A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #32341 2018.09.14. 15:21

Botond írta:Jó, fel se tételeztem, hogy ott a gtx1080as a gépében és akkor az ikszen bohóckodik vele. Azt hittem csak a szopás faktort veszi ki az xboxos letöltésből, aztán amikor az pipa, akkor a játékot már komolyan tolja, nem játszásiból. :D
az fm7 1.0 és az fh3 1.0 pécés emlékei alapján döntöttem a konzolos, problémamentes játéklehetőség mellett :D (ami szarul indult, de jól végződött - pécén lehet h még most is az inihekkelésnél tartanék, az anlákóla miatt! :P )

X-en egyébként vár a kormányszopó-faktor, amivel csak félig tudatosan számoltam :/ (értsd: xbox és ps4 kétféle kormányt, de azonos pedált, váltót, perecet, kormányállványt igényel. ezeket nem két pillanat átszerelgetni........ namost, GTS vagy FORZA? :/ a GTS-re "szerelt" kormányom ment pécén, de nem ment a váltója a PC-s FH3-on... AZISTENIT!)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32342 2018.09.14. 16:44

Moby írta:Ez esetben, ha már rád nem számíthat a topik, legalább az egyre elmalacosodóbb fejű Angry Joe review-ját megnéztem.
Hát én még ezt a rivjút is untam, pedig olyan játékokról is meg tudom nézni, amihez tudom, hogy soha nem érnék.Lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés ugyanabban a városban.
Avatar
eje75

Hozzászólás #32343 2018.09.14. 18:46

DanielT írta:Hát én még ezt a rivjút is untam, pedig olyan játékokról is meg tudom nézni, amihez tudom, hogy soha nem érnék.Lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, lengedezés, gyanabban a városban.
Van benne gyorsutazás, úgyhogy nem annyira vészes... De egy idő után tényleg nem szórakoztató, max ha kiunlockolsz egy perket, mert akkor tudsz flikk - flakkokat nyomni, xp - ért.... Én nagyon élvezem, pedig amúgy nem kedvelem a szuperhősös dolgokat... Nálam a story viszi, mert az nagyon jól van összerakva: amúgy az egész játékon látszik, hogy nagyon igyekezett a developer, mert minden, ami pókember, az benne van, a legjobb minőségében... Nem lehet mást, többet várni, mert ez A pókember játék... pont.... Aki másra, többre vágyik, az várja meg az új AC-ed......Talán megint kell benne nótákat hajkurászni... :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #32344 2018.09.14. 20:09

Elhalasztották a Sandstorm kiadását a bugok miatt decemberig :duhos2: állítólag át akarnak állni az újabb unreal engine-re közben.... na hiszen, már előre félek, abból micsoda bugtenger lesz.... pedig tegnap kijött egy 4 Gb-os patch, és azóta qwa jó... mind1, megy a béta decemberig, de akkor is...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32345 2018.09.14. 20:17

eje75 írta:Elhalasztották a Sandstorm kiadását a bugok miatt decemberig :duhos2: állítólag át akarnak állni az újabb unreal engine-re közben.... na hiszen, már előre félek, abból micsoda bugtenger lesz.... pedig tegnap kijött egy 4 Gb-os patch, és azóta qwa jó... mind1, megy a béta decemberig, de akkor is...
Ne égj ki, mire jó lesz! Mert nem kizárt, hogy majd beszállok valamikor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #32346 2018.09.14. 20:38

DanielT írta:Ne égj ki, mire jó lesz! Mert nem kizárt, hogy majd beszállok valamikor.
Remélem nem következik be, mert idén ez lesz nálam A shooter... Komolyan mondom, nem mobyzásból, a dolgok jelenlegi állása szerint nem veszem meg se a COD-ot, se a BFV-öt.... Ennek minden pillanatát qwára élvezem...
Spoiler
agoqRkpJ_700wa_0.gif
Avatar
Botond

Hozzászólás #32347 2018.09.14. 21:29

Botond írta:Ezt nekem egyszer csinálta meg. Bekapcsolod a beépített fps számlálót, akkor kiírja a gpu terhelést is %-ban, fix 60 az fps, de eléri a gpu a 100%-ot akkor levált 30 fpsre. Nekem ez csak egy videóban(!!!!) fordult elő, játék közben nem. Igaz nem is FHD, hanem 4k@ultra a célfüggvény. Ott még az ezüst audi is úgy néz ki, hogy lefosod a bokád. Kéccer!
Helyesbítek. Az első pár videó, amíg be nem érsz a karakter generáláshoz az 30 fps PCn is, a versenyek közötti, meg többi átvezető videó 60as.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32348 2018.09.15. 00:06

Botond írta:Helyesbítek. Az első pár videó, amíg be nem érsz a karakter generáláshoz az 30 fps PCn is, a versenyek közötti, meg többi átvezető videó 60as.
Ennek az lehet az oka, hogy nincs több videó, csak ami az elején van :D (a többi nem videó)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32349 2018.09.15. 10:00

arty írta:az fm7 1.0 és az fh3 1.0 pécés emlékei alapján döntöttem a konzolos, problémamentes játéklehetőség mellett :D (ami szarul indult, de jól végződött - pécén lehet h még most is az inihekkelésnél tartanék, az anlákóla miatt! :P )

