A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #44381 2020.01.27. 20:27

DanielT írta:Neked mitől lett jobb az epik megjelenése óta? Bárkinek mitől lett jobb, a pár alamizsna játékon kívül? Erre válaszoljon nekem valaki!

MITŐL JOBB A FELHASZNÁLÓ ÉLETE!?!?!!?! Csak ez számíthatna, ha valaki nem a saját ellensége! :falbav: :falbav: :falbav:
A konzol fogságosdi elleni harc szerintem komoly fegyvertény, és tudom, hogy a szentsony így meg úgy a gémingért, de csak a totális ignorancia miatt nem látjátok, hogy amúgy az epic is elindult ezen az ösvényen. Jó mondjuk nem jutott olyan messzire egy év alatt, mint a sony 25 év alatt, de míg a 100k, az 100k, de a 12 hónap az nem 300 hónap. Nekem amúgy nem lett se jobb se rosszabb. Az én életemnek nem képezi részét az epic. Meg a sony se. A maradék világban elvagyok, köszönöm. Azok a dolgok meg szerintem nagyobb hatással vannak az egészre amiket Moby meg én felsoroltunk, mint ez az epicesdi. Ez csak ilyen flúg nálad, mint ejénél a homokozás elleni harc, pedig szerintem netes cikkeken kívül neki sincs komolyabb kapcsolata a topikkal, szóval ha leszarná is pont ugyanott lenne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44382 2020.01.27. 20:29

Botond írta:10 éve ~nulla az infláció. Szóval de, ugyanannyi volt 100k, mint ma.
Úristen, mennyi energiát fogok még életem során arra pazarolni, hogy valamit megértessek veled? :D

"Az adatok szerint a várakozásokat meghaladva, 11,2 százalékkal nőttek a bruttó bérek májusban, ami azt jelenti, hogy
2015 óta már 50,4 százalékos volt a növekedés."

Nem csak infláció van a világon... :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #44383 2020.01.27. 20:29

Botond írta:A hülyeség mindenhol hülyeség. Most linkeljünk tényleg ide laposföld cikkeket is? Arról is írnak internetszerte…
De tessék, akkor Moby se érti, hogy az epicstore a világvége.
dehogynem értem én, csak már nem érdekel. Egy felfelé ívelő környezetben ott törölném bele a lábamat ahol érem, de én azt látom, hogy ezek csak zsírozzák a levegőt a szakadékban. Nem ők kezdték el a retkesítést, maximum kiveszik a részüket a végéből. Az MS-nek lett volna ideje, pénze, érdeke, hatalma, eszköze ebből valami gecijót csinálni. Kompletten. A platformból, a kereskedelemből, a stúdiókból, a supportból. Mindenből. Hát ők inkább nem csináltak 10 évig semmit. Vagy inkább bárcsak ne csináltak volna semmit, az is több haszonnal járt volna.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44384 2020.01.27. 20:41

DanielT írta:Úristen, mennyi energiát fogok még életem során arra pazarolni, hogy valamit megértessek veled? :D

"Az adatok szerint a várakozásokat meghaladva, 11,2 százalékkal nőttek a bruttó bérek májusban, ami azt jelenti, hogy
2015 óta már 50,4 százalékos volt a növekedés."

Nem csak infláció van a világon... :wilting:
Ebbe végképp ne kezdjünk bele. Értem, meg értettem amit mondani akarsz, de mivel már többször megkaptuk a passzív olvasóktól, hogy offtopik faszságokon rugózunk, most az egyszer legyen elég annyi, hogy rossz példát hoztál fel, nem a pénz elértéktelenődése miatt mozdult el a '100k-s videókártya' a felső szegmensből a belépőbe. Munkáról ide részemről ennyi elég. Inkább megszakértek neked vmit amihez lövésem sincs, ahogy szoktam. :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44385 2020.01.27. 20:42

