A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72871 2023.05.04. 09:04

Zóanagyvarázsló írta:Kár, hogy én PC-n fogom újrázni.
Hogy rá tudd tenni a 30-as frém limitet és 640x480? :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #72872 2023.05.04. 09:44

DanielT írta:Hogy rá tudd tenni a 30-as frém limitet és 640x480? :idiota:
PC-n a steam és gog verziót is lecserélték a felújított 4K kiadásra, bár talán gogon le lehet szedni a régi verziót, de pc-n az se 720p vót!
Elrettentő példaként pedig álljon itt ez a videó:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72873 2023.05.04. 09:56

Botond írta:PC-n a steam és gog verziót is lecserélték a felújított 4K kiadásra, bár talán gogon le lehet szedni a régi verziót, de pc-n az se 720p vót!
Elrettentő példaként pedig álljon itt ez a videó:
[video]https://youtu.be/JQVcLnUrfsY[/vieo]
A bevilágítás elég pokol a remasterben, amott meg a LOD kisséééé... őő.. Redfall szintű. Ha a 360 verziót 4K-ban toltad azzal a bevilágítással, az nem is olyan rossz.
Avatar
arty

Hozzászólás #72874 2023.05.04. 10:04

DanielT írta:Ok, mikor vagy otthon? :mf2:

szerk: Viszek pezsgőt: "Intel posts biggest quarterly loss in company history as processor sales plunge"
kb bármikor, DE most 2 hétig anyósom foglalja a "vendég-retró" szobát :(
pedig éppcsak készen lettem vele, használni már/még nem sikerült.....

az inteles hír még semmi, legalábbis ha megunkból indulok ki: gyakorlatilag szerverfronton az intel a használhatatlanság definiciója jelenleg.
lasabb, drágább, adott workload alatt DUPLA fogyasztással - nehéz elképzelni, hogy valaki miért vesz gépterembe 2023/24-ben intelt (vagyis nem nehéz, ma is tele az ájti SQJ-kkel - aka az intel stabil, az ájemdészerver lefagy, komoly célra alkalmatlan)
kvázi a napokban "zárult" sok hónapos "next gen compute" projektünk, zen4 epyc-ek mellett kötelezzük el magunkat (ki nem???), kvázi minden területen.
anno az opteron is jó volt, de most a fasza zen4 ellen az intel teljesen versenyképtelen palettával próbálkozik... (biztos van olyan terület, ahova be tudják magukat betonozni a monopoliumépítő fixfunkciós megoldásaikkal, de általános feladatokra konkrétan abszurd, amit kínálnak)
Avatar
arty

Hozzászólás #72875 2023.05.04. 10:12

DanielT írta:A bevilágítás elég pokol a remasterben, amott meg a LOD kisséééé... őő.. Redfall szintű. Ha a 360 verziót 4K-ban toltad azzal a bevilágítással, az nem is olyan rossz.
mindkettő máshogy taszít :D
a nextgen sötét/borzalom, a 360as meg klasszik gen7 bloomos izé. szerencsére nem fpslövölde, szal tudom skippelni :D

Zó (/Botond): 500ft a bfront2 klasszik boxon, ugye ezt akartuk megnézni coopban? (megvettem...)
Avatar
arty

Hozzászólás #72876 2023.05.04. 11:38

fiam kapott egy series S-t (73k), fasza kis gép LENNE ez - pici és csendes, de a lemezmeghajtó nagyon kéne.

szal azér lett ez a kis fos, hogy a kibaszott roblox-al ne az én X-em csessze, ráadásul az oledem-re majd jól beég egy nagy paytowin felirat keresztben :(
szörnyen ráfüggött, teljesen elengedte az egyéb géminget, legyen az pókember vagy akár a fortnájt.
nemtom mit lehetne ezzel a helyzettel kezdeni... :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72877 2023.05.04. 11:53

arty írta:mindkettő máshogy taszít :D
a nextgen sötét/borzalom, a 360as meg klasszik gen7 bloomos izé. szerencsére nem fpslövölde, szal tudom skippelni :D

Zó (/Botond): 500ft a bfront2 klasszik boxon, ugye ezt akartuk megnézni coopban? (megvettem...)
Gondolom, PC-n lehet majd moddolni a Risent.

Klasszik boxos multi sajnos SEMMIHEZ nem létezik már, PC-n vannak újra hivatalos szerverek. (Előttük meg volt más megoldás, mert nem konzol, ugye.)
Avatar
Botond

Hozzászólás #72878 2023.05.04. 12:04

arty írta:fiam kapott egy series S-t (73k), fasza kis gép LENNE ez - pici és csendes, de a lemezmeghajtó nagyon kéne.

szal azér lett ez a kis fos, hogy a kibaszott roblox-al ne az én X-em csessze, ráadásul az oledem-re majd jól beég egy nagy paytowin felirat keresztben :(
szörnyen ráfüggött, teljesen elengedte az egyéb géminget, legyen az pókember vagy akár a fortnájt.
nemtom mit lehetne ezzel a helyzettel kezdeni... :(
Irtam ms appon meg SMS-t is, hogy nyócharminc?! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72879 2023.05.04. 19:57

Uff... hát a főni se a régi már, hol van a tűz?

""We're not in the business of out-consoling Sony or out-consoling Nintendo. There isn't really a great solution or win for us, and I know that will upset a ton of people, but it's just the truth of the matter."

phpBB [media]


Hát én azt mondanám, hogy ha most zajlana az a híres beszélgetés Satya Nadellával, amivel MEGMENTETTE az Xbox üzletágat pár éve... most nem mentené meg. És nem azért, mert Satya nem adná meg ami kér, hanem Phil nem kérné.

Abszolút érdemes egyébként végighallgatni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72880 2023.05.04. 20:50

Az mondjuk elég durva, hogy szerinte nem a jó játékok adják el a konzolt és ezzel kár is próbálkozniuk.

