A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #31851 2018.08.30. 09:32

Moby írta:Tegnap lőttem picit ezeknek a fakezűeknek a legutóbb megjelent betülfíldjében. ONEX-en.
A 4K@HDR sokat segített :D
Spoiler
8-29-2018_11-21-37_PM.jpg
Már nem hiába kérted el az xinput cuccokat Harlekintől. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31852 2018.08.30. 09:43

Moby írta:Ha egy teknót akarok prezentálni kávzi hülyéknek, azt úgy nehéz lesz, hogy a végeredmény egy ökörség. Merthát a teknót abban is látniuk kéne - ha értenének hozzá, de ugyebár nem értenek. Így viszont az egész RT önmaga karikatúrájává válik azáltal, hogy a végeredményen már csak benny hill zenéjével tudnék javítani.
Irgalmatlan epik fail volt az RTX demonstráció minden eleme, nem csak a BF. Sőt, még a BF volt a legjobb, a többi kb annyira volt impresszív mint a Bone specifikációi.

Okés, hogy eljutottunk odáig, hogy egy tükörkép megvalósításához nem kell egy másik, ugyanúgy berendezett szoba szemben, de na.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31853 2018.08.30. 09:44

Botond írta:Már nem hiába kérted el az xinput cuccokat Harlekintől. :)
LEL, ez billegér csít? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #31854 2018.08.30. 09:53

Botond írta:Már nem hiába kérted el az xinput cuccokat Harlekintől. :)
1x próbáltam nála valamelyik elődjét még 360-on, de akkora szart én még nem basztam. Én nem tudom hogy képesek azzal játszani, de kb semmi köze a natív egerezéshez.
Avatar
Moby

Hozzászólás #31855 2018.08.30. 09:54

DanielT írta:LEL, ez billegér csít? :D
Nem kérlek, ez a Fedorov-Avtomat-Optical-az-értő-kézben csít :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #31856 2018.08.30. 09:58

DanielT írta:Irgalmatlan epik fail volt az RTX demonstráció minden eleme, nem csak a BF. Sőt, még a BF volt a legjobb, a többi kb annyira volt impresszív mint a Bone specifikációi.

Okés, hogy eljutottunk odáig, hogy egy tükörkép megvalósításához nem kell egy másik, ugyanúgy berendezett szoba szemben, de na.
Múltkor volt itt a víz evolúciója youtube videó belinkelve, ami azon ritka videók egyike volt, amit meg is néztem. Na most ott az első pár 3d megvalósítás az értelmezhetetlen hányás és a viccnek is durva kategória közötti területen helyezkedett el, és valszeg akkor is megszakértettétek, hogy akkor ezt a 3d dolgot dobni kellene, mert a 2d már mennyire kimunkált. Én mondjuk személyszerint nem is játszottam azok közül a korai 3d cuccok közül semmit, mert utoljára c64en bírta el a gyomrom azt a szintet. Szóval ja, ez a réjtrészing is erősen gyerekcipőben jár, anno a 3d is itt tartott egy ponton, de mégse követelte senki ilyen gőzerővel a halálát. Lesznek örli adopterek akik kifizetik nekünk ezt a techet, hogy majd 3 gennel későbbi VGA-kon értelmesen nézzen ki, azt kiderítettük, hogy ezek nem mi leszünk, de belenéztem az ominózus DF videó első öt percébe is amin azóta csodálkozunk, és azért voltak ott pozitív mondások is, nem ilyen full lehúzás volt amiket ti írtok. Aztán lehet a következő tíz percben eltemették a réjtrészinget, de az első öt perc alapján nekem úgy tűnik lesz ebből jóság majd egyszer.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31857 2018.08.30. 10:00

Moby írta:Nem kérlek, ez a Fedorov-Avtomat-Optical-az-értő-kézben csít :D
Klasszik pay-to-win stratégia! :fogmosas:

Az a lórúgás erősségű 3 lövéses automata mi?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31858 2018.08.30. 10:01

Botond írta:Múltkor volt itt a víz evolúciója youtube videó belinkelve, ami azon ritka videók egyike volt, amit meg is néztem. Na most ott az első pár 3d megvalósítás az értelmezhetetlen hányás és a viccnek is durva kategória közötti területen helyezkedett el, és valszeg akkor is megszakértettétek, hogy akkor ezt a 3d dolgot dobni kellene, mert a 2d már mennyire kimunkált.
Sőt, én ezt az egész internet dolgot is még mindig erős fenntartásokkal kezelem... :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #31859 2018.08.30. 10:03

