A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #36821 2019.02.14. 12:00

Nnnna... Ennyit az Exodusról, jól atqrták a fejem... Tegnap azt mondták rendeljem elő és mehetek érte 10-től erre ma odamegyek : jöjjek délután... Jön a faxom, holnap megveszem PC-re és imádkozom, hogy ne szarjon be addig a gép ... Ma nem lesz metró... Kisfaszom :boxer:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36822 2019.02.14. 12:30

arty írta:az inkább valamelyik forza :P

amugy nem értem h anno miért nem hozta ki a cm currgenre a grid autosportot, fhd@60fps-el ütős lett volna ÉS hiánypótló is egyben (leginkább ps-en ahol nem volt kurva sokáig semmi a driveclubon túl)
Forzát nem toltam az ingyenes Apexen túl, de amit láttam az annyi volt, mint a GT. Az, hogy előzz 19-et 5 kör alatt, számomra értékelhetetlen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #36823 2019.02.14. 13:06

SlickAdam írta:wow, az jo kis kód-pakk melle :eljen:
Közben azért kdierült, hogy nem egészen így van ez, a 3 játékból kettőt választhatok. Mondjuk így, hogy az RE2 már fentvan virágbótiban, arról pont könnyen lemondok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #36824 2019.02.14. 13:06

eje75 írta:Nnnna... Ennyit az Exodusról, jól atqrták a fejem... Tegnap azt mondták rendeljem elő és mehetek érte 10-től erre ma odamegyek : jöjjek délután... Jön a faxom, holnap megveszem PC-re és imádkozom, hogy ne szarjon be addig a gép ... Ma nem lesz metró... Kisfaszom :boxer:
Én előrendeltem már rég, tegnap este hívtak, hogy ma mehetek érte bármikor.
Avatar
arty

Hozzászólás #36825 2019.02.14. 13:10

eje75 írta:Nnnna... Ennyit az Exodusról, jól atqrták a fejem... Tegnap azt mondták rendeljem elő és mehetek érte 10-től erre ma odamegyek : jöjjek délután... Jön a faxom, holnap megveszem PC-re és imádkozom, hogy ne szarjon be addig a gép ... Ma nem lesz metró... Kisfaszom :boxer:
neeeee :( a komcsiklienst ne szabadítsd a világra lécciiiii :(
Avatar
arty

Hozzászólás #36826 2019.02.14. 13:11

benőmenő írta:Forzát nem toltam az ingyenes Apexen túl, de amit láttam az annyi volt, mint a GT. Az, hogy előzz 19-et 5 kör alatt, számomra értékelhetetlen.
az a gond, hogy nincs quali?
Avatar
kigyi

Hozzászólás #36827 2019.02.14. 13:30

arty írta:kurvadrága "mikrotranzakciós" ÉS EMELLÉ MÉG előfizetéses mmodrog, a pécés garázsszimek legaljából mindenében erősen merítő, játékként szinte alig-alig értékelhető 'izé' :D
Nincs itt semmi mikrotranzakció. Százdollárokat fizetsz el pályákra, autókra ez nem mikro :D Amúgy meg fasza a cucc, ha nem csóró lennék akkor előfizetője lennék ennek a fosnak, de így csóróként nem vagyok. Én élveztem régen amikor még volt rá időm és pénzem.
Avatar
eje75

Hozzászólás #36828 2019.02.14. 13:38

Moby írta:Én előrendeltem már rég, tegnap este hívtak, hogy ma mehetek érte bármikor.
Én csak tegnap, de telefonba azt mondták, reggel 10-től mehetek érte... mind1, csak és kizárólag az 1 nap előny miatt akartam PS4-re megvenni így várok még 1 napot és nem alázom meg az élményt, jöhet a cucc 4K-ban...
Avatar
eje75

Hozzászólás #36829 2019.02.14. 13:44

arty írta:neeeee :( a komcsiklienst ne szabadítsd a világra lécciiiii :(
Sry, de sajnos nekem nincsenek elveim, szarom le a klienseket... nem érdekel egyáltalán, hogy hol jelenik meg, sajnos ilyen ez a világ ezt be kell látnod, fogadd el... nem kell messzire menni: ha be akarsz vásárolni a családnak a hétvégére, és mindenből a legjobbat akarod, a legjobb áron, akkor már most is 3 különböző boltba kell elmenned, mert egyik helyen jobb és olcsóbb a hús, a másik helyen olcsóbb a tej meg a vegyiárú, a harmadik helyen jobbak a felvágottak, a negyedik helyen lehet csak kapni a kedven mini pizzádat, stb... ez van, el kell fogadni a helyzetet és kész...
Avatar
arty

