A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #24431 2017.11.03. 23:06

Hát, ez ... Természetes halál 32 évesen? Hát ennél kevésbé természetes semmi sem lehetne.. Nyugodj békében! :szomoru1:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24432 2017.11.04. 00:24

Basszus...
Nem vitáztam vele tán soha, de ismert volt itt is, sajnálom, R.I.P.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24433 2017.11.04. 07:48

SlickAdam írta:csak, hogy ne egy arcnelküli ördögi figurakent maradjon meg... eddig en se lattam (megtalaltuk FB-on, név & post-jai alapjan minden bizonnyal ö az) en nagyon szerettem. :rinya:
Nyugodjon békében.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24434 2017.11.04. 08:01

Isten nyugosztaljon Totti :((
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24435 2017.11.04. 08:36

volt egy jopar honap, hogy rendszeresen csapattuk a jo kis MK-ot 3-an 4-en.
alig aludtam az ejjel... :(
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24436 2017.11.04. 08:50

Greyfox írta:Hát, ez ... Természetes halál 32 évesen? Hát ennél kevésbé természetes semmi sem lehetne.. Nyugodj békében! :szomoru1:
A két juniort leszámítva a szerintem a leáld összes nyomokban aktív tagjánál fiatalabb volt, ha csak egy-két évvel is :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #24437 2017.11.04. 08:59

SlickAdam írta:sracok...
Totti (SG) a hetvegen elhunyt...
(ma van a szülinapja)
Hihetetlen, R.I.P. :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24438 2017.11.04. 10:34

nagyon vagta a racing cuccokat. utolso feltöltese 26.10.2017
phpBB [media]
Avatar
Guardian Hero

Hozzászólás #24439 2017.11.04. 11:13

Ledöbbentem... Pár napja nézegettem a FIFÁs feltöltéseit az Xboxon, rendszeresen co-opoztak a haverjaival. RIP Totti :(
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24440 2017.11.04. 15:36

Nah meggyüttek az első XBOXOX (ezeken kívül van még más betű is az abc-ben az MS-nél?) értékelések.

Összegezve: szép állat a zsiráf, de otthonra nem kellene.

Valaki mondja már meg az MS-nek, hogy igen, a konzol az exkluzívokról szól. Amik ezt nem fogadják el addig nem lesz habzsi-dőzsi.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24441 2017.11.04. 15:47

Kandurex írta:Nah meggyüttek az első XBOXOX (ezeken kívül van még más betű is az abc-ben az MS-nél?) értékelések.

Összegezve: szép állat a zsiráf, de otthonra nem kellene.

Valaki mondja már meg az MS-nek, hogy igen, a konzol az exkluzívokról szól. Amik ezt nem fogadják el addig nem lesz habzsi-dőzsi.
de ezt is visszafogja a proci, hiaba huztak - valszeg - maximumra... :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #24442 2017.11.04. 16:11

Kandurex írta:hogy igen, a konzol az exkluzívokról szól.
Ettől nagyobb elmebetegséget nem hallottam még. Hogy a szomszéd pisti tolja-e, és hogy ő milyen gépen tolja...ki az állat, akit ez érdekel? :wilting:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #24443 2017.11.04. 16:27

Moby írta:Ettől nagyobb elmebetegséget nem hallottam még. Hogy a szomszéd pisti tolja-e, és hogy ő milyen gépen tolja...ki az állat, akit ez érdekel? :wilting:
Inkább arra gondolt szerintem, hogy azzal lehet eladni.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24444 2017.11.04. 16:28

Moby írta:Ettől nagyobb elmebetegséget nem hallottam még. Hogy a szomszéd pisti tolja-e, és hogy ő milyen gépen tolja...ki az állat, akit ez érdekel? :wilting:
Mindenkit. Csak ez számít. Minden más másodlagos, harmadlagos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24445 2017.11.04. 16:31

Kandurex írta:Mindenkit. Csak ez számít. Minden más másodlagos, harmadlagos.
Az állatokat, véglényeket igen. Embereket aligha. Azok az eszüket használjál, nem a seggüket gondolkodásra.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24446 2017.11.04. 16:32

