A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40111 2019.06.06. 12:22

Boldog születésnapot, DT!

Kép

Sajnos havas circlejerkelős Kuchent nem találtam :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40112 2019.06.06. 13:56

Kö---böe---szö..hggherrhr..nöm Zó. :mf2:

Egyébként itt van amire céloztam, hogy azé' ütik a dolog, mert az élet írta a forgatókönyvet. Itt pl szinte 1-1 ben le van játszva a kritikus óra, ahogy a HBO-nál is, csak annak a költségvetésnek százezredéből. A szövegek (néha szóról szóra), eseménysorozat, motivációk mind megjelennek itt is, mert jegyzőkönyvekből, elmondásokból dolgoztak.

phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #40113 2019.06.06. 20:03

Boldog szülinapot DT!

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40114 2019.06.06. 20:42

phpBB [media]
ezt a lécet nem lesz könnyű megugrani, hajrá larian
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #40115 2019.06.06. 21:25

Hoppácska. Ez. Honnan. Jött? :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #40116 2019.06.06. 21:28

admin.png

Spoiler
HBD Bro! :banplz:

Spoiler
Indulhat a szolíd ünneplés!
Kép

Spoiler
De csak ésszel, mert a Te korodban már könnyen megárt!
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40117 2019.06.06. 21:44

Greyfox írta:Hoppácska. Ez. Honnan. Jött? :D
phpBB [media]

TL;DR
-10 usd / hónap a prő feliratkozás ára
-70 usd a kontrollerük, de támogatnak sok másikat
-35 mbit kell szerintük a 4k HDR 60 frémhez, 5.1 hanggal
-Firewatch alkotóinak új játéka a Gylt
-Új játék az Overcooked alkotóitól: Get Packed Trailer
-Kezdő országok: Belgium, Finnország, Kanada, Dánia, Franciaország, Németország, Írország, Olaszország, Hollandia, Norvégia, Spanyolország, Svédország, Anglia, USA.
-Lesz founders edisün a fentebbi országokban, Chromecast ultrával
Avatar
Mekee

Hozzászólás #40118 2019.06.06. 22:09

Boldog danit a DT-knek!

Kép
Csak a retro miatt, nem az n-es kötődésed miatt :circling:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40119 2019.06.07. 07:26

Mekee írta:Boldog danit a DT-knek!

Kép
Csak a retro miatt, nem az n-es kötődésed miatt :circling:
Köszike, a NES-t nagyon szeretem, szóval az jöhet egyébként is. :)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #40120 2019.06.07. 08:20

benőmenő írta:TL;DR
-10 usd / hónap a prő feliratkozás ára
-70 usd a kontrollerük, de támogatnak sok másikat
-35 mbit kell szerintük a 4k HDR 60 frémhez, 5.1 hanggall

Latancy igény? mekkora input laggal kell számolni ? Mert ez így a körökre osztott stratégiákhoz ilyesmihez csoda, de azért valljuk be játékok nagy része single playeren kívül kihullik.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #40121 2019.06.07. 09:09

Azt mondjak egyelore technikailag kivitelezhetetlen a kicsi input lag, multira tuti nem lesz jo
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40122 2019.06.07. 10:05

donatus13 írta:Latancy igény? mekkora input laggal kell számolni ? Mert ez így a körökre osztott stratégiákhoz ilyesmihez csoda, de azért valljuk be játékok nagy része single playeren kívül kihullik.
Néma kuss, gondolom nem véletlenül.
Annyival még kiegészíteném, hogy a Prő havidíjban nincs játék, az a szolgáltatás ára, tehát az egyes címeket meg kell vásárolni az accountra. Lesz Basic 1080@60 Stadia is, ami nem havidíjas, de az csak jövőre valamikor.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #40123 2019.06.07. 10:22

DanielT írta:Kö---böe---szö..hggherrhr..nöm Zó. :mf2:

Egyébként itt van amire céloztam, hogy azé' ütik a dolog, mert az élet írta a forgatókönyvet. Itt pl szinte 1-1 ben le van játszva a kritikus óra, ahogy a HBO-nál is, csak annak a költségvetésnek százezredéből. A szövegek (néha szóról szóra), eseménysorozat, motivációk mind megjelennek itt is, mert jegyzőkönyvekből, elmondásokból dolgoztak.

