A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #35421 2019.01.11. 10:16

arty írta:Mi van, ha a fiam csak 7 éves és mégis dkc-zne? ;) És pl egy Rayman Legendsel tud haladgatni, bár időnként azért jön a fal.... szal miért para, hogy SZÁMÁRA is van egy nehézségi fokozat egy alapvetően "családbarát" konzol szépszínes játékában?
Legyen. Elkülönítve. Választhatóan. Ne defaultból.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35422 2019.01.11. 10:18

arty írta:legyen minden darkszósz-platina nehézség, mert neked az esik jól! éééééértem. a gyerekem meg majd vár, amg felér hozzád tudásban.... :D
A gyereked ügyesebb mint én, te meg elveszed tőle a minőségi játékélményt valami olcsó és szar sikerélményért cserébe, amivel becsapod őt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35423 2019.01.11. 10:50

arty írta:ha 1-2 hetente merítesz le egy párat, akkor nem jön ki a matek? de.
namost, hogy te csak dísznek vetted az elmult időszakra, azt nem tudhattam, azt nem kommentelted be a panaszod mellé, csak h kurva gyorsan lemerül...

az akkut PONT ugyanugy leadhatod az elemek közé, csak nem 1 hét után, hanem mondjuk 2-10+ év után.

4 főre megy 16 éve a mosógépem. űbereld plz :P (amugy nehezen hiszem, hogy 3-an ültök a monitorod előtt, amikor csézel :P szal az meg "ugyanaz", mint nálunk. annyi, hogy az "én céertém" még nincs kib*szva a hulladéktelepre, ellenben a tiéddel :P )
szted a kommentem vegen zarojelben a “par honapja kezdte el csinalni” mi jelent? :) meg szted normalis ha megeszik hetente egy kontroller egy elemet ez standard? Gondolod ebbe belemennek :)
Har mar ennyire megy a faszmeres meg az al zoldeskedes akkor tessek, te mennyi aram szamlat fizetsz te fold gyilkos? En semennyi mar pap eve ;)
Nah menjel vissza a plazma tvd melle a barlanga artykam
Csatolmányok
C725CAD5-5531-4662-8FFB-BCFA9DC6C9E5.png
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35424 2019.01.11. 10:55

arty írta:Viszont ma a 12 évesek már 5. éve a f2p szeméten nevelkednek, nekik a dkc2 ma és 20 év mulva is lehetetlen küldetés.
a DKC "easy mode"-ja a tenyleg piciknek keszült (pontosan az 5-7 ev körülieknek tippelem). egy tizenegynehany eves gyerek (föleg ma, modern szarokon nevelkedve) szanaszet alazza a topikot ügyessegben, reflexben, ... . max azert "szenvednenek" egy regi DKC-vel, mert ... fura. es nem probalkoznanak vele 2mp-nel tovabb.

ha hiszitek ha nem, en a SMW-öt eletvesztes nelkül letoltam BARMIKOR. persze nem gyüjtögetve, csak amolyan "speedrun". hugom par eves volt es szerette nezni, ahogy jatszok. untam mint a szart, de rendszeresen vegig kellett szaladnom neki. aztan rajöttünk, hogy nem igazan erzekeli, hogy elö-e a dolog, ugyhogy szepen fel lett veve VHS-re :nyes:
amikor itt volt nalam a SNES Mini, belekezdtem, viszonylag jol is ment, mert nyilvan agyamba egett az egesz, de pusztulgattam azért rendre. sehol nem vagyunk 25+ felett a fiatalokhoz kepest.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #35425 2019.01.11. 13:08

Moby írta:Minek? Vegyen akkor onex-et, annak hangjasincs, mindenen 60fps, letolja, eladja gépestől. De inkább fúrjon lukat, és akkor a ps4-nek sincs. Vagy vehet pécét is persze, mondjuk emelett jelen esetben sok minden nem szól, de ettől meg vehet.
Ha más nem GIGAexkluval is akar játszani, de csendet szeretne, akkor a PC az egyik opció. A lényeg, hogy a Sony eligénytelenkedte alapból.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35426 2019.01.11. 13:34

