A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #32271 2018.09.13. 09:40

eje75 írta:Leszedtem tegnap PC-re a demót és tényleg kikúrt jó... egyszerűen lefolyik a kijelzőtől 4K-ban, fasza az egész.... csak a 20e Ft-os árát nem tudom megemészteni :wilting: :wilting: ha lenne boxom, elcigányolhatnám, de így...
De ha van török ismerősöd, akinek van török bankkártyája, megveheted vele 10K-ért. Sajnos az enteres vásárlást bezárták a gecibe, a nagyrésze kapott ideiglenes ban-t, én eddig megúsztam :D (RDR2-t, Dolby Atmos-t, No Man Skytot vettem argentínból, 20k-t spóroltam, törökből már pont nem tudtam semmit). Gift cardot nem lehet venni sehol, az ms ideiglenes beszüntette az értékesítést mindkét országban currency crisis miatt. Csak kártyával megy sajna.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32272 2018.09.13. 09:42

Moby írta:De ha van török ismerősöd, akinek van török bankkártyája, megveheted vele 10K-ért. Sajnos az enteres vásárlást bezárták a gecibe, a nagyrésze kapott ideiglenes ban-t, én eddig megúsztam :D (RDR2-t, Dolby Atmos-t, No Man Skytot vettem argentínból, 20k-t spóroltam, törökből már pont nem tudtam semmit). Gift cardot nem lehet venni sehol, az ms ideiglenes beszüntette az értékesítést mindkét országban currency crisis miatt. Csak kártyával megy sajna.
Az zseniális ahogy meglovaglod a bedőlő gazdaságokat, és nyerészkedsz az éhező milliók kárára, gondolom az amit végül fizettél az meg abból van, hogy fegyvert adtál el a jemeni/szíriai polgárháborúba! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #32273 2018.09.13. 09:45

Moby írta:Na, épp nyomom a Forza Horizon 4 demót X-en.
Háááát ezt megin fossá-rommá fogjuk tolni a gyerekkel. Fix60fps üzemmód pipa. Nojsz. Gyonyőrű. Dolby atmossal olyan az audió, hogy beszarok csukott szemmel is(megvettem azt is örökre argentínsztórból ezehatért LOL). Külön pirospont a mindenre kiterjedő magyarításért (Nem csak feliratok, texturák, kijelzők a játéban, minden-minden megcsinálva szépen, fontprobléma viszont előfordul). Kikúrt Gecijó cucc ez még mindig. Szinte minden rombolódik a pályán, alig van statikus dolog, minden sarazódik, mocskolódik. Lassan tökéletesre csiszolják ezt a játékot. Mondjuk mást már nem is tudnak az újabb részek hozzátenni.
Kurvajót tesz a MS-nak, hogy szopják a faszt keményen konzolfronton. Egyre jobb cuccokat pakolnak le.
és az ütközés/leomló kőfal hat valamennyire az ótóra?
...ma se lesz időm kipróbálni :(
Avatar
arty

Hozzászólás #32274 2018.09.13. 09:52

Botond írta:Az zseniális ahogy meglovaglod a bedőlő gazdaságokat, és nyerészkedsz az éhező milliók kárára, gondolom az amit végül fizettél az meg abból van, hogy fegyvert adtál el a jemeni/szíriai polgárháborúba! :banplz:
ezt vezesd már le, hogy üti meg a kis Pablot moby argentin forzája? :D

(meg az ios ökoszisztémát is - fájna, ha nem jönne le a civ6 a telódra? most fáj, hogy a nokián nincs meg? ;) amugy ha lányod budai elitsuliba jár, iskolabusz hozza-viszi, szerintem nem lesz gond. más esetben én nem biztos, hogy csucsájfonnal kényeztetném... (azé ennyiért ips panel baszki, van bőr almának, meg önbizalom is... az ökoszisztéma rabjaira ugylátszik lehet építeni :D)
Avatar
Moby

Hozzászólás #32275 2018.09.13. 10:00

Botond írta:Az zseniális ahogy meglovaglod a bedőlő gazdaságokat, és nyerészkedsz az éhező milliók kárára, gondolom az amit végül fizettél az meg abból van, hogy fegyvert adtál el a jemeni/szíriai polgárháborúba! :banplz:
Jóhogy! Valahol muszáj kompenzálnom, hogy a geciorbán miatt épp megbasszák a forintjaimat (jó, ez még előtte volt, de én ezt is tudtam ELŐRE!) :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32276 2018.09.13. 10:10

arty írta:ezt vezesd már le, hogy üti meg a kis Pablot moby argentin forzája? :D

(meg az ios ökoszisztémát is - fájna, ha nem jönne le a civ6 a telódra? most fáj, hogy a nokián nincs meg? ;) amugy ha lányod budai elitsuliba jár, iskolabusz hozza-viszi, szerintem nem lesz gond. más esetben én nem biztos, hogy csucsájfonnal kényeztetném... (azé ennyiért ips panel baszki, van bőr almának, meg önbizalom is... az ökoszisztéma rabjaira ugylátszik lehet építeni :D)
Ebben az országban ilyen nagyívű, már-már látnoki gondolatokat nem szokás levezetni, meg alantas tényekkel alátámasztani!
Már a gondolat is felvillanyoz, hogy egyszer valaha a telefonomon lesz civ6. Most ugye csak a tabletjükre van, telefonra nincs, de az a12 talán elég kraftos lesz, hogy legyen. Megfordult a fejemben, igen. A lányomnak az xr-t közben elvetettem, de egy 7es azé még befigyelhet, ami pénzt megfogok töltőkábelen meg ilyesmin, már csak azért megéri!
skinnyman

