A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5461 2016.06.20. 09:54

benőmenő írta:Elkészült, szerintem ilyennek kell lennie. A nagyon kis véknyak kicsit ropognak, a rendes szeletek pedig megegyeznek az olvasott állaggal.
Ízre nekem ez baromi fűszeres lett, alig érzem a húst. Még nem tudom, hogy ha legközelebb is csinálok, akkor hogyan és mennyire fogom higítani a pácot. Az viszont tuti, hogy a csípőst ki fogom hagyni és dijonit a generic bolti mustárral fogom helyettesíteni, mert ez így a legtöbb ismerősnek túlságosan csípni fog.
Ezzel együtt egy kaland volt, sör/bor mellé jó lesz ezt rágcsálni a héten a Balatonon.
Szupi! Én is rendes mustárt használok, de nem azért, mert túl csípős lenne, egyszerűen nem illik oda. Egyébként a mustár se kötelező.
Avatar
arty

Hozzászólás #5462 2016.06.20. 10:18

Zóanagyvarázsló írta:Micsoda újdomságokat adnak ingyen Xbox One-on! És végre olyat, ami a hardver szintjének is megfelel :eljen:

Persze jó játéknak örülünk (a helyedben én is újrajátszottam volna, ráadásul a 360-as verzióból hiányzott még a titkos pálya), de valahol gáz, hogy ennek van hírértéke.

Egyébként mennyire ingyenes (még most is)? Mert a linkeden 2k-t kérnek, de van ott egy "Próbálja ki!" opcióé.
elővettem volna valaha még a steames példányom szerinted? ;) nem, soha. mégcsak eszembe se jutott eddig (mármint az újrajátszás lehetősége), pedig ez a 4.5 óra így másodikra is remek szórakozás volt, a titkos pálya pedig valódi unikum :D (és ezekszerint te kimaxoltad? bár az 1/5 halálos jutalmat gondolom nem szerezted meg tese :P )
Ingyenességhez szerintem be kell lépni!

Hírértéke meg nincs, pláne itt ahol rajtam kívül senkinek(?) nincs one-ja :D

---

Vasárnap a Killzone4 pörgött. Elképesztő látvány, az "univerzumból" adódó "kiváló alapsztori", lopakodás - namondom ez frankó lesz. Aztán az első pálya után kezdődött a romvárosban kaptatás c. filler epizód, ami mostanra - némi megszakításokkal - 4-6 órája tart. Miéééért?! :(
Avatar
arty

Hozzászólás #5463 2016.06.20. 10:21

Mekee írta:ezek nem csak ilyen játékelején megkapod, de később akármikor megveheted dlc-k mint amivel általában kiszurják az előrendelők szemét?
Mer ezek közül egysem olyan exkluziv cucc hogy ne lenne benne a carlistben


http://www.ign.com/wikis/forza-motorsport-3/Car_List

488-ra próbából rákerestem, nem alap autó. Hogy később bevágják-e valami megvehető dlcbe? Lehet, de nem valószínű.
mondjuk a 488on kívül a többi nem fáj és enélkül is ellennék, de az üzleti modelltől hányok :(
Avatar
arty

Hozzászólás #5464 2016.06.20. 10:29

vajon miért az fm3 carlistjét linkeltem? :D

szerk: úgyhogy akkor egyelőre várakozó álláspont ON, lesz-e 488 :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5465 2016.06.20. 10:36

arty írta:elővettem volna valaha még a steames példányom szerinted? ;) nem, soha. mégcsak eszembe se jutott eddig (mármint az újrajátszás lehetősége), pedig ez a 4.5 óra így másodikra is remek szórakozás volt, a titkos pálya pedig valódi unikum :D (és ezekszerint te kimaxoltad? bár az 1/5 halálos jutalmat gondolom nem szerezted meg tese :P )
Ingyenességhez szerintem be kell lépni!

Hírértéke meg nincs, pláne itt ahol rajtam kívül senkinek(?) nincs one-ja :D
Steamen szinte csak áűtnyargaltam rajta, azt se tudtam, hogy van titkos pálya, annyira nem éreztem rá az ízére, billentyűvel játszottam még CRT-n. De később mint PS3-as ingyen játékot újrajátszottam, és igen, egy trófea hiányzik, tudod is, hogy melyik :) Azóta nekem eszembe jutott újra elővenni a steameset, de ennyiben maradtunk. A Giana Sistersen is kellene már diadalmaskodni.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5466 2016.06.20. 11:06

arty írta:http://www.ign.com/wikis/forza-motorsport-3/Car_List

488-ra próbából rákerestem, nem alap autó. Hogy később bevágják-e valami megvehető dlcbe? Lehet, de nem valószínű.
mondjuk a 488on kívül a többi nem fáj és enélkül is ellennék, de az üzleti modelltől hányok :(
Hát ha az FM3-ban keresed jóhogy nem lesz az, mert akkoriban még nem is létezett az a Ferrari :D
Hát én nemtudom elképzelni hogy egy Audi r8, ferrari meg ezek ne lennének benne, csak ha előrendeled. Továbbra is tartom hogy ezek ilyen megkapod az elején kamu dlc-k, mer milyenjól nézmá ki
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5467 2016.06.20. 13:06