Micsu írta:szted a kommentem vegen zarojelben a “par honapja kezdte el csinalni” mi jelent? :) meg szted normalis ha megeszik hetente egy kontroller egy elemet ez standard? Gondolod ebbe belemennek :)
Har mar ennyire megy a faszmeres meg az al zoldeskedes akkor tessek, te mennyi aram szamlat fizetsz te fold gyilkos? En semennyi mar pap eve ;)
Nah menjel vissza a plazma tvd melle a barlanga artykam
Kár, hogy az utcátokba nem ment be a google autó, az airbus légifelvételérő meg kurva nehéz biztosan megmondani, hogy ottvan-e a tetődön a cucc :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #35427 2019.01.11. 13:35

Zóanagyvarázsló írta:Ha más nem GIGAexkluval is akar játszani, de csendet szeretne, akkor a PC az egyik opció. A lényeg, hogy a Sony eligénytelenkedte alapból.
El. És mivel a jóisten tudja hány újratervezés után (beleértve a prevgent is), még mindig ugyanazt az ultrafos megoldást nyomják, kétségem sincs afelől, hogy a ps5 is ugyanekkora határ szar lesz hűtésszempontból.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35428 2019.01.11. 13:59

Moby írta:Kár, hogy az utcátokba nem ment be a google autó, az airbus légifelvételérő meg kurva nehéz biztosan megmondani, hogy ottvan-e a tetődön a cucc :D
direkt azert hagytam ott a nevet bizalmatlan baratunknak :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35429 2019.01.11. 14:11

Moby írta:El. És mivel a jóisten tudja hány újratervezés után (beleértve a prevgent is), még mindig ugyanazt az ultrafos megoldást nyomják, kétségem sincs afelől, hogy a ps5 is ugyanekkora határ szar lesz hűtésszempontból.
ps3 2009 kornyeken nekem nem tunt annyira hangosnak, bar mas igenyek voltak viszont a bluray lejatszo hangos volt, nameg kikapcsolas utan akkorakat kattant a hotagulas vegett h azota se talalkoztam hasonloval ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35430 2019.01.11. 19:37

Micsu írta:szted a kommentem vegen zarojelben a “par honapja kezdte el csinalni” mi jelent? :) meg szted normalis ha megeszik hetente egy kontroller egy elemet ez standard? Gondolod ebbe belemennek :)
Har mar ennyire megy a faszmeres meg az al zoldeskedes akkor tessek, te mennyi aram szamlat fizetsz te fold gyilkos? En semennyi mar pap eve ;)
Nah menjel vissza a plazma tvd melle a barlanga artykam
Mióta van ez a 342Kwh mint lifetime eredmény?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35431 2019.01.11. 20:08

Ez az inverter oktober kozepetol van, azota van app hozza ;)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #35432 2019.01.11. 20:39

Ez a Resi 2 demo tényleg adja, csak a fél óra eléggé szűkös (a 7 beginning hour demójával is elszöszöltem 3.1 órát a Steam szerint). Ami fontos volt, hogy egész jól elkaristolt a konfigon, meglepő módon inkább gpu limitem volt.
És sikerült megoldaniuk az egeres célzást is, hogy ne legyen igazságtalan előny, mégis meglegyen a mozgás pontossága. Le a kalappal! :eljen:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #35433 2019.01.11. 20:47

Micsu írta:ez az 1 játékért gépet veszem majd eladom nem sok ember hóbortja :P
Most költözött el tőlem a ps4 a gow végeztével! TLOU 2-ig ne is lássam. Addig meg sekiro, metro, resi 2 a roadmap pécén.
Megvárom mi lesz vidia freesync konkluzió, aztán behúzok egy kompatibilis 1440p-s monitort.
Avatar
eje75

Hozzászólás #35434 2019.01.11. 20:59

Micsu írta:Ez az inverter oktober kozepetol van, azota van app hozza ;)
Ez tök érdekes, de inkább azt magyarázd el, honnan jött ez a Micsu név? :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #35435 2019.01.11. 21:01

Greyfox írta:Megvárom mi lesz vidia freesync konkluzió, aztán behúzok egy kompatibilis 1440p-s monitort.
4K only... hagydt pcsába az 1440p-t... nekem EW3270U van...mit ád az ég freesync-es
Avatar
arty

