A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28701 2018.04.30. 20:56

Moby írta:békebeli lekvár, békebeli barackból. Meg az a régi fakanál, csak azzal lehet főzni. Mer akkó még tudtak főzni. Ma meg asse tudják miaz!
Hát ja, én még jobban szeretem ha 60 frémes, érett gyümölcsből van és nem csak lekvárnak hívják a címkén, hanem az is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28702 2018.04.30. 21:21

DanielT írta:Hát ja, én még jobban szeretem ha 60 frémes, érett gyümölcsből van és nem csak lekvárnak hívják a címkén, hanem az is.
Én ezt értem, meg nincs is evvel gond, csak én ismerem ezt, eléggé fröcsögős a cucc, szal szerintem kötényt mindenképp húzz az otthonkára :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28703 2018.04.30. 21:25

Moby írta:Én ezt értem, meg nincs is evvel gond, csak én ismerem ezt, eléggé fröcsögős a cucc, szal szerintem kötényt mindenképp húzz az otthonkára :banplz:
A legjobb műszálasat vettem, ami a piacon volt, szal' lecsapatom slaggal. :nezze:
Avatar
eje75

Hozzászólás #28704 2018.05.01. 08:39

DanielT írta:Hát ja, én még jobban szeretem ha 60 frémes, érett gyümölcsből van és nem csak lekvárnak hívják a címkén, hanem az is.
Tök jó, hogy ennyire ragaszkodsz a nagymama lekvárjához,mert hogy abban még benne van a nagymama keze munkája.... na ja, de benne van egy-két körömdarab is, meg a selymes ősz hajából egy maréknyi :wilting: pöttyet már penészes a teteje is.... hagyd a répába a dohszagú régi szarokat, és lépj ki a fénybe! Vagy parfümnek is molyirtót használsz? :nyes: :nyes:
Avatar
Botond

Hozzászólás #28705 2018.05.01. 08:51

Moby írta:Szívesen olvasok a szaftos részletekről. Írjatok majd! :D
Hátő, na kezd elmenni az agyuk. Furcsa az egész, de nyilván szokni kell. Nem látok semmi pluszt eddig, de a vidia drivert újra kellett rakni meg bejött egy csomó popup, hogy ezt így kéne, azt úgy kéne, egyesével le kellett őket gyilkolni, hogy leszaromtakarodjsoseszóljtöbbet. Játék közben felugrott, hogy vmi el van mosódva a gfxben, majd ő megfixeli. Natakarodjinnen! Szóval igazi artynak való hájjel kenegetős jóság most a tavaszi update után. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28706 2018.05.01. 09:24

eje75 írta:Tök jó, hogy ennyire ragaszkodsz a nagymama lekvárjához,mert hogy abban még benne van a nagymama keze munkája.... na ja, de benne van egy-két körömdarab is, meg a selymes ősz hajából egy maréknyi :wilting: pöttyet már penészes a teteje is.... hagyd a répába a dohszagú régi szarokat, és lépj ki a fénybe! Vagy parfümnek is molyirtót használsz? :nyes: :nyes:
Ez így mind nagyon szép és jó, csak úgy érzem a Tokio Hotel-t akarod nekem eladni, hogy haladjak a zenei fejlődéssel, nézzem a TV2-t a tájékozódáshoz és egyek rántott csirkeszart, ha nassolni vágyok. :nezze:
Avatar
Necro

Hozzászólás #28707 2018.05.01. 10:22

DaS1-et jásztom PS3-on. Zavvi steelbookost. (Ha már irracionális döntésekről van szó gondoltam beszállok.)
Avatar
deep

Hozzászólás #28708 2018.05.01. 10:40

Necro írta:DaS1-et jásztom PS3-on. Zavvi steelbookost. (Ha már irracionális döntésekről van szó gondoltam beszállok.)
Na, valamiből a létező legszarabb verziót tolni két héttel a remaster megjelenése előtt majdnem olyan okos döntés, mint ahogy DT a nyavajgása miatt kihagyja az év játékát.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28709 2018.05.01. 10:51

deep írta:Na, valamiből a létező legszarabb verziót tolni két héttel a remaster megjelenése előtt...
Vajon ki vetemedne ilyesmire...én tutira sohanem! :banplz:
Spoiler
IMG_20180202_173106.jpg
Avatar
eje75

Hozzászólás #28710 2018.05.01. 11:33

DanielT írta:Ez így mind nagyon szép és jó, csak úgy érzem a Tokio Hotel-t akarod nekem eladni, hogy haladjak a zenei fejlődéssel, nézzem a TV2-t a tájékozódáshoz és egyek rántott csirkeszart, ha nassolni vágyok. :nezze:
Jól van, ne cifrázd..ismerjük jól a fajtád!
Spoiler
az0Mjmdp_700wa_0.gif
:nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28711 2018.05.01. 11:56

