A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59571 2021.03.17. 13:07

Zóanagyvarázsló írta:Emlékszem, gimnáziumban a 19-ből 19 fiú előzte gyakorlatilag mindig az összes lányt (a 400-at futottuk leggyakrabban, mint a videóban). Ha végigurultál dagadtan a pályán, akkor is megvolt a sportos lányok ideje. Szó se róla, egy igazolt sportoló hölgy nagy dolgokra képes, még engem is lefutna, de fizikailag óriási a különbség a nemek között.
Na jó, én egyszer hosszú felmentés és sörhasnövesztés után kipurcantottam magama szokásos tempómmal, és besétálni alig tudtam, de másnap óvatosabb taktikával Cooper-teszten fél kilométert vagy még többet vertem a leggyorsabb lányra. A mellúszó technikám viszont olyan csapnivaló, hogy leglfejebb óvodás kislányok ellen merek kiállni :zavart1:
Ez egyébként nekem is megvan, hogy a ványadt kocka testemmel és zongora lábaimmal általában hoztam, vagy meg is előztem a nálam fél fejjel magasabb, sportos lányt az osztályban, aki utána ha jól emlékszem rendőr lett. Akkor arra fogtam, hogy biztos ennyire belesz@rtak a tesiórás Cooper-tesztbe.
Egyébként ma már lehet ismét tudok haladni a Dark Soulssal, mert épp nem akar szétrepedni a fejem, mint valami dinnye.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59572 2021.03.17. 13:11

benőmenő írta:Ez egyébként nekem is megvan, hogy a ványadt kocka testemmel és zongora lábaimmal általában hoztam, vagy meg is előztem a nálam fél fejjel magasabb, sportos lányt az osztályban, aki utána ha jól emlékszem rendőr lett. Akkor arra fogtam, hogy biztos ennyire belesz@rtak a tesiórás Cooper-tesztbe.
Egyébként ma már lehet ismét tudok haladni a Dark Soulssal, mert épp nem akar szétrepedni a fejem, mint valami dinnye.
Lehetnél tekintettel Danira, éves fogadás volt a platinára, itt kimaxolod csít nélkül három hét alatt, akkor a maradék kis önbizalmát is komolyan a sárba taposod, szóval óvatosan, nem tét nélküli amit csinálsz!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59573 2021.03.17. 13:13

Botond írta:Lehetnél tekintettel Danira, éves fogadás volt a platinára, itt kimaxolod csít nélkül három hét alatt, akkor a maradék kis önbizalmát is komolyan a sárba taposod, szóval óvatosan, nem tét nélküli amit csinálsz!
Ráadásul egy benőmeNŐ alázza le a topikteremtés koronáját.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59574 2021.03.17. 13:15

Moby írta:Gondoltam belenézek ebbe az fps boostolt skyrimbe. Namost nemtudom, hogy ez az fps boostnak, vagy a megjelenés óta eltelt idő rövidségének tudható-e be, de szerintem egészen jól sikerült :idiota:
Még nem döntöttem el, hogy a PS7-et veszem elé vagy várható riválisát az Xbox XOXXOX-et, de a Skyrim már csak olyan, mint a jó bor!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59575 2021.03.17. 13:34

Arty: En toltam a Preyt 3 eve, keresse ra ott a rivjum.
Avatar
arty

Hozzászólás #59576 2021.03.17. 13:42

Micsu írta:Azt birom amugy a nagy szelso liberalisokban hogy allandoan az elfogadasrol papolnak ami ertheto is de bezzeg ok nem tudjak elfogadni ha masnak mas a velemenye valamirol :nemtudom:
Te nem érted a liberalizmust, ámblokk :) Fogadd el hitlert és hogy gázkamrába küld?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59577 2021.03.17. 13:49

arty írta:Te nem érted a liberalizmust, ámblokk :) Fogadd el hitlert és hogy gázkamrába küld?
Amikor transzfóbként bélyegeznek meg (és nem valamiféle leíró, érzelemmentes jelleggel), mert nem dugnál férfiként született transznővel, abban mi a liberalizmus? Mert Micsu szerintem inkább az efféle túlkapásokra gondolt, nem arra, hogy bőrfejűekkel smárolj.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59578 2021.03.17. 14:09

arty írta:Te nem érted a liberalizmust, ámblokk :) Fogadd el hitlert és hogy gázkamrába küld?
Pont a magadfajtara gondoltam, gecibuta vagy ;) Ez ilyen Tinman magasaagu hasonlat volt.
Ha Mobynak ez nem fer bele az ertekrendjebe miert is kell benne buntudatot kellteni?
10 eve meg en is liberalisnak vallottam magam, azota a pc szarsag es a szelsoseges liberalisok hozzaallassa mitt mar nem igazan szeretnek kozejul tartozni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2021.03.17. 14:14-kor.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59579 2021.03.17. 14:12

Moby írta:Igen ez engem boldoggá tesz, viszont ha nem lenne teljesen világos bámilyen ésszel élő embernek: ő ettől nem boldog. Most sem. Most is akkora pokol az élete, mint lányként, csak most máshogy. Ez nem egy álom, amit ő megvalósított, csak egy menekülés, egy kényszer. Egyik pokolból egy másik pokolba.
Egyébként neked úgy tűnik, hogy ő amúgy most nagyon boldog? :) Ez az ember a büdös életében nem lesz rendben magával, teljesen mindegy mennyire alakíttatja át magát. Azt a részét, ami soha nem lesz rendben magával, azt nem lehet szikével átalakítani. Szerintem ez egy kurvára nem örömteli dolog, bármennyire próbálja ezt mantrázni ez a mai világ.
Akkor még rosszabb a helyzet. Tehát tisztában vagy vele, hogy őt így szopatta be az élet, nem hobbiból csinálja, ennek ellenére lekorcsozod.
Micsu, nem tartom magam szelső liberálisnak, inkább empatikusnak, ami ma már nem túl divatos tulajdonság. És nehezen tudom elfogadni azt ha valaki azert kritizal valakit, amiről nem tehet, ez igaz. Az, hogy a tema nem kirakatba való, azzal egyetertek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59580 2021.03.17. 14:15

