A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24501 2017.11.07. 06:38

Mekee írta:Igen, egy autós játékban meglepő mód az autókkal többet foglalkoztak, és raktak bele tartalmat is valamiért, meg változatosságot, nem a ranomszar koncepcióautók nemlétező versenyváltozatai, meg rallyváltozataival töltötték ki az impozáns 150 autós kínálatot, ami így már alulról verdesi a 90-et is akár, még egy nfs-ben is több van, plusz megértem, hogy minden házon a tetőcserép is jó helyen van, mert pályák hiányában sokszor kell ugyanazt nézni, legalább ellüti az ember az időt amit a karrier módban töltene autók tuningjával, meg versenyezgetéssel.
Persze vannak hibái forzának is, nem is kevés, és ha a gameplay-el kapcsolatos dolgokért fikkantanád, akkor még picit hitelesebbnek is tűnne a dolog, mint így, hogy pályaszéli házak meg pálya melletti hiányosságok miatt ekézed. Az egyik meg még pl egy szoftvertúsz is, ami az ördögtől való, a másik meg nem, az egyikben ráderőltetnek dolgokat amit nembiztos, hogy akarsz (online), a másikban meg az offline van előnyben, az egyikben jól kidolgozott autólámpák meg miegymás van egy randomkép. jpg előtt(játék közben közel sem üti meg azt a hűha szintet) a másikban meg van kidolgozott motortér, belső, amit táthatsz is, mert van benne vista pl.
De érdekes mód, soha egy szót nem mondasz a fizikáról, ami kétséget kizáróan a gt malmára hajtja a vizet, a sokkal jobban használható menüt, stb.

Kép

Kép

Kép

Kép

Ugyanezek a GTS-ben fotózva:












LOL.
Teljesen igazad van, de a kínai tanulmányi kirándulásos kép szerintem vicces és azért tettem be, hogy ezt a poént elsüssem. ;)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24502 2017.11.07. 06:59

DanielT írta:Teljesen igazad van, de a kínai tanulmányi kirándulásos kép szerintem vicces és azért tettem be, hogy ezt a poént elsüssem. ;)
Ezt mindenképp adom! :nyes:
Avatar
eje75

Hozzászólás #24503 2017.11.07. 08:38

A T-com udvariasan megválaszolta az internet sebességére vonatkozó panaszomat
Spoiler
tcom.gif
Avatar
Botond

Hozzászólás #24504 2017.11.07. 11:08

Mindenki elment xbox one x-et venni? Vagy mi ez a nagy csönd? :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24505 2017.11.07. 11:10

Botond írta:Mindenki elment xbox one x-et venni? Vagy mi ez a nagy csönd? :)
Moby biztos. többiek meg varnak a jelentesre. bar lehet mas forumon kene.:D
(megint gonosz vagyok, te jo eg...)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24506 2017.11.07. 11:21

néztem róla pár tesztet bár venni én biztos nem fogok, pc mellé kurvára feleslegesnek érzem, akkor inkább ps4pro

az ok hogy egy 2 éves geow4et 4kban jól tartja 30on, 60on meg preformance módban de kíváncsi leszek az új címekkel hogy boldogul majd ;) egyébként szarabbra számítottam, jobb visszhangja van mint a pronak volt anno
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24507 2017.11.07. 12:07

Botond írta:Mindenki elment xbox one x-et venni? Vagy mi ez a nagy csönd? :)
Csak nagyon izgatottak vagyunk és lélegzetvisszafolytva várjuk az eseményeket.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24508 2017.11.07. 12:32

Tit átveszem fél áron ha nem kell :P
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24509 2017.11.07. 12:40

ja igen, Ti-ért en is beallok a sorba...!
Avatar
Botond

Hozzászólás #24510 2017.11.07. 12:45

Micsu írta:Tit átveszem fél áron ha nem kell :P
Pénzkidobás, nyakunkon a voltás titán!
Avatar
Botond

Hozzászólás #24511 2017.11.07. 12:52

Botond írta:Pénzkidobás, nyakunkon a voltás titán!
Erről jut eszembe. Konfig ajánlót nem lenne érdemes frissíteni? 8700k-t sikerült már szereznie valakinek? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24512 2017.11.07. 13:07