Na, Moby nem tűnt el, csak nagyon próskodik megint! :nezze:

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #5468 2016.06.20. 13:13

Mekee írta:Hát ha az FM3-ban keresed jóhogy nem lesz az, mert akkoriban még nem is létezett az a Ferrari :D
Hát én nemtudom elképzelni hogy egy Audi r8, ferrari meg ezek ne lennének benne, csak ha előrendeled. Továbbra is tartom hogy ezek ilyen megkapod az elején kamu dlc-k, mer milyenjól nézmá ki
#5464 :nezze: :violent:

Zóanagyvarázsló írta:Steamen szinte csak áűtnyargaltam rajta, azt se tudtam, hogy van titkos pálya, annyira nem éreztem rá az ízére, billentyűvel játszottam még CRT-n. De később mint PS3-as ingyen játékot újrajátszottam, és igen, egy trófea hiányzik, tudod is, hogy melyik :) Azóta nekem eszembe jutott újra elővenni a steameset, de ennyiben maradtunk. A Giana Sistersen is kellene már diadalmaskodni.
mármint a ps3-as extrahardon akarsz diadalmaskodni?! ejjdekár, hogy azt nem tudod közvetíteni ... :eplus2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5469 2016.06.20. 14:29

arty írta:mármint a ps3-as extrahardon akarsz diadalmaskodni?! ejjdekár, hogy azt nem tudod közvetíteni ... :eplus2:
Nem, ahhoz még PS Plus is kellene. PC-n tervezem elölről kezdeni a szaggatásmentes verziót.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.06.20. 14:32-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5470 2016.06.20. 14:31

DanielT írta:Na, Moby nem tűnt el, csak nagyon próskodik megint! :nezze:
Csak az overwatchos bandát törölte a képzeletbeli barátlistájáról, most már csak Tinmannel és DarkSectorral spannol az SG-n, veletek nem :hehe:
Avatar
Moby

Hozzászólás #5471 2016.06.20. 15:10

Valójában mindenkit töröltem. :mf1:

/nem tudok hozzátenni sem az ow, sem a jerky, sem a telefontémához. OW-t letörlötem a picsába, jerkyt sosem csináltam (valójában jobb a húst kerülnöm), és mai napig a nexus5-öm van, és ez így is marad, amíg meg nem döglik.
Hát ennyi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #5472 2016.06.20. 15:12

Meg nem indítottam el videójátékot vagy 1 hete. A RE7 demót megnéztem, ebben merült ki a géming.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5473 2016.06.20. 15:15

Moby írta:Valójában mindenkit töröltem. :mf1:

/nem tudok hozzátenni sem az ow, sem a jerky, sem a telefontémához. OW-t letörlötem a picsába, jerkyt sosem csináltam (valójában jobb a húst kerülnöm), és mai napig a nexus5-öm van, és ez így is marad, amíg meg nem döglik.
Hát ennyi.
Tudtam, hogy működni fog a summon :hawaii:
Avatar
arty

Hozzászólás #5474 2016.06.20. 15:26

Zóanagyvarázsló írta:Csak az overwatchos bandát törölte a képzeletbeli barátlistájáról, most már csak Tinmannel és DarkSectorral spannol az SG-n, veletek nem :hehe:
tönkre lehetnek az idegeim, ha elkezdtem a steam shortcutom felé húzni az egérmutatót?? :/
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5475 2016.06.20. 15:30

Moby írta:Valójában mindenkit töröltem. :mf1:

/nem tudok hozzátenni sem az ow, sem a jerky, sem a telefontémához. OW-t letörlötem a picsába, jerkyt sosem csináltam (valójában jobb a húst kerülnöm), és mai napig a nexus5-öm van, és ez így is marad, amíg meg nem döglik.
Hát ennyi.
RIP
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5476 2016.06.20. 15:35

Na ezért vertem a fejem a falba a "közepes telefon" szövegen... és mert Aby-é nem volt kéznél. :D

phpBB [media]


Bónuszként 4K videó render teszt:

OnePlus 3
Specs – 6GB of RAM, Qualcomm Snapdragon 820 Quad-core Processor
Time to Render – 31 Seconds

Samsung Galaxy S7
Specs – 4GB of RAM, Exynos 8890 Octa-core Processor
Time to Render – 54 Seconds

Link
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5477 2016.06.20. 16:00

Moby írta:Valójában mindenkit töröltem. :mf1:

/nem tudok hozzátenni sem az ow, sem a jerky, sem a telefontémához. OW-t letörlötem a picsába, jerkyt sosem csináltam (valójában jobb a húst kerülnöm), és mai napig a nexus5-öm van, és ez így is marad, amíg meg nem döglik.
Hát ennyi.
Amerikában minden sarkon kapni sztem jófélét, degeszre ettem magam, néha a müllerben szoktam venni, én a jó húst inkább steaknek hagyom
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5478 2016.06.20. 16:03

Zóanagyvarázsló írta:Csak az overwatchos bandát törölte a képzeletbeli barátlistájáról, most már csak Tinmannel és DarkSectorral spannol az SG-n, veletek nem :hehe:

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5479 2016.06.20. 16:34

Nem is értem mi a francnak vannak férfi karakterek az OW-ban...

