A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #36961 2019.02.17. 12:14

eje75 írta:Botond kiégett gaming fronton... a switch-en kívül már nem talál örömet a villanyjátékokban... so sad...
Skyrim vmi kikúrt jó. PCn kétszer ültem neki, x360on egyszer, mindhárom próba kudarcba fulladt, switchen meg eszi az órákat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #36962 2019.02.17. 12:35

Botond letölthető a Yoshi's crafted world demo, de ne szedd le, azóta feszt szívják a vérem a gyerkőcök, hogy mikó jelenik má meg??? Mondjuk nekem is bejön, bevallom :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36963 2019.02.17. 12:45

Botond írta:Skyrim vmi kikúrt jó. PCn kétszer ültem neki, x360on egyszer, mindhárom próba kudarcba fulladt, switchen meg eszi az órákat.
Switchen addig toltam, amíg a karakter kapott egy kardot, megnéztem milyen motion kontrollal suhintgatni. Miután konstatáltam, hogy rohadtul semmit nem ad hozzá ez a gimmick, visszaraktam a mariokart 8-at.
Avatar
Botond

Hozzászólás #36964 2019.02.17. 12:48

Moby írta:Botond letölthető a Yoshi's crafted world demo, de ne szedd le, azóta feszt szívják a vérem a gyerkőcök, hogy mikó jelenik má meg??? Mondjuk nekem is bejön, bevallom :D
Á, gameboyzeldaremake-el szétszívják a vérem így is, és akkor még máriómékerzweiről nem is beszéltünk. :D Letöltöttem a demót, de még szerencsére nem néztünk bele. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #36965 2019.02.17. 12:48

benőmenő írta:Switchen addig toltam, amíg a karakter kapott egy kardot, megnéztem milyen motion kontrollal suhintgatni. Miután konstatáltam, hogy rohadtul semmit nem ad hozzá ez a gimmick, visszaraktam a mariokart 8-at.
Nem vagyunk egyformák. Nálam meg anélkül nem vitte át a lécet vmiért.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36966 2019.02.17. 12:53

benőmenő írta:Switchen addig toltam, amíg a karakter kapott egy kardot, megnéztem milyen motion kontrollal suhintgatni. Miután konstatáltam, hogy rohadtul semmit nem ad hozzá ez a gimmick, visszaraktam a mariokart 8-at.
miota van neked szviccsed... skyrim-al?! :wilting:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36967 2019.02.17. 13:20

SlickAdam írta:miota van neked szviccsed... skyrim-al?! :wilting:
Nekem nincs. Ismerősnek van, aki a Prőt is vette és mostanában elég sokat lógunk nála.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36968 2019.02.17. 19:19

RE2 Leon & Claire is befejezve. joak volt :eljen:
kar, hogy a ket szal nem parhuzamosan fut, hanem inkabb alternativ verza a Claire, atfedesekkel
(nemtom eredetiben is igy volt-e, meg 1999-ben kölcsönkaptam egy hetvegere, letoltam az egeszet, azt' annyi. kabe semmi reszletre nem emlekszek, meg Mr X is kiment a fejemböl)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36969 2019.02.17. 19:24

tapsoljuk meg Ádit hogy 4.(????) gépépítése után sikerült most már játszani is pcn és végigvinni egy játékot
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36970 2019.02.17. 19:25

Botond írta: vmiért.
nah ez a nagy kérés :fejvakaras:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36971 2019.02.17. 19:27

Micsu írta:tapsoljuk meg Ádit hogy 4.(????) gépépítése után sikerült most már játszani is pcn és végigvinni egy játékot
Kép
ööö, vittem mar vegig jatekokat pöcön.
uccso a
Spoiler
Resi 7 volt :nezze: :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36972 2019.02.17. 19:28

akkor duplán jár a taps :banplz:
de most a gép építés vagy a végigvitt játékok száma a kevesebb :mf2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36973 2019.02.17. 19:31

Micsu írta:akkor duplán jár a taps :banplz:
de most a gép építés vagy a végigvitt játékok száma a kevesebb :mf2:
a vegigvitt jatekoké :vigyor5:
jaccottam én összesen sokat, csak a credits-ig nem igazan szoktam eljutni. de ez mas platformokon is igy van. hogy ez az en hibam-e vagy a jatekoke... :fejvakaras:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36974 2019.02.17. 19:50

SlickAdam írta:a vegigvitt jatekoké :vigyor5:
jaccottam én összesen sokat, csak a credits-ig nem igazan szoktam eljutni. de ez mas platformokon is igy van. hogy ez az en hibam-e vagy a jatekoke... :fejvakaras:
a játékokért biztos nem max a platform hibája :(
switchnél biztos nem ilyen az arány, kevés pcn a májió nah :wow2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #36975 2019.02.18. 08:41