Hozzászólás #35436 2019.01.11. 22:12

Moby írta:A gyereked ügyesebb mint én, te meg elveszed tőle a minőségi játékélményt valami olcsó és szar sikerélményért cserébe, amivel becsapod őt.
7 éves és még nálam se ügyesebb :) Kevés ilyent játszik, inkább a minecraft, azé'.
És ahoz, hogy ezeket próban nyomja, nagyon sok időt kéne ezt nyomnia, amire nincs lehetőség :D (nincs saját cucca, ergo néha pár óra gépidő, az meg kellően kazuár kell legyen, hogy ne adja fel/ne dobja félre, h ő ezt nem tudja megcsinálni)

JUJU-t anno letoltuk, az habkönnyű volt, imádtuk is érte. Nem "olcsó és szar sikerélmény", hanem FUN. Te se tolsz mindent legnehezebben... ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #35437 2019.01.11. 22:13

deep írta:Legyen. Elkülönítve. Választhatóan. Ne defaultból.
prőgémerként te jobban megtalálod a nehezítést, mint a kazuár, hozzánemértő a könnyítést... más játékok se überhardon vannak, alapból ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #35438 2019.01.11. 22:23

SlickAdam írta:a DKC "easy mode"-ja a tenyleg piciknek keszült (pontosan az 5-7 ev körülieknek tippelem). egy tizenegynehany eves gyerek (föleg ma, modern szarokon nevelkedve) szanaszet alazza a topikot ügyessegben, reflexben, ... . max azert "szenvednenek" egy regi DKC-vel, mert ... fura. es nem probalkoznanak vele 2mp-nel tovabb.

ha hiszitek ha nem, en a SMW-öt eletvesztes nelkül letoltam BARMIKOR. persze nem gyüjtögetve, csak amolyan "speedrun". hugom par eves volt es szerette nezni, ahogy jatszok. untam mint a szart, de rendszeresen vegig kellett szaladnom neki. aztan rajöttünk, hogy nem igazan erzekeli, hogy elö-e a dolog, ugyhogy szepen fel lett veve VHS-re :nyes:
amikor itt volt nalam a SNES Mini, belekezdtem, viszonylag jol is ment, mert nyilvan agyamba egett az egesz, de pusztulgattam azért rendre. sehol nem vagyunk 25+ felett a fiatalokhoz kepest.
a wiiU-s dkc-ben van easy mód? letesztelném ;)
szerintem új dkc-vel se nyomná egy mai (az én kölköm legalábbis nem hiszem :( ) - ma a tizenegynéhány éves gyerek nem biztos, hogy olyan 5 gémer éven van tul, mint voltál te anno ... (f2p szemét, mobilszarok, fortnájt :( )

smw :O
akko' te prő lehettél, nekem _SEMMI_ nem ment így (c64en), s-e-m-m-m-i.
"ma" messzebb jutottam el a ghosts and goblinsban (snes), mint anno a c64esben!
(eladtad a snes minit?? wtf)
Avatar
arty

Hozzászólás #35439 2019.01.11. 22:34

Micsu írta:szted a kommentem vegen zarojelben a “par honapja kezdte el csinalni” mi jelent? :) meg szted normalis ha megeszik hetente egy kontroller egy elemet ez standard? Gondolod ebbe belemennek :)
Har mar ennyire megy a faszmeres meg az al zoldeskedes akkor tessek, te mennyi aram szamlat fizetsz te fold gyilkos? En semennyi mar pap eve ;)
Nah menjel vissza a plazma tvd melle a barlanga artykam
nemtom. elem -> vörös posztó -> környezetszennyezés a SEMMIÉRT :P
áram? -4000ft-al zártam az első teljes évem tavaly augusztusban, de annak semmi köze az elemhez :P (jade, az akkut akkor 0 CO2-vel tölthetnéd fel !!!!! :P pláne durva amit művelsz!)
ráadásul a napelem azért nem ANNYIRA környezetbarát, kell mögé a szén-gáz erőmű :( nekem a teljes 1 éves áramszükségletem 26%-a lett lokálban termelve/azonnal elhasználvaá, tehát ennyi volt igazi zöldáram.
Screenshot_20190111-220133.png

ahogy nézem amúgy eléggé elvertelek, nem egy napon :mf2:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35440 2019.01.11. 23:02