Botond írta:Hátő, na kezd elmenni az agyuk. Furcsa az egész, de nyilván szokni kell. Nem látok semmi pluszt eddig, de a vidia drivert újra kellett rakni meg bejött egy csomó popup, hogy ezt így kéne, azt úgy kéne, egyesével le kellett őket gyilkolni, hogy leszaromtakarodjsoseszóljtöbbet. Játék közben felugrott, hogy vmi el van mosódva a gfxben, majd ő megfixeli. Natakarodjinnen! Szóval igazi artynak való hájjel kenegetős jóság most a tavaszi update után. :D
user error :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28712 2018.05.01. 12:02

deep írta:Na, valamiből a létező legszarabb verziót tolni két héttel a remaster megjelenése előtt majdnem olyan okos döntés, mint ahogy DT a nyavajgása miatt kihagyja az év játékát.
Év játéka? Na, haladunk! Megvárom amíg kikiáltod azt eddigi legjobb GOW-nak és már veszem is az időgépet, csak azért, hogy preorderelni tudjam! :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28713 2018.05.01. 12:14

eje75 írta:Jól van, ne cifrázd..ismerjük jól a fajtád!
Spoiler
az0Mjmdp_700wa_0.gif
:nyes: :nyes: :nyes:
tiédet is :D
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #28714 2018.05.01. 12:42

Micsu írta:user error :mf2:
Az.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28715 2018.05.01. 13:27

Moby írta:Szívesen olvasok a szaftos részletekről. Írjatok majd! :D
Engem most azzal szívat a win10, hogy a játékokat +1-szer be kell tallózni egy randomszar értesítésen keresztül, mert az OS szerint veszélyes, hogy a dokumentumokba létre akarja hozni, vagy csak simán írni szeretné a mentéseket és a konfig fájlokat. :falbav:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #28716 2018.05.01. 14:07

Én felültem a hype vonatra, de behúztam a vészféket, majd szeptember-október. Legalább enyhítem majd egy pro-val a téli sötétséget. Addig letolom a Zeldát :)
Avatar
deep

Hozzászólás #28717 2018.05.01. 14:36

DanielT írta:Év játéka? Na, haladunk! Megvárom amíg kikiáltod azt eddigi legjobb GOW-nak és már veszem is az időgépet, csak azért, hogy preorderelni tudjam! :eljen:
Eddig nem kérdés, hogy az. Mi jön még idén, ami pályázhat a címre?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28718 2018.05.01. 15:04

deep írta:Eddig nem kérdés, hogy az. Mi jön még idén, ami pályázhat a címre?
új tomb raider :P
Avatar
Mekee

Hozzászólás #28719 2018.05.01. 18:07

Egyébként én tökéletesen egyetértek danival, kiváló játék volt a gow ahogy volt, skippelni kellett volna ezt a "folytatást"
Mindemellett sztem játszani fogom, demajd egyszer, valamikor, most ez a vcím még nem indította meg az impulust h újra pisit vegyek, inkább a lou2, vagy a death stranding lesz az, és akkor ledarálom az eddigieket. Eddíg egyedül uc4 miatt kértem köccsöngépet bár azt is kibírtam volna szerintem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28720 2018.05.01. 18:46

deep írta:Eddig nem kérdés, hogy az. Mi jön még idén, ami pályázhat a címre?
Semmi. Emellett semmi. Lesz még idén jó játék, de '18-at elvitte a gow.
Amúgy igen, nekem ez a valaha készült legjobb gow. Pedig a hármat is rajongásig imádtam, imáimba foglaltam Stig Asmussen nevét, és rongyosra játszottam minden létező részét minden platformon. Na jó, bem minden részét. Az ascensiont nem szerettem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #28721 2018.05.01. 19:19

Elkezdtem pörgetni a Bioshock trilógia első részét, remasterben 4k@ultra@fix60al (tényleg fix, először nem tettem vsyncet, és akkor 120-180 között dobált az fps számláló, és hát attól én is kicsit beteg lettem, szóval vsync-el levettem 60ra), és hát full beteg az egésznek a hangulata, nem is bírok 1 óránál többet egy etapban. :D Ti ezt jóérzéssel letoltátok? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28722 2018.05.01. 19:28

Pörög a GOW 3 remaster stáblista. Pontosan 24 órával ezelőtt vettem át tegnap.

Nem gyalázom meg további párhuzamokkal és összehasonlítással, csak ennyi.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28723 2018.05.01. 19:31

Moby írta:Semmi. Emellett semmi. Lesz még idén jó játék, de '18-at elvitte a gow.
Amúgy igen, nekem ez a valaha készült legjobb gow. Pedig a hármat is rajongásig imádtam, imáimba foglaltam Stig Asmussen nevét, és rongyosra játszottam minden létező részét minden platformon. Na jó, bem minden részét. Az ascensiont nem szerettem.
nahát az rdr2 azért beleszólhat még abba a gotyba azért és az nem 20 órás játék lesz ;) nameg lesz még azért egy metro is aminek a világa engem nagyon el tud vinni, személye szerint én az új bard's talet várom a legjobban :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28724 2018.05.01. 19:31

Botond írta:Elkezdtem pörgetni a Bioshock trilógia első részét, remasterben 4k@ultra@fix60al (tényleg fix, először nem tettem vsyncet, és akkor 120-180 között dobált az fps számláló, és hát attól én is kicsit beteg lettem, szóval vsync-el levettem 60ra), és hát full beteg az egésznek a hangulata, nem is bírok 1 óránál többet egy etapban. :D Ti ezt jóérzéssel letoltátok? :D
persze, én részt vennék egy rapture túrában ha valóban létezni :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #28725 2018.05.01. 20:01