Nyilván ezért akarják megvenni az Act-Blizzardot, mert a játékok nem számítanak. :eljen:

Satya meg biztos boldog lesz amikor meghallja, hogy az Xbox főnök elkönyvelte az utolsó helyet magának a versenyben. HETVEN MILLIÁRD DOLLÁROS kiadások közben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72881 2023.05.04. 21:42

A mai nap egy kis irl GT-zés volt. Igaz, itt nem egy jópofa töltőikont nézegettem, hanem egy 10000-es tömítőkészletet kellett kicsérlni az olajhűtőben és környékén. Nameg a hűtővizet 3x eddig.
Ha mégegyszer meghallom valakitől, hogy "opel sose kop el" annak a szájába lépek. :)
Nameg a szerelőnek is, aki átnézte a múltkor. "Olajteknő tömítés", az! Ja nem. :rolleyes:
Castle82

Hozzászólás #72882 2023.05.05. 00:18

DanielT írta:Az mondjuk elég durva, hogy szerinte nem a jó játékok adják el a konzolt és ezzel kár is próbálkozniuk.

Nyilván ezért akarják megvenni az Act-Blizzardot, mert a játékok nem számítanak. :eljen:

Satya meg biztos boldog lesz amikor meghallja, hogy az Xbox főnök elkönyvelte az utolsó helyet magának a versenyben. HETVEN MILLIÁRD DOLLÁROS kiadások közben.



Nincs ebben semmi durva. A COD szerinted jó játék?:) A COD nélkül a Sony alsóhangon a negyedét bukta volna a vásárlóbázisának ha nem a felét.
Nem tudom minek örülsz, a Sony az utóbbi években gusztustalan patkányként viselkedett és ez csak növekedni fog azzal ha nincs konkurencia. Gyakorlatilag azóta mentek át fokozatosan Fortheplayers-ből Forthepayers-be mióta Don Matek a szuper kalkulációival arról mi érdekli a népet (tudsz a tv-den tv-át nézni,ugye) és milyen jó is lesz kinecttel kiadni durván drágábban egy konkurenciánál gyengébb gépet jól elcseszte a One-t és kvázi megnyerette a Sony-val fölényesen az előző generációt.
Avatar
arty

Hozzászólás #72883 2023.05.05. 02:44

Dani!

Emlékszel, amikor az océdédet (vagymidet) zavarta a NAGYBETŰS sor a steam librarydben? (talán a Resi volt?)
Hámost nekem mégnagyobb a bajom... a hajam tépem ki, hogy SZÉTBASZTÁK a sormintám!!!! :falbav:

ocdhalal.jpg


EA DÖGÖLJ MEG!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72884 2023.05.05. 07:53

Napi MS :taps:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72885 2023.05.05. 09:00

arty írta:Dani!

Emlékszel, amikor az océdédet (vagymidet) zavarta a NAGYBETŰS sor a steam librarydben? (talán a Resi volt?)
Hámost nekem mégnagyobb a bajom... a hajam tépem ki, hogy SZÉTBASZTÁK a sormintám!!!! :falbav:

ocdhalal.jpg


EA DÖGÖLJ MEG!
Az már az első alkalommal szét lett b@szva amikor elhagyták a TM jelet a cím mögül! :fogmosas: :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72886 2023.05.05. 09:08

Castle82 írta:Nincs ebben semmi durva. A COD szerinted jó játék?:) A COD nélkül a Sony alsóhangon a negyedét bukta volna a vásárlóbázisának ha nem a felét.
Nem tudom minek örülsz, a Sony az utóbbi években gusztustalan patkányként viselkedett és ez csak növekedni fog azzal ha nincs konkurencia. Gyakorlatilag azóta mentek át fokozatosan Fortheplayers-ből Forthepayers-be mióta Don Matek a szuper kalkulációival arról mi érdekli a népet (tudsz a tv-den tv-át nézni,ugye) és milyen jó is lesz kinecttel kiadni durván drágábban egy konkurenciánál gyengébb gépet jól elcseszte a One-t és kvázi megnyerette a Sony-val fölényesen az előző generációt.
Minek örülök? Hát annak, hogy így jöhet a biológiailag lebomló Playstation! :idiota:

Egyébként a COD semmiképpen nem rossz játék, hiszen a rossz játékok a Redfall, Crackdown és egyéb Microsoft cuccok sorsára jutnak, nem pedig sarokpontjai a zsémingnek. Ahogy a Fortnite is jó játék, még akkor is ha bottal se piszkálnám.

A COD - ot illetően nekem inkább az a rejtély, hogy miért nem csinálta meg nemhogy valaki, hanem kb mindenki jobban. (MS-t kivéve természetesen)

Olyan egyszerű a formula, a multi pályák annyira könnyen gyártható kis kulák, a 0.5 sec - es time to kill-re se lenne nehéz mechanikát gyártani és mégse csinálják meg, mintha le lenne védve. Inkább valamiben eltérő dolgokat csinálnak amik nem lesznek sikeresek.

Szerencsére most az Ubi megmenthet majd bennünket a COD - tól az xDefiance-al, várom már, hogy kipróbáljam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72887 2023.05.05. 09:12

benőmenő írta:Napi MS :taps:
Kép
Egy munkájára igényes, profi cég, ahol a minőségellenőrzés rendkívül magas prioritás. Köszönjük, hogy beteg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #72888 2023.05.05. 10:36

arty írta:Dani!

Emlékszel, amikor az océdédet (vagymidet) zavarta a NAGYBETŰS sor a steam librarydben? (talán a Resi volt?)
Hámost nekem mégnagyobb a bajom... a hajam tépem ki, hogy SZÉTBASZTÁK a sormintám!!!! :falbav:

ocdhalal.jpg


EA DÖGÖLJ MEG!
Jó, hogy korán zártuk a napot, meg hogy a kávé nem hat rád! 2:44kor kommentelni, wtf?!
Avatar
arty

Hozzászólás #72889 2023.05.05. 10:52

Botond írta:Jó, hogy korán zártuk a napot, meg hogy a kávé nem hat rád! 2:44kor kommentelni, wtf?!
22:45-kor MEGMONDTAM, hogy nekem vége és megyek aludni! (és hogy a kv nem is hat rám)
kb 2-kor mentünk aludni, de én még GYORSAN ezt "le akartam zárni", miután olvastam hogy a féreg EA nyomott egy DELISTET az F1 2021-re.... korábban a vártnál... namost a levett játékok ára még a mafiánál is általában megugrik, szóval nem tudtam tovább késlekedni :D ahogy mondtam, sorminta........ (játszani ps5-ön játszom, a lemezes ps4-es verza ps5 ápgrédjével, tehát ez TÉNYLEG csak... elmebetegség gyanánt van)

sajna ezeknél a kamu kulcsoldalaknál sok a baj, de 45 perc alatt megoldódott és egy utolsó post után ide már mentem is aludni... (najo, steamen kértem még gyorsan egy refundot az F1(R) 22 -re, amit MEGTAGADTAK, merthogy már 1 hónapos és ugye 14 nap a hivatalos határidő.... de néha ígyis megadják, szal bepróbálkoztam - hiába :D de tuti h 3 körül már ágyban voltam!)