Mosógép-fight után zöldenergia-fight. Állat! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35441 2019.01.11. 23:03

arty írta:7 éves és még nálam se ügyesebb :) Kevés ilyent játszik, inkább a minecraft, azé'.
És ahoz, hogy ezeket próban nyomja, nagyon sok időt kéne ezt nyomnia, amire nincs lehetőség :D (nincs saját cucca, ergo néha pár óra gépidő, az meg kellően kazuár kell legyen, hogy ne adja fel/ne dobja félre, h ő ezt nem tudja megcsinálni)

JUJU-t anno letoltuk, az habkönnyű volt, imádtuk is érte. Nem "olcsó és szar sikerélmény", hanem FUN. Te se tolsz mindent legnehezebben... ;)
Nyilván nem. Van ahol lószart sem tesz hozzá. Itt viszont a könnyítés elvesz. Szinte mindent.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #35442 2019.01.11. 23:18

Néztem használt bányász-vegákat. Annyiért adják az amúgy necces cuccokat, mintha újat rendelnék UK-ból.
Avatar
arty

Hozzászólás #35443 2019.01.11. 23:59

DT!

https://www.chrismcovell.com/psxdither.html - a crt filter előtt szoktad dithermentesíteni a gémjeid? :D
vagy van emu, ami ezt már magától csinálja?
vagy ez szerethető effekt? :D anno nem volt ps1em, mégis beégett az agyamba, hogy a ps1 az "ilyen"... olyan mint a 24frémes usa mozifilm :D

ha van rá szabadidőd, lesz összehasonlító kép, crt séderelt képekkel? (tehát dither off/on, mindkettőn közben séder/mask)
csak a tudomány kedvéért :D (1 percet nem öltem "azóta" retroarchba :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #35444 2019.01.12. 00:27

DanielT írta:Színben és csatlakozókban jobb a PAL, minden másban csoffadék fosportokat kaptunk.
A nagyobb felbontást miben tudtuk kihasználni? Abban, hogy soha, semmi nem nézett és futott úgy, ahogy a Japó és USA fejlesztők készítették az NTSC gépeiken az NTSC piacaikra.
SEMMIT nem tudok tenni, hogy 240p tartalmat úgy lássak, ahogy azt kitalálták, még akkor is külön transzformátort kéne beszereznem, ha importálnék egy tévét.
Ehhez a szennyhez képest inkább RGB modolnék bármit...
arról nem a pal szabvány tehet, hogy a videojáték devek szinte csak usában és japánban voltak és a portot (szinte) mindig kretének készítették... FAKÉZ(tm) since '80s!
amit pal optimalizáltak, az tudott jobban kinézni "nálunk"? igen. köszönöm, ennyi.
kb ugyan ott vagyunk, hogy a ps4 tehet arról, hogy X játék 26fps-el fut... NEM!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35445 2019.01.12. 07:59

arty írta:a wiiU-s dkc-ben van easy mód? letesztelném ;)
nincs. irtuk, hogy a switch-es portba tettek bele.

nem adtam el, hanem visszaküldtem a snes mini-t, mert itt allt csak. de gondolkodok, hogy lehet megveszem ujra. valamikor... azota jobban elerhetö es olcsobb is lett valamivel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35446 2019.01.12. 11:50

arty írta:ahogy nézem amúgy eléggé elvertelek, nem egy napon :mf2:
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #35447 2019.01.12. 12:00

phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #35448 2019.01.12. 12:16

Ja, és az epic store-ban most az Edith Finch ingyenes. :awink:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35449 2019.01.12. 18:08

arty írta:arról nem a pal szabvány tehet, hogy a videojáték devek szinte csak usában és japánban voltak és a portot (szinte) mindig kretének készítették... FAKÉZ(tm) since '80s!
amit pal optimalizáltak, az tudott jobban kinézni "nálunk"? igen. köszönöm, ennyi.
Volt ilyen ami jobban nézett ki és futott? Nem. Köszönöm, ennyi. Az elvek csodás dolgok, neked van is belőle egymillió, de a gyakorlatban sokat nem számítanak... Kéne most szopnom ha 480 soros 60 hz tévém lenne NSTC konzolokkal? Nem. Hiába vennék most egy PVM-et, azokra is csak a fostos pal gépeket köthetném.

