A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49561 2020.08.04. 10:42

Botond írta:Azért jó ez a toxic netes közösség, hogy mindig minden szar, mert így a cégek tudnak versenyezni, hogy ki tudja előre jobban beharangozni, hogy semmi se lesz, de becsszó tényleg semmi, és ebből még versenyt is tudnak csinálni! Hiánypótló! Remélem lesz egy válasz MS konf, ahol Xbox Classic címekből szemezgetünk, hogy jajjdejóvót, és xsexről meg semmit, mert dont feed the trollz!
Ha szerinted az nem EGYÉRTELMŰEN JÓ, hogy előre szólnak, hogy mire lehet számítani elkerülve a felesleges várakozást és a reménykedést követő elkerülhetetlen csalódást, akkor nem tudok mit mondani. Vagyis tudnék, de nem mondok.

Annyit azért mégis, hogy ez így KURVAJÓ. Nem vesztegetik az időmet, köszönöm szépen a netes toxikus trolloknak, hogy megnevelik és kordában tartják a PR férgeket. :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #49562 2020.08.04. 10:50

DanielT írta:Ha szerinted az nem EGYÉRTELMŰEN JÓ, hogy előre szólnak, hogy mire lehet számítani elkerülve a felesleges várakozást és a reménykedést követő elkerülhetetlen csalódást, akkor nem tudok mit mondani. Vagyis tudnék, de nem mondok.

Annyit azért mégis, hogy ez így KURVAJÓ. Nem vesztegetik az időmet, köszönöm szépen a netes toxikus trolloknak, hogy megnevelik és kordában tartják a PR férgeket. :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Hát ha szerinted a PS5 előtt pár hónappal a nyócéves PS4 bejelentések ideje van itt, akkor egészségedre! És ha nem látod a relációt aközött, hogy nem mondanak semmit a PS5ről, meg aközött, hogy amikor próbáltak mondani bármit is róla, akkor egyből ízekre kapták őket, hogy kevés és az is szar, de főleg szar és kevés, és hogy ők is meg a konkurencia is csak az ékezést kapja bármiért is, akkor valóban nem sok közös nézőpontunk van géming témában. De szerencsére a PR gépezetük felnőtt a körülményekhez, a PS rajongótábor IQ szintjéhez, hogy ha bármit mondanak csak ekézés van, akkor nem kell mondani semmit és nincs ekézés. 10/10 megoldás, mint a rage2.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49563 2020.08.04. 10:56

Botond írta:Hát ha szerinted a PS5 előtt pár hónappal a nyócéves PS4 bejelentések ideje van itt, akkor egészségedre! És ha nem látod a relációt aközött, hogy nem mondanak semmit a PS5ről, meg aközött, hogy amikor próbáltak mondani bármit is róla, akkor egyből ízekre kapták őket, hogy kevés és az is szar, de főleg szar és kevés, és a rajtuk meg a konkurencia is csak az ékezést kapja bármiért is, akkor valóban nem sok közös nézőpontunk van géming témában. De szerencsére a PR gépezetük felnőtt a körülményekhez, a PS rajongótábor IQ szintjéhez, hogy ha bármit mondanak csak ekézés van, akkor nem kell mondani semmit és nincs ekézés. 10/10 megoldás, mint a rage2.
Jó, akkor most elmondom mi történik egy Nintendo rajongó CIV-mágus prőgémernek:

A State of Play egy rendszeresen megrendezett online helyzetjelentés, infó szolgáltatás. Ha van PS5, ha nincs. Most van a következő és szóltak, hogy PS5 infóra nem kell számítani.

Ennyi történt.
Avatar
arty

Hozzászólás #49564 2020.08.04. 10:59

Moby írta:Nincs kormányom, és nem érdekel a gt7. Nincs már olyan az autóstémában, amit nem mondtak még el, pedig el kellett volna. PSVR1-re meg nem kompatibilitás kéne, hanem játékok. Úgy talán érdekes lehetne a kompatibilitás.
Emellé oda tudok állni, nincs olyan lelkesedésem már az új ótókák irányában, mint volt mondjuk 10 éve az FM3 idején. És nem is nagyon látom, mit lehetne az egyre javuló grafika mellett "feltalálni", hiszen ez egy viszonylag egyszerű műfaj: mennek az ótók, az első célbaérő nyer... (és aztán amikor olvasom a péhán, hogy végre megújul a Forza Motorsport (számozás nélküli rész jön????), az hudemekkorajó lesz... MI AZ HOGY MEGÚJUL EGY ÓTÓVERSENY-JÁTÉK?????)

PSVR-re jött most Iron Man, jön starwars. És mellettük "ömlik" a többé-kevésbé indie cucc. Ha valaki nem kizárólag vr-ben játszana, kiegészítőként tűrhetően el van már látva tartalommal, ha nem is AAA+++ nagyrésze. (bár tény, hogy nekem óriási lemaradást kéne behoznom és elfért volna egy acecombat7 teljes vr karrier ill. a gts támogatása is segíthetett volna vonzóbbá tenni... vagy a Dirtrally2.... és még nyilván van sok, ami nem jut eszembe...)

De pl a füles téma se érint? nem valami pées-fülesed van?
Avatar
Necro

Hozzászólás #49565 2020.08.04. 11:01

Botond írta:Deep! Na most szűnik meg az 576!
Annak 2000-ben lett vége.
Avatar
arty

