A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12951 2016.11.16. 16:45

Szerk.: tárgytalan, az afterburner miatt volt.
Csatolmányok
Képernyőfelvétel (34).png
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12952 2016.11.16. 16:51

benőmenő írta:Szerk.: tárgytalan, az afterburner miatt volt.
444, torrent, megmég kis bf multi is egyben? Tudsz élni. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12953 2016.11.16. 19:33

Mekee írta:444, torrent, megmég kis bf multi is egyben? Tudsz élni. :)
Igen hosszú, és úgy tűnik eredményes folyamat volt, mire leszoktam arról, hogy minden piszlicsáré vackot bezárogassak állandóan, hogy aztán 5 mp múlva újra el kelljen indítani. :nevetes1:
Avatar
eje75

Hozzászólás #12954 2016.11.16. 20:40

Úristen...valaki tolta már közületek BF1-ben a hardcore mod-ot? Én ma indítottam el először és eszméletlen fun... kezem lában remeg, rohadt jó volt... Moby, ezt ki kell próbálnod, vagy imádni fogod, vagy utálni :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12955 2016.11.16. 20:44

eje75 írta:Úristen...valaki tolta már közületek BF1-ben a hardcore mod-ot? Én ma indítottam el először és eszméletlen fun... kezem lában remeg, rohadt jó volt... Moby, ezt ki kell próbálnod, vagy imádni fogod, vagy utálni :nyes:
Még nem, de tervezem. Sajnos a szokásos squadunk punci volt a BF4 hc-hez, pedig én azt is nagyon élveztem. Feszültség a köbön!
Avatar
eje75

Hozzászólás #12956 2016.11.16. 21:00

DanielT írta:Még nem, de tervezem. Sajnos a szokásos squadunk punci volt a BF4 hc-hez, pedig én azt is nagyon élveztem. Feszültség a köbön!
Teamkill ON, szó szerint SEMMI hud (még annyi se , hogy megölted a másikat), nem jelez semmit.... a saját team jelzés csak 1-2 mp után jelenik meg a társak feje felett, úgyhogy vége az ész nélküli pumpálásnak, figyelni kell, kibe eregeted az ólmot... én nagyon élveztem...
Avatar
kigyi

Hozzászólás #12957 2016.11.16. 21:20

eje75 írta:Teamkill ON, szó szerint SEMMI hud (még annyi se , hogy megölted a másikat), nem jelez semmit.... a saját team jelzés csak 1-2 mp után jelenik meg a társak feje felett, úgyhogy vége az ész nélküli pumpálásnak, figyelni kell, kibe eregeted az ólmot... én nagyon élveztem...
Úúú mennyi TK lesz ott.... Én benne vagyok tolhatjuk :D BF4-be is 90% HC ment.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12958 2016.11.16. 21:40

eje75 írta:Úristen...valaki tolta már közületek BF1-ben a hardcore mod-ot? Én ma indítottam el először és eszméletlen fun... kezem lában remeg, rohadt jó volt... Moby, ezt ki kell próbálnod, vagy imádni fogod, vagy utálni :nyes:
Kösznem. Párnaponta beletolok mondjuk 20 percet, nekem ebből ennyi túlsokis. Hárdkórra meg aztán pláne nem vagyok kíváncsi.
skinnyman

Hozzászólás #12959 2016.11.16. 21:47

Greyfox írta:Alapmű született! :banplz:
Kép
Potom 300$, droidosoknak van kisebb verzió 200-ért!
lol, most attol eltekintve, hogy mirol szol az egesz, meg mennyibe kerul.. hogy lehet ilyen cimet adni egy konyvnek? Lehetne az alcime, hogy "Assembled in China"

Moby: P9 is jo, amugy Pixel XL meg eleg jo telefon ami uj is (de csak ha az ar nem szamit, mert mocskos draga)

SlickAdam: 4" kepernyomeret az regota nem normal meret, az ilyen kis miniatur belyeg meret. Foleg ha melleveszed, hogy kb ugyanakkora telefonok vannak 4.7"-es kijelzovel is (a kisebb keret miatt).
~5" amire azt mondanam, hogy a normal meret manapsag.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12960 2016.11.16. 22:07

skinnyman írta:lol, most attol eltekintve, hogy mirol szol az egesz, meg mennyibe kerul.. hogy lehet ilyen cimet adni egy konyvnek? Lehetne az alcime, hogy "Assembled in China"

Moby: P9 is jo, amugy Pixel XL meg eleg jo telefon ami uj is (de csak ha az ar nem szamit, mert mocskos draga)

