A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #5041 2016.06.13. 10:13

Gfycat Video - Katt a lejátszáshoz
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5042 2016.06.13. 10:16

DanielT írta:Szuper, már kezdem is. Remélem tegnap este írtad, mert szerintem az utóbbi 2 nap tapasztalatai pozitívabb irányba tolták. :DD
Nagyrészt pénteken írtam, de vasárnap színeztem ki a délelőtti-kora délutáni és az esti etap között.

Köszönöm a figyelmet, de esténként folytatátos verzióban is el szoktam mondani a véleméynemet a játékról, csak a "hímvesszőcibáló Hanzo!" és a "kurva Reinhardt!" felkiáltásaim mögött nem érzi mindenki a mögöttes tartalmat :idiota:

"Ha az angyali Mercyvel folyamatosan gyógyítasz, rendszeresen tudsz feltámasztani is, feltéve hogy a csapattársak megteszik a szívességet, és megöletik magukat."

You are welcome! :idiota:
Azóta ugye kiderült, hogy a Play of the Game-hez is az út vezet. Rajtam kívül vajon hány játékos van a világon, akinek csak Mercyvel jött össze? :buck:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5043 2016.06.13. 10:40

Kellemes meglepetésként rámcáfolt a Bethesda. :eljen:
Skyrim Spec edition patch, ha megvannak a dlc-k, vagy Legendary Edition-nel rendelkezik valaki.
Reméljük a Speckó Edition nem cseszi el a modokat, illetve nem fogja ellehetetleníteni a Nexusról szedett modokat. Kicsit túl szép ez nekem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5044 2016.06.13. 10:59

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5045 2016.06.13. 11:11

A day1 vétel 10000%, viszont az, hogy tetszeni is fog, legfeljebb 50%. :szomoru1:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #5046 2016.06.13. 11:19

DanielT írta:A day1 vétel 10000%, viszont az, hogy tetszeni is fog, legfeljebb 50%. :szomoru1:
Legyen 51%, ha van benne mit unlockolni. :mf1:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #5047 2016.06.13. 11:20

DanielT írta:A day1 vétel 10000%, viszont az, hogy tetszeni is fog, legfeljebb 50%. :szomoru1:

Én jelen pillanatban így állok: day1 vétel kizárt, hogy később bemerem e vállalni 5 %. Annyira jellegtelen és unalmas volt a gameplay, hogy fúúúj.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5048 2016.06.13. 11:21

TasManXT írta:Legyen 51%, ha van benne mit unlockolni. :mf1:
És mivel pont az az egyik legnagyobb félelmem, hogy nincs elég cucc, legyen inkább 49%.
Avatar
dzsingiszbatukan

Hozzászólás #5049 2016.06.13. 12:02

ohm kiberpunkbol jovore lesz egy kis video, vagy man nem heggesztik?

ez a vegzet egy almom egy tanya, allatok hada, ha lenne aranyvisam vagy eurojackpotom...

de igy man van valami egy hetig? a sztimemen, hehe
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5050 2016.06.13. 12:11

benőmenő írta:Kellemes meglepetésként rámcáfolt a Bethesda. :eljen:
Skyrim Spec edition patch, ha megvannak a dlc-k, vagy Legendary Edition-nel rendelkezik valaki.
Reméljük a Speckó Edition nem cseszi el a modokat, illetve nem fogja ellehetetleníteni a Nexusról szedett modokat. Kicsit túl szép ez nekem.
texturakon kivul mit tud ez? Egyebkent absz nem vonz mivel pcre 2 modpack es kettehugyozza latvanyba ezt a remastert, max konzolosoknak opcio szvsz
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5051 2016.06.13. 12:15

Arty nedves álmainak transzparensei!

Most már jó lenne, ha nem csak ártana a cégnek, hanem beszállna és tenne értük! Kezdetnek egy homloktetkóra gondoltam, az alábbiak bármelyikével. :nezze:

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5052 2016.06.13. 12:30

DanielT írta:Arty nedves álmainak transzparensei!

