A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65381 2021.11.06. 17:39

Itt ki milyen wireless fulest hasznal?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65382 2021.11.06. 17:59

Micsu írta:Itt ki milyen wireless fulest hasznal?
Bedugom a Cloud II-t a Series-kontrollerbe, és máris semi-wireless.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65383 2021.11.06. 18:24

Micsu írta:Itt ki milyen wireless fulest hasznal?
Mihez?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65384 2021.11.06. 18:57

Ps5hoz, nem nekem kene, egyik cimbinek vennenk kozosen ajandekot.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65385 2021.11.06. 19:02

Zóanagyvarázsló írta:Abból nem vagyok nem naprakész, hogyan állnak, nekem még a várhatónál elöbb szállítottak, az OLED elött megjött.
Én követem, szóval #65372-es kommentet ezért írtam. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #65386 2021.11.06. 19:15

Botond írta:Na eljött a nap amit "vártam"!
Cégnél van ilyen sharepoint alapú időnyilvántartós gigamega terjedelmes tábla, amibe idáig be lehetett simán ctrl+c meg ctrl+v-zni az excelben három pillanat alatt összeállított értékeket, nem kellett a felületen szopórollerezni fél napot. Edge van gyárilag, ment simán. De már a céges környezetbe is odaért a chrome alapú, gecijó edge böngésző, és a sima copypaste nem működik. Van chrome is, nyilván abban sem. Szerencsére fent van gyárilag vmi antik internet explorer, azzal megy faszán továbbra is.
Kurvaanyád gugli és chrome! :banplz:
jajaja, az MS volt az isten, hogy a sörpointos felületet IE-re szabta, aztán most visszanyalt a fagyika.... oboázz emesbérenc, oboázz!!!!!! :D (de tényleg, ennél kívánni se tudnék többet az elvakult emesbuzeránsoknak, akik annó is a chromra ugattak, mert igy-ugy szopás volt rajta minden ms app webes inkarnációja, de most.... MOST én röhögök!!!!!!!!!!!! :violent: :mf2: )
Avatar
arty

Hozzászólás #65387 2021.11.06. 19:28

Moby írta:Ebben a játékban egyetlen bit sincs, ami random lenne. Minden verseny tervezett, minden pálya tervezett. És van egy óriási, mesterien tervezett térkép, ami két verseny között teljesen más játéktípusok helyszíne.
Viszont 10 óra után a konfetti 1%-át sem érintetted. Tippre.


.
.
.


Mit nyertem? :D

Egy "mai" horizonban olyan szinten nem érezni, hogy csinálsz valamit, hogy nekem attól is elvette a kedvem, hogy utánaolvassak: hogy kell ezt (fh4) "végigjátszani", hogy lepörögjön a credits és NEXT :( Ennyire az ubifosdögémek sem reménytelenek, szerintem. 1-2 óta csak megszokásból játszom és az OCD-m erőlteti, hogy jöjjön végre a credits.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65388 2021.11.06. 19:30

Micsu írta:Ps5hoz, nem nekem kene, egyik cimbinek vennenk kozosen ajandekot.
Vegyetek neki Pulse 3D-t. Az is egy kalap szar (mint a többi), de ahhoz(és csak ahhoz) legalább van EQ a PS5-ön, be tudja magának állítani.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65389 2021.11.06. 19:33

arty írta:Viszont 10 óra után a konfetti 1%-át sem érintetted. Tippre.


.
.
.


Mit nyertem? :D

Egy "mai" horizonban olyan szinten nem érezni, hogy csinálsz valamit, hogy nekem attól is elvette a kedvem, hogy utánaolvassak: hogy kell ezt (fh4) "végigjátszani", hogy lepörögjön a credits és NEXT :( Ennyire az ubifosdögémek sem reménytelenek, szerintem. 1-2 óta csak megszokásból játszom és az OCD-m erőlteti, hogy jöjjön végre a credits.
Érzésre olyan 30-40 óra alatt szerintem össze lehet szedni mindent. A konfetti negyede kb fel van szippantva (250 táblából valami 90 van meg, a csűrleletek 80%-a, és a versenyek kb negyede).
Avatar
Moby

Hozzászólás #65390 2021.11.06. 19:35

Az mindenesetre elég kemény, hogy közel egymillióan nyomják, és ezek csak a prémiumosok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2021.11.06. 19:39-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65391 2021.11.06. 19:39

A 40 óra nem igazán a konfettin fog múlni, hanem ezeken. Mert ezekkel még nem tudom mi lesz. És ilyenből van ettől hajmeresztőbb is. LOL
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #65392 2021.11.06. 19:58

Moby írta:A 40 óra nem igazán a konfettin fog múlni, hanem ezeken. Mert ezekkel még nem tudom mi lesz. És ilyenből van ettől hajmeresztőbb is. LOL
Fast&Furious6-7-8ban ennél komolyabb dolgokat is megoldottak a srácok a Tsaláddal! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65393 2021.11.06. 20:02

Moby írta:Vegyetek neki Pulse 3D-t. Az is egy kalap szar (mint a többi), de ahhoz(és csak ahhoz) legalább van EQ a PS5-ön, be tudja magának állítani.
Ennel valami komolyabb? Vagy a ps5 csak only sony cuccal megy?

Most a dune fel film fanyalgok nem lattak a focimnel hogy part1 vagy ez a korai relaseknel nem igy volt?
Avatar
insp

Hozzászólás #65394 2021.11.06. 20:26

Micsu írta:Ps5hoz, nem nekem kene, egyik cimbinek vennenk kozosen ajandekot.


Sony WH-1000XM3

25-30 órát simán elmegy egy töltéssel.
Semleges, de erőteljes, részletes.
Noise cancelling kiváló.
Zenére nem ezt használom, de még arra is alkalmas.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65395 2021.11.06. 20:27

Kurvajó, leszedtem én is a warez Forzát és a tévén nem engedi kirakni teljes képernyőre. Ahogy rányomok, egyből visszarakja monitorra. :D Hogy mennyire hiányzott nekem ez a pécégány 1+ év után...