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #5480 2016.06.20. 16:37

arty írta:akkor marad konzolon az optimalizáció. pöcések vegyenek 1080-at
Mégegyet?!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5481 2016.06.20. 16:47

Botond írta:Mégegyet?!
Minden alkalommal egyet, amikor elolvasod a kommentjét. Így _talán_ van esély, hogy lépést tarts a konzolos optimalizációval. :miaz:
Avatar
arty

Hozzászólás #5482 2016.06.20. 17:21

DanielT írta:Minden alkalommal egyet, amikor elolvasod a kommentjét. Így _talán_ van esély, hogy lépést tarts a konzolos optimalizációval. :miaz:
minek olne barki melot 10% pluszteljesitmenybe, ha a piaci folennyel rendelkezo prevgen fosvidian nem segit, de erobol meg ugyis megoldja egy, a currgen konzolnal 5x+ erosebb gpu?

raadasul akinek jatekra van penze(day1,amikor szamit), annak 1080ra is van...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5483 2016.06.20. 18:28

arty írta:minek olne barki melot 10% pluszteljesitmenybe, ha a piaci folennyel rendelkezo prevgen fosvidian nem segit, de erobol meg ugyis megoldja egy, a currgen konzolnal 5x+ erosebb gpu?

raadasul akinek jatekra van penze(day1,amikor szamit), annak 1080ra is van...
Nem nagyon hat meg a 10%, amikor az általad alternatívának tekintett konzolos optimalizálásnál ez abban merül ki a gyakorlatban, hogy átlag 24 helyett akár 27 frémmel is elfutnak a játékok, szerencsés esetben 1080p-ben, mediumon.

Kb olyan a helyzet, hogy: "Figyi, itt ez a 2 kiló szar. Az utolsó 20 deka kivételével meg kell enned, jó étvágyat". Na, az ilyen 10% nyeremények valahogy nem villanyoznak fel.

szerk: Az 10%-ok harcának már régen vége, ha a két új gép bejelentése nem elég egyértelmű jel, akkor nem tudom mi lenne az.
Avatar
Botond

Hozzászólás #5484 2016.06.20. 19:00

DanielT írta:Minden alkalommal egyet, amikor elolvasod a kommentjét. Így _talán_ van esély, hogy lépést tarts a konzolos optimalizációval. :miaz:
Hát még egy 1080ast nem veszek, de egy 480asra valót ma félre tudtam volna tenni, ha időben szóltok, de így sajnos elköltöttem legora. Most várhatom megint a segílyt, ha Micsu nem segít ki!!!!
Avatar
arty

Hozzászólás #5485 2016.06.20. 20:29

DanielT írta:Nem nagyon hat meg a 10%, amikor az általad alternatívának tekintett konzolos optimalizálásnál ez abban merül ki a gyakorlatban, hogy átlag 24 helyett akár 27 frémmel is elfutnak a játékok, szerencsés esetben 1080p-ben, mediumon.

Kb olyan a helyzet, hogy: "Figyi, itt ez a 2 kiló szar. Az utolsó 20 deka kivételével meg kell enned, jó étvágyat". Na, az ilyen 10% nyeremények valahogy nem villanyoznak fel.

szerk: Az 10%-ok harcának már régen vége, ha a két új gép bejelentése nem elég egyértelmű jel, akkor nem tudom mi lenne az.
ezt a fassagnonszenszt levezetned 27 vs 30 fremre is? ;)
Avatar
deep

Hozzászólás #5487 2016.06.20. 20:32

Sose értettem, egy arcade játékba minek kormány?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5488 2016.06.20. 20:40

igen

másik meg az hogy modderek majd megoldják :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #5489 2016.06.20. 20:51

phpBB [media]


Zeppelin! \o/

/thx artynak a linkért!!!!44
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5490 2016.06.20. 20:53

DanielT írta:Na ezért vertem a fejem a falba a "közepes telefon" szövegen... és mert Aby-é nem volt kéznél. :D

phpBB [media]


Bónuszként 4K videó render teszt:

OnePlus 3
Specs – 6GB of RAM, Qualcomm Snapdragon 820 Quad-core Processor
Time to Render – 31 Seconds

Samsung Galaxy S7
Specs – 4GB of RAM, Exynos 8890 Octa-core Processor
Time to Render – 54 Seconds

Link

Nem néz ki rosszul, várom a hivatalos javítást és teszteket. Addig a kamera minőségével talán valahogy megbékélek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5491 2016.06.20. 21:01