Megkíméllek benneteket ettől a fostól, de tényleg. A póva über, de én ezt egy ellenségemnek fogom eladni.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #24513 2017.11.07. 17:12

E! Másoccó vittem végig a Niert (nehogy kihagyjak valami érdekeset). Elég régen csináltam ilyet.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #24514 2017.11.07. 17:13

Meg a júbiszoft adott nekem vacsdogzot ingyen. Nemtommé, sose klikkeltem még érdeklődésképpen sem ilyenre, de adott.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #24515 2017.11.07. 17:15

SlickAdam írta::wow1:
[video]colossus videók[/video]
Nemtom hányadik bőrt húzzák már le erről, de nem sajnálom, mert nagyon szép játék volt.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #24516 2017.11.07. 17:18

A szénába ugrók szerintem sztori, mesélés és rendezés tekintetében totál gáz és katyvasz játékok, gameplay meg holt primkó, de az építészet eszméletlen mindegyikben. Én csak azért szoktam megvenni bagóért őket, hogy mászkáljak és nézelődjek.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #24517 2017.11.07. 17:26

Ejj, Tottibot, baze! :shakehead:

RIP
"remek, kiváló"(tm)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24518 2017.11.07. 18:33

aabyssx írta:E! Másoccó vittem végig a Niert (nehogy kihagyjak valami érdekeset). Elég régen csináltam ilyet.
Akkor itt a Nioh, neked való szamurájos csapkodós.

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24519 2017.11.07. 18:54

aabyssx írta:A szénába ugrók szerintem sztori, mesélés és rendezés tekintetében totál gáz és katyvasz játékok, gameplay meg holt primkó, de az építészet eszméletlen mindegyikben. Én csak azért szoktam megvenni bagóért őket, hogy mászkáljak és nézelődjek.
No ezeken most eléggá változtattak az építészetet kivéve, mert az még mindíg ottvan. :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24520 2017.11.07. 18:55

aabyssx írta:E! Másoccó vittem végig a Niert (nehogy kihagyjak valami érdekeset). Elég régen csináltam ilyet.
Azt én úgytudom, hogy minden végigjátszásra más, és többszörre lesz csak teljes a sztori.
Avatar
eje75

Hozzászólás #24521 2017.11.07. 23:12

Mekee írta:No ez a Szénábaugrás:piramisok kikúrtmód tetszik, Ez a kis light-rpg felépítés nagyon jót tett, a harchoz is kell némi agyat használni, meghát a környezet és a tálalás kiváló, Talán 2-3 főküldit csináltam, mert mindíg akadt valami mellék ami megtetszett, és/vagy belefutottam barangolás közben, sőt már volt olyan is, hogy mikor elmentem egy küldit felvenni, kiderült beszélgetés közben, hogy már megcsináltam előtte. Kicsit a vaják-ra hajaz, félbe lehet hagyni bármikor, visszamenni, megcsinálni előre. Emellett van még az előbbi ac-k ból ismert foglald el az erődöt küldik is, de nem annyi, és annál sokkal érdekesebbek is vannak, nem is kevés. A jelenkori szál is végre nem egy fps nézetből látom az ismeretlen néma jánost, ott is lehet mászkálni, felfedezni, ilyesmi, sokat nem láttam belőle, de remélem adtak neki valami jelentőséget is.
Én kész vagyok tőle, a történet és a megvalósítás is rohadtul bejön... minden mellékküldit megcsinálok, ami elém jön, és az Andromédával ellentétben még élvezem is őket, mert változatosak... 47 óra után 58%-on állok, úgy, hogy kb 6 "területen" még nem is jártam... nem vártam tőle sokat, úgy voltam vele, hogy: dobjátok, elkapom :unalmas: ....de teljesen letaglózott
Spoiler
dobjad.gif
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24522 2017.11.07. 23:41