Ja és természetesen: "Nem észlelhető HDR képernyő." Hát persze, hogy nem. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #65396 2021.11.06. 20:30

Micsu írta:Ennel valami komolyabb? Vagy a ps5 csak only sony cuccal megy?

Most a dune fel film fanyalgok nem lattak a focimnel hogy part1 vagy ez a korai relaseknel nem igy volt?
Nem, de nem sok opciótok van. Még az arctisnak van a 7-ese, meg talán az Astro A20.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65397 2021.11.06. 20:33

insp írta:Sony WH-1000XM3

25-30 órát simán elmegy egy töltéssel.
Semleges, de erőteljes, részletes.
Noise cancelling kiváló.
Zenére nem ezt használom, de még arra is alkalmas.
Azt PS5-höz wireless hogy használod?
Avatar
Botond

Hozzászólás #65398 2021.11.06. 20:52

DanielT írta:Kurvajó, leszedtem én is a warez Forzát és a tévén nem engedi kirakni teljes képernyőre. Ahogy rányomok, egyből visszarakja monitorra. :D Hogy mennyire hiányzott nekem ez a pécégány 1+ év után...

Ja és természetesen: "Nem észlelhető HDR képernyő." Hát persze, hogy nem. :wilting:
Nekem win10en annyi volt a pro trükk, hogy fogtam oszt kihúztam a vga-ból a dp kábelt a picsába, miután rá volt kötve a tv és le volt rá duplikálva a kép vagy ki volt rá terjesztve, oszt csá. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65399 2021.11.06. 21:15

Botond írta:Nekem win10en annyi volt a pro trükk, hogy fogtam oszt kihúztam a vga-ból a dp kábelt a picsába, miután rá volt kötve a tv és le volt rá duplikálva a kép vagy ki volt rá terjesztve, oszt csá. :banplz:
Megtettem az előbb. A tv-n EGY frém per seccel ment utána a játék, de még a töltőképernyők is. Visszadugtam a monitort, nem kapott képet. Restartoltam a gépet, SEMMIN nem volt kép. Lehúztam a tévét, megint "restart" (hard gombbal kinyomás mert nincs kép), megint SEMMIN nincs kép. Remek. Kihúztam a TÁPOT a gépből és csak a monitor be, így most lett kép.

Én állat emiatt a casual bazári szutyok miatt szopatom magam... :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65400 2021.11.06. 21:24

arty írta:Viszont 10 óra után a konfetti 1%-át sem érintetted. Tippre.


.
.
.


Mit nyertem? :D

Egy "mai" horizonban olyan szinten nem érezni, hogy csinálsz valamit, hogy nekem attól is elvette a kedvem, hogy utánaolvassak: hogy kell ezt (fh4) "végigjátszani", hogy lepörögjön a credits és NEXT :( Ennyire az ubifosdögémek sem reménytelenek, szerintem. 1-2 óta csak megszokásból játszom és az OCD-m erőlteti, hogy jöjjön végre a credits.
A 4-ben megnyertem az alapjáték és az elsö kieg összes versenyét, a legtöbbet sokszor, mégsem láttam stáblistát. Jó, vannak sztoriküldetések, de azok is szaporodnak, és pont a fesztiválhoz nincs közük. És még mindig szívböl gyülölök driftelni.
Avatar
insp

Hozzászólás #65401 2021.11.06. 21:34

Moby írta:Azt PS5-höz wireless hogy használod?


PS5 nincs a háznál (egyelőre).
Az erősítőhöz vagy a TV-hez csatlakozom BT-n keresztül. Bekapcs után kb annyi idő a csatlakozás, mintha kocsiban kapcsolódna a telefon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65402 2021.11.06. 21:38

insp írta:PS5 nincs a háznál (egyelőre).
Az erősítőhöz vagy a TV-hez csatlakozom BT-n keresztül. Bekapcs után kb annyi idő a csatlakozás, mintha kocsiban kapcsolódna a telefon.
PS5-höz viszont BT-n nem fogod tudni használni, max vezetéken. Micsunak meg ez volna érdekes.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65403 2021.11.06. 21:39

Moby írta:A 40 óra nem igazán a konfettin fog múlni, hanem ezeken. Mert ezekkel még nem tudom mi lesz. És ilyenből van ettől hajmeresztőbb is. LOL
Kép
Ja tényleg, akkor fel is veszlek MS-havernak, oszt hétfőtől megpróbálhatom döntögetni az idejeidet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65404 2021.11.06. 21:41

Moby írta:PS5-höz viszont BT-n nem fogod tudni használni, max vezetéken. Micsunak meg ez volna érdekes.
Vegulis kontrollerben a vezetek se nagy baj ugy is a kezben van :)
Avatar
insp

Hozzászólás #65405 2021.11.06. 21:46

Moby írta:PS5-höz viszont BT-n nem fogod tudni használni, max vezetéken. Micsunak meg ez volna érdekes.


De TV-hez csatlakozik gondolom a PS5?
Avatar
Botond

Hozzászólás #65406 2021.11.06. 21:55

DanielT írta:Megtettem az előbb. A tv-n EGY frém per seccel ment utána a játék, de még a töltőképernyők is. Visszadugtam a monitort, nem kapott képet. Restartoltam a gépet, SEMMIN nem volt kép. Lehúztam a tévét, megint "restart" (hard gombbal kinyomás mert nincs kép), megint SEMMIN nincs kép. Remek. Kihúztam a TÁPOT a gépből és csak a monitor be, így most lett kép.

