A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33671 2018.11.15. 18:04

A freesynces rx590 lehet, hogy érdekesebb, mint a gtx1070.
És amíg ez a konzolgeneráció tart talán elég is. Lehet, hogy engem is érdekel.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33672 2018.11.15. 18:08

Halott a szingli lövölde?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33673 2018.11.15. 18:12

DanielT írta:Szépen odabaszcsyzik a rájatrászingolás a frémeknek!
Kép
Vegyes érzéseim vannak:
1) basszák meg magukat a pofátlanul árazott szarukkal, remélem jó nagyot buknak vele;
2) tökre sajnálom, hogy végre csinálnak valami újítást, erre használhatatlan szar (aranyáron).
Avatar
Botond

Hozzászólás #33674 2018.11.15. 18:59

aabyssx írta:A freesynces rx590 lehet, hogy érdekesebb, mint a gtx1070.
És amíg ez a konzolgeneráció tart talán elég is. Lehet, hogy engem is érdekel.
Tesztek alapján kb ugyanazt tudja, de 1,5* akkora fogyasztással. Ja, nem az 1070eshez hasonlítva, hanem az 1060ashoz. Vicc.
Avatar
Necro

Hozzászólás #33675 2018.11.15. 19:05

Pont nézegetem milyen VGA-t kellene venni 100K körül használtan:
- MSI Armor 1070-et 90 alatt
- Gaming X / Kompakt Vizes EVGA 1070-et 100 körül
. Ugyenezekből 1070Ti-t kb +20k-ért
- 120-ért egy bloweres 1080-at
Várom az igazit.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33676 2018.11.15. 19:24

deep írta:Nyugika van, szerintem csak szóltak nekik, hogy srácok még korán van, szedjétek már le. Aztán holnap visszarakják.
Bárcsak... Nem bírom ezt a feszültséget...
Avatar
Botond

Hozzászólás #33677 2018.11.15. 19:26

Necro írta:Pont nézegetem milyen VGA-t kellene venni 100K körül használtan:
- MSI Armor 1070-et 90 alatt
- Gaming X / Kompakt Vizes EVGA 1070-et 100 körül
. Ugyenezekből 1070Ti-t kb +20k-ért
- 120-ért egy bloweres 1080-at
Várom az igazit.
Annyiért switchet kell venni. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33678 2018.11.15. 20:41

LOL, most nézem a Spyro remaster minőséget: minden platformon 30 fps target és pacing error. Grat!
Avatar
arty

Hozzászólás #33679 2018.11.15. 22:55

DanielT írta:LOL, most nézem a Spyro remaster minőséget: minden platformon 30 fps target és pacing error. Grat!
Crash forog a sírjában!
Avatar
arty

Hozzászólás #33680 2018.11.15. 23:11

Botond írta:Tesztek alapján kb ugyanazt tudja, de 1,5* akkora fogyasztással. Ja, nem az 1070eshez hasonlítva, hanem az 1060ashoz. Vicc.
a nagyobb baj az árazás - miért nem a 1060 ALÁ lőtték be pár dodóval?? miért kell "nehéz" döntés elé állítani a juzert? a gyorsabb és nem drágább egyszerűbb képlett lenne, szvsz........... én ezt a terméket totál nem értem egyébként, meg azt se, hogy gondolta az amd, h gpu nélkül átvészelnek éveket (a gpu piac totttttális elbukása nélkül)

gondolom valami kis vega jött volna, csak a hbm ára, a kihozatal, gyártástech, skálázódás, kitudjami... valahogy nem adta ki... :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #33681 2018.11.16. 07:06

Major Nelson bejelentette
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33682 2018.11.16. 07:22

YESSSSSSSSSSSSSSSSSS! És tényleg Steamre is, minden fasza!

:eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33683 2018.11.16. 07:24

akkora kiralysag ez a több eves Sunset izé, hogy drogoskent remegtek érte E? :fejvakaras:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33684 2018.11.16. 07:35

SlickAdam írta:akkora kiralysag ez a több eves Sunset izé, hogy drogoskent remegtek érte E? :fejvakaras:
Ha Switch -re lenne, már egy hete sátraznál a bolt előtt. :P

Egyébként tényleg meglepően jó és főleg eredeti élmény volt, amíg toltam a fosgen-minőségben. A júliusi kommentemet idézném be a témában:

"Ez a Sunset Overdrive meg klasszikus Microsoft cucc. Mármint olyan formában, hogy ami jó, azt is elbasszák valahogy!

Vicces, stílusos, a gameplay mechanika is állat, a szövegek jók, a nőci karaktert imádom. És EZ nem jön Pc-re!! A Recore bazmeg az igen. Meg a többi MOCSOK.

Erre élvezhetem 900p@30 frémmel... egyszerűen nem tudom, hogy folytassam -e, vagy várjak, mert nem akarom alázni az élményt. :((("
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33685 2018.11.16. 07:40

en nem, Botond... :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33686 2018.11.16. 08:04

SlickAdam írta:en nem, Botond... :banplz:
Ő már ott lakik... gondolom hallotta, hogy jön rá a Tetris 60 euróért és végre tolhatja. :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33687 2018.11.16. 08:25

DanielT írta:Ő már ott lakik... gondolom hallotta, hogy jön rá a Tetris 60 euróért és végre tolhatja. :idiota:
na majd nyilatkozik a Tetris elörendelesröl decemberben. addig nem hiszem, hogy latjuk (ma jön ki a Civ6 :idiota: )
Avatar
Botond

Hozzászólás #33688 2018.11.16. 08:40

SlickAdam írta:na majd nyilatkozik a Tetris elörendelesröl decemberben. addig nem hiszem, hogy latjuk (ma jön ki a Civ6 :idiota: )
Civ6al bajban vagyok. Szerintem 20 forint különbség van a digit meg a kártyás verzió között. Mondjuk még nem sátrazok a bolt előtt, mert csak 10kor nyit és hideg van, de melóba jövet erősen néztem a pacsirtamező úton, hogy hol tudok megállni a platinumshop előtt, mert ott olcsóság a civ6 kártyás, meg ráadásul van nekik készleten skyrim és minecraft is, ha tesznek rá normális BF akciót, akkor lehet azokat is a hónom alá csapom és akkor tényleg decemberben jelentkezek majd, csak nem idén. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #33689 2018.11.16. 08:42

DanielT írta:Ő már ott lakik... gondolom hallotta, hogy jön rá a Tetris 60 euróért és végre tolhatja. :idiota:
Tetris már van. :idiota: Puyo-puyo tetrist kérte a lányom és kapta is, asszem csak 10 vagy 11k volt secondhand, szóval bőven nem 60 eur. :banplz: Plusz ott van a máriódoktor tetris is az évesdíjasmultiban. Vagy hívjuk nintendógoldnak? :confused:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33690 2018.11.16. 08:46

Botond írta:Tetris már van. :idiota: Puyo-puyo tetrist kérte a lányom és kapta is, asszem csak 10 vagy 11k volt secondhand, szóval bőven nem 60 eur. :banplz: Plusz ott van a máriódoktor tetris is az évesdíjasmultiban. Vagy hívjuk nintendógoldnak? :confused:
puyo-puyo-ert en nem adnek többet 20 euronal, de amugy jofele.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33691 2018.11.16. 08:48

SlickAdam írta:puyo-puyo-ert en nem adnek többet 20 euronal, de amugy jofele.
Volt annyiért vagy két hónapja akcióban az estoreban, gondolkoztam is, hogy megveszem digitben és eladom a kártyást 8-10ért, de aztán nem volt kedvem hirdetni és nem foglalkoztam vele.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33692 2018.11.16. 09:26

DanielT írta:Ő már ott lakik... gondolom hallotta, hogy jön rá a Tetris 60 euróért és végre tolhatja. :idiota:
:banplz:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33693 2018.11.16. 15:01

Visszavonom az érdeklődésemet az rx590 iránt, mert ennek csak bagóér' lett volna értelme.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33694 2018.11.16. 16:41

