A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #20581 2017.07.01. 11:41

SlickAdam írta:Deep PS4
Nekem release-től volt, fél év szünetet szúrtam be, mikor már nem kapcsoltam be hónapok óta. Aztán az Uncsi4 miatt lett megint.
Avatar
deep

Hozzászólás #20582 2017.07.01. 11:41

Moby írta:nincs hozzá lemez :D
Akkor szar gépet fogtál ki a lottón.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20584 2017.07.01. 12:06

deep írta:Akkor szar gépet fogtál ki a lottón.
hálisten nem az enyém, de a 7 fatem mindegyikénél ugyanez volt a mondás :)
Dobozolt kutyaszar ez, most épp valamivel kisebbre tömörítve.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20585 2017.07.01. 12:14

SlickAdam írta:mi folyik itten?
DT PS4
Moby PS4
Deep PS4
...

elromlott a GTX-é?

El. Csinálok este zajkomperzsön videót. Nevetséges az egész. Oké a pécében csak a procihűtésre költöttem annyit, mint ez ennek a putrifosnak az ára, de ezt el bem tudom képzelni, hogy ezt bárki megtűrje a közelében akár ingyen is. Szerintem a prómat nem a sony gyártatta. Egyre gyanúsabb ez. Kizárt, hogy ezek az igénytelen barmok kifossanak magukból bármi használhatót.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20586 2017.07.01. 12:17

És azon panaszkodtam, hogy hangos a Ti. LOL bazdmeg. LÁÁÁÁL
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20587 2017.07.01. 12:59

VAGY! Annyira teljes egészként adták ki a játékot, hogy nincs már hozzá mit DLC-ként kiadni! Becsületes munka! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20588 2017.07.01. 13:15

Teszteli a DF ezt a hómlessz 2 kilós laptopot és végre egyszer a Pc footage-ra is kiíratták a konzolos féle fps grafikont. :DDD

Kép

#Makulátlan30

Teljes videó
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20589 2017.07.01. 13:22

Ja, fun fact: Az AMD nem ad Vega Frontier tesztkártyákat tesztelésre. Mindenki saját magának veszi meg. Gondolom így növelik négyezerszeresére a valós vásárlóerőt.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20590 2017.07.01. 14:13

DanielT írta:Ja, fun fact: Az AMD nem ad Vega Frontier tesztkártyákat tesztelésre. Mindenki saját magának veszi meg. Gondolom így növelik négyezerszeresére a valós vásárlóerőt.
en nagyon nem ertem a vilagot neha. ezek szellemi fogyatekosok?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20591 2017.07.01. 14:36

teljesen

ati is addig volt jó még meg nem vette az amd
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20592 2017.07.01. 18:31

Moby írta:Ittvan nálam egy ps4 slim. Hihetetlen, hogy ez még mindig ugyanaz a kibaszott visító putrifos jetengine, aminek 4 éve megszületett. Oké, hogy valami hatvanezer volt az iponban, de ez a gép létezése konkrétan a környezetszennyéssel egyenértékű.
Mer' erre van igény. Hogy genyó jól nézzen ki. Az, hogy nem ez a célja....puff neki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20593 2017.07.01. 20:50

Kandurex írta:Mer' erre van igény. Hogy genyó jól nézzen ki. Az, hogy nem ez a célja....puff neki.
Az vilinger, de itt évek teltek már el, és nem 2. Nem kellett volna már csíkszélessággel, gyártásteknóval elérni, hogy ezekben ne legyen már ekkora gond hűteni a 7 éves teknót? Még akár a kinézet oltárán is. Ebben így ránézésre ugyanaz a hűtés van, mint a fatekben (nem néztem utána). És pont ugyanúgy is viselkedik.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #20594 2017.07.01. 22:18

Steamen nem lehet visszanézni, hogy kinek milyen üzenetet írtam, vagy kitől mit kaptam?
Meg nem tudok üzenni valakinek, akivel játszottam anélkül, hogy barátok lennénk?
Tekkenben még azt sem tudom visszanézni, hogy kikkel találkoztam.
Ez gagyor, nem?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20595 2017.07.01. 22:50

SlickAdam írta:mi folyik itten?
DT PS4
Moby PS4
Deep PS4
...

elromlott a GTX-é?
Nálam meg a napokban a PS3 ment sokat.