X-en egyébként vár a kormányszopó-faktor, amivel csak félig tudatosan számoltam :/ (értsd: xbox és ps4 kétféle kormányt, de azonos pedált, váltót, perecet, kormányállványt igényel. ezeket nem két pillanat átszerelgetni........ namost, GTS vagy FORZA? :/ a GTS-re "szerelt" kormányom ment pécén, de nem ment a váltója a PC-s FH3-on... AZISTENIT!)
Rengeteg negatív élmény ért engem is, kezdve azzal, hogy eldugja az ms a storeban a demot, folytatva azzal, hogy egy oké gomb lenyomása után a másik beálkitásait egyből alkalmazta, és utána még játazottam is.
Fh3 nál volt kezdetben a városban szaggatás, meg a miklolaggok, FM7-nél viszont az égvilágon semmi, ugyhogy nemtudom. Az artyfaktor (hehe) meg sztem konzolon is fennáll nálad, sőt bármilyen elektronikai ezköznél lehet bármi, szóval nem mindegy? :smile:
Avatar
Moby

Hozzászólás #32353 2018.09.15. 16:15

Az ár ismeretében a 2080 Kibaszottul nevetséges, a Ti csak egy kicsit. Nade felesleges keseregni, inkább örülni kell, lesz ez még sokkal rosszabb is, kihívó hiányában.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32354 2018.09.15. 17:20

Rohadt jó, hogy az nVidia leteszteli a tesztereknek és odaadja, hogy mit is kéne látniuk... :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32355 2018.09.15. 17:25

Moby írta:Az ár ismeretében a 2080 Kibaszottul nevetséges, a Ti csak egy kicsit. Nade felesleges keseregni, inkább örülni kell, lesz ez még sokkal rosszabb is, kihívó hiányában.
nekem is az árral van bajom
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32356 2018.09.15. 18:50

micsu scifi sorozat ajánló, főszerepben a mars

phpBB [media]


phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32357 2018.09.15. 20:40

Micsu írta:micsu scifi sorozat ajánló, főszerepben a mars

https://www.youtube.com/watch?v=1GvL9quPI10
https://www.youtube.com/watch?v=n6FdCk1ugwM
Az első érdekel, ha találnék csövi 720p-nél értelmesebb minőségűt, a másodikat még nemtudom, elég gaggyer a cgi, de ha maga a sorozat jó... Bár csiganyelven van csak sajna :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32358 2018.09.15. 20:43

Ez meg snecijól néz ki.

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #32359 2018.09.15. 20:58

DanielT írta:Ez meg snecijól néz ki.
Azabaj a 2 óta nincs új a nap alatt :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32360 2018.09.15. 22:15

deep írta:Azabaj a 2 óta nincs új a nap alatt :(
De most igen, legalább az engine ugrott egy nagyot. Plusz a 3-at koncepcionálisan elbaszták és az utolsó pillanatban kellett egy másik játékot csinálni, rekord idő alatt. Most talán jobban sikerül!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32361 2018.09.15. 22:34

DanielT írta:De most igen, legalább az engine ugrott egy nagyot. Plusz a 3-at koncepcionálisan elbaszták és az utolsó pillanatban kellett egy másik játékot csinálni, rekord idő alatt. Most talán jobban sikerül!
Számomra a koncepciót ott baszták el, hogy kitalálták, egyiket sem tudtam negyedéig se játszani, kicsit túl van tolva ez a b akciófilm feeling, és még gagyi is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32362 2018.09.16. 09:42

Nem kérdés, hogy ez a jövő és el kellett kezdeni valamikor. Ez meg végre egy jobb demó, mint az eddigiek többsége.

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #32363 2018.09.16. 09:52

Mekee írta:Rengeteg negatív élmény ért engem is, kezdve azzal, hogy eldugja az ms a storeban a demot, folytatva azzal, hogy egy oké gomb lenyomása után a másik beálkitásait egyből alkalmazta, és utána még játazottam is.
Fh3 nál volt kezdetben a városban szaggatás, meg a miklolaggok, FM7-nél viszont az égvilágon semmi, ugyhogy nemtudom. Az artyfaktor (hehe) meg sztem konzolon is fennáll nálad, sőt bármilyen elektronikai ezköznél lehet bármi, szóval nem mindegy? :smile:
hány oldalt zokogtam itt végig a sztórszopásommal? :D oké, ez csak egy demo, de tudván h alig lesz 1-2 órám este a demora (ez is váratlanul), nem akartam kockáztatni... a win10/sztór pedig TUDOD TE IS, hogy kockázat.

(az fh3-al totál átálltam pécére egyébként, az stabilan indul, fut, stb, annyi a baja, hogy a régi fanatec kormányommal kell tolni (az "beépített váltós") - az fm7 menne a jobb kormányommal/váltómmal, csak szopás elindítani. mindkettő a SAJÁT (sztórba belépett) accomon megvett, fullos cucc (ergo sok dlc-s), az fm7 újabb is.... WTF?!