Hozzászólás #49566 2020.08.04. 11:02

Botond írta:Hát ha szerinted a PS5 előtt pár hónappal a nyócéves PS4 bejelentések ideje van itt, akkor egészségedre! És ha nem látod a relációt aközött, hogy nem mondanak semmit a PS5ről, meg aközött, hogy amikor próbáltak mondani bármit is róla, akkor egyből ízekre kapták őket, hogy kevés és az is szar, de főleg szar és kevés, és hogy ők is meg a konkurencia is csak az ékezést kapja bármiért is, akkor valóban nem sok közös nézőpontunk van géming témában. De szerencsére a PR gépezetük felnőtt a körülményekhez, a PS rajongótábor IQ szintjéhez, hogy ha bármit mondanak csak ekézés van, akkor nem kell mondani semmit és nincs ekézés. 10/10 megoldás, mint a rage2.
az árán kívül mi érdekel még a ps5ről?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49567 2020.08.04. 11:03

arty írta:az árán kívül mi érdekel még a ps5ről?
Miért érdekelné az ára? Soha nem volt Playstationje, soha nem játszott egyetlen PS exkluzívval sem. Kemény mi? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #49568 2020.08.04. 11:08

arty írta:Emellé oda tudok állni, nincs olyan lelkesedésem már az új ótókák irányában, mint volt mondjuk 10 éve az FM3 idején. És nem is nagyon látom, mit lehetne az egyre javuló grafika mellett "feltalálni", hiszen ez egy viszonylag egyszerű műfaj: mennek az ótók, az első célbaérő nyer... (és aztán amikor olvasom a péhán, hogy végre megújul a Forza Motorsport (számozás nélküli rész jön????), az hudemekkorajó lesz... MI AZ HOGY MEGÚJUL EGY ÓTÓVERSENY-JÁTÉK?????)

PSVR-re jött most Iron Man, jön starwars. És mellettük "ömlik" a többé-kevésbé indie cucc. Ha valaki nem kizárólag vr-ben játszana, kiegészítőként tűrhetően el van már látva tartalommal, ha nem is AAA+++ nagyrésze. (bár tény, hogy nekem óriási lemaradást kéne behoznom és elfért volna egy acecombat7 teljes vr karrier ill. a gts támogatása is segíthetett volna vonzóbbá tenni... vagy a Dirtrally2.... és még nyilván van sok, ami nem jut eszembe...)

De pl a füles téma se érint? nem valami pées-fülesed van?
Az ironman demo szarvót, de írtam is. A sw:sq meg az előzetes gameplayvidik alapján a szokásos ea fos. Kurvajó trailer, aztán meg a tapló gameplay. Olyan szinten csiribirizabszalma a hud, hogy én ezt látni nem akarom ebben a formában.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2020.08.04. 11:09-kor.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49569 2020.08.04. 11:09

arty írta:Emellé oda tudok állni, nincs olyan lelkesedésem már az új ótókák irányában, mint volt mondjuk 10 éve az FM3 idején. És nem is nagyon látom, mit lehetne az egyre javuló grafika mellett "feltalálni", hiszen ez egy viszonylag egyszerű műfaj: mennek az ótók, az első célbaérő nyer... (és aztán amikor olvasom a péhán, hogy végre megújul a Forza Motorsport (számozás nélküli rész jön????), az hudemekkorajó lesz... MI AZ HOGY MEGÚJUL EGY ÓTÓVERSENY-JÁTÉK?????)

PSVR-re jött most Iron Man, jön starwars. És mellettük "ömlik" a többé-kevésbé indie cucc. Ha valaki nem kizárólag vr-ben játszana, kiegészítőként tűrhetően el van már látva tartalommal, ha nem is AAA+++ nagyrésze. (bár tény, hogy nekem óriási lemaradást kéne behoznom és elfért volna egy acecombat7 teljes vr karrier ill. a gts támogatása is segíthetett volna vonzóbbá tenni... vagy a Dirtrally2.... és még nyilván van sok, ami nem jut eszembe...)

De pl a füles téma se érint? nem valami pées-fülesed van?
Hát igen, énis birom az otokát, de öreg vagyok má napi szinten elő meg vissza pakolni kormányokat, meg cincálni kábeleket. Nekem tökéletesen jo egy forza horizon, nem is kutyaütő nfs a fizika, sőt. Nagyjábó szép is, csak má a 4 uncsi, jobb lenne motorsport helyett egy ilyen. Gtbe us max fotozni járok néha ha nagyon ráérek. Vrt se vettem elő honapok ota, ironman demot lenyomtam, de meh... Elég volt ebből nekem a demo, de jo lenne persze valami ujdonság, csak nem tudom mi. Jameg ott is kábeleket kell huzigálni, meg bedugdosni, mer gyerekek miatt nem lehet elöl, meg rontja is nappali képét ha elöl van az a fehér szar
Avatar
Botond

Hozzászólás #49570 2020.08.04. 11:21

DanielT írta:Miért érdekelné az ára? Soha nem volt Playstationje, soha nem játszott egyetlen PS exkluzívval sem. Kemény mi? :D
Szar mindegyik, ebben a topikban olvasom mindig. De az legalább 27,3 fps-en előadva. Fake 4k-ban vagy kisebb felbontásban. Most keressem vissza az ekézéseket amiket tavaly toltál? Értem, hogy idén a playstation a minden, főleg az excluk elmebaj van rajtad, de jövőre megint más lesz, és ha most fullba tolod, akkor jövőre megint csak tőled származó idézetekkel leszel cáfolva. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49571 2020.08.04. 11:38

Botond írta:főleg az excluk elmebaj van rajtad, de jövőre megint más lesz, és ha most fullba tolod, akkor jövőre megint csak tőled származó idézetekkel leszel cáfolva. :banplz:
Bárcsak látnék egyet is. Attól, hogy elképzeled még nem lesz igaz.

Fel kellett adnom a 60 fps álmot egyéb tényezők miatt? Igen. Ennyi történt, minden teljesen nyíltan és az okokat ismertetve.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49572 2020.08.04. 11:55

Zóanagyvarázsló írta:Dani ajánlása nyomán mindjárt meg is rendelem nem halott Próra.
Dani, ez csak a legutóbbi ami idézve volt. De van még ilyen, a zinternet nem felejt! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49573 2020.08.04. 12:14

Botond írta:Dani, ez csak a legutóbbi ami idézve volt. De van még ilyen, a zinternet nem felejt! :D
Nem értem. Nem tetszett előzetesen a játék és az irány amibe elvitték a sorozatot amiből PS2 óta minden nagygépes részt toltam(te hogy állsz velük?), ezt leírtam. Aztán megvettem az új részt és játék közben kiderült, hogy jó a cucc, majd ezt is leírtam. Neked hogy tetszett?