eje75 írta:Én kész vagyok tőle, a történet és a megvalósítás is rohadtul bejön... minden mellékküldit megcsinálok, ami elém jön, és az Andromédával ellentétben még élvezem is őket, mert változatosak... 47 óra után 58%-on állok, úgy, hogy kb 6 "területen" még nem is jártam... nem vártam tőle sokat, úgy voltam vele, hogy: dobjátok, elkapom :unalmas: ....de teljesen letaglózott
Spoiler
dobjad.gif
Én még sokat nem toltam, 10órám van benne kb, de bejövős igen. Mellékküldiket tolom legfőképpen, meg ha belebotlok egy-egy erődbe, akkor kipucolom, és az elődökhöz képest sokkal változatosabbak azok is, nagyon eltérő mind. Elején sokat mászkáltam Shiwa-ban, aztán most Alexandria... pff... eszméletlen ahogy az a város fel van építve... :wow1:
Gyakran nyomom úgy, hogy beállítom egy célpontra a tevém, és madárral repkedek felette, és nézelődök, mer jólesik :D
Meg a benhur-os fogatversenyek, meg... ahh. és semmit nem láttam még belőle kb.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24523 2017.11.08. 07:21

AMD indi-főni Raja Koduri elment 40 napos szabira és annyira bejött neki, hogy vissza se megy.

Nem semmi időszakon van túl, de lehet, hogy a múlthoz képest elvárható csúcson hagyta ott a céget. A Vega indulása nekem nem sok potenciált mutat az elkövetkező évekre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24524 2017.11.08. 07:37

Már a Bone S is tetszett hardver összerakás szempontból és az X is rohadt jó lett, nagyon igényes, logikus felépítésű, kezelhető. Spórolás sem látszik az apróságokon, rezgéscsillapítás, minden ott van. :eljen:

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #24525 2017.11.08. 08:03

DanielT írta:Már a Bone S is tetszett hardver összerakás szempontból és az X is rohadt jó lett, nagyon igényes, logikus felépítésű, kezelhető. Spórolás sem látszik az apróságokon, rezgéscsillapítás, minden ott van. :eljen:

phpBB [media]
1 terás vinyót nem értem. MIért nincs ebből 2-4 terás verzió is? 1 terásra ráfér 5-10 játék a 4k patchel együtt? Games for goldban az elmúlt években kapott, meg 360as játékok visszafelé kompatobilitás miatt nekem egy 4 terás verzióra is rá kellene dugni egy 4 terás külsőt, hogy le tudjam szedni azokat amiket valaha el fogok indítani. :s No mindegy, ez csak az én problémám gondolom. :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24526 2017.11.08. 08:21

DanielT írta:Már a Bone S is tetszett hardver összerakás szempontból és az X is rohadt jó lett, nagyon igényes, logikus felépítésű, kezelhető. Spórolás sem látszik az apróságokon, rezgéscsillapítás, minden ott van. :eljen:
van mar info a hangjarol? az volt kerdeses, az összeszerelest tudtuk eddig is, hogy aranyos.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24527 2017.11.08. 08:54

SlickAdam írta:van mar info a hangjarol? az volt kerdeses, az összeszerelest tudtuk eddig is, hogy aranyos.
halk, viszont minden teszt szerint ugyanúgy üvölt, mint a Pro...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24528 2017.11.08. 09:06

Botond írta:1 terás vinyót nem értem. MIért nincs ebből 2-4 terás verzió is? 1 terásra ráfér 5-10 játék a 4k patchel együtt? Games for goldban az elmúlt években kapott, meg 360as játékok visszafelé kompatobilitás miatt nekem egy 4 terás verzióra is rá kellene dugni egy 4 terás külsőt, hogy le tudjam szedni azokat amiket valaha el fogok indítani. :s No mindegy, ez csak az én problémám gondolom. :)
Nemcsak a tiéd, hanem az összes csövesnettel rendelkező sorstársadé is :ravasz1:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #24529 2017.11.08. 09:56

Kandurex írta:halk, viszont minden teszt szerint ugyanúgy üvölt, mint a Pro...
Igen ez azért eléggé nagy képzavar, de tényleg azt írják, hogy halk.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24530 2017.11.08. 10:33

kigyi írta:Igen ez azért eléggé nagy képzavar, de tényleg azt írják, hogy halk.
Ugyanígy fel volt szopva a Pro, hogy mennyire genyó halk, még napokkal a megjelenés után is. Azt bizony pár hét után, miután elszállt a rózsaszín felhő az userek feje felől, jöttek ám a gázturbina hasonlatok. :levele:

Szerk: na jó, talán Moby -nak volt egy, amibe gyári hibás* volt a ventilátor, na, az halk volt :mf2:

*Értsd: nem is működött
Avatar
Moby

Hozzászólás #24531 2017.11.08. 10:57

Kandurex írta:Ugyanígy fel volt szopva a Pro, hogy mennyire genyó halk, még napokkal a megjelenés után is. Azt bizony pár hét után, miután elszállt a rózsaszín felhő az userek feje felől, jöttek ám a gázturbina hasonlatok. :levele:

Szerk: na jó, talán Moby -nak volt egy, amibe gyári hibás* volt a ventilátor, na, az halk volt :mf2:

*Értsd: nem is működött
Fostam én is, hogy az különleges darab volt, de ez a második pont ugyanolyan. A slim meg a fatok ezekhez képest pokoli gépek voltak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2017.11.08. 10:57-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24532 2017.11.08. 10:57

Kandurex írta:Ugyanígy fel volt szopva a Pro, hogy mennyire genyó halk, még napokkal a megjelenés után is. Azt bizony pár hét után, miután elszállt a rózsaszín felhő az userek feje felől, jöttek ám a gázturbina hasonlatok. :levele:

Szerk: na jó, talán Moby -nak volt egy, amibe gyári hibás* volt a ventilátor, na, az halk volt :mf2:

*Értsd: nem is működött
SG-n is irjak, hogy nincs hangja, csak epp tüzet okad hatul. sebaj, amikor mar kint lesznek a review-k, az uj fw majd feljebb tekeri az RPM-et a biztonsagos tartomanyba.:D
Avatar
kigyi

Hozzászólás #24533 2017.11.08. 13:36

SlickAdam írta:SG-n is irjak, hogy nincs hangja, csak epp tüzet okad hatul. sebaj, amikor mar kint lesznek a review-k, az uj fw majd feljebb tekeri az RPM-et a biztonsagos tartomanyba.:D
Azt mondják 60+ fokos levegő távozik belőle, de ez tervezett :D Majd meglátjuk meddig bírja a sütést :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #24534 2017.11.08. 13:55

kigyi írta:Azt mondják 60+ fokos levegő távozik belőle, de ez tervezett :D Majd meglátjuk meddig bírja a sütést :D
9800gx2-ből anno még melegebb levegő távozott, mégis ment prímán sokáig. Amíg távozik addig nincs baj. :) Moby majd leteszteli nekünk. :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #24535 2017.11.08. 14:14

Asszem ezt a Nioht decemberben behúzom a tarisznyába.Nincs kedvem a dark souls 3-hoz. Valahogy mindig is demon's souls volt a nagy kedvenc, és minden résznél távolabb kerültek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24536 2017.11.08. 14:24

Botond írta:9800gx2-ből anno még melegebb levegő távozott, mégis ment prímán sokáig. Amíg távozik addig nincs baj. :) Moby majd leteszteli nekünk. :)
egy kettő fagyogatott is rendesen ;)
ha most meleg levegőt okád akkor mi lesz nyáron? :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24537 2017.11.08. 14:42

Micsu írta:egy kettő fagyogatott is rendesen ;)
ha most meleg levegőt okád akkor mi lesz nyáron? :)
Nemtudom ki tartja a gépét lakáson kívül, de nálam max pár fok különbség van a napoaliban tél-nyár között. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24538 2017.11.08. 15:09

En 2 szintes hazban lakom, nalam nyaron 2. emeleten melegebb van mint kinn, van legkondi de utalom egyfolytaban jaratni
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24539 2017.11.08. 15:44

Mekee írta:Nemtudom ki tartja a gépét lakáson kívül, de nálam max pár fok különbség van a napoaliban tél-nyár között. :)
Ha nincs légkondi simán lehet 15 fok különbség.
Avatar
Botond

