A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #41931 2019.09.23. 13:37

DanielT írta:Ti ebből néztek bármit előre? Minek, csak szétcseszi az élményt. Semmiféle világmegváltást nem várok tőle, de nyilván végigtolom (ha nem lesz UC4 féle epik fail) és előzetes infó híján egy ilyen kamugém/film csak jobb szerintem.
Igen. A dátumot(ha lesz). Bár egyelőre úgyfest valami bót ellőte, és feb.28-ra hozta. Fasztudja igaze.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41932 2019.09.23. 13:42

DanielT írta:Ti ebből néztek bármit előre? Minek, csak szétcseszi az élményt. Semmiféle világmegváltást nem várok tőle, de nyilván végigtolom (ha nem lesz UC4 féle epik fail) és előzetes infó híján egy ilyen kamugém/film csak jobb szerintem.
Nekem még attól is kell félnem, hogy lespoilerezi az első részt, melyről a mai napig alig tudok valamit. Bár azzal sem merek játszani, mert félek, hogy lelövi a Donkey Kong csavarját.
Avatar
deep

Hozzászólás #41933 2019.09.23. 13:42

Botond írta:Ólrájt!
Más. Az új COD mégiscsak jóság lesz, igaza van eje kollégának. A 32 bit ellen ugyan nem harcolnak direktben, de a dx11et elfelejtik és dx12 only lesz, win7 esetében is. Azé csak haladgatunk a több magos, több szálas jóság világ irányába, és egyszer csak tényleg lesz értelme annak amit az AMD megálmodott nekünk!
Leszedtem, hogy na kipróbálom ezt a szart. Win8.1-en nem indul. Win7re leportolták a dx12-t de win8ra nem. Így kell ezt. Ja és persze előre nem szól az a genny, hogy te barom, ne töltsd le a negyvenszázezer csigát, mer úccse indul el...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41934 2019.09.23. 13:46

DanielT írta:25 év után egy kis megnyugtatás... NEM MI VOLTUNK BÉNÁK! :D

csalogeci.avi
A megnyugtatás 25 éve kellett volna... De akkor én még C64-en huszárkodtam, azon az AI egész könnyen verhető volt. PC-n nehezebb volt, főleg az SSF2T. De a SNES Minin is vért izzadtam közepes szint fölött Turbo módban, Hondára kellett váltanom, mert csak vele tudtam mit kezdeni az AI-jal az első néhány harc után.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41935 2019.09.23. 13:49

deep írta:Leszedtem, hogy na kipróbálom ezt a szart. Win8.1-en nem indul. Win7re leportolták a dx12-t de win8ra nem. Így kell ezt. Ja és persze előre nem szól az a genny, hogy te barom, ne töltsd le a negyvenszázezer csigát, mer úccse indul el...
Hátugye az analfabétizmus ellen nem lehet írásban hatékonyan küzdeni. Kb mindenhonnan ez folyt, amikor jött a dx12 win7re a wow miatt (2-3 hónapja), hogy jön és csak oda jön, mert win8on (meg 8.1en) nem játszik senki, csak a 7 vagy a 10, minden más értelmezhetetlen piacrész.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41936 2019.09.23. 13:51

Jaj, tegnap kipróbáltam a Hitman 2-t.

Indításkor az ELSŐ spash screenen írták, hogy "Játékot egy kibaszottul diverz és méginkább sokféle genderű csapat csinálta".

Boldog lettem tőle.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41937 2019.09.23. 13:52

deep írta:Leszedtem, hogy na kipróbálom ezt a szart. Win8.1-en nem indul. Win7re leportolták a dx12-t de win8ra nem. Így kell ezt. Ja és persze előre nem szól az a genny, hogy te barom, ne töltsd le a negyvenszázezer csigát, mer úccse indul el...
Mekkora trollok! Ha valamit irigylek az MS-től, akor az az, hogy ezt nem én csináltam meg :banplz:

Az persze tény, hogy a 2019-ben vinnyóc jelenleg a két szék között a pad alá, mert az emberek vagy 7-en nagypapiznak, vagy haladtak a korral a 10-zel, így érthetően csesznek rá, de ez akkor is mókás. Ez a büntetés a lelküket az Epicnek eladó fejlesztőknek!
Avatar
Botond

Hozzászólás #41938 2019.09.23. 13:54

DanielT írta:Jaj, tegnap kipróbáltam a Hitman 2-t.

Indításkor az ELSŐ spash screenen írták, hogy "Játékot egy kibaszottul diverz és méginkább sokféle genderű csapat csinálta".