Micsu írta:nah ez a nagy kérés :fejvakaras:
Egyik nap bementem a gyerek szobájába, mert már negyed órája gyanúsan nagy volt a csönd, és azt láttam, hogy a hátán fekszik a szőnyegen, és látványosan unja magát. Ami azért érdekes, mert ez a "napozás" pont középen volt a legok, a hotwheelsek és a képregényei között. Néztem egy kicsit, és arra jutottam, hogy túl van tolva játékkal, és jó dolgában már nem tudja mihez kezdjen. Legoból van neki alsó hangon 300 doboznyi, amiben van kicsi, közepes, nagy, de a döntő része azért a közepes és nagy szekcióból kerül ki, de viszont vagy nyolc féle topik, van lego city és azon belül is a sima városos (rendőr, mentő, tűzoltó, benzinkút, stb), bányászos, sarki kutatós, középkori lovagos, nexo lovagos (az ilyen tech lovagok, nem a klasszik lovagos), kalózos, minecraft meg ami még nem jut eszembe vagy 1-2 dobozzal van (focis pl). Hotwheelsből is 100+ darab van, beleértve egy ilyen tornyot. Aztán persze van milliónyi képregénye (bobó, góliát, rózsaszín párduc, garfield, stb) is amiket tőlem "örökölt", de mindkettő imádja olvasni. Szóval csak ott álltam az ajtóban és azt éreztem, hogy úgy van vele, azt se tudja mihez kapjon. Meg csajom gyerekénél is azt érzem, hogy elvált szülőként annyira kényszeresen próbál jó anya lenni abban az időben amikor nála van a gyerek, hogy nonstop találja ki neki és helyette a programokat, hogy a gyerek megszűnik önállóan gondolkozni.Most ez utóbbi külön topik, de az előbbi idevág.
Mert hogy szerintem nekem is valamilyen szinten ez a baj, hogy pont tegnap beszéltük Dodzyval, hogy annyi gémem van steamen, ráadásul 70%a sose futott a kártyafarmon kívül, hogy azt se tudom mihez kapjak. Lenne három, akkor be tudnám osztani, hogy mivel toljam és azt fegyelmezetten végig is vinném, de így hogy ott a választék, csak a fanyalgás megy, meg több idő elmegy azzal, hogy na mivel játszak, mint hogy játszak. Switchen valszeg ez hozza meg az áttörést, hogy van max 5 játék amiről egyáltalán felmerülhet hogy játszak vele, azt három másodperc átgondolni, hogy na akkor ezek közül melyiket és megy a géming. Sokkal kevésbé stresszes is, és hatékonyabb is ami a progresszt illeti.
Úgyhogy a képernyő az arcomban mizéria mellett, ami egyéni szocprobléma, nos a másik fő katalizátor ez lehetett, hogy bejátszik ez az "eszi nem eszi nem kap mást" effekt, ami mondjuk szintén egyéni szocprobléma.
Vagy a fasztudja, de reggeli készülődés közbeni töprengéssel erre jutottam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36976 2019.02.18. 10:21

Botond írta:Egyik nap bementem a gyerek szobájába, mert már negyed órája gyanúsan nagy volt a csönd, és azt láttam, hogy a hátán fekszik a szőnyegen, és látványosan unja magát. Ami azért érdekes, mert ez a "napozás" pont középen volt a legok, a hotwheelsek és a képregényei között. Néztem egy kicsit, és arra jutottam, hogy túl van tolva játékkal, és jó dolgában már nem tudja mihez kezdjen. Legoból van neki alsó hangon 300 doboznyi, amiben van kicsi, közepes, nagy, de a döntő része azért a közepes és nagy szekcióból kerül ki, de viszont vagy nyolc féle topik, van lego city és azon belül is a sima városos (rendőr, mentő, tűzoltó, benzinkút, stb), bányászos, sarki kutatós, középkori lovagos, nexo lovagos (az ilyen tech lovagok, nem a klasszik lovagos), kalózos, minecraft meg ami még nem jut eszembe vagy 1-2 dobozzal van (focis pl). Hotwheelsből is 100+ darab van, beleértve egy ilyen tornyot. Aztán persze van milliónyi képregénye (bobó, góliát, rózsaszín párduc, garfield, stb) is amiket tőlem "örökölt", de mindkettő imádja olvasni. Szóval csak ott álltam az ajtóban és azt éreztem, hogy úgy van vele, azt se tudja mihez kapjon. Meg csajom gyerekénél is azt érzem, hogy elvált szülőként annyira kényszeresen próbál jó anya lenni abban az időben amikor nála van a gyerek, hogy nonstop találja ki neki és helyette a programokat, hogy a gyerek megszűnik önállóan gondolkozni.Most ez utóbbi külön topik, de az előbbi idevág.
Mert hogy szerintem nekem is valamilyen szinten ez a baj, hogy pont tegnap beszéltük Dodzyval, hogy annyi gémem van steamen, ráadásul 70%a sose futott a kártyafarmon kívül, hogy azt se tudom mihez kapjak. Lenne három, akkor be tudnám osztani, hogy mivel toljam és azt fegyelmezetten végig is vinném, de így hogy ott a választék, csak a fanyalgás megy, meg több idő elmegy azzal, hogy na mivel játszak, mint hogy játszak. Switchen valszeg ez hozza meg az áttörést, hogy van max 5 játék amiről egyáltalán felmerülhet hogy játszak vele, azt három másodperc átgondolni, hogy na akkor ezek közül melyiket és megy a géming. Sokkal kevésbé stresszes is, és hatékonyabb is ami a progresszt illeti.
Úgyhogy a képernyő az arcomban mizéria mellett, ami egyéni szocprobléma, nos a másik fő katalizátor ez lehetett, hogy bejátszik ez az "eszi nem eszi nem kap mást" effekt, ami mondjuk szintén egyéni szocprobléma.
Vagy a fasztudja, de reggeli készülődés közbeni töprengéssel erre jutottam.
Na akkor én levezetem neked a 20 éve létező "Nindendo Stockholm szindróma" hatásmechanizmusát, ha már elkezdett motoszkálni a fejedben a kérdés. Mert érzed, hogy valami nincs rendben és megérdemled, hogy feloldjam ezt a feszültséget.

1. A user megveszi az aktuális Nintendo gimmick hulladékot. Wii, WiiU, Switch, mikor mi a forradalmi.
2. A user felfedezi, hogy MárióZelda és máson még nem nyomta, mert 20 éve szatyorban él, mint egy lejárt szavatosságú teszkós ponty.
3. A user elkövet mindent, hogy vásárlási döntésének helyességét indokolja, ha nincs szoftver az a jó, ha bármi megjelenik az a legjobb és így tovább. A különösen súlyos esetekben Skyrimot tol az elérhető legundorítóbb verzióban, legdrágábban.
4. A user megragad minden alkalmat, hogy hasonló helyzetbe került sorstársaival egymás péniszét cibálják és még több balekot rántsanak be saját nyomorúságukba.

Aztán kijön a következő Nintendo genny és MárióZelda.

Nincs új a nap alatt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #36977 2019.02.18. 10:50

DanielT írta:Na akkor én levezetem neked a 20 éve létező "Nindendo Stockholm szindróma" hatásmechanizmusát, ha már elkezdett motoszkálni a fejedben a kérdés. Mert érzed, hogy valami nincs rendben és megérdemled, hogy feloldjam ezt a feszültséget.

