A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43751 2019.12.28. 22:43

donatus13 írta:Abszolút, ma még késtünk is kicsit, a jó büdös kurva anyjukat, így is 25 perc reklámot kellett nézni. Ezért is utálok moziba menni, fizet az ember és reklámot kap, rohadjon meg az egész ahol van, tv-t se nézek soha emiatt.
Büszke vagyok rá, hogy 2004 óta nem adtam pénzt mozijegyért.

Spoiler
Egyszer céges mozizáson voltam csak azóta, alaposan kihasználva a korlátlan fogyasztást. Mondjuk a végtelen kajához, sörhöz és pezsgőhöz vittünk vodkát, ennyire érdekfeszítőnek ígérkezett a film. Mondjuk azt nem díjaztam, amikor kiderült, hogy a film elkezdése után már nincs büfé.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43752 2019.12.29. 00:30

Zóanagyvarázsló írta:Büszke vagyok rá, hogy 2004 óta nem adtam pénzt mozijegyért.

Spoiler
Egyszer céges mozizáson voltam csak azóta, alaposan kihasználva a korlátlan fogyasztást. Mondjuk a végtelen kajához, sörhöz és pezsgőhöz vittünk vodkát, ennyire érdekfeszítőnek ígérkezett a film. Mondjuk azt nem díjaztam, amikor kiderült, hogy a film elkezdése után már nincs büfé.
Magyarra fordítva 2004 óta nem volt csajod. Akkor hidd el nekem papa: rohadtul rádférne egy kiadós mozi! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #43753 2019.12.29. 00:33

DanielT írta:Erre azért kíváncsi lennék, mármint hogy az ötödik cserés PH huszár mondjuk eddig mit használt, ami meg jó volt neki...
Nyilván valami szart, de amikor ötszörannyiért vett valamit, na az már érdekelte, hogy milyen, és nekiesett nagyítóval.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43754 2019.12.29. 09:15

Zóanagyvarázsló írta:Tedd fel te is, mesélj! Csak nehogy az legyen, mint a GeoW-nál, mert akkor te is rutinos mélytorkozónak tűntél.
Egyrészt felesleges, nincs hozzá tartalmam, másrészt ahogy korábban is írtam, apró issuek voltak azok amiket 30 másodperc alatt fixeltünk, megkerültünk. Mélytorkozás nálam ott kezdődik, ha hetekig guglizunk, és .... utána is szar. Valszeg vmi alternatív univerzumban élhetsz, ahol minden sunshine, ha ezek is mélytorkozásnak számítottak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43755 2019.12.29. 10:17

Moby írta:Nyilván valami szart, de amikor ötszörannyiért vett valamit, na az már érdekelte, hogy milyen, és nekiesett nagyítóval.
És valszeg fingja nincs megint, hogy mit néz, meg mi a baja. Vagy abszolút képben van és profi a témában.

Sajnos az elsőt inkább valószínűsítem, de ok, ne zárjuk ki a második lehetőséget se. :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #43756 2019.12.29. 10:28

DanielT írta:És valszeg fingja nincs megint, hogy mit néz, meg mi a baja. Vagy abszolút képben van és profi a témában.

Sajnos az elsőt inkább valószínűsítem, de ok, ne zárjuk ki a második lehetőséget se. :miaz:
Hát nemtudom mekkora előképzettséget igényel egy deadpixel-ről megállapítani, hogy deadpixel-e. Mondjuk én azt sem tudom megállapítani ki profi a témában, és pontosan mit is jelent a profizmus ezen a téren. Csak azt látom, hogy ki tartja magát annak. Kb mindenki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43757 2019.12.29. 10:35

Moby írta:Hát nemtudom mekkora előképzettséget igényel egy deadpixel-ről megállapítani, hogy deadpixel-e. Mondjuk én azt sem tudom megállapítani ki profi a témában, és pontosan mit is jelent a profizmus ezen a téren. Csak azt látom, hogy ki tartja magát annak. Kb mindenki.
Hát a döglött pixel esetében mondjuk 60%-ot már legalább adok neki, hogy felismeri az átlag PH-s szakértő. Arra viszont 100%-ot, hogy egy fogyatékos idióta, ha ötször kicseréltette emiatt, bízva abban, hogy majd a következőn nem lesz, ugyanabból. Vagy csak költői túlzás volt a sztori amiben említetted.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43758 2019.12.29. 11:45

Moby írta:Magyarra fordítva 2004 óta nem volt csajod. Akkor hidd el nekem papa: rohadtul rádférne egy kiadós mozi! :banplz:
Öreg vagy, én azon hüledezek, amikor a környezetemben a nők egyre nagyobb része inkább laptopon vagy telefonon filmeznek, (sorozatoznak!), mint moziban. Az még aljább. Már ha számít maga a film is.