Én állat emiatt a casual bazári szutyok miatt szopatom magam... :wilting: :wilting: :wilting:
Boot, kép duplikálás, monitor lehúzás és úgy indítod? Nekem úgy eddig ment az a 3-4 játék amit pcről tv-n akartam játszani, pl FH4.
A végén meg quit, shutdown, hdmi ki, dp vissza és bootolás megint és minden ok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65407 2021.11.06. 21:57

insp írta:De TV-hez csatlakozik gondolom a PS5?
Az úgy játékra nem használható, moslék a lag. Az oledek ki is veszik ilyenkor magukat game módból, de úgy is retek a latency.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65408 2021.11.06. 21:59

Micsu írta:Vegulis kontrollerben a vezetek se nagy baj ugy is a kezben van :)
Akkor meg venni kell egy normális vezetékest. Abból van csilliómillió.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65409 2021.11.06. 22:02

Moby írta:Tegnap óta 10 órám ment bele az FH5-be, és nem lehet elég szuperlatívuszokban írni erről a játékról. Mintha minden nagynevű múltbéli arcade autósjáték egy-egy lépcsőfok lett volna azon az úton, ami végül kitermelte ezt a szériát, és annyira a világ tetejére ért ez az FH5, hogy innen talán már nincs is hova menni. Gyönyörű, és elképesztően hangulatos versenyek voltak a Driveclubban például(vagy akár a nagy elődök, a motorlolok), és bizonyos szempontból a versenyeket nézve az többet tudott ennél, de a teljes képet nézve a komplett driveclub ennek a játéknak kb az 5%-a, vagy annyi sem. Ez a játék gyönyörű, monumentális, és az élő, lélegző, szinte arculcsapó bizonyítéka annak, hogy az arcade nem jelent súlytalanságot, nem jelent sekélyességet, nem jelent komolytalanságot, az nem egy degradáló jelző, még ha a fél világ mára ekként is használja. Kb olyan az egész, mintha 4 játékot gyúrnék össze tartalomban, grafikában, lehetőségekben. Megállok egy random partmenti faluban, és lehetne akármelyik Farcry helyszíne. Simán. Nagyon sokat tudott ebből már a 4 is, valamivel kevesebbet a 3 is, de itt annyira egésszé áll össze minden, és mexikó annyira tökéletes helyszín a változatosságával, hogy nemigaz. Jópár rohadtjó játékkal játszottam még ebben a szar 2021-ben is, szerintem többel, mint 2020-ban, de én 10 óra után simán odaadom ennek az év játéka címet, mert ebben olyan rettenetes mennyiségű munka és akarat van, ami ezekben a remaszterekkel kitömött, koviddal szétbaszott években olyan szinten parancsol tiszteletet, ami előtt le kell borulnia, és meg kell hajolnia mindenkinek. Leginkább a sonynak, mert ha már a tiszteletreméltó productionvalue az isten, akkor legalább ezt a szintet meg kéne ütni, és hát ez nekik 2021-ben marhára nem sikerült. 2022-ben érdemes lenne nekilendülni végre, az alibizés helyett.
Nem tudom mit szívtál, de ennek a játéknak semmi érdeme nincs a grafikán kívül. Ez egy hitvány, bazári, proli szar ahogy az előző részek is. Olyan súlytalan unalmas foslé, hogy lépcsőfoknak nevezni korábbi arcade játékokat efelé a szenny felé az maga a sértés! Konkrétan FELHÁBORÍTÓ gyalázat. Ez pontosan olyan magasra emelő lépcsőfok, mint egy forró tehéntrágya.

Mostanra teljesen kihalt az arcade autós műfaj, ez pedig a megcsúfolása, a sírjukon való táncolás.

Minden ami a kommentedben le van írva, annak az ellenkezőjének egymilliószorosát mondanám minimum. Állati nagy mázli, hogy volt belőle warez, mert erre a 300 Ft-ot sajnáltam volna.

Grafika 10/10

Minden más 0/100000000 :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65410 2021.11.06. 22:07

Botond írta:Boot, kép duplikálás, monitor lehúzás és úgy indítod? Nekem úgy eddig ment az a 3-4 játék amit pcről tv-n akartam játszani, pl FH4.
A végén meg quit, shutdown, hdmi ki, dp vissza és bootolás megint és minden ok.
Nálam nem volt ilyen gond az FH4-gyel, de tény, hogy nálam uigyanaz volt a két kijelző felbontása, és mindkettő HDMI-n keresztül csatlakozott. Amikor a felbontásban van eltérés, akkor már jönnek a finomságok. Konkrétan hónapok óta lehúztam az összes PC-mről az összes monitort miattuk.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65411 2021.11.06. 22:09

DanielT írta:Nem tudom mit szívtál, de ennek a játéknak semmi érdeme nincs a grafikán kívül. Ez egy hitvány, bazári, proli szar ahogy az előző részek is. Olyan súlytalan unalmas foslé, hogy lépcsőfoknak nevezni korábbi arcade játékokat efelé a szenny felé az maga a sértés! Konkrétan FELHÁBORÍTÓ gyalázat. Ez pontosan olyan magasra emelő lépcsőfok, mint egy forró tehéntrágya.

Mostanra teljesen kihalt az arcade autós műfaj, ez pedig a megcsúfolása, a sírjukon való táncolás.

Minden ami a kommentedben le van írva, annak az ellenkezőjének egymilliószorosát mondanám minimum. Állati nagy mázli, hogy volt belőle warez, mert erre a 300 Ft-ot sajnáltam volna.

