A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31781 2018.08.27. 19:43

DanielT írta:Én kinyomtam már korábban, nem kell a spoiler. Még mindig "utolsó nagy játékom"-ként tekintek rá, kilátásban sincs semmi, ami ennyire érdekelne/érdekelhetne. Hacsak nem jön ki egy GOW, amiben érettségire lehet felkészíteni a BOI-t. Annak nem tudnék ellenállni!
én most nyomtam ki, állat lesz ez ;)

phpBB [media]


közben jön az original sin 2ből a felújított változat, ingyé akik megvették az alapjátékot, jöv év elején végig is tolom ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31782 2018.08.27. 20:18

Micsu írta:közben jön az original sin 2ből a felújított változat, ingyé akik megvették az alapjátékot, jöv év elején végig is tolom ;)
Az első résznek neki fogok ülni mégegyszer, az első csúfos lepattanás/epik fail kalandom után. Többet érdemel a játék és én is. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31783 2018.08.27. 21:02

ha kell segítség írj nyugodtan ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31784 2018.08.28. 18:36

ezt az elitet is elő kéne már venni újra

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31785 2018.08.28. 19:16

Kaptam Geforce Now béta meghívót. Mondom ez mi az isten, aztán beugrott, hogy ez a hónapokkal ezelőtt beharangozott nVidia féle játék streamelő szolgáltatás.

Na mondom nézzük ez mit tud, mert az eddigiek elég kis siralmasak voltak, bár már azon meglepődtem, hogy az OnLive egyáltalán működött évekkel ezelőtt.

Letöltöm, indítanék valami gémet, bejön a steam kliens. Jelentkezzek be. MIVAN? Jó. Bejelentkezek.

Remek. Steam. De hát én nem ezt akartam indítani, hanem cloudban egy játékot. Altf4, bezár, task manager, anyámkínja. Próbáljuk megint, másik játékkal, eredmény ugyanaz, steam bejön, installáljam fel. De bazmeg pont nem akarom installálni, streamelni akarom a csodafelhőből. Meg egyébként is, milyen 150 giga/tera/stblófasz ez a tárhely, nem is annyi van nekem...

Hm... Hát ez nem az én meghajtóm. Nem az én steamem. Hanem egy virtuális gépen vagyok, amit az nVidia nyitott nekem! Hát akkor installáljuk! Doom, install, 2 sec múlva installation completed. Play!

Tehát már rég egy másik gépen voltam, csak annyira reszponzív volt, hogy észre se vettem! Doom indul, nézzük. 60 fps, 1080p, suhan, de nem elég éles, nézzük él -e az options menü! Él! Hát akkor váltsunk felbontást! 4K! Ultra! Izzadjon csak az a farm.

És így esett hát, hogy Doomot streameltem 60 frémmel, négykában ultrán... aztán meg Witchert, meg amiket még elindítottam próbára. Hát így tényleg nem kellenének konzolok akár már a következő generációra... csak valszeg még mindig olcsóbb legyártani ÉS eladni a hardvert, mint az über farmot bérbe adni.
Avatar
pacoka

Hozzászólás #31786 2018.08.28. 20:22

Állat. Hol lehet a server farm? Havi 5 eróért jó lesz.
Avatar
arty

Hozzászólás #31787 2018.08.28. 20:56

DanielT írta:Kaptam Geforce Now béta meghívót. Mondom ez mi az isten, aztán beugrott, hogy ez a hónapokkal ezelőtt beharangozott nVidia féle játék streamelő szolgáltatás.

Na mondom nézzük ez mit tud, mert az eddigiek elég kis siralmasak voltak, bár már azon meglepődtem, hogy az OnLive egyáltalán működött évekkel ezelőtt.

Letöltöm, indítanék valami gémet, bejön a steam kliens. Jelentkezzek be. MIVAN? Jó. Bejelentkezek.

Remek. Steam. De hát én nem ezt akartam indítani, hanem cloudban egy játékot. Altf4, bezár, task manager, anyámkínja. Próbáljuk megint, másik játékkal, eredmény ugyanaz, steam bejön, installáljam fel. De bazmeg pont nem akarom installálni, streamelni akarom a csodafelhőből. Meg egyébként is, milyen 150 giga/tera/stblófasz ez a tárhely, nem is annyi van nekem...

Hm... Hát ez nem az én meghajtóm. Nem az én steamem. Hanem egy virtuális gépen vagyok, amit az nVidia nyitott nekem! Hát akkor installáljuk! Doom, install, 2 sec múlva installation completed. Play!

Tehát már rég egy másik gépen voltam, csak annyira reszponzív volt, hogy észre se vettem! Doom indul, nézzük. 60 fps, 1080p, suhan, de nem elég éles, nézzük él -e az options menü! Él! Hát akkor váltsunk felbontást! 4K! Ultra! Izzadjon csak az a farm.

És így esett hát, hogy Doomot streameltem 60 frémmel, négykában ultrán... aztán meg Witchert, meg amiket még elindítottam próbára. Hát így tényleg nem kellenének konzolok akár már a következő generációra... csak valszeg még mindig olcsóbb legyártani ÉS eladni a hardvert, mint az über farmot bérbe adni.
és tökvéletlen nem sikerült a 1080p sztrímről egy képet lőnöd? ;)
ésvajon mennyire megrendezett a triál? mennyire figyelnek rá, hogy csak annyian teszteljék, amennyire jut két-két titán?

(konzol meg kurvára kell itthonra, de ha nem így gondolod, akkor játsz a gamefly játékaiddal... vagy amiket onlive-on béreltél.... esetleg gaikain. wii sztórban. satöbbi.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31788 2018.08.28. 20:59

pacoka írta:Állat. Hol lehet a server farm? Havi 5 eróért jó lesz.
EU -ban az tuti, mert írják, hogy csak itt és USA-ban megy. Plusz amikor indult, akkor fut egy kapcsolati teszt és nekem az "EU-3"-as szerverre csatlakozott.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31789 2018.08.28. 21:02

arty írta:és tökvéletlen nem sikerült a 1080p sztrímről egy képet lőnöd? ;)
ésvajon mennyire megrendezett a triál? mennyire figyelnek rá, hogy csak annyian teszteljék, amennyire jut két-két titán?