Most már jó lenne, ha nem csak ártana a cégnek, hanem beszállna és tenne értük! Kezdetnek egy homloktetkóra gondoltam, az alábbiak bármelyikével. :nezze:

Kép
arty sztem az uj bone sert szalad, ha az asszony megengedi neki ;)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5053 2016.06.13. 12:38

Micsu írta:texturakon kivul mit tud ez? Egyebkent absz nem vonz mivel pcre 2 modpack es kettehugyozza latvanyba ezt a remastert, max konzolosoknak opcio szvsz
Ezeket tudja.
Ezek az AMD plakátok irtó gázak. :szomoru1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5054 2016.06.13. 12:43

benőmenő írta:Ezeket tudja.
Ezek az AMD plakátok irtó gázak. :szomoru1:
igen ezt mar lattam, ennel az ingyenes modok tobbet tudnak, jo h nem volt pofajuk penzt kerni erte ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5055 2016.06.13. 12:44

benőmenő írta:Ezeket tudja.
Ezek az AMD plakátok irtó gázak. :szomoru1:
Korhatáros a videó, jobb szeretem az ilyet beágyazva nézni. Mert úgy tudom :)

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5056 2016.06.13. 12:46

Alább elhangzott a Doom dmeója, emlékeztetőül beteszem a linket is. Kíváncsi vagyok, 750 Ti-n mit tud.

Avatar
DanielT

Hozzászólás #5057 2016.06.13. 12:58

Zóanagyvarázsló írta:Alább elhangzott a Doom dmeója, emlékeztetőül beteszem a linket is. Kíváncsi vagyok, 750 Ti-n mit tud.

Ide jutottunk, hogy egy demó létezése hírértékű. :levele:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #5058 2016.06.13. 12:59

DanielT írta:Arty nedves álmainak transzparensei!

Most már jó lenne, ha nem csak ártana a cégnek, hanem beszállna és tenne értük! Kezdetnek egy homloktetkóra gondoltam, az alábbiak bármelyikével. :nezze:

Kép
A silence-ről ez jutott eszembe:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5059 2016.06.13. 13:17

A bannerben lévő E3 konf dátumokat igyekszem aktualizálni, ami lement, azt törlöm, így lehet tudni, hogy mi következik.
Avatar
arty

Hozzászólás #5060 2016.06.13. 13:26

nem mondtam, hogy nem fog csökkenni, sőt - minden filmre elmegy a nem-éppen-rajongó bázis is később, ők pedig nyilván nem tizesekkel hekkelik az imdbt ;) ha nézed a részletebb statot, ott is 7.4 a non-usa juzerátlag, szal ... eközben a 7.7 továbbra sem 5.6 és méginkább nem 3.3 ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5061 2016.06.13. 13:27

DanielT írta:Ide jutottunk, hogy egy demó létezése hírértékű. :levele:
Ráaádsul már konzolon is :( Pedig hajdan még shareware volt Doom.
Avatar
arty

Hozzászólás #5062 2016.06.13. 13:29

deep írta:Egy iszonyat buktának nem tudom minek folytatást készíteni... Legyen még egy bukta?
nem lett bukta :) és nekem - így, hogy végre lesz szingli!!! - pl jöhet, az aktuális future-cod mellett vagy méginkább HELYETT :P
Avatar
arty

Hozzászólás #5063 2016.06.13. 13:32

Micsu írta:Rpg elemek lol, mar most latni h cso lovolde lesz tobb texttel
Latom story modot kap az uj fifa lol, Tottiek biztos tapsolnak melle
eddig se véletlen a worldcupokkal szórakoztunk a legjobban/leginkább ... a kazuárnak kell a cél, mer' mink nem nyomunk bele 600 óra kompetitiv multit (totti igen, ő a szinglit valszeg le se szarja, + eléggé világélvonalban voltak multiban amugyis)
Avatar
arty

Hozzászólás #5064 2016.06.13. 13:34

DanielT írta:Szegény ostoba baromállat Totti, fakezű DICE enginen kell majd tolnia a Fifát. :szomoru1: :szomoru1: :szomoru1:
miután prevgenen a fosbájt 30frémet se tudott, szaggatott az összes béef a 43 óta, de ugyanigy a run is moslék lett meg ami még vele készült... vajon ki a baromállat-fakezü? aki ezeket mentegette? te?!
Avatar
arty

Hozzászólás #5065 2016.06.13. 13:35

Micsu írta:már csak az a kérdés képesek egy normális singlet összeszarni a bfnek, mert az még sose sikerült
bfbc1 - jóvolt, bfbc2 - elment, bf3 - elment+coop faszavolt, bf4 elment/jóvolt. és ők legalább nem csináltak fjúcsörsútert a szériából (hanem nagyon helyesen azt egy MÁSIK ip-ben nyomatják)
Avatar
arty