Grafika 10/10

Minden más 0/100000000 :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele:
Ahogy monxtam korábban, ez nem egy Rage2 :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #65412 2021.11.06. 22:20

Zóanagyvarázsló írta:Nálam nem volt ilyen gond az FH4-gyel, de tény, hogy nálam uigyanaz volt a két kijelző felbontása, és mindkettő HDMI-n keresztül csatlakozott. Amikor a felbontásban van eltérés, akkor már jönnek a finomságok. Konkrétan hónapok óta lehúztam az összes PC-mről az összes monitort miattuk.
Engem ez a 4K monitor szórakoztat azzal, hogy teljesen random, hogy éppen bekapcsolja-e a rádugott eszköz, vagy sem. Ha még csak az XBOX-al csinálná, arra meg is rántanám a vállam, végeredményben nem monitorra van kitalálva (hozzáteszem a régi filléres szar fullhd monitort mindig bekapcsolta az XBOX is). De a notival is ezt csinálja. Szóval nyomkodom a gombot az alján, százezerér.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65413 2021.11.06. 22:36

Moby írta:Engem ez a 4K monitor szórakoztat azzal, hogy teljesen random, hogy éppen bekapcsolja-e a rádugott eszköz, vagy sem. Ha még csak az XBOX-al csinálná, arra meg is rántanám a vállam, végeredményben nem monitorra van kitalálva (hozzáteszem a régi filléres szar fullhd monitort mindig bekapcsolta az XBOX is). De a notival is ezt csinálja. Szóval nyomkodom a gombot az alján, százezerér.
A CX-et se kapcsolja be az XSX vagy a PC, nyomkodhatom a távirányítót. Bár ez még eddig nem zavart.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65414 2021.11.06. 22:59

Anno a Dunebe a játékok miatt szerettem bele, utána néztem meg a Lynch féle filmet ami gagyisága ellenére tetszett mert volt hangulata.
Ez az új Dune is hozza a kötelezőt, az én általam várt hangulat nem mindig volt meg, a sok filler dolog helyett erőltethették volna jobban a Harkonnen bárót, vagy esetleg mutathatták volna a császárt.
Hans Zimmer már megint nagyot ment a zenével, a castingal se voltam teljesen megelégedve de összességében tetszett, első résznek prima volt.

Tudom hogy sokan a Dune2őt tolták, de én nagyon szerettem a natur Dune "kalandjátékot" is, lement anno párszor a cds verzió.
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65415 2021.11.06. 23:17

Micsu írta:Tudom hogy sokan a Dune2őt tolták,
A 2őt? Azt csak te :fogmosas:
Castle82

Hozzászólás #65416 2021.11.06. 23:32

DanielT írta:Nem tudom mit szívtál, de ennek a játéknak semmi érdeme nincs a grafikán kívül. Ez egy hitvány, bazári, proli szar ahogy az előző részek is. Olyan súlytalan unalmas foslé, hogy lépcsőfoknak nevezni korábbi arcade játékokat efelé a szenny felé az maga a sértés! Konkrétan FELHÁBORÍTÓ gyalázat. Ez pontosan olyan magasra emelő lépcsőfok, mint egy forró tehéntrágya.

Mostanra teljesen kihalt az arcade autós műfaj, ez pedig a megcsúfolása, a sírjukon való táncolás.

Minden ami a kommentedben le van írva, annak az ellenkezőjének egymilliószorosát mondanám minimum. Állati nagy mázli, hogy volt belőle warez, mert erre a 300 Ft-ot sajnáltam volna.

Grafika 10/10

Minden más 0/100000000 :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele:



Ha meg Sony ex lenne fényesre nyalnád és 11/11 arcade termék lenne minden téren. :ravasz1: :ravasz1: :ravasz1:

Forza Horizon széria mostanra annyira kinőtte magát hogy gyakorlatilag a legjobb arcade openworld cucc a piacon, a fesztiválozó tinitakony körítést leszámítva baszottjó cucc. Ráadásul arcade-nak is a komolyabb vonalat képviseli, ahol a segítségek kikapcsolásával még a vezetési élmény is korrekt. A fesztiválozós baromságok, néhány scriptelt hype verseny és búzamezőn történő repesztés miatt utálni....Te tudod, de a lényegen -a sikerén, pontozásán elismertségén- nem változtat hogy te utálod. Nincs még egy olyan autós arcade/félarcade cucc ami ilyen összetett és tartalmas minőségi élményt tud nyújtani - nem csak látványban.
De legalább szopsz a pc-s warez verzióval és előkerült a pc kókány téma, közben az eredeti esetében rányomtam hogy install felment és probléma mentesen fut pc-n.:)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65417 2021.11.06. 23:44

Tenyleg javult a bala fizikaja? :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #65418 2021.11.07. 00:33

Micsu írta:Tenyleg javult a bala fizikaja? :nyes:
Nincs benne :szomoru1: Ezek a mehikánók nem ösmerik a lucernát, vagy mijafasz? :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #65419 2021.11.07. 07:14

Zóanagyvarázsló írta:A 2őt? Azt csak te :fogmosas:
Na, azért egy 4-5 végigjátszást beleraktam anno én is. Mindegyik ház egyszer, meg egy-két duplázás. :) Utána megvolt Düne2000 verzióban is, abba ugyanez belement.
Az első az annyira nem adta, azt “csak” kétszer pörgettem végig.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65420 2021.11.07. 07:19

Zóanagyvarázsló írta:Nálam nem volt ilyen gond az FH4-gyel, de tény, hogy nálam uigyanaz volt a két kijelző felbontása, és mindkettő HDMI-n keresztül csatlakozott. Amikor a felbontásban van eltérés, akkor már jönnek a finomságok. Konkrétan hónapok óta lehúztam az összes PC-mről az összes monitort miattuk.
A felbontás ugyanaz volt, nálam annyi volt a gond, hogy a monitor 60 hertz, a tv gémmódban 59hertz, és kiterjesztve vagy duplikálva is vsyncelve 30ra syncelte a tv 59ét, mert 60ra nem tudta, hát lehúztam a monitort, egyből 60 lett a tv-n is (kiírva és szemmel láthatóan is, de az 59, merhát a hertz).
Az ilyen monitoron indítja, de tv-n akarom nézni dologra találták ki, hogy altenter, ablak áthúz, altenter megint, ha kiterjesztett, de mondom én duplikáltam, és nem kellett húzni akkor semmit, csak a monitort le.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65421 2021.11.07. 07:34