DanielT írta:Klasszik pay-to-win stratégia! :fogmosas:

Az a lórúgás erősségű 3 lövéses automata mi?
Nem, de azzal is jó vagyok! :DD (Farquhar-Hill Storm)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31860 2018.08.30. 10:07

Moby írta:Nem, de azzal is jó vagyok! :DD (Farquhar-Hill Storm)
Ejj... na látom már ki lesz itt a fő BFV huszár... vagy tüzér! :nezze:

Egyébként azért is kedvelem különösen ezt a WWI WWI korszakot, mert mint a példa is mutatja nem tudok neveket fegyverhez társítani és nem is emlékszem rájuk, pár különlegességtől eltekintve. Nem vagyok se fegyverbuzi, se semmi, de a BF4-ben mindent megismerek, tudom mik a karakterisztikái és 90% pontossággal név szerint azonosítanám őket.

Basszák meg a macskaköves, saras retróháborújukat, amibe 4+ évre beletolták az arcunkat. :boxer:
Avatar
arty

Hozzászólás #31861 2018.08.30. 10:15

DanielT írta:Codemasters megrágta, kiköpte, most Motorstorm/Driveclub Rushy megy a Slightly Mad Studios-hoz. (Project Cars csapat)

"Today is my last official day at @Codemasters! I got to make an awesome game & met some great people. Thanks to everyone on the #ONRUSH team, you guys are the best!"
nemtom ott mit és meddig csinálhat, tudtommal a PC2 már nem fogyott túl jól ... ergo még egy hiba és ott is vége mindennek :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #31862 2018.08.30. 10:19

DanielT írta:Ejj... na látom már ki lesz itt a fő BFV huszár... vagy tüzér! :nezze:

Egyébként azért is kedvelem különösen ezt a WWI WWI korszakot, mert mint a példa is mutatja nem tudok neveket fegyverhez társítani és nem is emlékszem rájuk, pár különlegességtől eltekintve. Nem vagyok se fegyverbuzi, se semmi, de a BF4-ben mindent megismerek, tudom mik a karakterisztikái és 90% pontossággal név szerint azonosítanám őket.

Basszák meg a macskaköves, saras retróháborújukat, amibe 4+ évre beletolták az arcunkat. :boxer:
1000 óra után szép, hogy felismered. Amit meg nem szeretek, nem tetszik, azt én sem jegyzem meg. De absz osztom, hogy ez a WW téma a büdös életben nem fog felnőni bf3/4 magasságokba. Az meg különösen elkeserítő, hogy nem is áll szándékában.
Avatar
Botond

Hozzászólás #31863 2018.08.30. 10:23

Moby írta:1000 óra után szép, hogy felismered.
Ez mondjuk számomra is megdöbbentő, hogy belerak ezerórát, és keni-vágja a játék minden apró részletét, a másikról néz két youtube videót és nem ismeri olyan mélységben. Pedig netszerte szokás ennyi alapján is ugyanúgy szakérteni, mint 1000 óra után, szóval nem csak érthetetlen, de még csak nem is trendyke. :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31864 2018.08.30. 10:36

Háfigyeljetekmá'. Nekem ezek a fa+rozsdacső fegyverek ugyanolyanok. Ráadásul utálom is őket használni, nézni. A legtöbbet használt LMG-m nevét nem tudom most felidézni. (És kb ez az egyetlen fegyver amit kedveltem, mert legalább nem kellett másodpercenként újratölteni.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31865 2018.08.30. 10:38

DanielT írta:Hát ahogy elnézem a játék és a raytracing jelen helyzetét, senki másnak sem lesz rá igénye. Nemhogy az utolsó pillanatban a nulláról írják újra azt, hogy hogyan működik valami, amióta világ a világ.