Hozzászólás #36830 2019.02.14. 14:19

eje75 írta:Sry, de sajnos nekem nincsenek elveim, szarom le a klienseket... nem érdekel egyáltalán, hogy hol jelenik meg, sajnos ilyen ez a világ ezt be kell látnod, fogadd el... nem kell messzire menni: ha be akarsz vásárolni a családnak a hétvégére, és mindenből a legjobbat akarod, a legjobb áron, akkor már most is 3 különböző boltba kell elmenned, mert egyik helyen jobb és olcsóbb a hús, a másik helyen olcsóbb a tej meg a vegyiárú, a harmadik helyen jobbak a felvágottak, a negyedik helyen lehet csak kapni a kedven mini pizzádat, stb... ez van, el kell fogadni a helyzetet és kész...
ez nem pusztán csak elv.
olyan boltot éltetsz, hovatovább virágoztatsz fel, ahol éces vájlingban mossák át a húst, a hentes pedofil és ha lesz rá pénze (adsz neki!), óvadékkal szabaul a lányod megerőszakolása után!
tudom én, hogy kurvabonyolult összefüggések ezek, de nem vagy te hülyegyerek, letudnád tán torrenteni a metrót - vagy várni 1 napot a péesesre, netán 1 évet a steamesre, attól tartok van mit játszanod ;)

(szóval azt ugyan belátom, hogy a világ a magadfajták miatt ilyen (szar), de kérlek te is lásd be, ne pedig egy szerinted független helyzetként hivatkozz rá állandóan, amihez te csupán alkalmazkodsz ;) és tényleg nem kötekednék én, ha nem kúrnád el nekem is, szal bocselőre! :( ;) )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36831 2019.02.14. 14:20

arty írta:neeeee :( a komcsiklienst ne szabadítsd a világra lécciiiii :(
2006-07tol veszed folyamat az ms live passt? :) amit te szabaditott a vilagra azt hagyjuk ;)
De egyebkent jah, csak pont nem sok olyan dolgot ismerek ami ellen tuntettel a penztarcaddal :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36832 2019.02.14. 14:23

arty írta:az a gond, hogy nincs quali?
Igen. Illetve, hogy ezt rubberbandinggel meg seggbuta vonatozó ai-val kompenzálják a hiányát.
Nyilván az Autosport sem tökéletes, mert pl nincs boxkiállás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #36833 2019.02.14. 15:01

arty írta:olyan boltot éltetsz, hovatovább virágoztatsz fel, ahol éces vájlingban mossák át a húst, a hentes pedofil és ha lesz rá pénze (adsz neki!), óvadékkal szabaul a lányod megerőszakolása után!
Cihomókus mikor látott utoljára? Be kéne ugranod hozzá, és akkormár vidd magaddal Kandurexet is! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #36834 2019.02.14. 15:08

Micsu írta:2006-07tol veszed folyamat az ms live passt? :) amit te szabaditott a vilagra azt hagyjuk ;)
De egyebkent jah, csak pont nem sok olyan dolgot ismerek ami ellen tuntettel a penztarcaddal :P
Most miért mondod? Intelvidia ellen milyen szépen kiállt már? Vagy mondjuk ez az ms gold is zseniális példa, bezzeg a nintendo live ellen megy a szájkarate, pedig ma belekerül a kirby1, fiam magához fog nyúlni a gyönyörűségtől, pedig még nyócsincs!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36835 2019.02.14. 15:12

"I own a Switch. But in all honesty I have to say that Switch owners in general have become the most irritating group of people out there."

Nem tudok eléggé egyetérteni! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36836 2019.02.14. 15:15

Na ez meg a legalja. És 2 napon belül valami ismét alulmúlja majd, de addig is:

Kép
Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36837 2019.02.14. 15:25

DanielT írta:Na ez meg a legalja. És 2 napon belül valami ismét alulmúlja majd, de addig is:
[img]DLSS%20limitációk[/img]
Azon tűnődöm, hogy ez technológiai, vagy marketing-bullshit limitáció-e. Mert pl. ha nekem kellene algoritmust tanítanom, akkor én még azt is megszabnám, hogy pontosan milyen beállításokat használhatsz. Mert megtanítom recés árnyékok mellett az gépet, erre Te szoftosra állítod a settingsben, akkor a gép nem érti meg, amit lát. De fura, hogy nem ez a faktor, hanem az RTX on/off, illetve az, hogy milyen vasad van... :fejvakaras:
Avatar
eje75

Hozzászólás #36838 2019.02.14. 15:33

arty írta:ez nem pusztán csak elv.
olyan boltot éltetsz, hovatovább virágoztatsz fel, ahol éces vájlingban mossák át a húst, a hentes pedofil és ha lesz rá pénze (adsz neki!), óvadékkal szabaul a lányod megerőszakolása után!
tudom én, hogy kurvabonyolult összefüggések ezek, de nem vagy te hülyegyerek, letudnád tán torrenteni a metrót - vagy várni 1 napot a péesesre, netán 1 évet a steamesre, attól tartok van mit játszanod ;)

