A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
neoreg

Hozzászólás #61811 2021.05.28. 10:38

Úgy látom csak én nem estem hanyat az új Horizontól, pedig én kétszer vittem végig az első részt (PS4 majd PC). Olyan hűdenagy változást nem látok a combatban és eleve az volt a leggyengébb része az elsőnek. Vízalatti részeket meg egyszerűen utálom minden játékban, akármilyen jól is néz ki. Remélem a történet azért el fogja vinni a hátán, bár az első részből kiindulva nem lesz nagy meglepetés hogy ki/mi okozza a szuperviharokat meg a piros növényeket.
Avatar
arty

Hozzászólás #61812 2021.05.28. 12:28

DanielT írta:Valóban a tökéletes lezárása annak a folyamatos mélyrepülésnek amit a második rész óta produkált a sorozat! :idiota:

A New Dawn-t elengedtem, olyan komplett volt az FC5 élmény, hogy a DLC-ket se erőltetem valszeg.
Én semmit nem érzékeltem abból a "mélyrepülésből". Az én univerzumomban bár valóban a 2 volt a csúcs és a hármasra kicsit visszaesett a széria, a negyedik ismét a régi fényben tündökölt és nem tudtam volna zárásképpen jobbat elképzelni. Talán csak annyit, hogy NE zárják le és 3 évente jöjjön új rész :) (számomra az openworld felé nyitó spinoff inkább csalódás!)

Röhej, de az ötös "igazi" lezárása a new dawn. Tehát nem is komplett élménnyel távoztál!!! (de).
Valójában totálisan szürreális és indokolatlan az egész "történet", biztos vagyok benne, hogy ez sima dlc-nek indult és csak később kerültek be az "erős nő ikrek" (egyébként ezerszer inkább ők, mint a négyes "senkije"!), ami után meg elhitték, hogy ez így már egy "külön" játék. Most így a state of play után(?) azért gondold át, hogy nem szorulsz-e rá egy újabb bázisfelszabadítósdira, elég sokára jön még az a... bármi! :D

pc-nyali mellett ps5@60fps nem került bejelentésre uc vagy horizon kapcsán?! :(
vagy a sonyvásárló már nem számít? (költői, nyilván nem, hiszen ő már zsákolva...)
Avatar
arty

Hozzászólás #61813 2021.05.28. 13:04

DT, mondtad szóljak ha játszok ps2-n legközelebb (nemtommiér' :idiota: ) - szólok!

Tegnap megjött a kirakós utolsó darabja: egy Ace Combat 5, a legtöbbet méltatott epizód. Lenyomtam 2 küldit, erre volt idő.
Szuper hangulat, CRT-n a grafika szinte már meglepően jó (lapostévén borzalom), a frém meg - amit eddig láttam - selyemfolyamatos :D
Nekem az AC6 volt az első, szerettem nagyon, azóta az Ace Combat 1-el barátkozok, de az nagyon .... öö... hát nem szép.
Vettem hozzá joysticket is, hátha, erről meg kibukott, hogy ps2 cuccokkal minimálisan kompatibilis csak... :(
AC5-el semennyire pl, pedig meg kéne adni a módját........... hamár ennyire véges a jó repcsis kínálat. Persze dualshockal is okés, csak na.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #61814 2021.05.28. 13:12

Jópofa lehet a Horizon izé (majd egyszer 20 EUR-ért). Nekem a távoli, ködös tájak nagyon tetszettek. De ahogy a gameplay jött, nagyon illúzióromboló volt a blurözött, akadozós 30 FPS. Miért nem lehet már ezt elfelejteni?
Avatar
Botond

Hozzászólás #61815 2021.05.28. 13:35

aabyssx írta:Jópofa lehet a Horizon izé (majd egyszer 20 EUR-ért). Nekem a távoli, ködös tájak nagyon tetszettek. De ahogy a gameplay jött, nagyon illúzióromboló volt a blurözött, akadozós 30 FPS. Miért nem lehet már ezt elfelejteni?
Erre van igény, látod. Minek többet, jobbat, ha ennek is örülnek és viszik 30-40ezerért per darab?
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61816 2021.05.28. 13:36

Szép szép ez a hzd2, de unlockolják már az elsőn a frémet, és akkor elkezdhetem nyomni végre. Amúgy arról van hír a másodikban lesz -e 60fps mód, vagy marad a ps6-ra? :confused:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61817 2021.05.28. 13:40