De tudod, fakezűek, szal' nem értem miért lepődsz meg. Nem értenek ezek a grafikához, animációhoz, árad az igénytelenség a Frostbite/BF kombóból.
csűritek, csavarjatok amit en egy mondatban leirtam :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31866 2018.08.30. 10:39

Botond írta:Az hogy van egy tutorial az nem feltétlen gond, de ha a 20. pálya is ilyen az gáz. Idén már nem veszek szoftvert, szóval majd jövőre nézek rá.
lehet porszivo helyett mast kene mar arulnod ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31867 2018.08.30. 10:40

DanielT írta:LEL, ez billegér csít? :D
hat nem egy arty :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #31868 2018.08.30. 10:40

DanielT írta:Háfigyeljetekmá'. Nekem ezek a fa+rozsdacső fegyverek ugyanolyanok. Ráadásul utálom is őket használni, nézni. A legtöbbet használt LMG-m nevét nem tudom most felidézni. (És kb ez az egyetlen fegyver amit kedveltem, mert legalább nem kellett másodpercenként újratölteni.)
Viselkedésükben komoly különbségek vannak egymás közt, de az tény, hogy a tyekhnyika alapvetően határozza meg a harcmodort, és ebben nagy különbség van a betülfíldek között. Meg a pályaépítésben, meg kb mindenben.
Avatar
Botond

Hozzászólás #31869 2018.08.30. 10:41

Micsu írta:lehet porszivo helyett mast kene mar arulnod ;)
Az a robotkínai kiszorított a piacról. Jut eszembe, nincs kölcsönbe egy ezresed elsejéig? :help:
Avatar
Moby

Hozzászólás #31870 2018.08.30. 10:45

Micsu írta:hat nem egy arty :D
Arty szerintem amúgy jó multijátékos, csak nem teszi bele neki a dice az áltimétjavelint, amivel egy lövéssel kifingathat minden játékost a pályán. A következő 3-4 napra is :)
Meg egyébként is: én sok artyt kívánok kívánok mindenkinek minden játékba. Defőleg az ellenfél csapatába! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31871 2018.08.30. 11:11

Ahogy olvasom, a Xiaomi boltból vett porszívókat már az EU szerverre kell rakni.

Micsu, még mindig egy rohadt betűt nem írtál róla, pedig te 16 karakterbe tudnál sűríteni/rövidíteni egy full review-t. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31872 2018.08.30. 11:21

Botond írta:Az a robotkínai kiszorított a piacról. Jut eszembe, nincs kölcsönbe egy ezresed elsejéig? :help:
ennyire rosszul fizet az ms? :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31873 2018.08.30. 11:21

Moby írta:Arty szerintem amúgy jó multijátékos, csak nem teszi bele neki a dice az áltimétjavelint, amivel egy lövéssel kifingathat minden játékost a pályán. A következő 3-4 napra is :)
Meg egyébként is: én sok artyt kívánok kívánok mindenkinek minden játékba. Defőleg az ellenfél csapatába! :banplz:
+1 :buck:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31874 2018.08.30. 11:23

DanielT írta:Ahogy olvasom, a Xiaomi boltból vett porszívókat már az EU szerverre kell rakni.

Micsu, még mindig egy rohadt betűt nem írtál róla, pedig te 16 karakterbe tudnál sűríteni/rövidíteni egy full review-t. :D
persze, probalom tovabb tartani a jo viszonyt :D

Btw egyik cimboramnal van, 1,5 napot volt nalam :P
Irok ha visszakaptam :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31875 2018.08.30. 11:36

Micsu írta:persze, probalom tovabb tartani a jo viszonyt :D

Btw egyik cimboramnal van, 1,5 napot volt nalam :P
Irok ha visszakaptam :P
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #31876 2018.08.30. 13:18

DanielT írta:Kép
Nem rossz-nem rossz, de eje75 a zsifmágus. Még egy kurzust azért nyomjál le nála :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31877 2018.08.30. 13:53

régivonalas ufos sorozat :P

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #31878 2018.08.30. 13:59

Az elmúlt 2...vagy nem is tudom hány hétben így egyben letoltam a szervezetembe a narcos 3 évadát. Tudom, hogy egy kibaszott dinoszaurusz vagyok, de egyszerűen totál kimaradt minden az elmúlt évekből, amíg a gyerkőcök picik voltak. Mostmá van géming meg filmezés, most meg az óvoda-iskola szopat (de ez azé már határozottan könnyebb) :D

Ez a narcos mindenesetre akkora büdös nagy királyság vót, hogy a pofám leszakad bele.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31879 2018.08.30. 14:14