Hozzászólás #32277 2018.09.13. 10:21

Moby írta:Ebben sem minden 1 grammos, vannak másfél grammos dologok is benne, de tökéletesen megértem, ha zavarja a szépérzéked a raytracelt valós(tlan)tükröződések hiánya :bee1:
fh42.avi
Azokat a birkakat is el lehet utni, vagy azert nem csinaltak carmageddon-t belole?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára skinnyman 2018.09.13. 10:22-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32278 2018.09.13. 10:21

arty írta:az ökoszisztéma rabjaira ugylátszik lehet építeni :D
Ez a vásárlóközönségük: a túszok. Van aki azért túsz, mert fingja nincs a témáról, más azért, mert akkora véglény, hogy még mindig presztízskérdés neki, a harmadik a váltás miatti félelme okán. Az ökoszisztéma túsz a legmókásabb, valszeg Botond az MS tapasztalatiból kiindulva nem tudja, hogy van facebook app másra is. Mer' kíváncsi lennék, mi a jó istent használ a telefonján, ami fizetős és platformhoz kötött... Lehet, hogy megvette a google mapsot vagy a gmailt? :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32279 2018.09.13. 10:26

skinnyman írta:Azokat a birkakat is el lehet utni, vagy azert nem csinaltak carmageddon-t belole?
Nem hiszen, hogy a birkafizikát is olyan alaposan kidolgozták volna, mint a többi hungarocell díszletét... szal' elugranak azok a kis snecik az utolsó pillanatban.

Kibaszott steril fosnak néz ki ez a játék, de ez nem újdonság. Semmi fun nem látszik még ebben a rombolásos "őrületben" sem. Csekklistagyár.

De mivel nincs jobb dolgom az ágyban, letöltöm a demót. Kíváncsi vagyok, sikerül -e!
Avatar
Moby

Hozzászólás #32280 2018.09.13. 10:27

skinnyman írta:Azokat a birkakat is el lehet utni, vagy azert nem csinaltak carmageddon-t belole?
Nemtudom, ezt nem próbáltam ki, nade le tudjátok tölteni pécére is, megnézhetitek :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #32281 2018.09.13. 10:28

DanielT írta:Nem hiszen, hogy a birkafizikát is olyan alaposan kidolgozták volna, mint a többi hungarocell díszletét... szal' elugranak azok a kis snecik az utolsó pillanatban.

Kibaszott steril fosnak néz ki ez a játék, de ez nem újdonság. Semmi fun nem látszik még ebben a rombolásos "őrületben" sem. Csekklistagyár.

De mivel nincs jobb dolgom az ágyban, letöltöm a demót. Kíváncsi vagyok, sikerül -e!
Kezdesz beleőrülni ebbe az otthon ücsörgésbe :D A forrasztásos mókával mi lett? Lett valami a táskarádióból? Nemtudom, csak próbálok valami értelmet találni a létednek, hátha az felráz kicsit! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #32282 2018.09.13. 10:31

Dani! Tudom már! Átadom a a pró lukasztás technológiát (xbox TRY gift carddal lehet csak fizetni), és a sok neokonzolos csíra gépit lukaszthatod-e! Annyi van belőlük, mint a szemét! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32283 2018.09.13. 10:36

Moby írta:Kezdesz beleőrülni ebbe az otthon ücsörgésbe :D A forrasztásos mókával mi lett? Lett valami a táskarádióból? Nemtudom, csak próbálok valami értelmet találni a létednek, hátha az felráz kicsit! :banplz:
A forrasztást kimaxoltam, mint a Turn10 a Forza élményt az első résszel és sajnos nekem nem fizetnek ecuadori peso-val, ha megcsinálom ugyanazt tizedszer, HDR felirattal a dobozon... :mf2:

Közben elindult a letöltés. A Store-ban sehol nem találtam meg a játékot a menükből, csak direkt kereséssel. Aztán telepítéskor kiírta, hogy megpróbálják installálni a nem létező Xbox One konzolomra, miközben indult a Pcs telepítés is. Hát próbáljátok ti kikúrt, tehetségtelen, senkiházi férgek. Direkt meg is néztem, nincsen az eszközeim között a múltkori Bone, mert már akkor deaktiváltam. Mellesleg nagyon örülnék, ha még meglenne a gép és kérés nélkül telepítenék arra is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32284 2018.09.13. 10:44

Moby írta:Ebben sem minden 1 grammos, vannak másfél grammos dologok is benne, de tökéletesen megértem, ha zavarja a szépérzéked a raytracelt valós(tlan)tükröződések hiánya :bee1:
phpBB [media]
400 kilós bálát úgy lökdösöd mindha 50 kiló lenne ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #32285 2018.09.13. 10:47

Micsu írta:400 kilós bálát úgy lökdösöd mindha 50 kiló lenne ;)
Én nem vagyok ekkora paraszt, de azé a józan paraszti eszem nagyon komoly kétségekkel kezeli, hogy ekkora bála 400Kiló lenne IRL :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32286 2018.09.13. 10:49

Jaj és kellemes mellékhatása a MICROSOFT STORE alkalmazás elindításának, hogy frissült a SZÁMOLÓGÉP APPOM!!! VÉGRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kíváncsi vagyok az újításokra, rávetem magam!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32287 2018.09.13. 10:53