Botond írta:Aki az előzőt végignyomta 28frémmel, mint az állatok, azoknak most is jó lesz így prezentálva, akinek meg nem csak egy platformja van, ahol minden egyes játéknak örülni kell, annyira nincs rá semmi, hanem olyan platformja is van, amire van backlog azért gazdagon ott be lehet majd várni a normál verziót. Hogy GPUban végzi e néhány év múlva azt meglássuk. Ha nem akkor majd gogon lehet megvenni a szuperior verzát 25ért. Nem ezer forint, hanem euró.
"Nincs rá semmi" platformként emlegeti a PS-t elég mókás :D Bár Age of Empires tényleg nincs, se Halo. :confused:

Ratchettel szemben mit teszel ebben a hónapban? Returnal mellet mi volt a múlt hónapban? Ha a semmi itt mondjuk ez. ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61818 2021.05.28. 13:42

arty írta:DT, mondtad szóljak ha játszok ps2-n legközelebb (nemtommiér' :idiota: ) - szólok!

Tegnap megjött a kirakós utolsó darabja: egy Ace Combat 5, a legtöbbet méltatott epizód. Lenyomtam 2 küldit, erre volt idő.
Szuper hangulat, CRT-n a grafika szinte már meglepően jó (lapostévén borzalom), a frém meg - amit eddig láttam - selyemfolyamatos :D
Nekem az AC6 volt az első, szerettem nagyon, azóta az Ace Combat 1-el barátkozok, de az nagyon .... öö... hát nem szép.
Vettem hozzá joysticket is, hátha, erről meg kibukott, hogy ps2 cuccokkal minimálisan kompatibilis csak... :(
AC5-el semennyire pl, pedig meg kéne adni a módját........... hamár ennyire véges a jó repcsis kínálat. Persze dualshockal is okés, csak na.
Lassacskán meg is látogathatnál, már van asztala a Crt-nek. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61819 2021.05.28. 13:43

aabyssx írta:Jópofa lehet a Horizon izé (majd egyszer 20 EUR-ért). Nekem a távoli, ködös tájak nagyon tetszettek. De ahogy a gameplay jött, nagyon illúzióromboló volt a blurözött, akadozós 30 FPS. Miért nem lehet már ezt elfelejteni?
30 frémes a videó, a játékról nem tudjuk mennyi.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61820 2021.05.28. 13:47

Greyfox írta:Szép szép ez a hzd2, de unlockolják már az elsőn a frémet, és akkor elkezdhetem nyomni végre. Amúgy arról van hír a másodikban lesz -e 60fps mód, vagy marad a ps6-ra? :confused:
Természetesen lesz, ez nem kávédaráló.
Avatar
arty

Hozzászólás #61821 2021.05.28. 13:57

Ghosts'n'Goblins PS4/PS5 - FREE (psn+ kell)

ez kell hozzá - Capcom Arcade Stadium - itt az 1943 jár ingyen a pakkban.

Mindkettő jó kis cím, órácskát már bele is tettem, vannak jópofa acsik, csellendzsek, leaderboardok, crt-séder, stb.

phpBB [media]


Xboxon fedeztem fel először, sajna így kifizettem a g'n'g-re az ottani 200ft-ot :( (mondjuk lehet h goldal ingyen lett volna?)
Avatar
arty

Hozzászólás #61822 2021.05.28. 14:04

DanielT írta:Lassacskán meg is látogathatnál, már van asztala a Crt-nek. :nezze:
2 napja lettem legalább egy kicsit "védett", szal igen :) Jövőhéten felhívlak, mer' ez a hét már kuka.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61823 2021.05.28. 14:06

DanielT írta:30 frémes a videó, a játékról nem tudjuk mennyi.
Crossgen szóval meg merem kockáztatni, hogy marad a HZD módi a ps4-re, PS5 meg kap egy natív 4k30 / perfomance dynamic 4k60-at, mint kb eddig minden exkluzívnál volt, nem hiszem hogy most máshogy lenne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61824 2021.05.28. 14:06

TasManXT írta:Crossgen szóval meg merem kockáztatni, hogy marad a HZD módi a ps4-re, PS5 meg kap egy natív 4k30 / perfomance dynamic 4k60-at, mint kb eddig minden exkluzívnál volt, nem hiszem hogy most máshogy lenne.
Ja, én is így gondolom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61825 2021.05.28. 14:07

arty írta:2 napja lettem legalább egy kicsit "védett", szal igen :) Jövőhéten felhívlak, mer' ez a hét már kuka.
Oké, én vasárnap kapom a másodikat.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61826 2021.05.28. 14:39

Én tegnapelőtt kaptam a második Shinopharmot, azóta mintha pontosabban mérne pulzust a Mi Band. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61827 2021.05.28. 14:46

benőmenő írta:Én tegnapelőtt kaptam a második Shinopharmot, azóta mintha pontosabban mérne pulzust a Mi Band. :banplz:
És gondolom jobban kívánod a rizst, plusz orbitálisakat csulázol az utcán! :banplz:

MI Bandhez tedd fel a Mi Bandage appot, email tartalom is olvasható vele az órán és ékezeteket, smileykat is rendbe teszi. A kezelése borzalom, de egy kis Retroarch rutinnal nem lehetetlen kiismerni.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61828 2021.05.28. 15:17

arty írta:Ghosts'n'Goblins PS4/PS5 - FREE (psn+ kell)

ez kell hozzá - Capcom Arcade Stadium - itt az 1943 jár ingyen a pakkban.

