A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #29191 2018.05.26. 21:44

DanielT írta:Mértem egyet most nálam. Jéghidegen boot után 40, Infamousban szaladgálva annyit mint nálad kb a HZD ment, 41 db, 10 perc után 52 decibel.

Ittvan-e. Nincs 20 perc, durván 15, ennyihez volt kanalam. Ezt sem lehetett megcsinálni normálisa, zörög közben a nejem, jövésmenés, minden fasz van benne, de a lényeg látszik. A főmenü után fel van gyorsítva.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29192 2018.05.26. 21:51

Moby írta:Ittvan-e. Nincs 20 perc, durván 15, ennyihez volt kanalam. Ezt sem lehetett megcsinálni normálisa, zörög közben a nejem, jövésmenés, minden fasz van benne, de a lényeg látszik. A főmenü után fel van gyorsítva.
Na, milyen jó így a frém! :D Meg a hang se rossz persze... DE! nálam nem lenne ilyen az tuti.. akármennyire forog a venti, 40 db -nél sem a levegő surrogását hallom, hanem van egy kerepelése és vinnyogása.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29193 2018.05.27. 09:38

Ratchet and Clank PS4


Miután 3x lettem beteg/szédülős/hányingeres tőle, így karrierje nálam véget ér. Megnéztem, hogy hány pálya van összesen, így tudom, hogy 60%-nál járok.

A játék maga egyáltalán nem érdekes, és ugye a hánytatófrém miatt játszani sem jó vele. Láttam róla korábban elemzést, hogy ez egyfajta redneck-remake, eléggé butítva minden és csekklista szerűen vannak felvonultatva a széria jellemzői.

60fps-el biztosan végignyomtam volna, de így elbúcsúzunk egymástól.

Bármelyik korábbi részt ajánlom helyette, kivéve a Crack in Time-ot.
Avatar
deep

Hozzászólás #29194 2018.05.27. 09:39

DanielT írta:Ratchet and Clank PS4
De nekem nem hitted el, mikor mondtam hogy egy uninspired fos és képtelen voltam végignyomni, annyira buta.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29195 2018.05.27. 09:57

deep írta:De nekem nem hitted el, mikor mondtam hogy egy uninspired fos és képtelen voltam végignyomni, annyira buta.
Két órás pixelszintű elemzést néztem róla, tehát azért számítottam rá, hogy nem forradalom jön. Arra viszont nem, hogy Daedalont kellene bevennem hozzá.

PLUSZ! Gyűlölöd az összes Ratchetet... :miaz:

MEGAPLUSZ! Mivel vérPS4fanboj vagyok, ezért semmi nem maradhat ki a listáról.
Avatar
deep

Hozzászólás #29196 2018.05.27. 11:36

DanielT írta:Két órás pixelszintű elemzést néztem róla, tehát azért számítottam rá, hogy nem forradalom jön. Arra viszont nem, hogy Daedalont kellene bevennem hozzá.
PLUSZ! Gyűlölöd az összes Ratchetet... :miaz:
Nem gyűlölöm őket, csak nem értem mire fel a nagy őrület körülöttük. Semmi extrát nem tudnak.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29197 2018.05.27. 12:43

sztimm onli
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29198 2018.05.27. 13:14

deep írta:Nem gyűlölöm őket, csak nem értem mire fel a nagy őrület körülöttük. Semmi extrát nem tudnak.
Az lehet, de egyetlen más humoros fegyverarzenállal rendelkező 3D akció-platformer sem rémlik, legfeljebb a klónjai. És azért a minőség is ott van. A PS2-erőben a Mario/Banjo/TR-klónok korában innovatív cucc volt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29199 2018.05.27. 14:00

Oneplus 5T Screen on time, Cache ürítés előtt és után:
Spoiler
photo_2018-05-27_13-57-25.jpg
photo_2018-05-27_13-57-30.jpg

Bónusznak, amit a telefonhoz kapott Oneplusos tok művelt pár hónap alatt a hátlappal:
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29200 2018.05.27. 15:51

benőmenő írta:Oneplus 5T Screen on time, Cache ürítés előtt és után:
Spoiler
photo_2018-05-27_13-57-30.jpg
photo_2018-05-27_13-57-25.jpg

Bónusznak, amit a telefonhoz kapott Oneplusos tok művelt pár hónap alatt a hátlappal:
Spoiler
Kép
Kellemesen undorító! :eljen: Ezek is 1 jó terméket csináltak eddig, az elsőt. Az Oxygen OS csapat egy vicc, designjuk már nincs, csak az aktuális iPhone-t másolják.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29201 2018.05.28. 08:05