Civ6,skyrim és Minecraft @switch indahouse! Indulhat a fekete péntek!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33695 2018.11.16. 17:38

Botond írta:Civ6,skyrim és Minecraft @switch indahouse! Indulhat a fekete péntek!
majd a civ6-ot velemenyezd lecci, hogy mennyire okes elmeny switch-en! alig jatszok mostanaban, kene valami ujdonsag. ezt a zsánért meg sose probaltam alaposabban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33696 2018.11.16. 18:31

Kijött! Vegyétek! :)

Avatar
arty

Hozzászólás #33697 2018.11.16. 18:47

DanielT írta:Kijött! Vegyétek! :)

ezt a retket az életben nem szeretném újra mozgásban látni :D
egy értelmezhetetlen agyfasz repetitív grind, ami ráadásul bár színes, de fullkreténül néz benne ki MINDEN (ellenség)

talán az életben nem taszított még ennyire videojáték (najó, a jet set radio közel járt!), döbbenten állok a hype előtt :D
Avatar
arty

Hozzászólás #33698 2018.11.16. 18:53

amúgy miért nem téma, hogy az alma (tabletben is) usb-c-re váltott? :D FORRADALOM!!!!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33699 2018.11.16. 18:59

Fantasztikusan néz ki és csodásan fut. Az irányítás meg egy élmény így, hogy látom mi történik, mert van elegendő képi információ! (frém)
Avatar
Botond

Hozzászólás #33700 2018.11.16. 19:03

SlickAdam írta:majd a civ6-ot velemenyezd lecci, hogy mennyire okes elmeny switch-en! alig jatszok mostanaban, kene valami ujdonsag. ezt a zsánért meg sose probaltam alaposabban.
Beraktam, megvettem a plusz nemzeteket és kipróbáltam handheld meg tvre is kirakva és 9/10. Nyilván beleszántottam pár másodpercet már a témába pcn meg iosen is, szóval ezekhez viszonyítom a cuccot. A grafika egyszerűen lenyűgöző. Itt meg skyrimon látom, hogy azért ez a ppi elég szépet tud adni, ha igényesen használják. Mondjuk skyrimnél elég éles váltás volt a zárt térből kiérni a szabadra a részletekben, de még így is agyonveri látványban a Zeldát, ami vmi iszonyat gagyinak hat még mindig a növényzet szempontjából, de most ez mindegy, mert civ6ról van szó. Szóval szép, szerintem szebb is, mint 9,7es ipad pron. Nem értem hogy. iOSen ugye a pc-s touch irányítás van, aminek azért vannak gyerekbetegségei, de minimálisak, egyetlen ami talán zavaró, hogy ha a város fölött lévő két mező egyikére akarsz lépni vagy takarásban lévőre, vagy odébb kell húzni a térképet, mert messzire akarod küldeni az egységet (másik kontinensre át az inváziós erőket mondjuk), akkor zoomolgatni kell, vagy szakaszolni a dolgot, mert elveszti a kijelölt unitot. Na switchen ilyen nincs, mert rá lehet segíteni a kontrollerrel. Menük jól összerakottak, a gombok mindig mindenhova ki vannak írva, hogy melyikkel mit lehet csinálni, tényleg profi az egész interface touch meg kontrollerrel is. Egyetlen gond lehet hosszabb távon kontroller only irányításban, hogy sok funkció lépcsőzetes menükből érhető el, és azt mindig végigputtyogtatni uncsi lehet, ebből a szempontból jobb a handheld és a Touch, ott minden mindig direktben elérhető. Dockolva sose lesz, szóval ez pl engem nem érint.
A másik, hogy azért látszik, hogy kevés a kraft. A pálya generálás úgy indul, hogy amíg tölt, addig van egy két bekezdéses szöveg, amit felolvas a narrátor. 6700k-n első bekezdés közepén már tudom nyomni a begint, iosen a második bekezdés közepén, és switchen végigolvassa aztán 10 sec hatásszünet és utána. Ez a végjátékra azért combos köridőket vetít előre. Ezért csak 9/10.
Szóval ez azért erősen türelemjáték pc-n is, nagyon ütős pc-n is, de switchen ez csak fokozódik. Eleje pörög, de a vége lelassul keményen. És a lelassulás alatt azt értem, hogy lépsz, állítgatsz amit kell, next turn és nézed a homokórát, pcn is előfordul 10-15 másodperces köridő, iosen belefutok közepes mappon is 20 másodpercekbe, itt szerintem lesz perc feletti is. Utolsó 200 kör, az 4 óra. Az azért kicsit olyan mint a gyűrűk ura extended, hogy a mozis 1,5 órásból csináltak 4et, ami jópofaság, ha tetszik a hangulat meg megtalálod benne amit kell, de ha téged csak a gyilok része érdekelt akkor azért megkaparod a falat és az arcod közben 100x. Vagy mondjuk csinálsz vmit, olvasol, csetelsz, beszélsz az asszonyhoz és percenként 10 másodpercet játszol. Én anno így toltam civ2t, ma már ez azért kicsit felbasz, szóval leveszem kisebbre a mapot a hordozható kütyükön, itt még 1 óra alatt nem kísérleteztem ki, hogy a legkisebb vagy annál 1-2vel nagyobb map az élvezhető, vagy azért erős türelemmel a 4. szint is, de azt már kétlem az eddigiek alapján.
Hát ilyen. Skyrim viszont odacsap keményen. Szerintem azt végig is pörgetem így végre, hogy megvan 3. platformra is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33701 2018.11.16. 19:25

