A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #62091 2021.06.02. 19:55

Na, lement a days gone. Kurvajó/10. Szerintem még visszakanyarodok hozzá néha.
Elindítottam a controlt, mint a következő jelölt. 15 percig bírtam, lesz ez jobb?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62092 2021.06.02. 19:58

arty írta::eljen:

DT: az gyönyörű :D régi kecód még szárad? ha 1-2-3 nap alatt meg is oldódik, áram nélkül nincs élet, szal nem irigyellek!
VISZONT... gondolom ezt most mobilról írod... remélem maxra van töltve... de akkor is spórolj vele!! :D

amúgy a két goty remek meg minden, de... a maradék 11 hónapot mivel töltse el egy ps-fan? :P
A régi kecóm HOLNAP KEZDIK ÚJRAFESTENI HARMADSZOR. A harmadik csapat. Nem figyeltél eddig. :nezze:

Ezt kaptam készként vasárnap, hogy majd ha megszárad nem lesz foltos:

Spoiler
Kép


Most itt ülök épp a mocsokban és valóban a telefon töltődését várom, illetve az alvás időt. Aztán átmegyek amoda fejlámpával. :wilting:

Délután a kocsiban próbáltam ügyet intézni mert ugye ott tudtam tölteni.

KURVAJÓ.


A PS tulajok az exkluzívok letolása után nyomják az összes többi multiplatform gémet.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #62093 2021.06.02. 20:02

DanielT írta:Meanwhile Ganépassz nélkül:
Currently, the 2 most awarded games of 2020 are PlayStation Studios games :
1️⃣ The Last of Us part 2 (305 GOTY)
2️⃣ Ghost of Tsushima (65 GOTY)
Mondjuk ez csak azt mutatja, hogy a félkegyelműek nem találtak ki a Fortress of Doom-ból és lepontozták a valódi 2020 GOTY-t. :nezze:
A festés meg: no comment. Ehhez tehetség kell, mert egy sima fehér falfestést még mi se tudtunk elcseszni a srácokkal. :bdead:
Avatar
arty

Hozzászólás #62094 2021.06.02. 20:15

DanielT írta:A régi kecóm HOLNAP KEZDIK ÚJRAFESTENI HARMADSZOR. A harmadik csapat. Nem figyeltél eddig. :nezze:
Ezt kaptam készként vasárnap, hogy majd ha megszárad nem lesz foltos:
Most itt ülök épp a mocsokban és valóban a telefon töltődését várom, illetve az alvás időt. Aztán átmegyek amoda fejlámpával. :wilting:
Délután a kocsiban próbáltam ügyet intézni mert ugye ott tudtam tölteni.
KURVAJÓ.
A PS tulajok az exkluzívok letolása után nyomják az összes többi multiplatform gémet.
Azt hittem TÚLZOL :D Hogy van egy kis javítanivaló és ma azt a pár foltot meg is csinálják és már szárad....

Hátöö... ez ugy néz ki, mint amikor az 5 éves festésre csak alul, ahol koszos, ott megyek rá az új festéssel.
És azok ott MIK, azok a huplik??? (amúgy kiadásra nem lett volna elég jó az ELSŐ banda eredménye? ennél gondolom még akkor is jobban nézett ki :D )

PSFANOK: Tehát a 28 ezer forintos exkluk után még a harmadvonalas multikért is FIZETNIÜK kell?! :O :O :O
és ezt a gépet el lehet adni?! :fogmosas:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62095 2021.06.02. 20:32

arty írta:Azt hittem TÚLZOL :D Hogy van egy kis javítanivaló és ma azt a pár foltot meg is csinálják és már szárad....

Hátöö... ez ugy néz ki, mint amikor az 5 éves festésre csak alul, ahol koszos, ott megyek rá az új festéssel.
És azok ott MIK, azok a huplik??? (amúgy kiadásra nem lett volna elég jó az ELSŐ banda eredménye? ennél gondolom még akkor is jobban nézett ki :D )
A huplik azok úgy lettek. HUPP, kész. Már lekaparva, glettelve az új banda által. Meglássuk. Az egész lakást, minden falat és plafont újracsinálnak, most már nem kell magyaráznom miért. :wilting:

Ha így megy tovább, akkor tényleg a ganépassz alamizsna lesz az egyedüli alternatívám amit finanszírozni tudok... :falbav:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #62096 2021.06.02. 20:44

DanielT írta:Újabb apró epizód az életemből a szopórolleren:

Kikapcsolták az áramot az új kecóban. Elfelejtettem megkötni az elmű szerződést és se a szolgáltató, se a kibaszott projektcég nem figyelmeztetett egyetlen egyszer sem.

Pénteken délelőtt van időpontom ügyfélszolgálati irodában és utána 8 napon belül valamikor visszakapcsolják.