Mindkettő jó kis cím, órácskát már bele is tettem, vannak jópofa acsik, csellendzsek, leaderboardok, crt-séder, stb.

[video]

Xboxon fedeztem fel először, sajna így kifizettem a g'n'g-re az ottani 200ft-ot :( (mondjuk lehet h goldal ingyen lett volna?)
Én a teljes pakkot megvettem akcióban, mentek ezek is. De végig csak a Commando.
Avatar
arty

Hozzászólás #61829 2021.05.28. 15:24

Zóanagyvarázsló írta:Én a teljes pakkot megvettem akcióban, mentek ezek is. De végig csak a Commando.
szerintem az az előző genes capcom gyűjtemény lehetett (arcade cabinet), ez most jött ki 3 napja
sajnos brutál az átfedés minden pakkjukkal (amik megvannak), GNG-t is csak azért vettem meg, hogy megnézzem milyen a cucc (nem tudtam h van free játék benne eleve :( )

ez még akcióban is nehezen indokolható vásárlás lenne, kár h nem lehet darabonként venni a játékokat...

---

3 óra múlva Far Cry 6 gameplay leleplezés! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61830 2021.05.28. 15:32

arty írta:3 óra múlva Far Cry 6 gameplay leleplezés! :)
Már láttam reggel kiszivárgott verziót, rendben lesz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61831 2021.05.28. 16:07

arty írta:szerintem az az előző genes capcom gyűjtemény lehetett (arcade cabinet), ez most jött ki 3 napja
sajnos brutál az átfedés minden pakkjukkal (amik megvannak), GNG-t is csak azért vettem meg, hogy megnézzem milyen a cucc (nem tudtam h van free játék benne eleve :( )

ez még akcióban is nehezen indokolható vásárlás lenne, kár h nem lehet darabonként venni a játékokat...

---

3 óra múlva Far Cry 6 gameplay leleplezés! :)
Ja igen, PS3-ról beszélek.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61832 2021.05.28. 16:42

TasManXT írta:Természetesen lesz, ez nem kávédaráló.
:eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61833 2021.05.28. 17:22

Moby élsz?
Avatar
Botond

Hozzászólás #61834 2021.05.28. 19:25

DanielT írta:"Nincs rá semmi" platformként emlegeti a PS-t elég mókás :D Bár Age of Empires tényleg nincs, se Halo. :confused:

Ratchettel szemben mit teszel ebben a hónapban? Returnal mellet mi volt a múlt hónapban? Ha a semmi itt mondjuk ez. ;)
Jó, hogy felhoztad a returnalt, na olyanok hetente jönnek ki tucatszám. Most nem írok listát, de hidd el olyan játék, amibe egy másodpercet nem tettél, és ezen nem is tervezel változtatni, na olyan oszt van dögivel! :gonosz1: Ez ne tartson vissza, ez meg lenne oldva pc-n akár epixtoreban akár bárhol és xsx-en is!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61835 2021.05.28. 19:37

Botond írta:Jó, hogy felhoztad a returnalt, na olyanok hetente jönnek ki tucatszám. Most nem írok listát, de hidd el olyan játék, amibe egy másodpercet nem tettél, és ezen nem is tervezel változtatni, na olyan oszt van dögivel! :gonosz1: Ez ne tartson vissza, ez meg lenne oldva pc-n akár epixtoreban akár bárhol és xsx-en is!
Jobban szeretem kihagyni a metacritic 85 pont feletti exkluzívokat. Emiatt sajnos az Xbox platform lassan 10 éve nem alternatíva. :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61836 2021.05.28. 19:56

DanielT írta:Moby élsz?
Ja. Lassan talán gép előtt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61837 2021.05.28. 19:59

Moby írta:Ja. Lassan talán gép előtt.
:eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #61838 2021.05.28. 21:48

Moby írta:Ja. Lassan talán gép előtt.
Keringéstámogató, vagy lélegeztető előtt?
Avatar
eje75

Hozzászólás #61839 2021.05.28. 22:07

DanielT írta:Már láttam reggel kiszivárgott verziót, rendben lesz.
Rendben?? Biztos ugyanazt a gamét néztük? Én azt hittem az a rivális stúdió kamu videója, hogy lejárassa az Ubi-t... nekem a röhejesen gagyi szó jutott eszembe, amikor végignéztem... biztos megint velem van baj... :wilting:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #61840 2021.05.28. 22:18

eje75 írta:Keringéstámogató, vagy lélegeztető előtt?
LOL
Viszont ami gigajóság, hogy egyelőre megúsztam, nem lettem mikroprocesszoros(még), ez volt a mai nap tétje.

