolni, így volt, , a többféle csomag nem könnyíti meg a mennyiségi áttekinthetőséget). Az aktuálisan érkezők listája alapján mennyiséget nézni már bajosabb, mert a Plusnál nagyobb a fluktuáció: több játék kerül be egy hónapban, de több is megy ki. Ezeken kívül még szempontok a következők:

- mennyi a friss, drágább játék
- kinek melyik kínálat jön be jobban
- kinek számít a felhő
- kinek számít a "Play Anywhere"
- lehet finghámozni az árakkal (melyik csomag, listaár vs ügyeskedés, van-e éves "bérlet")

De ez mind szubjektív csacskaság, a lényeg, az, hogy melyiken van Sony-logó.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #74069 2023.08.11. 14:21

Zóanagyvarázsló írta:Összes plusos játék most már több, de a nagyságrend hasonló (legalábbis amikor utoljára próbáltam összeámolni, így volt, , a többféle csomag nem könnyíti meg a mennyiségi áttekinthetőséget). Az aktuálisan érkezők listája alapján mennyiséget nézni már bajosabb, mert a Plusnál nagyobb a fluktuáció: több játék kerül be egy hónapban, de több is megy ki. Ezeken kívül még szempontok a következők:

- mennyi a friss, drágább játék
- kinek melyik kínálat jön be jobban
- kinek számít a felhő
- kinek számít a "Play Anywhere"
- lehet finghámozni az árakkal (melyik csomag, listaár vs ügyeskedés, van-e éves "bérlet")

De ez mind szubjektív csacskaság, a lényeg, az, hogy melyiken van Sony-logó.
Inkább csak a kontraszt a lényeg jelenleg. Addig a pontig megy a sunnyogás amíg kijön valmi passban day 1, amivel szépen égetik a lóvét. Szerencsére a playstationre nem jön ki semmi játék, így végre nézegethetem az xbox starfield csomagokat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #74070 2023.08.11. 15:12

DanielT írta:Na és nálad változott valami? Mivel megy a zséming?

Sony "handheldet" hány helyen rendelted elő? :idiota:
Semmivel. Látom, hogy jönnek jó játékok, remnant2-t megvettem 2x is, de elindítani nem sikerül már semmit. Időm sincs játszani mostanság. Tanulok.
Spoiler
Vezetni.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74071 2023.08.11. 16:11

Moby írta:Semmivel. Látom, hogy jönnek jó játékok, remnant2-t megvettem 2x is, de elindítani nem sikerül már semmit. Időm sincs játszani mostanság. Tanulok.
Spoiler
Vezetni.
Kép
Mit tanulsz? Garázsszim bajnoknak?

Az a 2x Remnant vétel és 0 játszás azért elég jó indikátora, hogy nálad se változott semmi! :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74072 2023.08.11. 18:25

Úgy érzem kell a fájdalom, úgyhogy ma megnézem az Uncharted filmet. Stay tuned!
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #74073 2023.08.11. 19:26

DanielT írta:Úgy érzem kell a fájdalom, úgyhogy ma megnézem az Uncharted filmet. Stay tuned!
ryan-reynolds-but-why.gif
Avatar
Moby

Hozzászólás #74074 2023.08.11. 19:46

DanielT írta:Mit tanulsz? Garázsszim bajnoknak?

Az a 2x Remnant vétel és 0 játszás azért elég jó indikátora, hogy nálad se változott semmi! :mf2:
miattuk kellett kétszer vennem. Elbaszták a pc portját, hát refundoltam, megvettem xboxra. Megvár, nem sürget semmi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74075 2023.08.11. 20:31

DanielT írta:Úgy érzem kell a fájdalom, úgyhogy ma megnézem az Uncharted filmet. Stay tuned!
Ezt szerintem sokkal jobban tudja az élvezni, aki nem látta a játékokat, mert a formulát amit abban rommá koptattak, most már ötödik formában láthattuk. Nem volt egyébként sértően szar/10.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74076 2023.08.12. 08:21

Mostanra fel is adtam a Need for Speed Unboundot.
Az összes autó irányíthatatlan moslék és az utolsó szög az a Dirt 3-ból még bénábban lopott kötelező "gymkhana" event volt.
Semmilyen élvezetet nem találtam benne: 0/10.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74077 2023.08.12. 09:16

Na hát eddig akartam PS5 "slimet"... Minden vonala rondább, minden új design rész rondább és a felső részén már a fehér fényes rész is a jó kis ránézésre karcolódó gagyi. Böe.

Videó az üres burkolatról:

https://twitter.com/BwE_Dev/status/1690098165490548737
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74078 2023.08.12. 10:56

DanielT írta:Na hát eddig akartam PS5 "slimet"... Minden vonala rondább, minden új design rész rondább és a felső részén már a fehér fényes rész is a jó kis ránézésre karcolódó gagyi. Böe.

Videó az üres burkolatról:

https://twitter.com/BwE_Dev/status/1690098165490548737
Mondjuk ez már valahol zseniális, hogy sikerült még ocsmányabbá tenni valahogy. Akkor már tényleg inkább lett volna ez is cipősdoboz.
Avatar
arty

Hozzászólás #74079 2023.08.12. 12:37

benőmenő írta:Mostanra fel is adtam a Need for Speed Unboundot.
Az összes autó irányíthatatlan moslék és az utolsó szög az a Dirt 3-ból még bénábban lopott kötelező "gymkhana" event volt.
Semmilyen élvezetet nem találtam benne: 0/10.

a heat után én biztos voltam benne, hogy hátmostaztánténylegvége az nfsnek. pedig már én is eltemettem párszor...

nem is fájna mindez, ha a forzák kinyalnák a seggem.... lenne progressz fhban és a.motorsport nem egy tartalmatlan, GaS gts copynak ígérkezne, a szokásos alsópolcos fizikával, immár csak és kizárólag lelketlen versenypályákon, amik ráadául unalomig mentek az elmúlt 10 év összes autósában :(
Avatar
arty

Hozzászólás #74080 2023.08.12. 12:38

DanielT írta:Ezt szerintem sokkal jobban tudja az élvezni, aki nem látta a játékokat, mert a formulát amit abban rommá koptattak, most már ötödik formában láthattuk. Nem volt egyébként sértően szar/10.

foglald a jegyet szinkronos granturizmóra ma estére :mf1: sony!!!
Avatar
arty

Hozzászólás #74081 2023.08.12. 12:40

DanielT írta:Na hát eddig akartam PS5 "slimet"... Minden vonala rondább, minden új design rész rondább és a felső részén már a fehér fényes rész is a jó kis ránézésre karcolódó gagyi. Böe.

