A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #491 2016.03.23. 08:14

Moby írta:Mi lenne? Szétverte őket a sony aa failgen indulásakor. A melósok javarésze el lett külldve a vérbe, aki maradt, aztmeg átzsuppolták valami garázsba. Leállítottak minden akkori fejlesztést.
Lemaradtam róla.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #492 2016.03.23. 08:15

benőmenő írta:Pc-s Motorstorm. Kép
Vagy ahogy neogafon írták, EngineThunder :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #493 2016.03.23. 08:17

benőmenő írta:Pc-s Motorstorm. Kép
Ja, hát vicces, hogy tényleg a Pc-re menekülésnek van a legnagyobb esélye az ilyen szárnyaszegett, stúdiócsonkoknak. Megfinanszíroztatnak valamit a Kickstarteren a leáldozott platfomra, aztán, amikor már abból elég a lé, esetleg visszaviszik Failgenre.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #494 2016.03.23. 08:19

DanielT írta:A korábban Umbra néven futott, általam is backelt Kickstarteres Diablo klón 2 nap múlva jön Steam EA-ra, még hülyébb néven.

phpBB [media]


KépKép

Jól néz ki. Bár inkább venném elő megint a diablo-t, mert rohadtul rendberakták.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #495 2016.03.23. 08:34

DanielT írta:Ja, hát vicces, hogy tényleg a Pc-re menekülésnek van a legnagyobb esélye az ilyen szárnyaszegett, stúdiócsonkoknak. Megfinanszíroztatnak valamit a Kickstarteren a leáldozott platfomra, aztán, amikor már abból elég a lé, esetleg visszaviszik Failgenre.
A Bugbear után nem fűznék én ehhez nagy reményeket. OK, ott az EA-ből induló Assetto Corsa is, de nem látom, hogy erre a könyedebb vonalra megfelelő szinten össze lehet kalapozni a szükséges pénzt. Azért ezek nem 2D platformerek. A Power Drive 2000 és az olcsón összeszenvedett Carmageddon: Reincarnation más szint.

Ugyanakkor ott a Gas Guzzlers Extreme, nem hiszem, hogy nagy budget-ből hozták össze, mégis egész pofás, és szórakoztatóbb, mint a MotorStorm: Apocalypse (az alma meg finomabb, mint a körte!).
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #496 2016.03.23. 08:39

DAS 3-at ki, honnan húzza be? Lesz itthon dobozos verza?
Avatar
kigyi

Hozzászólás #497 2016.03.23. 08:44

Greyfox írta:DAS 3-at ki, honnan húzza be? Lesz itthon dobozos verza?
Lesz persze dobozos csak a gyűjtői nem lesz itthon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #498 2016.03.23. 08:49

benőmenő írta:Úgy tűnik ezt a trendet folytatják az Evolution Studios-zal (Motorstorm, Driveclub).
Gaf-os Driveclub topicban is megerősítette az illetékes.
Épp egy hete kötöttek utilaput a a Tequila Works talpára is. Nagyon remélem, hogy valamilyen módon azért elkészül a rime, bár sok esélyt már nem látok rá. Eddig is torkonszarta a szotyi a rajongóit(bár a balfaszok ezt eddig sem vették észre), de most, hogy hivatalosan is kapitulált az MS, ezt most kimaxolja. Előrendelésben az első nap efogyott az a kibaszottulLOLgeciszar psvr. Minek nekik játék, meg stúdió?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #499 2016.03.23. 08:54

Greyfox írta:DAS 3-at ki, honnan húzza be? Lesz itthon dobozos verza?
Gameshopnál rendeltem elő, botrányos 15k az ára.
Avatar
Moby

Hozzászólás #500 2016.03.23. 08:58

TasManXT írta:Gameshopnál rendeltem elő, botrányos 15k az ára.
Én rendeltem egyet platinumshopból 14-ért, meg biztonságra egyet a konzolvilágból 15-ért. De lehet egyszerűbb lenne cdkeys-en meglőni 45$-ért.
Avatar
Moby

Hozzászólás #501 2016.03.23. 09:05

Láncs tréler
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #502 2016.03.23. 09:31

Greyfox írta:DAS 3-at ki, honnan húzza be? Lesz itthon dobozos verza?
Cdgalaxis szokás szerint és 15k. Pofátlanul meglovagolják a népszerűséget, bár az kérdéses, hogy a From, vagy a boltok szabtak a szokásosnál magasabb árat.

