A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20651 2017.07.03. 06:18

DanielT írta:Hát azért nem akkora csoda, mint PSN-en nicknevet váltani, de megteszi!

ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ.... WAIT!

Nem lehet nicket váltani! :mf2:
Mazistenér' váltsak nevet? Mr.Nagytökü27 hibátlan név :vigyor:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20652 2017.07.03. 07:32

ULTRA DURVA.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20653 2017.07.03. 10:17

DanielT írta:ULTRA DURVA.

photounreal4.mp4
Sajnos ahhoz, hogy ez játékban is jól fusson, már kell egy Xbox One X :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20654 2017.07.03. 11:17

#LOL

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #20655 2017.07.03. 11:50

SlickAdam írta:en nagyon nem ertem a vilagot neha. ezek szellemi fogyatekosok?
már a leáldban ezen pörgők? teljesen.

#nemjátékkártya
Avatar
arty

Hozzászólás #20656 2017.07.03. 11:51

Moby írta:Nevetséges az egész. Oké a pécében csak a procihűtésre költöttem annyit, mint ez ennek a putrifosnak az ára, de
Nincs de.
Avatar
arty

Hozzászólás #20657 2017.07.03. 11:58

deep írta:According to Digital Foundry's Richard Leadbetter, who hosts the video that we've embedded above, the Slim is "whisper quiet". Putting the new system to the test with a 4v4 game of Rocket League, the report highlights just how loud old PS4 models can get; the original PS4 launch model hits a rather worrying 63 decibels, while the slightly improved PS4 CUH-1200 model reaches a better 51 decibels. However, the Slim measures just 43 decibels when background ambience is 40 decibels. In other words, the Slim barely makes a sound.

Lapozhatnánk? :D
mobyskálán ez hangos. mások vagyunk, más a környezetünk, stb.
én ezt elengedtem, amikor haverok körülöttem passzív gépeket állítottak össze, mert elviselhetetlen volt minden és bármi, ami forog... (számukra)
ne legyen Radeon290 és én má' boldog vagyok ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20658 2017.07.03. 12:03

arty írta:már a leáldban ezen pörgők? teljesen.

#nemjátékkártya
Ja, totálnem. Full másikat csinálnak a PRŐ-knek és a GEMŐR-öknek. Mer' ez így nagyon megy nekik, mármint a csip gyártás úgy értem. Alapvetően nem jelent nekik problémát.

Totálisan related: Hardveraprón voltam és elém ugrott az ajánlóban, vagy hol a tökömben ez a főcím: "A Radeon Vega Frontier Edition egészen speciális megoldás, amihez sokszínű terméktámogatás jár."

EGÉSZEN SPECIÁLIS! SPECIÁLIS! SOKSZÍNŰ TERMÉKTÁMOGATÁSSAL!

Gondolom nem kell mondanom, melyik faszfej írta...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20659 2017.07.03. 12:05

DanielT írta:Totálisan related: Hardveraprón voltam és elém ugrott az ajánlóban, vagy hol a tökömben ez a főcím: "A Radeon Vega Frontier Edition egészen speciális megoldás, amihez sokszínű terméktámogatás jár."
kell! veszem a CénZibcig helyire. :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #20660 2017.07.03. 12:07

SlickAdam írta:wicser3video
Hétvégén magam is megszemlélhettem a W3-at: le vagyok nyűgözve a látványától.
Még a harc is tetszett, sokkal kevésbé levegőcsapkodás, mint az elődje (w2), ott sebződött az ellen, ahol találod, fejlevágás, stb.
Kár, hogy százóra...

annak apropóján kerültem egyébként elé, hogy a rokon intelnvidiás (i5/1060) gépén úgy stutterelt, mint a kurvaélet éshogy segítsek má' neki - szegény srác húszféle driverbeállítással, grafopciókkal, rivatunerrel ment ellene, de mindhiába, 260 órát/2 végigjátszás nyomott végig így... driver reinstall, minden szart defaultra rakva, uninstallálva, ingame settingsben bányászva egész fix60-ra sikerült belőnöm, de h mi oldotta meg, nemtom. fogta szegény a fejét, de nagyon hálás volt, h a harmadik végigjátszást vajfrémmel tolhatja le :)

hülyekonzolosok!!!4
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20661 2017.07.03. 12:16

arty írta:Hétvégén magam is megszemlélhettem a W3-at: le vagyok nyűgözve a látványától.
Még a harc is tetszett, sokkal kevésbé levegőcsapkodás, mint az elődje (w2), ott sebződött az ellen, ahol találod, fejlevágás, stb.
Kár, hogy százóra...

annak apropóján kerültem egyébként elé, hogy a rokon intelnvidiás (i5/1060) gépén úgy stutterelt, mint a kurvaélet éshogy segítsek má' neki - szegény srác húszféle driverbeállítással, grafopciókkal, rivatunerrel ment ellene, de mindhiába, 260 órát/2 végigjátszás nyomott végig így... driver reinstall, minden szart defaultra rakva, uninstallálva, ingame settingsben bányászva egész fix60-ra sikerült belőnöm, de h mi oldotta meg, nemtom. fogta szegény a fejét, de nagyon hálás volt, h a harmadik végigjátszást vajfrémmel tolhatja le :)

hülyekonzolosok!!!4
Rohadt bonyolult lehetett belőni... Én mondjuk a driverben nem nyúltam volna egyetlen egy opcióhoz sem, nemhogy húszhoz... lehet, hogy az segített volna.
Avatar
arty

Hozzászólás #20662 2017.07.03. 12:22

DanielT írta:Ja, totálnem. Full másikat csinálnak a PRŐ-knek és a GEMŐR-öknek. Mer' ez így nagyon megy nekik, mármint a csip gyártás úgy értem. Alapvetően nem jelent nekik problémát.