(konzol meg kurvára kell itthonra, de ha nem így gondolod, akkor játsz a gamefly játékaiddal... vagy amiket onlive-on béreltél.... esetleg gaikain. wii sztórban. satöbbi.)
TUTI, hogy nagyon megrendezett és hazugság az egész. Majd amikor befizetsz élesben, akkor bekapcsolják a víz alatti tesszelációt! :idiota:

Ja, hát screenshotot azt semmiből nem lőttem, de ha még ráveszem magam az elindítására, akkor nyomok be. 1080p semmi extra, olyan 900p Xbone minőség, csak jó frémmel. A 4K viszont üt mint az állat.
Avatar
arty

Hozzászólás #31790 2018.08.28. 21:10

DanielT írta:TUTI, hogy nagyon megrendezett és hazugság az egész. Majd amikor befizetsz élesben, akkor bekapcsolják a víz alatti tesszelációt! :idiota:

Ja, hát screenshotot azt semmiből nem lőttem, de ha még ráveszem magam az elindítására, akkor nyomok be. 1080p semmi extra, olyan 900p Xbone minőség, csak jó frémmel. A 4K viszont üt mint az állat.
jó, hát nyilván végtelen flops és gigabit van a vidiás adatcentrumban, ami sosefogyel.......... én kérek elnézést
Spoiler
a nevedben, hogy ilyen evidenciák ellenére is véded ezeket a patkányokat és ingyen is reklámozod őket :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31791 2018.08.28. 21:17

arty írta:jó, hát nyilván végtelen flops és gigabit van a vidiás adatcentrumban, ami sosefogyel.......... én kérek elnézést
Spoiler
a nevedben, hogy ilyen evidenciák ellenére is véded ezeket a patkányokat és ingyen is reklámozod őket :mf2:
majd kuldik a borondot es jo lesz ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #31792 2018.08.28. 21:31

arty írta:jó, hát nyilván végtelen flops és gigabit van a vidiás adatcentrumban, ami sosefogyel.......... én kérek elnézést
Spoiler
a nevedben, hogy ilyen evidenciák ellenére is véded ezeket a patkányokat és ingyen is reklámozod őket :mf2:
Én még nem próbáltam, de mindenhova odaérhetett a vidia bőrönd, mert csak jókat írnak róla mindenhol. Sok kis csicska eladta a lelkét az ördögnek! Ne vedd magadra Dt, te nem kicsi vagy... :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #31793 2018.08.28. 21:52

arty írta:jó, hát nyilván végtelen flops és gigabit van a vidiás adatcentrumban, ami sosefogyel.......... én kérek elnézést
Spoiler
a nevedben, hogy ilyen evidenciák ellenére is véded ezeket a patkányokat és ingyen is reklámozod őket :mf2:
Kiréjtrészelik, azt sosefogyel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31794 2018.08.28. 22:10

Inkább tolnám Shield tévén az összes multiplatformot, mint bármelyik konzolon. Itt legalább megvan a 60 frém és egy EA access/Game pass konstrukcióban rohadt jó lenne.

Amit nem értek, hogy ennek már 2015-ben is ez volt a neve, sőt, volt havidíj is: . Mi a fene van akkor most bétában?

Itt lehet requestelni béta kódot.

Arty: Amikor kísérleteztem és indítgattam a gémeket, egyszer kiírta a csatlakozás képernyőn, hogy "pillanat, mindjárt csatlakoztatunk, csak várj egy kicsit hogy kellő póvát tudjunk adni". És ezt követően kb 3 sec múlva engedtek be. Ezt egyszer írta csak ki, a többi alkalommal nem volt üzenet. Szal' valamit mérlegelnek és el tudok képzelni várólistát.
Avatar
arty

Hozzászólás #31795 2018.08.28. 22:26

DanielT írta:Inkább tolnám Shield tévén az összes multiplatformot, mint bármelyik konzolon. Itt legalább megvan a 60 frém és egy EA access/Game pass konstrukcióban rohadt jó lenne.

Amit nem értek, hogy ennek már 2015-ben is ez volt a neve, sőt, volt havidíj is: . Mi a fene van akkor most bétában?

Itt lehet requestelni béta kódot.

Arty: Amikor kísérleteztem és indítgattam a gémeket, egyszer kiírta a csatlakozás képernyőn, hogy "pillanat, mindjárt csatlakoztatunk, csak várj egy kicsit hogy kellő póvát tudjunk adni". És ezt követően kb 3 sec múlva engedtek be. Ezt egyszer írta csak ki, a többi alkalommal nem volt üzenet. Szal' valamit mérlegelnek és el tudok képzelni várólistát.
régen az IQ volt a mindened, az mamár nem kő? elég a 900p xboxos-youtubos, néha megkenődő moslék? csak a frém legyen fasza? :P

Nvidiabuzgárok: persze hogy most nagyon hasít minden, nyilván el kell adni a portékát - de amikor a virtualizált titánból csak egyhatodot kapsz, miközben mindenki épp 60frémmel 4k-t rendel egy áemdére optimalizált címből - az is tutifasza lesz?

de persze ne adja az ég, hogy a gémsztríming elmossa a géminget.... :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31796 2018.08.28. 22:38

arty írta:régen az IQ volt a mindened, az mamár nem kő? elég a 900p xboxos-youtubos, néha megkenődő moslék? csak a frém legyen fasza? :P

Nvidiabuzgárok: persze hogy most nagyon hasít minden, nyilván el kell adni a portékát - de amikor a virtualizált titánból csak egyhatodot kapsz, miközben mindenki épp 60frémmel 4k-t rendel egy áemdére optimalizált címből - az is tutifasza lesz?

de persze ne adja az ég, hogy a gémsztríming elmossa a géminget.... :(
Azt neked írtam, hogy milyen volt a 1080p képminőség. Természetesen nekem nem lenne elég, de ott a 4K, ami irgalmatlanul odabaszott. Plusz azt is írtam, hogy a mostani foskonzolok(de főleg alap ps4+bone) helyett inkább ezen multiplatform, nem az atompécém helyett...