Moby írta:A mezítlábasról meg kb annyi, hogy ebben a kontrollerben több fejlesztés van, mint az elmúlt 20 év összes kontrollerében :D Az más kérdés, hogy nem igazán használják ki a játékok, de ez már kevéssé a kontroller hibája. Driftelni meg mind driftel, mivel ugyanaz a gyártó ugyanaz a szar potija van minden kontrollerben a piacon.
A mezítlábast arra értettem, hogy ez az alap kontroller amit a géphez csomagolnak. Nem az elitprődölux.
Avatar
Botond

Hozzászólás #65422 2021.11.07. 09:16

Moby írta:Nincs benne :szomoru1: Ezek a mehikánók nem ösmerik a lucernát, vagy mijafasz? :idiota:
2016os vagy újabb lg tv-khez most 3 hónap Apple tv+ előfizetés jár, de csak új előfizetőknek, szóval új accot kell hozzá csinálni.
/szerk: nov15től
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65423 2021.11.07. 09:27

Castle82 írta:Ha meg Sony ex lenne fényesre nyalnád és 11/11 arcade termék lenne minden téren. :ravasz1: :ravasz1: :ravasz1:

Forza Horizon széria mostanra annyira kinőtte magát hogy gyakorlatilag a legjobb arcade openworld cucc a piacon, a fesztiválozó tinitakony körítést leszámítva baszottjó cucc. Ráadásul arcade-nak is a komolyabb vonalat képviseli, ahol a segítségek kikapcsolásával még a vezetési élmény is korrekt. A fesztiválozós baromságok, néhány scriptelt hype verseny és búzamezőn történő repesztés miatt utálni....Te tudod, de a lényegen -a sikerén, pontozásán elismertségén- nem változtat hogy te utálod. Nincs még egy olyan autós arcade/félarcade cucc ami ilyen összetett és tartalmas minőségi élményt tud nyújtani - nem csak látványban.
De legalább szopsz a pc-s warez verzióval és előkerült a pc kókány téma, közben az eredeti esetében rányomtam hogy install felment és probléma mentesen fut pc-n.:)
Egyszerűen nem értem, hogy lehet elviselni ezt az időrabló patkány formulát. Lement az intró, majd megjelent 2 bullshit kamu szar "feladat" "verseny" nevezzük akárhogy az alibi semmit. Se az idő nem számított, se a teljesítmény, mindenképpen nyerésre volt ítélve. Szarrátörve vittem a "forgatásra" a miliárdos Bugattit, 3 perc határidő helyett 1+ perc alatt és kihíján leszopott a játék mekkora király vagyok... Szánalmas.

Megcsináltam valami másik hasonlóan agyhalott, nongém, nóskill időrabló FOTÓZÁST, ahova persze el kellett menni. Kattant a fotó, hú, mekkora király vagyok.

Ezt követően felfingottak 15 konfettit a térképre, hogy akkor NA LEHET MENNI A BÁNYÁBA! Odamentem a legközelebbihez, valami sebessérekordot kell dönteni. Ok, elsőre nem sikerült és nem restart van, hanem vissza kell menni, kellő nekifutással és újra végigcsapatni. CSODÁS.

Aztán még elmentem egy közelebbi VERSENYHEZ, ahol tök mindegy milyen autót választottam, olyanokat tettek ellenfélnek. Lenyomtam, de majd elaludtam a bullshit "pályán" amit a térképre firkált fel valami gyakornok.

És akkor mehettem volna a következő konfettiig, hogy megint elkezdjek valami alibi szutyok melót. :eljen: :eljen: :eljen:

Közben a menüben a legalja mobiljátékokat megszégyenítő körítéssel ment a FÉLKARÚ RABLÓ, hogy milyen bónuszt pörgetek ki. Ez ám a balansz! Ez ám a progress!

Grafika jó, fizika csak 5x szarabb mint a Moby által említett Driveclub, de még így is elviselhető jóindulattal. A többi meg egy FOS.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65424 2021.11.07. 09:57

JA! A nulla pontos értékelésemhez hozzáad 10-et, hogy MŰVÉGTAGOT lehet választani a karakterkreáláskor. Frizura, hajszín, MŰVÉGTAG. Ezek az opciók. Ja és a hangja a karakternek. Mert ugye a nőnek is lehet férfi hangja.

Meg van mentve a világ!!!
Avatar
Moby

Hozzászólás #65425 2021.11.07. 10:09

DanielT írta:Egyszerűen nem értem, hogy lehet elviselni ezt az időrabló patkány formulát. Lement az intró, majd megjelent 2 bullshit kamu szar "feladat" "verseny" nevezzük akárhogy az alibi semmit. Se az idő nem számított, se a teljesítmény, mindenképpen nyerésre volt ítélve. Szarrátörve vittem a "forgatásra" a miliárdos Bugattit, 3 perc határidő helyett 1+ perc alatt és kihíján leszopott a játék mekkora király vagyok... Szánalmas.

Megcsináltam valami másik hasonlóan agyhalott, nongém, nóskill időrabló FOTÓZÁST, ahova persze el kellett menni. Kattant a fotó, hú, mekkora király vagyok.

Ezt követően felfingottak 15 konfettit a térképre, hogy akkor NA LEHET MENNI A BÁNYÁBA! Odamentem a legközelebbihez, valami sebessérekordot kell dönteni. Ok, elsőre nem sikerült és nem restart van, hanem vissza kell menni, kellő nekifutással és újra végigcsapatni. CSODÁS.