Totálisan related: Hardveraprón voltam és elém ugrott az ajánlóban, vagy hol a tökömben ez a főcím: "A Radeon Vega Frontier Edition egészen speciális megoldás, amihez sokszínű terméktámogatás jár."

EGÉSZEN SPECIÁLIS! SPECIÁLIS! SOKSZÍNŰ TERMÉKTÁMOGATÁSSAL!

Gondolom nem kell mondanom, melyik faszfej írta...
jobb driverek, máshogy hangolt powertune vagy épp mi a neve?
pcpernél is írták, h furán viselkedik a fogyasztás időnként... ez a termék még nincs kész, nincs belőle elég gyártva, mittomén. ennyi.

nyilván nem örül az amd a negativ pr-nak, ami GÉMER szemszögből a terméket emiatt éri, de ezt sajna elbaszták (minek kellett a "prót" kiadni korábban? mire számítottak?!)
Avatar
arty

Hozzászólás #20663 2017.07.03. 12:26

DanielT írta:#LOL

Kép
bejáratott/klasszik cím, féláron (ráadásul 3in1) vs. uj IP 60$-on. azé annyira ugye senki nincs meglepődve?

+ha nem 30frémre lőtték volna be, még örülnék is a sikerének, de ez milyen má?! :(

kapcsolódó: a 10 fps-el futó starfox se semmi. régen minden jobb volt :D
(viszont nem tudtam, h a kartridzsekben extra hw is lehetett :O SNES PRÓ!? :( :) )
de amugy a 16bites platformerek világa az már az a konzoléra, amire irigykedhettem :( :( atyaviulág, mik maradtak ki ....
Avatar
arty

Hozzászólás #20664 2017.07.03. 12:33

DanielT írta:Hát azért nem akkora csoda, mint PSN-en nicknevet váltani, de megteszi!

ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ.... WAIT!

Nem lehet nicket váltani! :mf2:
ne hagyjuk ki a lehetőséget a másik rémálom világgákürtölésére se: országot/régiót se válthatsz !!!
hogy valaki költözik, az egész egyszerűen NEM életszerű! :)
és ahogy olvasom, sony szorgalmasan bannolja a UK/paypal psn usereket is, valami elbaszott refund hiba miatt....

meglehetősen japán egy cég, sose vakarják le a dilettáns lúzer banda jelzőt :(
mennyire kellett az ms-nek balszafnak lenni, hogy elbukják ezt a gent, amikor a másik ILYENEKET (nem) tud 2017-ben?! :(
Avatar
Necro

Hozzászólás #20665 2017.07.03. 12:52

Én valamelyik nap rákattintottam egy cikkre a PH vonzáskörzetében, és kiírta szerzőnek hogy deampage. Röhögtem, bezártam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20666 2017.07.03. 14:05

arty írta:Nincs de.
de van de mert a szar attol meg szar mert olcso, max nalad nem
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20667 2017.07.03. 14:06

arty írta:bejáratott/klasszik cím, féláron (ráadásul 3in1) vs. uj IP 60$-on. azé annyira ugye senki nincs meglepődve?

+ha nem 30frémre lőtték volna be, még örülnék is a sikerének, de ez milyen má?! :(

kapcsolódó: a 10 fps-el futó starfox se semmi. régen minden jobb volt :D
(viszont nem tudtam, h a kartridzsekben extra hw is lehetett :O SNES PRÓ!? :( :) )
de amugy a 16bites platformerek világa az már az a konzoléra, amire irigykedhettem :( :( atyaviulág, mik maradtak ki ....
en kurvara megvagyok, mert egy 100 eves mai fiataloknak semmit nem jeleto cim agyonverte a sony leghightechebb cimet
Nem veletlen a pcs garazsszarok sikere sem
Avatar
Moby

Hozzászólás #20668 2017.07.03. 14:14

arty írta:Nincs de.
Mondta arty, aztán vágott egy emberes darabot csontdarálékos tyúkparizerből :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20669 2017.07.03. 14:23

arty írta:bejáratott/klasszik cím, féláron (ráadásul 3in1) vs. uj IP 60$-on. azé annyira ugye senki nincs meglepődve?
És a PUBG-nál mivót? Az is bejáratott címvóte? :nevetes2: Valami mosdatómagyarázat mindig van. Dehát így van ez a sportban is, meg mindenhol :bee1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20670 2017.07.03. 15:56