LOL, ez a gyerek meg 3Dmarkolta a cloudot. :DD És agyonverte a 1080-as kártya értékeit.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31797 2018.08.28. 22:53

arty írta:miközben mindenki épp 60frémmel 4k-t rendel egy áemdére optimalizált címből - az is tutifasza lesz?
Vasárnap elindítottam a Far Cry 5-öt vendégségben és akkora "AMD Ryzen it's meant to be played" logó ugott az arcomba, hogy majdnem lefordultam a székről. :miaz:
Avatar
arty

Hozzászólás #31798 2018.08.28. 23:41

phpBB [media]


outsourcolták a klasszikust, jön a garantált flash-szar "folytatás"
a shenmue rimék után nem vártam, hogy ekkora gyomrost visz be nekem a sega... :(

ki az isten mondott erre igent?!
miért nem 16-bit-like pixelart + atombrutál crtfilterekkel jön ?????? :( :( :(

(nem, sose tudtam még végigvinni a SoR1-et se, feléig/kétharmadáig jutok max ha mákom van, mindegy min és hol nyomom, a kettőből az első pálya felét láttam, a háromból meg a főmenüt - NAÉS!? EGYSZER AKKOR IS ELFOGYNAK A (jó) BEAT EM UPOK ÉS AKKOR MICSINÁLOK, ÍGY H AZ UTÁNPÓTLÁS FELE HASZNÁLHATATLAN SZEMÉT!!?!?!? RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAGE !!!!!! :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #31799 2018.08.28. 23:44

DanielT írta:Azt neked írtam, hogy milyen volt a 1080p képminőség. Természetesen nekem nem lenne elég, de ott a 4K, ami irgalmatlanul odabaszott. Plusz azt is írtam, hogy a mostani foskonzolok(de főleg alap ps4+bone) helyett inkább ezen multiplatform, nem az atompécém helyett...

LOL, ez a gyerek meg 3Dmarkolta a cloudot. :DD És agyonverte a 1080-as kártya értékeit.
de ércsed már, hogy az a 4k60 azér' van ott, hogy le lehessen írni, h nembaj, ha moslék a normálmód, van tutimód is :(
drágalesz, nemlesz, szaggatóslesz, fosmakroblokkos-homályos-kenődőslesz - vagy mind együtt!

van ott más is a 3dmákolás mellett... ő nem kapott bőröndöt (te meg igen???) ? :/

fc5ben a víz amúgy tressFX-es? :idiota: nem is értem, azt hogy felejtették úgy/ott...
Avatar
Botond

Hozzászólás #31800 2018.08.29. 07:42

arty írta:de ércsed már, hogy az a 4k60 azér' van ott, hogy le lehessen írni, h nembaj, ha moslék a normálmód, van tutimód is :(
drágalesz, nemlesz, szaggatóslesz, fosmakroblokkos-homályos-kenődőslesz - vagy mind együtt!

van ott más is a 3dmákolás mellett... ő nem kapott bőröndöt (te meg igen???) ? :/

fc5ben a víz amúgy tressFX-es? :idiota: nem is értem, azt hogy felejtették úgy/ott...
Ja, csak ez 5 dód havonta, és a 4k@60 alternatívája meg egy 800k-s pc. Van benne egy kis árkülönbözet. Saját steam/uplay, stb könyvtárad tolod ezen a szaron, szóval a x1x nem feltétlen alternatíva, csak akkor ha a pchez mérhető xbox könyvtárad is van. Ami szintén nem volt ingyen, ugye. Szóval ők inkább azokra hajtanak, akiknek ott a pc, de már rejszolós2080ti-re nem fussa, szóval áttérnek a havidíjas virtualizációra, mert így továbbra is pörgethetik a steames játékaikat, nem kell lekorlátozni magukat a konzolok stílus kínálatára. (persze jelenleg a gfnow szűkebb paletta, mert nem minden steam cím megy rajta, de akkor is nagyobb benne a potenciál a stílusokat figyelembe véve, mint a konzolokon)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31801 2018.08.29. 08:10

arty írta:de ércsed már, hogy az a 4k60 azér' van ott, hogy le lehessen írni, h nembaj, ha moslék a normálmód, van tutimód is :(
drágalesz, nemlesz, szaggatóslesz, fosmakroblokkos-homályos-kenődőslesz - vagy mind együtt!
Azt hittem azért van ott, hogy a user el tudja dönteni, hogy mit akar és ha még bírja a négykát, akkor lehessen úgy is használni. Egyébként nem a programban váltasz felbontást, hanem ugyanúgy a játék options menüjében, mintha a saját géped előtt ülnél.

Persze értem én, hogy jobb lenne a PSNOW meg a többi szolgáltató megoldása, ahol soha nem is volt 1080p feletti lehetőség, nem etettek be, mint ezek a TETVEK. :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31802 2018.08.29. 08:12

Botond írta:Szóval ők inkább azokra hajtanak, akiknek ott a pc, de már rejszolós2080ti-re nem fussa
Vagy csak bárhol akarják tudni használni a géming pécé library-t, nem csak ahol a gép van. Pl bemehetnék most a céghez négykában Dúmozni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #31803 2018.08.29. 09:08

DanielT írta:Vagy csak bárhol akarják tudni használni a géming pécé library-t, nem csak ahol a gép van. Pl bemehetnék most a céghez négykában Dúmozni.
Igen, meg én is tudom szüleimnél majd tolni a gémeket az antik laptopon, ha meg lesz iOS kliens esetleg, akkor az ipaddel szinte bárhol mehet a cucc. Mondjuk ez már most is megoldható a Moonlight appal, csak ugye ahhoz járatni kell a gépet otthon. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31804 2018.08.29. 10:16

Mindenesetre az nVidia megcsinálta az ember által eddig ismert és látott legjobb minőségű streaming szolgáltatást, Arty meg a vérüket akarja ezért is. :DDD
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #31805 2018.08.29. 10:33

ultrabrutal unexpected wtf kategoria:
phpBB [media]


switch-re vennem nosztalgiazni. nagy kepernyöre ez mar nem valo. illetve melle tehettek volna legalabb a kettedik reszt is... mehh
Avatar
Mekee

Hozzászólás #31806 2018.08.29. 11:09

DanielT írta:Mindenesetre az nVidia megcsinálta az ember által eddig ismert és látott legjobb minőségű streaming szolgáltatást, Arty meg a vérüket akarja ezért is. :DDD
Biztos rájött, hogy már neked is ott a ződ bőrönd a géped mellett.

