A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14771 2017.01.16. 15:08

Moby írta:/amúgy nem tudtam, hogy ott van. Nyilván mert olyan sokat játszok én winsztóros játékot :eljen:
Ehhő' nem kő' winstore. Minden appot külön tudsz korlátozni, nehogy a Totálkommandertől visszafejlődjön a kölökE.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14772 2017.01.16. 15:10

benőmenő írta:Illetve autentikus public warez cod 2 multi ÉLMÉNYben sem lehet a megfelelő korban részük. :nezze:
Elég jó a gémpléj hangulat a videjóba! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14773 2017.01.16. 15:14

DanielT írta:Ehhő' nem kő' winstore. Minden appot külön tudsz korlátozni, nehogy a Totálkommandertől visszafejlődjön a kölökE.
Nem játszik máson winen egyelőre, csak dolphinnal. A kisebb még semmivel, de az szerintem doommal fog indítani kétévesen, amilyen kemény gyerek :) Szal neki még jó lehet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14774 2017.01.16. 15:14

DanielT írta:Elég jó a gémpléj hangulat a videjóba! :banplz:
Itt sírok rajta :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14775 2017.01.16. 15:28

"Is Cemu G-sync compatible?"

Miért vannak ilyen idióták, akik alapvetően nem értik a dolgok működését? MIÉRT? Mé' barom? Lehetne nem az is.

Totti, te pl miért vagy egy kibaszott barom? Ássunk a dolgok mélyére! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14776 2017.01.16. 15:46

DanielT írta:"Is Cemu G-sync compatible?"

Miért vannak ilyen idióták, akik alapvetően nem értik a dolgok működését? MIÉRT? Mé' barom? Lehetne nem az is.

Totti, te pl miért vagy egy kibaszott barom? Ássunk a dolgok mélyére! :nezze:
Ezen is sírok. Csak máshogy.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14777 2017.01.16. 16:04

SlickAdam írta:a Resident Evil 7 deluxe pakk az a komplett season pass-t tartalmazza vagy csak egy reszet a kesöbbi tartalmaknak? nem egyertelmü :(
A Green Man Gaming ezt írja a nagyonfull leírásban:
This Deluxe Edition contains:
Resident Evil 7
Resident Evil 7 Season Pass
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14778 2017.01.16. 16:12

DanielT írta:Totti, te pl miért vagy egy kibaszott barom? Ássunk a dolgok mélyére! :nezze:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14779 2017.01.16. 16:15

benőmenő írta:[video]WTF.mp5[/video]
WTF? :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14780 2017.01.16. 16:31

DanielT írta:WTF? :D
Engedd el. :unalmas:
Téliszünetben felnéztem ezsgére és már csak az ördögszekér hiányzott a képernyőről a teljes fílinhez.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14781 2017.01.16. 16:32

benőmenő írta:A Green Man Gaming ezt írja a nagyonfull leírásban:
This Deluxe Edition contains:
Resident Evil 7
Resident Evil 7 Season Pass
thx!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14782 2017.01.16. 16:33

benőmenő írta:Engedd el. :unalmas:
Téliszünetben felnéztem ezsgére és már csak az ördögszekér hiányzott a képernyőről a teljes fílinhez.
Én csak törődök vele, már az is baj? :nemtudom: :szomoru1:
Avatar
arty

Hozzászólás #14783 2017.01.16. 17:02

DanielT írta:"Is Cemu G-sync compatible?"

Miért vannak ilyen idióták, akik alapvetően nem értik a dolgok működését? MIÉRT? Mé' barom?
mér nintendón nincs unlokkolt frémes genny, mint ami bónon és pisin elő-előfordul? he?
tehát érdemes volna beépíteni, HA esetleg ánlokkolt frémes nintendócucc jönne ki, egyből tudhatná.

szal nemkérdezett hülyeséget, kérdés h az N gondol-e a négykásokra, akik emuval élvezik elméjük gyümölcsét! :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14784 2017.01.16. 17:06

arty írta:mér nintendón nincs unlokkolt frémes genny, mint ami bónon és pisin elő-előfordul? he?
tehát érdemes volna beépíteni, HA esetleg ánlokkolt frémes nintendócucc jönne ki, egyből tudhatná.

szal nemkérdezett hülyeséget, kérdés h az N gondol-e a négykásokra, akik emuval élvezik elméjük gyümölcsét! :P
A G-sync 45+ frémtől jöhet szóba eleve és inkább arra való, hogy a 120 frémnél se legyen tearing, illetve a 45 és 120 között sehol.