Das Böldög Szülinepöt SlickAdam!
Avatar
Botond

Hozzászólás #29202 2018.05.28. 08:26

Boldog SlickÁdámnapot mindenkinek!
Avatar
Botond

Hozzászólás #29203 2018.05.28. 08:56

Na de ha Ádám nap akkor jöjjön egy kis sviccsezés! A hétvégén belenéztem a márió a nyulak ellen eposzba, és hát hm. Teljesen korrekt kis körökre osztott stratégia, hozza az xcom féle logikákat (sniper, heavy, stb), egész jópofa plusz elemek vannak (mozgás körben alárúgás, vagy egymásról elrugakodva mögéugrok és hátbalövöm), de az egészről ordít, hogy ezt is k*rvára 7-10 éves korosztálynak találták ki. Kiddie ez a cucc, na, de viszont a kiddie szekció tökre élvezte, szóval a helyén van minden. Kerüljétek messze, ez se nekünk való, de a gyerekek imádják a nyuszismáriót a kalaposmárióval és az autósmárióval együtt. :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29204 2018.05.28. 09:04

Botond írta:Na de ha Ádám nap akkor jöjjön egy kis sviccsezés! A hétvégén belenéztem a márió a nyulak ellen eposzba, és hát hm. Teljesen korrekt kis körökre osztott stratégia, hozza az xcom féle logikákat (sniper, heavy, stb), egész jópofa plusz elemek vannak (mozgás körben alárúgás, vagy egymásról elrugakodva mögéugrok és hátbalövöm), de az egészről ordít, hogy ezt is k*rvára 7-10 éves korosztálynak találták ki. Kiddie ez a cucc, na, de viszont a kiddie szekció tökre élvezte, szóval a helyén van minden. Kerüljétek messze, ez se nekünk való, de a gyerekek imádják a nyuszismáriót a kalaposmárióval és az autósmárióval együtt. :)
ha hozza az XCOM elemeket + extrakat, akkor miert kiddie? miben nyilvanul ez meg? az art-ban...? :whatever:
mert ugy hallottam eleg hardcore tud lenni. :nemtudom: es remelem, hogy nem valami easy-n inditottad el (HA van benne nehezseg valasztas... nemtom, en peldanyom meg foliaban van)!

---------------------

köszi sracok!
Avatar
Botond

Hozzászólás #29205 2018.05.28. 09:24

SlickAdam írta:ha hozza az XCOM elemeket + extrakat, akkor miert kiddie? miben nyilvanul ez meg? az art-ban...? :whatever:
mert ugy hallottam eleg hardcore tud lenni. :nemtudom: es remelem, hogy nem valami easy-n inditottad el (HA van benne nehezseg valasztas... nemtom, en peldanyom meg foliaban van)!
Nyilván az art is, de emellett a pályaméret, összetevők darabszáma/komplexitása. Nyilván próbál az xcom féle kombinációs lehetőségekkel élni, csak mondjuk itt van x kombináció az xcomban meg 2-3-4* annyi (nem számolgattam ki, mivel meg még csak a nyolcadik chapterben járok). Nem rémlik a nehézség választás, de ha volt akkor normálon kezdtem el, nem easyn, meg nem is szadomazóhardcoreon. Eddig egy csata nem volt meg maxosra, de ott is csak egy melléklickelés miatt nem tudtam a megadott köridőn belül kivégezni az ellent.
Szóval az a komplexitás amit beleraktak az a gyerekeimnek való, a nekem való komplexitás meg az xcom. De jól is van ez így, teljesen jó tippeket tudtak adni a csaták közben, ahogy hárman körbeültük a switchet (mert minek is kirakni tvre, hogy mindenki jól lássa, ugye, jobb a kanapén összedugott fejjel kuckózni. :D), szóval tökre elkapták a feelinget, azt rögtön az elején le is szögezték, hogy mázli, hogy három save game hely van, így mindenki tudja saját maga vinni a sztorit. :)
És erre jön rá az art, aminél külön pirospont, hogy nem fröcsög a vér, mézzel lehet leragasztani az ellent (nem hálóval, vagy bénítod vagy ilyesmi, hanem mézzel odaragasztod és akkor nem mozog) és ha mégis meghal, akkor nem meghal, hanem digitális törlődik, vagyis kiszabadul a virtuális valóságból. De ez teljesen jópofaság, ez csak ráerősít a kiddie vonalra.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29206 2018.05.28. 09:28

Hbd beteg azaz simaadi :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29207 2018.05.28. 09:35

Botond írta:Nyilván az art is, de emellett a pályaméret, összetevők darabszáma/komplexitása. Nyilván próbál az xcom féle kombinációs lehetőségekkel élni, csak mondjuk itt van x kombináció az xcomban meg 2-3-4* annyi (nem számolgattam ki, mivel meg még csak a nyolcadik chapterben járok). Nem rémlik a nehézség választás, de ha volt akkor normálon kezdtem el, nem easyn, meg nem is szadomazóhardcoreon. Eddig egy csata nem volt meg maxosra, de ott is csak egy melléklickelés miatt nem tudtam a megadott köridőn belül kivégezni az ellent.
Szóval az a komplexitás amit beleraktak az a gyerekeimnek való, a nekem való komplexitás meg az xcom. De jól is van ez így, teljesen jó tippeket tudtak adni a csaták közben, ahogy hárman körbeültük a switchet (mert minek is kirakni tvre, hogy mindenki jól lássa, ugye, jobb a kanapén összedugott fejjel kuckózni. :D), szóval tökre elkapták a feelinget, azt rögtön az elején le is szögezték, hogy mázli, hogy három save game hely van, így mindenki tudja saját maga vinni a sztorit. :)
És erre jön rá az art, aminél külön pirospont, hogy nem fröcsög a vér, mézzel lehet leragasztani az ellent (nem hálóval, vagy bénítod vagy ilyesmi, hanem mézzel odaragasztod és akkor nem mozog) és ha mégis meghal, akkor nem meghal, hanem digitális törlődik, vagyis kiszabadul a virtuális valóságból. De ez teljesen jópofaság, ez csak ráerősít a kiddie vonalra.
aiiight.