BTW ma vettem egy HDMI -> SCART konvertert, mert még mindig ezen szopódok, hogy a nagypécét "natív crt séderrel" nézzem. Hát nem értem el a kívánt eredményt, mondjuk sejthető volt. Működik, csak ocsmika és az aktív konverter doboz úgyis máshogy értelmezi a kimenetet, mint amit meg tudok vezérelni mondjuk GPU oldalon.

Hétfőn kollégám behoz egy Raspberry-t, mert azon meg natívan van kompozit kimenet, amiről talán értelmesen meg lehetne hajtani a képernyőt, de már nagyon tele van a tököm.

Főleg ilyen minőségű emulált séderekkel már felesleges is ez az irgalmatlan szopás az analóg technikával.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #35450 2019.01.12. 19:38

Resi 5 splitcreen modot tolta valaki? A legelső El Gigante után elszáll a játék fatal errorral. :falbav:
Avatar
eje75

Hozzászólás #35451 2019.01.12. 21:37

Vidám történet az EA műhelyéből: a BFV single a kezdetektől! nem működött rendesen nálam, ha elkezdtél egy fejezetet, nem mentette el a progresst, ha kiléptél valamiért, az egészet kezdte előröl... jelezte, hogy hány szirszart szedtél össze, de a fejezet elejétől kezdte... a fórumok tele vannak panasszal, EA xart se reagál.... MINDENT kipróbáltam, semmi se segített.. ma írta valaki, hogy rájött, hogy a windows felhasználó neve tartalmaz non english karaktert is, az a baj... csináltam egy vendég fiókot ékezet nélkül: MŰKÖDIK, menti az előre haladást... arcom leszakad :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35452 2019.01.12. 21:49

Made in ea :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #35453 2019.01.13. 01:20

Pörög a GTAV credits. Harmadszor. Örökéletű klasszikus/10.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35454 2019.01.13. 08:49

Moby írta:Pörög a GTAV credits. Harmadszor. Örökéletű klasszikus/10.
Ezé' a promóért remélem már fizetnek, az a szint. :D Én lepattantam a második végigjátszásról, de majd egyszer talán folytatom. Sajnos nekem egyébként már itt is feltűnt az "iszapban mászás" effekt az élethű animációk megtartása miatt, de ez még épp a határétéken belül volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35455 2019.01.13. 08:51

eje75 írta:Vidám történet az EA műhelyéből: a BFV single a kezdetektől! nem működött rendesen nálam, ha elkezdtél egy fejezetet, nem mentette el a progresst, ha kiléptél valamiért, az egészet kezdte előröl... jelezte, hogy hány szirszart szedtél össze, de a fejezet elejétől kezdte... a fórumok tele vannak panasszal, EA xart se reagál.... MINDENT kipróbáltam, semmi se segített.. ma írta valaki, hogy rájött, hogy a windows felhasználó neve tartalmaz non english karaktert is, az a baj... csináltam egy vendég fiókot ékezet nélkül: MŰKÖDIK, menti az előre haladást... arcom leszakad :wilting:
Ez a singke kampány mentés már a BF4 óta nem megy nekik, persze bonyolult dolog ez... pedig nincs a loginomban non english karakter.
Avatar
eje75

Hozzászólás #35456 2019.01.13. 10:12

DanielT írta:Ez a singke kampány mentés már a BF4 óta nem megy nekik, persze bonyolult dolog ez... pedig nincs a loginomban non english karakter.
Az alap állapot hogy se a single se a settings nem mentődik el... Amikor a billentyű kiosztást minden alkalommal be kell lőni azért priceless... Valami profsave file-t kell baxtatni, az megoldotta nekem a settings-t... Van akinek a cloud savings ki be kapcsolása segít.. Nekem ez a user name volt a solution ... A vicc az hogy a bf 4-1ben nem voltak ezzel gondjaim...
Avatar
Moby