Hozzászólás #5066 2016.06.13. 13:36

Mekee írta:felesleges is. Én nem veszek bfet azér a pár ora élményért, aki meg vesz az a multi miatt teszi
baromság
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5067 2016.06.13. 13:39

arty írta:nem mondtam, hogy nem fog csökkenni, sőt - minden filmre elmegy a nem-éppen-rajongó bázis is később, ők pedig nyilván nem tizesekkel hekkelik az imdbt ;) ha nézed a részletebb statot, ott is 7.4 a non-usa juzerátlag, szal ... eközben a 7.7 továbbra sem 5.6 és méginkább nem 3.3 ;)
Az amerikai pedig kevesebb, 7,0, és a hírek szerint a kasszáknál is gyengén teljesít ott. Nem brutális eltérés, de nem minden szavazó állampolgársága ismert, és az amerikai debütálás után még gyorsabban esett vissza az átlag. Miközben a negatív vélemények már meg is szűrhették az ottani nézőket, hiszen kevesen váltottak jegyet.

Túl kevés konkrét adatot tudunk ahhoz, hogy itt hangosan gondolkozáson túl nagyobb mélyelemzést lehetne csinálni, a számokra hivatkozva nehéz ezt neked is a javadra fordítanod. Annyira pedig kevés film polarizál, hogy kontinensenként drasztikusan eltérő vélemények szülessenek róla, tehát egy 5,0 amerikai átlag nem volt várható. És az összátlag sem lesz az.

De hogy ezzel mit akarsz igazolni, azt nem tudom, a világon semmire nem garancia, hogy az IMDb-s pontszámból nem következik 100%-os biztonsággal, hogy extrémfos kategóriába tartozik. De ha ez siker, nyugodtan ünnepeld, veled örülök!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5068 2016.06.13. 13:44

arty írta:bfbc1 - jóvolt, bfbc2 - elment, bf3 - elment+coop faszavolt, bf4 elment/jóvolt. és ők legalább nem csináltak fjúcsörsútert a szériából (hanem nagyon helyesen azt egy MÁSIK ip-ben nyomatják)
A BC1-2-vel egyetértek. A BF2142 amúgy mi volt, ha nem fjúcsörsúter? Persze nem volt tőle azzá a széria, de csak úgy, mint a II. vh-t vagy a modern warfare-t, a jövőt is előbb megcsinálta a BF. (Mondjuk a II. vh-s részbe belekeverhetjük Medal of Honort is, amin sok későbbi IW-fejlesztő dolgozott. De kár bonyolítani.)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5069 2016.06.13. 13:44

arty írta:baromság
Kérdezd erről Mobyt! :eplus2:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #5070 2016.06.13. 13:46

arty írta:baromság

szerintem nem az, ezekbe a játékokba 0 értelme van a single-nek. Aki azért veszi az egy minőségtelen szart kap. Vagyis semmi értelme betenni.
Avatar
arty

Hozzászólás #5071 2016.06.13. 14:01

benőmenő írta:Ezeket tudja.
mondjam én?

szépsárga!
Avatar
arty

Hozzászólás #5072 2016.06.13. 14:03

Micsu írta:arty sztem az uj bone sert szalad, ha az asszony megengedi neki ;)
bár venném az új bónt (nem férek el, utálom az external hdd kókányt), de a 480 valószínűbb :D

(dt! egyelőre csak a logóm marad, többet homloktetkóval a négyesmetrón se kapnék a pofámba :PPP )
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5073 2016.06.13. 14:06

donatus13 írta:szerintem nem az, ezekbe a játékokba 0 értelme van a single-nek. Aki azért veszi az egy minőségtelen szart kap. Vagyis semmi értelme betenni.
Van egy komoly tábor, akinek komoly motiváló/értéknövelő erő a kampány. Pláne egy új IP-t tudott visszavetni, mint a Titanfall. A BF más, de a PC-s multis rétegek után nem véleltenül váltotta fel rendes single a botok elleni harcot a BC-knél. A CoD-nál meg eleve eseményszámba ment egy időben a single.