Hozzászólás #24540 2017.11.08. 16:10

Micsu írta:En 2 szintes hazban lakom, nalam nyaron 2. emeleten melegebb van mint kinn, van legkondi de utalom egyfolytaban jaratni
Nekem is belső két szintes a lakás (3-4. szint a házban), de megy is nonstop a klíma nyáron. 26 fokra be van lőve, az teljesen kellemes, osztán hadd szóljon... Amikor a 9800gx2 volt, akkor még nem volt klíma (egy másik lakásban), na ott voltak is kellemes 38 fokok. Olyan 3-5 fokot tudott a nappali hőmérsékletén emelni a gép. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24541 2017.11.08. 16:15

Na, tök jó ez a Nioh, hogy már van frém és felbontás, így LÁTOM mi történik. Egyelőre még persze csak streamen és valszeg ennyiben is marad, de mégis na.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24542 2017.11.08. 16:16

Greyfox írta:Asszem ezt a Nioht decemberben behúzom a tarisznyába.Nincs kedvem a dark souls 3-hoz. Valahogy mindig is demon's souls volt a nagy kedvenc, és minden résznél távolabb kerültek.
Szerintem kellemes csalódás lenne a DS3, nem akarok spoilerezni, de Demon's kedvelőként lenne neked pár csemege.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24543 2017.11.08. 19:00

Nah, a Lakatos Rajmund otthagyta az AMD, átment az Intelhez,...megindítja ott is az üszkösödést :D

Kép

forrás
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24544 2017.11.08. 19:12

mivan tán viszi át az infokat az intelnek? érdekes szerződése lehetett ami ezt engedi
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24545 2017.11.08. 19:25

Micsu írta:mivan tán viszi át az infokat az intelnek? érdekes szerződése lehetett ami ezt engedi
Ezen nagyon meglepődnék, ha igaz lenne.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24546 2017.11.08. 19:29

Kandurex írta:Nah, a Lakatos Rajmund otthagyta az AMD, átment az Intelhez,...megindítja ott is az üszkösödést :D
forrás
Hátha csinálnak majd a kékek is dedikált gpu-t, ha netán kidőlne az AMD.
Avatar
deep

Hozzászólás #24547 2017.11.08. 19:47

NFS Payback pontok
GameSpot: 5/10
IGN: 5.9/10
US Gamer: 3/5
GamesRadar+: 3.5/5
Trusted Reviews: 3/5
Hát ja, valszeg payback-et kérnék érte, ha megvettem volna :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24548 2017.11.08. 20:32

deep írta:NFS Payback pontok
GameSpot: 5/10
IGN: 5.9/10
US Gamer: 3/5
GamesRadar+: 3.5/5
Trusted Reviews: 3/5
Hát ja, valszeg payback-et kérnék érte, ha megvettem volna :D
Érthetetlen, hiszen a korábbi open world részek, amiket a Ghost games csinált, jók voltak. Janem.

Hát ebből se lesz prémium kifizetés a fejlesztőknek. (Meta átlag...)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #24549 2017.11.08. 20:48

Mekee írta:Azt én úgytudom, hogy minden végigjátszásra más, és többszörre lesz csak teljes a sztori.
Akkor azt hiszem, hogy hatodszor vittem végig. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24550 2017.11.08. 21:28

Napi GT6 élmény: Szoros befutó, de végül az eredményjelző szerint egy paraszthajszállal én nyertem. Meg is kaptam érte a 0.01s trophyt.
Kilépek a versenyből a "kupa" menübe erre egy rohadt ezüst van ott 2 csillaggal. :fejvakaras:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24551 2017.11.08. 21:48

Starcraft Remastered

Alapjáték kampány lepergett, Brood Wart is tologatom szépen lassan ahogy időm engedi, élmény volt újrajátszani szépen előjöttek a régi szép emlékek, megállja a helyét ez még ma is attól még hogy egy kicsit elavult, nem tudom ki hogy van vele de én imádom a storyját is, fordulatos és mindig tartogat meglepetéseket, a játék ugyan az maradt a hibáival együtt de nembaj mert így szeretjük ;)
Kép