Persze első ötletmentes udvarlási fázishoz jó mentsvár lehet a mozi, meg hát nője válogatja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2019.12.29. 11:50-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43759 2019.12.29. 11:49

Botond írta:Egyrészt felesleges, nincs hozzá tartalmam, másrészt ahogy korábban is írtam, apró issuek voltak azok amiket 30 másodperc alatt fixeltünk, megkerültünk. Mélytorkozás nálam ott kezdődik, ha hetekig guglizunk, és .... utána is szar. Valszeg vmi alternatív univerzumban élhetsz, ahol minden sunshine, ha ezek is mélytorkozásnak számítottak.
Ha be se kapcsolod a gépedet, akkor tényleg könnyű ordibálva hirdeti a Win 10, a Plex és minden más tökéletességét, amit nem mersz használni.

Egyedül meg tényleg ritkán futok már kisebb bugba is, és steames játékokkal is mindig megy a voice chat. Konzolossághoz vagyok szokva, nem botondossághoz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43760 2019.12.29. 12:36

Zóanagyvarázsló írta:Ha be se kapcsolod a gépedet, akkor tényleg könnyű ordibálva hirdeti a Win 10, a Plex és minden más tökéletességét, amit nem mersz használni.
Ennyi a titka. :D Én Decemberben 8 vadiúj gépre tettem fel, céges licences Professional Win 10-et és mindegyikre jött a Bubble Witch Saga, Candy Crush és egyéb, Botond meg magyarázza, hogy neki aztán nem volt ilyen, meg user error. Csak Win-t nem telepített még talán soha. :wilting:

Spoiler
És szerintem ha megnéznénk, neki is ott figyel az összes szar, csak még soha nem mert rányomni arra a gyanús bal alsó ikonra... :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #43761 2019.12.29. 13:03

DanielT írta:Ennyi a titka. :D Én Decemberben 8 vadiúj gépre tettem fel, céges licences Professional Win 10-et és mindegyikre jött a Bubble Witch Saga, Candy Crush és egyéb, Botond meg magyarázza, hogy neki aztán nem volt ilyen, meg user error. Csak Win-t nem telepített még talán soha. :wilting:

Spoiler
És szerintem ha megnéznénk, neki is ott figyel az összes szar, csak még soha nem mert rányomni arra a gyanús bal alsó ikonra... :idiota:
Ha nektek ettől jobb, hogy egymásnak bizonygatjátok, hogy nálatok az error, de mindenki más a fakezű, akkor legyen így. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43762 2019.12.29. 13:09

Botond írta:Ha nektek ettől jobb, hogy egymásnak bizonygatjátok, hogy nálatok az error, de mindenki más a fakezű, akkor legyen így. :)
Te bizonyítgatod, hogy mindenki hülye rajtad kívül, akinek minden tökéletesen működik. (amíg nem használja)
Avatar
Moby

Hozzászólás #43763 2019.12.29. 13:19

DanielT írta:Hát a döglött pixel esetében mondjuk 60%-ot már legalább adok neki, hogy felismeri az átlag PH-s szakértő. Arra viszont 100%-ot, hogy egy fogyatékos idióta, ha ötször kicseréltette emiatt, bízva abban, hogy majd a következőn nem lesz, ugyanabból. Vagy csak költői túlzás volt a sztori amiben említetted.
Vannak durva sztorik. Láttam pl olyat is leírva, hogy valaki szerint az rgbw meg a wrgb ugyanaz. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43764 2019.12.29. 13:20

Alza ma szerzett egy rossz pontot, először akartam Alzaboxba rendelni, ha már lett itt a közelemben. Azt írták rendelés előtt, hogy ma 20:00 tól átvehető ott. Ahogy elküldtem a megrendelést, jött az e-mail, hogy már kedden mehetek is érte. KÖSZIKE.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43765 2019.12.29. 13:21

DanielT írta:Te bizonyítgatod, hogy mindenki hülye rajtad kívül, akinek minden tökéletesen működik. (amíg nem használja)
Osztán mégis nálatok a bug, nálam meg nincs. És győzköditek magatokat, hogy azért mert én nem értek hozza, ti meg igen. Nekem ez így ok, maradjon is így.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43766 2019.12.29. 13:27