Aztán még elmentem egy közelebbi VERSENYHEZ, ahol tök mindegy milyen autót választottam, olyanokat tettek ellenfélnek. Lenyomtam, de majd elaludtam a bullshit "pályán" amit a térképre firkált fel valami gyakornok.

És akkor mehettem volna a következő konfettiig, hogy megint elkezdjek valami alibi szutyok melót. :eljen: :eljen: :eljen:

Közben a menüben a legalja mobiljátékokat megszégyenítő körítéssel ment a FÉLKARÚ RABLÓ, hogy milyen bónuszt pörgetek ki. Ez ám a balansz! Ez ám a progress!

Grafika jó, fizika csak 5x szarabb mint a Moby által említett Driveclub, de még így is elviselhető jóindulattal. A többi meg egy FOS.
Te, ha nem foscsulahüylérebutított ultraesay fokozatban nyomnád, akkor kb a szarodba paszíroz a gép a nongame, nóskill izéd helyett, de mindegy, inkább ne is piszkáld, mert ha valamit utálni akarsz akkor sikerülni fog, pláne, ha ilyen belecsulázok az egész közepébe módon csinálod. És utálni akarod, mert az MS-é. Ami nem baj, csak hát így aztán felesleges értetlenkedni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65426 2021.11.07. 10:17

Moby írta:Te, ha nem foscsulahüylérebutított ultraesay fokozatban nyomnád, akkor kb a szarodba paszíroz a gép a nongame, nóskill izéd helyett, de mindegy, inkább ne is piszkáld, mert ha valamit utálni akarsz akkor sikerülni fog, pláne, ha ilyen belecsulázok az egész közepébe módon csinálod. És utálni akarod, mert az MS-é. Ami nem baj, csak hát így aztán felesleges értetlenkedni.
Az időrabló alibi genny formuláról mesélj, ne az ultra easy fokozatról amit azonnal kikapcsoltam és simulation kormányzás, nincs vezető vonal és társai. Teljesen beleőrültél a grafikába és a műfelszopásba, hogy nem csak a trofi csilingel, de azért is bónuszt ad ez a szutyok ha lemész a fűre. Okádok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65427 2021.11.07. 10:28

DanielT írta:Az időrabló alibi genny formuláról mesélj, ne az ultra easy fokozatról amit azonnal kikapcsoltam és simulation kormányzás, nincs vezető vonal és társai. Teljesen beleőrültél a grafikába és a műfelszopásba, hogy nem csak a trofi csilingel, de azért is bónuszt ad ez a szutyok ha lemész a fűre. Okádok.
Pont neked kéne meséljek ezekről a formulákról ilyen FC5 felszopások után? Mi újat tudnék mondani, azon kívül, hogy a játék gecire szórakoztató? Beleőrültem a grafikába? Az egyetlen komolyabb bajom a grafikával van. Nincs semmilyen műfelszopás. 3 nap alatt 20 órát toltam bele. Kikúrt módon élvezem, és kikúrt módon jó játéknak tartom. Nem kerestem benne mit tudnák utálni, és magától ilyet nem tolt a pofámba. Te meg azt kaptad, ami kértél tőle. Ez van. Legalább én nem irigylem tőled :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65428 2021.11.07. 10:37

Moby írta:Pont neked kéne meséljek ezekről a formulákról ilyen FC5 felszopások után? Mi újat tudnék mondani, azon kívül, hogy a játék gecire szórakoztató? Beleőrültem a grafikába? Az egyetlen komolyabb bajom a grafikával van. Nincs semmilyen műfelszopás. 3 nap alatt 20 órát toltam bele. Kikúrt módon élvezem, és kikúrt módon jó játéknak tartom. Nem kerestem benne mit tudnák utálni, és magától ilyet nem tolt a pofámba. Te meg azt kaptad, ami kértél tőle. Ez van. Legalább én nem irigylem tőled :D
Le tudnám -e írni, hogy időrabló alibi genny, ha nem az? Ha nem kellene teljesen feleslegesen órákig menni a versenyekre? A 20 órádból mennyi lehetett az ilyen agyhalott üresjárat? Le tudnám -e írni, hogy a körítés egy infantilis 13 éves fasztandfúriusz rajongó amcsi gyerek nedves álma, ha nem lenne az? A mobiljátékos bónusz sorsolás nincs benne? Uttttyanmár kérem.

És ezt a SZART kapjuk egy PGR5, Driveclub 2 helyett, vagy lényegében bármi értelmes valódi arcade cucc helyett, ami tiszteli a játékos idejét és nem egy filler takony. O-KÁ-DOK.
Avatar
deep

Hozzászólás #65429 2021.11.07. 11:29

DanielT írta:Az időrabló alibi genny formuláról mesélj, ne az ultra easy fokozatról amit azonnal kikapcsoltam és simulation kormányzás, nincs vezető vonal és társai. Teljesen beleőrültél a grafikába és a műfelszopásba, hogy nem csak a trofi csilingel, de azért is bónuszt ad ez a szutyok ha lemész a fűre. Okádok.
Nekem egy nagy problémám van a játékkal, de az dealbreaker. Nincs tétje semminek. Amikor elkezdek egy versenyt, felkínál vagy egy tucat autót, amiket tudtommal nem vettem meg, nem nyertem meg, de ki tudom választani. Az eventek millió számra vannak a mapon, ha nem nyerek, leszarom, mert van még 20 nyitva. Folyamatosan ÖNTI rám a játék a jutalmat. Mindenért. Mondjuk ezt a folyamatos őrület kiírást legalább ki lehet kapcsolni, így végre hagyja a játék hogy élvezzem a látványt és ne ugrasszon a pofámba valami kiírást egyfolytában. Szóval a probléma az, hogy a játék nem motivál, de úgy egyáltalán semmire. A versenyen a kihívást tök jól belőttem, nehéz nyerni, csak épp nincs értelme, semmilyen élményt nem generál bennem egy győzelem.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #65430 2021.11.07. 11:31