Greyfox írta:Akkor még rosszabb a helyzet. Tehát tisztában vagy vele, hogy őt így szopatta be az élet, nem hobbiból csinálja, ennek ellenére lekorcsozod.
Micsu, nem tartom magam szelső liberálisnak, inkább empatikusnak, ami ma már nem túl divatos tulajdonság. És nehezen tudom elfogadni azt ha valaki azert kritizal valakit, amiről nem tehet, ez igaz. Az, hogy a tema nem kirakatba való, azzal egyetertek.
A te hozzaszollasodra reagaltam de igazandibol altalanossagban beszeltem, nem rad gondoltam ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #59581 2021.03.17. 14:24

Zóanagyvarázsló írta:Amikor transzfóbként bélyegeznek meg (és nem valamiféle leíró, érzelemmentes jelleggel), mert nem dugnál férfiként született transznővel, abban mi a liberalizmus? Mert Micsu szerintem inkább az efféle túlkapásokra gondolt, nem arra, hogy bőrfejűekkel smárolj.
Nem hiszem, hogy ilyesmiről lenne szó. Engem pl sosem kérdez meg senki arról, hogy dugnék-e transznővel, hogy amikor azt mondom h "fujj, dehogy" utána megbélyegezzen.... (de nem is hangoztatom léptem nyomon, hogy "hányok ezektől a genetikai selejtektől" és "fujj, hogy ezek mindenhol ott vannak")

Szal hogy és hol merül ez fel egyáltalán? ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #59582 2021.03.17. 14:28

arty írta:Szal hogy és hol merül ez fel egyáltalán? ;)
Nepálban, hol máshol?! Annak is a tájföldi részén! Kínaiak megszállták azt is, aztán azért.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59583 2021.03.17. 14:29

Greyfox írta:Akkor még rosszabb a helyzet. Tehát tisztában vagy vele, hogy őt így szopatta be az élet, nem hobbiból csinálja, ennek ellenére lekorcsozod.
Micsu, nem tartom magam szelső liberálisnak, inkább empatikusnak, ami ma már nem túl divatos tulajdonság. És nehezen tudom elfogadni azt ha valaki azert kritizal valakit, amiről nem tehet, ez igaz. Az, hogy a tema nem kirakatba való, azzal egyetertek.
Nem hiszem, hogy Moby megy Eliot Page személyét lekorcsozni a közösségi oldalaira, ellenben egy szabadszájú, faszkalapok által látogatott fórumon lekorcsozott egy jelenséget. Nyilván ezt is lehet vitatni, az SG-n se mindenki bírta a topikot, de szerintem nem is ez az a pont, ahol megijedve fel kell nagyobbítani egymás erős megjegyzéseit. Mert ilyen sem szokott történni ám itt, ugye? Ahogy az öltönyösök, a fakezűek, a tőzsdefelügyelet, a buggyárosok és a munkahelyi diverzitás szószólói is mindig PC-nyelven kerülnek itt kényeztetésre.

Egyébként korcs dolognak tartom egy csomó dolgomat, a videojátékos túltolásokat is beleértve.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59584 2021.03.17. 14:30

Greyfox írta:Akkor még rosszabb a helyzet. Tehát tisztában vagy vele, hogy őt így szopatta be az élet, nem hobbiból csinálja, ennek ellenére lekorcsozod.
Le. A helyzet pedig annyira nem rossz, csak mint érdekességet említettem meg. Namost érdekességet nem én csináltam belőle, hanem a Time.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59585 2021.03.17. 14:30

Előre is bocs az off-ért, de
phpBB [media]

Ez izgis lesz!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59586 2021.03.17. 14:34

Botond írta:Előre is bocs az off-ért, de
[video]https://youtu.be/fYXUPLI4wz8[/vide]
Ez izgis lesz!
Elbaszott egy korcs vagy te hogy ilyen primko elavult rtseket jatszol :eplus2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #59587 2021.03.17. 14:37

Micsu írta:Elbaszott egy korcs vagy te hogy ilyen primko elavult rtseket jatszol :eplus2:
Én ezt nem vitatom, csak a times címlapjára ne tegyük fel, ha lehetséges. :banplz:
/szerk: Amúgy mivel éppen a szokásos karanténos száműzetésben vagyok home sulizni, xbox-al, de gémer pc nélkül, így az önigazolásban pont az elmúlt pár napban jutottal el oda, hogy azért kurvajól elvagyok a pc nélkül, megy az xbox géming és de kurvajó, nem is hiányzik a pc. Már meg is győztem magamat is szinte, amikor szembejött ez a videó, na és most már hiányzik. :banplz:
Szemetek! Remélem kapnak xboxos portot és egér bill támogatást az aoe de-k és akkor ez még csillapodhat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2021.03.17. 14:39-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59588 2021.03.17. 14:39

arty írta:Nem hiszem, hogy ilyesmiről lenne szó. Engem pl sosem kérdez meg senki arról, hogy dugnék-e transznővel, hogy amikor azt mondom h "fujj, dehogy" utána megbélyegezzen.... (de nem is hangoztatom léptem nyomon, hogy "hányok ezektől a genetikai selejtektől" és "fujj, hogy ezek mindenhol ott vannak")

Szal hogy és hol merül ez fel egyáltalán? ;)
A túltolásokról volt szó, hiszen Micsunak nyilván az volt a baj, nem a sörpuccs emlékére szeretett volna felvonulni, ahogy azt te elképzelted (hogy merült fel benned egyáltalán? ;).

