A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7071 2016.07.22. 07:59

arty írta:mert? mi az amds alternatíva a 1070re?
még a 1060-al szemben sincs semmi amds cucc (jade, a nemlétező 480 és a kazánfury, téééényleg)...
Egyszerű: Mivel nem a hardver számít, hanem az optimalizálás, meg a VALÓDI DX12, veszel egy 480-at és az options menüben optimalizálod magadnak addig, amíg nem fut tökéletesen. Nem gyenge kártya az sem, a megfelelő logó is van rajta, ami ugye neked fontos.

Szal nem értem mi a probléma és most csak részben vagyok szarkasztikus, mert valóban ezt képviseled, tehát ésszerű megoldás lenne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7072 2016.07.22. 08:13

Botond, elő a bukszával! Augusztus 2. -től kapható a Pascal Titan X

phpBB [media]


3584 CUDA a hómlessz 1080-ban lévő 2560 helyett.

És csak 1200 USD, itthon szerintem 450-ért már vihető lesz. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7073 2016.07.22. 08:27

DanielT írta:Egyszerű: Mivel nem a hardver számít, hanem az optimalizálás, meg a VALÓDI DX12, veszel egy 480-at és az options menüben optimalizálod magadnak addig, amíg nem fut tökéletesen. Nem gyenge kártya az sem, a megfelelő logó is van rajta, ami ugye neked fontos.

Szal nem értem mi a probléma és most csak részben vagyok szarkasztikus, mert valóban ezt képviseled, tehát ésszerű megoldás lenne.
Elképesztő szerencséje van, egy frissen idetévedt szemében még hiteles is ez az egész, merthogy nem kapható. Node micsoda vergődés és magyarázkodáscunami lenne itt, ha hegyekben állna a boltokban a jobbnál-jobb custom 480 :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #7074 2016.07.22. 08:29

Amúgy artynak a legjobb megoldás egy ps4 neo lenne, de az sem jön idén, meg abban is amd van, szal kb minden oldalról bukó az egész :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7075 2016.07.22. 09:41

Moby írta:Amúgy artynak a legjobb megoldás egy ps4 neo lenne, de az sem jön idén, meg abban is amd van, szal kb minden oldalról bukó az egész :(
Neki a tökéletes megoldás a PS4, Xbone.

Miért kellene másik hardver? Elvei szerint ha a fejlesztőkre bízza magát, akkor ott az élmény amit neki szánnak. Szerintem igen téves üzenet lenne, amit a Neo vásárlásával küldene a gyártók felé...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7076 2016.07.22. 09:52

Moby írta:ha hegyekben állna a boltokban a jobbnál-jobb custom 480 :D
Erre egyébként szerintem az a magyarázat, hogy a mocskosnVidia kártyákat gyártják inkább a cégek. Day1 volt több féle custom 1060 is, amit hetekkel később jelentettek be. Most is hegyekben állnak.

Illetve nyilván fogynak, mert 249-ért, erősebb, kevesebbet fogyasztó, nem retek hulladék hűtős kártyák valszeg kellenek a népnek... :miaz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7077 2016.07.22. 11:18

DanielT írta:Egyszerű: Mivel nem a hardver számít, hanem az optimalizálás, meg a VALÓDI DX12, veszel egy 480-at és az options menüben optimalizálod magadnak addig, amíg nem fut tökéletesen. Nem gyenge kártya az sem, a megfelelő logó is van rajta, ami ugye neked fontos.

Szal nem értem mi a probléma és most csak részben vagyok szarkasztikus, mert valóban ezt képviseled, tehát ésszerű megoldás lenne.
irigyellek hogy tudod hogy mit képvisel
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7078 2016.07.22. 11:19

DanielT írta:Erre egyébként szerintem az a magyarázat, hogy a mocskosnVidia kártyákat gyártják inkább a cégek. Day1 volt több féle custom 1060 is, amit hetekkel később jelentettek be. Most is hegyekben állnak.