Kellemes lesz megszervezni a következő 10 napomat. :eljen:
Reméljük a fagyasztód nem volt tele.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62097 2021.06.02. 20:50

TasManXT írta:Reméljük a fagyasztód nem volt tele.
De, csak szerencsére emitt működik a hűtő és át tudtam pakolni. Cserébe ugye nincs mostantól "otthon" kajám. Ez olyan durva kibaszás, hogy szerintem ebben a formában törvénytelennek kéne lennie. Elvették a lakásom, a munkahelyem, a kajám. Mit csinálnék most ha lenne egy pudvás kölköm és nem lenne hova mennem? Agyrém az egész.
Avatar
Necro

Hozzászólás #62098 2021.06.02. 21:02

Lehet én extrém jó arcokkal vagyok körülvéve, de amikor fél évvel festés után az egyik sarokban a hálózás körül végigrepedt a festék (télen csinálta, kurvára nem akart az a rész megszáradni) jött a festő és ingyen kijavította.

Ahogy a laminált padlómat (feketén, meló előtt ofc) lerakó diegos eladó is simán kijött fél évvel később amikor mondtam hogy izé van egy kis tágulás, mondjuk ő kért egy ezrest a benzinre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62099 2021.06.02. 21:06

Necro írta:Lehet én extrém jó arcokkal vagyok körülvéve, de amikor fél évvel festés után az egyik sarokban a hálózás körül végigrepedt a festék (télen csinálta, kurvára nem akart az a rész megszáradni) jött a festő és ingyen kijavította.

Ahogy a laminált padlómat (feketén, meló előtt ofc) lerakó diegos eladó is simán kijött fél évvel később amikor mondtam hogy izé van egy kis tágulás, mondjuk ő kért egy ezrest a benzinre.
A második festő ismerős ajánlása volt, nem feszíthettem keresztre. Felajánlotta egyébként, hogy majd jövő héten beszéljünk mikor tud eljönni KORRIGÁLNI. Ezt a trágyát, amit full újra kell csinálni. Inkább elengedtem, továbblépek.

A harmadik csapatot ma reggel találtam a festékboltban... épp néztem hogy milyen hengert vegyek (mert a mostaniakkal nem ment nekem se) amikor megláttam a mókusokat szintén ott válogatni. Na mondom maguk jönnek hozzám festeni, induljunk. Fel se fogták mi történik, de nem is az volt a cél. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62100 2021.06.02. 22:08

DanielT írta:De, csak szerencsére emitt működik a hűtő és át tudtam pakolni. Cserébe ugye nincs mostantól "otthon" kajám. Ez olyan durva kibaszás, hogy szerintem ebben a formában törvénytelennek kéne lennie. Elvették a lakásom, a munkahelyem, a kajám. Mit csinálnék most ha lenne egy pudvás kölköm és nem lenne hova mennem? Agyrém az egész.
Nézd a dolog jó oldalát. Lassan olyan szar nálad lakni, hogy az egereid maguktól elköltöznek onnan! :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #62101 2021.06.02. 22:33

DanielT írta:A huplik azok úgy lettek. HUPP, kész. Már lekaparva, glettelve az új banda által. Meglássuk. Az egész lakást, minden falat és plafont újracsinálnak, most már nem kell magyaráznom miért. :wilting:

Ha így megy tovább, akkor tényleg a ganépassz alamizsna lesz az egyedüli alternatívám amit finanszírozni tudok... :falbav:
Nálam elalhatsz a game-roomban, ha nem bánod, hogy trinitronok bámulnak rád :) Akár egy akár több napot, viccnélkül. Már cserélődött a kanapé is egy sokkal jobbra! (annyi, hogy a festés itt is szörnyű... 5 éve volt utoljára, olcsón, ismerős a szomszédból... közben van ugye két kölköm is... szal az OCD-d nem itt kezeled ki! ;) )

Vagy ha csak innen melóznál, az is oké, már csak egyedül nyomom a HO-t (és beleőrülök!).
Még iróasztalt és ÁRAMOT is tudok adni, 16:00-ig pedig csend van!!!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62102 2021.06.02. 22:55

En egy aggregatort tudok felajanlani :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62103 2021.06.03. 06:49

Moby: A kikapcsolási értesítés valószínűleg az egereknek ment, mert napok óta nincs kapás se kint, se bent...

Arty: Köszi a felajánlást, de egyelőre kitaláltam egy 3 helyszínes kombinációt. Egy év után pl bemegyek az irodába nap közben! Juhhé.

Micsu: Szintén köszi, nagyon hasznos lenne itt az erkélyen. :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #62104 2021.06.03. 08:14

Na, kiugrott....
Spoiler
Meg lehetett volna 65-70 óra alatt is....csak nem lett meg :banplz:

1622699983558.jpg
az első végigjátszás 38 óra volt 38 halállal, a platina meg 93 óra lett 93 halállal.... LOL

e.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62105 2021.06.03. 08:27

eje75 írta:Na, kiugrott....
Spoiler
Meg lehetett volna 65-70 óra alatt is....csak nem lett meg :banplz:

1622699983558.jpg
az első végigjátszás 38 óra volt 38 halállal, a platina meg 93 óra lett 93 halállal.... LOL

e.jpg
Very nojsz! :eljen: De kié lesz a harmadik platina? Azt hiszem akkor tippelek a legbiztosabban, ha Moby -ra teszem a tétet! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #62106 2021.06.03. 08:48

DanielT írta:Újabb apró epizód az életemből a szopórolleren:

Kikapcsolták az áramot az új kecóban. Elfelejtettem megkötni az elmű szerződést és se a szolgáltató, se a kibaszott projektcég nem figyelmeztetett egyetlen egyszer sem.