És az lesz a superior handheld verza, amire előbb jön a kieg. Az még egyikre sincs, csak egy csomó nemzet dlc.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33702 2018.11.16. 19:25

Botond írta:Hát ilyen. Skyrim viszont odacsap keményen. Szerintem azt végig is pörgetem így végre, hogy megvan 3. platformra is.
:worship:
Avatar
Botond

Hozzászólás #33703 2018.11.16. 19:42

Ez plusz digitálisan fifa18 és overcooked. Ott a tetris. :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33704 2018.11.16. 19:57

15 év óta még mindig nem tudom hol kell megnézni Steamen az acsikat játék közben. Soha nem csináltam őket emiatt, konzolon meg totál érdekelnek. Most se találom.

Gratulálok Valve!
Avatar
Botond

Hozzászólás #33705 2018.11.16. 20:06

DanielT írta:15 év óta még mindig nem tudom hol kell megnézni Steamen az acsikat játék közben. Soha nem csináltam őket emiatt, konzolon meg totál érdekelnek. Most se találom.

Gratulálok Valve!
Azért ez erősen önhibás dolog. Mikor indul bármelyik steames játék akkor a bal alsó sarokban felugrik a steam jelvény és ott írja, hogy shitf+tab és feljön az interface és középen ott vannak az acsik. Big picture esetén passz.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33706 2018.11.16. 20:23

Botond írta:Ez plusz digitálisan fifa18 és overcooked. Ott a tetris. :mf2:

soon...
Spoiler
:idiota:
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #33707 2018.11.16. 20:26

SlickAdam írta:soon...
Spoiler
:idiota:
Kép
Raye sux!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33708 2018.11.16. 20:30

Botond írta:Azért ez erősen önhibás dolog. Mikor indul bármelyik steames játék akkor a bal alsó sarokban felugrik a steam jelvény és ott írja, hogy shitf+tab és feljön az interface és középen ott vannak az acsik. Big picture esetén passz.
BP esetén benyomod az Xbox-/PS-/Steam-jelet a kontrolleren, oszt kiüti a szemedet, kb egy klikk. PS3-on százsor macerásabb volt. Nem mindenkinek való a PC, na.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33709 2018.11.16. 20:35

Zóanagyvarázsló írta:BP esetén benyomod az Xbox-/PS-/Steam-jelet a kontrolleren, oszt kiüti a szemedet, kb egy klikk. PS3-on százsor macerásabb volt. Nem mindenkinek való a PC, na.
Win10nél ha BP-n benyomod az Xbox jelet a 360ason, akkor bejön a win10 beépített kép/hang rögzítő lófasza meg annak a setup része. :) MS ezzel is megszopatja a népet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33710 2018.11.16. 20:42