Botond írta:Osztán mégis nálatok a bug, nálam meg nincs. És győzköditek magatokat, hogy azért mert én nem értek hozza, ti meg igen. Nekem ez így ok, maradjon is így.
Nálad is van bug, csak annyira tűnik fel, mint mondjuk anyámnak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43767 2019.12.29. 13:56

DanielT írta:Nálad is van bug, csak annyira tűnik fel, mint mondjuk anyámnak.
Csak ez lehet, ó én ostoba! Akkor Moby se százas, mert nem pattan le egy plex installról? Vagy az már egyenesen kényszerzubbonyt érdemlő állapot?! :wow2: Jók ezek az alternatív világok amiket a fakezűek felépítenek maguknak, ehhez képest az sw9 sztorija tényleg fantáziát nélkülöző cucc.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43768 2019.12.29. 14:40

Botond írta:Csak ez lehet, ó én ostoba! Akkor Moby se százas, mert nem pattan le egy plex installról? Vagy az már egyenesen kényszerzubbonyt érdemlő állapot?! :wow2: Jók ezek az alternatív világok amiket a fakezűek felépítenek maguknak, ehhez képest az sw9 sztorija tényleg fantáziát nélkülöző cucc.
persze h nem 100as, latod meg a gyors utazast se talalta az rdr2ben :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #43769 2019.12.29. 14:50

Micsu írta:persze h nem 100as, latod meg a gyors utazast se talalta az rdr2ben :banplz:
Lehet bugos volt neki és akkor legalább ő normális!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43770 2019.12.29. 22:14

eje75 írta:Lement a Mandalorian s01e08... ha az egész ilyen lett volna, azt mondom: jó vót... így azt mondom: nem volt yó.... nem volt szar, de.... egynek elment.... azt viszont kijelenthetem, hogy az utolsó mozifilmnél sokkal több eredetiség, ötlet, és úgy minden több van benne...
sztem se volt rossz, konnyed porgos akcio kaland, popcornsori
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43771 2019.12.29. 23:01

Az most komoly h a january saleben (lol, ezeknel nincs karacsony?) az uc dlcje nincs leakciozva? Ami mar 2 eves
Avatar
Moby

Hozzászólás #43772 2019.12.30. 09:02

Micsu írta:Az most komoly h a january saleben (lol, ezeknel nincs karacsony?) az uc dlcje nincs leakciozva? Ami mar 2 eves
Nem nagyon volt az ettől plcsóbb. Talán egyszer, de akkor sem sokkal. Usák sztórból időnként berántható 10 dodóért.
Avatar
Botond

Hozzászólás #43773 2019.12.30. 09:20

Micsu írta:Az most komoly h a january saleben (lol, ezeknel nincs karacsony?) az uc dlcje nincs leakciozva? Ami mar 2 eves
Föld lakosságának kevesebb, mint egyharmada keresztény, szóval ez ilyen kisebbségi dolog, mint a homoszexualitás, úgyhogy nagyon helyes, hogy nem erőltetik a többségre a kisebbség szokásait... :papakacsint:
Avatar
Moby

Hozzászólás #43774 2019.12.30. 09:23

2019-es egyenlegem. Holnapig ez már nem fog változni(ma megyek vissza a kórházba, holnap már lehet nem tudom posztolni). Nem igazán tudtam mit várjak 2019-től, pár cím volt csak biztos, végül ez az év sem lett gyenge. Csupa jobbnál-jobb játék(meg pár gyengébb is), rengeteg szórakozás. Annyi játékot tankoltam fel most az év végén, hogy bár 2020-tól sem várok sok játékot, a lista(ha lesz), jövőre sem lesz rövidebb. Maximum annyival, amennyivel kevesebb szabadidőm lesz.
2019.jpg
Avatar
Botond

Hozzászólás #43775 2019.12.30. 09:29

Lesz Moby, lesz lista 2020ban is, és búék!
Avatar
neoreg

Hozzászólás #43776 2019.12.30. 10:47

Ez egy elég lassú év volt
Kép
Avatar
donatus13

Hozzászólás #43777 2019.12.30. 10:50

Én is beteszem magam :D :D idei év eredményei:
Hyper Light Drifter
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43778 2019.12.30. 10:58

Botond írta:Föld lakosságának kevesebb, mint egyharmada keresztény, szóval ez ilyen kisebbségi dolog, mint a homoszexualitás, úgyhogy nagyon helyes, hogy nem erőltetik a többségre a kisebbség szokásait... :papakacsint:
tenyleg? Ketlem h a sony 3. vilagbeli orszagokbol elne :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43779 2019.12.30. 11:00

