A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #561 2016.03.23. 20:25

Moby írta:Lobos tolja ezt a salt&sanctuary-t. Áztákuuurvamennyirejócuccez :ijedt: Das koppintás az utolsó molekuláig, de olyan gecijó 2d-re ültetve, hogy magamalászarok.
Belenéztem, helyből ugrik előre majdnem egy teljes képernyőnyit, bezártam. VAT. DA. FAKK.
Avatar
Moby

Hozzászólás #562 2016.03.23. 20:27

DanielT írta:Belenéztem, helyből ugrik előre majdnem egy teljes képernyőnyit, bezártam. VAT. DA. FAKK.

Speedrun-t tol. Ez valami képesség, nem mindig jön össze neki. Nem ez a default mozgás :)
Avatar
deep

Hozzászólás #563 2016.03.23. 20:27

DanielT írta:Belenéztem, helyből ugrik előre majdnem egy teljes képernyőnyit, bezártam. VAT. DA. FAKK.
Az hagyján, de az a rángatózós pattogós 10 frémes futás animáció... OKÁDOK!
Avatar
Moby

Hozzászólás #564 2016.03.23. 20:28

Gecijó, akarom ezt a cuccot! Ahogy látom fos4 timed exklu :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #565 2016.03.23. 20:33

Hahaha, a failgen soha nem okoz csalódást! 900p, 20 fps megnyalás, frame-pacing nincs, hölgyeim és uraim: a Fosbone DS3!

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #566 2016.03.23. 20:40

A ps4 ugyanez lesz, csak 1080p.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #567 2016.03.23. 20:42

DanielT írta:Hahaha, a failgen soha nem okoz csalódást! 900p, 20 fps megnyalás, frame-pacing nincs, hölgyeim és uraim: a Fosbone DS3!
Mindezt 900p-ben. Nincs az a térdetcsapkodós, sírógörccsel röhögős gif, ami ezt át tudná adni.
Szerk.: vagy mégis? :idiota:
Kép
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #568 2016.03.23. 20:45

:violent:
DanielT írta:Belenéztem, helyből ugrik előre majdnem egy teljes képernyőnyit, bezártam. VAT. DA. FAKK.
Az a skill jump. Most tartok kb 20 órányi stream nézésnél. Ez 2 ember munkája, az a hihetetlen. Ghecijó.
Avatar
Botond

Hozzászólás #569 2016.03.23. 20:45

benőmenő írta:Mindezt 900p-ben. Nincs az a térdetcsapkodós, sírógörccsel röhögős gif, ami ezt át tudná adni.
900p mindenre elég!
Avatar
Moby

Hozzászólás #570 2016.03.23. 20:47

TasManXT írta::violent: Az a skill jump. Most tartok kb 20 órányi stream nézésnél. Ez 2 ember munkája, az a hihetetlen. Ghecijó.
Azonnal veszem, ahogy lehet. Totál belezúgtam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #571 2016.03.23. 20:53

Hátőőőő... ja.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #572 2016.03.23. 20:54

És igaz.
Erre nincsenek szavak...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #573 2016.03.23. 21:05

DanielT írta:Hátőőőő... ja.
Hadd ne keljen még egyszer beszúrnom a #567-os gif-et. :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #574 2016.03.23. 21:08

benőmenő írta:Hadd ne keljen még egyszer beszúrnom a #567-os gif-et. :szomoru1:
Ez egy ilyen nap! :D De jó az a zsif.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #575 2016.03.23. 22:06

Driveclub fejlesztő:

wdewe.jpg


Kezdődik.
Avatar
deep

Hozzászólás #576 2016.03.23. 23:08

Moby írta:És igaz.
Erre nincsenek szavak...
Má' hogyne lennének! Illetve csak egy: SKIP! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #577 2016.03.23. 23:28

DanielT írta:Hahaha, a failgen soha nem okoz csalódást! 900p, 20 fps megnyalás, frame-pacing nincs, hölgyeim és uraim: a Fosbone DS3!

phpBB [media]
nincs ezzel semmi gond, jatekelmeny ott van , a tobbi nem szamit, majd ha az ms kidob egy mindent vero konzolt akk szamitani fog az is :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #578 2016.03.23. 23:52

DanielT írta:Hátőőőő... ja.