A Horizon2 meg jóság, de ahogy elnézem az állapotát, meg a dátum hiányát, hát én sem az idén fogok visszatámolyogni a gémingbe :szomoru1:
Avatar
eje75

Hozzászólás #61841 2021.05.28. 22:56

Moby írta:LOL
Viszont ami gigajóság, hogy egyelőre megúsztam, nem lettem mikroprocesszoros(még), ez volt a mai nap tétje.
Ez jó hír! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61842 2021.05.29. 08:45

eje75 írta:Rendben?? Biztos ugyanazt a gamét néztük? Én azt hittem az a rivális stúdió kamu videója, hogy lejárassa az Ubi-t... nekem a röhejesen gagyi szó jutott eszembe, amikor végignéztem... biztos megint velem van baj... :wilting:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=VbF6REQyel4[/vido]
Már attól jobb, mint a mai játékok 95%-a, hogy nyilvánvalóan nem veszi magát komolyan. Lesz benne mindenféle őrült eszköz és remélhetőleg a küldetések és a sztori is követik ezeket hangulatban.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61843 2021.05.29. 09:02

DanielT írta:Már attól jobb, mint a mai játékok 95%-a, hogy nyilvánvalóan nem veszi magát komolyan. Lesz benne mindenféle őrült eszköz és remélhetőleg a küldetések és a sztori is követik ezeket hangulatban.
Ez megmagyarázza a Rage 2 10/10-et is. Viszont én ebben a trailerben a végtelen mikrotranzakció bemutatását láttam a "jópofa" fegyverektől az öltöztethető háziállatokig. :unalmas:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61844 2021.05.29. 09:46

benőmenő írta:Ez megmagyarázza a Rage 2 10/10-et is. Viszont én ebben a trailerben a végtelen mikrotranzakció bemutatását láttam a "jópofa" fegyverektől az öltöztethető háziállatokig. :unalmas:
Daninak Borderlands kéne.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61845 2021.05.29. 09:57

Moby írta:LOL
Viszont ami gigajóság, hogy egyelőre megúsztam, nem lettem mikroprocesszoros(még), ez volt a mai nap tétje.

A Horizon2 meg jóság, de ahogy elnézem az állapotát, meg a dátum hiányát, hát én sem az idén fogok visszatámolyogni a gémingbe :szomoru1:
Belenéztem én id a Horizonba, de továbbra se tud elkapni videók alapján. Nem tudom, mi hiányzik belöle vagy belölem, de szinte minden más GIGA jobban érdekelt mindig is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61846 2021.05.29. 10:08

Zóanagyvarázsló írta:Belenéztem én id a Horizonba, de továbbra se tud elkapni videók alapján. Nem tudom, mi hiányzik belöle vagy belölem, de szinte minden más GIGA jobban érdekelt mindig is.
Még meg sem jelent, én már játszok vele :D A videóból oróbálom összevadászni a friscoi nevezetességeket. Még a google mapst is bevetettem :DD
Közben olyan nyilvánvaló dolgok mellett megyek el, hogy a fejem fogom:Lombard street
Nafyon fasza lesz benne az exploration, az elsőben ennyire nem mentek rá a régi világ emlékeire.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61847 2021.05.29. 10:32

Zóanagyvarázsló írta:Daninak Borderlands kéne.
Inkább egy infarktus kéne, mint az a giccses proli fos. :wilting: Elfogultan utálom a cel-shaded stílust.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61848 2021.05.29. 14:28

eje75 írta:Rendben?? Biztos ugyanazt a gamét néztük? Én azt hittem az a rivális stúdió kamu videója, hogy lejárassa az Ubi-t... nekem a röhejesen gagyi szó jutott eszembe, amikor végignéztem... biztos megint velem van baj... :wilting:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=VbF6REQyel4/vide]
Nekem a 3 ota ez a leg szimpatikusabb, prevgen dehat gondolom fokent arra fejlesztettek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61849 2021.05.29. 15:32

Moby írta:Még meg sem jelent, én már játszok vele :D A videóból oróbálom összevadászni a friscoi nevezetességeket. Még a google mapst is bevetettem :DD
Közben olyan nyilvánvaló dolgok mellett megyek el, hogy a fejem fogom:Lombard street
Nafyon fasza lesz benne az exploration, az elsőben ennyire nem mentek rá a régi világ emlékeire.
Ez így menönek tünik. Kíváncsi vagyok, hogy az elsö rész majdegyszer élesben elkap-e.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61850 2021.05.29. 15:35

DanielT írta:Inkább egy infarktus kéne, mint az a giccses proli fos. :wilting: Elfogultan utálom a cel-shaded stílust.
Megértem, de az a legnagyobb erénye. Egyébként az elsö E3-vidrón még marhára nem volt cellshaded.