---

DT: az a kicsi pici TM ott a végén és fent még ELMENT, ippegcsak.... DE EZ MI?! tudtam, hogy szopás lesz az EA codemasters-vásárlása, de EKKORA GENNYEDVÉNYRE nem számítottam :idiota:

---

Pluszmég: a hír IGAZ, miszerint az F1 2021-ben végetért sztori, ami utána NEM folytatódott az F1(R) 22-ben, az F1 ... ööö.... szóval az IDEI kiadásban megy majd most tovább !!!! :D
NAGYON IZGALMAS! (detényleg, nekem nagyon kell ez, az ilyen neverending forzahorizon moslékok mellett....)

ami tragédia: sajnos a POLCON viszont forzás sorom gyűlik, tehát a végén oda azért a soha még csak le sem töltött FH5-öt azé fel kell majd pakolni :falbav:
Avatar
Botond

Hozzászólás #72890 2023.05.05. 11:42

arty írta: de tuti h 3 körül már ágyban voltam!):
Akkor ma nyócharminc? :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72891 2023.05.05. 14:03

DanielT írta:Minek örülök? Hát annak, hogy így jöhet a biológiailag lebomló Playstation! :idiota:

Egyébként a COD semmiképpen nem rossz játék, hiszen a rossz játékok a Redfall, Crackdown és egyéb Microsoft cuccok sorsára jutnak, nem pedig sarokpontjai a zsémingnek. Ahogy a Fortnite is jó játék, még akkor is ha bottal se piszkálnám.

A COD - ot illetően nekem inkább az a rejtély, hogy miért nem csinálta meg nemhogy valaki, hanem kb mindenki jobban. (MS-t kivéve természetesen)

Olyan egyszerű a formula, a multi pályák annyira könnyen gyártható kis kulák, a 0.5 sec - es time to kill-re se lenne nehéz mechanikát gyártani és mégse csinálják meg, mintha le lenne védve. Inkább valamiben eltérő dolgokat csinálnak amik nem lesznek sikeresek.

Szerencsére most az Ubi megmenthet majd bennünket a COD - tól az xDefiance-al, várom már, hogy kipróbáljam.
Pont erről is beszélgettünk a tegnapi Wildlands-etap közben és után FIL-nek és az XSX-nek hála. Mármint hogy azt mondtam, most annyira jól áll a népnél és a kasszáknál a Sony, hogy ha elveszítenék a CoD-ot, akkor is lenne esélyük bevezetni egy saját, exkluzív ellenfrencsájzt. A Guerilla eleve csinált már hasonló FPS-t nem is rossz multival, ha a KZ nem is lett acélos single FPS soha, ez nem egy elérhetetlen szint. Ráadásul FPS-gyárosnak ott van nekik az Insomniac (Resistance) és a Bungie is, ha segítség kell. Hátha az utóbbiak bedöntik a Sonyt és JAPÁNT is, Hirosima és Nagaszaki után befejezve, amit az amerikaiak elkezdtek :banplz:

A CoD-kampányokról amúgy sem túl hízelgő a véleményem, minden elismerésem ellenére a 4 is egy fostömlő JÁTÉKNAK, a KZ2-3-at is jobban élveztem. A KZ1-et és Haze-et nem, bár az utóbbi viccesebben nyomorult volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72892 2023.05.05. 14:18

arty írta:Emlékszel, amikor az océdédet (vagymidet) zavarta a NAGYBETŰS sor a steam librarydben? (talán a Resi volt?)
Rémlik nekem is ilyen a Resiktől, főleg amikor még a BIOHAZARDDAL is bekavartak, de most normálisan írja őket nálam a Steam. A Square Enix (FF) és a Konami (MGS, Death Stranding) játékainál megy a pokol.
Avatar
eje75

Hozzászólás #72893 2023.05.05. 16:24

Meguntam a reggelente dugóban ácsorgást és a gyerek iskolába kíséréséhez rendeltem egy NIU KQi3 Pro rollert.... kíváncsi leszek... ugyanitt a AB0 vércsoportú önkéntesek, illetve amennyiben balesetből kifolyóan agyhalottá nyilvánítanak, akkor szervdonációban érdekeltek jelentkezését várom...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72894 2023.05.05. 17:03

Mikről nem maradtam le! Meglepően komplexnek tűnő stratégia a hajdani Westwood romjain épült Petroglyph-től:

phpBB [media]


A Gobliins 5 pedig megjelent úgy, hogy se Steamen, se GOG-on nincs ki tudja meddig, a marketing is nulla:

phpBB [media]


phpBB [media]


Új Shadow Man meg elvileg lesz noname-éktől:

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #72895 2023.05.05. 18:37

Tegnapi AMD marketing cikk! FHD felskálázva 4K-ra az új 4K@120, ha maxon az RT abban a pár játékban, ahol van ilyen érdemben. Agyhalál!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72896 2023.05.05. 21:32

eje75 írta:Meguntam a reggelente dugóban ácsorgást és a gyerek iskolába kíséréséhez rendeltem egy NIU KQi3 Pro rollert.... kíváncsi leszek... ugyanitt a AB0 vércsoportú önkéntesek, illetve amennyiben balesetből kifolyóan agyhalottá nyilvánítanak, akkor szervdonációban érdekeltek jelentkezését várom...
Uh, hát nagyon óvatosan! Akksit szerintem ne tedd bele és amennyiben lehetséges hagyd a dobozában! :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72897 2023.05.06. 07:44

eje75 írta:Meguntam a reggelente dugóban ácsorgást és a gyerek iskolába kíséréséhez rendeltem egy NIU KQi3 Pro rollert.... kíváncsi leszek... ugyanitt a AB0 vércsoportú önkéntesek, illetve amennyiben balesetből kifolyóan agyhalottá nyilvánítanak, akkor szervdonációban érdekeltek jelentkezését várom...
Használd egészséggel!
Nehéz ez a magyar nyelv. :D
Screenshot_2023-05-06-07-42-25-137_com.android.chrome-edit.jpg
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72898 2023.05.06. 08:56

benőmenő írta:Használd egészséggel!
Nehéz ez a magyar nyelv. :D
Screenshot_2023-05-06-07-42-25-137_com.android.chrome-edit.jpg
Részemről a hanyatlás helyett a leáldozást preferálom, amúgy rendben van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72899 2023.05.06. 11:01

Na erről beszéltem, a videó alapján a fejlesztők egyelőre a jó döntéseket hozzák és figyelnek a visszajelzésekre.

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72900 2023.05.06. 14:35

Én ezt nem hiszem el basszus! Hol a kandi kamera? Kérem fejezzék be, már nem vicces. :wilting:
phpBB [media]

Spoiler
Kép

Lehet mostmár nem csak a felvásárlásokra kéne gyúrni, ha MINDEN csapatnál és azok gigaexkluzívjainál ugyanazok a problémák jönnek elő, újra és újra. :lama:
Avatar
arty

Hozzászólás #72901 2023.05.06. 16:06

Zóanagyvarázsló írta:Rémlik nekem is ilyen a Resiktől, főleg amikor még a BIOHAZARDDAL is bekavartak, de most normálisan írja őket nálam a Steam. A Square Enix (FF) és a Konami (MGS, Death Stranding) játékainál megy a pokol.
AZAZ, asszem biohazard volt, csupa nagybetűvel :D

btw, a pécés backwards compatibility egy kelés :( régen a vidián texturahibás volt a játék, mondom mostmá' amd van, hátha még szarabb lesz:

pcbwcompat.jpg


és lőn, má' el se indul :(

---

F1 23 még jön prevgenre, szal gondolom marad a régi engine, azaz lesz 120fps mód konzolon, azaz ... bárcsak jönne PSVR2-re, csak ez magában eladná nekem azt a headsetet (anno azt hittem a GT7 is eladja, de amekkora fos a karrier, há'nem...). Pécén marad a VR mód, ott a 22 is tudta (fosul, persze, dehát első iteráció, szal "oké")

---

DT - ez valami COD-copy multiszemét? ;) (bocsánat ha nem, 5 másodpercet néztem)

Benő - tenni kellett valamit az ellen, hogy a pc kezd feljönni, sok a vásárló, jönnek MS/SONY cuccok........ az epikláncser jó kezdet volt, de nem vált be, szóval a játékokkal kellett valamit kezdeni... :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72902 2023.05.06. 16:54

arty írta:AZAZ, asszem biohazard volt, csupa nagybetűvel :D

btw, a pécés backwards compatibility egy kelés :( régen a vidián texturahibás volt a játék, mondom mostmá' amd van, hátha még szarabb lesz:

pcbwcompat.jpg


és lőn, má' el se indul :(

---

F1 23 még jön prevgenre, szal gondolom marad a régi engine, azaz lesz 120fps mód konzolon, azaz ... bárcsak jönne PSVR2-re, csak ez magában eladná nekem azt a headsetet (anno azt hittem a GT7 is eladja, de amekkora fos a karrier, há'nem...). Pécén marad a VR mód, ott a 22 is tudta (fosul, persze, dehát első iteráció, szal "oké")

---

DT - ez valami COD-copy multiszemét? ;) (bocsánat ha nem, 5 másodpercet néztem)

Benő - tenni kellett valamit az ellen, hogy a pc kezd feljönni, sok a vásárló, jönnek MS/SONY cuccok........ az epikláncser jó kezdet volt, de nem vált be, szóval a játékokkal kellett valamit kezdeni... :(
:nemtudom: Nálam szokott menni a retró, ha mégsem, megoldom. Boxon nem jön össze a Gears 2, de az végül is nem BC-s probléma, mert már 360-on is kellhetett profiltörlés a játék futtatásához, tehát így autentikus :eljen:

A portok mostanság rosszhírűek, csak sajnos a Jedi és a Redfall is köpedelem konzolon is. Lehet, hogy a PC-t több találat érte, de kicsit sok a collateral damage.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72903 2023.05.06. 16:58

10/10-es kérdések FC5 kapcsán. Jó lenne belevágni, bár co-op partner híján alacsony a prioritása.

1. Az előző részek mindössze jelképes ismeretében mennyire érdemes elkezdeni?

2. Ha jó pár FPS végigment már kontrollerrel, nem pont ennék fogok egér után sírni? (Bár elvileg crossprogression nincs benne.)

3. A DLC-k passzolásával kimaradnék bármi említésre méltóból?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72904 2023.05.06. 19:01

arty írta:AZAZ, asszem biohazard volt, csupa nagybetűvel :D

btw, a pécés backwards compatibility egy kelés :( régen a vidián texturahibás volt a játék, mondom mostmá' amd van, hátha még szarabb lesz

és lőn, má' el se indul :(

---

F1 23 még jön prevgenre, szal gondolom marad a régi engine, azaz lesz 120fps mód konzolon, azaz ... bárcsak jönne PSVR2-re, csak ez magában eladná nekem azt a headsetet (anno azt hittem a GT7 is eladja, de amekkora fos a karrier, há'nem...). Pécén marad a VR mód, ott a 22 is tudta (fosul, persze, dehát első iteráció, szal "oké")

---

DT - ez valami COD-copy multiszemét? ;) (bocsánat ha nem, 5 másodpercet néztem)

Benő - tenni kellett valamit az ellen, hogy a pc kezd feljönni, sok a vásárló, jönnek MS/SONY cuccok........ az epikláncser jó kezdet volt, de nem vált be, szóval a játékokkal kellett valamit kezdeni... :(
Hol a LEMEZ? :nezze:

GT7-nek a karrier módja teljesen érdektelen és lényegtelen. Csak az online része viszi el az egészet, meg esetleg ha éled akkor mindent aranyra (beleértve a track expreciencet). Az egyi menu book plusban meg kellene vennem egy olyan Bugattit amit csak invite-ra lehet megvenni, szerinted milyen gyakran találkoutam Bugatti invitettal?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72905 2023.05.06. 19:57

arty írta:Benő - tenni kellett valamit az ellen, hogy a pc kezd feljönni, sok a vásárló, jönnek MS/SONY cuccok........ az epikláncser jó kezdet volt, de nem vált be, szóval a játékokkal kellett valamit kezdeni... :(
Konzolon is pont ekkora moslék a Jedi 2 és a Redfail is. Csak ott nincs OSD meg opciók hogy lásd mekkora is a gáz (mondjuk az elég intő jel hogy utóbbi esetében az xbox 360-as kinézetű cucc 30 frémmel megy csak Series X-en).
Ha már Tasman is írta a GT-t: a múltkori fizikát is érintő patch leradírozta az összes időt ami ellen mehettem volna a barátok közül. Pedig voltam olyan mazochista, hogy nem csak az aranyra mentem rá hanem a ti időtök ellen is. :sir:
Avatar
arty

Hozzászólás #72906 2023.05.06. 20:50

TasManXT írta:Hol a LEMEZ? :nezze:

GT7-nek a karrier módja teljesen érdektelen és lényegtelen. Csak az online része viszi el az egészet, meg esetleg ha éled akkor mindent aranyra (beleértve a track expreciencet). Az egyi menu book plusban meg kellene vennem egy olyan Bugattit amit csak invite-ra lehet megvenni, szerinted milyen gyakran találkoutam Bugatti invitettal?
a POLCON :D (de nincs má optikai meghajtó a jáccóspécében... sőt, az rémlik, hogy Danitól megkaptam a 360as korongot ajándékba, de azt most nem találom. lehet csak álmodtam? :D )

GT7-be nekem a GT6 karrier 1:1 teljesen perfekt volna... azt hittem ezt a kávéházas izét csak ilyen training módban kell nyomni, de kiderült h EZ A KARRIER maga :(
ez így elég para....

igen, erről láttam videot, piccccikét elrontották a kocsiszerzős progresszt :) node ilyen a live service játék, ki kell tartson évekig....

Benő: WAT?! ez komoly? :( pedig az tényleg frankó volt, jó sok friendemnek lement már a játék, mire nekiálltam.... (anno a forza motorsport 4-ben/driveclubban is zabáltam a fícsört)

jah, láttam a DF videot a redfail-ről :( pedig amúgy vannak szép helyszínek benne, de az openworld maga, az valami döbbenet üres/unalmas/kietlen/kipusztult....
Avatar
Botond

Hozzászólás #72907 2023.05.06. 21:03

Meanwhile a valódi excluzívok világában!
phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #72908 2023.05.06. 21:36

benőmenő írta:Én ezt nem hiszem el basszus! Hol a kandi kamera? Kérem fejezzék be, már nem vicces. :wilting:
[vido]https://youtu.be/vyRodlFgHt4[/video]
Spoiler
Kép

Lehet mostmár nem csak a felvásárlásokra kéne gyúrni, ha MINDEN csapatnál és azok gigaexkluzívjainál ugyanazok a problémák jönnek elő, újra és újra. :lama:

Lol. Miaszarez? Látom nem fut jól, de még ha fix 120 lenne, akkor is: Hogy. Néz. Ez. Ki? :DD
Avatar
neoreg

Hozzászólás #72909 2023.05.06. 21:37

Zóanagyvarázsló írta:10/10-es kérdések FC5 kapcsán. Jó lenne belevágni, bár co-op partner híján alacsony a prioritása.

1. Az előző részek mindössze jelképes ismeretében mennyire érdemes elkezdeni?

2. Ha jó pár FPS végigment már kontrollerrel, nem pont ennék fogok egér után sírni? (Bár elvileg crossprogression nincs benne.)

3. A DLC-k passzolásával kimaradnék bármi említésre méltóból?
Csak az 1-es pontra tudok válaszolni, semmi köze az előző részekhez. És ez elmondható kb az összes Far Cry-ról. Egyetlen kivételt a New Dawn képez, mert az az 5-nek a folytatása.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72910 2023.05.06. 21:44

Zóanagyvarázsló írta:10/10-es kérdések FC5 kapcsán. Jó lenne belevágni, bár co-op partner híján alacsony a prioritása.

1. Az előző részek mindössze jelképes ismeretében mennyire érdemes elkezdeni?

2. Ha jó pár FPS végigment már kontrollerrel, nem pont ennék fogok egér után sírni? (Bár elvileg crossprogression nincs benne.)

3. A DLC-k passzolásával kimaradnék bármi említésre méltóból?
Ahogy már elhangzott: teljesen különálló rész és ha egy Far Cry - t akarsz nyomni életedben, ez legyen az. Én single ben abszolút ajánlom saját tempóban, egyszerűen élvezni a világát.

Az irányítás totálisan frankó kontrollerrel, semmi baja, csak állítsd be az érzékenységet, de ez mindenre igaz.

A DLC-k abszolút kihagyhatók, sőt ajánlott kihagyni őket. Én lehet még egyszer nekifogok most a 60 frém miatt, mert egyet se fejeztem be.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72911 2023.05.06. 21:50

Botond írta:Meanwhile a valódi excluzívok világában!
[video]https://www.youtube.com/watch?v=6zKPQmqNwWQ[/vido]
Philnek is valszeg testhezállóbb meló lenne a cipőboltos szakma. :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #72912 2023.05.06. 22:25

Zóanagyvarázsló írta::nemtudom: Nálam szokott menni a retró, ha mégsem, megoldom. Boxon nem jön össze a Gears 2, de az végül is nem BC-s probléma, mert már 360-on is kellhetett profiltörlés a játék futtatásához, tehát így autentikus :eljen:

A portok mostanság rosszhírűek, csak sajnos a Jedi és a Redfall is köpedelem konzolon is. Lehet, hogy a PC-t több találat érte, de kicsit sok a collateral damage.
én is meg tudtam volna gondolom oldani 5 perc guglival, de amikor bigpicture alól casualmódban épp elinditgattam játékokat 5-5 percekre, akkor ehez SEMMI kedv nem akadt (bezzeg ide rage-postolni IGEN!)