Bárcsak feliratos lenne, borzasztó ez a szinkron.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40124 2019.06.07. 12:16

Micsu írta:Azt mondjak egyelore technikailag kivitelezhetetlen a kicsi input lag, multira tuti nem lesz jo
Má hogy lenne kivitelezhetetlen? Ha pl a BIX-ben lennének a szerverek, gyak lokálgép inputlaggal mehetne.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #40125 2019.06.07. 12:48

Moby írta:Má hogy lenne kivitelezhetetlen? Ha pl a BIX-ben lennének a szerverek, gyak lokálgép inputlaggal mehetne.

Kíváncsi lennék erre, én szerintem nem működne jól BIX-ről sem, qos nincs ügye a hálózatokon ilyen szinten és ha kimarad néhány input már pokollá válik az egész, single player játékokban talán jó lehet ahol nem számít sem az időzítés sem a pontos mozgás koordináció. De multis játékoknál is max akkor tudnék ilyet jól elképzelni ha a központok között dedikált üvegszál lenne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40126 2019.06.07. 14:11

donatus13 írta:Kíváncsi lennék erre, én szerintem nem működne jól BIX-ről sem, qos nincs ügye a hálózatokon ilyen szinten és ha kimarad néhány input már pokollá válik az egész, single player játékokban talán jó lehet ahol nem számít sem az időzítés sem a pontos mozgás koordináció. De multis játékoknál is max akkor tudnék ilyet jól elképzelni ha a központok között dedikált üvegszál lenne.
De miért maradna ki input? :confused: A stadia kontroller közvetlenül csatlakozik a hálózatra, nincs köztes elem, ami lassítsa. Nyilván nem a 144Hz-es pécés rendszerekkel kell összemérni, hanem a konzolokkal.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #40127 2019.06.07. 16:01

benőmenő írta:Néma kuss, gondolom nem véletlenül.
Annyival még kiegészíteném, hogy a Prő havidíjban nincs játék, az a szolgáltatás ára, tehát az egyes címeket meg kell vásárolni az accountra. Lesz Basic 1080@60 Stadia is, ami nem havidíjas, de az csak jövőre valamikor.
Ez komoly? Én úgy vettem ki belőle, hogy a Basic ingyé van, de csak azzal játszhatsz amit a saját Stadia store-ban megveszel (tehát azzal fizetsz a szolgáltatásért) azzal tolhatod előfizetési díj nélkül. A Pro verzióban viszont a Store tartalma adott lesz onnan válogathatsz 10 dolcsiért tolhatod mindet. Ma péntek van nem megy a logikus gondolkodás már.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40128 2019.06.07. 20:19

Na, a microsoft az a "fisemfos" Hellblade után végre kihozta...mit kihozta? KITAPOSTA a Ninja Theoryból a legjobbat. Ahogy azt szokta a hozzá kerülő stzúdiókból. :hehe:
phpBB [media]



Mi a retkes GECI EZ?????
Avatar
donatus13

Hozzászólás #40129 2019.06.07. 20:34

Moby írta:De miért maradna ki input? :confused: A stadia kontroller közvetlenül csatlakozik a hálózatra, nincs köztes elem, ami lassítsa. Nyilván nem a 144Hz-es pécés rendszerekkel kell összemérni, hanem a konzolokkal.