Videó az üres burkolatról:

https://twitter.com/BwE_Dev/status/1690098165490548737
rávágnám h fake, ha nem lenne ilyen bazári fos a nemslim is, 2020ból :(

de... uramisten!!! :(
Avatar
Necro

Hozzászólás #74082 2023.08.13. 06:22

Tempest Rising 1 küldetéses playtest elérhető steamen, ha valaki bírja c&c-t.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74083 2023.08.13. 16:16

Moby írta:miattuk kellett kétszer vennem. Elbaszták a pc portját, hát refundoltam, megvettem xboxra. Megvár, nem sürget semmi.
Ne is siess, mert Xboxra még mindig nincs kint az a pecs ami PC-n és PS5-ön már van... Baldurs Gate -re se kell idén Xboxon költeni, szuper azon a platformon az élet! :eljen:
Reddit topikjából :
h6nmwb3paohb1.jpg


Rohadt Sony.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74084 2023.08.13. 16:53

"Modern Warfare III Beta will be available first on PlayStation"

Természetesen. Hát ezek voltak a viszonyok, aztán jött az Office bevétel és kezdődhet jövőre a Fosbox totális dominanciája,uralma és diadala!
Avatar
Moby

Hozzászólás #74085 2023.08.13. 19:26

DanielT írta:Ne is siess, mert Xboxra még mindig nincs kint az a pecs ami PC-n és PS5-ön már van... Baldurs Gate -re se kell idén Xboxon költeni, szuper azon a platformon az élet! :eljen:
Reddit topikjából :
h6nmwb3paohb1.jpg


Rohadt Sony.

Pont erre gondoltama minap. Nem változott semmi. Agyhalott PS fanbojság lett úrrá a topikban, ahol a koszos konzolparasztok egymást köpkodik, hogy melyik a nagyobb bugris. A saját karikaratúrájává vált a leáld, azzá, amit éveken keresztül kiröhögött :idiota: Ez nem lenne végtelenül nagy baj, ha mellette vicces maradt volna, de az az érzésem, hogy ezeket komolyan gondoljátok. És ez inkább már inkább csak szomorkás. Mindegy majd benézekpár hónap múlva megint, hátha csak valami múló, lassú lefolyású fertőzés vezetett ide :D
Castle82

Hozzászólás #74086 2023.08.13. 19:52

Moby írta:Pont erre gondoltama minap. Nem változott semmi. Agyhalott PS fanbojság lett úrrá a topikban



Szükség is lesz rá mert ez a Baldurs Gate 3 mosolyogva zabál meg és köp ki mindent amit a Sony ebben a konzolgenerációban az asztalra rakott mint "mérce" és "AAA játékok definitiv fogalma"... :taps:
Abszolút nem vártam ezt a játékot, mondom ránézek mire a nagy játékos létszám és értékelések. Dirr lazán nem csak az idei év de tán ennek a generációnak is az eddigi egyik ha nem legjobbja. Szegény nem Sony ex lett mert akkor kb mindenütt világmegváltó csodaként lenne az egekbe szopkodva kérdés nélkül szemet hunyva a hibái fölött...:)

A nintendo fanok nem győzik 0 pontozni mert veszélyben a csodás Zelda mint év játéka (nincs hisz azt a nintendo előre kifizette és az elvakult hype tartja), szegény gyártók meg már sipákolnak hogy a játékosok ne ezt tekintsék mércének hisz miért kéne nekik is ilyen változatos tartalommal ilyen minőségü játékot lerakni az asztalra ami nem az N+1 TPS nézetü openworld stuff álá Sonymüvek, amiből nem vágtak ki semmit hogy season passal meg egyéb szarral utólag eladják, amit nem kell DENUVO mögé bujtatni hogy pc-n is vegyék, és amiben a karaktereket is sikerült a manapság megszokott ocsmánynál szebbre formálni hiába a nagy woke kultúrharc amiben a Sony az Ubifost és sajnos egyre több kiadó is éllovas, leszarva azt ha valami idióta egy leprapusztában rosszul érezheti magát mondván szexualizálva van az XY nem hisz nem azt érzed mikor az ingame karakterekre nézel hogy egy borsodi zsákfalu kocsmaszökevényei és konyhásnénijei néznek a kamerába sőt talán az elmúlt évtized legpofásabb legjobban kinéző karakterei néznek rád vissza.... Mindezt úgy hogy ki van szolgálva természetesen az elgébé és egyéb társadalmi rétegek is mégse tolja hivalkodóan erőszakosan a pofádba a játék ahogy másoknál szokás....
Ezt az évet mosolyogva behúzza a nintendo a Zelda dlc-vel, és a Larian ezzel a stuffal. Csóri Starfield jó nehéz mezőnybe kerül, sok esélyt nem adok neki. De majd jön a paukembör 2 a szokásos Sony TPS formulával és a hype azt a tucatjátékot is odaülteti ezek mellé....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Castle82 2023.08.13. 19:57-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #74087 2023.08.13. 19:52

Moby írta:Pont erre gondoltama minap. Nem változott semmi. Agyhalott PS fanbojság lett úrrá a topikban, ahol a koszos konzolparasztok egymást köpkodik, hogy melyik a nagyobb bugris. A saját karikaratúrájává vált a leáld, azzá, amit éveken keresztül kiröhögött :idiota: Ez nem lenne végtelenül nagy baj, ha mellette vicces maradt volna, de az az érzésem, hogy ezeket komolyan gondoljátok. És ez inkább már inkább csak szomorkás. Mindegy majd benézekpár hónap múlva megint, hátha csak valami múló, lassú lefolyású fertőzés vezetett ide :D
”Mondj igazat, és betörik a fejedet.” Vagyis azt itt még szerencsére nem, de letilt mindenki, ami amúgy nem nagy veszteség, tekintve az általad is vázolt színvonalat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74088 2023.08.13. 20:10

Moby írta:Pont erre gondoltama minap. Nem változott semmi. Agyhalott PS fanbojság lett úrrá a topikban, ahol a koszos konzolparasztok egymást köpkodik, hogy melyik a nagyobb bugris. A saját karikaratúrájává vált a leáld, azzá, amit éveken keresztül kiröhögött :idiota: Ez nem lenne végtelenül nagy baj, ha mellette vicces maradt volna, de az az érzésem, hogy ezeket komolyan gondoljátok. És ez inkább már inkább csak szomorkás. Mindegy majd benézekpár hónap múlva megint, hátha csak valami múló, lassú lefolyású fertőzés vezetett ide :D
Szerencsére te nem okádva hörögve fikázod a Sonyt, miközben azért jó szorosan a csöcsén lógsz. Meg refundold a Remnantot pécén, hogy aztán vedd konzolra, ráadásul Xboxra, amin a fejlesztők is legjobban leszarják. Még szerencse, hogy te nem vagy koszos konzolparaszt. De akkor jó szórakozást neked amiben éppen megleled! :eljen:

Itt közben belement 50+ óra a Remnant 2 be amit refundolnom se kellett, szóval van aki még gémerkedik, nem boomer random befosik valamit aminek annyi hozzáadott értéke se volt a témához, mint Phil Spencernek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74089 2023.08.13. 20:19

Castle82 írta:Szükség is lesz rá mert ez a Baldurs Gate 3 mosolyogva zabál meg és köp ki mindent amit a Sony ebben a konzolgenerációban az asztalra rakott mint "mérce" és "AAA játékok definitiv fogalma"... :taps:
Abszolút nem vártam ezt a játékot, mondom ránézek mire a nagy játékos létszám és értékelések. Dirr lazán nem csak az idei év de tán ennek a generációnak is az eddigi egyik ha nem legjobbja. Szegény nem Sony ex lett mert akkor kb mindenütt világmegváltó csodaként lenne az egekbe szopkodva kérdés nélkül szemet hunyva a hibái fölött...:)