SlickAdam: 4" kepernyomeret az regota nem normal meret, az ilyen kis miniatur belyeg meret. Foleg ha melleveszed, hogy kb ugyanakkora telefonok vannak 4.7"-es kijelzovel is (a kisebb keret miatt).
~5" amire azt mondanam, hogy a normal meret manapsag.
pont ez zavar, ez az kurrens agyfasz. NEKEM a 4" normal. ha a keretet is csökkentenenek hozza, megjobb lenne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #12961 2016.11.16. 22:07

skinnyman írta:lol, most attol eltekintve, hogy mirol szol az egesz, meg mennyibe kerul.. hogy lehet ilyen cimet adni egy konyvnek? Lehetne az alcime, hogy "Assembled in China"

Moby: P9 is jo, amugy Pixel XL meg eleg jo telefon ami uj is (de csak ha az ar nem szamit, mert mocskos draga)

SlickAdam: 4" kepernyomeret az regota nem normal meret, az ilyen kis miniatur belyeg meret. Foleg ha melleveszed, hogy kb ugyanakkora telefonok vannak 4.7"-es kijelzovel is (a kisebb keret miatt).
~5" amire azt mondanam, hogy a normal meret manapsag.
Nem veszek most telefont, költözik a flotta telenorra, az meg ad majdnem bármennyi készüléket ingyen a kínálatából. De annyira nincs náluk semmi, hogy nem is találtam semmi mást, ami akár ingyen is kéne. Erre a P9-re talán lecserélném végre a nexus5-öt, mermár döglődik nagyon az akksi benne. Ha vennék, MIX-et megvenném. Persze csak rendes hálózattal, namegpláne nem ennyiért. Majd valamikor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12962 2016.11.17. 07:33

"No Man’s Sky designer, Gareth Bourn, has silently left Hello Games to work on Star Citizen at Foundry 42."

Ez még Bucser hitét is megingathatja a projektben. :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #12963 2016.11.17. 14:03

Slickadam, lehet egy gyors kérdésem? Ha jól emlékszem Te írtad, hogy vettél mágneses LED-et a gépedbe, ilyen típusod van? Köszi
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12964 2016.11.17. 14:11

eje75 írta:Slickadam, lehet egy gyors kérdésem? Ha jól emlékszem Te írtad, hogy vettél mágneses LED-et a gépedbe, ilyen típusod van? Köszi
igen, ez. vagyis nekem nem a starter set jött, hanem ebböl csak a 40cm-es szalag. Phanteks P400-as hazba nem kell semmi kiegeszitö hozza.
Avatar
eje75

Hozzászólás #12965 2016.11.17. 14:52

SlickAdam írta:igen, ez. vagyis nekem nem a starter set jött, hanem ebböl csak a 40cm-es szalag. Phanteks P400-as hazba nem kell semmi kiegeszitö hozza.
Oké köszi...megkérdezhetem, honnan vetted? Mert itthon qwára nem találom sehol, csak a ragasztócsíkos verzát...THX
Avatar
eje75

Hozzászólás #12966 2016.11.17. 14:58

eje75 írta:Oké köszi...megkérdezhetem, honnan vetted? Mert itthon qwára nem találom sehol, csak a ragasztócsíkos verzát...THX
Vagy ez ugyanaz lenne? Mert a zipon linkje ugyanoda mutat, viszont rajta van az a ragasztócsík, nem derül ki, hogy mágneses lenne...
Avatar
arty

Hozzászólás #12967 2016.11.17. 15:04

Tegnap beugrott egy félórára a ps4be az:

LBP3 - fasza, meg minden, de ... aligszebb, mint pisihármon és MÉGIS MI A FASZÉRT HARMINC FRÉM AKKORMEG, HE?! bazmegsony. bevallom annyit tudtam róla előre, hogy nemigazán lett szebb, mint a pisis részek, ergo készpénznek vettem a hatvanat... (eleve, ps3on is elvártam volna, de oké, ott nem volt meg, foscell, satöbbi)

erre nincs mentség :((

BATTLEFRONT 3 - betat toltam, emlékszem h szép volt, de kissé azé' akadozott. na, ez ingame kurvajófrémes (átvezetőben volt inkább a frémdrop érzékelhető), és a 60 frém mellett olyan a kinézete, mint a többieknek aligharmincon SE.
háhúbazeg, ez egy CSODA. és mellette sztárvársz. pár tréninget lenyomtam, EPIK a gémpléj, nyolcvanas évek óta várom, hogy átélhessem az endoron azokon a repülő motorokon az erdőben szágulsát, hogy xwingel repkedjek a kanyonban, satöbbi - MOST MEGLETT!!!!!...

