A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59501 2021.03.15. 23:36

Mekee írta::help: Lehet olyandologtol is függ, hogy mennyire vsn beleintegralva a jatekba. Latom-e a progressbart, vagy szepen osszeszedetten hogy mi miert, esetleg mit ad, ez a ps menuben turkalas ez pfejj. Mindig is utaltam, a letezo legrovidebb idon belul inditom a jatekot, hanyingerem van ettol amit ps2 ota reszelgetnek ui néven. De legalabb a ps5 is viszi tovabb a ps4est
PS3-on borzasztó élmény volt kinn turkálni, nem guglizok rá, hogy most milyen. Az achievemetnek iránti érdektelenségemet tudja fokozni a béna felület, de az érdeklődésemet inkább a játék és a kivíás jellege adja meg. Az persze segíthet, ha szól róla vagy emlékeztet rá, de nem alapkövetelmény.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59502 2021.03.15. 23:39

Greyfox írta:Sztem szarnak rád, nemhogy fizetnének :D
Tömegek fizetnek vigyorogva azért, hogy az Apple szarjon rájuk, ingyen az sem jár.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59503 2021.03.16. 06:22

Zóanagyvarázsló írta:Én sem nyomnám a Crackdown 3-at, ha nem kéne a gamerscore Botondnak :idiota:
Szerver/hálózat issue volt az MSnél. Ezért jó a sok böngésző, mert egyikkel se sikerült ezt kideríteni. Bezzeg a fejünkre szaró Safari megmutatta. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59504 2021.03.16. 08:50

Botond írta:Szerver/hálózat issue volt az MSnél. Ezért jó a sok böngésző, mert egyikkel se sikerült ezt kideríteni. Bezzeg a fejünkre szaró Safari megmutatta. :banplz:
Pedig próbáltam a fórumukra felnézni, hogy mi van. Valahogy jelezkették volna, hogu ne kínlódjak a törésdánháromért tegnap.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59505 2021.03.16. 10:34

Zóanagyvarázsló írta:Pedig próbáltam a fórumukra felnézni, hogy mi van. Valahogy jelezkették volna, hogu ne kínlódjak a törésdánháromért tegnap.
Már telepítem is újra a csodát :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #59506 2021.03.16. 10:57

Zóanagyvarázsló írta:Pedig próbáltam a fórumukra felnézni, hogy mi van. Valahogy jelezkették volna, hogu ne kínlódjak a törésdánháromért tegnap.
Szintén Safariban elérhető az infó. Tegnap töltőn volt az iPad, az iPhoneon beszéltem éppen, azt hittem ezzel kezdtél, sorry!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59507 2021.03.16. 13:44

Nezegetek rdr2 pcs nativ 4ks videokat youtubeon ami azert tomoritett de modok nelkul is kettehugyozza a ps4es verzat. Ps5on is ua.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59508 2021.03.16. 13:58

Botond írta:Szintén Safariban elérhető az infó. Tegnap töltőn volt az iPad, az iPhoneon beszéltem éppen, azt hittem ezzel kezdtél, sorry!
A Google nem dobta ki, biztos rosszul kerestem. Mondjuk szerverhiba esetén igazán átirányíthatna ide a store vagy az app, csak meg lehetne oldani valahogy. Még sosem jártam hasonlóan, ha Blizzard szerverei nem mennek, azt lehet előre tudni. Meg az is fura volt, hogy Super Luckyval lehetett játszani, a Crackdown 3-mal nem, nálad - konzolon -, ment, nálam nem. De kösz, ezentúl észben tartom.
Avatar
arty

Hozzászólás #59509 2021.03.16. 14:06

Zóanagyvarázsló írta:PS3-on borzasztó élmény volt kinn turkálni, nem guglizok rá, hogy most milyen.
Mégborzalmasabb.

Akár játékban vagy, akár nem fut semmi a "háttérben": a mára sokjátékos profilommal percekre szénnéfagy az OS, volt h 3-4 percig vártam rá, hogy mozoghassak végre és tallózzam a még hiányzó trófeát. Már tényleg elbizonytalanodtam, hogy ez most nemnormális, ez most tutilefagyott, de NEM! Az XMB 100% megbízható, nem fagyott még le sose végleg :D (trófeaböngészésbe legalábbis vs. most a FarCry alatt az x360 emuláció nem százas, bár nemtom 360on mi lett volna, de itt volt h a Series OS-ből kellett kilőnöm cakkpakk az egész hóbelevancot)
Avatar
arty

Hozzászólás #59510 2021.03.16. 14:10

Micsu írta:Nezegetek rdr2 pcs nativ 4ks videokat youtubeon ami azert tomoritett de modok nelkul is kettehugyozza a ps4es verzat. Ps5on is ua.
Az xboxos ismeretében kissé hitetlenkedek... (a prő az fél-4k, az X az 4k, de gondolom inkább a gfx detail van ezekszerint ENNYIRE feltolva pöcén?! ill currgen pecs nincs tudtommal)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59511 2021.03.16. 14:17

A PS5 GUI-ban annyira elbaszták a trofi kijelzést, hogy EL SE LEHET OLVASNI A FELADATOT. NEM. FÉR. KI.

4K felbontáson, akárhány colon. Minden egyes trofira rá kell nyomni és úgy megnézni, illetve kényelmesen átlátni se lehet. Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy a rendezési módszert nem jegyzi meg.

Emiatt töltöttem le ezt a PS Trophies appot, mert elviselhetetlen szarrá FEJLESZTETTÉK. :falbav: :falbav: :falbav:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59512 2021.03.16. 14:18

arty írta:Az xboxos ismeretében kissé hitetlenkedek... (a prő az fél-4k, az X az 4k, de gondolom inkább a gfx detail van ezekszerint ENNYIRE feltolva pöcén?! ill currgen pecs nincs tudtommal)
Kezdjuk ott hogy a pcs port alapbol szebb volt mint a konzolos, a kep eleseggel meg vannak bajok ps5on, nem neztem utana de biztos ua felskalazott 4k mint pron volt.
A gow portja az allat, jol fut, hdr is ok meg a kepminoseg is, az rdr az fosport, bar lehet az is kap remastert ki tudja.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59513 2021.03.16. 14:20

DanielT írta:A PS5 GUI-ban annyira elbaszták a trofi kijelzést, hogy EL SE LEHET OLVASNI A FELADATOT. NEM. FÉR. KI.