És ez a transzfóbiás kérdéskör felmerül namapság ak özbeszédben. Akár gyilkosságok kapcsán, ahol az eltitkolt transzneműsége miatt öl meg vlaakit alkalmai partnere, akár a brit Celebrity Big Brotherben, melyet többen néznek, mint az M1-et. És ez filozófiaialag egy létező kérdés, csak hát szerintem én olyan nővel, férfival, transzneművel dugok, amilyennel akarok, és olyat utasítok el, amilyet akarok. Ha zavar a szőrős/csupasz muff, jogom van undorodni tőle, ahogy lehet bőr- vagy szemszínpreferenciám is, ha olyan kedvem van. Más akár le is szólhat ezért, de az már ijesztő, ha ezért erkölcscsőszködni akarnak felettem. Mert így csak ahhoz a liberalizmushoz jutunk vissza, mint amikor Szent Pál levelét megírta, hogy ne buzuljunk. De beszélhetnénk a melegjogokat pártoló J. K. Rowling aktuális meghurcolásáról is, és a nagyon is egzisztenciákról döntő és szintén aktuális sportos kérdésekről is, melyekhez nem szóltál hozzá.

Szóval igen, ennek mind több köze van ide, mint Hitlernek, és én a dugós vonallal csak a te túlzásodra reagáltam :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59589 2021.03.17. 14:43

Botond írta:Én ezt nem vitatom, csak a times címlapjára ne tegyük fel, ha lehetséges. :banplz:
/szerk: Amúgy mivel éppen a szokásos karanténos száműzetésben vagyok home sulizni, xbox-al, de gémer pc nélkül, így az önigazolásban pont az elmúlt pár napban jutottal el oda, hogy azért kurvajól elvagyok a pc nélkül, megy az xbox géming és de kurvajó, nem is hiányzik a pc. Már meg is győztem magamat is szinte, amikor szembejött ez a videó, na és most már hiányzik. :banplz:
Szemetek! Remélem kapnak xboxos portot és egér bill támogatást az aoe de-k és akkor ez még csillapodhat!
En most a tokeletes DA:It toltom, eleg korcs dolog ez is, foleg errefele :D
Amugy te neki allhatsz mert valszeg ez is tetszeni fog mivel az ME:A az adta nagyon neked.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59590 2021.03.17. 14:53

Micsu írta:En most a tokeletes DA:It toltom, eleg korcs dolog az ez is, foleg errefele :D
Amugy te neki allhatsz mert valszeg ez is tetszeni fog mivel az ME:A az adta nagyon neked.
Pont tegnap beszéltünk Zóval, hogy az Origins anno lement, 93 órás tömör gyönyör volt, a DA2-t már azóta halasztgatom, nem tudom van e tíz éve, de annyinak érződik, persze lehet csak 6-7-8, de csak halasztom mindig.
Múlt héten nekikezdtem és hát mellbevágott. Nem annyira, mint a crackdown3, de a viszonyítási alap (DA:O) miatt közel annyira. Szóval félreraktam, még emésztgetem, aztán lehet befogott orral túlesek rajta és akkor jöhet a DA:I.
Hétköznap többnyire coop, hétvégéig kell kitalálni merre tovább előre.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59591 2021.03.17. 14:58

Zóanagyvarázsló írta:Nem hiszem, hogy Moby megy Eliot Page személyét lekorcsozni a közösségi oldalaira, ellenben egy szabadszájú, faszkalapok által látogatott fórumon lekorcsozott egy jelenséget. Nyilván ezt is lehet vitatni, az SG-n se mindenki bírta a topikot, de szerintem nem is ez az a pont, ahol megijedve fel kell nagyobbítani egymás erős megjegyzéseit. Mert ilyen sem szokott történni ám itt, ugye? Ahogy az öltönyösök, a fakezűek, a tőzsdefelügyelet, a buggyárosok és a munkahelyi diverzitás szószólói is mindig PC-nyelven kerülnek itt kényeztetésre.
Egyébként korcs dolognak tartom egy csomó dolgomat, a videojátékos túltolásokat is beleértve.
Igen azt mindenképp felhoznám Moby mellett, hogy hangzottak el durvább dolgok is a topik története során videójáték preferenciák miatt. Toxikusak vagytok, na. :mf2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59592 2021.03.17. 15:07

benőmenő írta:Igen azt mindenképp felhoznám Moby mellett, hogy hangzottak el durvább dolgok is a topik története során videójáték preferenciák miatt. Toxikusak vagytok, na. :mf2:
Toxikus korcsok, kérem! :ejnye1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59593 2021.03.17. 15:10

Zóanagyvarázsló írta:A túltolásokról volt szó, hiszen Micsunak nyilván az volt a baj, nem a sörpuccs emlékére
Orulok hogy igy reagalt mert jott is a pelda hogy mire gondoltam :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59594 2021.03.17. 15:13