... volna, de ezek a baromállatok ki merték adni szingli nélkül :(((((((((
nem emlékszem az elmult évekből ekkora KIHAGYOTT gikszerre. én legalábbis iszonyat sokat vesztettem az elkapkodással, hogy a játékostársadalom mennyire várt egy kompetens SW játékot, azt nemtom. (kotorral hagyjatok lécc! az nem 'A FILM')

szumma: .... bazmeg DICE! :mf2:

terv volt, de mostmár egyértelmű:
- kell venni psn előfizut
- kell venni halálcsillag dlc-t (gyakorlatilag a halálcsillag dlc ihlette, hogy én egyáltalán megpiszkáljam a gémet... amikor az xwing leszáll a csillagon a "vájatba", az akkor feeling, még akkor is ha tudom, h multigémpléj-video, hogy nem tudtam nem lépéseket tenni a kipróbálása felé :)
- és pisin legalább játszák, ócsó, gémpeddel is tolható.
- moby, készülj! :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12968 2016.11.17. 15:21

eje75 írta:Vagy ez ugyanaz lenne? Mert a zipon linkje ugyanoda mutat, viszont rajta van az a ragasztócsík, nem derül ki, hogy mágneses lenne...
epik, hogy meg egy szaros azonosito kodot se tudnak kiirni... ja, a ragasztoszalag miatt furi, enyemhez mellekeltek csak (lehet egy kep a regi verziorol, ha volt olyan...). de ha Phanteks es a link is hivatalos oldalra mutat, akkor müködnie kell, szerintem mind magneses. ha nem, visszaadod szepen (dobit kette lehet szedni, nem az az idegesito összeragasztott fajta).

en Amazon-on keresztül rendeltem vmi gagyi 3rd party seller-töl. vagy itt meg a http://www.caseking.de -n lehet kapni, ök ha jol tudom szallitanak külföldre is. dragan ofkorsz, annyit azert nem er az egesz.:)

szerk.: ITT a caseking-es link. ugyanaz, mint a te linkeden, ragasztoszalaggal. es ez tuti passzol.
Avatar
eje75

Hozzászólás #12969 2016.11.17. 15:26

SlickAdam írta:epik, hogy meg egy szaros azonosito kodot se tudnak kiirni... ja, a ragasztoszalag miatt furi, enyemhez mellekeltek csak (lehet egy kep a regi verziorol, ha volt olyan...). de ha Phanteks es a link is hivatalos oldalra mutat, akkor müködnie kell, szerintem mind magneses. ha nem, visszaadod szepen (dobit kette lehet szedni, nem az az idegesito összeragasztott fajta).

en Amazon-on keresztül rendeltem vmi gagyi 3rd party seller-töl. vagy itt meg a http://www.caseking.de -n lehet kapni, ök ha jol tudom szallitanak külföldre is. dragan ofkorsz, annyit azert nem er az egesz.:)
Oké, thx... már csak keresnem kell belőle 40 cm-es példányt, mert az 1 méter hosszú nekem...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #12970 2016.11.17. 15:28

VR-ba bevonzza!!44
phpBB [media]

És ha már bevonzza:
Múlt héten szerencsétlenkedtünk egy 20 percet az x360-as kinect sportssal, csakhogy belássuk, hogy ez tényleg szar és inkább fifáztunk. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12971 2016.11.17. 15:36

arty írta:terv volt, de mostmár egyértelmű:
- kell venni psn előfizut
- kell venni halálcsillag dlc-t (gyakorlatilag a halálcsillag dlc ihlette, hogy én egyáltalán megpiszkáljam a gémet... amikor az xwing leszáll a csillagon a "vájatba", az akkor feeling, még akkor is ha tudom, h multigémpléj-video, hogy nem tudtam nem lépéseket tenni a kipróbálása felé :)
- és pisin legalább játszák, ócsó, gémpeddel is tolható.
- moby, készülj! :D
Egyszerűen KURVAJÓ ez a terv. Semmi hibát nem látok benne. Igaz, hogy Pc-n 4 euróért (össz költség, Origin access), 86x jobb minőségben nyomhatod, de ilyen ésszerű döntést nem várnék el tőled. :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12972 2016.11.17. 15:37

eje75 írta:Oké, thx... már csak keresnem kell belőle 40 cm-es példányt, mert az 1 méter hosszú nekem...
Oszt ez mit tud, amit az én 990 Ft/méteres cuccom nem? :D Az ráadásul méretre is vágható.
Avatar
eje75

Hozzászólás #12973 2016.11.17. 16:09

DanielT írta:Oszt ez mit tud, amit az én 990 Ft/méteres cuccom nem? :D Az ráadásul méretre is vágható.
Ha a tiéd mégneses, akkor ugyanazt tudja csak olcsóbban... link plz...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #12974 2016.11.17. 16:09