Közben megtaláltam. A csodás új friends chat kliens kitakarta azt a részt. De jobb is volt úgy, mert megnyitottam és elhánytam magam ahogy ez kinéz.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33711 2018.11.16. 20:56

arty írta:ezt a retket az életben nem szeretném újra mozgásban látni :D egy értelmezhetetlen agyfasz repetitív grind, ami ráadásul bár színes, de fullkreténül néz benne ki MINDEN (ellenség)talán az életben nem taszított még ennyire videojáték (najó, a jet set radio közel járt!), döbbenten állok a hype előtt :D
Wast makogsz? Ej-ej, oktalan gyermek :ejnye1: ne beszélj csacsiságokat... inkább maradj nyugodtan, amíg megigazítom a hajad
Spoiler
funny.gif
és bőrös virslit csinálok belőled
szerintem a doom szemüvegeden keresztül nézed ezt a játékot pedig ha valami "értelmezhetetlen agyfasz repetitív grind" akkor az maximálisan az!... S.O-nak pedig pont az a lényege, hogy semmit nem szabad benne komolyan venni... emlékeszem boxon fürdő lepedőben, meg bakancsban zúgtam le a dombról, és robbanó gumikacsákkal felperzseltem a fél város, és qwára élveztem... ez volt one-on A game nekem... úszni voltunk a gyerekkel a Paskál-on, de már jön lefelé...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33712 2018.11.16. 21:25

arty írta:amúgy miért nem téma, hogy az alma (tabletben is) usb-c-re váltott? :D FORRADALOM!!!!
Nem meglepő, mivel évek óta macbookon is csak az van, persze a saját telefonjukhoz se adnak olyan kábelt, amivel rádughatnád, mert miértne... Ja de, 40k-ért van rábiggyeszthető biszbasz, és lesz kártyaolvasó. Esküszöm, ha nem lennék a szoftvereik miatt az osx-re utalva, már nagyonnagyon régen dobtam volna az egészet, undorító. Persze az egy millás thermal trottlingoló, beragadó bill-ű de szépvékonyka macbookpro-k korában mit is várna el az ember.
Telefonokhoz is az ősrégi kirojtosodó kábelt adják, 1amperes töltővel, fél misiért. Csak a júzerek tehetnek ezekről sajna.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33713 2018.11.16. 22:55

Botond írta:Win10nél ha BP-n benyomod az Xbox jelet a 360ason, akkor bejön a win10 beépített kép/hang rögzítő lófasza meg annak a setup része. :) MS ezzel is megszopatja a népet.
A One-kontrolleren is. Még jó, hogy a többin nem tudnak kifogni. Most éppen az ágyban döglök egy billentyűzet, egy egér, egy Steam Controller és egy Xbox One-kontroller társaságában.

Ez tuti jó csajozós szöveg lenne :hawaii:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2018.11.16. 22:57-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33714 2018.11.16. 22:57

DanielT írta:Közben megtaláltam. A csodás új friends chat kliens kitakarta azt a részt. De jobb is volt úgy, mert megnyitottam és elhánytam magam ahogy ez kinéz.
Tényleg ráférne egy ráncfelvarrás, de nekem speciel egyik másik sem tetszik, amit élőben vagy YouTube-on láttam. A hozzáférhetőség és a funkcionalitás rangsorol így nálam, abban meg a Steamé nem rossz. A chat az meg jellemzően off, pedig biztos szuper az is!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33715 2018.11.17. 08:26

Zóanagyvarázsló írta:Tényleg ráférne egy ráncfelvarrás, de nekem speciel egyik másik sem tetszik, amit élőben vagy YouTube-on láttam. A hozzáférhetőség és a funkcionalitás rangsorol így nálam, abban meg a Steamé nem rossz. A chat az meg jellemzően off, pedig biztos szuper az is!
Kontrollerrel teljesen használhatatlan katasztrófa az egész. Megnézem megint big picture módban, hátha ott tud valamit már.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33716 2018.11.17. 08:55