Nem vagyok hipokrita, nem kamuzok, nem állok bele olyanba amibe nincs értelme csak azért, hogy "igazam legyen". Ha a GOW kapcsán soha nem írom le, hogy jó volt, akkor hitelesebb az "eredeti" véleményem?

Próbálod beállítani negatívumnak, ha az ember véleménye változik és tényleg így is csinálsz, a végletekig kitartasz faszságok mellett. Pedig ennek semmi értelme. A világ változik, aki nem változik vele az kimarad és lemarad. Az emberek óóóriási többsége képtelen beismerni ha tévedett, vagy tévedésnek hiszi ha egy valamikori véleménye ma már nem állja meg a helyét egy teljesen más, azóta megváltozott környezetben.

Ez alapvető személyiségbeli gyengeség. Én imádom elismerni ha tévedtem, mert ez csak egy újabb alkalom, hogy bebizonyítsam mennyivel jobb vagyok mint az átlag szavazó állampolgár. :hawaii:
Javaslom neked is ezt a személyiségfejlesztő gyakorlatot, csak nyerhetsz vele.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49574 2020.08.04. 12:44

DanielT írta:Nem értem. Nem tetszett előzetesen a játék és az irány amibe elvitték a sorozatot amiből PS2 óta minden nagygépes részt toltam(te hogy állsz velük?), ezt leírtam. Aztán megvettem az új részt és játék közben kiderült, hogy jó a cucc, majd ezt is leírtam. Neked hogy tetszett?

Nem vagyok hipokrita, nem kamuzok, nem állok bele olyanba amibe nincs értelme csak azért, hogy "igazam legyen". Ha a GOW kapcsán soha nem írom le, hogy jó volt, akkor hitelesebb az "eredeti" véleményem?

Próbálod beállítani negatívumnak, ha az ember véleménye változik és tényleg így is csinálsz, a végletekig kitartasz faszságok mellett. Pedig ennek semmi értelme. A világ változik, aki nem változik vele az kimarad és lemarad. Az emberek óóóriási többsége képtelen beismerni ha tévedett, vagy tévedésnek hiszi ha egy valamikori véleménye ma már nem állja meg a helyét egy teljesen más, azóta megváltozott környezetben.

Ez alapvető személyiségbeli gyengeség. Én imádom elismerni ha tévedtem, mert ez csak egy újabb alkalom, hogy bebizonyítsam mennyivel jobb vagyok mint az átlag szavazó állampolgár. :hawaii:
Javaslom neked is ezt a személyiségfejlesztő gyakorlatot, csak nyerhetsz vele.
Te mindig másik szélsőség mellett állsz ki. Vagy állatoknak való minden ami nem 60 fps, vagy csak a PS4, és akinek nincs az egy selejt. Ez a két szélsőség létezik, a lényeg, hogy vkibe bele lehessen rúgni, mert a másik térfelén áll. Ebben én nem a személyiség fejlődést látom, hanem a pillanatnyi szeszélyt. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49575 2020.08.04. 12:49

Botond írta:Te mindig másik szélsőség mellett állsz ki. Vagy állatoknak való minden ami nem 60 fps, vagy csak a PS4, és akinek nincs az egy selejt. Ez a két szélsőség létezik, a lényeg, hogy vkibe bele lehessen rúgni, mert a másik térfelén áll. Ebben én nem a személyiség fejlődést látom, hanem a pillanatnyi szeszélyt. :nemtudom:
Jelentkezzen már légyszi másik PS4 nélküli topiklakó aki selejtnek érzi magát miattam! :D Szegény Botondnak kéne egy support-group. :idiota:

A szélsőségeket illetően pedig, hát nem véletlen emlegetem nálad az 1 bitet, meg hogy képtelennek látszol bármiféle kontextusban értelmezni a dolgokat... :miaz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49576 2020.08.04. 13:00

DanielT írta:
Ez alapvető személyiségbeli gyengeség. Én imádom elismerni ha tévedtem, mert ez csak egy újabb alkalom, hogy bebizonyítsam mennyivel jobb vagyok mint az átlag szavazó állampolgár. :hawaii:
Javaslom neked is ezt a személyiségfejlesztő gyakorlatot, csak nyerhetsz vele.
Btw Botondot barki meg tudta gyozni az o velemenyenek az ellenkezojerol itt az elmult evekben? Mert en nem emlekszem ilyesmire :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49577 2020.08.04. 13:17

Micsu írta:Btw Botondot barki meg tudta gyozni az o velemenyenek az ellenkezojerol itt az elmult evekben? Mert en nem emlekszem ilyesmire :P
Szintén nem. Úgy látszik mindig nagyon megalapozott van nekije! :miaz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49578 2020.08.04. 15:22

Necro írta:Annak 2000-ben lett vége.
Pontosan. Lehet, is fel is kéne hajtanom az utolsó néhány CoVboy-féle számot, mert (már) nincsenek meg. Vagy pont passzoltam őket rohadék módon (volt már PC-m, inkább játszottam, mint olvastam), vagy kölcsönben ragadtak. A régi számaimból ma is újraolvasok egy-egy cikket. Lehet, hogy nem túl szakmaiak, némelyik végigjátszás alapból inkább, a pontozás röhej, de vannak jó és nosztalgikus darabok is. Főleg azokat szeretem, amelyeket egy-egy játékról hónapokig olvasgattam nyálcsorgatva, és utólag már a játék iránti nosztalgiával tudom átélni és átértelmezni őket.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49579 2020.08.04. 15:25

arty írta:ez a gog galaxy?