majd azert irj rola kesöbb meg, ha ugy döntesz, hogy folytatod! ninty-ek (bar ez ubi cim, de ninty szellemben keszült) hiresek arrol, hogy lassan adagoljak a lehetösegeket. talaltam is jopar velemenyt, amikben leirjak, hogy elejen szinte nulla opcio vanik, de kesöbb joval bonyibb lesz es vannak deluxe challange-ek is. bizonyara nem XCOM szint egeszen, de több van benne, mint "press A to win"
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29208 2018.05.28. 09:36

Micsu írta:Hbd beteg azaz simaadi :)
:puszis:
Avatar
arty

Hozzászólás #29209 2018.05.28. 09:45

SlickAdam írta:en peldanyom meg foliaban van)!
anno a swine-t is nyomtad? :ravasz1:

phpBB [media]


vagy ez csak a maijó miatt "kötelezőkör"? :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29210 2018.05.28. 09:50

Füled érjen bokádig, SlickAdam! :wave:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29211 2018.05.28. 09:54

Isten éltessen, 32 évesen is kiddie SlickAdam! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #29212 2018.05.28. 09:56

SlickAdam írta:aiiight.

majd azert irj rola kesöbb meg, ha ugy döntesz, hogy folytatod! ninty-ek (bar ez ubi cim, de ninty szellemben keszült) hiresek arrol, hogy lassan adagoljak a lehetösegeket. talaltam is jopar velemenyt, amikben leirjak, hogy elejen szinte nulla opcio vanik, de kesöbb joval bonyibb lesz es vannak deluxe challange-ek is. bizonyara nem XCOM szint egeszen, de több van benne, mint "press A to win"
Nyilván nem QTE-t csináltak belőle, mert akkor nem kiddie címnek hívnám, hanem debilnek. Pont attól kiddie, hogy van benne challenge, csak annyira komplex az a kihívás, hogy az kb 8-10 éveseknek van belőve. Társasjátékok is vannak így skálázva (elég sokat társasozunk), hogy van ajánlott korosztály is az is a komplexitás alapján van, ami amúgy összefüggésben van a hosszal is, mert egy-egy "csata" is max 3-5 perc, mert egyszerűen ennyi időt bír feszülten koncentrálni egy ~8 éves, ennyi időt bír előre tervezni. Egy xcom csata meg van amikor 1-2 óra. Ott hiába vennéd le "press x to win" szintre a nehézséget, egyszerűen nem bírná végigkoncentrálni egy nyolc éves és az x megnyomás se menne 1,5 óra után, mert 20 perc után otthagyta a picsába. Hétvégén tesómnál volt a komplett család, hoteleztünk, az is sok volt a gyerekeknek a harmadik körben otthagyták, nem bírnak annyit egy helyben ülni, nekik olyan való, ahol egy meccs 30-40 perc, nagyon max 1 óra, ha több akkor annak nem lesz vége velük. Ezüst tó kincsét is úgy játszuk, hogy egy parti megy napokig, mert ~1 óra után szünet kell, belefáradnak. Na pl ilyesmiből érezni, hogy kiddie cím e vmi, vagy nem. A zelda is ettől kiddie, hogy így van beparaméterezve az egész komplexitása, meg egyéb apróságok ami miatt egy 8-10-12 éves korosztálynak is fogyasztható lesz a cucc. A templomban a kihívásokban van 1 vagy 2 feladat, letolható mind amivel eddig találkoztam max 5 perc alatt és kapom a spirit orbot. Ez kiddie nehézség főleg a "komoly" rpg-khez képest.
Én ilyesmik miatt hívom kiddie platformnak, nem azért mert debileknek van belőve a nehézség, hanem mert gyerekeknek van belőve a nehézség, vagy hívjuk komplexitásnak, vagy nem is tudom mi lenne a jó szó, mert több összetevős ez, csak pár amit fent kiemeltem.
És erre plusz végső pluszként jön rá az art, hogy a korhatáros besorolásnál is átcsússzanak mindenhol és ne kapják a 16+ besorolásokat a cuccaikra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29213 2018.05.28. 10:00

arty írta:anno a swine-t is nyomtad? :ravasz1:
vagy ez csak a maijó miatt "kötelezőkör"? :P
Ez RTS, és a vicces beszólásokat kivéve (amikor kijelölted a unitot és mondott vmit a nyuszi) értékelhetetlen volt. Csak mert magyar azért szerették páran, de szerintem RTSnek botránygyenge volt, nem kiddie. :) A nyuszik a márió ellen meg körökre osztott és teljesen jó kis cucc, csak kiddie. (Igen, végigjátszottam a nyuszis hadjáratot a swineban)
Avatar
arty