Moby írta:Én nem vagyok ekkora paraszt, de azé a józan paraszti eszem nagyon komoly kétségekkel kezeli, hogy ekkora bála 400Kiló lenne IRL :banplz:
én meg kis túlzással az vagyok úgyhogy engedd el :)
ha szalmabála lenne az lenne 150-200 kg, de mivel ez erjesztett takarmány mivel be van csomagolva ezért legnagyobb valószínűséggel lucerna, bíborhere vagy valami más pillangós amit 20%os víz körül bálaznak ergo simán megvan 400 kiló, egy 150/120 száraz lucerna bála is megvan 350
nah ma is tanultál valamit :bohoc:
Avatar
Moby

Hozzászólás #32288 2018.09.13. 10:57

Micsu írta:én meg kis túlzással az vagyok úgyhogy engedd el :)
Kis túlzással???? :mf2:

Köszi az okítást, ha bármikor, bárhol az életemben lucernaszakértőre lesz szükségem, tudom hova forduljak. Esetleg lábjegyzetként hozzáfűzném: azért a telefon mellett ne ülj sokat, nem ez ma nem várható! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32289 2018.09.13. 11:01

Moby írta:Kis túlzással???? :mf2:

Köszi az okítást, ha bármikor, bárhol az életemben lucernaszakértőre lesz szükségem, tudom hova forduljak. Esetleg lábjegyzetként hozzáfűzném: azért a telefon mellett ne ülj sokat, nem ez ma nem várható! :banplz:
bár én melletted állok, még ez is sokkal jobb mind ha lepattanna róla az autó ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32290 2018.09.13. 11:05

Indul a Horizon, MEGINT FESZTIVÁL VAN!!! DEJÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FESZTIVÁÁÁÁL THAT NEVER ENDS!!!!!!!!!!!!!!!

Már okádok.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32291 2018.09.13. 11:07

Moby írta:Ebben sem minden 1 grammos, vannak másfél grammos dologok is benne, de tökéletesen megértem, ha zavarja a szépérzéked a raytracelt valós(tlan)tükröződések hiánya :bee1:
phpBB [media]
Én is toltam, kikurt jo, fh3 4kban 60al nem vitte a 2x msaa-t, de ebben 4x-el simán megy, valamit kodolgattak, ellenben ami nem jön be, hogy kb egy fh3 dlc szaga van az egésznek. Az egész menü, ui minden pontosan ugyanaz. De természetesen kötelező vétel, a láthatáron sincs semmi ami megközelítené autos cuccok között.

Ja és azokásos ms win store agyfasz: nem dobja kapcsolodoba se a demot semelyik forza részhez, se a főoldalon, még a keresőbe beírva se dobja ki, csak ha rámegyek, h minden találatot jelenítsen meg. Ügyesek ezek
Avatar
Moby

Hozzászólás #32292 2018.09.13. 11:13

Mekee írta:Én is toltam, kikurt jo, fh3 4kban 60al nem vitte a 2x msaa-t, de ebben 4x-el simán megy, valamit kodolgattak, ellenben ami nem jön be, hogy kb egy fh3 dlc szaga van az egésznek. Az egész menü, ui minden pontosan ugyanaz. De természetesen kötelező vétel, a láthatáron sincs semmi ami megközelítené autos cuccok között.
Gyak az FH(1) óta minden rész kb DLC. Nade már az új helyszínek meg az új zenék, meg a reszelgetések miatt belevertem sokat mindbe. Ebbe is bele fog hullani. Nincs a piacon másik olyan játék, amiben tudnék órákon keresztül krúzolgatni az utakon, akár konkrét cél nélkül, élvezettel. És ez ezt még mindig nagyon tudja.

A sztóros szopáshoz én nem tudok hozzászólni. Én egyszerűen a weben beléptem, rányomtam, otthon letöltődött a boxra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32293 2018.09.13. 11:16

DanielT írta:Indul a Horizon, MEGINT FESZTIVÁL VAN!!! DEJÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FESZTIVÁÁÁÁL THAT NEVER ENDS!!!!!!!!!!!!!!!

Már okádok.
#bulibáró #mulatási
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32294 2018.09.13. 11:38

Na, a fesztivál kezdetekor 3 kiscsajszika kiosztotta, hogy mi a feladat, melyik ultracool verdával is kéne csapatnom és élvezzem a fun-t.

Itten tárgyalgatunk a barcsinőimmel:

forzacsajszik.jpg


Annyira kúl ez az autós gém! Annyira megszólítva érzem magam általa itt a bajcsinős trécselgetés közepette! Remélem lehet pumpkin lattét kortyolgatni valamelyik állomáson a karrier során. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #32295 2018.09.13. 11:50

DanielT írta:Na, a fesztivál kezdetekor 3 kiscsajszika kiosztotta, hogy mi a feladat, melyik ultracool verdával is kéne csapatnom és élvezzem a fun-t.