Hozzászólás #35457 2019.01.13. 14:22

DanielT írta:Ezé' a promóért remélem már fizetnek, az a szint. :D Én lepattantam a második végigjátszásról, de majd egyszer talán folytatom. Sajnos nekem egyébként már itt is feltűnt az "iszapban mászás" effekt az élethű animációk megtartása miatt, de ez még épp a határétéken belül volt.
Gond nélkül, szívesen nekiállnék újra, akár ma. Nem fogok, mert sok minden vár, de nem egyáltalán nem esne nehezemre.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35458 2019.01.13. 14:57

néztem pár videót a resi2 hdsített verzájáról, tetszett, bár én nagyon nem csipázon a sorozatot
első rész nyomtam anno pcn de keveset, annyira nem fogott meg, 4. részt boxon egyik ismivel toltam végig, egynek elment
de ezt ha teljes áron nem is, 10-20 ojró között mindenképpen veszem hátha :P
Avatar
deep

Hozzászólás #35459 2019.01.13. 15:17

Micsu írta:néztem pár videót a resi2 hdsített verzájáról, tetszett, bár én nagyon nem csipázon a sorozatot
első rész nyomtam anno pcn de keveset, annyira nem fogott meg, 4. részt boxon egyik ismivel toltam végig, egynek elment
de ezt ha teljes áron nem is, 10-20 ojró között mindenképpen veszem hátha :P
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35460 2019.01.13. 17:03

deep írta:Kép
közben rájöttem hogy az 5.et toltuk végig, nah ennyire volt rám mély benyomással hogy még a nevét se tudom :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #35461 2019.01.13. 17:04

Micsu írta:néztem pár videót a resi2 hdsített verzájáról
HÁDÉSÍTETT???? Biztosan képben vagy te a Resi2-vel? :DD
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #35462 2019.01.13. 17:07

Micsu írta:közben rájöttem hogy az 5.et toltuk végig, nah ennyire volt rám mély benyomással hogy még a nevét se tudom :D
Nem pont ezt kérdeztem, de választ kaptam :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35463 2019.01.13. 17:19

nem kell ennyire azért szőrszálhasogatni ember :P új ip? nem, most hogy remake, remaster vagy nevezzük baracknak lényegtelen :P
te menjél told újra inkább az rdr2őt :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #35464 2019.01.13. 17:26

Micsu írta:nem kell ennyire azért szőrszálhasogatni ember :P új ip? nem, most hogy remake, remaster vagy nevezzük baracknak lényegtelen :P
te menjél told újra inkább az rdr2őt :D
Még a barack is helyénvalóbb, mint a hádésített! :P
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #35465 2019.01.13. 17:55

Micsu írta:nem kell ennyire azért szőrszálhasogatni ember :P új ip? nem, most hogy remake, remaster vagy nevezzük baracknak lényegtelen :P
te menjél told újra inkább az rdr2őt :D
pedig nagyon nem ugyanaz
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35466 2019.01.13. 18:00

Kandurex írta:pedig nagyon nem ugyanaz
en ugy tudtam minden az aminek elnevezik ;)
Ennek a jateknak a neve Resident Evil 2
Se tobb se kevesebb ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35467 2019.01.13. 18:02

Micsu írta:nem kell ennyire azért szőrszálhasogatni ember :P új ip? nem, most hogy remake, remaster vagy nevezzük baracknak lényegtelen :P
JA! Átírtak pár .ini meg .cfg file-t, osz't most ettő' kell hasra esni és megvenni full áron? Kapják be! :boxer:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35468 2019.01.13. 18:07

DanielT írta:JA! Átírtak pár .ini meg .cfg file-t, osz't most ettő' kell hasra esni és megvenni full áron? Kapják be! :boxer:
jo nyugi, ertem en hogy ez nem a szokasos par textura kicsereleses hd kiadas hanem egy teljes remake de sztem lenyegtelen minek nevezzuk, a vegeredmeny a lenyeg :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35469 2019.01.13. 18:22

Micsu írta:jo nyugi, ertem en hogy ez nem a szokasos par textura kicsereleses hd kiadas hanem egy teljes remake de sztem lenyegtelen minek nevezzuk, a vegeredmeny a lenyeg :P
Egyáltalán nem lényegtelen minek nevezzük. Szerintem tisztáztuk, hogy baracknak! :idiota:

BTW Deeppel végignyomtuk múlt hétvégén a PS1 verziót felkészülésként. Lehet, hogy fel se fog tűnni a különbség...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35470 2019.01.13. 18:29

nah akkor majd toljátok a rivjúkat a barackról mert érdekel engem is nagy meglepetésre :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #35471 2019.01.13. 18:43

DanielT írta:Egyáltalán nem lényegtelen minek nevezzük. Szerintem tisztáztuk, hogy baracknak! :idiota:

BTW Deeppel végignyomtuk múlt hétvégén a PS1 verziót felkészülésként. Lehet, hogy fel se fog tűnni a különbség...
Attól függ milyen rácshálót raktok rá...
Avatar
Botond

Hozzászólás #35472 2019.01.13. 18:43

Micsu írta:nah akkor majd toljátok a rivjúkat a barackról mert érdekel engem is nagy meglepetésre :D
Szerintem még a történet is más lesz! :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #35473 2019.01.13. 19:01

Aki birta a raidet meg szereti a tomeny akciot annak ajanlom a the night comes for ust
Avatar
Moby

Hozzászólás #35474 2019.01.13. 19:03

(kicsiti emlékeztetőnek magamnak is): Lenyomtam ma egy demot szVICCsen. Forgotton Anne. Rohadtul tetszik a története/világa, meg a körítés. Mondhatni steam szökevény. Nem volt meg itt valakinek, aki szólna pár szót róla? Most nagyon nem időszerű, de egyszer valami leárazásban berántanám, még az is lehet, hogy szVICCsre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #35475 2019.01.13. 19:07

Botond írta:Szerintem még a történet is más lesz! :)
Úgy tudom bizonyos pontokon eltér az eredetitől, nem másolja szolgallelkűen azt.
Avatar
deep

Hozzászólás #35476 2019.01.13. 19:55

Moby írta:Úgy tudom bizonyos pontokon eltér az eredetitől, nem másolja szolgallelkűen azt.
Bőőőven el fog térni. Már a REmake is rengeteget hozzáadott az eredetihez, és az 17 éve készült.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #35477 2019.01.13. 20:20

Egyébként a Resi2 barckban az még az érdekes, hogy konfigtól függetlenül mindenkinek jelentősen szarabbul fut dx12-vel a demo. Nyilván a véglegesig még ez változhat, mindenesetre furcsa, hogy a mai napig nincs egy olyan cím, ahol jelentős extra csilivilit hozna, vagy mérhetően gyorsabb lenne a dx11-hez képest, sőt általában ugyanolyan látvány mellett lassabb.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35478 2019.01.13. 20:41

Moby írta:(kicsiti emlékeztetőnek magamnak is): Lenyomtam ma egy demot szVICCsen.
mar te is szVICCsezel? :unalmas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #35479 2019.01.13. 20:49

SlickAdam írta:mar te is szVICCsezel? :unalmas:
Elég sokat ami azt illeti! :papakacsint:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #35480 2019.01.13. 21:29

Bár Adam nem becsüli a teljesítményt, de MGS1 megint végignyomva! A PS1 verzió, a Gamecubeossal haladtam, de ott még csak max felénél.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #35481 2019.01.13. 21:43

DanielT írta:Bár Adam nem becsüli a teljesítményt, de MGS1 megint végignyomva! A PS1 verzió, a Gamecubeossal haladtam, de ott még csak max felénél.
dehogynem. klasszik sájze. 1-2 eve en is letoltam. kemenybe PS3-on. origi lemezröl.
olyan setup-al barmikor vegigmennek rajta szivesen. az is megy egy kezzel reszegen magam ala hugyozva.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #35482 2019.01.13. 22:06

Az N fanboyok nyugodtan megvárhatják a Switch portot. :hehe:
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #35483 2019.01.13. 23:33

Patchelték a Capcom Beat 'Em Up bundle-t. Kapott többek közt crt filtert is.
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #35484 2019.01.14. 09:28

SlickAdam írta:nincs. irtuk, hogy a switch-es portba tettek bele.

nem adtam el, hanem visszaküldtem a snes mini-t, mert itt allt csak. de gondolkodok, hogy lehet megveszem ujra. valamikor... azota jobban elerhetö es olcsobb is lett valamivel.
:worship:

azt tudd, hogy decemberben leállt a snes mini gyártása, szal pár hét-hónap és csillagászati ára lesz (mint minden nintendo "relikviának" ;) )
Avatar
Moby