Micsu írta:nahát az rdr2 azért beleszólhat még abba a gotyba azért és az nem 20 órás játék lesz ;) nameg lesz még azért egy metro is aminek a világa engem nagyon el tud vinni, személye szerint én az új bard's talet várom a legjobban :)
A GOW sem 20 órás játék. Csak nekem ennek lassan a duplája van benne. (Mondjuk ha csak a sztori pörög le, akkor igen, de szerintem ilyen őrültséget senki nem csinál).
Avatar
Moby

Hozzászólás #28726 2018.05.01. 20:16

Botond írta:Elkezdtem pörgetni a Bioshock trilógia első részét, remasterben 4k@ultra@fix60al (tényleg fix, először nem tettem vsyncet, és akkor 120-180 között dobált az fps számláló, és hát attól én is kicsit beteg lettem, szóval vsync-el levettem 60ra), és hát full beteg az egésznek a hangulata, nem is bírok 1 óránál többet egy etapban. :D Ti ezt jóérzéssel letoltátok? :D
Én nem, de mivel steampunk, így ez nem is csoda. Apropó, a dishonored2 ami átütötte a falat, csak félmunkát végzett. A felénél annyira leült a játék, hogy azóta sem indítottam el, és szerintem már nem is fogom, de a stílust áttolta a kapun. Ez nem kis érdem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28727 2018.05.01. 20:24

Moby írta:Én nem, de mivel steampunk, így ez nem is csoda. Apropó, a dishonored2 ami átütötte a falat, csak félmunkát végzett. A felénél annyira leült a játék, hogy azóta sem indítottam el, és szerintem már nem is fogom, de a stílust áttolta a kapun. Ez nem kis érdem.
Én lepattantam az elsőről mint a szar. Valahogy olyan suta az egész interakció a világ minden elemével, emiatt nem élveztem. Aztán HUD nélkül próbáltam, ami habosra szopatott, azt se tudtam hol vagyok és mivel nem élveztem, nem is fektettem bele energiát, hogy elmerüljek a terület felporszívózásában. :szomoru1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28728 2018.05.01. 20:35

Botond írta:Ti ezt jóérzéssel letoltátok? :D
Untam, a gunplay meg bazári. A shiftdelt azután kapta, hogy ilyen propelleres drónokkal kellett lövöldözni, mert azért mindennek van határa.
Az Infinitet is anno megdemóztam, de ebben a tekintetben semmit nem lépett előre. Hiába építettek fel egy érdekes világot, ha a gameplay inkább akadály, mint eszköz a befogadásában.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28729 2018.05.01. 21:10

Moby írta:A GOW sem 20 órás játék. Csak nekem ennek lassan a duplája van benne. (Mondjuk ha csak a sztori pörög le, akkor igen, de szerintem ilyen őrültséget senki nem csinál).
itt a lényeg az volt hogy az rdr2 méltó kihívó lehet attól még hogy jól sikerült a gow, én nem forint / órában mérem a játékokat :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28730 2018.05.01. 21:19

Ez az új srác a DF-nél vérprofi.

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #28731 2018.05.01. 23:28

Micsu írta:tiédet is :D
Kép
Fanboy az, aki még nem látta, nem is tolta, de ódákat zeng...A hater meg az, aki nem tolta, még nem is látta, de már fakolta...Én letoltam, zenghetek ódákat. Te ismersz olyan egyént, aki sose tolta, de egy 5 perces YT videóból eldöntötte, hogy nem yó játék? Na az a hater! Egyébként is! Az ott a szöveg végén valami vigyor?
Spoiler
giphljy.gif
Töröld le! :nyes:
Közben nekem lefutott a vége, és rohadt jó volt, élveztem minden percét. Miközben toltam EGYETLEN másodpercig sem gondoltam az előző játékokra (na jó, volt egy pillanat, ami nagyon erős, ott igen..) csak engedtem, hogy elvarázsoljon az aktuális történet. Rohadt jó volt, őszintén! Mi? Hogy vannak, akik nem kérnek belőle, inkább a sértődöttet játszva a régi részeket tolják? Felőlem....!
Spoiler
25c6d1dd141710776096131827_700wa_0.gif
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28732 2018.05.01. 23:31

eje75 írta:Fanboy az, aki még nem látta, nem is tolta, de ódákat zeng...A hater meg az, aki nem tolta, még nem is látta, de már fakolta...Én letoltam, zenghetek ódákat. Te ismersz olyan egyént, aki sose tolta, de egy 5 perces YT videóból eldöntötte, hogy nem yó játék? Na az a hater! Egyébként is! Az ott a szöveg végén valami vigyor?
Spoiler
giphljy.gif
Töröld le! :nyes:
Közben nekem lefutott a vége, és rohadt jó volt, élveztem minden percét. Miközben toltam EGYETLEN másodpercig sem gondoltam az előző játékokra (na jó, volt egy pillanat, ami nagyon erős, ott igen..) csak engedtem, hogy elvarázsoljon az aktuális történet. Rohadt jó volt, őszintén! Mi? Hogy vannak, akik nem kérnek belőle, inkább a sértődöttet játszva a régi részeket tolják? Felőlem....!
Spoiler
25c6d1dd141710776096131827_700wa_0.gif
A 10/10-es zsifjeid miatt respektálom a véleményed. :D