DanielT írta:Kontrollerrel teljesen használhatatlan katasztrófa az egész. Megnézem megint big picture módban, hátha ott tud valamit már.
na, hajnalig veretted az Overizét E?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33717 2018.11.17. 09:05

SlickAdam írta:na, hajnalig veretted az Overizét E?
Hát fele annyi idő alatt elvittem addig, mint a Bone verziót, mert lehet LÁTNI és IRÁNYÍTANi. Ami nem elhanyagolható szempont! Este alvásig ment, most meg már megy.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33718 2018.11.17. 09:36

DanielT írta:Hát fele annyi idő alatt elvittem addig, mint a Bone verziót, mert lehet LÁTNI és IRÁNYÍTANi. Ami nem elhanyagolható szempont! Este alvásig ment, most meg már megy.
Én is lenyomtam az első pár missiont... qwára élveztem az egészet, eszméletlen jól néz ki 4K-ban... csak az a gond, hogy a BFV multija is egyre jobbnak tűnik, a héten tologattam, és eléggé élveztem...nem egy Insurgency, de ez legalább megy :banplz: Insurgency azóta se... a BFV singlit is megnéztem: na az minősíthetetlen szemét
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33719 2018.11.17. 09:59

DanielT írta:Kontrollerrel teljesen használhatatlan katasztrófa az egész. Megnézem megint big picture módban, hátha ott tud valamit már.
Steam Controller nélkül sajnos csak BP-ben van értelme. Az sem tökéletes, játékindításon túl én másra nem is erőltetem. Vicces, amikor a beharangozott akciókkra rákattintasz, és kapod a "No Results" feliratot. De az Origin meg még kontrollertámogatást sem tud, ami ott kevésbé érthető, mint az inkább egeres játékokat felvonultató Battle.netnél.

A játékot megvettem, mert támogatni kell, hogy Steamen is nyom launchot az MS, és kiderült, hogy GMG-n VIP-nak számítok, ezért 15 font-20%-ért adták. De játékig még nem jutottam. Csak addig, hogy töröljem a Comodót, mert úgy összeakadnak, hogy ha telepítve van, akkor el sem indul a játék, kikapcsolni nem elég. Lehet, hogy ez lesz a megoldás a Forzára is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33720 2018.11.17. 17:43

phpBB [media]


habár nálam az első 2 évad a cool de biztos hozza ez is a szintet
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33721 2018.11.17. 22:01

És pörög a Sunset Overdrive credits.

Nagyon egyben van ez a játék, nem tudom máshogy megfogalmazni az érzést. Annyira összeáll a koncepció, az art, a mechanika, a humor, minden.

És tényleg vicces, nagyon nem veszi komolyan magát, folyamatosan kiszól a játékos felé és árad belőle, hogy SZÓRAKOZTATNI akartak. Amit sajnos elfelejtettek már többnyire a fejlesztők.

Alig csináltam mellék küldetéseket, még megyek vissza. Gyűjteni való végtelen mennyiségű van, azokkal nem is próbálkozom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33722 2018.11.17. 23:01

DanielT írta:És pörög a Sunset Overdrive credits.

Nagyon egyben van ez a játék, nem tudom máshogy megfogalmazni az érzést. Annyira összeáll a koncepció, az art, a mechanika, a humor, minden.

És tényleg vicces, nagyon nem veszi komolyan magát, folyamatosan kiszól a játékos felé és árad belőle, hogy SZÓRAKOZTATNI akartak. Amit sajnos elfelejtettek már többnyire a fejlesztők.