Hozzászólás #29214 2018.05.28. 10:04

Botond írta:Ez RTS, és a vicces beszólásokat kivéve (amikor kijelölted a unitot és mondott vmit a nyuszi) értékelhetetlen volt. Csak mert magyar azért szerették páran, de szerintem RTSnek botránygyenge volt, nem kiddie. :) A nyuszik a márió ellen meg körökre osztott és teljesen jó kis cucc, csak kiddie. (Igen, végigjátszottam a nyuszis hadjáratot a swineban)
szóval akkor a májió-fix :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #29215 2018.05.28. 10:09

arty írta:szóval akkor a májió-fix :mf2:
A játékmechanikát nyuszikkal nem lehet pótolni. A nyuszikmárióellenben nem is a játékmechanika helyett van nyuszi, hanem az ellenfél helyett. Na most a swineban meg a tartalmat/mélységet próbálták poénokkal pótolni. Pont ez a debilség mintapéldája. Nagyon jó, hogy feldobtad, így van akkor egy elrettentő példa is. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #29216 2018.05.28. 12:13

Boldog szülinapot Ádi!

Nadeviszonthogy. Amilyen fosnak tűnt messziről ez a Detroit, közelről pont annyira jó. Full Hevirén az egész, mai köntösben, más sztorival, de amúgy drámaiságban, működésben full ugyanaz. Még a bénaságaiban is (sajnos). Ami hót ugyanaz itt is: egy szóból kurvára nem tudod előre milyen érzelemmel, milyen kontextusban fogja előadni a karakter. De már döntöttél, baszhatod :D Ugyanez volt a bajom ott is, de hát ez nyilván szándékos volt már ott is, meg itt is. Szép nagyon, jó a sztori is(még ha nem is túl bonyi), eléggé helyén van minden.
És van még ettől is jobb és közérdekűbb hír is: már nem fosok! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #29217 2018.05.28. 14:09

méghogy nincs mostanság "MS" exklu* !

*
Spoiler
játékterem only


phpBB [media]


bírnék egy hélós rélsútert.... csak nincs alá platform (kivéve talán a PSVR-t?). röhej h pl a blue estate előtt is lehet baromkodi kinektel, vagy nyomhatod ps4en a ds4-el (10 mp-enként kalibráltatni azt a fost), vagy ott a pécé egerészve. TRIPLAFOS.
szerencsére be vagyok tárazva múvra rendesen, meg a kimaradt timecrisis-okkal is elleszek elég sokáig sztem :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29218 2018.05.28. 14:27

arty írta:méghogy nincs mostanság "MS" exklu* !
Ó, van rendes gépes is! A szokásos színvonalon.

A Sony-tól kijön egy Detroit, amiből ömlik a production value, az MS meg kiad egy ilyen csoffatag budget zombiszutykot.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #29219 2018.05.28. 14:34

DanielT írta:Ó, van rendes gépes is! A szokásos színvonalon.

A Sony-tól kijön egy Detroit, amiből ömlik a production value, az MS meg kiad egy ilyen csoffatag budget zombiszutykot.
Nem lehet minden címük akkor mindentelsöprő siker, mint a Sea of thieves, néha belefér egy egy gyengébb eresztés is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29220 2018.05.28. 15:34

Botond írta:Nem lehet minden címük akkor mindentelsöprő siker, mint a Sea of thieves, néha belefér egy egy gyengébb eresztés is.
Ha már szóbahoztad...

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29221 2018.05.28. 16:38

Van ami kicsit túl van tolva benne, de azzal együtt is mocskosul impresszív. (a thumbnail kép pont ocsmány)

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29222 2018.05.28. 17:07

DanielT írta:Van ami kicsit túl van tolva benne, de azzal együtt is mocskosul impresszív. (a thumbnail kép pont ocsmány)
lassan 100 millio eladott peldany
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29223 2018.05.28. 19:02

Moby írta:Boldog szülinapot Ádi!

Nadeviszonthogy. Amilyen fosnak tűnt messziről ez a Detroit, közelről pont annyira jó. Full Hevirén az egész, mai köntösben, más sztorival, de amúgy drámaiságban, működésben full ugyanaz. Még a bénaságaiban is (sajnos). Ami hót ugyanaz itt is: egy szóból kurvára nem tudod előre milyen érzelemmel, milyen kontextusban fogja előadni a karakter. De már döntöttél, baszhatod :D Ugyanez volt a bajom ott is, de hát ez nyilván szándékos volt már ott is, meg itt is. Szép nagyon, jó a sztori is(még ha nem is túl bonyi), eléggé helyén van minden.
És van még ettől is jobb és közérdekűbb hír is: már nem fosok! :idiota:
köfi :law:
Avatar
arty

Hozzászólás #29224 2018.05.28. 19:08

DanielT írta:Ó, van rendes gépes is! A szokásos színvonalon.