(szóval azt ugyan belátom, hogy a világ a magadfajták miatt ilyen (szar), de kérlek te is lásd be, ne pedig egy szerinted független helyzetként hivatkozz rá állandóan, amihez te csupán alkalmazkodsz ;) és tényleg nem kötekednék én, ha nem kúrnád el nekem is, szal bocselőre! :( ;) )
Mi qródik el az életedben?? Hinnnye pacek... Van baj... Csak nem gondolod, hogy várok 1 évet, hogy megvegyem ugyanannyiért egy másik nevű régebbi kapitalistától, hogy a újabb kapitalista boltja tönkremenjen? Hát hol nem szarom én le kinek fizetek? Mi ebben az éc? Kötött a kiadó egy megállapodást. És akkor mi van? Rosszabb lesz nekem? Drágább? Nem!
Ne nézz már hülyének!! Ki ne találd hogy ha nyílik a közeledben egy jobb és olcsóbb benzinkút, akkor inkább mész a régi kútra, a picsába tankolni drágábban, vagy addig jársz rollerrel amíg a régi kút nem nyit a közeledben egy új állomást? Ha igen, akkor még annál is, ahogy gondolom....
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36839 2019.02.14. 15:48

DanielT írta:"I own a Switch. But in all honesty I have to say that Switch owners in general have become the most irritating group of people out there."

Nem tudok eléggé egyetérteni! :D
vannak náluk rosszabbak is de van benne vmi :kocsog:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36840 2019.02.14. 16:25

HBD Mekee!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36841 2019.02.14. 16:27

Moby írta:Mondjuk az is érdekelne, a witcher2 már pörgött-e bármit, amit a jóisten tudja hány éve vittem neked. De ha nem, akkor a w3 vásárlást értem kevésbé, nem a nem-játszását :)
Sose telepítettem. De amikor vettem tőled, akkor már rég megvolt GOG-on egy korábbi elárazás miatt. Talán 32 Ft volt, de lehet, hogy arról lecsúsztam, és nekem már 44-be fájt. Azóta sem tudtam anyagilag egyenesbe kerülni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36842 2019.02.14. 16:53

Dat Microsoft exkluzív minőség! Az a polish! Az a production value! 61-en áll Metacriticen jelenleg. Jó kis Sea of Thieves 69-re küzdötte már magát. State of Decay 2 66-on. Csodálatos döntések, mindenki megérdemli a fizetését a cégnél! :eljen:

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36843 2019.02.14. 17:08

DanielT írta:Dat Microsoft exkluzív minőség! Az a polish! Az a production value! 61-en áll Metacriticen jelenleg. Jó kis Sea of Thieves 69-re küzdötte már magát. State of Decay 2 66-on. Csodálatos döntések, mindenki megérdemli a fizetését a cégnél! :eljen:
nem is a minöseg... hanem, hogy miert jelenik meg egyaltalan Krekkdáun jatek? kinek kell? ki emlekszik az elözöekre (es dedelget pozitiv emlekeket roluk)? :fejvakaras:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36844 2019.02.14. 17:14

SlickAdam írta:nem is a minöseg... hanem, hogy miert jelenik meg egyaltalan Krekkdáun jatek? kinek kell? ki emlekszik az elözöekre (es dedelget pozitiv emlekeket roluk)? :fejvakaras:
70-es IQ körüli amcsi tinik.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36845 2019.02.14. 17:18

DanielT írta:70-es IQ körüli amcsi tinik.
pont ezaz, hogy NINCSENEK krekkdáun-tinik. kerek 12 eve jelent meg az elsö resz...
aki akkor volt fiatal, az mar reg tovabballt. csak az agyhalott CEO-k nem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #36846 2019.02.14. 17:45

Isszonyúan gyanús! Hol lehet a képen a csapda? :miaz:
Spoiler
Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36847 2019.02.14. 17:51

Ööö ...ez egy fizikai lemez. Nem értem. Nekem meghajtóm sincs az új gépben.
Avatar
eje75

Hozzászólás #36848 2019.02.14. 17:55

Moby írta:Isszonyúan gyanús! Hol lehet a képen a csapda? :miaz:
Spoiler
Kép
Ez biztos az Én példányom! Nyaljál sót! Mind1... holnap már Én is tolom.. 4K-ban...addig megyek, és tolok egy Kis Zeldát... igyé.... 4K-ban!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36849 2019.02.14. 18:14

DanielT írta:Már nem release date trailer, van, hanem release window trailer! Az iparág mindig alulmúlja magát!

A tartalom meg a szokásos BÖE. Óriási hiba volt 3D-ben megcsinálni és ez a csapat tehetségtelen.