Greyfox írta:Inkább arra gondolt szerintem, hogy azzal lehet eladni.
Hogy, hogy erre gondoltam? Hogy a gránátba gondolhattam volna másra? Egy konzolt csak az exkluzívval lehet eladni. Minden másra ott a masterca..race.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24447 2017.11.04. 16:32

Moby írta:Az állatokat, véglényeket igen. Embereket aligha. Azok az eszüket használjál, nem a seggüket gondolkodásra.
konzolosokról beszélünk? :vigyor:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24448 2017.11.04. 16:34

Greyfox írta:Inkább arra gondolt szerintem, hogy azzal lehet eladni.
Nem lehet azzal mamár eladni semmit. A sony exkluzívjai rendre hulladék eladásokat produkálnak. Van 1-2 kivétel, és ennyi. Játékos szempontból az exkluzivitás pokol. Az ördög műve. Dejó lenne, ha pro mellé, vagy one x mellé meg kéne még venni a másik konzolt is. Csak az exkluzívokért. Fizetni kétfelé mindenért. Gépért, ecosystemért, mifaszomért. Minden hülyebarom ezért fohászkodik. Tőlem holnaptól minden sonyí exkluzív megjelenhet mindenre. Sőt. Felárat is hajlandó lennék fizetni érte a natív platformon is!
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24449 2017.11.04. 16:37

Moby írta:Nem lehet azzal mamár eladni semmit. A sony exkluzívjai rendre hulladék eladásokat produkálnak. Van 1-2 kivétel, és ennyi. Játékos szempontból az exkluzivitás pokol. Az ördög műve. Dejó lenne, ha pro mellé, vagy one x mellé meg kéne még venni a másik konzolt is. Csak az exkluzívokért. Fizetni kétfelé mindenért. Gépért, ecosystemért, mifaszomért. Minden hülyebarom ezért fohászkodik.
mondogassad ezt a nintendonak is...ki tudja? Lehet rájönnek erre ők is, azt lesz PS-en új Zelda ;) ezt egyébként úgy híjják a hétköznapokba, hogy márka, brand...akármi, és működik a dolog, istenuccse!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24450 2017.11.04. 16:40

Mindenki féreg, aki szoftvertúszt tart és ezzel kényszeríti a gamereket gépvásárlásra. Nem bolyolult ez.

Aki meg ehhez asszisztál az nem okos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24451 2017.11.04. 16:41

Kandurex írta:mondogassad ezt a nintendonak is...ki tudja? Lehet rájönnek erre ők is, azt lesz PS-en új Zelda ;)
Mindeközben a CEMU fejlesztőjét pénzfolyóba fürdetik minden nap a felhasználók, amiból a ninty szerencsére nem kap semmit. Ezek a matekok megbuktak már rég, csak ebben az iparban megörgedett emberek hoznak stratégiai döntéseket. Szerencsére már egyre kevesebb helyen.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24452 2017.11.04. 16:42

Moby írta:Nem lehet azzal mamár eladni semmit. A sony exkluzívjai rendre hulladék eladásokat produkálnak. Van 1-2 kivétel, és ennyi. Játékos szempontból az exkluzivitás pokol. Az ördög műve. Dejó lenne, ha pro mellé, vagy one x mellé meg kéne még venni a másik konzolt is. Csak az exkluzívokért. Fizetni kétfelé mindenért. Gépért, ecosystemért, mifaszomért. Minden hülyebarom ezért fohászkodik. Tőlem holnaptól minden sonyí exkluzív megjelenhet mindenre. Sőt. Felárat is hajlandó lennék fizetni érte a natív platformon is!
Ez valóban nekem is csak jó, hogy egy géppel kevesebbet kellesz megvenni raktársöpréskor, de ilyen későn a generációban öngyilkosság killerapp nélkül jönni.
Aztán ha az MS kinyírja az xboxot is majd nézhetjük a játékokat 2060-ig a jaguáros prőre, meg a nyikorgóprevgen nintendó szintjére belőve. :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #24453 2017.11.04. 16:46

benőmenő írta:de ilyen későn a generációban öngyilkosság killerapp nélkül jönni.
Ma a killerappokat nem az firstpartyk adják. A PUBG a killerapp. Meg az új COD. Meg a BF2. Meg ilyenek. Ezek adják el, nem az unchartedforzaizé.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24454 2017.11.04. 16:49