Az N cuccok óriási része 60 fps, frémhez kötött fizikával, tehát kb baszhatja a Gsync-el simább frém esést, ami egyébként is szaggatás/stutter formájában jelentkezik többnyire, amit nincs az az isten, amit kisimít.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14785 2017.01.16. 17:10

DanielT írta:A G-sync 45+ frémtől jöhet szóba eleve és inkább arra való, hogy a 120 frémnél se legyen tearing, illetve a 45 és 120 között sehol.

Az N cuccok óriási része 60 fps, frémhez kötött fizikával, tehát kb baszhatja a Gsync-el simább frém esést, ami egyébként is szaggatás/stutter formájában jelentkezik többnyire, amit nincs az az isten, amit kisimít.
dehogynincs... :ravasz1:
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #14786 2017.01.16. 18:54

Megnéztem a CEMU 1.7.0-t. Nemtudom hogy-mivel készültek a videók, nálam közel sem olyan sima. Sőt. Nagyon sokszor meg-megáll minden. Ezzel együtt szépen fejlődik, de kell még rajta dolgozni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14787 2017.01.16. 19:10

Moby írta:Megnéztem a CEMU 1.7.0-t. Nemtudom hogy-mivel készültek a videók, nálam közel sem olyan sima. Sőt. Nagyon sokszor meg-megáll minden. Ezzel együtt szépen fejlődik, de kell még rajta dolgozni.
meg meg mindig nem tudom, hogyan oldjak meg a gamepad tapi problematikajat (3D World-ben is kell joparszor).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14788 2017.01.16. 19:19

Moby írta:Megnéztem a CEMU 1.7.0-t. Nemtudom hogy-mivel készültek a videók, nálam közel sem olyan sima. Sőt. Nagyon sokszor meg-megáll minden. Ezzel együtt szépen fejlődik, de kell még rajta dolgozni.
Nálam is pudva volt az 1.6.4, majd lehet mindjárt felrakom ezt.
Avatar
arty

Hozzászólás #14789 2017.01.16. 19:41

DanielT írta:A G-sync 45+ frémtől jöhet szóba eleve és inkább arra való, hogy a 120 frémnél se legyen tearing, illetve a 45 és 120 között sehol.

Az N cuccok óriási része 60 fps, frémhez kötött fizikával, tehát kb baszhatja a Gsync-el simább frém esést, ami egyébként is szaggatás/stutter formájában jelentkezik többnyire, amit nincs az az isten, amit kisimít.
amugy nemá :O azt hittem ebben legalább inferior a freesynchez képest, ami általában csak 42-ig megy le - keveslem!

egyébként pedig a legalja pöcés megoldáson próbáltam élcelődni, amivel a devek 1-1 játékban a currgenen előjöttek - előző genben talán csak a bioshocknak volt unlokkolt frém opciója, az is optionsba rejtve (ott egyébként akár ott is lehet tőlem, visszakompatibilitásnál jól tud jönni - jött is most, oneon ált./majdnem 60ig unlokkolódott a 360 ződ játéka)

szal ha nincs unlokk, az csak jó.
a 60 frémet tudom, h elég általános, egyetlen folog a szép látvány mellé, amiért respekt N-nek!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14790 2017.01.16. 21:15

csak erösebb masina ez a Szviccs, mint a Vijju volt. hozza az atom 60 @ 1080p-t MK8 alatt. es az a jatek a mai napig bitang jol nez ki meg a kakas Vijjun is 720p-ben. :szeret:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #14791 2017.01.16. 21:20

DanielT írta:Nálam is pudva volt az 1.6.4, majd lehet mindjárt felrakom ezt.
Na, mondom mi van az 1.7.0-val (és ez volt az 1.6.4-el is): mivel az egész cucc eléggé experimental, valós időben csinálja meg a shadercache-eket. Ergo mindenből (minden effekt, pályaelem, bármi) az első futás fájdalmas. Ha mk8-ban mész mondjuk két kört, akkor jó eséllyel nincsen már pause az adott pályára többé. mikroakadások viszont vannak, meg hibák is, dehát ez még early access. Jó lesz ez.
Avatar
deep