Full Throttle Remastered

Nahát a másik régi kedvenc, sose voltam nagy kalandjáték rajongó de a Full Throttle az anno nagyon adta, a zenék, az animációk, a hangulat akkoriban mindent vitt. Durva hogy az volt végig az érzésem mindha 20 évvel korábban az eredeti verzióval játszanék pedig az eredetihez képest azért jóval pofásabb lett, egy délután végig lehet játszani, vétek kihagyni ;)
Kép
volt hogy csak azért voltam Maureenél benn a szervizében hogy ezt a zenét hallgassam :)
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24552 2017.11.08. 21:53

deep írta:NFS Payback pontok
GameSpot: 5/10
IGN: 5.9/10
US Gamer: 3/5
GamesRadar+: 3.5/5
Trusted Reviews: 3/5
Hát ja, valszeg payback-et kérnék érte, ha megvettem volna :D
ennél most csak az új sonicot köpik jobban :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24553 2017.11.08. 22:11

Micsu írta:Minden Remastered
És neked nincs konzolod? :D Baszki, te vagy a célcsoport! :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24554 2017.11.08. 22:19

DanielT írta:És neked nincs konzolod? :D Baszki, te vagy a célcsoport! :idiota:
:mf1:
Mikor 20 eves jatekokat remasterelnek es legalabb ilyen minosegben azzal nincs bajom, ilyen regi jatekokat mar pcn se egyszeru 1440pre ganyolni, foleg gany10en :)
Nameg sose art egy kis retro ezt te is tudod ;)
Egyebkent en mindig jatszom regebbi jatekokkal is bar remasterekkel ritkan, nincs is sok meg nekem amugy :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24555 2017.11.09. 07:55

Gyorsan kiismerték a metált! :eljen:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #24556 2017.11.09. 08:55

DanielT írta:Ezen nagyon meglepődnék, ha igaz lenne.
Már hivatalos. De nem kő ezen csodálkozni, yakorlatilag összeborult az intel az amd-vel az nvidia ellen. Szal az a fura helyzet van, hogy úgy ment a konkurenciához, hogy közben nem is.
Avatar
arty

Hozzászólás #24557 2017.11.09. 09:15

DanielT írta:Mindenki féreg, aki szoftvertúszt tart és ezzel kényszeríti a gamereket gépvásárlásra. Nem bolyolult ez.
Aki meg ehhez asszisztál az nem okos.
és ha adott cím csak gépeladóként tud megjelenni? mert egyébként senki nem tenne bele pénzt...?
Avatar
arty

Hozzászólás #24558 2017.11.09. 09:21

Moby írta:Senkit. Minden inferior konzolon. MIN.DEN.
uj pecs óta az fm7 el se indul a pécémen. eddig stutterelt, kormányt nem szeretett, de MENT legalább! :(
a wolf2 4kban tearingel, 1080p60 viszont továbbra is hibátlan.
a sonicochoz xml-t kellett gányolnom, két játék, tehát kétszer.
az injustice2 betaban a hdr opcio szürke, merthogy szerinte nem hdr képes a hardverem.
a steambe egy kurva UWP shortcuthoz félórát kell GÁNYTAKNYOLNI.

"minden"... persze ha CSAK a pixelszámra és a frémszámra érted, akkor lehet h igazad van, de az messze nem a "teljes kép" :(
Avatar
arty

Hozzászólás #24559 2017.11.09. 09:33

DanielT írta:Ezen a szinten már vicces. :)
merthogy számít bármit is, hogy az az 5 pálya, ami van a gtsportban, az jobban ki van dolgozva, mint a más priókkal operáló forza?
a df videoja után mi értelme ilyeneket kiragadni?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24560 2017.11.09. 09:41

Moby írta:Már hivatalos. De nem kő ezen csodálkozni, yakorlatilag összeborult az intel az amd-vel az nvidia ellen. Szal az a fura helyzet van, hogy úgy ment a konkurenciához, hogy közben nem is.
Akkor hivatalosan is meglepődtem. Kíváncsi lennék az AMD fanok reakciójára. Arty, majd mesélj, milyen volt a hangulat az aktuális gyűlésen! :idiota:

BTW nem nagyon látom, hogy ebből akár még középtávon is mi lehetne. Esetleg notebookokban teret nyerhet a mostani dedikált nvidia GPU szegmensből.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24561 2017.11.09. 09:46

arty írta:és ha adott cím csak gépeladóként tud megjelenni? mert egyébként senki nem tenne bele pénzt...?
Soha nem volt könnyebb játékot finanszíroztatni mint most, ha az valóban értékesnek tűnik(vagy akár hatalmas kamuval). Ráadásul mindezt a potenciális vásárlókkal lehet megtenni, nem az öltönyökkel.