Moby írta:Mindeközben a CEMU fejlesztőjét pénzfolyóba fürdetik minden nap a felhasználók, amiból a ninty szerencsére nem kap semmit. Ezek a matekok megbuktak már rég, csak ebben az iparban megörgedett emberek hoznak stratégiai döntéseket. Szerencsére már egyre kevesebb helyen.
Ugyanmár! A CEMU egy kókány dolog, a valódi játékosbázis mérhetetlenül kicsi részének szól. Pontosan ezért nem taposta még el az N.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24455 2017.11.04. 16:51

Moby írta:Ma a killerappokat nem az firstpartyk adják. A PUBG a killerapp. Meg az új COD. Meg a BF2. Meg ilyenek. Ezek adják el, nem az unchartedforzaizé.
Amik pedig mind-mind inferiorok konzolon. Tehát maradnak az elvakult fanbojok, meg az ismerettségük, akik kénytelenek arra, mert a havernak is azon van. #leáldozott.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24456 2017.11.04. 17:19

Kandurex írta:Ugyanmár! A CEMU egy kókány dolog, a valódi játékosbázis mérhetetlenül kicsi részének szól.
Pontosan ezért érdekes. Ez a lényeg.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24457 2017.11.04. 17:23

benőmenő írta:Amik pedig mind-mind inferiorok konzolon.
Ez ma kit érdekel a leáldon kívül?
Senkit. Minden inferior konzolon. MIN.DEN. És viszik mint a cukrot.
Az one x simán sikeres lehet. Simán. Senki nem tudja mekkora lehet az a massza, akik soha nem konzoloztak, és a sony ennek mekkora részét hozza be. Ezt a sony gecijól csinálja. A fórumok olyan userekkel vannak tele, akik soha nem játszottak semmin.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24458 2017.11.04. 18:19

Ja, tegnap volt a kezemben iPhone X, a mellette lévő 379,000 Huf -os árcédulával.

Minden amit el tudnék mondani róla: LOL.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #24459 2017.11.04. 18:26

Nem jó a exklu cím, viszont igenis van bevonzó értéke. Mit mérlegel a vásárló konzolvásárlás előtt?
-Teljesítmény, szolgáltatások, ha multizni akarok, haveroknak mi van, illetve van -e olyan cím, ami nagyon érdekel, és az melyik konzolon elérhető.
Ezt a gyártók is tudják és sosem lesz máshogy. Nálam pl. azért ment a box, mert hiába volt jobb teljesítménye, ps3-on volt az, ami érdekelt. És utána a multi címeket is arra vásárlod.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24460 2017.11.04. 18:35

Greyfox írta:Nem jó a exklu cím, viszont igenis van bevonzó értéke. Mit mérlegel a vásárló konzolvásárlás előtt?
Semmit. Nem mérlegel. A 67 millió ps4 vásárolóból 65 millió nem mérlegelt semmit. Vett egy ps4-et, mert mindenhol ezt látta. A konzoltopikokban kb minden harmadik poszt úgy kezdődik, hogy "Beszáltam egy ps4-el. Miket érdemes megvenni elsőnek?". Fingjuk nincs egyáltalán mi exkluzív és mi nem. Azt sem tudják létezik ilyen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24461 2017.11.04. 18:38

Greyfox írta:Nem jó a exklu cím, viszont igenis van bevonzó értéke. Mit mérlegel a vásárló konzolvásárlás előtt?
-Teljesítmény, szolgáltatások, ha multizni akarok, haveroknak mi van, illetve van -e olyan cím, ami nagyon érdekel, és az melyik konzolon elérhető.
Ezt a gyártók is tudják és sosem lesz máshogy. Nálam pl. azért ment a box, mert hiába volt jobb teljesítménye, ps3-on volt az, ami érdekelt. És utána a multi címeket is arra vásárlod.
Dehogynem lesz máshogy, mert fenntarthatatlan üzletileg az AAA kategória. Az exkluzivitással egy Uncharted fejlesztő MINIMUM 10 millió eladott példányról mond le részenként. Ők még benyelik a veszteséget, de nem véletlen zárt be az Evolution, meg a többi.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #24462 2017.11.04. 18:43