elég jó, használgattam is, de frissítés után szétmentek a linkelések és még nem volt erőm újra végigkattintgatni :/
Az, és az az alapértelmezett nálam. Nekem szinte csak a Sony és Rockstar szokott szakadni, az utóbbi állandóan. Az az a hulladék, melynél kliensindításkor tűzcsapokat kell keresgélni. Epic>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Rockstar
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2020.08.04. 15:31-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49580 2020.08.04. 15:26

benőmenő írta:Van több kategória (touring car, openwheel, gt, street), illetve szintenként van Grid trophy, amiben mindennel IS mész. Egy kategórián belül minél több xp-t szerzel, úgy nyílnak meg a jobb csapatok, jobb csapattárssal, részletesebben állítható és erősebb autókkal.
De pl. a touring car szezonokban is van, hogy 1 verseny mondjuk brand's hatch, de mindenki egyformán régi Minikkel megy, ott általában a bajnokság állása szerint van a fordított rajtrács.
Mint mondtam nekem az a fő vonzereje, hogy nem csak odahány egy random pályára, hogy előzz meg mindenkit 3 kör alatt a 18. helyről, hanem van 10-15 perc gyakorlás betanulni a pályát, meg állítgatni az autót, utána quali és utána had szóljon. A versenytáv az nekem pl. maxon van, így kb. a szokásos 15-25 kört kell teljesíteni, mint amúgy a valódi túra autósoknak (főleg itt mentem eddig).
Ami még fontos, hogy a GT autóknál van gumikopás ha jól emlékszem, amit szintén menedzselni kell, és ott nem körszámláló van, hanem az óra számol vissza + 1 kör.
Majd valamelyiket lehet, hogy megnézem kezdetnek, ami megvan, vagy arty Gravel-demóját. Annak idején a Grid 1 demóját nagyon gyorsan töröltem, nagyon nem hozott lázba.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49581 2020.08.04. 15:28

Zóanagyvarázsló írta:Pontosan. Lehet, is fel is kéne hajtanom az utolsó néhány CoVboy-féle számot, mert (már) nincsenek meg. Vagy pont passzoltam őket rohadék módon (volt már PC-m, inkább játszottam, mint olvastam), vagy kölcsönben ragadtak. A régi számaimból ma is újraolvasok egy-egy cikket. Lehet, hogy nem túl szakmaiak, némelyik végigjátszás alapból inkább, a pontozás röhej, de vannak jó és nosztalgikus darabok is. Főleg azokat szeretem, amelyeket egy-egy játékról hónapokig olvasgattam nyálcsorgatva, és utólag már a játék iránti nosztalgiával tudom átélni és átértelmezni őket.
Mondjuk a boltról volt szó, de ez is hasznos infó. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49582 2020.08.04. 15:30

Botond írta:Mondjuk a boltról volt szó, de ez is hasznos infó. :)
Mindenki értette, csak az 576 másnak nem a fostömlő boltot jelentette soha. Nem is létett.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49583 2020.08.04. 15:33

DanielT írta:Szintén nem. Úgy látszik mindig nagyon megalapozott van nekije! :miaz:
Itt két dologról szokott szó lenni, egyrészt szubjektív dolgokról, abban meg elég nehéz meggyőzni az embert, hogy vkinek mi elég szép, elég jó, elég sok, elég kevés, elég akármi, másrészt meg objektív dolgokról, amikben eléggé alulperformál a nem 1bites közönség, hogy csak a pixelszámolásra utaljak, vagy nepálra, vagy a többi nem szubjektív vitapontra. :papakacsint:
Avatar
Botond

Hozzászólás #49584 2020.08.04. 15:34

Zóanagyvarázsló írta:Mindenki értette, csak az 576 másnak nem a fostömlő boltot jelentette soha. Nem is létett.
Én Deepnek írtam, aki a múltkor jelezte, hogy az a bolt már rég nincs is, miközben az egri plázában ott él és virul. De mostmár átnevezik tényleg, és ezt jeleztem neki, hogy önbeteljesítő lett a jóslata! Ennyike történt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49585 2020.08.05. 00:01

Napi Halo (2)

- háromszor kellett nekifutni egy pályának, mert az egyik átvezetőnél kidobott a menübr, és nagyon gyorsan el kellett nyomni (Boxon az a trükk, hogy XOX nem lehet host, de XOS igen, és akkor van esély elnyomás nélkül is);
- felejtett el checkpointot (ez persze alap, minden PS3-as Unchartedben megvolt);
- most éppen Botondnak nem ad achievementeket a pályákért, sőt nála az aktuális teljesítettet töltené be újra, nem a következőt (tuti a böngésző lesz!).

Mindezt több hónap patchelése után egy remasternek. IMÁDOM! Cipőt a cipőboltból, szoftvert a Microsofttól!

Szerk.: Ha a Halo 3-hoz arty is beszáll, akkor bemutatjuk, milyen lehetett volna egy igazi Y2K! A világ napjai meg vannak számlálva!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #49586 2020.08.05. 00:26

Zóanagyvarázsló írta:Napi Halo (2)

- háromszor kellett nekifutni egy pályának, mert az egyik átvezetőnél kidobott a menübr, és nagyon gyorsan el kellett nyomni (Boxon az a trükk, hogy XOX nem lehet host, de XOS igen, és akkor van esély elnyomás nélkül is);
- felejtett el checkpointot (ez persze alap, minden PS3-as Unchartedben megvolt);
- most éppen Botondnak nem ad achievementeket a pályákért, sőt nála az aktuális teljesítettet töltené be újra, nem a következőt (tuti a böngésző lesz!).

Mindezt több hónap patchelése után egy remasternek. IMÁDOM! Cipőt a cipőboltból, szoftvert a Microsofttól!

Szerk.: Ha a Halo 3-hoz arty is beszáll, akkor bemutatjuk, milyen lehetett volna egy igazi Y2K! A világ napjai meg vannak számlálva!
Jól hangzik! :fogmosas:
Nálunk a szerveradminnak már megvannak a bind-ek a cod2-höz, csak ki kell találnunk mit szeretnénk, meg összeszedni hozzá elég embert. :violent:
Avatar
arty

Hozzászólás #49587 2020.08.05. 08:32

Moby írta:Az ironman demo szarvót, de írtam is. A sw:sq meg az előzetes gameplayvidik alapján a szokásos ea fos. Kurvajó trailer, aztán meg a tapló gameplay. Olyan szinten csiribirizabszalma a hud, hogy én ezt látni nem akarom ebben a formában.
iiiiigen, elég primkó, marvelbe öltözve - de meg kell becsülni azt a kevés AAA-t, ami jön a szemüvegre :) én kjúba tettem.... (az SW-t meg nemtom elképzelni, hogy ezzel az ikoncunamival tegyék VR-be - használhatatlan lenne azzal a felbontással, meg egyébként is, immerzió, basszamármeg, nem erről szólna a VR?!)