Spoiler
A The Godfather 1-3 Blu-rayről.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20596 2017.07.01. 22:52

Valami értelmeset már venni kéne a Summer Sale alatt, mert az eddigi egyetlen vásárlásom, a Hot Pursuit befürdésnek ígérkezik 3,6 óra után.

open world obsession>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Need for Drift

Hányok tőle.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20597 2017.07.01. 23:13

Zóanagyvarázsló írta:Nálam meg a napokban a PS3 ment sokat.

Spoiler
A The Godfather 1-3 Blu-rayről.
en is elöturom, mert mar vagy 1-2 eve megvettem a Hitchcock kolleksönt BD-n, de meg nem mentem vegig rajta. mas lejacco meg nincsennem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20598 2017.07.01. 23:22

Zóanagyvarázsló írta:Valami értelmeset már venni kéne a Summer Sale alatt, mert az eddigi egyetlen vásárlásom, a Hot Pursuit befürdésnek ígérkezik 3,6 óra után.

open world obsession>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Need for Drift

Hányok tőle.
Az igazat megvallva én is vettem egy DotTR-t, egy SOMA-t, és snitt. Na nem mintha mást nem vennék meg szívesen, de szó szerint itt tornyosulnak a játéko, és csak az a kurva BF1 pörög. Valahogy le kéne már jönni a szerről.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20599 2017.07.01. 23:36

SlickAdam írta:en is elöturom, mert mar vagy 1-2 eve megvettem a Hitchcock kolleksönt BD-n, de meg nem mentem vegig rajta. mas lejacco meg nincsennem.
Melyik van meg, ez? Mert elég jónak tűnik Ft/perc. Én a The Ultimate Gangster fedőnevű pakk és a Mad Max Anthology összekombózásán gondolkodom. Meg ezen.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20600 2017.07.01. 23:42

Moby írta:Az igazat megvallva én is vettem egy DotTR-t, egy SOMA-t, és snitt. Na nem mintha mást nem vennék meg szívesen, de szó szerint itt tornyosulnak a játéko, és csak az a kurva BF1 pörög. Valahogy le kéne már jönni a szerről.
Én még játszo(tta)m is a HP-vel, élvezném is, csak az a rohadt driftes buziskodás ne lenne :( A Vanquish mondjuk továbbra is marhára leköt, ha van időm elindítani.

Persze amikor szétnézek, tudnék venni drágán plusz sorokat.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20601 2017.07.02. 00:58

aabyssx írta:Steamen nem lehet visszanézni, hogy kinek milyen üzenetet írtam, vagy kitől mit kaptam?
Meg nem tudok üzenni valakinek, akivel játszottam anélkül, hogy barátok lennénk?
Tekkenben még azt sem tudom visszanézni, hogy kikkel találkoztam.
Ez gagyor, nem?
játékfüggő, csgoba pl vissza tudod nézni kivel mmeztél
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20602 2017.07.02. 02:10

Zóanagyvarázsló írta:Én még játszo(tta)m is a HP-vel, élvezném is, csak az a rohadt driftes buziskodás ne lenne :( A Vanquish mondjuk továbbra is marhára leköt, ha van időm elindítani.

Persze amikor szétnézek, tudnék venni drágán plusz sorokat.
Pedig rohadt jó a drift mechanika benne, nagyon precíz.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20603 2017.07.02. 07:22

Zóanagyvarázsló írta:Melyik van meg, ez? Mert elég jónak tűnik Ft/perc. Én a The Ultimate Gangster fedőnevű pakk és a Mad Max Anthology összekombózásán gondolkodom. Meg ezen.
ez (fritz):
Spoiler
Kép

de magyar kiadasu kolleksönök is vannak, azok még dvd-k
Avatar
deep

Hozzászólás #20604 2017.07.02. 09:33

Moby írta:Az vilinger, de itt évek teltek már el, és nem 2. Nem kellett volna már csíkszélessággel, gyártásteknóval elérni, hogy ezekben ne legyen már ekkora gond hűteni a 7 éves teknót? Még akár a kinézet oltárán is. Ebben így ránézésre ugyanaz a hűtés van, mint a fatekben (nem néztem utána). És pont ugyanúgy is viselkedik.
According to Digital Foundry's Richard Leadbetter, who hosts the video that we've embedded above, the Slim is "whisper quiet". Putting the new system to the test with a 4v4 game of Rocket League, the report highlights just how loud old PS4 models can get; the original PS4 launch model hits a rather worrying 63 decibels, while the slightly improved PS4 CUH-1200 model reaches a better 51 decibels. However, the Slim measures just 43 decibels when background ambience is 40 decibels. In other words, the Slim barely makes a sound.