Persze a Steamen még mindig 18.700 körül van, szóval ez ákcijós. Abban még reménykedem, hogy nem egy sima fekete tokba lesz berakva, hullámos fóliával... ha mégis, akkor megnézem hol van olcsóbban digitális, mert ez már tényleg extra féreg húzás lenne.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #503 2016.03.23. 09:42

Megvárom a véleményeket. DAS2-t is megvettem drága pénzért és nagyon nem fogott meg. Másik kettőbe volt vagy 500 órám, lehet azért :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #504 2016.03.23. 09:56

Greyfox írta:Megvárom a véleményeket. DAS2-t is megvettem drága pénzért és nagyon nem fogott meg. Másik kettőbe volt vagy 500 órám, lehet azért :D
Ez jó lesz, megláttam már benne a bugit :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #505 2016.03.23. 09:59

Moby írta:Ez jó lesz, megláttam már benne a bugit :)
Esküszöm teljesen összezavarsz, nem te fikáztad egészen eddig? :help:
Avatar
Moby

Hozzászólás #506 2016.03.23. 10:01

DanielT írta:Esküszöm teljesen összezavarsz, nem te fikáztad egészen eddig? :help:
De! Nagyon sokáig fikáztam az alfabétanetworkstresstest alapján. Aztán láttam belőle úgy 3 hete egy gémpléjt, amiben egy teljesen új játék mutatkozott be. Má keresem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #507 2016.03.23. 10:13

Ezvótaz. Óvatossan.
phpBB [media]

Megnéztem, és rohantam megrendelni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.03.23. 10:17-kor.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #508 2016.03.23. 10:14

Moby írta:Ezvótaz. Óvatossan.
Spoiler
phpBB [media]

Megnéztem, és rohantam megrendelni.
Ki kellett másolnom a kódból a videót, mert a spoilerben nem tudtam megnézni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #509 2016.03.23. 10:15

Kiszedtem belőle. Max aki nem akarja látni, nem nyom rá a playre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #510 2016.03.23. 10:19

Moby írta:Ezvótaz. Óvatossan.
Először nem akartam rányomni, de végül megtettem. Majd 3 secnél bezártam, tényleg óvatosan, mert bossfightal kezdődik és a kommentár is arról szól, hogy mi történt, de nem vártam meg a mondat végét. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #511 2016.03.23. 12:26

Remedy hivatalos közlemény a Quantum Break Fosbone felbontás kapcsán:

"Quantum Break’s 1080p output is a temporal reconstruction from four previous 720p 4x MSAA frames."

Miért álltak meg 4x-nél? 16x previous 720p 4x MSAA frémből már meglett volna a 4K output is! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #512 2016.03.23. 12:33

4K-ról jut eszembe: tegnap, immáron harmadszor nekifutottam az alien isolationnek(most először pécén, a minap ákciós volt a complete, lűttem egyet). Egész jól haladok, jobban tetszik mint bármikor, remélem fenn tudja tartani a figyelmem. Nagyon jól néz ki, de gyakorlatilag alszik a gép közben. Ma megpróbálkozom a 4K-val. Szorítsatok! :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #513 2016.03.23. 12:40

DanielT írta:Remedy hivatalos közlemény a Quantum Break Fosbone felbontás kapcsán:

"Quantum Break’s 1080p output is a temporal reconstruction from four previous 720p 4x MSAA frames."

Miért álltak meg 4x-nél? 16x previous 720p 4x MSAA frémből már meglett volna a 4K output is! :nezze:

Nemjóezígy gyerekek! Az ehhez hasonló hozzászólásokra a jelenlegi közösség maximum bólogat...
Ha jól tudom még guardianhero is elesett (pc-t vett). Kéne egy-két autoanswer fanbot a fórummotorba, máris otthonosabb lenne!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #514 2016.03.23. 12:42

DanielT írta:Cdgalaxis szokás szerint és 15k. Pofátlanul meglovagolják a népszerűséget, bár az kérdéses, hogy a From, vagy a boltok szabtak a szokásosnál magasabb árat.