Itten tárgyalgatunk a barcsinőimmel:

forzacsajszik.jpg


Annyira kúl ez az autós gém! Annyira megszólítva érzem magam általa itt a bajcsinős trécselgetés közepette! Remélem lehet pumpkin lattét kortyolgatni valamelyik állomáson a karrier során. :eljen: :eljen: :eljen:

Csak a kontextus miatt, karikázzam be melyiket kreáltad te magad karakterként? :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32296 2018.09.13. 12:07

Moby írta:Csak a kontextus miatt, karikázzam be melyiket kreáltad te magad karakterként? :taps:
A jobb oldali cicamica vagyok, az volt a default karakter és egy "tovább" gomb megnyomásánál nem méltattam többre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32297 2018.09.13. 12:13

Neee, ezek megint kezdik a klód kámpjúting fasságot :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #32298 2018.09.13. 12:42

Moby írta:De ha van török ismerősöd, akinek van török bankkártyája, megveheted vele 10K-ért. Sajnos az enteres vásárlást bezárták a gecibe, a nagyrésze kapott ideiglenes ban-t, én eddig megúsztam :D (RDR2-t, Dolby Atmos-t, No Man Skytot vettem argentínból, 20k-t spóroltam, törökből már pont nem tudtam semmit). Gift cardot nem lehet venni sehol, az ms ideiglenes beszüntette az értékesítést mindkét országban currency crisis miatt. Csak kártyával megy sajna.
Sajna török ismerősöm már nincs, a Fatmagül miatt az összesel megszüntettem a kapcsolatot... Store-ban mindent próbáltam, de a kártyámat nem fogadja el más országbeli vásárlásoknál... Ezt a gamepass-os megoldást izzítom, a State of D. 2-t úgy is meg akartam lesni... Thx Bro
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32300 2018.09.13. 13:28

látod, bár érdekes hogy fő vidia tulajként te nem találkoztál eddig bugokkal :ravasz1:
Avatar
arty

Hozzászólás #32301 2018.09.13. 14:26

Micsu írta:látod, bár érdekes hogy fő vidia tulajként te nem találkoztál eddig bugokkal :ravasz1:
ha tolnám pécén, pláne day1 cuccokkal, azé' biztos összefutnék velük :P

(így csak a htpc-s kínszarást élvezem, ami nvidia driverbug témában adatik :( )
Avatar
eje75

Hozzászólás #32302 2018.09.13. 14:46

Moby írta:Előfizetsz game pass-re, és tolhatod te is ötszázé két hónapig (cdkeys). Azután pécén nem tudom hogy lehet összehozni a továbbcigányolást, de ott is kéne lennie valami módszernek.
Nem akarom fullba nyomni a kretént, de erre gondoltál? Szerintem nem, mert ez Xbos-os, de mást meg nem találok... :wilting:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32303 2018.09.13. 14:47

eje75 írta:Sajna török ismerősöm már nincs, a Fatmagül miatt az összesel megszüntettem a kapcsolatot... Store-ban mindent próbáltam, de a kártyámat nem fogadja el más országbeli vásárlásoknál... Ezt a gamepass-os megoldást izzítom, a State of D. 2-t úgy is meg akartam lesni... Thx Bro
mondjuk az erdekelne, hogyha gamepassban nyomom, akkor megkapom az eloredeloi autopakkot? Meg abban a sima v ultimate verzat adjak?
Avatar
arty

Hozzászólás #32304 2018.09.13. 14:53

DanielT írta:A forrasztást kimaxoltam, mint a Turn10 a Forza élményt az első résszel és sajnos nekem nem fizetnek ecuadori peso-val, ha megcsinálom ugyanazt tizedszer, HDR felirattal a dobozon... :mf2:

Közben elindult a letöltés. A Store-ban sehol nem találtam meg a játékot a menükből, csak direkt kereséssel. Aztán telepítéskor kiírta, hogy megpróbálják installálni a nem létező Xbox One konzolomra, miközben indult a Pcs telepítés is. Hát próbáljátok ti kikúrt, tehetségtelen, senkiházi férgek. Direkt meg is néztem, nincsen az eszközeim között a múltkori Bone, mert már akkor deaktiváltam. Mellesleg nagyon örülnék, ha még meglenne a gép és kérés nélkül telepítenék arra is.
nekem van bónom, de weben nemtom kiválasztani az otthoni boxos telepítést :D mert ő mindenképp a céges noti lokális sztórját indítani - ami majd indítaná a boxos sztórba a letöltést? wtf? milyen elkúrt rencer ez??
Avatar
eje75

Hozzászólás #32305 2018.09.13. 14:59

eje75 írta:Nem akarom fullba nyomni a kretént, de erre gondoltál? Szerintem nem, mert ez Xbos-os, de mást meg nem találok... :wilting:
Közben megkockáztattam a 2 Eur-t...ez volt az...
Avatar
Botond

Hozzászólás #32306 2018.09.13. 15:05

arty írta:nekem van bónom, de weben nemtom kiválasztani az otthoni boxos telepítést :D mert ő mindenképp a céges noti lokális sztórját indítani - ami majd indítaná a boxos sztórba a letöltést? wtf? milyen elkúrt rencer ez??
Nekem még az x360ra is elindul a letöltés a céges lapitopiról bent a cégtől, de az meg se lep, hogy nálad ez is bugzol. Duáltriálaccozni jó, mert ugyan minden hasznos funkciótól elesel/bebugzol, de így legalább nem tudja meg az MS, hogy mennyit forzázol. :D gg
Avatar
Botond