A Borderlands nálam csak annyival veri érdeklödésfsktorbsn a Returnalt, hogy co-op és NEM roguelike.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #61851 2021.05.29. 15:50

Elkezdtem a Castlevania sorozatot Netflixen, a második évad közepe táján tartok...ez mikor lesz jó?
Avatar
eje75

Hozzászólás #61852 2021.05.29. 15:57

A kurva anyját már ennek a Returnal-nak... már csak 3 trofi hiányzik a platinához, de a faszom kivan, lehet hagyom... mindhárom területhez kötődik, a jó öreg: "gyűjtsd össze az összes tengerésznótát" típusú, csak itt xenoglyphs-nek hívják a tengerésznótát... még 7 ilyen szart kellene összeszednem, de egyszerűen nem adja be őket... tegnap indítottam egy run-t: végigmentem az első 3 biomon, a végén legyőztem a boss-t, utána poénból folytattam, végigmentem az act 2-őn is mindhárom biomon, a végén lenyomtam a fő bosst... konkrétan ültő helyemben végigtoltam az egész game-et (3 boss kivételével) , valami 4-5 óra volt, és a 7-ből megtaláltam 1 azaz egy darab ilyen szart... az anyját mé nem bassza meg aki az ilyen szarokat kitalálta? Ennek semmi köze nincs a skill-hez, sőt semmihez... ez csak az idegrendszeremet teszi próbára, semmi mást...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #61853 2021.05.29. 16:14

eje75 írta:A kurva anyját már ennek a Returnal-nak... már csak 3 trofi hiányzik a platinához, de a faszom kivan, lehet hagyom... mindhárom területhez kötődik, a jó öreg: "gyűjtsd össze az összes tengerésznótát" típusú, csak itt xenoglyphs-nek hívják a tengerésznótát... még 7 ilyen szart kellene összeszednem, de egyszerűen nem adja be őket... tegnap indítottam egy run-t: végigmentem az első 3 biomon, a végén legyőztem a boss-t, utána poénból folytattam, végigmentem az act 2-őn is mindhárom biomon, a végén lenyomtam a fő bosst... konkrétan ültő helyemben végigtoltam az egész game-et (3 boss kivételével) , valami 4-5 óra volt, és a 7-ből megtaláltam 1 azaz egy darab ilyen szart... az anyját mé nem bassza meg aki az ilyen szarokat kitalálta? Ennek semmi köze nincs a skill-hez, sőt semmihez... ez csak az idegrendszeremet teszi próbára, semmi mást...
Trophy gyujtes 10bol 9 jatekban nem a skillrol szol :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61854 2021.05.29. 16:56

eje75 írta:A kurva anyját már ennek a Returnal-nak... már csak 3 trofi hiányzik a platinához, de a faszom kivan, lehet hagyom... mindhárom területhez kötődik, a jó öreg: "gyűjtsd össze az összes tengerésznótát" típusú, csak itt xenoglyphs-nek hívják a tengerésznótát... még 7 ilyen szart kellene összeszednem, de egyszerűen nem adja be őket... tegnap indítottam egy run-t: végigmentem az első 3 biomon, a végén legyőztem a boss-t, utána poénból folytattam, végigmentem az act 2-őn is mindhárom biomon, a végén lenyomtam a fő bosst... konkrétan ültő helyemben végigtoltam az egész game-et (3 boss kivételével) , valami 4-5 óra volt, és a 7-ből megtaláltam 1 azaz egy darab ilyen szart... az anyját mé nem bassza meg aki az ilyen szarokat kitalálta? Ennek semmi köze nincs a skill-hez, sőt semmihez... ez csak az idegrendszeremet teszi próbára, semmi mást...
Hát ja, az összes ilyen szarság szedő trofi undorító, de a random dobott a csúcsa a műfajnak. Simán bennehagynám ahogy a többiben is, mert ezzel tudok szavazni ellene, hogy menjenek a k.anyjukba.