Még jó, hogy az E3 sztédzsen kormánnyal nyomta elvileg a faszi a 4k PC-n. :wilting:
Akkor ez így eldöntötte, hogy pénzt adjak-e sztóros játékért. #goodguyPlayground
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5492 2016.06.20. 21:12

aabyssx írta:Nem néz ki rosszul, várom a hivatalos javítást és teszteket. Addig a kamera minőségével talán valahogy megbékélek.
Én meg várom azt a 12-15 appot, aminek nálad folyamatosan a memóriában kell lennie, SOHA nem tölthet újra... :miaz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5493 2016.06.20. 22:03

benőmenő írta:Még jó, hogy az E3 sztédzsen kormánnyal nyomta elvileg a faszi a 4k PC-n. :wilting:
Akkor ez így eldöntötte, hogy pénzt adjak-e sztóros játékért. #goodguyPlayground
nem egyátalán nem támogatja hanem csak a bone-os kormányokkal megy elvileg. De pont ez az arcade jatek ahol pl nekem nemis kell a kormány. Majd egy esetleges FM7 nél inkább.
Egy ilyen tipusu autos cucc má nagyon kéne ugyhogy várom. Crew megvolt ps-en, de hogy én mégegyszer nem állok neki elölről az is biztos. (Meg annyira nem is volt jo)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5494 2016.06.20. 22:15

DanielT írta:Én meg várom azt a 12-15 appot, aminek nálad folyamatosan a memóriában kell lennie, SOHA nem tölthet újra... :miaz:

Van egy tipikus konferencia-scenariom, amit autóból is szoktam csinálni időnként és nagyon nehezen megy, hogy a régi telefon újra tölt mindent, el kell halasztanom dolgokat (utálom).
Összejön több kommunikációs app a levelezőn, kontaktokon kívül, és a legrosszabb, ha a browser újra tölt, mert abban is követnem kell haladást.

iPhone-ban csak 2GB van és teszt során semmit sem törölt memóriából, S7-ben 4GB van és semmit sem dobott ki, 1+3-ben 6GB van és egy béna játék után még a browsert is kidobta.
20-ra van állítva a limit, de a tesztvideóban csak 16-ot nyitogatnak, a háttérben futók úgy látszik még jobban korlátozzák.

Arra is kíváncsi vagyok, hogy mivel a fórumokban folyamatosan sorolnak ilyen meg olyan bugokat is, hogyan és milyen tempóval, milyen minőségben fog reagálni az Oxygen OS fejlesztő ezekre.
Jelzésértékű lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5495 2016.06.20. 22:33

aabyssx írta:Van egy tipikus konferencia-scenariom, amit autóból is szoktam csinálni időnként és nagyon nehezen megy, hogy a régi telefon újra tölt mindent, el kell halasztanom dolgokat (utálom).
Összejön több kommunikációs app a levelezőn, kontaktokon kívül, és a legrosszabb, ha a browser újra tölt, mert abban is követnem kell haladást.
Aha, ez annak a szitunak a folytatása, amikor a kocsiban akarsz megnyitni .rar mellékletet, majd belejavítani és visszatömöríteni? Annak idején valahol itt vérzett el nálad az iPhone... :rolleyes:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5496 2016.06.20. 22:37

Overwatch előtt ma mégnéztem másodszor is a Doom demóját, ezúttal kontrollerrel (a store-ból egy hét után már eltűnt, de mivel korábban letöltöttem, még mindig játszható). Még kevesebbszer haltam, mint egérrel (ultra-violence alatt nyilván nem próbálok Doomot). Nyilván azért, mert már nem volt újdonság, de arty, mivel a klasszikus pályán kívül csak shotgun és melee van kis pisztoly mellé, ne fogd a gamepadre, hogy nem ment az ultra-violence-en ez a tutorial pálya, mert csak kinevetteted magad :beka2:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5497 2016.06.20. 22:44

DanielT írta:Aha, ez annak a szitunak a folytatása, amikor a kocsiban akarsz megnyitni .rar mellékletet, majd belejavítani és visszatömöríteni? Annak idején valahol itt vérzett el nálad az iPhone... :rolleyes:


Azzal a különbséggel, hogy itt minden kommunikációs funkcionalitás (video+audio+text+háttérinfók), ami pont a fő funkciója az okostelefonoknak.

De látom mindenki talál valamit, ami nem tetszik neki rajta. Itt pl. a képernyő színpontatlanságán akadt ki a reviewer:
http://www.anandtech.com/show/10411/the ... 3-review/4

Ismételve: fontos lesz, hogy hogyan reagál a fejlesztőcsapat.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5498 2016.06.20. 22:46

Nagyon tetszik viszont a stock wallpaperük. Sötétítettem rajta kicsit és beraktam a Nexus 7 hátterének. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5499 2016.06.20. 23:00

aabyssx írta:Azzal a különbséggel, hogy itt minden kommunikációs funkcionalitás (video+audio+text+háttérinfók), ami pont a fő funkciója az okostelefonoknak.

De látom mindenki talál valamit, ami nem tetszik neki rajta. Itt pl. a képernyő színpontatlanságán akadt ki a reviewer:
http://www.anandtech.com/show/10411/the ... 3-review/4

Ismételve: fontos lesz, hogy hogyan reagál a fejlesztőcsapat.
Érdemben az elejére meg se próbálok válaszolni...