DanielT írta:Oszt ez mit tud, amit az én 990 Ft/méteres cuccom nem? :D Az ráadásul méretre is vágható.
- méretre van vágva :idiota:
- megfelelö csatlakozoval ellatva
- az egesz egy szilikonköpenyben
- mágnessal

szép dolog a 3 ojros DIY / méter, de reszemröl inkabb ez 6 ojroert.:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12975 2016.11.17. 16:13

eje75 írta:Ha a tiéd mégneses, akkor ugyanazt tudja csak olcsóbban... link plz...
Nem mágneses, de a ragasztócsík szerintem elég valid megoldás. Mé' fontos a mágnes? Simán megcsinálhatod, hogy a ragasztószalag takaróját csak ott szeded le, ahol a mágnes lenne és akkor pont annyi helyen fogja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12976 2016.11.17. 17:45

benőmenő írta:VR-ba bevonzza!!44
[video]őisbehányt.lol[/video]
Meggyőző! Veszem. Mint oly sokan. Ööööö, érdekel ez még bárkit? Az a lelkes vevő használta már azóta, ki egyszer ide lett idézve?
Avatar
Moby

Hozzászólás #12977 2016.11.17. 18:08

arty írta:Tegnap beugrott egy félórára a ps4be az:

LBP3 - fasza, meg minden, de ... aligszebb, mint pisihármon és MÉGIS MI A FASZÉRT HARMINC FRÉM AKKORMEG, HE?! bazmegsony. bevallom annyit tudtam róla előre, hogy nemigazán lett szebb, mint a pisis részek, ergo készpénznek vettem a hatvanat... (eleve, ps3on is elvártam volna, de oké, ott nem volt meg, foscell, satöbbi)

erre nincs mentség :((

BATTLEFRONT 3 - betat toltam, emlékszem h szép volt, de kissé azé' akadozott. na, ez ingame kurvajófrémes (átvezetőben volt inkább a frémdrop érzékelhető), és a 60 frém mellett olyan a kinézete, mint a többieknek aligharmincon SE.
háhúbazeg, ez egy CSODA. és mellette sztárvársz. pár tréninget lenyomtam, EPIK a gémpléj, nyolcvanas évek óta várom, hogy átélhessem az endoron azokon a repülő motorokon az erdőben szágulsát, hogy xwingel repkedjek a kanyonban, satöbbi - MOST MEGLETT!!!!!...

... volna, de ezek a baromállatok ki merték adni szingli nélkül :(((((((((
nem emlékszem az elmult évekből ekkora KIHAGYOTT gikszerre. én legalábbis iszonyat sokat vesztettem az elkapkodással, hogy a játékostársadalom mennyire várt egy kompetens SW játékot, azt nemtom. (kotorral hagyjatok lécc! az nem 'A FILM')

szumma: .... bazmeg DICE! :mf2:

terv volt, de mostmár egyértelmű:
- kell venni psn előfizut
- kell venni halálcsillag dlc-t (gyakorlatilag a halálcsillag dlc ihlette, hogy én egyáltalán megpiszkáljam a gémet... amikor az xwing leszáll a csillagon a "vájatba", az akkor feeling, még akkor is ha tudom, h multigémpléj-video, hogy nem tudtam nem lépéseket tenni a kipróbálása felé :)
- és pisin legalább játszák, ócsó, gémpeddel is tolható.
- moby, készülj! :D
Más. Változott a telszámod?
Avatar
deep

Hozzászólás #12978 2016.11.17. 18:34

phpBB [media]

Info a legújabb munkánkról, ha valakit érdekelne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12979 2016.11.17. 18:40

deep írta:[video]pusztuljon_meg_az_osszes_teaser.bzmg[/video]
Info a legújabb munkánkról, ha valakit érdekelne.
Add már át a teaser szellemi atyjának, hogy baszódjon meg szárazon, ezzel az iparági rák bullshittel együtt.
Avatar
deep

Hozzászólás #12980 2016.11.17. 18:43

DanielT írta:Add már át a teaser szellemi atyjának, hogy baszódjon meg szárazon, ezzel az iparági rák bullshittel együtt.
Parancsolsz?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12981 2016.11.17. 18:46

deep írta:Parancsolsz?
Bullshit teaser, ami semmi lényegi információt nem hordoz, csak egy felesleges klikk, felesleges másodpercek az életünkből.
Avatar
deep

Hozzászólás #12982 2016.11.17. 18:48

DanielT írta:Bullshit teaser, ami semmi lényegi információt nem hordoz, csak egy felesleges klikk, felesleges másodpercek az életünkből.
Az nem az én hibám, hogy nem vagy tisztában a teaser fogalmával. Ott vannak a linken screenshotok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12983 2016.11.17. 18:51

deep írta:Az nem az én hibám, hogy nem vagy tisztában a teaser fogalmával. Ott vannak a linken screenshotok.
Tudom mi a teaser. Egy rák. Egy klikkvadász idejétmúlt féregség.
Avatar
deep

Hozzászólás #12984 2016.11.17. 18:58

DanielT írta:Tudom mi a teaser. Egy rák. Egy klikkvadász idejétmúlt féregség.
Akkor ne nyomj rá.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #12985 2016.11.17. 19:32

deep írta:
phpBB [media]