Persze a Steamen még mindig 18.700 körül van, szóval ez ákcijós. Abban még reménykedem, hogy nem egy sima fekete tokba lesz berakva, hullámos fóliával... ha mégis, akkor megnézem hol van olcsóbban digitális, mert ez már tényleg extra féreg húzás lenne.
Egy szó: Cenega. :vomit:
A Quantum Break meg ezek szerint ugyan azt csinálja, mint a Rainbow Six: Siege. Állóképeken ott lesznek majd a fincsi artifactok. :finom:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #515 2016.03.23. 12:45

Moby írta:4K-ról jut eszembe: tegnap, immáron harmadszor nekifutottam az alien isolationnek(most először pécén, a minap ákciós volt a complete, lűttem egyet). Egész jól haladok, jobban tetszik mint bármikor, remélem fenn tudja tartani a figyelmem. Nagyon jól néz ki, de gyakorlatilag alszik a gép közben. Ma megpróbálkozom a 4K-val. Szorítsatok! :D
A hangulata elég különleges, de sokszor elég macska-egér játék az egész. Én hetente előveszem 1-2 órára. Remélem már a végén járok, de a gép valóban alszik közben. :hehe:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #516 2016.03.23. 13:04

Greyfox írta:Nemjóezígy gyerekek! Az ehhez hasonló hozzászólásokra a jelenlegi közösség maximum bólogat...
Ha jól tudom még guardianhero is elesett (pc-t vett). Kéne egy-két autoanswer fanbot a fórummotorba, máris otthonosabb lenne!
Már nincs az a fórum, ahol ezt a szart bárki megvédené. Már Totti se nagyon próbálkozik, hacsak nem tekinthetjük annak a passzív-agresszív "kiválóan szórakoztam vele, remek élmény volt, köszönöm MS" szintű lobotómiás kommentjeit.

Mondjuk azt be lehetne scriptelni, hogy a Fosbone szó leírására egy bot válaszol, Tottit mesterséges intelligenciáját egy 5 perces scripteléssel meg tudnám csinálni. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #517 2016.03.23. 13:14

benőmenő írta:Egy szó: Cenega. :vomit:
Na, jó tudni ezt a Cenegát. Megnéztem őket, 300 millió forgalomra csinálnak 70 millió adózott nyereséget, nem rossz ez a szoftver forgalmazás biznisz... Szerencsére közel is vannak hozzám, úgyhogy egy fekete műanyagtokos DS3 megjelenése esetén, tudom hova kell bemennem egy kanna benzinnel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #518 2016.03.23. 13:31

DanielT írta:Na, jó tudni ezt a Cenegát. Megnéztem őket, 300 millió forgalomra csinálnak 70 millió adózott nyereséget, nem rossz ez a szoftver forgalmazás biznisz... Szerencsére közel is vannak hozzám, úgyhogy egy fekete műanyagtokos DS3 megjelenése esetén, tudom hova kell bemennem egy kanna benzinnel.
Már tankolhatsz is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #519 2016.03.23. 13:33

DanielT írta:Már nincs az a fórum, ahol ezt a szart bárki megvédené. Már Totti se nagyon próbálkozik, hacsak nem tekinthetjük annak a passzív-agresszív "kiválóan szórakoztam vele, remek élmény volt, köszönöm MS" szintű lobotómiás kommentjeit.

Mondjuk azt be lehetne scriptelni, hogy a Fosbone szó leírására egy bot válaszol, Tottit mesterséges intelligenciáját egy 5 perces scripteléssel meg tudnám csinálni. :banplz:
Klasszikussal szólva: A Halo3 egy igénytelen takonyhegy
Avatar
Necro

Hozzászólás #521 2016.03.23. 14:02

Egész gusztusos a DS3, csak az a baj hogy megint a várfalat mutatják, az meg mindig is jól ment.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #522 2016.03.23. 14:05

DanielT írta:Na, jó tudni ezt a Cenegát. Megnéztem őket, 300 millió forgalomra csinálnak 70 millió adózott nyereséget, nem rossz ez a szoftver forgalmazás biznisz... Szerencsére közel is vannak hozzám, úgyhogy egy fekete műanyagtokos DS3 megjelenése esetén, tudom hova kell bemennem egy kanna benzinnel.
Sajnálod azt a pár forintot, ennél még Tinman főnöke is jobban keres
Avatar
Moby

Hozzászólás #523 2016.03.23. 14:06

Necro írta:Egész gusztusos a DS3, csak az a baj hogy megint a várfalat mutatják, az meg mindig is jól ment.
Neked ez a várfal a kereszted :D Jó sok várfal lesz ez tény. De abban talán már bízhatunk, hogy mára menni fog a texturaillesztés.
Avatar
Moby

Hozzászólás #524 2016.03.23. 14:10

BB-t amúgy végigtoltad?
Avatar
Necro

Hozzászólás #525 2016.03.23. 14:19

Moby írta:Neked ez a várfal a kereszted :D Jó sok várfal lesz ez tény. De abban talán már bízhatunk, hogy mára menni fog a texturaillesztés.