Na eladtam az összes AMD-t is(-20k veszteség), ha a Vega piacot robbant (LOL), én ebben akkor se veszek részt.
Avatar
arty

Hozzászólás #20671 2017.07.03. 16:06

Moby írta:Mondta arty, aztán vágott egy emberes darabot csontdarálékos tyúkparizerből :mf2:
De nem is megyek asztalt verni egy gasztroblogra, hogy mekkora retek kaját kóstoltam ma reggel :P
Avatar
arty

Hozzászólás #20672 2017.07.03. 16:07

Micsu írta:de van de mert a szar attol meg szar mert olcso, max nalad nem
max a te képzeletbeli világodban nem függ össze a kettő :)
Avatar
arty

Hozzászólás #20673 2017.07.03. 16:11

Moby írta:És a PUBG-nál mivót? Az is bejáratott címvóte? :nevetes2: Valami mosdatómagyarázat mindig van. Dehát így van ez a sportban is, meg mindenhol :bee1:
Ez nem mosdatás, de magyarázat volt. Az tény, hogy az is féláras (se) cucc, tehát részben ue. a helyzet.

De képzeljük el, hogy 60 eurós pécéexklu legyőzi a horizont.

Megvan?

Biztos?

noakkor:

ÉÉÉÉÉÉSSAKKORMIVAN?!? :D
Akkor nem lesz több sonyexklu? Nem lesz értelme az exkluziv cimeknek? De komolyan: mi változik?
Ha téged boldoggá tesz, hogy dzsékategóriás pécémultira vagy lerágottcsont 30frémes rimékre nagyobb a kereslet... oké, fuss vele :P
_NEKEM_ ez fájdalmas. _MINDEKETTŐ_
Avatar
Moby

Hozzászólás #20674 2017.07.03. 16:26

arty írta:De nem is megyek asztalt verni egy gasztroblogra, hogy mekkora retek kaját kóstoltam ma reggel :P
ha olyan helyen etted voln, ami korábban törzshelyed volt, és érdekelne, hogy fogsz-e ott még enni valaha, ó dehogyisnem vernéd...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20675 2017.07.03. 17:01

Az exkluzívokról jut eszembe, olyat tettem, amit nem nagyon szoktam, beleolvastam egy YouTube-videó alatti kommentekbe, és nem túl meglepő módon ismét megcsapott az agyhalál szele.

As I said you said shitty console as I mentioned ps4. Exclusives do work for me as I love PlayStation I get great exclusives. Having 1 box is boring and has no charm, listen ok? I like the experience of playing Crash on a PlayStation. I like the experience of playing Mario on a Nintendo. I like the experience of playing Halo on an Xbox. Millions of gamers also like it, it's a fact. I know people including myself who hate emulation because it has no charm. I even skip a lot of 3rd party games, it's the type of gamer I am. I enjoy playing exclusives on PlayStation.
IKSZPÉRIENSZ vanik!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20676 2017.07.03. 17:07

arty írta:max a te képzeletbeli világodban nem függ össze a kettő :)
ar/erteknek hivjak, ps4 elegge szarul all ebbol a szempontbol
Casual gamerek ebbe szarnak? De ez kit erdekel? Te miota vagy casual es miota kepviseled erdekeiket? Vagy ez is olyan mint mikor az sgn totti csaja vtal? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20677 2017.07.03. 17:08

Zóanagyvarázsló írta:Az exkluzívokról jut eszembe, olyat tettem, amit nem nagyon szoktam, beleolvastam egy YouTube-videó alatti kommentekbe, és nem túl meglepő módon ismét megcsapott az agyhalál szele.

IKSZPÉRIENSZ vanik!
arty vmelyik katonaja xdd
Avatar
Moby

Hozzászólás #20678 2017.07.03. 17:42

Zóanagyvarázsló írta:Az exkluzívokról jut eszembe, olyat tettem, amit nem nagyon szoktam, beleolvastam egy YouTube-videó alatti kommentekbe, és nem túl meglepő módon ismét megcsapott az agyhalál szele.

IKSZPÉRIENSZ vanik!
Remélem lesz mindenkiben elég tapintat, és senki nem mondja el a szegény végstádiumú agyrákos srácnak, hogy a crash nem exkluzív :rinya:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20679 2017.07.03. 18:05

Micsu írta:ar/erteknek hivjak, ps4 elegge szarul all ebbol a szempontbol
Hardveresen még rendben lenne, de még mindig elég elmaradottnak tűnik szolgáltatások terén.

De ami miatt multiplatformot csak PC-re vagyok hajlandó venni, az tényleg a visszafelé kompatibilitás. Nemcsak a retró miatt, de ha megveszek egy játékot, de ha valamit pár év múlva újra akarok játszani, megtehetem az új vasamon. Hány olyan steames vagy GOG-os játék került elő a közelmúltban is, amit még az előző PC-im idejében vettem! Vagy újra elő. Nem mondom, hogy nem lehet soha szívni új oprendszerrel, de ritkán szoktam.