és most rá is feküdtem a hármasra, túl kell lépni rajta hóvégére, hogy rákoncentrálhassak a négyesre :D az fm7 teljesen háttérbe fog szorulni (marad szorulva...), alig toltam :/ IGEN, részben a rondasága (állandó borult égbolt) miatt - hova süllyedtem, ÉN, aki az FM2-t is ki tudta maxolni?! ;) )
Avatar
arty

Hozzászólás #32364 2018.09.16. 09:57

DanielT írta:De most igen, legalább az engine ugrott egy nagyot. Plusz a 3-at koncepcionálisan elbaszták és az utolsó pillanatban kellett egy másik játékot csinálni, rekord idő alatt. Most talán jobban sikerül!
mi volt abban koncepcionálisan elbaszva?? jc2 on steroids.... (alap + dlc-k is letolva, sőt a pécés előtt a boxost is elvittem sokáig. jöhet a négyes, sz*rom le aztis, ha csak gfx upgrade - ennek SZERINTEM úgyis a látványos pusztítás a lényege, azt meg tudja mind)
Avatar
arty

Hozzászólás #32365 2018.09.16. 10:01

Röhejes kérdés jön... lehet manapság csippeltetni ps2-t valahol? (nem tudnék 20 pontos forrasztással csipet installálni egy 57 féle revíziót megélt alaplapon...)
Arra is gondoltam, hogy veszek inkább egy csippeltet... mindegyik vinné vajon a japó lemezeket? (mert a "mai" software hack CSAK import biztonsági másolatokat tud indítani, az eredetit nem. nyilván nincs rá igény :( )

szoninak meg persze a kurva anyját, hogy az import megakadályozására többet "költöttek", mint a warez ellen...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32366 2018.09.16. 10:12

5 perctől mondja Jim: a 3 eredetileg F2P multiplayer only címnek volt tervezve és az "utolsó pillanatban" tették bele végül mégis a sztorit.

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32367 2018.09.16. 10:33

arty írta:hány oldalt zokogtam itt végig a sztórszopásommal? :D oké, ez csak egy demo, de tudván h alig lesz 1-2 órám este a demora (ez is váratlanul), nem akartam kockáztatni... a win10/sztór pedig TUDOD TE IS, hogy kockázat.

(az fh3-al totál átálltam pécére egyébként, az stabilan indul, fut, stb, annyi a baja, hogy a régi fanatec kormányommal kell tolni (az "beépített váltós") - az fm7 menne a jobb kormányommal/váltómmal, csak szopás elindítani. mindkettő a SAJÁT (sztórba belépett) accomon megvett, fullos cucc (ergo sok dlc-s), az fm7 újabb is.... WTF?!

és most rá is feküdtem a hármasra, túl kell lépni rajta hóvégére, hogy rákoncentrálhassak a négyesre :D az fm7 teljesen háttérbe fog szorulni (marad szorulva...), alig toltam :/ IGEN, részben a rondasága (állandó borult égbolt) miatt - hova süllyedtem, ÉN, aki az FM2-t is ki tudta maxolni?! ;) )
FM7 nálam is megragadt, sokszor csak épitgetek autot, fotozok, aztán annyi. FH3-ban nekem is van még mit, az alap az ki van maxolva, a havas dlc ugy 80% a hotwheelst meg épp csak játazogattam, de má biztos nem tolom le, már igy marad, gamepass befizetve, ahogy jön a 4, ugyis azt fogom tolni. Gearst leszedtem, de sohasenem toltam egyiketse, igy belekostoltam tegnap, de fél ora után inkább batmaneztem (elkezdtem tolni most pc-n 4k@60 ban, originsnél járok)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32368 2018.09.16. 11:48

Lassan már a nagyanyám is HL remakemastertechdemót gyárt, a Valve meg Steam chat kliens-t...

Eszméletlen jó minőség:

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #32369 2018.09.16. 17:30

Kezdés nem húsz játék. Aztán havonta három még pluszba. Hm.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32370 2018.09.16. 17:54

Botond írta:Kezdés nem húsz játék. Aztán havonta három még pluszba. Hm.
korrekt. föleg, hogy meg is bütyköltelk öket online funkcioval.
vajon a nyito 20 cim lesz alap es a havonta megnyilokat csak akkor kapod meg, ha azalatt member vagy (mint PS-en)? vagy ha jövöre regizek, akkor mar 56 cim fog varni?

cloud savegame backup is jo, bar ez egyuttal azt is jelenti naluk, hogy a büdös eletben nem lesz offline archivalasra lehetöseg...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32371 2018.09.16. 19:18

DanielT írta:Lassan már a nagyanyám is HL remakemastertechdemót gyárt, a Valve meg Steam chat kliens-t...

Eszméletlen jó minőség:

az a baj hogy ezek 90%ából kb semmi nem lesz
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32372 2018.09.16. 19:40

SlickAdam írta:korrekt. föleg, hogy meg is bütyköltelk öket online funkcioval.
vajon a nyito 20 cim lesz alap es a havonta megnyilokat csak akkor kapod meg, ha azalatt member vagy (mint PS-en)? vagy ha jövöre regizek, akkor mar 56 cim fog varni?

cloud savegame backup is jo, bar ez egyuttal azt is jelenti naluk, hogy a büdös eletben nem lesz offline archivalasra lehetöseg...
Fokozatosan lövik le a korábbi Virtual Console-okat, és megvenni ezeket a játékokat nem tudod. Ráadásul a Switch még mindig nem a nagy multis platform, ha lesz rá lassan BFV is. Szóval idióta barom lenne a Nintendo, ha csak az alap 20-at és aktuális 3-at kapná meg egy új előfizető. Őket ismerve ez benne is van a pakliban :wow3:

Maga a kínálat egyelőre gyenge. Nincs RPG, és mellesleg az óriási, NES Minire is eljutó - nálam Mariót verő kedvencnek számító - címek közül se Castlevania, se Contra, se Mega Man nem jön 2019-ben. Persze, majd a rühös Metroid (persze ez sem launchkor) meg a Baseball. Urban Championnal nem riasztják el a népet?