Hozzászólás #32307 2018.09.13. 15:09

eje75 írta:Közben megkockáztattam a 2 Eur-t...ez volt az...
Ja, a win10 univerzumban egyesülnek az MS platformok, a playanywhere címek mennek pc-n is, ha Xboxon megvan rá a jogosultságod akármilyen módon (ezzel a passzal, vagy megvetted vagy bármi) akkor is ha amúgy nincs is Xboxod. Tolja pc-re a jóságot, hátha a gtx2080ti árat látva legközelebb inkább annak a harmadából veszel egy 4k képes x1x-et, és mit ad isten, kapásból elég bő libraryd lesz rá, szóval el se gondolkozol, hogy ugyanannyiból ps4et vegyél 0 játékkal. Nekik most ez a terv, ezt építik a szokásos MS féle közepes balfaszkodások közepette. A PS4nek meg a konzoltúsz címek, meg hogy szomszéd pistikének úgyis ps4 van, mert mindenkinek az van, ha zárt a multi akkor neked is azt kell venni, különben hogy lövöd el szomszédpistike lábát az akármiben a koncepciója. Egyelőre a sonyé működik, de hosszabb távon lehet az msre fogadnék. Főleg ha a kövben tényleg összebútoroznak a vídiával.
Avatar
arty

Hozzászólás #32308 2018.09.13. 16:10

Botond írta:Nekem még az x360ra is elindul a letöltés a céges lapitopiról bent a cégtől, de az meg se lep, hogy nálad ez is bugzol. Duáltriálaccozni jó, mert ugyan minden hasznos funkciótól elesel/bebugzol, de így legalább nem tudja meg az MS, hogy mennyit forzázol. :D gg
orrbaszájba tudom telepiteni minden xboxomon mindenemet, MOST nem megy, ittbenről :P mert kreténül van megírva, WEBRŐL -> OTTHONIXBOX, az lehetetlen, mert igaziból WEBRŐL->LOCALSTORE(ha van, márpedig ezen a gépen van)->OTTHONXBOX menne, de ezt nyilván nem szeretném megpróbálni, idebent...

mobilról MEGY.

kérlek, könyörgöm, védd meg ezt a modellt is.... webszerviz, amihez kell egy tökirreleváns lokális komponens (a céges noti, céges windózának winsztór app-ja)

több accom meg szintén a fasszopó korábbi ms politika miatt kellett, hogy össze tudjam keleteurópaiként szedegetni az oda NEM vetett morzsákat...
Avatar
arty

Hozzászólás #32309 2018.09.13. 16:13

Moby írta:Neee, ezek megint kezdik a klód kámpjúting fasságot :(
mondjuk ha beam, akarommondani mixer minőségben lehet gémet streamelni, akkor talán (remélem) nem lesz nagy siker az x-cloud :/
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32310 2018.09.13. 16:19

arty írta:mondjuk ha beam, akarommondani mixer minőségben lehet gémet streamelni, akkor talán (remélem) nem lesz nagy siker az x-cloud :/
MIXER!!!!!!!!!!!!! Úristenbazmeg még mindig nem hiszem el, hogy egyszer volt egy jó, megjegyezhető nevű szolgáltatásuk és azt is elbaszták. Mármint persze, hogy elbaszták, ahogy MINDENT amit csinálnak, de a jó nevét is. A Beam az frankó volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32311 2018.09.13. 19:07

DanielT írta:MIXER!!!!!!!!!!!!! Úristenbazmeg még mindig nem hiszem el, hogy egyszer volt egy jó, megjegyezhető nevű szolgáltatásuk és azt is elbaszták. Mármint persze, hogy elbaszták, ahogy MINDENT amit csinálnak, de a jó nevét is. A Beam az frankó volt.
Nemnagyon meséltél a pókemberes kalandjaidról.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32312 2018.09.13. 19:10

arty írta:orrbaszájba tudom telepiteni minden xboxomon mindenemet, MOST nem megy, ittbenről :P mert kreténül van megírva, WEBRŐL -> OTTHONIXBOX, az lehetetlen, mert igaziból WEBRŐL->LOCALSTORE(ha van, márpedig ezen a gépen van)->OTTHONXBOX menne, de ezt nyilván nem szeretném megpróbálni, idebent...

mobilról MEGY.

kérlek, könyörgöm, védd meg ezt a modellt is.... webszerviz, amihez kell egy tökirreleváns lokális komponens (a céges noti, céges windózának winsztór app-ja)

több accom meg szintén a fasszopó korábbi ms politika miatt kellett, hogy össze tudjam keleteurópaiként szedegetni az oda NEM vetett morzsákat...
Valami temporary elbaszás van most a sajáteszközök rendszerrel, teli van rinyával az összes boxtopik. Nálam tegnap ez még ment rendesen, meg úgy általában megy ez rendesen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32313 2018.09.13. 19:33

Moby írta:Valami temporary elbaszás van most a sajáteszközök rendszerrel, teli van rinyával az összes boxtopik. Nálam tegnap ez még ment rendesen, meg úgy általában megy ez rendesen.
Arty beomlasztotta mindenkinek a rendszert mert egyszer megpróbálta használni. Mennyire tipikus ez már bameg! :rinya:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32314 2018.09.13. 19:42

Moby írta:Nemnagyon meséltél a pókemberes kalandjaidról.
Ennek több oka is van, de a legfőbb az, hogy már a streameken meguntam. Szerintem hamarabb leszek Hidden Agenda speedrunner, minthogy azt végignyomjam.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #32315 2018.09.13. 19:49

Én is néztem streamen, nem értem miért nem tetszik az új spiderman szerintem nagyon jó lett, már ott vagyok, hogy én is játszani fogok vele :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32316 2018.09.13. 20:04

DanielT írta:MIXER!!!!!!!!!!!!! Úristenbazmeg még mindig nem hiszem el, hogy egyszer volt egy jó, megjegyezhető nevű szolgáltatásuk és azt is elbaszták. Mármint persze, hogy elbaszták, ahogy MINDENT amit csinálnak, de a jó nevét is. A Beam az frankó volt.
mixerről az a középszar pesti étterem jut eszembe :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32317 2018.09.13. 21:10