Hozzászólás #14792 2017.01.16. 21:33

SlickAdam írta:csak erösebb masina ez a Szviccs, mint a Vijju volt. hozza az atom 60 @ 1080p-t MK8 alatt. es az a jatek a mai napig bitang jol nez ki meg a kakas Vijjun is 720p-ben. :szeret:
[video]meh.avi[/video]
Alapvetően a gép pozícionálásával van gond. Itt jönnek a képbe a Nintendo baszott idióta marketingesei. Ugyanis nekem, és szerintem még naaagyon-nagyon sok embernek a szVICCs(TM) úgy él a tudatában, úgy sikerült bemutatni az új gépet (WiiU bemutató, anyone?), hogy ez egy desktop konzol, amit MELLESLEG el is vihetsz és tolhatod a 103-as buszon Újpestig. Ebből kifolyólag csalódott mindeni (ilyesformán joggal), hogy há' mekkora retek má ez, hogynézki a tévén, visszalépés etc. Azonban ha a kretének (gy.k. Nintendo marketing team) azt hangsúlyozták volna, hogy idefussonaszemetek itt az új HANDHELDÜNK geccc, jaésmellesleg felcsaphatód a tévére is a képét de az nem olyan érdekes... Minnyá' más lenne a Princess Peach fekvése.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14793 2017.01.16. 21:39

deep írta:Alapvetően a gép pozícionálásával van gond. Itt jönnek a képbe a Nintendo baszott idióta marketingesei. Ugyanis nekem, és szerintem még naaagyon-nagyon sok embernek a szVICCs(TM) úgy él a tudatában, hogy ez egy desktop konzol, amit MELLESLEG el is vihetsz és tolhatod a 103-as buszon Újpestig. Ebből kifolyólag csalódott mindeni (ilyesformán joggal), hogy há' mekkora retek má ez, hogynézki a tévén, visszalépés etc. Azonban ha a kretének (gy.k. Nintendo marketing team) azt hangsúlyozták volna, hogy idefussonaszemetek itt az új HANDHELDÜNK geccc, jaésmellesleg felcsaphatód a tévére is a képét de az nem olyan érdekes... Minnyá' más lenne a Princess Peach fekvése.
en elsö pillanatol kezdve kezikonzolkent tekintek ra, de ja. hibas kommunikacio. lehet azert csinaltak, hogy mittomen az anyukakat jobban meg tudjak gyözni (asztali masina az csak egy komolyabb valami...)? bar ez azert nem stimmel, mert a jatekok ellenere nagyon nem a kis lurkoknak lett promozva (reveal video, de pl a gep csomagolasa is elegge "mature").
:nemtudom:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14794 2017.01.16. 22:35

Ott lett ez elbaszva, hogy asztali és kézi is akar lenni, de mint minden ami több akar lenni egyszerre, valójávan mindenre csak korlátozottan alkalmas. Nem a marketinget baszták el, mert a neve is és az egész arra utal, hogy eleve a kezdetektől mindkettő akart lenni.
Azt meg már hagyjuk is, hogy 2017-ben egy 6 colos ezközön 720p kijelző van...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14795 2017.01.16. 22:38

Ott lett elb@szva, hogy Nintendo. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14796 2017.01.16. 22:50

Mekee írta:Nem a marketinget baszták el, mert a neve is és az egész arra utal, hogy...
A neve a marketing része, ezen kívül semmi nem utal erre. Ez egy handheld, amit ki lehet kötni a tévére. Azzal meg önmagában semmi baj nincs, ha egy handheldet ki lehet kötni a tévére. Mitöbb, elvárható funkció.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14797 2017.01.16. 23:14

mobil kütyü, okeeees? :banplz:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14798 2017.01.17. 07:50

SlickAdam írta:mobil kütyü, okeeees? :banplz:
Kép
Na, az első életszerű kép a sok bullshit után. Görnyedve szorongatják a Sport szelet méretű kontrollert és sajnálják, hogy nem mikroszkóp volt az apjuk/nagyító az anyjuk. :eljen:
Avatar
deep