4K felbontáson, akárhány colon. Minden egyes trofira rá kell nyomni és úgy megnézni, illetve kényelmesen átlátni se lehet. Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy a rendezési módszert nem jegyzi meg.

Emiatt töltöttem le ezt a PS Trophies appot, mert elviselhetetlen szarrá FEJLESZTETTÉK. :falbav: :falbav: :falbav:
Tudtam en hogy elkiabaltad ezt a maximalis megelegedest :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59514 2021.03.16. 14:35

Micsu írta:Tudtam en hogy elkiabaltad ezt a maximalis megelegedest :D
Ha nincs az elbaszás, akkor nem is keresem meg ezt az appot... Amivel sokkal jobb követni mint akár a PS4-en volt valaha. Szóval csak fokozta a megelégedésem! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59515 2021.03.16. 14:36

Kijött 60 frém és FOV pecs a The Outer Worlds-höz.

Kár, hogy nem így toltam ezt a túlértékelt fost. ;( Most is a fejfájás az első élmény ami eszembe jut vele kapcsolatban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59516 2021.03.16. 14:44

DanielT írta:Ha nincs az elbaszás, akkor nem is keresem meg ezt az appot... Amivel sokkal jobb követni mint akár a PS4-en volt valaha. Szóval csak fokozta a megelégedésem! :nezze:
Hat en max chatre hasznalom azt az appot :P Bar vasarolni is onnan fogok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59517 2021.03.16. 14:49

Micsu írta:Hat en max chatre hasznalom azt az appot :P Bar vasarolni is onnan fogok.
Onnan biztos nem. Egyrészt mert a chat nem működik hónapok óta (Sony valamit változtatott), másrészt mert vásárolni sem lehet. Max átdob a Sony weboldalra.

Ez nem a hivatalos PS app. ERRŐ VAN SZÓ E.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59518 2021.03.16. 14:57

DanielT írta:Onnan biztos nem. Egyrészt mert a chat nem működik hónapok óta (Sony valamit változtatott), másrészt mert vásárolni sem lehet. Max átdob a Sony weboldalra.

Ez nem a hivatalos PS app. ERRŐ VAN SZÓ E.
MS hátraarc epizód végtelenpluszkettő is arról szól, hogy Ja, októberben likvidálták a store és acsi nézés funkciót a mobilappokból, szóval belátták, hogy elkúrták, és jön vissza. Android béta appban már benne is. iOSen éppen nincs béta app, szóval ott még nincs, de jönjönjön!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59519 2021.03.16. 15:05

DanielT írta:Onnan biztos nem. Egyrészt mert a chat nem működik hónapok óta (Sony valamit változtatott), másrészt mert vásárolni sem lehet. Max átdob a Sony weboldalra.

Ez nem a hivatalos PS app. ERRŐ VAN SZÓ E.
Jah en a hivatalos ps appot hasznalom :fejvakaras:
Chatre itt se lep be, probaljam kesobb uzit kapom :circling: Sanyi
Persze szar a steam appban megy tokeletesen minden.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59520 2021.03.16. 15:32

Micsu írta:Jah en a hivatalos ps appot hasznalom :fejvakaras:
Chatre itt se lep be, probaljam kesobb uzit kapom :circling: Sanyi
Persze szar a steam appban megy tokeletesen minden.
Nemtudom, nálam megy benne a cset is, meg a vásárlás is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59521 2021.03.16. 16:41

Moby írta:Nemtudom, nálam megy benne a cset is, meg a vásárlás is.
Vasarlast azt nem probaltam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59522 2021.03.16. 19:32

Én tudom, hogy csak egy vén hülye boomer vagyok, de akkor is azt gondolom, hogy valami kúúúrvanagy genetikai elbaszódás megy végbe a világban :wilting:
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59523 2021.03.16. 19:38

Moby írta:Én tudom, hogy csak egy vén hülye boomer vagyok, de akkor is azt gondolom, hogy valami kúúúrvanagy genetikai elbaszódás megy végbe a világban :wilting:
Spoiler
Kép
Én ezt jóvá is hagynám ha kicsapná a bránert az asztalra! :nezze:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #59524 2021.03.16. 20:39

Moby írta:Én tudom, hogy csak egy vén hülye boomer vagyok, de akkor is azt gondolom, hogy valami kúúúrvanagy genetikai elbaszódás megy végbe a világban :wilting:
Spoiler
Kép
És ezek után a korábbi nevén hivatkozni rá kibaszott alja dolog, mert ez az új ő.... ami azért rejtély számomra, mert nem is olyan túl régen coming outolt, ami után még azt mondta, hogy ok... de akkor ő most inkább most úton a férfiasság felé... várom már, hogy mikor lesz pánszexuális helikopter.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59525 2021.03.16. 20:41

Moby írta:Én tudom, hogy csak egy vén hülye boomer vagyok, de akkor is azt gondolom, hogy valami kúúúrvanagy genetikai elbaszódás megy végbe a világban :wilting:
Spoiler
Kép
Szerintem ez mindig is létezett, csak annyi változott, hogy most lehet róla beszélni, meg vannak módszerek amivel segítenek azzá válni, amik lenni szeretnének. Engem nem zavar, az én életemet sehogy sem befolyásolja negatívan. Az viszont zavarna, ha valaki beleszólna az én álmaim megvalósításába, úgy, hogy neki semmi negatív nem származik belőle, csak mercsak, meg mer tradíciók, meg jajj, mivé lett a világ.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59526 2021.03.16. 21:07

Greyfox írta:Szerintem ez mindig is létezett, csak annyi változott, hogy most lehet róla beszélni, meg vannak módszerek amivel segítenek azzá válni, amik lenni szeretnének. Engem nem zavar, az én életemet sehogy sem befolyásolja negatívan. Az viszont zavarna, ha valaki beleszólna az én álmaim megvalósításába, úgy, hogy neki semmi negatív nem származik belőle, csak mercsak, meg mer tradíciók, meg jajj, mivé lett a világ.
Csak nem szabad rákeresned arra, hogy "Desmond is Amazing", és addig ilyen szép nyugodt rózsaszín marad a lelkivilágod.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59527 2021.03.16. 21:08

arty írta:Mégborzalmasabb.