A Sony-tól kijön egy Detroit, amiből ömlik a production value, az MS meg kiad egy ilyen csoffatag budget zombiszutykot.
najo, de ez azé mégiscsak egy indie cucc (vagy csak az első volt az?)
ÉS!
- nembarnamintazelső
- 60frém!!4(bogzon?)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29225 2018.05.28. 19:28

arty írta:najo, de ez azé mégiscsak egy indie cucc (vagy csak az első volt az?)
ÉS!
- nembarnamintazelső
- 60frém!!4(bogzon?)
Ok, ez egy indie cucc. HOL A TÖBBI? Hol a minőség? 10 éve...

Na majd a Crackdown 3. LOL, mekkora epik fail lesz az is...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29226 2018.05.28. 20:13

Korábban linkelte DT az ikeás Ladda elemeket, hogy azok a legendáriumok szerint ugyanazok, mint az Eneloop (vagy az Eneloop Pro, ezen nem veszünk össze). Nos, tesztelgetve (a fehér 2450-est és a barna 900-ast) ez egy nagyon fontos paramétert tekintve ez kegyetlenül nem igaz: egy icipicit fizikálisan más a kiterjedésük, ami problémákat okozhat. Van például itthon falióra, melybe alig lehet beletenni, és nem is megy vele. De a Steam Controllerbe is kínszenvedés volt beletenni a 2450-eset, kivenni meg majdnem pajszerrel kellett (az Eneloopot könnyű kipattintani, de a "behelyezős" One-kontroller simább ügy).

Amúgy ezt leszámítva eddig jól működnek, és olcsón teszik ezt, de egyszerűen nem férnek bele mindenbe :ticking:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29227 2018.05.28. 20:16

SlickAdam írta:köfi :law:
és nektek is Zó & benö! :puszi: (atsiklottam a hsz-okon)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29228 2018.05.28. 20:17

DanielT írta:Van ami kicsit túl van tolva benne, de azzal együtt is mocskosul impresszív. (a thumbnail kép pont ocsmány)

[video]gétéagány[/video]
durvulens, de az ótót nagyon belakkoztak, túltoltak E
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29229 2018.05.28. 22:25

Srácok, ha az egerem törést megakadályozó műanyagjánál kilátszik a rézdrót azzal lehet valamit kezdeni, vagy kénytelen leszek tudomásul venni, hogy szegénynek megvannak számlálva a napjai? :sir:
A másik pedig, hogy cpu hűtőre milyen 12 centis ventit ajánlanátok?
Avatar
deep

Hozzászólás #29230 2018.05.28. 22:51

benőmenő írta:Srácok, ha az egerem törést megakadályozó műanyagjánál kilátszik a rézdrót azzal lehet valamit kezdeni, vagy kénytelen leszek tudomásul venni, hogy szegénynek megvannak számlálva a napjai? :sir:
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29231 2018.05.28. 23:07

deep írta:szigszalag.jpg
Egyelőre nyomkodtam a mélyedésekbe patafixet, meg körbetekertem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29232 2018.05.29. 10:00

benőmenő írta:Srácok, ha az egerem törést megakadályozó műanyagjánál kilátszik a rézdrót azzal lehet valamit kezdeni, vagy kénytelen leszek tudomásul venni, hogy szegénynek megvannak számlálva a napjai? :sir:
A másik pedig, hogy cpu hűtőre milyen 12 centis ventit ajánlanátok?
Kép

Venti: BeQuiet legújabb SilentWing
Avatar
arty

Hozzászólás #29233 2018.05.29. 11:53

DanielT írta:Ok, ez egy indie cucc. HOL A TÖBBI? Hol a minőség? 10 éve...
lehet h ebben (már) bennevan a minőség, nemtom, képtelen vagyok megnézni róla bármit - openworld, zombis, multis (coop) -> NOWAY

és gondolom te is max egy első benyomást szereztél eddig róla... ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #29234 2018.05.29. 12:05

Azért Jó dolgok is történnek a géming biznicben!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29235 2018.05.29. 12:30

arty írta:lehet h ebben (már) bennevan a minőség, nemtom, képtelen vagyok megnézni róla bármit - openworld, zombis, multis (coop) -> NOWAY

és gondolom te is max egy első benyomást szereztél eddig róla... ;)
Persze, hogy benne van a minőség a 68-as meta pontszámban és a leokádós videókban... Ottan vanik benne! :nezze:
Avatar
eje75

Hozzászólás #29236 2018.05.29. 19:36

A State of Decay 2-t behúzta valaki PC-re? Az elsővel nem játszottam, de a nagyon koncepció bejön, érzek hozzá kedvet, de nem sok jót mondanak róla :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29237 2018.05.29. 20:13

elég sok hasonló koncepciójú játék van amik azért jók is szvsz
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29238 2018.05.29. 23:27