---

elkezdtem a TLOU2-t. hát hogy néz ez már ki?! nyóc jaguár és egy 7800as radeon ILYET?! kicseszett varázslók ülnek (vagy már csak ültek?) a nótinál...
a történéseket így 2 óra távlatában nem tudom értelmezni, de hátha jut valahova :D
Avatar
arty

Hozzászólás #49588 2020.08.05. 08:36

Mekee írta:Hát igen, énis birom az otokát, de öreg vagyok má napi szinten elő meg vissza pakolni kormányokat, meg cincálni kábeleket. Nekem tökéletesen jo egy forza horizon, nem is kutyaütő nfs a fizika, sőt. Nagyjábó szép is, csak má a 4 uncsi, jobb lenne motorsport helyett egy ilyen. Gtbe us max fotozni járok néha ha nagyon ráérek. Vrt se vettem elő honapok ota, ironman demot lenyomtam, de meh... Elég volt ebből nekem a demo, de jo lenne persze valami ujdonság, csak nem tudom mi. Jameg ott is kábeleket kell huzigálni, meg bedugdosni, mer gyerekek miatt nem lehet elöl, meg rontja is nappali képét ha elöl van az a fehér szar
nekem van egy wheelstandpróm, de az xbox és ps kormányt kéne pakolgatni :D ezért nyomom a forzát pécén... (nyomNÁM, ha...). az FH kontrollerrel viszont olyan jóérzés, mintha egy bársonypárnácskát markolásznék, TÉNY :D de kormánnyal mégiscsak jobb, a feeeeeeling/immerzió miatt ;) csak sok az ikon. olyan lehangoló belegondolni, hogy innen még 490 óra lenne kipucolni :( szal nálam FM7>FH4, mer az készvan :D (de nem frissül a rewards.forzamotorsport.com :( fuck ms, ez is "működik"...)
Avatar
arty

Hozzászólás #49589 2020.08.05. 08:37

Zóanagyvarázsló írta:Az, és az az alapértelmezett nálam. Nekem szinte csak a Sony és Rockstar szokott szakadni, az utóbbi állandóan. Az az a hulladék, melynél kliensindításkor tűzcsapokat kell keresgélni. Epic>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Rockstar
basszus, tényleg, az rólam se hiszi el, hogy énvagyok :( viszont nekem az epic=rockstar, hiszen csak a gta-m van ott :D
Avatar
arty

Hozzászólás #49590 2020.08.05. 08:40

Zóanagyvarázsló írta:Napi Halo (2)

- háromszor kellett nekifutni egy pályának, mert az egyik átvezetőnél kidobott a menübr, és nagyon gyorsan el kellett nyomni (Boxon az a trükk, hogy XOX nem lehet host, de XOS igen, és akkor van esély elnyomás nélkül is);
- felejtett el checkpointot (ez persze alap, minden PS3-as Unchartedben megvolt);
- most éppen Botondnak nem ad achievementeket a pályákért, sőt nála az aktuális teljesítettet töltené be újra, nem a következőt (tuti a böngésző lesz!).

Mindezt több hónap patchelése után egy remasternek. IMÁDOM! Cipőt a cipőboltból, szoftvert a Microsofttól!

Szerk.: Ha a Halo 3-hoz arty is beszáll, akkor bemutatjuk, milyen lehetett volna egy igazi Y2K! A világ napjai meg vannak számlálva!
megyek XOX-ról, hogy TÉNYLEG szopás legyen összehozni! (ugye van krosszplatform multi?)
Avatar
Moby

Hozzászólás #49591 2020.08.05. 08:45

Zóanagyvarázsló írta:Az, és az az alapértelmezett nálam. Nekem szinte csak a Sony és Rockstar szokott szakadni, az utóbbi állandóan. Az az a hulladék, melynél kliensindításkor tűzcsapokat kell keresgélni. Epic>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Rockstar
Közszolgálati munka. Valakinek csak meg kell tanítania az önvezető autókat, hogy mi a gyalogátkelő, a bicikli, a közlekedési lámpa, meg a tűzcsap!
Avatar
Botond

Hozzászólás #49592 2020.08.05. 09:21

arty írta:(de nem frissül a rewards.forzamotorsport.com :( fuck ms, ez is "működik"...)
Aztat olvastam, hogy ha nem frissül, akkor nyomni köll még egy versenyt vagy vmit, és akkor frissül be. Legalábbis nekem FH3-4 esetén a belépek, km-t megyek, meg többi izére kapott pont csak akkor frissül, ha nyerek egy versenyt. Mondjuk ha csak olyan verseny van, ami újrázás lesz neked FM7ben azt nem tudom segít e ezen, lehet nem, csak az új verseny segít, és már örökre így maradsz. :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #49593 2020.08.05. 09:22

arty írta:megyek XOX-ról, hogy TÉNYLEG szopás legyen összehozni! (ugye van krosszplatform multi?)
Szerezz egy XOS-t, és akkor te hostolhatsz, hogy menjenek az átvezető videók! :D Amikor azt hiszi az ember, hogy már nem tudják mivel meglepni, akkor az MS játékok mindig tudnak újat mutatni!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49594 2020.08.05. 09:49

Moby írta:Közszolgálati munka. Valakinek csak meg kell tanítania az önvezető autókat, hogy mi a gyalogátkelő, a bicikli, a közlekedési lámpa, meg a tűzcsap!
Na igen, ez menöbb, mintha rocksztárnak érezném magam a szopásmentességtöl. Megmutatják a felhasználóknak, hol a helyük.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49595 2020.08.05. 11:22

Zóanagyvarázsló írta:Napi Halo (2)

- háromszor kellett nekifutni egy pályának, mert az egyik átvezetőnél kidobott a menübr, és nagyon gyorsan el kellett nyomni (Boxon az a trükk, hogy XOX nem lehet host, de XOS igen, és akkor van esély elnyomás nélkül is);
- felejtett el checkpointot (ez persze alap, minden PS3-as Unchartedben megvolt);
- most éppen Botondnak nem ad achievementeket a pályákért, sőt nála az aktuális teljesítettet töltené be újra, nem a következőt (tuti a böngésző lesz!).