Én úgy gondolom, hogy ez a technológia iszonyatos hálózati terhelést ad a gerincnek és még a gerinc routerek se biztos hogy jól bírják a borzasztó packet áradatot amit ez okozhat, főleg ,hogy a hangnak, kép kockának és irányításnak is szinkronban kell lennie, azért ez tényleg nem egyszerű. Ne legyen igazam.
Avatar
deep

Hozzászólás #40130 2019.06.07. 20:43

Moby írta:Mi a retkes GECI EZ?????
Gyönyörű :hehe:
Avatar
Moby

Hozzászólás #40131 2019.06.07. 21:12

donatus13 írta:Én úgy gondolom, hogy ez a technológia iszonyatos hálózati terhelést ad a gerincnek és még a gerinc routerek se biztos hogy jól bírják a borzasztó packet áradatot amit ez okozhat, főleg ,hogy a hangnak, kép kockának és irányításnak is szinkronban kell lennie, azért ez tényleg nem egyszerű. Ne legyen igazam.
Nem kell ezt túlmisztifikálni, hónapokon keresztül nyomattam a melóhelyről itthonról sztrímelve 20 megával. Ha nincsenek nemzetközi vonalak a játékban, megy ez mint az ágybaszarás. Pedig az még H.264 volt, szarabb minőség ugyanazon bitrátán. A stadia megy 35 megabitet, persec. Nem a világ teteje az. Ott inkább az a kérdés, hogy a google saját kodekje milyen minőséget köp ilyen bitrátán, mer 4k@60-hoz kicsit szúknek hangzik (45megabitpersec már k.jó), de gondolom kitesztelgették.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40132 2019.06.07. 21:13

deep írta:Gyönyörű :hehe:
Szerintem a sony kezdhet rettegni. Az ms a köv genben minőségi exkluzívokkal támad!!!!!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40133 2019.06.07. 21:20

Moby írta:Mi a retkes GECI EZ?????
Egy skin mikrotranzakciós üzleti elképzelés.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40134 2019.06.07. 21:27

DanielT írta:Egy skin mikrotranzakciós üzleti elképzelés.
Szerintem ennyire egyedi és újszerű ötletekre a világ nem áll még készen.



Ezek az állatok szépen lassan tényleg kinyírják magukat(pontosabban az xboxot). Képtelenség már bármit komolyan venni, amit csinálnak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40135 2019.06.07. 21:31

Hát, ez egyelőre eléggé másnak látszik, mint az átlag random szar. Nem egy openworld konfettifeszt, nem 2d verekedős, nem fps multi shooter, stb. Szerintem egy "felnőtt" smash bros verziónak szánják vagy mi.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40136 2019.06.07. 21:41

Jé, jövő héten E3.
Annyira ott vagyok a szeren, hogy fogalmam sem volt.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40137 2019.06.07. 21:44

Moby írta:Mi a retkes GECI EZ?????
Micsoda egy jellegtelen, átlagos másolata minden arénaszarnak...
Amúgy is fosok az arénajátékok, és erre még rá kell építeni?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40138 2019.06.07. 21:46

Ugyan a fény csak 7,5x kerüli meg a Földet egy másodperc alatt, így alig hiszek a használhatóságában, mégis drukkolok a cloudgamingnek. Remélem sikerül közeli szerverparkokkal valami használhatót bevezetni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40139 2019.06.07. 21:53

donatus13 írta:Éljen Dt hbd.

Más, ez a switch szerintetek jó vétel ?
Switch
Te jó ég, mennyibe kerül ez az ócskavas! A Cemut javasalom. Ha lelkiismeret-furdalásod van, akkor vedd meg a játékot, de told emun. Akkor a játékot támogatod, nem pedig ezt a pre-prevgen lehúzást.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40140 2019.06.07. 21:59

Moby írta:Szerintem a sony kezdhet rettegni. Az ms a köv genben minőségi exkluzívokkal támad!!!!!
Szerintem PS5 már nem is lesz. Adom el az összes Sony-részvényemet, hogy MS-ből bevásárolhassak.