Hozzászólás #14799 2017.01.17. 08:41

SlickAdam írta:mobil kütyü, okeeees? :banplz:
[img]nofuckingway.jpg[/img]
Jééézus pélója... Ki az az őrült aki így tud/akar játszani bármit is, bármennyi ideig?
Avatar
kigyi

Hozzászólás #14800 2017.01.17. 08:48

deep írta:Jééézus pélója... Ki az az őrült aki így tud/akar játszani bármit is, bármennyi ideig?
Az a gond, hogy a képen látható célközönség még élvezi is.... És ezek sokan vannak.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14801 2017.01.17. 08:59

SlickAdam írta:mobil kütyü, okeeees? :banplz:
Kép
Egy laza fél évtizeddel beelőztem a Nintendo-t, a Nexus 7 + dualshock 3 kombóval. :mf1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14802 2017.01.17. 09:17

Ez a kedvencem. Ilyen vastag bőr senki arcán nincs, mint ezeknek. Nem létező élményeket próbálnak eladni 10+ éve. Ezzel szemben a valóság az, hogy 5 évente jelenik meg 3 db értékes és valamire való cím N konzolra, ami MIND független a bullshit irányítástól és a többi szar gimmicktől amit beleerőltetnek és csak ront rajtuk. De nem számít. Inkább elbasszák a Donkey precizitását csak rázni lehessen azt a retek kontrollert, mert az jól néz ki a reklámban.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14803 2017.01.17. 09:20

Éééés pont be is futott:

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14804 2017.01.17. 10:18

DanielT írta:Éééés pont be is futott:
ezt az embert en nem birom hallgatni. 10mp es vegem
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14805 2017.01.17. 10:20

DanielT írta:Ez a kedvencem. Ilyen vastag bőr senki arcán nincs, mint ezeknek. Nem létező élményeket próbálnak eladni 10+ éve. Ezzel szemben a valóság az, hogy 5 évente jelenik meg 3 db értékes és valamire való cím N konzolra, ami MIND független a bullshit irányítástól és a többi szar gimmicktől amit beleerőltetnek és csak ront rajtuk. De nem számít. Inkább elbasszák a Donkey precizitását csak rázni lehessen azt a retek kontrollert, mert az jól néz ki a reklámban.
Kép
Végülis csak a videót hagyják ki a videojátékból. Hogy egy klasszikust idézzek: "What were they thinking?!"
phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #14806 2017.01.17. 10:30

SlickAdam írta:ezt az embert en nem birom hallgatni. 10mp es vegem
Naná mert kritizálni meri a kedvenc rablóidat :D Ok, kicsit erős hatású a képpel együtt, de sajnos minden szava igaz.
Avatar
arty

Hozzászólás #14807 2017.01.17. 10:39

Mekee írta:Ott lett ez elbaszva, hogy asztali és kézi is akar lenni, de mint minden ami több akar lenni egyszerre, valójávan mindenre csak korlátozottan alkalmas. Nem a marketinget baszták el, mert a neve is és az egész arra utal, hogy eleve a kezdetektől mindkettő akart lenni.
Azt meg már hagyjuk is, hogy 2017-ben egy 6 colos ezközön 720p kijelző van...
PONTOSAN ennyi kellett volna: ez egy hordozható gép, dokkolóval, hogy tévén is játszhass.

de neeeeeem.... ez nem váltja ki a 3DS-t, ez egy asztali gép, ami a wiiU-t váltja éééés mellesleg pár órát az úton is használható:
https://www.wired.com/2017/01/reggie-fils-aime-nintendo-interview/

"But at its heart, it’s a home console that you can take with you on the go."

háháhááááá :DDD
tetvedék, hazug öltöny.
nem kívánok semmit jobban, mint hogy menjenek má' csődbe :( (és kövessék a segát ....)

---

6.2" és 720p perfekt páros, szinte az egyetlen momentum ami nincs elbaszva.
Ha szerinted nem, akkor fingodsincs(tm) a felbontás üzemidőre gyakorolt negatív hatásáról, miközben képminőségben kvázi szart se kapsz (pláne ha ezek a segghülyék oledet használtak volna...).
Jó tudom, te látod az 55"-dön a négykát négyméterrl. Haggyábékén.
Avatar
arty

Hozzászólás #14808 2017.01.17. 10:59

aztakurva! eddig fel se tűnt, hogy a létező leggecibb lájvgold modellt fogják bepróbálni!