SNES-es játékok meg majd egy év múlva vagy Switch 2-re. Agyam eldobom.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32373 2018.09.16. 19:46

Zóanagyvarázsló írta:Nincs RPG
És a zelda?! :wow2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32374 2018.09.16. 20:07

Botond írta:És a zelda?! :wow2:
Sosem játszottam a NES-es Zeldákkal, de a SNES-es annyira sem RPG, mint a God of War.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32375 2018.09.16. 20:19

Zóanagyvarázsló írta:Sosem játszottam a NES-es Zeldákkal, de a SNES-es annyira sem RPG, mint a God of War.
Hát a szomszéd Tibivel mikor pörgettük coopban a double dragont, akkor olyan szinten beleéltük magunkat a szétcsaplakazonnalkeményvagyok feelingbe, hogy ott is kimaxolt a role playing géming, de azt már be se mertem dobni, mert kényes vagy az ilyen tényszerűségre, hogy mi az rpg. :idiota: Ráadásul c64en szerepjátszottuk a double dragont, nem nesen. :vigyor0:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32376 2018.09.16. 22:14

Botond írta:Hát a szomszéd Tibivel mikor pörgettük coopban a double dragont, akkor olyan szinten beleéltük magunkat a szétcsaplakazonnalkeményvagyok feelingbe, hogy ott is kimaxolt a role playing géming, de azt már be se mertem dobni, mert kényes vagy az ilyen tényszerűségre, hogy mi az rpg. :idiota: Ráadásul c64en szerepjátszottuk a double dragont, nem nesen. :vigyor0:
Hát még a Tetris mekkora volt, de az sincs benne a NES-es csomagban. Hát játsszak így mégis vele?! :szomoru1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32377 2018.09.17. 08:32

Zóanagyvarázsló írta:Hát még a Tetris mekkora volt, de az sincs benne a NES-es csomagban. Hát játsszak így mégis vele?! :szomoru1:
Double dragon benne van. Azzal tudod szerepjátszani, vagy egyenesen roleplayelni nagy beleéléssel az utcán én vagyok a kemény király feelinget, azért hoztam fel.
Avatar
arty

Hozzászólás #32378 2018.09.17. 08:53

SlickAdam írta:korrekt. föleg, hogy meg is bütyköltelk öket online funkcioval.
vajon a nyito 20 cim lesz alap es a havonta megnyilokat csak akkor kapod meg, ha azalatt member vagy (mint PS-en)? vagy ha jövöre regizek, akkor mar 56 cim fog varni?

cloud savegame backup is jo, bar ez egyuttal azt is jelenti naluk, hogy a büdös eletben nem lesz offline archivalasra lehetöseg...
és az igaz, hogy ha nem fizetsz elő, a save-jeid mennek a /dev/nul -ba ?!
csak a címig jutottam, nem akartam felb*szni magam a tartalmán... (mint pl a 60 dolcsis, csak nes VC cuccokhoz jó "classic" controller párocska :D aztán gondolom jön ugyanez snes-es, mertmérne, BÁRMIT megvesz a nintendós...)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32379 2018.09.17. 09:05

arty írta:és az igaz, hogy ha nem fizetsz elő, a save-jeid mennek a /dev/nul -ba ?!
csak a címig jutottam, nem akartam felb*szni magam a tartalmán... (mint pl a 60 dolcsis, csak nes VC cuccokhoz jó "classic" controller párocska :D aztán gondolom jön ugyanez snes-es, mertmérne, BÁRMIT megvesz a nintendós...)
ugy tünik igen, en is ezt olvastam. talan a nep haragja eszhez teriti öket, bar nem valoszinü.
buta vagy. nem vesz meg barmit a nintendos. konkretan ez a classic akarmi a kutyat se... max gyüjtöket. PS/Xbox fronton is vannak total felesleges gyüjthetö szarok csecsfejeknek. ne nyomd mar zsigerböl E! ugy mondod, mintha csak ezekkel lehetne iranyitani azokat a jatekokat.
Avatar
arty

Hozzászólás #32380 2018.09.17. 09:34

SlickAdam írta:ugy tünik igen, en is ezt olvastam. talan a nep haragja eszhez teriti öket, bar nem valoszinü.
buta vagy. nem vesz meg barmit a nintendos. konkretan ez a classic akarmi a kutyat se... max gyüjtöket. PS/Xbox fronton is vannak total felesleges gyüjthetö szarok csecsfejeknek. ne nyomd mar zsigerböl E! ugy mondod, mintha csak ezekkel lehetne iranyitani azokat a jatekokat.
nem csinálná ezt az N ha nem látnák, hogy fogy. szerintem.
a lényeg mindig a kiéheztetés - lásd még GT5 - márpedig a ninty fan rendesen gyepálva van, már attól hálás kiskutyaként kattint szűkölve az eshopra, ha harmadszor veheti meg a jóöreg vécé címeit... MERT LEGALÁBB/VÉGRE VAN! :D