Megünnepelve a marketing vizsgát kiganéztam a PC-t. Egy laza 4 órás mutatvány volt, mert mindent kiszedtem, lepucoltam és megpróbáltam a lehető legértelmesebben visszahelyezni. Továbbra is tartom, hogy ennél szarabbul kábel menedzselhető gépházat keresve sem lehetne találni, mint az Aerocool Hi-Tech 7. A kövi konfig már 100% nem ebbe a borzadájba fog kerülni. :violent:
Mondjuk amikor a Spotify beadta a "Don't fear the Reaper"-t és utána kiírta, hogy a bios visszaált defaultra, majd nyomott 2 resetet ott majdnem kaptam egy szívinfarktust. :csodalk:
Aztán visszakerestem Moby hasraütésre bemondott atomstabil tuning guide-ját és most már megy szépen minden, ahogy eddig. Annyi, hogy bepróbálkoztam +100MHz-et, így mostmár 4.3-on ketyeg. :worship:
Hogy megérte-e? A takarítás mindenképp, a kábelekkel szüttyögés már nem annyira, mert ha lennének is hosszabítóim, akkor sem lenne hely ezt jobban megoldani. :rinya:
Spoiler
IMG_20180529_223144_HDR.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #29239 2018.05.30. 00:29

Magamat idézve:
Detroit credits pörög.
MICSODAJÁTÉKVOLTEZATYAISTEN! :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Magasan a QD legjobb játéka eddig. És bár egy fantasztikus történetszálat jártam be, a végén nagyon sok nekem kimaradt jelenetet láthatta, szóval találkozunk még.
Csodálatos volt, fantasztikus volt, egy zseniális történet, film, játék, alkotás.
Avatar
Moby

Hozzászólás #29240 2018.05.30. 00:39

DanielT írta:Kép

Venti: BeQuiet legújabb SilentWing
Óóóó, ha már forrasztás... :) Nos a modding nem állt meg némi LUK előálltásánál, és ASMR videókésztésnél. Nem csak bemutatni szeretném a működését, hanem magam is ellenőrizni. De mivel a konzol kevés dolgot közöl, így magam kell utánajárjak. naszóval, mivel a gyári ventin nincs tahcométer, de szeretném tudni hogy érzi magát a ketyere, elkezdtem a modding lvl2-t. Jelenleg béta, de első lépcsőben már tudja amit szertnék :) Még valahova be kellépítenem, meg kap pár további szenzort, meg ilyenek, de a kezdőlépcsőre már felléptem- Némi forrasztást is igényelt a dolog :D
Spoiler
Egyelőre a PWM kitöltési tényezőjét méri, tehát azt már meg tudom mondani mennyin hajtja épp a ventit a gép. Hamarosan azt is, hol hány fok van.
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29241 2018.05.30. 00:57

Moby írta:Óóóó, ha már forrasztás... :) Nos a modding nem állt meg némi LUK előálltásánál, és ASMR videókésztésnél. Nem csak bemutatni szeretném a működését, hanem magam is ellenőrizni. De mivel a konzol kevés dolgot közöl, így magam kell utánajárjak. naszóval, mivel a gyári ventin nincs tahcométer, de szeretném tudni hogy érzi magát a ketyere, elkezdtem a modding lvl2-t. Jelenleg béta, de első lépcsőben már tudja amit szertnék :) Még valahova be kellépítenem, meg kap pár további szenzort, meg ilyenek, de a kezdőlépcsőre már felléptem- Némi forrasztást is igényelt a dolog :D
Spoiler
Egyelőre a PWM kitöltési tényezőjét méri, tehát azt már meg tudom mondani mennyin hajtja épp a ventit a gép. Hamarosan azt is, hol hány fok van.
Kép
Adtál a konzolfílingnek rendesen. :hehe:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29242 2018.05.30. 06:57

Moby írta:Magamat idézve:
Ezek szerint a forgatókönyvet már nem David Cage írta, hanem

Spoiler
a Sony-logó.
Nagyon érdekel már, milyen lett, ha lenne PS4-em venném, de inkább kíváncsiságból, mint bizalomból. Az mondjuk alapelvárás a komolyan vehetőséghez 2018-ban, hogy az eddigi legjobb flimjük legyen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29243 2018.05.30. 07:45

benőmenő írta:Megünnepelve a marketing vizsgát kiganéztam a PC-t. Egy laza 4 órás mutatvány volt, mert mindent kiszedtem, lepucoltam és megpróbáltam a lehető legértelmesebben visszahelyezni. Továbbra is tartom, hogy ennél szarabbul kábel menedzselhető gépházat keresve sem lehetne találni, mint az Aerocool Hi-Tech 7. A kövi konfig már 100% nem ebbe a borzadájba fog kerülni. :violent:
Hát elég egyszerűke a kis ház. :D A proci hűtő meg ferde mint állat, csavarj rajta egy kicsit! :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29244 2018.05.30. 07:47