Botond írta:Pont tegnap beszéltünk Zóval, hogy az Origins anno lement, 93 órás tömör gyönyör volt, a DA2-t már azóta halasztgatom, nem tudom van e tíz éve, de annyinak érződik, persze lehet csak 6-7-8, de csak halasztom mindig.
Múlt héten nekikezdtem és hát mellbevágott. Nem annyira, mint a crackdown3, de a viszonyítási alap (DA:O) miatt közel annyira. Szóval félreraktam, még emésztgetem, aztán lehet befogott orral túlesek rajta és akkor jöhet a DA:I.
Hétköznap többnyire coop, hétvégéig kell kitalálni merre tovább előre.
Spoiler , elgondolkodtam en is hogy a sima dragonage azert e volt jo mert akkoriban ugy vagytam egy jo rpgre hogy minden jo volt, vagy tenyleg az volt, a ketto az szornyu volt, ez azert jobb :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59595 2021.03.17. 15:31

Micsu írta:Spoiler , elgondolkodtam en is hogy a sima dragonage azert e volt jo mert akkoriban ugy vagytam egy jo rpgre hogy minden jo volt, vagy tenyleg az volt, a ketto az szornyu volt, ez azert jobb :P
Szerintem simán jó volt. Nyilván voltak BW-sablonok, fantasyklisék, gyengébb DLC-k, kiegyensúlyozási problémák, grindosabb részek (Deeproads), RtwP harc, cooldownos képességek, de jó volt. Nem úgy, hogy bármiben is igazán kiemelkedő lett volna, másban meg gyenge, de mindenben elég stabil. Sőt C&C-ben meglepően jó volt, túlteljesítette az elvárásaimat (nem nyomta le az akkor top Witchert, de nem is alázódott le mellette).

Tetszett például, hogy a közelharcosoknak nemcsak ütöttek-vágtak, de sok képességük volt, az (A)D&D-vonalon ez régi probléma volt, pláne a szólózó NWN-ben. Jó volt a másik sík is.

Én elsősorban a KotOR-hoz hasonlítottam, mert az nem sokkal előtte ment végig, és nem vallott kudarcot. Ez szerintem mutatja, hogy nem alacsony szintről indult.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59596 2021.03.17. 15:41

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem simán jó volt. Nyilván voltak BW-sablonok, fantasyklisék, gyengébb DLC-k, kiegyensúlyozási problémák, grindosabb részek (Deeproads), RtwP harc, cooldownos képességek, de jó volt. Nem úgy, hogy bármiben is igazán kiemelkedő lett volna, másban meg gyenge, de mindenben elég stabil. Sőt C&C-ben meglepően jó volt, túlteljesítette az elvárásaimat (nem nyomta le az akkor top Witchert, de nem is alázódott le mellette).

Tetszett például, hogy a közelharcosoknak nemcsak ütöttek-vágtak, de sok képességük volt, az (A)D&D-vonalon ez régi probléma volt, pláne a szólózó NWN-ben. Jó volt a másik sík is.

Én elsősorban a KotOR-hoz hasonlítottam, mert az nem sokkal előtte ment végig, és nem vallott kudarcot. Ez szerintem mutatja, hogy nem alacsony szintről indult.
En ezekert az ujra termelodok kepessegeket annyira nem birom ez ilyen diablostyl, a drop is az az ujabb reszekben. A harcok is sokkal taktikusabbak pl egy poeben ahol fix de brutal kepessegeid vannak. Pl a daiben nagyon nincsenek is ellenfel nerfelos kepessegek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59597 2021.03.17. 16:06

Szintén off itt a transznemű kibeszélő topikban, de ea play holnap érkezik pc-re a GPU részeként.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59598 2021.03.17. 16:08

2 óra volt, mire sikerült elérni a háziorvost, annyian telefonáltak az egyetlen vonalára. Email-es vagy bármilyen alternatív kommunikáció nem megoldható az ilyen nem sürgős infó cserére, muszáj telefonon. Felírt egy antibiotikumot és azt tanácsolta ha fulladok, hívjak mentőt. Ma már nem tud tesztet kérni, pénteken próbálkozzak akkor talán. :phone: Közben faternak már jött email a járványügytől, hogy holnaptól szabad, mint a madár. :zavart2:
De mostmár szóljon a Dark Souls!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59599 2021.03.17. 16:17

phpBB [media]

Nah most h ez is megjelent elkezdem az x4et. :circling:
Avatar
eje75

Hozzászólás #59600 2021.03.17. 16:36

benőmenő írta:De mostmár szóljon a Dark Souls!
Én továbbra sem értem, hogy lehetett EZZEL kijönni 2011-ben: eszméletlenül ocsmány.... szerintem ez együtt jött a BF3-al, vagy kb akkoriban...
Avatar
eje75

Hozzászólás #59601 2021.03.17. 16:39

Na....fasza... pedig kezdtem örülni, hogy a 3080ti-t nem veszik majd a bányászok, és új népkártya lehet belőle... erre kiderült, hogy csak egy szaros szoftveres korlát...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59602 2021.03.17. 16:48

eje75 írta:Én továbbra sem értem, hogy lehetett EZZEL kijönni 2011-ben: eszméletlenül ocsmány.... szerintem ez együtt jött a BF3-al, vagy kb akkoriban...
Belenéztem én is, de uncsi, sőt Uncharted volt, hogy 2 percen át nem akart meghalni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59603 2021.03.17. 18:29

A Stream lehalt közben, vagy csak miután abbahagytam ment el nálunk az internet? :bdead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59604 2021.03.17. 19:39

benőmenő írta:A Stream lehalt közben, vagy csak miután abbahagytam ment el nálunk az internet? :bdead:
Menü kilépésig ment rendesen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59605 2021.03.17. 20:23