Kép
Slickadam most azert hianyzik :(
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #579 2016.03.24. 06:53

18 :smile:
Dark-Souls-2-4K-14.jpg
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #580 2016.03.24. 07:01

TasManXT írta:18 :smile:
Dark-Souls-2-4K-14.jpg
A bűzös kis mocskot a Scholarban már második próbából bucira vertem. A kis patkányok valahogy nem szerették a lingering flame-t. :mf1:
Avatar
deep

Hozzászólás #581 2016.03.24. 07:29

benőmenő írta:A bűzös kis mocskot a Scholarban már második próbából bucira vertem. A kis patkányok valahogy nem szerették a lingering flame-t. :mf1:
Elsőre kb. 30x nyírt ki. Emlékezetes boss az biztos. :vigyor:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #582 2016.03.24. 08:07

deep írta:Elsőre kb. 30x nyírt ki. Emlékezetes boss az biztos. :vigyor:
Kiváló stratégiád lehetett, ha így ragaszkodtál hozzá! :eljen: :hehe:
Avatar
deep

Hozzászólás #583 2016.03.24. 08:14

DanielT írta:Kiváló stratégiád lehetett, ha így ragaszkodtál hozzá! :eljen: :hehe:
Szar fegyverrel szenvedtem, a kisköcsögök miatt haltam folyamatosan :-D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #584 2016.03.24. 11:31

Idén valszeg csak bétáig/EA státuszig jut el, de ne felejtsük el a Ghost of a Tale-t sem!

Szépen halad a fejlesztő, az updatek is viszonylag rendszeresek.

KépKép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #585 2016.03.24. 12:01

Tényleg lesz új ps4 Polaris APU-val.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #586 2016.03.24. 12:18


#Semmisemváltozott, csak akkora szar lett ez a generáció, hogy kb 3 éve arról mehetett a Sony-nál a diskurzus, hogy mikortól nem gáz bebuktatni az egészet és megmentőként hozni az új gépet. :eljen:

És persze MS -nél is ugyanez a szitu, ott is jön majd az új NemakkoraFosbone, addig meg tűzoltás a Win10-el.

Nintendo meg már day1 behasalt.

E-PIK. Shit.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #587 2016.03.24. 12:47

#Semmisemváltozott csak az nVidia bejelentette a GameWorks 3.1-et, ami mostantól nyílt forráskódú. Még nem minden, a NVIDIA HairWorks, NVIDIA HBAO+ és NVIDIA WaveWorks csak később, de jönnek.

És hallom, ahogy Arty szemében elpattannak az erek. :DD

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #588 2016.03.24. 12:58

DanielT írta:#Semmisemváltozott csak az nVidia bejelentette a GameWorks 3.1-et, ami mostantól nyílt forráskódú. Még nem minden, a NVIDIA HairWorks, NVIDIA HBAO+ és NVIDIA WaveWorks csak később, de jönnek.
És hallom, ahogy Arty szemében elpattannak az erek. :DD
Már van VXAO, meg a satöbbi, szóval most el lehet játszani a jófiút a hbao-val, meg a régi cuccokkal. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #589 2016.03.24. 13:57

Ásemmikülönös, csak egy MS féle Killer Instict karakter.

Kép

Ezt meg már csak spoilebe merem:

Spoiler
Az a fej. Meg minden.
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #590 2016.03.24. 14:16

Moby írta:Amúgy tudnám én ezt a cdgalaxist sokkal jobban is szeretni, de annyira balfasz helyen van, hogy nemigaz. A környéken parkolni halál. A ahlála faszában a Bródy Sándoron szokott lenné "néha" pár hely, de sokszor az se, aztán megy a körbekörbe...:(
Tudom, vegyek robogót. De még jobb lenne, ha valami emberi helyre költöznének.
Én tegnap is elmentem mellette. Gyalogosként tökéletes helyen van nekem :) Na jó, ha a város másik részében járok, akkor inkább futár (általában megoldható az átvétel).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #591 2016.03.24. 14:18

DanielT írta:Ásemmikülönös, csak egy MS féle Killer Instict karakter.