Ez az X évente új konzol, közben esetleg egy részleges upgrade, aztán eladják újra (remasterek) vagy várod a portolást (Xbox BC), meg kapsz 21 éves játékot 30 fps-sel (Crash). Ez a bajom az egész Nintendóval is, összevissza vannak az ótvarszolgáltatást nyújtó hardvereik, egyikkel sem lehet lefedni mindent (mármint az exkluzívokat). Mire kiforrna számorma is, addigra meg az emulátorosokhoz képest inferior élményt kapok. Ez a platformsokszorozás maga a MACERA :ticking:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20680 2017.07.03. 18:40

igen, a visszafele kompatibilitás nekem is fontos de kétlem hogy sok casualnek az lenne
a fizetős szolgáltatásaikat meg direkt nem hoztam fel mert az már övön aluli lett vona artynak a pcs steamhez meg a ezer store mellé :)
az a baj a mostani konzolokkal hogy minden akar lenni de igazán semmibe se jó, manapság nemhiába van az hogy lassan minden vérkonzolosnak van pcje, de miért :)


azt kell mondjam hogy a gta5 10+ óra után igen impresszív, nálam simán veri a vajákot, humor, változatosság, poénok, n1 eddig
Avatar
arty

Hozzászólás #20681 2017.07.03. 19:42

Moby írta:ha olyan helyen etted voln, ami korábban törzshelyed volt, és érdekelne, hogy fogsz-e ott még enni valaha, ó dehogyisnem vernéd...
értsem: ps1 óta nálunk lógtál és most szarabb lett a platform?
lassan abban is kételkedem, ps3ad volt-e :( (pedig tudom h volt 7+ ... de biztosan mindegyikkel maxi elégedett voltál és csak sportból adtad-vedted őket :P )
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20682 2017.07.03. 19:45

arty írta:értsem: ps1 óta nálunk lógtál és most szarabb lett a platform?
lassan abban is kételkedem, ps3ad volt-e :( (pedig tudom h volt 7+ ... de biztosan mindegyikkel maxi elégedett voltál és csak sportból adtad-vedted őket :P )
A multi ár-érték* aránya PS3 óta szerintem romlott :miaz:

*Direkt, hogy a kedvedben járjak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20683 2017.07.03. 19:57

arty írta:értsem: ps1 óta nálunk lógtál és most szarabb lett a platform?
lassan abban is kételkedem, ps3ad volt-e :( (pedig tudom h volt 7+ ... de biztosan mindegyikkel maxi elégedett voltál és csak sportból adtad-vedted őket :P )
Fogalmam sincs hogyan kapcsolódik mindez ahhoz, hogy hangos a ps4 slim. Szerintem neked sem, már csak zsigerből tolod ekkora lendülettel :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20684 2017.07.03. 19:59

Zóanagyvarázsló írta:Hardveresen még rendben lenne, de még mindig elég elmaradottnak tűnik szolgáltatások terén.

De ami miatt multiplatformot csak PC-re vagyok hajlandó venni, az tényleg a visszafelé kompatibilitás. Nemcsak a retró miatt, de ha megveszek egy játékot, de ha valamit pár év múlva újra akarok játszani, megtehetem az új vasamon. Hány olyan steames vagy GOG-os játék került elő a közelmúltban is, amit még az előző PC-im idejében vettem! Vagy újra elő. Nem mondom, hogy nem lehet soha szívni új oprendszerrel, de ritkán szoktam.

Ez az X évente új konzol, közben esetleg egy részleges upgrade, aztán eladják újra (remasterek) vagy várod a portolást (Xbox BC), meg kapsz 21 éves játékot 30 fps-sel (Crash). Ez a bajom az egész Nintendóval is, összevissza vannak az ótvarszolgáltatást nyújtó hardvereik, egyikkel sem lehet lefedni mindent (mármint az exkluzívokat). Mire kiforrna számorma is, addigra meg az emulátorosokhoz képest inferior élményt kapok. Ez a platformsokszorozás maga a MACERA :ticking:
Pedig szerintem most éppen annak vagy a szemtanúja, ahogy a platformváltás semmivé lesz a konzoloknál, illetve hogy a BC többé nem kérdés. Szerintem ha gyökeresen nem változik az irány, a ps6 simán fogja futtatni a ps4 játékokat.
Avatar
arty

Hozzászólás #20685 2017.07.03. 20:02

Micsu írta:ar/erteknek hivjak, ps4 elegge szarul all ebbol a szempontbol
Casual gamerek ebbe szarnak? De ez kit erdekel? Te miota vagy casual es miota kepviseled erdekeiket? Vagy ez is olyan mint mikor az sgn totti csaja vtal? :)
szerintem 65 ezres konzolnál kár ár-értékről beszélni, annyiért lassan egy alsós pöcés gput nem kapsz :bee1: és ha a kiadófejlesztő nem egy igénytelen/tehetségtelen patkány, akkor egész élvezhetően néznek ki/futnak rajta a játékok, ráadásul ócsón a másodvonalat is lehet t'óni (használtban)