Moby írta:2019-es egyenlegem. Holnapig ez már nem fog változni(ma megyek vissza a kórházba, holnap már lehet nem tudom posztolni). Nem igazán tudtam mit várjak 2019-től, pár cím volt csak biztos, végül ez az év sem lett gyenge. Csupa jobbnál-jobb játék(meg pár gyengébb is), rengeteg szórakozás. Annyi játékot tankoltam fel most az év végén, hogy bár 2020-tól sem várok sok játékot, a lista(ha lesz), jövőre sem lesz rövidebb. Maximum annyival, amennyivel kevesebb szabadidőm lesz.
2019.jpg
preyt is letoltad? Nem is emlekeztem ra
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43780 2019.12.30. 11:02

neoreg írta:Ez egy elég lassú év volt
Kép
latom itt a sok nyugger kozt vannak meg igazi gamerek is (switchmentesen) :wave: :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43781 2019.12.30. 11:07

Az idei év -ahogy már mondtam korábban- nekem egy nagy fos volt új játékokat illetően, egészen a legvégéig.

Hónapokig semmihez hozzá sem értem és amikhez igen, azok is erősen tingli-tangli fiszemfaszom kategóriás cuccok voltak.

PC Life is Strange: Before The Storm - jó volt, de nongém
PC Timbleweed Park - jó volt, csak túl hosszú és teljesen elveszetette az érdeklődésem, youtube befejezés.
PC Planet Alpha - Pár órás kis izéke, de nagyon egyedi art-tal, ajánlom
PC Mutant Year Zero: Road to Eden - Na ez nagyon bejött,szupi

És ez volt augusztusig, utána SEMMI, egészen a...

PS4 Death Stranding - Szerencsére nem csalódtam, sose felejtem el
PS4 Days Gone - Hátezmeg... nálam GOTY lett phasszameg!

Ezek visszahozták a gaming lendületet és kerestem tovább:

PS4 Alienation - Csúcsminőségű gameplay, kár az utolsó pályáért, amit feladtam, de végülis tökmindegy.
PS4 Killzone Shadow Fall: Megint megpróbálkoztam vele, átvittem egy pályát (ahol legutóbb feladtam) és ismét letöröltem. Borzalmasan unalmas szar ez, szörnyű pályadesign, feladatok, minden egy pokol.

Elfogyott a PS4 exkluzív, mi a fenét nyomjak???

PC Witcher 3 DLC-k: Végignyomva, hozták a magas minőséget.


11 hónapig nem kapcsoltam be a PS4-et és 1 hónap alatt megmentette az évet... Azé' ez durva. Tegnap se találtam semmit máshol, inkább egy kis Driveclub ment.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43782 2019.12.30. 11:09

neoreg írta:Ez egy elég lassú év volt
Kép
Azigen! :wow2: Elég jól kiadta!
Avatar
neoreg

Hozzászólás #43783 2019.12.30. 11:09

Micsu írta:latom itt a sok nyugger kozt vannak meg igazi gamerek is (switchmentesen) :wave: :worship:
ja, switchmentesen :banplz:
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43784 2019.12.30. 11:10

neoreg írta:ja, switchmentesen :banplz:
Kép
most ezt miert kellett :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43785 2019.12.30. 11:19

Dtnek egy zombis jatek a goty, sztem kozeledik a vilag vege
Sztem jovore vesz egy switchet :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43786 2019.12.30. 11:29

Micsu írta:Dtnek egy zombis jatek a goty, sztem kozeledik a vilag vege
Sztem jovore vesz egy switchet :banplz:
Korcsos játék! Azokkal semmi bajom nem volt soha. :mf2:

Gyorsan rákerestem, és a csodálatos Gamestar cikke is ezzel kezdődik:

"Zombis játékból rengeteg van, de olyanból, amelyben egy szabadon bejárható, nyílt világot lepnek el az élőholtak, annál kevesebb. Játszhatjuk persze, hogy a játékban szereplő lények nem zombik, hanem fertőzött élők, ahogy azt a fejlesztők igyekeztek minden interjú során sulykolni, de már magához a "zombi" megnevezéshez sem mindig azt a meghatározást társítjuk, amit George A. Romero filmjeinek adtak neki (vagy amit a haiti folklór), úgyhogy talán nem számít sértésnek, ha a Days Gone-t zombis játékként emlegetjük. Annyiban érthető az elhatárolódás, hogy a világot elárasztó korcsok valóban sajátosan viselkednek. Egy ismeretlen eredetű vírus hatására a legtöbb ember eltorzult, primitív, agresszív szörnyeteggé vált. Nappal többnyire épületekben vagy ürülékből és gallyakból épített fészkekben húzzák meg magukat, éjszaka pedig elindulnak élelmet gyűjteni. Akármilyen napszakban összeakadhatunk velük, de éjjel jellemzően többen mászkálnak a szabadban, sőt, néhányan hatalmas hordákba verődve menetelnek. A fertőzés nemcsak az embereket érintette, hanem az állatvilágot is: farkasok, medvék, varjak törnek a túlélők és egymás életére a vadonban."
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43787 2019.12.30. 11:36

Űdejóez.