Hogy reagál a fejlesztőcsapat? Mire? A memória jelenségre, amitől _totálisan_használhatatlanná_ válik a telefon? Szerintem semmit. Vagy valamit. Olyat biztos nem, amit érzékelnél, mint real life user. Mert most azonnal veszek egy OP3-at és verek át rajta egy szöget, ha az a "konferencia szcenáriód" ne működne rajta simán.

Az Oxygen OS csapat lúzerekből áll, majdnem akkorákból, mint akik egy Oneplusra nem csűrnek fel custom romot.

Mindezekből remélem nem az jön le, hogy én egy OP3 vételére szeretnélek rábeszélni, mert a valóság ettől nem állhatna távolabb.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5500 2016.06.20. 23:06

DanielT írta:Érdemben az elejére meg se próbálok válaszolni...

Hogy reagál a fejlesztőcsapat? Mire? A memória jelenségre, amitől _totálisan_használhatatlanná_ válik a telefon? Szerintem semmit.

Az Oxygen OS csapat lúzerekből áll, majdnem akkorákból, akik egy Oneplusra nem csűrnek fel custom romot.


Userek olyanokat reportálnak, hgoy a tök gagyi 3GB RAM-ot telefonjuk gyorsabb érzésre, mint a RAM folytásos 1+3. Jól hangzik ám.

Meg ha most megvenném, akkor Dani, milyen custom ROM-ot javasolsz feltenni rá, amivel nincs szívás és garantált támogatás lesz éveken át?
Pl. azt tudod, hogy a totál speciális dash charge-nak még a kódját sem tették publikussá (lehet, hogy nem is fogják, nem is az övék)?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #5501 2016.06.20. 23:48

Moby írta:Meg nem indítottam el videójátékot vagy 1 hete. A RE7 demót megnéztem, ebben merült ki a géming.
És erre magyarázat? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #5502 2016.06.21. 07:08

deep írta:Sose értettem, egy arcade játékba minek kormány?
árkád/szim nem fekete/fehér :) vannak játékok a szürkezónában is, az FH pont ilyen és kormánnyal kurvajó és hatalmas feeling az utakon szabadon barangolni, "pont úgy" vezetni, váltani, mint a valóságban is. te majd nyomod kontrollerrel, de azért ez mégiscsak kényszer, nem pedig választás lesz ... (hacsak nem rántasz be egy Thrustmaster TMX-et, 55ezerért... majdnem 3 év kellett, hogy ne csak százrugóér' legyen one kormány. kurva anyád MS.)
Avatar
arty

Hozzászólás #5503 2016.06.21. 07:10

Micsu írta:igen

másik meg az hogy modderek majd megoldják :P
azért egy komplett UWP2directinput wrapper nem lehet túl egyszerű, a forza apexhez sincs "semmi" :(

x360ce-vel futottam egy kört, de megrohad, amint elindítom a forza.exe-t :(
Avatar
arty

Hozzászólás #5504 2016.06.21. 07:12

Zóanagyvarázsló írta:Overwatch előtt ma mégnéztem másodszor is a Doom demóját, ezúttal kontrollerrel (a store-ból egy hét után már eltűnt, de mivel korábban letöltöttem, még mindig játszható). Még kevesebbszer haltam, mint egérrel (ultra-violence alatt nyilván nem próbálok Doomot). Nyilván azért, mert már nem volt újdonság, de arty, mivel a klasszikus pályán kívül csak shotgun és melee van kis pisztoly mellé, ne fogd a gamepadre, hogy nem ment az ultra-violence-en ez a tutorial pálya, mert csak kinevetteted magad :beka2:
Ennyire kurvajó vagy, nincs mese ;) Én ilyen pörgős játékmenetnél nem tudok figyelni a hápémra is pluszban és meghalok, mer' elfogy ...
Avatar
arty

Hozzászólás #5505 2016.06.21. 07:15

Mekee írta:nem egyátalán nem támogatja hanem csak a bone-os kormányokkal megy elvileg. De pont ez az arcade jatek ahol pl nekem nemis kell a kormány. Majd egy esetleges FM7 nél inkább.
Egy ilyen tipusu autos cucc má nagyon kéne ugyhogy várom. Crew megvolt ps-en, de hogy én mégegyszer nem állok neki elölről az is biztos. (Meg annyira nem is volt jo)
fm7 pont ilyen szopás lesz valszeg az uwp miatt... hacsak addig át nem mennek steamre és vissza directinputra ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #5506 2016.06.21. 07:21

TasManXT írta:És erre magyarázat? :D

Jövőhéten 480. Ha már nem játszok mostanság, új kihívást találtam magamnak: megnézzük nettó százezerből le tudom-e nyomni Botondot háromdémárkban :buck:
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #5507 2016.06.21. 07:27