True valid leaked photo from dt's home

Spoiler
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mekee 2018.08.29. 11:13-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #31807 2018.08.29. 11:12

DanielT írta:Mindenesetre az nVidia megcsinálta az ember által eddig ismert és látott legjobb minőségű streaming szolgáltatást, Arty meg a vérüket akarja ezért is. :DDD
ami EGYELŐRE szűk réteg számára, laborkörülmények között működik faszán (ha maxolod 4k-ra), az 5 euró pedig nyilván max beetetés (álá 400 forintos gamepass...), és mindez egy olyan gennyedvény cégtől aki a nyeregben lassan csak neki tetsző rivjút engedi (igen, az amd is volt h csak számára kedves partnernek adott vegát, viszont nem volt hozzá ilyen NDA... 5 évre bazmeg! ÖT! biztos releváns lesz, amikor 2023-ban megjelennek majd a cikkek, hogy hát ez az RTX egyébként egy retek, végre leírhatjuk az igazat, hogy csak a csalódriverrel volt frankó, stb stb stb...)

szal fogalmatok sincs, de mivel vidia, kell a lelkesedés :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #31808 2018.08.29. 11:15

Mekee írta:Biztos rájött, hogy már neked is ott a ződ bőrönd a géped mellett.

True valid leaked photo from dt's home

Spoiler
Kép
random fanbojoknak bőrönd se kell... szal ilyet csak viccesen feltételezek ám :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31809 2018.08.29. 11:33

arty írta:random fanbojoknak bőrönd se kell... szal ilyet csak viccesen feltételezek ám :mf2:
Mer' itt is milyen lelkes az összes fanboj az új széria kapcsán nem? :miaz:

"ami EGYELŐRE szűk réteg számára"

NA! Itt a lényeg! Megint csak az fáj, hogy nem vagy a szűk rétegben. :P

A review-kat meg biztosan nagyon faszán le tudják korlátozni, én is birkaként a sötétben tapogatózva fogok az iPonba menni a kártyáért és majd otthon látom először, mire képes!

Fun fact: Az Intel meg olyan részt tett bele a Spectre/Meltdown/stb mikrokód firmeware-be, hogy nem tesztelheted a sebesség különbséget, de főleg nem publikálhatod. :D Na ezt kb másnapra távolították el belőle, lett némi felhördülés.
Avatar
arty

Hozzászólás #31810 2018.08.29. 12:19

DanielT írta:Mer' itt is milyen lelkes az összes fanboj az új széria kapcsán nem? :miaz:
"ami EGYELŐRE szűk réteg számára"
NA! Itt a lényeg! Megint csak az fáj, hogy nem vagy a szűk rétegben. :P
A review-kat meg biztosan nagyon faszán le tudják korlátozni, én is birkaként a sötétben tapogatózva fogok az iPonba menni a kártyáért és majd otthon látom először, mire képes!

Fun fact: Az Intel meg olyan részt tett bele a Spectre/Meltdown/stb mikrokód firmeware-be, hogy nem tesztelheted a sebesség különbséget, de főleg nem publikálhatod. :D Na ezt kb másnapra távolították el belőle, lett némi felhördülés.
nincs időm bétatesztelni, így ELVÁRTAM(!!!!) volna, hogy te képekkel is demózod ezt a szart, elvégre az onlive/gaikai/mindeneddig az IQ-n és a latencyn bukott el :P de csak ilyen reklámszövegekt kaptam, hogy szép meg jó.... ;)))

amit az intel nem mert meglépni (=bénán csinálta), azt a vidia picit szebben becsomagolva, de szép lassan rátolja a világra :P - ha van baráti bencsmárk eredmény, akkor végülis van bencsmárk vagy nincs bencsmárk?
Avatar
Moby

Hozzászólás #31811 2018.08.29. 12:57

Spiderman projekt törölve.
Ajóbüdöscigánykurvaanyádbaszdszájbasony.
Avatar
Botond

Hozzászólás #31812 2018.08.29. 13:01

arty írta:nincs időm bétatesztelni, így ELVÁRTAM(!!!!) volna, hogy te képekkel is demózod ezt a szart, elvégre az onlive/gaikai/mindeneddig az IQ-n és a latencyn bukott el :P de csak ilyen reklámszövegekt kaptam, hogy szép meg jó.... ;)))

amit az intel nem mert meglépni (=bénán csinálta), azt a vidia picit szebben becsomagolva, de szép lassan rátolja a világra :P - ha van baráti bencsmárk eredmény, akkor végülis van bencsmárk vagy nincs bencsmárk?
Most ezt az elmeháborodást tényleg nem értem. Építesz egy 4k képes konfigot fillérekből, aztán szarni a vidia lehúzására, kiafrancot érdekelnek?! Ez pont olyan elmebaj, mint a konzolok vs pc gémingben tombolni. Mindenki vesz olyat amit akar és kész. Plusz egy szolgáltatás még sose volt rossz, ha nem lenne az már inkább baj lenne. Szóval most konkrétan mi is a baj azzal, hogy a vidia elindított még egy szolgáltatást ami olyan amilyen? ettől még van vega64, meg van ryzen, meg van 4k freesync monitor meg van steam, hol érdekel ez téged, ha nem érdekel?! Tényleg a founder 1080ast el tudtad már cserélni vega64re, hogy vissza tudd küldeni a bőröndöt?!
Avatar
Botond

Hozzászólás #31813 2018.08.29. 13:13

Moby írta:Spiderman projekt törölve.
Ajóbüdöscigánykurvaanyádbaszdszájbasony.
Már hogy értve, hogy törölve? Részedről kuka, mert túl sok pénzt akarnak dlc-vel lerántani rólad, vagy mi törölve?
Avatar
Moby