Pénteken délelőtt van időpontom ügyfélszolgálati irodában és utána 8 napon belül valamikor visszakapcsolják.

Kellemes lesz megszervezni a következő 10 napomat. :eljen:
Ezt én is kipipáltam a bakancslistáról. Mikor huszonéve az első lakásom vettem, aláírtuk az adásvételit a projektcéggel, lebeszéltünk mindent, hogy percre pontosan mikor legyen az átadás, mert költözünk be, vidékről, 130km-ről az nem ilyen majd szépen átpakolgatunk a szomszéd utcából, apránként áthordjuk a cuccot téma, szóval délben átvesszük a kecót, este már ott alszunk. Minden lebeszéltünk három héttel előre, D napon ott van minden és mindenki, oké, kulcs átvétel, utolsó részlet cashkp, és akkor óraátírások. Megyünk végig, kérdem villanyóra? Az nincs. :idiota:
Így nézek a faszkalácsra, hogy ezt az elmúlt három hétben, amikor nyolcszor beszéltünk minden apróságról, akkor nem akarta felhozni?! :banplz:
Szóval faszán beköltöztünk a villany nélküli lakásba. Asszonyt otthagytam a költözésre egyedül, szerencsére haverokkal költöztem, intéztek mindent, nekem irány az elmü. Szerződést kötöttem, jött volna ez a 8 napos szopás, ami neked, de akkor még volt ott ismerős, telefonálgatás, és gigamegacsókos kedvezménnyel 4 nap.
Majd dupláztam, mert azért ezekből lesznek évek során a legjobb sztorik. Vettem ugye még egy új építésű lakást, Hatvanban. Épül a 15 lakásos ház, x év májusára kész, addig úgy laktunk ott, hogy a fenti pesti lakás kiadva, és annyiért béreltünk Hatvanban egy másikat. Májusra kész a saját, akkor aug31-el felmondom az albérletet, és már szept1én az új lakásból mennek oviba/suliba az aprónépek. Na így is lett, az leszámítva, hogy a lakás ugyan elkészült, de a kivitelező vmi anyagi zűrbe került, nem tudta kifizetni az émásznak a közműcsatlakozási díjat, albérlet felmondva, és aug31én beköltöztünk egy olyan lakásba, ahol az építkezési áram volt egy hosszabbítón bevezetve. Vízforralóval melegítettünk vizet a gyerekeknek esti fürdéshez, egy állólámpa volt beledugva, hűtő nyilván nem, stb. És egy hónapig. Szerencsére enyhe szeptember volt, nem kellett fűteni, meg a bejárati ajtót se tudtuk becsukni a bevezetett hosszabbító miatt. Zseniális volt az is. :idiota:
Azóta csak használt lakásokat veszek. :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #62107 2021.06.03. 09:15

De a használt lakásban sem méznyalás az áram kérdés. :idiota:
Szóval vettem ezt a kecót, van hozzá villanyóra, 3 fázisú, 3*16 amperes, ami a mindenre is elég, ha jól van bekötve. Nyilván day1 nem másztam fel, leszerelni az elosztót a lakásban, hogy széttúrjam melyik kábel hova megy, a 3 fázis szépen el van e osztva a lakáson belül, konyha külön ág, fürdő külön ág, nappali külön ág és mindhez még 1-2 háló, étkező, ilyesmi. Szóval maradt az empirikus kitapasztalás, hogy ha megy a gép is, tv is, és a mosógép meg a mosogató gép közül valamelyik akkor oké, de ha rákapcsolom még az éppen addig nem bekapcsolt mosógépet vagy mosogatógépet akkor paff, lebassza a lépcsőházban az órán a biztosítékot. :gonosz1:
De a háromból mindig csak egyet. Na ott lett gyanús, hogy mekkmester és co az előző tulajnak bekötött a lakásba 16 ampert 1x a háromszorból. Kijött sógot megnézni, hogy mi a helyzet, mert neki ez korábban szakmája volt, és valóban. 1x16 amper a lakásban, 1x16 amper a lépcsőház világítás, 1x16 amper meg nem ment sehova. Most már jól van bekötve, ahogy kell, és még a lépcsőház világítást se kellett lekötnöm az órámról, gálánsan állom a háznak továbbra is azt az évi 382 forintot, de bazzeg, hihetetlen mik vannak. A következő próba a vezetékek minősége lesz, jövő héten jön klíma a 3 hálóba plusz a nappaliba, ha 4 klíma se égeti a kábeleket a falból, akkor itt is pipa az áram kérdés. :idiota:
Felkészül szüleim háza, az 31 éve falba rakott alumínium vezetékekkel. :gonosz1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #62108 2021.06.03. 09:17