FC5-öt meg IGEN, nyomd boxon kontival, "ingyé", MOST :)
... FC3 nekem jobban tetszett, de abból szerintem te coopban már kaptál eleget :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72913 2023.05.06. 23:08

DanielT írta:Philnek is valszeg testhezállóbb meló lenne a cipőboltos szakma. :eljen:
FIL Bundy.

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72914 2023.05.06. 23:22

arty írta:én is meg tudtam volna gondolom oldani 5 perc guglival, de amikor bigpicture alól casualmódban épp elinditgattam játékokat 5-5 percekre, akkor ehez SEMMI kedv nem akadt (bezzeg ide rage-postolni IGEN!)

FC5-öt meg IGEN, nyomd boxon kontival, "ingyé", MOST :)
... FC3 nekem jobban tetszett, de abból szerintem te coopban már kaptál eleget :D
A kedv hiányát megértem, csak PC-n mégis van (szinte) mindig megoldás, és alapvetően több a "BC-s" cím. Az persze kellemetlen, ha valami Steamen nem működik. Én múltkor a Ubi Connecten néztem bele a Heroes 6-ba, mert Botond mondta, hogy nem indul el nála. Kiderült, nálam sem. Guglizással együtt egy perc volt működésre bírni. Ennél több időt vesztek a konzolos menüben bénázásokkal alkalmanként... Az 1986-os Might and Magichez meg jó pár egyéb klasszikus RPG-hez is találni pár kilobájtos térképrajzoló programot (amit valós időben láthatok játék közben), ha elromlott a faragóm vagy kifogytam a négyzetrácsos lapból. Nem mondom, hogy minden fenékig tejfel, de régebben a régi játékokkal csak többet szívtam, mint most.

A quick resume-mal viszont nincs mindig szerencsém: néha megszokásból kilépek rendesen, szóval user errorozok. Múltkor meg belenéztem a Crimson Skiesba, egész szórakoztató kis ősxboxos cucc (ami valójában egy korábbi PC-exkluzív "remastere"), félre is tettem, ahol tartottam. Erre látom, hogy logókkal kezdődik. Vagy bebugzott, vagy véletlenül rátenyereltem egyszer más játék helyett, és pánikszerűen kiléptem. Az előbbire is volt már példa, az utóbbira is. De ha user error is: a (S)NES Mini és a PC-s emuzás ennél hülyebiztosabb.

Az FC3-ból, mondjuk, valami CoD-os modot kaptunk, ami még bugos is, és jól le is kellett butítanom a fiókpécén a 60 fps-hez. Ennél a 10/10-től többet várok. Majd belevágok az FC5-be, érdekel a téma és a leáldos hájp miatt is, különben is ganészagra gyűlök, mint az éji vad vagy mi. Azt amúgy tudtam, hogy a többi részhez nem kell közének lenni, de azért bosszant, ha egy ötödik résszel mélyülök el először bármiben. De az útmutatásotok nyomán ezzel meg fogok birkózni!
Castle82

Hozzászólás #72915 2023.05.07. 00:59

Jedi Survivor:

A kezdeti tech problémákat leszámitva illetve a pár bugot amibe eddig belefutottam eddig lazán az év játéka. Az EA elmehet a francba hogy megint siettette a megjelenést. Tényleg a tech hibáit leszámitva (amiket amúgy már szépen kipatcheltek és azóta gyönyörüen fut mindenhol- legalábbis pc-n - csak a DLSS kéne még) minden téren fejlődött az első szintén frankó részhez képest le a kalappal. Élmény a harc a felfedezés minden, a hang fasza a látvány kiváló, a terepek hatalmasak a térképek jópofák és végre egy folytatás amiben nem azt érzed hogy az első részben feltápolt karaktered már megint nullából indul az esélytelenek nyugalmával.... A Zelda nyilván lenyomja a maga módján majd pláne év játéka szavazásokon, de nagyon más idén nem hiszem hogy lesz ami ezt a szintet hozni fogja. Remélem sikeres lesz és beérik trilógiaként.

És még Van Damme is cameózott benne egyet... :idiota:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72916 2023.05.09. 17:44

Végre jöttek Benedict tesztek, úgyhogy összefoglalható az MicroPass PhilBox aktuális teljesítménye. Dolby Visionben természetesen MINDENHOL 120hz-en.

Kép

Alig várom a folytatást, hogy mivel mentik még meg az iparágat a rohadt Sony-tól!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72917 2023.05.09. 21:04

Genshin Impactet nyomta itt bárki? Újabb emberkísérletként elkezdtem mobilon, de látom, hogy ez mindenen van.
Avatar
Necro

Hozzászólás #72918 2023.05.09. 21:28

DanielT írta:Genshin Impactet nyomta itt bárki? Újabb emberkísérletként elkezdtem mobilon, de látom, hogy ez mindenen van.
Mindenhol azt írják hogy ma jött ki a folytatása vagy mi.
Castle82

Hozzászólás #72919 2023.05.09. 21:40

DanielT írta:Genshin Impactet nyomta itt bárki? Újabb emberkísérletként elkezdtem mobilon, de látom, hogy ez mindenen van.


Zelda BotW copy itt ott jobb megoldásokkal meg innen onnan összeszedett ötletekkel megspékelve jobb látvánnyal harccal komolyabb sztorival fő és mellékágon japán stilusban, de egy idő után vagy sokat grindolsz vagy fizetsz hogy haladj.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72920 2023.05.09. 22:08

Castle82 írta:Zelda BotW copy itt ott jobb megoldásokkal meg innen onnan összeszedett ötletekkel megspékelve jobb látvánnyal harccal komolyabb sztorival fő és mellékágon japán stilusban, de egy idő után vagy sokat grindolsz vagy fizetsz hogy haladj.
Jah, azonnal arcon csapott a hasonlóság, nem is tudtam hirtelen mire vélni... De egyelőre nem a nagy büdös pusztában szaladok a semmiért, hanem mindig történik valami. Hát kíváncsi leszek, de már most összezavart pár mechanika, ez a sok karakter, szintezés fura mert mintha tonna XP ömlött volna rám amit most nem merek felhasználni... majd kicsit utánaolvasok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72921 2023.05.10. 07:58

Semmi különös, csak egy out of memory üzenet konzolon... csak make sure your video card is fasza, mer' baj lesz!