[video]3d castlevania clone[/video]
Hááát, kicsit élettelen. Castlevaniakat szépen szokták rajzolni, meg jópofák szoktak lenni a sprite-effektek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36850 2019.02.14. 18:56

aabyssx írta:Ööö ...ez egy fizikai lemez. Nem értem. Nekem meghajtóm sincs az új gépben.
Pedig egyszerű, 2k bukós végigjátszás záloga a lemez.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36851 2019.02.14. 19:50

DanielT írta:Pedig egyszerű, 2k bukós végigjátszás záloga a lemez.
Én majdnem annyiért veszem a digitálosokat, és egy lépést sem kell tennem, és műanyaggal sem szennyezem a világot.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #36852 2019.02.14. 19:50

Az új Platinum játék B kategnek néz ki, de mégis érdekel. Kár, hogy arra a szánalmas platformra csinálják.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36853 2019.02.14. 19:52

aabyssx írta:Én majdnem annyiért veszem a digitálosokat, és egy lépést sem kell tennem, és műanyaggal sem szennyezem a világot.
Vegyé' ma annyié' Metró Ekszoduszt! :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36854 2019.02.14. 20:02

DanielT írta:Vegyé' ma annyié' Metró Ekszoduszt! :nezze:
igy ez csak berles ;) o se annyiert veszi
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36855 2019.02.14. 20:08

Moby írta:szVICCsfelszopók:
Spoiler
Új platinumgames játék gyön:
phpBB [media]

Meg Link's Awakening Remake is gyön:
phpBB [media]

Ja meg hellblade is jön, mondjuk fog sincs miért pont szviccsen nyomná azt bárki. Meg az Ac3 már a videókon úgy szaggat, mint a K.isten, csodás port lesz :D
A zeldából csak a rajzfilmes intró tetszik, a játékmenet így simán csúnyább, mint a SNES-es A Link to the Past. Persze az eredeti Link's Awakening grafikája sem nekem való, taszít az ősmarokkonzolos játékok külleme, míg a NES-eseké és C64-esekél lecsúszik - nem függetlenül a gyermekkori emlékektől.

Az új Platinum-játék biztos jó lesz, külön dicséretre méltó, hogy megint új IP, de ha nem tudom, hogy az övéké, szerintem végig sem bírom nézni a trélert.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36856 2019.02.14. 20:30

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36857 2019.02.14. 20:40

Ez már túl chill nekem, 1.5x sebességre gyorsítva hallgatom. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36858 2019.02.14. 20:40

DanielT írta:Dat Microsoft exkluzív minőség! Az a polish! Az a production value! 61-en áll Metacriticen jelenleg. Jó kis Sea of Thieves 69-re küzdötte már magát. State of Decay 2 66-on. Csodálatos döntések, mindenki megérdemli a fizetését a cégnél! :eljen:
https://youtu.be/4Lks6E81EWE
Pár percet láttam belőle valamelyik nap twitchen. Azért megsüvegelendő, hogy még mindig adnak ki játékot x360-ra. :worship:
Az utlolsó bitjéig ordít róla a gazdasági válság előtti, fél év alatt összehányt C tier szemét fílin'. :wilting:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36859 2019.02.14. 20:49

DanielT írta:Ez már túl chill nekem, 1.5x sebességre gyorsítva hallgatom. :D
extasy-val vezeted le az estet? te olyan vagy? :D tessek, szeretettel:
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36860 2019.02.14. 21:16

Egy kis szarasztím.

A chat messze nem tökéletes, például sosem tudni, hogy csipog-e, ha üzenetet kapok, semmi következetesség. Tegnap meg kipróbáltuk a voice chatet Micsuval, de csak úgy elszállt benne a mikrofon, third-partyval persze jobb minőségben problémamentes volt. In Epic Launcher we trust.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36861 2019.02.14. 21:19

"Metro Exodus pre-load for existing Steam pre-order customers WILL HAPPEN, and we will announce expected start time in due course.

We regret to inform that pre-load via the Epic Games Store is not planned"

#COMPETITIONISGOOD #FORTHECUSTOMERS
Avatar
Mekee

Hozzászólás #36862 2019.02.14. 21:25

Köszmá mindenkik! :eljen: :pias:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #36863 2019.02.14. 21:30

SlickAdam írta:es a GRID Autosport... ?!!!! :idiota:
jo kis cuccokat mutogattak. Link's Awakening cukorfalat, Fire Emblem is najszos, es a Mario Maker ZWEI-tol maga ala fog csinalni Mini-Botond
Grid autosport mint alternatíva bármilyen auós cím mellett emlegetve nevetség tárgya, de komolyan. Akkora retekbloom, gagyisfosfizikás lehangoló menürendszerű ipari hulladékot készíteni csak direkt lehet. A codemastersnek ez nagyon megy, egyetlen egy címüket se bírtam, mind ugyanarra a kaptafára készült rettenet.
PC-re jól játszható játék a FH3-4, ha nem pályakörözés kell, ha igen, akkó Forza 7, vagy egyébiránt a GT4 egy faszán danisetupolt emuval :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36864 2019.02.14. 21:34