A BF igazi áttörése eladásokban a 3-4 volt, ezekben is van kampány. A színvonal egy teljesen más kérdés.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5074 2016.06.13. 14:07

arty írta:bár venném az új bónt (nem férek el, utálom az external hdd kókányt), de a 480 valószínűbb :D

(dt! egyelőre csak a logóm marad, többet homloktetkóval a négyesmetrón se kapnék a pofámba :PPP )
Ha egyezteted a 4-es metród óráját a töbiekkel, ez utóbbi talán megoldható.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5075 2016.06.13. 14:08

arty írta:miután prevgenen a fosbájt 30frémet se tudott, szaggatott az összes béef a 43 óta, de ugyanigy a run is moslék lett meg ami még vele készült... vajon ki a baromállat-fakezü? aki ezeket mentegette? te?!
A Frostbite egy fejett engine, normális tech kell alá és ez így van jól. Nehogy már a kőkorszaki eszközök álljanak a fejlődés útjába.
Avatar
arty

Hozzászólás #5076 2016.06.13. 14:13

Zóanagyvarázsló írta:Az amerikai pedig kevesebb, 7,0, és a hírek szerint a kasszáknál is gyengén teljesít ott. Nem brutális eltérés, de nem minden szavazó állampolgársága ismert, és az amerikai debütálás után még gyorsabban esett vissza az átlag. Miközben a negatív vélemények már meg is szűrhették az ottani nézőket, hiszen kevesen váltottak jegyet.

Túl kevés konkrét adatot tudunk ahhoz, hogy itt hangosan gondolkozáson túl nagyobb mélyelemzést lehetne csinálni, a számokra hivatkozva nehéz ezt neked is a javadra fordítanod. Annyira pedig kevés film polarizál, hogy kontinensenként drasztikusan eltérő vélemények szülessenek róla, tehát egy 5,0 amerikai átlag nem volt várható. És az összátlag sem lesz az.

De hogy ezzel mit akarsz igazolni, azt nem tudom, a világon semmire nem garancia, hogy az IMDb-s pontszámból nem következik 100%-os biztonsággal, hogy extrémfos kategóriába tartozik. De ha ez siker, nyugodtan ünnepeld, veled örülök!
én az imdbt anno azért dobtam be (én voltam? :D), hogy lássuk: a tömegfilm tetszik a tömegnek (warcraft rajongóknak), mi mást mondhat el egy jó imdb pontszám egy AAA+++ produkció mellett? és simán lehetne ott az említett 5-6 vagy mégrosszabb, sőt: az se kizárt, hogy a hype miatt sokan látják és rádobják az egypontot (álá meta) és ez a végén (kétévmulva) tényleg egy "fost" sejtet az imdb (pont) - pl a prince of persia is 6.6-on áll... (nekem az is nyolcas :D hiába, az én gémerjáték skálám elfogult, ha valami nem akkora moslék, mint a doom volt, a farcryt már nem is említve)
Avatar
arty

Hozzászólás #5077 2016.06.13. 14:17

DanielT írta:A Frostbite egy fejett engine, normális tech kell alá és ez így van jól. Nehogy már a kőkorszaki eszközök álljanak a fejlődés útjába.
Voltak azé' akiknek sikerült arra a genre is szép látvány mellett frémet hozni - a fosbájtnak egyik se ment, külön-külön se. Ez a tipikus fakéz/fosmotor esete. (álá ánrílendzsin vs. fejlesztők vs. ps3, a korai években)

Nincs miért mentegetni őket.
Hacsak nem azért, amit az elmúlt 2-3 évben tettek a currgenen (mindenre, mindenen egészhatvanfrémes játékok, amik mellette állatjól is néztek ki) - ettől még a prevgen legalja csapata voltak.

(amúgy ezekszerint a bón és a ps4 normális tech? jobb ez a gen mégiscsak mint a prev? ;) )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2016.06.13. 14:19-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #5078 2016.06.13. 14:18

DanielT írta:Majornelson 26. volt 32 fős csapatból a végén. Ennyire gamer az a faszkalap. Emily Ratajkovski és Zac Efron előtte végzett vagy 10 hellyel.
No, a kompetitiv multiban elért pontszám a gémerség mértékegysége? Mióta? (költői! mióta épp az a zsánered :DDD )