Greyfox írta:Na, lement a days gone. Kurvajó/10. Szerintem még visszakanyarodok hozzá néha.
Elindítottam a controlt, mint a következő jelölt. 15 percig bírtam, lesz ez jobb?
Sztori az elég katyvasz, de a gunplay nekem bejött, franko ha már megvan sok dolgod, és meg is tanukod használni
Avatar
Moby

Hozzászólás #62109 2021.06.03. 09:18

DanielT írta:Very nojsz! :eljen: De kié lesz a harmadik platina? Azt hiszem akkor tippelek a legbiztosabban, ha Moby -ra teszem a tétet! :idiota:
Kizárt! A napocska keresgélős résznek nekiálltam, négyet meg is találtam, de a havas geci pályán nem találom sehol. Ezt itt, minden tét nélkül néha már élveztem is, de ezt a cypher keresgetős buziságot én nem vagyok hajlandó csinálni. Az már a random randomjának a randomja.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62110 2021.06.03. 09:19

Moby írta:Kizárt! A napocska keresgélős résznek nekiálltam, négyet meg is találtam, de a havas geci pályán nem találom sehol. Ezt itt, minden tét nélkül néha már élveztem is, de ezt a cypher keresgetős buziságot én nem vagyok hajlandó csinálni. Az már a random randomjának a randomja.
Szóval még legalább két hét? Jól értem? :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62111 2021.06.03. 09:26

Botond írta:Szóval még legalább két hét? Jól értem? :idiota:
Világosan leírta, hogy legkésőbb jövő keddre megvan. :nezze: :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #62112 2021.06.03. 09:33

Hol van Frank? Ez a kínzó kérdés maradt bennem a Sleeping dogs 3. végigjátszás után is amúgy.
A linkben youtube videó, ps4 gémpléj, hogy píszí legyek, és az első 30 másodperc érdekes csak a 30 percből, de nekem akartam tovább keresgélni, amiben csak az a 30 sec van.
Avatar
deep

Hozzászólás #62113 2021.06.03. 10:45

Moby írta:Kizárt! A napocska keresgélős résznek nekiálltam, négyet meg is találtam, de a havas geci pályán nem találom sehol. Ezt itt, minden tét nélkül néha már élveztem is, de ezt a cypher keresgetős buziságot én nem vagyok hajlandó csinálni. Az már a random randomjának a randomja.
Ott van az fixen valamelyik út végén a minibossz mögötti szobában.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62114 2021.06.03. 10:52

deep írta:Ott van az fixen valamelyik út végén a minibossz mögötti szobában.
Dejó, én meg mindig a minibossokig mentem el, hogy ok, akkor itt nem volt...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62115 2021.06.03. 13:08

Crucial Ballistix ramrol van tapasztalat?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62116 2021.06.03. 13:31

Micsu írta:Crucial Ballistix ramrol van tapasztalat?
Mi a kérdés? Fogaz -e? Tud -e főzni? Vagy eléggé ramos?

Szerintem a neve alapján ram, szóval ha ramot akarsz venni, elég tuti vételnek ígérkezik. :idiota:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #62117 2021.06.03. 14:51

God of war is elhalasztva...
Lassan lehet is zárni az évet asszem :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62118 2021.06.03. 15:05

Spoiler
Mekee írta:God of war is elhalasztva...
Lassan lehet is zárni az évet asszem :banplz:
Dátuma sem volt, azt meg, hogy "2021" szerintem senki nem vette komolyan.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62119 2021.06.03. 15:21

Moby írta:
Spoiler
Dátuma sem volt, azt meg, hogy "2021" szerintem senki nem vette komolyan.
szuper klassz, hogy 10 évvel a Ps4 világra fosása után még mindig tényező lesz! :eljen:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #62120 2021.06.03. 15:28

DanielT írta:És a nagy chiphiány közben, amikor azt hinné az ember, hogy a kereslet miatt kurvajól megy a gyártóknak és szárnyal a részvény: a lófaszt. Qualcommal, AMD - vel, mindennel szopom a brét.
Szárnyalnak is a cégek, de ez nem feltétlenül függ össze rövid távon a részvény árával. A részvények árát rövid távon a spekulánsok és a robotok mozgatják, hosszú távon korrigál csak az ár a valós értékhez közelítve. Én úgy látom, hogy jelenleg a top500 (főleg a tech cégek) brutálisan túl vannak tőzsdén árazva. Akár 20-25% is lehet a túlárazás, és egy ilyen zuhanás (korrekció) bármikor jöhet is.
5/10+ év távon amúgy ezeknek a tartásával nem fogsz szívni valószínűleg, várhatóan felette lesznek az áruknak még akkor is, ha jön brutál korrekció. Csak akkor van nagyobb kockázat, ha rövid távon kellhet pénzé tenned.
(Én amúgy hosszú távra ebben a túlárazott helyzetben nem veszek semmit, csak kereskedek.)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #62121 2021.06.03. 16:05