Illetve nyilván fogynak, mert 249-ért, erősebb, kevesebbet fogyasztó, nem retek hulladék hűtős kártyák valszeg kellenek a népnek... :miaz:
evganak hogy sikerült a 1070e? kár hogy itthon gecinehéz hozzájutni, szerettem anno az evga karikat
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7079 2016.07.22. 11:23

A "JAJJ A PROCI MAGOM MELEG/HIDEG" őrülethez:

Céges gépem:
wdwefwfff.jpg


Úristen NYOLC fok különbség a leghidegebb és legmelegebb között, már rakom is fel hardverapróra az egész szart, nem érdekel, hogy nem az enyém, ezt meg fogja érteni mindenki. Sőt, még örülhetnek, ha nem perelem be őket munkahelyi veszélyeztetésért! :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #7080 2016.07.22. 11:27

DanielT írta:Botond, elő a bukszával! Augusztus 2. -től kapható a Pascal Titan X

phpBB [media]


3584 CUDA a hómlessz 1080-ban lévő 2560 helyett.

És csak 1200 USD, itthon szerintem 450-ért már vihető lesz. :eljen:
Két szó: október, strix. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7081 2016.07.22. 11:27

egyébként még nincs 100 fok felett és nem hangos a venti kit érdekel hogy hány fokos?

én majd egy évig 95ön járattam a 2500kt
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7082 2016.07.22. 11:32

Botond írta:Két szó: október, strix. :eljen:
4 szó: Csak referencia van Titan-ból.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7083 2016.07.22. 11:46

DanielT írta:A "JAJJ A PROCI MAGOM MELEG/HIDEG" őrülethez:

Céges gépem:
wdwefwfff.jpg


Úristen NYOLC fok különbség a leghidegebb és legmelegebb között, már rakom is fel hardverapróra az egész szart, nem érdekel, hogy nem az enyém, ezt meg fogja érteni mindenki. Sőt, még örülhetnek, ha nem perelem be őket munkahelyi veszélyeztetésért! :nezze:


ez nagyon gyenge volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7084 2016.07.22. 11:46

Na, csak összehekkelték a gépet. :D

Kép

Most tervezi az SLI-t, de megnézném az arcát, amikor meglátja, hogy jön a Titan X és a gépe instant egy elavult szar lett. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #7085 2016.07.22. 11:48

DanielT írta:4 szó: Csak referencia van Titan-ból.
Remény hal meg utoljára, de ha megint csak ref hűtős lesz, mint az x-ből akkor is asus. Bár az örök rejtély Számomra, hogy az egyforma titanx-ek ára ugyanott hogyan tud +/-100k rangeben mozogni. Október viszont tuti, augusztusban nyaralás, szeptemberben asszonynak szülinap plusz házassági évforduló, ennyi zsugát csak októberben tudok kitépni a havi budgetből, és civ6 is akkor jön meg mafia3 is amik alá kell a Kraft. :o
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7086 2016.07.22. 11:48

Micsu írta:egyébként még nincs 100 fok felett és nem hangos a venti kit érdekel hogy hány fokos?

én majd egy évig 95ön járattam a 2500kt



leirtam mar vagy ötvenszer. engem sem erdekelt ennyire, amig be nem futott egy masik U G Y A N A Z T produkalva. nehez mi? biztos a paszta-lottó, mi?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7087 2016.07.22. 11:55

SlickAdam írta:leirtam mar vagy ötvenszer. engem sem erdekelt ennyire, amig be nem futott egy masik U G Y A N A Z T produkalva. nehez mi? biztos a paszta-lottó, mi?
mi problemad vt az eltero homerseklettol? Fagyott, ujraindult? Akk meg?
Avatar
Moby

Hozzászólás #7088 2016.07.22. 11:57

Botond írta:Két szó: október, strix. :eljen:
Titánokból sosincs :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #7089 2016.07.22. 12:02

Moby írta:Titánokból sosincs :D
És most nézem, hogy végül csak nem HBM2 lett, hanem ez is GDDR5X, mint az 1080-as. WTFISTHISSHIT?!?! Skippelős így, majd jövőre a HBM2-es kártyáknál shoppingolunk akkor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7090 2016.07.22. 12:09

Micsu írta:mi problemad vt az eltero homerseklettol? Fagyott, ujraindult? Akk meg?


semmi problemam nem volt eddig, nem is keresem mar a megoldast. de azert meg irogatok Intel-el, mert eleg muris.:D
de a jelenseg mögött biztos, hogy vmi kaki all. majd kiderül idövel, hogy mi. vagy nem. remelem nem.

Witcher 3 alatt 74 fokon tetözött az a mag (erdekes hogy hyper deluxe Prime95 terheles közben meg 70...), többi 56... bar a jatek az nem egyenletes terheles, de na... lenyeg, hogy kijött ott is a nagy difi, nem csak a szintetikus hulyeskedes alatt.