Félreérted, én azt mondom hogy a várfalas pálya mindig megy (a várfalas kolléga ügyes), míg pl a mocsaras mindig elég moslék, pár meg teljesen kidolgozatlanul nélkül oda van szarva (Ash Lake, Demon Ruins) stb. Mondhatnám a klasszikus FROM-os beleszarást, amikor nem sikerül a pálya és a bosstervező brigádnak összeegyeztetni a a bossok és pályák számát, ezért a pályabossok utáni szobában van még egy. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #526 2016.03.23. 14:22

Necro írta:Félreérted, én azt mondom hogy a várfalas pálya mindig megy (a várfalas kolléga ügyes), míg pl a mocsaras mindig elég moslék, pár meg teljesen kidolgozatlanul nélkül oda van szarva (Ash Lake, Demon Ruins) stb. Mondhatnám a klasszikus FROM-os beleszarást, amikor nem sikerül a pálya és a bosstervező brigádnak összeegyeztetni a a bossok és pályák számát, ezért a pályabossok utáni szobában van még egy. :D
Ash lake? Az egyik legkülönlegesebb hely, ahová a kontrollerem valaha betette a lábát.
Avatar
Necro

Hozzászólás #527 2016.03.23. 14:23

Moby írta:BB-t amúgy végigtoltad?


Ja. Azz utolsó bosst multiban kellett mert nem voltam hajlandó megtanulni.

Most elkezdtem újra hogy majd hozzácsapjam a DLC-t és el lehessen felejteni, de nagyon van se időm, se türelmem (a kettő összefügg).
Avatar
Necro

Hozzászólás #528 2016.03.23. 14:24

DanielT írta:Ash lake? Az egyik legkülönlegesebb hely, ahová a kontrollerem valaha betette a lábát.


Persze, az art miatt. Gameplay szempontjából egy csík amin végigsétálsz, a titok meg hogy a homokbucka túloldalán is van egy item.
Avatar
Moby

Hozzászólás #529 2016.03.23. 14:25

Necro írta:Félreérted, én azt mondom hogy a várfalas pálya mindig megy (a várfalas kolléga ügyes), míg pl a mocsaras mindig elég moslék, pár meg teljesen kidolgozatlanul nélkül oda van szarva (Ash Lake, Demon Ruins) stb. Mondhatnám a klasszikus FROM-os beleszarást, amikor nem sikerül a pálya és a bosstervező brigádnak összeegyeztetni a a bossok és pályák számát, ezért a pályabossok utáni szobában van még egy. :D
Ash lake atmoszférája fantasztikus. Pályatervezés szempontból sokat nem kellett agyalni rajta, de én nem is igénylem, hogy minden egyes pályaszakasz azonos bonyolultságú legyen. Sőt, én igazából ettől bírom belelátni a sztorit/mesét ezekbe a játékokba. Hogy nem végig feszt tolja az ánuszba brutáldildot, hanem időnként hagy helyet rácsodálkozni, belenézni egy kicsit a világába. Ezek nekem nagyon kellenek a soulsokba.
Avatar
Moby

Hozzászólás #530 2016.03.23. 14:26

Jajó. Közben mindenki leírta ugyanazt. Fasznak gépelek akkor? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #531 2016.03.23. 14:27

Necro írta:Ja. Azz utolsó bosst multiban kellett mert nem voltam hajlandó megtanulni.

Most elkezdtem újra hogy majd hozzácsapjam a DLC-t és el lehessen felejteni, de nagyon van se időm, se türelmem (a kettő összefügg).
Aztán melyik utolsót? Az opcionálisan utolsót, vagy a mindenképp utolsót? :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #532 2016.03.23. 14:34

Moby írta:Aztán melyik utolsót? Az opcionálisan utolsót, vagy a mindenképp utolsót? :D


Nem tudom melyik melyik, mert nem foglalkoztam vele. :) Ez a mindenképp utolsónak az a verziója ami akkor jön ha nem csinálod azt amit a másik verziójához kell.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #533 2016.03.23. 14:36

Botond írta:Sg-n bizniszeli a lopott kulcsot a vágódeszkájára a komámmal! :D

Amikor lopott oldalról veszem az a baj, ha legitimről, az is baj....nektek semmi nem jó!