Na, király, akkor last of us 2-t már pc-re veszem :D :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24463 2017.11.04. 18:47

Greyfox írta:Na, király, akkor last of us 2-t már pc-re veszem :D :banplz:
Mondom, hogy ők még benyelik, de más ki marad? Persze értelmes exkluzív se létezik, szal kb a leszarom kategóriává satnyultak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #24464 2017.11.04. 18:58

Hm. Tök érdekes titeket olvasni. Elagott dogmatikus vélemények visszaigazolását várjátok a világtól, miközben felnőtt egy embergeneráció, és már a mi gyerekeink a mai gamerek. Én az egyik legidősebb vagyok a leáldon, és bár kandurexnél is kicsi gyerekek vannak, és nekem is itt a két picifiam, de van egy 23 éves lányom is, aki szerencsére nem gamer, hanem világutazó, de pl rajta keresztül is sokszor látom, hogy bármennyire igyekszem fiatalítani magam feszt, főleg a régi tapasztalatok nálam is torzítják a képet. Mindenestre megnyugtató látni, hogy nálatok még ettől is sokkal jobban! :banplz: :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24465 2017.11.04. 19:35

Ez a pár napos intenzív VR tapasztalat alapján azt kell mondjam, nem vagyok meggyőződve arról, hogy nem durván veszélyes üzem :D Totális őrület, hogy mennyire tele vagyunk tanul reflexekkel, és láthatóan elég csak kicsit birizgálni az agyat, hogy ezek azonnal kipattanjanak. Nagyon durva, néha ijesztően. Toltam a london heistet. Van egy rész benne, ahol a szivart a szádba veheted, és meggyújthatod, beleszívhatsz, és kifújhatod a füstöt. Nos, én ugye dohányoztam sokáig és erősen, néha szivaroztam és pipáztam is, főleg fiatalon, és azon a részen rendesen(nem halványan, éppenhogy) éreztem a szivar füstjét az orromban! Nyomtam a GTSportot, van egy pálya, amit lemenő napnál nyomtam. A pálya egyik része magasabban van, amikor oda ér az autó, bevilágítja a belteret a lenyugvó nap. És közben érzem, hogy a jobb alkaromat perzseli a napfény... :ijedt:
A minőség nyilván csak technológia kérdése. Az csak javulni fog. Ha emelett lehetne valahogy az egyensúlyi központot birizgálni, hogy ne legyen motionsickness, olyan szinten immerzív élményt lehet elérni vele, ami már szinte elképzelhetetlen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24466 2017.11.04. 19:42

Moby írta:Ez a pár napos intenzív VR tapasztalat alapján azt kell mondjam, nem vagyok meggyőződve arról, hogy nem durván veszélyes üzem :D Totális őrület, hogy mennyire tele vagyunk tanul reflexekkel, és láthatóan elég csak kicsit birizgálni az agyat, hogy ezek azonnal kipattanjanak. Nagyon durva, néha ijesztően. Toltam a london heistet. Van egy rész benne, ahol a szivart a szádba veheted, és meggyújthatod, beleszívhatsz, és kifújhatod a füstöt. Nos, én ugye dohányoztam sokáig és erősen, néha szivaroztam és pipáztam is, főleg fiatalon, és azon a részen rendesen(nem halványan, éppenhogy) éreztem a szivar füstjét az orromban! Nyomtam a GTSportot, van egy pálya, amit lemenő napnál nyomtam. A pálya egyik része magasabban van, amikor oda ér az autó, bevilágítja a belteret a lenyugvó nap. És közben érzem, hogy a jobb alkaromat perzseli a napfény... :ijedt:
A minőség nyilván csak technológia kérdése. Az csak javulni fog. Ha emelett lehetne valahogy az egyensúlyi központot birizgálni, hogy ne legyen motionsickness, olyan szinten immerzív élményt lehet elérni vele, ami már szinte elképzelhetetlen.
Next step: Beszéld rá Kandurexet, hogy vegyen. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #24467 2017.11.04. 19:48