ha nem lenne steamen-upalyen ennyi végigjátszatlan sorom, assettom, pcarsom (amik konzolon játszhatatlan moslék kategóriásak) - lehet ezúttal feladtam volna a pécét (jó, hát ezek azé' eléggé fontos érvek :D )
most tényleg közel voltam, h meghirdetem a 1070-et (jó áron mentek pár napig) és a többitől is elválok és építek valami itxet és átrakom bele a 950et ésésés...
vérlázító a ram/alaplap/cpu ára (gpu is, csak az most nem érint), pontosabban nekem ez má' túl van a fájdalomküszöbön (a sors fintora, h a havinettómhoz képest sose volt még ilyen ócsó a gépbővítés, + 5 éve a béléshez semmit nem kellett nyúlni, csak a gput cserélgetni)

nekem érdekem a konzol is, sok cím nélkülük teljesen eltűnne (talán még így is elfog, nemtom a 3 milliónyi horizonnal mennyire elégedett a sony, miközben má' az se teljesen az én izlésem), amik nem feltétlenül tudnának a ma divatos multiszarok között, racionális megtérülési elvárások mellett létezni. és egyre rosszabb a helyzet (számomra).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20686 2017.07.03. 20:09

arty írta:szerintem 65 ezres konzolnál kár ár-értékről beszélni, annyiért lassan egy alsós pöcés gput nem kapsz :bee1: és ha a kiadófejlesztő nem egy igénytelen/tehetségtelen patkány, akkor egész élvezhetően néznek ki/futnak rajta a játékok, ráadásul ócsón a másodvonalat is lehet t'óni (használtban)

ha nem lenne steamen-upalyen ennyi végigjátszatlan sorom, assettom, pcarsom (amik konzolon játszhatatlan moslék kategóriásak) - lehet ezúttal feladtam volna a pécét (jó, hát ezek azé' eléggé fontos érvek :D )
most tényleg közel voltam, h meghirdetem a 1070-et (jó áron mentek pár napig) és a többitől is elválok és építek valami itxet és átrakom bele a 950et ésésés...
vérlázító a ram/alaplap/cpu ára (gpu is, csak az most nem érint), pontosabban nekem ez má' túl van a fájdalomküszöbön (a sors fintora, h a havinettómhoz képest sose volt még ilyen ócsó a gépbővítés, + 5 éve a béléshez semmit nem kellett nyúlni, csak a gput cserélgetni)

nekem érdekem a konzol is, sok cím nélkülük teljesen eltűnne (talán még így is elfog, nemtom a 3 milliónyi horizonnal mennyire elégedett a sony, miközben má' az se teljesen az én izlésem), amik nem feltétlenül tudnának a ma divatos multiszarok között, racionális megtérülési elvárások mellett létezni. és egyre rosszabb a helyzet (számomra).


65 ezer mellé azért ott a fizetős multi meg az összességében drágább játékok azért :) (nameg a moslék psn elviselése ami megfizethetetlen)
lehet most vérlázíó a pc ára a sok miner miatt de te gondolom normális áron vetted mint ahogy én is :) (bár én később vettem mint te, nameg pcből az áfa is visszajön törvényesen, konzolból nekem nem igen)
ps4re engem is érdekel pár játék de az a baj hogy pcn se jutok a végére azoknak amikkel szivesen játszanék, és az a pár fps/tps annyira azért nem vonz hogy szaladjak a boltba egy felemás gépért :P
Avatar
arty

Hozzászólás #20687 2017.07.03. 20:11

Moby írta:Fogalmam sincs hogyan kapcsolódik mindez ahhoz, hogy hangos a ps4 slim. Szerintem neked sem, már csak zsigerből tolod ekkora lendülettel :nyes:
Nem hangos és ráadásul 65ezerér nem az - csak nem is olyan halk, mint a 60+ ezres pécés hűtésed. Vajon neked miért nem sikerült 4200ér' halk pécét építeni, miért kellett TÖBBET költeni rá? A pród mitől halkabb SOKKAL durvább tdp mellett? (jó oké, lehet azt még ki is fogtad)

Na, erre céloztam, de tudod te azt jól :P
Ócsóért nem kell csodát várni, ha sokszor drágán se jön össze - lásd még ps3@599$@2006 - aka törzshelyed :P
Avatar
arty

Hozzászólás #20688 2017.07.03. 20:14

Micsu írta:65 ezer mellé azért ott a fizetős multi meg az összességében drágább játékok azért :) (nameg a moslék psn elviselése ami megfizethetetlen)
lehet most vérlázíó a pc ára a sok miner miatt de te gondolom normális áron vetted mint ahogy én is :) (bár én később vettem mint te, nameg pcből az áfa is visszajön törvényesen, konzolból nekem nem igen)
ps4re engem is érdekel pár játék de az a baj hogy pcn se jutok a végére azoknak amikkel szivesen játszanék, és az a pár fps/tps annyira azért nem vonz hogy szaladjak a boltba egy felemás gépért :P
ha a kormányköltségeket, hdmi osztókat, exkliziv kontrollereket is a konzolhoz veszem, akkor LEHET h tényleg szarul jönnék ki - a pécém 2017-es bele 150k lett, ebbe most egy gpu majd' megint ennyi lenne, szal azé' erős a verseny :/

a psn-t egyelőre az akciókkal és a nagyon ritkán adott JÓ ingyenjátékokkal próbálom relativizálni, sajna emiatt nyilván felértékelődnek a címek, így nehéz ügy "kiszámolni" :) (hogy ne érezzem h KIRABOLTAK)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.07.03. 20:15-kor.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20689 2017.07.03. 20:15