Kép

Ezt meg már csak spoilebe merem:

Spoiler
Az a fej. Meg minden.
Kép
Tetszik a szívecske a vállán. Gondolom a Battletoadsból akar jönni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #592 2016.03.24. 14:19

DanielT írta:Ásemmikülönös, csak egy MS féle Killer Instict karakter.
Lehet maradt MS-éknél pár Halo 3-on dolgozó megvakított rabszolga a pincében. :falbav:
Spoiler
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #593 2016.03.24. 14:19

Moby írta:Ash lake atmoszférája fantasztikus. Pályatervezés szempontból sokat nem kellett agyalni rajta, de én nem is igénylem, hogy minden egyes pályaszakasz azonos bonyolultságú legyen. Sőt, én igazából ettől bírom belelátni a sztorit/mesét ezekbe a játékokba. Hogy nem végig feszt tolja az ánuszba brutáldildot, hanem időnként hagy helyet rácsodálkozni, belenézni egy kicsit a világába. Ezek nekem nagyon kellenek a soulsokba.
Én a Demon's Souls mocsarát is bírtam, az atmoszféra ott volt rendesen, pályatervezésileg meg úgyis az kellett ott, hogy csobogjon alattad a kátrány.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #594 2016.03.24. 14:23

Zóanagyvarázsló írta:Én tegnap is elmentem mellette. Gyalogosként tökéletes helyen van nekem :) Na jó, ha a város másik részében járok, akkor inkább futár (általában megoldható az átvétel).
Nekünk vidékieknek meg marad a drága futár díj nincs olyan, hogy fogom magam aztán beugrok érte a boltba....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #595 2016.03.24. 14:40

kigyi írta:Nekünk vidékieknek meg marad a drága futár díj nincs olyan, hogy fogom magam aztán beugrok érte a boltba....
Vagy úgy is fel lehet fogni, hogy nekünk, büdös Pestieknek ugyanannyiért viszik házhoz, 6 km-ről, mint amennyiért Gyulára vagy akárhova "nektek".

És azért nem olyan rossz az, hogy meg se kell mozdulnod, legfeljebb ajtót nyitni. :) Látod, Moby-nak már előre gyomoridege van, hogy be kell mászni érte és nagyobb összeget mernék rá tenni, hogy 1000 Ft-nál nem sokkal lesz olcsóbb az üzemanyag+parkolás...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #596 2016.03.24. 14:42

kigyi írta:Nekünk vidékieknek meg marad a drága futár díj nincs olyan, hogy fogom magam aztán beugrok érte a boltba....
Én is vidéki vagyok, te Pesten dolgozom, ez nyilván helyzeti előny.

Viszont van a futárnál olcsóbb megoldások is, amikor nem is kell a csomag fogadásával problémázni. Az egyik a Pick Pack Pont, a másik a PostaPont.

Tekintve, hogy már a digitális árakkal úgysem versenyezhet a CDG, elég ritka az a tétel, amikor náluk költenék, de éppen ez az 590 Ft vágna a földhöz. Ha nem esik útba, a kitérő jóval fájdalmasabb Pesten is. (Most BKK-bérletem sincs, szóval a két vonaljegy miatt 600 Ft lenne, tehát 10 forinttal drágább!)

Szerk.: De 10 rongy fölött már nem ingyenes a kiszállítás, mint emlékeim szerint régebben volt.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.03.24. 14:47-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #597 2016.03.24. 14:45

Ahogy elnézem, a regisztrált felhasználóink 29%-a megnyomta az önBAN gombot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #598 2016.03.24. 14:54

Zóanagyvarázsló írta:Ahogy elnézem, a regisztrált felhasználóink 29%-a megnyomta az önBAN gombot.
Ja, éreztem én, hogy kell még egy utolsó szűrő! :ravasz1:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #599 2016.03.24. 15:00

Nekem 2 metrómegálló meg némi séta a melóhelyről. Simán kikérem inkább útbaeső pikpakkpontra, minthogy erre szánjak 1 órát. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #600 2016.03.24. 15:35

kigyi írta:Nekünk vidékieknek meg marad a drága futár díj nincs olyan, hogy fogom magam aztán beugrok érte a boltba....
Azért a "vidék" nem ennyire homogén. Nekem biciklivel konkrétan 10 perc a hülyevagyok, fél óra az 576 (közte legalább két konzolbolt), és szintén fél óra körül ki lehet tekerni a Tescohoz is kényelmesen. Igaz megyeszékhely, dehát mégiscsak szabócs'.
DaS 2-ből is azért nincs fémtokom, mert pick-pack ponttal ugyan annyi lett volna, mint a sima 576-ból, csak így egy hétvégével előbb lett meg.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #601 2016.03.24. 16:12