Moby írta:Az elmúlt 2...vagy nem is tudom hány hétben így egyben letoltam a szervezetembe a narcos 3 évadát. Tudom, hogy egy kibaszott dinoszaurusz vagyok, de egyszerűen totál kimaradt minden az elmúlt évekből, amíg a gyerkőcök picik voltak. Mostmá van géming meg filmezés, most meg az óvoda-iskola szopat (de ez azé már határozottan könnyebb) :D

Ez a narcos mindenesetre akkora büdös nagy királyság vót, hogy a pofám leszakad bele.
3. résznél tartok
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31880 2018.08.30. 14:20

Én nem merem a 3. évadot elkezdeni, annyira tökéletes, kerek egész volt a 2. évaddal a vége. Többször mérgezte meg játék/film élményemet egy elbaszott felesleges rész és nem merek kockáztatni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #31881 2018.08.30. 14:25

DanielT írta:Én nem merem a 3. évadot elkezdeni, annyira tökéletes, kerek egész volt a 2. évaddal a vége. Többször mérgezte meg játék/film élményemet egy elbaszott felesleges rész és nem merek kockáztatni.
Én is fostam a 3. évadtól, úgy voltam vele, hogy kiszállok ha kicsit is nem oké valami, de áááááááá bazdmeg, ezek a vuk kalandjaiból is megcsinálnák a 10/10-es akciódokudrámát :D Ráadásul a 3. évad dobja a széria legkúlab karakterét: Chepét. Sajnos nincs sokat szerepeltetve, de amikor van, az odabasz :) Gecikurvajó a 3. évad is.
És igen, az első két évad nagyon kerek, egész, és mégis úgy tudták folytatni, hogy nem tolakszik bele abba, de mégis kurvajól kiegészíti. A mozinak hivatalosan is vége, a sorozatok élve felzabálják a nagyipari fosgyártást.
Avatar
Moby

Hozzászólás #31882 2018.08.30. 14:38

Kibaszottul spoileres, csak az nyissa le, aki már látta a 3. évadot.
Csak azért megtanulnéé szívesen spanyolul, hogy ezt a pár mondatot el tudjam mondani :DD Chepe bazdmeg kibaszottul nagy arc :DD
Spoiler
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31883 2018.08.30. 14:40

eddig nekem is hiányzik pablo karizmatikus irányítása :P de egyébként jó
Avatar
Moby

Hozzászólás #31884 2018.08.30. 14:58

Dani, szerintem elolvasták a leveled :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31885 2018.08.30. 15:04

Moby írta:Kibaszottul spoileres, csak az nyissa le, aki már látta a 3. évadot.
Csak azért megtanulnéé szívesen spanyolul, hogy ezt a pár mondatot el tudjam mondani :DD Chepe bazdmeg kibaszottul nagy arc :DD
Spoiler
phpBB [media]
Spoiler
viszont a kötelező buzi pacho rossz pont, főleg hogy ezekben a körökben nem tűrték a melegeket, de sajna minden sorozatban kötelezőnek kell lennie egy ilyen szálnak, nem vagyok homofób csak uncsi már egy kicsit
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31886 2018.08.30. 15:06

Moby írta:Én is fostam a 3. évadtól, úgy voltam vele, hogy kiszállok ha kicsit is nem oké valami, de áááááááá bazdmeg, ezek a vuk kalandjaiból is megcsinálnák a 10/10-es akciódokudrámát :D Ráadásul a 3. évad dobja a széria legkúlab karakterét: Chepét. Sajnos nincs sokat szerepeltetve, de amikor van, az odabasz :) Gecikurvajó a 3. évad is.
És igen, az első két évad nagyon kerek, egész, és mégis úgy tudták folytatni, hogy nem tolakszik bele abba, de mégis kurvajól kiegészíti. A mozinak hivatalosan is vége, a sorozatok élve felzabálják a nagyipari fosgyártást.
Ok, remélem nem bánom meg.