Egyébként nem tudok másra gondolni, de szerintem az MS nem erre számított. A Ninja Theory annak idején megmondta, hogy nem kell nekik nagy kiadó, és ezt be is bizonyították. Most meg megmutatják, hogy úgy játszanak a nagyokkal, mint macska az egérrel. A Ninja Theory a játékipar Nigel Farage-a.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #40141 2019.06.08. 09:33

aabyssx írta:Ugyan a fény csak 7,5x kerüli meg a Földet egy másodperc alatt, így alig hiszek a használhatóságában, mégis drukkolok a cloudgamingnek. Remélem sikerül közeli szerverparkokkal valami használhatót bevezetni.
A kvantuminternettel ez már nem lesz probléma :) (az összefonódott kvantumpárok állapota az univerzum tetszőleges pontjain azonos időben követhető).
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40142 2019.06.08. 11:47

aabyssx írta:Jé, jövő héten E3.
Annyira ott vagyok a szeren, hogy fogalmam sem volt.
szintugy :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #40143 2019.06.08. 12:15

Moby írta:A kvantuminternettel ez már nem lesz probléma :) (az összefonódott kvantumpárok állapota az univerzum tetszőleges pontjain azonos időben követhető).
Lehet, hogy én vagyok lemaradva, de a kvantum-összefonódásról úgy tudom, hogy erősen elméleti állapotban vagyunk csak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40144 2019.06.08. 13:10

aabyssx írta:Lehet, hogy én vagyok lemaradva, de a kvantum-összefonódásról úgy tudom, hogy erősen elméleti állapotban vagyunk csak.
Semmi baj, felhúzlak gyorsan: A kínaiak túlvannak az első teszteken :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #40145 2019.06.08. 13:31

De ugye a D-Wave-nél kereskedelmi forgalomban kapható már kvantumprocesszor, de dolgozik a sajátján az inteltől az ibm-en át a google-ig mindenki. A kvatumprocesszorok ugyanúgy az összefonódást hasznosítják, szóval az elméleti részeken azért már túl vagyunk. Persze még évtizedes léptékű kutatások várnak, de robbanásszerű a fejlődés ezen a területen.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #40146 2019.06.08. 13:43

Én úgy tudom (legalábbis 1 éve az egyik fizikus előadáson ez volt), hogy a kvantum-számítógépek jelenleg még mindig ott tartanak, hogy megvalósíthatóak e vagy sem. A D-wave sem kvantumszámítógép amennyire tudom csak hasonlóan működik de nem az. Lehet, hogy tévedek.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #40147 2019.06.08. 13:51

donatus13 írta:Én úgy tudom (legalábbis 1 éve az egyik fizikus előadáson ez volt), hogy a kvantum-számítógépek jelenleg még mindig ott tartanak, hogy megvalósíthatóak e vagy sem. A D-wave sem kvantumszámítógép amennyire tudom csak hasonlóan működik de nem az. Lehet, hogy tévedek.
ez alapján akkor jól haladnak :hehe:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40148 2019.06.08. 16:02

donatus13 írta:Én úgy tudom (legalábbis 1 éve az egyik fizikus előadáson ez volt), hogy a kvantum-számítógépek jelenleg még mindig ott tartanak, hogy megvalósíthatóak e vagy sem. A D-wave sem kvantumszámítógép amennyire tudom csak hasonlóan működik de nem az. Lehet, hogy tévedek.
phpBB [media]

TLDR;
A hadsereg és a kutatók már tanulják használni, csak kicsit bonyolult abszolút 0 fok körül tartani.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40149 2019.06.08. 16:49