De még ezt is meg lehet csinálni jól, pl Vacsdogz VAGY!! Far Cry 5,ahol minden ilyen kis fos összeszedése egy mini feladvány volt. A legrandomabb felfingott mocsokból pedig elég volt fajtánként egyetlen egyet megtalálni a trofihoz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61855 2021.05.29. 19:10

eje75 írta:A kurva anyját már ennek a Returnal-nak... már csak 3 trofi hiányzik a platinához, de a faszom kivan, lehet hagyom... mindhárom területhez kötődik, a jó öreg: "gyűjtsd össze az összes tengerésznótát" típusú, csak itt xenoglyphs-nek hívják a tengerésznótát... még 7 ilyen szart kellene összeszednem, de egyszerűen nem adja be őket... tegnap indítottam egy run-t: végigmentem az első 3 biomon, a végén legyőztem a boss-t, utána poénból folytattam, végigmentem az act 2-őn is mindhárom biomon, a végén lenyomtam a fő bosst... konkrétan ültő helyemben végigtoltam az egész game-et (3 boss kivételével) , valami 4-5 óra volt, és a 7-ből megtaláltam 1 azaz egy darab ilyen szart... az anyját mé nem bassza meg aki az ilyen szarokat kitalálta? Ennek semmi köze nincs a skill-hez, sőt semmihez... ez csak az idegrendszeremet teszi próbára, semmi mást...
Fantasztikus élmény lehet repetázni a hányástortából.
Avatar
Botond

Hozzászólás #61856 2021.05.29. 20:34

Moby írta:Fantasztikus élmény lehet repetázni a hányástortából.
Rosszul látod. Ps5 exclu, szóval örülünk neki, nem úgy mint a gpu-s fostornádónak, mint rage2 vagy maneater (ami ma kijött switchre is), hogy csak párat emeljek ki a főfosokból! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61857 2021.05.29. 20:48

Botond írta:Rosszul látod. Ps5 exclu, szóval örülünk neki, nem úgy mint a gpu-s fostornádónak, mint rage2 vagy maneater (ami ma kijött switchre is), hogy csak párat emeljek ki a főfosokból! :banplz:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Spoiler
Kép
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61858 2021.05.29. 21:18

[quote="DanielT"][/quote]
Ja, szép összefoglaló, de az utolsó az nem ingame :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61859 2021.05.29. 21:20

Greyfox írta:Ja, szép összefoglaló, de az utolsó az nem ingame :)
Napaszmek, a pointom akkor instant invalid lett. :idiota:

(első zsif amit dobott a gógül)

Nade akkor itt a második:

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #61860 2021.05.29. 21:33

Ezek közül melyikre toltál 10/10et? Ja, a rage2re. Oké, és melyiket platináztad ki? Ja, a maneatert.
Van még vkinek kérdése?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61861 2021.05.29. 21:44

Botond írta:Ezek közül melyikre toltál 10/10et? Ja, a rage2re. Oké, és melyiket platináztad ki? Ja, a maneatert.
Van még vkinek kérdése?
Az elmeállapotodat illetően nem hiszem... :mf2: :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61862 2021.05.29. 22:07

LEL, megláttam életem első reklámját Twitchen a gameplay kezdésekor. Ezek szerint már a bugris magyarokat is betalálják.

Csak azt nem értem, hogy a Far Cry 6 -ot miért egy lógó belű, halott platformon kellene nekem tolnom?! Na mindegy, költse csak az Xbox divízió a pénzét!
Avatar
eje75

Hozzászólás #61863 2021.05.29. 22:21

Moby írta:Fantasztikus élmény lehet repetázni a hányástortából.
Mi a hibakódod polgártárs? Az bánt, hogy megmérettettél és könnyűnek találtattál? :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61864 2021.05.29. 22:30

DanielT írta:Napaszmek, a pointom akkor instant invalid lett. :idiota:
Neem, totál korrekt lista, és hát nem véletlenül lett nekem is (valójában "véletlenül", köszi Moby :D). Azért kúrják már bele a vrr támogatást. Mondjuk most esik le, mintha rémlene, hogy a sony tv-kben sincs :/
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #61865 2021.05.29. 23:36

Greyfox írta:Neem, totál korrekt lista, és hát nem véletlenül lett nekem is (valójában "véletlenül", köszi Moby :D). Azért kúrják már bele a vrr támogatást. Mondjuk most esik le, mintha rémlene, hogy a sony tv-kben sincs :/
Olyan amilyen konzol cserébe néhány egyre fösodratúbb GIGÁÉRT. Ez a Sony. Hátrányban vannak éppen, ezért jobban nyalják hardveresrn és ökoszisztémailag a játékosok seggét, cserébe a fösodratú exkluzívokban lebvannak maradva. Ez az MS.