A nintendo fanok nem győzik 0 pontozni mert veszélyben a csodás Zelda mint év játéka (nincs hisz azt a nintendo előre kifizette és az elvakult hype tartja), szegény gyártók meg már sipákolnak hogy a játékosok ne ezt tekintsék mércének hisz miért kéne nekik is ilyen változatos tartalommal ilyen minőségü játékot lerakni az asztalra ami nem az N+1 TPS nézetü openworld stuff álá Sonymüvek, amiből nem vágtak ki semmit hogy season passal meg egyéb szarral utólag eladják, amit nem kell DENUVO mögé bujtatni hogy pc-n is vegyék, és amiben a karaktereket is sikerült a manapság megszokott ocsmánynál szebbre formálni hiába a nagy woke kultúrharc amiben a Sony az Ubifost és sajnos egyre több kiadó is éllovas, leszarva azt ha valami idióta egy leprapusztában rosszul érezheti magát mondván szexualizálva van az XY nem hisz nem azt érzed mikor az ingame karakterekre nézel hogy egy borsodi zsákfalu kocsmaszökevényei és konyhásnénijei néznek a kamerába sőt talán az elmúlt évtized legpofásabb legjobban kinéző karakterei néznek rád vissza.... Mindezt úgy hogy ki van szolgálva természetesen az elgébé és egyéb társadalmi rétegek is mégse tolja hivalkodóan erőszakosan a pofádba a játék ahogy másoknál szokás....
Ezt az évet mosolyogva behúzza a nintendo a Zelda dlc-vel, és a Larian ezzel a stuffal. Csóri Starfield jó nehéz mezőnybe kerül, sok esélyt nem adok neki. De majd jön a paukembör 2 a szokásos Sony TPS formulával és a hype azt a tucatjátékot is odaülteti ezek mellé....
Sony gépen lesz kevesebb mint egy hónap múlva? Igen. Nintendo-n lesz? Nem. Xboxon? Valamikor jövőre talán, ha a szarra is át tudják írni.

Baldurs Gate 3 = Tökéletes Playstation győzelem. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74090 2023.08.13. 20:54

DanielT írta:Sony gépen lesz kevesebb mint egy hónap múlva? Igen. Nintendo-n lesz? Nem. Xboxon? Valamikor jövőre talán, ha a szarra is át tudják írni.

Baldurs Gate 3 = Tökéletes Playstation győzelem. :eljen: :eljen: :eljen:
De egyébként ezeket kinek szánod? Mármint kínos a Boxra nézve, sőt még pár gépet is eladhatna, mint nagy siker, csak senkit nem érint a topikban, hogy lesz-e valaha rá. Legfeljebb Botondot a Play Anywhere miatt, meg hogy minél több platformon maxolhassa. Én biztos nem venném múlandó platformra, legfeljebb fillérekért többedjére.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74091 2023.08.13. 21:02

Zóanagyvarázsló írta:De egyébként ezeket kinek szánod? Mármint kínos a Boxra nézve, sőt még pár gépet is eladhatna, mint nagy siker, csak senkit nem érint a topikban, hogy lesz-e valaha rá. Legfeljebb Botondot a Play Anywhere miatt, meg hogy minél több platformon maxolhassa. Én biztos nem venném múlandó platformra, legfeljebb fillérekért többedjére.
A Sony részvényeim értékét próbálom felpumpálni, amikor legutóbb néztem még 26% mínuszban voltam. :szomoru1:
Castle82

Hozzászólás #74092 2023.08.13. 22:19

DanielT írta:Sony gépen lesz kevesebb mint egy hónap múlva? Igen. Nintendo-n lesz? Nem. Xboxon? Valamikor jövőre talán, ha a szarra is át tudják írni.

Baldurs Gate 3 = Tökéletes Playstation győzelem. :eljen: :eljen: :eljen:


Ja, butitott graffal modolhatóság nélkül, gamepados szüttyögéssel. Szép győzelem - a pc-nek.:) Mert ugye a Sony exek a definitiv AAA játékok pillérei... :banplz:
A nintendo meg köszöni jól van,lassan annyi Switchet adtak el mint amennyi gépet a Sony PS4+PS5-ből mindezt jókora haszonkulccsal és a húzócimeik sem 2-3 millió példányban fogynak mint a legtöbb nagy gigasonyex 1-1 kivétellel ami át tudja léni az 5m határt esetleg a 10m-et megközeliteni... :ravasz1:
Szép dolog Sony nerdnek lenni csak az MS-t nagyon nem rázza meg az Xbox gyengélkedése hisz Pc+Xbox együttessel, a Nintendo meg messze mindkét gyártó fölött áll.:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74093 2023.08.13. 22:29

Castle82 írta:Ja, butitott graffal modolhatóság nélkül, gamepados szüttyögéssel. Szép győzelem - a pc-nek.:) Mert ugye a Sony exek a definitiv AAA játékok pillérei... :banplz:
Próbáltam pécén, egy barátomnál és kíváncsi is voltam a kontrolleres irányításra ezért kértem, hogy dugja rá. Hát konkrétan sokkot kapott, hogy LEHET DIREKTBEN IRÁNYÍTANI A KARAKTERT! Tehát az analóggal szépen, organikusan pontosan úgy forogva és oda menve ahogy akar.

Ez a része tehát azonnal abszolút jobb, a sok ikon problémát meg a "körös menüs" módszerrel oldották meg. Ez meg ha kicsit eldugottabb képesség kell akkor valszeg körülményesebb mint az Excel táblából kiklikkelni, de hát ez ilyen. Illetve miért ne lehetne billegérrel tolni PS-en is?

Egyébként hány évente jön egy ilyen BG3 féle csoda, hogy most már ez lett az instant színvonal amivel a Sonynak fel kell vennie a versenyt? Mikor is volt az előző rész? :ravasz1:

A grafika meg frém remélem jó lesz, a modolhatóság hiányát meg talán túl lehet élni, ha már gyárilag is ez a világ legjobb játéka (legalábbis hirtelen úgy tűnik). És modok nélkül is van csöcs meg punszi, szal' a lényeg pipa! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #74094 2023.08.13. 22:36

DanielT írta:Szerencsére te nem okádva hörögve fikázod a Sonyt, miközben azért jó szorosan a csöcsén lógsz. Meg refundold a Remnantot pécén, hogy aztán vedd konzolra, ráadásul Xboxra, amin a fejlesztők is legjobban leszarják. Még szerencse, hogy te nem vagy koszos konzolparaszt. De akkor jó szórakozást neked amiben éppen megleled! :eljen:

Itt közben belement 50+ óra a Remnant 2 be amit refundolnom se kellett, szóval van aki még gémerkedik, nem boomer random befosik valamit aminek annyi hozzáadott értéke se volt a témához, mint Phil Spencernek.
Az itteni témákhoz a visszaolvasottak alapján valóban nem tudnék már hozzáadni értékben semmit. Jó gémerkedést mindenkinek! :integet2:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #74095 2023.08.14. 06:19