Moby írta:Pont neked kéne meséljek ezekről a formulákról ilyen FC5 felszopások után? Mi újat tudnék mondani, azon kívül, hogy a játék gecire szórakoztató? Beleőrültem a grafikába? Az egyetlen komolyabb bajom a grafikával van. Nincs semmilyen műfelszopás. 3 nap alatt 20 órát toltam bele. Kikúrt módon élvezem, és kikúrt módon jó játéknak tartom. Nem kerestem benne mit tudnák utálni, és magától ilyet nem tolt a pofámba. Te meg azt kaptad, ami kértél tőle. Ez van. Legalább én nem irigylem tőled :D
Én még egy percet sem játszottam vele, de az biztos, hogy ez a játék a grafikán kívül SEMMIVEL sem több mint a forza horizon 4. Csak arra van kihegyezve a kontent, hogy időt bassz el, de nincs benne semmiféle kihívás. Az ugratásos bohóckodásokat inkább hagyjuk. Egy random driveclub event nagyobb kihívás, mint ebben a játékban bármi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65431 2021.11.07. 11:40

TasManXT írta:Én még egy percet sem játszottam vele, de...
Mindeképpen írjatok még rólan nekem, hogy milyen :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65432 2021.11.07. 11:49

deep írta:Nekem egy nagy problémám van a játékkal, de az dealbreaker. Nincs tétje semminek. Amikor elkezdek egy versenyt, felkínál vagy egy tucat autót, amiket tudtommal nem vettem meg, nem nyertem meg, de ki tudom választani. Az eventek millió számra vannak a mapon, ha nem nyerek, leszarom, mert van még 20 nyitva. Folyamatosan ÖNTI rám a játék a jutalmat. Mindenért. Mondjuk ezt a folyamatos őrület kiírást legalább ki lehet kapcsolni, így végre hagyja a játék hogy élvezzem a látványt és ne ugrasszon a pofámba valami kiírást egyfolytában. Szóval a probléma az, hogy a játék nem motivál, de úgy egyáltalán semmire. A versenyen a kihívást tök jól belőttem, nehéz nyerni, csak épp nincs értelme, semmilyen élményt nem generál bennem egy győzelem.
Egy súlytalan BAZÁRI FOS.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #65433 2021.11.07. 12:05

Én közben kiplatináztam az Astrot mégis.
IMG_20211107_120445.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #65434 2021.11.07. 12:51

deep írta:Amikor elkezdek egy versenyt, felkínál vagy egy tucat autót, amiket tudtommal nem vettem meg, nem nyertem meg, de ki tudom választani.
Versenyt olyan autóval tudsz menni, ami megvan. Eventeknél kínál csak fel olyan autót, ami az eventhez kell, ha nincs olyanod, de ilyenkor ki is írja, hogy az autó nem lesz a tied, csak kölcsönbe kapod. Ez az önti rád a jutalmat ez mondjuk eléggé látszólagos, mert 20 óra után van kb 40 autóm, az istentudja hány százból, amit meg lehet szerezni.

/és ebből 5 a prméium üdvözlőcsomag része volt, 8 meg már szintén a prémium carpassból jött.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65435 2021.11.07. 12:54

Moby írta:Versenyt olyan autóval tudsz menni, ami megvan. Eventeknél kínál csak fel olyan autót, ami az eventhez kell, ha nincs olyanod, de ilyenkor ki is írja, hogy az autó nem lesz a tied, csak kölcsönbe kapod. Ez az önti rád a jutalmat ez mondjuk eléggé látszólagos, mert 20 óra után van kb 40 autóm, az istentudja hány százból, amit meg lehet szerezni.
Mondjad szépen utánam: BA-ZÁ-RI F-O-S! :mf2:

Egyébként Deep azért kapott egy csomó autót a semmiből, mert a warezban a fullos bazári fos pakkot töltötte le a bónusz szutykokkal.
Castle82

Hozzászólás #65436 2021.11.07. 13:24

Mondjuk részemről ott elvesztetted az összes hiteledet a témában hogy szerinted a Driveclub fizikája akár csak egy fikarcnyival is jobb a Forza Horizonénál nemhogy 5x. :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65437 2021.11.07. 13:31

Castle82 írta:Mondjuk részemről ott elvesztetted az összes hiteledet a témában hogy szerinted a Driveclub fizikája akár csak egy fikarcnyival is jobb a Forza Horizonénál nemhogy 5x. :taps:
:szomoru1:
Avatar
deep

Hozzászólás #65438 2021.11.07. 14:14

Castle82 írta:Mondjuk részemről ott elvesztetted az összes hiteledet a témában hogy szerinted a Driveclub fizikája akár csak egy fikarcnyival is jobb a Forza Horizonénál nemhogy 5x. :taps:

Szerintem 6.496x jobb.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #65439 2021.11.07. 14:39

Castle82 írta:Mondjuk részemről ott elvesztetted az összes hiteledet a témában hogy szerinted a Driveclub fizikája akár csak egy fikarcnyival is jobb a Forza Horizonénál nemhogy 5x. :taps:
Mérföldekkel jobb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65440 2021.11.07. 14:40

TasManXT írta:Mérföldekkel jobb.
A MotorStorméhoz hogy aránylik? Ha már a súlytalan ótvar fizikáról beszélünk, abban nagy klasszikus volt az Evolution is. Az Apocalypse köpedelem karrierjéről nem is beszélve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65441 2021.11.07. 15:10

Zóanagyvarázsló írta:A MotorStorméhoz hogy aránylik? Ha már a súlytalan ótvar fizikáról beszélünk, abban nagy klasszikus volt az Evolution is. Az Apocalypse köpedelem karrierjéről nem is beszélve.
A Motorstomban összeszorított farpofával nyomtam minden kanyart és 0.0 sec volt üresjárat a versenyek között. A Horizon mellé ilyen korcs open genny NFS-eket lehet konkurenciának állítani.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65442 2021.11.07. 15:30

DanielT írta:A Motorstomban összeszorított farpofával nyomtam minden kanyart és 0.0 sec volt üresjárat a versenyek között. A Horizon mellé ilyen korcs open genny NFS-eket lehet konkurenciának állítani.
Nálam ugye csak az Apocalypse ment végig, de az súlytalan gagyi volt. Oké, a versenyek egymás után jöttek, persze eldöntve helyettem, hogy milyen járművel legyek és hányadik helyről, és SOSEM választhattam kocsit/motort (nem kategóriát, úgy egyáltalán semmit).