Mindkettö totálisan racionális választás videojátékra. Nálam jelenleg exluzívrajongás nélkül, GPU-val, jobb BC-vel a Box a nyeröbb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #61866 2021.05.30. 09:21

eje75 írta:Mi a hibakódod polgártárs? Az bánt, hogy megmérettettél és könnyűnek találtattál? :banplz:
Nincs hibakód, egyszerűen csak egyetértettem a leírtakkal. Főleg az első mondatnál bólogattam erősen :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #61867 2021.05.30. 09:24

Botond írta:Rosszul látod. Ps5 exclu, szóval örülünk neki, nem úgy mint a gpu-s fostornádónak, mint rage2 vagy maneater (ami ma kijött switchre is), hogy csak párat emeljek ki a főfosokból! :banplz:
Az egyetlen közös pont, hogy ez mindhárom platformtól, ártól, és minden körülménytől függően egy foslé :nyes: A returnal csak azért bánt, mert abba ellentétben a másik kettővel pénzt is tettem. Ami már az én hülyeségem, szóval fájjon is.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #61868 2021.05.30. 09:40

Zóanagyvarázsló írta:Mindkettö totálisan racionális választás videojátékra.
Ha valóban nem érdekelnek az exkluk, akkor így van. +Ha valaki ketpofara tolja a jatekokat (ganepassz), vagy 24 oraban codozik, az meg jobban is jar.
Avatar
eje75

Hozzászólás #61869 2021.05.30. 09:51

Moby írta:Nincs hibakód, egyszerűen csak egyetértettem a leírtakkal. Főleg az első mondatnál bólogattam erősen :D
Vágom, engem viszont elkapott ez a szar, mint sárgát a napalm... Én a Returnal-nak köszönhetem több kiemelkedő gaming élményemet is: az 5-ös biomnál amikor a kulcsokért mentem annyira ott voltam, annyira kiélesedett minden érzékem, hogy konkrétan úgy éreztem magam, mint egy gép... minden mozdulatnál, lövésnél, ugrásnál egyszerűen annyira csiszolt volt minden, mintha egyetlen folytonos "flow" lett volna az egész pálya... a lövésnél oda se néztem, hogy talál-e, már fordultam a következőre, mert amikor már kilőttem, tudtam, hogy talál... ilyet még semmiben nem éreztem... amikor meg egyben lenyomtam az egész game-et, a végső boss után katarzis szerű volt az öröm, játékban nem örültem még ennyire semminek... feleségem valamiért nézte a végét (sose szokta, leszarja az egészet), utána elismerően megveregette a vállamat... ez volt a 20 év alatt az első, amikor megdicsért, meg is könnyeztem a dolgot :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #61870 2021.05.30. 10:02

eje75 írta:Vágom, engem viszont elkapott ez a szar, mint sárgát a napalm... Én a Returnal-nak köszönhetem több kiemelkedő gaming élményemet is: az 5-ös biomnál amikor a kulcsokért mentem annyira ott voltam, annyira kiélesedett minden érzékem, hogy konkrétan úgy éreztem magam, mint egy gép... minden mozdulatnál, lövésnél, ugrásnál egyszerűen annyira csiszolt volt minden, mintha egyetlen folytonos "flow" lett volna az egész pálya... a lövésnél oda se néztem, hogy talál-e, már fordultam a következőre, mert amikor már kilőttem, tudtam, hogy talál... ilyet még semmiben nem éreztem... amikor meg egyben lenyomtam az egész game-et, a végső boss után katarzis szerű volt az öröm, játékban nem örültem még ennyire semminek... feleségem valamiért nézte a végét (sose szokta, leszarja az egészet), utána elismerően megveregette a vállamat... ez volt a 20 év alatt az első, amikor megdicsért, meg is könnyeztem a dolgot :banplz:
Én meg már megmaradok ilyen semmivel nem játszó, de mindent fikázó exgémernek. Még ezt a Horizont kipróbálom talán, de ez is csak akkor, ha addig tudok venni egy kibaszott lemezes gépet, mert nincs már olyan cím, amit meg mernék venni digitben, még egy hipotetikus demo után sem. Nem jelentenek már semmit az értékelések, sem a playstation exkluzivitás, sem semmi. Minden játék egy rakás szar, párévente 1-1 véletlen kivétellel :banplz:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #61871 2021.05.30. 10:12