Hozzászólás #31814 2018.08.29. 13:23

Botond írta:Már hogy értve, hogy törölve? Részedről kuka, mert túl sok pénzt akarnak dlc-vel lerántani rólad, vagy mi törölve?
Részemről kuka. Nem a túl sok pénz miatt. Amiatt, hogy az egyetlen biztos dolog ebben a generációban az volt, hogyha megvettél egy sony játékot, akkor kaptál egy kimunkált teljes élményt, ahol az élmény volt a fontos, nem a kalapozás. Amikhez hónapok múlva - esetleg - jött olyan tartalom, ami jórészt önmagában megállta a helyét. Ez az első olyan sony exkluzív, ahol irányítottam fődarabolták a sztorit, és megveszed lemezen a büdöslófaszt day1, és egés eddig jó érzékkel egy kurva szót nem szóltak erről. Nyilván pontosan tudták, hogy elsöpörné a népharag. Így 1 héttel a megjelenés előtt már be vannak zombulva annyira a rajongók, hogy nem rágnak be ezen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31815 2018.08.29. 13:39

Moby írta:Részemről kuka. Nem a túl sok pénz miatt. Amiatt, hogy az egyetlen biztos dolog ebben a generációban az volt, hogyha megvettél egy sony játékot, akkor kaptál egy kimunkált teljes élményt, ahol az élmény volt a fontos, nem a kalapozás. Amikhez hónapok múlva - esetleg - jött olyan tartalom, ami jórészt önmagában megállta a helyét. Ez az első olyan sony exkluzív, ahol irányítottam fődarabolták a sztorit, és megveszed lemezen a büdöslófaszt day1, és egés eddig jó érzékkel egy kurva szót nem szóltak erről. Nyilván pontosan tudták, hogy elsöpörné a népharag. Így 1 héttel a megjelenés előtt már be vannak zombulva annyira a rajongók, hogy nem rágnak be ezen.
Ne aggódj, a Headlander -hez nincs DLC, komplett a sztori és fut a notebookodon. :nezze: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #31816 2018.08.29. 13:52

DanielT írta:Ne aggódj, a Headlander -hez nincs DLC, komplett a sztori és fut a notebookodon. :nezze: :eljen:
Néztem a videódat a múltkor róla, és közben egyfolytában azon töprengtem, hogy vajon facebookon megtalálnám-e a dealeremet, akitől 20 éve a bélyeget vettem, mer ez nekem anélkül szerintem nem menne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31817 2018.08.29. 14:03

Moby írta:Néztem a videódat a múltkor róla, és közben egyfolytában azon töprengtem, hogy vajon facebookon megtalálnám-e a dealeremet, akitől 20 éve a bélyeget vettem, mer ez nekem anélkül szerintem nem menne.
Indokolatlan a félelem, de bennem is megvolt ugyanez. Egyszerűen a videókból nem ez a játék jön le, bármilyen furcsán is hangzik. Ha az segít, rivatunerrel korlátozd 30-ra a frémet és tedd az öledbe a PS4Pró-t...

szerk: VÁRJÁ, hát ez van konzolra is! Akkor nincs kifogás! Hacsak nem tetszik eleve a XX-vania műfaj.
Avatar
arty

Hozzászólás #31818 2018.08.29. 14:25

Botond írta:Most ezt az elmeháborodást tényleg nem értem. Építesz egy 4k képes konfigot fillérekből, aztán szarni a vidia lehúzására, kiafrancot érdekelnek?! Ez pont olyan elmebaj, mint a konzolok vs pc gémingben tombolni. Mindenki vesz olyat amit akar és kész. Plusz egy szolgáltatás még sose volt rossz, ha nem lenne az már inkább baj lenne. Szóval most konkrétan mi is a baj azzal, hogy a vidia elindított még egy szolgáltatást ami olyan amilyen? ettől még van vega64, meg van ryzen, meg van 4k freesync monitor meg van steam, hol érdekel ez téged, ha nem érdekel?! Tényleg a founder 1080ast el tudtad már cserélni vega64re, hogy vissza tudd küldeni a bőröndöt?!
A bajom azzal van, ahova a sztrímelt géming vezet(HET!). Meg persze a nem-rílwörld teszteléssel és az abból levont MESSZEMENŐ következtetéssel, ami az előbb említett sztríming-géming terjedéséhez vezet... :(

T'od, mondhattad anno, hogy mi a para a f2p szeméttel mobilon, hiszen vehetsz fizetős, prémiumappot, nincs itt gond... de látod hova vezetett. Igenis a pc/konzolgémer legyen elég eltökélt gémer, aki kiadja a pénzt a hardverre is - ezzel valamennyire elkötelezi magát, hogy nem igénytelen-indie-f2p moslékot fog tolni (persze a fortnájt és társai már itt is megvetették a lábukat), nem alkot olyan (nagy!(obb!!)piacot a piacon belül, amire jobban megéri fejleszteni mmot-lövöldét, mint spidermant (hábasszus, már most is ezvan, pedig hol vannak még a hiperkazuárok, akik havi öt juróért nyomják?).

Vegára-1080-ra annyira nem volt időm, hogy legalább a tuningot megnézzem, belőjem :( Undorító, hova silányulok, lassan lehet inkább bekészítem az öteurósokat a sztríming-gémingre :/
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31819 2018.08.29. 15:34

arty írta:Igenis a pc/konzolgémer legyen elég eltökélt gémer, aki kiadja a pénzt a hardverre is - ezzel valamennyire elkötelezi magát, hogy nem igénytelen-indie-f2p moslékot fog tolni (persze a fortnájt és társai már itt is megvetették a lábukat), nem alkot olyan (nagy!(obb!!)piacot a piacon belül, amire jobban megéri fejleszteni mmot-lövöldét, mint spidermant (hábasszus, már most is ezvan, pedig hol vannak még a hiperkazuárok, akik havi öt juróért nyomják?).
Egyetértek, ezért is kellett nekem a 8600K, és a héten csakis HoMM 1 ment rajta, nem indie moslék.