Lapozhatnánk? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20605 2017.07.02. 10:10

Ákcijósan ezer dolcsiért nem is rossz.

Kép

És egyértelműen _sokkal_ kékebb a konkurenciánál!

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #20606 2017.07.02. 10:27

deep írta:According to Digital Foundry's Richard Leadbetter, who hosts the video that we've embedded above, the Slim is "whisper quiet". Putting the new system to the test with a 4v4 game of Rocket League, the report highlights just how loud old PS4 models can get; the original PS4 launch model hits a rather worrying 63 decibels, while the slightly improved PS4 CUH-1200 model reaches a better 51 decibels. However, the Slim measures just 43 decibels when background ambience is 40 decibels. In other words, the Slim barely makes a sound.

Lapozhatnánk? :D
csak nem egy trú sony fanboi? :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #20607 2017.07.02. 10:55

Moby írta:csak nem egy trú sony fanboi? :banplz:
Kurvára nem, szerintem is úgy szar a gép ahogy van, de a hülyeségnek se vagyok fanboya, marhaságokat nem kell fröcsögni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20608 2017.07.02. 11:01

deep írta:Kurvára nem, szerintem is úgy szar a gép ahogy van, de a hülyeségnek se vagyok fanboya, marhaságokat nem kell fröcsögni.
nem hát, ez whisperquiet. Mármint minden süket idióta szerint.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20609 2017.07.02. 11:07

Mindenestre boldog vagyok, hogy nekem ezt nem kell hallgatnom, viszont aki ilyen fost vett, annak meg igen :) ennek a tulaját kicsit sajnálom, de miután nem tudtam a prora rábeszélni, ő is tátott szájjal sprintelt bele a faszerdőbe, tonképp megérdemli.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20610 2017.07.02. 11:19

SlickAdam írta:ez (fritz):
Spoiler
Kép

de magyar kiadasu kolleksönök is vannak, azok még dvd-k
Szép! Kár, hogy még így is überfilmek hiányoznak belőle.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20611 2017.07.02. 11:20

DanielT írta:Pedig rohadt jó a drift mechanika benne, nagyon precíz.
Ja, én meg precíz nyílt világgal rendelkező autós játékokat kívánok neked :ravasz1:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20612 2017.07.02. 11:23

deep írta:Kurvára nem, szerintem is úgy szar a gép ahogy van, de a hülyeségnek se vagyok fanboya, marhaságokat nem kell fröcsögni.
én pl. hivatalos fanboya vagyok, papírral meg minden, ...de genyó hangos fostalicska konstrukció az egész.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20613 2017.07.02. 11:29

A kábelhosszal legalább már nincs gond...
phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20614 2017.07.02. 12:28

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20615 2017.07.02. 13:18

SlickAdam írta:https://youtu.be/61u-HtMJke0
K. életbe, hogy a thumbnail is spoiler volt nekem helyszín tekintetében. Viszont lehet, hogy érdemes lenne megnézni a modot.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20616 2017.07.02. 13:30

DanielT írta:K. életbe, hogy a thumbnail is spoiler volt nekem helyszín tekintetében. Viszont lehet, hogy érdemes lenne megnézni a modot.
eeefelejted ugyis, nefossá! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20617 2017.07.02. 13:33

Kandurex írta:én pl. hivatalos fanboya vagyok, papírral meg minden, ...de genyó hangos fostalicska konstrukció az egész.
Jaigen, eszembe is jutottál, amikor a kontroller témában említetted, hogy a Bone kontrollernél bajod volt az ujj felcsúsztatással a shoulderhez... namost értem, hogy a PS4-nél ez miért nem volt issue: Mert ott konkrétan lehetetlen. Hát a nézet váltáshoz a Driveclubban szinte újra kell húznom az oprendszert és vinyót cserélnem, plusz PSN-re előfizetni, annyira természetes és ergonómikus...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20618 2017.07.02. 15:40