szóval a "gondom": eladják a nes classic kontit, ami semmihez nem jó, csak az aktuális konzoljukon pár évig futó eshopban bérelhető egynéhány nes játékhoz
majd ugyanezt - NYILVÁN ELFOGJÁK - snessel is
ha legalább tematizált prőkontroller lenne (amit _MINDEN_ játék támogat, de ugye ezeknél a tetveknél ez sincs! vs. a többiek, akikhez hasonlítod a lépést...) .... egy működő, létező, fennmaradó VC sztórral... annyi sebből vérzik az egész sztori, hogy nemigaz. és a piac (=nintendófan) rábólint, mert ráfog :( ezért mondom, hogy _BÁRMIT_ ...
Avatar
Botond

Hozzászólás #32381 2018.09.17. 10:59

arty írta:nem csinálná ezt az N ha nem látnák, hogy fogy. szerintem.
a lényeg mindig a kiéheztetés - lásd még GT5 - márpedig a ninty fan rendesen gyepálva van, már attól hálás kiskutyaként kattint szűkölve az eshopra, ha harmadszor veheti meg a jóöreg vécé címeit... MERT LEGALÁBB/VÉGRE VAN! :D

szóval a "gondom": eladják a nes classic kontit, ami semmihez nem jó, csak az aktuális konzoljukon pár évig futó eshopban bérelhető egynéhány nes játékhoz
majd ugyanezt - NYILVÁN ELFOGJÁK - snessel is
ha legalább tematizált prőkontroller lenne (amit _MINDEN_ játék támogat, de ugye ezeknél a tetveknél ez sincs! vs. a többiek, akikhez hasonlítod a lépést...) .... egy működő, létező, fennmaradó VC sztórral... annyi sebből vérzik az egész sztori, hogy nemigaz. és a piac (=nintendófan) rábólint, mert ráfog :( ezért mondom, hogy _BÁRMIT_ ...
Ez alapján nekem sima joycon párnak tűnik a cucc. Ugyanúgy van sín, amivel rá lehet pattintani a képernyő oldalára, meg minden. Két gomb hiányzik mondjuk, de lehet az is meg van okosítva valahogy.
Avatar
arty

Hozzászólás #32382 2018.09.17. 14:18

Botond írta:Ez alapján nekem sima joycon párnak tűnik a cucc. Ugyanúgy van sín, amivel rá lehet pattintani a képernyő oldalára, meg minden. Két gomb hiányzik mondjuk, de lehet az is meg van okosítva valahogy.
jah, rámegy, de csak NES játékra használhatod

ami még eszembe jutott: pécére, nes emuhoz mondjuk jó lehet, ha sima BT-s.... hm.... mégiscsak van ahova jóez :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #32383 2018.09.17. 15:23

arty írta:jah, rámegy, de csak NES játékra használhatod

ami még eszembe jutott: pécére, nes emuhoz mondjuk jó lehet, ha sima BT-s.... hm.... mégiscsak van ahova jóez :D
Azt miből gondoljuk, hogy csak NES játékokhoz használhatod?
Avatar
arty

Hozzászólás #32384 2018.09.17. 17:51

Botond írta:Azt miből gondoljuk, hogy csak NES játékokhoz használhatod?
"Once again, the news is sourced from fine print located on Nintendo's official website.

Please note: Nintendo Entertainment System Controllers can only be used while detached from the Nintendo Switch system, and only to play NES – Nintendo Switch Online games. Nintendo Entertainment System Controllers can be charged by attaching to the Nintendo Switch system."

nabazz :D tehát switch nélkül pécéhez se tudod használni, hiszen a töltés csak így megoldott... tök jó! amíg töltődnek a nes kontik, nem játszhatsz portable módban a gépeden :D
zsenik ezek a japók!

... és most olvasom, hogy nemcsak eltűnnek a savegamék a felhőből, ha netán elfelejted befizetni az éves 20 dodót, hanem lehet, hogy fel se kerülnek: ha a dev úgydöntött, hogy ne, akkor nem ... :D

Slickadam! ne mond, hogy a kákán is csomót keresek, amikor a nintendó egy gecibéna, brazil klóngyártó töketlenkedését adja elő egész évben... és nem arról van szó, hogy találják fel a spanyolviaszt (erről szó sincs), de hogy LEMÁSOLNI se sikerül semmit a két másik konzolgyáros mára sikeres projektjéből ( :( ), az extrém módon szánalmas. (hazudtam: a fizetősmulti fícsört jól le tudták másolni, már csak szép lassan fel kell emelni 60 dodóig az árát... nem is értem ezt a huszast :/ ócsó, mer' szar, tudta előre a nintendo? vagy mi volt a koncepcio?)
Avatar
arty

Hozzászólás #32385 2018.09.17. 18:16

Botond írta:Hát a szomszéd Tibivel mikor pörgettük coopban a double dragont, akkor olyan szinten beleéltük magunkat a szétcsaplakazonnalkeményvagyok feelingbe, hogy ott is kimaxolt a role playing géming, de azt már be se mertem dobni, mert kényes vagy az ilyen tényszerűségre, hogy mi az rpg. :idiota: Ráadásul c64en szerepjátszottuk a double dragont, nem nesen. :vigyor0:
amugy nem sokkal ezelőttig azt hittem, hogy a DD-nek csak a c64 portja volt retekszar, de aztán találkoztam egyéb portokkal és leesett, hogy az ámblokk szar (beat'em upok legalja, az a mozgás, az ütközésvizsgálat és a "kombók"... brr). hogy lett az ekkora "frencsájz", hogy előbb rimékelték, mint a dínóst vagy a streets of raget vagy a final fight-t?