Mit nyert a játékos társadalom ezzel a konstrukcióval az elmúlt 5 évben? Nem sok minden jut eszembe, ami sikeres és értékes.

Ellenben egy Ori-t pl a crowd is megfundolt volna és akkor élvezhetnék a PS4 tulajok is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24562 2017.11.09. 09:55

arty írta:uj pecs óta az fm7 el se indul a pécémen. eddig stutterelt, kormányt nem szeretett, de MENT legalább! :(


-- Legalább nem látod a kínai házmodelleket, vagy a hiányukat! :mf2:

a wolf2 4kban tearingel, 1080p60 viszont továbbra is hibátlan.

-- Nyomd alacsonyabb felbontásban, vagy beállításokkal, ha nem bírja a gép. Nem bonyolult. Azért tearingel, mert eldobja a vészinket, valszeg adaptív van benne.

a sonicochoz xml-t kellett gányolnom, két játék, tehát kétszer.

-- Sonic LEL

az injustice2 betaban a hdr opcio szürke, merthogy szerinte nem hdr képes a hardverem.

-- Micsoda hasznos funkciót veszítettél el, sajnálom. :(( Hátha a nem bétában már menni fog.

a steambe egy kurva UWP shortcuthoz félórát kell GÁNYTAKNYOLNI.

-- Bone -on mennyit kell gányolni, hogy a másik platform exkluzív cím menjen?

"minden"... persze ha CSAK a pixelszámra és a frémszámra érted, akkor lehet h igazad van, de az messze nem a "teljes kép" :(

MÁS:

Bone X. GYERÜNK. (Tényleg :nezze:)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24563 2017.11.09. 10:56

Moby írta:Már hivatalos. De nem kő ezen csodálkozni, yakorlatilag összeborult az intel az amd-vel az nvidia ellen. Szal az a fura helyzet van, hogy úgy ment a konkurenciához, hogy közben nem is.
rip intel
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24564 2017.11.09. 10:57

DanielT írta:Soha nem volt könnyebb játékot finanszíroztatni mint most, ha az valóban értékesnek tűnik(vagy akár hatalmas kamuval). Ráadásul mindezt a potenciális vásárlókkal lehet megtenni, nem az öltönyökkel.

Mit nyert a játékos társadalom ezzel a konstrukcióval az elmúlt 5 évben? Nem sok minden jut eszembe, ami sikeres és értékes.

Ellenben egy Ori-t pl a crowd is megfundolt volna és akkor élvezhetnék a PS4 tulajok is.
jo de a crowfunding az ordogtol valo :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24565 2017.11.09. 11:01

Micsu írta:jo de a crowfunding az ordogtol valo :)
Jaigen, a "Mit nyert a játékos társadalom ezzel a konstrukcióval az elmúlt 5 évben?" kérdésem természetesen a szoftvertúszokra vonatkozott, amikkel műanyagba csomagolt AMD-t adtak el a gyanútlan népnek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24566 2017.11.09. 11:32

DanielT írta:Gyorsan kiismerték a metált! :eljen:

phpBB [media]
a világ legerősebb konzoljának azért ki kellett volna szarnia natívban is, nembaj, megint kapunk jó kis észrevehetetlen dinamikus felbontást
Avatar
arty