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43788 2019.12.30. 13:33

Botond írta:Csak ez lehet, ó én ostoba! Akkor Moby se százas, mert nem pattan le egy plex installról? Vagy az már egyenesen kényszerzubbonyt érdemlő állapot?! :wow2: Jók ezek az alternatív világok amiket a fakezűek felépítenek maguknak, ehhez képest az sw9 sztorija tényleg fantáziát nélkülöző cucc.
Ha alaposabban olvastál volna, akkor látnád, hogy másnál (Mekee) is jelentkezett, mint új keletű probléma, Mobynál meg régebbi install. Ja, és nem is az installálással van a probléma, de fölösleges lenne elmagyaráznom.

Te meg abba ugatsz bele magadat fényezve, amit nem használsz vagy máshogy (plusz böngészőt feltenni nagyon is PC-s dolog, ha ilyesmikbe sem turkál bele valaki, akkor inkább neki kéne mennie konzoloznia). Azért is hoztam fel a GeoW-ot, mert ott az összes bug előjött nálad is, hiába nem változtattad meg a Windows színét, mint én. Sőt az 1-ben csak neked tűnt el az összes fegyvered, és lövöldöztél az ujjaddal, tehát nem értesz a PC-hez! Csak kevésbé hangosan sírtál, ha én nem vagyok ott, a leáldig el sem jutott volna a GeoW bugossága.

Mondjuk a Candy Crusht én sem találom.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43789 2019.12.30. 14:03

Ingyenreklám, meg bocs, akit irritál, de a
Talos Principle ingyen van az Epicen. Az egy baromi jó játék! Ha valakinek még nem volt esetleg meg...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43790 2019.12.30. 14:05

aabyssx írta:Ingyenreklám, meg bocs, akit irritál, de a
Talos Principle ingyen van az Epicen. Az egy baromi jó játék! Ha valakinek még nem volt esetleg meg...
Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #43791 2019.12.30. 14:32

Zóanagyvarázsló írta:Ha alaposabban olvastál volna, akkor látnád, hogy másnál (Mekee) is jelentkezett, mint új keletű probléma, Mobynál meg régebbi install. Ja, és nem is az installálással van a probléma, de fölösleges lenne elmagyaráznom.
Sőt. A probléma nálam is jelentkezett. Most épp a noti szolgál ki, ez egy régi telepítés, de a nagygépen nálam is ugyanaz volt, mint nálatok. De mivel halvány fingom sincs hogyan oldottam meg, inkább befogtam a pofámat. Arra mondjuk biztosan emlékszem, hogy 2 percnél többet nem fordítottam a megoldására :banplz:

/De ha ez segít bárkinek a plex installban: én egészen biztosan nem vagyok 100-as. Sosem voltam, és már nem is várható, hogy valaha az leszek. Kedvem sincs igazán hozzá :idiota:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2019.12.30. 14:35-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43792 2019.12.30. 14:32

aabyssx írta:Ingyenreklám, meg bocs, akit irritál, de a
Talos Principle ingyen van az Epicen. Az egy baromi jó játék! Ha valakinek még nem volt esetleg meg...
a shadow tacticsot is most osztogatták, ami szerintem mindenben veri a talost
Avatar
Moby

Hozzászólás #43793 2019.12.30. 14:37

neoreg írta:Ez egy elég lassú év volt
Kép
Szép lista. :eljen: Steamen milyen nicken futsz?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43794 2019.12.30. 14:46

DanielT írta:
Spoiler
Kép
:puszis:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43795 2019.12.30. 14:48