---

most, hogy lassan minden második játék uj kliensbe jön, ki hajlandó bepróbálni ? :) (minden kliens játéka egy launcserben)
Avatar
Botond

Hozzászólás #32386 2018.09.17. 20:01

arty írta:most, hogy lassan minden második játék uj kliensbe jön, ki hajlandó bepróbálni ? :) (minden kliens játéka egy launcserben)
Dos 6.1-es időkben én is csináltam ilyet, hogy volt egy könyvtár tele batch fileokkal és így minden egy helyről indítható volt, nem kellett a sok cd-vel odanyammogni magam az egyes játékokhoz. Ez ugyanaz gondolom, csak van grafikus felület is. És ezt tudja a steam is, oda is hozzá tudod adni az összes egyéb kliensben lévő játékodat is, és indul ugyanúgy, akár big picturéból is, szóval totál felesleges cucc ez.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32387 2018.09.17. 20:02

arty írta:"Once again, the news is sourced from fine print located on Nintendo's official website.

Please note: Nintendo Entertainment System Controllers can only be used while detached from the Nintendo Switch system, and only to play NES – Nintendo Switch Online games. Nintendo Entertainment System Controllers can be charged by attaching to the Nintendo Switch system."

nabazz :D tehát switch nélkül pécéhez se tudod használni, hiszen a töltés csak így megoldott... tök jó! amíg töltődnek a nes kontik, nem játszhatsz portable módban a gépeden :D
zsenik ezek a japók!
Köszi! Amúgy van külön töltőállvány a joyconokhoz. De igen, ez így fos.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32388 2018.09.17. 20:05

Originen assassin's creed sale van. A múltkor ki is fejtegette nekem, hogy kizárt, hogy az ea meg az ubi összebútorozik? :mf1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32389 2018.09.17. 20:27

arty írta:most, hogy lassan minden második játék uj kliensbe jön, ki hajlandó bepróbálni ? :) (minden kliens játéka egy launcserben)
Nemrég kipróbáltam egy ilyet(Playnite), epik fail volt. Ezt most próbálja más.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32390 2018.09.17. 20:31

Botond írta:Originen assassin's creed sale van. A múltkor ki is fejtegette nekem, hogy kizárt, hogy az ea meg az ubi összebútorozik? :mf1:
Én és a konszolidációt tartottam és tartom továbbra is kizártnak. 2013 óta vannak Ubifos cuccok Originen.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32391 2018.09.17. 20:45

DanielT írta:Én és a konszolidációt tartottam és tartom továbbra is kizártnak. 2013 óta vannak Ubifos cuccok Originen.
Pedig Botond résen volt, csak 5 évre pilledt el.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32392 2018.09.17. 20:46

arty írta:"Once again, the news is sourced from fine print located on Nintendo's official website.

Please note: Nintendo Entertainment System Controllers can only be used while detached from the Nintendo Switch system, and only to play NES – Nintendo Switch Online games. Nintendo Entertainment System Controllers can be charged by attaching to the Nintendo Switch system."

nabazz :D tehát switch nélkül pécéhez se tudod használni, hiszen a töltés csak így megoldott... tök jó! amíg töltődnek a nes kontik, nem játszhatsz portable módban a gépeden :D
zsenik ezek a japók!

... és most olvasom, hogy nemcsak eltűnnek a savegamék a felhőből, ha netán elfelejted befizetni az éves 20 dodót, hanem lehet, hogy fel se kerülnek: ha a dev úgydöntött, hogy ne, akkor nem ... :D

Slickadam! ne mond, hogy a kákán is csomót keresek, amikor a nintendó egy gecibéna, brazil klóngyártó töketlenkedését adja elő egész évben... és nem arról van szó, hogy találják fel a spanyolviaszt (erről szó sincs), de hogy LEMÁSOLNI se sikerül semmit a két másik konzolgyáros mára sikeres projektjéből ( :( ), az extrém módon szánalmas. (hazudtam: a fizetősmulti fícsört jól le tudták másolni, már csak szép lassan fel kell emelni 60 dodóig az árát... nem is értem ezt a huszast :/ ócsó, mer' szar, tudta előre a nintendo? vagy mi volt a koncepcio?)
Szerintem a Mini-vásárlóknak üzenik ezzel, hogy jól döntöttek, kerülni kell a Switch-rákot. Kéne emu.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32393 2018.09.17. 21:01

Botond írta:Originen assassin's creed sale van. A múltkor ki is fejtegette nekem, hogy kizárt, hogy az ea meg az ubi összebútorozik? :mf1:
mire filmeztél rá már megint? :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32394 2018.09.17. 21:04

Micsu írta:mire filmeztél rá már megint? :D
Annyira jól jött ki a válásból, hogy egész nap kokainozhat a gyerekeivel és az óvodás pajtásaikkal együtt.