- anno boxon kaptál a havi előfizetéshez egy játékot, ami örökre a tiéd maradt, mintha vetted volna
- currgenen má csak bérlés van: amig van előfizud, a behuzott játékokat eléred

és akkor jön ez a legalja N és 1 hónapig elérhető a játék, ha fejreállsz akkro is elveszik tőled a hóvégén :DDD
ha tetszett, persze meg is veheted, hogy TOVÁBB NYOMD!!! :DDDD

hihetetlen, ha ezt benyeli a sok barom! (befogja)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14809 2017.01.17. 11:03

arty írta:6.2" és 720p perfekt páros, szinte az egyetlen momentum ami nincs elbaszva.
Ha szerinted nem, akkor fingodsincs(tm) a felbontás üzemidőre gyakorolt negatív hatásáról, miközben képminőségben kvázi szart se kapsz (pláne ha ezek a segghülyék oledet használtak volna...).
Jó tudom, te látod az 55"-dön a négykát négyméterrl. Haggyábékén.
2,5m és csak egy vak bekötött szemű nem látja sztem, de ha te nem látod akkor javasolnék egy szemészt.
Üzemidőről meg tök felesleges beszélni, ha egy rendes handheld lenne, akkor beszélhetnénk, de ez egy mindkettő de egyikse gép igy értelmetlen
Avatar
arty

Hozzászólás #14810 2017.01.17. 11:43

Mekee írta:2,5m és csak egy vak bekötött szemű nem látja sztem, de ha te nem látod akkor javasolnék egy szemészt.
Üzemidőről meg tök felesleges beszélni, ha egy rendes handheld lenne, akkor beszélhetnénk, de ez egy mindkettő de egyikse gép igy értelmetlen
Én 4 métert írtam hasonlatként. Ha nagyon feszengsz, onnan is látható... bizonyos tartalom esetén.

A kijelzője a handheld módra van (dokkolóban ugye ott a tévé ;) ), szal mégiscsak van értelme beszélni a felbontásról ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #14811 2017.01.17. 11:43

arty írta:hihetetlen, ha ezt benyeli a sok barom! (befogja)
Dehogy fogja. Bukta lesz. És még az is kevés lesz, hogy a fasz dolgokon változtassanak bármit. Az eddig kapott pofonoknak se volt hatása. Ennek sem lesz.
Avatar
deep

Hozzászólás #14812 2017.01.17. 11:50

Moby írta:Dehogy fogja. Bukta lesz.
Mindenhol elfogyott előrendelésben...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14813 2017.01.17. 11:51

SlickAdam írta:ezt az embert en nem birom hallgatni. 10mp es vegem
Mi a bajod vele? Nem tetszik a hangszíne? A beszéd sebessége? A pofája? Töltsd le a videót és valami médialejátszóban tuningold kedvedre ezeket a paramétereket, de a mondanivalója elől elbújni nem érdemes, mert kb az egyetlen hiteles ember maradt a szakmában, aki képes lényegretörő kritikát megfogalmazni, mert semmiféle kiadói bullshit szerződés nem köti sehova.

Különösen érdemes lenne ezt a részt meghallgatnod.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #14814 2017.01.17. 11:59

arty írta:Én 4 métert írtam hasonlatként. Ha nagyon feszengsz, onnan is látható... bizonyos tartalom esetén.

A kijelzője a handheld módra van (dokkolóban ugye ott a tévé ;) ), szal mégiscsak van értelme beszélni a felbontásról ;)
Akkor a szipiszuper 4k android telok is lemerulnek 4 orankent? Szaros i6 plusom real racing 3 alatt is kibirt 6-7 orat 3-4 részletben, es ebbe egy 3000mAh-s akksi van, amennyivel nagyobb a cucc abba elferne egy indokolatlanul sokkal nagyobb is, jahogydeakkor el kellett volna dönteni hogy handheld legyen csak? Ja. El. Ezért mondtam hogy eza felemás valami ez nem mérce semmi mellé, mert egyiknek sem felel meg.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14815 2017.01.17. 12:01

DanielT írta:Mi a bajod vele? Nem tetszik a hangszíne? A beszéd sebessége? A pofája? Töltsd le a videót és valami médialejátszóban tuningold kedvedre ezeket a paramétereket, de a mondanivalója elől elbújni nem érdemes, mert kb az egyetlen hiteles ember maradt a szakmában, aki képes lényegretörő kritikát megfogalmazni, mert semmiféle kiadói bullshit szerződés nem köti sehova.