Majd szólj, ha be kell röffenteni Kastélyvániához PS3-a is!
Avatar
Botond

Hozzászólás #31820 2018.08.29. 15:40

Zóanagyvarázsló írta:Egyetértek, ezért is kellett nekem a 8600K, és a héten csakis HoMM 1 ment rajta, nem indie moslék.

Majd szólj, ha be kell röffenteni Kastélyvániához PS3-a is!
1.2es patch remélem rajta van. :) De amúgy pont ezt akartam írni artynak, hogy ha bejön az armageddon várakozása, akkor végre kijátszhatom a gog librarym, aztán ott leszek 632 évesen gémek nélkül. Sötét jövőkép ez.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31821 2018.08.29. 17:16

Nice.

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31822 2018.08.29. 17:19

Botond írta:1.2es patch remélem rajta van. :) De amúgy pont ezt akartam írni artynak, hogy ha bejön az armageddon várakozása, akkor végre kijátszhatom a gog librarym, aztán ott leszek 632 évesen gémek nélkül. Sötét jövőkép ez.
GOG-os elvileg az a legjobb, a zenét is megcsinálták benne, régen simán DOSBox-szal user erroros volt évekig, áriókkal a második rész is csak natív Win 98-on ment nálam.

Nemrég patchelték a Desperadost is, végre full HD, és nem kell DXWnd-vel sem szórakozni. Csak hát engine szinten nem 60 fps-es. Nem is tudom, hogy 24-es vagy 30-as. A Wing Commander III is 24-es, már sok éve is betett ez a sebességélménynek, most meg még jobban félek elővenni :( Baldur's Gate és haverjai is 30 fps-esek (az EE is), elviselhető, de lehetne jobb. Ez a baj ezekkel a régi játékokkal.

Ez meg mi? Nem a Ubinál vannak a jogok? Vagy nem volt rendesen levédve? A logó mondjuk nem a régi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31823 2018.08.29. 17:20

DanielT írta:Nice.

Kép
Akartam írni, hogy nem megy a fekete monitorhoz a fehér billentyűzet, de nálam is ez a felállás. Csak nincs telepítve a Witcher.
Avatar
arty

Hozzászólás #31824 2018.08.29. 19:06

Zóanagyvarázsló írta:Egyetértek, ezért is kellett nekem a 8600K, és a héten csakis HoMM 1 ment rajta, nem indie moslék.

Majd szólj, ha be kell röffenteni Kastélyvániához PS3-a is!
ma? csörrents meg, visszahívlak! (voice chatként :D )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31825 2018.08.29. 19:08

Na, mit találtam! A világ legszarabb nevű játéka, de nagyon jóra értékelt és gyönyörű Vania.

Iconoclasts AZ.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #31826 2018.08.29. 20:05

Zóanagyvarázsló írta:Ez meg mi? Nem a Ubinál vannak a jogok? Vagy nem volt rendesen levédve? A logó mondjuk nem a régi.
Abadonware lett a már rég. Lassan szerintem belevághatnánk és portolhatnánk iOSre meg androidra és hülyére kereshetnénk magunkat. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31827 2018.08.29. 20:07

Codemasters megrágta, kiköpte, most Motorstorm/Driveclub Rushy megy a Slightly Mad Studios-hoz. (Project Cars csapat)

"Today is my last official day at @Codemasters! I got to make an awesome game & met some great people. Thanks to everyone on the #ONRUSH team, you guys are the best!"
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31828 2018.08.29. 20:22

Ez meg tök jól néz ki. Valami nem stimmel ezzel a játékkal, már a harmadik rész jön, de mintha a korábbiakat azonnal magára hagyták volna release után. Semmi pecsek, semmi támogatás, marketing eleve zéró, nincsen akcióban. Furcsa banda ez.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #31829 2018.08.29. 20:28

Réjtrészing.
Amikor komplett tudomány van abban, hogy kiderüljön: a tükörképednek lófasz köze nincs ahhoz, amit te fps-ben látsz :DDD Kurvagáz.
phpBB [media]
Avatar
Necro

Hozzászólás #31830 2018.08.29. 20:42

Megwarezdemóztam a 2. Hospitalt. Az art nagyon bánt, főleg a karaktermodellek és az animációjuk, de olyamatosan olyan érzésem van hogy 'mobiljáték' és emlékeztet ezekre az olcsó 3D rajzfilmekre nagyon (Garfiled pl). Nem értem miért csináltak egy pontosan ugyanolyan játékot. Két évvel később (lásd Dungeon Keeper 1 --> 2) is uncsi lett volna, de az 576-tól kapott volna 85%-ot. (Az eredetit 97-ben játszottam először CD Guru-s demólemezről)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31831 2018.08.29. 20:46

Botond írta:Abadonware lett a már rég. Lassan szerintem belevághatnánk és portolhatnánk iOSre meg androidra és hülyére kereshetnénk magunkat. :)
Nincs olyan jogi kategória, hogy abandonware. Az egy neten kreált fogalom volt a beszerezhetetlen játékokra - és gyakran a beszerezhetőkre is. A GOG óta az oda felkerülőket kapkodták is le serényen. Egyébként meg GOG-on az első két részt konkrétan árulja a Ubi most is (nekem is onnan van, csak ne emlegessük, mert ahhoz is kedvet kapok, mint legutóbb az összes Heroeshoz EGYSZERRE :vigyor5: ), sőt a Ubi Store-ban is. Az persze lehet, hogy az IP jogai nem náluk vannak, de ugye az SSI-jogok az övék lettek, a fejlesztők meg szintén nem tudtak Imperlialismet gyártani, tehát elvileg náluk sincs.