Alig csináltam mellék küldetéseket, még megyek vissza. Gyűjteni való végtelen mennyiségű van, azokkal nem is próbálkozom.
Nagy móka, 9 óra beleszaladt. A játék, melyben várod, hogy megahljál, mert kíváncsi vagy a respawn-animációra :buck:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33723 2018.11.17. 23:04

Zóanagyvarázsló írta:Nagy móka, 9 óra beleszaladt. A játék, melyben várod, hogy megahljál, mert kíváncsi vagy a respawn-animációra :buck:
Olyan meglepő helyeken tettek bele ötleteket, hogy tényleg elmehet mindenki az Ubifosnál meg a többinél a picsbe a fűrészpor ízű játékaikkal.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33724 2018.11.17. 23:34

DanielT írta:Olyan meglepő helyeken tettek bele ötleteket, hogy tényleg elmehet mindenki az Ubifosnál meg a többinél a picsbe a fűrészpor ízű játékaikkal.
Ja, bennem is ott motoszkáltak a patikamérlegen kimért antijátékok. Itt viszont tényleg FUN mozogni, harcolni, bármit csinálni. Nagyon folyékony az egész, és nem akar többnek játszani játéknál. A stílus alapból engem is taszítana, de játszva passzol az egész.

Ma este még kipróbáltam a Forza Horizon 4 demóját, így Comodo nélkül tényleg megy az is. De a beajánlott high beállítások mellett is dobálja el a frémet, mint a kurvaélet. Fakéz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33725 2018.11.17. 23:37

Közben tiovább konzolosodik a Steam kínálata:





Az Onimusha 1 vicces lesz 2019-ben a Sunset Overdrive PC-s nyitóáráért.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33726 2018.11.18. 08:04

jofele
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33727 2018.11.18. 09:22

SlickAdam írta:jofele
[video]rakásszar.avi[/video]
Csak a szokásos Apple termék az elmúlt 5 évből: A használhatóság és az életszerűség az utolsó utáni szempont. Az összes terméküket arra építik, hogy a keynoteon hangzatos tőmondatokat tudjanak felírni a slideokra.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33728 2018.11.18. 11:36

DanielT írta:Csak a szokásos Apple termék az elmúlt 5 évből: A használhatóság és az életszerűség az utolsó utáni szempont. Az összes terméküket arra építik, hogy a keynoteon hangzatos tőmondatokat tudjanak felírni a slideokra.
Mondjuk nem erre a videóra megalapozva jelenteném ezeket ki, mert ezt sztem bármi mással is ugyanígy meg lehet tenni, deee ja. Én macbook-on kívül megszabadultam minden terméküktől, és örülök neki, bár így tenne még pár millió ember. :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33729 2018.11.18. 11:47

Mekee írta:ezt sztem bármi mással is ugyanígy meg lehet tenni, ...
bics plíz
:nezze:
phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33730 2018.11.18. 11:54

SlickAdam írta:bics plíz
:nezze:
Méretileg van némi diffi, nyilván minél kisebb, annál nehezebb kettétörni, egy szupervékony oled tv-t sztem még könnyebb, akkor most az is szar emiatt? És még drágább is :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33731 2018.11.18. 12:03

Sunset még: Épp egy mellék küldit csinálok, és elhangzik benne egy jó kis gaming ipar alázás, spoilermentesítve: "Nem csoda, hogy egy rakás szar: fókuszcsoportok véleménye alapján készítették".
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33732 2018.11.18. 16:39

Pénteken megnéztük a Queen filmet. Még mindig fullon volt a terem.
Nem tudom láttam-e valaha ennyi korosodó férfit bőgni egyszerre/10.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33733 2018.11.18. 16:41

Zóanagyvarázsló írta:Ma este még kipróbáltam a Forza Horizon 4 demóját, így Comodo nélkül tényleg megy az is. De a beajánlott high beállítások mellett is dobálja el a frémet, mint a kurvaélet. Fakéz.
De ha nem turkálok bele, akkor high-on a demó alapján tartja a 60 fps-t a dinamikus ügyeskedéssel. Ultrán a dinamikusság nélkül ugyanúgy futott, mint high-on, vele meg kifagyott. Az egy szánalom amúgy, hogy elnyomhatatlan az intrós pofázás, és ha újraindítom (pl. a grafikai beállítások miatt), akkor nézhetem újra. Remélem a teljes is elmuzsikál 1060-nal.