Amíg nem:

- Out of 120hz
- Out of Dolby Vision
- Out of low 60 Meta exclusives

Addig nincs miért aggódni. :nezze:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72922 2023.05.10. 09:00

Most meg épp éles prezentáció helyezetben kellett registryt túrnom, hogy el tudjam indítani a képernyő rögzítést. Teljesen normális ez így.

phpBB [media]


(Laptopon működött mindig, desktopon most indítottam volna először)
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72923 2023.05.10. 10:29

DanielT írta:Semmi különös, csak egy out of memory üzenet konzolon... csak make sure your video card is fasza, mer' baj lesz!

Amíg nem:

- Out of 120hz
- Out of Dolby Vision
- Out of low 60 Meta exclusives

Addig nincs miért aggódni. :nezze:
HDMI port konfigolási gondok ugye... :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #72924 2023.05.10. 10:46

Nekem is vannak friss, hamisítatlan MS-hangulatú élményeim.

1. Tegnap megpróbáltam rácsatlakozni arty Wildlands-sessionjére, erre a kliens elindította a Quake-et. (Hozzáteszem, az egész matchmaking egy hibaüzenetes köpdelem, de a többi már a Ubi sara. A felhő viszont ismét jól teljesített.)

2. Gondolkoztam rajta, hogy ha már szinte olcsó az euró megvegyem Steamre a Guardian of the Galaxyt, ha már ganéban nem sikerült időben befejezni, a mentett állások meg átvihetők. Szerencsére először a mentett állásokat próbáltam kinyerni, így időben konstatálhattam, hogy nincsenek már meg. Miért? Mert uninstallnál kérdés nélkül törli őket a lemezről (azóta teszteltem a Quake-kel, tényleg így csinálja), csak a felhőben maradnak meg, de ha már kiment a ganéból valami, nem tudom újra letölteni, tehát a mentett állásaim ugrottak. Kösz, MS, pénzt spóroltál nekem!

3. Az egész mentett állásos mappa egy katyvasz, 125 számos-betűs karakteres mappákkal tele.
Avatar
arty

Hozzászólás #72925 2023.05.10. 11:50

DanielT írta:Genshin Impactet nyomta itt bárki? Újabb emberkísérletként elkezdtem mobilon, de látom, hogy ez mindenen van.
a 11 éves fiam és a 16 éves lányom :idiota: (meg kb az osztálytársaik)

enjoy, TE SZERENCSÉTLEN!
Avatar
arty

Hozzászólás #72926 2023.05.10. 11:54

Zóanagyvarázsló írta:Gondolkoztam rajta, hogy ha már szinte olcsó az euró megvegyem Steamre a Guardian of the Galaxyt, ha már ganéban nem sikerült időben befejezni, a mentett állások meg átvihetők. Szerencsére először a mentett állásokat próbáltam kinyerni, így időben konstatálhattam, hogy nincsenek már meg. Miért? Mert uninstallnál kérdés nélkül törli őket a lemezről (azóta teszteltem a Quake-kel, tényleg így csinálja), csak a felhőben maradnak meg, de ha már kiment a ganéból valami, nem tudom újra letölteni, tehát a mentett állásaim ugrottak. Kösz, MS, pénzt spóroltál nekem!
...csak azt sajnálom, hogy ez veled történt, nem pedig valami igazi bérelni-jó-fetisisztával :(
Avatar
arty

Hozzászólás #72927 2023.05.10. 11:58

DanielT írta:Semmi különös, csak egy out of memory üzenet konzolon... csak make sure your video card is fasza, mer' baj lesz!

Amíg nem:

- Out of 120hz
- Out of Dolby Vision
- Out of low 60 Meta exclusives

Addig nincs miért aggódni. :nezze:

Kép
újra van xboxod? vagy a kutyának se kellett a multkori? :wow3:
milyen/melyik játék tette ezt a szépséget az arcod elé?

mérnem nyomsz valami 88 metás sonycsodát, vrr és 120hz nélkül? ajánlhatok valami 50hz-es PAL PS1 csodát, streamelve esetleg az ottani csodaszolgáltatásból? :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #72928 2023.05.10. 12:14

arty írta:újra van xboxod? vagy a kutyának se kellett a multkori? :wow3:
milyen/melyik játék tette ezt a szépséget az arcod elé?

mérnem nyomsz valami 88 metás sonycsodát, vrr és 120hz nélkül? ajánlhatok valami 50hz-es PAL PS1 csodát, streamelve esetleg az ottani csodaszolgáltatásból? :mf2:
Mondjuk már az is nagy öröm lenne, megjelenne bármi is arra a csoda hw-re, hogy legyen mivel játszaniuk, ne guglizásba rakják az energiát.
Érted, az se baj, ha metán 30as cucc, csak legyen már évente legalább 1 játék arra az ajtókitámasztóra is!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72929 2023.05.10. 12:17

arty írta:a 11 éves fiam és a 16 éves lányom :idiota: (meg kb az osztálytársaik)

enjoy, TE SZERENCSÉTLEN!
Majd legyenek otthon amikor megyek, hogy valakivel végre érdemben, értelmes témában tudjak konzultálni! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72930 2023.05.10. 12:18

arty írta:újra van xboxod? vagy a kutyának se kellett a multkori? :wow3:
milyen/melyik játék tette ezt a szépséget az arcod elé?