Boldog lettem tőle.
AC-k kb az első rész óta ezzel kezdődnek, hogy ne perelje őket szarrá senki, hogy muszlin ellenes, vagy arab ellenes vagy akármilyen fehérhatalmas cucc lenne a sztori alapján. Szóval nagyon kis burokban élhettél eddig, ha a hitman2 az első ahol ilyesmivel találkozol.
Avatar
deep

Hozzászólás #41939 2019.09.23. 14:07

Botond írta:Hátugye az analfabétizmus ellen nem lehet írásban hatékonyan küzdeni. Kb mindenhonnan ez folyt, amikor jött a dx12 win7re a wow miatt (2-3 hónapja), hogy jön és csak oda jön, mert win8on (meg 8.1en) nem játszik senki, csak a 7 vagy a 10, minden más értelmezhetetlen piacrész.
Jaja, mindenhonnan ez folyt. Ezért nem tudtam valószínűleg. Elbújtam előle, nehogy megtaláljon a hír. Meg logikus is, hogy ha visszaportolunk valamit, akkor kihagyjunk egy komplett verziót, és az eggyel régebbit csináljuk meg. Nyilván.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41940 2019.09.23. 14:12

Botond írta:AC-k kb az első rész óta ezzel kezdődnek, hogy ne perelje őket szarrá senki, hogy muszlin ellenes, vagy arab ellenes vagy akármilyen fehérhatalmas cucc lenne a sztori alapján. Szóval nagyon kis burokban élhettél eddig, ha a hitman2 az első ahol ilyesmivel találkozol.
Na igen, a muszlim arab gyerekkel irtjuk a keresztény fehér templomosokat sztori nagyon white power-gyanús lett volna enélkül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41941 2019.09.23. 14:18

deep írta:Jaja, mindenhonnan ez folyt. Ezért nem tudtam valószínűleg. Elbújtam előle, nehogy megtaláljon a hír. Meg logikus is, hogy ha visszaportolunk valamit, akkor kihagyjunk egy komplett verziót, és az eggyel régebbit csináljuk meg. Nyilván.
Pedig úgy rajtatartottad az ujjad a COD hírek ütőerén, hogy húdenagyon! Nem volt olyan főcím, amire ne repültél volna rá a játékkal kapcsolatban! :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41942 2019.09.23. 14:22

DanielT írta:Pedig úgy rajtatartottad az ujjad a COD hírek ütőerén, hogy húdenagyon! Nem volt olyan főcím, amire ne repültél volna rá a játékkal kapcsolatban! :idiota:
Mondjuk az tényleg gáz, ha a CoD-hírekből akart tájékozódni a GeoW-ról. A Major Nelson-blogból kellett volna.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41943 2019.09.23. 14:25

Zóanagyvarázsló írta:Mondjuk az tényleg gáz, ha a CoD-hírekből akart tájékozódni a GeoW-ról. A Major Nelson-blogból kellett volna.
Szerintem ő a COD-ról beszélt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41944 2019.09.23. 14:29

DanielT írta:Szerintem ő a COD-ról beszélt.
Ja, azt nem is néztem, hogy mire válaszolt, csak ugye ez a móka érinti mindkettőt, én meg a GeoW 5-re vagyok ráizgulva :kuss:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41945 2019.09.23. 14:30

Botond írta:AC-k kb az első rész óta ezzel kezdődnek, hogy ne perelje őket szarrá senki, hogy muszlin ellenes, vagy arab ellenes vagy akármilyen fehérhatalmas cucc lenne a sztori alapján. Szóval nagyon kis burokban élhettél eddig, ha a hitman2 az első ahol ilyesmivel találkozol.
Nagyon nem akarod érteni...

Reddit topikja (az egyik)

Mert látszik, hogy másnak is tele van már vele a töke.

"It used to just be "multicultural" a few years ago, right? Now it's "gender diverse", what next? Are they just going to keep adding bullshit until the whole screen is filled with excuses?"
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41946 2019.09.23. 14:34

DanielT írta:Nagyon nem akarod érteni...

Reddit topikja (az egyik)

Mert látszik, hogy másnak is tele van már vele a töke.

"It used to just be "multicultural" a few years ago, right? Now it's "gender diverse", what next? Are they just going to keep adding bullshit until the whole screen is filled with excuses?"
Mondjuk azt is fel kéne sorolni, hogy milyen szélsőség nincs köztük (pl. nácik, homofóbok, rasszisták, fehérek, férfiak, heteroszexuálisok, ciszgenderek), mert így nem merek pénzt adni a játékért, hiszen nem tudhatom, hogy nem elnyomásra költi-e valamelyik.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41947 2019.09.23. 15:18

DanielT írta:Nagyon nem akarod érteni...

Reddit topikja (az egyik)

Mert látszik, hogy másnak is tele van már vele a töke.