Akár játékban vagy, akár nem fut semmi a "háttérben": a mára sokjátékos profilommal percekre szénnéfagy az OS, volt h 3-4 percig vártam rá, hogy mozoghassak végre és tallózzam a még hiányzó trófeát. Már tényleg elbizonytalanodtam, hogy ez most nemnormális, ez most tutilefagyott, de NEM! Az XMB 100% megbízható, nem fagyott még le sose végleg :D (trófeaböngészésbe legalábbis vs. most a FarCry alatt az x360 emuláció nem százas, bár nemtom 360on mi lett volna, de itt volt h a Series OS-ből kellett kilőnöm cakkpakk az egész hóbelevancot)
Jól, sőt SONYJÓL hangzik :eljen: Daninak is hiszek: über ez a PS5 is!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59528 2021.03.16. 21:10

Micsu írta:Jah en a hivatalos ps appot hasznalom :fejvakaras:
Chatre itt se lep be, probaljam kesobb uzit kapom :circling: Sanyi
Persze szar a steam appban megy tokeletesen minden.
Tökéletesen? Mesélj csak a voice chatről!
Avatar
eje75

Hozzászólás #59529 2021.03.16. 21:10

Moby írta:Én tudom, hogy csak egy vén hülye boomer vagyok, de akkor is azt gondolom, hogy valami kúúúrvanagy genetikai elbaszódás megy végbe a világban :wilting:
Spoiler
Kép
Valahogy midig csak a ronda nők akarnak nemet váltani....sose tudtam, hogy így azt gondolja majd legalább puncit kap, mert kuki nem jutott, vagy egyszerűen egész életében arra vágyott, hogy jó alaposan beakassza valakinek a lompost...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59530 2021.03.16. 21:15

eje75 írta:Valahogy midig csak a ronda nők akarnak nemet váltani....sose tudtam, hogy így azt gondolja majd legalább puncit kap, mert kuki nem jutott, vagy egyszerűen egész életében arra vágyott, hogy jó alaposan beakassza valakinek a lompost...
Most a női külső minősítgetésén túl is (vagy éppen belül): "fénykorában" elég messze volt a rondától, de az utóbbi években, talán főként a leszbikus coming outja óta folyamatosan kevésbé nőiesre változtatta a megjelenését. Nem tudom, hogy szerinted mikor számított csúfnak, de egyáltalán nem ez volt a megítélése, ha a te kukacodról le is kellett mondania. És persze - ami fájdalmasabb lehetett - az én pitonomról is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59531 2021.03.16. 21:24

Lepörgött az AC:Syndicate xsx-én. London továbbra is kurva hitelesen le van modellezve. A játék kurvára elfáradt, a gyűjtést annyira túltolták, hogy nem is szedtem fel minden baszt, Artynak igaza van. Azért élveztem, és újabb ingyenes föld játék pipa. Márcsak a Mini AC játékok trilógia van hátra/10
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59532 2021.03.16. 21:43

Zóanagyvarázsló írta:Most a női külső minősítgetésén túl is (vagy éppen belül): "fénykorában" elég messze volt a rondától, de az utóbbi években, talán főként a leszbikus coming outja óta folyamatosan kevésbé nőiesre változtatta a megjelenését. Nem tudom, hogy szerinted mikor számított csúfnak, de egyáltalán nem ez volt a megítélése, ha a te kukacodról le is kellett mondania. És persze - ami fájdalmasabb lehetett - az én pitonomról is.
Az utóbbi években engem a Robotzsarura emlékeztetett a sisakja nélkül.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59533 2021.03.16. 22:37

Zóanagyvarázsló írta:Tökéletesen? Mesélj csak a voice chatről!
Anélkül megvagyok köszi :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59534 2021.03.16. 22:38

DanielT írta:Az utóbbi években engem a Robotzsarura emlékeztetett a sisakja nélkül.
Nem is akarom tudni, hogy pontosan mi történt vele.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59535 2021.03.16. 22:39

eje75 írta:Valahogy midig csak a ronda nők akarnak nemet váltani....sose tudtam, hogy így azt gondolja majd legalább puncit kap, mert kuki nem jutott, vagy egyszerűen egész életében arra vágyott, hogy jó alaposan beakassza valakinek a lompost...
Te miről beszélsz? Bomba nő volt anno, kár érte.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59536 2021.03.16. 22:39

Micsu írta:Anélkül megvagyok köszi :P
Én meg trófeanézegetés nélkül vagyok meg, tökéltes a Sony appja!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59537 2021.03.16. 22:48

A Crackdown 3 ma véget ért, mert nem megy már nálam. Fáj a szívem, hogy a pécégány (kösz, MS!) sok év után ÉPPEN ettől az élménytől foszt meg :rinya:

De az első óra alpján ilyen érdektelen, súlytalan és gusztustalan FOST még nem láttam. Aki csak az undorító trélerek alapján ítél, az nem tudja, hogy mennyire túlértékeli, Botonddal az állunk a padlón volt. Nagyon vártuk, hogy lehet-e még mélyebbre süllyedni, de én már nem tudhatom meg :gonosz3:

Ugyanez a Sumo Digital csinálta az OutRun 2006: Coast 2 Coastot, a Snake Passt, a LittleBig Planet 3-at és a Sackboyt is :nemtudom:

És a Broken Sword: The Angel of Death is részben az ő munkájuk, de az rossz is volt, sztorira (ez nyilván a Revolution hibája) és technikailag is. Point 'n' click kalandjáték, melyet meg kellett hekkelni, hogy játszható fps-t produkáljon :ticking:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59538 2021.03.16. 22:51

Zóanagyvarázsló írta:Én meg trófeanézegetés nélkül vagyok meg, tökéltes a Sony appja!
Azt is tudod rajta nezegetni nyugi, ugyhogy neked meg a tokeletesnel is jobban adna. ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59539 2021.03.16. 22:56

Zóanagyvarázsló írta:A Crackdown 3 ma véget ért, mert nem megy már nálam. Fáj a szívem, hogy a pécégány (kösz, MS!) sok év után ÉPPEN ettől az élménytől foszt meg :rinya:

De az első óra alpján ilyen érdektelen, súlytalan és gusztustalan FOST még nem láttam. Aki csak az undorító trélerek alapján ítél, az nem tudja, hogy mennyire túlértékeli, Botonddal az állunk a padlón volt. Nagyon vártuk, hogy lehet-e még mélyebbre süllyedni, de én már nem tudhatom meg :gonosz3:

Ugyanez a Sumo Digital csinálta az OutRun 2006: Coast 2 Coastot, a Snake Passt, a LittleBig Planet 3-at és a Sackboyt is :nemtudom:

És a Broken Sword: The Angel of Death is részben az ő munkájuk, de az rossz is volt, sztorira (ez nyilván a Revolution hibája) és technikailag is. Point 'n' click kalandjáték, melyet meg kellett hekkelni, hogy játszható fps-t produkáljon :ticking:
Halat adok az msnek hogy megvette a bethesdat mert ezutan a moslektornado utan amikkel az utobbi idoben jatszottal hatha rafanyalodsz vmelyik cimre (ha mar a ganepasszos csoveles megy :fogmosas: ), mar ez is nagy ugras lenne szamodra. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #59540 2021.03.16. 23:41

Micsu írta:Halat adok az msnek hogy megvette a bethesdat mert ezutan a moslektornado utan amikkel az utobbi idoben jatszottal hatha rafanyalodsz vmelyik cimre (ha mar a ganepasszos csoveles megy :fogmosas: ), mar ez is nagy ugras lenne szamodra. :idiota:
Próbáltunk egy doom1 Classic coopot, de csak localcoop van, agyfasz.
De ez a crackdown3 engem is olyan szinten megütött, hogy egyszerűen nem hittem el, hogy van ilyen. Tényleg mindenkinek érdemes lenne húsz percet belenézni, hogy lássátok megtestesülni a “hűbazmeg” döbbenetet a saját arcotokon. Patikamérlegen összeszedtek mindent, amit el lehet baszni egy játékban. És ez már művészet, mint amikor a tippelős teszten nulla pontot írsz. Ott tudni kell az összes választ, hogy véletlenül se ikszelj jót, szerintem ezek is csak meg akarták trollkodni a játékosokat és mindent direkt melléikszeltek. Más ésszerű magyarázat nincs, el nem tudom képzelni, hogy ha nem ez volt a cél akkor amúgy bárki erre azt mondta volna, hogy menjen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59541 2021.03.16. 23:44

Botond írta:Próbáltunk egy doom1 Classic coopot, de csak localcoop van, agyfasz.
De ez a crackdown3 engem is olyan szinten megütött, hogy egyszerűen nem hittem el, hogy van ilyen. Tényleg mindenkinek érdemes lenne húsz percet belenézni, hogy lássátok megtestesülni a “hűbazmeg” döbbenetet a saját arcotokon. Patikamérlegen összeszedtek mindent, amit el lehet baszni egy játékban. És ez már művészet, mint amikor a tippelős teszten nulla pontot írsz. Ott tudni kell az összes választ, hogy véletlenül se ikszelj jót, szerintem ezek is csak meg akarták trollkodni a játékosokat és mindent direkt melléikszeltek. Más ésszerű magyarázat nincs, el nem tudom képzelni, hogy ha nem ez volt a cél akkor amúgy bárki erre azt mondta volna, hogy menjen.
Nekem abbol eleg volt a trailer is :P
Ha doom akkor meg a doom2 + brutal mod coopban allatsag.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59542 2021.03.17. 00:01

Micsu írta:Halat adok az msnek hogy megvette a bethesdat mert ezutan a moslektornado utan amikkel az utobbi idoben jatszottal hatha rafanyalodsz vmelyik cimre (ha mar a ganepasszos csoveles megy :fogmosas: ), mar ez is nagy ugras lenne szamodra. :idiota:
Csomó sorban álló Bethesda-játékom van még Steamre, GOG-ra, éppen azokból nem vagyok erre szorulva. GPU ahhoz kell, amiért pénzt nem vagyok hajlandó adni (illetve co-op). Na 100-200 órás moddolandó RPG-khez sem az ő ökoszisztémájukat preferálnám. Mit képzelsz te rólam? Hogy akár MS-oprendszert is mernék használni?! :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59543 2021.03.17. 00:02

Micsu írta:Nekem abbol eleg volt a trailer is :P
Ha doom akkor meg a doom2 + brutal mod coopban allatsag.
Egyébként a steamesben is van már remote play together meg végtelen FPS. Persze ettől még nyilván fokozható source porttal és modokkal az élmény, de végre nincs 35 fps-re lockolva gyárilag, és a felbontás állítható meg minden.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59544 2021.03.17. 08:59

Greyfox írta:Szerintem ez mindig is létezett, csak annyi változott, hogy most lehet róla beszélni, meg vannak módszerek amivel segítenek azzá válni, amik lenni szeretnének. Engem nem zavar, az én életemet sehogy sem befolyásolja negatívan. Az viszont zavarna, ha valaki beleszólna az én álmaim megvalósításába, úgy, hogy neki semmi negatív nem származik belőle, csak mercsak, meg mer tradíciók, meg jajj, mivé lett a világ.
Attól, hogy nekem semmi negatívum nem származik ebből, még egy korcs, elbaszott dolognak tartom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59545 2021.03.17. 09:00