Mekee írta:Köszmá mindenkik! :eljen: :pias:
Boldogot ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36865 2019.02.14. 21:45

A Deep előtt kimondhatatlan nevű streamer, akiről Moby berakta a Dark Souls világcsúcsot, épp most állította be élőben a Resident Evil 2 új rekordot.

Leon B Hardcore: 58 perc 35 sec
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36866 2019.02.14. 21:50

DanielT írta:A Deep előtt kimondhatatlan nevű streamer, akiről Moby berakta a Dark Souls világcsúcsot, épp most állította be élőben a Resident Evil 2 új rekordot.
Leon B Hardcore: 58 perc 35 sec
Senkit nem érdekel, inkább azt áruld el, hogy végül tényleg befostál-e, vagy sem a nagy izgalomtól? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36867 2019.02.14. 21:54

benőmenő írta:Senkit nem érdekel, inkább azt áruld el, hogy végül tényleg befostál-e, vagy sem a nagy izgalomtól? :banplz:
Ne mondd, hogy láttad a kommentem, mert tényleg BEFOSOK! :DDDD
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #36868 2019.02.14. 21:57

DanielT írta:Ne mondd, hogy láttad a kommentem, mert tényleg BEFOSOK! :DDDD
Egyébként nem szoktam mások székletét firtatni fórumokon, tehát nyilván láttam. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36869 2019.02.14. 22:00

benőmenő írta:Egyébként nem szoktam mások székletét firtatni fórumokon, tehát nyilván láttam. :nezze:
Hihetetlen. Abban a cset őrületben, amit eleve egy rémálom követni, nemhogy WR esély végén, amikor minden barom (lásd én) be akar írni valamit. :D És te meg pont elcsíped! :D :taps: :taps: :taps: :taps: :taps: :taps:

Többiek majd a youtube videón 55:00 percnél megtekinthetik rendkívüli intelligenciám termékét! :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #36870 2019.02.14. 22:19

DanielT írta:Többiek majd a youtube videón 55:00 percnél megtekinthetik rendkívüli intelligenciám termékét! :banplz:
Még mindíg jobb, mintha a végtermékét látnánk
Avatar
deep

Hozzászólás #36871 2019.02.14. 22:58

DanielT írta:A Deep előtt kimondhatatlan nevű streamer, akiről Moby berakta a Dark Souls világcsúcsot, épp most állította be élőben a Resident Evil 2 új rekordot.

Leon B Hardcore: 58 perc 35 sec
Remélem rákos écben döglik meg az összes többi búzacsírával egyetemben.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #36872 2019.02.14. 23:08

Mekee írta:Még mindíg jobb, mintha a végtermékét látnánk
Ne adj ötleteket, nem vagyok kíváncsi a kakastreamre!
Avatar
Moby

Hozzászólás #36873 2019.02.14. 23:10

Eddig verettem az ekszoduszt. Gyorsjelentés:

Ami jó:
graf+hang+atmoszféra. A szép nem elég kifejező a játékra. Agybaszóan, kikúrt csodás. A világa, a részletek, ahogy az olaj lebeg a vízfelszinen, a minden.
Jó, hogy végre kinyílt a metro klausztrofóbiás világa. Jót tesz neki.
Írtam, hogy milyen szájonbaszott szép?
Érdekel a sztori, tetszik.
Ami nemjó.
A frém. Hihetetlen, hogy ezt így merték kiadni. A frém FOS. Helyenként vérlázítóan.
Néha annyit tölt, hogy majdnem restartoltam a konzolt. Azthittem lefagyot.
Mindez semmi, SEMMI, apró bosszúság ahhoz képest, amennyire pusztítóan, ordenáré, okádékszar vele játszani. Kb minden második pillanatom az, hogy felbaszomajátékaimra. Ugyanis ez egy shooter, amiben nem lehet lőni, mert akkora az inputlag, hogy a gépet már kikapcsoltam ,de a kósza elektronok még valahol ott lőnek az uralban. A szinte tökéletes re2 után ez egy fájdalmasan, zsibbasztóann játszhatatlan szar játék lett sajnos. Konzolon. A készítők túl sokat nyomták az unchartedet, a játék eleje tulajdonképpen egy jó hosszú film, amiben néha lőni kell, kurvaszar aránnyal (ami megy a nótinak, ezeknek, nos nem), de bárcsak mégszarabb lenne, és bárcsak sose kaptam volna meg az irányítást. A konzolverza emiatt olyan, hogy egy hipotetikus, gecijó minőségű youtubon sokkal nagyobb élvezet lenne végignyomni, mint ezen a görcsös, szörnyűséges retteneten, amitől konkrétan fájnak a kezeim. Megpróbálom végigvinni mert érdekel, de túl sok esély nincs rá, hogy őszinte legyek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #36874 2019.02.14. 23:21