DanielT írta:Next step: Beszéld rá Kandurexet, hogy vegyen. :idiota:
A motionsickness miatt totál problémás a terület. Nekem mákom van, van egy komolyabb előképzettségem, engem annyira már nem érint. DE a GTSport engem is megcsinál keményen. Annyira valoságos, hogy elszédülök attól, hogy várj az agyam a kanyarban a nehézségi erőt, és nem jön semmi. Ez e legnagyobb problémája a VR-nek, amire megoldás kell. Viszont a nejem most talákozik ezzel először, és nulla motionsicknesse van. Imádja. Megtiltotta, hogy valaha eladjam(ismer, na.... :DD).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24468 2017.11.04. 19:57

Moby írta:Imádja. Megtiltotta, hogy valaha eladjam(ismer, na.... :DD).
Térjünk vissza rá 2 hét múlva. :D
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24469 2017.11.04. 20:20

DanielT írta:Next step: Beszéld rá Kandurexet, hogy vegyen. :idiota:
rábeszélhet, eladom megen :vigyor:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24470 2017.11.05. 08:05

NFS: Payback

Mivel benne van az Access-ben, kipróbáltam. De minek. :wilting:

A 20 percnél látható küldetésig vittem el, amit 3x próbáltam újra, mindig visszarak az elejére és hallgathattam végig a párbeszédeket GTA módra. Quit.

phpBB [media]
Avatar
donatus13

Hozzászólás #24471 2017.11.05. 08:55

Hogy valami jó játék is legyen, shadow tactics : Blades of the shogunnal itt senki nem játszik ?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24472 2017.11.05. 12:30

donatus13 írta:Hogy valami jó játék is legyen, shadow tactics : Blades of the shogunnal itt senki nem játszik ?
A demó kegyetlen jó volt (bár szinte minden képesség ismerős valami rokonból, nincs úja felkelő nap alatt), meg is vettem volna a játékot, de CE csak lengyel van, plusz egy sornak meg nem akartam megvenni, mert amíg le nem tudom a Desperadost, addig úgysem játszanám. A havi Humble-t vettem volna, ha vele reklámozzák, és nem a gyökérségekkel. Mindig, amikor lemondom, megjelölöm, hogy nem szeretem a zsákbamacskát. A legelsőbe is csak azért szálltam be, mert kiszivárgott a tartalma.

Ugyanaz a helyzet, mint a Nioh-val, nagyon érdekel, venném is, de előbb más van a sorban, nem akarok nagyon csapongani.

Még a Dungeons 3 is érdekes lehet, ezt már végre dicsérik, mint Dungeron Keeper-utódot, de a látványvilága képek alapján nem jön be.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24473 2017.11.05. 12:37

DanielT írta:NFS: Payback

Mivel benne van az Access-ben, kipróbáltam. De minek. :wilting:

A 20 percnél látható küldetésig vittem el, amit 3x próbáltam újra, mindig visszarak az elejére és hallgathattam végig a párbeszédeket GTA módra. Quit.

nfs.mp4]
Ez így tényleg fostömlőségnek hangzik. A mai napig nem értem, hogy ha már PS2-n standard volt egy csomó exkluzívnál, hogy opcionális az átvezetők újranézése, akkor miért kell visszalépni a kőkorba.

De engem még érdekelne, hogy a játék milyen, mert az elnyomhatatlan baromságok ellenére a The Run is egész vállalható volt.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24474 2017.11.05. 12:41

DanielT írta:NFS: Payback

Mivel benne van az Access-ben, kipróbáltam. De minek. :wilting:

A 20 percnél látható küldetésig vittem el, amit 3x próbáltam újra, mindig visszarak az elejére és hallgathattam végig a párbeszédeket GTA módra. Quit.
Ezek a gusztustalan checkpoint körök, pfeej...hogy az istenbe' bólinthatott erre bárki is?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24475 2017.11.05. 12:47

Moby írta:Hm. Tök érdekes titeket olvasni. Elagott dogmatikus vélemények visszaigazolását várjátok a világtól, miközben felnőtt egy embergeneráció, és már a mi gyerekeink a mai gamerek. Én az egyik legidősebb vagyok a leáldon, és bár kandurexnél is kicsi gyerekek vannak, és nekem is itt a két picifiam, de van egy 23 éves lányom is, aki szerencsére nem gamer, hanem világutazó, de pl rajta keresztül is sokszor látom, hogy bármennyire igyekszem fiatalítani magam feszt, főleg a régi tapasztalatok nálam is torzítják a képet. Mindenesetre megnyugtató látni, hogy nálatok még ettől is sokkal jobban! :banplz: :mf2:
Nekem van egy a lányodnál fiatalabb húgom, őt is csak az exkluzívok érdeklik konzolon, tudja ő is, hogy mi a Meistere Rasse. És topikban is vannak fiatalok.