Mekee írta:God of war is elhalasztva...
Lassan lehet is zárni az évet asszem :banplz:
Azért még a Haze végigjátszásomat várjuk ki, mielőtt POTY szavazást tartanánk! :idiota:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #62122 2021.06.03. 16:32

DanielT írta:A régi kecóm HOLNAP KEZDIK ÚJRAFESTENI HARMADSZOR. A harmadik csapat. Nem figyeltél eddig. :nezze:

Ezt kaptam készként vasárnap, hogy majd ha megszárad nem lesz foltos:

Spoiler
Kép


Most itt ülök épp a mocsokban és valóban a telefon töltődését várom, illetve az alvás időt. Aztán átmegyek amoda fejlámpával. :wilting:

Délután a kocsiban próbáltam ügyet intézni mert ugye ott tudtam tölteni.

KURVAJÓ.
Durva és nagyon gáz, hogy a párhuzamos, derékszög és sík fogalmak science fictionnek számítanak az építőiparban. De nézzed a jó oldalát, van kettő (előbb-utóbb) szép lakásod, és ez kettővel több, mint sokaknak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62123 2021.06.03. 16:33

Mekee írta:God of war is elhalasztva...
Lassan lehet is zárni az évet asszem :banplz:
Nem gondoltad hogy iden abbol lesz barmi is :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #62124 2021.06.03. 16:47

Én még mindig ezt a Kingdom Come Deliverance-t játszom (lassacskán, rövid etapokban). Még mindig bejön.
Avatar
arty

Hozzászólás #62125 2021.06.03. 16:54

Micsu írta:Nem gondoltad hogy iden abbol lesz barmi is :D
Namajd jamakucsi a GÉTÉVEL odabasz idén! :hehe:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62126 2021.06.03. 17:05

aabyssx írta:Én még mindig ezt a Kingdom Come Deliverance-t játszom (lassacskán, rövid etapokban). Még mindig bejön.
En az rd2vel vagyok igy de par oranal tovabb nem tud behuzni, bezzeg az x4 az igen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62127 2021.06.03. 19:06

arty írta:Namajd jamakucsi a GÉTÉVEL odabasz idén! :hehe:
Elég kemény, hogy 2 teljes generáció alatt nem voltak képesek a színvonalat hozni... :wilting: (PS3 fosfrémes moslékok, PS4 Sport LOL)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62128 2021.06.03. 19:07

DanielT írta:Elég kemény, hogy 2 teljes generáció alatt nem voltak képesek a színvonalat hozni... :wilting: (PS3 fosfrémes moslékok, PS4 Sport LOL)

Fingod sincs a gtrol :idiota: :zavart1: :boxer: :taps: :boxer:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62129 2021.06.03. 19:22

Micsu írta:Fingod sincs a gtrol :idiota: :zavart1: :boxer: :taps: :boxer:
:taps: :idiota:

Bárcsak ne lenne egyébként. :D Inkább festetnék ki negyedszer, csak ne kellett volna végignézni ami a sorozattal történt. :szomoru1: :szomoru1: :szomoru1:

Most is itt ülök a mocsokban egyébként sötétedésig, viszont!!! K-vajó lett. 3 órát melóztak összesen rajta, maszkolással együtt és holnap még jönnek. Na az ő számukat elmentem. :szeret:
Avatar
arty

Hozzászólás #62130 2021.06.03. 19:39

DanielT írta:Elég kemény, hogy 2 teljes generáció alatt nem voltak képesek a színvonalat hozni... :wilting: (PS3 fosfrémes moslékok, PS4 Sport LOL)
GT6 720p-ben nem volt má' annyira gázos azé'. A GTS léte sokkal nagyobb gond... na ott nem bírtam rávenni magam a karrierre, annyira utólagos alibi, még a látszatot se próbálták elkerülni, durcásan csak utólag odahányták, nesztek, szingülpléjer.

Pedig eszméletlen, hogy mennyire jól tud kinézni hdrben, VR-ben, tehát a tech ottvan, csak tartalom helyett ócsó onlineal töltötték fel.
És nem lehet mondani, hogy nagyok az igényeim, én a forza-csekklistákkal is elvagyok :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62131 2021.06.03. 19:51

DanielT írta::taps: :idiota:

Bárcsak ne lenne egyébként. :D Inkább festetnék ki negyedszer, csak ne kellett volna végignézni ami a sorozattal történt. :szomoru1: :szomoru1: :szomoru1:

Most is itt ülök a mocsokban egyébként sötétedésig, viszont!!! K-vajó lett. 3 órát melóztak összesen rajta, maszkolással együtt és holnap még jönnek. Na az ő számukat elmentem. :szeret:
Nah vegre valami jo hir mar csak aram kene :nyes:
Bantod itt szegeny Yamamucsiekat mikor az asztal alatt fejlesztettek a jatekot :circling:
Avatar
Botond

Hozzászólás #62132 2021.06.03. 20:34

arty írta:GT6 720p-ben nem volt má' annyira gázos azé'. A GTS léte sokkal nagyobb gond... na ott nem bírtam rávenni magam a karrierre, annyira utólagos alibi, még a látszatot se próbálták elkerülni, durcásan csak utólag odahányták, nesztek, szingülpléjer.