benőmenő írta:Azért a "vidék" nem ennyire homogén. Nekem biciklivel konkrétan 10 perc a hülyevagyok, fél óra az 576 (közte legalább két konzolbolt), és szintén fél óra körül ki lehet tekerni a Tescohoz is kényelmesen. Igaz megyeszékhely, dehát mégiscsak szabócs'.
DaS 2-ből is azért nincs fémtokom, mert pick-pack ponttal ugyan annyi lett volna, mint a sima 576-ból, csak így egy hétvégével előbb lett meg.
Jah az itt sem gond biciklivel mindenhova el lehet érni. Kb 1 óra alatt bent vagyok a tesco-nál vagy a hülyeazértnemvagyoknál bicajjal... PickPack Pont mondjuk van itt 1 km-re, de a faxom mászkál ki oda munkaidő után még ott könyörögni, hogy na valaki jöjjön és adja már oda.... Persze 30-35 perc alatt kocsival is oda lehet érni 2k-ból megfordulhatok, ha az jobb... :D Vagy ezerhatból busszal. Persze ott még mászkálhatok 20-20 percet gyalog is. Marad a futár minden esetben.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #602 2016.03.24. 18:03

kigyi írta:Jah az itt sem gond biciklivel mindenhova el lehet érni. Kb 1 óra alatt bent vagyok a tesco-nál vagy a hülyeazértnemvagyoknál bicajjal... PickPack Pont mondjuk van itt 1 km-re, de a faxom mászkál ki oda munkaidő után még ott könyörögni, hogy na valaki jöjjön és adja már oda.... Persze 30-35 perc alatt kocsival is oda lehet érni 2k-ból megfordulhatok, ha az jobb... :D Vagy ezerhatból busszal. Persze ott még mászkálhatok 20-20 percet gyalog is. Marad a futár minden esetben.
Posta nincs nálatok?
Avatar
cloud

Hozzászólás #603 2016.03.24. 18:12

DanielT írta:Hátőőőő... ja.

Kép


Ez mi?
Avatar
Moby

Hozzászólás #604 2016.03.24. 18:35

DanielT írta:Vagy úgy is fel lehet fogni, hogy nekünk, büdös Pestieknek ugyanannyiért viszik házhoz, 6 km-ről, mint amennyiért Gyulára vagy akárhova "nektek".

És azért nem olyan rossz az, hogy meg se kell mozdulnod, legfeljebb ajtót nyitni. :) Látod, Moby-nak már előre gyomoridege van, hogy be kell mászni érte és nagyobb összeget mernék rá tenni, hogy 1000 Ft-nál nem sokkal lesz olcsóbb az üzemanyag+parkolás...
Én nem várok futárra. Hozza, nemhozza, mikor jön....tököm. Gyön a sms/tel, beülök, megyek, parkolok....valahol, átveszem. Idő. Az az én ellenségem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #605 2016.03.24. 18:40

cloud írta:Ez mi?
Ez kérlek szépen egy újabb állomása a több, mint 20 éve tartó küzdelemnek, amelyre a Nindendo felesküdött: A cél a világ legszarabb kontrollerének legyártása.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #606 2016.03.24. 18:46

Zóanagyvarázsló írta:Posta nincs nálatok?
Van, de akkor már inkább a futár. Hogy értsd a probléma nem az, hogy idővel nem lehet hozzájutni hanem éppen maga az idő a gond, hogy vársz a futárra nem mehetsz el érte, mert nincs hova. Meg kell várnod mire becsomagolják, feladják és esetleg a futár ide is ér vele.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #607 2016.03.24. 18:52

Moby írta:Én nem várok futárra. Hozza, nemhozza, mikor jön....tököm. Gyön a sms/tel, beülök, megyek, parkolok....valahol, átveszem. Idő. Az az én ellenségem.

Ezert jo egy kozeli pikkpakk. Akkor mesz amikor akarsz. Nincs feletek kozelben? Raadasul megjelenes napjara ottvan!
Avatar
Moby