Szerintem a konkrét kérdésben ez inkább neogémerséggel, a hardcore múlt és jelen hiányával függ össze, amiben sok fiatal hátrányból indul, de azok a kisebb számú idősebbek is, akik korábban nem játszottak, de most valamiért rákaptak.

Nálunk nyilván ott tapasztalat, hogy régen a konzolok hemzsegtek az exkluzívoktól, azokkal azonosítottuk az aktuális sikergépeket, ami ma leginkább a Nintendónál működik. Mi most is maximum az exkluzívokért veszünk konzolt, és ezzel mindenki így van, akit ismerek. Utána legfeljebb rákap az ember a kényelemre. A frisshúsoknak már nyilván fontosabb a CoD, de adott platform reklámjához jól jönnek az exkluzívok. A core réteg word of mouthja is sokat számít.

Egyébként igazad van: le az exkluzívokkal! (Kivéve PC-n, ha annak mechanikát érintő okai vannak. Konzolnál ez már nem értelmezhető, legfeljebb a Wii és a WiiU spéci kontrollereire lehet belemagyarázni nagygépes fronton az utóbbi években.)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24476 2017.11.05. 12:52

Zóanagyvarázsló írta:De engem még érdekelne, hogy a játék milyen, mert az elnyomhatatlan baromságok ellenére a The Run is egész vállalható volt.
Tudhatod, -ha az előírásoknak megfelelően, minden este alvás előtt 17 órán át olvasod az életrajzom-, hogy a Run óriási kedvencem. Nos ez minden létező tekintetben viszalépés nyilvánvalóan, kezdve a szokásos openworld retekséggel. Ha megnézed a lenti videót, iszonyatosan gyakran veszi el a játék az irányítást, hogy a scriptelt bejátszást lenyomja. De olyan szinten, hogy amikor rá kell menni az ugratóra a csúcsjelenethez, NEM IS LÁTOD AZ UGRATÓT amikor te vezetsz. Egyszercsak átveszi és nézed a fuckboi_badass.avi-t.

Meg amikor karambolozok a kanyarban, nullára lassulok, de a jobb első lámpa legszélső két pixele már belelóg az "INDÍCCSAD A FILMET JÓZSI!" határba, akkor a következő vágásnál már azt látom, hogy überpengén valójában bevettem ám azt a kanyart, driftelek mint állat és húúúúúúdejó nekem. :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24477 2017.11.05. 13:20

No megint elindítottam és most megcsináltam a küldit. 3x totál frontál ütköztem, szarrátörve a gépet. Jön a végén a bevágás, a főnök átveszi a verdát: "Ha csak egy karcolást látok rajta... stb" SZARRÁ törtem. Az átvevős script videón természetesen hibátlan volt. Micsoda sztorivezetés, micsoda tét, micsoda hitelesség! Le vagyok nyűgözve.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #24478 2017.11.05. 13:27

DanielT írta:Tudhatod, -ha az előírásoknak megfelelően, minden este alvás előtt 17 órán át olvasod az életrajzom-, hogy a Run óriási kedvencem. Nos ez minden létező tekintetben viszalépés nyilvánvalóan, kezdve a szokásos openworld retekséggel. Ha megnézed a lenti videót, iszonyatosan gyakran veszi el a játék az irányítást, hogy a scriptelt bejátszást lenyomja. De olyan szinten, hogy amikor rá kell menni az ugratóra a csúcsjelenethez, NEM IS LÁTOD AZ UGRATÓT amikor te vezetsz. Egyszercsak átveszi és nézed a fuckboi_badass.avi-t.