Micsu írta:mixerről az a középszar pesti étterem jut eszembe :D
Kevesebbért is öltek már embert, mint ez a mondat... az abszolút kedvenc pizzériámról beszélsz, amit meg se közelít senki a városban. :wow2: :wow2: :wow2: 15 éve csak innen rendelek és mindenki azonnal a rajongója lesz, ahogy megadatik neki a szerencse, hogy a szájába helyezzen belőle.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32318 2018.09.13. 23:02

én 2x voltam ott, sok jó nem jut eszembe róla, semmi extra
Avatar
Botond

Hozzászólás #32319 2018.09.13. 23:44

Moby írta:Gyak az FH(1) óta minden rész kb DLC. Nade már az új helyszínek meg az új zenék, meg a reszelgetések miatt belevertem sokat mindbe. Ebbe is bele fog hullani. Nincs a piacon másik olyan játék, amiben tudnék órákon keresztül krúzolgatni az utakon, akár konkrét cél nélkül, élvezettel. És ez ezt még mindig nagyon tudja.

A sztóros szopáshoz én nem tudok hozzászólni. Én egyszerűen a weben beléptem, rányomtam, otthon letöltődött a boxra.
Na belenéztem én is. Olyannyira dlc, hogy elején megkérdezi, hogy akkor áthozza a beállításaim? Nyomtam egy okét és 4k@ultra@60 már ott is figyelt. Vicces, hogy itt kiírja, hogy mennyire pandel meg a VGA éppen. A tiáj ehhez a 4k@60@ultrához 70-75%ot pörög kivéve az átvezető videók, amikor is 90-95-100% vagy egyszerűen lebasz 30 fpsre, mert nem bírja. :vigyor3: Van még mit optimalizálni. Viszont úgy néz ki, hogy beszabehu. Moby videója az paintben rajzolt móriczkaábra ehhez képest, szóval nájszos. A háromnak kellene nekifeküdni már rendesen az a helyzet meg a kettőnek, én azokból se vettem ki a fun adagom csak az elsőből. :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32320 2018.09.14. 00:03

Ez az új Tomb Raider akkora bundli szökevény, hogy már fáj. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32321 2018.09.14. 00:05

benőmenő írta:Ez az új Tomb Raider akkora bundli szökevény, hogy már fáj. :wilting:
Megvan? Mé'? Nem kétlem, csak mé'?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32322 2018.09.14. 06:33

DanielT írta:Megvan? Mé'? Nem kétlem, csak mé'?
Streamen néztem csak, de az íróknak sikerült rendesen alulmúlniuk magukat. De valami brutálisan. Ráadásul bugtenger. Viszont mintha a puzzle-ök kicsit nagyobb hangsúlyt kaptak volna a harcok rovására, és némelyik nem csak alibi időhúzás. 5€-ért jóleszez, de nem 67-ért mer ez így egy rossz vicc.
Persze a lövölde rész maradt ami volt. Mindig legalább 2 alternatív út, lopakodás, kraftolás, stb. De feleslegesen, mert simán le lehet darálni a segghülye ai-t egy pisztollyal hardon.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32323 2018.09.14. 09:01

Reggel fiammal megnéztük a nintendo direktet. Hát, szerintem ennek az lesz a vége, hogy ezek a g*cik eladnak nekem még egy (dokkoló nélküli) csomagot, aztán local coopban két képernyővel fog pörögni az őrület, mert jönnek bejövős címek. Feltéve, hogy ugyanaz az acc használható egyszerre két sviccsen, mert hogy nem akarok játékokat is megvenni duplán az biztos. Most még. :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32324 2018.09.14. 09:15

Botond írta:Reggel fiammal megnéztük a nintendo direktet. Hát, szerintem ennek az lesz a vége, hogy ezek a g*cik eladnak nekem még egy (dokkoló nélküli) csomagot, aztán local coopban két képernyővel fog pörögni az őrület, mert jönnek bejövős címek. Feltéve, hogy ugyanaz az acc használható egyszerre két sviccsen, mert hogy nem akarok játékokat is megvenni duplán az biztos. Most még. :idiota:
Lujdzsi Menzsön Tri! :szeret:
Kirby's Epic Yarn miert csak 3DS-re? butak...
Final Fantasy VII, IX, X, XII ... aaaaaaah! :szeret: (de hol a VIII...?)
uj Yoshi :szeret:
City Skylines? meg 8 magon is be tud menni 30 frem ala... mehh

legfontosabb: ANIMAL CROSSING! :szeret: :szeret: :szeret: :szeret: :szeret:
Avatar
Moby

Hozzászólás #32325 2018.09.14. 09:26

DanielT írta:Ennek több oka is van, de a legfőbb az, hogy már a streameken meguntam. Szerintem hamarabb leszek Hidden Agenda speedrunner, minthogy azt végignyomjam.
Ez esetben, ha már rád nem számíthat a topik, legalább az egyre elmalacosodóbb fejű Angry Joe review-ját megnéztem.
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #32326 2018.09.14. 09:28