DanielT írta:Menü kilépésig ment rendesen.
Na legalább ez.
Közben kijött az új Doom dlc előzetes, holnaptól már játszható. Én meg itt vagyok homeless gpu nélkül. :(
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #59606 2021.03.18. 00:13

Na, ezt a hetet a Nintendo nyerte. Kiadtak egy release date reveal trailert a Kings bounty2höz. Ugye logikusan 0 db dátum van mind a videóban, mind a videó leírásban. Ezt szerintem a héten már senki nem fogja tudni überelni. Well done! :zavart2:
A dátum maga ugyanúgy aug24, mint a többi kiadásnál, de akkor is. Idióták.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59607 2021.03.18. 09:22

Botond írta:Na, ezt a hetet a Nintendo nyerte. Kiadtak egy release date reveal trailert a Kings bounty2höz. Ugye logikusan 0 db dátum van mind a videóban, mind a videó leírásban. Ezt szerintem a héten már senki nem fogja tudni überelni. Well done! :zavart2:
A dátum maga ugyanúgy aug24, mint a többi kiadásnál, de akkor is. Idióták.
15 eve mar mindent ok “nyernek” :bohoc:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59608 2021.03.18. 09:34

Nioh platina. Egy trofira vagyok tőle, a csinálj meg minden pályát. Amibe beletartoznak a Twilight Mission-ök. Amikből 1 hiányzik. A twilight mission-ök naponta frissülnek, minden nap kapsz kettőt. És van vagy 40. ja és besorsolja a már megcsináltaltakat is. Szóval lottózom egy olyan pályalottón, amiben naponta van húzás, minden nap két számot húznak ki, és nekem egyet kell eltalánom a negyvenből.
Mennyi ideig fogok vajon lottózni? Hetek? Hónapok?
Mér nem bassza szájba a japáncigánykurvaanyjátazilyen???
Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #59609 2021.03.18. 10:13

Moby írta:Nioh platina. Egy trofira vagyok tőle, a csinálj meg minden pályát. Amibe beletartoznak a Twilight Mission-ök. Amikből 1 hiányzik. A twilight mission-ök naponta frissülnek, minden nap kapsz kettőt...
Úbazmeg na ez kemény.
Avatar
eje75

Hozzászólás #59610 2021.03.18. 10:24

Moby írta:Nioh platina. Egy trofira vagyok tőle, a csinálj meg minden pályát. Amibe beletartoznak a Twilight Mission-ök. Amikből 1 hiányzik. A twilight mission-ök naponta frissülnek, minden nap kapsz kettőt. És van vagy 40. ja és besorsolja a már megcsináltaltakat is. Szóval lottózom egy olyan pályalottón, amiben naponta van húzás, minden nap két számot húznak ki, és nekem egyet kell eltalánom a negyvenből.
Mennyi ideig fogok vajon lottózni? Hetek? Hónapok?
Mér nem bassza szájba a japáncigánykurvaanyjátazilyen???
Kép
Szerintem nem tartoznak bele! idézet: "Dojo and Twilight missions are not required to get this trophy"...ráadásul a Twilight Mission-ök csak a nehezebb változatai a main meg a side mission-öknek, ha azokat megcsináltad, akkor minek kellenének?... valami más pálya maradt ki ott: nézd meg az oldalon

szerk: most nézem, hogy tévedtem: ez csak a Nioh2-ben van így... a Nioh-ban: "Complete all Main Missions, Side Missions, Dojo training missions, and Twilight Missions. " Mér nem bassza szájba a japáncigánykurvaanyjátazilyen???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eje75 2021.03.18. 10:30-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59611 2021.03.18. 10:27

Moby írta:Nioh platina. Egy trofira vagyok tőle, a csinálj meg minden pályát. Amibe beletartoznak a Twilight Mission-ök. Amikből 1 hiányzik. A twilight mission-ök naponta frissülnek, minden nap kapsz kettőt. És van vagy 40. ja és besorsolja a már megcsináltaltakat is. Szóval lottózom egy olyan pályalottón, amiben naponta van húzás, minden nap két számot húznak ki, és nekem egyet kell eltalánom a negyvenből.
Mennyi ideig fogok vajon lottózni? Hetek? Hónapok?
Mér nem bassza szájba a japáncigánykurvaanyjátazilyen???
Én ott engedtem el az AC:Syndicate 1000/1000-t, hogy megláttam, hogy van egy olyan acsi, hogy akkor 5000 tereptárgyat csapjál el a lovaskocsikkal. Végignyomtam az egész játékot (40 óra? 50? nem néztem, de 30+ az biztos) szorgalmasan a járdán közlekedve minden egyes kibaszott alkalommal, ledarálva a mindent is, és akkor maradt még 3 acsi hátra, az egyik ez. Nézem hol tartok, hát a 2000/5000 sincs meg. Jó oké, akkor a másik két acsival se izmozok, shiftdel. :gonosz1:
Szóval a múltkori, mennyire motiváló az acsi maxolás történethez én is úgy csatlakozok, hogy ameddig jólesik, addig, de olyankor, amikor elfogy a mókavonatból a dízel, akkor ha egy acsi hiányzik, akkor egy, de akkor is repül a shiftdel, mert én ezekért szopni nem szopok.
Megküzdeni megküzdök, de a szopatás az más kategória.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59612 2021.03.18. 10:45

eje75 írta:Szerintem nem tartoznak bele! idézet: "Dojo and Twilight missions are not required to get this trophy"...ráadásul a Twilight Mission-ök csak a nehezebb változatai a main meg a side mission-öknek, ha azokat megcsináltad, akkor minek kellenének?... valami más pálya maradt ki ott: nézd meg az oldalon

szerk: most nézem, hogy tévedtem: ez csak a Nioh2-ben van így... a Nioh-ban: "Complete all Main Missions, Side Missions, Dojo training missions, and Twilight Missions. " Mér nem bassza szájba a japáncigánykurvaanyjátazilyen???
De igen, beletartoznak. Onnan (is) tudom, hogy ha végre méltóztatott egyet beadni, akkor egyel növekedett a trofi progressze is. Meg onnan is tudom, hogy az ÖSSZES többi mission meg van csinálva. MINDEN. Hogy minek kellenek?
Hát ez gecijókérdés. Mer valami hülye kitalálta.