Különösen érdemes lenne ezt a részt meghallgatnod.
a hangja. nagyon szivesen megtaposnam (tartalomtol függetlenül).

el tudom kepzelni miket mond, es biztos vagyok benne, hogy min. 90%-ban egyetertek vele. tisztaban vagyok a problemakkal.
(ketlem, hogy magat a gepet fikazna)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2017.01.17. 12:04-kor.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14816 2017.01.17. 12:03

deep írta:Mindenhol elfogyott előrendelésben...
Mind a boltonként 3-5 darab, ahogy a NES mininél? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14817 2017.01.17. 12:04

SlickAdam írta:a hangja. nagyon szivesen megtaposnam (tartalomtol függetlenül).

el tudom kepzelni miket mond, es biztos vagyok benne, hogy 90%-ban egyetertek vele. tisztaban vagyok a problemakkal.
(ketlem, hogy magat a gepet fikazna)
Na, akkor alkalmazd a javasolt trükköt. Sőt, le se kell szedned, pl egy Potplayerbe simán bemásolhatod az URL-t és bármilyen hangot csinálhatsz neki. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14818 2017.01.17. 12:18

deep írta:Mindenhol elfogyott előrendelésben...
Az a 2-300 darab, amit be mertek vállalni a sztórok? Az ouya-ra is hónapokra vettek fel megrendelést csak. Ahogy az oculus riftre, ésatöbbi. Ez nem jelent semmit. A hype train találkozik a fanboyokkal. Ez még nem piaci trend.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14819 2017.01.17. 12:28

SlickAdam írta:mobil kütyü, okeeees? :banplz:
Kép
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14820 2017.01.17. 12:47

deep írta:Jééézus pélója... Ki az az őrült aki így tud/akar játszani bármit is, bármennyi ideig?
latod, a bolond japanok. en tudnek (de nem akarok :D) igy jatszani, ha kb laptop tavolsagban lenne a kütyü.
minap küldött ismerösöm egy kepet, amin latszott, hogy hogyan csapatja a konzolt otthon: kb 4 meterre ül a 32 colos tv-töl. na az is hasonlo agyfasz, mint ez a kep. :falbav:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14821 2017.01.17. 14:34

Atttyaúristen. :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #14822 2017.01.17. 17:39

DanielT írta:Atttyaúristen. :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:

hólishit.avi
Na, a következő "platinám" steamen... :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14823 2017.01.17. 18:39

Adja
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14824 2017.01.17. 20:20

Victor Vran meg két másik indi dolláré' humblin.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14825 2017.01.17. 20:24

benőmenő írta:Victor Vran meg két másik indi dolláré' humblin.
Aki annyit ad érte, járulhat elém egy iszonyatos picsánrúgásért! :ejnye1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14826 2017.01.17. 20:29

DanielT írta:Aki annyit ad érte, járulhat elém egy iszonyatos picsánrúgásért! :ejnye1:
Jelentem tier 2-t vettem a stronghold crusader 2 és a shadowrun miatt. :vigyor3:
Ha valaki játszana a rust-tal, vagy a többi maradékkal szóljon és kapja a kulcsot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14827 2017.01.17. 20:51

benőmenő írta:Jelentem tier 2-t vettem a stronghold crusader 2 és a shadowrun miatt. :vigyor3:
Ha valaki játszana a rust-tal, vagy a többi maradékkal szóljon és kapja a kulcsot.
Hát az se volt egy komoly beruházás. :ravasz1: Shadowrunok nagyon jók, a Hong Kong-ig még nem jutottam el.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #14828 2017.01.17. 20:55