Héter vagyok? Mint az állat, de megvan rá az okom. ELVETTÉK tőlem a GOW-ot és ez nem tetszik. Ez az új játék bármi más néven jöhetett volna, csak inkább ellőtték rá a bejáratott márkanevet. Szerintem csöcsmód valid a szempontom.
Avatar
eje75

Hozzászólás #28733 2018.05.01. 23:32

DanielT írta:Ez az új srác a DF-nél vérprofi.
Nem emlékszem pontosan, de kb 5 éven keresztül az első dolgom volt videókari vásárlás után, hogy telepítettem a Crysis-t, hogy megnézzem hogy fut "maxon" :nyes:
Avatar
eje75

Hozzászólás #28734 2018.05.01. 23:42

DanielT írta:A 10/10-es zsifjeid miatt respektálom a véleményed. :D

Héter vagyok? Mint az állat, de megvan rá az okom. ELVETTÉK tőlem a GOW-ot és ez nem tetszik. Ez az új játék bármi más néven jöhetett volna, csak inkább ellőtték rá a bejáratott márkanevet. Szerintem csöcsmód valid a szempontom.
Hát, ez is egy nézőpont, elismerem... Tiszteletben is tartom.... De kihagyni azt az élményt amit ez a cucc nyújt, dacból... nem kéne, hidd el....
Avatar
deep

Hozzászólás #28735 2018.05.02. 00:16

eje75 írta:Hát, ez is egy nézőpont, elismerem... Tiszteletben is tartom.... De kihagyni azt az élményt amit ez a cucc nyújt, dacból... nem kéne, hidd el....
Én egyáltalán nem gowként tekintek rá. Eszembe se jut, hogy akként kéne. Vastagon leszarom, hogy mi volt, mi lett. Szerencsére egy büdös szó nem hangzott el eddig arról, hogy kratos ki volt mi volt és nem is hiányzik belőle. Elvekhez ragaszkodásból még sok jó nem született a történelemben, és nagyon bánnám, ha elvből kihagynám ezt a játékot, mert egyre kevesebb az ilyen igényesen összerakott cucc.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28736 2018.05.02. 08:04

DanielT írta:A 10/10-es zsifjeid miatt respektálom a véleményed. :D

Héter vagyok? Mint az állat, de megvan rá az okom. ELVETTÉK tőlem a GOW-ot és ez nem tetszik. Ez az új játék bármi más néven jöhetett volna, csak inkább ellőtték rá a bejáratott márkanevet. Szerintem csöcsmód valid a szempontom.
Semmit nem vettek el tőled, ugyanannyira GOW ez is, mint bármelyik, sőt. Hatalmas tévedésben vagy (deep is), de ezt ettől jobban most nem tudom kifejteni, mert orbitális spoiler lenne. Amit elvettek tőled, az a nyolcadik szögugyanolyan GOW(amiből már az utolsóban is üvöltött az ötlethiány), perspektívára, mechanikára, mindenre, és csináltak egy sokkal jobbat. De ezt úgysem fogod látni, mert a saját dédelgetett hülyeségeden kívül nem érdekel semmi, és ha érdekelne sem látnád be, maximum ezt is majd csak évek múlva fogod. És ezt csak a validálásra írom, az, hogy játszod-e nem az nem izgat (nem csak az esetedben, senkiében, tőlem aztán tényleg minden azzal játszik meg nemjátszik amivel akar).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28737 2018.05.02. 08:12

Moby írta:Semmit nem vettek el tőled, ugyanannyira GOW ez is, mint bármelyik, sőt.
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28738 2018.05.02. 08:25

DanielT írta:A 10/10-es zsifjeid miatt respektálom a véleményed. :D

Héter vagyok? Mint az állat, de megvan rá az okom. ELVETTÉK tőlem a GOW-ot és ez nem tetszik. Ez az új játék bármi más néven jöhetett volna, csak inkább ellőtték rá a bejáratott márkanevet. Szerintem csöcsmód valid a szempontom.
De mit vártál a francsájztól? Újabb fölösleges prequeleket, mint a csodás Ascension? Az egész remake-elését? Mert a más játékmenet/kameranézet/mitológia a korábbi hozzászólásaid alapján szóba sem jöhetett. A tetemcsapkodós hack ' slasheket meg már nem is csíped, de annak nem is volt soha pótolhatatlan. Ezért az ELVÉTELT nem értem.