Info a legújabb munkánkról, ha valakit érdekelne.
Nem vagyok nagy pinballos, de szép!
skinnyman

Hozzászólás #12986 2016.11.17. 22:41

DanielT írta:Egyszerűen KURVAJÓ ez a terv. Semmi hibát nem látok benne. Igaz, hogy Pc-n 4 euróért (össz költség, Origin access), 86x jobb minőségben nyomhatod, de ilyen ésszerű döntést nem várnék el tőled. :mf2:

Tenyleg van 4 euroert battlefront? Annyit meg lehet h adnek is erte :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #12987 2016.11.18. 01:17

skinnyman írta:Tenyleg van 4 euroert battlefront? Annyit meg lehet h adnek is erte :)
Origin Accessben van, és ezt is írta ;) Mondjuk a PS Plus is előfizetés, ami PS4-en meg a multihoz kell. Én is be akarok ruházni rá, mert akarok egyet SW-környezetben lőni, mellette persze ME: Catalyst, Crysis 3 és Unravel. Csak egyelőre DoW-multi és Steam Controller-teszt mellett nem nagyon fér bele az időmbe, de egy hónap elég lesz ezekre, bár belenéznék másba is.

Gondolj bele, micsoda lehetőségek lennének benne, ha a Battlefrontban egyesítenénk erőinket! Felidézhetnénk a WarCraft 3-beli közös dicső pillanatainkat! :hehe:
Avatar
arty

Hozzászólás #12988 2016.11.18. 10:00

DanielT írta:Egyszerűen KURVAJÓ ez a terv. Semmi hibát nem látok benne. Igaz, hogy Pc-n 4 euróért (össz költség, Origin access), 86x jobb minőségben nyomhatod, de ilyen ésszerű döntést nem várnék el tőled. :mf2:
Adegggy - nemláttam :mf2:
adkettő - és akkor innentől már részben ideológiát gyártok magamnak - péesen többen játszák, gémpeddel játszák (khm), nemcsítelnek.

2 hónap tuti kell, mire ráunok (ritkán és keveset tudom tolni, látom előre), szal akkor:
2400+4690+86x_jobb minőség+Zó
vs.
4000+4000+4690+gémpeddel_élvezetesebb_játszani+moby

nehéz beárazni a két-két változót ... :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #12989 2016.11.18. 10:47

Ismét bővült Eggyel a korszakalkoto játékok gyűjteménye. Nemtom meddig erőltetik erre a platformra ezeket a dolgokat, maradnának meg a kiddie szaroknál, azok legalább "működnek"
Avatar
Moby

Hozzászólás #12990 2016.11.18. 10:48

arty írta:Adegggy - nemláttam :mf2:
adkettő - és akkor innentől már részben ideológiát gyártok magamnak - péesen többen játszák, gémpeddel játszák (khm), nemcsítelnek.

2 hónap tuti kell, mire ráunok (ritkán és keveset tudom tolni, látom előre), szal akkor:
2400+4690+86x_jobb minőség+Zó
vs.
4000+4000+4690+gémpeddel_élvezetesebb_játszani+moby

nehéz beárazni a két-két változót ... :D
Csekkpm.


Más. Meghalt 1 év után a samsung 500-as ssd-m. Sekép sehang. Fasza. Mák, hogy az utolsó winstorebólkifolyolagosteljesiwinahlál (ami megsemmisítette a DaS3 mentésem is :violent: ) után leghostoltam az egész rencert.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2016.11.18. 10:50-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #12991 2016.11.18. 10:49

Mekee írta:Ismét bővült Eggyel a korszakalkoto játékok gyűjteménye. Nemtom meddig erőltetik erre a platformra ezeket a dolgokat, maradnának meg a kiddie szaroknál, azok legalább "működnek"
mármint melyik platformon maradjanak a kiddie szarok? psvr-on? :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #12992 2016.11.18. 11:04

arty írta:mármint melyik platformon maradjanak a kiddie szarok? psvr-on? :D
Egyáltalán a VR téma telített ilyen teddide-teddoda, öntsdkiforgasdmegbaszódjálmeg típusú kiddigecikkel. Van pár horror meg jumpscarees cucc, de inkább előbbi tombol.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12993 2016.11.18. 11:10

arty írta:Adegggy - nemláttam :mf2:
adkettő - és akkor innentől már részben ideológiát gyártok magamnak - péesen többen játszák, gémpeddel játszák (khm), nemcsítelnek.

2 hónap tuti kell, mire ráunok (ritkán és keveset tudom tolni, látom előre), szal akkor:
2400+4690+86x_jobb minőség+Zó
vs.
4000+4000+4690+gémpeddel_élvezetesebb_játszani+moby

nehéz beárazni a két-két változót ... :D
Tedd hozzá még a trágyához való beteges vonzódásod és már ott is a döntő érv a PS4 verzió mellett. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12994 2016.11.18. 11:14

Moby írta:Csekkpm.