Pedig eszméletlen, hogy mennyire jól tud kinézni hdrben, VR-ben, tehát a tech ottvan, csak tartalom helyett ócsó onlineal töltötték fel.
És nem lehet mondani, hogy nagyok az igényeim, én a forza-csekklistákkal is elvagyok :D
06.24-én jön az NFS:HP remaster az ea playbe (xboxon és pc-n a GPUba is emiatt), az majd mindenkit kárpótol! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62133 2021.06.03. 21:03

Botond írta:06.24-én jön az NFS:HP remaster az ea playbe (xboxon és pc-n a GPUba is emiatt), az majd mindenkit kárpótol! :banplz:
Jobban szórakoztam vele, mint 2004 óta bármelyik GT-vel... csak hát ez már 11 éve volt... De végre a ganépassnak hála más is játszhat ezzel az eddig elérhetetlen ritkasággal! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #62134 2021.06.03. 21:04

DanielT írta:Jobban szórakoztam vele, mint 2004 óta bármelyik GT-vel... csak hát ez már 11 éve volt... De végre a ganépassnak hála más is játszhat ezzel az eddig elérhetetlen ritkasággal! :eljen:
EA Play van ps5re is, ott is elérhető lesz előfizetéses módszerrel. Akárcsak a BF6. Ami emiatt szintén ganépassban kezdi karrierjét két platformon is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62135 2021.06.03. 21:13

Botond írta:EA Play van ps5re is, ott is elérhető lesz előfizetéses módszerrel. Akárcsak a BF6. Ami emiatt szintén ganépassban kezdi karrierjét két platformon is.
Meglepne az 5 dolcsis konzolos előfizetésben a BF6...

Esetleg pc-n a Pro - ban ami 15 dollár.

Persze nekem eléggé rendben lenne az ötösért!
Avatar
Botond

Hozzászólás #62136 2021.06.03. 21:16

DanielT írta:Meglepne az 5 dolcsis konzolos előfizetésben a BF6...

Esetleg pc-n a Pro - ban ami 15 dollár.

Persze nekem eléggé rendben lenne az ötösért!
Hát már egy hét se és megtudjuk, de mindenhol azt pletyizik, hogy GPUban nyit. Az meg a sima ea play, ami van ps-re is.
Avatar
arty

Hozzászólás #62137 2021.06.03. 21:28

Botond írta:06.24-én jön az NFS:HP remaster az ea playbe (xboxon és pc-n a GPUba is emiatt), az majd mindenkit kárpótol! :banplz:
Belenézek.

Basszus, day1 akartam venni egy dobozost, de nincs benne kormánytámogatás!!! WTF?! A paybacktől ÚJRA bekerült egy nfsbe aminek alapnak kellene lennie, erre jön az új és MEGINT nincs?! :( Nagyon jó kis nfs, szép is, 60frém is, erre tönkrebaszták EZZEL.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #62139 2021.06.03. 21:54

Moby írta:Kép
Az első sor után nem olvastam tovább, a lényeg megvolt. :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62140 2021.06.03. 21:55

Moby írta:Kép
Remek, de engem sokkal jobban érdekelne, hogy milyen fizika fejlődési lehetőséget hagyunk ki a fosgépek miatt. :zavart2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62141 2021.06.03. 23:02

DanielT írta:Nem találom a Crackdown 3, a Recore, a Gears 5, Age of Empires vagy a State of Decay 2 díjait sajnos. Lehet szorosan a 3-4-5-6 helyen vannak. :nezze:
Lehet, hogy azért, mert nem 2020-as játékok, leszámítva az AoE3 ráncfelvarrását. Ori and the Will of the Wisps, a Microsoft Flight Simulator, a Gears Tactics, a Tell Me Why, a MInecraft Dungeons, a Bleeding Edge és a Battletoads viszont igen. Ebből kritikailag az első kettő lett átütőm, engem meg az Ori és a Gears Tactics érdekel komolyan (jobban, mint a Csuzima szellemei, a lasszófasz 2 határeset, a keltett hullámok miatt az érdekel a legjobban, meg mert persze grafbuzulni, de mechanikailag meg nem igazán váltott ki vágyódást). A Tell Me Why-t szerintem megnézem egyszer, hogy mire jutott a transztémával a Dontnod, a Battletoadsot meg talán, a többi kuka. Nem nekem való az MFS, bár nem zárom ki, hogy nem játékként, de érdekességként egyszer GPU-ban megnézem.
Avatar
arty

Hozzászólás #62142 2021.06.04. 08:59

DanielT írta:Remek, de engem sokkal jobban érdekelne, hogy milyen fizika fejlődési lehetőséget hagyunk ki a fosgépek miatt. :zavart2:
ez ugye nem komoly kérdés? CSAK PROVOKÁCIÓ!