BFV témához: Annyi történt, hogy mindenhonnan ömlött, hogy nem jó a launch window az RDR2 és a COD között, így átrakták. De tetszik ez a maguknak írt szerelmeslevél, hogy milyen fasza minden és még jobb lesz, ha ez egyáltalán lehetséges.

szerk: Ja és eszméletlen, hogy mennyire nem érdekel ez a csúszás sem, teljesen kívülről nézem már a játékot. Befizetem a 4 eurót a 10 óra trial-ért, aztán ha még van benne, akkor 1 hónapra a prémium access-t 4500-ért. Annál többet tuti nem tud, a folytatással meg bevárom amikor a full bekerül a 4 eurós előfizuba, addigra már bővített kontetnttel. Mert ezek a tetvek is ebben a service modellben gondolkoznak, magyarul kijön day1 a menü és egy alibi pálya, majd utólag csepegtetnek valamit. Anyátokat azt.
Avatar
arty

Hozzászólás #31887 2018.08.30. 16:28

Micsu írta:hat nem egy arty :D
egy éve nem néztem a statjaim :( javultam azé' ?
Avatar
arty

Hozzászólás #31888 2018.08.30. 16:31

Moby írta:Arty szerintem amúgy jó multijátékos, csak nem teszi bele neki a dice az áltimétjavelint, amivel egy lövéssel kifingathat minden játékost a pályán. A következő 3-4 napra is :)
Meg egyébként is: én sok artyt kívánok kívánok mindenkinek minden játékba. Defőleg az ellenfél csapatába! :banplz:
kiforgatjátok a....

... én csak annyit kértem, hogy a sebzés legyen legalább(!) annyira reális, mint a BF2-ben volt :(

... de ugye akkor nem fogyna a shortcut bundle ezekben az újkori p2w moslékokban :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #31889 2018.08.30. 16:36

arty írta:egy éve nem néztem a statjaim :( javultam azé' ?
Hiába erőlködsz. FPS fronton én vagyok a császár. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31890 2018.08.30. 17:10

RTX OFF :(

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31891 2018.08.30. 17:13

pedig nem is az ubisoft a kiadó :(
Avatar
deep

Hozzászólás #31892 2018.08.30. 17:36

DanielT írta:RTX OFF :(
Hát mondjuk a vazelinnel bekent pók öcsit nem tudom értelmezni. Amúgy lol dángréda.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31893 2018.08.30. 17:54

deep írta:Hát mondjuk a vazelinnel bekent pók öcsit nem tudom értelmezni. Amúgy lol dángréda.
Hát szerintem a felsőn sokkal különlegesebb és érdekesebb az anyag, az alsó meg mint egy Tesco-s haloween jelmez pamutból. :)
Avatar
Yaddle55

Hozzászólás #31894 2018.08.30. 18:21

DanielT írta:Ahogy olvasom, a Xiaomi boltból vett porszívókat már az EU szerverre kell rakni.

Nekem onnan van, de az EU szerverrel nem ment, a China Mainland-nál reklamált, hogy váltsak szervert, az Other-rel tökéletes. Eddig 2x használtam balanced módban, kellemesen halk, és teljesen megfelel az elvárásaimnak, felszedi a porcicákat, átmegy a küszöbökön is.
Ha nem írtok róla, hogy létezik, nem is tudtam volna, hogy ilyenre van szükségem... :worship:
Avatar
deep

Hozzászólás #31895 2018.08.30. 18:25

DanielT írta:Hát szerintem a felsőn sokkal különlegesebb és érdekesebb az anyag, az alsó meg mint egy Tesco-s haloween jelmez pamutból. :)
Persze, érdekesebb, csak miazanyámtól taknyos?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #31896 2018.08.30. 18:34

DanielT írta:RTX OFF :(

Kép
ereztem, hogy a pocsolya(tm)-nek külön gpu kéne :nevetes1:
Avatar
eje75

Hozzászólás #31897 2018.08.30. 19:33

DanielT írta:Ahogy olvasom, a Xiaomi boltból vett porszívókat már az EU szerverre kell rakni
Sejtettem, hogy EU-t kell.... mondjuk amilyen lusta tetű vagyok, még ki se vettem a dobozból :wilting: majd a hétvégén... kellemes figyelmesség a Xiaomitól, hogy szerver váltás esetén az összes eszközt elfelejti, így mind a három színes okoségőt, meg a hőmérséklet mérőt, meg a LED szallagot is rakhatom be újra... immár negyedszer :wilting:
Ma indul a Standstorm béta 2. fázisa, ez már a megjelenésig megy... az elsőnél azt hittem 1 hetes lesz, hétfőn előbb eljöttem picit a munkahelyemről, indítom a gépet: vége a bétának
Spoiler
abxkkmpL_700wa_0.gif
nem baj, majd ma... rohanok haza, kapcsolom be a gépet: 1 óra 39 perc letöltés, és már indíthatom is...
Spoiler
aP7nnpQ6_700wa_0.gif
Avatar
deep