Más. Meghalt 1 év után a samsung 500-as ssd-m. Sekép sehang. Fasza. Mák, hogy az utolsó winstorebólkifolyolagosteljesiwinahlál (ami megsemmisítette a DaS3 mentésem is :violent: ) után leghostoltam az egész rencert.
850 EVO?
Avatar
Moby

Hozzászólás #12995 2016.11.18. 11:16

DanielT írta:850 EVO?
Ja.
Most az egészet visszaghostoltam egy 128-as kingstonra, amit régen a tévében használtam felvételre. Alig van benne kilométer, de ez is már csak HETVEN százalékos a smart szerint :wilting: És már vannak rajta nem írható szektorok. Mondjuk a 850 nem így halt meg. Azt sem látja semmilyen gép, hogy bármi rá lenne dugval.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12996 2016.11.18. 11:39

Moby írta:Ja.
Most az egészet visszaghostoltam egy 128-as kingstonra, amit régen a tévében használtam felvételre. Alig van benne kilométer, de ez is már csak HETVEN százalékos a smart szerint :wilting: És már vannak rajta nem írható szektorok. Mondjuk a 850 nem így halt meg. Azt sem látja semmilyen gép, hogy bármi rá lenne dugval.
Megforrasztom!

Tegnapi projekt, ez tökéletesen működik. Digitális rádió, auto seek, luxy.

Kép
skinnyman

Hozzászólás #12997 2016.11.18. 11:57

Moby írta:ami megsemmisítette a DaS3 mentésem is :violent:
Nincs ott steam cloud backup? Meg DS1-ben is volt...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #12998 2016.11.18. 12:00

skinnyman írta:Nincs ott steam cloud backup? Meg DS1-ben is volt...
Csak abban volt, de DS2, se DS3. PUTRI.
Avatar
arty

Hozzászólás #12999 2016.11.18. 12:03

DanielT írta:Csak abban volt, de DS2, se DS3. PUTRI.
konzolon syncelnek azokis ... :mf2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13000 2016.11.18. 12:46

skinnyman írta:Nincs ott steam cloud backup? Meg DS1-ben is volt...
Amikor a das2 scholarral szenvedtem nekem is egyszer backup img-ből kellett kiszednem a mentést. Így utólag persze már kár volt annyit foglalkozni vele.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13001 2016.11.18. 12:51

Moby írta:Csekkpm.


Más. Meghalt 1 év után a samsung 500-as ssd-m. Sekép sehang. Fasza. Mák, hogy az utolsó winstorebólkifolyolagosteljesiwinahlál (ami megsemmisítette a DaS3 mentésem is :violent: ) után leghostoltam az egész rencert.
me' biztos tul sok spotify-t csapatsz. annak is aktualis verzioja több gigat ir / 5 perc. vagy valami ilyesmit olvastam. :falbav:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13002 2016.11.18. 13:08

SlickAdam írta:me' biztos tul sok spotify-t csapatsz. annak is aktualis verzioja több gigat ir / 5 perc. vagy valami ilyesmit olvastam. :falbav:
Na, ha ez igaz, akkor megy át a hdd-re. :wow1:
Szerk.: According to Spotify this issue has been fixed in the 1.0.42 version so the case has been closed. Personally I have no more issues with this anymore on any computer. Thanks everyone for making this happen !!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2016.11.18. 13:11-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13003 2016.11.18. 13:11

SlickAdam írta:me' biztos tul sok spotify-t csapatsz. annak is aktualis verzioja több gigat ir / 5 perc. vagy valami ilyesmit olvastam. :falbav:
SOHA nem használtam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13004 2016.11.18. 13:11

arty írta:konzolon syncelnek azokis ... :mf2:
Pénzért.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13005 2016.11.18. 13:12

benőmenő írta:Na, ha ez igaz, akkor megy át a hdd-re. :wow1:
makkon jaratom a spoty-t es activity monitor-ban vmi 900 giga irast mutat jelenleg. termeszetesen ez az uccso ujrainditas ota, ami mar regebben volt, de az ertek akkor is durva. figyeltem par masodpercig es tenyleg ugrott vagy fel gigat "pillanatok" alatt, ugy, hogy mas nem nagyon irhatott. következö frissitesre igerik a javitast. kerdes, hogy miota megy igy?!
vagy hasznald addig böngeszöböl, ugy nem csinalja!

szerk.: ja hogy nov.11.-en frissitettek... persze, 2 napja meg nem talalta... de most inditottam es mar tenyleg 1.0.42 vanik. case closed
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2016.11.18. 13:14-kor.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13006 2016.11.18. 13:14