De az az igazság, hogy most már a Wreckfest és a remasterelt (MUHAHA!) NFSHP se tud elkapni. Biztos az FH4 tette túl magasra lécet :idiota:

Az egyébként teljesen jogos, hogy az FH körítése atombroáf, a félkaró rablózásnak legfeljebb opcionálisnak lenne szabad lennie (engem még az is zavar, sőt zavart sok éve is, hogy az NFSHP túl hosszan mutogatta volna a megnyert kocsikat, de ez...), és az open world miatt tényleg túl sok kattintás kell mindenhez fast travellel is. Túlélhető, ha toleránsabban áll hozzá az ember, de sok a sallang. Az tök jó, hogy van egy komplett világ, melyben lehet vezetgetni, de azért lássuk be, ezt nemcsak a TDU, de a GTA is megcsinálta párszor, így nem mindenkinek tud lenni odacseszés egy FH4-5-ben. Mármint nyilván lehet szeretni, más szint, csak más, ha már rommá open worldözte magát az ember az elmúlt huszonévben, mintha nagy találmány. PLáne, ha már beleszaladt a játékba 300 óra, és kezd teherré válni. Ugratásoknál egy idő után simán ment a rewind már, ha elcsesztem, nem azért, hogy cheateljek, de visszamenni A-ba már sok tud lenni, ha leugrattál a hegytetőről.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65443 2021.11.07. 15:34

Nem veletlen motorlol az :fogmosas:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #65444 2021.11.07. 15:36

Gta5 155 millio eladott peldany :wow1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #65445 2021.11.07. 16:49

DanielT írta:Mondjad szépen utánam: BA-ZÁ-RI F-O-S! :mf2:

Egyébként Deep azért kapott egy csomó autót a semmiből, mert a warezban a fullos bazári fos pakkot töltötte le a bónusz szutykokkal.
Az nem attól olyan, mer minden benne van, hanem attól, hogy warezverza. Én megvettem hozzá mindent, amit meglehetett, de ettől meg nem nyílt fel minden, amit nem nyertem meg. Felhörögtétek tüdőből a turhát warezverzával, foshardverrel, ultraeasyvel, mindennel ahogy kell, aztán fogtatok egy szívószálat, és belekóstoltatok, majd hisztiztek, hogy nem finom :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65446 2021.11.07. 17:13

Moby írta:Az nem attól olyan, mer minden benne van, hanem attól, hogy warezverza. Én megvettem hozzá mindent, amit meglehetett, de ettől meg nem nyílt fel minden, amit nem nyertem meg. Felhörögtétek tüdőből a turhát warezverzával, foshardverrel, ultraeasyvel, mindennel ahogy kell, aztán fogtatok egy szívószálat, és belekóstoltatok, majd hisztiztek, hogy nem finom :idiota:
"The Forza Horizon 5 Car Pass will instantly add eight new cars to your garage " Ne a warezt hibáztasd mert hómlessz proli editionnal nyomulsz.. És nem a wareztől lesz fos, hanem a fostól. :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #65447 2021.11.07. 17:18

DanielT írta:"The Forza Horizon 5 Car Pass will instantly add eight new cars to your garage " Ne a warezt hibáztasd mert hómlessz proli editionnal nyomulsz.. És nem a wareztől lesz fos, hanem a fostól. :nezze:
Nyolc kocsi az semmi, kategóriából több van. Ez nem Test Drive 1. Egyébként a korábbi részek miatt nem járnak kocsik?
Avatar
Moby

Hozzászólás #65448 2021.11.07. 17:30

DanielT írta:"The Forza Horizon 5 Car Pass will instantly add eight new cars to your garage " Ne a warezt hibáztasd mert hómlessz proli editionnal nyomulsz.. És nem a wareztől lesz fos, hanem a fostól. :nezze:
LOL. Idéznék magamtól a #65434-ből:
"Ez az önti rád a jutalmat ez mondjuk eléggé látszólagos, mert 20 óra után van kb 40 autóm, az istentudja hány százból, amit meg lehet szerezni /és ebből 5 a prméium üdvözlőcsomag része volt, 8 meg már szintén a prémium carpassból jött."
Jó étvágyat a turhaszürcsöléshez! De aztán csak semmi fintorgás! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #65449 2021.11.07. 17:32

Zóanagyvarázsló írta:Nyolc kocsi az semmi, kategóriából több van. Ez nem Test Drive 1. Egyébként a korábbi részek miatt nem járnak kocsik?
Én nem mondom, hogy valami, csak azt, hogy honnan jöttek a kocsik Deepnek amit nem tudott.
Avatar
Moby

Hozzászólás #65450 2021.11.07. 17:32

Zóanagyvarázsló írta:Nyolc kocsi az semmi, kategóriából több van. Ez nem Test Drive 1. Egyébként a korábbi részek miatt nem járnak kocsik?
De igen(nem csak a korábbi FH-kért, hanem a korábbi Forza részekért is), azokat ki is hagytam a számításból, mert az vagy jár, vagy nem.

Vissza: “Leáldozott.hu”