"It used to just be "multicultural" a few years ago, right? Now it's "gender diverse", what next? Are they just going to keep adding bullshit until the whole screen is filled with excuses?"
Mondjuk az engem is szíven ütött, amikor az AC:görögökben Leonidász annyit mond a seregének, hogy a spártai nőkért és fériakért küzdenek. Ennyi? Két nemre osztotta simán a spártai társadalmat? És a többiek?! :zavart2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #41948 2019.09.23. 15:20

DanielT írta:Szerintem ő a COD-ról beszélt.
COD kapcsán alapvetően a dx12ről volt szó, abban meg a geow5 is érintett. De mondjuk amikor ez felkapott topik volt akkor éppen switchre fejlesztett, így lemaradt az ms hírekről. :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #41949 2019.09.23. 18:30

Moby írta:Én inkább csak azt nem értem, hogy akit nem különösebben érdekel a paókembör univerzum, az mit szeretne egy paókembör játéktól? Hátha mégsem lesz benne paókembör? :zavart2:
Nem, nem azt, bár ha a pokember univerzum része a millió gyüjtögetnivalo basz, meg a 3 féle agyonerőltetett mellékküldi, akkor viszont mégsem érdekel. A sztori lehet akár középszar is, de azt se engedi élvezni, mer minden fejlődéshez kell nyomni a sok booooring szart.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41950 2019.09.23. 19:08

Mekee írta:Nem, nem azt, bár ha a pokember univerzum része a millió gyüjtögetnivalo basz, meg a 3 féle agyonerőltetett mellékküldi, akkor viszont mégsem érdekel. A sztori lehet akár középszar is, de azt se engedi élvezni, mer minden fejlődéshez kell nyomni a sok booooring szart.
Hát ez a videójáték dolog ez ilyen. Játszani kell vele. Amit te szeretnél azt úgy hívják, hogy film. Ha meg az, akkor az vele a baj. Naszal én nem tudok rajtad segíteni. Nekem erre a betegségre nincs gyógyszerem, fordulj máshoz.
Viszont szívesen olvasom. Bevallom rendkívül szórakoztató, hogy évekkel a játékok megjelenése után rácsodálkozol, hogy ami ami, az az. Ha nem akarsz legközelebb így járni, köttesd be hozzátok a youtubeot. Jó cucc, majd meglátod!
Avatar
Moby

Hozzászólás #41951 2019.09.23. 19:11

Tapihuszároknak viszont itt a google play pass.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41952 2019.09.23. 19:30

Moby írta:Hát ez a videójáték dolog ez ilyen. Játszani kell vele. Amit te szeretnél azt úgy hívják, hogy film. Ha meg az, akkor az vele a baj. Naszal én nem tudok rajtad segíteni. Nekem erre a betegségre nincs gyógyszerem, fordulj máshoz.
Viszont szívesen olvasom. Bevallom rendkívül szórakoztató, hogy évekkel a játékok megjelenése után rácsodálkozol, hogy ami ami, az az. Ha nem akarsz legközelebb így járni, köttesd be hozzátok a youtubeot. Jó cucc, majd meglátod!
A filler, bullshit konfetti "content" és a minőségi játékélmény között óriási a különbség. Teljesen megértem, hogy nem akar melózni azok között a küldetések között, amibe akár még energiát és ötletet is tettek a készítők.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41953 2019.09.23. 20:02

DanielT írta:A filler, bullshit konfetti "content" és a minőségi játékélmény között óriási a különbség. Teljesen megértem, hogy nem akar melózni azok között a küldetések között, amibe akár még energiát és ötletet is tettek a készítők.
Micsoda filler bullshit cunami lehet benne, ha harminc óra alatt kiplatináztam :DD
Mennyi lehet a főszál? 8? Abból mennyi a film?
Borzalom. Skandallum! Köcsög videójáték, amivel kell játszani! :D
Kész bazdmeg. Ezt úgy hívják: izlés. Nincs azzal gond, ha valakinek a póki nem jön be. Van ilyen. De hogy a faszba kell fékresiklania valaminek, hogy ez day ezerben egy megvétellel derül ki? :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #41954 2019.09.23. 20:28

Moby írta: Nincs azzal gond, ha valakinek a póki nem jön be. Van ilyen. De hogy a faszba kell fékresiklania valaminek, hogy ez day ezerben egy megvétellel derül ki? :)
Tudta, tudta, csak nem sejtette!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41955 2019.09.23. 22:35

Moby írta:Tapihuszároknak viszont itt a google play pass.
11 éve milyen jól jött volna ez DT-nek! Bár akkor inkább az iOS-es.

Én meg nézem, hogy van egy két jó játék is, de rájövök, hogy azok vannak PC-re is, és még videót nézni is utálok ezen a kis kijelzőn, nemhogy játszani. Megértem azokat, akik mindenáron játszani akarnak útközben, de egy normális telefon annyi mindent tud majdnem versenyképesen holtidőre, hogy na. A játékok számomra nem tartoznak közéjük.