Meg amikor karambolozok a kanyarban, nullára lassulok, de a jobb első lámpa legszélső két pixele már belelóg az "INDÍCCSAD A FILMET JÓZSI!" határba, akkor a következő vágásnál már azt látom, hogy überpengén valójában bevettem ám azt a kanyart, driftelek mint állat és húúúúúúdejó nekem. :wilting: :wilting: :wilting:
A videóba csak beletekertem, az open world meg nyilván zavar.

Ugyanakkor a The Runban is volt egészen elképesztő húzások. PÉldául az egyik bossharc úgy nézett ki, hogyha lemaradtam 1 kilométerrel az ellenfél mögött, akkor is bejátszotta azt, hogy egymás mellé érünk, ahogy akkor is, ha én hagytam állva. Persze van ezekben a játékokban catch up, de nagyon durva, amikor mindegy mit csinálsz, videóban tesz titeket egymás mellé az utolsó szakaszra.

A 2010-es Hot Pursuitban is alap, hogy van egy csomó bejátszás, elveszi tőled miattuk ak épet, amikor visszakapod, meg már annyit látsz, hogy kanyarodik vagy driftel helyetted az autopilóta. Amit írsz, az nem újdonság, mert hasonló okokból tépem a hajamat az általad is kedvelt korábbi felvonások közben.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24479 2017.11.05. 14:59

Meg is van a végső ítélet: Ez egy Forza Horizon lett. De egy az egyben. Úgyhogy amikor már elkezdte elengedni a kezem a tutorial és versenyekre kell végigbaszatni ezúttal a szőlőlugas helyett a bokrokon... megpecsételődött a sorsa. Azt még megcsináltam, de amikor most hegyről kellene levergődni és mindenképpen az úton.... hogy egy ikont megérintsek és kezdődjön egy érdemi verseny... Nannnneeeem. Quitshiftdelkurvaanyátok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24480 2017.11.05. 15:52

FM7 VS GT Spór

Kép

Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24481 2017.11.05. 15:59

DanielT írta:FM7 VS GT Spór

Kép

Kép
Legutoljára aztmondtad, téged ezek nem érdekelnek ezekben! :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24482 2017.11.05. 16:22

No ez a Szénábaugrás:piramisok kikúrtmód tetszik, Ez a kis light-rpg felépítés nagyon jót tett, a harchoz is kell némi agyat használni, meghát a környezet és a tálalás kiváló, Talán 2-3 főküldit csináltam, mert mindíg akadt valami mellék ami megtetszett, és/vagy belefutottam barangolás közben, sőt már volt olyan is, hogy mikor elmentem egy küldit felvenni, kiderült beszélgetés közben, hogy már megcsináltam előtte. Kicsit a vaják-ra hajaz, félbe lehet hagyni bármikor, visszamenni, megcsinálni előre. Emellett van még az előbbi ac-k ból ismert foglald el az erődöt küldik is, de nem annyi, és annál sokkal érdekesebbek is vannak, nem is kevés. A jelenkori szál is végre nem egy fps nézetből látom az ismeretlen néma jánost, ott is lehet mászkálni, felfedezni, ilyesmi, sokat nem láttam belőle, de remélem adtak neki valami jelentőséget is.

Pár shot-om:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24483 2017.11.05. 16:35

Mekee írta:Legutoljára aztmondtad, téged ezek nem érdekelnek ezekben! :D
Ezen a szinten már vicces. :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24484 2017.11.05. 16:40

Mekee írta:No ez a Szénábaugrás:piramisok kikúrtmód tetszik
osztan ezeken mit kell neznie E?
Spoiler
Kép
Kép
:mf2:
Kép
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #24485 2017.11.05. 16:51

Dani! Már meg is van az Iphone X design problémáira a megoldás!

Elegáns, kifinomult, ízléses! Hibátlan!

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24486 2017.11.05. 16:55

Kandurex írta:Dani! Már meg is van az Iphone X design problémáira a megoldás!
vicces kicsit, de inkabb ennek a sracnak kene igy lecsapni a fejet. tetves klikkvadasz. ebböl az 1 fos videobol majd vesz maganak 3db X-et utolag...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24487 2017.11.05. 18:02

Kandurex írta:Dani! Már meg is van az Iphone X design problémáira a megoldás!