Nem halok meg az izgalomtól, hogy mihamarabb játszhassak vele (semmivel sem vagyok így), de majd akkor fog kiderülni, hogy tematikailag és játékmenetileg mennyire lesz GoW. Mindenesetre ahhoz, hogy sztorira az legyen, szerintem nem az kell, hogy percenként flashbackeljen az előző részekből, vagy újraforgassa az ismerős jeleneteket, hogy tutira menjen. Annak örülök, hogy a jelek szerint nem a semmiért piszkáltak bele. Remélem, majd megtalálom benne a más GoW-ot, és jó értelemben.
Avatar
Botond

Hozzászólás #28739 2018.05.02. 08:35

benőmenő írta:Untam, a gunplay meg bazári. A shiftdelt azután kapta, hogy ilyen propelleres drónokkal kellett lövöldözni, mert azért mindennek van határa.
Az Infinitet is anno megdemóztam, de ebben a tekintetben semmit nem lépett előre. Hiába építettek fel egy érdekes világot, ha a gameplay inkább akadály, mint eszköz a befogadásában.
Kurvajól indul a sztori, de engem befosat este sötétben az egész hangulat, meg gunplay esetén is valami olyasmi könnyed dologra vágytam volna, vagy inkább olyasmiben bíztam, mint a coj:gunslinger ami az eddigi legjobb lövölde élményem. De ez a bioshock ez nem az. Még nem temetem, még küzdök, de ott a vinyón a trilógia dlc-kkel meg mindennel és kurva nagy uninstall érik sajna, igen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28740 2018.05.02. 08:52

Botond írta:Kurvajól indul a sztori, de engem befosat este sötétben az egész hangulat, meg gunplay esetén is valami olyasmi könnyed dologra vágytam volna, vagy inkább olyasmiben bíztam, mint a coj:gunslinger ami az eddigi legjobb lövölde élményem. De ez a bioshock ez nem az. Még nem temetem, még küzdök, de ott a vinyón a trilógia dlc-kkel meg mindennel és kurva nagy uninstall érik sajna, igen.
Betegnek beteg, de ebből úgyis mindig kizökkent a súlytalan gunplay és a félhülye ai.
Avatar
arty

Hozzászólás #28741 2018.05.02. 08:53

Moby írta:A fogaimmal tépném ki a szemgolyóit miközben két kézzel markolva folytogatnám annak a gyökérnek, aki ennek a fasszopó snakepassnek az irányitását megírta. Üvöltve hörgök, pedig csak megkért a gyerek, hogy segítsek neki egy részen :violent:
na, ilyenkor kilépsz és nyugtatóul elindítod a The Last Guardiant! ... félóra után röhögve nyomnád a kígyóst! :P
Avatar
arty

Hozzászólás #28742 2018.05.02. 09:05

Zóanagyvarázsló írta:Az ügyességemről nem vagyok meggyőződve, de rajtam ne múljon: megvettem. Aztán mivel nappalis filmlejátszós gép a PS3, majd meg kell szervezni, hogy sikerüljön elindítani is.
A Bionic Commando Rearmed 2 milyen? Az első részért (csak) te rajongtál itt.
na, zupper! van péesappos okostelód? :) valami közös instant meszödzsing platform kéne, hogy szerveződjünk :)

más nem jönne?
hatan lehet nyomni! ;) bár sztem kettőnél többet nehéz lenne koordinálni... egymás "mellett" játszós coop meg szvsz elég értelmetlen.
ps3 sztór

phpBB [media]


BCRearm2-t nemtom :( Anno megvettem (jóég, hány éve lehetett?) és egy elindít/működik/kilép óta nem láttam. Feltételül szabtam magamnak, hogy ha az elsőnek lepörgött a credits, akkor.
Namost az elsőm az ott áll a végefőboss előtt, egy coop mentéssel - és nincs kivel újrapróbálni. (anno haverral nem tudtuk megcsinálni, 2 próba után hagytuk annyiban, hogymajdegyszer)
És a coop mentést csak coop lehet folytatni, szinglihez ujra kéne kezdenem - azt meg neeeem.
Elsőt te lenyomtad? (és a 3d-st? én azt nagyon szerettem, mint "minden" "pókemberes" mehanikára épített játékot)
Avatar
Moby

Hozzászólás #28743 2018.05.02. 09:13

arty írta:na, ilyenkor kilépsz és nyugtatóul elindítod a The Last Guardiant! ... félóra után röhögve nyomnád a kígyóst! :P
Az sem kúrt fel ennyire. Az csak szimplán bórin’.
Avatar
arty

Hozzászólás #28744 2018.05.02. 09:16

deep írta:Én őszintén remélem, hogy tényleg soha, de soha nem fogsz vele játszani, mert ennél nagyobb büntetést el sem tudok képzelni, hogy megfosztod magad egy kibaszott jó játéktól emiatt a bigott agyatlan nyüszítés miatt.
a forza 2-3-4-5-6-7 kihagyása után én azé' nem lennék vele ennyire kegyetlen, sok lesz má' a büntiből :D báááár
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28745 2018.05.02. 09:17

A hanggal óvatosan, főleg fülesssel.
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #28746 2018.05.02. 09:27