Moby írta:dehogynem értem én, csak már nem érdekel. Egy felfelé ívelő környezetben ott törölném bele a lábamat ahol érem, de én azt látom, hogy ezek csak zsírozzák a levegőt a szakadékban. Nem ők kezdték el a retkesítést, maximum kiveszik a részüket a végéből. Az MS-nek lett volna ideje, pénze, érdeke, hatalma, eszköze ebből valami gecijót csinálni. Kompletten. A platformból, a kereskedelemből, a stúdiókból, a supportból. Mindenből. Hát ők inkább nem csináltak 10 évig semmit. Vagy inkább bárcsak ne csináltak volna semmit, az is több haszonnal járt volna.
Tesód nagyon dícséri az Xbox streamelést, volt ezen a fronton vmi változás, vagy hogy került elő a topik? Vagy ők most lépték meg, amit a steam is, már nem csak helyi wifin megy a streamelés, hanem neten is? Vagy mi történt, hogy örömködés van? Nem követem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44386 2020.01.27. 20:46

Botond írta:Tesód nagyon dícséri az Xbox streamelést, volt ezen a fronton vmi változás, vagy hogy került elő a topik? Vagy ők most lépték meg, amit a steam is, már nem csak helyi wifin megy a streamelés, hanem neten is? Vagy mi történt, hogy örömködés van? Nem követem.
Nyugi, én sem értem. Most annak kell örülni, ami a ps4-ben ott van vagy 6 éve? :) Bloodborne-t már így nyomtam annakidején...
Avatar
Botond

Hozzászólás #44387 2020.01.27. 20:53

Moby írta:Nyugi, én sem értem. Most annak kell örülni, ami a ps4-ben ott van vagy 6 éve? :) Bloodborne-t már így nyomtam annakidején...
Na de mi a konkrét változás? :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44388 2020.01.27. 21:02

Botond írta:10 éve ~nulla az infláció. Szóval de, ugyanannyi volt 100k, mint ma.
Egyrészt itthon egyáltalán nem 0 az infláció, másrészt meg épp megint rekord mélyponton a forint a témához releváns valutákhoz képset.
Ma 100k HUF nagyon nem annyit ér, mint 10 éve. Ezen felül emelkedett még a gpu-k ára is általánosan.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44389 2020.01.27. 21:13

phpBB [media]

Ennyit tudok hozzatenni a temahoz :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44390 2020.01.27. 21:53

benőmenő írta:Egyrészt itthon egyáltalán nem 0 az infláció, másrészt meg épp megint rekord mélyponton a forint a témához releváns valutákhoz képset.
Ma 100k HUF nagyon nem annyit ér, mint 10 éve. Ezen felül emelkedett még a gpu-k ára is általánosan.
A KSH az elektronikai cuccok inflációját szereti úgy nézni, hogy X éve ugyanazért a pénzért kevesebb teljesítményt kaptál. Tehát a telefonok és vasak esetében is masszívan negatív inflációval számolnak. Meg hát az egész számításuk átverés más pontokon is, ha arra vagyunk kíváncsiak, hogy mennyit ér a pénzünk.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #44391 2020.01.28. 00:58

Megint játszottam a PS Nowon a Horizonnal. De nem bírom emészteni a 30 FPS-t, visszajön. Szerintem én nem tudnék má újra konzolos lenni...
Vajon PS Nowra rá tudnának-e tákolni frame interpolationt. Az algoritmusok közel állnak a video encode-oláshoz...
...elviselhetőbb lenne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44392 2020.01.28. 08:37

Botond írta:Na de mi a konkrét változás? :D
Az, hogy most már van :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #44393 2020.01.28. 09:15

Moby írta:Az, hogy most már van :)
Közben gugli barátom lett. Hát ez eldőlt akkor, lesz itthon xsex. :)
/szerk: remélem addigra az ios appjuk is elkészül.
/szerk2: meg remélem még élünk akkor, mert ez a nincs semmi baj, de azért 60 millió embert karanténba rakunk dolog ijesztően emlékeztet az összes zs kategóriás zombiapokalipszises film kezdésére. :csodalk:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #44394 2020.01.28. 09:34