Greyfox írta:Szerintem ez mindig is létezett, csak annyi változott, hogy most lehet róla beszélni, meg vannak módszerek amivel segítenek azzá válni, amik lenni szeretnének. Engem nem zavar, az én életemet sehogy sem befolyásolja negatívan. Az viszont zavarna, ha valaki beleszólna az én álmaim megvalósításába, úgy, hogy neki semmi negatív nem származik belőle, csak mercsak, meg mer tradíciók, meg jajj, mivé lett a világ.
Attól, hogy nekem semmi negatívum nem származik ebből, még egy korcs, elbaszott dolognak tartom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59546 2021.03.17. 09:14

Micsu írta:Halat adok az msnek hogy megvette a bethesdat mert ezutan a moslektornado utan amikkel az utobbi idoben jatszottal hatha rafanyalodsz vmelyik cimre (ha mar a ganepasszos csoveles megy :fogmosas: ), mar ez is nagy ugras lenne szamodra. :idiota:
A nagyrészük eddig is bennevolt a gamepassban, most igazából annyi változik, hogy már nem kerülnek ki belőle sosem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59547 2021.03.17. 09:29

Moby írta:A nagyrészük eddig is bennevolt a gamepassban, most igazából annyi változik, hogy már nem kerülnek ki belőle sosem.
Xboxon benne volt nem egészen a fele. Szóval azért xboxon is 10et meghaladó darabszámú új játékról beszélünk. PC-n benne volt vagy kettő-három, ott azért hyperugrás ez. Xcloud ugyanaz, mint pc-n.
Szóval nem, nem csak ennyi változott. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59548 2021.03.17. 09:51

Botond írta:Xboxon benne volt nem egészen a fele. Szóval azért xboxon is 10et meghaladó darabszámú új játékról beszélünk. PC-n benne volt vagy kettő-három, ott azért hyperugrás ez. Xcloud ugyanaz, mint pc-n.
Szóval nem, nem csak ennyi változott. :)
Több játékuk pedig egyelöre még be vagy vissza sem került. A jövöbeliek szintén nem mellékesek.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #59549 2021.03.17. 11:29

Moby írta:Attól, hogy nekem semmi negatívum nem származik ebből, még egy korcs, elbaszott dolognak tartom.
Az is lehet, hogy pl. ugyanigy korcsnak tartana teged, mert felnott ferfi letedre a fel eletedet hulye gyerekes jatekok nyomkodasaval toltod.. Ahogy en is. Dehat engem ez tesz boldogga. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59550 2021.03.17. 11:40

Greyfox írta:Az is lehet, hogy pl. ugyanigy korcsnak tartana teged, mert felnott ferfi letedre a fel eletedet hulye gyerekes jatekok nyomkodasaval toltod.. Ahogy en is. Dehat engem ez tesz boldogga. :nemtudom:
Na ezt úgy mondjátok, mintha hobbit választanának a melegek vagy a transzneműek. :wilting: Mi lesz a következő? Keresztény táborba külditek őket, hogy kiimádkozzák belőlük? :wilting: :wilting: :wilting:

Pont ez a lényeg, hogy a döntés nem az ő kezükben van, csak annak a kinyilatkoztatása. Na én ezt a kinyilatkoztatást szarom le. SEMMI KÖZÖM HOZZÁ.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59551 2021.03.17. 12:04

Greyfox írta:Az is lehet, hogy pl. ugyanigy korcsnak tartana teged, mert felnott ferfi letedre a fel eletedet hulye gyerekes jatekok nyomkodasaval toltod.. Ahogy en is. Dehat engem ez tesz boldogga. :nemtudom:
Igen ez engem boldoggá tesz, viszont ha nem lenne teljesen világos bámilyen ésszel élő embernek: ő ettől nem boldog. Most sem. Most is akkora pokol az élete, mint lányként, csak most máshogy. Ez nem egy álom, amit ő megvalósított, csak egy menekülés, egy kényszer. Egyik pokolból egy másik pokolba.
Egyébként neked úgy tűnik, hogy ő amúgy most nagyon boldog? :) Ez az ember a büdös életében nem lesz rendben magával, teljesen mindegy mennyire alakíttatja át magát. Azt a részét, ami soha nem lesz rendben magával, azt nem lehet szikével átalakítani. Szerintem ez egy kurvára nem örömteli dolog, bármennyire próbálja ezt mantrázni ez a mai világ.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59552 2021.03.17. 12:05

Moby írta:Én tudom, hogy csak egy vén hülye boomer vagyok, de akkor is azt gondolom, hogy valami kúúúrvanagy genetikai elbaszódás megy végbe a világban :wilting:
Spoiler
Kép
Igyekszem nem követni a bulvárt, de azért csak megtalál. :circling:
Nyilván furi lenne ha bármi szinten érintkeznék egy hasonló cipőben járó egyénnel, de aztán megszoknám hogy ő pont így fura. Eléggé elfogadó az IRL baráti társaságunk, mert még azt se köveztük meg aki mindig a leghangosabban énekel, de legalább garantáltan hibás szöveggel. Azért lássuk be utóbbi jóval idegesítőbb. :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #59553 2021.03.17. 12:13