Hozzászólás #608 2016.03.24. 19:15

Greyfox írta:Ezert jo egy kozeli pikkpakk. Akkor mesz amikor akarsz. Nincs feletek kozelben? Raadasul megjelenes napjara ottvan!
Valami félreértés lett ebből a témából :) Én csak parkolni nem szeretek a cdg környékén, de videójátékboltba járni szeretek :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #609 2016.03.24. 19:23

cloud írta:Ez mi?
Mókavonat ütközője.
Avatar
deep

Hozzászólás #610 2016.03.24. 19:28

DanielT írta:Ez kérlek szépen egy újabb állomása a több, mint 20 éve tartó küzdelemnek, amelyre a Nindendo felesküdött: A cél a világ legszarabb kontrollerének legyártása.
Milyen 20 éve? A GC kontrollere konkrétan szerintem máig az egyik, ha nem a legfaszább kontroller evör. És messze nem vagyok egyedül a véleményemmel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #611 2016.03.24. 19:32

deep írta:Milyen 20 éve? A GC kontrollere konkrétan szerintem máig az egyik, ha nem a legfaszább kontroller evör. És messze nem vagyok egyedül a véleményemmel.
Megfogni tényleg, valami bizsergetősen DS4-et is verő élményre emlékszem, ellenben hiányzik róla egy shoulder gomb, a C-stick meg no comment kategória.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #612 2016.03.24. 19:49

kigyi írta:Van, de akkor már inkább a futár. Hogy értsd a probléma nem az, hogy idővel nem lehet hozzájutni hanem éppen maga az idő a gond, hogy vársz a futárra nem mehetsz el érte, mert nincs hova. Meg kell várnod mire becsomagolják, feladják és esetleg a futár ide is ér vele.
Nekem ez nagyon erőltetetten kreált problémának hangzik.

Mindenesetre az elején még a futár volt a gond, most meg kiderül, hogy valójában inkább a fénypostával kéne minden, ahogy azt telepatikus kigondolod. Mondjuk egyetértek, ez tényleg jó lenne, de ezért biztos nem panaszkodom. És így viszont hiába dolgozom Pesten, én sem vagyok beljebb nálad, meg egy csomó Pesti és Budai sem, ha nem akar egyórás kitérőt tenni érte.

Bárcsak lehetne az internetről játékokat venni néhány kattintással, hogy aztán letölthessük őket, mint a warezdánielek szokták torrentről! :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #613 2016.03.24. 19:49

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #614 2016.03.24. 20:07

upsz...

/posztot hogy tudok törölni?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #615 2016.03.24. 20:15

Moby írta:upsz...

/posztot hogy tudok törölni?
Azt lehet, hogy sehogy. Illetve, ugyanitt VIP előfizetés eladó! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #616 2016.03.24. 20:17

Egy technikai észrevételem lenne:
Mivel a hsz-ek általában nem túl hosszúak, így elég kevés értelme van az elejére-végére ugrás gomboknak, viszont mobilon praktikus lenne, ha az adott oldal tetejéről az aljára ugráshoz és a fordítottjára lenne gomb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #617 2016.03.24. 20:18

DanielT írta:Azt lehet, hogy sehogy. Illetve, ugyanitt VIP előfizetés eladó! :banplz:
Na ne kúrjál fel!

Valami csontot majd dobjál már az umbráról, vagy wolcenről, vagymi. Látom már tolod.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #618 2016.03.24. 20:20

phpBB [media]


Az preorder-exkluzív fegyver persze hányás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #619 2016.03.24. 20:22

benőmenő írta:Egy technikai észrevételem lenne:
Mivel a hsz-ek általában nem túl hosszúak, így elég kevés értelme van az elejére-végére ugrás gomboknak, viszont mobilon praktikus lenne, ha az adott oldal tetejéről az aljára ugráshoz és a fordítottjára lenne gomb.

A varázsgömbödet is is frissíteni kéne, hamá...mára roskadozik a tárgyi tévedésektől! :hehe:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #620 2016.03.24. 20:23

Moby írta:Na ne kúrjál fel!

Valami csontot majd dobjál már az umbráról, vagy wolcenről, vagymi. Látom már tolod.
Teljes nyugodtság van, ezért jöttem! :nezze: Felháborítóan picsajól néz ki, sajnos 2x kresselt 10 percen belül, de az art és a hangulat nagyon kedvemre való, az ellenfelek is pusztulgurulnak szépen fizikával. Már csak a loot pszichológiát és a progressz élményt találják el (ez a nehezebb szerintem) és egy nagyon jó játék lehet belőle!
Avatar
Moby

Hozzászólás #621 2016.03.24. 20:25

Zóanagyvarázsló írta:
phpBB [media]


Az preorder-exkluzív fegyver persze hányás.