Akkor sem veszem szar-a-steam-TM -ről. :schmoll2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #534 2016.03.23. 14:42

Necro írta:Nem tudom melyik melyik, mert nem foglalkoztam vele. :) Ez a mindenképp utolsónak az a verziója ami akkor jön ha nem csinálod azt amit a másik verziójához kell.
Hát ott 3 verzió van (és hülyeséget is mondtam a mindeképp utolsóval): nincs utolsó, ő az utolsó, nem ő az utolsó. Gehrmanról beszélünk, ugye. Igazából csak azért kérdezem, mert a valódi utolsó (tehát nem ő), az egy rakás szar, Gehrmannal való küzdelem viszont a játék legjobb, legszórakoztatóbb pontja.
Avatar
Necro

Hozzászólás #535 2016.03.23. 15:00

Moby írta:Hát ott 3 verzió van (és hülyeséget is mondtam a mindeképp utolsóval): nincs utolsó, ő az utolsó, nem ő az utolsó. Gehrmanról beszélünk, ugye. Igazából csak azért kérdezem, mert a valódi utolsó (tehát nem ő), az egy rakás szar, Gehrmannal való küzdelem viszont a játék legjobb, legszórakoztatóbb pontja.


Gehrman volt Moon Presence nélkül.
Avatar
Moby

Hozzászólás #536 2016.03.23. 15:06

Ez egész fasza is lehetne, ha nem folyna ki tőle a szemem :(
phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #537 2016.03.23. 15:07

Moby írta:Hát ott 3 verzió van (és hülyeséget is mondtam a mindeképp utolsóval): nincs utolsó, ő az utolsó, nem ő az utolsó. Gehrmanról beszélünk, ugye. Igazából csak azért kérdezem, mert a valódi utolsó (tehát nem ő), az egy rakás szar, Gehrmannal való küzdelem viszont a játék legjobb, legszórakoztatóbb pontja.
Belenyomtam vagy 30 szintet a skillbe, hogy minél nagyobb visceral legyen. Úgy már nem volt annyira szórakoztató. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #538 2016.03.23. 15:14

TasManXT írta:Belenyomtam vagy 30 szintet a skillbe, hogy minél nagyobb visceral legyen. Úgy már nem volt annyira szórakoztató. :D
No igen, azzal túl lehet tolni rendesen...:)
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #539 2016.03.23. 16:15

Moby írta:Ez egész fasza is lehetne, ha nem folyna ki tőle a szemem :(
Ez egy oled kijelzőn hatalmasat ütne. Egyébként pokol, rövidtávon esetleg el tudnám viselni, ha utána a virágos rét várna az alagút végén, de ebből a 18 percből nem úgy tűnik, hogy ilyesmire érdemes lenne számítani.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #540 2016.03.23. 16:19

Necro írta:Persze, az art miatt. Gameplay szempontjából egy csík amin végigsétálsz, a titok meg hogy a homokbucka túloldalán is van egy item.
Pont ez (is) volt benne a fantasztikus, kb mindfuck szintű a korábbi helyszínek után. És már eleve az, hogy hol van maga a helyszín gameplay szinten (rejtve), illetve a világ szempontjából... Meghatározó élmény.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #541 2016.03.23. 18:09

Éééééééééés Dark Souls 3 FÉMDOBOZOS kiadás rendelése visszaigazolva. Pedig Moby tanácsára már megvettem a benzint, de majd eltankolom a mociba! :fogmosas:

Kép
Avatar
cloud

Hozzászólás #542 2016.03.23. 18:23

Hátén most a Broken Age-t nyomom PS4-en, az baj? :D (volt vagy 2500ft akcióba) Tinman lettem? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #543 2016.03.23. 18:36

DanielT írta:Éééééééééés Dark Souls 3 FÉMDOBOZOS kiadás rendelése visszaigazolva. Pedig Moby tanácsára már megvettem a benzint, de majd eltankolom a mociba! :fogmosas:

Kép
Aztán hol?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #544 2016.03.23. 18:39

cloud írta:Hátén most a Broken Age-t nyomom PS4-en, az baj? :D (volt vagy 2500ft akcióba)
Nem baj, ha valamelyik alkatrészre vársz, az atomgémerpécéd befejezéséhez. :nezze: Szóval? Mit nem tudtak hozni? Lap? 3200+ DDR4? Esetleg nem volt 2 db TITAN X raktáron, eggyel meg nem alázod meg a gépet? :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #545 2016.03.23. 18:41