Közben ahogy látom, USA-ban 2005-ben lejárt a trademark. Ebből még mindig nem következik, hogy az IP szabad, de eléggé elengedték.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31832 2018.08.29. 20:50

Necro írta:Megwarezdemóztam a 2. Hospitalt. Az art nagyon bánt, főleg a karaktermodellek és az animációjuk, de olyamatosan olyan érzésem van hogy 'mobiljáték' és emlékeztet ezekre az olcsó 3D rajzfilmekre nagyon (Garfiled pl). Nem értem miért csináltak egy pontosan ugyanolyan játékot. Két évvel később (lásd Dungeon Keeper 1 --> 2) is uncsi lett volna, de az 576-tól kapott volna 85%-ot. (Az eredetit 97-ben játszottam először CD Guru-s demólemezről)
Mármint a DK2 ugyanolyan volt, mint az 1? Mert ott azért a formulán belül azért hozzányúltak elég keményen, és az 1 ma már elég nehezen kezelhető, sőt a 2 után azonnal gáz lett (nem mint játék, legfeljebb multiban). Mondjuk nem is 85%-ot kapott 2, ganem 95-öt. (Az 1 meg 98-at.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #31833 2018.08.29. 21:04

ROFL
phpBB [media]
Avatar
Necro

Hozzászólás #31834 2018.08.29. 21:08

Zóanagyvarázsló írta:Mármint a DK2 ugyanolyan volt, mint az 1? Mert ott azért a formulán belül azért hozzányúltak elég keményen, és az 1 ma már elég nehezen kezelhető, sőt a 2 után azonnal gáz lett (nem mint játék, legfeljebb multiban). Mondjuk nem is 85%-ot kapott 2, ganem 95-öt. (Az 1 meg 98-at.)
Arra gondoltam a Dk 1-2 kapcsán hogy teknóban felrántották korszerűre meg reszeltek kicsit a kezelhetőségen, miközben mindenki azonnal otthon érezte magát benne. Sokkal többet játszottam a TH-al mint a DK1-el (mivel a DK1 egy évig volt terítéken a TH meg az elmúlt 20 év folyamán többször is) de nem látom miért akarnék GP-s officeokat építeni úgy hogy sokkal kellemetlenebb a képernyőre nézni bármelyik pillanatában.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31835 2018.08.29. 21:31

Moby írta:ROFL
nemmindentrész.avi
Ez azért nem akkora újdonság, hogy más a külső nézet, mint a belső. Eleve a "fej kamera" máshol van és mást lát stb. Ennek gameplay oka van, hogy kintről is jól nézzen ki és bentről is használható legyen. TPS nézetben simán ugyanaz lenne minden.

Ami sokkal nagyobb gáz, hogy kurvára nem minden réj trészelt, csak kb a tükröződések egyelőre. Tehát a nagy ray tracing realtime húúúúdemesszevanmég...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31836 2018.08.29. 21:47

Jó kis Firewatch modell külső nézetből. :D

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31837 2018.08.29. 21:56

RTX egy TNT2-n. :D

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #31838 2018.08.29. 22:18

Necro írta:Megwarezdemóztam a 2. Hospitalt. Az art nagyon bánt, főleg a karaktermodellek és az animációjuk, de olyamatosan olyan érzésem van hogy 'mobiljáték' és emlékeztet ezekre az olcsó 3D rajzfilmekre nagyon (Garfiled pl). Nem értem miért csináltak egy pontosan ugyanolyan játékot. Két évvel később (lásd Dungeon Keeper 1 --> 2) is uncsi lett volna, de az 576-tól kapott volna 85%-ot. (Az eredetit 97-ben játszottam először CD Guru-s demólemezről)
Two point hospitalt, vagy mit értesz 2. hospital alatt? Ha igen, akkor milyen? Artot leszámítva. Ugyanaz, mint a régi, csak 4k-ban?
Avatar
Moby

Hozzászólás #31839 2018.08.29. 22:25

DanielT írta:Ez azért nem akkora újdonság, hogy más a külső nézet, mint a belső. Eleve a "fej kamera" máshol van és mást lát stb. Ennek gameplay oka van, hogy kintről is jól nézzen ki és bentről is használható legyen.
Gameplay oka van, hogy mást látok a tükörképemben? :D
Mi az, hogy kintről is jól nézzen ki? "kintről" ki látja, hogy nálam mit renderel ki? A GPU? :D
Mi a tökömért ne tarthatná úgy a fegyvert mozdulatlanul a modell, ahogy én? Csak a fegyvernek meg a kezének kéne kintről is ugyanúgy látszódnia, a modell állhat ehhez képest bárhogy. Semmilyen gameplay oka nincs ennek, az égvilágon semmi. Igénytelenség az oka.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31840 2018.08.29. 22:25

430-460 körül mennek a 2080tik, az derék :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31841 2018.08.29. 22:42

Moby írta:Gameplay oka van, hogy mást látok a tükörképemben? :D
Mi az, hogy kintről is jól nézzen ki? "kintről" ki látja, hogy nálam mit renderel ki? A GPU? :D
Mi a tökömért ne tarthatná úgy a fegyvert mozdulatlanul a modell, ahogy én? Csak a fegyvernek meg a kezének kéne kintről is ugyanúgy látszódnia, a modell állhat ehhez képest bárhogy. Semmilyen gameplay oka nincs ennek, az égvilágon semmi. Igénytelenség az oka.
fakezu dice? :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #31842 2018.08.29. 22:44

Micsu írta:fakezu dice? :)
Össze kellett baszni valamit gyorsan RTX-re, hát ez lett. Fogtak egy random modell a movesetjável amit látsz a játékban, aki lóbálja a kezében a fegyót mint a faszt. Ez vót kéznél.
Avatar
Necro

Hozzászólás #31843 2018.08.29. 23:01

Botond írta:Two point hospitalt, vagy mit értesz 2. hospital alatt? Ha igen, akkor milyen? Artot leszámítva. Ugyanaz, mint a régi, csak 4k-ban?
Igen az. Fél órát játszottam vele teljesen ugyannak tűnik csak 4k meg streamlienolt, nyilván fogyatékosokra kalibrálva:
- építs 2 két GP-s office-t (1/2)
- tegyél le 2 szemetes (1/2)
- legyen 3 tűzoltókészülék (1/3)
Ha engem kérdeznének hogy mit lehetne a TH-on gameplyben javítani én 20 év után sem tudnék olyat mondani amitől jobb lenne, és mióta ezt a projectet bejelentették folyamatoan úgy tűnt hogy nekik sincs.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31844 2018.08.29. 23:50

Necro írta:Arra gondoltam a Dk 1-2 kapcsán hogy teknóban felrántották korszerűre meg reszeltek kicsit a kezelhetőségen, miközben mindenki azonnal otthon érezte magát benne. Sokkal többet játszottam a TH-al mint a DK1-el (mivel a DK1 egy évig volt terítéken a TH meg az elmúlt 20 év folyamán többször is) de nem látom miért akarnék GP-s officeokat építeni úgy hogy sokkal kellemetlenebb a képernyőre nézni bármelyik pillanatában.
Ja, az art nem jött át nekem se jött át annyira (bár nem is nézegettem annyit, hogy taszítson), és az első videó(k)ban a humor sem eléggé. Pedig ezek tipikusan azok a dolgok, melyek elvinnék a hátukon az alapmechanikát, ha kellemesnek, frissnek hatnának a nosztalgikusság mellett. Na mindegy, remélem azért, hogy nem lesz szar.