donatus13 írta:Én úgy tudom (legalábbis 1 éve az egyik fizikus előadáson ez volt), hogy a kvantum-számítógépek jelenleg még mindig ott tartanak, hogy megvalósíthatóak e vagy sem. A D-wave sem kvantumszámítógép amennyire tudom csak hasonlóan működik de nem az. Lehet, hogy tévedek.
Az előadó vagy elakadt valami régi vasútiátjáróban, vagy nem figyeltél eléggé, és nem ezt mondta. Azt mondHATTA, hogy a mai kvantumszámítógépek nem tisztán kvantum működésűek, és ebben igaza volt. És valóban van egy fajta hitvita a tudományos társadalomban arról, hogy a mai kevert gépek mennyire tekinhetőek kvantumszámítógépnek, de mivel itt a definíciókat is majd ők fogják egyszer felállítani, ez tényleg csak hitvita jelenleg. A kvantumszámítógép van, létezik, működik. Van az intelnek, van az IBM-nek, van a google-nek, és megannyi cég dolgozik a témán. Jelen ismeret szerint tisztán kvantum számítógép nem építhető, de ezen a fronton is épp most vannak áttörések (az alapvető probléma az, hogy kvantumállapot "kiolvasása" egyúttal megváltoztatja az eredményt).
Rengeteg kutatási anyag elérhető már, ha valakit mélyebben érdekel a téma.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40150 2019.06.08. 18:59

Ezt a Fallen Ordert azért végigcsapatom majd.
phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #40151 2019.06.08. 19:15

Moby írta:Ezt a Fallen Ordert azért végigcsapatom majd.
Nézhetetlenül unalmas volt a demo, 8 perc után nem bírtam tovább nézni. A force unleashed is jobb volt ennél 10x.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40152 2019.06.08. 19:27

deep írta:Nézhetetlenül unalmas volt a demo, 8 perc után nem bírtam tovább nézni. A force unleashed is jobb volt ennél 10x.
Bekerül a vaultba, 990-ért egy 1-2 délutánra jó lesz.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #40153 2019.06.08. 21:33

Moby írta:Az előadó vagy elakadt valami régi vasútiátjáróban, vagy nem figyeltél eléggé.

Biztosan én nem figyeltem, elméleti fizikus tartotta az előadást az akinek ez az egyik fő témája, szóval biztos vagyok benne hogy ért hozzá :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40154 2019.06.09. 08:40

aabyssx írta:Jé, jövő héten E3.
Annyira ott vagyok a szeren, hogy fogalmam sem volt.
Az a durva egyébként, hogy mostanra ott tartunk, hogy átlag három E3-on MINIMUM végigvonszolnak egy valóban ígéretes "AAA" címet* és ezek lassan megjelennek, de újak meg nincsenek bejelentve már mióta. Ha bármi történik az idein, azt a következő generáció közepén talán kontrollervégre is kapjuk... :wilting:

*Tehát gyakorlatilag Sony exkluzív bármit.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40155 2019.06.09. 08:57

Idei (fél)év a relatív kurrens cuccokkal nálam nem valami mozgalmas, csak a retró+hekk ment.

PS4 - be se kapcsoltam

PC:

Mutant Year Zero - Road to Eden
Timbleweed Park
Planet Alpha

Egyszer elindítottam: Metro Exodus, Ace Combat 7

Kölcsön 3DS - Luigi's Mansion, amíg fel nem idegesített az undorító checkpoint rendszerrel
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40156 2019.06.09. 09:06

Volt az az elég jó Beyond G&E trailer 1-2 éve... Nekem semmit nem jelent a játék, de még így is depressziós lettem, amikor belekattintottam a jelenlegi valóságba.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #40157 2019.06.09. 10:05

DanielT írta:Idei (fél)év a relatív kurrens cuccokkal nálam nem valami mozgalmas, csak a retró+hekk ment.