Na, itt a nongamer-walking sim expert listája: :D

The Witness - jópofa volt
Prey - Elment egyszer
Hitman 1 - jó volt
Grim Fandango Remastered - :)
Devil May Cry V - illett játszanom
Doom - kiváncsi voltam rá, de alig vártam, hogy vége legyen, agyatlan dara
Nier Automata - újrajátszottam
Portal 1 és 2 - újrajátszottam véletlenül
Zelda Breath of the Wild 1440p@60fps Edition - Hú, de nagyon jó volt!
Assassin's Creed Origins - mindig remélem, hogy ezekből végre jól mesélő, jó játékot csinálnak, de nem...
Witcher 3 + 2 DLC - jó volt mindegyik
Watch Dogs 2 - egynek simán jó volt
Samorost 3 - még nem vittem végig, de én ezeket tökre bírom
Final Fantasy XV - Necro inkább odaadta, minthogy fizessek érte
Little Nightmares + DLC - nagyon jó volt, főleg a DLC vége
Mirror's Edge Catalyst - újrajátszottam, nem azért mert olyan jó, hanem csak mert én bírom
What Remains of Edith Finch - jópofa volt
The Vanishing of Ethan Carter - nagyon jó volt
Kona - jó volt, mint állat

meg Tekken 7 továbbra is...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43796 2019.12.30. 14:50

Ebben kevesebb a walking sim mint a tobbi tipusu jatek :P
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43797 2019.12.30. 14:50

Micsu írta:a shadow tacticsot is most osztogatták, ami szerintem mindenben veri a talost
Hát, próbálom valahogy összehasonlítani a kettőt, de nem nagyon sikerül. :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #43798 2019.12.30. 14:51

Micsu írta:Ebben kevesebb a walking sim mint a tobbi tipusu jatek :P
Há mer nincsen má több (amiről tudok).
Avatar
Moby

Hozzászólás #43799 2019.12.30. 14:53

Ezt a nier automatát kéne még beszereznem, de elmebeteg ára van örökké :(

/török sztórban is tizenegyezer. A jó kurva anyjukat azt, ezer éves szar. És még micsu sír, hogy drága az uc kieg...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43800 2019.12.30. 14:59

Moby írta:Ezt a nier automatát kéne még beszereznem, de elmebeteg ára van örökké :(

/török sztórban is tizenegyezer. A jó kurva anyjukat azt, ezer éves szar. És még micsu sír, hogy drága az uc kieg...
van jó pcd nem?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #43801 2019.12.30. 15:34

Moby írta:én egészen biztosan nem vagyok 100-as. Sosem voltam, és már nem is várható, hogy valaha az leszek. Kedvem sincs igazán hozzá :idiota:
Akkor én elindulok ezen a vonalon :nemtudom:
Avatar
Botond

Hozzászólás #43802 2019.12.30. 17:01

Micsu kedvenc Samsung tvjén is van plex app amúgy.
Avatar
deep

Hozzászólás #43803 2019.12.30. 17:10

Deep lista 2019

PC

Jan.-Feb. Resident Evil 2 Remake összesen 14x ment végig, nekem korán jött a GOTY idén.
Feb. Tomb Raider Anniversary - unalmamban, talán másodszor toltam, de lehet elsőre nem volt végig. 60 fps-el bugos volt 1-2 puzzle, és órákig szenvedtem mire rájöttem az elsőnél, hogy vissza kéne lockolni 30-ra.
Máj. Planet Alpha - nekem is bejött, tényleg elég egyedi sidescroller puzzle cuccocska
Jún. 198X - Nagyon jó volt a 90-es évek hangulatának visszaadásában, gameplay-ileg csak pár minigame de ha rolling demo lett volna, akkor is zsír lett volna, rekommendálom.
Aug. ECHO - Sajnos nem tudott megújulni a közepétől, de csak kb 7 óra volt, szóval igazából pont elég is volt. Ez is elég egyedi cucc mind artban, mind gameplayben.
Okt. Resident Evil VII - Másodszor ment a day 1 utáni első végigjátszás után, még mindig jó a hajós rész kivételével, az totál béna.
Dec. SW: Fallen Order Meglepően jó volt, semmi korszakalkotó nyilván, de végig fasza.

PC - unfinished

Crash Bandicoot - Akkora shiftdel ment neki a függőhidas pályánál, hogy csak úgy zörögtek a bitek. Nem nekem való ez már.
Slaps and Beans - Cuki meg minden, csak rohadt unalmas :D
Witcher 3 - Én továbbra sem értem, mi olyan hisztérikusan jó ebben a vicserben... 3x próbáltam meg tolni, de semmi nemű inspirációt nem érzek. Lehet a könyveket is kellett volna olvasnom, hogy élvezetes legyen? Se a sztori nem érdekel, se a karakterek, a gameplay is hígfos számomra. Geralt egyenesen idegesítő a mindent ugyanazzal a hangsúllyal búgó mesterkélt hangján. A tájat meg gyorsan megunom nézegetni.
Prey - Súlytalan, uninspired gameplay, semmi motivációm elindítani.