Castle82 írta:Szükség is lesz rá mert ez a Baldurs Gate 3 mosolyogva zabál meg és köp ki mindent amit a Sony ebben a konzolgenerációban az asztalra rakott mint "mérce" és "AAA játékok definitiv fogalma"... :taps:
Abszolút nem vártam ezt a játékot, mondom ránézek mire a nagy játékos létszám és értékelések. Dirr lazán nem csak az idei év de tán ennek a generációnak is az eddigi egyik ha nem legjobbja. Szegény nem Sony ex lett mert akkor kb mindenütt világmegváltó csodaként lenne az egekbe szopkodva kérdés nélkül szemet hunyva a hibái fölött...:)

A nintendo fanok nem győzik 0 pontozni mert veszélyben a csodás Zelda mint év játéka (nincs hisz azt a nintendo előre kifizette és az elvakult hype tartja), szegény gyártók meg már sipákolnak hogy a játékosok ne ezt tekintsék mércének hisz miért kéne nekik is ilyen változatos tartalommal ilyen minőségü játékot lerakni az asztalra ami nem az N+1 TPS nézetü openworld stuff álá Sonymüvek, amiből nem vágtak ki semmit hogy season passal meg egyéb szarral utólag eladják, amit nem kell DENUVO mögé bujtatni hogy pc-n is vegyék, és amiben a karaktereket is sikerült a manapság megszokott ocsmánynál szebbre formálni hiába a nagy woke kultúrharc amiben a Sony az Ubifost és sajnos egyre több kiadó is éllovas, leszarva azt ha valami idióta egy leprapusztában rosszul érezheti magát mondván szexualizálva van az XY nem hisz nem azt érzed mikor az ingame karakterekre nézel hogy egy borsodi zsákfalu kocsmaszökevényei és konyhásnénijei néznek a kamerába sőt talán az elmúlt évtized legpofásabb legjobban kinéző karakterei néznek rád vissza.... Mindezt úgy hogy ki van szolgálva természetesen az elgébé és egyéb társadalmi rétegek is mégse tolja hivalkodóan erőszakosan a pofádba a játék ahogy másoknál szokás....
Ezt az évet mosolyogva behúzza a nintendo a Zelda dlc-vel, és a Larian ezzel a stuffal. Csóri Starfield jó nehéz mezőnybe kerül, sok esélyt nem adok neki. De majd jön a paukembör 2 a szokásos Sony TPS formulával és a hype azt a tucatjátékot is odaülteti ezek mellé....
Az nekünk játékosoknak is kurva jó, ha vannak kivételek és valaki a szokásos tengelyeken kívül kibasz egy csodát. Én személy szerint ez várom az MS-től is, hogy néha dobbant valami faszát, ami berobban a köztudatba és folyamatosan mindenki arról beszél, azzal akar játszani, stb. A széles és változatos paletta mindenkinek jó. A Sony TPS és a TPS miben különbözik? A pókember nálam soha nem volt egy érdekes játék, de azért a látvány kedvéért letoltam mindnkettőt. A pókember egyébként nem tudom mitől tucatjáték, de ha tényleg az mi a többi?

Egyébként meg hajrá Starfield. Én tényleg szorítok neki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74096 2023.08.14. 09:03

Ez a Blizzard a dupláját is megérné, mint amit az MS fizetett érte:

phpBB [media]


Képernyőkép 2023-08-14 091524.png


"Devs spamming basic ability with a full resource bar then dying on WT1 at level 50 in a normal dungeon... yep. It all makes sense now."

Fényes jövő áll előttük! :eljen:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #74097 2023.08.14. 11:50

DanielT írta:Ez a Blizzard a dupláját is megérné, mint amit az MS fizetett érte:

szánalmas.dev

"Devs spamming basic ability with a full resource bar then dying on WT1 at level 50 in a normal dungeon... yep. It all makes sense now."

Fényes jövő áll előttük! :eljen:
Beletekertem a videóba több helyen, és tényleg csak A (azon volt a basic attack) spamelés ment végig. Kegyetlen.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74098 2023.08.14. 13:45

DanielT írta:Próbáltam pécén, egy barátomnál és kíváncsi is voltam a kontrolleres irányításra ezért kértem, hogy dugja rá. Hát konkrétan sokkot kapott, hogy LEHET DIREKTBEN IRÁNYÍTANI A KARAKTERT! Tehát az analóggal szépen, organikusan pontosan úgy forogva és oda menve ahogy akar.

Ez a része tehát azonnal abszolút jobb, a sok ikon problémát meg a "körös menüs" módszerrel oldották meg. Ez meg ha kicsit eldugottabb képesség kell akkor valszeg körülményesebb mint az Excel táblából kiklikkelni, de hát ez ilyen. Illetve miért ne lehetne billegérrel tolni PS-en is?

Egyébként hány évente jön egy ilyen BG3 féle csoda, hogy most már ez lett az instant színvonal amivel a Sonynak fel kell vennie a versenyt? Mikor is volt az előző rész? :ravasz1:

A grafika meg frém remélem jó lesz, a modolhatóság hiányát meg talán túl lehet élni, ha már gyárilag is ez a világ legjobb játéka (legalábbis hirtelen úgy tűnik). És modok nélkül is van csöcs meg punszi, szal' a lényeg pipa! :nezze:
Már a 2002-es Neverwinter Nightsban lehetett direktben irányítani a karaktert, tehát még nem is a 2003-as KotOR-ral kezdte - annak idején még - a BioWare a közvetlen ősöknél. Persze az NWN-ben nem volt rendes party, nyilván azért döntöttek így, aztán ez így volt a 2009-es Dragon Age Originsban is tőlük. (A Jade Empire-t és a Mass Effectet hagyjuk most.) Tény, hogy a Pillars of Eternitynél ez nem így volt, a Larian előző játékait pedig nem tudom, de azért ez nem újdonság. Mindenesetre nekem 20+ és 10+ éve is vegyesen jött be az irányítás, azaz aktívan kevertem a "közvetlenség" és a "taktikaiság" előnyeit, bár a nem szimpla mászkáláson túl az egerészés ment.

Megjegyzem, a DAO-t konzolokra lebutították, nem volt benne "taktikai" nézet, kivettek egy puzzle-t, és lebutították az AI-t, hogy ne legyen túl nehéz. Szerencsére ezek az idők már elmúltak, hogy erre szükség legyen. Legalábbis remélem. Mindenesetre a jó az lenne, ha tényleg frankó lenne tisztán gamepaddel, de mellette minden platformon lenne lehetőség egerészni is, ha csak keveseket is fog érinteni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74099 2023.08.14. 14:10

TasManXT írta:Az nekünk játékosoknak is kurva jó, ha vannak kivételek és valaki a szokásos tengelyeken kívül kibasz egy csodát. Én személy szerint ez várom az MS-től is, hogy néha dobbant valami faszát, ami berobban a köztudatba és folyamatosan mindenki arról beszél, azzal akar játszani, stb. A széles és változatos paletta mindenkinek jó. A Sony TPS és a TPS miben különbözik? A pókember nálam soha nem volt egy érdekes játék, de azért a látvány kedvéért letoltam mindnkettőt. A pókember egyébként nem tudom mitől tucatjáték, de ha tényleg az mi a többi?