DanielT írta:Ultimate zsif kolleksön

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #61872 2021.05.30. 10:30

Moby írta:Én meg már megmaradok ilyen semmivel nem játszó, de mindent fikázó exgémernek. Még ezt a Horizont kipróbálom talán, de ez is csak akkor, ha addig tudok venni egy kibaszott lemezes gépet, mert nincs már olyan cím, amit meg mernék venni digitben, még egy hipotetikus demo után sem. Nem jelentenek már semmit az értékelések, sem a playstation exkluzivitás, sem semmi. Minden játék egy rakás szar, párévente 1-1 véletlen kivétellel :banplz:
EGyébként most nézem, hogy a lemezes rendelésem benne van már a kiszolgált tartományban, és nem hívtak, szóval tényleg az van,hogy akinek már adtak el gépet, annak nem teljesítik újra. Magyarán akkor lesz lemezes gépem, amikor polcról lehet venni, bár valszeg Horizon sem lesz előbb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61873 2021.05.30. 10:38

Zóanagyvarázsló írta:Olyan amilyen konzol cserébe néhány egyre fösodratúbb GIGÁÉRT. Ez a Sony. Hátrányban vannak éppen, ezért jobban nyalják hardveresrn és ökoszisztémailag a játékosok seggét, cserébe a fösodratú exkluzívokban lebvannak maradva. Ez az MS.

Mindkettö totálisan racionális választás videojátékra. Nálam jelenleg exluzívrajongás nélkül, GPU-val, jobb BC-vel a Box a nyeröbb.
Abszolút jó választás, legutóbb xboxra beszéltem rá valakit. (egy anyukát akinek a gyereke minecraftozik, robloxozik meg a többi hasonló - számomra - érdektelen fost tolja)

Persze ennek legfőbb oka, hogy boxot lehet kapni, már új ár alatt is szabadulnak attól a bűzös tetemtől hwaprón.

Végülis Botond is felnőtt anélkül, hogy Playstationt élőben látott volna, szavazati joga is van, sőt még oltást is kapott ingyen. Szal valóban lehet így is, de ilyenkor eszembe jut a rohadt jó vicc amit ő mondott a: "ha tanultál volna most nem csak a szerszámokat adogatnád" csattanóval... :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61874 2021.05.30. 10:39

Moby írta:EGyébként most nézem, hogy a lemezes rendelésem benne van már a kiszolgált tartományban, és nem hívtak, szóval tényleg az van,hogy akinek már adtak el gépet, annak nem teljesítik újra. Magyarán akkor lesz lemezes gépem, amikor polcról lehet venni, bár valszeg Horizon sem lesz előbb.
Csodálkozol? Pár megyeszékhelyi város konzolboltjainál szerintem több PS5-öt adtál el. A Konzolvilág már konkurenciaként tart számon. :taps: :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61875 2021.05.30. 10:43

"PS5 is the fastest selling console in US history in first 6 months (both units and dollar salles)"

Ezek nem hallottak a gonoszról? A csúf, kopasz gémpasszról?
Avatar
Moby

Hozzászólás #61876 2021.05.30. 10:45

DanielT írta:Csodálkozol? Pár megyeszékhelyi város konzolboltjainál szerintem több PS5-öt adtál el. A Konzolvilág már konkurenciaként tart számon. :taps: :idiota:
Még ha eladtam volna őket... :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #61877 2021.05.30. 10:48

Moby írta:EGyébként most nézem, hogy a lemezes rendelésem benne van már a kiszolgált tartományban, és nem hívtak, szóval tényleg az van,hogy akinek már adtak el gépet, annak nem teljesítik újra. Magyarán akkor lesz lemezes gépem, amikor polcról lehet venni, bár valszeg Horizon sem lesz előbb.
A digitális a jóság pedig! Arty ajánlásával! :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61878 2021.05.30. 10:50

Moby írta:EGyébként most nézem, hogy a lemezes rendelésem benne van már a kiszolgált tartományban, és nem hívtak, szóval tényleg az van,hogy akinek már adtak el gépet, annak nem teljesítik újra. Magyarán akkor lesz lemezes gépem, amikor polcról lehet venni, bár valszeg Horizon sem lesz előbb.
Nekem is van még rendelésem, sőt még tán másnál is.
Másrészt: asszem te foglalkoztál a psvr pcre hakkolásával, most hogymá van usbre varázsolt kamera, nem menne már eza cucc használhato modon? Trinus oldalán említés szinten se találtam még erről semmit. Ránéznék má arra a hl cuccra.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #61879 2021.05.30. 10:53

Ésközben kiugrott az első platinám az astro-ból, fiamnak köszönhetően. Nagyon megtetszett neki, játszani is játszott vele, bár nyilván neki a playstation laborban zúzás a játék, 4 évesen mindjuk nem is eröltetjük még a gaminget
Avatar
DanielT

Hozzászólás #61880 2021.05.30. 10:54

Botond írta:A digitális a jóság pedig! Arty ajánlásával! :banplz:
Köszi, hogy belinkelted, máshogy esélyem se lett volna rátolni a dislikeot. :worship:

Vissza: “Leáldozott.hu”