1. A user megveszi az aktuális Nintendo gimmick hulladékot. Wii, WiiU, Switch, mikor mi a forradalmi.
2. A user felfedezi, hogy MárióZelda és máson még nem nyomta, mert 20 éve szatyorban él, mint egy lejárt szavatosságú teszkós ponty.
3. A user elkövet mindent, hogy vásárlási döntésének helyességét indokolja, ha nincs szoftver az a jó, ha bármi megjelenik az a legjobb és így tovább. A különösen súlyos esetekben Skyrimot tol az elérhető legundorítóbb verzióban, legdrágábban.
4. A user megragad minden alkalmat, hogy hasonló helyzetbe került sorstársaival egymás péniszét cibálják és még több balekot rántsanak be saját nyomorúságukba.

Aztán kijön a következő Nintendo genny és MárióZelda.

Nincs új a nap alatt.
Lehet, hogy ez is benne van, hogy ott tartok, hogy már 80k elköltéséhez is mítoszt kell gyártani, mert egy ilyen komoly összeg évekre megrogyasztja a családi kasszát, és azt azért alá kell ducolni, hogy tartsa a sztori a dolgot, ahogy Atlasz tartja a vállaival a Földet. Jut eszembe, nincs köcsön egy huszasod elsejéig?!

És nagyon fontos ez az anyagi vetület is, nyilván, de sokkal inkább az idő kontra választék. Ha húsz szeretőm lenne, az legalább ennyire teher lenne, mert mikor lenne időm mindet meglátogatni és "szeretni" meló, gyerek, stb mellett? Akkor amiatt szentségelnék, hogy b+ még három szőke nagymellűt kell lerendezni elsejéig, különben velük nem lesz meg a havi 5 alkalom, és már 28-a van. Ha kocsit gyűjtenék és lenne 30 autóm, akkor az lenne a baj, hogy nem hogy élményautózni nem jutok el minddel, de még a kocsimosóba se. Vagy mondjuk szüleim úgy jártak gyerekkoromban, hogy laktunk Pesten, volt az ország keleti végén a családi gyökerekből fakadóan családi ház, telek, stb, meg volt a balcsin nyaraló, és ebből annyit érzékeltek 10 év után, hogy egyik hétvégén keleten kell füvet nyírni, másik hétvégén nyugaton, és a kifekszem a kertbe napozni a cseresznyefa alá, és olvasom a könyvem az csak nem akar eljönni, mint ideális pillanat, pedig minden adott hozzá.
Szóval a sok is teher. Tegnap jóleső érzéssel uninstalltam vagy 30 játékot a steamesek közül, hogy na ezekkel úgyse fogok sose. Még van ötven amik kegyelmet kaptak, de majd következő körben repülnek azok is. 230ról jövök lefele, reálisan 50 maradhat max, azokat meg egyesével leküzdöm hosszú évek alatt, ha nem veszek semmit.
Felszabadító érzés, hogy switchen nincs ilyen gondom. Ha PS4et vettem volna, akkor azon lenne ez az érzésem, mert az is nulláról indulna. Ha x1x-et vennék, akkor az is csak frusztrálna, hogy bekapcsolás után dughatnám rá a 2db 4 terás vinyót, amiről lefolyna a cucc, annyi BW meg goldos cucc gyűlt rá release óta, hogy letölteni se győzném, nem hogy belenézni, hogy érdekel e.
Mindegy, switch a resetgomb ezen a folyamaton, vagy a szelep a gőzkazánon, vagy amit akarsz. A 720p meg teljesen rendben van. Nem 240p, ahogy te játszol, nem 4k, ahogy én szoktam meg, hanem 720p, ami se nem ultra jó, se nem vállalhatatlanul kockás, hanem oké szint. Ilyen középszar semmi, mint a FHD. A múlt velünk élő szelleme. Jóaz. Skyrim is. Dió3at is élveztem. És ennyi kell összesen. Idén még veszek vagy 4 gémet, kettőt magamnak, kettőt a kölköknek és megpróbálom mínuszba lökni a mennyit játékot vettem, mennyit játszottam végig mutatót 18 éves korom óta először.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36978 2019.02.18. 11:09

Botond írta:Lehet, hogy ez is benne van, hogy ott tartok, hogy már 80k elköltéséhez is mítoszt kell gyártani, mert egy ilyen komoly összeg évekre megrogyasztja a családi kasszát, és azt azért alá kell ducolni, hogy tartsa a sztori a dolgot, ahogy Atlasz tartja a vállaival a Földet. Jut eszembe, nincs köcsön egy huszasod elsejéig?!

És nagyon fontos ez az anyagi vetület is, nyilván, de sokkal inkább az idő kontra választék. Ha húsz szeretőm lenne, az legalább ennyire teher lenne, mert mikor lenne időm mindet meglátogatni és "szeretni" meló, gyerek, stb mellett? Akkor amiatt szentségelnék, hogy b+ még három szőke nagymellűt kell lerendezni elsejéig, különben velük nem lesz meg a havi 5 alkalom, és már 28-a van. Ha kocsit gyűjtenék és lenne 30 autóm, akkor az lenne a baj, hogy nem hogy élményautózni nem jutok el minddel, de még a kocsimosóba se. Vagy mondjuk szüleim úgy jártak gyerekkoromban, hogy laktunk Pesten, volt az ország keleti végén a családi gyökerekből fakadóan családi ház, telek, stb, meg volt a balcsin nyaraló, és ebből annyit érzékeltek 10 év után, hogy egyik hétvégén keleten kell füvet nyírni, másik hétvégén nyugaton, és a kifekszem a kertbe napozni a cseresznyefa alá, és olvasom a könyvem az csak nem akar eljönni, mint ideális pillanat, pedig minden adott hozzá.
Szóval a sok is teher. Tegnap jóleső érzéssel uninstalltam vagy 30 játékot a steamesek közül, hogy na ezekkel úgyse fogok sose. Még van ötven amik kegyelmet kaptak, de majd következő körben repülnek azok is. 230ról jövök lefele, reálisan 50 maradhat max, azokat meg egyesével leküzdöm hosszú évek alatt, ha nem veszek semmit.
Felszabadító érzés, hogy switchen nincs ilyen gondom. Ha PS4et vettem volna, akkor azon lenne ez az érzésem, mert az is nulláról indulna. Ha x1x-et vennék, akkor az is csak frusztrálna, hogy bekapcsolás után dughatnám rá a 2db 4 terás vinyót, amiről lefolyna a cucc, annyi BW meg goldos cucc gyűlt rá release óta, hogy letölteni se győzném, nem hogy belenézni, hogy érdekel e.
Mindegy, switch a resetgomb ezen a folyamaton, vagy a szelep a gőzkazánon, vagy amit akarsz. A 720p meg teljesen rendben van. Nem 240p, ahogy te játszol, nem 4k, ahogy én szoktam meg, hanem 720p, ami se nem ultra jó, se nem vállalhatatlanul kockás, hanem oké szint. Ilyen középszar semmi, mint a FHD. A múlt velünk élő szelleme. Jóaz. Skyrim is. Dió3at is élveztem. És ennyi kell összesen. Idén még veszek vagy 4 gémet, kettőt magamnak, kettőt a kölköknek és megpróbálom mínuszba lökni a mennyit játékot vettem, mennyit játszottam végig mutatót 18 éves korom óta először.
A bőség zavara szerintem is tud létezni minden téren. Ennek a megértéséhez persze nem árt, ha akinek mondod, annak is van bősége, OCD-je és túlságosan tág érdeklődési köre. Egy nongamer postásra hiába fecséreled a karaktereket! Neked több gyereked van, mint amennyi játékkal ő egyszerre játszik.