Már meg is filmesítették az életét:

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #32395 2018.09.18. 00:19

phpBB [media]


derült égből!!! (nekem)

(a steames csúszik... japók...)

fizikai verzsön CSAK japánban, 8k + szállítás + vám + anyátok :( :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32396 2018.09.18. 11:38

arty írta:derült égből!!! (nekem)

(a steames csúszik... japók...)

fizikai verzsön CSAK japánban, 8k + szállítás + vám + anyátok :( :(
Tök jó, hogy az első képkockákon még ott a crt shader, aztán leveszik és mehet a pixeles okádalom. Vajon a véglegesben benne lesz opcióként? Na nem mintha érintene, eleget fizettem én ezekért annak idején.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32397 2018.09.18. 12:48

Ubi ujabb magaslatokba emelte a "fővandarabóva" modellt, uj ac-hez bejelentették a két dlc-t ami majd jön... 3-3 részletben.
Viszont az most tűnt fel, hogy ellenben az jófejms meg a forza uktimate kiadásbába belerak mindent, a két kieget is az autokon kívül. Ezt eddig külön adták, igy lett a 42k-s fh3 majdnem fulkos kiadásom, mert még enmzen felül is jött 2 autopakk, amit má nem voltam hajlando megvenni, de mostanában nagyon kaparja magát, érzik a vesztük. Elég szégyen ez, hogy a vesztésre álló jófejkedik a vevőivel csak, kényszerből, a másik meg szarik rájuk. This is for the players, anyátok, az.
Avatar
arty

Hozzászólás #32398 2018.09.18. 13:18

DanielT írta:Tök jó, hogy az első képkockákon még ott a crt shader, aztán leveszik és mehet a pixeles okádalom. Vajon a véglegesben benne lesz opcióként? Na nem mintha érintene, eleget fizettem én ezekért annak idején.
jóhogy mondod, el is felejtettem, hogy utánanézzek a céertésédernek, pedig nem rég csúsztam rá a metalslugos brére :/

Mekee: jah, már az fm7 ultiba is belefért végül minden, szerencsére az fh4 is követi.
de még így is drága lenne, egyedül, HU áron...
Avatar
deep

Hozzászólás #32399 2018.09.18. 14:17

DanielT írta:Tök jó, hogy az első képkockákon még ott a crt shader, aztán leveszik és mehet a pixeles okádalom. Vajon a véglegesben benne lesz opcióként? Na nem mintha érintene, eleget fizettem én ezekért annak idején.
Meg ugye nálam is nyomhatod eredeti formájában:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32400 2018.09.18. 18:15

Prey

Éppen fingom sincs hogy ez a játék miért Prey lett mert az elődhöz 0 köze van, kétlem hogy a Prey (2006) akkora brand lett volna, persze a maga idején elég korrekt kis idtech engines játék volt de semmi kiemelkedő.
Én már szemezgettem vele egy ideje mert pár videó és rivjú után tudtam hogy én szeretem ezt a stílust, nem cső, gyűjtögetős de nincs túlbonyolítva, fejlesztgetés, story, infomorzsák gyűjtögetése, azaz nem egy durrbele lövölde, főleg úgy hogy az elején nagyon meg kell gondolni
mire mennyi lőszer pazarolunk el, persze mind minden hasonló játék kb a vége fele itt is félistenként fogunk járkálni. :)
A játékot kb a deus ex és a bioshock szerelemgyerekének nevezném, persze van benne dishonored és system shock is, jótól lopni nem bűn, a tech tree jó (negyede kb egy az egyben DE ami nekem nem baj) és van benne néhány egyedi dolog is (pl a tárgyá átalakulás is nagyon jó sok esetben).
A story szimplán jó, persze ezzel is találkoztunk már max nem ilyen formában, a játékmechanikának rendje és módja szerint szépen gyűjtögetjük az információkat hol is vagyunk, mi is történt, sztem jól felvan építve a történet, néhány wtf momentummal egybekötve.
Az ellenség (typhon) nagyon érdekes, sztem üde foltja a játéknak, furcsa, elriaszthatja a játékosokat de már rohadtul untam ölni sok játékban a humanoid alieneket :P nameg itt nagyon ne várjunk über op fegyvereket azoknak ott vannak a képességek.
Nekem a grafika is tetszett, cry3 bár abból azért jóval többet ki lehetett volna hozni, nameg az art is, nem rossz nem rossz de egy kicsi hiányzik hogy ez bioshock mellé lehessen tenni.
Nekem tetszett, nem untam egy percig se mert jól adagolta a gameplayt és a történetet de azért minden melléküldetést nem csináltam meg, olyanokat meg főleg ami nem érdekel.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #32401 2018.09.18. 18:32