PS4 - be se kapcsoltam

PC:

Mutant Year Zero - Road to Eden
Timbleweed Park
Planet Alpha

Egyszer elindítottam: Metro Exodus, Ace Combat 7

Kölcsön 3DS - Luigi's Mansion, amíg fel nem idegesített az undorító checkpoint rendszerrel
Hm. Belenéztem az idei listába:
Assassin's Creed - Freedom Cry
GTAV(harmadszor)
Zelda BOTW (másodszor)
Resident Evil 2 (1.runx2+second run)
Metro Exodus
DMCV
Sekiro
Days Gone
A második félév teljes homály. Egyrészt keveset gondolok játékkal, másrészt a csőben sincs semmi.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40158 2019.06.09. 10:24

Ez eddig egy teljesen oké év, mondjuk mosta nyári uborka szezonban tényleg pangás lesz:
Resident Evil Remake HD
Resident Evil 2 Remake
Portal
Devil May Cry 5
Uncharted: Drake’s Fortune
Need For Speed: The Run
Most a GTA 5 van terítéken és év végéig még azért lesz egy Doom: Eternal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40159 2019.06.09. 10:29

benőmenő írta:Ez eddig egy teljesen oké év, mondjuk mosta nyári uborka szezonban tényleg pangás lesz:
Resident Evil Remake HD
Resident Evil 2 Remake
Portal
Devil May Cry 5
Uncharted: Drake’s Fortune
Need For Speed: The Run
Most a GTA 5 van terítéken és év végéig még azért lesz egy Doom: Eternal.
Ez elég minőségi év! :eljen: Főleg a Run 100/100 még mindig és mindörökké!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #40160 2019.06.09. 13:36

DanielT írta:Idei (fél)év a relatív kurrens cuccokkal nálam nem valami mozgalmas, csak a retró+hekk ment.

PS4 - be se kapcsoltam

PC:

Mutant Year Zero - Road to Eden
Timbleweed Park
Planet Alpha

Egyszer elindítottam: Metro Exodus, Ace Combat 7

Kölcsön 3DS - Luigi's Mansion, amíg fel nem idegesített az undorító checkpoint rendszerrel
Csak PC, szerintem a PS3 is még tavaly ment artyval (Castelvanis: Harmony of Despair), a Miniket és az N64-et se kapcsoltam be.

Végigment:

Sunset Overdrive (2014, port: 2018) - fasza volt, életem egyik legjobb sandbox akció-kalandja
Star Wars Battlefront II (2017) - sose élveztem ennyire kevéssé SW-játékot
Halo Wars (2009) - co-op, arra egynek jó volt
Gears of War 4 (2016) - co-op, arra egynek jó volt
Mutant Year Zero: Road to Eden (2018) - jópofa és igényes cucc, ha nem HC squad-based TBS-t vár az ember

Játszottam velük többet vagy kevesebbet:

Forza Horizon 4 (2018) - 259 óra, nem tudom, hogy van-e ebben végigjátszás
Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm (2008) - év elején még ment, AI ellen biztos, egymás ellen nem tudom, hogy decemberben volt-e az utolsó meccs vagy januárban
Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution (2011) - a kampány vége felé járunk co-opban, ment Ai ellen, egymás ellen és a Last Stand (hordamód) is
Apex Legends (2019) - hívtak szopni, erre pedig nem lehetett nemet mondani, de sokat nem ment (3 óra), mert annyit nyeltem, hogy kis híján diabéteszes lettem
Realms of Arkania: Blade of Destiny (1992) - nem találom azt a rohadt titkos templomot, mely régen egyből meglett!
Albion (1995) - csak éppen elindítottam németül, aztán rájöttem, hogy erre nem állok készen
Warhammer: Shadow of the Horned Rat (1995) - csináltam néhány kampányküldetést, de újrakezdem majd, mert szokni kell az elavult irányítást és a kézikönyv nélkül zavaros kezelőfelületet
Jagged Alliance 2 (1999) - imádom, sikerült vele 4 órát szöszölnöm, anélkül, hogy egy csatáig eljussak
Assassin's Creed: Revelations (2011) - lehet, hogy hagynom kéne a fenébe, és a Watch Dogsokra ugrani
Titanfall 2 (2016) - még a titánhoz sem szedtem össze a cuccokat, CoD-os eleje uncsi volt, kéne neki még esélyt adni
Unravel (2016) - az Origin szerint 5 órát töltöttem vele, nem tudom, hogy valaha folytatom-e