DanielT írta:Aki annyit ad érte, járulhat elém egy iszonyatos picsánrúgásért! :ejnye1:
de jo h most vettem meg steam salen a hong kongot :) pedig tan 10et megert vna
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14829 2017.01.17. 21:03

Moby! A hírek szerint a Kutyanézők 2 demó fent van a store-on! Kicsit visszatérhetsz egy tényleg stílszerűen hómlessz módon a játék csodás világába! :PPP
Avatar
Moby

Hozzászólás #14830 2017.01.17. 21:32

DanielT írta:Moby! A hírek szerint a Kutyanézők 2 demó fent van a store-on! Kicsit visszatérhetsz egy tényleg stílszerűen hómlessz módon a játék csodás világába! :PPP
KÖCSÖG! :banplz: Majd egyszer olcsón behúzom még pécére. Közben megvettem a resi7-et. Ha szar lesz, és a fiókon fog rohadni, megöllek a kibaszott dummy fingerrel :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #14831 2017.01.17. 21:36

Moby írta:KÖCSÖG! :banplz: Majd egyszer olcsón behúzom még pécére. Közben megvettem a resi7-et. Ha szar lesz, és a fiókon fog rohadni, megöllek a kibaszott dummy fingerrel :)
PC? Hogy, hogy nem a VR dobozos vertikál verzát? :bee1:
Spoiler
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14832 2017.01.17. 21:46

Moby írta:KÖCSÖG! :banplz: Majd egyszer olcsón behúzom még pécére. Közben megvettem a resi7-et. Ha szar lesz, és a fiókon fog rohadni, megöllek a kibaszott dummy fingerrel :)
bevallaltad deluxe-ot vagy csak sima? en meg mindig nem döntöttem :szomoru1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #14833 2017.01.17. 21:47

SlickAdam írta:bevallaltad deluxe-ot vagy csak sima? en meg mindig nem döntöttem :szomoru1:
Annyi pénzem nemvót. Gyön egy valag játék a közeljövőben, azokra spórolok. Majd eccer.
Avatar
Moby

Hozzászólás #14834 2017.01.17. 21:48

benőmenő írta:PC? Hogy, hogy nem a VR dobozos vertikál verzát? :bee1:
Spoiler
Kép
Drága. És ezt nem akartam elkapkodni az eladás miatt. De asszem mindent leírtam evvel kapcsolatban korábban. Amúgy faszmindegy lett volna. Hótugyanaz mindkettőn.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #14835 2017.01.17. 22:57

odisszí!!!! :idiota:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14836 2017.01.17. 23:07

SlickAdam írta:odisszí!!!! :idiota:
[video]lol.mp6[/video]
Amikor a tekegolyó fejbekúrta a lágy zenére ott majdnem... amikor a motorcsónak b@szta agyon akkor már felhorkantam. :DDD :taps:

szerk: És a java csak után a jött. :DDSADSADA
Avatar
deep

Hozzászólás #14837 2017.01.17. 23:51

SlickAdam írta:odisszí!!!! :idiota:
[video]asdasdasdasddasdasd.avi[/video]
Omg! Made my day. Mit my day...my week! :DDDD Szinte látom, hogy a nintendo ügyvédei fortyognak a dühtől és claimelnek ezerrel.
Avatar
arty

Hozzászólás #14838 2017.01.18. 10:21

Moby írta:Drága. És ezt nem akartam elkapkodni az eladás miatt. De asszem mindent leírtam evvel kapcsolatban korábban. Amúgy faszmindegy lett volna. Hótugyanaz mindkettőn.
megpróbáltam elképzelni, ahogy PLATINÁZÁS közben a wd2 el levődött kapkodá! :PPP

naneeeeeee! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #14839 2017.01.18. 10:38

arty írta:megpróbáltam elképzelni, ahogy PLATINÁZÁS közben a wd2 el levődött kapkodá! :PPP

naneeeeeee! :D
Pedig de. A wd2 nagyon-nagyon olcsón adta oda a platinát. A mellékküldikből ha jól emlékszem KETTŐT kell fixen megcsinálni a platinához...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #14840 2017.01.18. 12:01

Ha hányni akartok, vagy van olyan bicska, amit nem tudtok régen kinyitni, csak tegyétek a zsebetekbe.

phpBB [media]

Vissza: “Leáldozott.hu”