PS1 (emu) - DT-vel

Jan. Resident Evil 2 - Pre-remake release végigjátszás, hangulatfokozónak :D
Máj. Resident Evil 3 - Viszonylag kevésszer ment le, és épp volt egy fasza CRT shader is :D
Máj. Heart of Darkness - Püffedtre quicksave-elve ment végig, egyszer jópofa volt de soha többé nem akarom látni, nem csoda, hogy bukta volt. Fantázia és meló pedig rengeteg ment bele.
Jún-Júl. Castlevania - Elveszített valahol félúton minket. El van szegénykém avulva.

PS4

Okt. GT Sport - Amit single lehet azt végignyomtam. Flop of the PS4. El kéne felejteni és végre összerakni egy rendes autós cuccot, talán majd a PS5-re sikerül :D
Dec. Death Stranding - Magam sem gondoltam, de jól szórakoztam egy Kojima játékkal :D MGS-ek sajnos nekem túl Kojimák, ez meg máshogy volt elmebaj, mint azok. Tetszett a sztori is, amennyit ép ésszel fel lehetett fogni belőle :D
Dec. Days Gone - Vegytiszta királyság tényleg. Biztos jót tett neki a fél évnyi patchelés, 1-2 kisebb bugba futottam csak bele és még nem vagyok a végén, de baromira bejön a folyamatos veszélyben levés, jó a balansz, a fejlődés, a fegyverek, a motorozás, a sztori, a grafika, minden. Alap PS4-en motorozás közben helyenként szaggat mint a szar, de ki lehet bírni.

SNES (emu) - DT-vel
Máj. Jurassic Park - Gyerekkorom megrontója. Gyerekként meg tudtam bocsátani az eredeti Zene hiányát, és hogy a film cselekményét csak nagyon nyomokban lehetett felfedezni, de nem lehetett menteni se, és olyan elmebeteg dolgokat kellett csinálni, amikről nyilván 11 évesen fingom nem volt (főleg nyelvtudás nélkül). De most, 3-4 YT használattal legyőztük. Rémálmaimban lássam újra.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43804 2019.12.30. 17:35

Es mivel vesz ra teged Dt ezekre a mazoista motzanatokra :banplz:
Lehet inkabb nem is akarom tudni :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #43805 2019.12.30. 18:40

Nincs itthon amúgy 40 tonna videójáték, az imént még elugrottam egy yoshi's crafted world-ért, mert olcsó volt :rolleyes: Mondtam, hogy nem vagyok százas.
Délelőtt még csak megelőlegeztem az ori and the blind forest végigjátszását (az utolsó pályánál voltam), nemrég valóra is váltottam. Nagyon várom a folytatást (aminek az ikonja a gamepass jóvoltából már le van töltve, a játék meg majd megjelenik egyszer mögé valamikor:D). Amúgy a defed az mitől defed?
Avatar
Moby

Hozzászólás #43806 2019.12.30. 18:58

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43807 2019.12.30. 19:09

ez a 12 tf lenne a 2x annyi mint az bone x volt?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43808 2019.12.30. 19:19

Moby írta:Amúgy a defed az mitől defed?
Sajnos ezt sose tudtam meg, mert nem akartam még egyszer lenyomni az új rész előtt, hiszen már olyan közel volt...

KÉT ÉVE! Azóta tolják a megjelenését.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43809 2019.12.30. 19:26

Gyorsan felcsíteltem még az idei listára az 198X-et, amit a Szarasztím share szolgáltatásán keresztül toltam végig Deep könyvtárából.

1 órás kis feelgood retró szösszenet, érdemes ennyi időt rászánni. (Naná, hogy CRT sédert rátoltam, ha már ezek a faszorrúak nem csináltak beépítettet, ami akkora epik fail, hogy...)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43810 2019.12.30. 19:26

Ja és holnap még érkezik valami, amire nem vagytok felkészülve. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #43811 2019.12.30. 19:34

DanielT írta:Ja és holnap még érkezik valami, amire nem vagytok felkészülve. :D
Lett egy pink switch liteod?! :wow2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #43812 2019.12.30. 21:15

Botond írta:Lett egy pink switch liteod?! :wow2:
Nem, hanem rendeltem egy ilyet. Bebizonyosodott, hogy szükségem van rá.

Kép
Avatar
donatus13

Hozzászólás #43813 2019.12.30. 23:01

DanielT írta:Nem, hanem rendeltem egy ilyet. Bebizonyosodott, hogy szükségem van rá.
Windows 10 for dummies nincs ? Szerintem az jobb lenne.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43814 2019.12.31. 00:52

Mekee írta:Akkor én elindulok ezen a vonalon :nemtudom:
Én már előtted járok: Plex betörve. A titok annyi, hogy törölni kellett regeditben a korábbi telepítés maradványait. Érdekes, egyetlen más hasonló programnál nem volt még szükség erre, de így megoldódott.