phpBB [media]


:nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62143 2021.06.04. 10:17

DanielT írta:Remek, de engem sokkal jobban érdekelne, hogy milyen fizika fejlődési lehetőséget hagyunk ki a fosgépek miatt. :zavart2:
Megneztem rola egy par perces videot de engem meg most is minden frameje taszit.
Avatar
arty

Hozzászólás #62144 2021.06.04. 10:30

berizikózta valaki a 03.21.21-es fw-t az lg cx-re? :D vagy a mégujabb .22-t?
szerintem én leállok a fw frissítésekkel pár hónapra, félek elkurnak vmit..... kicsit win10 feeling.

"How is it possible that my 65 CX got 20% dimmer when OLED brightness is at 100/100 and in your TV you didn't notice any difference? Dolby Vision especially looks like SHIT, its like I am watching with energy saving at medium."
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62145 2021.06.04. 10:39

En, es multkor el is elgondolkodtam hogy nem sotetebb egy kicsit de majd meg megtesztelem mert youtube videonal tapasztaltam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62146 2021.06.04. 11:35

arty írta:berizikózta valaki a 03.21.21-es fw-t az lg cx-re? :D vagy a mégujabb .22-t?
szerintem én leállok a fw frissítésekkel pár hónapra, félek elkurnak vmit..... kicsit win10 feeling.

"How is it possible that my 65 CX got 20% dimmer when OLED brightness is at 100/100 and in your TV you didn't notice any difference? Dolby Vision especially looks like SHIT, its like I am watching with energy saving at medium."
Én a legutóbbira nem nyomtam rá és áram híján nem is fogok egy ideig. De már a kezdetek óta mondtam, hogy a Dolby Vision az nálam lehetne "öld meg a képet" fantázianéven is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #62147 2021.06.04. 14:50

arty írta:berizikózta valaki a 03.21.21-es fw-t az lg cx-re? :D vagy a mégujabb .22-t?
szerintem én leállok a fw frissítésekkel pár hónapra, félek elkurnak vmit..... kicsit win10 feeling.

"How is it possible that my 65 CX got 20% dimmer when OLED brightness is at 100/100 and in your TV you didn't notice any difference? Dolby Vision especially looks like SHIT, its like I am watching with energy saving at medium."
Olcsó tévének fos a képe.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62148 2021.06.04. 14:59

Zóanagyvarázsló írta:Olcsó tévének fos a képe.
Igen, en is mindig a rossz iranyba megyek.
Legkozelebb azt veszem en is mint Botond, csodatv kell nekem is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62149 2021.06.04. 15:17

deep írta:Ott van az fixen valamelyik út végén a minibossz mögötti szobában.
Akkor szemelvény a randomszar randomságából: végigmentem az első úton, 1 minboss, nincs mögötte. 2. út, miniboss, nincs mögötte, 3. út, miniboss, nincs mögötte. WTF?
Végigmentem az egész pályán 5x, benéztem minden kő alá, SEHOL az a szivenbaszott napocska. Oké mondom, benézek a "boss roomba" (ami itt ugye nincs). Volt egy villanykapcsoló, felkapcsoltam, megjelent két lépcső, ott volt a tetején...én meg ott voltam, hogy belebaszom a tévébe a kontrollert. 2 órás run a SEMMIÉRT, az a geci meg ott volt a kezdőhelyen. A nulladik másodpercben fel lehetett volna venni :eljen:
:violent:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #62150 2021.06.04. 15:20

Moby írta:Akkor szemelvény a randomszar randomságából: végigmentem az első úton, 1 minboss, nincs mögötte. 2. út, miniboss, nincs mögötte, 3. út, miniboss, nincs mögötte. WTF?
Végigmentem az egész pályán 5x, benéztem minden kő alá, SEHOL az a szivenbaszott napocska. Oké mondom, benézek a "boss roomba" (ami itt ugye nincs). Volt egy villanykapcsoló, felkapcsoltam, megjelent két lépcső, ott volt a tetején...én meg ott voltam, hogy belebaszom a tévébe a kontrollert. 2 órás run a SEMMIÉRT, az a geci meg ott volt a kezdőhelyen. A nulladik másodpercben fel lehetett volna venni :eljen:
:violent:
Ne hagyd abba bébi! :taps: :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #62151 2021.06.04. 15:29

DanielT írta:Ne hagyd abba bébi! :taps: :taps:
Már csak 1 napocskadarab + 1 bossfight, és jön a true ending. Aztán abbahagyom.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #62152 2021.06.04. 15:37

DanielT írta:Ne hagyd abba bébi! :taps: :taps:
Hamarosan csippan a platina :fogmosas:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #62153 2021.06.04. 15:50

arty írta:berizikózta valaki a 03.21.21-es fw-t az lg cx-re? :D vagy a mégujabb .22-t?
szerintem én leállok a fw frissítésekkel pár hónapra, félek elkurnak vmit..... kicsit win10 feeling.