----------------------------------------------------------------------------------------

visszatettem BIOS-ban mindent alap beallitasra, mert nem emlekeztem a core voltage-re ugy. ez az MSI enhanced boost opcio elegge odabasz. ugye ez minden magra raerölteti a 4.2-es boost-ot folyamatosan. terheleses teszt: 1.36V. anyad :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7091 2016.07.22. 12:11

Botond írta:És most nézem, hogy végül csak nem HBM2 lett, hanem ez is GDDR5X, mint az 1080-as. WTFISTHISSHIT?!?! Skippelős így, majd jövőre a HBM2-es kártyáknál shoppingolunk akkor.


befut elsö pöcsmark, mar rendeled is befele. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7092 2016.07.22. 12:22

Botond írta:És most nézem, hogy végül csak nem HBM2 lett, hanem ez is GDDR5X, mint az 1080-as. WTFISTHISSHIT?!?! Skippelős így, majd jövőre a HBM2-es kártyáknál shoppingolunk akkor.
Ezen én is csodálkoztam, de csak kb 1 tizedmásodpercig, aztán megláttam az árát. HBM2-vel ez 1500 dollár felett lenne. Ami már tényleg agyfasz kategória. Indokolatlanul drága egyelőre a HBM.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7093 2016.07.22. 12:28

DanielT írta:A "JAJJ A PROCI MAGOM MELEG/HIDEG" őrülethez:
Céges gépem
Úristen NYOLC fok különbség a leghidegebb és legmelegebb között, már rakom is fel hardverapróra az egész szart, nem érdekel, hogy nem az enyém, ezt meg fogja érteni mindenki. Sőt, még örülhetnek, ha nem perelem be őket munkahelyi veszélyeztetésért! :nezze:
Akkor én jót fogtam ki, mert visszakerestem amikor Mobynak kellett hőfokot mérni és x264 encode alatt az aktuális 61 vs 66 fok volt a legkisebb és legnagyobb, míg a maximum 62 vs 67.
Csak 5 fok, szóval határeset. Ez is valami, ha már timespyban minden defaulton az 1800 pötty sem volt meg. :gonosz3:
Avatar
Botond

Hozzászólás #7094 2016.07.22. 12:34

Moby írta:Ezen én is csodálkoztam, de csak kb 1 tizedmásodpercig, aztán megláttam az árát. HBM2-vel ez 1500 dollár felett lenne. Ami már tényleg agyfasz kategória. Indokolatlanul drága egyelőre a HBM.
Nem az az agyfasz, hanem hogy kirakják a pascaltitanxet GDDR5X-el, aztán karácsonyra vagy tavaszra jön a titanxti vagy az 1080ti HBM2-vel olcsóbban és agyonveri a pascaltitanxet. Na ilyen pofonba nem hajolok bele, ez így lufasz, majd ha van HBM2 akkor szóljanak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7095 2016.07.22. 12:50

Botond írta:Nem az az agyfasz, hanem hogy kirakják a pascaltitanxet GDDR5X-el, aztán karácsonyra vagy tavaszra jön a titanxti vagy az 1080ti HBM2-vel olcsóbban és agyonveri a pascaltitanxet. Na ilyen pofonba nem hajolok bele, ez így lufasz, majd ha van HBM2 akkor szóljanak.
Asztaliban nem lesz pascal mellé hbm2. Ez nyilvánvaló. Az marad a tesla privilégiuma. Majd a voltában gondolom. Valójában soha nem mondta az nvidia, hogy a gp100-on kívül bármi mellé kerülne hbm2. Csak mindenki hinni akarta.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #7096 2016.07.22. 12:51

Botond írta:Remény hal meg utoljára, de ha megint csak ref hűtős lesz, mint az x-ből akkor is asus. Bár az örök rejtély Számomra, hogy az egyforma titanx-ek ára ugyanott hogyan tud +/-100k rangeben mozogni. Október viszont tuti, augusztusban nyaralás, szeptemberben asszonynak szülinap plusz házassági évforduló, ennyi zsugát csak októberben tudok kitépni a havi budgetből, és civ6 is akkor jön meg mafia3 is amik alá kell a Kraft. :o
te amugy is dobna ra vmi vizhutest, szar gyari ventillator kinek kell
Avatar
kigyi

Hozzászólás #7097 2016.07.22. 13:04

SlickAdam írta:semmi problemam nem volt eddig, nem is keresem mar a megoldast. de azert meg irogatok Intel-el, mert eleg muris.:D
de a jelenseg mögött biztos, hogy vmi kaki all. majd kiderül idövel, hogy mi. vagy nem. remelem nem.