Nálam amúgy a PS3 volt ez a szelep 2012-től, mert volt egy nem túl szűk, de mégis belátható kör, amit be akartam pótolni, és az exkluzívok és remasterek még többnyire a színvonalat is hozták. Persze vannak rá (végig)játszatlan játékaim még, de a legtöbbért már nem teperném magam, illetve a konzolozás és GIGAexkluzivitás újdonságának elmúlásával egy másik klienssé vált. Nem függetlenül attól, hogy annak idején a PC-m csak monitorra volt kötve, most meg ugyanazon a tévén van. A közös kijelző is összemossa nálam a platformokat, ami a PC-nek kedvez, mert azon hál' Istennek játszani se muszáj, hanem helyette pötyöröghetek ide is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36979 2019.02.18. 11:11

Most egyébként amiatt szívok, mert előfizettem EGY eurórért az Origin Accessre, de nincs nagy kedven folytatni az Unravelt vagy a TitalFall 2-t, de ha mással játszom, akkor az esztelen pazarlás. Az anyagiak sem mellékesek ám!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36980 2019.02.18. 15:13

PS5 launcson is ott leszek ahogy nézem. Mert ez a világ szánalma már tényleg.

SZARRÁ korlátozva mindenféle kombinációban, hogy mivel használhatsz mit, melyik kártyán, milyen felbontásban, stb.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36981 2019.02.18. 15:16

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36982 2019.02.18. 15:56

SlickAdam írta:karton_Yoshi.mp4
1024*576 dokkolva, meg 880*495 dokkolva...wtf?!
Már a Wolfinál meg a Doomnál is gáz volt, de egy oldalnézetes kiddie platformernél? UE4, meg globálilluminésün kell a kartonYoshibaE! Jahogy, a 4 éves android tablet nem bírja. Félkegyelműek. :zavart2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36983 2019.02.18. 16:02

df videókban szokták sorolni az engine ficsöreit illusztrálva a játékoknál, itt nem látom :wow2:
bár ennek a 2002es unreal engine is elég lett vna :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36984 2019.02.18. 16:04

benőmenő írta:1024*576 dokkolva, meg 880*495 dokkolva...wtf?!
Már a Wolfinál meg a Doomnál is gáz volt, de egy oldalnézetes kiddie platformernél? UE4, meg globálilluminésün kell a kartonYoshibaE! Jahogy, a 4 éves android tablet nem bírja. Félkegyelműek. :zavart2:
már azoknal is gaz volt?! nem, AZOKNAL igazan gaz. itt nem annyira. 60 > 30 frem. :nezze: de mindig a masik oldalrol kell nezni... szokasos leald elegedetlenkedes.
"mé' alacsony a felbontás?"
"azé kisfiam, mert a mobil chip nem tud 900p@60Hz-et"

jobb lett vón' 30 frémmel, mi?
Spoiler
nem
Avatar
Botond

Hozzászólás #36985 2019.02.18. 16:11

benőmenő írta:1024*576 dokkolva, meg 880*495 dokkolva...wtf?!
Már a Wolfinál meg a Doomnál is gáz volt, de egy oldalnézetes kiddie platformernél? UE4, meg globálilluminésün kell a kartonYoshibaE! Jahogy, a 4 éves android tablet nem bírja. Félkegyelműek. :zavart2:
Dobjál már egy 3dmark linket a konfigodról, hogy lássuk milyen magasra raktad a lécet magadnak a minőségi szórakoztatás terén, mert úgy látom te nem vagy a kompromisszumok embere, és csak a quality mantra fut. Hátha neked van az első 8k képes konfigod a topikban, aztán nem magaslóról osztod a faszságot, hanem megalapozott véleményed van. :worship:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36986 2019.02.18. 16:14

SlickAdam írta:"azé kisfiam, mert a mobil chip nem tud 900p@60Hz-et"
"It can also output video up to 2560×1600 resolution..." Ez nem ám a Tegra X, hanem a Tegra 3 2011-ben. Szóval bullshit.
Akármilyen oldalból nézem egy színes-kontrasztos kiddie platformernél, ahol a kartonpapíros art miatt állandóan éles vonalak vannak a képernyőn, ott maximálisan kreténség volt a felbontást beáldozni azért, hogy az indirekt fény máshogy színezze a babaház belsejét.
Ez persze csak az én saját leáldos, fotelszakértői magánvéleményem, amit az excelezős PC-mről pötyögtem. :email:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36987 2019.02.18. 16:16

Hómlessz prockótokon is megy már jól a DS úgy tűnik. Hajrá!