Hozzászólás #31898 2018.08.30. 20:07

eje75 írta:Sejtettem, hogy EU-t kell.... mondjuk amilyen lusta tetű vagyok, még ki se vettem a dobozból :wilting: majd a hétvégén... kellemes figyelmesség a Xiaomitól, hogy szerver váltás esetén az összes eszközt elfelejti, így mind a három színes okoségőt, meg a hőmérséklet mérőt, meg a LED szallagot is rakhatom be újra... immár negyedszer :wilting:
Nem felejti el, ott maradnak azok szépen azon a szerveren.
Avatar
eje75

Hozzászólás #31899 2018.08.30. 20:30

deep írta:Nem felejti el, ott maradnak azok szépen azon a szerveren.
A Mi Home-ról beszélünk? Na mert hogy akkor a francokat nem... 30 mp-e váltottam át Mainland C.-ról Europe-ra.. eltűnt minden, konkrétan még a "home" nevét is elfelejtette... most az eje's home helyett a költői 1856036940's home feliratot látom... és nincs benne egy cuccom se... eddig ez így 4x copatott meg...
Avatar
arty

Hozzászólás #31900 2018.08.30. 20:50

Botond írta:Hiába erőlködsz. FPS fronton én vagyok a császár. :)
csirke!

Da Boss
Avatar
deep

Hozzászólás #31901 2018.08.30. 21:03

eje75 írta:A Mi Home-ról beszélünk? Na mert hogy akkor a francokat nem... 30 mp-e váltottam át Mainland C.-ról Europe-ra.. eltűnt minden, konkrétan még a "home" nevét is elfelejtette... most az eje's home helyett a költői 1856036940's home feliratot látom... és nincs benne egy cuccom se... eddig ez így 4x copatott meg...
Arról. Azon a szerveren, ahonnan átváltottál, ott megmarad. Oda vissza tudsz mászni szerverekre és mindenhol ott lesz minden, amit addig hozzáadtál.
Avatar
Botond

Hozzászólás #31902 2018.08.30. 21:39

arty írta:csirke!

Da Boss
Ez mondjuk valóban überelhetetlen. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31903 2018.08.30. 21:49

eje75 írta:Sejtettem, hogy EU-t kell.... mondjuk amilyen lusta tetű vagyok, még ki se vettem a dobozból :wilting: majd a hétvégén... kellemes figyelmesség a Xiaomitól, hogy szerver váltás esetén az összes eszközt elfelejti, így mind a három színes okoségőt, meg a hőmérséklet mérőt, meg a LED szallagot is rakhatom be újra... immár negyedszer :wilting:
Ma indul a Standstorm béta 2. fázisa, ez már a megjelenésig megy... az elsőnél azt hittem 1 hetes lesz, hétfőn előbb eljöttem picit a munkahelyemről, indítom a gépet: vége a bétának
Spoiler
abxkkmpL_700wa_0.gif
nem baj, majd ma... rohanok haza, kapcsolom be a gépet: 1 óra 39 perc letöltés, és már indíthatom is...
Spoiler
aP7nnpQ6_700wa_0.gif
Najó, hát ilyen szintű gifmágussággal tényleg nem tudok versenyezni. :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #31904 2018.08.30. 21:51

Botond írta:Ez mondjuk valóban überelhetetlen. :D
mondjuk moby f*lb*sz*tt most, letöltöm, aztán valamelyik nap lehet kibelezem, ha összefutunk valami szerón! :idiota:
a statom szerint minden 10. golyóm halálos (lehet)... 4 percenként küldök a másvilágra egy ellent... stb!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31905 2018.08.30. 21:53

Yaddle55 írta:Nekem onnan van, de az EU szerverrel nem ment, a China Mainland-nál reklamált, hogy váltsak szervert, az Other-rel tökéletes. Eddig 2x használtam balanced módban, kellemesen halk, és teljesen megfelel az elvárásaimnak, felszedi a porcicákat, átmegy a küszöbökön is.
Ha nem írtok róla, hogy létezik, nem is tudtam volna, hogy ilyenre van szükségem... :worship:
:eljen: :eljen: :eljen: A közszolgálat az életem.
Avatar
eje75