"How is it possible that my 65 CX got 20% dimmer when OLED brightness is at 100/100 and in your TV you didn't notice any difference? Dolby Vision especially looks like SHIT, its like I am watching with energy saving at medium."

Vagy kikapcsolódott a tonemapping :whatever:
Avatar
Botond

Hozzászólás #62154 2021.06.04. 16:13

Micsu írta:Hamarosan csippan a platina :fogmosas:
#62111 :idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #62155 2021.06.04. 18:39

Moby írta:Már csak 1 napocskadarab + 1 bossfight, és jön a true ending. Aztán abbahagyom.
Ja tényleg, ott is lehet, abban a teremben, bocs :D Plat lesz ez, érzem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #62156 2021.06.04. 22:04

Lepörgött a Lego Karib-tenger kalózai. XSX-en az x360 verzió, a fiammal coopban.
Jópofa lego cucc ez is, ötletesen vannak megoldva a dolgok, hűen követi a filmek cselekményét, kicsit kevesebb poén, mint az Indiana Jones2ben, a hubos is rész is kevésbé ötletes, de végig élveztük és jókat nevettünk azért. Rövidke, vmi 6 óra volt végigpörgetni, szóval a forint/perc mutatója gyenguska, ha vki platinázni akarja, akkor bele lehet szántani még 3-4 órát, de mi nem akartuk.
8/10 azért jár neki, mert a családi-coop élmény továbbra is nagyon adja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #62157 2021.06.04. 22:34

Én meg gondoltam megnézem ezt a Sleeping Dogs-t, de sajnos az XBOX Series S gépem nem képes futtatni, mert az SSD-n lévő 120GB hely nem elegendő a mentés létrehozásához :(
Most három lehetőségem is van: vagy megvárom a kettővel ezutáni generációt, abban talán már 4TB SSD is lesz, az talán elegendő egy mentésfilehoz (ez nem biztos, de tételezzük fel), vagy megveszem PS-re valamikor ilyen párszár forintért. Vagy esetleg hagyom az egészet a gecibe, úgy sem játszanék vele 20 percnél többet.
A harmadik felé húz a szívem. Mindenestre a redmondi szakemberek nagyon hasítanak. A héten már nem is tudom hanyadszor. Van bennük tehetség, na! :eljen:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #62158 2021.06.04. 23:01

Na, megnyílt a shop az evga oldalán a 3080ti-ra lehet notify-t kérni.
A legolcsóbb kártya 622k-ra jön ki. Ha azt nézzük, az itthoni 800 ezres 3080-hoz képest tök jó vétel :taps:
Amúgy a scalpereknél 1 millió a Ti, pedig kriptora lófasz, a 3070-nek a felét tudja hashelni.
Összességében fél év alatt sokkal sokkal rosszabb lett a helyzet, mint volt. Becsülni kell azt a ps5-öt, tényleg kibaszottjó vétel ár érték arányban.
Avatar
Tom

Hozzászólás #62159 2021.06.04. 23:05

Moby írta:Én meg gondoltam megnézem ezt a Sleeping Dogs-t, de sajnos az XBOX Series S gépem nem képes futtatni, mert az SSD-n lévő 120GB hely nem elegendő a mentés létrehozásához :(
Most három lehetőségem is van: vagy megvárom a kettővel ezutáni generációt, abban talán már 4TB SSD is lesz, az talán elegendő egy mentésfilehoz (ez nem biztos, de tételezzük fel), vagy megveszem PS-re valamikor ilyen párszár forintért. Vagy esetleg hagyom az egészet a gecibe, úgy sem játszanék vele 20 percnél többet.
A harmadik felé húz a szívem. Mindenestre a redmondi szakemberek nagyon hasítanak. A héten már nem is tudom hanyadszor. Van bennük tehetség, na! :eljen:

Én anno nagyon bírtam a Sleeping Dogs-ot. Azon kevés open world játékok közé tartozott, ahol szívesen takarítottam a térképet a temérdek mellék izével. Anno érdekesnek hatott a helyszín és, hogy tök jó közelharcot tettek bele, ami a régi Fighting Force-t juttatta eszembe, de úgy összességében egy átlagos játék volt már akkor is, ami mára meglehetősen elavultnak tűnhet.
Avatar
deep

Hozzászólás #62160 2021.06.04. 23:53

Tom írta:Én anno nagyon bírtam a Sleeping Dogs-ot. Azon kevés open world játékok közé tartozott, ahol szívesen takarítottam a térképet a temérdek mellék izével. Anno érdekesnek hatott a helyszín és, hogy tök jó közelharcot tettek bele, ami a régi Fighting Force-t juttatta eszembe, de úgy összességében egy átlagos játék volt már akkor is, ami mára meglehetősen elavultnak tűnhet.
Már akkor gagyi volt az aktuális GTA-hoz képest, le is pattantam emiatt róla fél óra után.

Vissza: “Leáldozott.hu”