Amúgy jól néz ki, és játékként is bejöhet. Majd év befizetek Game Passra (14 nap ingyen+január 3-ig már megint 200 Ft az egy hónapos), és az alatt megunom. Az alapverzió - Live Gold nélküli - 20 ezres ára röhej, a 200 Ft-os ajánlat jobb. Majd jöhet mellé megdemózni a GeoW 4 (igen, a 2-3-Judgement kimaradni látszik, pedig az utóbbi a PFC miatt még érdekelne is), és más nincs is (pontosabban érdektelen vagy megvan Steamen).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33734 2018.11.18. 16:45

Július elején panaszkodtam a Ladda akksikra, hogy be egy hónapos használat után haldokolni látszottak. Akkor ugye egymás után mindkét pár feltűnően gyorsan lemerült. Azóta viszont újra mennek tökéletesen (csak az Xbox One-kontrollerben van dolguk). Nem tudom, mi volt, nem cseréltem össze őket, sőt akkor feltűnően sokáig tartott a töltés.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33735 2018.11.18. 17:38

Mekee írta:Mondjuk nem erre a videóra megalapozva jelenteném ezeket ki, mert ezt sztem bármi mással is ugyanígy meg lehet tenni, deee ja. Én macbook-on kívül megszabadultam minden terméküktől, és örülök neki, bár így tenne még pár millió ember. :D
ha már apple inkább ios mint osx ;)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33736 2018.11.18. 19:21

Micsu írta:ha már apple inkább ios mint osx ;)
Sokra nem mennék vele, meló miatt kellenek programok, amik csak ott vannak és nincs működő, használható alternatíva win-re meg semmirese. ios után meg most a droid, hát nem mondanám drámainak a különbséget, ugyanolyan gördülékeny, az ios kicsit konzisztensebb designban, ami lehet a droid is, csak nem out of box, meg a frissítések... Kijött má nemistudom mióta a 9-es, és még mindíg arra várok, hogy nekem mikor lesz, ez egy trágya így. Mikor Az új mate20prő meg eleve azzal jön ki, nemhiszem, hogy fél évig tart átportolni. Ez a legszánalmasabb a droidokban még mindíg, és ez soha nem fog változni kb.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33737 2018.11.18. 19:36

2018ban mi az a program aminek nincs alternatívája winre, komolyan érdekel
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33738 2018.11.18. 19:49

Mekee írta:Sokra nem mennék vele, meló miatt kellenek programok, amik csak ott vannak és nincs működő, használható alternatíva win-re meg semmirese. ios után meg most a droid, hát nem mondanám drámainak a különbséget, ugyanolyan gördülékeny, az ios kicsit konzisztensebb designban, ami lehet a droid is, csak nem out of box, meg a frissítések... Kijött má nemistudom mióta a 9-es, és még mindíg arra várok, hogy nekem mikor lesz, ez egy trágya így. Mikor Az új mate20prő meg eleve azzal jön ki, nemhiszem, hogy fél évig tart átportolni. Ez a legszánalmasabb a droidokban még mindíg, és ez soha nem fog változni kb.
Régen még volt értelme várni a frissítéseket, mert kerültek be mindennapi életet és használatot jobbá tevő dolgok. Na ilyen most már nincs, semmi gyakorlati, funkcionális haszna nincs az OS updateknek. Ugyanolyan kényszeres és felesleges kínszarás, mint az appok folyamatos frissítései, vagy a Win updatek.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #33739 2018.11.18. 21:17

benőmenő írta:Pénteken megnéztük a Queen filmet. Még mindig fullon volt a terem.
Nem tudom láttam-e valaha ennyi korosodó férfit bőgni egyszerre/10.
Nekem kb. ennél a filmnél borult ki a bili végleg a netes kritikus oldalakra. Ez egy kikúrt jó film, még ha nem is 100% követi a valós eseményeket. Persze a zenék akkorát ütöttek, hogy én a fehér vászonnal is beértem volna. :nevetes1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33740 2018.11.18. 21:36

Micsu írta:2018ban mi az a program aminek nincs alternatívája winre, komolyan érdekel
működő videovágó, képszerkesztő. Mert nincs. Probáltam sokat, de mind egy kalap... Valami elbaszott lassu, unintuitiv, bugos, rosszul működő.

Vissza: “Leáldozott.hu”