Egyébként meg hajrá Starfield. Én tényleg szorítok neki.
Te most éppen azt írtad le, hogy a Spider-Man azért nem tucatjáték, mert az átlagnál jobb tucatjáték. Ha csak az átlagnál jobb nem zárja ki a tucatot.

Az eddigi kínálatot elnézve 2023 lehet felhozatalban a legjobb év 2010 óta (nem függetlenül a saját értékítélemtől és ízlésemtől, miközben nyilván még sok pudingpróba van hátra), és az akkoriban egy elég erős év volt, sőt még jobb is lehet. Érdekes, hogy ez úgy jöhet össze, hogy az MS és a Sony szinte alig járult hozzá, nélkülük se lenne más a képlet. Bár 2010-ben is a Halo Reachen túl - figyeljétek, hogy kapcsolódik ez a ganéjelenünkhöz! - a legnagyobb, sőt szerintem jobb MS-kiadású játék a Limbo volt. (Az EA-s ME2 volt a nagy név, amely PS3-ra csak egy évvel később jött, de PC-re egyszerre jelent meg a 360-as verzióval.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74100 2023.08.14. 14:21

Közben ha már Blizzard sikersztorik: Az Overwatch 2 lett a Steam legrosszabbra értékelt játéka.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #74101 2023.08.14. 19:20

Pörög a Humanity credits és mellette ugrott a Platina is. Egy remek kis 3D lemmings. 7/10 (A zene borzalmas)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #74102 2023.08.14. 22:36

DanielT írta:Na hát eddig akartam PS5 "slimet"... Minden vonala rondább, minden új design rész rondább és a felső részén már a fehér fényes rész is a jó kis ránézésre karcolódó gagyi. Böe.

Videó az üres burkolatról:

https://twitter.com/BwE_Dev/status/1690098165490548737

Hát ez elég ocsmány, de a ps3 superslimtől még messze van :D
Remélem a prö szebb lesz, mert az köll.
Avatar
arty

Hozzászólás #74103 2023.08.17. 23:05

Castle82 írta:Szükség is lesz rá mert ez a Baldurs Gate 3 mosolyogva zabál meg és köp ki mindent amit a Sony ebben a konzolgenerációban az asztalra rakott mint "mérce" és "AAA játékok definitiv fogalma"... :taps:
Abszolút nem vártam ezt a játékot, mondom ránézek mire a nagy játékos létszám és értékelések. Dirr lazán nem csak az idei év de tán ennek a generációnak is az eddigi egyik ha nem legjobbja. Szegény nem Sony ex lett mert akkor kb mindenütt világmegváltó csodaként lenne az egekbe szopkodva kérdés nélkül szemet hunyva a hibái fölött...:)

A nintendo fanok nem győzik 0 pontozni mert veszélyben a csodás Zelda mint év játéka (nincs hisz azt a nintendo előre kifizette és az elvakult hype tartja), szegény gyártók meg már sipákolnak hogy a játékosok ne ezt tekintsék mércének hisz miért kéne nekik is ilyen változatos tartalommal ilyen minőségü játékot lerakni az asztalra ami nem az N+1 TPS nézetü openworld stuff álá Sonymüvek, amiből nem vágtak ki semmit hogy season passal meg egyéb szarral utólag eladják, amit nem kell DENUVO mögé bujtatni hogy pc-n is vegyék, és amiben a karaktereket is sikerült a manapság megszokott ocsmánynál szebbre formálni hiába a nagy woke kultúrharc amiben a Sony az Ubifost és sajnos egyre több kiadó is éllovas, leszarva azt ha valami idióta egy leprapusztában rosszul érezheti magát mondván szexualizálva van az XY nem hisz nem azt érzed mikor az ingame karakterekre nézel hogy egy borsodi zsákfalu kocsmaszökevényei és konyhásnénijei néznek a kamerába sőt talán az elmúlt évtized legpofásabb legjobban kinéző karakterei néznek rád vissza.... Mindezt úgy hogy ki van szolgálva természetesen az elgébé és egyéb társadalmi rétegek is mégse tolja hivalkodóan erőszakosan a pofádba a játék ahogy másoknál szokás....
Ezt az évet mosolyogva behúzza a nintendo a Zelda dlc-vel, és a Larian ezzel a stuffal. Csóri Starfield jó nehéz mezőnybe kerül, sok esélyt nem adok neki. De majd jön a paukembör 2 a szokásos Sony TPS formulával és a hype azt a tucatjátékot is odaülteti ezek mellé....
lol

fikkantod a tucat-sony-TPS-t, miközben a pöcéden heti két ilyen erpégéfasság jön - de most örülni kell, mer' végre rendes büdzséből készült és nem bugtenger évekig/ezredik modig :D
egyből fel is szoptátok (tik, pöcések, akik semmivel nem vagytok jobbak ezekszerint a sonyfanoknál, nintendofanbojoknál) az égig, ráadásul a falig lehet moddolni, jól szétbaszni magadnak a játékélményt, ahogy a KisŐável jádékdizájner-modder megálmodta egy prága melletti kis zsákfaluban. De ez a móka nem lenne maxolt, ha nem lehetne benne excellezni, billegérrel, lényeg h a játékságtól minél meszebb legyünk - a monitorhoz meg minél közelebb görnyedjünk :D

irigylem az xbox onlykat, akiknek a sztórban nem kell egyel többet lapozniuk....

(az első napokban abszolut respektáltam a játékot, örültam a fejlesztők sikerének, ekkora nevet/címet/folytatást csak elbaszni lehet 100-ból 100x, erre ők mindenkire rácáfoltak... COOL!
... de ami mostanra ezzel kapcsolatban megy a neten, kábé a pöce barbimozi effektje :( ... és mostmár ide is ideért, KÖSZ! :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #74104 2023.08.17. 23:07

Greyfox írta:Hát ez elég ocsmány, de a ps3 superslimtől még messze van :D
Remélem a prö szebb lesz, mert az köll.
a ps3 superslim
- kicsi volt
- fekete volt
- nem volt ilyen amorf-hányás-fröccsöntött-izé-forma

:ejnye1:
Avatar
arty

Hozzászólás #74105 2023.08.17. 23:56

Double Dragon Gaiden - első benyomás

phpBB [media]


Elhittem, hogy képes vagyok olckúl bitemápot jáccani, de pofánvágott az olckúl permadeath - KÉTSZER (mármint elvileg lett volna conitnue, ha nem default nehézségen játszok, mert ott kvázi nem jár, a készítők szerint az csak nehezebb fokozaton szüksége...).
Ezután elkezdtem infinite continue-val, ami nyilván óriási könnyebbség, de a pályák egyre hosszabbak és amikor "félórányi" progresszed megy a kukába (continue = pálya elejéről), akkor
azért fontolgatod, hogy a nehézséghez kicsit jobban hozzányúlsz :D (nagyon finoman, több csuszkán lehet állítani elég sok paramétert)