Mondjuk arra is végképp rájöttem, hogy a Switch is csak asztali gépként játszhat majd. Egyszer.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41956 2019.09.24. 06:14

Moby írta:Tapihuszároknak viszont itt a google play pass.
"Google Play Pass is currently only available in the U.S. Stay tuned for international availability."
Avatar
Mekee

Hozzászólás #41957 2019.09.24. 06:53

Moby írta:Hát ez a videójáték dolog ez ilyen. Játszani kell vele. Amit te szeretnél azt úgy hívják, hogy film. Ha meg az, akkor az vele a baj. Naszal én nem tudok rajtad segíteni. Nekem erre a betegségre nincs gyógyszerem, fordulj máshoz.
Viszont szívesen olvasom. Bevallom rendkívül szórakoztató, hogy évekkel a játékok megjelenése után rácsodálkozol, hogy ami ami, az az. Ha nem akarsz legközelebb így járni, köttesd be hozzátok a youtubeot. Jó cucc, majd meglátod!
Látom nem akarod érteni, ezért még utoljára leírom,, hogy azzal van a bajom,, hogy nagyon repetitiv, középszerű, nem azzal hogy játék. Ezek nem járnak együtt, meg oldották már jo ideje,, hogy nem minden ow sandboxban van 3 felé mellékküldi unalomig ismételve, millió gyűjthető basz, stb. Sőt tovább egyek,, ez sem fáj, csak nem értésem fejeztem ki, hogy miért szopták fel ezt a minden tekintetben közepes épp hozó címet. Mer sony exkl? :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41958 2019.09.24. 07:18

Mekee írta:Látom nem akarod érteni, ezért még utoljára leírom,, hogy azzal van a bajom,, hogy nagyon repetitiv, középszerű, nem azzal hogy játék. Ezek nem járnak együtt, meg oldották már jo ideje,, hogy nem minden ow sandboxban van 3 felé mellékküldi unalomig ismételve, millió gyűjthető basz, stb. Sőt tovább egyek,, ez sem fáj, csak nem értésem fejeztem ki, hogy miért szopták fel ezt a minden tekintetben közepes épp hozó címet. Mer sony exkl? :nemtudom:
:eljen:
És mert Szopókember plusz gyönyörű a grafika.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41959 2019.09.24. 14:18

benőmenő írta:"Google Play Pass is currently only available in the U.S. Stay tuned for international availability."
Ja, azt néztem én is, azóta is tyúnsztéjelek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41960 2019.09.24. 14:45

Elég lassan jön le a GeoW 5, de egy olyan garázscégtől, mint az MS,nem is vártam mást. Késő délutánra azért leér.
Avatar
Botond

Hozzászólás #41961 2019.09.24. 14:49

Zóanagyvarázsló írta:Elég lassan jön le a GeoW 5, de egy olyan garázscégtől, mint az MS,nem is vártam mást. Késő délutánra azért leér.
Szükséges, de nem elégséges feltétele pedig az esti coopnak, hogy te is telepítsd. :D
Mindeközben a nintendo 130 éves lett. Sajna a bordély üzletágat kivezették az idők során. :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #41962 2019.09.24. 15:29

Botond írta:Szükséges, de nem elégséges feltétele pedig az esti coopnak, hogy te is telepítsd. :D
Mindeközben a nintendo 130 éves lett. Sajna a bordély üzletágat kivezették az idők során. :(
Már 60% (az előző komment idején 10% volt), ennyi idő alatt letöltöttem volna a teljes Steam-könyvtáramat! És még pár nintendós kurvát is közben torrentről.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41963 2019.09.24. 19:30

Mekee írta:Látom nem akarod érteni, ezért még utoljára leírom,, hogy azzal van a bajom,, hogy nagyon repetitiv, középszerű, nem azzal hogy játék. Ezek nem járnak együtt, meg oldották már jo ideje,, hogy nem minden ow sandboxban van 3 felé mellékküldi unalomig ismételve, millió gyűjthető basz, stb. Sőt tovább egyek,, ez sem fáj, csak nem értésem fejeztem ki, hogy miért szopták fel ezt a minden tekintetben közepes épp hozó címet. Mer sony exkl? :nemtudom:
Mert ők nem tartották repetitívnek. Én komolyan azt gondoltam, hogy ilyen nem nagy tehetséget igénylő kérdésekre azért még nálad is megvan a válasz.
Vagy még tolhatod tovább ezt az értetlenkedésbe burkolt célozgatást, de ezzel csak magadból csinálsz hülyét.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41964 2019.09.24. 19:34

Screen to body ratio: 180.6% (mi mix alpha)
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41965 2019.09.24. 19:39

Moby írta:Screen to body ratio: 180.6% (mi mix alpha)
Kép
Fekély to Idiótaság ratio meg 9999%. De most komolyan, mi a jó ebben? Védhetetlen, sérülékeny, kontent nulla, még a normál tartalom is szarabb és kompromisszumosabb lesz rajta, mint kb akármin.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41966 2019.09.24. 19:43