Moby írta:Aztán hol?
Írtam már, mindig a CDGalaxisnál vásárolok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #546 2016.03.23. 18:42

Kép

- Fent szavazás
- Szintén fent, visszaszámláló gépezet
Avatar
Moby

Hozzászólás #547 2016.03.23. 18:53

DanielT írta:Írtam már, mindig a CDGalaxisnál vásárolok.
Töfike, így már a harmadik, és remélhetőleg teljesülő előrendelésem adtam le a darkszószháromra.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #548 2016.03.23. 18:55

Később. Még azt nem döntöttem el véglegesen, hogy megvárom-e a fullos kiadást, de day1 kizárt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #549 2016.03.23. 19:09

DanielT írta:Kép

- Fent szavazás
- Szintén fent, visszaszámláló gépezet
Amúgy tudnám én ezt a cdgalaxist sokkal jobban is szeretni, de annyira balfasz helyen van, hogy nemigaz. A környéken parkolni halál. A ahlála faszában a Bródy Sándoron szokott lenné "néha" pár hely, de sokszor az se, aztán megy a körbekörbe...:(
Tudom, vegyek robogót. De mégjobb lenne, ha valami emberi helyre költöznének.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #550 2016.03.23. 19:20

Moby írta:A környéken parkolni halál. A ahlála faszában a Bródy Sándoron szokott lenné "néha" pár hely, de sokszor az se, aztán megy a körbekörbe...:( Tudom, vegyek robogót.
ENNYIKEH. Majd lefotózom neked, hol sikerült parkolóhelyet találnom! :hawaii:
Avatar
Moby

Hozzászólás #551 2016.03.23. 19:21

DanielT írta:ENNYIKEH. Majd lefotózom neked, hol sikerült parkolóhelyet találnom! :hawaii:
Nem. Akarom. Tudni.
Kösziiiiiiii!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #552 2016.03.23. 19:24

Moby írta:Nem. Akarom. Tudni.
Kösziiiiiiii!
Ok, tehát egy panorámakép rendel! :eplus2:
Avatar
Necro

Hozzászólás #553 2016.03.23. 19:32

Rendeltem egyet én is CDgalaxisból. 576-ban nincs PC-s Apocalypse Edition.

Elég lesz a GTX 660? (mondjuk úgysincs pénzem most jobbra úgyhogy leszarom.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #554 2016.03.23. 19:43

Necro írta:Rendeltem egyet én is CDgalaxisból. 576-ban nincs PC-s Apocalypse Edition.

Elég lesz a GTX 660? (mondjuk úgysincs pénzem most jobbra úgyhogy leszarom.)
Nézz a ps4-edre, és gondold át újra a kérdést :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #555 2016.03.23. 19:44

Geeez...több száz das3stream fut a twitchen :wow2: pc-k, konzolok vegyesen.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #556 2016.03.23. 19:51

Behúztam az új tomb raidert 5k áron :hawaii:

Nvidia kupon :ravasz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #557 2016.03.23. 19:58

Moby írta:Nézz a ps4-edre, és gondold át újra a kérdést :)
Rituálisan beáldozni egy Ps4-et a 60fps DS3-ért... Sokan egy életet élnek le anélkül, hogy egyetlen ilyen dicső tettre alkalmuk lenne!
Avatar
Necro

Hozzászólás #558 2016.03.23. 20:12

DanielT írta:Rituálisan beáldozni egy Ps4-et a 60fps DS3-ért... Sokan egy életet élnek le anélkül, hogy egyetlen ilyen dicső tettre alkalmuk lenne!


Nem adom el az ööö Jakuza playeremet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #559 2016.03.23. 20:22

Lobos tolja ezt a salt&sanctuary-t. Áztákuuurvamennyirejócuccez :ijedt: Das koppintás az utolsó molekuláig, de olyan gecijó 2d-re ültetve, hogy magamalászarok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #560 2016.03.23. 20:22

Necro írta:Nem adom el az ööö Jakuza playeremet.
Még csak pletyka, de semmi nem szól ellene: "Sonic, Sega & video game news fansite TSSZNews has run a report in which they claim a source has told them Sega is “heavily” considering the Yakuza series for a PC release. According to the source, these PC releases are a major part of Sega’s 2016 business strategy, with lots of Sega’s backlog of releases being considered for PC releases in the beginning of this year."

Vissza: “Leáldozott.hu”