Micsu írta:.... az összességében drágább játékok azért :)
Összességében nagyon nem.
Avatar
arty

Hozzászólás #20690 2017.07.03. 20:18

Zóanagyvarázsló írta:ótvarszolgáltatást nyújtó hardvereik, egyikkel sem lehet lefedni mindent (mármint az exkluzívokat). Mire kiforrna számorma is, addigra meg az emulátorosokhoz képest inferior élményt kapok. Ez a platformsokszorozás maga a MACERA :ticking:
+1, rémálom, pláne h az egészet EXCELBEN kell vezetni, mer' az összes faszkalap konzolgyárosnál (nintendot nemtom) a library az az ördög műve és max valami távolról olyanszerű izét szabadott nekik currgenre is összetákolni. még 2-3 gen és talán megoldódik?!

amugy youtube kommentek kemények, SOHA - értsd: S-O-H-A nem szabad beleolvasni. és ha vitázni kezdek, akár 1 éven át jön az értesítés az új hsz-ről a témához :DDD
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20691 2017.07.03. 20:23

Kandurex írta:Összességében nagyon nem.

hagyjuk az accountmegosztásos baromságot, mikor effektíve egyikőtök csak "bérli" a játékot ;)
én egyedül veszek annyiért gmgről 0day játékot mint te account megosztással ;)
ezek mellett 50 storeból válogathatok, fél éves címeket 4-5-6kkért?
de kíváncsian várom a te nagyon nemedet :)
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20692 2017.07.03. 20:36

Micsu írta:hagyjuk az accountmegosztásos baromságot, mikor effektíve egyikőtök csak "bérli" a játékot ;)
én egyedül veszek annyiért gmgről 0day játékot mint te account megosztással ;)
ezek mellett 50 storeból válogathatok, fél éves címeket 4-5-6kkért?
de kíváncsian várom a te nagyon nemedet :)
hidd csak el..amúgy utálom a megosztást, senkivel nem közösködök!
Avatar
Moby

Hozzászólás #20693 2017.07.03. 20:41

arty írta:Nem hangos és ráadásul 65ezerér nem az - csak nem is olyan halk, mint a 60+ ezres pécés hűtésed. Vajon neked miért nem sikerült 4200ér' halk pécét építeni, miért kellett TÖBBET költeni rá? A pród mitől halkabb SOKKAL durvább tdp mellett? (jó oké, lehet azt még ki is fogtad)

Na, erre céloztam, de tudod te azt jól :P
Ócsóért nem kell csodát várni, ha sokszor drágán se jön össze - lásd még ps3@599$@2006 - aka törzshelyed :P
Ja. Ez annyira pénzkérdés, hogy a box ugyanannyiért pl gecihalk. De nem baj, ha konzolról van szó, az alapfelállás az, hogy minden józan észt el kell dobni messzire.
Avatar
eje75

Hozzászólás #20694 2017.07.03. 20:43

Kandurex írta:Összességében nagyon nem.
Csatolmányok
2002.gif
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20695 2017.07.03. 20:46

Hát én most nézegettem a PSN kínálatot és nem szeretném minősíteni. Pedig megtehetném a kínálat mennyisége, minősége, és az árak nagyságrendje szempontjából is, kb azonos eredménnyel... és akkor a mindenhol pofámba ugró FIZESD A PSN ADÓT fílingről még nem is beszéltem. 'nyátok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20696 2017.07.03. 20:48

eje75 írta:megintjóagif.gif
Nem. Kandurexre ez tényleg igaz. Ugyanis
- ő nem nem játszik semmivel. Az ugye olcsó
- ha mégis játszana, akkor kizárólag valami párórás szingliszarral, amit két hét után háromezerér dobnak utánad lemezen
- és másnap eladja azt is, mer lepörgött a négyóraszingli
Na így kérem tényleg olcsó a géming :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #20697 2017.07.03. 20:57

DanielT írta:Hát én most nézegettem a PSN kínálatot és nem szeretném minősíteni. Pedig megtehetném a kínálat mennyisége, minősége, és az árak nagyságrendje szempontjából is, kb azonos eredménnyel... és akkor a mindenhol pofámba ugró FIZESD A PSN ADÓT fílingről még nem is beszéltem. 'nyátok.
Na, viszont csodálkozom, hogy még senki nem ajánlgatta:van egy ilyen oldal, jatekaim.hu. Majd egyszer próbáld ki psn helyett. Egész jó! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #20698 2017.07.03. 20:58