Micsu írta:Prey

Éppen fingom sincs hogy ez a játék miért Prey lett mert az elődhöz 0 köze van, kétlem hogy a Prey (2006) akkora brand lett volna, persze a maga idején elég korrekt kis idtech engines játék volt de semmi kiemelkedő.
Én már szemezgettem vele egy ideje mert pár videó és rivjú után tudtam hogy én szeretem ezt a stílust, nem cső, gyűjtögetős de nincs túlbonyolítva, fejlesztgetés, story, infomorzsák gyűjtögetése, azaz nem egy durrbele lövölde, főleg úgy hogy az elején nagyon meg kell gondolni
mire mennyi lőszer pazarolunk el, persze mind minden hasonló játék kb a vége fele itt is félistenként fogunk járkálni. :)
A játékot kb a deus ex és a bioshock szerelemgyerekének nevezném, persze van benne dishonored és system shock is, jótól lopni nem bűn, a tech tree jó (negyede kb egy az egyben DE ami nekem nem baj) és van benne néhány egyedi dolog is (pl a tárgyá átalakulás is nagyon jó sok esetben).
A story szimplán jó, persze ezzel is találkoztunk már max nem ilyen formában, a játékmechanikának rendje és módja szerint szépen gyűjtögetjük az információkat hol is vagyunk, mi is történt, sztem jól felvan építve a történet, néhány wtf momentummal egybekötve.
Az ellenség (typhon) nagyon érdekes, sztem üde foltja a játéknak, furcsa, elriaszthatja a játékosokat de már rohadtul untam ölni sok játékban a humanoid alieneket :P nameg itt nagyon ne várjunk über op fegyvereket azoknak ott vannak a képességek.
Nekem a grafika is tetszett, cry3 bár abból azért jóval többet ki lehetett volna hozni, nameg az art is, nem rossz nem rossz de egy kicsi hiányzik hogy ez bioshock mellé lehessen tenni.
Nekem tetszett, nem untam egy percig se mert jól adagolta a gameplayt és a történetet de azért minden melléküldetést nem csináltam meg, olyanokat meg főleg ami nem érdekel.

Kép
Kétszer futottam eddig neki, kétszer aludtam bele. Lehet kap még egy esélyt.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32402 2018.09.18. 19:03

jol megcsappantak az SSD arak E! oszt' nem is szoltok. 88 ojro 500 csigusz Samu. 180 a tera & shit.
miota van ez igy?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32403 2018.09.18. 19:09

Moby írta:Kétszer futottam eddig neki, kétszer aludtam bele. Lehet kap még egy esélyt.
Én egyszer se mertem, pedig láttam benne potenciált. Na majd!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32404 2018.09.18. 19:13

SlickAdam írta:jol megcsappantak az SSD arak E! oszt' nem is szoltok. 88 ojro 500 csigusz Samu. 180 a tera & shit.
miota van ez igy?
Iponon tudod nézni a price history-t. AlakulGAT a dolog, de se az 500 gigával, se az 1 terával nem tudok semmit kezdeni. Vagy 3 terás vinyó csere, vagy nekem totál mindegy mekkorák alatta.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32405 2018.09.18. 19:21

DanielT írta:Iponon tudod nézni a price history-t. AlakulGAT a dolog, de se az 500 gigával, se az 1 terával nem tudok semmit kezdeni. Vagy 3 terás vinyó csere, vagy nekem totál mindegy mekkorák alatta.
öreg T420-ba tennek egy 500-ast, meg mindig egy regi 128-as van benne. es bar elegendö, neha nem artana pöpp hely.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32406 2018.09.18. 19:21

SlickAdam írta:öreg T420-ba tennek egy 500-ast, meg mindig egy regi 128-as van benne. es bar elegendö, neha nem artana pöpp hely.
Ja, nekem is annyi van benne, de a hómszerverrel lényegében végtelen.

szerk: Na 308k egy 4 terás Samsung. Ha ez 50 lesz, akkor vásárolok.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32407 2018.09.18. 19:33

DanielT írta:Iponon tudod nézni a price history-t. AlakulGAT a dolog, de se az 500 gigával, se az 1 terával nem tudok semmit kezdeni. Vagy 3 terás vinyó csere, vagy nekem totál mindegy mekkorák alatta.
Nyócvané vettem a 2 terást. Így van már kettőfél plusz kettő sima vinyó, de jövőre kirakom azt is.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32408 2018.09.18. 19:49

Botond írta:Nyócvané vettem a 2 terást. Így van már kettőfél plusz kettő sima vinyó, de jövőre kirakom azt is.
Igazából nekem a250-es rencer mellé még talán egy terrás kéne, akkor végre tudnám kigyomlálni a sok szart, nemis tudom minek tartogatok annyi mindent eleve, mikor bármi bármikor pillanatok alatt lesuhan gigabiten. Tök felesleges a tárhely hörcsögölés már szvsz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32409 2018.09.18. 19:51

Mekee írta:Igazából nekem a250-es rencer mellé még talán egy terrás kéne, akkor végre tudnám kigyomlálni a sok szart, nemis tudom minek tartogatok annyi mindent eleve, mikor bármi bármikor pillanatok alatt lesuhan gigabiten. Tök felesleges a tárhely hörcsögölés már szvsz.
Megszokás.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32410 2018.09.18. 19:55

Botond írta:Megszokás.
Na ettől szabadulnék meg, fel van rakva vagy 10 játék minimum, mikor jórészével esélyes, hogy az életbe többet nem játszok, csak ottvan hogy hátha. filmek jönnek mennek, az nem is érdekes, a cuccaimat, a felgyülemlett fotókat meg az egyéb pótolhatatlan felgyülemlett cuccokat is egy ssd-n tárolnám, talán tartósabb, valamint tényleg kikellene gyomlálni már a zajforrást nálam is :D

Vissza: “Leáldozott.hu”