Na, amikor még ütött a Nintendo, minden téren (nem a Mini a téma):

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #20619 2017.07.02. 17:02

DanielT írta:K. életbe, hogy a thumbnail is spoiler volt nekem helyszín tekintetében. Viszont lehet, hogy érdemes lenne megnézni a modot.
"first person mode is for exploration only" Ennyit erről :nezze:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20620 2017.07.02. 17:32

DanielT írta:Jaigen, eszembe is jutottál, amikor a kontroller témában említetted, hogy a Bone kontrollernél bajod volt az ujj felcsúsztatással a shoulderhez... namost értem, hogy a PS4-nél ez miért nem volt issue: Mert ott konkrétan lehetetlen. Hát a nézet váltáshoz a Driveclubban szinte újra kell húznom az oprendszert és vinyót cserélnem, plusz PSN-re előfizetni, annyira természetes és ergonómikus...

Dehogy van, konkrétan egy vonalba vannak! Mindjárt csinálok képet!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20621 2017.07.02. 17:39

Kandurex írta:Dehogy van, konkrétan egy vonalba vannak! Mindjárt csinálok képet!
Mindenképpen, mer' sose láttam még olyat! :banplz: Sőt, a ZINterneten senincs!

Egy éc, én mondom neked. Boneon csak megbillentem az ujjam, amivel a ravaszt húzom és már be is van nyomva a shoulder, Ps4-en meg a Sony gyárig kell zarándokolnom japánba és kandzsival kérvényeznem levélben, hogy nyomódjon meg. PÖKÖL!
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20622 2017.07.02. 17:39

Nah, konkrétan még mélyebben is van... így a tökéletes

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #20623 2017.07.02. 17:53

DanielT írta:Mindenképpen, mer' sose láttam még olyat! :banplz: Sőt, a ZINterneten senincs!

Egy éc, én mondom neked. Boneon csak megbillentem az ujjam, amivel a ravaszt húzom és már be is van nyomva a shoulder, Ps4-en meg a Sony gyárig kell zarándokolnom japánba és kandzsival kérvényeznem levélben, hogy nyomódjon meg. PÖKÖL!
na igen, az izületgyilkos első generációs kontrollertől így a harmadikra eljutott az ms arra a szintre a shouldergombokkal, hogy mostmár szárazon rakja meg a ds4-et.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20624 2017.07.02. 19:06

Kandurex írta:Nah, konkrétan még mélyebben is van... így a tökéletes

Kép
És pont ezért nem lehet felső ujj-éllel megnyomni, anélkül, hogy a ravaszról elvennéd az ujjad. Foskengyel.

Ez meg jó, egy mikro billentés és kész:

phpBB [media]
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20625 2017.07.02. 19:18

DanielT írta:És pont ezért nem lehet felső ujj-éllel megnyomni, anélkül, hogy a ravaszról elvennéd az ujjad. Foskengyel.
Az utóbbi box kontrollerek már évek óta a meleg lóhúgyhoz hasonlóak (bájos és megérdemelt kiegészítője a PC gaming -nek :hehe: ), az, hogy a legutolsó lehet, hogy egy hangyfasznyit előrelépett e téren, semmit nem jelent. Ezért nem cseréli le az ember a race kontrollert. Majd esetleg egy skuripóval.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20626 2017.07.02. 19:36

Kandurex írta:Majd esetleg egy skuripóval.
Vagyis x box one x...box one x, x box box x...x...fassztuggya, a következő! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20627 2017.07.02. 19:59

Kandurex írta:Az utóbbi box kontrollerek már évek óta a meleg lóhúgyhoz hasonlóak (bájos és megérdemelt kiegészítője a PC gaming -nek :hehe: ), az, hogy a legutolsó lehet, hogy egy hangyfasznyit előrelépett e téren, semmit nem jelent.
Csak annyit jelent, hogy a one S-é ma a legjobb kapható kontroller. Ergonómikus pontos, jó használni, és nem kettő percet megy egy töltéssel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20628 2017.07.02. 20:20