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36988 2019.02.18. 16:23

Botond írta:Dobjál már egy 3dmark linket a konfigodról, hogy lássuk milyen magasra raktad a lécet magadnak a minőségi szórakoztatás terén, mert úgy látom te nem vagy a kompromisszumok embere, és csak a quality mantra fut. Hátha neked van az első 8k képes konfigod a topikban, aztán nem magaslóról osztod a faszságot, hanem megalapozott véleményed van. :worship:
A 40 ezres kínai telefonomon teljesen jól fut 1080p-ben a Pokoli szomszédok. Köszönöm szépen, hogy így érdeklődtél. Nyilván az ipadretina definitív játékok után gondolom te is osztod a véleményem. :vigyor5:
Avatar
Moby

Hozzászólás #36989 2019.02.18. 16:33

benőmenő írta:1024*576 dokkolva, meg 880*495 dokkolva...wtf?!
Már a Wolfinál meg a Doomnál is gáz volt, de egy oldalnézetes kiddie platformernél? UE4, meg globálilluminésün kell a kartonYoshibaE! Jahogy, a 4 éves android tablet nem bírja. Félkegyelműek. :zavart2:
Nehéz eldöntenem, hogy a nindtendo fanok, vagy a nintendo haterek nyomorultabbak-e, de az biztos hogy a széleken azért van baj rendesen :DD
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36990 2019.02.18. 16:40

benőmenő írta:"It can also output video up to 2560×1600 resolution..."
seriously... :wilting:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #36991 2019.02.18. 17:17

Free rainow six hétvége volt, belement 9 óra. Annyira kikurtjó, hogy megvettem valami 12 euros editiont, aztan uninstallaltam, mert rájöttem hogy ez maga a sátán, és na, idôpocsékolàs.
Be is húztam egy hatezres cigórezit ph-ról, a singleplayerrel valahogy jobban el tud számolni a lelkiismeretem..
Avatar
deep

Hozzászólás #36992 2019.02.18. 17:42

A krekkdán 3 a 2010-ben megjelent második rész első hetes eladásainak mindössze 10 százalékát tudta összekaparni. Nícse vörk!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36993 2019.02.18. 17:48

deep írta:A krekkdán 3 a 2010-ben megjelent második rész első hetes eladásainak mindössze 10 százalékát tudta összekaparni. Nícse vörk!
Végül is, a bukás 10%-a kisebb bukás, nem?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36994 2019.02.18. 17:53

Moby írta:Nehéz eldöntenem, hogy a nindtendo fanok, vagy a nintendo haterek nyomorultabbak-e, de az biztos hogy a széleken azért van baj rendesen :DD
0 haterkedés volt ebben részemről. A gyengébb wiiU-ra bezzeg még ment a 720P. Ha 30 volt a target még FullHD-ra is futotta néha. Hasonló art mellett egy generációval később miért haterkedés, ha megszóljuk azt a felbontást, amit utoljára crt-n láttam az előző évtized közepén?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36995 2019.02.18. 17:58

phpBB [media]
:fogmosas:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36996 2019.02.18. 18:21

benőmenő írta:0 haterkedés volt ebben részemről. A gyengébb wiiU-ra bezzeg még ment a 720P. Ha 30 volt a target még FullHD-ra is futotta néha. Hasonló art mellett egy generációval később miért haterkedés, ha megszóljuk azt a felbontást, amit utoljára crt-n láttam az előző évtized közepén?
release-ig javulhat picit. nintendo-nal volt mar ra pelda nem egy.
Avatar
eje75

Hozzászólás #36997 2019.02.18. 18:22

DanielT írta:PS5 launcson is ott leszek ahogy nézem. Mert ez a világ szánalma már tényleg.

SZARRÁ korlátozva mindenféle kombinációban, hogy mivel használhatsz mit, melyik kártyán, milyen felbontásban, stb.
A fasznak kell ez? Jó ötlet ez a dlss, a képminőség rovására...egész életemben csak erre vártam...
Biztos Én vagyok a hülye, de Metro e. 4K-ban ultrán megy az 1080ti-on, mint a vöcsök: tegnap realizáltam az éjszakai pályán, hogy ilyen szép játékkal Én még életemben nem játszottam: ahogy a fák között a hold fénye szűrődik, hát komolyan magam alá fozstam, se YT videó, se sceenshot nem tudja átadni....
A játék közben elsötétülés meg úgy néz ki driver gond volt... tegnap egész nap verettem a Metro-t, se a régebbivel, se az utána megjelenttel nem csinálta eddig...
Avatar
arty

Hozzászólás #36998 2019.02.18. 18:41

Micsu írta:2006-07tol veszed folyamat az ms live passt? :) amit te szabaditott a vilagra azt hagyjuk ;)
De egyebkent jah, csak pont nem sok olyan dolgot ismerek ami ellen tuntettel a penztarcaddal :P
lájvot kb nem vettem 2010-11 előtt, akkor is csak 200ér', ha volt akciós hónap. HA tottiék se vettek volna, 2008-ra összedől az egész hóbelevanc, ms kihátrál, miszerint ez nemjöttbe... (pont mint a pécés gold mögül, merthogy a gfwl hajnalán megpróbálták ám ottan is!)

one-t se vettem sokáig, 2 év után feloldottam az embargót (moby gépét vettem 2015 őszén, asszem), addigra milyen szépen bele is állt a sztori a megérdemelt földjébe? szerencsére itt volt hozzá elég "partner" :)

emellett vettem amd-t, amikor nem volt épp a legjobb biznisz, de a fizixet nem kívántam "lenyelni" - te viszont megtoltad akkor (is) a szekerüket, sokan mások is: az eredmény magáért beszél. vegyed 500ér a 2080TI-t és élvezd, hogy sose lesz már konkurrenciájuk!