Witcher 3 alatt 74 fokon tetözött az a mag (erdekes hogy hyper deluxe Prime95 terheles közben meg 70...), többi 56... bar a jatek az nem egyenletes terheles, de na... lenyeg, hogy kijött ott is a nagy difi, nem csak a szintetikus hulyeskedes alatt.

----------------------------------------------------------------------------------------
Előfordul az ilyen, a VGA alá fűt kicsit a házban felforrósodik a levegő így a proci melegebb lesz 3D-s alkalmazás terhelése alatt mint amúgy csak tesztben.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #7098 2016.07.22. 13:06

SlickAdam írta:leirtam mar vagy ötvenszer. engem sem erdekelt ennyire, amig be nem futott egy masik U G Y A N A Z T produkalva. nehez mi? biztos a paszta-lottó, mi?

Én egy évig úgy, hogy nem raktam rá rendesen a hűtőt :D (az egyik memória modult cseréltem és kipattintottam a proci hűtő egyik felét az elég volt, hogy legyen helyem majd csesztem visszarakni.) Szegény nem szólt én nem néztem mennyin megy csak furcsállottam, hogy fel-fel pörög a venti nagyobb fordulatra :D K-s procikban a hővédelem is máshogy alakul :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7099 2016.07.22. 13:09

Készül egy nagyon ízlésesnek tűnő, szuperjól animált, pixelgrafikás platformer.

Beard Blade sok kép, animáció

Kép

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7100 2016.07.22. 13:15

És még egy!

Ráadásul az évszakváltás is ötletesen megvalósítottnak tűnik.

Kickstarter kampány folyamatban

Kép

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #7101 2016.07.22. 13:17

DanielT írta:És még egy!

Ráadásul az évszakváltás is ötletesen megvalósítottnak tűnik.

Kickstarter kampány folyamatban
Hát ez csak crtshaderrel lesz élvezhető, azzal viszont NAGYON :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7102 2016.07.22. 13:30

Moby írta:Hát ez csak crtshaderrel lesz élvezhető, azzal viszont NAGYON :)
Fel nem fogom, miért nem teszik bele a fejlesztők. Mindenesetre megkérdeztem tőlük.

Iszonyúan frusztrál, hogy a pixelgrafika ebben az ocsmány steril formában vonul be az újkori köztudatba.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7103 2016.07.22. 15:10

Na, ezt válaszolták:

"Bonus Level Entertainment says:

Hi DanielT, we actually had this discussion as well and were thinking of an optional scan-line effect that can be switchend on/off in the main menu :)
Thanks for your input! Yours, Rupert"

Úgyhogy ment is a backelés nekik, remélem nem vernek át. :) Kaptak pár linket CRT shader témában, okosodjanak csak.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #7104 2016.07.22. 15:13

DanielT írta:Fel nem fogom, miért nem teszik bele a fejlesztők. Mindenesetre megkérdeztem tőlük.

Iszonyúan frusztrál, hogy a pixelgrafika ebben az ocsmány steril formában vonul be az újkori köztudatba.
nekem ugy általánosságban nem jön be, de gt4be bekapcsoltad, először ott se jött át, de miután kikapcsoltam pár nappal rá, sírva kapcsoltam vissza ezt a crt shadert.
Az ilyen pixelgrafikás cuccok mondjuk ettől még nem fognak érdekelni azért.

Viszont a gtnek nagyon örülök, és az is bebizonyosodott, hogy nem én lettem annyival jobb jogsikban az 5ben, hanem a játék puhult el, komolyan vágyom rá mikor látom hogy márcsak 2 tized az aranyig, már csak 1, aztán mikor 5ezred, akkor pedsze ragequit, de egy cigi után ugyis ujra vágyom rá. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #7105 2016.07.22. 15:39

DanielT írta:Na, ezt válaszolták:

"Bonus Level Entertainment says:

Hi DanielT, we actually had this discussion as well and were thinking of an optional scan-line effect that can be switchend on/off in the main menu :)
Thanks for your input! Yours, Rupert"

Úgyhogy ment is a backelés nekik, remélem nem vernek át. :) Kaptak pár linket CRT shader témában, okosodjanak csak.
:eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #7106 2016.07.22. 17:10

Moby írta:Elképesztő szerencséje van, egy frissen idetévedt szemében még hiteles is ez az egész, merthogy nem kapható. Node micsoda vergődés és magyarázkodáscunami lenne itt, ha hegyekben állna a boltokban a jobbnál-jobb custom 480 :D
200$ (to huf * 1.27 áfa) áron DAY1 vettem volna, konkrétan erre a kártyára vártam, mióta eladtam a 970et. semmiféle magyarázkodáscunami nem lett volna, számomra 72-73 ezerért ez lett volna _A_ kártya - szartam volna le pl az 50$-al drágább 1060at (90e ft a képlettel)