Hozzászólás #35485 2019.01.14. 09:38

arty írta::worship:

azt tudd, hogy decemberben leállt a snes mini gyártása, szal pár hét-hónap és csillagászati ára lesz (mint minden nintendo "relikviának" ;) )
most, hogy jönnek a snes játékok szviccsre, mán nem biztos.
Avatar
arty

Hozzászólás #35486 2019.01.14. 09:41

DanielT írta:Volt ilyen ami jobban nézett ki és futott? Nem. Köszönöm, ennyi. Az elvek csodás dolgok, neked van is belőle egymillió, de a gyakorlatban sokat nem számítanak... Kéne most szopnom ha 480 soros 60 hz tévém lenne NSTC konzolokkal? Nem. Hiába vennék most egy PVM-et, azokra is csak a fostos pal gépeket köthetném.

BTW ma vettem egy HDMI -> SCART konvertert, mert még mindig ezen szopódok, hogy a nagypécét "natív crt séderrel" nézzem. Hát nem értem el a kívánt eredményt, mondjuk sejthető volt. Működik, csak ocsmika és az aktív konverter doboz úgyis máshogy értelmezi a kimenetet, mint amit meg tudok vezérelni mondjuk GPU oldalon.

Hétfőn kollégám behoz egy Raspberry-t, mert azon meg natívan van kompozit kimenet, amiről talán értelmesen meg lehetne hajtani a képernyőt, de már nagyon tele van a tököm.

Főleg ilyen minőségű emulált séderekkel már felesleges is ez az irgalmatlan szopás az analóg technikával.
16bitesek közül hirtelen nemtok mondani, de saturnon tuti volt :D az számít?
és igenis fontos, hogy azt "üsd", aki anno elbaszta - a deveket.

raspihoz vegyél pi2scart-ot, jofogason vagy vateran megy is egy most 5600ér' (nekem az fáj kicsit, hogy spec hekk kell a működéséhez, de a képe az egy csoda, go youtube!)

hdmi2scart - mit vettél? 640x480-ban próbálkoztál vagy 240p-t is megkockáztattad? amugy az igazi gánymesterek speckó radeonnal nyomják, de persze tudom h neked az amd nem opcio :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #35487 2019.01.14. 09:43

Moby írta:most, hogy jönnek a snes játékok szviccsre, mán nem biztos.
Még a végén a szviccs lesz az ultimate gaming platform bazzeg. Kíváncsi vagyok ubisoft tényleg átportol e rá egy rakás cuccot az előző genből avagy sem (AC3-4et rebesgetik ugye, de engem egy The Crew se lepne meg, openworld autóka nincs még a platformon). Ha skyrim/dió3 szép eladási számokat dobott akkor azért megfontolandó a szélesebb körű előző gen nosztalgia.
Avatar
arty

Hozzászólás #35488 2019.01.14. 09:47

benőmenő írta:Patchelték a Capcom Beat 'Em Up bundle-t. Kapott többek közt crt filtert is.
Kép
elég szánalmas volt, hogy day1 nem volt rajta, dehát japók... (és mindezt úgy, hogy a street fighter 30. évi kiadásában van séder indulás óta!)

ugye ezek azok a majmok (capcom), akik az előző beat'em up bundlijukat (Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara) két csapattal fejlesztették japán és egyéb területekre... (a japó tud 1080p-t, bár erről csak olvastam, nincs meg :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #35489 2019.01.14. 09:51

amugy megnéztem ezt a resi2 demot én is (elsőét is próbáltam, kb 5 perc után (néhány másodpercel a szívroham előtt!!) kiléptem.

csodásan néz ki, fantasztikusan fut, a játékmenet is tetszett, de mire feltápoltam a karakterem lőszerrel, lejárt a 30 perc és ENNYI. soha többet nemtom megpróbálni. kurva anyád capcom.
Avatar
deep

Hozzászólás #35490 2019.01.14. 10:06

arty írta:az igazi gánymesterek speckó radeonnal nyomják, de persze tudom h neked az amd nem opcio :(
Nekem az van az emus arcade kabinetemben. Oda jó :nyes:

Vissza: “Leáldozott.hu”