Hozzászólás #31906 2018.08.30. 22:15

deep írta:Arról. Azon a szerveren, ahonnan átváltottál, ott megmarad. Oda vissza tudsz mászni szerverekre és mindenhol ott lesz minden, amit addig hozzáadtál.
Hát banyek, nekem nem :wilting: Akárhányszor szervert váltottam eddig, folyton eltűnt mindenem... a cuccok, a home elnevezése, a háttér, minden alapra áll állandóan...mijaf...valami bug? Újrarakom az egészet, aztán majd meglátom...
Avatar
deep

Hozzászólás #31907 2018.08.31. 07:26

eje75 írta:Hát banyek, nekem nem :wilting: Akárhányszor szervert váltottam eddig, folyton eltűnt mindenem... a cuccok, a home elnevezése, a háttér, minden alapra áll állandóan...mijaf...valami bug? Újrarakom az egészet, aztán majd meglátom...
Most próbáltam ki, legfrissebb verzió, other-ről visszaváltottam a régebben használt us szerverre és ott van minden amit oda vettem fel. Aztán vissza other, minden érintetlenül ott van.
Avatar
Botond

Hozzászólás #31908 2018.08.31. 14:31

Amúgy a sviccsen a bal kontroller feladta a harcot, rendeltem újat, emagon most éppen "csak" 21k. Xboxé jobban bírja ~6 év után is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #31909 2018.08.31. 15:08

Botond írta:Amúgy a sviccsen a bal kontroller feladta a harcot, rendeltem újat, emagon most éppen "csak" 21k. Xboxé jobban bírja ~6 év után is.
A DS4-ek sem bírják sokáig. Olyanannyiranagyonsok időt nem tettem a bf4-be ps4-en, deazé két kontrollert az is elfogyasztott.
Avatar
arty

Hozzászólás #31910 2018.08.31. 16:25

Moby írta:A DS4-ek sem bírják sokáig. Olyanannyiranagyonsok időt nem tettem a bf4-be ps4-en, deazé két kontrollert az is elfogyasztott.
gombrarohadás?
Avatar
arty

Hozzászólás #31911 2018.08.31. 16:26

Botond írta:Amúgy a sviccsen a bal kontroller feladta a harcot, rendeltem újat, emagon most éppen "csak" 21k. Xboxé jobban bírja ~6 év után is.
"We nuked them twice and they retaliated with Nintendo and anime..."
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #31912 2018.08.31. 16:37

arty írta:gombrarohadás?
Szerintem ott inkább a hirtelen bekövetkezett lassulás lehetett az ok. :vigyor3:
Eddig kettőből 0-nál van hiba, a 2015-ös V1-es kék cucc is teszi a dolgát, a gumi sem vált még le a gombáról, pedig van benne vagy 200 óra csak a Vaják 3-ból.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #31913 2018.08.31. 16:59

mától elerhetö a Paradise PD Netfucks-on. a regi Brickleberry keszitöitöl. Kábé ugyanaz, csak mas a skin, de tovabbra is nagyon beteg :idiota: :bdead:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #31914 2018.08.31. 19:50

arty írta:gombrarohadás?
Nem, valami belső probléma, amit a gombalenyomkodás okoz. Eléggé széles körben ismert, jellemző ds4 hiba: bal ravaszra(célzás) megy előre a karaktered.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #31915 2018.08.31. 20:17

na, helyreallt a vilag. Saturn epp 10 ojroert adja a GT Sport-ot :nyes: (faszé' vettem meg nem jatszani 19-ert...)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31916 2018.09.01. 09:49

Boldog szülinapot Benő, te kis menő!
Avatar
Botond

Hozzászólás #31917 2018.09.01. 10:15

Boldog Benőnapot mindenkinek!
Avatar
Botond

Hozzászólás #31918 2018.09.01. 10:17

Moby írta:Nem, valami belső probléma, amit a gombalenyomkodás okoz. Eléggé széles körben ismert, jellemző ds4 hiba: bal ravaszra(célzás) megy előre a karaktered.
Ja, itt is ez a megy előre szitu van. Hétfőn jön az új pár. Captain toad így játszhatatlan, mariokart is, nyuszismárió éppenhogy, kalaposmárió szintén játszhatatlan.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #31919 2018.09.01. 10:33

Boldogat Benő.
Avatar
Moby

Hozzászólás #31920 2018.09.01. 11:51

Isten éltessen Benő!

Vissza: “Leáldozott.hu”