Ez a fertőzés most azért nagyon fel van fujva. Egyrészt azt nem írják, hogy hányan gyógyultak már ki belőle és akik elmentek milyen korosztályba tartoztak. Más részt annyi embert kezelni mint ott marha nehéz. Ezért is kell a nagy karantent.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44395 2020.01.28. 09:49

donatus13 írta:Ez a fertőzés most azért nagyon fel van fujva. Egyrészt azt nem írják, hogy hányan gyógyultak már ki belőle és akik elmentek milyen korosztályba tartoztak. Más részt annyi embert kezelni mint ott marha nehéz. Ezért is kell a nagy karantent.
Nem akarok pánikot kelteni, de itthon is mindenkit karanténba vágnak aki járt mostanában kínában, ilyet nem szoktak ok nélkül, másrészt azt kellene tudni, hogy kb mennyi idő alatt öl ez a vírus, mert az akkor fertőződtek arányában lenne értelmezhető a halálozási ráta. Ugyanakkor az is furcsa, hogy párezer beteg és pár halott miatt ekkora hajcihő van, amikor itthon többen halnak bele minden évben a sima influenzába. Meg elkezdtek ész nélkül kényszerkórházakat építeni a területre, stb. Szóval kínában ahol pont leszarják a PR dolgokat, majd maximum belelőnek a tömegbe és megnyugszik mindenki, na ott, karantén, rendkívüli kórház építés, minden kutatási adat közzététele, stb az olyan mértékben gyanús, hogy annál gyanúsabb már nem is lehetne.
De higgyűk ezt, lufi az egész, remélem valóban lufi.
/szerk: erről jut eszembe, Divisiont is végig kellene lőni, felénél elfogytak a random coop társák. :D Meg most volt holdkiárusítás uplayen, behúztam a második részt is. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44396 2020.01.28. 10:01

donatus13 írta:Ez a fertőzés most azért nagyon fel van fujva. Egyrészt azt nem írják, hogy hányan gyógyultak már ki belőle és akik elmentek milyen korosztályba tartoztak. Más részt annyi embert kezelni mint ott marha nehéz. Ezért is kell a nagy karantent.
az a baj h a csikszemuek miatt mas ember is megbetegszik, egye csak meg mindenki amit foz, itt az eredmenye h megzabalnak mindent
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44397 2020.01.28. 10:11

Botond írta:Nem akarok pánikot kelteni, de itthon is mindenkit karanténba vágnak aki járt mostanában kínában, ilyet nem szoktak ok nélkül, másrészt azt kellene tudni, hogy kb mennyi idő alatt öl ez a vírus, mert az akkor fertőződtek arányában lenne értelmezhető a halálozási ráta. Ugyanakkor az is furcsa, hogy párezer beteg és pár halott miatt ekkora hajcihő van, amikor itthon többen halnak bele minden évben a sima influenzába. Meg elkezdtek ész nélkül kényszerkórházakat építeni a területre, stb. Szóval kínában ahol pont leszarják a PR dolgokat, majd maximum belelőnek a tömegbe és megnyugszik mindenki, na ott, karantén, rendkívüli kórház építés, minden kutatási adat közzététele, stb az olyan mértékben gyanús, hogy annál gyanúsabb már nem is lehetne.
Egy 11 milliós városban megbetegedtek pár tízezren és van 80 halott, akik zömmel idősek és más betegség miatt voltak kiszolgáltatottabbak. Ez kb. egy sima influenza eddig.
A karantént azért húzták fel, hogy ne hordják szét amíg nincs még se gyógyszer, se vakcina. Addig marad a karantén meg a menta tea.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44398 2020.01.28. 10:51