Moby írta:Nem. Kandurexre ez tényleg igaz. Ugyanis
- ő nem nem játszik semmivel. Az ugye olcsó
- ha mégis játszana, akkor kizárólag valami párórás szingliszarral, amit két hét után háromezerér dobnak utánad lemezen
- és másnap eladja azt is, mer lepörgött a négyóraszingli
Na így kérem tényleg olcsó a géming :D
Jaaaaaaa.... az így tényleg olcsó... de ha csak az ár számít: van az a "korongok, zsinóron" nevű game.... annyira singli, hogy a konzolt se kell hozzá bekapcsolni...
Avatar
arty

Hozzászólás #20699 2017.07.03. 21:12

phpBB [media]


remélem fake :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20700 2017.07.03. 21:17

Kandurex írta:hidd csak el..amúgy utálom a megosztást, senkivel nem közösködök!
akkor mond
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20701 2017.07.03. 21:23

Moby írta:Na, viszont csodálkozom, hogy még senki nem ajánlgatta:van egy ilyen oldal, jatekaim.hu. Majd egyszer próbáld ki psn helyett. Egész jó! :banplz:
Köszi az ajánlatot, elég puzi ottlap... onnat vettem most az UC4-et meg a remaster trilógiát. Ezzel gyakorlatilag kimaxolva a teljes PS4 kínálatot, amit nekem össze tudtak hozni 3+ év alatt. Driveclub és UC4.
:eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #20702 2017.07.03. 22:00

Moby írta:Ja. Ez annyira pénzkérdés, hogy a box ugyanannyiért pl gecihalk. De nem baj, ha konzolról van szó, az alapfelállás az, hogy minden józan észt el kell dobni messzire.
Azonos áron gyengébb a vas, kisebb a tdp és a ház is nagyobb. Emellett az xbox one S immár negyedszerre kap azonos felépítést, hűtést, "könnyű" nekik. A ps4slimről az optikát is lespórolták, minden cent számított - meg lehet nézni milyen picsányi a hűtőblokk. Persze az is lehet, hogy a tervezőmérnökökön spórolt a sony és azért lett immár sokadszorra ugyan az a foshűtés a gépben, nemtom, tényleg nem. (és azért a one is romlott, hangosabb lett az S-el/-től...)
Avatar
arty

Hozzászólás #20703 2017.07.03. 22:05

DanielT írta:Köszi az ajánlatot, elég puzi ottlap... onnat vettem most az UC4-et meg a remaster trilógiát. Ezzel gyakorlatilag kimaxolva a teljes PS4 kínálatot, amit nekem össze tudtak hozni 3+ év alatt. Driveclub és UC4.
:eljen:
én egy pisis titanfall2-t lőttem most és alkudozok egy fracture x360asra! frankó oldal... talán ujra vip leszek, meglátjuk eladásra is működik-e a lap :worship: (bár ez elég sokat elvesz az olcsó konzolgémingből, ergo mondhatjuk h mesterségesen tartják a TUDJUKKIK magasan a költségeket!)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #20704 2017.07.04. 01:17

Elkezdtek megjelenni pécés Tekkenben a tool assisted cheatek, botok.
Már én is találkoztam hekkelt custommal, full fekete ellenféllel, akiből nem láttam belőle semmit...
Ez egy akkora trágya gányplatform...
:levele:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20705 2017.07.04. 06:22

Micsu írta:akkor mond
Kevés kivételel mindig tovább passzolom a cuccokat, nagy ritkán fordul csak elő, az is évekkel később, hogy újra játszak valamit. Évi pár ezer forintból tolom. Ennél olcsóbb hobbim nincs is :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20706 2017.07.04. 08:13

aabyssx írta:Elkezdtek megjelenni pécés Tekkenben a tool assisted cheatek, botok.
Már én is találkoztam hekkelt custommal, full fekete ellenféllel, akiből nem láttam belőle semmit...
Ez egy akkora trágya gányplatform...
:levele:
Ez a platform lehetőségeket ad, sajnos rosszra is lehet őket használni. Vakard meg az orrod úgy, hogy mind a két kezed a seggedbe van varrva. Jelentősen nehezebb. Namost a gányt én máshogy kell, hogy értelmezzem 2017-ben, ha a platformokat kellene minősítenem.

De neked egy csítmentes Tekkengép kell, ott a PRŐ, vegyed és #Nógány.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20707 2017.07.04. 08:14

aabyssx írta:Elkezdtek megjelenni pécés Tekkenben a tool assisted cheatek, botok.
Már én is találkoztam hekkelt custommal, full fekete ellenféllel, akiből nem láttam belőle semmit...
Ez egy akkora trágya gányplatform...
:levele:
pedig en meg lettem gyözve a multkor, hogy ilyen mar nincsennem meg pc-n se.
:rinya:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20708 2017.07.04. 08:46

Na megnéztem mi ez az _INSTANT_WIN_BOT_ASSIST_TOOL_FOR_WIN_ULTIMATE_CHEAT

Nos, az a frém infó realtime írva, amit már kőtáblára vésve is megtalálható és valószínűleg a dinoszauruszok írták.

Vigyázz, mer' elolvasod és instant nyersz!