Egy kisebb szopás még jött később is, például a tévén svéd volt alapból az app, de ez alapján átállítottam angolra. Előbb kellett egy reboot a tévének, mert elsőre le is fagyott az app, pedig ez az első amit ráanálkóláztam valaha.

Nem tudom, nekem ez apptelepítés meg device-hozzáadás macera a többi szoftverhez képest, mert azokban elég csak egyszer a PC-n beállítani, de jó, egyszer belefér a biztonság és a tökéletes szinkronizáció kedvéért (pl. ha elkezdem PC-n, akkor engedi ugyanonnan folytatni, ezt a Netflix tudja, az efféle szerverprogramok nem).

Remekül működik a hangsáv- és feliratváltás is, de lassú a PotPlayerhez képest, ezt azért sejtettem. A baj az, hogy tekerésben a MediaMonkey is sokkal gyorsabb, majd idővel elválik, hogy mennyire lesz idegesítő.

Ugyanakkor egy tesztelt mintával nem működött az angol hangsáv (DTS). Kipróbáltam, ha lejjebb veszem a képminőséget (alig láthatóan), akkor már átjön az is, a 20 Mbps már sok volt neki. Jobb kábel kéne? 4K-hoz ez így nem lenne elég.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43815 2019.12.31. 01:01

Zóanagyvarázsló írta:Ugyanakkor egy tesztelt mintával nem működött az angol hangsáv (DTS). Kipróbáltam, ha lejjebb veszem a képminőséget (alig láthatóan), akkor már átjön az is, a 20 Mbps már sok volt neki. Jobb kábel kéne? 4K-hoz ez így nem lenne elég.
Bezzeg mobilra átjön az original quality. Akkor lehet, hogy az LG-s app béna.
Avatar
Moby

Hozzászólás #43816 2019.12.31. 08:30

Zóanagyvarázsló írta:Bezzeg mobilra átjön az original quality. Akkor lehet, hogy az LG-s app béna.
Nálam is LG-n megy. Ráadásul ez egy legalább 4 éves tv (viszont app frissítések a mai napig jönnek hozzá). Mi az film, amin nem megy (riliznév)? Kipróbálnám, nálam milyen. Ráadásul nálam wifin van a tv.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43817 2019.12.31. 09:46

Moby írta:Nálam is LG-n megy. Ráadásul ez egy legalább 4 éves tv (viszont app frissítések a mai napig jönnek hozzá). Mi az film, amin nem megy (riliznév)? Kipróbálnám, nálam milyen. Ráadásul nálam wifin van a tv.
Ez is egy 4 éves LG, bár maga a modell már inkább 5 (LG 55LB650V).

Nem profi rilíz ez, csak ez volt kéznél, Psycho 3 1986 BLURAY REMUX hundub-engdub a fájlnév, a legnagyobb magyaron fenn van..
Avatar
Moby

Hozzászólás #43818 2019.12.31. 10:17

Zóanagyvarázsló írta:Ez is egy 4 éves LG, bár maga a modell már inkább 5 (LG 55LB650V).

Nem profi rilíz ez, csak ez volt kéznél, Psycho 3 1986 BLURAY REMUX hundub-engdub a fájlnév, a legnagyobb magyaron fenn van..
Megnéztem. Vagy az appod régi, vagy a tévé kevés hozzá. Nálam van hang angol hangsávon, és semmi probléma nincs wifin a lejátszással(nem szaggat, stb).

/mondjuk ez 4K, azokban erősebb a prockó
Avatar
Micsu

Hozzászólás #43819 2019.12.31. 10:49

Moby írta:Nálam is LG-n megy. Ráadásul ez egy legalább 4 éves tv (viszont app frissítések a mai napig jönnek hozzá). Mi az film, amin nem megy (riliznév)? Kipróbálnám, nálam milyen. Ráadásul nálam wifin van a tv.
biztos a deep throat vol 10-2016p :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #43820 2019.12.31. 10:50

Moby írta:Megnéztem. Vagy az appod régi, vagy a tévé kevés hozzá. Nálam van hang angol hangsávon, és semmi probléma nincs wifin a lejátszással(nem szaggat, stb).

/mondjuk ez 4K, azokban erősebb a prockó
Kösz, jó ez így, 4K-t ezen nyilván nem fogok nézni.

Szerk.: A Netflix csúnyábban butít, mint a Plex.

Vissza: “Leáldozott.hu”