Micsu írta:az a baj h a csikszemuek miatt mas ember is megbetegszik, egye csak meg mindenki amit foz, itt az eredmenye h megzabalnak mindent
Arról azért erősen megoszlanak a vélemények, hogy az illegális halpiacról, vagy a wuhan-i virológiai intézetből származik-e a cucc :) Még a wikipédia is kettészakadt ezügyben, amaz is, meg emez is szerepel rajta. Meg lehet ezt vállrándítással intézni, de kína nem szokott különösebben beszarni attól, hogy megpandel náluk pár ember. Eléggé mindennapos, hogy leég egy városnegyed, meg ilyenek. Most azért rendesen be vannak kulázva.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44399 2020.01.28. 10:55

Moby írta:Arról azért erősen megoszlanak a vélemények, hogy az illegális halpiacról, vagy a wuhan-i virológiai intézetből származik-e a cucc :) Még a wikipédia is kettészakadt ezügyben, amaz is, meg emez is szerepel rajta. Meg lehet ezt vállrándítással intézni, de kína nem szokott különösebben beszarni attól, hogy megpandel náluk pár ember. Eléggé mindennapos, hogy leég egy városnegyed, meg ilyenek. Most azért rendesen be vannak kulázva.
Igen, engem is ez lep meg, hogy meghal 80 ember, aki öreg is, beteg is, viszont a teljes lakosság arányában a 8-10. tizedes környékén se kimutatható százalék, és akkor a lakosság ~5-6%-a karanténba kerül. Indokolatlan paranoia, vagy tudnak vmit, amit nem akarnak/mernek elmondani.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44400 2020.01.28. 11:02

Botond írta:Igen, engem is ez lep meg, hogy meghal 80 ember, aki öreg is, beteg is, viszont a teljes lakosság arányában a 8-10. tizedes környékén se kimutatható százalék, és akkor a lakosság ~5-6%-a karanténba kerül. Indokolatlan paranoia, vagy tudnak vmit, amit nem akarnak/mernek elmondani.
Kiemelném újra a nincs se gyógyszer, sem vakcina részt. Ez az extra.
Vagy megy a vonat Busanba. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44401 2020.01.28. 11:08

benőmenő írta:Kiemelném újra a nincs se gyógyszer, sem vakcina részt. Ez az extra.
Vagy megy a vonat Busanba. :idiota:
Sokmindenre nincs gyógyszer, amibe szintén belehalhatnak az öregek és amúgy is betegek, aztán mégse vágják a föld lakosságának közel 1%-át karanténba. Iszonyat overkill ez az intézkedés minden szempontból. Vagyis minden ismert szempontból.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44402 2020.01.28. 11:42

Kivetelesen (:D) igaza van Botondnak, simlis egy nepseg ez, valami itt nem klappol
Avatar
Botond

Hozzászólás #44403 2020.01.28. 11:48

Micsu írta:Kivetelesen (:D) igaza van Botondnak, simlis egy nepseg ez, valami itt nem klappol
Mára már amúgy 120onvalahanyan haltak meg, de viszont 54-en meggyógyultak. Figyelmetekbe ajánlom az arányokat.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44404 2020.01.28. 11:53

Idén is jön valami lövöldözős játék az új Mick Gordon album mellé. :hehe:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44405 2020.01.28. 12:50

14:00-re megyek kínaiakkal tárgyalni. REMEK! :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
deep

Hozzászólás #44406 2020.01.28. 12:54

DanielT írta:14:00-re megyek kínaiakkal tárgyalni. REMEK! :wilting: :wilting: :wilting:
Maszkot tegyél fel :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #44407 2020.01.28. 12:56

DanielT írta:14:00-re megyek kínaiakkal tárgyalni. REMEK! :wilting: :wilting: :wilting:
Munkaebéd lesz vmi jóféle kínai étteremben? :wow2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44408 2020.01.28. 13:05

Botond írta:Munkaebéd lesz vmi jóféle kínai étteremben? :wow2:
Sajnos nem, inkább a legnagyobb kínai tech céggel egy várhatóan teljesen kajamentes aszalnál. ;(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44409 2020.01.28. 13:35

Halat adok en is az egnek hogy nem mentem most szingapurba, nem lenne oszinte a mosolyom xd
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44410 2020.01.28. 14:04