Hozzászólás #24567 2017.11.09. 12:03

DanielT írta:Soha nem volt könnyebb játékot finanszíroztatni mint most, ha az valóban értékesnek tűnik(vagy akár hatalmas kamuval). Ráadásul mindezt a potenciális vásárlókkal lehet megtenni, nem az öltönyökkel.
Mit nyert a játékos társadalom ezzel a konstrukcióval az elmúlt 5 évben? Nem sok minden jut eszembe, ami sikeres és értékes.
Ellenben egy Ori-t pl a crowd is megfundolt volna és akkor élvezhetnék a PS4 tulajok is.
van arról valami statod, hogy mennyi projekt NEM szedi össze a közösségi pénzt? ill egy sunset overdrive szted össze tudta volna szedni előre az árát? (nem jut eszembe jobb AAA játék)
Elfogadom, hogy neked egy Uncsi uncsi, vagy a tlou nem érdekel, ill. ugy ámblokk leszarod a teljes ps4 exklu kínálatot - én ettől még örülök, hogy lassan utolsó bástyaként oda még/majd érkezik pár tisztán szingli cím.
Má' csak valami szerviz kéne, ami visszaheggeszti a kontaktossá lett fatem hdmi csatiját, mert a néha elmenő/bevillanó képpel semmi kedvem játszani :(

Az orit sem tudhatod, hogy megtolták volna-e eléggel elegen. Én pl tuti nem mertem volna beszállni a képek alapján (csak mert szép).
Avatar
arty

Hozzászólás #24568 2017.11.09. 12:14

DanielT írta:-- Legalább nem látod a kínai házmodelleket, vagy a hiányukat! :mf2:
-- Nyomd alacsonyabb felbontásban, vagy beállításokkal, ha nem bírja a gép. Nem bonyolult. Azért tearingel, mert eldobja a vészinket, valszeg adaptív van benne.
-- Sonic LEL
-- Micsoda hasznos funkciót veszítettél el, sajnálom. :(( Hátha a nem bétában már menni fog.
-- Bone -on mennyit kell gányolni, hogy a másik platform exkluzív cím menjen?
-- Bone X. GYERÜNK. (Tényleg :nezze:)
xboxon látom a kínai házakat és ott csúnyábbak is! :P (igazából az af hiánya ami mindig is gond volt forzákban)
4k60at is bírná a gép, mer mosmá' fasza az idétekk/folyosósúter/stb, de game/nvidiabug miatt cumi van. játékban van vysync on-off-adaptiv, mindegyik tearingel. driverből erőltetve dettó, fullscreen és borderless is van ingame állíthatóan, az se segít.
és persze, 1080ban nyomtam, csak vééégre egy gém, ami bírja a 4k60at különösebb kompromisszumok nélkül, erre paff :( (amugy cseppet élesebb a kép, nem teszem le tőle a hajam, de ha ment volna, jó lett volna. igazából az időt sajnálom, amit a próbálkozásba öltem)
sonic kartok pedig faszák, korábbi részen kicsit edződve megcsináltam pár pályát a transformedben is hardon (anno volt ami csak easyn ment!)
nem lesz nekem má' sose hdrem (w10 reinst lehet megoldaná), fallupdate előtt EGYSZER láttam az opciot, csak akkor meg/még a vidiadriver volt bugos. jelenlegi gameready driverrel már duplikálni se tudom 2 kijelzőre a képem, ha egyiket kihuzom, akkor van kép a másikon csak... (patch előtt a wolf pl ugy bugzott be, ha ycbcr420 volt a színrendszer... és NÁLAM PERSZE H ELŐJÖTT, hiszen a tévémen így megy csak a 4k.... a héten MINDENBE belefutottam, ami bug a földön csak létezik)
xbónra nincs most zsé :) ha lenne, multikat egy ideig tolhatnám legalább ócsóér....
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24569 2017.11.09. 12:19

"ill egy sunset overdrive szted össze tudta volna szedni előre az árát? (nem jut eszembe jobb AAA játék)"

Jajj
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24570 2017.11.09. 12:20

arty írta:a héten MINDENBE belefutottam, ami bug a földön csak létezik)
Úgy pontos, hogy te MINDEN héten belefutsz MINDENBE, MINDANNYIUNK helyett.

Köszönöm, ahogy továbbra is azt is, hogy a Digit is te finanszírozod helyettünk.

Te vagy a játékosok Mr. Glasse :kuss:

Vissza: “Leáldozott.hu”