Mondjuk az év fele még nem ment le, a Borderlands 2 az ingyenes DLC miatt elő fog kerülni rövidesen co-opra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #40161 2019.06.09. 15:08

Én is jól haladok. Idén lement a starlink, meg a dió3 switchen és ennyi. :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40162 2019.06.09. 15:31

Resi 2 Remaszturbacio 2x :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40163 2019.06.09. 18:49

Érdekes trend, mondjuk egy DMC 5 benchmark elfért volna még a teljesség kedvéért (vagy Resi2, de abban azért messze nem a dx12 mód a default):
phpBB [media]

Egyébként a GTA 5-höz még annyit, hogy mindenki akinek köze volt a Rockstarnál a harmadik triatlon eventhez, az tehet egy szívességet: :violent: :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40164 2019.06.09. 20:47

Várjunkmá'! MÁR VOLT az EA E3 konferencia? :DD

ENNYI jött ki, hogy azt se tudtam, hogy már lement? :DDDD CSODÁS!

Ma este 22:00 Microsoft.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40166 2019.06.09. 22:03

Első trailer már valami minősíthetetlen hulladék.

szerk: Outer Worlds

Giga bukás lesz minden tekintetben. Énszótam.
Avatar
eje75

Hozzászólás #40167 2019.06.09. 22:12

Ori-tól magam alá élveztem...remélem élek 2020 februárig...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40168 2019.06.09. 22:27

eje75 írta:Ori-tól magam alá élveztem...remélem élek 2020 februárig...
Harmincadszor mutatták be... direkt nem is néztem közben a konfot, szal erről a dátumról is lemaradtam. Meg se fordult volna a fejemben, hogy nem idén jön, sőt simán instant releaset is reméltem. Erre ez is jövőre... Iszonyatosan szar év lesz ez, pedig a tavalyi tűnt úgy, hogy minden idén jön.
Avatar
Moby

Hozzászólás #40169 2019.06.09. 22:28

2020.04.16
Cyberpunk2077
Avatar
eje75

Hozzászólás #40170 2019.06.09. 22:31

Moby írta:2020.04.16
Cyberpunk2077
Keanu szerintem eléggé adta! Qwára imba volt, amikor megjelent a game-ben...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40171 2019.06.09. 22:35

Pc Game pass lista, rajta a Metro-val. Havi 10 USD.

ABZU
ACA NEOGEO METAL SLUG X
Antiquia Lost
ARK: Survival Evolved
Astroneer
Battle Chasers: Nightwar
Battle Chef Brigade Deluxe
Battlefleet Gothic: Armada
Bomber Crew
Bridge Constructor Portal
Broforce
Brothers: a Tale of Two Sons
Book of Demons
Clustertruck
Crackdown 3
Crosscode
Die for Valhalla!
Disneyland Adventures
Everspace
Fez
Football Manager 2019
Full Metal Furies
Gears of War: Ultimate Edition dla Windows 10
Gears of War 4
Guacamelee 2
Halo: Spartan Assault
Halo: Spartan Strike
Halo Wars: Definitive Edition
Halo Wars 2: Standard Edition
Hatoful Boyfriend
Hellblade: Senua's Sacrifice
Hello Neighbor
Hollow Knight
Hotline Miami
Imperator: Rome
Into The Breach
Lichtspeer: Double Speer Edition
Forza Horizon 4 standard edition
MARVEL VS. CAPCOM: INFINITE
Momodora: Reverie Under the Moonlight
Metro Exodus
Mindzone
Moonlighter
MudRunner
Mutant Year Zero: Road to Eden
Neon Chrome
Old Man's Journey
Operencia: The Stolen Sun
Opus Mangum
Ori and the Blind Forest: Definitive Edition
Orwell: Keeping an Eye on You
Oxenfree
Pony Island (Daniel Mullins Games)
ReCore
RiMe: Windows Edition
Riptide GP: Renegade
Rise of Nations: Extended Edition
Rise of the Tomb Raider
Rush: A Disney-Pixar Adventure
Ruiner
Samorost 3
Sea of Thieves: Anniversary Edition
Shenmue I & II
Silence - The Whispered World 2
Sinner for Windows 10
Slay The Spire
Shoot n Merge 2048
Smoke and Sacrifice
Snake Pass
State of Decay 2
Stealth Inc 2
SteamWorld Dig 2
Sunset Overdrive
Super Lucky's Tale
SUPERHOT - Windows 10
Supermarket Shriek
Surviving Mars - First Colony Edition
Riverbond
Tacoma
Titan Quest Anniversary Edition
The Banner Saga
The Banner Saga 2
The Banner Saga 3
The Flame In The Flood
The Gardens Between
The Last Door: Season 2 Collector's Edition
The Messenger
The Stillness of the Wind
The Surge
The Turing Test
Thimbleweed Park
Thumper
Tyranny Gold Edition
Valkyria Chronicles
Vampyr
Void Bastards
Wandersong
Wargroove
Wasteland 2: Director's Cut
West Of Loathing
Wolfenstein II: The New Colossus
We Happy Few
Wizard of Legend
Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection
Avatar
eje75