Közben Stadia-ra (valaki emlékszik még erre?) 40 napja nem jött új játék, a napi update-ekből több hetente érkező update-ek lettek és Androidon továbbra is csak a Pixel telefonokkal működik.
Sikerre van ítélve. :idiota:
Szósz
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44411 2020.01.28. 14:06

Van mandarin és banán.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44412 2020.01.28. 14:35

Valaki bejött fehér köpenyben és aggodalmaskodó fejjel és ez nem vicc. :D

Spoiler
Szerencsére kiderült, hogy antisztatikus köpenyben egy technikus. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #44413 2020.01.28. 14:42

benőmenő írta:Közben Stadia-ra (valaki emlékszik még erre?) 40 napja nem jött új játék, a napi update-ekből több hetente érkező update-ek lettek és Androidon továbbra is csak a Pixel telefonokkal működik.
Sikerre van ítélve. :idiota:
Szósz
Xbox/PS sokkal életszerűbb ebből a szempontból. Ott van egy otthoni eszközöd, amivel otthon nincs streaming lag, ha meg mész valahova akkor guestwifin vagy mobilneten ugyanúgy utánad küldi. És ráadásul, ha jól látom ahogy xbox stream, úgy stadia sincs iOSre. Elhibázták a startot. Kár érte, jó ügynök volt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44414 2020.01.28. 15:08

pedig itt is páran megmondták hogy működhet kicsi laggal és mégsem, legalább minőségben körözné a többit de nem
Avatar
Botond

Hozzászólás #44415 2020.01.28. 15:23

Micsu írta:pedig itt is páran megmondták hogy működhet kicsi laggal és mégsem, legalább minőségben körözné a többit de nem
Működik is, csak piaca nincs, így pénzt se költenek rá, hogy még jobban működjön. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44416 2020.01.28. 15:25

Botond írta:Működik is, csak piaca nincs, így pénzt se költenek rá, hogy még jobban működjön. :)
amit én láttam belőle az "működik" :D pár hónapja még az a film is ment hogy multira is jó lehet etc etc
Avatar
Botond

Hozzászólás #44417 2020.01.28. 15:28

Micsu írta:amit én láttam belőle az "működik" :D pár hónapja még az a film is ment hogy multira is jó lehet etc etc
Körökre osztott stratégia vagy ilyesmi simán jó lehet rajta multiban is. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44418 2020.01.28. 15:29

Botond írta:Körökre osztott stratégia vagy ilyesmi simán jó lehet rajta multiban is. :)
arra ott a switch :banplz: :mf2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44419 2020.01.28. 16:32

Botond írta:Nem akarok pánikot kelteni, de itthon is mindenkit karanténba vágnak aki járt mostanában kínában, ilyet nem szoktak ok nélkül, másrészt azt kellene tudni, hogy kb mennyi idő alatt öl ez a vírus, mert az akkor fertőződtek arányában lenne értelmezhető a halálozási ráta. Ugyanakkor az is furcsa, hogy párezer beteg és pár halott miatt ekkora hajcihő van, amikor itthon többen halnak bele minden évben a sima influenzába. Meg elkezdtek ész nélkül kényszerkórházakat építeni a területre, stb. Szóval kínában ahol pont leszarják a PR dolgokat, majd maximum belelőnek a tömegbe és megnyugszik mindenki, na ott, karantén, rendkívüli kórház építés, minden kutatási adat közzététele, stb az olyan mértékben gyanús, hogy annál gyanúsabb már nem is lehetne.
De higgyűk ezt, lufi az egész, remélem valóban lufi.
/szerk: erről jut eszembe, Divisiont is végig kellene lőni, felénél elfogytak a random coop társák. :D Meg most volt holdkiárusítás uplayen, behúztam a második részt is. :D
A SARS miatt is felhúztak gyorsan egy kórházat. Nem most pánikolnak először.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44420 2020.01.28. 20:33

Shadow of the Colossus ps4 verzája ér valamit? nagyon elvault a gameplay?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44421 2020.01.28. 20:43