Botond írta:Hátő, na kezd elmenni az agyuk. Furcsa az egész, de nyilván szokni kell. Nem látok semmi pluszt eddig, de a vidia drivert újra kellett rakni meg bejött egy csomó popup, hogy ezt így kéne, azt úgy kéne, egyesével le kellett őket gyilkolni, hogy leszaromtakarodjsoseszóljtöbbet. Játék közben felugrott, hogy vmi el van mosódva a gfxben, majd ő megfixeli. Natakarodjinnen! Szóval igazi artynak való hájjel kenegetős jóság most a tavaszi update után. :D
egyelőre xboxon "nézem", atomjó! (sztór 10 perc alatt 10x dobott vissza dashboardra és a lecserélt menü-hangok is IRRITÁLÓAK)

nagyon várom, hogy a pécém is magára szííívja :( forza7et most raktam újra, mi baj lehet?
Avatar
arty

Hozzászólás #28747 2018.05.02. 09:47

benőmenő írta:Betegnek beteg, de ebből úgyis mindig kizökkent a súlytalan gunplay és a félhülye ai.
súlytalannak nem nevezném, hiszen a lövedék/melee is fizikailag hat az ellenre, van ragdoll, stb - mi kéne még? a nehézség is széles skálán állítható... bár jutna időm egy második nekifutásra :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28748 2018.05.02. 09:48

Zóanagyvarázsló írta:De mit vártál a francsájztól? Újabb fölösleges prequeleket, mint a csodás Ascension? Az egész remake-elését? Mert a más játékmenet/kameranézet/mitológia a korábbi hozzászólásaid alapján szóba sem jöhetett.
A kameranézet a legnagyobb fájdalmam, hogy ezt a csodálatos dolgot lecserélték a generic seggtufa fosFOV-os tank szimulátorra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28749 2018.05.02. 09:49

arty írta:súlytalannak nem nevezném, hiszen a lövedék/melee is fizikailag hat az ellenre, van ragdoll, stb - mi kéne még? a nehézség is széles skálán állítható... bár jutna időm egy második nekifutásra :(
Mondjuk, hogy mindez ne legyen szar, ahogy a Dishonored esetében is. A ragdoll csak tovább ad a súlytalansághoz, mert tollpihével vannak tömve a karakterek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28750 2018.05.02. 10:21

DanielT írta:A kameranézet a legnagyobb fájdalmam, hogy ezt a csodálatos dolgot lecserélték a generic seggtufa fosFOV-os tank szimulátorra.
A kameraáthelyezés a legjobb dolog, ami történt. A korábbi gowok area-based harcoltak. A tps játêkok meg alapvetően target-based harcoltak. Ez meg olyan okosan ötvözi a kettőt, hogy te jó isten...de már ez is akkora spoiler, mint a ház. Gyakorlatilag te döntesz. Játszhatod akár úgy is, mint a korábbi gowokat. Full úgy, csak más perspektívából.
Annyira fel van építve mikroszkóp alatt a progressz a képességekkel, a harcmodoroddal, a kiismeréssel, ami túlnő mindenen, amit valaha láttam. Nem tudom hány ember,mennyi ideig tervezte, balanszolta, próbálta, és tervezte újra a pregresszt a játékban, de elképesztő. Sokat vett át soulsokbók, de nem az, nem úgy, és nem is akar az lenni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2018.05.02. 10:26-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28751 2018.05.02. 10:25

arty írta:na, zupper! van péesappos okostelód? :) valami közös instant meszödzsing platform kéne, hogy szerveződjünk :)

más nem jönne?
hatan lehet nyomni! ;) bár sztem kettőnél többet nehéz lenne koordinálni... egymás "mellett" játszós coop meg szvsz elég értelmetlen.
ps3 sztór

kastelyvania.mp4

BCRearm2-t nemtom :( Anno megvettem (jóég, hány éve lehetett?) és egy elindít/működik/kilép óta nem láttam. Feltételül szabtam magamnak, hogy ha az elsőnek lepörgött a credits, akkor.
Namost az elsőm az ott áll a végefőboss előtt, egy coop mentéssel - és nincs kivel újrapróbálni. (anno haverral nem tudtuk megcsinálni, 2 próba után hagytuk annyiban, hogymajdegyszer)
És a coop mentést csak coop lehet folytatni, szinglihez ujra kéne kezdenem - azt meg neeeem.
Elsőt te lenyomtad? (és a 3d-st? én azt nagyon szerettem, mint "minden" "pókemberes" mehanikára épített játékot)
A megdeglett 1000 éves iPhone-omon kívül nincs és soha nem is volt okostelefonom.

Bionic Commandóval sosem játszottam eggyel sem, az újabbak bundlikból estek be (egyébként videók alapján érdekesnek találtam a 3D-st is). Mindig neki akartam ugrani a régi amigásnak, az meg is van, de lusta voltam emulátorgányolni. (Az Amigát összedugni meg még lustább.)

phpBB [media]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2018.05.02. 10:28-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28752 2018.05.02. 10:27

Moby írta:A kameraáthelyezés a legjobb dolog, ami történt. A korábbi gowok area-based harcoltak. A tps játêkok meg alapvetően target-based harcoltak. Ez meg olyan okosan ötvözi a kettőt, hogy te jó isten...de már ez is akkora spoiler, mint a ház. Gyakorlatilag te döntesz. Játszhatod akár úgy is, mint a korábbi gowokat. Full úgy, csak más perspektívából.
Az Ascensionben speciel már rühelltem a kamerát (kiváltani száz kilométerre, hogy úgy harcolj, mert az nagyon cinematikus, és érzékelteti, hogy milyen nagy a boss), pedig a 3-ban semmi bajom nem volt vele. A szokásos "orrabuksz a ládában, de a kamera miatt látod" pillanatoktól eltekintve.
Avatar
arty

Hozzászólás #28753 2018.05.02. 12:14

DanielT írta:Mondjuk, hogy mindez ne legyen szar, ahogy a Dishonored esetében is. A ragdoll csak tovább ad a súlytalansághoz, mert tollpihével vannak tömve a karakterek.
Nem vészes a ragdoll (persze meleeből lehetnek érdekes dolgok):
phpBB [media]

Frankon véreződik az ellen, hat a lőszer a testére. Rendben van ez.