Moby írta:SOHA nem használtam.
"Family" sharingben 500 Ft alatt jön ki egy hónapra és nem kell torrentelni/szarminőségű yt-olni/cédétvenni, hanem (szinte) amit és amikor kedvem szottyan azt hallgatok. Jó cucc.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #13007 2016.11.18. 13:15

benőmenő írta:"Family" sharingben 500 Ft alatt jön ki egy hónapra és nem kell torrentelni/szarminőségű yt-olni/cédétvenni, hanem (szinte) amit és amikor kedvem szottyan azt hallgatok. Jó cucc.
Mo-n amugyis ószom deal. 5 ojro ha jol tudom havonta. na itt 10... igaz nekem 5, mert meg diak vagyok hivatalosan.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13008 2016.11.18. 13:20

benőmenő írta:"Family" sharingben 500 Ft alatt jön ki egy hónapra és nem kell torrentelni/szarminőségű yt-olni/cédétvenni, hanem (szinte) amit és amikor kedvem szottyan azt hallgatok. Jó cucc.
Ha nagyritkán hallgatok zenét, arra bőven elég a YT nekem. 5 percnél tovább úgysem bír a fejemen lenni a füles, valaki tuti jön be kérdezni valamit. Otthon ilyenekre meg már nincs idő. Talán majd ha felnőnek a gyerekek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #13009 2016.11.18. 13:25

SlickAdam írta:Mo-n amugyis ószom deal. 5 ojro ha jol tudom havonta. na itt 10... igaz nekem 5, mert meg diak vagyok hivatalosan.
A family sharingel meg 8 eurót osztunk 5 felé. :D
skinnyman

Hozzászólás #13010 2016.11.18. 13:29

DanielT írta:Csak abban volt, de DS2, se DS3. PUTRI.
Ez azert tenyleg gaz. Ahogy kiveszem, ahogy mukodik a steam cloud save backup, a fejlesztonek kb annyi dolga lenne, h megadja h melyik mappat kell nyomni a felhobe, es csokolom, onnantol a steam intezi (kilepesnel es inditasnal szinkronizalja a cloud-dal). Szerintem 1 embernek 1 oras munka lenne megoldani. A DS1-nek sztem nem volt tul sok energia forditva a pc portolasra (tolta egyaltalan barki dsfix nelkul?), es meg ott is belefert, kivancsi vagyok mi a magyarazat, hogy az uj reszekbol hianyzik...
Azt gondolna az ember, hogy lassan elfelejthetnenk az idoket, amikor floppy-kra kell manualisan kiirogatni a menteseket, de ezek szerint nem mindenki gondolja igy. :fejvakaras:
Avatar
arty

Hozzászólás #13011 2016.11.18. 13:50

Moby írta:Pénzért.
MS-nél ingyé' van.
Avatar
arty

Hozzászólás #13012 2016.11.18. 13:52

benőmenő írta:"Family" sharingben 500 Ft alatt jön ki egy hónapra és nem kell torrentelni/szarminőségű yt-olni/cédétvenni, hanem (szinte) amit és amikor kedvem szottyan azt hallgatok. Jó cucc.
Droidon nekem sokszor a frissités után visszaállt automata(=fos) minőségbe :(
Avatar
arty

Hozzászólás #13013 2016.11.18. 13:54

SlickAdam írta:Mo-n amugyis ószom deal. 5 ojro ha jol tudom havonta. na itt 10... igaz nekem 5, mert meg diak vagyok hivatalosan.
előtte tékomnál csajom csomagjában 4 eurónál is kevesebbért kaphattunk volna, de m.a.c.e.r.a., free hónap alatt rájöttem :( de lehet csak nálam baromkodott az app.
Avatar
arty

Hozzászólás #13014 2016.11.18. 15:49

tulvagyok egy 5 perces psvr teszten, bp, arkad plaza
- 5 perc semmire se eleg
- valkyrie -t valasztottam, driveclub egyik gepen se volt (wtf)
- sarkokban homaly (nemtom allitgatni mit lehet, javithatoe stb)
- kromatikus aberracioszeruseg az van, screendoor ellenben sokkal kevesbe mint vartam
- a jatszhatosag fosi, tudtommal a teljes is csak egy tutorialgagyisag + multi

az immerzio.... hatbazmeg..... az 278/10 vagy vegtelen per tiz.
erre szavak nincsenek. csoda. felulir mindent, amit videogamingben eddig ateltem. felperc utan nem volt seder vagy poligon, nem zavart a tavol zsizsmerakja(amugyis azon nottem fel, tiszta crt feel)! az ur volt es az urhajom :)

jo h nen volt joaras arusitas :)))

de racionalisan agyalva, nemtom h orak utan mivan.
hogy zavarna e az iq egy ido utan.
vagy hanyinger.
vagy h lofasz tartalom sincs ra........ :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13015 2016.11.18. 15:58