Micsu írta:Shadow of the Colossus ps4 verzája ér valamit? nagyon elvault a gameplay?
El. De ha anno bejött, szerintem megér egy próbát, én toltam picit, szebb is és legalább nem 13frémmel megy mint a ps2 verza :D
Avatar
deep

Hozzászólás #44422 2020.01.28. 20:51

Micsu írta:Shadow of the Colossus ps4 verzája ér valamit? nagyon elvault a gameplay?
Én a harmadik kolosszusnál adtam fel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44423 2020.01.28. 20:55

Micsu írta:Shadow of the Colossus ps4 verzája ér valamit? nagyon elvault a gameplay?
Elavult? Wut? Én a ps2-es eredetit toltam le, amikor kijött a remake és egyáltalán nem volt elavulva.
Avatar
Moby

Hozzászólás #44424 2020.01.28. 20:56

Micsu írta:Shadow of the Colossus ps4 verzája ér valamit? nagyon elvault a gameplay?
Bőven jó az még ma is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44425 2020.01.28. 20:57

Koszi az infot

Deep te miert adtad fel?
Avatar
deep

Hozzászólás #44426 2020.01.28. 23:17

Micsu írta:Koszi az infot

Deep te miert adtad fel?
Nem tudom, felcseszett, és mivel ps2-n megvolt anno, nem igazán motivált. De lehet, hogy csak rossz napom volt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44427 2020.01.28. 23:29

benőmenő írta:Elavult? Wut? Én a ps2-es eredetit toltam le, amikor kijött a remake és egyáltalán nem volt elavulva.
Ha valaki tömény mechanikára vágyik, az beleunhat a lovaglásokba, illetve a folytonos szőrmászásba, gyengepontpüfölésbe. Mert a narratíva lényege meg hogy mi lesz vége, az számomra úgy már az első kolosszustól egyértelmű volt. Nem mondom, hogy ott le kellett volna lőni, de nekem elfogyott, és volt két kolosszus majdnem egymás után, akiknek ugyanaz volt a trükkje.

Meg hát azóta néhány bossfightot is elloptak már belőle, így van rá esély, hogy kevésbé újdonság. A gyíkfarkos-almás grind meg nem szórakoztató, ha az ember nagy HP-t és jó erőnlétet akar (az utóbbi kell a spéci befejezéshez, bár ahhoz több végigjátszás is).

Ettől még nem retek a játékmenet, érdekes és értékes darab, csak úgymond nem egy konvencionális játék (az ICO jóval inkább az, az jobban bejött). Élvezni nem sok percét élveztem (nem egy Halo!), kis adagokban ment csak.

Persze nem mostanában játszottam, hanem 2014-ben a PS3-as remastert, az alapján alakult ki bennem ez a vélemény.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44428 2020.01.29. 12:46

Zóanagyvarázsló írta:Ha valaki tömény mechanikára vágyik, az beleunhat a lovaglásokba, illetve a folytonos szőrmászásba, gyengepontpüfölésbe.
Egy csomó mai cucchoz képest ez már tömény mechanika.
Ami elavultnak, vagy csak szimplán elrettentően hathat az max a kamera kezelés, meg hogy nyomva kell tartani a gombot a kapaszkodáshoz. De nagyjából ennyi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #44429 2020.01.29. 13:15

benőmenő írta:Egy csomó mai cucchoz képest ez már tömény mechanika.
Ami elavultnak, vagy csak szimplán elrettentően hathat az max a kamera kezelés, meg hogy nyomva kell tartani a gombot a kapaszkodáshoz. De nagyjából ennyi.
Meg hát ott az egyéni ízlés is. Úgy rémlik, DT-ből nem csinált Ueda rajongót, Micsu esetében is vannak kétségeim, hogy mennyire az ő játéka.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44430 2020.01.29. 14:59