/a nioh 2 platinája hússzor normálisabb volt, mint ez az agybaj. Meg a 20 millió pénzes elkötlés is...vagy 5 órát farmoltam azt a szart ÚGY, hogy a DLC-k is megvannak. Ez lesz a legnyomorultabb platinám evör :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59613 2021.03.18. 11:00

Moby írta:Nioh platina. Egy trofira vagyok tőle, a csinálj meg minden pályát. Amibe beletartoznak a Twilight Mission-ök. Amikből 1 hiányzik. A twilight mission-ök naponta frissülnek, minden nap kapsz kettőt. És van vagy 40. ja és besorsolja a már megcsináltaltakat is. Szóval lottózom egy olyan pályalottón, amiben naponta van húzás, minden nap két számot húznak ki, és nekem egyet kell eltalánom a negyvenből.
Mennyi ideig fogok vajon lottózni? Hetek? Hónapok?
Mér nem bassza szájba a japáncigánykurvaanyjátazilyen???
Kép
Áucs, ez eléggé a legalja. :crazya: Simán hagyd ott, ennyit érdemel. Nehogy azt lássák, hogy a hülyékkel bármit meg lehet csináltatni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59614 2021.03.18. 11:16

Moby írta:vagy 5 órát farmoltam azt a szart
Na, igen pont ez ami nálam nem fordulhat elő. Sose.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59615 2021.03.18. 11:24

Botond írta:Na, igen pont ez ami nálam nem fordulhat elő. Sose.
Van benne vagy 250 órám már. Nem azon az ötön múlna.

/szerk: tök jól tippeltem. 152 volt PS4-en, 110 ps5-ön. Mondjuk eléggé beszédes, hogy ps4-en csak az alapjátékot játszottam végig 152 órában, semmi trofira nem mentem rá, ps5-ön 110 óra alatt meglett a DLC-kkel együtt, "majdnem" platinára. Ebből kb 55 óra volt az alapjáték.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59616 2021.03.18. 11:36

Moby írta:Van benne vagy 250 órám már. Nem azon az ötön múlna.

/szerk: tök jól tippeltem. 152 volt PS4-en, 110 ps5-ön. Mondjuk eléggé beszédes, hogy ps4-en csak az alapjátékot játszottam végig 152 órában, semmi trofira nem mentem rá, ps5-ön 110 óra alatt meglett a DLC-kkel együtt, "majdnem" platinára. Ebből kb 55 óra volt az alapjáték.
Értem, megértem, de én nem így vagyok bekötve. Nekem is a civ5ben van 600 óra a civ6ban meg 500 óra, de az játék volt, semmi kínszarós farmolás. Heroes6ba is belecsúszott 220 órácska, szóval van olyan, hogy visz a játék sokszáz órát, de ha benne van akárhányszáz óra, akkor is csak 5 óra masszív önszopatás egy acsiért, hát az no go zóna nálam. Nálad meg nem, és nincs ezzel semmi gond.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #59617 2021.03.18. 12:43

Moby írta:Én tudom, hogy csak egy vén hülye boomer vagyok, de akkor is azt gondolom, hogy valami kúúúrvanagy genetikai elbaszódás megy végbe a világban :wilting:
Spoiler
Kép
Az én (nem túl nagy) ismeretségi körömben vannak hárman, akik az életük valamelyik pontján rájöttek, hogy nem olyanok (van aki család + gyerekek mellett, ami azért nem gyenge helyzetet eredményez). Bírom őket, elfogadom.
De az erőltetett (faji, nemi, vonzódási, identitási) előnyben részesített kezelés taszít és unom. Mindenkit elfogadok olyannak, amilyen akar lenni, de semmilyen (ezeken alapuló) előnyben részesítést nem támogatok. És amit a világ manapság művel ennek a promózásával, az ez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59618 2021.03.18. 13:17

Megjöttek az új sony VR kontrollerek. Adaptívravaszok, haptic feedback, ujjak trackelése, csiribirizabszalma. Jónak néz ki.
Kép
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59619 2021.03.18. 13:48

Botond írta:Na, ezt a hetet a Nintendo nyerte. Kiadtak egy release date reveal trailert a Kings bounty2höz. Ugye logikusan 0 db dátum van mind a videóban, mind a videó leírásban. Ezt szerintem a héten már senki nem fogja tudni überelni. Well done! :zavart2:
A dátum maga ugyanúgy aug24, mint a többi kiadásnál, de akkor is. Idióták.
De legalább egy játék, melyért akár még konzolt is vennék :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59620 2021.03.18. 13:54