SlickAdam írta:Lujdzsi Menzsön Tri! :szeret:
Kirby's Epic Yarn miert csak 3DS-re? butak...
Final Fantasy VII, IX, X, XII ... aaaaaaah! :szeret: (de hol a VIII...?)
uj Yoshi :szeret:
City Skylines? meg 8 magon is be tud menni 30 frem ala... mehh

legfontosabb: ANIMAL CROSSING! :szeret: :szeret: :szeret: :szeret: :szeret:
Ugyanez. Kirbyben picit reménykedek, hogy azé jön switchre is, mert az is baromi jól néz ki, a skyline-al pc-n is szemezek, de egyrészt a dlc policy miatt tiltólistát a paradox, másrészt mikor lenne annyi időm nekem?! FF még nem, de majd biztos, ha nagyobb lesz a kölök, de menzsön, új yoshi meg animal crossing odacsap mindent. Meg persze a társasjátékok is, a marióparty is meg amik jönnek külön. És persze civ6+dió3 is instant get. Civ6 meg a társasok miatt gondolkozok a második switchben, mert local coop az nagyon funnak hangzik. Meg amúgy picit piszkálja a fantáziám a starlink is. Ha az ilyen privateer szerűség lesz, csak kiddie körítéssel, akkor az is instant get.
Mondjuk tegnapi arconbaszós switch élmény, hogy lego city undercover splitscreenhez két kontroller kell. Mármint két pár. Szóval szopódtam a bugossal (már nem is lehet vele előre menni), míg a fiam az újjal, de kínszenvedés volt. Vajon ez is olyan, mint a régi quickshot joyok, amiben eltört egy alkatrész, szétkaptuk, cseréltük és jó volt megint? Javítható a joycon? Hallottál már ilyesmiről? Mert ha amúgy ez létező opció, akkor feltúrom a netet, hogy pesten hol szervízelnek ilyesmit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32327 2018.09.14. 09:31

Botond írta:Ugyanez. Kirbyben picit reménykedek, hogy azé jön switchre is, mert az is baromi jól néz ki, a skyline-al pc-n is szemezek, de egyrészt a dlc policy miatt tiltólistát a paradox, másrészt mikor lenne annyi időm nekem?! FF még nem, de majd biztos, ha nagyobb lesz a kölök, de menzsön, új yoshi meg animal crossing odacsap mindent. Meg persze a társasjátékok is, a marióparty is meg amik jönnek külön. És persze civ6+dió3 is instant get. Civ6 meg a társasok miatt gondolkozok a második switchben, mert local coop az nagyon funnak hangzik. Meg amúgy picit piszkálja a fantáziám a starlink is. Ha az ilyen privateer szerűség lesz, csak kiddie körítéssel, akkor az is instant get.
Mondjuk tegnapi arconbaszós switch élmény, hogy lego city undercover splitscreenhez két kontroller kell. Mármint két pár. Szóval szopódtam a bugossal (már nem is lehet vele előre menni), míg a fiam az újjal, de kínszenvedés volt. Vajon ez is olyan, mint a régi quickshot joyok, amiben eltört egy alkatrész, szétkaptuk, cseréltük és jó volt megint? Javítható a joycon? Hallottál már ilyesmiről? Mert ha amúgy ez létező opció, akkor feltúrom a netet, hogy pesten hol szervízelnek ilyesmit.
LM3 meg a metroid miatt jövőre megint vennem kell szviccset.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32328 2018.09.14. 09:31

Botond írta:Javítható a joycon? Hallottál már ilyesmiről? Mert ha amúgy ez létező opció, akkor feltúrom a netet, hogy pesten hol szervízelnek ilyesmit.
passz. de altalaban minden javithato, kerdezz ra nagyobb üzletekben!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32329 2018.09.14. 09:34

SlickAdam írta:passz. de altalaban minden javithato, kerdezz ra nagyobb üzletekben!
Youtube és csináld meg magad. Valszeg fődarabok kaphatóak hozzá.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32330 2018.09.14. 09:34

Moby írta:LM3 meg a metroid miatt jövőre megint vennem kell szviccset.
Akkor már legalább azt tudom honnan lesz a harmadik sviccs. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #32331 2018.09.14. 09:36

Botond írta:Akkor már legalább azt tudom honnan lesz a harmadik sviccs. :idiota:
Nalátod :) Így nekem is egyszerűbb, fel sem kell dobnom hardverapróra :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32332 2018.09.14. 09:38

DanielT írta:Youtube és csináld meg magad. Valszeg fődarabok kaphatóak hozzá.
Odáig menne, hogy szétszedem, megnézem mi a baszódás benne, rendelek alkatrészt, de aztán precízen nem tudnám összerakni, mert ahhoz túlságosan remeg a kezem (pedig nem iszok :D), de majd megkérek vkit vmi fórumról, akinek van forrasztópákája, vagy vki mást aki ipari méretekben lukaszt PS4et, hogy segíjjen meg. ;)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32333 2018.09.14. 09:52

vegigpörgettem a Direct-et. eleg ütös volt összessegeben. de a legjobb cuccok 2019-esek. na jo, 3 honap van mar csak ugyis az evböl, idenre Smash & Pokemon a huzok.
a City Skylines mar a videoban is döcögött. sztem nagy varosban tuti 10 körül lesz a frem. talaltam egy user vidit es mar ennek a vegen is sub30...
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32334 2018.09.14. 10:42

Ha már Szviccs:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32335 2018.09.14. 11:21

SlickAdam írta:vegigpörgettem a Direct-et. eleg ütös volt összessegeben. de a legjobb cuccok 2019-esek. na jo, 3 honap van mar csak ugyis az evböl, idenre Smash & Pokemon a huzok.
a City Skylines mar a videoban is döcögött. sztem nagy varosban tuti 10 körül lesz a frem. talaltam egy user vidit es mar ennek a vegen is sub30...
phpBB [media]
tipikus kontrollernek való játék :D néha rossz nézni amit művel
Avatar
arty