Tegnap world of tanksot nyomtam és egy ideig ment is, de a jobb gépek pont ellenkező hatást váltottak ki: félrefejlesztettem, és a fejlesztési fán nagyon-nagyon nem lehet kanyarodni.... :(
Amugy a játék egész pofásan néz ki, ügyes az egész koncepció, miközben a p2w mindent átsző azért (nem tudom, hogy most a másik tankja ennyivel jobb VAGY aranylőszerrel lőtt...).
Feltéve, hogy valaki nem tankszakértő... a pár órát azért megérte, ma még visszanézek kicsit, aztán fődetrá.
Avatar
arty

Hozzászólás #5079 2016.06.13. 14:24

Zóanagyvarázsló írta:Ha egyezteted a 4-es metród óráját a töbiekkel, ez utóbbi talán megoldható.
:D

amugy, a dirt2-ben volt anno amd-s festés (gyári, pénzesbőröndér'), amikor az volt rajtam, folyamatosan anyáztak és kilökdöstek multiban :(((
amds lázadóként az ember örök célpont.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5080 2016.06.13. 14:27

arty írta:Voltak azé' akiknek sikerült arra a genre is szép látvány mellett frémet hozni - a fosbájtnak egyik se ment, külön-külön se. Ez a tipikus fakéz/fosmotor esete. (álá ánrílendzsin vs. fejlesztők vs. ps3, a korai években)

Nincs miért mentegetni őket.
Hacsak nem azért, amit az elmúlt 2-3 évben tettek a currgenen (mindenre, mindenen egészhatvanfrémes játékok, amik mellette állatjól is néztek ki) - ettől még a prevgen legalja csapata voltak.

(amúgy ezekszerint a bón és a ps4 normális tech? jobb ez a gen mégiscsak mint a prev? ;) )
Nem a Frostbite/Dice a menthetetlen, hanem te. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5081 2016.06.13. 14:36

Éljen az open-world időelbaszás filler nongémpléj újabb áldozata:

Forza Horizon 3

Microsoft will show at this E3 2016, so we are publishing here the first thing we know: Playground Games will show Forza Horizon 3, as expected. The title is the first to be shown at the conference, after the slot about Xbox One S (which starts at $299). So, here are all info about this game (SPOILER ALERT if don’t want to know anything!):

Lamborghini Centenario;
It is set in Australia;
Extreme terrains;
The largest open-world ever built by PG;
Largest car roster ever seen in Horizon;
4 player campain co-op;
Exclusive Xbox One & Windows 10;
Available September 27, 2016.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5082 2016.06.13. 14:44

Kedvenc sniper streamerem is ott volt tegnap és jól pofánlőtte a féreg Majornelsont. Többször. :eljen:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5083 2016.06.13. 14:50

Biztos bevettek a prevgen óta egy fakezűség mentesítő tablettát.

phpBB [media]


Egy alsófos kategóriás pécén az összes Frostbite cucc úgy néz ki és fut mint az álom. Run-t és társait ideértve.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #5084 2016.06.13. 14:51

DanielT írta:Kedvenc sniper streamerem is ott volt tegnap és jól pofánlőtte a féreg Majornelsont. Többször. :eljen:

Basszus, ezek az emberek mennyivel másabb szinten játszanak :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5085 2016.06.13. 14:54

donatus13 írta:Basszus, ezek az emberek mennyivel másabb szinten játszanak :D
Nézd meg pár BF4 videóját, leharapod az arcod.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #5086 2016.06.13. 14:57

DanielT írta:Kedvenc sniper streamerem is ott volt tegnap és jól pofánlőtte a féreg Majornelsont. Többször. :eljen:
https://youtu.be/5qqBbyvF7mk
Amikor képenlövi a sárban fetrengő Médzsör Nelzont! Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5087 2016.06.13. 15:12

arty írta:nem mondtam, hogy nem fog csökkenni, sőt - minden filmre elmegy a nem-éppen-rajongó bázis is később, ők pedig nyilván nem tizesekkel hekkelik az imdbt ;) ha nézed a részletebb statot, ott is 7.4 a non-usa juzerátlag, szal ... eközben a 7.7 továbbra sem 5.6 és méginkább nem 3.3 ;)
valahogy elsiklottál a felett hogy azt mondtad hogy amcsiba miért lenne roszabb mint euban mikor amcsi film? hát rosszabb
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5088 2016.06.13. 15:19

arty írta:No, a kompetitiv multiban elért pontszám a gémerség mértékegysége? Mióta? (költői! mióta épp az a zsánered :DDD )