és mi a helyzet jelenleg?
- 480 nincs. nem 72 ezerért nincs, hanem az árgépen 0 találatos a cucc. hardveraprón 0 eladó darab (de persze 85-110 ezrekért egyébként sem érdekelne)
- 1060 néha van itt-ott. 110-120 ezerért. ennyiért ez is mintha nem is létezne...
- 1070 már van, ha kell. legolcsóbban pl giga, de 168ezerért ezt is sokallom

viszont villámáron bármelyikbe a háromból beleugranék, kellően régóta van meg a 950... (ami egyébként elég fasza, ha az ember konzolmércével állítgat a csúszkákon)
szal bocs, de én se nem vagyok olyan szeleburdi (lol ez a szó!), mint te, sem pedig anyagilag nem vagyok elég rugalmas (fosáron tudok csak vásárolni/kiszállni belőle)...

de most kicsit félretéve a topik szellemiségét, nem racionális az elvárásom, hogy nálunk is dodó plusz áfa legyen a termékek ára?
komolyan igazolhatók a százezres középkategóriás cuccok, a 170+ ezres még-közel-se-csúcs?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7107 2016.07.22. 17:27

arty írta:200$ (to huf * 1.27 áfa) áron DAY1 vettem volna, konkrétan erre a kártyára vártam, mióta eladtam a 970et. semmiféle magyarázkodáscunami nem lett volna, számomra 72-73 ezerért ez lett volna _A_ kártya - szartam volna le pl az 50$-al drágább 1060at (90e ft a képlettel)

és mi a helyzet jelenleg?
- 480 nincs. nem 72 ezerért nincs, hanem az árgépen 0 találatos a cucc. hardveraprón 0 eladó darab (de persze 85-110 ezrekért egyébként sem érdekelne)
- 1060 néha van itt-ott. 110-120 ezerért. ennyiért ez is mintha nem is létezne...
- 1070 már van, ha kell. legolcsóbban pl giga, de 168ezerért ezt is sokallom

viszont villámáron bármelyikbe a háromból beleugranék, kellően régóta van meg a 950... (ami egyébként elég fasza, ha az ember konzolmércével állítgat a csúszkákon)
szal bocs, de én se nem vagyok olyan szeleburdi (lol ez a szó!), mint te, sem pedig anyagilag nem vagyok elég rugalmas (fosáron tudok csak vásárolni/kiszállni belőle)...

de most kicsit félretéve a topik szellemiségét, nem racionális az elvárásom, hogy nálunk is dodó plusz áfa legyen a termékek ára?
komolyan igazolhatók a százezres középkategóriás cuccok, a 170+ ezres még-közel-se-csúcs?


en is 379 dollar * 1.19 nemet afaert (~410 euro) vartam az 1070-est... lett belöle 500. meg 530 ha ASUS-t akar az ember.

na ilyen szamolas sose lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7108 2016.07.22. 17:51

DanielT írta:Na, ezt válaszolták:

"Bonus Level Entertainment says:

Hi DanielT, we actually had this discussion as well and were thinking of an optional scan-line effect that can be switchend on/off in the main menu :)
Thanks for your input! Yours, Rupert"

Úgyhogy ment is a backelés nekik, remélem nem vernek át. :) Kaptak pár linket CRT shader témában, okosodjanak csak.
Erre is jött válasz:

"Very cool, thank you!

I have have updated our GDD (Game Design Document) and put the link as reference :)

Take care
Rupert"

Na tessék, készül a frankó rókás, séderes mászka! :vigyor:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7109 2016.07.22. 18:38

SlickAdam írta:en is 379 dollar * 1.19 nemet afaert (~410 euro) vartam az 1070-est... lett belöle 500. meg 530 ha ASUS-t akar az ember.

na ilyen szamolas sose lesz.