mérnem nyomsz valami 88 metás sonycsodát, vrr és 120hz nélkül? ajánlhatok valami 50hz-es PAL PS1 csodát, streamelve esetleg az ottani csodaszolgáltatásból? :mf2:
Nem saját kontent sajnos, Xbox nem mostanában lesz a lakásban. (Ha így haladnak)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #72931 2023.05.10. 12:19

arty írta:a 11 éves fiam és a 16 éves lányom :idiota: (meg kb az osztálytársaik)

enjoy, TE SZERENCSÉTLEN!
Értük csinálja! Ha már az örgeknek is tetszik azonnal nem lesz menő és hátha találnak valami értelmeset helyette. :nezze:
Nekem közben lepörgött a....basszus második credits idén. Sikerült befejezni a tavaly elkezdett God of War: Ghost of Sparta-t PS3-on.
Ez mégjobb classic GOW pótlék, mint a Chains of Olympus. Egyedül azért nem ugrok neki az achimaxolásnak, mert van egy akkora görény enemy amit nem vagyok hajlandó kitanulni rendesen.
Gété fronton meg a szokásos. Mostmár a magasabb PP eventeknél fokozottan feltűnő, hogy az AI jóval erősebb autókkal kavirnyál behúzott kézifékkel, amíg áthámozom magam a 10+ mozgó bólyán, majd amint utolértem megtalálja a gázpedált és hiperűrsebességre kapcsol engem pedig otthagy az egyenes közepén, mint eb a szarát. Ilyen még az NFS-ben sincs! :duma:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72932 2023.05.10. 12:56

Botond írta:Mondjuk már az is nagy öröm lenne, megjelenne bármi is arra a csoda hw-re, hogy legyen mivel játszaniuk, ne guglizásba rakják az energiát.
Érted, az se baj, ha metán 30as cucc, csak legyen már évente legalább 1 játék arra az ajtókitámasztóra is!
Most az XBOX-ra gondolsz ugye?
Avatar
arty

Hozzászólás #72933 2023.05.10. 14:02

DanielT írta:Majd legyenek otthon amikor megyek, hogy valakivel végre érdemben, értelmes témában tudjak konzultálni! :banplz:
lányom elég prő benne (asszem), bár lehet a te karaktered má' menthetetlen... (fris info: fiam elengedte, nincs ideje a roblox mellett rá :D )

TÉNYLEG! Robloxozós emberkísérletre nincs kedv? Javárjá, az nincs péesre, PHOCSÍÍÍ :(

benőmenő írta:Értük csinálja! Ha már az örgeknek is tetszik azonnal nem lesz menő és hátha találnak valami értelmeset helyette. :nezze:
nem tudom elképzelni, hogy aki a játékteremben (vagy a snes előtt) nőtt fel, annak EZEK bejöjjenek

szerintem ehez 2-3 évig tuti mobilgémingen kell rohasztani az agy.... te Dani, mennyit is nyomtad anno az ifonon az ipart, mielőtt megtértél? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #72934 2023.05.10. 14:09

TasManXT írta:Most az XBOX-ra gondolsz ugye?
na, csapd ki a ps premium kínálatot a gémpesszünk mellé, oszt' méricskéljünk egyet! :P

DanielT írta:Nem saját kontent sajnos, Xbox nem mostanában lesz a lakásban. (Ha így haladnak)
egy jó S eSetlegeSen?
gondolom az X drága volt a 640x480-ra, nade 73ezeré' ugyanez csakmá' felértékelődne! ;) (és a roblox perfekten fut rajta, amennyire az a moslék az tud lenni!)
Avatar
Botond

Hozzászólás #72935 2023.05.10. 14:12

arty írta:na, csapd ki a ps premium kínálatot a gémpesszünk mellé, oszt' méricskéljünk egyet! :P
Elég ha csak az idei ps konzol exclu megjelenéseket átfutjuk. A semmit ugye nem lehet lehúzni a metacriticsen se, a semmiben nincs hiba, a semmire nem lehet gondolni, stb.
A semmiben még HDR sincs! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72936 2023.05.10. 14:46

arty írta:na, csapd ki a ps premium kínálatot a gémpesszünk mellé, oszt' méricskéljünk egyet! :P
Nagyon csúnya vége lenne... objektíven gyengébb a Gamepass kínálat a PS+ Extra felhozatalhoz képest. Konkrétan egy vicc.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #72937 2023.05.10. 15:19

Kíváncsi lennék arra a párhuzamos dimenzióra ahol szerintetek az XBOX konzolok sokkal jobbak kínálat és szolgáltatás tekintetében. Ebben a realitásban viszont ajánlanám PHIL bácsikátok beszámolóját a konkrét helyzetről.

#73144
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72938 2023.05.10. 16:26

De szívesen játszok GanéExtra tippmixet bárkivel.

10 legjobb kiválasztott játék ganéból, utána melléteszek 10-et PS extrából. Mehet több kör alakú is, hajrá!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72939 2023.05.10. 17:12

De kezdhetem én is, egy igazi klasszikus gyűjtéssel, nézzük mi van mellé ganéban! Ne aprózzuk, egy 20-as adag, van benne mindenféle:

1. Bloodborne
2. Death Stranding
3. Demon's Souls Remake
4. Detroit: Become Human
5. Final Fantasy VII Remake
6. God of War
7. Horizon Zero Dawn
8. inFAMOUS Second Son
9. Knack!!!!!!!!!!!!
10. Kena: Bridge of Spirits
11. Days Gone
12. Killzone Shadow Fall
13. Spider-Man: Game of the Year Edition
14. Matterfall
15. Nioh
16. Rage 2 ;)
17. Returnal
18. Sackboy: A Big Adventure
19. Until Dawn
20. Ice Age: Scrat's Nutty Adventure

Jelenleg 428 játék van benne.

Xbox Game Pass konzolos kínálat 427 db. (X360 meg egyéb szarokat ne szedjük elő, én se listáztam a PS3 generációt, se PS2 se PS1 ami ugyanúgy van tonnaszám)

Tehát KE-VE-SEBB a játék ganéban, a minőséget meg majd meglátjuk, ha valaki a 20-as lista mellé teszi a dolgokat!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #72940 2023.05.10. 17:30

Ideje már helyre tenni a fejekben tényekkel és számokkal ezt a fantasztikus gamepass dealt, ami _nem létezik _ egy olyan világban ahol van PS Extra.

Egy olyan legenda mint a yeti, vagy a becsületes politikus. Valaha lehet, hogy létezett, de manapság már nem találni.

Vissza: “Leáldozott.hu”