DanielT írta::eljen:
És mert Szopókember plusz gyönyörű a grafika.
És mert egész jó játékként is, és nert még kihívás is van benne (nem kétgombos fasság). Nem ez a legjobb sonyex semmilyen szempontból, de a legjobb szopókember játék, de ez csak akkor értelmezhető, ha van valamilyen kötődés a szopókemberhez.
Most, hogy megvették őket, jöhet a folytatás pisi5-re.
Illetve SO-val is talán kezdenek valamit, az is a sonyé lett végül.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41967 2019.09.24. 19:46

DanielT írta:Fekély to Idiótaság ratio meg 9999%. De most komolyan, mi a jó ebben? Védhetetlen, sérülékeny, kontent nulla, még a normál tartalom is szarabb és kompromisszumosabb lesz rajta, mint kb akármin.
Értelme nincs, de az első mi mix is erről szólt: megcsinálni azt, amit senki nem csinált meg. Ma meg olyan minden telefon (kivéve a bullshithangszóró).
Mondjuk ilyen talán nem lesz minden telefon, de gyanús, hogy valami trendféle azért mégis kialakul.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #41968 2019.09.24. 19:47

Moby írta:Screen to body ratio: 180.6% (mi mix alpha)
Ilyen tanulmánynak elmegy, mint a Galaxy Fold, hogy ilyet is tudnak. Értelme mondjuk zéró.
Anno valami orosz telefon volt e-ink kijelzővel a hátlapon, kár hogy azt azóta se akarták másolni a nagy gyártók.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #41969 2019.09.24. 19:54

Moby írta:Micsoda filler bullshit cunami lehet benne, ha harminc óra alatt kiplatináztam :DD
Mennyi lehet a főszál? 8? Abból mennyi a film?
Borzalom. Skandallum! Köcsög videójáték, amivel kell játszani! :D
Kész bazdmeg. Ezt úgy hívják: izlés. Nincs azzal gond, ha valakinek a póki nem jön be. Van ilyen. De hogy a faszba kell fékresiklania valaminek, hogy ez day ezerben egy megvétellel derül ki? :)
Hát mert mindenki áradozott, ezt valahogy senki nem hozta fel, ami a bajom vele, csak a többit, ami ahogy te is írtad, jó, mer az. Trélereket csak elvétve, de viszont gameplay-t nem néztem, de semmi másból sem nézek. Mégcsak nem is siránkoztam, egyszerűen leírtam, ami nekem lejött ebből, ennyi. Bár lehet itt a baj, hogy soha nem volt sokkal több kötődésem szopókemberhez mint egy bármely random szuperhőshöz, én betmenes képregényeket gyűjtöttem, és az volt a nagy szuperhíróm :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41970 2019.09.24. 19:58

Moby írta:Értelme nincs, de az első mi mix is erről szólt: megcsinálni azt, amit senki nem csinált meg. Ma meg olyan minden telefon (kivéve a bullshithangszóró).
Mondjuk ilyen talán nem lesz minden telefon, de gyanús, hogy valami trendféle azért mégis kialakul.
Az egy alapvető igény volt, hogy teljes képernyő legyen egy telefon, folyamatosan ebbe az irányba haladtunk. Ez meg egy penészes kömölc és remélem soha, egyetlen másik készülék sem követi. Sőt, kihal az összes, aminek csak egy kicsit is le van kerekítve a képernyőjének a széle. Mert az SZAR.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41971 2019.09.24. 20:01

benőmenő írta:Ilyen tanulmánynak elmegy, mint a Galaxy Fold, hogy ilyet is tudnak. Értelme mondjuk zéró.
Anno valami orosz telefon volt e-ink kijelzővel a hátlapon, kár hogy azt azóta se akarták másolni a nagy gyártók.
Ez az e-ink dolig annyira kikopott az ebookokon kívül mindenből, hogy kínában már nem találtam gyártót, aki custom méretben tudott volna szállítani. Oled meg szarásig van. Mondjuk már az órámban is az van(amazfit gtr).
Avatar
Moby

Hozzászólás #41972 2019.09.24. 20:12

DanielT írta:Az egy alapvető igény volt, hogy teljes képernyő legyen egy telefon, folyamatosan ebbe az irányba haladtunk. Ez meg egy penészes kömölc és remélem soha, egyetlen másik készülék sem követi. Sőt, kihal az összes, aminek csak egy kicsit is le van kerekítve a képernyőjének a széle. Mert az SZAR.
Majd húzol rá szilikontokot. Problem solved :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41973 2019.09.24. 20:19