A DK1-TH-viszonylat nálam fordított. A DK2-re tényleg könnyű volt átállni az alapok miatt, de sok fontos változás volt (mondjuk úgy 100 AC, ha mértékegységet keresünk), számomra a grafika volt leglényegtelenebb, úgyis minimum gépigény alatt gyűrtem orrba-szájba. Az mondjuk nem mondanám, hogy az 1-nél jobban szerettem, az olyan nekem, mint itt a DaS egyeseknek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31845 2018.08.30. 06:52

Moby írta:Gameplay oka van, hogy mást látok a tükörképemben? :D
Mi az, hogy kintről is jól nézzen ki? "kintről" ki látja, hogy nálam mit renderel ki? A GPU? :D
Mi a tökömért ne tarthatná úgy a fegyvert mozdulatlanul a modell, ahogy én? Csak a fegyvernek meg a kezének kéne kintről is ugyanúgy látszódnia, a modell állhat ehhez képest bárhogy. Semmilyen gameplay oka nincs ennek, az égvilágon semmi. Igénytelenség az oka.
A multipléjerkedés közben résztvevő másik 63 játékos látja a karaktermodelledet és annak mozgását. Amit nem írtak full újra a réjtrészing miatt.

Nem úgy működik, hogy a karaktered szemében van az FPS nézet kamerája és ennyi, teljesen más bentről a modell és animáció, mint kintről, főleg ilyen szinte idle módban, ami rohadt zavaró lehet bentről, az "dinamikus és élő" kintről. Vannak pl a rohadt hosszadalmas és ultra kidolgozott reload animációk, hevedertárat előszed, befűz, minden golyó és mechanika milliméterre oda csusszan ahova kell. Na hát kintről ez nem így néz ki. Pl voltak ezek az easter egg spéci reload animációk, erre nincs bizonyítékom, de arra fogadnék, hogy külső nézetből=vagy a kirakatból most) azok is pontosan ugyanúgy néztek ki, mint egy normál újratöltés azzal a fegyverrel.

Pl 0:50-nél, amikor egy harmadik kéz beadja a tárat. Na hát ez se létezett soha kintről.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #31846 2018.08.30. 07:19

DanielT írta:A multipléjerkedés közben résztvevő másik 63 játékos látja a karaktermodelledet és annak mozgását. Amit nem írtak full újra a réjtrészing miatt.

Nem úgy működik, hogy a karaktered szemében van az FPS nézet kamerája és ennyi, teljesen más bentről a modell és animáció, mint kintről.
Tehát akkor nem gameplay oka van, hanem nem írták újra. Mer nem volt rá igényük
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31847 2018.08.30. 07:27

Moby írta:Tehát akkor nem gameplay oka van, hanem nem írták újra. Mer nem volt rá igényük
Hát ahogy elnézem a játék és a raytracing jelen helyzetét, senki másnak sem lesz rá igénye. Nemhogy az utolsó pillanatban a nulláról írják újra azt, hogy hogyan működik valami, amióta világ a világ.

De tudod, fakezűek, szal' nem értem miért lepődsz meg. Nem értenek ezek a grafikához, animációhoz, árad az igénytelenség a Frostbite/BF kombóból.
Avatar
Botond

Hozzászólás #31848 2018.08.30. 08:33

Necro írta:Igen az. Fél órát játszottam vele teljesen ugyannak tűnik csak 4k meg streamlienolt, nyilván fogyatékosokra kalibrálva:
- építs 2 két GP-s office-t (1/2)
- tegyél le 2 szemetes (1/2)
- legyen 3 tűzoltókészülék (1/3)
Ha engem kérdeznének hogy mit lehetne a TH-on gameplyben javítani én 20 év után sem tudnék olyat mondani amitől jobb lenne, és mióta ezt a projectet bejelentették folyamatoan úgy tűnt hogy nekik sincs.
Az hogy van egy tutorial az nem feltétlen gond, de ha a 20. pálya is ilyen az gáz. Idén már nem veszek szoftvert, szóval majd jövőre nézek rá.
Avatar
Moby

Hozzászólás #31849 2018.08.30. 08:55

DanielT írta:Hát ahogy elnézem a játék és a raytracing jelen helyzetét, senki másnak sem lesz rá igénye. Nemhogy az utolsó pillanatban a nulláról írják újra azt, hogy hogyan működik valami, amióta világ a világ.

De tudod, fakezűek, szal' nem értem miért lepődsz meg. Nem értenek ezek a grafikához, animációhoz, árad az igénytelenség a Frostbite/BF kombóból.
Ha egy teknót akarok prezentálni kávzi hülyéknek, azt úgy nehéz lesz, hogy a végeredmény egy ökörség. Merthát a teknót abban is látniuk kéne - ha értenének hozzá, de ugyebár nem értenek. Így viszont az egész RT önmaga karikatúrájává válik azáltal, hogy a végeredményen már csak benny hill zenéjével tudnék javítani.
Avatar
Moby

Hozzászólás #31850 2018.08.30. 09:11

Tegnap lőttem picit ezeknek a fakezűeknek a legutóbb megjelent betülfíldjében. ONEX-en.
A 4K@HDR sokat segített :D
Spoiler
8-29-2018_11-21-37_PM.jpg

Vissza: “Leáldozott.hu”