Moby írta:Igen ez engem boldoggá tesz, viszont ha nem lenne teljesen világos bámilyen ésszel élő embernek: ő ettől nem boldog. Most sem. Most is akkora pokol az élete, mint lányként, csak most máshogy. Ez nem egy álom, amit ő megvalósított, csak egy menekülés, egy kényszer. Egyik pokolból egy másik pokolba.
Egyébként neked úgy tűnik, hogy ő amúgy most nagyon boldog? :) Ez az ember a büdös életében nem lesz rendben magával, teljesen mindegy mennyire alakíttatja át magát. Azt a részét, ami soha nem lesz rendben magával, azt nem lehet szikével átalakítani. Szerintem ez egy kurvára nem örömteli dolog, bármennyire próbálja ezt mantrázni ez a mai világ.
Azért vegyük figyelembe, hogy egy hollywoodi színészről beszélünk akit a média szűrőjén át (nem)ismerünk. Szóval az hogy ő most tényleg egy ilyen krízist él meg, vagy épp lájkokat és krediteket vadászik ezzel azt sosem fogjuk megtudni, meg úgy igazából nem is nagyon befolyásol semmit az életünkben. Nagyjából ennyire is éri meg vele foglalkozni szerintem.
Az hogy ezek a problémák is bekerülnek a köztudatba annyiból jók, hogy x év múlva már nem lesz freakshow értéke és így a legtöbb ember se a követ nem fogja felkapni ha lát ilyet, meg a lájk-indexe is előbb-utóbb mérséklődni fog.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59554 2021.03.17. 12:23

Moby írta:Igen ez engem boldoggá tesz, viszont ha nem lenne teljesen világos bámilyen ésszel élő embernek: ő ettől nem boldog. Most sem. Most is akkora pokol az élete, mint lányként, csak most máshogy. Ez nem egy álom, amit ő megvalósított, csak egy menekülés, egy kényszer. Egyik pokolból egy másik pokolba.
Egyébként neked úgy tűnik, hogy ő amúgy most nagyon boldog? :) Ez az ember a büdös életében nem lesz rendben magával, teljesen mindegy mennyire alakíttatja át magát. Azt a részét, ami soha nem lesz rendben magával, azt nem lehet szikével átalakítani. Szerintem ez egy kurvára nem örömteli dolog, bármennyire próbálja ezt mantrázni ez a mai világ.
Na ja, ha valaki rájön, hogy mégsem boldog így sem, és azon fakad ki, vagy visszaváltozna, akkor azt pedig másik oldal kapja fel. Ez nem olyan, hogy a gyerek transzneműnek születik, és amióta az eszét tudja, az akar lenni, hogy boldog legyen. Egy közösségbe kerülés, egy kis ideologizálás, egy kis pszichológia, egy kis együtt másnak levés mindenkinek könnyíthet a sorsán, de erősen rózsaszín szemüveges túltolás, ami most megy, hogy majd az efféle önmegvalósítás mindent is megold. Leegyszerűsítés mindezt az elfogadás és nem elfogadás bináris kódjával leírni. Pszichiáterek, pszichológusok is vannak bőven, akik a saját agendájukat tolva "jobbítják" a pácienseiket (ez nyilván működik mindkét irányba).

És tényleg vannak, akiket azért éltetnek, mert őznek definiálják magukat, pelenkát horva óriáscsecsemőt játszanak vagy sokgyerekes családapaként kislánynak képzeli magát, és mások "örökbe fogadják". Biztos vagyok benne, hogy boldogabbak, mint én Crackdown 3 közben, de azért mégiscsak felmerül bennem, hogy talán mégsem lesz igazi az életük így sem. Ezzel sem az a baj, hogy csinálják, hanem hogy körbeveszik egy olyan mázzal, hogy csápolni illik hozzá. Régen nem az a kérdés, hogy helyes-e megverni valakit, mert nem tetszik, hogy a saját neméhez vonzódik (bár nyilván létezik ez is, Nyugaton is, máshol pláne).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59555 2021.03.17. 12:31

benőmenő írta:Azért vegyük figyelembe, hogy egy hollywoodi színészről beszélünk akit a média szűrőjén át (nem)ismerünk. Szóval az hogy ő most tényleg egy ilyen krízist él meg, vagy épp lájkokat és krediteket vadászik ezzel azt sosem fogjuk megtudni, meg úgy igazából nem is nagyon befolyásol semmit az életünkben. Nagyjából ennyire is éri meg vele foglalkozni szerintem.
Az hogy ezek a problémák is bekerülnek a köztudatba annyiból jók, hogy x év múlva már nem lesz freakshow értéke és így a legtöbb ember se a követ nem fogja felkapni ha lát ilyet, meg a lájk-indexe is előbb-utóbb mérséklődni fog.
Igen, az tényleg szomorú, hogy követ ragadással és tapsolással küzd egymás ellen a két oldal. Értem én, hogy elfogadás kell, csak nagyon kretén módon tudják tolni a szerepmodellgyártást is.

Hiába értem emg azt is, hogy rossz lehet, ha egy férfiből lett nő nem tudja tovább foyltatni a sportkarrierjét, de akkor sem az a megoldás, hogy beengedjük őket a nők közé, akikkel szemben 20-25-30 éven át építette férfiúi izmait és csontjait, a doppingra meg csak ránéző nőket eltiltjuk a francba. Ha puncit csináltatok magamnak, akkor el kell fogadnom, hogy csak a többi készített punci részvetéleével zajló műpunciversenybe szállhatok be, nem pedig egy olyanba, ahol a született puncikat eltiltják, ha a verseny előtti héten megmossák őket.
Avatar
arty

Hozzászólás #59556 2021.03.17. 12:33

Botond írta:MS hátraarc epizód végtelenpluszkettő is arról szól, hogy Ja, októberben likvidálták a store és acsi nézés funkciót a mobilappokból, szóval belátták, hogy elkúrták, és jön vissza. Android béta appban már benne is. iOSen éppen nincs béta app, szóval ott még nincs, de jönjönjön!
nem kúrták el, csak agilisen szerintem "újraírták" az egész hóbelevancot és ez a rész nem lett kész a löncsre...

mondanám, hogy néha nem baj, ha nulláról ujrakezdenek egy működésképtelen szarhalmot, de.... az új app a nudli funkciók mellett is bugzik, míg nekem pl a régivel semmi gondom nem volt.
szal, khm.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59557 2021.03.17. 12:35

Zóanagyvarázsló írta:Igen, az tényleg szomorú, hogy követ ragadással és tapsolással küzd egymás ellen a két oldal. Értem én, hogy elfogadás kell, csak nagyon kretén módon tudják tolni a szerepmodellgyártást is.