Zóanagyvarázsló írta:Meg hát ott az egyéni ízlés is. Úgy rémlik, DT-ből nem csinált Ueda rajongót, Micsu esetében is vannak kétségeim, hogy mennyire az ő játéka.
leheti inkább a bloodbornet kéne erőltetni csak ott meg az a bajom hogy szaladhatok vissza oda ahova meghalltam úgy hogy kerülgetem az ellenfeleket :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44431 2020.01.29. 15:10

Zóanagyvarázsló írta:Meg hát ott az egyéni ízlés is. Úgy rémlik, DT-ből nem csinált Ueda rajongót, Micsu esetében is vannak kétségeim, hogy mennyire az ő játéka.
Ja. Pedig kapott esélyt mindegyik címük. A madárkutyást gyűlöltem a legjobban, ott fizikailag bántalmazni akartam mindent, amivel kapcsolatba kerültem a játék során. Kontroller, tévé, közeli rokonok, stb.
Avatar
deep

Hozzászólás #44432 2020.01.29. 15:19

DanielT írta:Ja. Pedig kapott esélyt mindegyik címük. A madárkutyást gyűlöltem a legjobban, ott fizikailag bántalmazni akartam mindent, amivel kapcsolatba kerültem a játék során. Kontroller, tévé, közeli rokonok, stb.
Érdekes, nekem az jött be legjobban a háromból.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #44433 2020.01.29. 15:23

DanielT írta:Ja. Pedig kapott esélyt mindegyik címük. A madárkutyást gyűlöltem a legjobban, ott fizikailag bántalmazni akartam mindent, amivel kapcsolatba kerültem a játék során. Kontroller, tévé, közeli rokonok, stb.
Franko, épp letöltve várja sorát, bár valami szélben vettem két játékot ezt meg valamit 7e ért.
Valahogyan azt gondoltam, hogy olyan kiváló lesz mint az ico, bár arrol is már csak a megazépült emlékeim vannak, de azt tudom, higy szerettem anno
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44434 2020.01.29. 15:55

Mekee írta:Franko, épp letöltve várja sorát, bár valami szélben vettem két játékot ezt megvalamit 7e ért.
Valahogyan azt gondoltam, hogy olyan kiváló lesz mint az ico, bár arrol is már csak a megazépült emlékeim vannak, de azt tudom, higy szerettem anno
Én a lekonyult f@sszal való közösülés élményéhez tudnám hasonlítani a madárkutyást. Na nem mintha lenne tapasztalatom*...

*
Spoiler
A közösülés terén.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44435 2020.01.30. 09:46

Pöldög szülinapt Rókaúr, vajon ez a nap a világ mely táján ért? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #44436 2020.01.30. 09:50

Boldog szürkenapot mindenkinek! :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #44437 2020.01.30. 10:09

Boldog születésnapot, Greyfox! :integet2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #44438 2020.01.30. 10:13

BoSzü Greyfox! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #44439 2020.01.30. 10:30

Switch: 52 millió, nem egész 3 év alatt. Kemény.
Vajon lenyomja a ps4-et? :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #44440 2020.01.30. 11:01

Moby írta:Switch: 52 millió, nem egész 3 év alatt. Kemény.
Vajon lenyomja a ps4-et? :D
Laza 17 millió karácsonyra? Nájsz! Kérdés, hogy a pro külön kategória lesz e, ha igen, akkor nem fogják beérni a ps4et, a kettő kategória együtt meglehet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44441 2020.01.30. 11:06

Botond írta:Laza 17 millió karácsonyra? Nájsz! Kérdés, hogy a pro külön kategória lesz e, ha igen, akkor nem fogják beérni a ps4et, a kettő kategória együtt meglehet.
Hogy a csöcsömbe lenne már külön kategória. A hulladék Lite is külön lenne? Sosevótakezekkülön.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44442 2020.01.30. 11:07

Boldogot Rokakoma
Avatar
Micsu

Hozzászólás #44443 2020.01.30. 11:08

Botond írta:Laza 17 millió karácsonyra? Nájsz! Kérdés, hogy a pro külön kategória lesz e, ha igen, akkor nem fogják beérni a ps4et, a kettő kategória együtt meglehet.
max a userek agya van kulon a testuktol :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #44444 2020.01.30. 11:10