Ja meg mimika es szájszinkron az nincs, nyomokban sem. Eltelt 15 év, de Alyx még mindig üveges tekintettel bámul a messzeségbe :D
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #36875 2019.02.15. 07:52

Moby írta:Ja meg mimika es szájszinkron az nincs, nyomokban sem. Eltelt 15 év, de Alyx még mindig üveges tekintettel bámul a messzeségbe :D
patch megvót?

Day 1 patch

ALL PLATFORM UPDATES:
Added more filters for Photo Mode
General bug fixes
General performance optimisations
General balance improvements
General polish improvements
Improved VO and subtitles timing in all languages

CONSOLE SPECIFIC UPDATES:
Further performance and memory optimisation
Tuned motion blur effects
Tuned horizontal rotation speed / acceleration on thumbsticks

meg egy rakat PC update (crash fix), de az most nem érdekes
Avatar
Moby

Hozzászólás #36876 2019.02.15. 07:57

Kandurex írta:patch megvót?

Day 1 patch

ALL PLATFORM UPDATES:
Added more filters for Photo Mode
General bug fixes
General performance optimisations
General balance improvements
General polish improvements
Improved VO and subtitles timing in all languages

CONSOLE SPECIFIC UPDATES:
Further performance and memory optimisation
Tuned motion blur effects
Tuned horizontal rotation speed / acceleration on thumbsticks

meg egy rakat PC update (crash fix), de az most nem érdekes
Meg, persze. 1.02 vagy miafasz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36877 2019.02.15. 08:03

Moby írta:Eddig verettem az ekszoduszt. Gyorsjelentés:

Ami jó:
graf+hang+atmoszféra. A szép nem elég kifejező a játékra. Agybaszóan, kikúrt csodás. A világa, a részletek, ahogy az olaj lebeg a vízfelszinen, a minden.
Jó, hogy végre kinyílt a metro klausztrofóbiás világa. Jót tesz neki.
Írtam, hogy milyen szájonbaszott szép?
Érdekel a sztori, tetszik.
Ami nemjó.
A frém. Hihetetlen, hogy ezt így merték kiadni. A frém FOS. Helyenként vérlázítóan.
Néha annyit tölt, hogy majdnem restartoltam a konzolt. Azthittem lefagyot.
Mindez semmi, SEMMI, apró bosszúság ahhoz képest, amennyire pusztítóan, ordenáré, okádékszar vele játszani. Kb minden második pillanatom az, hogy felbaszomajátékaimra. Ugyanis ez egy shooter, amiben nem lehet lőni, mert akkora az inputlag, hogy a gépet már kikapcsoltam ,de a kósza elektronok még valahol ott lőnek az uralban. A szinte tökéletes re2 után ez egy fájdalmasan, zsibbasztóann játszhatatlan szar játék lett sajnos. Konzolon. A készítők túl sokat nyomták az unchartedet, a játék eleje tulajdonképpen egy jó hosszú film, amiben néha lőni kell, kurvaszar aránnyal (ami megy a nótinak, ezeknek, nos nem), de bárcsak mégszarabb lenne, és bárcsak sose kaptam volna meg az irányítást. A konzolverza emiatt olyan, hogy egy hipotetikus, gecijó minőségű youtubon sokkal nagyobb élvezet lenne végignyomni, mint ezen a görcsös, szörnyűséges retteneten, amitől konkrétan fájnak a kezeim. Megpróbálom végigvinni mert érdekel, de túl sok esély nincs rá, hogy őszinte legyek.
Gondolj a 2 ezer forintra, miközben megalázod az élményedet! Ha ez nem segít, akkor nem tudom mi... Ja, de tudom. :miaz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #36878 2019.02.15. 08:08

DanielT írta:Gondolj a 2 ezer forintra, miközben megalázod az élményedet! Ha ez nem segít, akkor nem tudom mi... Ja, de tudom. :miaz:
Szerintem mérget itt semmire ne vegyél. Ilyen mértékű inputlag semmilyen technikai dologgal nem igazolható, ez valami igénytelenség és/vagy elbaszás eredménye, ami ugyanúgy ottlehet akár a pécés verzában is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #36879 2019.02.15. 08:21

Moby írta:Eddig verettem az ekszoduszt. Gyorsjelentés:

Ami jó:
graf+hang+atmoszféra. A szép nem elég kifejező a játékra. Agybaszóan, kikúrt csodás. A világa, a részletek, ahogy az olaj lebeg a vízfelszinen, a minden.
Jó, hogy végre kinyílt a metro klausztrofóbiás világa. Jót tesz neki.
Írtam, hogy milyen szájonbaszott szép?
Érdekel a sztori, tetszik.
Ami nemjó.
A frém. Hihetetlen, hogy ezt így merték kiadni. A frém FOS. Helyenként vérlázítóan.
Néha annyit tölt, hogy majdnem restartoltam a konzolt. Azthittem lefagyot.
Mindez semmi, SEMMI, apró bosszúság ahhoz képest, amennyire pusztítóan, ordenáré, okádékszar vele játszani. Kb minden második pillanatom az, hogy felbaszomajátékaimra. Ugyanis ez egy shooter, amiben nem lehet lőni, mert akkora az inputlag, hogy a gépet már kikapcsoltam ,de a kósza elektronok még valahol ott lőnek az uralban. A szinte tökéletes re2 után ez egy fájdalmasan, zsibbasztóann játszhatatlan szar játék lett sajnos. Konzolon. A készítők túl sokat nyomták az unchartedet, a játék eleje tulajdonképpen egy jó hosszú film, amiben néha lőni kell, kurvaszar aránnyal (ami megy a nótinak, ezeknek, nos nem), de bárcsak mégszarabb lenne, és bárcsak sose kaptam volna meg az irányítást. A konzolverza emiatt olyan, hogy egy hipotetikus, gecijó minőségű youtubon sokkal nagyobb élvezet lenne végignyomni, mint ezen a görcsös, szörnyűséges retteneten, amitől konkrétan fájnak a kezeim. Megpróbálom végigvinni mert érdekel, de túl sok esély nincs rá, hogy őszinte legyek.
Elért minket a midlife, izé midgémer krízis. Tegnap végre kijött a civ6 kieg és minimálisan se köt le. Illendőségből belenéztem azért Mátyás királyként, de ebből polcra rakás lesz, amíg a skyrim nem ért végett, civ6ozás közben végig azon pörgött az agyam, hogy milyen skillt kellene fejleszteni, melyik küldi miatt merre kellene menni, felfedezni. Szalz nem élveztem a civ6ozást kicsit sem. Itt a vég!
Avatar
Moby

Hozzászólás #36880 2019.02.15. 08:29

Botond írta:Elért minket a midlife, izé midgémer krízis. Tegnap végre kijött a civ6 kieg és minimálisan se köt le. Illendőségből belenéztem azért Mátyás királyként, de ebből polcra rakás lesz, amíg a skyrim nem ért végett, civ6ozás közben végig azon pörgött az agyam, hogy milyen skillt kellene fejleszteni, melyik küldi miatt merre kellene menni, felfedezni. Szalz nem élveztem a civ6ozást kicsit sem. Itt a vég!
Nincs itt semmilyen gémer krízis nyomok mellette egy csomó fasza játékot, meg ez is fasza lenne, csak épp elbaszták. Bizonyos dolgokat benne. Nagyon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36881 2019.02.15. 10:12

Botond írta:Elért minket a midlife, izé midgémer krízis. Tegnap végre kijött a civ6 kieg és minimálisan se köt le. Illendőségből belenéztem azért Mátyás királyként, de ebből polcra rakás lesz, amíg a skyrim nem ért végett, civ6ozás közben végig azon pörgött az agyam, hogy milyen skillt kellene fejleszteni, melyik küldi miatt merre kellene menni, felfedezni. Szalz nem élveztem a civ6ozást kicsit sem. Itt a vég!
Téged valóban elért valami krízis, de arra más orvosi definíció van szerintem. :mf2: 2011-es Sykrim jelenlegi gépeken elérhető legszarabb verziójától vagy teljesen elvarázsolva, a legszarabb képernyőn, amit ember vehet újan... :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36882 2019.02.15. 10:24

Pcn ugy fel lehet pimpni 2 kattintassal h csuda, raadasul nem egy jatekmenetet befolyasolo faja mod van hozza, nameg a szenny gui helyett is lehet varazsolni jobbat
Bar a switch 720p elmenyhez koze se lehet, pcn nincs meg a feeling :P
Avatar
eje75

Hozzászólás #36883 2019.02.15. 10:56

Moby írta:Eddig verettem az ekszoduszt. Gyorsjelentés:

Ami jó:
graf+hang+atmoszféra. A szép nem elég kifejező a játékra. Agybaszóan, kikúrt csodás. A világa, a részletek, ahogy az olaj lebeg a vízfelszinen, a minden.
Jó, hogy végre kinyílt a metro klausztrofóbiás világa. Jót tesz neki.
Írtam, hogy milyen szájonbaszott szép?
Érdekel a sztori, tetszik.
Ami nemjó.
A frém. Hihetetlen, hogy ezt így merték kiadni. A frém FOS. Helyenként vérlázítóan.
Néha annyit tölt, hogy majdnem restartoltam a konzolt. Azthittem lefagyot.
Mindez semmi, SEMMI, apró bosszúság ahhoz képest, amennyire pusztítóan, ordenáré, okádékszar vele játszani. Kb minden második pillanatom az, hogy felbaszomajátékaimra. Ugyanis ez egy shooter, amiben nem lehet lőni, mert akkora az inputlag, hogy a gépet már kikapcsoltam ,de a kósza elektronok még valahol ott lőnek az uralban. A szinte tökéletes re2 után ez egy fájdalmasan, zsibbasztóann játszhatatlan szar játék lett sajnos. Konzolon. A készítők túl sokat nyomták az unchartedet, a játék eleje tulajdonképpen egy jó hosszú film, amiben néha lőni kell, kurvaszar aránnyal (ami megy a nótinak, ezeknek, nos nem), de bárcsak mégszarabb lenne, és bárcsak sose kaptam volna meg az irányítást. A konzolverza emiatt olyan, hogy egy hipotetikus, gecijó minőségű youtubon sokkal nagyobb élvezet lenne végignyomni, mint ezen a görcsös, szörnyűséges retteneten, amitől konkrétan fájnak a kezeim. Megpróbálom végigvinni mert érdekel, de túl sok esély nincs rá, hogy őszinte legyek.
Hú, de jó hogy atqrtak tegnap és PC-re vettem... Fél órát toltam, de eddig hibátlan 4k ultra minden ... Gameplay eddig bejön, de még nem ment eleget...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36884 2019.02.15. 11:09

Gamers Nexus tesztben 4K!! Ultrán!! 58.2 a legalacsonyabb frém ami mérve van játék közben és az átlag 87.4. Bullshit RTX persze off.

A kártya egyelőre 2080Ti persze, majd jönnek a kisebbek is.

Nem különösebben aggódok, hogy nem kapom meg az nCore boltos 0 Ft -ért a megfelelő minőséget.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36885 2019.02.15. 11:11

DanielT írta:Gamers Nexus tesztben 4K!! Ultrán!! 58.2 a legalacsonyabb frém ami mérve van játék közben és az átlag 87.4. Bullshit RTX persze off.

A kártya egyelőre 2080Ti persze, majd jönnek a kisebbek is.

Nem különösebben aggódok, hogy nem kapom meg az nCore boltos 0 Ft -ért a megfelelő minőséget.
RTX-el. gondolom. mert ilyen szamokat egy RTX 2060 is produkal, 1080p, high settings, RTX high.
szerk.: ja tenyleg RTX off. erdekes... :D

fos amugy az egesz. mondtak, hogy sokszor felbontas valtas utan is restart ajanlott, mert buggy as ***.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2019.02.15. 11:14-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #36886 2019.02.15. 11:14

eje75 írta:Hú, de jó hogy atqrtak tegnap és PC-re vettem... Fél órát toltam, de eddig hibátlan 4k ultra minden ... Gameplay eddig bejön, de még nem ment eleget...
elozo reszek is fosportok voltak konzolon , talan a reduxok nem ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #36887 2019.02.15. 11:17

eje75 írta:Hú, de jó hogy atqrtak tegnap és PC-re vettem... Fél órát toltam, de eddig hibátlan 4k ultra minden ... Gameplay eddig bejön, de még nem ment eleget...
Nem szendvedek akkor tovább vele, felbaszom eladásra, majd a trashkonfigon lekúrom, talán ott is jobb, csak az még nem kelt életre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36888 2019.02.15. 11:30

SlickAdam írta:RTX-el. gondolom. mert ilyen szamokat egy RTX 2060 is produkal, 1080p, high settings, RTX high.
szerk.: ja tenyleg RTX off. erdekes... :D

fos amugy az egesz. mondtak, hogy sokszor felbontas valtas utan is restart ajanlott, mert buggy as ***.
NÉGY KÁ. Azon nem fog ultrán a 2060 még Windows Start menüt se kitolni, nemhogy Metróekszoduszt. :nezze:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #36889 2019.02.15. 11:35

DanielT írta:NÉGY KÁ. Azon nem fog ultrán a 2060 még Windows Start menüt se kitolni, nemhogy Metróekszoduszt. :nezze:
irtam en ilyen Bobby? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #36890 2019.02.15. 11:43

SlickAdam írta:irtam en ilyen Bobby? :)
Hát azt mindenképpen, hogy ilyen számokat kitol a 2060 is.

Vissza: “Leáldozott.hu”