A grafika csodás, abszolut visszahozza a régesrégi doubledragon esetlen karaktereit (nekem a c64es dd nem valami jó nosztalgia, de az elmult években többször toltam a nes és a mastersystem változatokat), élénk, változatos, de sajnos CRT filterre nem fordítottak figyelmet - NINCS! :(

Ami viszont van... kurvajó "fizika", rengeteg tereptárgy széttörhető, az ellenfelek egymásra rughatóak, a saját dinamitjaiktól is felrobbannak, könnyeden lehet special-okat nyomni, és ezek mind-mind összeláncolhatóak... ha valaki ráér, tekken szerüen lehet a már rég halott ellent rugdalni a falra (ahonnan visszapattan), had pörögjön a kombó-méter :)
Amikor 3-4-5+ ellent speciallal K.O.-zunk, jön a teljes képernyős crown-control "plecsni" meg a burger (plusz életenergia), egyszerüen imádtam, annyira "kielégítő" (steamen sírnak érte, hogy megtöri a játékot, lehet soksoksok óra után már uncsi lesz).
Lehet fejleszteni a karaktereket, oké, értem, kell az ujrajátszhatóság miatt.
2P coop is van, DE szingliben is két karakterrel vagyunk (kezdetben 4 választhatóból, de csomó unlockolható), játék közben cserélgethetők (álá tekken tag, king of fighters széria, meg mára csomó más bunyós játék), ha az egyiknek közel a vég, elrakod pihenni és töltődik az élete (lassan vagy ha költöttél rá fejlesztést, gyorsabban, stb).

Éppcsal hazaértem nyaralásból, nem volt rá elég időm, de ki kellett írnom magamból, hogy mennyire kurvajó :D
Az biztos, hogy a legjobb DD játék (nem nehéz annak lennie... noha a super dd snes-en elég jó!), de talán a beat'em up örökranglistán is magasra kapaszkodik majd.
Nálam(!), jelenleg(!), abszolut no.1 !

És a legjobb: van lemezes kiadás!

Ősszel jön egyébként egy DD kollekció, ami rohadt jó LENNE, ha fizikai formában nem csak szvicsre jönne :( (pc, rendes konzolok - digit only :( )

---

phpBB [media]


50 dollárér' ! :D
senki ne kérdezze meg, hogy rokszár/t2-nek van-e még lejjebb a folyamatos gta5 lehúzások és EZ után.... van/lesz, óriási potenciál van ezekben a férgekben :(
pedig a GTAO mellett minden aprópénz, nem is értem minek fejlesztenek még bármi mást??? :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74106 2023.08.18. 09:19

arty írta:lol

fikkantod a tucat-sony-TPS-t, miközben a pöcéden heti két ilyen erpégéfasság jön - de most örülni kell, mer' végre rendes büdzséből készült és nem bugtenger évekig/ezredik modig :D
egyből fel is szoptátok (tik, pöcések, akik semmivel nem vagytok jobbak ezekszerint a sonyfanoknál, nintendofanbojoknál) az égig, ráadásul a falig lehet moddolni, jól szétbaszni magadnak a játékélményt, ahogy a KisŐável jádékdizájner-modder megálmodta egy prága melletti kis zsákfaluban. De ez a móka nem lenne maxolt, ha nem lehetne benne excellezni, billegérrel, lényeg h a játékságtól minél meszebb legyünk - a monitorhoz meg minél közelebb görnyedjünk :D

irigylem az xbox onlykat, akiknek a sztórban nem kell egyel többet lapozniuk....

(az első napokban abszolut respektáltam a játékot, örültam a fejlesztők sikerének, ekkora nevet/címet/folytatást csak elbaszni lehet 100-ból 100x, erre ők mindenkire rácáfoltak... COOL!
... de ami mostanra ezzel kapcsolatban megy a neten, kábé a pöce barbimozi effektje :( ... és mostmár ide is ideért, KÖSZ! :D )
Végül is minden is RPG már, legyen az Horizon vagy AC, de azért túlzás a bőség. Vagyis ha minden számít, akkor single FPS-ekből is óceán van, nincs miért panaszkodnod. A BG3 a vége felé állítólag hozza az alfa szintet, szóval ezt benézted ;)

Azt mondjuk nem igazán értem, az egerészéshez, miért kell görnyedni, én pont ugyanabban a pózban használom, mint a kontrollert, Excelhez is. De abban igazad lehet, hogy a többség így csinálja, csak én leszarom őket.

Apropó, a Turbo Overkillt nézted?
Avatar
arty

Hozzászólás #74107 2023.08.18. 14:59

Zóanagyvarázsló írta:Végül is minden is RPG már, legyen az Horizon vagy AC, de azért túlzás a bőség. Vagyis ha minden számít, akkor single FPS-ekből is óceán van, nincs miért panaszkodnod. A BG3 a vége felé állítólag hozza az alfa szintet, szóval ezt benézted ;)

Azt mondjuk nem igazán értem, az egerészéshez, miért kell görnyedni, én pont ugyanabban a pózban használom, mint a kontrollert, Excelhez is. De abban igazad lehet, hogy a többség így csinálja, csak én leszarom őket.

Apropó, a Turbo Overkillt nézted?
engedtessék meg nekem, hogy összemossak minden erpégét (hasonlóan a daysgone-tlou-pókember példatrióhoz :D ...és amúgy sajna igen, ilyen mércével fps fronton sincs gond, tudtam én hogy hisztis vagyok csak.

Turbo Overkillt dehogy nézegetem, ha valami hasonló egyáltalán esélyt kapna, az az ION FURY lenne (az is a te ajánlásodra!)... (de leginkább most FÉKEZNI kell, mer ömlött a cucc a kosárba eddig, játszani meg.... nincs idő :D )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74108 2023.08.18. 20:45

Pörög a Destiny 2 - Witch Queen DLC credits... Vagyis pörögne ha ezeknek a végtelen live service szennyeknek lenne ilyen.

Hát borzalmas volt ez is, szerencsére a csodálatos Sony fantasztikus Playstation Plus szolgáltatásának köszönhetően legalább pénzbe nem került.

Az, hogy mekkora egy rémálom katyvasz az egész játék minden eleme azt lehetetlen elmondani, látni kell. Őrület.

De még ha csak azt nézzük, hogy ok, új kis kampány, az is pokoli. Két nehézség fokozat, az egyiken szerintem vakon át lehet menni, a másikon meg beszarik az ember.

Semmi értelme semminek, se lootot szedni, se fegyvert, se páncélt semmi. Meg se néztem ami az inventoryba került. Mivel 1600 character level ajánlott ehhez a dlc hez, automatikusan felhúz erre a játék, tehát küzdeni nullát kell érte. Sőt, szerintem ez a szint már a következő DLC hez kellene valójában, de ezen kezd aki belép.

Mindegy coop ban aki a játékok sötét jövőjét akarja látni az nézze meg.

Alig várom a következőt PS+ ban/10.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74109 2023.08.18. 22:48

Ez elég brutális jövőkép, Series S -re különösen szuper minőség várható.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74110 2023.08.18. 23:49

arty írta:engedtessék meg nekem, hogy összemossak minden erpégét (hasonlóan a daysgone-tlou-pókember példatrióhoz :D ...és amúgy sajna igen, ilyen mércével fps fronton sincs gond, tudtam én hogy hisztis vagyok csak.