2 évet kéne adni az ilyen mocsokságoknak, hogy elpusztuljanak (bevétel hiányában) - az epic sztórnak is (meg a többinek is, kellett VOLNA)... de sajna a többség erre se képes :(
Avatar
arty

Hozzászólás #36999 2019.02.18. 18:43

benőmenő írta:Igen. Illetve, hogy ezt rubberbandinggel meg seggbuta vonatozó ai-val kompenzálják a hiányát.
Nyilván az Autosport sem tökéletes, mert pl nincs boxkiállás.
nincs vonatozó AI, ebből a szempontból a forza ai kiváló(tm) (előzgetik egymást, eldobják a kocsit, stb)
és van boxkiállás is ;) (kvali tényleg kéne, foggalmam sincs miért erőltetik az "indulj a 14. helyről és lökj ki 13-at, hogy a 2. kör végén a dobogón állj" sztorimódot :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #37000 2019.02.18. 18:45

Moby írta:Cihomókus mikor látott utoljára? Be kéne ugranod hozzá, és akkormár vidd magaddal Kandurexet is! :banplz:
szerintem illusztris leírás volt a komcsik által nyomott epic sztórról... de kérlek érvelj mellette és megfontolom, hogy heverőn fekbe mesélek egy fehérköpenyesnek :D
Avatar
arty

Hozzászólás #37001 2019.02.18. 18:48

eje75 írta:Mi qródik el az életedben?? Hinnnye pacek... Van baj... Csak nem gondolod, hogy várok 1 évet, hogy megvegyem ugyanannyiért egy másik nevű régebbi kapitalistától, hogy a újabb kapitalista boltja tönkremenjen? Hát hol nem szarom én le kinek fizetek? Mi ebben az éc? Kötött a kiadó egy megállapodást. És akkor mi van? Rosszabb lesz nekem? Drágább? Nem!
Ne nézz már hülyének!! Ki ne találd hogy ha nyílik a közeledben egy jobb és olcsóbb benzinkút, akkor inkább mész a régi kútra, a picsába tankolni drágábban, vagy addig jársz rollerrel amíg a régi kút nem nyit a közeledben egy új állomást? Ha igen, akkor még annál is, ahogy gondolom....
a komcsi diktatúra nem jó, nem érdemes támogatni. az epic sztór befektetője a kínai kommunizmus. ezt eddig érted?
az epic sztór mindemellett egyébként is egy retek a steamhez viszonyítva. ez is megvan?
na, akkor nem is írnám tovább, összetod rakni mi a gond a "támogatásoddal" ... (és az 1 év cölibátus megkerülésére is írtam lehetőségeket ;) )
Avatar
eje75

Hozzászólás #37002 2019.02.18. 18:53

arty írta:a komcsi diktatúra nem jó, nem érdemes támogatni. az epic sztór befektetője a kínai kommunizmus. ezt eddig érted?
az epic sztór mindemellett egyébként is egy retek a steamhez viszonyítva. ez is megvan?
na, akkor nem is írnám tovább, összetod rakni mi a gond a "támogatásoddal" ... (és az 1 év cölibátus megkerülésére is írtam lehetőségeket ;) )
Letolom a Metro-t, és utána törölöm az egész sztórt a gecibe!! Ez eddig érted? Leszarom ki mit üzemeltet, nekem a steam is egy retek szar, csak és kizárólag akkor fut a gépemen, ha steam játékkal játszom, és ez minden játéknál így van (legyen az UBI, Origin, Blizzard, egykutya). Ez is megvan? Akkor most miről megy itt a csitcset?
Avatar
arty

Hozzászólás #37003 2019.02.18. 18:53

DanielT írta:Dat Microsoft exkluzív minőség! Az a polish! Az a production value! 61-en áll Metacriticen jelenleg. Jó kis Sea of Thieves 69-re küzdötte már magát. State of Decay 2 66-on. Csodálatos döntések, mindenki megérdemli a fizetését a cégnél! :eljen:
viszont a grafot egész faszára pofozták! azért emlékezve honnan indult, ez se rossz eredmény!

plusz van azért abban valami szánalom, hogy 1-1 review a felhő által számolt kamu KIHAGYÁSA miatt "vont le pontot" :/

"I can’t help but feel that a bigger, better and arguably more ambitious vision of Crackdown 3 existed before this incarnation – one that would have made use of the cloud technology Microsoft so proudly boasted about only a few years ago."

szerintem megfér egy ilyen A kategoriás játék a sok openworld AAA+++ mellett, biztos van aki jól szórakozik vele.
nekem már az első is uncsi volt, pedig azt viszonylag sokan szerették :/
Avatar
arty

Hozzászólás #37004 2019.02.18. 18:54

eje75 írta:Letolom a Metro-t, és utána törölöm az egész sztórt a gecibe!! Ez eddig érted? Leszarom ki mit üzemeltet, nekem a steam is egy retek szar, csak és kizárólag akkor fut a gépemen, ha steam játékkal játszom, és ez minden játéknál így van (legyen az UBI, Origin, Blizzard, egykutya). Ez is megvan? Akkor most miről megy itt a csitcset?
és a pénzed visszakéred utána? ugyeugye... késő :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37005 2019.02.18. 18:59

ha valaki Fallout 4-ezni akarna RTX kartyaval:
kressel, mint a szar, pedig a problema mar ösz ota ismert, nvidia baszik tenni barmit is. igen, az ö hibajuk, mert a physX zavar be (mas jatekok is kresselnek, amik hasznaljak). a weapon debris-t kell kikapcsolni es akkor jo...

(Skyrim is ramszakadt ma, pedig az nem tud deluxe fizikat... ott valszeg mod problema lesz)
Avatar
arty

Hozzászólás #37006 2019.02.18. 19:03

DanielT írta:a legszarabb képernyőn, amit ember vehet újan... :wilting:
nana, ez egy korábbi nintendokonzol (TN) paneljére volt igaz :ejnye1:
Avatar
arty

Hozzászólás #37007 2019.02.18. 19:05

Micsu írta:elozo reszek is fosportok voltak konzolon , talan a reduxok nem ;)
a reduxok minta-portok voltak, mintha nem is ezek az ukránkurvák csinálták volna... :/
Avatar
eje75

Hozzászólás #37008 2019.02.18. 19:10

arty írta:és a pénzed visszakéred utána? ugyeugye... késő :(
Ha most azonnal felszólítanálak, hogy azonnal dobjál ki az ablakon és égess el mindenedet, ami kínából származik, és ezzel közvetve (sőt gyakran közvetlenül) a kínai kommunista pártot támogattad (már évek óta te aljas áruló), akkor valószínűleg a szőrös golyódon kívül nem lenne rajtad ruha, a lakásod meg néhány bútor kivételével (made in Polland, designed by Ikea) meg vaksötét, és töküres lenne... úgyhogy nekem Te itt ne, Te aljas kommunista szekértoló
Avatar
arty

Hozzászólás #37009 2019.02.18. 19:21

DanielT írta:Mivel ráérek, gondoltam előkészítem a Boxot a csipre, ami még ugyan hetek múlva jön, de na. Aztán a szétszedésnél tovább is haladtam, mert szereztem beépíthető tüskéket, szal gyakorlatilag eljutottam 90% szintre. Ha megjön a csip, csak rá kell dugni és még egy dolgot rövidre zárni.