Asus ne vegyetek. Az egész hűtése egy kókány vicc, az ára ismeretében méginkább. Valami a tervezéskor kurvára el lett baszva, vagy nem is erre tervezték.
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7110 2016.07.22. 18:41

arty írta:200$ (to huf * 1.27 áfa) áron DAY1 vettem volna, konkrétan erre a kártyára vártam, mióta eladtam a 970et. semmiféle magyarázkodáscunami nem lett volna, számomra 72-73 ezerért ez lett volna _A_ kártya - szartam volna le pl az 50$-al drágább 1060at (90e ft a képlettel)

és mi a helyzet jelenleg?
- 480 nincs. nem 72 ezerért nincs, hanem az árgépen 0 találatos a cucc. hardveraprón 0 eladó darab (de persze 85-110 ezrekért egyébként sem érdekelne)
- 1060 néha van itt-ott. 110-120 ezerért. ennyiért ez is mintha nem is létezne...
- 1070 már van, ha kell. legolcsóbban pl giga, de 168ezerért ezt is sokallom

viszont villámáron bármelyikbe a háromból beleugranék, kellően régóta van meg a 950... (ami egyébként elég fasza, ha az ember konzolmércével állítgat a csúszkákon)
szal bocs, de én se nem vagyok olyan szeleburdi (lol ez a szó!), mint te, sem pedig anyagilag nem vagyok elég rugalmas (fosáron tudok csak vásárolni/kiszállni belőle)...

de most kicsit félretéve a topik szellemiségét, nem racionális az elvárásom, hogy nálunk is dodó plusz áfa legyen a termékek ára?
komolyan igazolhatók a százezres középkategóriás cuccok, a 170+ ezres még-közel-se-csúcs?
Hasonló cipőben vagyok én is. 70-80k között valami faszahűtős 480 volt a terv. Ehelyett 90 felett van, ha egyáltalán valahol kapni lehet a ref cigányverzát. De legalább húzni is alig lehet.
Hogy b@szná meg az egészet döglődő AMD-stől, brexitestől, törökpuccsostól egy taliga aprómajom. De legalább a konzolok valós altern...oh wait. :gun:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7111 2016.07.22. 18:41

Ugyanez msi-nél...
Kép
Kép
Héizé...ja.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7112 2016.07.22. 18:47

Moby írta:Asus ne vegyetek. Az egész hűtése egy kókány vicc, az ára ismeretében méginkább. Valami a tervezéskor kurvára el lett baszva, vagy nem is erre tervezték.
Kép


:wow1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7113 2016.07.22. 18:49

SlickAdam írta::wow1:
Sebtapasz style :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7114 2016.07.22. 18:57

Moby írta:Sebtapasz style :D


offisül rivjuban nem volt ilyen gaz (vagy csak csaloka igy). nem fake a kep? (szerk.: latom mar, ugyanaz, csak mas a tapasz)
Kép
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7115 2016.07.22. 19:02

Pokemon Go(away)!
phpBB [media]

phpBB [media]

TLDR;
A koncepció jó. Annyira jó, hogy a Nintendónak semmi köze hozzá, mint ahogy majdnem a Pokémonhoz sem.
Viszont a konkrét "gameplay" nekünk hácé kockáknak még a wii hadonászást is alulról súrolja, és kb. annyira stabil a cucc, mint egy gombostűn egyensúlyozott versenyzongora.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7116 2016.07.22. 19:30

SlickAdam írta:offisül rivjuban nem volt ilyen gaz (vagy csak csaloka igy). nem fake a kep? (szerk.: latom mar, ugyanaz, csak mas a tapasz)
Kép
Kép
Nem látom a képeid.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #7117 2016.07.22. 19:59

mindeközben AMD-nél... Méghogy nincs custom kártya... :D
Tekertek majdnem 100Mhz-et, és az árán is 260-ra. Igyviszontmár a tökömnek kell ez? Ennyié kapsz picit többet az 1060tól, na mindegy...
Avatar
Moby

Hozzászólás #7118 2016.07.22. 20:05

Mekee írta:mindeközben AMD-nél... Méghogy nincs custom kártya... :D
Tekertek majdnem 100Mhz-et, és az árán is 260-ra. Igyviszontmár a tökömnek kell ez? Ennyié kapsz picit többet az 1060tól, na mindegy...

Tehát akkor most bejelentették harmadszor is. Éljen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7119 2016.07.22. 20:27

SlickAdam írta:offisül rivjuban nem volt ilyen gaz (vagy csak csaloka igy). nem fake a kep? (szerk.: latom mar, ugyanaz, csak mas a tapasz)
Kép
Kép

Bazzeg most olvasom, hogy mán ott is lűnek :ijedt: "Szerencsére" nem nálatok, de na. Vigyázz a seggedre! Meg mindenki. Lassan nem kell vga sem egy kis harciréthez, kurvaéletbemár.
Avatar
insp

Hozzászólás #7120 2016.07.22. 20:38

DanielT írta:Na, csak összehekkelték a gépet. :D

Kép

Most tervezi az SLI-t, de megnézném az arcát, amikor meglátja, hogy jön a Titan X és a gépe instant egy elavult szar lett. :idiota:


Jon?