Moby írta:Majd húzol rá szilikontokot. Problem solved :)
Majd rád húzok szilikontokot aztán várhatod abban a Csodálatos Szopókember második eljövetelét! :mf2:
Avatar
eje75

Hozzászólás #41974 2019.09.24. 20:25

DanielT írta:Fekély to Idiótaság ratio meg 9999%. De most komolyan, mi a jó ebben? Védhetetlen, sérülékeny, kontent nulla, még a normál tartalom is szarabb és kompromisszumosabb lesz rajta, mint kb akármin.
Értelmetlen faszság ez a cucc... láttam a product videót: valamit hegesztett a teló elején egy szénalapú, aztán megfordította a result-ért...hát ennyi erővel oldalra is scrollozhatott volna, egy másik UGYANAKKORA screen behívásához az egyszerűbb mozdulat, mint megfordítani az egészet szvsz.... baromság az egész 900e-ért
Avatar
eje75

Hozzászólás #41975 2019.09.24. 20:26

DanielT írta:Majd rád húzok szilikontokot aztán várhatod abban a Csodálatos Szopókember második eljövetelét! :mf2:
Az már késő... fater hancúrlécére kellett volna szilikontok, mint a régi viccben :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41976 2019.09.24. 20:28

Ez a tok téma is rohadt idegesítő, mert kénytelen használni az ember, ha szépnek akarja megőrizni a telót. Cserébe soha nem látom szépnek... A mostanin még lehetne hátlapot+egyben a keretét is cserélni, ha szétcsapom, de az újakon már az se megy. PÖKÖL.
Avatar
eje75

Hozzászólás #41977 2019.09.24. 20:34

De ha már fail: a Mate 30 Pro-t rohadtul vártam, és azon kevesek közé tartozom akinek tetszik notch-ostul mindenestül, a Note 10+ -t is szeretem, a kamerán kívül nincs vele bajom, sőt....de eladtam volna.... de telót venni 2019-ben Google appok nélkül? Süssek a 400e-res telómra Youtub-ot, ha nézni akarom a Tech2-t a legújabb tech. trendekért? Kösz nem!
Avatar
eje75

Hozzászólás #41978 2019.09.24. 20:35

Ad Astra-t látta valaki? Most szedtem le... Megéri a 90 valahány percet az életemből?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41979 2019.09.24. 20:37

eje75 írta:Ad Astra-t látta valaki? Most szedtem le... Megéri a 90 valahány percet az életemből?
én várok valami normális relaset
Avatar
donatus13

Hozzászólás #41980 2019.09.24. 20:39

e-ink már üvölt a színes megoldásért, és már volt is párszor , csak basznak vele komolyan foglalkozni amíg a mostanit is eladogatják. Mondjuk azon kívül, hogy a szemnek valamivel jobb, semmit se tud felmutatni így már érthető a háttérbe szorulása is. Én azért örülnék egy jó színes e-inknek ami pdf-et normálisan megjelenít.
Avatar
eje75

Hozzászólás #41981 2019.09.24. 20:39

Micsu írta:én várok valami normális relaset
De finnyás vagy... engem nem zavar a képernyő 60%-át kitakaró hindi felirat, meg a véletlenszerűen bejátszott pornó reklámok...
Avatar
Botond

Hozzászólás #41982 2019.09.24. 20:40

eje75 írta:Ad Astra-t látta valaki? Most szedtem le... Megéri a 90 valahány percet az életemből?
Holnap nézem imaxben, utána tudok nyilatkozni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #41983 2019.09.24. 20:41

eje75 írta:meg a véletlenszerűen bejátszott pornó reklámok...
főleg ha meleg mi :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #41984 2019.09.24. 20:49

Botond írta:Holnap nézem imaxben, utána tudok nyilatkozni.
Sweet...akkor holnapig spammeld a fórumot óránként, mert amint kiderül a film csattanója, megírom Neked! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #41985 2019.09.24. 20:51

eje75 írta:De ha már fail: a Mate 30 Pro-t rohadtul vártam, és azon kevesek közé tartozom akinek tetszik notch-ostul mindenestül, a Note 10+ -t is szeretem, a kamerán kívül nincs vele bajom, sőt....de eladtam volna.... de telót venni 2019-ben Google appok nélkül? Süssek a 400e-res telómra Youtub-ot, ha nézni akarom a Tech2-t a legújabb tech. trendekért? Kösz nem!
A 9T pro-val szemezek most. Mondjuk valami vízállóság nem ártana neki. Az én koromban már komolyan számolni kell az inkontinenciával! :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #41986 2019.09.24. 20:55

Micsu írta:főleg ha meleg mi :banplz:
Nem, azokat kifejezetten nem...de Te ne pocsékold az áramot tovább is a fórumon, húzd ki a gépet, és dugd vissza az infralámpát a kiscsirkékre a konyhában, aztán szaladj ki a kertbe, ganézd ki a disznókat, és locsold meg a fát, amit ültettem neked
Spoiler
fa.gif
:nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #41987 2019.09.24. 20:57