arty írta:tulvagyok egy 5 perces psvr teszten, bp, arkad plaza
- 5 perc semmire se eleg
- valkyrie -t valasztottam, driveclub egyik gepen se volt (wtf)
- sarkokban homaly (nemtom allitgatni mit lehet, javithatoe stb)
- kromatikus aberracioszeruseg az van, screendoor ellenben sokkal kevesbe mint vartam
- a jatszhatosag fosi, tudtommal a teljes is csak egy tutorialgagyisag + multi

az immerzio.... hatbazmeg..... az 278/10 vagy vegtelen per tiz.
erre szavak nincsenek. csoda. felulir mindent, amit videogamingben eddig ateltem. felperc utan nem volt seder vagy poligon, nem zavart a tavol zsizsmerakja(amugyis azon nottem fel, tiszta crt feel)! az ur volt es az urhajom :)

jo h nen volt joaras arusitas :)))

de racionalisan agyalva, nemtom h orak utan mivan.
hogy zavarna e az iq egy ido utan.
vagy hanyinger.
vagy h lofasz tartalom sincs ra........ :(
CSODA!!! Az. :wilting: Várj, neked volt Kinected ugye? :ravasz1:
Avatar
arty

Hozzászólás #13016 2016.11.18. 16:55

DanielT írta:CSODA!!! Az. :wilting: Várj, neked volt Kinected ugye? :ravasz1:
Volt. Sőt, van is :P
A 360as nagyjából működgetett (próba erejéig volt nálam, ill szállodában játszottunk kölkökkel, sem engem, sem pedig a kölkeim nem győzte meg!), a második revízió sokkal-sokkal jobb, de arra meg nincs tartalom a táncikát kivéve.

És ez egyébként is csak annyit jelent, hogy nincsenek túlzóan negatív prekoncepcióim a gimmickekkel vagy annak látszó tárgyakkal sem :) (jajdehogynem, wiiiiiiiiiiiiii vonal kapcsán csak az van :DDD )
Sőt, kimondottan bizsergető érzés volt regelni, várni, leülni, azaz nagyonis érdekelt a dolog (életem első vr élménye), az egészet tényleg csak az enyhe csalódottság árnyékolta be, hogy nem volt ótóka (és kormány), de erre valahol számítottam, mivel ugye nem tul szép a DC és hánytatósnak is tartják... (pró bép nem volt egyébként, ill. voltak kint ps4 játékok is, 2d kijelzőn, ratchetet és watchdogz2t meg is demoztam, állatszép mindkettő, de játékmenetre mindkettő csalódás, de persze ezekre talán itthon is lesz demolehetőség, hátha).

De ahogy mondtam, az egész azért nem ért "semmit", mert ez órák ill. hónapok után rivjúzható termék.
Az biztos, hogy ha most a boltban a 1070 és a psvr között kéne döntenem, utóbbit tenném a kosárba. Előbbivel van jópár hónap tapasztalatom, ennél a psvr egyszerűen nem lehet szarabb* :DDD

*max ugyan akkora szar :D -> értsd: kvázi semmit nem játszottam még rajta, pláne olyat nem, amihez kellett volna. a psvr lehetne ugyanez, ezt most nemtom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #13017 2016.11.18. 18:33

Tökéletes megoldás született a cdgalaxis-parkoláspokol tengelyen: 9-kor rendeltem 2 játékot a galaxistól foxpost automatába, fél háromkor(!) jött az üzenet, hogy átvehetem a város másik oldalán az automatából, ami nekem viszont olyan 15 másodpercnyire van, de ott jövök el minden nap. 500Ft. K.jó.
Avatar
arty

Hozzászólás #13018 2016.11.18. 19:16

na, végre jelentkeztek valamivel a broforce fejlesztői és ez is instant klassziknak ígérkezik



"This is the greatest possible sequel to Broforce ever."

"Great family fun
10/10"

"I hope this doesn't awaken something in me"

"10/10

A Classic romance and revenge story
filled with twist and turns and getting behind enemy lines.
Have you shooting water works outta every orifice."

Spoiler
azóta a rivjúkat olvasom, könnyes szemekkel... :DDD
Avatar
deep

Hozzászólás #13019 2016.11.18. 23:29

Van valakinek tapasztalata android stick-el? Vagy esetleg van már olyan tv, amin elfogadhatóan megy a YT, meg esetleg megy rajta pár játék? Android tévék jók valamire? Tíz éves forma gyereknek lenne, nem tech guru családba :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #13020 2016.11.19. 09:04

Majd biztös jön PRŐpecs pecs, amitől nem fut majd rosszabbul, mint az alapgépes verzió...

phpBB [media]

Vissza: “Leáldozott.hu”