Elegáns, kifinomult, ízléses! Hibátlan!

https://www.youtube.com/watch?v=O41PY6Rspq4&feature=youtu.be
Ment a dislike, mert a camera bump rajta maradt. :levele:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #24488 2017.11.05. 19:01

:wow1:
phpBB [media]

es ilyen volt:
phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24489 2017.11.05. 19:20

SlickAdam írta:osztan ezeken mit kell neznie E?
Spoiler
Kép
Kép
:mf2:
Kép
Mondanám, hogy értem, hogy ezeken viszont mit kell nézni, de nem.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #24490 2017.11.05. 20:38

SlickAdam írta::wow1:

es ilyen volt:
Hoppácska. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24491 2017.11.05. 21:45

SlickAdam írta::wow1:
[video]hinnyebaszki.mp4[/video]
Na, ez minőségi remaster. Kár a konzolfrémért. ;(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #24492 2017.11.05. 22:38

phpBB [media]


jó kis fringehez hasonló sori lesz ez :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #24494 2017.11.06. 20:24


Bang! És az "Ingynse™" valóra válik :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24495 2017.11.06. 21:07

Greyfox írta:Bang! És az "Ingynse™" valóra válik :D
Kb. Még az Ubi profilom se mocskolom vele... a kettőt ennyiért megnézném.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #24496 2017.11.06. 22:06

LIL, a Forzás kínai modellezők nem voltak tanulmányi kiránduláson. :D

Kép
Kép
Kép
Avatar
insp

Hozzászólás #24498 2017.11.06. 22:26

DanielT írta:Kb. Még az Ubi profilom se mocskolom vele... a kettőt ennyiért megnézném.


Van lejjebb is: miutan benyomtam a Uplay profilomba, csinaltam egy uj Origin profilet es elofizettem egy eves Vault access-t. Elso download az uj NFS trial volt. :eplus2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #24499 2017.11.06. 22:41

DanielT írta:LIL, a Forzás kínai modellezők nem voltak tanulmányi kiránduláson. :D
Ez olyan, hogy jött a deadline és a placeholderekkel küldték el. :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #24500 2017.11.06. 22:42

DanielT írta:LIL, a Forzás kínai modellezők nem voltak tanulmányi kiránduláson. :D

https://abload.de/img/111m0s6o.png
https://abload.de/img/07mpscv9qsq5.jpg
https://abload.de/img/056jsar.png
Igen, egy autós játékban meglepő mód az autókkal többet foglalkoztak, és raktak bele tartalmat is valamiért, meg változatosságot, nem a ranomszar koncepcióautók nemlétező versenyváltozatai, meg rallyváltozataival töltötték ki az impozáns 150 autós kínálatot, ami így már alulról verdesi a 90-et is akár, még egy nfs-ben is több van, plusz megértem, hogy minden házon a tetőcserép is jó helyen van, mert pályák hiányában sokszor kell ugyanazt nézni, legalább ellüti az ember az időt amit a karrier módban töltene autók tuningjával, meg versenyezgetéssel.
Persze vannak hibái forzának is, nem is kevés, és ha a gameplay-el kapcsolatos dolgokért fikkantanád, akkor még picit hitelesebbnek is tűnne a dolog, mint így, hogy pályaszéli házak meg pálya melletti hiányosságok miatt ekézed. Az egyik meg még pl egy szoftvertúsz is, ami az ördögtől való, a másik meg nem, az egyikben ráderőltetnek dolgokat amit nembiztos, hogy akarsz (online), a másikban meg az offline van előnyben, az egyikben jól kidolgozott autólámpák meg miegymás van egy randomkép. jpg előtt(játék közben közel sem üti meg azt a hűha szintet) a másikban meg van kidolgozott motortér, belső, amit táthatsz is, mert van benne vista pl.
De érdekes mód, soha egy szót nem mondasz a fizikáról, ami kétséget kizáróan a gt malmára hajtja a vizet, a sokkal jobban használható menüt, stb.

Kép

Kép

Kép

Kép

Ugyanezek a GTS-ben fotózva:












LOL.

Vissza: “Leáldozott.hu”