Tegnap world of tanksot nyomtam és egy ideig ment is, de a jobb gépek pont ellenkező hatást váltottak ki: félrefejlesztettem, és a fejlesztési fán nagyon-nagyon nem lehet kanyarodni.... :(
Amugy a játék egész pofásan néz ki, ügyes az egész koncepció, miközben a p2w mindent átsző azért (nem tudom, hogy most a másik tankja ennyivel jobb VAGY aranylőszerrel lőtt...).
Feltéve, hogy valaki nem tankszakértő... a pár órát azért megérte, ma még visszanézek kicsit, aztán fődetrá.
boneon nyomtad 10 fpsel? :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5089 2016.06.13. 15:32

Nnna, végig pörgettem az EA konferenciát. Itt a summary, ha érdekel valakit.

Titanfall multi: nem szeretem a levágott fejű, össze-vissza futkározó csirkéket az udvaron
Titanfall single: nem szeretem a csőlövöldéket
Madden: ilyennel még játszanak emberek, veszik évente?!?
Emberek beszélnek Maddenről: gőzöm sincs arról, hogy ez mi
Mass Effect: én ott tartok, hogy a 3. résszel vége volt a sztorinak. Ez az egyik legokosabb sci-fi volt, erre most odébb mennek egy galaxissal? Tényleg? Bah! De talán még ez érdekel egy kicsit.
Trailerek közötti szöveg: ezeket skippelem, annyira nem érdekel.
Valami FIFA fociszarság: ne má! Ki nem szarja má le ezt?!?
Low budget, lila-, kiddie-, indie-szarság: meh
Star Wars licence: ez most valami játék lesz, vagy mi?
Battlefield 1: 1? Egy?!? Mi? WW-lövöldék nem haltak ki a dögunalomtól 10 éve? Trailer végignézéséhez sincs türelmem.

Kihagytam valamit, vagy tényleg ennyi volt?

Majd ha lesz időm megnézek még más konfokat is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #5090 2016.06.13. 15:39

aabyssx írta:lesz időm megnézek még más konfokat is.
Megéri, hasonlóan jól fogsz mulatni a többin is :hehe:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5091 2016.06.13. 15:49

aabyssx írta:Nnna, végig pörgettem az EA konferenciát. Itt a summary, ha érdekel valakit.

Titanfall multi: nem szeretem a levágott fejű, össze-vissza futkározó csirkéket az udvaron
Titanfall single: nem szeretem a csőlövöldéket
Madden: ilyennel még játszanak emberek, veszik évente?!?
Emberek beszélnek Maddenről: gőzöm sincs arról, hogy ez mi
Mass Effect: én ott tartok, hogy a 3. résszel vége volt a sztorinak. Ez az egyik legokosabb sci-fi volt, erre most odébb mennek egy galaxissal? Tényleg? Bah! De talán még ez érdekel egy kicsit.
Trailerek közötti szöveg: ezeket skippelem, annyira nem érdekel.
Valami FIFA fociszarság: ne má! Ki nem szarja má le ezt?!?
Low budget, lila-, kiddie-, indie-szarság: meh
Star Wars licence: ez most valami játék lesz, vagy mi?
Battlefield 1: 1? Egy?!? Mi? WW-lövöldék nem haltak ki a dögunalomtól 10 éve? Trailer végignézéséhez sincs türelmem.

Kihagytam valamit, vagy tényleg ennyi volt?

Majd ha lesz időm megnézek még más konfokat is.
Most helyettesítsd be mindenhol a kettőspont előtti címeket azzal, hogy Tekken XY és megkapod, amit a gaming scene 99%-a gondolna arról, ami téged valszeg érdekel. :PPP
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #5092 2016.06.13. 16:00

Bethesda konf:

A kommentátorokon buzi-ribbon van, vagy mi?!?
Fallout 4 kieg: Falloutot bírom, de nem érdekel kieg. Főleg nem a kutyaól és putriépítés.
Még több Fallout 4 gimmick, skippeltem folyamatosan a videót.
Valami outdoor cosplay szar: ne má!
Dishonored 2: valami steampunk Assassin's Quantum Rodolfó Break Creed fél-kiddie-arttal? Volt ebből előző rész is?
Quake: még egy?
Még több buzi-ribbonos duma: skip
Elder Scrolls: kártya ...ne má!
Megin Fallout ...de most valami 2D gimmick
Prey: kötőhártya-gyulladásos Deep Space. Eredeti.
Valami giccsparádé lövölde, nem láttam a címét sem, mert skippeltem.
Online Elder Scrolls: logó után skip azonnal
1998-as színvonalon animált fantasy szar: ja, hogy ez az elder scroll online! Jaaaa? Ki az a hülye, aki ezzel...?!?!?
Hú, de kevés türelmem van már a végére... vége, vagy sem, bezártam a videót.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #5093 2016.06.13. 16:01

DanielT írta:Most helyettesítsd be mindenhol a kettőspont előtti címeket azzal, hogy Tekken XY és megkapod, amit a gaming scene 99%-a gondolna arról, ami téged valszeg érdekel. :PPP

Majd a Tekken E3 konfon :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5094 2016.06.13. 16:17

én már várom az ms konfot

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5095 2016.06.13. 16:19

Micsu írta:én már várom az ms konfot

Kép
Én nem félek az MS -től, azok a csatornapatkányok most úgy kaparnak, hogy öröm lesz nézni. :D

A Fable már ki is van lőve a parasztlistáról, tehát ott se kell már a zacskó.
Avatar
SötétBarom

Hozzászólás #5096 2016.06.13. 16:31

DanielT írta:Kedvenc sniper streamerem is ott volt tegnap és jól pofánlőtte a féreg Majornelsont. Többször. :eljen:

phpBB [media]


Ez csodálatos gameplay. :worship:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5097 2016.06.13. 17:32

DanielT írta:Én nem félek az MS -től, azok a csatornapatkányok most úgy kaparnak, hogy öröm lesz nézni. :D

A Fable már ki is van lőve a parasztlistáról, tehát ott se kell már a zacskó.
nemtom nekem már most hányingerem van, gondolom 2 percenként az xbox new experience fog menni, sajna a gamer365re is felmentem, 66% box reklám jött az arcomba, persze ezt el lehet olvasni nem úgy mint a 720ps kijelzőre méretezett cikkeiket, a legjobb excl játékok és a legnagyobb sikercímek, de odaírhatnák hogy mi alapján, vagy honnan vannak ezek az infok, sztem írok az ms magyaroországnak egy levelet hogy mire is hivatkoznak mikor ezeket a kijelentéseket teszik
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5098 2016.06.13. 18:22

ki hol nézi? én twich, youtubenek van normális streamje mert twich az lehet szaggatni fog?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5099 2016.06.13. 18:27

Ehun, tegnap is jó volt.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5100 2016.06.13. 18:38

ez alatt a geow alatt még a havok1.0nál is gagyzorabb fizika van
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5101 2016.06.13. 18:39

Micsu írta:ki hol nézi? én twich, youtubenek van normális streamje mert twich az lehet szaggatni fog?
én ittene Twiccs az nálamsenemjó. Jé ittlegalább van 1080p (amit a bone-juksoha nemtud :D) Tegnap EA szaros 720p volt max
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5102 2016.06.13. 18:42

Nagyon zsír, hogy ez az új Gears jön Pc-re is, alig várom, hogy hozzá se érjek. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5103 2016.06.13. 18:45

steamen 5 dolcsit megérne
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5104 2016.06.13. 18:46

bone & win ten excl lesz má minden :D:D:D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5105 2016.06.13. 18:52

Viszont a Horizon 3 legalább nem sárga.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5106 2016.06.13. 18:54

jön az is wondowsra, 60fpsel, nem lesz akkora bohóckodás, mi lesz így botonddal, nem kell neki igy fosbonet vennie?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #5107 2016.06.13. 18:59

Horizon 3 jøhet is, ha nem 20e lesz.
Szeotember.
Komolyan kötelezném erre a kiadokat, nem azvan, hogy majd 2 év mulva jön vagy majd valamikor
Avatar
Micsu

Hozzászólás #5108 2016.06.13. 19:00

jó volt ez az ff15 .... ja nem


mi a faszom volt ez amúgy? :D:D:D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5109 2016.06.13. 19:05

Xbox One - Background music!

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #5110 2016.06.13. 19:10

Úristen, Carmack mit szívhatott, vagy mennyire van szarban, hogy ebbe így belement? :wilting:

Vissza: “Leáldozott.hu”