(dishonoredet nemtom, azt lopakodtam)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #28754 2018.05.02. 13:32

Sajnos ps4-em nincs gowra, így nekem a darksiders maradt, abból várom az új részt viszont :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28755 2018.05.02. 13:38

Megjött az újabb nagy Win10 upgrade, kollégámnál restore kellett, mert szarráhullott a telepítő. Nálam kivételesen rendben felment.

Ami várt és érzékelhető "újítás" (Win7), hogy megint van transzparencia néhol, nem csak a paintben tervezett moslék menük.

Namost a kulcsszó a NÉHOL. Lásd pl a Settings menü, ahol már majdnem a fele olyan! De szép igényes és konzisztens megint! Gratulálok ti kibaszott férgek!

win20.jpg


szerk: Ja, a Settings főmenü az full fehér maradt.
Avatar
arty

Hozzászólás #28756 2018.05.02. 15:46

DanielT írta:Megjött az újabb nagy Win10 upgrade, kollégámnál restore kellett, mert szarráhullott a telepítő. Nálam kivételesen rendben felment.
Ami várt és érzékelhető "újítás" (Win7), hogy megint van transzparencia néhol, nem csak a paintben tervezett moslék menük.
Namost a kulcsszó a NÉHOL. Lásd pl a Settings menü, ahol már majdnem a fele olyan! De szép igényes és konzisztens megint! Gratulálok ti kibaszott férgek!
szerk: Ja, a Settings főmenü az full fehér maradt.
basszus :(
további lehetőségek a juzererrorra... már a barna startmenü miatt is állandóan CTD-zett a forza, mi lesz ha átlátszóvá konfigolok valamit, amit nem kéne?
az üszkös-éces-kólás rohattéletbe :(

(amugy ez tényleg elég gányul néz ki)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28757 2018.05.02. 18:22

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28758 2018.05.02. 19:26

Szerény procival tesztel a DF. :DD

Kép

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #28759 2018.05.02. 19:53

DanielT írta:Szerény procival tesztel a DF. :DD
Nem tudom mennyi idő alatt törnék szét egy tucat billentyűzetet, ha ezt kellene játszanom, de viszonylag kevés lenne a megfejtés szám. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28760 2018.05.03. 08:06

Botond írta:Nem tudom mennyi idő alatt törnék szét egy tucat billentyűzetet, ha ezt kellene játszanom, de viszonylag kevés lenne a megfejtés szám. :D
Talán ott rontod el, hogy billentyűzettel akarod játszani. :fogmosas:
Avatar
Botond

Hozzászólás #28761 2018.05.03. 08:20

benőmenő írta:Talán ott rontod el, hogy billentyűzettel akarod játszani. :fogmosas:
Nem próbálkoznék ilyennel, de a billentyűzetet akkor is könnyebben töri el az ember, mint a kontrollert. :boxer:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28762 2018.05.03. 09:39

Na, ha már pont idevág (DS1+billentyűzettel tolás), akkor:

Múltkori csekkpoint felvételen mondtam, hogy beszélgettem ezzel a Klári lánnyal a Gamer365-ből. (Ő billel nyomta a DS1-t)

No, az új Gamer365 podcastben 52 perctől ezt a beszélgetést meséli, szal' ilyen formában is meg lett örökítve, hogy Kalameetet soha nem tudtam leverni. :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28763 2018.05.03. 10:13

DanielT írta:... hogy Kalameetet soha nem tudtam leverni. :D
amatör... en PS3-on 5 fremmel is letoltam baszki. nem is tartott sokaig. :nezze:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28764 2018.05.03. 12:00

DanielT írta:Na, ha már pont idevág (DS1+billentyűzettel tolás), akkor:

Múltkori csekkpoint felvételen mondtam, hogy beszélgettem ezzel a Klári lánnyal a Gamer365-ből. (Ő billel nyomta a DS1-t)

No, az új Gamer365 podcastben 52 perctől ezt a beszélgetést meséli, szal' ilyen formában is meg lett örökítve, hogy Kalameetet soha nem tudtam leverni. :D
Anno Blightownig vittem el billegérrel, a hidas bonfireig. Ott betelt a pohár és elcsattogtam a hülyevagyokba egy DS3-ért.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28765 2018.05.03. 22:31

Legérdektelenebb review evör: Motorstorm Apocalípse (PS3)

Elővettem, végignyomtam. Hát ez egy foscsi, ezé':