DanielT írta:Majd rád húzok szilikontokot aztán várhatod abban a Csodálatos Szopókember második eljövetelét! :mf2:
Most nem a szopókember második eljövetelét kell várni, hanem a független, erős, haragos leszbikus nővé cseperedett kislány második eljövetelét! :ejnye1: (1 óra múlva)
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #41988 2019.09.24. 21:00

Moby írta:A 9T pro-val szemezek most.
Azt elhiszem...qwa yó cucc...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41989 2019.09.24. 21:01

Eje, egy kis titkos tipp... kiváló a balanszka! :D

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #41990 2019.09.24. 21:04

Moby írta:A 9T pro-val szemezek most. Mondjuk valami vízállóság nem ártana neki. Az én koromban már komolyan számolni kell az inkontinenciával! :idiota:
Anyámnak vettem pár napja a sima 9T-t, mert nincs más noccsmentes, értelmes telefon. Magamnak meg idén se veszek semmit, mert nekem ez is egy kis csíkfos. Legalább lenne nagycsíkfos, de nem az. Egy centi hiányzik szélességben.
Avatar
eje75

Hozzászólás #41991 2019.09.24. 21:09

Mondjuk ebben a Xiaomiban van nekem valami félelmetes... felokosítottam a lakást, mindenhol nyitás érzékelők, mozgás szenzorok, minden szobában okoségők, aqara kapcsolók, Mi Home Hub-ok, stb... konkrétan a nyugati megoldások árának a töredékéért, és nem egyszerűen csak tökéletesen működnek, hanem mind kivétel nélkül elképesztően jó minőségű... a légkondi vezérlésen, meg a Google Home Hub-on kívül minden Xiaomi, és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy más megoldások jobbak lehetnek... ezek a kínaiak nem csak az árukkal nyomnak le mindent, hanem a minőségükkel, és a tudásukkal is... nem adok pár évet, és szerintem minden műszaki cuccom Xiaomi lesz szerintem, és nem csak az áruk miatt... a hálószobában már most erősen gondolkodok egy 55-ös MI TV-én, a Xiaomishop már forgalmazza...
Avatar
Moby

Hozzászólás #41992 2019.09.24. 21:14

eje75 írta:Mondjuk ebben a Xiaomiban van nekem valami félelmetes... felokosítottam a lakást, mindenhol nyitás érzékelők, mozgás szenzorok, minden szobában okoségők, aqara kapcsolók, Mi Home Hub-ok, stb... konkrétan a nyugati megoldások árának a töredékéért, és nem egyszerűen csak tökéletesen működnek, hanem mind kivétel nélkül elképesztően jó minőségű... a légkondi vezérlésen, meg a Google Home Hub-on kívül minden Xiaomi, és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy más megoldások jobbak lehetnek... ezek a kínaiak nem csak az árukkal nyomnak le mindent, hanem a minőségükkel, és a tudásukkal is... nem adok pár évet, és szerintem minden műszaki cuccom Xiaomi lesz szerintem, és nem csak az áruk miatt... a hálószobában már most erősen gondolkodok egy 55-ös MI TV-én, a Xiaomishop már forgalmazza...
A mozgásérzékelős kamerájukkal beszoptam. Az egy szar. A többi cuccuk amiket eddig vettem viszonylag ok. Mondjuk az órán is lenne mit reszelgetni szoftveresen, de ezt egyelőre betudom a viszonylag új modell mivoltának.
Avatar
eje75

Hozzászólás #41993 2019.09.24. 21:21

DanielT írta:Eje, egy kis titkos tipp... kiváló a balanszka! :D
Hát...erre most mit mondhatnék? :nemtudom: Hát pl sok mindent: Én toltam ezzel a gun-nal, és nekem nem jött be, főleg, hogy dom-ot, meg headc-t nyomtam... nekem nem volt god gun, sőt...de tovább megyek, ennek a nyavalyás Stodeh gyereknek a kezében egy kurva faág is god gunná változik... amióta közeli barátságba kerültünk (beleállított a fejembe egy szekercét BF.V-ben...) figyelem, és komolyan állítom, hogy nem is ember... egyébként meg: ez egy BÉTA volt... majd balanszolják... minden shooternél ez megy, ne tegyél úgy mintha ez lett volna az első gun a gamer történelemben, amit nerfeltek... másodszor meg: nem youtube videókon hater-kedj, hanem toljad...akkor is ha nem esik jól... majd megszereted idővel...mind az anált :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #41994 2019.09.24. 21:27