Moby írta:Jövőhéten 480. Ha már nem játszok mostanság, új kihívást találtam magamnak: megnézzük nettó százezerből le tudom-e nyomni Botondot háromdémárkban :buck:
Kép
és addig? intel hdgrapics? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #5508 2016.06.21. 07:31

arty írta:és addig? intel hdgrapics? :D

Addig semmi. Be sincs kapcsolva a gép. PS4-en próbáltam tologatni ezt az unravelt, de pont annyira nem köt le, amennyire nem kötött le a "demo" sem. Geciunalmas ez, egy óra után feladtam, azthiszem pont ennyit bírtam belőle a az ingyentízórából, nem tudom miért gondoltam, hogy most jobb lesz.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5509 2016.06.21. 07:38

arty írta:fm7 pont ilyen szopás lesz valszeg az uwp miatt... hacsak addig át nem mennek steamre és vissza directinputra ;)
akkó marad a g29, vagy netán abbol is csak a boxos verziot támogatná? Mivel most nincs semmilyen, igy nekem kvázi tökmindegy. Bár attol a g29-től nemvagyok elájulva, a pedál semmit nem fejlődött, még müanyagosabb recsegőgombos izé, a gyerekjáték minőségű plusz 20k-s váltógombjával eg ütt. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5510 2016.06.21. 07:50

arty írta:Ennyire kurvajó vagy, nincs mese ;) Én ilyen pörgős játékmenetnél nem tudok figyelni a hápémra is pluszban és meghalok, mer' elfogy ...
Load checkpoint. Én is meghaltam négyszer vagy ötször, bukva fél perceket. Kétszer amiatt szívtam, hogy odamentem a lúzer possessedekhez HP-t farmolni, anélkül hogy bebódítottam őket, de túlcsúsztam rajtuk a melee-vel, és széttéptek. Ki kell élvezni, hogy a halál a játékok része, az életben csak egyszer jöhet össze.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5511 2016.06.21. 08:15

Zóanagyvarázsló írta:Ki kell élvezni, hogy a halál a játékok része, az életben csak egyszer jöhet össze.
Majd emlékeztetlek erre a csodás mondatra, amikor legközelebb ordítasz az OW-ban. :DDD
Avatar
Botond

Hozzászólás #5512 2016.06.21. 08:18

Moby írta:Jövőhéten 480. Ha már nem játszok mostanság, új kihívást találtam magamnak: megnézzük nettó százezerből le tudom-e nyomni Botondot háromdémárkban :buck: [/img]

^^ Izgis!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5513 2016.06.21. 08:25

DanielT írta:Majd emlékeztetlek erre a csodás mondatra, amikor legközelebb ordítasz az OW-ban. :DDD
Tegnap nem a halál volt a bajom, mert D.Vával jó volt a "K/D"-m, ha akartam, többnyire tinicsajként el is tudtam futni a járgány lerobbanása után, de annyira elképzelés nélkül próbálkoztunk támadni, hogy az kiábrándítóan esélyes volt a győzelemre. Ha túlélni akartam volna, akkor AFK-zek a kezdőponton. A végeredmény ugyanaz lett volna :ticking:

Máskor meg nem is ordítottam. Kizárt :miaz:
Avatar
arty

Hozzászólás #5514 2016.06.21. 09:25

Mekee írta:akkó marad a g29, vagy netán abbol is csak a boxos verziot támogatná? Mivel most nincs semmilyen, igy nekem kvázi tökmindegy. Bár attol a g29-től nemvagyok elájulva, a pedál semmit nem fejlődött, még müanyagosabb recsegőgombos izé, a gyerekjáték minőségű plusz 20k-s váltógombjával eg ütt. :)
g920 a g29 boxos verziója, az "kell" neked - sajnos viszont a g920 pécés-pécés része (tehát nem uwp-s pécéjátékok) driverügyileg kalap sz*r, méltatlan a logitech-hez :(

amit én ESETLEG javasolni tudok: Thrustmaster TMX + T3PA pedálszett... 55+31 az ára, 86ezer cakkpakk, opcionálisan pedig TH8A váltó még 44ért ... (g920 ugye 93k és az fullfogaskerekes, de a váltó olcsóbb hozzá - noha szarabb is)

---

phpBB [media]


ha valaki szerint ennél jobb a kontrollerrel baromkodni, hát... azzal izlésről nem vitázok, de nézzen magába :D

(thx totti - ráadásul VÉGRE(!!!) valóban van kormánykerék NÉLKÜLI, szélvédőhöz közelebbi, alternativ belsőnézet... remélem standard lesz és átkerül az FM7-be is. eközben jakagucsiék asztal alatt kopipésztelik a 3 totál fos nézetet a GT1-2-ből a "hetesbe", japó igényességgel. business as usual.)
Avatar
arty

Hozzászólás #5515 2016.06.21. 09:29

Zóanagyvarázsló írta:Load checkpoint. Én is meghaltam négyszer vagy ötször, bukva fél perceket. Kétszer amiatt szívtam, hogy odamentem a lúzer possessedekhez HP-t farmolni, anélkül hogy bebódítottam őket, de túlcsúsztam rajtuk a melee-vel, és széttéptek. Ki kell élvezni, hogy a halál a játékok része, az életben csak egyszer jöhet össze.
Ha - ahogy mondtad - a tutorial pályán meg tudok halni, akkor sok jóval nem kecsegtet a játék későbbi része, s mivel egyel lentebb is van kihívás (nekem), így itt eltekintek az "ajánlott" nehézségtől ;)