Moby írta:Óóóó, ha már forrasztás... :) Nos a modding nem állt meg némi LUK előálltásánál, és ASMR videókésztésnél. Nem csak bemutatni szeretném a működését, hanem magam is ellenőrizni. De mivel a konzol kevés dolgot közöl, így magam kell utánajárjak. naszóval, mivel a gyári ventin nincs tahcométer, de szeretném tudni hogy érzi magát a ketyere, elkezdtem a modding lvl2-t. Jelenleg béta, de első lépcsőben már tudja amit szertnék :) Még valahova be kellépítenem, meg kap pár további szenzort, meg ilyenek, de a kezdőlépcsőre már felléptem- Némi forrasztást is igényelt a dolog :D
Spoiler
Egyelőre a PWM kitöltési tényezőjét méri, tehát azt már meg tudom mondani mennyin hajtja épp a ventit a gép. Hamarosan azt is, hol hány fok van.
Kép
Mostmivan? Nem arról volt szó, hogy elég csak a pasztázás? Újra robog a gányvonat? :nemtudom:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29245 2018.05.30. 08:45

Nem tudom mennyire lehet elspoilerezni egy 10 éves játékot, de már legalább másodszor kellett monitort törölnöm a ráköpött víz/kávé/tea/stb. miatt. Kizártnak tartom, hogy ezek véletlenül maradtak volna benne a Tomb Raider Underworld szövegkönyvében.
Spoiler
tru_2018_05_30_08_34_19_114.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #29246 2018.05.30. 09:08

Zóanagyvarázsló írta:Ezek szerint a forgatókönyvet már nem David Cage írta, hanem

Spoiler
a Sony-logó.
Nagyon érdekel már, milyen lett, ha lenne PS4-em venném, de inkább kíváncsiságból, mint bizalomból. Az mondjuk alapelvárás a komolyan vehetőséghez 2018-ban, hogy az eddigi legjobb flimjük legyen.
Na, hát bizalmam az egy szem sem volt benne. Kizárólag a kíváncsiság vitt el a boltba, de abban is benne volt vastagon, hogy utána már a látottak alapján savazhassam.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29247 2018.05.30. 10:43

Zóanagyvarázsló írta:Ezek szerint a forgatókönyvet már nem David Cage írta, hanem

Spoiler
a Sony-logó.
Nagyon érdekel már, milyen lett, ha lenne PS4-em venném, de inkább kíváncsiságból, mint bizalomból. Az mondjuk alapelvárás a komolyan vehetőséghez 2018-ban, hogy az eddigi legjobb flimjük legyen.
PS4, az mi? A microsoft meg az xbox, az igen. És jön hozzá csodasamsung freesyncel. Nem ám ilyen random fps hányás, mint a PS4. Vagy a switch ugye, akinek a xbox/pc géming túl komplex. :)
Tegnap poénból kibasztam a csodasamsungra a máriókanyuszikellen eposzt és a gyerekek oda meg vissza voltak, hogy hűdekibaszottjólnézki. Ez a színvarázslás amúgy tényleg a rajzfilmekkel, meg azokhoz hasonló grafikákkal teszi a legnagyobb csodát. De én azért kéziben tolom tovább, imádok szemüveg nélkül játszani. :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29248 2018.05.30. 12:54

Botond írta:PS4, az mi? A microsoft meg az xbox, az igen. És jön hozzá csodasamsung freesyncel. Nem ám ilyen random fps hányás, mint a PS4. Vagy a switch ugye, akinek a xbox/pc géming túl komplex. :)
Tegnap poénból kibasztam a csodasamsungra a máriókanyuszikellen eposzt és a gyerekek oda meg vissza voltak, hogy hűdekibaszottjólnézki. Ez a színvarázslás amúgy tényleg a rajzfilmekkel, meg azokhoz hasonló grafikákkal teszi a legnagyobb csodát. De én azért kéziben tolom tovább, imádok szemüveg nélkül játszani. :)
persze, hogy odavoltak, hiszen tenyleg jol nez ki (frostbite engine amugy...). nem csak P-töl meg a csilivilitöl lehet valami szép.

freesync teveknek meg: :eljen: fejlödünk vegre
Avatar
arty

Hozzászólás #29249 2018.05.30. 15:07

DanielT írta:proci hűtő meg ferde mint állat,
első gondolatom volt! ezekszerint nem csak engem zavart :D
Avatar
arty

Hozzászólás #29250 2018.05.30. 15:08

SlickAdam írta:persze, hogy odavoltak, hiszen tenyleg jol nez ki (frostbite engine amugy...). nem csak P-töl meg a csilivilitöl lehet valami szép.

freesync teveknek meg: :eljen: fejlödünk vegre
snowdrop engine ;) (division)
Avatar
arty

Hozzászólás #29251 2018.05.30. 15:12

DanielT írta:Persze, hogy benne van a minőség a 68-as meta pontszámban és a leokádós videókban... Ottan vanik benne! :nezze:
a -32 pont fele az HATE, azé' ezt tudjuk.