Mindezt több hónap patchelése után egy remasternek. IMÁDOM! Cipőt a cipőboltból, szoftvert a Microsofttól!

Szerk.: Ha a Halo 3-hoz arty is beszáll, akkor bemutatjuk, milyen lehetett volna egy igazi Y2K! A világ napjai meg vannak számlálva!
Nekem a steames reachel semmi gondom nem volt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #49596 2020.08.05. 11:23

arty írta:basszus, tényleg, az rólam se hiszi el, hogy énvagyok :( viszont nekem az epic=rockstar, hiszen csak a gta-m van ott :D
Mióta eltüntél dlct már vettem de epicre még regem sincs, te meg elkurvultál itten :nyes:
Avatar
Botond

Hozzászólás #49597 2020.08.05. 11:58

Micsu írta:Nekem a steames reachel semmi gondom nem volt.
Annál mi is csak az első összekapcsolódásnál szívtunk, de a többi rész beindult! :vigyor3:
Avatar
arty

Hozzászólás #49598 2020.08.05. 12:54

Botond írta:Aztat olvastam, hogy ha nem frissül, akkor nyomni köll még egy versenyt vagy vmit, és akkor frissül be. Legalábbis nekem FH3-4 esetén a belépek, km-t megyek, meg többi izére kapott pont csak akkor frissül, ha nyerek egy versenyt. Mondjuk ha csak olyan verseny van, ami újrázás lesz neked FM7ben azt nem tudom segít e ezen, lehet nem, csak az új verseny segít, és már örökre így maradsz. :(
kb fél éve nem frissül :( azóta már mentem vele "kicsit" ... régen is volt ilyen, de ez most nagyon csúnya :( (amugy FM7-el adsz ötletet, mert már csak FH4-et nyomtam, abban van a píz (pont), de akkor megnézem a jobbik szériával is, hátha tovább lehet lökni ;) )
Avatar
arty

Hozzászólás #49599 2020.08.05. 12:59

Micsu írta:Mióta eltüntél dlct már vettem de epicre még regem sincs, te meg elkurvultál itten :nyes:
Életem szégyenfoltja :( Vicc nélkül. Pedig itt aztán nem voltam sarokbaszorítva... (csak a 15 eur nagyon fájt volna a steamesért, a sóherség pedig úgy tűnik az achilles sarkam :D )
Avatar
Botond

Hozzászólás #49600 2020.08.05. 15:29

arty írta:kb fél éve nem frissül :( azóta már mentem vele "kicsit" ... régen is volt ilyen, de ez most nagyon csúnya :( (amugy FM7-el adsz ötletet, mert már csak FH4-et nyomtam, abban van a píz (pont), de akkor megnézem a jobbik szériával is, hátha tovább lehet lökni ;) )
Nekem is volt ilyen féléves kimaradás, amikor csak autókázni léptem be a FH3 és 4be is, versenyezni nem versenyeztem, addig nem updatelt semmit, akkor gugliztam meg én is, hogy mi a tök van. Amúgy én is pont ezen gondolkozok, hogy berakom a FM4-et az xboxba, mert sok alacsonyan csüngő pont lenne elérhető azzal gyorsan. :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49601 2020.08.05. 20:01

Én igyekszem már jó ideje (kevesebb sikerrel) nem leszólni, ha játszik valaki valami szarral - mer leszarom, élvezze, nem érdekel -, de bejövök és Forza + Halo a téma...
...és ennél asszem nincs parasztabb dolog. Elképzelni is fájdalmas.
Avatar
deep

Hozzászólás #49602 2020.08.05. 20:11

aabyssx írta:Én igyekszem már jó ideje (kevesebb sikerrel) nem leszólni, ha játszik valaki valami szarral - mer leszarom, élvezze, nem érdekel -, de bejövök és Forza + Halo a téma...
...és ennél asszem nincs parasztabb dolog. Elképzelni is fájdalmas.
Nekem Halo utoljára akkor tetszett, amikor DT-vel elmentünk valami kis szórakoztató elektronika boltba, mert valahonnan kiszagolta, hogy náluk van egy ebből az új konzolból, valami Xbox vagy mi volt a neve. És ott láttam, projektoros! tévén és nyilván beszabehu volt grafikailag. De csak úgy, emlékszem, hogy semmi sem tetszett benne azon kívül. Azóta se piszkáltam volna bottal se, ha DT nem basztat, hogy ezt a Halo 3 nevű csodát lőjük végig co-op-ban. Csodás élmény lehetett, mert semmire sem emlékszem belőle.
A Forzát viszont szerettem, az első 3-at elég sokat nyomtam. Aztán jött a 4, valami papírdobozosat vettem belőle, kipróbáltam, láttam hogy 1:1 copy paste a 3, kivettem a lemezt és eladtam. Azóta nekem halott. Kipróbálásig jutott a Horizon(1) meg talán azzal a ribanc accountal valamelyik 1 órát ment pécén.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára deep 2020.08.05. 20:14-kor.
Avatar
deep

Hozzászólás #49603 2020.08.05. 20:13

Ja meg a Halo 4-et (vagy mi volt az Reach? mittomén, annyi van) is próbáltam 360-on, de az első pálya után meguntam.
Avatar
Botond