Két féle versenytípus, helyezés vagy elimináció
Harmadik vagy jobb helyen kell lenni, de a helyezés nem számít, pontozás nincs. Jobb is egyébként, mert akkora bullshit a verseny, hogy ha elsőnek kellett volna lenni, már széttörtem volna a lemezt.
Bullshit catch up és AI. Nem a catch-uppal van baj, hanem ahogy itt meg van csinálva. 4 körös versenyen az első 3 körben semmi tét, semmi nem számít, esély nincs jó helyezésre. Aztán az utolsóban hopp, már előre is lehet ugrani.
Nincs autóválasztás, minden pályára fixet ad
Pályánként 5 valami fos kártyát lehet felszedni, az egész játék alatt lett szerintem 4db összesen
Értem én, hogy apokalipszis van, de a színpaletta egy fekély, ehhez jön a förtelmes bloom

Bleh.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28766 2018.05.03. 23:43

DanielT írta:Legérdektelenebb review evör: Motorstorm Apocalípse (PS3)

Elővettem, végignyomtam. Hát ez egy foscsi, ezé':

Két féle versenytípus, helyezés vagy elimináció
Harmadik vagy jobb helyen kell lenni, de a helyezés nem számít, pontozás nincs. Jobb is egyébként, mert akkora bullshit a verseny, hogy ha elsőnek kellett volna lenni, már széttörtem volna a lemezt.
Bullshit catch up és AI. Nem a catch-uppal van baj, hanem ahogy itt meg van csinálva. 4 körös versenyen az első 3 körben semmi tét, semmi nem számít, esély nincs jó helyezésre. Aztán az utolsóban hopp, már előre is lehet ugrani.
Nincs autóválasztás, minden pályára fixet ad
Pályánként 5 valami fos kártyát lehet felszedni, az egész játék alatt lett szerintem 4db összesen
Értem én, hogy apokalipszis van, de a színpaletta egy fekély, ehhez jön a förtelmes bloom

Bleh.
vedd meg inkább a gowot :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28767 2018.05.04. 09:26

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #28768 2018.05.04. 09:44

DanielT írta:Legérdektelenebb review evör: Motorstorm Apocalípse (PS3)

Elővettem, végignyomtam. Hát ez egy foscsi, ezé':

Két féle versenytípus, helyezés vagy elimináció
Harmadik vagy jobb helyen kell lenni, de a helyezés nem számít, pontozás nincs. Jobb is egyébként, mert akkora bullshit a verseny, hogy ha elsőnek kellett volna lenni, már széttörtem volna a lemezt.
Bullshit catch up és AI. Nem a catch-uppal van baj, hanem ahogy itt meg van csinálva. 4 körös versenyen az első 3 körben semmi tét, semmi nem számít, esély nincs jó helyezésre. Aztán az utolsóban hopp, már előre is lehet ugrani.
Nincs autóválasztás, minden pályára fixet ad
Pályánként 5 valami fos kártyát lehet felszedni, az egész játék alatt lett szerintem 4db összesen
Értem én, hogy apokalipszis van, de a színpaletta egy fekély, ehhez jön a förtelmes bloom

Bleh.
nekem fullarany lett :mf2: (a mocsok-csaló-ai miatt sokszor majdnem sírtam a versenyek végén :( utolsó aranyhoz adott pályát talán több mint fél napig "grindeltem" :( )
az biztos, hogy inkább a split/second mellé való, mint a motorstorm szériába...

amúgy most az MS1-et nyomom, szintén aranyozás a terv, tökjó (bár az AI itt is egy mocskosféregcsaló) - ez az auto-nitrotöltődés->túlnitrózás->robbanás legjobb nitro-mechanika EVER :)
emiatt nemtok nem bízni az onrushban, hogy még hátha utolsó héten visszaprogramozzák "motorstorm4"-re :/
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28769 2018.05.04. 09:45

Zóanagyvarázsló írta:[video]jim.avi[/video]
Nem néztem meg (még) a videót, de a cím alapján csak annyit tudok mondani: ROHADTUL kellenek a "középkategóriás", nem generic TPS AAA szakállszimulátorok, purdékellékkel.

(igen, hételek mint állat, mert a tököm tele a trendkövetéssel, biztonsági játékkal)

Sony The Game

hzd.jpg

tlou.jpg

gow2.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28770 2018.05.04. 09:46

arty írta:nekem fullarany lett :mf2: (a mocsok-csaló-ai miatt sokszor majdnem sírtam a versenyek végén :( utolsó aranyhoz adott pályát talán több mint fél napig "grindeltem" :( )
az biztos, hogy inkább a split/second mellé való, mint a motorstorm szériába...

amúgy most az MS1-et nyomom, szintén aranyozás a terv, tökjó (bár az AI itt is egy mocskosféregcsaló) - ez az auto-nitrotöltődés->túlnitrózás->robbanás legjobb nitro-mechanika EVER :)
emiatt nemtok nem bízni az onrushban, hogy még hátha utolsó héten visszaprogramozzák "motorstorm4"-re :/
Ha a Split/Second mellé rakjuk, akkor elbújhat a picsbe sajnos. Az agyonveri minden szempontból.

Vissza: “Leáldozott.hu”