Itt van, hajokurttel! :banplz:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7121 2016.07.22. 21:35

:email:
Moby írta:Asus ne vegyetek. Az egész hűtése egy kókány vicc, az ára ismeretében méginkább. Valami a tervezéskor kurvára el lett baszva, vagy nem is erre tervezték.
Kép
Nem az első ilyen botrányos megoldás, már a 970-nél is az volt, hogy a DirectCU annyira volt direkt, hogy a heatpipeok fele ért a GPU-hoz...
Avatar
Moby

Hozzászólás #7122 2016.07.23. 08:28

Dark Rock a házban.
Kép
Nagyon lassan jönnek a piros kábelharisnyák kínából :(


/amúgy ha valaki hűtőt venne, hardveraprón hirdetnek egy alig használt dark rock pro3-at tizenhatezerért!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #7123 2016.07.23. 08:53

Moby írta:Dark Rock a házban.
Kép
Nagyon lassan jönnek a piros kábelharisnyák kínából :(
/amúgy ha valaki hűtőt venne, hardveraprón hirdetnek egy alig használt dark rock pro3-at tizenhatezerért!
Hőfokban mennyit javult a CM-hez képest?
Mondanám, hogy érdekel a nyilván alacsonyabb hangja, de így is a házam lapátkereke és a hdd-k simán túlcsattogják a sokéves gyári cm ventillátort.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7124 2016.07.23. 09:00

Moby írta:Dark Rock a házban.
Kép
Nagyon lassan jönnek a piros kábelharisnyák kínából :(


/amúgy ha valaki hűtőt venne, hardveraprón hirdetnek egy alig használt dark rock pro3-at tizenhatezerért!
Piszok jól néz ki! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7125 2016.07.23. 09:02

DanielT írta:Sima vagy a Pro lakik a házadban? Teaser kép jöhetne!
Valami azt súgja nem látszik nálad a kép :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7126 2016.07.23. 10:34

Moby írta:Dark Rock a házban.
Kép
Nagyon lassan jönnek a piros kábelharisnyák kínából :(


/amúgy ha valaki hűtőt venne, hardveraprón hirdetnek egy alig használt dark rock pro3-at tizenhatezerért!


tenyleg baromi jol nez ki. :eljen:

---------------------------------------------------

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7127 2016.07.23. 11:17

Moby írta:Valami azt súgja nem látszik nálad a kép :D
Ja... aztán bejött, ezért átszerkesztettem, de a te válaszodat meg nem láttam.

Köszönöm szépen KIBASZOTT TELENOR! LTE területen vagyok és az edge sebesség is alig működik. :boxer: :boxer: :boxer:
Avatar
Moby

Hozzászólás #7128 2016.07.23. 12:25

benőmenő írta:Hőfokban mennyit javult a CM-hez képest?
Mondanám, hogy érdekel a nyilván alacsonyabb hangja, de így is a házam lapátkereke és a hdd-k simán túlcsattogják a sokéves gyári cm ventillátort.
Semmit. Pont ugyanaz. Szvsz nálam is a sapka a szűk keresztmetszet.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #7129 2016.07.23. 12:34

Moby írta:Dark Rock a házban.
Kép
Nagyon lassan jönnek a piros kábelharisnyák kínából :(


/amúgy ha valaki hűtőt venne, hardveraprón hirdetnek egy alig használt dark rock pro3-at tizenhatezerért!
Frankó! Néztem énis ilyen kábelharisnyát, de ezt a csatikon át lehet bújtatni? Tágul annyit?
Avatar
Moby

Hozzászólás #7130 2016.07.23. 12:49

Mekee írta:Frankó! Néztem énis ilyen kábelharisnyát, de ezt a csatikon át lehet bújtatni? Tágul annyit?

Egyesével lesz harisnyázva, nem az egész köteg. Valami ilyesmi, csak teli pirosban, piros fésűkkel
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #7131 2016.07.23. 13:50

Moby írta:Egyesével lesz harisnyázva, nem az egész köteg. Valami ilyesmi, csak teli pirosban, piros fésűkkel
Kép
:eljen: Énis valahogy igy gondoltam, csak az alaplapi meg proci csatit raknám egybe. VGA-hoz pedíg nemtudom, nem szivesen vágnám a kábelt, mert nemtudom vissza lehet e rakni ha kiszedem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7132 2016.07.23. 14:12