Kandurex írta:Az utóbbi box kontrollerek már évek óta a meleg lóhúgyhoz hasonlóak (bájos és megérdemelt kiegészítője a PC gaming -nek :hehe: ),
Mókásak ezek az odamondogatások. :D

Kép
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20629 2017.07.02. 20:23

Moby írta:Csak annyit jelent, hogy a one S-é ma a legjobb kapható kontroller. Ergonómikus pontos, jó használni, és nem kettő percet megy egy töltéssel.
Biztos, ezt mondtátok a cigó kontrollerről is, azt másnap vihettem vissza :levele:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20630 2017.07.02. 20:24

DanielT írta:Mókásak ezek az odamondogatások. :D

Kép
annyire felszopjátok a PC-t, hogy nem lehet kibírni :mf2:
J
Avatar
Moby

Hozzászólás #20631 2017.07.02. 20:32

Kandurex írta:Biztos, ezt mondtátok a cigó kontrollerről is, azt másnap vihettem vissza :levele:
Senki nem mondta. Sőt. Szerintem mindenki mondta, hogy a shoulderek bár javultak nyomáspontilag, de az elhelyezésük továbbra sem jó. És gyakorlatilag ennyi volt az összes baja a cigókontrollernek is, minden másban már akkor is kurvajó volt. Na pont ezt javították rajta.

Ilyen volt:
Kép

Ilyen lett:
Kép
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20632 2017.07.02. 20:36

Moby írta:Senki nem mondta. Sőt. Szerintem mindenki mondta, hogy a shoulderek bár javultak nyomáspontilag, de az elhelyezésük továbbra sem jó. És gyakorlatilag ennyi volt az összes baja a cigókontrollernek is, minden másban már akkor is kurvajó volt. Na pont ezt javították rajta.

Ilyen volt:
Kép

Ilyen lett:
Kép
nem vitatom, tényleg jobbnak tűnik
Avatar
Moby

Hozzászólás #20633 2017.07.02. 20:37

A fotó kicsit becsapós persze, más a kontrollerek állásszöge, de az látható, hogy ma már a kontroller síkjában a ravasz gyakorlatilag a shoulder síkján is túlnyúlik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20634 2017.07.02. 20:49

DanielT írta:És pont ezért nem lehet felső ujj-éllel megnyomni, anélkül, hogy a ravaszról elvennéd az ujjad. Foskengyel.

Ez meg jó, egy mikro billentés és kész:
Az ott az a bizonyos cougar k200? :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20635 2017.07.02. 20:51

Kandurex írta:Az utóbbi box kontrollerek már évek óta a meleg lóhúgyhoz hasonlóak (bájos és megérdemelt kiegészítője a PC gaming -nek :hehe: ), az, hogy a legutolsó lehet, hogy egy hangyfasznyit előrelépett e téren, semmit nem jelent. Ezért nem cseréli le az ember a race kontrollert. Majd esetleg egy skuripóval.
kár hogy a pc gamingben olyan kontrollert használok amilyet akarok, nade te a skorpinyón megkapod a minőséget ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #20636 2017.07.02. 21:26

Sose hallottam róla indiecucc, pedig a képek alapján van hangulattya:
Kép
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #20637 2017.07.02. 22:17

Moby írta:Sose hallottam róla indiecucc, pedig a képek alapján van hangulattya:
ólajtófegyver.webp
hangulattya.webp
Nevetségesen gecinagyok a fegyvermodellek manapság, és még csak a fov-al sem skálázódnak, nehogy a paraszt szédüljön a betonon amikor slimpróikszét vereti 8 méterről 30"-es Technika világcsodán. :zavart2:
Képkivágás.JPG
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #20638 2017.07.02. 22:33

Moby írta:Sose hallottam róla indiecucc, pedig a képek alapján van hangulattya:
fák, sár, 1 fegyver. micsoda hangulat!
jarsz te eleget kint a szabadban baszki? elajulnal micsoda hangulattya vanik az erdönek.
:banplz:
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #20639 2017.07.02. 22:39

Micsu írta:kár hogy a pc gamingben olyan kontrollert használok amilyet akarok
Kész csoda ez!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20640 2017.07.02. 22:43