Egyetlen cím, ami érdekel a platformról. Sajnos már kölcsönkérni sem tudok hozzá gépet, valami galaktikus összeesküvés háttérrel minden ismerősöm mára megszabadult tőle. Pedig ehhez valamikor jól jött volna egy fiókgép :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #622 2016.03.24. 20:26

benőmenő írta:Egy technikai észrevételem lenne:
Mivel a hsz-ek általában nem túl hosszúak, így elég kevés értelme van az elejére-végére ugrás gomboknak, viszont mobilon praktikus lenne, ha az adott oldal tetejéről az aljára ugráshoz és a fordítottjára lenne gomb.
Megvizsgáljuk a lehetőségét!

szerk: Megvizsgáltuk, egyelőre eredménytelenül. Hamarosan jön a 3.2-es verziós fórum engine, abban lesz pl komment idézetben is aktív link az eredetihez, meg egyéb finomságok, hátha ez is.

BTW nálam mobilon is ugrik szépen az utolsóra alapból, onnan meg párat visszagörgetni nem dráma.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #623 2016.03.24. 20:26

Moby írta:A varázsgömbödet is is frissíteni kéne, hamá...mára roskadozik a tárgyi tévedésektől! :hehe:
Jogos. Viszont, legalább kiderült, hogy néha-néha valaki véletlenül csak rákattint (mégha csak a költözés miatt is)! :vigyor2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #624 2016.03.24. 20:33

benőmenő írta:Jogos. Viszont, legalább kiderült, hogy néha-néha valaki véletlenül csak rákattint (mégha csak a költözés miatt is)! :vigyor2:
Viccel ugye? Minden nap lefekvés előtt átolvasom. Őrülten izgalmas! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #625 2016.03.24. 20:34

Zóanagyvarázsló írta:Bárcsak lehetne az internetről játékokat venni néhány kattintással, hogy aztán letölthessük őket, mint a warezdánielek szokták torrentről! :(
Az jó lenne! És akkor még a porfogók se lepnék el a lakást!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #626 2016.03.24. 20:37

Steamen én is repültem a friendlistből! :nemtudom:
Avatar
Botond

Hozzászólás #627 2016.03.24. 20:38

DanielT írta:Teljes nyugodtság van, ezért jöttem! :nezze: Felháborítóan picsajól néz ki, sajnos 2x kresselt 10 percen belül, de az art és a hangulat nagyon kedvemre való, az ellenfelek is pusztulgurulnak szépen fizikával. Már csak a loot pszichológiát és a progressz élményt találják el (ez a nehezebb szerintem) és egy nagyon jó játék lehet belőle!
Kontrollerrel használható? Vagy még nem tart itt az Early Access build?
Avatar
Moby

Hozzászólás #628 2016.03.24. 20:40

Botond írta:Az jó lenne! És akkor még a porfogók se lepnék el a lakást!
Én most rákaptam megint a porfogókra. Meg az olyan fasza dolog, ha opcionális. Ha van, akkor dönthetek úgy, hogy a létezést máshol gyakorolja, vagy ne gyakorolja egyáltalán. Ha nincs, akkor ebből az eltökélt állapotából már nem tudom kimozdítani :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #629 2016.03.24. 20:43

Moby írta:Én most rákaptam megint a porfogókra. Meg az olyan fasza dolog, ha opcionális. Ha van, akkor dönthetek úgy, hogy a létezést máshol gyakorolja, vagy ne gyakorolja egyáltalán. Ha nincs, akkor ebből az eltökélt állapotából már nem tudom kimozdítani :)
Nekem is volt ilyen korszakom, de most nálam a minimalista feeling fut bútor tekintetében, minél több tágas tér, minél több fény, amit nem árnyékolnak le szekrények, polcok miegymások, szóval nincs hely a porfogóknak. Plusz én is lusta vagyok egy centit is mozdulni ilyenekre. Klakkolok kettőt a neten oszt ott a cucc, tudod ki bohóckodik mászkálással, futárvárással, postaponttal meg a tököm tudja mivel. Sosenem. Idő píz, nekem ilyenre nincs időm. Kétkatt belefér, de ez a max. 100onsokas doboz gyűjteményem leküzdöttem egy év alatt 20 alá. \o/
Avatar
DanielT

Hozzászólás #630 2016.03.24. 20:45

Botond írta:Kontrollerrel használható? Vagy még nem tart itt az Early Access build?
Sajnos úgy néz ki erre már nem fogok tudni fényt deríteni. Ez 2x full reset után a gépem, közvetlen bootot követően.
Csatolmányok
IMG_20160324_204034.jpg

Vissza: “Leáldozott.hu”