Hiába értem emg azt is, hogy rossz lehet, ha egy férfiből lett nő nem tudja tovább foyltatni a sportkarrierjét, de akkor sem az a megoldás, hogy beengedjük őket a nők közé, akikkel szemben 20-25-30 éven át építette férfiúi izmait és csontjait, a doppingra meg csak ránéző nőket eltiltjuk a francba. Ha puncit csináltatok magamnak, akkor el kell fogadnom, hogy csak a többi készített punci részvetéleével zajló műpunciversenybe szállhatok be, nem pedig egy olyanba, ahol a született puncikat eltiltják, ha a verseny előtti héten megmossák őket.

Ezek csak ilyen elagott, buta tradíciók.
phpBB [media]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2021.03.17. 12:38-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #59558 2021.03.17. 12:37

Greyfox írta:Az is lehet, hogy pl. ugyanigy korcsnak tartana teged, mert felnott ferfi letedre a fel eletedet hulye gyerekes jatekok nyomkodasaval toltod.. Ahogy en is. Dehat engem ez tesz boldogga. :nemtudom:
Azt birom amugy a nagy szelso liberalisokban hogy allandoan az elfogadasrol papolnak ami ertheto is de bezzeg ok nem tudjak elfogadni ha masnak mas a velemenye valamirol :nemtudom:
Avatar
arty

Hozzászólás #59559 2021.03.17. 12:44

Moby írta:Más. Meg is jöttek a bethesda játékok fps boostja xboxra. Úgylátszik ezek ilyen nagyüzemben tudják ezt gyártani. És megint nem kellett semminek frissülnie, egyszer csak beng, 60fps minden. Ez egy kurvajó cucc, remélem a sony is átveszi.
Botond ahogy idelinkelte a hírt, már jött is le a Prey. Opció sehol :(
Nekimentem 30-al, meh, fura, nemjó, azért a demónyi részt végigtoltam, nagyon tetszett.... tiszta half life. A crytek motor meg bődületesen jól kinéző világot mozgat.

NADE!
Képtelen vagyok a bunkósbottal médiumon lecsapdkoni a mimic-eket, nem bírom eltalálni őket. Plusz, minden megjelenésük jumpscare, borzalom élmény.
A feszkó, hogy bármi mimiccé változhat, egy pontig jó, de amikor majdnem kiesik a kontroller a kezemből, úgy megijedek, az nagyon nem oké.
Szerintem a demó után ezért is nem kellett a játék..... éshát, most biztosan ezért nem kell.
Néztem, van story "nehézség"... ami vagy megéri vagy nem (vagy ütös lesz a történet vagy nem és mellé még a hirtelen megijedések ugyanúgy jelen lesznek...)

Aztán a DF video előtti napon, éppen törölném a játékot, erre OTT az opció az FPS BOOST-ra.
Bepipa, játékindít, hihhhhhhetetlen fluid, imádnám, felmosóvödör mimikké változik, besza-behu-anyátok!!!!!, kilépek, shiftdel :D

Tolta itt valaki ezt a Preyt, végig?
Avatar
Botond

Hozzászólás #59560 2021.03.17. 12:44

Szerintem ez az a pont, ahol jöhet a comingout és bevallhatom, hogy megnéztem Apple tv+on a Palmer című filmet és tetszett. :banplz:
Témába vág, nézzetek meg ti is!
Meg a múlt héten is bemutattak vmi filmet, azt még nem láttam.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59561 2021.03.17. 12:45

arty írta:Botond ahogy idelinkelte a hírt, már jött is le a Prey. Opció sehol :(
Nekimentem 30-al, meh, fura, nemjó, azért a demónyi részt végigtoltam, nagyon tetszett.... tiszta half life. A crytek motor meg bődületesen jól kinéző világot mozgat.

NADE!
Képtelen vagyok a bunkósbottal médiumon lecsapdkoni a mimic-eket, nem bírom eltalálni őket. Plusz, minden megjelenésük jumpscare, borzalom élmény.
A feszkó, hogy bármi mimiccé változhat, egy pontig jó, de amikor majdnem kiesik a kontroller a kezemből, úgy megijedek, az nagyon nem oké.
Szerintem a demó után ezért is nem kellett a játék..... éshát, most biztosan ezért nem kell.
Néztem, van story "nehézség"... ami vagy megéri vagy nem (vagy ütös lesz a történet vagy nem és mellé még a hirtelen megijedések ugyanúgy jelen lesznek...)

Aztán a DF video előtti napon, éppen törölném a játékot, erre OTT az opció az FPS BOOST-ra.
Bepipa, játékindít, hihhhhhhetetlen fluid, imádnám, felmosóvödör mimikké változik, besza-behu-anyátok!!!!!, kilépek, shiftdel :D

Tolta itt valaki ezt a Preyt, végig?
Hádemondtam, hogy csak soon! Ami asszem múlt pénteken volt vagy tegnap vagy ilyesmi.
Avatar
arty

Hozzászólás #59562 2021.03.17. 12:50

Botond írta:Próbáltunk egy doom1 Classic coopot, de csak localcoop van, agyfasz.
De ez a crackdown3 engem is olyan szinten megütött, hogy egyszerűen nem hittem el, hogy van ilyen. Tényleg mindenkinek érdemes lenne húsz percet belenézni, hogy lássátok megtestesülni a “hűbazmeg” döbbenetet a saját arcotokon. Patikamérlegen összeszedtek mindent, amit el lehet baszni egy játékban. És ez már művészet, mint amikor a tippelős teszten nulla pontot írsz. Ott tudni kell az összes választ, hogy véletlenül se ikszelj jót, szerintem ezek is csak meg akarták trollkodni a játékosokat és mindent direkt melléikszeltek. Más ésszerű magyarázat nincs, el nem tudom képzelni, hogy ha nem ez volt a cél akkor amúgy bárki erre azt mondta volna, hogy menjen.
az se jó, amikor összeomlik az egész város? (nemtom hogy a felhő számolja-e vagy a kis jaguárok :D )

mintha multiban ez bennemaradt volna... éshát, ti meg multiztatok! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #59563 2021.03.17. 12:55