De hogy a KZ4 mennyire primkóegyszerű, tejóóóóég. Talán minden idők legkönnyebb hard fokozata eddig (felénél?).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5516 2016.06.21. 09:33

arty írta:ha valaki szerint ennél jobb a kontrollerrel baromkodni, hát... azzal izlésről nem vitázok, de nézzen magába :D
Meggyőző az otthoni setupod. Azt el sem tudom képzelni, hogy máshogy csapatod, mert nem szoktál bort inni és vizet prédikálni :ravasz1:

Tényleg nagyon frankó amúgy, de aki hébe-hóba ótókázik a kevésbé szimes cuccok közül, és nem akarja átrendezni a lakást, annak kebvésbé egyszerű a helyzete. Az, hogy egy állványra ráerősítsek egy több tízezres kormányt, nem pálya, nem ugyanez, mint itt van. Akkor már alkalmi csapatáshoz megfelel a kontroller az ágyból. A többség aligha viszi túlzásba aszimezést az FH-ban - de a többiben sem.

Ettől függetlenül persze a superior opciót nem kéne legyilkolnia a szarháziaknak, és bár nagyon várnám, az UWP miatt jár a fityisz (aztán meglátjuk, hogy megjön-e az eszük, vagy lesz 10 forintos bundle-ben, ami már nem erős szavazat). Hogy ezt megadhatom nekik PC-n is, már ezért megéri kihozniuk a platformra :eljen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.06.21. 09:36-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5517 2016.06.21. 09:35

arty írta:Ha - ahogy mondtad - a tutorial pályán meg tudok halni, akkor sok jóval nem kecsegtet a játék későbbi része, s mivel egyel lentebb is van kihívás (nekem), így itt eltekintek az "ajánlott" nehézségtől ;)

De hogy a KZ4 mennyire primkóegyszerű, tejóóóóég. Talán minden idők legkönnyebb hard fokozata eddig (felénél?).
Én nem ítélkezem, rád bízom annak eldöntését, hogy férfiatlanul gyáva vagy vagy életképtelenül ügyetlen. Látom, nagyon kapaszkodsz a második opcióba, hát legyen!

A KZ4 nem lep meg, már a 3 is a 2 casual módja volt. A 4-ben is vannak minket feltámasztó társak?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5518 2016.06.21. 09:45

Zóanagyvarázsló írta:Én nem ítélkezem, rád bízom annak eldöntését, hogy férfiatlanul gyáva vagy vagy életképtelenül ügyetlen. Látom, nagyon kapaszkodsz a második opcióba, hát legyen!

A KZ4 nem lep meg, már a 3 is a 2 casual módja volt. A 4-ben is vannak minket feltámasztó társak?
FIGYIFIGYIFIYGYI!!! Megvan! Doom kormánnyal! Valszeg nincs annál menőbb dolog, mint amikor flegmán, tenyér éllel rádriftelsz a Hellknight pofájára, széttéped és a végén kajánul könyökölsz a dudára!

Best of both worlds! Arty! GO! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5519 2016.06.21. 09:47

Moby meg már készül a csatára, bár úgy érzem a keretet kissé túllépte...

Kép

Viszont így már lehet majd esélye, ha Botondnál a háttérben fut a folding@home is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #5520 2016.06.21. 09:58

DanielT írta:FIGYIFIGYIFIYGYI!!! Megvan! Doom kormánnyal! Valszeg nincs annál menőbb dolog, mint amikor flegmán, tenyér éllel rádriftelsz a Hellknight pofájára, széttéped és a végén kajánul könyökölsz a dudára!

Best of both worlds! Arty! GO! :idiota:
Most tényleg úgy teszünk mintha nem lenne fent végtelen plusz kettő videó a tecsőn, hogy darksouls végigjátszás dobbal, síppal, nádihegedűvel, tésztaszaggatóval és akár kormánnyal!!!4 Feltaláltad a langyos vizet!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5521 2016.06.21. 09:59

Botond írta:Most tényleg úgy teszünk mintha nem lenne fent végtelen plusz kettő videó a tecsőn, hogy darksouls végigjátszás dobbal, síppal, nádihegedűvel, tésztaszaggatóval és akár kormánnyal!!!4 Feltaláltad a langyos vizet!
Szerintem arty - szigorúan egyelőre - nem játszotta végig gitárral a Dark Soulst, neki jól jöhet a tipp!
Avatar
Botond

Hozzászólás #5522 2016.06.21. 10:00

DanielT írta:Moby meg már készül a csatára, bár úgy érzem a keretet kissé túllépte...

Viszont így már lehet majd esélye, ha Botondnál a háttérben fut a folding@home is.
Derék, férfias küzdelem lesz ez, komoly, leáldozós témában, nem ilyen tapitelefonbuziskodósfasság!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5523 2016.06.21. 10:01

Botond írta:Most tényleg úgy teszünk mintha nem lenne fent végtelen plusz kettő videó a tecsőn, hogy darksouls végigjátszás dobbal, síppal, nádihegedűvel, tésztaszaggatóval és akár kormánnyal!!!4 Feltaláltad a langyos vizet!
Nem teszünk úgy, hiszen én szoktam őket linkelni. Most kizárólag Arty-nak kínáltam megoldást, hátha valamivel kompetens gémerré válhatna! :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5524 2016.06.21. 10:04

DanielT írta:Moby meg már készül a csatára, bár úgy érzem a keretet kissé túllépte...