Moby írta:Az ott az a bizonyos cougar k200? :)
Azaz. Maga a csoda. :) Ezt a kommentet is arról írom, csak neked. Egyébként a videón olyan, mintha a fény hullámzana, de ez csak a kamera miatt, szemmel stabil és fix a világítás.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20641 2017.07.02. 22:45

Feltettem a Metro 2033 Redux-ot, ezzel a verzióval még soha nem nyomtam, hiába volt meg. Hát megint alig bírom abbahagyni, fantasztikus az egész. Ahogy kinéz, azt meg be kellene tiltani, mert másnak nincs esélye. És a Physix effektek is eszméletlen, mennyire jók, a füst, a részecskék, stb.

11/11, alig várom, hogy folytassam.

szerk: Meg is veszem gyorsan a Last Light Redux-ot, hogy az összes verzió meglegyen mindenből.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20642 2017.07.02. 22:53

Kandurex írta:Kész csoda ez!
Hát azért nem akkora csoda, mint PSN-en nicknevet váltani, de megteszi!

ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ.... WAIT!

Nem lehet nicket váltani! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #20643 2017.07.02. 23:02

Belenéztem a receklubba, ha már a múltkor téma volt. Nem folytatnám, csak egyetlen gondolat: bármikor bármilyen openworld autókás tízerszer, mint egyetlen egyszer ezek a kibaszott drifteventek :vomit:
Egyébként kikapcsolva a camerashakeet, mint minden baszt egészen használhatóra lőhető a vezetés.
Avatar
Moby

Hozzászólás #20644 2017.07.02. 23:03

SlickAdam írta:fák, sár, 1 fegyver. micsoda hangulat!
jarsz te eleget kint a szabadban baszki? elajulnal micsoda hangulattya vanik az erdönek.
:banplz:
Ha eléggé figyelsz, van ott tank is baze :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #20645 2017.07.02. 23:10

DanielT írta:Feltettem a Metro 2033 Redux-ot, ezzel a verzióval még soha nem nyomtam, hiába volt meg. Hát megint alig bírom abbahagyni, fantasztikus az egész. Ahogy kinéz, azt meg be kellene tiltani, mert másnak nincs esélye. És a Physix effektek is eszméletlen, mennyire jók, a füst, a részecskék, stb.

11/11, alig várom, hogy folytassam.

szerk: Meg is veszem gyorsan a Last Light Redux-ot, hogy az összes verzió meglegyen mindenből.
De most nem az vóte, hogy a redux megcsúnyult? :fejvakaras:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20646 2017.07.02. 23:32

Tavaly mikor toltam en is megkaptam h szebb az eredeti :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #20647 2017.07.02. 23:52

Újra beleugrottam a DMC-be. Fasza, még életek is vannak (yellow orb), erre már nem is emlékeztem, pontosabban próbáltam elfelejteni. Ez a játék tényleg akkora ordenáré szopástenger lesz, amilyennek tűnik? Mert akkor hagyom a fenébe, az easy automatic mode-ot nem vállalom be a CV-mbe. Legjobb esetben is orrba-szájba orbfarmolás néz ki.

Az első kutyát amúgy lenyomtam elsőre, de gondolom, lesz még belőle falka is. Sokszor nem haltam még, de ezt a yellow orbos stresszet nem akarom. Most menjek vissza driftelni a Hot Pursuitba? :ticking:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #20648 2017.07.03. 01:03

hát ez a logan se sokkal több mint n+1. szuperhősfilm, overhyped
Avatar
Necro

Hozzászólás #20649 2017.07.03. 05:42

Micsu írta:logan
Nem bírtuk végignézni. Nekem na harákolva döglődjön senki a háztartásban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #20650 2017.07.03. 05:58

Moby írta:De most nem az vóte, hogy a redux megcsúnyult? :fejvakaras:
Meg is, hiányoztak az eredeti ütős volumetric effektjei, stb (Gyanítom a #Sikergen fosportra ment minden OFF és véletlen rossz .ini-t másoltak a pécés metálkód mellé). Aztán pecselték, mint kiderült.

Példa:

phpBB [media]


phpBB [media]

Vissza: “Leáldozott.hu”