aabyssx írta:Az én (nem túl nagy) ismeretségi körömben vannak hárman, akik az életük valamelyik pontján rájöttek, hogy nem olyanok (van aki család + gyerekek mellett, ami azért nem gyenge helyzetet eredményez). Bírom őket, elfogadom.
De az erőltetett (faji, nemi, vonzódási, identitási) előnyben részesített kezelés taszít és unom. Mindenkit elfogadok olyannak, amilyen akar lenni, de semmilyen (ezeken alapuló) előnyben részesítést nem támogatok. És amit a világ manapság művel ennek a promózásával, az ez.
Én egy nagyon közeli barátomnál az egész folyamatot (illetve nyilván nem az egészet, nem voltam ott az anyaméhben) testközelből láthattam. (Mármint nem nemet váltott, hanem a szerelmeii neme változott meg.) Elég sokat tudtunk róla normálisan beszélni is. Érdekes viszont, hogy a legelső mélyebb beszélgetésünk után már úgy éreztem, hogy lespoilerezte, pedig akkor még ő sem vallotta be magának. Gyakorlatilag éppen akkor lettünk barátok ivőcimborákból (persze nem ezért), amikor én megtudtam róla, amit ő még nem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59621 2021.03.18. 14:04

Zóanagyvarázsló írta:Én egy nagyon közeli barátomnál az egész folyamatot (illetve nyilván nem az egészet, nem voltam ott az anyaméhben) testközelből láthattam. (Mármint nem nemet váltott, hanem a szerelmeii neme változott meg.) Elég sokat tudtunk róla normálisan beszélni is. Érdekes viszont, hogy a legelső mélyebb beszélgetésünk után már úgy éreztem, hogy lespoilerezte, pedig akkor még ő sem vallotta be magának. Gyakorlatilag éppen akkor lettünk barátok ivőcimborákból (persze nem ezért), amikor én megtudtam róla, amit ő még nem.
Ekkor lettel te is vegyes tuzelesu? :zavart1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59622 2021.03.18. 14:12

Micsu írta:Ekkor lettel te is vegyes tuzelesu? :zavart1:
Nem, arról a PS3 és a konzolos játékdílerem tehet :law:

Spoiler
Egyébként egy szóval nem állítottam, hogy az illető férfi volt ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59623 2021.03.18. 14:34

Zóanagyvarázsló írta:Nem, arról a PS3 és a konzolos játékdílerem tehet :law:

Spoiler
Egyébként egy szóval nem állítottam, hogy az illető férfi volt ;)
Spoiler
Tehát ahogy közelebb került hozzád egy nő, leszbikussá változott! NICE! :taps: Valszeg csak nem akart kockáztatni a friendzone-ba skatulyázással, biztosra ment! :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59624 2021.03.18. 14:42

Ma 5 éves az új Leáld. :bohoc:

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #59625 2021.03.18. 14:55

Hát akkor boldog leáld napot mindenkinek!
Avatar
Moby

Hozzászólás #59626 2021.03.18. 15:52

Boldogot a leáldnak!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59627 2021.03.18. 15:55

DanielT írta:
Spoiler
Tehát ahogy közelebb került hozzád egy nő, leszbikussá változott! NICE! :taps: Valszeg csak nem akart kockáztatni a friendzone-ba skatulyázással, biztosra ment! :mf2:
Spoiler
Majdnem, volt akkor kapcsolata férfival, akit ez tényleg így érinthetett, de nem vittem meg neki a jó hírt :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59628 2021.03.18. 15:57

DanielT írta:Ma 5 éves az új Leáld. :bohoc:

Kép
Öt éc*?! Ez már retró! Hol a remake? Egy rehamster kevés lesz!

*Év akart lenni, de így találóbb :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59629 2021.03.18. 16:07

Zóanagyvarázsló írta:Öt éc*?! Ez már retró! Hol a remake? Egy rehamster kevés lesz!

*Év akart lenni, de így találóbb :idiota:
És persze a fehér, heteró, férfi házigazdát lecserélném egy nepáli-néger transznemü buzira. Hallod, arty, új feladat vár! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59630 2021.03.18. 16:53

Zóanagyvarázsló írta:Nem, arról a PS3 és a konzolos játékdílerem tehet :law:

Spoiler
Egyébként egy szóval nem állítottam, hogy az illető férfi volt ;)
En se h te vagy az :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59631 2021.03.18. 17:08

Zóanagyvarázsló írta:És persze a fehér, heteró, férfi házigazdát lecserélném egy nepáli-néger transznemü buzira. Hallod, arty, új feladat vár! :banplz:
Time címlapra vele! :nezze:
Castle82

Hozzászólás #59632 2021.03.18. 18:29

Moby írta:Megjöttek az új sony VR kontrollerek. Adaptívravaszok, haptic feedback, ujjak trackelése, csiribirizabszalma. Jónak néz ki.
Kép
Kép



Csak remélni merem hogy nem fogja VR exkluzívvá tenni a dolgokat ideiglenesen sem, nem kicsit idegesítő hogy a Hitman is Sony ex vr-ként miközben a Sony féle VR forintot nem ér az irányítása miatt. Továbbá felbontásban ismét kevéske lesz hisz a PS5 sem képes rendesen kihajtani VR stuffot érdemleges felbontással, egy Quest 2 elveri mint az ökröt feltehetőleg minden téren és annak a kihajtásához is kevéske egy 2080 super egy Alyx alatt problémamentesen. Mindazonáltal kíváncsian várom mit hoznak ki de míg az ára miatt és a Screendoor effekt mentesség miatt egy élhető megoldás volt Ps Pro mellett a többi mocsokdrága és durván Screen door effectes VR mellett noha a mocsokszar irányítása mellett kvázi nézelődésen kívül másra nem volt jó csak dualshockal, a 140ezres quest 2 mellett már nem érzem mit fognak tudni mutatni pluszt főleg hogy a SDE ott is kvázi semmi és a felbontás ami mérvadó egy VR-ban igen erősen pedig feltehetőleg nagyobb.... Annyira "jó fej" meg nyilván nem lesz a Sony hogy külsős VR fejeseket támogasson....
Avatar
Moby