Pár kép a netről, amik a tutorialoknál szerepelnek és legalul a narancssárga az enyém:
első képet nézem, szöveget még nem, gondolat: "jesszusom és ez dumál itt a forrasztótudásáról???"
aztán elolvastam a szöveget és a narancssárga kép űberállat, legszívesebben mostazonnal vinném át a péesem :D

:eljen:

(sikerült a hdd-t floppyboottal leklónozni? :D tényleg tud fatX-et a ghost???? :O )
Avatar
arty

Hozzászólás #37010 2019.02.18. 19:24

Botond írta:Lego kaland2 volt a péntek délutáni/esti mozi, mert még 8-9 évesek a kölkök. :D Szalz passz.
verdikt? (tiéd + kölköké!)
sok lehúzó kritikát olvastam, szerintem mi a sárkány 3-at nézzük majd.
Avatar
arty

Hozzászólás #37011 2019.02.18. 19:36

deep írta:A krekkdán 3 a 2010-ben megjelent második rész első hetes eladásainak mindössze 10 százalékát tudta összekaparni. Nícse vörk!
gamepass 300ft-ért az alternatíva ... csodálkozunk?
Avatar
arty

Hozzászólás #37012 2019.02.18. 19:41

eje75 írta:Ha most azonnal felszólítanálak, hogy azonnal dobjál ki az ablakon és égess el mindenedet, ami kínából származik, és ezzel közvetve (sőt gyakran közvetlenül) a kínai kommunista pártot támogattad (már évek óta te aljas áruló), akkor valószínűleg a szőrös golyódon kívül nem lenne rajtad ruha, a lakásod meg néhány bútor kivételével (made in Polland, designed by Ikea) meg vaksötét, és töküres lenne... úgyhogy nekem Te itt ne, Te aljas kommunista szekértoló
na, ez már ügyesebb felvetés! megfontolok egy választ, de most Zó elrabol kastélyvániába ;)
Avatar
eje75

Hozzászólás #37013 2019.02.18. 19:52

arty írta:na, ez már ügyesebb felvetés! megfontolok egy választ
Kérlek ne, mert már itt tartok:
Spoiler
arQaeVEq_700w_0.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37014 2019.02.18. 19:59

arty írta:na, ez már ügyesebb felvetés! megfontolok egy választ, de most Zó elrabol kastélyvániába ;)
most mivel rosszabb amúgy a kínai kommunista rezsim mint bármi más? pár éve olyan szinten leszerepelt már a nagy amcsi demokrácia is hogy már az ember maga se tudja melyik rencer (:P) a legjobb mert mindenhol hataloméhes emberek irányítanak és minden hazugságra alapul
Avatar
Mekee

Hozzászólás #37015 2019.02.18. 20:05

arty írta:nincs vonatozó AI, ebből a szempontból a forza ai kiváló(tm) (előzgetik egymást, eldobják a kocsit, stb)
és van boxkiállás is ;) (kvali tényleg kéne, foggalmam sincs miért erőltetik az "indulj a 14. helyről és lökj ki 13-at, hogy a 2. kör végén a dobogón állj" sztorimódot :( )
Kiváló... az... Ha kiváló lenne, nem az utolsó helyről kéne megnyerni a 4 körös futamot, mert akkor kb elvétve 6. is lehetnél mázlival. Minden csak nem kiváló, mikor belédjön nyélgázon, mert neki az ideális ívén mész, tudomást sem véve csak a többi ai ról. Ezé fosputtony, már gt-k be is azvolt, de mostanra elég lett belőle, ezért szeretem a horizont, mer otis ugyanez van, de legalább lehagyom őket, és magamnak autókázok, meg élvezem a látványt és az autót. Ez ma egy autósjáték, csak grafikában tudnak fejlődni, minden más cca20 éves szint kis túlzással.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #37016 2019.02.18. 20:12

Remélem ez igaz, és a cyberpunk elől állítanak fel embereket miatta, hogy Botondnak itt is sok legyen a választék, és kiégjen a switch relé is. :vigyor5: :nemtudom:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37017 2019.02.18. 20:14

Mekee írta:Kiváló... az... Ha kiváló lenne, nem az utolsó helyről kéne megnyerni a 4 körös futamot, mert akkor kb elvétve 6. is lehetnél mázlival. Minden csak nem kiváló, mikor belédjön nyélgázon, mert neki az ideális ívén mész, tudomást sem véve csak a többi ai ról. Ezé fosputtony, már gt-k be is azvolt, de mostanra elég lett belőle, ezért szeretem a horizont, mer otis ugyanez van, de legalább lehagyom őket, és magamnak autókázok, meg élvezem a látványt és az autót. Ez ma egy autósjáték, csak grafikában tudnak fejlődni, minden más cca20 éves szint kis túlzással.
én rég éreztem már késztetést autos játékra, assetto corsat vmikor meg fogom venni csak még dlckel drágállom de most a dirt rally 2 az amivel szemezgetek, rally trophy jut róla eszembe ami jó, nameg már nincs hányingerem a látványtól meg a fizikától pedig ez nagy szó mert kódmester játékról van szó
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37018 2019.02.18. 20:15