a maradékhoz lehet hozzájárult a kissé kopó zombis openworld formula ill. h boxon 30-45 fps (vs. dynamic 900p - WTF?!?!?!?!), míg boxX-en meg 25-33 (vs. dynamic 2160p - WTF!??!?!?!?).
nyilván ez má' a fríszink miatt nem lokkolt, majd a juzer utángányolja a kijelzőjét, nem fogják ők baszatni, még a végén a vásárlóik 99.9%-nak jólenne(?).

szal aláírom, a DF video után, h ez egy MOSLÉK.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29252 2018.05.30. 16:19

arty írta:snowdrop engine ;) (division)
bazz, igen azaz, keverem. sry ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29253 2018.05.30. 16:47

phpBB [media]


elvileg egy online survival pénzlehúzda lesz az új fallout, én magam részéről egy obsidianos falloutnak örültem volna
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29254 2018.05.30. 19:11

Most hogy a TR:U credits lepörgött gondoltam csak leverem már Vergilt ne maradjon félbe az utolsó bossfightnál, de ez még mindig baromi nehéz.
Van egy kombója, amire van kb. 1 frém, hogy kitérj előle, amikor devil triggerben van. Ha nem sikerül az kb. instant leszedi a HP 2/3-át. Természetesen ezalatt végig stunlockolva, így csak nézni tudom elborzadva. Külön kedves, hogy az utolsó 2 mozdulat ebben a konkrét kombójában a játék logikája szerint lehetetlen végrehajtani, viszont ha a kamera épp rosszul követi az eseményeket, akkor gurulás helyett ugrani fog Dante, így az esetek 90%-ában beszopjuk mindkettőt. :boxer:
Az utolsó fázisig 2x sikerült eljutni, de mondanom sem kell rögtön szétkapott.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29255 2018.05.30. 20:41

Micsu írta:lollout76.mp4

elvileg egy online survival pénzlehúzda lesz az új fallout, én magam részéről egy obsidianos falloutnak örültem volna
Ami most megy az Obisidannél, az annyira sajnos nem biztató, Avellone sincs már ott.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29256 2018.05.30. 21:15

Zóanagyvarázsló írta:Ami most megy az Obisidannél, az annyira sajnos nem biztató, Avellone sincs már ott.
annál a vonalnál amit az f4 vitt tovább biztos hogy biztatóbb mindha a bethesda készítené :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29257 2018.05.30. 22:44

benőmenő írta:Most hogy a TR:U credits lepörgött gondoltam csak leverem már Vergilt ne maradjon félbe az utolsó bossfightnál, de ez még mindig baromi nehéz.
Van egy kombója, amire van kb. 1 frém, hogy kitérj előle, amikor devil triggerben van. Ha nem sikerül az kb. instant leszedi a HP 2/3-át. Természetesen ezalatt végig stunlockolva, így csak nézni tudom elborzadva. Külön kedves, hogy az utolsó 2 mozdulat ebben a konkrét kombójában a játék logikája szerint lehetetlen végrehajtani, viszont ha a kamera épp rosszul követi az eseményeket, akkor gurulás helyett ugrani fog Dante, így az esetek 90%-ában beszopjuk mindkettőt. :boxer:
Az utolsó fázisig 2x sikerült eljutni, de mondanom sem kell rögtön szétkapott.
Egy jó órányi szívás után csak megfeküdt. Utána aztmondja, van hardmode is...jóleszaz shiftdelnek is. Most egy időre megvan a DMC adagom. :nyes:
Avatar
Botond

Hozzászólás #29258 2018.05.31. 08:31

Micsu írta:elvileg egy online survival pénzlehúzda lesz az új fallout, én magam részéről egy obsidianos falloutnak örültem volna
Nem baj, legalább ez se vesz el időt a backlog ledolgozása elől. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29259 2018.05.31. 09:24

Moby írta:Na, hát bizalmam az egy szem sem volt benne. Kizárólag a kíváncsiság vitt el a boltba, de abban is benne volt vastagon, hogy utána már a látottak alapján savazhassam.
EGyébként mennyi NEM QD-játékot ismersz a műfajból? Mert csak annyi van meg, hogy Life is Strange-ről lepattantál, meg hogy lement az Until Dawn.
Avatar
Moby

Hozzászólás #29260 2018.05.31. 11:10

Zóanagyvarázsló írta:EGyébként mennyi NEM QD-játékot ismersz a műfajból? Mert csak annyi van meg, hogy Life is Strange-ről lepattantál, meg hogy lement az Until Dawn.
Nem vagyok Telltale rajongó, ha erre vonatkozik a kérdés. Nem találtam ott eleddig engem érdeklő témákat, kivétel a TWAU, bár arról inkább csak annyi jót olvastam, hogy érdekel, az sem biztos, hogy fekszik. A zsáner mindenesetre fekszik. A cartoon-like prezentációkért viszont nem rajongok. Ismerem őket, de nem nagyon játszom velük.

Vissza: “Leáldozott.hu”