Turbo Overkillt dehogy nézegetem, ha valami hasonló egyáltalán esélyt kapna, az az ION FURY lenne (az is a te ajánlásodra!)... (de leginkább most FÉKEZNI kell, mer ömlött a cucc a kosárba eddig, játszani meg.... nincs idő :D )
Az, hogy minden is RPG próbál lenni, szerintem sem jó (főleg ha olyan RPG-be sem való feature-öket erőltetnek RPG-sségként, mint a level scaling), de az, hogy RPG-gyárosok gyártanak valódi RPG-ket is, kevésbe zavar, mint a Sony portfóliójának a korábbiakhoz képest való egyszerűsödése. Persze nem nagyon van már third-party exkluzivitás, hosszabbak a fejlesztési idők, covid stb., de unalmasabb lett a kínálatuk. Szerencsére a multiplatform most hasít, lassan PS2-érát idéző szintet hoz az év.

Amúgy RPG-bőség van, ha nem lenne a BG3, játszhatnád például ezt:

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74111 2023.08.18. 23:56

DanielT írta:Pörög a Destiny 2 - Witch Queen DLC credits... Vagyis pörögne ha ezeknek a végtelen live service szennyeknek lenne ilyen.

Hát borzalmas volt ez is, szerencsére a csodálatos Sony fantasztikus Playstation Plus szolgáltatásának köszönhetően legalább pénzbe nem került.

Az, hogy mekkora egy rémálom katyvasz az egész játék minden eleme azt lehetetlen elmondani, látni kell. Őrület.

De még ha csak azt nézzük, hogy ok, új kis kampány, az is pokoli. Két nehézség fokozat, az egyiken szerintem vakon át lehet menni, a másikon meg beszarik az ember.

Semmi értelme semminek, se lootot szedni, se fegyvert, se páncélt semmi. Meg se néztem ami az inventoryba került. Mivel 1600 character level ajánlott ehhez a dlc hez, automatikusan felhúz erre a játék, tehát küzdeni nullát kell érte. Sőt, szerintem ez a szint már a következő DLC hez kellene valójában, de ezen kezd aki belép.

Mindegy coop ban aki a játékok sötét jövőjét akarja látni az nézze meg.

Alig várom a következőt PS+ ban/10.
Beszólnék a Destiny 2 miatt, de amilyen co-op terveink vannak, inkább nem :banplz: Csak remélni tudom, hogy a Bungie a Marathon után már csak NAGYON exkluzív GIGÁKAT fog gyártani, kell, ami túlmutat a Sony: The Game-en!

Amúgy végigment a Far Cry 5-ben a prológus, és utána co-opban pár küldetés. A téma és az alapok jók, csak érződik a Ubi-kór, és hát egy bugtenger. Boxon és co-opban. Botond azt mondja, hogy PC-n co-opban sem tapasztalt ennyi bugot, de azóta egy másik ismerősömnek szólóban is összejött. Hihetetlen, hogy minden Ubi-fos problémás, még kapcsolódni egymáshoz is, a legsimább ügy a Vegas volt, melynek elvileg lelőtték a szervereit, de még ez se jött össze. Na mindegy, úgyis 10/10 lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74112 2023.08.19. 08:37

Zóanagyvarázsló írta:Beszólnék a Destiny 2 miatt, de amilyen co-op terveink vannak, inkább nem :banplz: Csak remélni tudom, hogy a Bungie a Marathon után már csak NAGYON exkluzív GIGÁKAT fog gyártani, kell, ami túlmutat a Sony: The Game-en!

Amúgy végigment a Far Cry 5-ben a prológus, és utána co-opban pár küldetés. A téma és az alapok jók, csak érződik a Ubi-kór, és hát egy bugtenger. Boxon és co-opban. Botond azt mondja, hogy PC-n co-opban sem tapasztalt ennyi bugot, de azóta egy másik ismerősömnek szólóban is összejött. Hihetetlen, hogy minden Ubi-fos problémás, még kapcsolódni egymáshoz is, a legsimább ügy a Vegas volt, melynek elvileg lelőtték a szervereit, de még ez se jött össze. Na mindegy, úgyis 10/10 lesz.
Próbáljátok ki a Destinyt, de tényleg. Teljesen más lesz utána a perspektíva.

FC5 -ben csak pár trophy hoz kértem coop segítséget és hibátlan volt PS5 - ön, ahogy bugokra sem emlékszem a single végigjátszás alatt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74113 2023.08.19. 09:36

DanielT írta:Próbáljátok ki a Destinyt, de tényleg. Teljesen más lesz utána a perspektíva.

FC5 -ben csak pár trophy hoz kértem coop segítséget és hibátlan volt PS5 - ön, ahogy bugokra sem emlékszem a single végigjátszás alatt.
Annyira próbáltam (nyilván co-opban), hogy 2020-ban még FotY is volt nálam :nezze:

Az viszont hogy artyt és Botondot is megkínáljam vele, kiváló ötlet! :idiota:

FC5-ben az szetintem tuti a co-op miatt volt, amikor egy helikoptert követve eltűnt alólam a quad, a karakterem meg a levegőben ragadva kezdett végtelenítve könyökkörzésekbe. Kettőnk játékában sem ugyanaz történik, nem ugyanott vagyunk mindig, nincs mindig ugyanott ugyanaz a kocsi stb. Az egymáshoz csatlakozás antiintuitív a negszokotthoz képest, progress csak hostnál van. Röhejes. És annyira always online, hogy single-ben wifivel játszhatatlan (lemegy érzésre 3 fps-re, a hang eltűnik, mintha modemmel streamelném, nem SSD-ről játszanám), kábel kell neki. Az AI meg valami szánalom mindenhogy, huszonéves szint. Fogjuk folytatni, érdekel, de egyedül aligha fogom erőltetni. Legalább crossplay lehetne benne, így lassan fogunk haladni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74114 2023.08.19. 10:08

Zóanagyvarázsló írta:Annyira próbáltam (nyilván co-opban), hogy 2020-ban még FotY is volt nálam :nezze:

Az viszont hogy artyt és Botondot is megkínáljam vele, kiváló ötlet! :idiota:

FC5-ben az szetintem tuti a co-op miatt volt, amikor egy helikoptert követve eltűnt alólam a quad, a karakterem meg a levegőben ragadva kezdett végtelenítve könyökkörzésekbe. Kettőnk játékában sem ugyanaz történik, nem ugyanott vagyunk mindig, nincs mindig ugyanott ugyanaz a kocsi stb. Az egymáshoz csatlakozás antiintuitív a negszokotthoz képest, progress csak hostnál van. Röhejes. És annyira always online, hogy single-ben wifivel játszhatatlan (lemegy érzésre 3 fps-re, a hang eltűnik, mintha modemmel streamelném, nem SSD-ről játszanám), kábel kell neki. Az AI meg valami szánalom mindenhogy, huszonéves szint. Fogjuk folytatni, érdekel, de egyedül aligha fogom erőltetni. Legalább crossplay lehetne benne, így lassan fogunk haladni.
Pedig ezek alapján singleben kellene tolni, egyébként is arra van kitalálva, szépen saját tempóban és stílusban.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74115 2023.08.19. 10:32