eje75 írta:A fasznak kell ez? Jó ötlet ez a dlss, a képminőség rovására...egész életemben csak erre vártam...
Biztos Én vagyok a hülye, de Metro e. 4K-ban ultrán megy az 1080ti-on, mint a vöcsök: tegnap realizáltam az éjszakai pályán, hogy ilyen szép játékkal Én még életemben nem játszottam: ahogy a fák között a hold fénye szűrődik, hát komolyan magam alá fozstam, se YT videó, se sceenshot nem tudja átadni....
A játék közben elsötétülés meg úgy néz ki driver gond volt... tegnap egész nap verettem a Metro-t, se a régebbivel, se az utána megjelenttel nem csinálta eddig...
Már várom, hogy Epic store exkluzív legyen néhány grafikai beállítás. Figyeljetek, jön. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37019 2019.02.18. 20:19

arty írta:első képet nézem, szöveget még nem, gondolat: "jesszusom és ez dumál itt a forrasztótudásáról???"
aztán elolvastam a szöveget és a narancssárga kép űberállat, legszívesebben mostazonnal vinném át a péesem :D

:eljen:

(sikerült a hdd-t floppyboottal leklónozni? :D tényleg tud fatX-et a ghost???? :O )
Ehhe. ;) Hozhatod, bár ma rendeltem meg az álom pákámat (TS80), azzal még szívesebben csinálnám, legalább lenne projekt.

Fogalmam nincs mit tud a ghost és mit nem. A csiphez csak egy Hexen 2018 DVD kell majd és az formázza a satás notebook vincsit és már kész is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #37020 2019.02.18. 20:23

eje75 írta:Ha most azonnal felszólítanálak, hogy azonnal dobjál ki az ablakon és égess el mindenedet, ami kínából származik, és ezzel közvetve (sőt gyakran közvetlenül) a kínai kommunista pártot támogattad (már évek óta te aljas áruló), akkor valószínűleg a szőrös golyódon kívül nem lenne rajtad ruha, a lakásod meg néhány bútor kivételével (made in Polland, designed by Ikea) meg vaksötét, és töküres lenne... úgyhogy nekem Te itt ne, Te aljas kommunista szekértoló
#Murderedbywords :taps:

Még viccesebb lenne, ha anyámékat se tette volna tönkre a kínai ipar. :miaz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #37021 2019.02.18. 20:26

Mekee írta:Remélem ez igaz, és a cyberpunk elől állítanak fel embereket miatta, hogy Botondnak itt is sok legyen a választék, és kiégjen a switch relé is. :vigyor5: :nemtudom:
Biztos überállat lesz 640x360-ban 20 frémmel. A héterek meg majd megfognak pukkadni az irigységtől. :boxer:
Avatar
eje75

Hozzászólás #37022 2019.02.18. 20:46

DanielT írta:#Murderedbywords :taps:

Még viccesebb lenne, ha anyámékat se tette volna tönkre a kínai ipar. :miaz:
A kínai ipar, ha ez így folytatódik, és a kínai belső adósságot nem teszik rendbe, a világot fogja tönkre tenni...Én szóltam!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37023 2019.02.18. 20:51

eje75 írta:A kínai ipar, ha ez így folytatódik, és a kínai belső adósságot nem teszik rendbe, a világot fogja tönkre tenni...Én szóltam!
egyik gazdasági válság se tette tönkre még a világot ;)
Avatar
eje75

Hozzászólás #37024 2019.02.18. 21:15

Micsu írta:egyik gazdasági válság se tette tönkre még a világot ;)
Mert egyik gazdaság se volt akkora hatással a világra, mint most a kínai... nyilván nem pusztul ki az emberiség fele (azt majd valami vírus megoldja), de lesz baj rendesen...de ne legyen igazam!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37025 2019.02.18. 21:24

eje75 írta:Mert egyik gazdaság se volt akkora hatással a világra, mint most a kínai... nyilván nem pusztul ki az emberiség fele (azt majd valami vírus megoldja), de lesz baj rendesen...de ne legyen igazam!
nem látunk a jövőbe az biztos, a termelést bárhova el lehet vinni, már kína se igazán olcsó már, a legnagyobb baj hogy ott van a ritka ásványkincsek nagyrésze ami az elektronikai cuccokhoz kell dehát ki tudja hogy miket fedeznek még fel, pár éve még azt kellett hallgatni hogy szaud arábia kezében van minden nagyhatalom az olaj miatt és tessék jött a pala olaj
Avatar
Moby

Hozzászólás #37026 2019.02.18. 21:30

benőmenő írta:Biztos überállat lesz 640x360-ban 20 frémmel. A héterek meg majd megfognak pukkadni az irigységtől. :boxer:
Legalább lesz megint mint szakértsél, mint a kartonpapír meg az élek... :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #37027 2019.02.18. 21:33

Moby írta:Legalább lesz megint mint szakértsél, mint a kartonpapír meg az élek... :idiota:
na mivan a szutykos konfiggal? probalgattad mar?
Avatar
Moby

Hozzászólás #37028 2019.02.18. 21:37

SlickAdam írta:na mivan a szutykos konfiggal? probalgattad mar?
Nyomom már ezerrel :D Ma basztam rá egy filléres hűtőt, mer a gyári hangja kezdett a sírba vinni, meg ilyen 80-90 fok környékére ugrált játék közben. Mondanom sem kell porszáraz volt a paszta a gyári hűtő alatt, gondolom az IHS alatt is hasonló lehet, de legalább mostmár 65 fok fölé nem megy, meg kussol a kis geci.
RE2 second runt nyomom, de nem bírom sokáig 1 etapban, nagyon stresszes ez már az én koromban :D Egyébként egész jó kis gép lett nulla forintból, csak kéne még bele ram, meg egy nagyob ssd.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #37029 2019.02.18. 21:39

Moby írta:Egyébként egész jó kis gép lett nulla forintból, csak kéne még bele ram, meg egy nagyob ssd.
indíts egy patreont, dobunk rá neked össze ha már ennyire nem megy :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #37030 2019.02.18. 21:41

Micsu írta:indíts egy patreont, dobunk rá neked össze ha már ennyire nem megy :nezze:
Adok inkább számlaszámot, az egyszerűbb mindenkinek!

Vissza: “Leáldozott.hu”