Hozzászólás #49604 2020.08.05. 20:20

aabyssx írta:Én igyekszem már jó ideje (kevesebb sikerrel) nem leszólni, ha játszik valaki valami szarral - mer leszarom, élvezze, nem érdekel -, de bejövök és Forza + Halo a téma...
...és ennél asszem nincs parasztabb dolog. Elképzelni is fájdalmas.
No, akkor 19re lapot kérek. Lepörgött az AC:rogue, másodszor. Az előző 4k@ultra@60as pc élmény után ez alkalommal x360on. Egynek jóvót. A hajókázást élveztem megint, a sztori nem teljesen rossz, a mechanika a régi, sorban támadnak és futnak bele a késbe az ellenfelek, ennek ellenére szórakoztató 20 óra volt. Még megvan switchre is, majd ott is pörgetem vmikor, ha megint száműzetésben leszek vhol. Jár neki a 7/10, mert semmi kiemelkedő, mégis kellemes. Bugnak talán azt tudnám felhozni, hogy x360on kilőtte az ubi a jutalom rendszert félig. Az acsikat megkapom uplayre, a pontokat érőket is, de vásárolni már nem lehet uplay pontért plusz tartalmat. Illetve induláskor kapásból kilök az xbox liveról, szóval elindítom a játékot, kirak xbox liveról, és vissza kell lépni, úgy működik minden acsi jól. Mindegy, ennél nagyobb baj sose legyen, de ez már az x360 végnapjait vetíti előre sajna. :(
Avatar
arty

Hozzászólás #49605 2020.08.05. 20:28

aabyssx írta:Én igyekszem már jó ideje (kevesebb sikerrel) nem leszólni, ha játszik valaki valami szarral - mer leszarom, élvezze, nem érdekel -, de bejövök és Forza + Halo a téma...
...és ennél asszem nincs parasztabb dolog. Elképzelni is fájdalmas.
éshát ki más is tudná leginkább megítélni, hogy mennyire paraszt a forza, mint aki soha nem játszott vele :worship:

(köszönöm a hiteles szavakat a topik ótós értékmérőjének, aki tán a műfajt sem érintette meg 10+ éve :mf2: )

---

Éveken át moslékot gyártasz, továbbra is 80% felett a piaci részesedésed.
Intel vs. emberek 7:1
Avatar
arty

Hozzászólás #49606 2020.08.05. 20:32

Botond írta:Lepörgött az AC:rogue, másodszor.
egy unity után a korábbi részek szvsz értelmezhetetlenek. szóval RESPEKT :D (persze nyilvánvaló, hogy a unity nem létezik.... (swicsre) :P )
Avatar
arty

Hozzászólás #49607 2020.08.05. 20:43

Bőröndszag rovat

https://www.digitaltrends.com/home-theater/lg-oled-gaming-feature/

A brutálisan nehezen implementálható Freesync végül nem kerül be a C9-es szériába.
A Gsyncet meg alapból tudta már megjelenéskor is a tévé, bőven van is az LG-nek tapasztalata vele, hiszen régóta minden kijelzőjük natívan tudja.
S mivel egyszercsak azt vették észre, hogy tudja a C9, hát ráírták: tudja!

Mocskos AMD!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49608 2020.08.05. 21:03

aabyssx írta:Én igyekszem már jó ideje (kevesebb sikerrel) nem leszólni, ha játszik valaki valami szarral - mer leszarom, élvezze, nem érdekel -, de bejövök és Forza + Halo a téma...
...és ennél asszem nincs parasztabb dolog. Elképzelni is fájdalmas.
Fable, GeoW? Van még ott egy s más, ahonnan a Forzahalo jött!
Avatar
Moby

Hozzászólás #49609 2020.08.05. 21:27

arty írta:Bőröndszag rovat

https://www.digitaltrends.com/home-theater/lg-oled-gaming-feature/

A brutálisan nehezen implementálható Freesync végül nem kerül be a C9-es szériába.
A Gsyncet meg alapból tudta már megjelenéskor is a tévé, bőven van is az LG-nek tapasztalata vele, hiszen régóta minden kijelzőjük natívan tudja.
S mivel egyszercsak azt vették észre, hogy tudja a C9, hát ráírták: tudja!

Mocskos AMD!
Ezt a cikket valami fogalmatlan idióta ítta. Nincs olyan, hogy freesync VRR. A VRR meg a freesync tökmás dolgok, azt meg aztán plánekurvára nem értem, hogy jön az XSX a dologhoz, amikor már a XOX is tud VRR-t, és megy is a C9-en.
Fogalmatlan firkászok....

/Freesyncet lehet, hogy tényleg nem tud, de ez maximum a hdmi2.0-s amd kártyás pécéseket érinti. De szerintem azzal is megy amúgy. Kipróbálni nem tudom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49610 2020.08.05. 21:45

deep írta:Nekem Halo utoljára akkor tetszett, amikor DT-vel elmentünk valami kis szórakoztató elektronika boltba, mert valahonnan kiszagolta, hogy náluk van egy ebből az új konzolból, valami Xbox vagy mi volt a neve.
EHHE. Az az XMS volt, Handrás boltja és konkrétan Grath gépén nyomtuk... :) Kibaszott Halo... emlékszem ment ott a rejszolás a bump mappingra meg hogy a vízbe lőve fröccsen! Aha, na mondtuk is hogy ideje kivenni ezt a szart és menjen befelé a DOA3. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #49611 2020.08.05. 23:31

Moby írta:Ezt a cikket valami fogalmatlan idióta ítta. Nincs olyan, hogy freesync VRR. A VRR meg a freesync tökmás dolgok, azt meg aztán plánekurvára nem értem, hogy jön az XSX a dologhoz, amikor már a XOX is tud VRR-t, és megy is a C9-en.
Fogalmatlan firkászok....

/Freesyncet lehet, hogy tényleg nem tud, de ez maximum a hdmi2.0-s amd kártyás pécéseket érinti. De szerintem azzal is megy amúgy. Kipróbálni nem tudom.
a freesync is egy változó frissítési fekis rendszer (kisbetűvel írták!) ;) a HDMI VRR-t meg naggyal.