Moby írta:Én tudom, hogy csak egy vén hülye boomer vagyok, de akkor is azt gondolom, hogy valami kúúúrvanagy genetikai elbaszódás megy végbe a világban :wilting:
régen ők szép csendben megölték magukat, vagy beleőrültek vagy remetének álltak... és nem zavarták az érzékeny kis boomer lelked :P

Az én szintén boomer lelkem örül, hogy vannak már olyan civilizált helyek a világban, ahol ők is "boldogan" élhetnek (nanemitthon, ahol az ilyenek elleni úszítás kétharmadot tud hozni).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59564 2021.03.17. 12:55

Moby írta:Ezek csak ilyen elagott, buta tradíciók.
Emlékszem, gimnáziumban a 19-ből 19 fiú előzte gyakorlatilag mindig az összes lányt (a 400-at futottuk leggyakrabban, mint a videóban). Ha végigurultál dagadtan a pályán, akkor is megvolt a sportos lányok ideje. Szó se róla, egy igazolt sportoló hölgy nagy dolgokra képes, még engem is lefutna, de fizikailag óriási a különbség a nemek között.

Na jó, én egyszer hosszú felmentés és sörhasnövesztés után kipurcantottam magama szokásos tempómmal, és besétálni alig tudtam, de másnap óvatosabb taktikával Cooper-teszten fél kilométert vagy még többet vertem a leggyorsabb lányra. A mellúszó technikám viszont olyan csapnivaló, hogy leglfejebb óvodás kislányok ellen merek kiállni :zavart1:
Avatar
arty

Hozzászólás #59565 2021.03.17. 12:56

Moby írta:Attól, hogy nekem semmi negatívum nem származik ebből, még egy korcs, elbaszott dolognak tartom.
és amikor így ezeket kihányod magadból, elégedettségérzés tölt el, hogy ma sem estél az empátia csapdájába? tehát jobbá teszed vele a saját napod, legalább?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #59566 2021.03.17. 13:00

arty írta:Tolta itt valaki ezt a Preyt, végig?
Tőlem egy nagyon őszinte esélyt kapott, utolsó gémerpécés próbálkozásaim egyike volt. Egy másodpercét se élveztem és amikor már kellően idegesített akkor ment a shiftdel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #59567 2021.03.17. 13:02

Gondoltam belenézek ebbe az fps boostolt skyrimbe. Namost nemtudom, hogy ez az fps boostnak, vagy a megjelenés óta eltelt idő rövidségének tudható-e be, de szerintem egészen jól sikerült :idiota:
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #59568 2021.03.17. 13:04

Moby írta:Igen ez engem boldoggá tesz, viszont ha nem lenne teljesen világos bámilyen ésszel élő embernek: ő ettől nem boldog. Most sem. Most is akkora pokol az élete, mint lányként, csak most máshogy. Ez nem egy álom, amit ő megvalósított, csak egy menekülés, egy kényszer. Egyik pokolból egy másik pokolba.
Egyébként neked úgy tűnik, hogy ő amúgy most nagyon boldog? :) Ez az ember a büdös életében nem lesz rendben magával, teljesen mindegy mennyire alakíttatja át magát. Azt a részét, ami soha nem lesz rendben magával, azt nem lehet szikével átalakítani. Szerintem ez egy kurvára nem örömteli dolog, bármennyire próbálja ezt mantrázni ez a mai világ.
Nyilván baromi távoli helyzet az övéktől, de engem pl boldoggá tesz, hogy ma nem lenézés, kiröhögés, megalázás jár azért, mert mondjuk azt mondom egy hétfőn (az aktuális közegemben), hogy "a hétvégén végigtoltam a Far Cry-t". Lehet, hogy nekik is jólesne némi elfogadottság. De tényleg csak tipp. Simán lehet, hogy ők full elmeháborodottak és rajtuk semmi nem segít, szal jobban járnának ha ledobnánk őket valami magas hegyről, lehetőleg kiröhögés közepette.
Avatar
Botond

Hozzászólás #59569 2021.03.17. 13:06

arty írta:Nyilván baromi távoli helyzet az övéktől, de engem pl boldoggá tesz, hogy ma nem lenézés, kiröhögés, megalázás jár azért, mert mondjuk azt mondom egy hétfőn (az aktuális közegemben), hogy "a hétvégén végigtoltam a Far Cry-t". Lehet, hogy nekik is jólesne némi elfogadottság. De tényleg csak tipp. Simán lehet, hogy ők full elmeháborodottak és rajtuk semmi nem segít, szal jobban járnának ha ledobnánk őket valami magas hegyről, lehetőleg kiröhögés közepette.
Csak ismételni tudom magam, Palmer-t mindenképpen nézd meg!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #59570 2021.03.17. 13:07

arty írta:Nyilván baromi távoli helyzet az övéktől, de engem pl boldoggá tesz, hogy ma nem lenézés, kiröhögés, megalázás jár azért, mert mondjuk azt mondom egy hétfőn (az aktuális közegemben), hogy "a hétvégén végigtoltam a Far Cry-t". Lehet, hogy nekik is jólesne némi elfogadottság. De tényleg csak tipp. Simán lehet, hogy ők full elmeháborodottak és rajtuk semmi nem segít, szal jobban járnának ha ledobnánk őket valami magas hegyről, lehetőleg kiröhögés közepette.
Ha valahol bevallom a Halo-maratont és a Crackdown-próbát, erősen ajánlom, hogy úgy dobjanak le a hegyről, hogy a hegyet magát is utánam dobják :idiota:

Vissza: “Leáldozott.hu”