Ezzel pláne, mer' flólessz viktóriára vered a Chrome-ot, ha megnyitod.

phpBB [media]


Mindenesetre veszem a gémet, végre bosszút állhatok 20 év, verekedős játékokban átélt frusztrációmiért. :nezze:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20709 2017.07.04. 11:51

Moby írta:Nem. Kandurexre ez tényleg igaz. Ugyanis
- ő nem nem játszik semmivel. Az ugye olcsó
- ha mégis játszana, akkor kizárólag valami párórás szingliszarral, amit két hét után háromezerér dobnak utánad lemezen
- és másnap eladja azt is, mer lepörgött a négyóraszingli
Na így kérem tényleg olcsó a géming :D
:vigyor: és? amúgy pedig játszok ám...csak max. évi 3 játékkal,..nem tetszik az "ott az ember, attól jó"... :ravasz1:

A héten például 'Nier Automata jósegg' fog pörögni, tudom, hogy ez csak egy 3-4 órás zsinór játék, nem pedig a csuda BF amit 10 éve ua. a pályán űztök.... :ravasz1:
Avatar
arty

Hozzászólás #20710 2017.07.04. 13:25

"nothing about the gameplay pushes it above and beyond that base level of proficiency" - giant bomb

"By trying to match up to juggernauts such Gears of War and Halo, Fracture ultimately becomes a prisoner shackled by predictability and poor design." - thunderbolt

"I’d be hard-pressed to recommend the game to anyone - even as a rental." - dark zero

"it just doesn’t stack up with any conventional standards." - destructoid

IMG_20170704_131846_small.jpg


KOMPLETT IN DEUTSCH!

streamet is tervezek, aki bátor velem tart!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.07.04. 13:29-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20711 2017.07.04. 13:26

SlickAdam írta:pedig en meg lettem gyözve a multkor, hogy ilyen mar nincsennem meg pc-n se.
:rinya:
ki gyozott meg? Mar konzolon is egyre tobb a csalo nemhogy pcn
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20712 2017.07.04. 13:29

Kandurex írta:Kevés kivételel mindig tovább passzolom a cuccokat, nagy ritkán fordul csak elő, az is évekkel később, hogy újra játszak valamit. Évi pár ezer forintból tolom. Ennél olcsóbb hobbim nincs is :)
ezt hivjak jatek berlesnek :) lehet h igy olcsobban kijosz de nem ugyan az mindha olcson megvenned magadnak nameg macera tm :)
Nameg amivel multizol azt csak nem adod el
Bae evi 3-4 jatekert boven jo ez az opcio
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20713 2017.07.04. 14:06

Micsu írta:ezt hivjak jatek berlesnek :) lehet h igy olcsobban kijosz de nem ugyan az mindha olcson megvenned magadnak nameg macera tm :)
Nameg amivel multizol azt csak nem adod el
Bae evi 3-4 jatekert boven jo ez az opcio
Igen, ennyi jön, de néha azért 5 játék is beficcen / év, több nem, sajnos nem nekem készítik őket. Ez évben ugye volt az RE7, aztán Nier, lesz még a Battlefront, az Uncsi kieg és kis szerencsével még befigyel valami és elégedett is leszek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20714 2017.07.04. 14:42

arty írta:"nothing about the gameplay pushes it above and beyond that base level of proficiency" - giant bomb

"By trying to match up to juggernauts such Gears of War and Halo, Fracture ultimately becomes a prisoner shackled by predictability and poor design." - thunderbolt

"I’d be hard-pressed to recommend the game to anyone - even as a rental." - dark zero

"it just doesn’t stack up with any conventional standards." - destructoid

IMG_20170704_131846_small.jpg


KOMPLETT IN DEUTSCH!

streamet is tervezek, aki bátor velem tart!
Das Gamermalac! :D Már eljutottam oda, hogy nem is akarlak megérteni. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #20715 2017.07.04. 20:09

MSI 1070 kétszáztizentkétezer.Ez kész bazdmeg :help: Slick mennyiért is adtad el a tiedet? :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #20716 2017.07.04. 20:21

DanielT írta:Das Gamermalac! :D Már eljutottam oda, hogy nem is akarlak megérteni. :D
stream holnapra halasztódik :( (lányom barátnője ittalszik, áll a bál, no géming)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20717 2017.07.04. 20:23

Moby írta:MSI 1070 kétszáztizentkétezer.Ez kész bazdmeg :help: Slick mennyiért is adtad el a tiedet? :banplz:
kb a feléért. :eljen:
de az egyik pacsuli parfümöm már megerkezett, ugyhogy baszok rá :gun:
Avatar
Necro

Hozzászólás #20718 2017.07.04. 20:35

Lehet el kéne adni a 1070-et, aztán ha összeomlik ez a szarság venni az árából egy 1080-at?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20719 2017.07.04. 20:38

Necro írta:Lehet el kéne adni a 1070-et, aztán ha összeomlik ez a szarság venni az árából egy 1080-at?
vagy rádobni 2 pengö 20 fillért és Ti :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20720 2017.07.04. 20:52

SlickAdam írta:vagy rádobni 2 pengö 20 fillért és Ti :nezze:
Gyakorlatilag ennyiért vettem nettóban :idiota:

Vissza: “Leáldozott.hu”