DanielT írta:Pedig ezek alapján singleben kellene tolni, egyébként is arra van kitalálva, szépen saját tempóban és stílusban.
Úgy sose érnék a végére, egyáltalán azért kezdtem bele, mert Botondnak csak Box volt, és erre szűkült a kör. Topikusan az a játék, ami érdekel, tehát 10 évvel megjelenés után beszerzem DLC-kkel, hogy sose játsszam. A 3-4-et és a Blood Dragont legalább hozzám vágta ingyen a Ubi Persze ha játszottam volna az elődökkel rendesen, nagyobb esély belenéztem volna már, de csordultig vagyok frankó játékokkal (inkább stratégiákhoz, RPG-khez van kedvem). Akkora szükségem van az FC5-re, mint a... ganépasszra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #74116 2023.08.19. 16:24

Lepörgött a Lego Star Wars: The Skywalker Saga. Xsx-en, local coopban, a ganéból.
A játék gyönyörű, és látszik, hogy ez a sokadik Lego cím, egyszerűen minden mwchanikát tökéletesre csiszoltak, minden ötletet egy szinttel feljebb nyomtak, csupa szuperlatívuszban lehetne, de nekünk a gyerekkel ez volt az n+1. Lego játék, az elmúlt 6-7 év alatt láttunk a témában mindent is, így sajnos nekünk már nem adta annyira.
Mármint néha elismerően csetintettünk, de ja, pont kinőtte, pont meguntam én is a zsánert.
A csúcsonhagytukabba per tíz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74117 2023.08.19. 16:29

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #74118 2023.08.19. 16:30

phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #74119 2023.08.20. 18:08

Ugrott a Remnant 2 platina is. Sajnos pár trophy teljes agyhalál és a coop játékunk miatt össze-vissza trackelte őket. Egy patch részben rendbe is rakta, de párnál ki kellett találnom, hogy mennyi is az annyi. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74121 2023.08.22. 12:36

A csótányok násza kicsit még odébb lesz:

"CMA finalises decision to block original merger after rejecting submissions by Microsoft to revisit its original decision"
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74122 2023.08.22. 16:37

PS6-ban már jöhetne NVidia GPU, mert ez így már egyre kevésbé vicces..

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74123 2023.08.22. 19:18

Gamescomtól várunk bármit is? Ma lesz 20:00-tól megnyitó.

Azóta folytattam az NFS Unbound emberkísérletet. Kiderült, hogy egy Criterion által készített NFS-ben kerülni kell a driftet és akkor már nyomokban játszható. Persze így is olyan dolgokat művel a "fizika" hogy nem hiszek a szememnek és nem a jó értelemben.
Ja és minden versenyen a transz+néger versenyzőt katapultálja előre a játék.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74124 2023.08.22. 20:03

benőmenő írta:Gamescomtól várunk bármit is? Ma lesz 20:00-tól megnyitó.

Azóta folytattam az NFS Unbound emberkísérletet. Kiderült, hogy egy Criterion által készített NFS-ben kerülni kell a driftet és akkor már nyomokban játszható. Persze így is olyan dolgokat művel a "fizika" hogy nem hiszek a szememnek és nem a jó értelemben.
Ja és minden versenyen a transz+néger versenyzőt katapultálja előre a játék.
Remélem lesz egy zongora előadás.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #74125 2023.08.22. 21:39

DanielT írta:PS6-ban már jöhetne NVidia GPU, mert ez így már egyre kevésbé vicces..
[video]https://youtu.be/aIF91ThXDr8[/vido]

Technikailag király, de én még az RT-re is vak vagyok, viszont annál érzékenyebb a frémrétre.
Tehát ezek közül csak az érdekel ami valós frémnövekedést eredményez hasonló látvány mellett (nem interpolation), az meg már a dlss1-ben benne volt :)
Az viszont becsülendő, hogy jön a 20-as és 30-as szériára is az új feature, kérdés, hogy mekkora teljesítményért cserébe.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74126 2023.08.22. 22:04

A legizgibb pillanat az volt amikor a Killing Floor 3-ra azt hittem hogy a Doom mintájára rebootolják a Quake-et. #leáldozott
Avatar
DanielT

Hozzászólás #74127 2023.08.22. 22:11

DanielT írta:Remélem lesz egy zongora előadás.
Ez a vágyam valóra vált, másra nem emlékszem.
Avatar
arty

Hozzászólás #74128 2023.08.23. 09:50

Greyfox írta:Technikailag király, de én még az RT-re is vak vagyok, viszont annál érzékenyebb a frémrétre.
Tehát ezek közül csak az érdekel ami valós frémnövekedést eredményez hasonló látvány mellett (nem interpolation), az meg már a dlss1-ben benne volt :)
Az viszont becsülendő, hogy jön a 20-as és 30-as szériára is az új feature, kérdés, hogy mekkora teljesítményért cserébe.
de hát látod, hogy sokkal színesebb a főd a jobbszélsőn!

DT: szerintem egy 700 ezres PS6 instant siker lenne a színes földes dlss miatt!

de persze én is nagyon vágyok nvidiás konzolra, a ps3 a mai napig emlékeztet a realitásaira... sőt, nagy kár, hogy nem a mostani genbe került nv, 185ezer helyett 350ezerért 3060 teljesítmény, 8GB dedikált vrammal.... na AZ odabaszna!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #74129 2023.08.23. 10:14

arty írta:de persze én is nagyon vágyok nvidiás konzolra, a ps3 a mai napig emlékeztet a realitásaira... sőt, nagy kár, hogy nem a mostani genbe került nv, 185ezer helyett 350ezerért 3060 teljesítmény, 8GB dedikált vrammal.... na AZ odabaszna!
Ha már PS3 gpu:
Biztos csak nekem volt új info, hogy az RROD a YLOD hibáknál és egyéb korabeli 90 nanos gpuk is lerepedtek a tokozásról.
phpBB [media]

Meg persze más okai is lehetnek csak ez a legvégzetesebb/legnagyobb szívás javítani.
Nyilván a PS5-nél is minden ok nélküli feszélyez még mindig az alaplapra forrasztott NAND (az xboxnál ugyan m.2 slotos de ha jól emlékszem ott is van valami turpisság).

A fizikailag korrekten színeződő metlaki tényleg jópofa, csak nem ettől lesz jó egy játék (vagy akár "szép").
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #74130 2023.08.23. 10:27

Greyfox írta:Technikailag király, de én még az RT-re is vak vagyok, viszont annál érzékenyebb a frémrétre.
Tehát ezek közül csak az érdekel ami valós frémnövekedést eredményez hasonló látvány mellett (nem interpolation), az meg már a dlss1-ben benne volt :)
Az viszont becsülendő, hogy jön a 20-as és 30-as szériára is az új feature, kérdés, hogy mekkora teljesítményért cserébe.

Megnéztem mozgásban a ray reconstruction-t, najó, ez elég látványos.

Vissza: “Leáldozott.hu”