Hozzászólás #59633 2021.03.18. 19:14

Castle82 írta:Csak remélni merem hogy nem fogja VR exkluzívvá tenni a dolgokat ideiglenesen sem, nem kicsit idegesítő hogy a Hitman is Sony ex vr-ként miközben a Sony féle VR forintot nem ér az irányítása miatt. Továbbá felbontásban ismét kevéske lesz hisz a PS5 sem képes rendesen kihajtani VR stuffot érdemleges felbontással, egy Quest 2 elveri mint az ökröt feltehetőleg minden téren és annak a kihajtásához is kevéske egy 2080 super egy Alyx alatt problémamentesen. Mindazonáltal kíváncsian várom mit hoznak ki de míg az ára miatt és a Screendoor effekt mentesség miatt egy élhető megoldás volt Ps Pro mellett a többi mocsokdrága és durván Screen door effectes VR mellett noha a mocsokszar irányítása mellett kvázi nézelődésen kívül másra nem volt jó csak dualshockal, a 140ezres quest 2 mellett már nem érzem mit fognak tudni mutatni pluszt főleg hogy a SDE ott is kvázi semmi és a felbontás ami mérvadó egy VR-ban igen erősen pedig feltehetőleg nagyobb.... Annyira "jó fej" meg nyilván nem lesz a Sony hogy külsős VR fejeseket támogasson....
Engem piszkosul nem érdekel milyen lesz a quest 2 vagy bármelyik pécén használható hmd mellett. Azok tőlem ott fognak megrohadni a polcon. Ezt viszont megveszem, és biztos vagyok benne, hogy fasza lesz. Legalábbis elég lesz arra a pár alkalomra, amit a fejemen lesz. Túl sok jó játék erre sem nagyon lesz, ilyen ábrándot nem kergetek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59634 2021.03.18. 19:50

Moby írta:Engem piszkosul nem érdekel milyen lesz a quest 2 vagy bármelyik pécén használható hmd mellett. Azok tőlem ott fognak megrohadni a polcon. Ezt viszont megveszem, és biztos vagyok benne, hogy fasza lesz. Legalábbis elég lesz arra a pár alkalomra, amit a fejemen lesz. Túl sok jó játék erre sem nagyon lesz, ilyen ábrándot nem kergetek.
Én meg egy Samsung Odysseyt próbálnék ki, ezen már elég jó lehet az Alyx, és nem 1000 euro. Nincs itt valakinek kölcsön? :fogmosas:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59635 2021.03.18. 21:07

HBD, Leáld Topik!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #59636 2021.03.18. 22:28

Castle82 írta:Csak remélni merem hogy nem fogja VR exkluzívvá tenni a dolgokat ideiglenesen sem, nem kicsit idegesítő hogy a Hitman is Sony ex vr-ként miközben a Sony féle VR forintot nem ér az irányítása miatt. Továbbá felbontásban ismét kevéske lesz hisz a PS5 sem képes rendesen kihajtani VR stuffot érdemleges felbontással, egy Quest 2 elveri mint az ökröt feltehetőleg minden téren és annak a kihajtásához is kevéske egy 2080 super egy Alyx alatt problémamentesen. Mindazonáltal kíváncsian várom mit hoznak ki de míg az ára miatt és a Screendoor effekt mentesség miatt egy élhető megoldás volt Ps Pro mellett a többi mocsokdrága és durván Screen door effectes VR mellett noha a mocsokszar irányítása mellett kvázi nézelődésen kívül másra nem volt jó csak dualshockal, a 140ezres quest 2 mellett már nem érzem mit fognak tudni mutatni pluszt főleg hogy a SDE ott is kvázi semmi és a felbontás ami mérvadó egy VR-ban igen erősen pedig feltehetőleg nagyobb.... Annyira "jó fej" meg nyilván nem lesz a Sony hogy külsős VR fejeseket támogasson....
Neked mi van otthon polcon egyébként? Csak mert ilyesmiket azoktól hallok, aki nem is próbálta, csak a leírt számok alapján temeti. Én is húztam a szám, aztán kb semennyire se érdekelt mikor felraktam valaha a headsetet, hogy mennyire van főbontva. Feltételezem itt sem fog, és már most is biztos hogy megveszem, ha lehet. Pedíg el nem koptatom, az biztos, legutóbb ace combattal hozattam fel a reggelit párszor, meg letolom ha eszembe jut időnként a apollo 11 missziót :D

szerk: Megnéztem mieza quest2, mer fogalmamsevót, meg hogy volt első része :D
Aszongya powered by facebook, meg ebbe van egy beépített telefon, és ettől jön a csoda, vagy kimaradt valami. Aztmeg külön kétlem, ha ígyvan, hogy ez occsób lesz a fapad sonynál
Avatar
Moby

Hozzászólás #59637 2021.03.19. 08:27

Kihúzták a számomat a lottón.
Spoiler
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #59638 2021.03.19. 08:38

Moby írta:Kihúzták a számomat a lottón.
GG! :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59639 2021.03.19. 09:04

Moby írta:Kihúzták a számomat a lottón.
Spoiler
Kép
Idáig hallatszott a csilingelés és az Örömóda :worship:
Avatar
Moby

Hozzászólás #59640 2021.03.19. 09:18

Arty, csomagolják a PS5-öd! Holnap valszeg mehetsz érte. :eljen: Részletek PM-ben.

Vissza: “Leáldozott.hu”