Mekee írta::eljen: Énis valahogy igy gondoltam, csak az alaplapi meg proci csatit raknám egybe. VGA-hoz pedíg nemtudom, nem szivesen vágnám a kábelt, mert nemtudom vissza lehet e rakni ha kiszedem.
VÁGNI??? :ijedt: Egyet itt biztos nem szabad: vágni:) Kiszeded egyesével, visszarakod. Ha rengeteg időd van be lehet zsugorcsövezni egyesével, az a legprofibb. Nekem ennyi időm nincs. Így is elég macera lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #7133 2016.07.23. 15:45

Moby írta:Kiszeded egyesével, visszarakod.
A poklok poklát fogod átélni. :D Lehet, hogy Arty-nak ingyen lesz 1070-ese, csak jó időben kell az ablakod alá állnia. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #7134 2016.07.23. 17:41

DanielT írta:A poklok poklát fogod átélni. :D Lehet, hogy Arty-nak ingyen lesz 1070-ese, csak jó időben kell az ablakod alá állnia. :)

Csináltam már ilyet.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #7135 2016.07.23. 19:33

DanielT írta:A poklok poklát fogod átélni. :D Lehet, hogy Arty-nak ingyen lesz 1070-ese, csak jó időben kell az ablakod alá állnia. :)
Én is szivesen elbibelődök ilyennel, sőt szeretem épitgetni-szépitgetni, csak azt nem tudtam hogy ki lehet szedni egyesével ugy hogy visszarakhato legyen
Amugy van a merlinnél, rendeltem is kétfélét, feketében meg kékben
Avatar
Moby

Hozzászólás #7136 2016.07.23. 19:51

Mekee írta:Én is szivesen elbibelődök ilyennel, sőt szeretem épitgetni-szépitgetni, csak azt nem tudtam hogy ki lehet szedni egyesével ugy hogy visszarakhato legyen
Amugy van a merlinnél, rendeltem is kétfélét, feketében meg kékben
Végtelenül egyszerű. Lehet kapni ilyen kis kiszedőalkalmatosságot, egyszer én is vettem, de hulla felesleges, sosem használtam. Egy kisebb laposfejű csavarhúzóval pont annyi kiszedni (kb 2-3 sec). Visszarakni meg annyi, hogy a két kis lapot visszahajlítod, és visszadugod a helyére. Bonyolultabb volt leírni ezt a két mondatot, mint megcsinálni.
Avatar
arty

Hozzászólás #7137 2016.07.23. 20:44

DanielT írta:És még egy!

Ráadásul az évszakváltás is ötletesen megvalósítottnak tűnik.

Kickstarter kampány folyamatban

Kép

phpBB [media]
erpégé elemek :( :(
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #7138 2016.07.23. 21:22

Moby írta:Dark Rock a házban.
Kép
Nagyon lassan jönnek a piros kábelharisnyák kínából :(


/amúgy ha valaki hűtőt venne, hardveraprón hirdetnek egy alig használt dark rock pro3-at tizenhatezerért!

Felső ventit rakd át inkább előre intake-nek. Ott már elég fasza a flow, felesleges ragozni. Ahogy látom elöl meg szűrő, jöhet be a fincsi "hideg" levegő.
Avatar
Moby

Hozzászólás #7139 2016.07.23. 21:36

TasManXT írta:Felső ventit rakd át inkább előre intake-nek. Ott már elég fasza a flow, felesleges ragozni. Ahogy látom elöl meg szűrő, jöhet be a fincsi "hideg" levegő.

Mindenképp ott jön be, mert csak ott tud. Nincs máshol nyitva. Viszont ha a prociventi nem teker eléggé, akkor ott pang a tetejében a meleg levegő. Már 5v-on átszellőzteti a kettő fent az egész házat.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #7140 2016.07.23. 21:56

Moby írta:Mindenképp ott jön be, mert csak ott tud. Nincs máshol nyitva. Viszont ha a prociventi nem teker eléggé, akkor ott pang a tetejében a meleg levegő. Már 5v-on átszellőzteti a kettő fent az egész házat.


tenyleg Moby! ez a Dark Rock 3 ugye 160mm magas? ugy lam ez az S340-es is akkorat tud befogani (illetve 161mm-t, enyim 160mm pontosan). nagyon ki van centizve (=mm-ezve :)) vagy raszamolnak valamennyit?
gondolkodok, hogy meg lecserelem a C14S-es Noctua-t a klasszik D14-esre (az is pont 160mm), csak az az igazi, nem a topblow. meg olcsobb is lenne par ojroval.

Vissza: “Leáldozott.hu”