DanielT írta:Hogy a csöcsömbe lenne már külön kategória. A hulladék Lite is külön lenne? Sosevótakezekkülön.
Úgy, mint a DS és a 3DS. A lite ugye-odavissza kompatibilis, szóval egy kategória, de ha a pro csak képes lesz futtatni a sima/lite játékokat, de lesz pro-s játék ami a simán/liteon nem fut, akkor máris külön kategória. A "pro" meg ugye csak a népnyelvi elnevezés per pillanat, az se biztos, hogy lesz ilyen, de vannak jelek amelyek alapján továbbra sem az ms/sony főcsapásán mennek tovább, hanem a saját, bevált (lásd összesen ~230millió eladott ds+3ds) vonalukat, és akkor bizony a "pro" külön kategória lesz már ami az eladott darabszámokra vonatkozó statisztikákat illeti.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44445 2020.01.30. 11:11

Botond írta:Úgy, mint a DS és a 3DS. A lite ugye-odavissza kompatibilis, szóval egy kategória, de ha a pro csak képes lesz futtatni a sima/lite játékokat, de lesz pro-s játék ami a simán/liteon nem fut, akkor máris külön kategória. A "pro" meg ugye csak a népnyelvi elnevezés per pillanat, az se biztos, hogy lesz ilyen, de vannak jelek amelyek alapján továbbra sem az ms/sony főcsapásán mennek tovább, hanem a saját, bevált (lásd összesen ~230millió eladott ds+3ds) vonalukat, és akkor bizony a "pro" külön kategória lesz már ami az eladott darabszámokra vonatkozó statisztikákat illeti.
Ja várj. Én úgy értettem a PS4 Pro.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44446 2020.01.30. 11:13

DanielT írta:Ja várj. Én úgy értettem a PS4 Pro.
Az analfabétizmus ellen meg nem lehet hatékonyan harcolni írásban, nézd csak meg micsut... :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44447 2020.01.30. 11:15

Botond írta:Az analfabétizmus ellen meg nem lehet hatékonyan harcolni írásban, nézd csak meg micsut... :mf2:
A Pro szó meg a Switch együtt említése nem áll össze az agyamban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #44448 2020.01.30. 11:19

DanielT írta:A Pro szó meg a Switch együtt említése nem áll össze az agyamban.
Pedig nagyon úgy néz ki, hogy lesz egy erősebb switch a nyárra, amit az egyszerű tudatlan bunkók (beleértve engem is persze) "pro"-nak emlegetnek, és abban a mondatban is jövő időben beszéltem róla, a ps4 pro esetén meg ez a jövő idő nem indokolt. De whatever, ha mégsem külön kategória lesz a switchpro, mert oda-vissza kompatibilis lesz, akkor szerintem befogja fogni a ps4+ps4pro eladási számokat, ha külön lesz, mint a ds/3ds, akkor azért valszeg nem. Ez a válaszom Moby kérdésére. Aztán 3 év múlva már tudni fogjuk, hogy végülis mi lett.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #44449 2020.01.30. 11:27

Micsu írta:Boldogot Rokakoma
:puszi: Szerintetek érdemes x570-es lapot venni a gyorsabb pcie miatt?
Milyen gyorsan terjed el majd vajon? Egy 5 évet jó lenne, ha bírna a lap.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #44450 2020.01.30. 11:51

Greyfox írta::puszi: Szerintetek érdemes x570-es lapot venni a gyorsabb pcie miatt?
Milyen gyorsan terjed el majd vajon? Egy 5 évet jó lenne, ha bírna a lap.
Nem. Kilátásban sincs semmilyen eszköz, periféria, ami kihasználná, a mostani GPU/SSD egyéb eszközök sincsenek közelében a mostani határoknak. A mostani Pci 16x tud 16 GIGABYTE/ secet... hát érted... mi az anyámra kéne több.

Vissza: “Leáldozott.hu”