Moby írta:A mozgásérzékelős kamerájukkal beszoptam. Az egy szar. A többi cuccuk amiket eddig vettem viszonylag ok. Mondjuk az órán is lenne mit reszelgetni szoftveresen, de ezt egyelőre betudom a viszonylag új modell mivoltának.
Hm..nekem is van, de eddig nem volt gondom vele :fejvakaras: ... órájukat nem ismerem, mert a frontiert-t most váltottam le egy watch active 2-re: nekem nagyon bejönnek a samu órái... 44mm-es fekete stainless steel-t vettem, és végre ELEGÁNS okosórám van, watchmakerrel bármilyen, a ruhámhoz illő face-t felteszek: gyönyörű...nálam ezek az órák kettéhugyoznak bármi mást, főleg az iwatch-ot (az is volt és egyszerűen szar, meg ronda más baja nem volt)
Avatar
Moby

Hozzászólás #41995 2019.09.24. 22:08

eje75 írta:Hm..nekem is van, de eddig nem volt gondom vele :fejvakaras:
Melyik van neked?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #41996 2019.09.24. 22:09

eje75 írta:Mondjuk ebben a Xiaomiban van nekem valami félelmetes... felokosítottam a lakást, mindenhol nyitás érzékelők, mozgás szenzorok, minden szobában okoségők, aqara kapcsolók, Mi Home Hub-ok, stb... konkrétan a nyugati megoldások árának a töredékéért, és nem egyszerűen csak tökéletesen működnek, hanem mind kivétel nélkül elképesztően jó minőségű... a légkondi vezérlésen, meg a Google Home Hub-on kívül minden Xiaomi, és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy más megoldások jobbak lehetnek... ezek a kínaiak nem csak az árukkal nyomnak le mindent, hanem a minőségükkel, és a tudásukkal is... nem adok pár évet, és szerintem minden műszaki cuccom Xiaomi lesz szerintem, és nem csak az áruk miatt... a hálószobában már most erősen gondolkodok egy 55-ös MI TV-én, a Xiaomishop már forgalmazza...
Jóötlet, legalább a hálóba is megfigyelhetnek má a kicsigonosz kínaiakok! :banplz:

Másrészt telótémában énis offolok, lecserélném, de nincs mire. Mate agyonbasz mindent kamerában, de a lekerekítettfos, meg h kitudja mikor, ha lesz egyátalán gapps... eh, elcseszett egy év ez, ménemmaradtam apple szektás? Befizeném az apple adót, aztán kész.
Avatar
eje75

Hozzászólás #41997 2019.09.24. 22:12

Moby írta:Melyik van neked?
Ez e
Avatar
Moby

Hozzászólás #41998 2019.09.24. 22:15

eje75 írta:Ez e
Aham. Hát ez nem az. Ez viszont szar.
Avatar
Moby

Hozzászólás #41999 2019.09.24. 22:23

Nnnna. Megvan a DÁTUM :) (02.21)
Avatar
eje75

Hozzászólás #42000 2019.09.24. 22:35

Mekee írta:Másrészt telótémában énis offolok, lecserélném, de nincs mire. Mate agyonbasz mindent kamerában, de a lekerekítettfos, meg h kitudja mikor, ha lesz egyátalán gapps... eh, elcseszett egy év ez, ménemmaradtam apple szektás? Befizeném az apple adót, aztán kész.
Jaj, hagyjuk már ezt a kamera témát... annyira UTÁLOM, hogy az emberek kameraként gondolnak a telefonjukra, és hiányolják azt a képességet, amit ezek a fos kis lencsék FIZIKAILAG nem tudnak megadni... szerintem most 2019-ben bármelyik normális telefon választod a kamerája jó minőségben fogja tudni azt amire való: vagyishogy fotókat készíts az ebédedről, és a farkadról, és a megfelelő qwának rövidúton továbbítsd..csak arra vigyázz, hogy tényleg a MEGFELELŐ qwának továbbítsd, nehogy úgy járj, mint én: küldtem át hajnal kettőkor képet egy nagy tál gőzölgő csülkös pacalról "ezt legszívesebben most azonnal betolnám mindhárom lukadba!" felirattal, és céges mítingen képet a farkamról "szerintem ezt meg kellene kóstolnod, nekem nagyon ízlett, jó szaftos" aláírással is...
de viccen kívül: Én a kamrára nagy ívben szarok... egyébként nem volt ez szar év, jó telók jelentek meg a P30 Pro kamerában is rohadt jó azt mondják, és ha a Note 10+ nem lett volna ennyire jó, tutira behúzok egy Oneplus 7 Pro-t... rohadt jól néz ki, és az oxigen Os nálam a legjobb Android ivadék... csak az a fránya vezeték nélküli töltés benne lett volna...
Az Iphone 11 Pro max S 2-vel meg remélem csak vicceltél... szerintem a hátsó kamera sziget volt az igazi oka, amiért Jony lelépett....

Vissza: “Leáldozott.hu”