Hozzászólás #32336 2018.09.14. 12:43

Moby írta:Valami temporary elbaszás van most a sajáteszközök rendszerrel, teli van rinyával az összes boxtopik. Nálam tegnap ez még ment rendesen, meg úgy általában megy ez rendesen.
hazaértem és a mobilról elindított FH4 feltelpült... szal működGETETT... hálistennek, mert a játék elsőblikkre 10/9.8

press start screen rolling videoja/zenéje/hangulata, évszakok, autók... pazar! (ahogy eddig)
aztán zavaró váltás a 30-ról 60-ra, ez sajnos végig probléma (volt/lesz)
ingame grafika... te jjjjjó isten. 1080/60 és közben szebb, mint a 3 + interakció a környezettel... WTF?
a narancs Charger-el mentem, szépen csillog, fényelődik, tükröződik (igen, az az ezüst vacak, amivel te mentél, az csúnyácska volt) :P
új nézet, az FM7-ben debütált, szélvédőre tapadt belső kamera, kormány látványa nélkül - JESSZ!
zenét 1 óra alatt SE kapcsoltam ki, ez nagy eredmény (jókat dobott a gép, sok az elektronikus zene)

a demo felépítése, a "flow élmény" (nincs rá jobb kifejezés), a brutálisan változatos táj, megfűszerezve évszakokkal, napszakokkal, időjárással... ennél jobb csak akkor lehetne, ha nem balrahajcs-országban kéne ótózni, megin' :(
komolyan, olyan szaturált, színes, látványos minden, mintha folyamatosan valami 90-es évek végi sega árkád játékban lennék, nem pedig egy dögunalom openworldben (és talán emiatt elfogadhatóBB, hogy törik, szakad, repül minden, 1grammos papírgalacsinként, mert nincs megállás, csak az árkádos, végtelen száguldás...)

kínszenvedés lesz a hármast befejezni, mielőtt ennek nekiülnék.
kínszenvedés volt amazt tolni a kettes után, ami európai szememnek a legkedvesebb környezettel dicsekedhet(ett EDDIG!) - ahol a felüdülést a HotWheels addon hozta, aminek a legjobb pillanatait idézi ez a negyedik

DT, amikor ezt kihagyod (csak mert fesztivál forever), az ótósjátékok csúcsára mondasz nemet :P (tudom, demo alapján nagyon előreszaladtam, biztosan ellaposodik majd ugyanez 100 óra alatt, vs. a mostani fókuszált 1-2 órás mindenből-egy-kicsit, de na, addig még lehet benne 20-50 óra jóság, amíg a végtelen konfetti-event-őrület végképp az élmény kárára menne)

ZABÁLJÁTOK! LEGALÁBB A DEMOT!
Avatar
Botond

Hozzászólás #32337 2018.09.14. 12:48

arty írta:aztán zavaró váltás a 30-ról 60-ra, ez sajnos végig probléma (volt/lesz)
Ezt nekem egyszer csinálta meg. Bekapcsolod a beépített fps számlálót, akkor kiírja a gpu terhelést is %-ban, fix 60 az fps, de eléri a gpu a 100%-ot akkor levált 30 fpsre. Nekem ez csak egy videóban(!!!!) fordult elő, játék közben nem. Igaz nem is FHD, hanem 4k@ultra a célfüggvény. Ott még az ezüst audi is úgy néz ki, hogy lefosod a bokád. Kéccer!
Avatar
Moby

Hozzászólás #32338 2018.09.14. 13:04

Botond írta:Ezt nekem egyszer csinálta meg. Bekapcsolod a beépített fps számlálót, akkor kiírja a gpu terhelést is %-ban, fix 60 az fps, de eléri a gpu a 100%-ot akkor levált 30 fpsre. Nekem ez csak egy videóban(!!!!) fordult elő, játék közben nem. Igaz nem is FHD, hanem 4k@ultra a célfüggvény. Ott még az ezüst audi is úgy néz ki, hogy lefosod a bokád. Kéccer!
Arty szerintem
-az x verzáról ír
-a zavaró váltás meg a videókra gondolt, merhogy azok 30 fps-ben mennek. Persze örülök, hogy nálad 60-al mennek azok is, csak néha nem :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #32339 2018.09.14. 13:10

bocsánat, tényleg az X-esről írtam és a videok 30frémesek, jah - utána vált ingamere és akkor meg 60... csak mivel demoban sok a "video-bejátszás", így sok a váltás is és ez elég rosszul néz ki (sose felejtem el, valamelyik NBA2K játékot gyakorlatilag kinyírta a sok replay/30fps-ra váltogatás - nekem). véglegesben kevésbé lesz gond, mert eloszlanak a váltások a "százórára"
Avatar
Botond

Hozzászólás #32340 2018.09.14. 15:02

Moby írta:Arty szerintem
-az x verzáról ír
-a zavaró váltás meg a videókra gondolt, merhogy azok 30 fps-ben mennek. Persze örülök, hogy nálad 60-al mennek azok is, csak néha nem :banplz:
Jó, fel se tételeztem, hogy ott a gtx1080as a gépében és akkor az ikszen bohóckodik vele. Azt hittem csak a szopás faktort veszi ki az xboxos letöltésből, aztán amikor az pipa, akkor a játékot már komolyan tolja, nem játszásiból. :D

Vissza: “Leáldozott.hu”