Hozzászólás #40172 2019.06.09. 22:36

DanielT írta: Iszonyatosan szar év lesz ez, pedig a tavalyi tűnt úgy, hogy minden idén jön.
Öreg barátod az Ubi biztos tartogat valamit a számodra is... egyébként én várok idén pár cuccot, nem lesz ez szar... max neked! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #40173 2019.06.09. 22:45

Letöltöttem az új xbox appot, van gamepassom, és egyetlen játékot sem tudok letölteni.
Ugyanis minden, ami a listájukból valaha érdekelt, megvan :DD
Avatar
Moby

Hozzászólás #40174 2019.06.09. 22:51

Ez a 12 minutes rohadt érdekesnek tűnik.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #40175 2019.06.09. 22:53

DanielT írta:Pc Game pass lista, rajta a Metro-val. Havi 10 USD.
Jól értem, hogy az átfedések ellenére, ez most nem az az xbox pass, mint a ratyi sztóros xbox pass. És a PC még mindig egy külön gettó pass, ami különbözik az xbox konzolos xbox passtól. Vagy szokás szerint csak én vagyok hülye? :circling:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40176 2019.06.09. 23:03

Moby írta:Letöltöttem az új xbox appot, van gamepassom, és egyetlen játékot sem tudok letölteni.
Ugyanis minden, ami a listájukból valaha érdekelt, megvan :DD
Ezért (is) vicc, amikor a fizetett közönség tapsol a pass játékok felsorolásánál... Eddig várták a címeket? Végre kibérelhetik 10 dolcsiért valamelyik 2 éves cuccot? Remek.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40177 2019.06.09. 23:23

na, be van jelentve az uj xbox?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #40178 2019.06.09. 23:25

A magam részéről és ízlésem szerint -500/10-nek minősíteném ezt a konfot és mindent, ami az MS-hez köthető az Ori kivételével. Siralmas, gagyi, semmilyen pozitívumot nem tudok mondani.

És külön örülök, hogy a promó alapján nők készítik az új boxot. Nagyon pengék ezek a csajok na! Megy nekik a mérnökösködés, hardver tervezés, innováció, stb!
Avatar
deep

Hozzászólás #40179 2019.06.09. 23:29

DanielT írta:És külön örülök, hogy a promó alapján nők készítik az új boxot. Nagyon pengék ezek a csajok na! Megy nekik a mérnökösködés, hardver tervezés, innováció, stb!
Annyira látszott, hogy betanult marketing szöveget mondanak, hogy borzalom. Polkorrektség mindenek felett! Hatalmat a nőknek!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #40180 2019.06.09. 23:36

pinabox? :finom: mikor gyün?

Vissza: “Leáldozott.hu”