és értemén, hogy hekkelve-análkólázva forszolható a freesync, nadebazz, miért nem megy hivatalosan? 5 éve kb majd minden lg monitor freesynces, gsync-el meg ugy voltak a kóreaiak, mint az éccel!
aztán egyszercsak... VÁRATLANUL jön a gsync support egy már "régóta" kintlevő tévébe... micsoda bravúr, hogy ezt meg tudták lépni
aztán szintén teljesen VÉLETLENÜL a freesyncet ezekután nem sikerül implementálni.... VÉLETLENÜL.

elmennek a búspicsába a gecividia után, közvetlenül
Avatar
Botond

Hozzászólás #49612 2020.08.06. 08:37

Zóanagyvarázsló írta:Fable, GeoW? Van még ott egy s más, ahonnan a Forzahalo jött!
Geow már "csak" Gears. ;) És akkor újabb ötletet kell keresnünk, hogy nekem is megadja az acsikat, ne kelljen duplán játszanom a pályákat. :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #49613 2020.08.06. 08:48

Köszike mindenkinek!

20200806_084526.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49614 2020.08.06. 09:05

Necro írta:Köszike mindenkinek!

20200806_084526.jpg
WTF? Van egy arcadestick-ribanc is ami körbejár? :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #49615 2020.08.06. 09:18

arty írta:a freesync is egy változó frissítési fekis rendszer (kisbetűvel írták!) ;) a HDMI VRR-t meg naggyal.

és értemén, hogy hekkelve-análkólázva forszolható a freesync, nadebazz, miért nem megy hivatalosan? 5 éve kb majd minden lg monitor freesynces, gsync-el meg ugy voltak a kóreaiak, mint az éccel!
aztán egyszercsak... VÁRATLANUL jön a gsync support egy már "régóta" kintlevő tévébe... micsoda bravúr, hogy ezt meg tudták lépni
aztán szintén teljesen VÉLETLENÜL a freesyncet ezekután nem sikerül implementálni.... VÉLETLENÜL.

elmennek a búspicsába a gecividia után, közvetlenül
G sync se igazán megy, mig nincs vga hdmi 2.1 el... Vagyis allitolag rtx kártyákkal meg mégis megy 2.0-val... Igyisugyis fos az egész jelenleg, rendes hdr hiánya miatt ugysincsxundorom már a pchez.
Avatar
arty

Hozzászólás #49616 2020.08.06. 11:35

masodik alkalom, h itthon szabi es aramszunet

kurvaanyad rezsiszilard
Avatar
Botond

Hozzászólás #49617 2020.08.06. 12:22

arty írta:masodik alkalom, h itthon szabi es aramszunet

kurvaanyad rezsiszilard
Szeptembertől nyomhatod ilyenkor az xcloudot! :papakacsint:
Avatar
arty

Hozzászólás #49618 2020.08.06. 12:48

Botond írta:Szeptembertől nyomhatod ilyenkor az xcloudot! :papakacsint:
tabletem es telom is a tolton volt!!! :(

kolyok swicsezett csak :(

es kozben ez is befutott....
IMG_20200806_124628.jpg

de minek igy :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #49619 2020.08.06. 13:00

arty írta:tabletem es telom is a tolton volt!!! :(

kolyok swicsezett csak :(

es kozben ez is befutott....
de minek igy :(
Kérd meg a kölyköt, hogy mesélje el, hogy milyen a gém. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #49620 2020.08.06. 15:55

arty írta:masodik alkalom, h itthon szabi es aramszunet

kurvaanyad rezsiszilard
Te még mindig rettenetesen küzdesz a világgal :) Valahol irigylem ezt mérhetetlen energiát, de nem volna hasznosabb ezt valami másba tenni? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49621 2020.08.06. 19:16

Az eddigi legjobb Fos-za kép.

Kép

Ez is ízléses:

Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49622 2020.08.06. 19:50

Nemtom mé' mert még nem néztem meg, de úgy tűnik egy fekélyes kelés lett a port.

phpBB [media]


szerk: Megnéztem. Se fix 30 se fix 60 frém nem lehetséges semmilyen hardveren, beállítási anomáliák, nem működő dogok és mindenféle random állatság.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #49623 2020.08.06. 20:02

DanielT írta:Nemtom mé' mert még nem néztem meg, de úgy tűnik egy fekélyes kelés lett a port.

Pont most akartam linkelni. :D
Csak megvan a fix 30, az jó, nem? :P
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #49624 2020.08.06. 20:13

Tyű, ez tényleg hulladék. Még 30-on is hullámzik :D Hát, lehet ha valaki ezzel akar játszani jobban jár ha vár ps5-re..
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49625 2020.08.06. 20:15

Greyfox írta:Pont most akartam linkelni. :D
Csak megvan a fix 30, az jó, nem? :P
Nem. 15:20
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #49626 2020.08.06. 20:21

DanielT írta:Nem. 15:20
Jaja, egyel lejebb írtam. Azért kemény, mert ugyanaz az engine, mint a death stranding, ami egy perfekt port lett. Hát mi ez, ha nem fakezűség. Nem peccselik ki nem jósolok neki szép értékelést steamen, és teljesen jogos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49627 2020.08.06. 20:26

Greyfox írta:Jaja, egyel lejebb írtam. Azért kemény, mert ugyanaz az engine, mint a death stranding, ami egy perfekt port lett. Hát mi ez, ha nem fakezűség. Nem peccselik ki nem jósolok neki szép értékelést steamen, és teljesen jogos.
Én arra fogadnék olyan 70%+ körüli eséllyel, hogy legalább a 33.3 és 16.6 ms-re lockolást enginen belül megoldják, illetve a dinamikus felbontást kiavítják.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #49628 2020.08.06. 21:48

Botond, el ne felejsd, 22:00 -kor kezdés!

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #49629 2020.08.06. 23:05

Moby írta:Te még mindig rettenetesen küzdesz a világgal :) Valahol irigylem ezt mérhetetlen energiát, de nem volna hasznosabb ezt valami másba tenni? :)
Lehet, hogy félreértjük, és a világ küzd arty ellen. Ehhez képest hősiesen tartja magát!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #49630 2020.08.06. 23:17

Azta, de igénytelen fosport lett a HZD!
Ebben a formában még leárazva sem fogom játszani. :levele:
Ez engem csak fix 60 FPS módban érdekel.

Vissza: “Leáldozott.hu”