Kép

Viszont így már lehet majd esélye, ha Botondnál a háttérben fut a folding@home is.
Viszont a metálra kódolós Project Scorpio legfeljebb kiegyezik vele döntetlenben.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5525 2016.06.21. 10:13

Zóanagyvarázsló írta:Viszont a metálra kódolós Project Scorpio legfeljebb kiegyezik vele döntetlenben.

Kép
Hányadik meghasonulás lesz az, ha megveszi az erősebb hardvert, amire valójában semmi szükség? Továbbra is élvezni kell a konzolos optimalizációt és kész! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #5526 2016.06.21. 10:25

DanielT írta:Moby meg már készül a csatára, bár úgy érzem a keretet kissé túllépte...
Nem volna ez olyan herélt ötlet játékra sem, ha nem ilyen faszláma módon kezelné az egész CF kérdést az AMD.
Avatar
Moby

Hozzászólás #5527 2016.06.21. 10:28

arty írta:FH3 video
Rohadtul tetszik, de már a videón látszik, hogy pont ugyanúgy működik, ahogy az apex: amikor épp gurul minden, akkor négyszáz csilliárd frém van, de néha egyszerűen valami beakad. Jó ez az uwp, hogy a ló kapná a faszára mindet, amelyiknek köze volt megszületéséhez.
Avatar
arty

Hozzászólás #5528 2016.06.21. 10:50

Zóanagyvarázsló írta:Meggyőző az otthoni setupod. Azt el sem tudom képzelni, hogy máshogy csapatod, mert nem szoktál bort inni és vizet prédikálni :ravasz1:

Tényleg nagyon frankó amúgy, de aki hébe-hóba ótókázik a kevésbé szimes cuccok közül, és nem akarja átrendezni a lakást, annak kebvésbé egyszerű a helyzete. Az, hogy egy állványra ráerősítsek egy több tízezres kormányt, nem pálya, nem ugyanez, mint itt van. Akkor már alkalmi csapatáshoz megfelel a kontroller az ágyból. A többség aligha viszi túlzásba aszimezést az FH-ban - de a többiben sem.

Ettől függetlenül persze a superior opciót nem kéne legyilkolnia a szarháziaknak, és bár nagyon várnám, az UWP miatt jár a fityisz (aztán meglátjuk, hogy megjön-e az eszük, vagy lesz 10 forintos bundle-ben, ami már nem erős szavazat). Hogy ezt megadhatom nekik PC-n is, már ezért megéri kihozniuk a platformra :eljen:
sarkított ellenvéleményhez ideális video, mert kb a maxot mutatja, ami a horizonban elérhető :P nyilván az asztalra csavarozott 55ezres tmx nem ilyen élmény, de azon is több átjön, mint a gombát nyomkorászva.

az látszik mindenesetre, hogy ez nem outrun és van értelme a kormányka - ha ez eddig bárkinek kérdés lett volna...

nem mondom, hogy valakinek az fh miatt KELL kormányt vennie, de ha ott van (lenne, ha lenne...) a lehetőség és mégis a kontrollerrel tapicskolja végig a játékot... az nemkomplett, hiszen a beleélhetőség nagyban nő(ne). igenis a kurva anyját az emesnek, amiért ezt elveszi azoktól, akik jól megvannak mondjuk a dfgtjükkel ...
Avatar
arty

Hozzászólás #5529 2016.06.21. 10:55

Zóanagyvarázsló írta:A 4-ben is vannak minket feltámasztó társak?
Drón van. Egygombra, azonnal, ráadásul akár godmódba éleszt... de szükség is alig van rá !!! :(

DanielT írta:FIGYIFIGYIFIYGYI!!! Megvan! Doom kormánnyal! Valszeg nincs annál menőbb dolog, mint amikor flegmán, tenyér éllel rádriftelsz a Hellknight pofájára, széttéped és a végén kajánul könyökölsz a dudára!

Best of both worlds! Arty! GO! :idiota:
:P De ha egyszer paddal se megy... :(
Avatar
arty

Hozzászólás #5530 2016.06.21. 10:59

DanielT írta:Hányadik meghasonulás lesz az, ha megveszi az erősebb hardvert, amire valójában semmi szükség? Továbbra is élvezni kell a konzolos optimalizációt és kész! :eljen:
Itt meghasonulás akkor lenne, ha a félremagyarázott, elmaszatolt marhaságaitokat mondanám EREDETILEG. De ugye nincs erről szó, ez csak amolyan vágyálmod(-tok?), hogy rugdalni lehessen.

Az erősebb hardverre nincs szükség, DE ha már ittvan, az szétbassza a működő, prosperáló ökoszisztémát.

Vissza: “Leáldozott.hu”